3e Afdeling VV - B
Update: 28/04/2024 om 18:17u
Nationaal D3 Nationale Heren 3e Afdeling VV - B
Laatste update: 28/04/2024 om 18:17u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
VV-LOGO    3e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN B - SEIZOEN 2023-2024

16 Ploegen.
KFC Diest, KFC Nijlen, KFC Zwarte Leeuw A, KFC Sint-Lenaarts A, Witgoor Sport, ASV Geel, Esperanza Pelt A,
EWS Schoonbeek-Beverst A, KVK Wellen, KAC Betekom A, Eendracht Termien, KFC Turnhout, Beerschot VA - B,
K Berg en Dal VV, Zepperen Brustem A en KFC Eksel A.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
** Eendracht Termien wint het kampioenschap in deze reeks.

3e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2022-2023 Promotie/Degradatie Division 3 ACFF - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 KFC Turnhout - Zepperen-Brustem A 0 - 1
Zon. 28/04 15u00 KFC Sint Lenaarts A - K Berg en Dal VV 3 - 1
Zon. 28/04 15u00 KFC Zwarte Leeuw A - ASV Geel 0 - 1
Zon. 28/04 15u00 KVK Wellen - Eendracht Termien 2 - 1
Zon. 28/04 15u00 Beerschot VA U23 B - Schoonbeek-Beverst A 4 - 3
Zon. 28/04 15u00 FC Eksel A - Esperanza Pelt A 0 - 5
Zon. 28/04 15u00 KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 3
Zon. 28/04 15u00 KFC Nijlen - K Witgoor Sport 2 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Eendracht Termien (2) 30 23 4 3 89 31 72
2 K Berg en Dal VV (1) 30 18 5 7 78 44 61
3 Zepperen-Brustem A 30 16 9 5 53 38 53
4 Esperanza Pelt A 30 15 7 8 54 34 53
5 KVK Wellen 30 12 7 11 50 36 47
6 ASV Geel 30 12 7 11 43 36 47
7 KFC Nijlen 30 12 11 7 57 54 43
8 KFC Sint Lenaarts A 30 12 12 6 50 49 42
9 KFC Turnhout 30 11 11 8 49 46 41
10 Beerschot VA U23 B 30 10 9 11 54 47 41
11 Schoonbeek-Beverst A 30 12 14 4 37 43 40
12 KFC Zwarte Leeuw A 30 9 12 9 39 41 36
13 KAC Betekom A 30 8 12 10 55 61 34
14 KFC Diest 30 7 17 6 38 60 27
15 K Witgoor Sport 30 6 19 5 38 60 23
16 FC Eksel A 30 0 27 3 19 123 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Eendracht Termien (2) 10 8 1 1 25 7 25
2 Esperanza Pelt A 10 7 3 0 18 8 21
3 KVK Wellen 10 6 1 3 26 10 21
4 Zepperen-Brustem A 10 6 2 2 16 10 20
5 KFC Sint Lenaarts A 10 5 3 2 15 17 17
6 ASV Geel 10 4 1 5 16 11 17
7 Beerschot VA U23 B 10 4 2 4 28 15 16
8 K Berg en Dal VV (1) 10 4 3 3 21 18 15
9 KFC Nijlen 10 4 4 2 17 17 14
10 KFC Zwarte Leeuw A 10 4 5 1 15 13 13
11 KAC Betekom A 10 3 3 4 18 21 13
12 KFC Turnhout 10 3 6 1 14 18 10
13 Schoonbeek-Beverst A 10 3 6 1 10 19 10
14 KFC Diest 10 2 6 2 11 18 8
15 K Witgoor Sport 10 0 8 2 8 19 2
16 FC Eksel A 10 0 9 1 8 45 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Eendracht Termien 10 8 0 2 31 10 26
2 K Berg en Dal VV (1) 10 7 2 1 23 13 22
3 Esperanza Pelt A 10 6 2 2 17 9 20
4 KFC Nijlen 10 5 3 2 20 17 17
5 KFC Sint Lenaarts A 10 5 5 0 18 13 15
6 KVK Wellen 10 4 3 3 17 12 15
7 Schoonbeek-Beverst A 10 4 4 2 9 11 14
8 ASV Geel 10 4 4 2 10 15 14
9 KFC Diest 10 4 5 1 16 21 13
10 KFC Zwarte Leeuw A 10 3 3 4 11 11 13
11 Beerschot VA U23 B 10 3 3 4 13 16 13
12 K Witgoor Sport 10 3 4 3 12 13 12
13 Zepperen-Brustem A 10 3 5 2 14 16 11
14 KFC Turnhout 10 1 4 5 11 17 8
15 KAC Betekom A 10 1 5 4 14 19 7
16 FC Eksel A 10 0 9 1 6 29 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Berg en Dal VV 10 7 0 3 34 13 24
2 KFC Turnhout 10 7 1 2 24 11 23
3 Zepperen-Brustem A 10 7 2 1 23 12 22
4 Eendracht Termien 10 7 3 0 33 14 21
5 Schoonbeek-Beverst A 10 5 4 1 18 13 16
6 ASV Geel 10 4 2 4 17 10 16
7 KAC Betekom A 10 4 4 2 23 21 14
8 KFC Nijlen 10 3 4 3 20 20 12
9 Beerschot VA U23 B 10 3 4 3 13 16 12
10 Esperanza Pelt A 10 2 2 6 19 17 12
11 KVK Wellen 10 2 3 5 7 14 11
12 KFC Sint Lenaarts A 10 2 4 4 17 19 10
13 KFC Zwarte Leeuw A 10 2 4 4 13 17 10
14 K Witgoor Sport 10 3 7 0 18 28 9
15 KFC Diest 10 1 6 3 11 21 6
16 FC Eksel A 10 0 9 1 5 49 1
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (3 september 2023) - 1e periode
K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
FC Eksel A - K Berg en Dal VV 1 - 8
KFC Sint Lenaarts A - ASV Geel 0 - 1
KFC Turnhout - KFC Diest 5 - 1
KFC Nijlen - KAC Betekom A 4 - 2
KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 0
Eendracht Termien - Zepperen-Brustem A 1 - 2
Beerschot VA U23 B - Esperanza Pelt A 1 - 1


Speeldag 2 (10 september 2023) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
KFC Diest - KVK Wellen 0 - 1
Esperanza Pelt A - KFC Sint Lenaarts A 4 - 2
KAC Betekom A - FC Eksel A 7 - 0
ASV Geel - KFC Nijlen 3 - 0
K Berg en Dal VV - KFC Turnhout 3 - 0
Zepperen-Brustem A - K Witgoor Sport 3 - 0
Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien 1 - 4


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2023)
Esperanza Pelt A - KFC Sint Lenaarts A 4 - 2 Speeldag 2


Speeldag 3 (17 september 2023) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw A - Esperanza Pelt A 2 - 4
KFC Turnhout - ASV Geel 2 - 2
KFC Sint Lenaarts A - KAC Betekom A 3 - 4
FC Eksel A - Zepperen-Brustem A 2 - 5
K Witgoor Sport - KFC Diest 5 - 3
KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 4
KVK Wellen - K Berg en Dal VV 0 - 4
Beerschot VA U23 B - Eendracht Termien 1 - 3


Speeldag 4 (24 september 2023) - 1e periode
KFC Diest - Beerschot VA U23 B 0 - 0
ASV Geel - KVK Wellen 2 - 0
Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 0 - 0
KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 0
K Berg en Dal VV - K Witgoor Sport 4 - 0
Schoonbeek-Beverst A - FC Eksel A 5 - 0
Eendracht Termien - KFC Turnhout 2 - 3
Zepperen-Brustem A - KFC Sint Lenaarts A 1 - 2


Speeldag 5 (1 oktober 2023) - 1e periode
K Witgoor Sport - KAC Betekom A 3 - 0
KFC Turnhout - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0
KFC Zwarte Leeuw A - Zepperen-Brustem A 2 - 2
FC Eksel A - ASV Geel 0 - 4
KFC Nijlen - KFC Diest 3 - 1
KVK Wellen - Esperanza Pelt A 0 - 0
K Berg en Dal VV - Eendracht Termien 2 - 1
Beerschot VA U23 B - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1


Speeldag 6 (8 oktober 2023) - 1e periode
KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 1
KFC Sint Lenaarts A - KFC Turnhout 1 - 1
KFC Nijlen - FC Eksel A 4 - 0
Esperanza Pelt A - K Berg en Dal VV 2 - 3
Eendracht Termien - K Witgoor Sport 6 - 2
Zepperen-Brustem A - KAC Betekom A 2 - 1
Schoonbeek-Beverst A - ASV Geel 2 - 0
Beerschot VA U23 B - KVK Wellen 1 - 1


Speeldag 7 (15 oktober 2023) - 1e periode
KFC Turnhout - K Witgoor Sport 2 - 0
KFC Diest - Eendracht Termien 0 - 1
FC Eksel A - KFC Sint Lenaarts A 1 - 1
KFC Zwarte Leeuw A - KFC Nijlen 2 - 2
ASV Geel - Esperanza Pelt A 2 - 2
KAC Betekom A - Beerschot VA U23 B 3 - 1
KVK Wellen - Zepperen-Brustem A 0 - 3
K Berg en Dal VV - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1


Speeldag 8 (22 oktober 2023) - 1e periode
KFC Sint Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw A 3 - 1
K Witgoor Sport - Beerschot VA U23 B 4 - 5
ASV Geel - K Berg en Dal VV 3 - 3
KFC Nijlen - KFC Turnhout 1 - 3
Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 3 - 3
Zepperen-Brustem A - KFC Diest 3 - 2
Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 1
Eendracht Termien - FC Eksel A 8 - 0


Speeldag 9 (29 oktober 2023) - 1e periode
FC Eksel A - K Witgoor Sport 1 - 2
KFC Diest - ASV Geel 0 - 0
KFC Zwarte Leeuw A - Eendracht Termien 2 - 3
KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
KVK Wellen - KFC Sint Lenaarts A 2 - 2
Beerschot VA U23 B - KFC Turnhout 1 - 2
K Berg en Dal VV - KFC Nijlen 3 - 3
Zepperen-Brustem A - Esperanza Pelt A 2 - 1


Speeldag 10 (5 november 2023) - 1e periode
KFC Turnhout - FC Eksel A 5 - 0
K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 2
Esperanza Pelt A - KFC Diest 2 - 2
KFC Nijlen - KVK Wellen 1 - 2
Schoonbeek-Beverst A - Zepperen-Brustem A 1 - 0
Beerschot VA U23 B - ASV Geel 1 - 0
K Berg en Dal VV - KFC Sint Lenaarts A 2 - 2
Eendracht Termien - KAC Betekom A 4 - 1


Speeldag 11 (12 november 2023) - 2e periode
KFC Sint Lenaarts A - KFC Nijlen 5 - 1
KFC Zwarte Leeuw A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
KFC Diest - FC Eksel A 3 - 1
ASV Geel - Eendracht Termien 0 - 3
Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport 3 - 0
KVK Wellen - KFC Turnhout 4 - 1
KAC Betekom A - K Berg en Dal VV 2 - 4
Zepperen-Brustem A - Beerschot VA U23 B 3 - 4


Speeldag 12 (19 november 2023) - 2e periode
K Witgoor Sport - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
KFC Turnhout - KAC Betekom A 1 - 1
FC Eksel A - KVK Wellen 1 - 5
ASV Geel - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 1
KFC Nijlen - Zepperen-Brustem A 3 - 3
K Berg en Dal VV - KFC Diest 4 - 3
Schoonbeek-Beverst A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
Eendracht Termien - Esperanza Pelt A 3 - 3


Speeldag 13 (26 november 2023) - 2e periode
KFC Sint Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
KFC Zwarte Leeuw A - KFC Turnhout 1 - 1
KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A 0 - 3
KAC Betekom A - ASV Geel 1 - 3
Esperanza Pelt A - FC Eksel A 2 - 0
KVK Wellen - K Witgoor Sport 1 - 1
Beerschot VA U23 B - KFC Nijlen 3 - 4
Zepperen-Brustem A - K Berg en Dal VV 2 - 0


Speeldag 14 (3 december 2023) - 2e periode
K Witgoor Sport - KFC Nijlen 0 - 3
FC Eksel A - Beerschot VA U23 B 1 - 2
KFC Turnhout - Esperanza Pelt A 0 - 2
KAC Betekom A - KFC Diest 0 - 1
ASV Geel - Zepperen-Brustem A 2 - 1
K Berg en Dal VV - KFC Zwarte Leeuw A 3 - 0
Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint Lenaarts A 0 - 3
Eendracht Termien - KVK Wellen 1 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 6 december 2023)
Eendracht Termien - Esperanza Pelt A 3 - 3 Speeldag 12


Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
K Witgoor Sport - ASV Geel 5 - 1
KFC Zwarte Leeuw A - FC Eksel A 4 - 0
KFC Sint Lenaarts A - KFC Diest 2 - 1
KVK Wellen - KAC Betekom A 1 - 1
KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 2
Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
Beerschot VA U23 B - K Berg en Dal VV 1 - 0
Zepperen-Brustem A - KFC Turnhout 1 - 1


Speeldag 16 (17 december 2023) - 2e periode
FC Eksel A - KFC Nijlen 1 - 3
KFC Diest - KFC Turnhout 5 - 1
KAC Betekom A - Esperanza Pelt A 0 - 0
ASV Geel - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 0
K Berg en Dal VV - KVK Wellen 3 - 2
Zepperen-Brustem A - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 0
Eendracht Termien - Beerschot VA U23 B 5 - 1


Speeldag 17 (14 januari 2024) - 2e periode
KFC Turnhout - KFC Nijlen 1 - 1
KFC Sint Lenaarts A - KVK Wellen 1 - 2
K Witgoor Sport - FC Eksel A 4 - 1
KAC Betekom A - Zepperen-Brustem A 1 - 2
Esperanza Pelt A - ASV Geel 0 - 2
Beerschot VA U23 B - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 2
Schoonbeek-Beverst A - K Berg en Dal VV 0 - 3
Eendracht Termien - KFC Diest 7 - 1


Speeldag 19 (28 januari 2024) - 2e periode
KFC Turnhout - KVK Wellen 1 - 2
K Witgoor Sport - K Berg en Dal VV 0 - 0
KFC Sint Lenaarts A - FC Eksel A 2 - 1
KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 1
Esperanza Pelt A - Zepperen-Brustem A 1 - 0
Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A 1 - 3
Beerschot VA U23 B - KFC Diest 0 - 0
Eendracht Termien - ASV Geel 3 - 0


Speeldag 20 (4 februari 2024) - 2e periode
FC Eksel A - KFC Turnhout 0 - 4
KFC Zwarte Leeuw A - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
KFC Diest - K Witgoor Sport 2 - 0
KAC Betekom A - Eendracht Termien 3 - 3
KVK Wellen - KFC Nijlen 0 - 2
ASV Geel - Beerschot VA U23 B 0 - 0
Zepperen-Brustem A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 2
K Berg en Dal VV - Esperanza Pelt A 3 - 1


Speeldag 18 (11 februari 2024) - 2e periode
FC Eksel A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
KFC Zwarte Leeuw A - K Witgoor Sport 0 - 0
KFC Diest - Esperanza Pelt A 0 - 3
KVK Wellen - Beerschot VA U23 B 0 - 0
ASV Geel - KFC Turnhout 0 - 0
KFC Nijlen - KFC Sint Lenaarts A 0 - 1
K Berg en Dal VV - KAC Betekom A 3 - 2
Zepperen-Brustem A - Eendracht Termien 0 - 2


Speeldag 21 (18 februari 2024) - 3e periode
KFC Turnhout - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 2
KFC Diest - Zepperen-Brustem A 1 - 2
KFC Sint Lenaarts A - K Witgoor Sport 2 - 1
Esperanza Pelt A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
KVK Wellen - FC Eksel A 8 - 1
KAC Betekom A - KFC Nijlen 2 - 4
ASV Geel - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0
Eendracht Termien - K Berg en Dal VV 2 - 2


Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
K Witgoor Sport - KVK Wellen 1 - 2
FC Eksel A - Eendracht Termien 1 - 4
KFC Zwarte Leeuw A - KFC Diest 1 - 1
KFC Turnhout - KFC Sint Lenaarts A 1 - 1
KFC Nijlen - ASV Geel 1 - 1
Schoonbeek-Beverst A - Esperanza Pelt A 3 - 2
Beerschot VA U23 B - KAC Betekom A 3 - 3
K Berg en Dal VV - Zepperen-Brustem A 0 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 28 februari 2024)
Zepperen-Brustem A - Eendracht Termien 0 - 2 Speeldag 18


Speeldag 23 (3 maart 2024) - 3e periode
KFC Diest - K Berg en Dal VV 1 - 2
KFC Sint Lenaarts A - Beerschot VA U23 B 0 - 5
ASV Geel - K Witgoor Sport 2 - 2
Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 0
KAC Betekom A - KVK Wellen 3 - 3
Schoonbeek-Beverst A - KFC Turnhout 0 - 1
Zepperen-Brustem A - FC Eksel A 4 - 1
Eendracht Termien - KFC Nijlen 3 - 2


Speeldag 24 (10 maart 2024) - 3e periode
KFC Turnhout - K Berg en Dal VV 1 - 3
K Witgoor Sport - Zepperen-Brustem A 1 - 2
FC Eksel A - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 2
KFC Sint Lenaarts A - Esperanza Pelt A 2 - 1
KVK Wellen - KFC Diest 3 - 0
KFC Nijlen - Beerschot VA U23 B 2 - 2
ASV Geel - KAC Betekom A 1 - 1
Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0


Speeldag 25 (17 maart 2024) - 3e periode
KFC Diest - KFC Sint Lenaarts A 1 - 2
KFC Zwarte Leeuw A - KVK Wellen 1 - 3
Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 0 - 2
KAC Betekom A - KFC Turnhout 1 - 2
K Berg en Dal VV - FC Eksel A 5 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 1 - 0
Beerschot VA U23 B - K Witgoor Sport 0 - 0
Zepperen-Brustem A - ASV Geel 1 - 3


Speeldag 26 (23 maart 2024) - 3e periode
KFC Turnhout - Beerschot VA U23 B 2 - 4
FC Eksel A - KAC Betekom A 1 - 1
K Witgoor Sport - Eendracht Termien 0 - 1
KFC Sint Lenaarts A - Zepperen-Brustem A 1 - 1
KFC Zwarte Leeuw A - K Berg en Dal VV 1 - 3
ASV Geel - KFC Diest 1 - 1
KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
KFC Nijlen - Esperanza Pelt A 0 - 3


Speeldag 27 (7 april 2024) - 3e periode
KFC Diest - KFC Nijlen 1 - 0
KAC Betekom A - K Witgoor Sport 2 - 1
Esperanza Pelt A - KFC Turnhout 2 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 4
Zepperen-Brustem A - KVK Wellen 1 - 1
K Berg en Dal VV - ASV Geel 0 - 0
Beerschot VA U23 B - FC Eksel A 7 - 0
Eendracht Termien - KFC Sint Lenaarts A 4 - 0


Speeldag 28 (14 april 2024) - 3e periode
K Witgoor Sport - Esperanza Pelt A 0 - 1
KFC Turnhout - Eendracht Termien 0 - 3
KFC Zwarte Leeuw A - KAC Betekom A 4 - 0
FC Eksel A - KFC Diest 2 - 3
KFC Sint Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
KVK Wellen - ASV Geel 4 - 0
KFC Nijlen - K Berg en Dal VV 5 - 3
Beerschot VA U23 B - Zepperen-Brustem A 1 - 2


Speeldag 29 (21 april 2024) - 3e periode
Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 2 - 1
K Witgoor Sport - KFC Turnhout 1 - 5
Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 0
Zepperen-Brustem A - KFC Nijlen 0 - 1
Esperanza Pelt A - KVK Wellen 2 - 0
KAC Betekom A - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
K Berg en Dal VV - Beerschot VA U23 B 2 - 2
ASV Geel - FC Eksel A 6 - 1


Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
KFC Turnhout - Zepperen-Brustem A 0 - 1
KFC Sint Lenaarts A - K Berg en Dal VV 3 - 1
KFC Zwarte Leeuw A - ASV Geel 0 - 1
KVK Wellen - Eendracht Termien 2 - 1
Beerschot VA U23 B - Schoonbeek-Beverst A 4 - 3
FC Eksel A - Esperanza Pelt A 0 - 5
KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 3
KFC Nijlen - K Witgoor Sport 2 - 1


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Afdeling VV - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 723537
2K Berg en Dal VV 613427
3Zepperen-Brustem A 532330
4Esperanza Pelt A 533023
5KVK Wellen 472225
6ASV Geel 472522
7KFC Nijlen 432122
8KFC Sint Lenaarts A 422616
9KFC Turnhout 411625
10Beerschot VA U23 B 412120
11Schoonbeek-Beverst A 402515
12KFC Zwarte Leeuw A 361818
13KAC Betekom A 341915
14KFC Diest 271710
15K Witgoor Sport 23167
16FC Eksel A 330


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 18108
2K Berg en Dal VV 291118
3Zepperen-Brustem A 372215
4Esperanza Pelt A 371522
5KVK Wellen 432320
6ASV Geel 432023
7KFC Nijlen 472423
8KFC Sint Lenaarts A 481929
9KFC Turnhout 492920
10Beerschot VA U23 B 492425
11Schoonbeek-Beverst A 502030
12KFC Zwarte Leeuw A 542727
13KAC Betekom A 562630
14KFC Diest 632835
15K Witgoor Sport 672938
16FC Eksel A 874245


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Esperanza Pelt A 1266
2Eendracht Termien 963
3KAC Betekom A 963
4KFC Nijlen 963
5Zepperen-Brustem A 716
6ASV Geel 734
7Beerschot VA U23 B 761
8KVK Wellen 761
9KFC Diest 633
10KFC Zwarte Leeuw A 633
11KFC Sint Lenaarts A 660
12KFC Turnhout 303
13Schoonbeek-Beverst A 330
14K Berg en Dal VV 220
15FC Eksel A 000
16K Witgoor Sport 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 895435
2K Berg en Dal VV 783939
3KFC Nijlen 573126
4KAC Betekom A 552926
5Esperanza Pelt A 542529
6Beerschot VA U23 B 542826
7Zepperen-Brustem A 532528
8KVK Wellen 502525
9KFC Sint Lenaarts A 502921
10KFC Turnhout 492326
11ASV Geel 432518
12KFC Zwarte Leeuw A 392316
13KFC Diest 381721
14K Witgoor Sport 382810
15Schoonbeek-Beverst A 372017
16FC Eksel A 19127


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 311714
2Esperanza Pelt A 341618
3ASV Geel 361620
4KVK Wellen 361620
5Zepperen-Brustem A 382117
6KFC Zwarte Leeuw A 412120
7Schoonbeek-Beverst A 432221
8K Berg en Dal VV 442024
9KFC Turnhout 462323
10Beerschot VA U23 B 472225
11KFC Sint Lenaarts A 492326
12KFC Nijlen 542925
13K Witgoor Sport 602931
14KFC Diest 602040
15KAC Betekom A 612635
16FC Eksel A 1234974


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Eendracht Termien 9 24 
2K Berg en Dal VV 7 12 
3Esperanza Pelt A 5x7 
4KFC Turnhout 4 8 
5Zepperen-Brustem A 4 5 
6KVK Wellen 3 9 
7KFC Nijlen 3x4 
8ASV Geel 2x9 
9Beerschot VA U23 B 2 6 
10KFC Sint Lenaarts A 2 6 
11KFC Zwarte Leeuw A 2 4 
12Schoonbeek-Beverst A 2 4 
13KAC Betekom A 2x3 
14KFC Diest 2 3 
15K Witgoor Sport 1 2 
16FC Eksel A 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Esperanza Pelt A 1477
2Eendracht Termien 1266
3ASV Geel 1156
4Schoonbeek-Beverst A 1165
5Beerschot VA U23 B 954
6KFC Zwarte Leeuw A 954
7K Berg en Dal VV 743
8KVK Wellen 761
9KFC Turnhout 633
10Zepperen-Brustem A 633
11KFC Diest 642
12KFC Nijlen 514
13K Witgoor Sport 422
14KFC Sint Lenaarts A 312
15KAC Betekom A 330
16FC Eksel A 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 301515
2KFC Sint Lenaarts A 271314
3Esperanza Pelt A 251213
4KAC Betekom A 251213
5KFC Turnhout 251213
6Zepperen-Brustem A 251213
7K Berg en Dal VV 251312
8KFC Nijlen 241311
9KFC Diest 22913
10Beerschot VA U23 B 22139
11KFC Zwarte Leeuw A 21129
12KVK Wellen 20812
13ASV Geel 20119
14Schoonbeek-Beverst A 20128
15K Witgoor Sport 18117
16FC Eksel A 17107


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 000
2KFC Sint Lenaarts A 321
3Esperanza Pelt A 532
4KAC Betekom A 532
5KFC Turnhout 532
6Zepperen-Brustem A 532
7K Berg en Dal VV 523
8KFC Nijlen 624
9KFC Diest 862
10Beerschot VA U23 B 826
11KFC Zwarte Leeuw A 936
12KVK Wellen 1073
13ASV Geel 1046
14Schoonbeek-Beverst A 1037
15K Witgoor Sport 1248
16FC Eksel A 1358


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Eendracht Termien 15 11 2 2 54 17 35
2 K Berg en Dal VV 15 10 4 1 39 20 34
3 Esperanza Pelt A 15 9 3 3 25 16 30
4 KFC Sint Lenaarts A 15 8 2 5 29 23 26
5 Schoonbeek-Beverst A 15 8 1 6 20 22 25
6 ASV Geel 15 6 7 2 25 16 25
7 Zepperen-Brustem A 15 7 2 6 25 21 23
8 KVK Wellen 15 5 7 3 25 16 22
9 KFC Nijlen 15 6 3 6 31 29 21
10 Beerschot VA U23 B 15 5 6 4 28 22 21
11 KAC Betekom A 15 5 4 6 29 26 19
12 KFC Zwarte Leeuw A 15 4 6 5 23 21 18
13 KFC Diest 15 5 2 8 17 20 17
14 K Witgoor Sport 15 5 1 9 28 29 16
15 KFC Turnhout 15 4 4 7 23 23 16
16 FC Eksel A 15 0 3 12 12 49 3

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Eendracht Termien 15 12 1 2 35 14 37
2 Zepperen-Brustem A 15 9 3 3 28 17 30
3 K Berg en Dal VV 15 8 3 4 39 24 27
4 KVK Wellen 15 7 4 4 25 20 25
5 KFC Turnhout 15 7 4 4 26 23 25
6 Esperanza Pelt A 15 6 5 4 29 18 23
7 KFC Nijlen 15 6 4 5 26 25 22
8 ASV Geel 15 6 4 5 18 20 22
9 Beerschot VA U23 B 15 5 5 5 26 25 20
10 KFC Zwarte Leeuw A 15 5 3 7 16 20 18
11 KFC Sint Lenaarts A 15 4 4 7 21 26 16
12 Schoonbeek-Beverst A 15 4 3 8 17 21 15
13 KAC Betekom A 15 3 6 6 26 35 15
14 KFC Diest 15 2 4 9 21 40 10
15 K Witgoor Sport 15 1 4 10 10 31 7
16 FC Eksel A 15 0 0 15 7 74 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



ASV Geel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Sint Lenaarts A - ASV Geel 0 - 1
10/09/2023 2 ASV Geel - KFC Nijlen 3 - 0
17/09/2023 3 KFC Turnhout - ASV Geel 2 - 2
24/09/2023 4 ASV Geel - KVK Wellen 2 - 0
01/10/2023 5 FC Eksel A - ASV Geel 0 - 4
08/10/2023 6 Schoonbeek-Beverst A - ASV Geel 2 - 0
15/10/2023 7 ASV Geel - Esperanza Pelt A 2 - 2
22/10/2023 8 ASV Geel - K Berg en Dal VV 3 - 3
29/10/2023 9 KFC Diest - ASV Geel 0 - 0
05/11/2023 10 Beerschot VA U23 B - ASV Geel 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 ASV Geel - Eendracht Termien 0 - 3
19/11/2023 12 ASV Geel - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 1
26/11/2023 13 KAC Betekom A - ASV Geel 1 - 3
03/12/2023 14 ASV Geel - Zepperen-Brustem A 2 - 1
10/12/2023 15 K Witgoor Sport - ASV Geel 5 - 1
17/12/2023 16 ASV Geel - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
14/01/2024 17 Esperanza Pelt A - ASV Geel 0 - 2
28/01/2024 19 Eendracht Termien - ASV Geel 3 - 0
04/02/2024 20 ASV Geel - Beerschot VA U23 B 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 ASV Geel - KFC Turnhout 0 - 0
18/02/2024 21 ASV Geel - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0
25/02/2024 22 KFC Nijlen - ASV Geel 1 - 1
03/03/2024 23 ASV Geel - K Witgoor Sport 2 - 2
10/03/2024 24 ASV Geel - KAC Betekom A 1 - 1
17/03/2024 25 Zepperen-Brustem A - ASV Geel 1 - 3
23/03/2024 26 ASV Geel - KFC Diest 1 - 1
07/04/2024 27 K Berg en Dal VV - ASV Geel 0 - 0
14/04/2024 28 KVK Wellen - ASV Geel 4 - 0
21/04/2024 29 ASV Geel - FC Eksel A 6 - 1
28/04/2024 30 KFC Zwarte Leeuw A - ASV Geel 0 - 1

Beerschot VA U23 B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Beerschot VA U23 B - Esperanza Pelt A 1 - 1
10/09/2023 2 KFC Zwarte Leeuw A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
17/09/2023 3 Beerschot VA U23 B - Eendracht Termien 1 - 3
24/09/2023 4 KFC Diest - Beerschot VA U23 B 0 - 0
01/10/2023 5 Beerschot VA U23 B - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
08/10/2023 6 Beerschot VA U23 B - KVK Wellen 1 - 1
15/10/2023 7 KAC Betekom A - Beerschot VA U23 B 3 - 1
22/10/2023 8 K Witgoor Sport - Beerschot VA U23 B 4 - 5
29/10/2023 9 Beerschot VA U23 B - KFC Turnhout 1 - 2
05/11/2023 10 Beerschot VA U23 B - ASV Geel 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Zepperen-Brustem A - Beerschot VA U23 B 3 - 4
19/11/2023 12 Schoonbeek-Beverst A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
26/11/2023 13 Beerschot VA U23 B - KFC Nijlen 3 - 4
03/12/2023 14 FC Eksel A - Beerschot VA U23 B 1 - 2
10/12/2023 15 Beerschot VA U23 B - K Berg en Dal VV 1 - 0
17/12/2023 16 Eendracht Termien - Beerschot VA U23 B 5 - 1
14/01/2024 17 Beerschot VA U23 B - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 2
28/01/2024 19 Beerschot VA U23 B - KFC Diest 0 - 0
04/02/2024 20 ASV Geel - Beerschot VA U23 B 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KVK Wellen - Beerschot VA U23 B 0 - 0
18/02/2024 21 Esperanza Pelt A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
25/02/2024 22 Beerschot VA U23 B - KAC Betekom A 3 - 3
03/03/2024 23 KFC Sint Lenaarts A - Beerschot VA U23 B 0 - 5
10/03/2024 24 KFC Nijlen - Beerschot VA U23 B 2 - 2
17/03/2024 25 Beerschot VA U23 B - K Witgoor Sport 0 - 0
23/03/2024 26 KFC Turnhout - Beerschot VA U23 B 2 - 4
07/04/2024 27 Beerschot VA U23 B - FC Eksel A 7 - 0
14/04/2024 28 Beerschot VA U23 B - Zepperen-Brustem A 1 - 2
21/04/2024 29 K Berg en Dal VV - Beerschot VA U23 B 2 - 2
28/04/2024 30 Beerschot VA U23 B - Schoonbeek-Beverst A 4 - 3

Eendracht Termien

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Eendracht Termien - Zepperen-Brustem A 1 - 2
10/09/2023 2 Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien 1 - 4
17/09/2023 3 Beerschot VA U23 B - Eendracht Termien 1 - 3
24/09/2023 4 Eendracht Termien - KFC Turnhout 2 - 3
01/10/2023 5 K Berg en Dal VV - Eendracht Termien 2 - 1
08/10/2023 6 Eendracht Termien - K Witgoor Sport 6 - 2
15/10/2023 7 KFC Diest - Eendracht Termien 0 - 1
22/10/2023 8 Eendracht Termien - FC Eksel A 8 - 0
29/10/2023 9 KFC Zwarte Leeuw A - Eendracht Termien 2 - 3
05/11/2023 10 Eendracht Termien - KAC Betekom A 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 ASV Geel - Eendracht Termien 0 - 3
19/11/2023 12 Eendracht Termien - Esperanza Pelt A 06/12   Speeldag 
26/11/2023 13 KFC Sint Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
03/12/2023 14 Eendracht Termien - KVK Wellen 1 - 0
06/12/2023 12 Eendracht Termien - Esperanza Pelt A 3 - 3
10/12/2023 15 KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 2
17/12/2023 16 Eendracht Termien - Beerschot VA U23 B 5 - 1
14/01/2024 17 Eendracht Termien - KFC Diest 7 - 1
28/01/2024 19 Eendracht Termien - ASV Geel 3 - 0
04/02/2024 20 KAC Betekom A - Eendracht Termien 3 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Zepperen-Brustem A - Eendracht Termien 28/02   Speeldag 
18/02/2024 21 Eendracht Termien - K Berg en Dal VV 2 - 2
25/02/2024 22 FC Eksel A - Eendracht Termien 1 - 4
28/02/2024 18 Zepperen-Brustem A - Eendracht Termien 0 - 2
03/03/2024 23 Eendracht Termien - KFC Nijlen 3 - 2
10/03/2024 24 Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
17/03/2024 25 Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 0 - 2
23/03/2024 26 K Witgoor Sport - Eendracht Termien 0 - 1
07/04/2024 27 Eendracht Termien - KFC Sint Lenaarts A 4 - 0
14/04/2024 28 KFC Turnhout - Eendracht Termien 0 - 3
21/04/2024 29 Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 0
28/04/2024 30 KVK Wellen - Eendracht Termien 2 - 1

Esperanza Pelt A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Beerschot VA U23 B - Esperanza Pelt A 1 - 1
10/09/2023 2 Esperanza Pelt A - KFC Sint Lenaarts A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 2 Esperanza Pelt A - KFC Sint Lenaarts A 4 - 2
17/09/2023 3 KFC Zwarte Leeuw A - Esperanza Pelt A 2 - 4
24/09/2023 4 Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 0 - 0
01/10/2023 5 KVK Wellen - Esperanza Pelt A 0 - 0
08/10/2023 6 Esperanza Pelt A - K Berg en Dal VV 2 - 3
15/10/2023 7 ASV Geel - Esperanza Pelt A 2 - 2
22/10/2023 8 Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 3 - 3
29/10/2023 9 Zepperen-Brustem A - Esperanza Pelt A 2 - 1
05/11/2023 10 Esperanza Pelt A - KFC Diest 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport 3 - 0
19/11/2023 12 Eendracht Termien - Esperanza Pelt A 06/12   Speeldag 
26/11/2023 13 Esperanza Pelt A - FC Eksel A 2 - 0
03/12/2023 14 KFC Turnhout - Esperanza Pelt A 0 - 2
06/12/2023 12 Eendracht Termien - Esperanza Pelt A 3 - 3
10/12/2023 15 Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
17/12/2023 16 KAC Betekom A - Esperanza Pelt A 0 - 0
14/01/2024 17 Esperanza Pelt A - ASV Geel 0 - 2
28/01/2024 19 Esperanza Pelt A - Zepperen-Brustem A 1 - 0
04/02/2024 20 K Berg en Dal VV - Esperanza Pelt A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Diest - Esperanza Pelt A 0 - 3
18/02/2024 21 Esperanza Pelt A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
25/02/2024 22 Schoonbeek-Beverst A - Esperanza Pelt A 3 - 2
03/03/2024 23 Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 0
10/03/2024 24 KFC Sint Lenaarts A - Esperanza Pelt A 2 - 1
17/03/2024 25 Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 0 - 2
23/03/2024 26 KFC Nijlen - Esperanza Pelt A 0 - 3
07/04/2024 27 Esperanza Pelt A - KFC Turnhout 2 - 1
14/04/2024 28 K Witgoor Sport - Esperanza Pelt A 0 - 1
21/04/2024 29 Esperanza Pelt A - KVK Wellen 2 - 0
28/04/2024 30 FC Eksel A - Esperanza Pelt A 0 - 5

FC Eksel A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Eksel A - K Berg en Dal VV 1 - 8
10/09/2023 2 KAC Betekom A - FC Eksel A 7 - 0
17/09/2023 3 FC Eksel A - Zepperen-Brustem A 2 - 5
24/09/2023 4 Schoonbeek-Beverst A - FC Eksel A 5 - 0
01/10/2023 5 FC Eksel A - ASV Geel 0 - 4
08/10/2023 6 KFC Nijlen - FC Eksel A 4 - 0
15/10/2023 7 FC Eksel A - KFC Sint Lenaarts A 1 - 1
22/10/2023 8 Eendracht Termien - FC Eksel A 8 - 0
29/10/2023 9 FC Eksel A - K Witgoor Sport 1 - 2
05/11/2023 10 KFC Turnhout - FC Eksel A 5 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KFC Diest - FC Eksel A 3 - 1
19/11/2023 12 FC Eksel A - KVK Wellen 1 - 5
26/11/2023 13 Esperanza Pelt A - FC Eksel A 2 - 0
03/12/2023 14 FC Eksel A - Beerschot VA U23 B 1 - 2
10/12/2023 15 KFC Zwarte Leeuw A - FC Eksel A 4 - 0
17/12/2023 16 FC Eksel A - KFC Nijlen 1 - 3
14/01/2024 17 K Witgoor Sport - FC Eksel A 4 - 1
28/01/2024 19 KFC Sint Lenaarts A - FC Eksel A 2 - 1
04/02/2024 20 FC Eksel A - KFC Turnhout 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 FC Eksel A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
18/02/2024 21 KVK Wellen - FC Eksel A 8 - 1
25/02/2024 22 FC Eksel A - Eendracht Termien 1 - 4
03/03/2024 23 Zepperen-Brustem A - FC Eksel A 4 - 1
10/03/2024 24 FC Eksel A - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 2
17/03/2024 25 K Berg en Dal VV - FC Eksel A 5 - 1
23/03/2024 26 FC Eksel A - KAC Betekom A 1 - 1
07/04/2024 27 Beerschot VA U23 B - FC Eksel A 7 - 0
14/04/2024 28 FC Eksel A - KFC Diest 2 - 3
21/04/2024 29 ASV Geel - FC Eksel A 6 - 1
28/04/2024 30 FC Eksel A - Esperanza Pelt A 0 - 5

K Berg en Dal VV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Eksel A - K Berg en Dal VV 1 - 8
10/09/2023 2 K Berg en Dal VV - KFC Turnhout 3 - 0
17/09/2023 3 KVK Wellen - K Berg en Dal VV 0 - 4
24/09/2023 4 K Berg en Dal VV - K Witgoor Sport 4 - 0
01/10/2023 5 K Berg en Dal VV - Eendracht Termien 2 - 1
08/10/2023 6 Esperanza Pelt A - K Berg en Dal VV 2 - 3
15/10/2023 7 K Berg en Dal VV - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
22/10/2023 8 ASV Geel - K Berg en Dal VV 3 - 3
29/10/2023 9 K Berg en Dal VV - KFC Nijlen 3 - 3
05/11/2023 10 K Berg en Dal VV - KFC Sint Lenaarts A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KAC Betekom A - K Berg en Dal VV 2 - 4
19/11/2023 12 K Berg en Dal VV - KFC Diest 4 - 3
26/11/2023 13 Zepperen-Brustem A - K Berg en Dal VV 2 - 0
03/12/2023 14 K Berg en Dal VV - KFC Zwarte Leeuw A 3 - 0
10/12/2023 15 Beerschot VA U23 B - K Berg en Dal VV 1 - 0
17/12/2023 16 K Berg en Dal VV - KVK Wellen 3 - 2
14/01/2024 17 Schoonbeek-Beverst A - K Berg en Dal VV 0 - 3
28/01/2024 19 K Witgoor Sport - K Berg en Dal VV 0 - 0
04/02/2024 20 K Berg en Dal VV - Esperanza Pelt A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Berg en Dal VV - KAC Betekom A 3 - 2
18/02/2024 21 Eendracht Termien - K Berg en Dal VV 2 - 2
25/02/2024 22 K Berg en Dal VV - Zepperen-Brustem A 0 - 2
03/03/2024 23 KFC Diest - K Berg en Dal VV 1 - 2
10/03/2024 24 KFC Turnhout - K Berg en Dal VV 1 - 3
17/03/2024 25 K Berg en Dal VV - FC Eksel A 5 - 1
23/03/2024 26 KFC Zwarte Leeuw A - K Berg en Dal VV 1 - 3
07/04/2024 27 K Berg en Dal VV - ASV Geel 0 - 0
14/04/2024 28 KFC Nijlen - K Berg en Dal VV 5 - 3
21/04/2024 29 K Berg en Dal VV - Beerschot VA U23 B 2 - 2
28/04/2024 30 KFC Sint Lenaarts A - K Berg en Dal VV 3 - 1

K Witgoor Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
10/09/2023 2 Zepperen-Brustem A - K Witgoor Sport 3 - 0
17/09/2023 3 K Witgoor Sport - KFC Diest 5 - 3
24/09/2023 4 K Berg en Dal VV - K Witgoor Sport 4 - 0
01/10/2023 5 K Witgoor Sport - KAC Betekom A 3 - 0
08/10/2023 6 Eendracht Termien - K Witgoor Sport 6 - 2
15/10/2023 7 KFC Turnhout - K Witgoor Sport 2 - 0
22/10/2023 8 K Witgoor Sport - Beerschot VA U23 B 4 - 5
29/10/2023 9 FC Eksel A - K Witgoor Sport 1 - 2
05/11/2023 10 K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport 3 - 0
19/11/2023 12 K Witgoor Sport - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
26/11/2023 13 KVK Wellen - K Witgoor Sport 1 - 1
03/12/2023 14 K Witgoor Sport - KFC Nijlen 0 - 3
10/12/2023 15 K Witgoor Sport - ASV Geel 5 - 1
17/12/2023 16 Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 0
14/01/2024 17 K Witgoor Sport - FC Eksel A 4 - 1
28/01/2024 19 K Witgoor Sport - K Berg en Dal VV 0 - 0
04/02/2024 20 KFC Diest - K Witgoor Sport 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Zwarte Leeuw A - K Witgoor Sport 0 - 0
18/02/2024 21 KFC Sint Lenaarts A - K Witgoor Sport 2 - 1
25/02/2024 22 K Witgoor Sport - KVK Wellen 1 - 2
03/03/2024 23 ASV Geel - K Witgoor Sport 2 - 2
10/03/2024 24 K Witgoor Sport - Zepperen-Brustem A 1 - 2
17/03/2024 25 Beerschot VA U23 B - K Witgoor Sport 0 - 0
23/03/2024 26 K Witgoor Sport - Eendracht Termien 0 - 1
07/04/2024 27 KAC Betekom A - K Witgoor Sport 2 - 1
14/04/2024 28 K Witgoor Sport - Esperanza Pelt A 0 - 1
21/04/2024 29 K Witgoor Sport - KFC Turnhout 1 - 5
28/04/2024 30 KFC Nijlen - K Witgoor Sport 2 - 1

KAC Betekom A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Nijlen - KAC Betekom A 4 - 2
10/09/2023 2 KAC Betekom A - FC Eksel A 7 - 0
17/09/2023 3 KFC Sint Lenaarts A - KAC Betekom A 3 - 4
24/09/2023 4 KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 0
01/10/2023 5 K Witgoor Sport - KAC Betekom A 3 - 0
08/10/2023 6 Zepperen-Brustem A - KAC Betekom A 2 - 1
15/10/2023 7 KAC Betekom A - Beerschot VA U23 B 3 - 1
22/10/2023 8 Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 3 - 3
29/10/2023 9 KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
05/11/2023 10 Eendracht Termien - KAC Betekom A 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KAC Betekom A - K Berg en Dal VV 2 - 4
19/11/2023 12 KFC Turnhout - KAC Betekom A 1 - 1
26/11/2023 13 KAC Betekom A - ASV Geel 1 - 3
03/12/2023 14 KAC Betekom A - KFC Diest 0 - 1
10/12/2023 15 KVK Wellen - KAC Betekom A 1 - 1
17/12/2023 16 KAC Betekom A - Esperanza Pelt A 0 - 0
14/01/2024 17 KAC Betekom A - Zepperen-Brustem A 1 - 2
28/01/2024 19 Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A 1 - 3
04/02/2024 20 KAC Betekom A - Eendracht Termien 3 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Berg en Dal VV - KAC Betekom A 3 - 2
18/02/2024 21 KAC Betekom A - KFC Nijlen 2 - 4
25/02/2024 22 Beerschot VA U23 B - KAC Betekom A 3 - 3
03/03/2024 23 KAC Betekom A - KVK Wellen 3 - 3
10/03/2024 24 ASV Geel - KAC Betekom A 1 - 1
17/03/2024 25 KAC Betekom A - KFC Turnhout 1 - 2
23/03/2024 26 FC Eksel A - KAC Betekom A 1 - 1
07/04/2024 27 KAC Betekom A - K Witgoor Sport 2 - 1
14/04/2024 28 KFC Zwarte Leeuw A - KAC Betekom A 4 - 0
21/04/2024 29 KAC Betekom A - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
28/04/2024 30 KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 3

KFC Diest

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Turnhout - KFC Diest 5 - 1
10/09/2023 2 KFC Diest - KVK Wellen 0 - 1
17/09/2023 3 K Witgoor Sport - KFC Diest 5 - 3
24/09/2023 4 KFC Diest - Beerschot VA U23 B 0 - 0
01/10/2023 5 KFC Nijlen - KFC Diest 3 - 1
08/10/2023 6 KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 1
15/10/2023 7 KFC Diest - Eendracht Termien 0 - 1
22/10/2023 8 Zepperen-Brustem A - KFC Diest 3 - 2
29/10/2023 9 KFC Diest - ASV Geel 0 - 0
05/11/2023 10 Esperanza Pelt A - KFC Diest 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KFC Diest - FC Eksel A 3 - 1
19/11/2023 12 K Berg en Dal VV - KFC Diest 4 - 3
26/11/2023 13 KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A 0 - 3
03/12/2023 14 KAC Betekom A - KFC Diest 0 - 1
10/12/2023 15 KFC Sint Lenaarts A - KFC Diest 2 - 1
17/12/2023 16 KFC Diest - KFC Turnhout 5 - 1
14/01/2024 17 Eendracht Termien - KFC Diest 7 - 1
28/01/2024 19 Beerschot VA U23 B - KFC Diest 0 - 0
04/02/2024 20 KFC Diest - K Witgoor Sport 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Diest - Esperanza Pelt A 0 - 3
18/02/2024 21 KFC Diest - Zepperen-Brustem A 1 - 2
25/02/2024 22 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Diest 1 - 1
03/03/2024 23 KFC Diest - K Berg en Dal VV 1 - 2
10/03/2024 24 KVK Wellen - KFC Diest 3 - 0
17/03/2024 25 KFC Diest - KFC Sint Lenaarts A 1 - 2
23/03/2024 26 ASV Geel - KFC Diest 1 - 1
07/04/2024 27 KFC Diest - KFC Nijlen 1 - 0
14/04/2024 28 FC Eksel A - KFC Diest 2 - 3
21/04/2024 29 Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 2 - 1
28/04/2024 30 KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 3

KFC Nijlen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Nijlen - KAC Betekom A 4 - 2
10/09/2023 2 ASV Geel - KFC Nijlen 3 - 0
17/09/2023 3 KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 4
24/09/2023 4 Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 0 - 0
01/10/2023 5 KFC Nijlen - KFC Diest 3 - 1
08/10/2023 6 KFC Nijlen - FC Eksel A 4 - 0
15/10/2023 7 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Nijlen 2 - 2
22/10/2023 8 KFC Nijlen - KFC Turnhout 1 - 3
29/10/2023 9 K Berg en Dal VV - KFC Nijlen 3 - 3
05/11/2023 10 KFC Nijlen - KVK Wellen 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KFC Sint Lenaarts A - KFC Nijlen 5 - 1
19/11/2023 12 KFC Nijlen - Zepperen-Brustem A 3 - 3
26/11/2023 13 Beerschot VA U23 B - KFC Nijlen 3 - 4
03/12/2023 14 K Witgoor Sport - KFC Nijlen 0 - 3
10/12/2023 15 KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 2
17/12/2023 16 FC Eksel A - KFC Nijlen 1 - 3
14/01/2024 17 KFC Turnhout - KFC Nijlen 1 - 1
28/01/2024 19 KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 1
04/02/2024 20 KVK Wellen - KFC Nijlen 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Nijlen - KFC Sint Lenaarts A 0 - 1
18/02/2024 21 KAC Betekom A - KFC Nijlen 2 - 4
25/02/2024 22 KFC Nijlen - ASV Geel 1 - 1
03/03/2024 23 Eendracht Termien - KFC Nijlen 3 - 2
10/03/2024 24 KFC Nijlen - Beerschot VA U23 B 2 - 2
17/03/2024 25 Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 1 - 0
23/03/2024 26 KFC Nijlen - Esperanza Pelt A 0 - 3
07/04/2024 27 KFC Diest - KFC Nijlen 1 - 0
14/04/2024 28 KFC Nijlen - K Berg en Dal VV 5 - 3
21/04/2024 29 Zepperen-Brustem A - KFC Nijlen 0 - 1
28/04/2024 30 KFC Nijlen - K Witgoor Sport 2 - 1

KFC Sint Lenaarts A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Sint Lenaarts A - ASV Geel 0 - 1
10/09/2023 2 Esperanza Pelt A - KFC Sint Lenaarts A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 2 Esperanza Pelt A - KFC Sint Lenaarts A 4 - 2
17/09/2023 3 KFC Sint Lenaarts A - KAC Betekom A 3 - 4
24/09/2023 4 Zepperen-Brustem A - KFC Sint Lenaarts A 1 - 2
01/10/2023 5 Beerschot VA U23 B - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
08/10/2023 6 KFC Sint Lenaarts A - KFC Turnhout 1 - 1
15/10/2023 7 FC Eksel A - KFC Sint Lenaarts A 1 - 1
22/10/2023 8 KFC Sint Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw A 3 - 1
29/10/2023 9 KVK Wellen - KFC Sint Lenaarts A 2 - 2
05/11/2023 10 K Berg en Dal VV - KFC Sint Lenaarts A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KFC Sint Lenaarts A - KFC Nijlen 5 - 1
19/11/2023 12 K Witgoor Sport - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
26/11/2023 13 KFC Sint Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
03/12/2023 14 Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint Lenaarts A 0 - 3
10/12/2023 15 KFC Sint Lenaarts A - KFC Diest 2 - 1
17/12/2023 16 ASV Geel - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
14/01/2024 17 KFC Sint Lenaarts A - KVK Wellen 1 - 2
28/01/2024 19 KFC Sint Lenaarts A - FC Eksel A 2 - 1
04/02/2024 20 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Nijlen - KFC Sint Lenaarts A 0 - 1
18/02/2024 21 KFC Sint Lenaarts A - K Witgoor Sport 2 - 1
25/02/2024 22 KFC Turnhout - KFC Sint Lenaarts A 1 - 1
03/03/2024 23 KFC Sint Lenaarts A - Beerschot VA U23 B 0 - 5
10/03/2024 24 KFC Sint Lenaarts A - Esperanza Pelt A 2 - 1
17/03/2024 25 KFC Diest - KFC Sint Lenaarts A 1 - 2
23/03/2024 26 KFC Sint Lenaarts A - Zepperen-Brustem A 1 - 1
07/04/2024 27 Eendracht Termien - KFC Sint Lenaarts A 4 - 0
14/04/2024 28 KFC Sint Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
21/04/2024 29 KAC Betekom A - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1
28/04/2024 30 KFC Sint Lenaarts A - K Berg en Dal VV 3 - 1

KFC Turnhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Turnhout - KFC Diest 5 - 1
10/09/2023 2 K Berg en Dal VV - KFC Turnhout 3 - 0
17/09/2023 3 KFC Turnhout - ASV Geel 2 - 2
24/09/2023 4 Eendracht Termien - KFC Turnhout 2 - 3
01/10/2023 5 KFC Turnhout - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0
08/10/2023 6 KFC Sint Lenaarts A - KFC Turnhout 1 - 1
15/10/2023 7 KFC Turnhout - K Witgoor Sport 2 - 0
22/10/2023 8 KFC Nijlen - KFC Turnhout 1 - 3
29/10/2023 9 Beerschot VA U23 B - KFC Turnhout 1 - 2
05/11/2023 10 KFC Turnhout - FC Eksel A 5 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KVK Wellen - KFC Turnhout 4 - 1
19/11/2023 12 KFC Turnhout - KAC Betekom A 1 - 1
26/11/2023 13 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Turnhout 1 - 1
03/12/2023 14 KFC Turnhout - Esperanza Pelt A 0 - 2
10/12/2023 15 Zepperen-Brustem A - KFC Turnhout 1 - 1
17/12/2023 16 KFC Diest - KFC Turnhout 5 - 1
14/01/2024 17 KFC Turnhout - KFC Nijlen 1 - 1
28/01/2024 19 KFC Turnhout - KVK Wellen 1 - 2
04/02/2024 20 FC Eksel A - KFC Turnhout 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 ASV Geel - KFC Turnhout 0 - 0
18/02/2024 21 KFC Turnhout - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 2
25/02/2024 22 KFC Turnhout - KFC Sint Lenaarts A 1 - 1
03/03/2024 23 Schoonbeek-Beverst A - KFC Turnhout 0 - 1
10/03/2024 24 KFC Turnhout - K Berg en Dal VV 1 - 3
17/03/2024 25 KAC Betekom A - KFC Turnhout 1 - 2
23/03/2024 26 KFC Turnhout - Beerschot VA U23 B 2 - 4
07/04/2024 27 Esperanza Pelt A - KFC Turnhout 2 - 1
14/04/2024 28 KFC Turnhout - Eendracht Termien 0 - 3
21/04/2024 29 K Witgoor Sport - KFC Turnhout 1 - 5
28/04/2024 30 KFC Turnhout - Zepperen-Brustem A 0 - 1

KFC Zwarte Leeuw A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 0
10/09/2023 2 KFC Zwarte Leeuw A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
17/09/2023 3 KFC Zwarte Leeuw A - Esperanza Pelt A 2 - 4
24/09/2023 4 KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 0
01/10/2023 5 KFC Zwarte Leeuw A - Zepperen-Brustem A 2 - 2
08/10/2023 6 KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 1
15/10/2023 7 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Nijlen 2 - 2
22/10/2023 8 KFC Sint Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw A 3 - 1
29/10/2023 9 KFC Zwarte Leeuw A - Eendracht Termien 2 - 3
05/11/2023 10 K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KFC Zwarte Leeuw A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
19/11/2023 12 ASV Geel - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 1
26/11/2023 13 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Turnhout 1 - 1
03/12/2023 14 K Berg en Dal VV - KFC Zwarte Leeuw A 3 - 0
10/12/2023 15 KFC Zwarte Leeuw A - FC Eksel A 4 - 0
17/12/2023 16 Zepperen-Brustem A - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 0
14/01/2024 17 Beerschot VA U23 B - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 2
28/01/2024 19 KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 1
04/02/2024 20 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Sint Lenaarts A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Zwarte Leeuw A - K Witgoor Sport 0 - 0
18/02/2024 21 KFC Turnhout - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 2
25/02/2024 22 KFC Zwarte Leeuw A - KFC Diest 1 - 1
03/03/2024 23 Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 0
10/03/2024 24 FC Eksel A - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 2
17/03/2024 25 KFC Zwarte Leeuw A - KVK Wellen 1 - 3
23/03/2024 26 KFC Zwarte Leeuw A - K Berg en Dal VV 1 - 3
07/04/2024 27 Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 4
14/04/2024 28 KFC Zwarte Leeuw A - KAC Betekom A 4 - 0
21/04/2024 29 Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 0
28/04/2024 30 KFC Zwarte Leeuw A - ASV Geel 0 - 1

KVK Wellen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw A 0 - 0
10/09/2023 2 KFC Diest - KVK Wellen 0 - 1
17/09/2023 3 KVK Wellen - K Berg en Dal VV 0 - 4
24/09/2023 4 ASV Geel - KVK Wellen 2 - 0
01/10/2023 5 KVK Wellen - Esperanza Pelt A 0 - 0
08/10/2023 6 Beerschot VA U23 B - KVK Wellen 1 - 1
15/10/2023 7 KVK Wellen - Zepperen-Brustem A 0 - 3
22/10/2023 8 Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 1
29/10/2023 9 KVK Wellen - KFC Sint Lenaarts A 2 - 2
05/11/2023 10 KFC Nijlen - KVK Wellen 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KVK Wellen - KFC Turnhout 4 - 1
19/11/2023 12 FC Eksel A - KVK Wellen 1 - 5
26/11/2023 13 KVK Wellen - K Witgoor Sport 1 - 1
03/12/2023 14 Eendracht Termien - KVK Wellen 1 - 0
10/12/2023 15 KVK Wellen - KAC Betekom A 1 - 1
17/12/2023 16 K Berg en Dal VV - KVK Wellen 3 - 2
14/01/2024 17 KFC Sint Lenaarts A - KVK Wellen 1 - 2
28/01/2024 19 KFC Turnhout - KVK Wellen 1 - 2
04/02/2024 20 KVK Wellen - KFC Nijlen 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KVK Wellen - Beerschot VA U23 B 0 - 0
18/02/2024 21 KVK Wellen - FC Eksel A 8 - 1
25/02/2024 22 K Witgoor Sport - KVK Wellen 1 - 2
03/03/2024 23 KAC Betekom A - KVK Wellen 3 - 3
10/03/2024 24 KVK Wellen - KFC Diest 3 - 0
17/03/2024 25 KFC Zwarte Leeuw A - KVK Wellen 1 - 3
23/03/2024 26 KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
07/04/2024 27 Zepperen-Brustem A - KVK Wellen 1 - 1
14/04/2024 28 KVK Wellen - ASV Geel 4 - 0
21/04/2024 29 Esperanza Pelt A - KVK Wellen 2 - 0
28/04/2024 30 KVK Wellen - Eendracht Termien 2 - 1

Schoonbeek-Beverst A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
10/09/2023 2 Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien 1 - 4
17/09/2023 3 KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 4
24/09/2023 4 Schoonbeek-Beverst A - FC Eksel A 5 - 0
01/10/2023 5 KFC Turnhout - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0
08/10/2023 6 Schoonbeek-Beverst A - ASV Geel 2 - 0
15/10/2023 7 K Berg en Dal VV - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
22/10/2023 8 Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 1
29/10/2023 9 KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
05/11/2023 10 Schoonbeek-Beverst A - Zepperen-Brustem A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KFC Zwarte Leeuw A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
19/11/2023 12 Schoonbeek-Beverst A - Beerschot VA U23 B 1 - 0
26/11/2023 13 KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A 0 - 3
03/12/2023 14 Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint Lenaarts A 0 - 3
10/12/2023 15 Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 2 - 1
17/12/2023 16 Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 0
14/01/2024 17 Schoonbeek-Beverst A - K Berg en Dal VV 0 - 3
28/01/2024 19 Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A 1 - 3
04/02/2024 20 Zepperen-Brustem A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 FC Eksel A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
18/02/2024 21 ASV Geel - Schoonbeek-Beverst A 1 - 0
25/02/2024 22 Schoonbeek-Beverst A - Esperanza Pelt A 3 - 2
03/03/2024 23 Schoonbeek-Beverst A - KFC Turnhout 0 - 1
10/03/2024 24 Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
17/03/2024 25 Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 1 - 0
23/03/2024 26 KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
07/04/2024 27 Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw A 1 - 4
14/04/2024 28 KFC Sint Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
21/04/2024 29 Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 2 - 1
28/04/2024 30 Beerschot VA U23 B - Schoonbeek-Beverst A 4 - 3

Zepperen-Brustem A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Eendracht Termien - Zepperen-Brustem A 1 - 2
10/09/2023 2 Zepperen-Brustem A - K Witgoor Sport 3 - 0
17/09/2023 3 FC Eksel A - Zepperen-Brustem A 2 - 5
24/09/2023 4 Zepperen-Brustem A - KFC Sint Lenaarts A 1 - 2
01/10/2023 5 KFC Zwarte Leeuw A - Zepperen-Brustem A 2 - 2
08/10/2023 6 Zepperen-Brustem A - KAC Betekom A 2 - 1
15/10/2023 7 KVK Wellen - Zepperen-Brustem A 0 - 3
22/10/2023 8 Zepperen-Brustem A - KFC Diest 3 - 2
29/10/2023 9 Zepperen-Brustem A - Esperanza Pelt A 2 - 1
05/11/2023 10 Schoonbeek-Beverst A - Zepperen-Brustem A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Zepperen-Brustem A - Beerschot VA U23 B 3 - 4
19/11/2023 12 KFC Nijlen - Zepperen-Brustem A 3 - 3
26/11/2023 13 Zepperen-Brustem A - K Berg en Dal VV 2 - 0
03/12/2023 14 ASV Geel - Zepperen-Brustem A 2 - 1
10/12/2023 15 Zepperen-Brustem A - KFC Turnhout 1 - 1
17/12/2023 16 Zepperen-Brustem A - KFC Zwarte Leeuw A 2 - 0
14/01/2024 17 KAC Betekom A - Zepperen-Brustem A 1 - 2
28/01/2024 19 Esperanza Pelt A - Zepperen-Brustem A 1 - 0
04/02/2024 20 Zepperen-Brustem A - Schoonbeek-Beverst A 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Zepperen-Brustem A - Eendracht Termien 28/02   Speeldag 
18/02/2024 21 KFC Diest - Zepperen-Brustem A 1 - 2
25/02/2024 22 K Berg en Dal VV - Zepperen-Brustem A 0 - 2
28/02/2024 18 Zepperen-Brustem A - Eendracht Termien 0 - 2
03/03/2024 23 Zepperen-Brustem A - FC Eksel A 4 - 1
10/03/2024 24 K Witgoor Sport - Zepperen-Brustem A 1 - 2
17/03/2024 25 Zepperen-Brustem A - ASV Geel 1 - 3
23/03/2024 26 KFC Sint Lenaarts A - Zepperen-Brustem A 1 - 1
07/04/2024 27 Zepperen-Brustem A - KVK Wellen 1 - 1
14/04/2024 28 Beerschot VA U23 B - Zepperen-Brustem A 1 - 2
21/04/2024 29 Zepperen-Brustem A - KFC Nijlen 0 - 1
28/04/2024 30 KFC Turnhout - Zepperen-Brustem A 0 - 1

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 daler is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

- Er kunnen dit seizoen nul tot vier stijgers zijn, in verband met de splitsing van 1e nationale (in een VV- en ACFF-reeks) en afhankelijk van de resultaten in 1e nationale en 1B.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- Aan het einde van het seizoen 2023-2024 wordt er géén "Eindronde dalen 3e afdeling VV" gespeeld.
- De laatste vier clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op (o.v.) de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2023-2024) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.
- Aan het einde van het seizoen 2023-2024 wordt er (o.v.) géén "Eindronde dalen 3e afdeling VV" gespeeld.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).