Heren 4e Provinciale A
Update: 01/05/2024 om 08:50u
Provinciaal 4e provinciale Heren 4e Provinciale A
Laatste update: 01/05/2024 om 08:50u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be
Meer info...
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
VV-LOGO    4e PROVINCIALE A - ANTWERPEN - SEIZOEN 2023-2024

Dit zijn de 16 ploegen:
KVK Hingene, VVH Lippelo, K Rumst SK, FC Blaasveld, VK Heindonk, SV Aartselaar B, Oxford Hemiksem B, K Reet SK, SV Nielse B,
K Schelle Sport B, FC Oppuurs B, RVC Hoboken B, Sporting Tisselt B, FC Rupel Boom B, FCS Mariekerke-Branst B en KSC Maccabi.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
SV Nielse B gaf drie keer na elkaar forfait en werd per 10 april 2024 uit competitie gehaald.
- FC Oppuurs B won de eerste periode, RVC Hoboken B won de tweede periode.
- K Reet SK wint de derde periode na berekening via het coŽfficiŽnt.


4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2022-2023 4e Provinciale B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 FC Rupel-Boom B - K Rumst SK 7 - 0
Zon. 28/04 15u00 Oxford Hemiksem B - KSC Maccabi 2 - 8
Zon. 28/04 15u00 K Reet SK - K Schelle Sport B 1 - 1
Zon. 28/04 15u00 KVK Hingene - Sporting Tisselt B 0 - 4
Zon. 28/04 15u00 FC Blaasveld - FC Oppuurs B 1 - 1
Zon. 28/04 15u00 RVC Hoboken B - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 0
Zon. 28/04 18u30 SV Aartselaar B - VK Heindonk 2 - 1
- - - VVH Lippelo - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Rupel-Boom B 28 20 4 4 89 31 64
2 Sporting Tisselt B 28 20 7 1 78 33 61
3 FC Oppuurs B (1) 28 19 7 2 83 36 59
4 RVC Hoboken B (2) 28 17 8 3 90 37 54
5 K Reet SK 28 16 7 5 92 45 53
6 K Schelle Sport B 28 16 7 5 73 39 53
7 VVH Lippelo 28 16 9 3 78 53 51
8 SV Aartselaar B 28 11 13 4 50 67 37
9 FC Blaasveld 28 10 12 6 65 65 36
10 KSC Maccabi 28 11 17 0 72 82 33
11 KVK Hingene 28 7 15 6 42 65 27
12 FCS Mariekerke-Branst B 28 8 18 2 60 81 26
13 VK Heindonk 28 7 19 2 50 89 23
14 Oxford Hemiksem B 28 5 20 3 38 142 18
15 K Rumst SK 28 2 22 4 19 114 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Schelle Sport B 10 7 0 3 27 9 24
2 K Reet SK (wnr. periode 3) 9 7 0 2 30 13 23
3 FC Rupel-Boom B 9 7 2 0 37 13 21
4 RVC Hoboken B (2) 9 6 2 1 22 11 19
5 Sporting Tisselt B 9 6 3 0 19 10 18
6 VVH Lippelo 9 5 3 1 16 15 16
7 FC Blaasveld 10 4 4 2 24 19 14
8 SV Aartselaar B 10 3 5 2 16 27 11
9 FCS Mariekerke-Branst B 9 3 5 1 21 28 10
10 Oxford Hemiksem B 9 3 5 1 15 29 10
11 FC Oppuurs B (1) 10 3 6 1 19 21 10
12 KVK Hingene 9 1 3 5 12 16 8
13 KSC Maccabi 9 2 7 0 18 27 6
14 K Rumst SK 10 1 6 3 7 29 6
15 VK Heindonk 9 1 8 0 12 28 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC Hoboken B 10 8 1 1 56 16 25
2 Sporting Tisselt B 10 8 1 1 36 7 25
3 FC Oppuurs B (1) 10 8 1 1 35 7 25
4 FC Rupel-Boom B 10 7 0 3 23 7 24
5 KSC Maccabi 10 6 4 0 33 26 18
6 K Reet SK 10 5 4 1 28 13 16
7 VVH Lippelo 10 5 5 0 26 20 15
8 K Schelle Sport B 10 5 5 0 24 18 15
9 SV Aartselaar B 10 5 5 0 16 14 15
10 KVK Hingene 10 4 6 0 15 21 12
11 VK Heindonk 10 4 6 0 20 34 12
12 FC Blaasveld 10 3 5 2 21 34 11
13 FCS Mariekerke-Branst B 10 2 7 1 16 26 7
14 K Rumst SK 10 2 8 0 9 36 6
15 Nielse SV B 10 1 8 1 9 47 4
16 Oxford Hemiksem B 10 1 8 1 12 53 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Oppuurs B 10 10 0 0 38 9 30
2 VVH Lippelo 10 7 1 2 41 18 23
3 FC Rupel-Boom B 10 7 2 1 37 11 22
4 Sporting Tisselt B 10 7 3 0 31 17 21
5 K Schelle Sport B 10 6 2 2 29 13 20
6 K Reet SK 10 5 3 2 47 19 17
7 FC Blaasveld 10 5 3 2 29 17 17
8 RVC Hoboken B 10 4 5 1 21 10 13
9 FCS Mariekerke-Branst B 10 4 6 0 36 27 12
10 SV Aartselaar B 10 3 4 3 20 30 12
11 KSC Maccabi 10 3 7 0 23 33 9
12 VK Heindonk 10 2 5 3 20 29 9
13 Nielse SV B 10 2 5 3 14 47 9
14 KVK Hingene 10 2 7 1 16 30 7
15 Oxford Hemiksem B 10 1 7 2 13 62 5
16 K Rumst SK 10 0 8 2 7 50 2
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (3 september 2023) - 1e periode
FC Rupel-Boom B - FC Blaasveld 4 - 0
K Rumst SK - vrij  
RVC Hoboken B - K Schelle Sport B 0 - 1
KVK Hingene - FCS Mariekerke-Branst B 0 - 1
SV Aartselaar B - Sporting Tisselt B 3 - 4
VVH Lippelo - K Reet SK 0 - 0
KSC Maccabi - VK Heindonk 3 - 5
Oxford Hemiksem B - FC Oppuurs B 0 - 6


Speeldag 2 (10 september 2023) - 1e periode
FC Oppuurs B - KVK Hingene 7 - 0
VK Heindonk - vrij  
Sporting Tisselt B - RVC Hoboken B 2 - 1
K Reet SK - SV Aartselaar B 7 - 0
K Schelle Sport B - Oxford Hemiksem B 12 - 1
FC Blaasveld - VVH Lippelo 2 - 4
K Rumst SK - KSC Maccabi 0 - 5
FCS Mariekerke-Branst B - FC Rupel-Boom B 0 - 5


Speeldag 3 (17 september 2023) - 1e periode
FC Rupel-Boom B - K Schelle Sport B 2 - 4
RVC Hoboken B - FC Oppuurs B 0 - 2
K Reet SK - Sporting Tisselt B 2 - 4
SV Aartselaar B - vrij  
Oxford Hemiksem B - VK Heindonk 3 - 3
KSC Maccabi (ff.) - FC Blaasveld 0 - 5
KVK Hingene - K Rumst SK 4 - 1
VVH Lippelo - FCS Mariekerke-Branst B 6 - 2


Speeldag 4 (24 september 2023) - 1e periode
FC Oppuurs B - K Reet SK 5 - 2
VK Heindonk - KVK Hingene 1 - 3
FC Rupel-Boom B - vrij  
Sporting Tisselt B - Oxford Hemiksem B (ff.) 5 - 0
FCS Mariekerke-Branst B - KSC Maccabi 1 - 3
K Rumst SK - RVC Hoboken B 0 - 8
K Schelle Sport B - VVH Lippelo 1 - 1
FC Blaasveld - SV Aartselaar B 2 - 3


Speeldag 5 (1 oktober 2023) - 1e periode
FC Rupel-Boom B - VK Heindonk 4 - 0
SV Aartselaar B - RVC Hoboken B 0 - 0
FCS Mariekerke-Branst B - vrij  
KVK Hingene - K Schelle Sport B 3 - 4
K Reet SK - K Rumst SK 8 - 1
VVH Lippelo - Sporting Tisselt B 5 - 3
Oxford Hemiksem B - FC Blaasveld 1 - 6
KSC Maccabi - FC Oppuurs B 1 - 5


Speeldag 6 (8 oktober 2023) - 1e periode
KSC Maccabi - vrij  
RVC Hoboken B - FC Rupel-Boom B 1 - 2
VK Heindonk - K Schelle Sport B 1 - 3
Sporting Tisselt B - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 2
FC Blaasveld - K Reet SK 2 - 2
K Rumst SK - FC Oppuurs B 0 - 1
Oxford Hemiksem B - KVK Hingene 3 - 3
SV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 5


Speeldag 7 (15 oktober 2023) - 1e periode
FC Oppuurs B - SV Aartselaar B 6 - 4
FC Rupel-Boom B - KSC Maccabi 2 - 0
K Reet SK - Oxford Hemiksem B 7 - 1
FCS Mariekerke-Branst B - VK Heindonk 6 - 1
K Schelle Sport B - Sporting Tisselt B 1 - 2
KVK Hingene - RVC Hoboken B 0 - 2
FC Blaasveld - vrij  
VVH Lippelo - K Rumst SK 6 - 2


Speeldag 8 (22 oktober 2023) - 1e periode
RVC Hoboken B - K Reet SK 2 - 0
KVK Hingene - vrij  
VK Heindonk - VVH Lippelo 5 - 2
Sporting Tisselt B - FC Oppuurs B 0 - 2
K Schelle Sport B - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 2
K Rumst SK - FC Blaasveld 1 - 8
Oxford Hemiksem B - FC Rupel-Boom B 3 - 2
KSC Maccabi - SV Aartselaar B 1 - 3


Speeldag 9 (29 oktober 2023) - 1e periode
FC Oppuurs B - VK Heindonk 2 - 1
SV Aartselaar B - FC Rupel-Boom B 3 - 3
K Reet SK - vrij  
K Rumst SK - Sporting Tisselt B 0 - 8
FC Blaasveld - K Schelle Sport B 0 - 0
FCS Mariekerke-Branst B - Oxford Hemiksem B 9 - 1
VVH Lippelo - RVC Hoboken B 3 - 2
KVK Hingene - KSC Maccabi 2 - 4


Speeldag 10 (5 november 2023) - 1e periode
VK Heindonk - K Rumst SK 1 - 1
FC Rupel-Boom B - KVK Hingene 5 - 0
FC Oppuurs B - vrij  
Sporting Tisselt B - FC Blaasveld 0 - 1
SV Aartselaar B - K Schelle Sport B 1 - 0
Oxford Hemiksem B - VVH Lippelo 0 - 9
FCS Mariekerke-Branst B - RVC Hoboken B 0 - 5
KSC Maccabi - K Reet SK 4 - 6


Speeldag 11 (12 november 2023) - 2e periode
FC Oppuurs B - FCS Mariekerke-Branst B 2 - 0
RVC Hoboken B - Oxford Hemiksem B 11 - 1
Sporting Tisselt B - KSC Maccabi 3 - 1
VVH Lippelo - FC Rupel-Boom B 1 - 2
K Rumst SK - SV Aartselaar B 0 - 1
FC Blaasveld - KVK Hingene 3 - 2
K Reet SK - VK Heindonk 3 - 0
K Schelle Sport B - vrij  


Speeldag 12 (19 november 2023) - 2e periode
Sporting Tisselt B - vrij  
FC Rupel-Boom B - FC Oppuurs B 1 - 1
VK Heindonk - SV Aartselaar B 3 - 2
KVK Hingene - VVH Lippelo 2 - 1
K Schelle Sport B - K Reet SK 2 - 1
FCS Mariekerke-Branst B - FC Blaasveld 2 - 2
Oxford Hemiksem B - K Rumst SK 5 - 0
KSC Maccabi - RVC Hoboken B 2 - 3


Speeldag 13 (26 november 2023) - 2e periode
FC Oppuurs B - K Schelle Sport B 2 - 0
RVC Hoboken B - vrij  
Sporting Tisselt B - KVK Hingene 3 - 0
FC Blaasveld - VK Heindonk 4 - 2
SV Aartselaar B - Oxford Hemiksem B 1 - 0
K Rumst SK - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 1
VVH Lippelo - KSC Maccabi 3 - 4
K Reet SK - FC Rupel-Boom B 0 - 4


Speeldag 14 (3 december 2023) - 2e periode
FC Oppuurs B - FC Blaasveld 5 - 0
FC Rupel-Boom B - Sporting Tisselt B 0 - 0
VK Heindonk - RVC Hoboken B 3 - 6
VVH Lippelo - vrij  
K Schelle Sport B - K Rumst SK 6 - 1
FCS Mariekerke-Branst B - K Reet SK 2 - 1
KVK Hingene - SV Aartselaar B 1 - 0
KSC Maccabi - Oxford Hemiksem B 11 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 6 december 2023)
FC Oppuurs B - FCS Mariekerke-Branst B 2 - 0 Speeldag 11


Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
RVC Hoboken B - FC Blaasveld 6 - 2
Sporting Tisselt B - VK Heindonk 5 - 0
K Reet SK - KVK Hingene 4 - 0
SV Aartselaar B - FCS Mariekerke-Branst B 1 - 4
VVH Lippelo - FC Oppuurs B 3 - 0
K Rumst SK - FC Rupel-Boom B 1 - 3
Oxford Hemiksem B - vrij  
KSC Maccabi - K Schelle Sport B 4 - 3


Speeldag 16 (17 december 2023) - 2e periode
FC Oppuurs B - Sporting Tisselt B 4 - 0
SV Aartselaar B - vrij  
VK Heindonk - KSC Maccabi 4 - 2
FCS Mariekerke-Branst B - VVH Lippelo 1 - 3
K Rumst SK - K Reet SK 0 - 5
FC Blaasveld - FC Rupel-Boom B 1 - 1
KVK Hingene - Oxford Hemiksem B 5 - 1
K Schelle Sport B - RVC Hoboken B 5 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 6 januari 2024)
VK Heindonk - SV Aartselaar B 3 - 2 Speeldag 12


Inhaalwedstrijden (zondag 7 januari 2024)
FC Oppuurs B - K Schelle Sport B 2 - 0 Speeldag 13


Speeldag 17 (14 januari 2024) - 2e periode
FC Oppuurs B - K Rumst SK 5 - 0
FC Rupel-Boom B - Oxford Hemiksem B 3 - 0
VK Heindonk - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 3
FC Blaasveld - vrij  
RVC Hoboken B - VVH Lippelo 7 - 2
Sporting Tisselt B - K Schelle Sport B 1 - 0
SV Aartselaar B - K Reet SK 2 - 1
KSC Maccabi - KVK Hingene 2 - 1


Speeldag 19 (28 januari 2024) - 2e periode
FC Rupel-Boom B - VVH Lippelo 3 - 2
VK Heindonk - FC Oppuurs B 1 - 6
RVC Hoboken B - KVK Hingene 4 - 0
K Schelle Sport B - vrij  
Sporting Tisselt B - K Rumst SK 8 - 0
Oxford Hemiksem B - K Reet SK 1 - 7
SV Aartselaar B - FC Blaasveld 5 - 0
KSC Maccabi - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 1


Speeldag 20 (4 februari 2024) - 2e periode
FC Oppuurs B - vrij  
K Schelle Sport B - SV Aartselaar B 1 - 4
K Rumst SK - VK Heindonk 0 - 2
KVK Hingene - FC Rupel-Boom B 1 - 2
K Reet SK - RVC Hoboken B 1 - 1
VVH Lippelo - Oxford Hemiksem B 4 - 1
FC Blaasveld - KSC Maccabi 2 - 3
FCS Mariekerke-Branst B - Sporting Tisselt B 0 - 3


Speeldag 18 (11 februari 2024) - 2e periode
FCS Mariekerke-Branst B - FC Oppuurs B 2 - 3
FC Blaasveld - Sporting Tisselt B 1 - 5
K Rumst SK - vrij  
K Reet SK - KSC Maccabi 5 - 1
KVK Hingene - VK Heindonk 3 - 1
Oxford Hemiksem B - RVC Hoboken B 0 - 9
K Schelle Sport B - FC Rupel-Boom B 0 - 4
VVH Lippelo - SV Aartselaar B 2 - 0


Speeldag 21 (18 februari 2024) - 3e periode
FC Oppuurs B - Oxford Hemiksem B 4 - 1
FCS Mariekerke-Branst B - vrij  
FC Rupel-Boom B - K Reet SK 1 - 2
RVC Hoboken B - KSC Maccabi 0 - 2
Sporting Tisselt B - SV Aartselaar B 3 - 1
VVH Lippelo - KVK Hingene 0 - 0
FC Blaasveld - K Rumst SK 6 - 0
K Schelle Sport B - VK Heindonk 5 - 3


Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
FC Rupel-Boom B - RVC Hoboken B 3 - 4
VK Heindonk - Sporting Tisselt B 0 - 1
KSC Maccabi - VVH Lippelo 1 - 2
KVK Hingene - vrij  
FCS Mariekerke-Branst B - K Rumst SK 5 - 0
K Reet SK - FC Blaasveld 3 - 2
Oxford Hemiksem B - K Schelle Sport B 0 - 0
SV Aartselaar B - FC Oppuurs B 4 - 1


Speeldag 23 (3 maart 2024) - 3e periode
FC Oppuurs B - VVH Lippelo 0 - 1
Oxford Hemiksem B - vrij  
RVC Hoboken B - SV Aartselaar B 6 - 1
VK Heindonk - FC Rupel-Boom B 2 - 6
Sporting Tisselt B - K Reet SK 0 - 1
FC Blaasveld - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 2
K Rumst SK - KVK Hingene 0 - 0
K Schelle Sport B - KSC Maccabi 4 - 1


Speeldag 24 (10 maart 2024) - 3e periode
VK Heindonk - vrij  
RVC Hoboken B - Sporting Tisselt B 1 - 0
FC Rupel-Boom B - FCS Mariekerke-Branst B 2 - 1
Oxford Hemiksem B - SV Aartselaar B 1 - 0
VVH Lippelo - FC Blaasveld 5 - 1
K Schelle Sport B - FC Oppuurs B 2 - 1
KVK Hingene - K Reet SK 3 - 3
KSC Maccabi - K Rumst SK 1 - 3


Speeldag 25 (17 maart 2024) - 3e periode
FC Oppuurs B - FC Rupel-Boom B 1 - 4
VK Heindonk - Oxford Hemiksem B 0 - 5
Sporting Tisselt B - vrij  
K Reet SK - VVH Lippelo 7 - 2
FCS Mariekerke-Branst B - KVK Hingene 2 - 2
FC Blaasveld - RVC Hoboken B 1 - 1
SV Aartselaar B - KSC Maccabi 3 - 1
K Rumst SK - K Schelle Sport B 1 - 1


Speeldag 26 (24 maart 2024) - 3e periode
RVC Hoboken B - K Rumst SK 2 - 0
FC Rupel-Boom B - SV Aartselaar B 9 - 1
K Reet SK - FCS Mariekerke-Branst B 8 - 2
KSC Maccabi - vrij  
K Schelle Sport B - FC Blaasveld 3 - 1
VVH Lippelo - VK Heindonk 3 - 2
Oxford Hemiksem B - Sporting Tisselt B 1 - 3
KVK Hingene - FC Oppuurs B 3 - 0


Speeldag 27 (7 april 2024) - 3e periode
FC Oppuurs B - KSC Maccabi 6 - 1
VK Heindonk - K Reet SK 1 - 3
RVC Hoboken B - vrij  
Sporting Tisselt B - FC Rupel-Boom B 1 - 3
FCS Mariekerke-Branst B - K Schelle Sport B 1 - 7
FC Blaasveld - Oxford Hemiksem B (ff.) 5 - 0
SV Aartselaar B - KVK Hingene 3 - 3
K Rumst SK - VVH Lippelo 0 - 2


Speeldag 28 (14 april 2024) - 3e periode
FC Rupel-Boom B - vrij  
RVC Hoboken B - VK Heindonk 2 - 0
Oxford Hemiksem B - FCS Mariekerke-Branst B 0 - 6
KVK Hingene - FC Blaasveld 1 - 2
SV Aartselaar B - K Rumst SK 0 - 0
K Reet SK - FC Oppuurs B 2 - 1
KSC Maccabi - Sporting Tisselt B 2 - 5
VVH Lippelo - K Schelle Sport B 0 - 2


Speeldag 29 (21 april 2024) - 3e periode
FC Oppuurs B - RVC Hoboken B 4 - 2
FCS Mariekerke-Branst B - SV Aartselaar B 2 - 1
K Rumst SK - Oxford Hemiksem B 3 - 5
Sporting Tisselt B - VVH Lippelo 2 - 1
K Schelle Sport B - KVK Hingene 2 - 0
KSC Maccabi - FC Rupel-Boom B 1 - 2
K Reet SK - vrij  
VK Heindonk - FC Blaasveld 3 - 1


Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
FC Rupel-Boom B - K Rumst SK 7 - 0
SV Aartselaar B - VK Heindonk 2 - 1
Oxford Hemiksem B - KSC Maccabi 2 - 8
K Reet SK - K Schelle Sport B 1 - 1
KVK Hingene - Sporting Tisselt B 0 - 4
FC Blaasveld - FC Oppuurs B 1 - 1
RVC Hoboken B - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 0
VVH Lippelo - vrij  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Rupel-Boom B 642935
2Sporting Tisselt B 613031
3FC Oppuurs B 593623
4RVC Hoboken B 543024
5K Schelle Sport B 533122
6K Reet SK 533221
7VVH Lippelo 512922
8SV Aartselaar B 372512
9FC Blaasveld 362016
10KSC Maccabi 331221
11KVK Hingene 27198
12FCS Mariekerke-Branst B 26179
13VK Heindonk 23167
14Oxford Hemiksem B 18126
15K Rumst SK 1055


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Rupel-Boom B 20137
2Sporting Tisselt B 231211
3FC Oppuurs B 25619
4RVC Hoboken B 301218
5K Schelle Sport B 311120
6K Reet SK 311021
7VVH Lippelo 331320
8SV Aartselaar B 471730
9FC Blaasveld 482226
10KSC Maccabi 513021
11KVK Hingene 572334
12FCS Mariekerke-Branst B 582533
13VK Heindonk 612635
14Oxford Hemiksem B 663036
15K Rumst SK 743737


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Rupel-Boom B 1266
2K Schelle Sport B 1037
3K Reet SK 1073
4Sporting Tisselt B 936
5RVC Hoboken B 990
6FC Blaasveld 743
7FC Oppuurs B 761
8FCS Mariekerke-Branst B 633
9VVH Lippelo 633
10SV Aartselaar B 550
11KSC Maccabi 303
12Oxford Hemiksem B 303
13VK Heindonk 330
14K Rumst SK 101
15KVK Hingene 101


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Reet SK 925834
2RVC Hoboken B 904644
3FC Rupel-Boom B 894643
4FC Oppuurs B 835330
5Sporting Tisselt B 783642
6VVH Lippelo 784137
7K Schelle Sport B 734726
8KSC Maccabi 723636
9FC Blaasveld 653431
10FCS Mariekerke-Branst B 603327
11SV Aartselaar B 502921
12VK Heindonk 502921
13KVK Hingene 422814
14Oxford Hemiksem B 382018
15K Rumst SK 19109


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Rupel-Boom B 311516
2Sporting Tisselt B 331320
3FC Oppuurs B 361620
4RVC Hoboken B 371324
5K Schelle Sport B 392217
6K Reet SK 452025
7VVH Lippelo 532132
8FC Blaasveld 652639
9KVK Hingene 652639
10SV Aartselaar B 672344
11FCS Mariekerke-Branst B 813744
12KSC Maccabi 824537
13VK Heindonk 894445
14K Rumst SK 1145064
15Oxford Hemiksem B 1426280


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Oppuurs B 9 12 
2FC Rupel-Boom B 7x12 
3Sporting Tisselt B 6 6 
4RVC Hoboken B 5 6 
5K Reet SK 4 12x
6K Schelle Sport B 4 10x
7VVH Lippelo 3 7 
8SV Aartselaar B 3 5 
9KSC Maccabi 3 3 
10VK Heindonk 3 3 
11FC Blaasveld 2 8 
12KVK Hingene 2 7 
13Oxford Hemiksem B 2 3 
14FCS Mariekerke-Branst B 2 2 
15K Rumst SK 1 3 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RVC Hoboken B 1165
2Sporting Tisselt B 1055
3FC Oppuurs B 1064
4FC Rupel-Boom B 1073
5VVH Lippelo 743
6K Schelle Sport B 624
7K Reet SK 633
8SV Aartselaar B 651
9FC Blaasveld 532
10KVK Hingene 422
11Oxford Hemiksem B 431
12FCS Mariekerke-Branst B 312
13KSC Maccabi 202
14K Rumst SK 211
15VK Heindonk 101


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Rupel-Boom B 271314
2KSC Maccabi 261313
3VVH Lippelo 251114
4FC Oppuurs B 251312
5K Reet SK 251312
6FC Blaasveld 241311
7FCS Mariekerke-Branst B 231112
8RVC Hoboken B 231112
9Sporting Tisselt B 221111
10SV Aartselaar B 221210
11VK Heindonk 221210
12K Schelle Sport B 22139
13Oxford Hemiksem B 19910
14KVK Hingene 17116
15K Rumst SK 1156


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Rupel-Boom B 110
2KSC Maccabi 211
3VVH Lippelo 330
4FC Oppuurs B 312
5K Reet SK 312
6FC Blaasveld 413
7FCS Mariekerke-Branst B 532
8RVC Hoboken B 532
9Sporting Tisselt B 633
10SV Aartselaar B 624
11VK Heindonk 624
12K Schelle Sport B 615
13Oxford Hemiksem B 954
14KVK Hingene 1138
15K Rumst SK 1798


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Oppuurs B 14 12 0 2 53 16 36
2 K Reet SK 14 10 2 2 58 20 32
3 K Schelle Sport B 14 10 1 3 47 22 31
4 RVC Hoboken B 14 10 0 4 46 13 30
5 Sporting Tisselt B 14 10 0 4 36 13 30
6 FC Rupel-Boom B 14 9 2 3 46 15 29
7 VVH Lippelo 14 9 2 3 41 21 29
8 SV Aartselaar B 14 7 4 3 29 23 25
9 FC Blaasveld 14 5 5 4 34 26 20
10 KVK Hingene 14 6 1 7 28 26 19
11 FCS Mariekerke-Branst B 14 5 2 7 33 37 17
12 VK Heindonk 14 5 1 8 29 44 16
13 KSC Maccabi 14 4 0 10 36 45 12
14 Oxford Hemiksem B 14 3 3 8 20 62 12
15 K Rumst SK 14 1 2 11 10 50 5

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Rupel-Boom B 14 11 2 1 43 16 35
2 Sporting Tisselt B 14 10 1 3 42 20 31
3 RVC Hoboken B 14 7 3 4 44 24 24
4 FC Oppuurs B 14 7 2 5 30 20 23
5 VVH Lippelo 14 7 1 6 37 32 22
6 K Schelle Sport B 14 6 4 4 26 17 22
7 KSC Maccabi 14 7 0 7 36 37 21
8 K Reet SK 14 6 3 5 34 25 21
9 FC Blaasveld 14 5 1 8 31 39 16
10 SV Aartselaar B 14 4 0 10 21 44 12
11 FCS Mariekerke-Branst B 14 3 0 11 27 44 9
12 KVK Hingene 14 1 5 8 14 39 8
13 VK Heindonk 14 2 1 11 21 45 7
14 Oxford Hemiksem B 14 2 0 12 18 80 6
15 K Rumst SK 14 1 2 11 9 64 5

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Blaasveld

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Rupel-Boom B - FC Blaasveld 4 - 0
10/09/2023 2 FC Blaasveld - VVH Lippelo 2 - 4
17/09/2023 3 KSC Maccabi (ff.) - FC Blaasveld 0 - 5
24/09/2023 4 FC Blaasveld - SV Aartselaar B 2 - 3
01/10/2023 5 Oxford Hemiksem B - FC Blaasveld 1 - 6
08/10/2023 6 FC Blaasveld - K Reet SK 2 - 2
15/10/2023 7 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
22/10/2023 8 K Rumst SK - FC Blaasveld 1 - 8
29/10/2023 9 FC Blaasveld - K Schelle Sport B 0 - 0
05/11/2023 10 Sporting Tisselt B - FC Blaasveld 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 FC Blaasveld - KVK Hingene 3 - 2
19/11/2023 12 FCS Mariekerke-Branst B - FC Blaasveld 2 - 2
26/11/2023 13 FC Blaasveld - VK Heindonk 4 - 2
03/12/2023 14 FC Oppuurs B - FC Blaasveld 5 - 0
10/12/2023 15 RVC Hoboken B - FC Blaasveld 6 - 2
17/12/2023 16 FC Blaasveld - FC Rupel-Boom B 1 - 1
14/01/2024 17 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
28/01/2024 19 SV Aartselaar B - FC Blaasveld 5 - 0
04/02/2024 20 FC Blaasveld - KSC Maccabi 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 FC Blaasveld - Sporting Tisselt B 1 - 5
18/02/2024 21 FC Blaasveld - K Rumst SK 6 - 0
25/02/2024 22 K Reet SK - FC Blaasveld 3 - 2
03/03/2024 23 FC Blaasveld - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 2
10/03/2024 24 VVH Lippelo - FC Blaasveld 5 - 1
17/03/2024 25 FC Blaasveld - RVC Hoboken B 1 - 1
24/03/2024 26 K Schelle Sport B - FC Blaasveld 3 - 1
07/04/2024 27 FC Blaasveld - Oxford Hemiksem B (ff.) 5 - 0
14/04/2024 28 KVK Hingene - FC Blaasveld 1 - 2
21/04/2024 29 VK Heindonk - FC Blaasveld 3 - 1
28/04/2024 30 FC Blaasveld - FC Oppuurs B 1 - 1

FC Oppuurs B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Oxford Hemiksem B - FC Oppuurs B 0 - 6
10/09/2023 2 FC Oppuurs B - KVK Hingene 7 - 0
17/09/2023 3 RVC Hoboken B - FC Oppuurs B 0 - 2
24/09/2023 4 FC Oppuurs B - K Reet SK 5 - 2
01/10/2023 5 KSC Maccabi - FC Oppuurs B 1 - 5
08/10/2023 6 K Rumst SK - FC Oppuurs B 0 - 1
15/10/2023 7 FC Oppuurs B - SV Aartselaar B 6 - 4
22/10/2023 8 Sporting Tisselt B - FC Oppuurs B 0 - 2
29/10/2023 9 FC Oppuurs B - VK Heindonk 2 - 1
05/11/2023 10 FC Oppuurs B - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 FC Oppuurs B - FCS Mariekerke-Branst B 06/12   Speeldag 
19/11/2023 12 FC Rupel-Boom B - FC Oppuurs B 1 - 1
26/11/2023 13 FC Oppuurs B - K Schelle Sport B 07/01   Speeldag 
03/12/2023 14 FC Oppuurs B - FC Blaasveld 5 - 0
06/12/2023 11 FC Oppuurs B - FCS Mariekerke-Branst B 2 - 0
10/12/2023 15 VVH Lippelo - FC Oppuurs B 3 - 0
17/12/2023 16 FC Oppuurs B - Sporting Tisselt B 4 - 0
07/01/2024 13 FC Oppuurs B - K Schelle Sport B 2 - 0
14/01/2024 17 FC Oppuurs B - K Rumst SK 5 - 0
28/01/2024 19 VK Heindonk - FC Oppuurs B 1 - 6
04/02/2024 20 FC Oppuurs B - vrijSpeeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 FCS Mariekerke-Branst B - FC Oppuurs B 2 - 3
18/02/2024 21 FC Oppuurs B - Oxford Hemiksem B 4 - 1
25/02/2024 22 SV Aartselaar B - FC Oppuurs B 4 - 1
03/03/2024 23 FC Oppuurs B - VVH Lippelo 0 - 1
10/03/2024 24 K Schelle Sport B - FC Oppuurs B 2 - 1
17/03/2024 25 FC Oppuurs B - FC Rupel-Boom B 1 - 4
24/03/2024 26 KVK Hingene - FC Oppuurs B 3 - 0
07/04/2024 27 FC Oppuurs B - KSC Maccabi 6 - 1
14/04/2024 28 K Reet SK - FC Oppuurs B 2 - 1
21/04/2024 29 FC Oppuurs B - RVC Hoboken B 4 - 2
28/04/2024 30 FC Blaasveld - FC Oppuurs B 1 - 1

FC Rupel-Boom B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Rupel-Boom B - FC Blaasveld 4 - 0
10/09/2023 2 FCS Mariekerke-Branst B - FC Rupel-Boom B 0 - 5
17/09/2023 3 FC Rupel-Boom B - K Schelle Sport B 2 - 4
24/09/2023 4 FC Rupel-Boom B - vrijSpeeldag 
01/10/2023 5 FC Rupel-Boom B - VK Heindonk 4 - 0
08/10/2023 6 RVC Hoboken B - FC Rupel-Boom B 1 - 2
15/10/2023 7 FC Rupel-Boom B - KSC Maccabi 2 - 0
22/10/2023 8 Oxford Hemiksem B - FC Rupel-Boom B 3 - 2
29/10/2023 9 SV Aartselaar B - FC Rupel-Boom B 3 - 3
05/11/2023 10 FC Rupel-Boom B - KVK Hingene 5 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 VVH Lippelo - FC Rupel-Boom B 1 - 2
19/11/2023 12 FC Rupel-Boom B - FC Oppuurs B 1 - 1
26/11/2023 13 K Reet SK - FC Rupel-Boom B 0 - 4
03/12/2023 14 FC Rupel-Boom B - Sporting Tisselt B 0 - 0
10/12/2023 15 K Rumst SK - FC Rupel-Boom B 1 - 3
17/12/2023 16 FC Blaasveld - FC Rupel-Boom B 1 - 1
14/01/2024 17 FC Rupel-Boom B - Oxford Hemiksem B 3 - 0
28/01/2024 19 FC Rupel-Boom B - VVH Lippelo 3 - 2
04/02/2024 20 KVK Hingene - FC Rupel-Boom B 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Schelle Sport B - FC Rupel-Boom B 0 - 4
18/02/2024 21 FC Rupel-Boom B - K Reet SK 1 - 2
25/02/2024 22 FC Rupel-Boom B - RVC Hoboken B 3 - 4
03/03/2024 23 VK Heindonk - FC Rupel-Boom B 2 - 6
10/03/2024 24 FC Rupel-Boom B - FCS Mariekerke-Branst B 2 - 1
17/03/2024 25 FC Oppuurs B - FC Rupel-Boom B 1 - 4
24/03/2024 26 FC Rupel-Boom B - SV Aartselaar B 9 - 1
07/04/2024 27 Sporting Tisselt B - FC Rupel-Boom B 1 - 3
14/04/2024 28 FC Rupel-Boom B - vrijSpeeldag 
21/04/2024 29 KSC Maccabi - FC Rupel-Boom B 1 - 2
28/04/2024 30 FC Rupel-Boom B - K Rumst SK 7 - 0

FCS Mariekerke-Branst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVK Hingene - FCS Mariekerke-Branst B 0 - 1
10/09/2023 2 FCS Mariekerke-Branst B - FC Rupel-Boom B 0 - 5
17/09/2023 3 VVH Lippelo - FCS Mariekerke-Branst B 6 - 2
24/09/2023 4 FCS Mariekerke-Branst B - KSC Maccabi 1 - 3
01/10/2023 5 FCS Mariekerke-Branst B - vrijSpeeldag 
08/10/2023 6 Sporting Tisselt B - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 2
15/10/2023 7 FCS Mariekerke-Branst B - VK Heindonk 6 - 1
22/10/2023 8 K Schelle Sport B - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 2
29/10/2023 9 FCS Mariekerke-Branst B - Oxford Hemiksem B 9 - 1
05/11/2023 10 FCS Mariekerke-Branst B - RVC Hoboken B 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 FC Oppuurs B - FCS Mariekerke-Branst B 06/12   Speeldag 
19/11/2023 12 FCS Mariekerke-Branst B - FC Blaasveld 2 - 2
26/11/2023 13 K Rumst SK - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 1
03/12/2023 14 FCS Mariekerke-Branst B - K Reet SK 2 - 1
06/12/2023 11 FC Oppuurs B - FCS Mariekerke-Branst B 2 - 0
10/12/2023 15 SV Aartselaar B - FCS Mariekerke-Branst B 1 - 4
17/12/2023 16 FCS Mariekerke-Branst B - VVH Lippelo 1 - 3
14/01/2024 17 VK Heindonk - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 3
28/01/2024 19 KSC Maccabi - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 1
04/02/2024 20 FCS Mariekerke-Branst B - Sporting Tisselt B 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 FCS Mariekerke-Branst B - FC Oppuurs B 2 - 3
18/02/2024 21 FCS Mariekerke-Branst B - vrijSpeeldag 
25/02/2024 22 FCS Mariekerke-Branst B - K Rumst SK 5 - 0
03/03/2024 23 FC Blaasveld - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 2
10/03/2024 24 FC Rupel-Boom B - FCS Mariekerke-Branst B 2 - 1
17/03/2024 25 FCS Mariekerke-Branst B - KVK Hingene 2 - 2
24/03/2024 26 K Reet SK - FCS Mariekerke-Branst B 8 - 2
07/04/2024 27 FCS Mariekerke-Branst B - K Schelle Sport B 1 - 7
14/04/2024 28 Oxford Hemiksem B - FCS Mariekerke-Branst B 0 - 6
21/04/2024 29 FCS Mariekerke-Branst B - SV Aartselaar B 2 - 1
28/04/2024 30 RVC Hoboken B - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 0

K Reet SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 VVH Lippelo - K Reet SK 0 - 0
10/09/2023 2 K Reet SK - SV Aartselaar B 7 - 0
17/09/2023 3 K Reet SK - Sporting Tisselt B 2 - 4
24/09/2023 4 FC Oppuurs B - K Reet SK 5 - 2
01/10/2023 5 K Reet SK - K Rumst SK 8 - 1
08/10/2023 6 FC Blaasveld - K Reet SK 2 - 2
15/10/2023 7 K Reet SK - Oxford Hemiksem B 7 - 1
22/10/2023 8 RVC Hoboken B - K Reet SK 2 - 0
29/10/2023 9 K Reet SK - vrijSpeeldag 
05/11/2023 10 KSC Maccabi - K Reet SK 4 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Reet SK - VK Heindonk 3 - 0
19/11/2023 12 K Schelle Sport B - K Reet SK 2 - 1
26/11/2023 13 K Reet SK - FC Rupel-Boom B 0 - 4
03/12/2023 14 FCS Mariekerke-Branst B - K Reet SK 2 - 1
10/12/2023 15 K Reet SK - KVK Hingene 4 - 0
17/12/2023 16 K Rumst SK - K Reet SK 0 - 5
14/01/2024 17 SV Aartselaar B - K Reet SK 2 - 1
28/01/2024 19 Oxford Hemiksem B - K Reet SK 1 - 7
04/02/2024 20 K Reet SK - RVC Hoboken B 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Reet SK - KSC Maccabi 5 - 1
18/02/2024 21 FC Rupel-Boom B - K Reet SK 1 - 2
25/02/2024 22 K Reet SK - FC Blaasveld 3 - 2
03/03/2024 23 Sporting Tisselt B - K Reet SK 0 - 1
10/03/2024 24 KVK Hingene - K Reet SK 3 - 3
17/03/2024 25 K Reet SK - VVH Lippelo 7 - 2
24/03/2024 26 K Reet SK - FCS Mariekerke-Branst B 8 - 2
07/04/2024 27 VK Heindonk - K Reet SK 1 - 3
14/04/2024 28 K Reet SK - FC Oppuurs B 2 - 1
21/04/2024 29 K Reet SK - vrijSpeeldag 
28/04/2024 30 K Reet SK - K Schelle Sport B 1 - 1

K Rumst SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 K Rumst SK - vrijSpeeldag 
10/09/2023 2 K Rumst SK - KSC Maccabi 0 - 5
17/09/2023 3 KVK Hingene - K Rumst SK 4 - 1
24/09/2023 4 K Rumst SK - RVC Hoboken B 0 - 8
01/10/2023 5 K Reet SK - K Rumst SK 8 - 1
08/10/2023 6 K Rumst SK - FC Oppuurs B 0 - 1
15/10/2023 7 VVH Lippelo - K Rumst SK 6 - 2
22/10/2023 8 K Rumst SK - FC Blaasveld 1 - 8
29/10/2023 9 K Rumst SK - Sporting Tisselt B 0 - 8
05/11/2023 10 VK Heindonk - K Rumst SK 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Rumst SK - SV Aartselaar B 0 - 1
19/11/2023 12 Oxford Hemiksem B - K Rumst SK 5 - 0
26/11/2023 13 K Rumst SK - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 1
03/12/2023 14 K Schelle Sport B - K Rumst SK 6 - 1
10/12/2023 15 K Rumst SK - FC Rupel-Boom B 1 - 3
17/12/2023 16 K Rumst SK - K Reet SK 0 - 5
14/01/2024 17 FC Oppuurs B - K Rumst SK 5 - 0
28/01/2024 19 Sporting Tisselt B - K Rumst SK 8 - 0
04/02/2024 20 K Rumst SK - VK Heindonk 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Rumst SK - vrijSpeeldag 
18/02/2024 21 FC Blaasveld - K Rumst SK 6 - 0
25/02/2024 22 FCS Mariekerke-Branst B - K Rumst SK 5 - 0
03/03/2024 23 K Rumst SK - KVK Hingene 0 - 0
10/03/2024 24 KSC Maccabi - K Rumst SK 1 - 3
17/03/2024 25 K Rumst SK - K Schelle Sport B 1 - 1
24/03/2024 26 RVC Hoboken B - K Rumst SK 2 - 0
07/04/2024 27 K Rumst SK - VVH Lippelo 0 - 2
14/04/2024 28 SV Aartselaar B - K Rumst SK 0 - 0
21/04/2024 29 K Rumst SK - Oxford Hemiksem B 3 - 5
28/04/2024 30 FC Rupel-Boom B - K Rumst SK 7 - 0

K Schelle Sport B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 RVC Hoboken B - K Schelle Sport B 0 - 1
10/09/2023 2 K Schelle Sport B - Oxford Hemiksem B 12 - 1
17/09/2023 3 FC Rupel-Boom B - K Schelle Sport B 2 - 4
24/09/2023 4 K Schelle Sport B - VVH Lippelo 1 - 1
01/10/2023 5 KVK Hingene - K Schelle Sport B 3 - 4
08/10/2023 6 VK Heindonk - K Schelle Sport B 1 - 3
15/10/2023 7 K Schelle Sport B - Sporting Tisselt B 1 - 2
22/10/2023 8 K Schelle Sport B - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 2
29/10/2023 9 FC Blaasveld - K Schelle Sport B 0 - 0
05/11/2023 10 SV Aartselaar B - K Schelle Sport B 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Schelle Sport B - vrijSpeeldag 
19/11/2023 12 K Schelle Sport B - K Reet SK 2 - 1
26/11/2023 13 FC Oppuurs B - K Schelle Sport B 07/01   Speeldag 
03/12/2023 14 K Schelle Sport B - K Rumst SK 6 - 1
10/12/2023 15 KSC Maccabi - K Schelle Sport B 4 - 3
17/12/2023 16 K Schelle Sport B - RVC Hoboken B 5 - 0
07/01/2024 13 FC Oppuurs B - K Schelle Sport B 2 - 0
14/01/2024 17 Sporting Tisselt B - K Schelle Sport B 1 - 0
28/01/2024 19 K Schelle Sport B - vrijSpeeldag 
04/02/2024 20 K Schelle Sport B - SV Aartselaar B 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Schelle Sport B - FC Rupel-Boom B 0 - 4
18/02/2024 21 K Schelle Sport B - VK Heindonk 5 - 3
25/02/2024 22 Oxford Hemiksem B - K Schelle Sport B 0 - 0
03/03/2024 23 K Schelle Sport B - KSC Maccabi 4 - 1
10/03/2024 24 K Schelle Sport B - FC Oppuurs B 2 - 1
17/03/2024 25 K Rumst SK - K Schelle Sport B 1 - 1
24/03/2024 26 K Schelle Sport B - FC Blaasveld 3 - 1
07/04/2024 27 FCS Mariekerke-Branst B - K Schelle Sport B 1 - 7
14/04/2024 28 VVH Lippelo - K Schelle Sport B 0 - 2
21/04/2024 29 K Schelle Sport B - KVK Hingene 2 - 0
28/04/2024 30 K Reet SK - K Schelle Sport B 1 - 1

KSC Maccabi

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSC Maccabi - VK Heindonk 3 - 5
10/09/2023 2 K Rumst SK - KSC Maccabi 0 - 5
17/09/2023 3 KSC Maccabi (ff.) - FC Blaasveld 0 - 5
24/09/2023 4 FCS Mariekerke-Branst B - KSC Maccabi 1 - 3
01/10/2023 5 KSC Maccabi - FC Oppuurs B 1 - 5
08/10/2023 6 KSC Maccabi - vrijSpeeldag 
15/10/2023 7 FC Rupel-Boom B - KSC Maccabi 2 - 0
22/10/2023 8 KSC Maccabi - SV Aartselaar B 1 - 3
29/10/2023 9 KVK Hingene - KSC Maccabi 2 - 4
05/11/2023 10 KSC Maccabi - K Reet SK 4 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Sporting Tisselt B - KSC Maccabi 3 - 1
19/11/2023 12 KSC Maccabi - RVC Hoboken B 2 - 3
26/11/2023 13 VVH Lippelo - KSC Maccabi 3 - 4
03/12/2023 14 KSC Maccabi - Oxford Hemiksem B 11 - 1
10/12/2023 15 KSC Maccabi - K Schelle Sport B 4 - 3
17/12/2023 16 VK Heindonk - KSC Maccabi 4 - 2
14/01/2024 17 KSC Maccabi - KVK Hingene 2 - 1
28/01/2024 19 KSC Maccabi - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 1
04/02/2024 20 FC Blaasveld - KSC Maccabi 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Reet SK - KSC Maccabi 5 - 1
18/02/2024 21 RVC Hoboken B - KSC Maccabi 0 - 2
25/02/2024 22 KSC Maccabi - VVH Lippelo 1 - 2
03/03/2024 23 K Schelle Sport B - KSC Maccabi 4 - 1
10/03/2024 24 KSC Maccabi - K Rumst SK 1 - 3
17/03/2024 25 SV Aartselaar B - KSC Maccabi 3 - 1
24/03/2024 26 KSC Maccabi - vrijSpeeldag 
07/04/2024 27 FC Oppuurs B - KSC Maccabi 6 - 1
14/04/2024 28 KSC Maccabi - Sporting Tisselt B 2 - 5
21/04/2024 29 KSC Maccabi - FC Rupel-Boom B 1 - 2
28/04/2024 30 Oxford Hemiksem B - KSC Maccabi 2 - 8

KVK Hingene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVK Hingene - FCS Mariekerke-Branst B 0 - 1
10/09/2023 2 FC Oppuurs B - KVK Hingene 7 - 0
17/09/2023 3 KVK Hingene - K Rumst SK 4 - 1
24/09/2023 4 VK Heindonk - KVK Hingene 1 - 3
01/10/2023 5 KVK Hingene - K Schelle Sport B 3 - 4
08/10/2023 6 Oxford Hemiksem B - KVK Hingene 3 - 3
15/10/2023 7 KVK Hingene - RVC Hoboken B 0 - 2
22/10/2023 8 KVK Hingene - vrijSpeeldag 
29/10/2023 9 KVK Hingene - KSC Maccabi 2 - 4
05/11/2023 10 FC Rupel-Boom B - KVK Hingene 5 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 FC Blaasveld - KVK Hingene 3 - 2
19/11/2023 12 KVK Hingene - VVH Lippelo 2 - 1
26/11/2023 13 Sporting Tisselt B - KVK Hingene 3 - 0
03/12/2023 14 KVK Hingene - SV Aartselaar B 1 - 0
10/12/2023 15 K Reet SK - KVK Hingene 4 - 0
17/12/2023 16 KVK Hingene - Oxford Hemiksem B 5 - 1
14/01/2024 17 KSC Maccabi - KVK Hingene 2 - 1
28/01/2024 19 RVC Hoboken B - KVK Hingene 4 - 0
04/02/2024 20 KVK Hingene - FC Rupel-Boom B 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KVK Hingene - VK Heindonk 3 - 1
18/02/2024 21 VVH Lippelo - KVK Hingene 0 - 0
25/02/2024 22 KVK Hingene - vrijSpeeldag 
03/03/2024 23 K Rumst SK - KVK Hingene 0 - 0
10/03/2024 24 KVK Hingene - K Reet SK 3 - 3
17/03/2024 25 FCS Mariekerke-Branst B - KVK Hingene 2 - 2
24/03/2024 26 KVK Hingene - FC Oppuurs B 3 - 0
07/04/2024 27 SV Aartselaar B - KVK Hingene 3 - 3
14/04/2024 28 KVK Hingene - FC Blaasveld 1 - 2
21/04/2024 29 K Schelle Sport B - KVK Hingene 2 - 0
28/04/2024 30 KVK Hingene - Sporting Tisselt B 0 - 4

Oxford Hemiksem B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Oxford Hemiksem B - FC Oppuurs B 0 - 6
10/09/2023 2 K Schelle Sport B - Oxford Hemiksem B 12 - 1
17/09/2023 3 Oxford Hemiksem B - VK Heindonk 3 - 3
24/09/2023 4 Sporting Tisselt B - Oxford Hemiksem B (ff.) 5 - 0
01/10/2023 5 Oxford Hemiksem B - FC Blaasveld 1 - 6
08/10/2023 6 Oxford Hemiksem B - KVK Hingene 3 - 3
15/10/2023 7 K Reet SK - Oxford Hemiksem B 7 - 1
22/10/2023 8 Oxford Hemiksem B - FC Rupel-Boom B 3 - 2
29/10/2023 9 FCS Mariekerke-Branst B - Oxford Hemiksem B 9 - 1
05/11/2023 10 Oxford Hemiksem B - VVH Lippelo 0 - 9

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 RVC Hoboken B - Oxford Hemiksem B 11 - 1
19/11/2023 12 Oxford Hemiksem B - K Rumst SK 5 - 0
26/11/2023 13 SV Aartselaar B - Oxford Hemiksem B 1 - 0
03/12/2023 14 KSC Maccabi - Oxford Hemiksem B 11 - 1
10/12/2023 15 Oxford Hemiksem B - vrijSpeeldag 
17/12/2023 16 KVK Hingene - Oxford Hemiksem B 5 - 1
14/01/2024 17 FC Rupel-Boom B - Oxford Hemiksem B 3 - 0
28/01/2024 19 Oxford Hemiksem B - K Reet SK 1 - 7
04/02/2024 20 VVH Lippelo - Oxford Hemiksem B 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Oxford Hemiksem B - RVC Hoboken B 0 - 9
18/02/2024 21 FC Oppuurs B - Oxford Hemiksem B 4 - 1
25/02/2024 22 Oxford Hemiksem B - K Schelle Sport B 0 - 0
03/03/2024 23 Oxford Hemiksem B - vrijSpeeldag 
10/03/2024 24 Oxford Hemiksem B - SV Aartselaar B 1 - 0
17/03/2024 25 VK Heindonk - Oxford Hemiksem B 0 - 5
24/03/2024 26 Oxford Hemiksem B - Sporting Tisselt B 1 - 3
07/04/2024 27 FC Blaasveld - Oxford Hemiksem B (ff.) 5 - 0
14/04/2024 28 Oxford Hemiksem B - FCS Mariekerke-Branst B 0 - 6
21/04/2024 29 K Rumst SK - Oxford Hemiksem B 3 - 5
28/04/2024 30 Oxford Hemiksem B - KSC Maccabi 2 - 8

RVC Hoboken B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 RVC Hoboken B - K Schelle Sport B 0 - 1
10/09/2023 2 Sporting Tisselt B - RVC Hoboken B 2 - 1
17/09/2023 3 RVC Hoboken B - FC Oppuurs B 0 - 2
24/09/2023 4 K Rumst SK - RVC Hoboken B 0 - 8
01/10/2023 5 SV Aartselaar B - RVC Hoboken B 0 - 0
08/10/2023 6 RVC Hoboken B - FC Rupel-Boom B 1 - 2
15/10/2023 7 KVK Hingene - RVC Hoboken B 0 - 2
22/10/2023 8 RVC Hoboken B - K Reet SK 2 - 0
29/10/2023 9 VVH Lippelo - RVC Hoboken B 3 - 2
05/11/2023 10 FCS Mariekerke-Branst B - RVC Hoboken B 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 RVC Hoboken B - Oxford Hemiksem B 11 - 1
19/11/2023 12 KSC Maccabi - RVC Hoboken B 2 - 3
26/11/2023 13 RVC Hoboken B - vrijSpeeldag 
03/12/2023 14 VK Heindonk - RVC Hoboken B 3 - 6
10/12/2023 15 RVC Hoboken B - FC Blaasveld 6 - 2
17/12/2023 16 K Schelle Sport B - RVC Hoboken B 5 - 0
14/01/2024 17 RVC Hoboken B - VVH Lippelo 7 - 2
28/01/2024 19 RVC Hoboken B - KVK Hingene 4 - 0
04/02/2024 20 K Reet SK - RVC Hoboken B 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Oxford Hemiksem B - RVC Hoboken B 0 - 9
18/02/2024 21 RVC Hoboken B - KSC Maccabi 0 - 2
25/02/2024 22 FC Rupel-Boom B - RVC Hoboken B 3 - 4
03/03/2024 23 RVC Hoboken B - SV Aartselaar B 6 - 1
10/03/2024 24 RVC Hoboken B - Sporting Tisselt B 1 - 0
17/03/2024 25 FC Blaasveld - RVC Hoboken B 1 - 1
24/03/2024 26 RVC Hoboken B - K Rumst SK 2 - 0
07/04/2024 27 RVC Hoboken B - vrijSpeeldag 
14/04/2024 28 RVC Hoboken B - VK Heindonk 2 - 0
21/04/2024 29 FC Oppuurs B - RVC Hoboken B 4 - 2
28/04/2024 30 RVC Hoboken B - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 0

SV Aartselaar B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SV Aartselaar B - Sporting Tisselt B 3 - 4
10/09/2023 2 K Reet SK - SV Aartselaar B 7 - 0
17/09/2023 3 SV Aartselaar B - vrijSpeeldag 
24/09/2023 4 FC Blaasveld - SV Aartselaar B 2 - 3
01/10/2023 5 SV Aartselaar B - RVC Hoboken B 0 - 0
08/10/2023 6 SV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 5
15/10/2023 7 FC Oppuurs B - SV Aartselaar B 6 - 4
22/10/2023 8 KSC Maccabi - SV Aartselaar B 1 - 3
29/10/2023 9 SV Aartselaar B - FC Rupel-Boom B 3 - 3
05/11/2023 10 SV Aartselaar B - K Schelle Sport B 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Rumst SK - SV Aartselaar B 0 - 1
19/11/2023 12 VK Heindonk - SV Aartselaar B 06/01   Speeldag 
26/11/2023 13 SV Aartselaar B - Oxford Hemiksem B 1 - 0
03/12/2023 14 KVK Hingene - SV Aartselaar B 1 - 0
10/12/2023 15 SV Aartselaar B - FCS Mariekerke-Branst B 1 - 4
17/12/2023 16 SV Aartselaar B - vrijSpeeldag 
06/01/2024 12 VK Heindonk - SV Aartselaar B 3 - 2
14/01/2024 17 SV Aartselaar B - K Reet SK 2 - 1
28/01/2024 19 SV Aartselaar B - FC Blaasveld 5 - 0
04/02/2024 20 K Schelle Sport B - SV Aartselaar B 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 VVH Lippelo - SV Aartselaar B 2 - 0
18/02/2024 21 Sporting Tisselt B - SV Aartselaar B 3 - 1
25/02/2024 22 SV Aartselaar B - FC Oppuurs B 4 - 1
03/03/2024 23 RVC Hoboken B - SV Aartselaar B 6 - 1
10/03/2024 24 Oxford Hemiksem B - SV Aartselaar B 1 - 0
17/03/2024 25 SV Aartselaar B - KSC Maccabi 3 - 1
24/03/2024 26 FC Rupel-Boom B - SV Aartselaar B 9 - 1
07/04/2024 27 SV Aartselaar B - KVK Hingene 3 - 3
14/04/2024 28 SV Aartselaar B - K Rumst SK 0 - 0
21/04/2024 29 FCS Mariekerke-Branst B - SV Aartselaar B 2 - 1
28/04/2024 30 SV Aartselaar B - VK Heindonk 2 - 1

Sporting Tisselt B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SV Aartselaar B - Sporting Tisselt B 3 - 4
10/09/2023 2 Sporting Tisselt B - RVC Hoboken B 2 - 1
17/09/2023 3 K Reet SK - Sporting Tisselt B 2 - 4
24/09/2023 4 Sporting Tisselt B - Oxford Hemiksem B (ff.) 5 - 0
01/10/2023 5 VVH Lippelo - Sporting Tisselt B 5 - 3
08/10/2023 6 Sporting Tisselt B - FCS Mariekerke-Branst B 3 - 2
15/10/2023 7 K Schelle Sport B - Sporting Tisselt B 1 - 2
22/10/2023 8 Sporting Tisselt B - FC Oppuurs B 0 - 2
29/10/2023 9 K Rumst SK - Sporting Tisselt B 0 - 8
05/11/2023 10 Sporting Tisselt B - FC Blaasveld 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Sporting Tisselt B - KSC Maccabi 3 - 1
19/11/2023 12 Sporting Tisselt B - vrijSpeeldag 
26/11/2023 13 Sporting Tisselt B - KVK Hingene 3 - 0
03/12/2023 14 FC Rupel-Boom B - Sporting Tisselt B 0 - 0
10/12/2023 15 Sporting Tisselt B - VK Heindonk 5 - 0
17/12/2023 16 FC Oppuurs B - Sporting Tisselt B 4 - 0
14/01/2024 17 Sporting Tisselt B - K Schelle Sport B 1 - 0
28/01/2024 19 Sporting Tisselt B - K Rumst SK 8 - 0
04/02/2024 20 FCS Mariekerke-Branst B - Sporting Tisselt B 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 FC Blaasveld - Sporting Tisselt B 1 - 5
18/02/2024 21 Sporting Tisselt B - SV Aartselaar B 3 - 1
25/02/2024 22 VK Heindonk - Sporting Tisselt B 0 - 1
03/03/2024 23 Sporting Tisselt B - K Reet SK 0 - 1
10/03/2024 24 RVC Hoboken B - Sporting Tisselt B 1 - 0
17/03/2024 25 Sporting Tisselt B - vrijSpeeldag 
24/03/2024 26 Oxford Hemiksem B - Sporting Tisselt B 1 - 3
07/04/2024 27 Sporting Tisselt B - FC Rupel-Boom B 1 - 3
14/04/2024 28 KSC Maccabi - Sporting Tisselt B 2 - 5
21/04/2024 29 Sporting Tisselt B - VVH Lippelo 2 - 1
28/04/2024 30 KVK Hingene - Sporting Tisselt B 0 - 4

VK Heindonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSC Maccabi - VK Heindonk 3 - 5
10/09/2023 2 VK Heindonk - vrijSpeeldag 
17/09/2023 3 Oxford Hemiksem B - VK Heindonk 3 - 3
24/09/2023 4 VK Heindonk - KVK Hingene 1 - 3
01/10/2023 5 FC Rupel-Boom B - VK Heindonk 4 - 0
08/10/2023 6 VK Heindonk - K Schelle Sport B 1 - 3
15/10/2023 7 FCS Mariekerke-Branst B - VK Heindonk 6 - 1
22/10/2023 8 VK Heindonk - VVH Lippelo 5 - 2
29/10/2023 9 FC Oppuurs B - VK Heindonk 2 - 1
05/11/2023 10 VK Heindonk - K Rumst SK 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Reet SK - VK Heindonk 3 - 0
19/11/2023 12 VK Heindonk - SV Aartselaar B 06/01   Speeldag 
26/11/2023 13 FC Blaasveld - VK Heindonk 4 - 2
03/12/2023 14 VK Heindonk - RVC Hoboken B 3 - 6
10/12/2023 15 Sporting Tisselt B - VK Heindonk 5 - 0
17/12/2023 16 VK Heindonk - KSC Maccabi 4 - 2
06/01/2024 12 VK Heindonk - SV Aartselaar B 3 - 2
14/01/2024 17 VK Heindonk - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 3
28/01/2024 19 VK Heindonk - FC Oppuurs B 1 - 6
04/02/2024 20 K Rumst SK - VK Heindonk 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KVK Hingene - VK Heindonk 3 - 1
18/02/2024 21 K Schelle Sport B - VK Heindonk 5 - 3
25/02/2024 22 VK Heindonk - Sporting Tisselt B 0 - 1
03/03/2024 23 VK Heindonk - FC Rupel-Boom B 2 - 6
10/03/2024 24 VK Heindonk - vrijSpeeldag 
17/03/2024 25 VK Heindonk - Oxford Hemiksem B 0 - 5
24/03/2024 26 VVH Lippelo - VK Heindonk 3 - 2
07/04/2024 27 VK Heindonk - K Reet SK 1 - 3
14/04/2024 28 RVC Hoboken B - VK Heindonk 2 - 0
21/04/2024 29 VK Heindonk - FC Blaasveld 3 - 1
28/04/2024 30 SV Aartselaar B - VK Heindonk 2 - 1

VVH Lippelo

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 VVH Lippelo - K Reet SK 0 - 0
10/09/2023 2 FC Blaasveld - VVH Lippelo 2 - 4
17/09/2023 3 VVH Lippelo - FCS Mariekerke-Branst B 6 - 2
24/09/2023 4 K Schelle Sport B - VVH Lippelo 1 - 1
01/10/2023 5 VVH Lippelo - Sporting Tisselt B 5 - 3
08/10/2023 6 SV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 5
15/10/2023 7 VVH Lippelo - K Rumst SK 6 - 2
22/10/2023 8 VK Heindonk - VVH Lippelo 5 - 2
29/10/2023 9 VVH Lippelo - RVC Hoboken B 3 - 2
05/11/2023 10 Oxford Hemiksem B - VVH Lippelo 0 - 9

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 VVH Lippelo - FC Rupel-Boom B 1 - 2
19/11/2023 12 KVK Hingene - VVH Lippelo 2 - 1
26/11/2023 13 VVH Lippelo - KSC Maccabi 3 - 4
03/12/2023 14 VVH Lippelo - vrijSpeeldag 
10/12/2023 15 VVH Lippelo - FC Oppuurs B 3 - 0
17/12/2023 16 FCS Mariekerke-Branst B - VVH Lippelo 1 - 3
14/01/2024 17 RVC Hoboken B - VVH Lippelo 7 - 2
28/01/2024 19 FC Rupel-Boom B - VVH Lippelo 3 - 2
04/02/2024 20 VVH Lippelo - Oxford Hemiksem B 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 VVH Lippelo - SV Aartselaar B 2 - 0
18/02/2024 21 VVH Lippelo - KVK Hingene 0 - 0
25/02/2024 22 KSC Maccabi - VVH Lippelo 1 - 2
03/03/2024 23 FC Oppuurs B - VVH Lippelo 0 - 1
10/03/2024 24 VVH Lippelo - FC Blaasveld 5 - 1
17/03/2024 25 K Reet SK - VVH Lippelo 7 - 2
24/03/2024 26 VVH Lippelo - VK Heindonk 3 - 2
07/04/2024 27 K Rumst SK - VVH Lippelo 0 - 2
14/04/2024 28 VVH Lippelo - K Schelle Sport B 0 - 2
21/04/2024 29 Sporting Tisselt B - VVH Lippelo 2 - 1
28/04/2024 30 VVH Lippelo - vrijSpeeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

4e PROVINCIALE 2023-2024 - PROMOTIE

** In het seizoen 2023-2024 worden de ploegen van 4e provinciale ingedeeld in zes reeksen van 16 ploegen.
Dit zijn de parameters voor promotie:
* De kampioen van elke reeks promoveert rechtstreeks naar 3e provinciale.
* En er wordt een eindronde georganiseerd om, naast de kampioen van elke reeks, vier of mťťr extra stijgers naar derde provinciale aan te duiden.
* De promotie-eindronde wordt gespeeld door de drie periodekampioenen per reeks (totaal 18) plus de 2e in de eindrangschikking van elke reeks (totaal 6), of de volgende ploeg(en) in die eindrangschikking indien
a. er geen 3 verschillende periodewinnaars zijn geweest,
b. of indien de 1e of 2e in de eindrangschikking ook periodekampioen is geweest.
* De 24 ploegen spelen de promotie-eindronde, waarbij er drie speeldagen worden afgewerkt met rechtstreekse uitschakeling, op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot. Bij een gelijkspel volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Op speeldag 1 zijn er 12 wedstrijden tussen de 24 ploegen, volgens loting door het Competitions Department.
- Op speeldag 2 zijn er 6 wedstrijden tussen de 12 winnaars van speeldag 1, eveneens volgens loting door het CD.
- Op speeldag 3 zijn er 3 wedstrijden tussen de 6 winnaars van speeldag 2.
- De drie winnaars van speeldag 3 plus de beste verliezer promoveren naar de 3e provinciale afdeling Antwerpen.
- Er stijgen in totaal (in elk geval) 10, maar mogelijk ook 11 of 12 ploegen naar 4e provinciale, afhankelijk van het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e afdeling VV.
- Om een bijkomende stijger of stijgers aan te duiden wordt een klassement opgemaakt van de verliezers van speeldag 3, en zal de beste verliezer van die speeldag als vierde stijger worden aangeduid.
- Om naast de vier bijkomende stijgers eventueel extra bijkomende stijger(s) aan te duiden wordt er ook een klassement gemaakt van speeldag 3, en bij gelijkheid wordt er daarna ook gekeken naar het klassement van speeldag 2.
We hebben de planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2023-2024 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken.
KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).