Interpr. Eindronde 2024
Update: gisteren om 10:30u
Provinciaal 1e provinciale Interpr. Eindronde 2024
Laatste update: gisteren om 10:30u
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
DE INTERPROVINCIALE EINDRONDE VOETBAL VLAANDEREN 2023-2024 - HEREN

* Na het seizoen 2023-2024 wordt de "Interprovinciale Eindronde Voetbal Vlaanderen" (IEVV) gespeeld met 16 ploegen.
* Er zijn slechts 14 ploegen die een licentie regionale amateurclub hebben.
* Die spelen een achtste finale, een kwartfinale en een halve finale (telkens met rechtstreekse uitschakeling) en de finale.
* Er kunnen dit seizoen 1 of 2 clubs stijgen naar de 3e afdeling Voetbal Vlaanderen.
* De wedstrijddatums : zondag 5, donderdag 9, zondag 12 en zondag 19 mei.

* De ploegen die de Interprovinciale Eindronde spelen zijn:
- voor Antwerpen : KFC Berlaar-Heikant, KFC Antonia A en KFC De Kempen TL A.
- voor Brabant VV : Fenixx Beigem Humbeek A en Olympia Wijgmaal A.
- voor Limburg : GS Bree-Beek A, Weerstand Koersel A en Park Houthalen.
- voor Oost-Vlaanderen (vier) : SK Vlaamse Ardennen, HRS Haasdonk A, KSK Beveren en SK Berlare.
- voor West-Vlaanderen : KSV Rumbeke A en Sassport Boezinge A.

* Onderaan deze pagina staat ook het schema van de "Vrouwen - Interprovinciale Eindronde Voetbal Vlaanderen". Klik hier.
Hieronder ziet u de wedstrijdschema's van de vier speeldagen bij de heren.

INTERPROVINCIALE EINDRONDE - 8e FINALES - ZONDAG 5 MEI 2024
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1 Zon. 5 mei 15u00 KSK Beveren - Weerstand Koersel * 1 - 2 -
2 Zon. 5 mei 15u00 vrij - GS Bree Beek A *   -
3 Zon. 5 mei 15u00 KFC Berlaar Heikant - Fenixx Beigem Humbeek A * 0 - 0 V. 0 - 2
4 Zon. 5 mei 15u00 Olympia Wijgmaal A - KFC Antonia A * 0 - 0 V. 0 - 1
5 Zon. 5 mei 15u00 SK Vlaamse Ardennen * - Park Houthalen 5 - 0 -
6 Zon. 5 mei 15u00 vrij - SK Berlare *   -
7 Zat. 4 mei 19u00 Sassport Boezinge - KFC De Kempen TL A * 1 - 2 -
8 Zon. 5 mei 15u00 KSV Rumbeke A * - HRS Haasdonk A 0 - 0 3 - 2
               
Datum en beginuren nog onder voorbehoud.
* = naar speeldag 2 (verlengingen bij een gelijke stand na 90' en eventueel strafschoppen na 120').
Bold = provincie Antwerpen.

INTERPROVINCIALE EINDRONDE - KWARTFINALES - DONDERDAG 9 MEI 2024
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
9 Don. 9 mei 15u00 KFC Antonia A - KSV Rumbeke A * 0 - 3 -
10 Don. 9 mei 15u00 Weerstand Koersel * - Fenixx Beigem Humbeek A 3 - 1 -
11 Don. 9 mei 15u00 SK Berlare - SK Vlaamse Ardennen * 2 - 2 P. 2 - 4
12 Don. 9 mei 15u00 KFC De Kempen TL A * - GS Bree Beek A 6 - 2 -
               
Datum en beginuren nog onder voorbehoud.
* = naar speeldag 3 (verlengingen bij een gelijke stand na 90' en eventueel strafschoppen na 120').

INTERPROVINCIALE EINDRONDE - HALVE FINALES - ZONDAG 12 MEI 2024
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
13 Zon. 12 mei 15u00 KSV Rumbeke A - KFC De Kempen TL A * 3 - 3 P. 2 - 4
14 Zon. 12 mei 15u00 SK Vlaamse Ardennen - Weerstand Koersel * 1 - 2 -

** = Naar de finale.

INTERPROVINCIALE EINDRONDE - DE FINALE - ZONDAG 19 MEI 2023
Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
Zondag 19 mei 15u00 KFC De Kempen TL A *** (Wnr 13) - Weerstand Koersel (Wnr 14) 1 - 0 -
               
Zondag 19 mei 15u00 SK Vlaamse Ardennen (Verl 14) - KSV Rumbeke A (Verl 13) 0 - 2 -

*** KFC De Kempen TL A promoveert naar 3e Nationale VV.

VROUWENVOETBAL - DE INTERPROVINCIALE EINDRONDE VOETBAL VLAANDEREN 2023-2024

* Vanaf dit seizoen wordt er een "Interprovinciale Eindronde Voetbal Vlaanderen" gespeeld in het provinciale vrouwenvoetbal.
- Daar zijn er vier deelnemende ploegen, gebaseerd op de eindstand in de Interprovinciale (nationale) reeksen:
K Vosselaar VV A en VVC Brasschaat A (Antwerpen), KVC DT Borsbeke A (Oost-Vlaanderen) en RWDM Girls A.
- Deze eindronde wordt gespeeld met een heen- en terugwedstrijd.
- De twee winnaars plaatsen zich voor de "Eindronde 1e Nationale Vrouwen".
- Die zal gespeeld worden met 4 ploegen: naast deze twee winnaars zijn dat de 13e uit 1e Nationale en 1 ACFF-club.
** Hieronder ziet u het de wedstrijdschema van de eerste ronde én de wedstrijden van de "Eindronde 1e Nationale Vrouwen".

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1 Zat. 4 mei 15:00u VVC Brasschaat A - K Vosselaar VV A 2 - 2  
2 Don. 9 mei 15:00u KVC DT Borsbeke A - RWDM Girls A 1 - 3  
         
3 Woe. 8 mei 20:00u K Vosselaar VV A - VVC Brasschaat A * 0 - 1 -
4 Zon. 12 mei 15:00u RWDM Girls A * - KVC DT Borsbeke A 2 - 1 -

- De winnaars van de wedstrijden 1/3 (VVC Brasschaat A) en 2/4 spelen de eindronde "1ste nationale".

** SCHEMA EINDRONDE 1e NATIONALE DAMES

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1 Zon. 19 mei 15:00u FC Alken A * - Wallonia Sibret A 7 - 0 -
2 Zon. 19 mei 15:00u RWDM Girls A * - VVC Brasschaat A 5 - 2 -
         
3 Zon. 26 mei 15:00u FC Alken A (Wnr 1) - RWDM Girls A (Wnr 2) - -
4 Zon. 26 mei 15:00u Wallonia Sibret A (Verl. 1) - VVC Brasschaat A (Verl. 2) 5 - 0 (ff) -

>> De winnaar van wedstrijd 3 stijgt naar of blijft in de "1ste nationale dames".

** Er werd ook een "Interprovinciale Eindronde dalen" gespeeld om (in principe) 1 extra daler aan te duiden.
** Hieronder ziet u het de wedstrijdschema. Hier geldt de rechtstreekse uitschakeling.

Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V/P
1 Zon. 5 mei 15:00u SV Sottegem (ff) - KRC Genk C 0 - 5 -
2 Zon. 5 mei 15:00u Leeuw Brucom A * - Lierse Kempenzonen 3 - 2 -
         
3 Don. 9 mei 15:00u KRC Genk C (ff) - Leeuw Brucom A * 0 - 5 -
4 Don. 9 mei 15:00u Lierse Kempenzonen * - SV Sottegem (ff) 5 - 0 -

>> De verliezer van wedstrijd 4 is de eerste (en waarschijnlijk enige) daler.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).