Provinciale Speeldag
Update: gisteren om 22:54u
Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: gisteren om 22:54u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezťe
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN - SEIZOEN 2023-2024

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve en recreatieve reeksen bij de heren en dames (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).

Actuele speeldag provinciale damesreeksen Actuele speeldag recreatieve herenreeksen Actuele speeldag recreatieve damesreeksen

Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button "Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

DE PROVINCIALE COMPETITIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de heren.

1e Provinciale
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u30 KFC De Kempen TL A - K Zandhoven SK 1 - 2
Zat. 09/12 20u00 KFC Antonia A - K Ternesse VV A 3 - 1
Zon. 10/12 14u30 K Bevel FC - K Loenhout SK 2 - 1
Zon. 10/12 14u30 's Gravenwezel-Schilde A - Sporting Tisselt A 3 - 3
Zon. 10/12 14u30 KBSK Retie - KFC Ranst A 3 - 1
Zon. 10/12 14u30 K Vosselaar VV - RVC Hoboken A 2 - 3
Zon. 10/12 14u30 FCS Mariekerke-Branst A - K Kontich FC A 0 - 1
Zon. 10/12 14u30 White Star Schorvoort - KFC Berlaar Heikant 0 - 1

2e Provinciale A
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u30 KVC Wilrijk - Ekeren FC 2 - 3
Zat. 09/12 19u30 VC Mortsel OG A - Verbr Zwijndrecht A 2 - 0
Zat. 09/12 19u30 FC Oppuurs A - KV Bonheiden A 3 - 1
Zat. 09/12 19u30 K Kalmthout SK - Excelsior Mariaburg A 0 - 1
Zon. 10/12 14u30 Groen Rood Katelijne - KSK Wavria A 1 - 0
Zon. 10/12 14u30 Willebroekse SV - KV Hooikt 1 - 1
Zon. 10/12 14u30 Sporting Club Duffel A - KFC Putte A 1 - 0
Zon. 10/12 14u30 TOR Deurne Pirates A - KFC Brasschaat 3 - 2

2e Provinciale B
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u30 Verbroedering Balen - KFC Lentezon Beerse A uitg.
Zat. 09/12 20u00 FC Punt-Larum - KFCE Zoersel 3 - 1
Zat. 09/12 20u00 KFC Herselt - KSAV Sint Dimpna A 1 - 0
Zon. 10/12 14u30 KSK Weelde - KFC Ezaart Sport 0 - 4
Zon. 10/12 14u30 K Sint Job FC A - KVC Lille United B 1 - 2
Zon. 10/12 14u30 KVNA Wortel - K Merksplas SK 1 - 3
Zon. 10/12 14u30 KFC Broechem - KVV OG Vorselaar 2 - 0
Zon. 10/12 14u30 KFC Arendonk Sport - Zwaluwen Olmen 4 - 2

3e Provinciale A
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u00 SK Rita Berlaar - KSK Sint-Amands 2 - 0
Zat. 09/12 19u30 K Ramsel FC - K Schelle Sport A 3 - 5
Zon. 10/12 14u30 KVC Booischot - KFC Lint A 2 - 2
Zon. 10/12 14u30 KSV Schriek - KFC Volh Wintam 1 - 2
Zon. 10/12 14u30 Heffen Sk - SK Peulis 3 - 2
Zon. 10/12 14u30 KFC Katelijne A - KFC Walem 0 - 9
Zon. 10/12 14u30 KSV Bornem - Molenzonen Hallaar 1 - 2
Zon. 10/12 14u30 Nielse SV A - Kalfort Puursica 1 - 2

3e Provinciale B
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u30 K Nieuwmoer FC - Oxford Hemiksem A 6 - 0
Zat. 09/12 19u30 Berchem Sport B - SV Aartselaar A 2 - 1
Zat. 09/12 19u30 KFC Meer - K Horendonk FC 2 - 0
Zat. 09/12 19u30 Excelsior Essen - K Wijnegem VC A 0 - 4
Zat. 09/12 20u00 K Achterbroek VV - K Wuustwezel FC 0 - 0
Zon. 10/12 14u30 KFC Berendrecht - FC Merksem 3 - 2
Zon. 10/12 14u30 K Minderhout VV - K Gooreind VV 2 - 2
Zon. 10/12 14u30 Sporting Burcht FC - Zandvliet Sport A 2 - 1

3e Provinciale C
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Vrij. 08/12 20u00 FC Wezel Sport B - RFC Zwaneven 3 - 0
Zat. 09/12 19u30 KFC Poppel - KFC Mol uitg.
Zat. 09/12 19u30 SKS Herentals - KFC Linda Olen 4 - 0
Zat. 09/12 19u30 KVC Oostmalle - KFC Pulle 5 - 3
Zon. 10/12 14u30 KSK Oosthoven - KSK Kasterlee 2 - 2
Zon. 10/12 14u30 K Noordstar VV - KSV Oud Turnhout 4 - 1
Zon. 10/12 14u30 Blauwvoet Oevel - VC Herentals 4 - 2
Zon. 10/12 14u30 KFC Beekhoek Sport - KFC Flandria 3 - 3

4e Provinciale A
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u30 RVC Hoboken B - FC Blaasveld 6 - 2
Zat. 09/12 20u00 Sporting Tisselt B - VK Heindonk 5 - 0
Zon. 10/12 14u30 K Reet SK - KVK Hingene 4 - 0
Zon. 10/12 14u30 SV Aartselaar B - FCS Mariekerke-Branst B 1 - 4
Zon. 10/12 14u30 VVH Lippelo - FC Oppuurs B 3 - 0
Zon. 10/12 14u30 K Rumst SK - FC Rupel-Boom B 1 - 3
Zon. 10/12 14u30 Oxford Hemiksem B - Nielse SV B 2 - 2
Zon. 10/12 15u00 KSC Maccabi - K Schelle Sport B 4 - 3

4e Provinciale B
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 18u30 VC Deurne Antw. - KFC Schoten SK 1 - 5
Zat. 09/12 19u30 K Hove Sport - Tubantia Borgerhout 1 - 1
Zat. 09/12 19u30 FC Los Incas Antw. - K Wijnegem VC B 1 - 0
Zon. 10/12 14u30 FC Turk Sport - TOR Deurne Pirates B 2 - 1
Zon. 10/12 14u30 FC Antwerpen Noord B - K Boechoutse VV 2 - 4
Zon. 10/12 14u30 FC Warriors Antw. - FC Oxaco-Boechout 0 - 8
Zon. 10/12 14u30 Verbr Zwijndrecht B - VC Mortsel OG B 0 - 6
- - - City Pirates Antw. B - vrij  

4e Provinciale C
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u30 's Gravenwezel-Schilde B - FC Bucovina Loenhout 3 - 1
Zat. 09/12 19u30 FC Antwerpen Noord A - Alberta FC Schilde 0 - 13
Zat. 09/12 19u30 KSOC Maria-ter-Heide - Putte SK 4 - 5
Zat. 09/12 20u00 SV Noorse - K Sint Job FC B 1 - 0
Zon. 10/12 14u30 Zandvliet Sport B - KFC Sint Lenaarts B 2 - 1
Zon. 10/12 14u30 KSV Wildert - K Brecht SK 3 - 1
Zon. 10/12 15u00 K Heibos SV - KFC Antonia B 4 - 5
Zon. 10/12 15u00 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B 3 - 0

4e Provinciale D
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u00 Zennester Hombeek - VC Leest 0 - 6
Zat. 09/12 19u30 K Kontich FC B - KVV Duffel 2 - 4
Zat. 09/12 19u30 KFC Lint B - KSC Mechelen 0 - 6
Zat. 09/12 19u30 KFC Putte B - RB Elzestraat 0 - 2
Zat. 09/12 19u30 K BO Beerzel FC - KSK Wavria B 3 - 0
Zat. 09/12 20u00 SV Grasheide - KFC Muizen 1 - 0
Zon. 10/12 14u30 VC Rijmenam - Sporting Club Duffel B 1 - 0
- - - KV Bonheiden B - vrij  

4e Provinciale E
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u00 KFC Lentezon Beerse B - KFC Grobbendonk 1 - 6
Zat. 09/12 19u30 KFC Dessel Sport B - K HIH Turnhout 7 - 2
Zat. 09/12 19u30 KFCH Pulderbos - KFC Wechelderzande 1 - 3
Zon. 10/12 14u30 Kessel United - FC St Jozef Rijkevorsel 0 - 3
Zon. 10/12 14u30 KFC St Mart Halle - KSK Oelegem 2 - 2
Zon. 10/12 14u30 KVK Westmalle - KFC Zwarte Leeuw B 0 - 2
Zon. 10/12 14u30 K Meerle FC - K Vlimmeren Sport 3 - 3
Zon. 10/12 15u00 KVV Dosko - KFC De Kempen TL B 0 - 3

4e Provinciale F
Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zat. 09/12 19u30 KVV Rauw Sport - KSAV Sint Dimpna B 3 - 1
Zat. 09/12 19u30 VC Immer Oost - KFCV Alberta Geel 3 - 2
Zon. 10/12 14u30 Olen United - FC Netezonen 3 - 0
Zon. 10/12 14u30 Excelsior Bouwel - KFC Heultje 0 - 0
Zon. 10/12 14u30 KSC Wiekevorst - KFC Herenthout 1 - 1
Zon. 10/12 14u30 KFC Excelsior Vorst - KFC Zammel 2 - 3
Zon. 10/12 14u30 VV Laakdal - KFC Tongerlo 2 - 6
Zon. 10/12 14u30 KFC Ranst B - KVC Houtvenne B 1 - 5



DE PROVINCIALE COMPETITIEVE VROUWENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de dames.

Dames 1e Provinciale
Speeldag 11 (10 december 2023) - 1e periode
Vrij. 08/12 20u00 KVC Lille United A - FC Netezonen A 6 - 3
Zat. 09/12 10u00 KFC Zammel A - Antwerp Diamonds FC 2 - 1
Zat. 09/12 10u30 Blauwvoet Oevel - VVC Brasschaat B (ff.) 5 - 0
Zat. 09/12 13u00 Davo Puurs A - KSC Mechelen A 1 - 9
Zat. 09/12 14u30 K Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV A 0 - 3
Zat. 09/12 19u30 FC V.D.P. A - K Wuustwezel FC 3 - 0
Zon. 10/12 12u30 FC Ik Dien A - VC Moldavo B 0 - 3

Dames 2e Provinciale A
Speeldag 11 (9 december 2023)
Vrij. 08/12 20u00 SV Noorse B - City Pirates Antw. 9 - 0
Vrij. 08/12 20u00 FC Ik Dien B - K Lyra-Lierse A 0 - 9
Zat. 09/12 10u00 Zennester Hombeek - KFC Broechem A 2 - 0
Zat. 09/12 14u00 KFC Nijlen - KSV Vlug Vooruit (ff.) 5 - 0
Zat. 09/12 14u30 K Noordstar VV - KSC Mechelen B (ff.) 5 - 0
Zat. 09/12 14u30 K Bevel FC A - 's Gravenwezel-Schilde 5 - 2
- - - K Kontich FC B - vrij  

Dames 2e Provinciale B
Speeldag 11 (10 december 2023)
Zat. 09/12 10u00 VC Moldavo C (ff.) - KFC Herselt A 0 - 5
Zat. 09/12 10u00 Hoogstraten VV B - FC Sint Jozef Rijkevorsel 0 - 2
Zat. 09/12 10u30 KFCE Zoersel - KFC Flandria 4 - 2
Zat. 09/12 10u30 FC Schoonbroek - VC Immer Oost 1 - 4
Zat. 09/12 14u30 KFC Beekhoek Sport - KVNA Wortel (ff.) 5 - 0
Zat. 09/12 14u30 KFC Arendonk Sport A - KVK Westmalle 7 - 2
Zon. 10/12 11u45 Vosselaar VV B - K Loenhout SK B uitg.

Dames 3e Provinciale A
Speeldag 9 (10 december 2023)
Vrij. 08/12 20u00 VK Heindonk - K Hove Sport (ff.) 5 - 0
Zat. 09/12 14u30 KSK Sint-Amands - KVV Duffel 9 - 0
Zat. 09/12 14u30 FC Blaasveld - K Reet SK 1 - 9
Zat. 09/12 15u00 Davo Puurs B - FC V.D.P. B 1 - 4
Zon. 10/12 11u00 RB Elzestraat - Sporting Club Duffel 5 - 2
- - - K Kontich FC C - vrij  

Dames 3e Provinciale B
Speeldag 11 (9 december 2023)
Vrij. 08/12 20u00 KFC Broechem B - K Bevel FC B 2 - 4
Vrij. 08/12 20u30 TOR Deurne Pirates - VC Mortsel OG 0 - 7
Zat. 09/12 14u00 KFC Halle - KFC Berendrecht 2 - 5
Zat. 09/12 14u30 KFC Ranst - K Lyra-Lierse B 0 - 2
Zat. 09/12 19u30 SV Noorse C - KFC Lint 0 - 1
- - - K Brecht SK - vrij  
- - - Kessel United - vrij  

Dames 3e Provinciale C
Speeldag 9 (10 december 2023)
Vrij. 08/12 19u45 KFC Lentezon Beerse - KVV Rauw Sport 0 - 12
Zat. 09/12 10u00 KFC Zammel B - KFC Herselt B 0 - 0
Zat. 09/12 11u00 KFC Verbr Alberta - KFC De Kempen TL 2 - 3
Zat. 09/12 12u00 FC Netezonen B - Verbroedering Balen 0 - 1
Zat. 09/12 14u30 KVC Lille United B - KFC Arendonk Sport B uitg.
Zon. 10/12 11u00 White Star Schorvoort - SKS Herentals uitg.



DE PROVINCIALE RECREATIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de heren.

Recreatief Reeks 1
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Zon. 17/12 15u00 Bacwalde - Groenenhoek
Zon. 14/01 14u30 FC Racing Kiel - VV O.S.S.M.I.
Zon. 14/01 14u30 OLVAC - FC V.D.P.
Zon. 14/01 15u00 VK Simikos - SC O.L.V.E.
Zon. 14/01 15u00 Vremde - FC Ik Dien
Zon. 14/01 15u00 OH Fortuna A - SVB Driehoek
- - - Cantincrode - vrij

Recreatief Reeks 2
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Zon. 14/01 14u00 FC Patro Hoevenen - VC O.L.S.E.
Zon. 14/01 14u30 SFC Vitesse Boom - RB Elzestraat
Zon. 14/01 14u30 Deurne OB A - FC Weitse Gans
Zon. 14/01 14u30 ESVO - SK Laar
Zon. 14/01 14u30 SK Nieuw Stabroek - FC Oxaco-Boechout
Zon. 14/01 15u00 Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet
Zon. 14/01 15u00 FC Koningshof - Kon Rapid AC

Recreatief Reeks 3A
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Zon. 14/01 11u15 KFC Broechem - SV Sint Jozef Mortsel
Zon. 14/01 12u00 Deurne OB B - FC Balkan
Zon. 14/01 12u30 's Gravenwezel-Schilde A - Arakora
Zon. 14/01 14u30 FC Seja - FC Sac
Zon. 14/01 14u30 Seamen's Chile - FC Antwerpen Noord
- - - Antwerp Thunderdogs - vrij
- - - FC Turkgucu - vrij

Recreatief Reeks 3B
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Zon. 10/12 10u00 Heffen SK - Sporting Club Duffel 4 - 0
Zon. 14/01 12u30 OH Fortuna B - SK Berkenrode  
Zon. 14/01 13u00 KSC Familia Academia - Dynamica  
Zon. 14/01 14u30 FC Belgica - FC Rounited  
Zon. 14/01 15u00 SK De Vrede A - Union Malinese  
Zon. 14/01 15u00 FC Rood Wit - Ostan  
- - - Vosberg Sport - vrij  

Recreatief Reeks 4A
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Zon. 14/01 10u00 's Gravenwezel-Schilde B - FC Lexyss Bg
Zon. 14/01 13u00 Wolves United - Chelsea Lions
Zon. 14/01 13u30 FC Royalle Zeezicht - FC Corum 19
Zon. 14/01 14u30 Drip 03 - FC Orly Sint Niklaas
Zon. 14/01 15u00 KSV Vlug Vooruit - International Antw. FC

Recreatief Reeks 4B
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Zon. 14/01 11u15 Antverpia 98 - Voetbal BB Broechem
Zon. 14/01 12u30 SK De Vrede B - FC Hoje
Zon. 14/01 14u30 FC Paradeske - FC Lucyvo
Zon. 14/01 14u30 Racing Emblem - JK Goka
Zon. 14/01 14u30 FC Bariton - KWB Voetbal Hombeek



DE PROVINCIALE RECREATIEVE DAMESREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de dames.

Recreatief Dames A
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Vrij. 12/01 20u15 VK Valaarhof - VV Duffel
Zon. 14/01 12u15 OH Fortuna A - K Wuustwezel FC
Zon. 14/01 12u30 Cantincrode A - VK Simikos A
- - - SVB Driehoek - vrij
- - - Sporting Club Duffel - vrij

Recreatief Dames B
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Vrij. 12/01 20u00 KFC Nijlen - VK Kontich Scaldis  
Vrij. 12/01 20u00 Waarloos 4 - K BO Beerzel FC  
Zat. 13/01 15u30 SV Sint Jozef Mortsel - Simikos B  
Zat. 13/01 18u00 Cantincrode B - Antwerp Diamonds FC  
Zon. 14/01 11u00 FC Oxaco-Boechout - FC Ik Dien  
Vrij. 09/02 20u00 Groenenhoek A - Bacwalde 09/02
- - - SC O.L.V.E. - vrij  

Recreatief Dames C
Speeldag 15 (14 januari 2024)
Vrij. 12/01 20u15 's Gravenwezel-Schilde - VC Mortsel OG
Zat. 13/01 12u30 FC Oxford Hemiksem - S.A.V.A.
Zon. 14/01 10u00 FC V.D.P. - Wit Rood Antwerpen
Zon. 14/01 12u30 Groenenhoek B - SV Groenendaal
Zon. 14/01 14u30 OH Fortuna B - FC Amber
Zon. 14/01 15u00 KSV Vlug Vooruit - FC Patro Hoevenen


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).