Provinciale Speeldag
Update: 05/06/2024 om 07:29u
Archief Seizoen 2023-2024 Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: 05/06/2024 om 07:29u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
Organisatie van Internationale
Voetbaltoernooien - Jeugd en Senioren.
>> Bestel de gratis brochure
met 70 toernooien. Klik hier.
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN - SEIZOEN 2023-2024

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve en recreatieve reeksen bij de heren en dames (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).

Actuele speeldag provinciale damesreeksen Actuele speeldag recreatieve herenreeksen Actuele speeldag recreatieve damesreeksen

Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button "Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

DE PROVINCIALE COMPETITIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de heren.

1e Provinciale
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 K Loenhout SK - K Kontich FC A 3 - 1
Zon. 28/04 15u00 FCS Mariekerke-Branst A - KFC De Kempen TL A 0 - 2
Zon. 28/04 15u00 KFC Berlaar Heikant - K Vosselaar VV 2 - 0
Zon. 28/04 15u00 White Star Schorvoort - K Zandhoven SK 1 - 0
Zon. 28/04 15u00 KFC Ranst A - RVC Hoboken A 6 - 1
Zon. 28/04 15u00 KFC Antonia A - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 4
Zon. 28/04 15u00 Sporting Tisselt A - K Ternesse VV A 4 - 0
Zon. 28/04 15u00 K Bevel FC - KBSK Retie 2 - 2

2e Provinciale A
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 KFC Putte A - Verbr Zwijndrecht A 1 - 2
Zon. 28/04 15u00 KVC Wilrijk - FC Oppuurs A 2 - 4
Zon. 28/04 15u00 KV Hooikt - Groen Rood Katelijne 0 - 2
Zon. 28/04 15u00 VC Mortsel OG A - Sporting Club Duffel A 3 - 2
Zon. 28/04 15u00 Willebroekse SV - KV Bonheiden A 1 - 5
Zon. 28/04 15u00 Excelsior Mariaburg A - Ekeren FC 2 - 2
Zon. 28/04 15u00 KFC Brasschaat - KSK Wavria A 2 - 5
Zon. 28/04 15u00 K Kalmthout SK - TOR Deurne Pirates A 2 - 3

2e Provinciale B
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 K Merksplas SK - KVV OG Vorselaar 3 - 2
Zon. 28/04 15u00 KFC Ezaart Sport - KFC Lentezon Beerse A 0 - 1
Zon. 28/04 15u00 KSAV Sint Dimpna A - KVC Lille United B 1 - 2
Zon. 28/04 15u00 KSK Weelde - KFC Herselt 3 - 0
Zon. 28/04 15u00 KFC Broechem - KVNA Wortel 5 - 1
Zon. 28/04 15u00 Verbroedering Balen - FC Punt-Larum 0 - 3
Zon. 28/04 15u00 KFC Arendonk Sport - KFCE Zoersel 1 - 3
Zon. 28/04 15u00 Zwaluwen Olmen - K Sint Job FC A 2 - 0

3e Provinciale A
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 KVC Booischot - KFC Walem 1 - 2
Zon. 28/04 15u00 SK Rita Berlaar - Molenzonen Hallaar 4 - 0
Zon. 28/04 15u00 KSV Schriek - KFC Lint A 2 - 1
Zon. 28/04 15u00 Nielse SV A - K Schelle Sport A 1 - 2
Zon. 28/04 15u00 KSV Bornem - K Ramsel FC 5 - 2
Zon. 28/04 15u00 KFC Volh Wintam - KSK Sint-Amands 2 - 3
Zon. 28/04 15u00 SK Peulis - Heffen Sk 1 - 3
Zon. 28/04 15u00 Kalfort Puursica - KFC Katelijne A 3 - 1

3e Provinciale B
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 K Horendonk FC - FC Merksem 3 - 4
Zon. 28/04 15u00 KFC Berendrecht - KFC Meer 2 - 2
Zon. 28/04 15u00 K Minderhout VV - Berchem Sport B 3 - 2
Zon. 28/04 15u00 SV Aartselaar A - Oxford Hemiksem A 1 - 1
Zon. 28/04 15u00 K Gooreind VV - Zandvliet Sport A 2 - 0
Zon. 28/04 15u00 K Wijnegem VC A - K Nieuwmoer FC 0 - 1
Zon. 28/04 15u00 Excelsior Essen - K Wuustwezel FC 0 - 2
Zon. 28/04 15u00 Sporting Burcht FC - K Achterbroek VV 2 - 3

3e Provinciale C
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 SKS Herentals - KFC Pulle 3 - 1
Zon. 28/04 15u00 KSK Kasterlee - VC Herentals 2 - 0
Zon. 28/04 15u00 KSV Oud Turnhout - RFC Zwaneven 1 - 6
Zon. 28/04 15u00 Blauwvoet Oevel - KVC Oostmalle 0 - 3
Zon. 28/04 15u00 KFC Beekhoek Sport - KFC Poppel 2 - 2
Zon. 28/04 15u00 KFC Linda Olen - FC Wezel Sport B 2 - 3
Zon. 28/04 15u00 KFC Mol - KFC Flandria 2 - 1
Zon. 28/04 15u00 KSK Oosthoven - K Noordstar VV 3 - 1

4e Provinciale A
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 FC Rupel-Boom B - K Rumst SK 7 - 0
Zon. 28/04 15u00 Oxford Hemiksem B - KSC Maccabi 2 - 8
Zon. 28/04 15u00 K Reet SK - K Schelle Sport B 1 - 1
Zon. 28/04 15u00 KVK Hingene - Sporting Tisselt B 0 - 4
Zon. 28/04 15u00 FC Blaasveld - FC Oppuurs B 1 - 1
Zon. 28/04 15u00 RVC Hoboken B - FCS Mariekerke-Branst B 4 - 0
Zon. 28/04 18u30 SV Aartselaar B - VK Heindonk 2 - 1
- - - VVH Lippelo - vrij  

4e Provinciale B
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zat. 27/04 19u30 K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord B 2 - 5
Zon. 28/04 15u00 KFC Schoten SK - K Boechoutse VV 3 - 3
Zon. 28/04 15u00 FC Los Incas Antw. - Tubantia Borgerhout 4 - 3
Zon. 28/04 15u00 FC Oxaco-Boechout - VC Mortsel OG B 5 - 0
Zon. 28/04 15u00 City Pirates Antw. B - FC Turk Sport 2 - 4
Zon. 28/04 15u00 FC Warriors Antw. - VC Deurne Antw. 1 - 4
Zon. 28/04 15u00 Verbr Zwijndrecht B - K Hove Sport 1 - 4
- - - TOR Deurne Pirates B - vrij  

4e Provinciale C
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zat. 27/04 20u00 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B 0 - 0
Zon. 28/04 15u00 KSOC Maria-ter-Heide - K Brecht SK 1 - 6
Zon. 28/04 15u00 KSK Ekeren Donk - SV Noorse 1 - 2
Zon. 28/04 15u00 Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 3
Zon. 28/04 15u00 Putte SK - FC Antwerpen Noord A 4 - 0
Zon. 28/04 15u00 FC Bucovina Loenhout - KFC Sint Lenaarts B 1 - 0
Zon. 28/04 15u00 K Heibos SV - KSV Wildert 1 - 3
Zon. 28/04 15u00 K Sint Job FC B - Alberta FC Schilde 0 - 2

4e Provinciale D
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 Sporting Club Duffel B - K BO Beerzel FC 4 - 5
Zon. 28/04 15u00 KFC Muizen - KVV Duffel 3 - 4
Zon. 28/04 15u00 RB Elzestraat - KSK Wavria B 3 - 1
Zon. 28/04 15u00 K Kontich FC B - SV Grasheide 2 - 0
Zon. 28/04 15u00 VC Leest - KSC Mechelen 6 - 0
Zon. 28/04 15u00 Zennester Hombeek - KFC Putte B 3 - 1
Zon. 28/04 15u00 VC Rijmenam - KV Bonheiden B 2 - 1
- - - KFC Lint B - vrij  

4e Provinciale E
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 KSK Oelegem - K Vlimmeren Sport 3 - 2
Zon. 28/04 15u00 KFC Dessel Sport B - KFCH Pulderbos 3 - 1
Zon. 28/04 15u00 KFC Zwarte Leeuw B - K Meerle FC 2 - 1
Zon. 28/04 15u00 FC St Jozef Rijkevorsel - KFC Grobbendonk 1 - 2
Zon. 28/04 15u00 KVK Westmalle - KFC Wechelderzande 0 - 3
Zon. 28/04 15u00 KFC Lentezon Beerse B - Kessel United 0 - 3
Zon. 28/04 15u00 KFC De Kempen TL B - K HIH Turnhout 4 - 2
- - - KFC St Mart Halle - vrij  

4e Provinciale F
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 VV Laakdal - VC Immer Oost 2 - 2
Zon. 28/04 15u00 KFC Herenthout - KFC Ranst B 2 - 1
Zon. 28/04 15u00 KFC Excelsior Vorst - Olen United 3 - 2
Zon. 28/04 15u00 KSAV Sint Dimpna B - KVC Houtvenne B 1 - 3
Zon. 28/04 15u00 Excelsior Bouwel - KVV Rauw Sport 2 - 2
Zon. 28/04 15u00 KSC Wiekevorst - FC Netezonen 2 - 0
Zon. 28/04 15u00 KFC Heultje - KFC Zammel 3 - 2
Zon. 28/04 15u00 KFCV Alberta Geel - KFC Tongerlo 2 - 3



DE PROVINCIALE COMPETITIEVE VROUWENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de dames.

Dames 1e Provinciale
Speeldag 26 (27 april 2024) - 2e periode
Zat. 27/04 10u00 VC Moldavo B - KVC Lille United A 6 - 0
Zat. 27/04 10u00 Hoogstraten VV A - Blauwvoet Oevel 3 - 5
Zat. 27/04 11u30 K Wuustwezel FC - FC Ik Dien A 4 - 3
Zat. 27/04 12u30 VVC Brasschaat B - Davo Puurs A 3 - 0
Zat. 27/04 14u30 K Vlimmeren Sport - FC V.D.P. A 0 - 7
Zat. 27/04 16u00 KSC Mechelen A - KFC Zammel A 2 - 1
- - - FC Netezonen A - vrij  

Dames 2e Provinciale A
Speeldag 26 (27 april 2024)
Vrij. 26/04 20u00 City Pirates Antw. - K Bevel FC A 4 - 3
Vrij. 26/04 20u00 KFC Broechem A - SV Noorse B 3 - 1
Vrij. 26/04 20u15 's Gravenwezel-Schilde - K Noordstar VV 0 - 2
Zat. 27/04 10u00 Zennester Hombeek - KFC Nijlen 2 - 2
Zat. 27/04 16u00 K Lyra-Lierse A - K Kontich FC B 3 - 2
- - - KSV Vlug Vooruit - vrij  
- - - KSC Mechelen B - vrij  

Dames 2e Provinciale B
Speeldag 26 (28 april 2024)
Vrij. 26/04 19u30 KFC Herselt A - Vosselaar VV B 6 - 2
Zat. 27/04 10u30 KFC Flandria - FC Schoonbroek 5 - 2
Zat. 27/04 10u30 KFCE Zoersel - KFC Arendonk Sport A 1 - 1
Zat. 27/04 12u30 K Loenhout SK B - FC Sint Jozef Rijkevorsel 3 - 1
Zat. 27/04 13u00 KVNA Wortel - Hoogstraten VV B 3 - 3
Zat. 27/04 14u00 VC Immer Oost - KFC Beekhoek Sport 1 - 5
Zon. 28/04 11u00 KVK Westmalle - VC Moldavo C 3 - 2

Dames 3e Provinciale A
Speeldag 22 (27 april 2024)
Vrij. 26/04 20u30 K Kontich FC C - FC Blaasveld 18 - 1
Zat. 27/04 14u00 K Hove Sport - RB Elzestraat 2 - 1
Zat. 27/04 15u00 KSK Sint-Amands - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
Zat. 27/04 17u30 Sporting Club Duffel - K Reet SK 5 - 1
Zat. 27/04 19u30 KVV Duffel - VK Heindonk 0 - 10
- - - FC V.D.P. B - vrij  

Dames 3e Provinciale B
Speeldag 26 (27 april 2024)
Vrij. 26/04 20u30 TOR Deurne Pirates - K Brecht SK 3 - 1
Zat. 27/04 13u30 K Lyra-Lierse B - SV Noorse C 5 - 0
Zat. 27/04 16u00 Kessel United - KFC Halle 0 - 3
Zat. 27/04 16u00 KFC Berendrecht - KFC Ranst (ff.) 5 - 0
Zat. 27/04 18u30 KFC Lint - K Bevel FC B 0 - 5
- - - VC Mortsel OG - vrij  
- - - KFC Broechem B - vrij  

Dames 3e Provinciale C
Speeldag 22 (27 april 2024)
Vrij. 26/04 19u30 KFC Herselt B - KVC Lille United B 2 - 1
Vrij. 26/04 20u00 KVV Rauw Sport - KFC Arendonk Sport B 10 - 1
Zat. 27/04 12u00 FC Netezonen B - White Star Schorvoort 3 - 2
Zat. 27/04 14u15 SKS Herentals - KFC Verbr Alberta 1 - 2
Zat. 27/04 15u00 KFC De Kempen TL - KFC Lentezon Beerse 13 - 0
Zat. 27/04 15u00 Verbroedering Balen - KFC Zammel B 0 - 3



DE PROVINCIALE RECREATIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de heren.

Recreatief Reeks 1
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zon. 14/04 14u30 FC Racing Kiel - OH Fortuna A 3 - 0
Zon. 14/04 15u00 Bacwalde - FC V.D.P. 3 - 2
Zon. 14/04 15u00 OLVAC - VV O.S.S.M.I. 1 - 4
Zon. 14/04 15u00 FC Ik Dien - Cantincrode 1 - 1
Zon. 14/04 15u00 Vremde - Groenenhoek 0 - 7
Zon. 14/04 15u00 VK Simikos - SVB Driehoek 1 - 0
- - - SC O.L.V.E. - vrij  

Recreatief Reeks 2
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zon. 14/04 14u00 FC Patro Hoevenen - RB Elzestraat 2 - 4
Zon. 14/04 14u30 ESVO - FC Weitse Gans 2 - 4
Zon. 14/04 14u30 Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet 2 - 0
Zon. 14/04 14u30 SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen 2 - 5
Zon. 14/04 15u00 FC Koningshof - FC Oxaco-Boechout 2 - 8
Zon. 14/04 15u00 SK Nieuw Stabroek - VC O.L.S.E. 2 - 2
Zon. 14/04 15u00 Kon Rapid AC - SK Laar 5 - 3

Recreatief Reeks 3A
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zon. 14/04 11u15 KFC Broechem - FC Antwerpen Noord 2 - 2
Zon. 14/04 12u00 Deurne OB B - Arakora 5 - 3
Zon. 14/04 14u30 SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Thunderdogs 0 - 0
Zon. 14/04 14u30 Seamen's Chile - FC Sac (ff.) 5 - 0
Zon. 14/04 14u30 FC Seja - FC Turkgucu 8 - 1
- - - FC Balkan - vrij  
- - - 's Gravenwezel-Schilde A - vrij  

Recreatief Reeks 3B
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zon. 14/04 11u00 Heffen SK - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0
Zon. 14/04 11u30 FC Rounited - Vosberg Sport 3 - 3
Zon. 14/04 13u00 KSC Familia Academia - Ostan 0 - 3
Zon. 14/04 14u30 FC Belgica - Union Malinese 10 - 0
Zon. 14/04 15u00 SK De Vrede A - Dynamica 2 - 2
Zon. 14/04 15u00 FC Rood Wit - OH Fortuna B 2 - 6
- - - Sporting Club Duffel - vrij  

Recreatief Reeks 4A
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zat. 30/03 15u00 FC Corum 19 - FC Orly Sint Niklaas 0 - 3
Zon. 14/04 12u00 FC Alca - FC Hemiksem TR (ff.) 5 - 0
Zon. 14/04 13u00 Wolves United - FC Lexyss Bg 3 - 1
Zon. 14/04 13u30 FC Royalle Zeezicht - International Antw. FC 6 - 0
Zon. 14/04 14u30 Drip 03 - Chelsea Lions 0 - 3

Recreatief Reeks 4B
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zon. 14/04 11u15 Antverpia 98 - JK Jolika 4 - 1
Zon. 14/04 12u00 Pouma United - FC Hoje 0 - 3
Zon. 14/04 12u30 SK De Vrede B - JK Goka (ff.) 5 - 0
Zon. 14/04 14u30 FC Paradeske - KWB Voetbal Hombeek 4 - 3
Zon. 14/04 15u00 Racing Emblem - Voetbal BB Broechem 2 - 1



DE PROVINCIALE RECREATIEVE DAMESREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de dames.

Recreatief Dames A
Speeldag 27 (21 april 2024)
Woe. 17/04 20u00 Cantincrode A - OH Fortuna A 10 - 1
Vrij. 19/04 20u00 K Wuustwezel FC - VK Simikos A 1 - 3
Zon. 21/04 10u00 SVB Driehoek - VK Valaarhof (ff.) 5 - 0
Zon. 21/04 14u30 Sporting Club Duffel - VV Duffel 5 - 1

Recreatief Dames B
Speeldag 26 (14 april 2024)
Vrij. 12/04 20u00 Waarloos 4 - SC O.L.V.E. 0 - 2
Vrij. 12/04 20u00 KFC Nijlen - Bacwalde 2 - 4
Vrij. 12/04 20u00 Groenenhoek A - Simikos B 4 - 5
Vrij. 12/04 20u00 FC Ik Dien - K BO Beerzel FC 2 - 2
Zat. 13/04 15u30 SV Sint Jozef Mortsel - Cantincrode B 0 - 4
Zon. 14/04 11u00 FC Oxaco-Boechout - VK Kontich Scaldis 7 - 0
- - - Antwerp Diamonds FC - vrij  

Recreatief Dames C
Speeldag 26 (14 april 2024)
Vrij. 12/04 20u15 's Gravenwezel-Schilde (ff.) - Wit Rood Antwerpen 0 - 5
Zon. 14/04 10u00 FC V.D.P. - SV Groenendaal 5 - 3
Zon. 14/04 12u30 Groenenhoek B - S.A.V.A. 2 - 0
Zon. 14/04 15u00 KSV Vlug Vooruit - FC Amber 3 - 1
- - - VC Mortsel OG - vrij  
- - - OH Fortuna B - vrij  

4e Provinciale A - kopie
Speeldag 29 (21 april 2024) - 3e periode
Zon. 21/04 15u00 FC Oppuurs B - RVC Hoboken B
Zon. 21/04 15u00 FCS Mariekerke-Branst B - SV Aartselaar B
Zon. 21/04 15u00 K Rumst SK - Oxford Hemiksem B
Zon. 21/04 15u00 Sporting Tisselt B - VVH Lippelo
Zon. 21/04 15u00 K Schelle Sport B - KVK Hingene
Zon. 21/04 15u00 KSC Maccabi - FC Rupel-Boom B
Zon. 21/04 15u00 Nielse SV B - K Reet SK
Zon. 21/04 15u00 VK Heindonk - FC Blaasveld


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).