Provinciale Speeldag
Update: gisteren om 23:10u
Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: gisteren om 23:10u
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN - SEIZOEN 2023-2024

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve en recreatieve reeksen bij de heren en dames (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).

Actuele speeldag provinciale damesreeksen Actuele speeldag recreatieve herenreeksen Actuele speeldag recreatieve damesreeksen

Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button "Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

DE PROVINCIALE COMPETITIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de heren.

1e Provinciale
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 K Kontich FC A - K Bevel FC 1 - 3
Zat. 24/02 19u30 K Ternesse VV A - KFC Antonia A 0 - 1
Zat. 24/02 19u30 K Loenhout SK - FCS Mariekerke-Branst A 3 - 2
Zat. 24/02 20u00 K Zandhoven SK - KFC De Kempen TL A 0 - 2
Zon. 25/02 15u00 Sporting Tisselt A - White Star Schorvoort  
Zon. 25/02 15u00 KFC Ranst A - KFC Berlaar Heikant  
Zon. 25/02 15u00 RVC Hoboken A - K Vosselaar VV  
Zon. 25/02 15u00 's Gravenwezel-Schilde A - KBSK Retie  

2e Provinciale A
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 KFC Putte A - Willebroekse SV 1 - 0
Zat. 24/02 20u00 KFC Brasschaat - KV Hooikt 3 - 2
Zat. 24/02 20u00 Excelsior Mariaburg A - KVC Wilrijk 1 - 4
Zon. 25/02 14u30 Sporting Club Duffel A - TOR Deurne Pirates A  
Zon. 25/02 15u00 KSK Wavria A - Groen Rood Katelijne  
Zon. 25/02 15u00 KV Bonheiden A - FC Oppuurs A  
Zon. 25/02 15u00 Verbr Zwijndrecht A - VC Mortsel OG A  
Zon. 25/02 15u00 Ekeren FC - K Kalmthout SK  

2e Provinciale B
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u00 KSAV Sint Dimpna A - Zwaluwen Olmen 1 - 1
Zat. 24/02 19u30 KVV OG Vorselaar - KFC Broechem 0 - 2
Zat. 24/02 19u30 KFCE Zoersel - FC Punt-Larum 1 - 2
Zon. 25/02 15u00 KVC Lille United B - K Sint Job FC A  
Zon. 25/02 15u00 KFC Lentezon Beerse A - KSK Weelde  
Zon. 25/02 15u00 K Merksplas SK - KFC Arendonk Sport  
Zon. 25/02 15u00 KVNA Wortel - KFC Herselt  
Zon. 25/02 15u00 KFC Ezaart Sport - Verbroedering Balen  

3e Provinciale A
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 K Ramsel FC - SK Rita Berlaar 3 - 0
Zat. 24/02 20u00 Kalfort Puursica - Molenzonen Hallaar 1 - 1
Zon. 25/02 15u00 Nielse SV A - KFC Volh Wintam  
Zon. 25/02 15u00 KVC Booischot - KSK Sint-Amands  
Zon. 25/02 15u00 KFC Walem - KFC Katelijne A  
Zon. 25/02 15u00 SK Peulis - KSV Schriek  
Zon. 25/02 15u00 KSV Bornem - K Schelle Sport A  
Zon. 25/02 15u00 KFC Lint A - Heffen Sk  

3e Provinciale B
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 K Horendonk FC - Excelsior Essen 1 - 1
Zat. 24/02 19u30 KFC Meer - Berchem Sport B 3 - 0
Zat. 24/02 19u30 K Wuustwezel FC - K Achterbroek VV 1 - 1
Zat. 24/02 19u30 K Gooreind VV - Sporting Burcht FC 4 - 0
Zon. 25/02 15u00 Zandvliet Sport A - K Minderhout VV  
Zon. 25/02 15u00 Oxford Hemiksem A - K Nieuwmoer FC  
Zon. 25/02 15u00 SV Aartselaar A - K Wijnegem VC A  
Zon. 25/02 15u00 FC Merksem - KFC Berendrecht  

3e Provinciale C
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 KFC Poppel - K Noordstar VV 0 - 2
Zat. 24/02 19u30 KFC Mol - SKS Herentals 0 - 1
Zat. 24/02 19u30 KFC Flandria - KFC Beekhoek Sport 3 - 1
Zat. 24/02 19u30 KSV Oud Turnhout - KFC Linda Olen 0 - 2
Zat. 24/02 19u30 KSK Kasterlee - Blauwvoet Oevel 1 - 0
Zon. 25/02 15u00 KFC Pulle - KVC Oostmalle  
Zon. 25/02 15u00 RFC Zwaneven - FC Wezel Sport B  
Zon. 25/02 15u00 VC Herentals - KSK Oosthoven  

4e Provinciale A
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 FC Rupel-Boom B - RVC Hoboken B 3 - 4
Zat. 24/02 19u30 VK Heindonk - Sporting Tisselt B 0 - 1
Zon. 25/02 13u00 Oxford Hemiksem B - K Schelle Sport B  
Zon. 25/02 14u30 SV Aartselaar B - FC Oppuurs B  
Zon. 25/02 15u00 KSC Maccabi - VVH Lippelo  
Zon. 25/02 15u00 KVK Hingene - Nielse SV B  
Zon. 25/02 15u00 FCS Mariekerke-Branst B - K Rumst SK  
Zon. 25/02 15u00 K Reet SK - FC Blaasveld  

4e Provinciale B
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 VC Mortsel OG B - FC Warriors Antw. 8 - 0
Zat. 24/02 20u00 FC Oxaco-Boechout - Verbr Zwijndrecht B 5 - 1
Zat. 24/02 20u00 TOR Deurne Pirates B - FC Los Incas Antw. gest.
Zon. 25/02 15u00 Tubantia Borgerhout - K Hove Sport  
Zon. 25/02 15u00 FC Turk Sport - VC Deurne Antw.  
Zon. 25/02 15u00 K Boechoutse VV - FC Antwerpen Noord B  
Zon. 25/02 15u00 KFC Schoten SK - K Wijnegem VC B  
- - - City Pirates Antw. B - vrij  

4e Provinciale C
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 18u00 K Sint Job FC B - Putte SK 3 - 1
Zat. 24/02 19u30 's Gravenwezel-Schilde B - SV Noorse 2 - 1
Zat. 24/02 19u30 K Brecht SK - KSV Wildert 2 - 3
Zat. 24/02 19u30 KFC Sint Lenaarts B - Zandvliet Sport B 4 - 2
Zon. 25/02 15u00 FC Bucovina Loenhout - KSOC Maria-ter-Heide  
Zon. 25/02 15u00 Alberta FC Schilde - FC Antwerpen Noord A  
Zon. 25/02 15u00 KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk  
Zon. 25/02 15u00 Excelsior Mariaburg B - K Heibos SV  

4e Provinciale D
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 20u00 SV Grasheide - KFC Putte B 4 - 1
Zon. 25/02 13u00 KSK Wavria B - K BO Beerzel FC  
Zon. 25/02 15u00 KFC Muizen - VC Rijmenam  
Zon. 25/02 15u00 RB Elzestraat - Sporting Club Duffel B  
Zon. 25/02 15u00 KVV Duffel - K Kontich FC B  
Zon. 25/02 15u00 VC Leest - KFC Lint B  
Zon. 25/02 15u00 KSC Mechelen - Zennester Hombeek  
- - - KV Bonheiden B - vrij  

4e Provinciale E
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 KFC Grobbendonk - KFC Lentezon Beerse B 4 - 0
Zat. 24/02 19u30 KFC Wechelderzande - KFCH Pulderbos 6 - 2
Zat. 24/02 19u30 K HIH Turnhout - KVV Dosko 4 - 0
Zon. 25/02 15u00 KFC De Kempen TL B - KFC Dessel Sport B  
Zon. 25/02 15u00 KSK Oelegem - KFC Zwarte Leeuw B  
Zon. 25/02 15u00 FC St Jozef Rijkevorsel - KVK Westmalle  
Zon. 25/02 15u00 K Vlimmeren Sport - K Meerle FC  
Zon. 25/02 15u00 Kessel United - KFC St Mart Halle  

4e Provinciale F
Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
Zat. 24/02 19u30 VC Immer Oost - KVV Rauw Sport 0 - 3
Zat. 24/02 19u30 FC Netezonen - Olen United 1 - 3
Zat. 24/02 19u30 KVC Houtvenne B - KFC Ranst B 6 - 0
Zat. 24/02 19u30 KFC Heultje - KFC Excelsior Vorst 8 - 0
Zon. 25/02 15u00 KFCV Alberta Geel - KSC Wiekevorst  
Zon. 25/02 15u00 KFC Zammel - Excelsior Bouwel  
Zon. 25/02 15u00 KFC Tongerlo - VV Laakdal  
Zon. 25/02 15u00 KSAV Sint Dimpna B - KFC Herenthout  



DE PROVINCIALE COMPETITIEVE VROUWENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de dames.

Dames 1e Provinciale
Speeldag 18 (24 februari 2024) - 2e periode
Vrij. 23/02 20u00 KVC Lille United A - Blauwvoet Oevel uitg.
Zat. 24/02 10u00 KFC Zammel A - FC V.D.P. A 4 - 2
Zat. 24/02 10u00 VC Moldavo B - K Vlimmeren Sport 4 - 0
Zat. 24/02 13u00 Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 6
Zat. 24/02 14u30 FC Netezonen A - K Wuustwezel FC 1 - 4
Zat. 24/02 16u00 KSC Mechelen A - VVC Brasschaat B 3 - 0
- - - Hoogstraten VV A - vrij  

Dames 2e Provinciale A
Speeldag 18 (24 februari 2024)
Vrij. 23/02 20u15 's Gravenwezel-Schilde - City Pirates Antw. 3 - 2
Vrij. 23/02 20u30 KSC Mechelen B - KFC Broechem A 0 - 3
Vrij. 23/02 20u30 K Kontich FC B - SV Noorse B 2 - 0
Zat. 24/02 15u00 K Noordstar VV - KFC Nijlen 1 - 1
Zat. 24/02 15u00 K Bevel FC A - FC Ik Dien B 8 - 0
Zat. 24/02 15u30 K Lyra-Lierse A - Zennester Hombeek 4 - 0
- - - KSV Vlug Vooruit - vrij  

Dames 2e Provinciale B
Speeldag 18 (25 februari 2024)
Vrij. 23/02 19u30 KFC Herselt A - KFCE Zoersel 3 - 2
Zat. 24/02 10u00 Hoogstraten VV B - KFC Arendonk Sport A 0 - 7
Zat. 24/02 12u30 K Loenhout SK B - KVK Westmalle 0 - 3
Zat. 24/02 14u30 KFC Beekhoek Sport - VC Moldavo C 0 - 1
Zat. 24/02 15u00 KVNA Wortel - VC Immer Oost 3 - 9
Zat. 24/02 15u00 FC Sint Jozef Rijkevorsel - KFC Flandria 1 - 4
Zon. 25/02 09u30 Vosselaar VV B - FC Schoonbroek  

Dames 3e Provinciale A
Speeldag 15 (24 februari 2024)
Vrij. 23/02 20u00 VK Heindonk - RB Elzestraat 4 - 3
Zat. 24/02 15u00 Davo Puurs B - FC Blaasveld 5 - 0
Zat. 24/02 16u30 K Hove Sport (ff.) - K Kontich FC C 0 - 5
Zat. 24/02 19u00 FC V.D.P. B - Sporting Club Duffel 1 - 6
Zat. 24/02 19u30 KVV Duffel - K Reet SK 4 - 3
- - - KSK Sint-Amands - vrij  

Dames 3e Provinciale B
Speeldag 18 (24 februari 2024)
Vrij. 23/02 20u00 KFC Broechem B - KFC Halle 5 - 4
Vrij. 23/02 20u00 K Brecht SK - KFC Ranst 1 - 1
Zat. 24/02 13u30 K Lyra-Lierse B - Kessel United 5 - 0
Zat. 24/02 16u00 KFC Berendrecht - KFC Lint 2 - 2
Zat. 24/02 19u30 SV Noorse C - VC Mortsel OG 0 - 9
- - - K Bevel FC B - vrij  
- - - TOR Deurne Pirates - vrij  

Dames 3e Provinciale C
Speeldag 15 (25 februari 2024)
Vrij. 23/02 19u30 KFC Herselt B - KFC De Kempen TL 2 - 4
Zat. 24/02 10u00 KFC Zammel B - KVC Lille United B uitg.
Zat. 24/02 12u00 FC Netezonen B - KFC Verbr Alberta 0 - 0
Zat. 24/02 14u15 SKS Herentals - KFC Arendonk Sport B 2 - 5
Zat. 24/02 15u00 Verbroedering Balen - KVV Rauw Sport 0 - 10
Zon. 25/02 11u00 White Star Schorvoort - KFC Lentezon Beerse  



DE PROVINCIALE RECREATIEVE HERENREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de heren.

Recreatief Reeks 1
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Zon. 25/02 15u00 Bacwalde - FC Racing Kiel
Zon. 25/02 15u00 Cantincrode - VV O.S.S.M.I.
Zon. 25/02 15u00 Groenenhoek - SVB Driehoek
Zon. 25/02 15u00 FC Ik Dien - OH Fortuna A
Zon. 25/02 15u00 SC O.L.V.E. - FC V.D.P.
Zon. 25/02 15u00 Vremde - OLVAC
- - - VK Simikos - vrij

Recreatief Reeks 2
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Zon. 25/02 10u30 FC Weitse Gans - VC O.L.S.E.
Zon. 25/02 14u30 FC Oxaco-Boechout - Kon Kalfort Daghet
Zon. 25/02 14u30 ESVO - Deurne OB A
Zon. 25/02 15u00 FC Koningshof - FC Patro Hoevenen
Zon. 25/02 15u00 SK Nieuw Stabroek - SFC Vitesse Boom
Zon. 25/02 15u00 Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen
Zon. 25/02 15u00 SK Laar - RB Elzestraat

Recreatief Reeks 3A
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Zon. 25/02 11u15 KFC Broechem - FC Seja
Zon. 25/02 11u30 FC Antwerpen Noord - Arakora
Zon. 25/02 14u00 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu
Zon. 25/02 14u30 SV Sint Jozef Mortsel - 's Gravenwezel-Schilde A
Zon. 25/02 14u30 FC Balkan - FC Sac
- - - Deurne OB B - vrij
- - - Seamen's Chile - vrij

Recreatief Reeks 3B
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Woe. 21/02 19u30 Sporting Club Duffel - Dynamica 1 - 1
Zat. 24/02 19u30 Union Malinese - SK Berkenrode  
Zon. 25/02 10u30 Vosberg Sport - Ostan  
Zon. 25/02 11u30 FC Rounited - OH Fortuna B  
Zon. 25/02 14u30 FC Belgica - KSC Familia Academia  
Zon. 25/02 15u00 SK De Vrede A - FC Rood Wit  
- - - Heffen SK - vrij  

Recreatief Reeks 4A
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Zon. 25/02 11u00 International Antw. FC - FC Lexyss Bg
Zon. 25/02 13u30 FC Royalle Zeezicht - FC Alca
Zon. 25/02 13u30 FC Orly Sint Niklaas - FC Hemiksem TR
Zon. 25/02 14u30 Drip 03 - Wolves United
Zon. 25/02 14u30 FC Corum 19 - 's Gravenwezel-Schilde B

Recreatief Reeks 4B
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Zon. 25/02 10u00 KWB Voetbal Hombeek - JK Goka
Zon. 25/02 12u00 Pouma United - Racing Emblem
Zon. 25/02 12u30 SK De Vrede B - Antverpia 98
Zon. 25/02 14u30 FC Paradeske - FC Bariton
Zon. 25/02 14u30 FC Lucyvo - Voetbal BB Broechem



DE PROVINCIALE RECREATIEVE DAMESREEKSEN

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de dames.

Recreatief Dames A
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Vrij. 23/02 20u00 K Wuustwezel FC - VK Valaarhof 4 - 1
Zon. 25/02 10u00 SVB Driehoek - OH Fortuna A (ff.) 5 - 0
Zon. 25/02 14u30 Sporting Club Duffel - Cantincrode A  
- - - VK Simikos A - vrij  
- - - VV Duffel - vrij  

Recreatief Dames B
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Vrij. 23/02 20u00 KFC Nijlen - SV Sint Jozef Mortsel uitg.
Vrij. 23/02 20u00 FC Ik Dien - Cantincrode B 1 - 2
Vrij. 23/02 20u00 VK Kontich Scaldis - Antwerp Diamonds FC 1 - 2
Zat. 24/02 19u30 K BO Beerzel FC - Simikos B 4 - 1
Zon. 25/02 11u00 FC Oxaco-Boechout - Groenenhoek A  
Zon. 25/02 12u45 SC O.L.V.E. - Bacwalde  
- - - Waarloos 4 - vrij  

Recreatief Dames C
Speeldag 20 (24 februari 2024)
Vrij. 09/02 20u15 's Gravenwezel-Schilde - Groenenhoek B 8 - 1
Vrij. 23/02 20u30 FC Patro Hoevenen - SV Groenendaal 0 - 2
Zat. 24/02 18u00 Wit Rood Antwerpen - FC Amber 5 - 1
Zat. 24/02 18u00 VC Mortsel OG - OH Fortuna B 1 - 2
- - - S.A.V.A. - vrij  
- - - FC V.D.P. - vrij  


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).