Recreatief Reeks 3A
Update: 14/04/2024 om 22:52u
Archief Seizoen 2023-2024 Provinciaal 3e provinciale Recreatief Reeks 3A
Laatste update: 14/04/2024 om 22:52u
U bekijkt de niet-mobiele weergave. Klik hier om terug naar de mobiele site te gaan.
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
VV-LOGO    REEKS 3A - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2023-2024

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 3A van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 12 ploegen:
KFC Broechem, KSK 's Gravenwezel-Schilde A, Antwerpen Noord, Deurne OB B, SV Sint-Jozef, FC Sac,
FC Seja, Seamen'S Chile, FC Turkgucu, FC Balkan, Antwerp Thunderdogs en Arakora.
Anvers Genclerbirligi FK werd per 23 oktober 2023 geschrapt van de bondslijsten. Zie "Sportleven" van 25 oktober.
* KFC Broechem is kampioen in deze reeks.

Archief Recrea Heren Reeks 3A - 2022-2023 Recreatief Heren - Reeks 3B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zon. 14/04 11u15 KFC Broechem - FC Antwerpen Noord 2 - 2
Zon. 14/04 12u00 Deurne OB B - Arakora 5 - 3
Zon. 14/04 14u30 SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Thunderdogs 0 - 0
Zon. 14/04 14u30 Seamen's Chile - FC Sac (ff.) 5 - 0
Zon. 14/04 14u30 FC Seja - FC Turkgucu 8 - 1
- - - FC Balkan - vrij  
- - - 's Gravenwezel-Schilde A - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Broechem 22 14 5 3 67 38 45
2 FC Balkan 22 13 5 4 58 42 43
3 FC Seja 22 12 6 4 69 42 40
4 FC Antwerpen Noord 22 11 6 5 79 49 38
5 Seamen's Chile 22 10 9 3 64 55 33
6 Deurne OB B 22 9 10 3 63 51 30
7 FC Turkgucu 22 9 11 2 55 78 29
8 Antwerp Thunderdogs 22 8 12 2 43 70 26
9 SV Sint Jozef Mortsel 22 6 9 7 45 47 25
10 's Gravenwezel-Schilde A 22 6 12 4 37 55 22
11 FC Sac 22 4 8 10 45 64 22
12 Arakora 22 5 14 3 46 80 18

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (3 september 2023)
KFC Broechem - Antwerp Thunderdogs 5 - 2
's Gravenwezel-Schilde A - FC Turkgucu 0 - 5
Deurne OB B - FC Sac 1 - 1
FC Antwerpen Noord - vrij  
Seamen's Chile - FC Balkan 1 - 1
FC Seja - Arakora 2 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  


Speeldag 2 (10 september 2023)
FC Antwerpen Noord - Seamen's Chile 2 - 7
Arakora - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 2
Antwerp Thunderdogs - vrij  
FC Sac - FC Seja 4 - 4
FC Balkan - Deurne OB B 2 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - KFC Broechem 2 - 3
FC Turkgucu - vrij  


Speeldag 3 (17 september 2023)
Deurne OB B - FC Antwerpen Noord 5 - 2
's Gravenwezel-Schilde A - FC Sac 3 - 4
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  
FC Seja - FC Balkan 3 - 2
Seamen's Chile - Antwerp Thunderdogs 3 - 1
FC Turkgucu - Arakora 4 - 1
KFC Broechem - vrij  


Speeldag 4 (24 september 2023)
KFC Broechem - vrij  
FC Antwerpen Noord - FC Seja 2 - 2
Antwerp Thunderdogs - Deurne OB B 0 - 6
SV Sint Jozef Mortsel - Seamen's Chile 3 - 4
FC Balkan - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
FC Sac - FC Turkgucu 2 - 3
Arakora - vrij  


Speeldag 5 (1 oktober 2023)
's Gravenwezel-Schilde A - FC Antwerpen Noord 1 - 2
Deurne OB B - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
Arakora - FC Sac 2 - 1
Seamen's Chile - KFC Broechem 1 - 3
FC Seja - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
FC Turkgucu - FC Balkan 5 - 0


Speeldag 6 (8 oktober 2023)
KFC Broechem - Deurne OB B 4 - 3
FC Antwerpen Noord - FC Turkgucu 5 - 0
Seamen's Chile - vrij  
Antwerp Thunderdogs - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 5
FC Balkan - Arakora 7 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - FC Seja 0 - 5
FC Sac - vrij  


Speeldag 7 (15 oktober 2023)
Deurne OB B - vrij  
's Gravenwezel-Schilde A - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
Arakora - FC Antwerpen Noord 3 - 8
FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 5 - 1
FC Sac - FC Balkan 1 - 2
FC Seja - KFC Broechem 1 - 3
Seamen's Chile - vrij  


Speeldag 8 (22 oktober 2023)
KFC Broechem - 's Gravenwezel-Schilde A 4 - 0
FC Antwerpen Noord - FC Sac 5 - 2
FC Seja - vrij  
Antwerp Thunderdogs - Arakora 3 - 5
SV Sint Jozef Mortsel - FC Turkgucu 2 - 3
Seamen's Chile - Deurne OB B 1 - 1
FC Balkan - vrij  


Speeldag 9 (29 oktober 2023)
's Gravenwezel-Schilde A - vrij  
Arakora - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
FC Turkgucu - KFC Broechem 1 - 4
FC Balkan - FC Antwerpen Noord 1 - 1
FC Sac - Antwerp Thunderdogs 3 - 4
FC Seja - Seamen's Chile 5 - 0
Deurne OB B - vrij  


Speeldag 10 (5 november 2023)
KFC Broechem - Arakora 6 - 3
Deurne OB B - FC Seja 3 - 1
FC Turkgucu - vrij  
Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 2
Seamen's Chile - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - FC Sac 2 - 2
FC Antwerpen Noord - vrij  


Speeldag 11 (12 november 2023)
FC Antwerpen Noord - Antwerp Thunderdogs 2 - 5
's Gravenwezel-Schilde A - Deurne OB B 2 - 1
Arakora - vrij  
FC Balkan - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
FC Sac - KFC Broechem 2 - 1
FC Turkgucu - Seamen's Chile 2 - 1
FC Seja - vrij  


Speeldag 12 (19 november 2023)
KFC Broechem - FC Balkan 0 - 1
Deurne OB B - FC Turkgucu 5 - 2
FC Sac - vrij  
Seamen's Chile (ff.) - Arakora 0 - 5
FC Seja - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 3
SV Sint Jozef Mortsel - FC Antwerpen Noord 2 - 2
Antwerp Thunderdogs - vrij  


Speeldag 13 (26 november 2023)
FC Antwerpen Noord - KFC Broechem (ff.) 5 - 0
Arakora - Deurne OB B 1 - 4
Antwerp Thunderdogs - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
FC Sac - Seamen's Chile 1 - 1
FC Turkgucu - FC Seja 4 - 4
FC Balkan - vrij  
's Gravenwezel-Schilde A - vrij  


Speeldag 14 (3 december 2023)
FC Antwerpen Noord - vrij  
Arakora (ff.) - FC Seja 0 - 5
Antwerp Thunderdogs - KFC Broechem 2 - 1
FC Balkan - Seamen's Chile 4 - 0
FC Sac - Deurne OB B 3 - 3
FC Turkgucu - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 2
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  


Speeldag 15 (14 januari 2024)
KFC Broechem - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
Deurne OB B - FC Balkan 0 - 7
's Gravenwezel-Schilde A - Arakora 1 - 2
Antwerp Thunderdogs - vrij  
FC Seja - FC Sac 3 - 3
Seamen's Chile - FC Antwerpen Noord 1 - 4
FC Turkgucu - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 24 januari 2024)
Seamen's Chile (ff.) - Arakora 0 - 5 Speeldag 12


Speeldag 17 (28 januari 2024)
's Gravenwezel-Schilde A - FC Balkan 1 - 3
Deurne OB B - Antwerp Thunderdogs 1 - 2
KFC Broechem - vrij  
FC Turkgucu - FC Sac 4 - 4
Seamen's Chile - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 5
FC Seja - FC Antwerpen Noord 1 - 0
Arakora - vrij  


Speeldag 18 (4 februari 2024)
KFC Broechem - Seamen's Chile 5 - 4
FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde A (ff.) 5 - 0
Antwerp Thunderdogs - FC Seja 1 - 5
SV Sint Jozef Mortsel - Deurne OB B 3 - 0
FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 2
FC Sac - Arakora 2 - 1


Speeldag 16 (11 februari 2024)
FC Antwerpen Noord - Deurne OB B 6 - 1
Arakora (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
Antwerp Thunderdogs - Seamen's Chile 2 - 10
FC Balkan - FC Seja 1 - 8
FC Sac - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 3
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  
KFC Broechem - vrij  


Speeldag 19 (18 februari 2024)
Deurne OB B - KFC Broechem 1 - 3
's Gravenwezel-Schilde A - Antwerp Thunderdogs 1 - 5
Arakora - FC Balkan 3 - 3
FC Turkgucu - FC Antwerpen Noord 5 - 3
FC Seja - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 3
Seamen's Chile - vrij  
FC Sac - vrij  


Speeldag 20 (25 februari 2024)
KFC Broechem - FC Seja 2 - 1
FC Antwerpen Noord - Arakora 7 - 4
Deurne OB B - vrij  
Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu 2 - 0
SV Sint Jozef Mortsel - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 5
FC Balkan - FC Sac 5 - 0
Seamen's Chile - vrij  


Speeldag 21 (3 maart 2024)
Deurne OB B - Seamen's Chile 3 - 4
's Gravenwezel-Schilde A - KFC Broechem 0 - 0
Arakora - Antwerp Thunderdogs 3 - 0
FC Seja - vrij  
FC Turkgucu - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 3
FC Sac - FC Antwerpen Noord 3 - 3
FC Balkan - vrij  


Speeldag 22 (10 maart 2024)
KFC Broechem - FC Turkgucu 6 - 0
FC Antwerpen Noord - FC Balkan 8 - 0
's Gravenwezel-Schilde A - vrij  
Antwerp Thunderdogs - FC Sac 0 - 2
Seamen's Chile - FC Seja 4 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - Arakora 3 - 0
Deurne OB B - vrij  


Speeldag 23 (17 maart 2024)
's Gravenwezel-Schilde A - Seamen's Chile 2 - 1
Arakora - KFC Broechem 2 - 5
FC Balkan - Antwerp Thunderdogs 4 - 1
FC Turkgucu - vrij  
FC Sac - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
FC Seja - Deurne OB B 1 - 0
FC Antwerpen Noord - vrij  


Speeldag 24 (24 maart 2024)
KFC Broechem - FC Sac 7 - 0
Deurne OB B - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 0
Arakora - vrij  
Antwerp Thunderdogs - FC Antwerpen Noord 2 - 1
Seamen's Chile - FC Turkgucu 7 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - FC Balkan 0 - 2
FC Seja - vrij  


Speeldag 25 (7 april 2024)
FC Antwerpen Noord - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
's Gravenwezel-Schilde A - FC Seja 2 - 3
Arakora - Seamen's Chile 3 - 6
FC Balkan - KFC Broechem 3 - 1
FC Turkgucu - Deurne OB B 1 - 14
FC Sac - vrij  
Antwerp Thunderdogs - vrij  


Speeldag 26 (14 april 2024)
KFC Broechem - FC Antwerpen Noord 2 - 2
Deurne OB B - Arakora 5 - 3
FC Balkan - vrij  
SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Thunderdogs 0 - 0
Seamen's Chile - FC Sac (ff.) 5 - 0
FC Seja - FC Turkgucu 8 - 1
's Gravenwezel-Schilde A - vrij  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem 452619
2FC Balkan 432518
3FC Seja 402218
4FC Antwerpen Noord 382513
5Seamen's Chile 331716
6Deurne OB B 301911
7FC Turkgucu 291712
8Antwerp Thunderdogs 261313
9SV Sint Jozef Mortsel 25916
10's Gravenwezel-Schilde A 22814
11FC Sac 221210
12Arakora 1899


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem 21714
2FC Balkan 23815
3FC Seja 261115
4FC Antwerpen Noord 28820
5Seamen's Chile 331617
6Deurne OB B 361422
7FC Turkgucu 371621
8Antwerp Thunderdogs 402020
9SV Sint Jozef Mortsel 412417
10's Gravenwezel-Schilde A 442519
11FC Sac 442123
12Arakora 482424


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Deurne OB B 963
2FC Balkan 963
3FC Seja 963
4Seamen's Chile 963
5KFC Broechem 743
6FC Antwerpen Noord 761
7FC Sac 413
8Antwerp Thunderdogs 431
9's Gravenwezel-Schilde A 440
10SV Sint Jozef Mortsel 211
11Arakora 000
12FC Turkgucu 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Antwerpen Noord 795128
2FC Seja 693039
3KFC Broechem 674324
4Seamen's Chile 642638
5Deurne OB B 632934
6FC Balkan 583523
7FC Turkgucu 553322
8Arakora 462026
9SV Sint Jozef Mortsel 451926
10FC Sac 452619
11Antwerp Thunderdogs 431924
12's Gravenwezel-Schilde A 371522


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem 381820
2FC Seja 421923
3FC Balkan 421824
4SV Sint Jozef Mortsel 472621
5FC Antwerpen Noord 492326
6Deurne OB B 512724
7's Gravenwezel-Schilde A 552827
8Seamen's Chile 552332
9FC Sac 642737
10Antwerp Thunderdogs 703931
11FC Turkgucu 783741
12Arakora 804040


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KFC Broechem 8 8 
2FC Balkan 5 5 
3Antwerp Thunderdogs 4 6 
4FC Antwerpen Noord 4 6 
5FC Turkgucu 4 4 
6FC Seja 3x6 
7SV Sint Jozef Mortsel 3 4 
8Seamen's Chile 3x4 
9's Gravenwezel-Schilde A 3 3 
10Deurne OB B 3x3x
11Arakora 2 2 
12FC Sac 1 8 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Balkan 523
2FC Seja 532
3SV Sint Jozef Mortsel 532
4KFC Broechem 431
5FC Antwerpen Noord 440
6FC Turkgucu 312
7Antwerp Thunderdogs 211
8Arakora 211
9Deurne OB B 211
10FC Sac 101
11's Gravenwezel-Schilde A 110
12Seamen's Chile 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Seja 211011
2FC Antwerpen Noord 211110
3FC Balkan 20119
4SV Sint Jozef Mortsel 19811
5Arakora 19910
6Deurne OB B 19109
7KFC Broechem 19109
8FC Sac 19118
9FC Turkgucu 19118
10Antwerp Thunderdogs 1899
11Seamen's Chile 1899
12's Gravenwezel-Schilde A 1798


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Seja 110
2FC Antwerpen Noord 101
3FC Balkan 202
4SV Sint Jozef Mortsel 330
5Arakora 321
6Deurne OB B 312
7KFC Broechem 312
8FC Sac 303
9FC Turkgucu 303
10Antwerp Thunderdogs 422
11Seamen's Chile 422
12's Gravenwezel-Schilde A 523


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KFC Broechem 11 8 2 1 43 18 26
2 FC Antwerpen Noord 11 8 1 2 51 23 25
3 FC Balkan 11 8 1 2 35 18 25
4 FC Seja 11 7 1 3 30 19 22
5 Deurne OB B 11 6 1 4 29 27 19
6 Seamen's Chile 11 5 2 4 26 23 17
7 FC Turkgucu 11 5 2 4 33 37 17
8 Antwerp Thunderdogs 11 4 1 6 19 39 13
9 FC Sac 11 2 6 3 26 27 12
10 SV Sint Jozef Mortsel 11 2 3 6 19 26 9
11 Arakora 11 2 3 6 20 40 9
12 's Gravenwezel-Schilde A 11 2 2 7 15 28 8

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFC Broechem 11 6 1 4 24 20 19
2 FC Seja 11 5 3 3 39 23 18
3 FC Balkan 11 5 3 3 23 24 18
4 Seamen's Chile 11 5 1 5 38 32 16
5 SV Sint Jozef Mortsel 11 4 4 3 26 21 16
6 's Gravenwezel-Schilde A 11 4 2 5 22 27 14
7 Antwerp Thunderdogs 11 4 1 6 24 31 13
8 FC Antwerpen Noord 11 3 4 4 28 26 13
9 FC Turkgucu 11 4 0 7 22 41 12
10 Deurne OB B 11 3 2 6 34 24 11
11 FC Sac 11 2 4 5 19 37 10
12 Arakora 11 3 0 8 26 40 9

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 's Gravenwezel-Schilde A - FC Turkgucu 0 - 5
10/09/2023 2 Arakora - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 2
17/09/2023 3 's Gravenwezel-Schilde A - FC Sac 3 - 4
24/09/2023 4 FC Balkan - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
01/10/2023 5 's Gravenwezel-Schilde A - FC Antwerpen Noord 1 - 2
08/10/2023 6 Antwerp Thunderdogs - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 5
15/10/2023 7 's Gravenwezel-Schilde A - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
22/10/2023 8 KFC Broechem - 's Gravenwezel-Schilde A 4 - 0
29/10/2023 9 's Gravenwezel-Schilde A - vrijSpeeldag 
05/11/2023 10 Seamen's Chile - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
12/11/2023 11 's Gravenwezel-Schilde A - Deurne OB B 2 - 1
19/11/2023 12 FC Seja - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 3
26/11/2023 13 's Gravenwezel-Schilde A - vrijSpeeldag 
03/12/2023 14 FC Turkgucu - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 2
14/01/2024 15 's Gravenwezel-Schilde A - Arakora 1 - 2
28/01/2024 17 's Gravenwezel-Schilde A - FC Balkan 1 - 3
04/02/2024 18 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde A (ff.) 5 - 0
11/02/2024 16 FC Sac - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 3
18/02/2024 19 's Gravenwezel-Schilde A - Antwerp Thunderdogs 1 - 5
25/02/2024 20 SV Sint Jozef Mortsel - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 5
03/03/2024 21 's Gravenwezel-Schilde A - KFC Broechem 0 - 0
10/03/2024 22 's Gravenwezel-Schilde A - vrijSpeeldag 
17/03/2024 23 's Gravenwezel-Schilde A - Seamen's Chile 2 - 1
24/03/2024 24 Deurne OB B - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 0
07/04/2024 25 's Gravenwezel-Schilde A - FC Seja 2 - 3
14/04/2024 26 's Gravenwezel-Schilde A - vrijSpeeldag 

Antwerp Thunderdogs

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Broechem - Antwerp Thunderdogs 5 - 2
10/09/2023 2 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
17/09/2023 3 Seamen's Chile - Antwerp Thunderdogs 3 - 1
24/09/2023 4 Antwerp Thunderdogs - Deurne OB B 0 - 6
01/10/2023 5 FC Seja - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
08/10/2023 6 Antwerp Thunderdogs - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 5
15/10/2023 7 FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 5 - 1
22/10/2023 8 Antwerp Thunderdogs - Arakora 3 - 5
29/10/2023 9 FC Sac - Antwerp Thunderdogs 3 - 4
05/11/2023 10 Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 2
12/11/2023 11 FC Antwerpen Noord - Antwerp Thunderdogs 2 - 5
19/11/2023 12 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
26/11/2023 13 Antwerp Thunderdogs - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
03/12/2023 14 Antwerp Thunderdogs - KFC Broechem 2 - 1
14/01/2024 15 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
28/01/2024 17 Deurne OB B - Antwerp Thunderdogs 1 - 2
04/02/2024 18 Antwerp Thunderdogs - FC Seja 1 - 5
11/02/2024 16 Antwerp Thunderdogs - Seamen's Chile 2 - 10
18/02/2024 19 's Gravenwezel-Schilde A - Antwerp Thunderdogs 1 - 5
25/02/2024 20 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu 2 - 0
03/03/2024 21 Arakora - Antwerp Thunderdogs 3 - 0
10/03/2024 22 Antwerp Thunderdogs - FC Sac 0 - 2
17/03/2024 23 FC Balkan - Antwerp Thunderdogs 4 - 1
24/03/2024 24 Antwerp Thunderdogs - FC Antwerpen Noord 2 - 1
07/04/2024 25 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
14/04/2024 26 SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Thunderdogs 0 - 0

Arakora

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Seja - Arakora 2 - 1
10/09/2023 2 Arakora - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 2
17/09/2023 3 FC Turkgucu - Arakora 4 - 1
24/09/2023 4 Arakora - vrijSpeeldag 
01/10/2023 5 Arakora - FC Sac 2 - 1
08/10/2023 6 FC Balkan - Arakora 7 - 1
15/10/2023 7 Arakora - FC Antwerpen Noord 3 - 8
22/10/2023 8 Antwerp Thunderdogs - Arakora 3 - 5
29/10/2023 9 Arakora - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
05/11/2023 10 KFC Broechem - Arakora 6 - 3
12/11/2023 11 Arakora - vrijSpeeldag 
19/11/2023 12 Seamen's Chile (ff.) - Arakora 24/01   Speeldag 
26/11/2023 13 Arakora - Deurne OB B 1 - 4
03/12/2023 14 Arakora (ff.) - FC Seja 0 - 5
14/01/2024 15 's Gravenwezel-Schilde A - Arakora 1 - 2
24/01/2024 12 Seamen's Chile (ff.) - Arakora 0 - 5
28/01/2024 17 Arakora - vrijSpeeldag 
04/02/2024 18 FC Sac - Arakora 2 - 1
11/02/2024 16 Arakora (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
18/02/2024 19 Arakora - FC Balkan 3 - 3
25/02/2024 20 FC Antwerpen Noord - Arakora 7 - 4
03/03/2024 21 Arakora - Antwerp Thunderdogs 3 - 0
10/03/2024 22 SV Sint Jozef Mortsel - Arakora 3 - 0
17/03/2024 23 Arakora - KFC Broechem 2 - 5
24/03/2024 24 Arakora - vrijSpeeldag 
07/04/2024 25 Arakora - Seamen's Chile 3 - 6
14/04/2024 26 Deurne OB B - Arakora 5 - 3

Deurne OB B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Deurne OB B - FC Sac 1 - 1
10/09/2023 2 FC Balkan - Deurne OB B 2 - 1
17/09/2023 3 Deurne OB B - FC Antwerpen Noord 5 - 2
24/09/2023 4 Antwerp Thunderdogs - Deurne OB B 0 - 6
01/10/2023 5 Deurne OB B - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
08/10/2023 6 KFC Broechem - Deurne OB B 4 - 3
15/10/2023 7 Deurne OB B - vrijSpeeldag 
22/10/2023 8 Seamen's Chile - Deurne OB B 1 - 1
29/10/2023 9 Deurne OB B - vrijSpeeldag 
05/11/2023 10 Deurne OB B - FC Seja 3 - 1
12/11/2023 11 's Gravenwezel-Schilde A - Deurne OB B 2 - 1
19/11/2023 12 Deurne OB B - FC Turkgucu 5 - 2
26/11/2023 13 Arakora - Deurne OB B 1 - 4
03/12/2023 14 FC Sac - Deurne OB B 3 - 3
14/01/2024 15 Deurne OB B - FC Balkan 0 - 7
28/01/2024 17 Deurne OB B - Antwerp Thunderdogs 1 - 2
04/02/2024 18 SV Sint Jozef Mortsel - Deurne OB B 3 - 0
11/02/2024 16 FC Antwerpen Noord - Deurne OB B 6 - 1
18/02/2024 19 Deurne OB B - KFC Broechem 1 - 3
25/02/2024 20 Deurne OB B - vrijSpeeldag 
03/03/2024 21 Deurne OB B - Seamen's Chile 3 - 4
10/03/2024 22 Deurne OB B - vrijSpeeldag 
17/03/2024 23 FC Seja - Deurne OB B 1 - 0
24/03/2024 24 Deurne OB B - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 0
07/04/2024 25 FC Turkgucu - Deurne OB B 1 - 14
14/04/2024 26 Deurne OB B - Arakora 5 - 3

FC Antwerpen Noord

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
10/09/2023 2 FC Antwerpen Noord - Seamen's Chile 2 - 7
17/09/2023 3 Deurne OB B - FC Antwerpen Noord 5 - 2
24/09/2023 4 FC Antwerpen Noord - FC Seja 2 - 2
01/10/2023 5 's Gravenwezel-Schilde A - FC Antwerpen Noord 1 - 2
08/10/2023 6 FC Antwerpen Noord - FC Turkgucu 5 - 0
15/10/2023 7 Arakora - FC Antwerpen Noord 3 - 8
22/10/2023 8 FC Antwerpen Noord - FC Sac 5 - 2
29/10/2023 9 FC Balkan - FC Antwerpen Noord 1 - 1
05/11/2023 10 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
12/11/2023 11 FC Antwerpen Noord - Antwerp Thunderdogs 2 - 5
19/11/2023 12 SV Sint Jozef Mortsel - FC Antwerpen Noord 2 - 2
26/11/2023 13 FC Antwerpen Noord - KFC Broechem (ff.) 5 - 0
03/12/2023 14 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
14/01/2024 15 Seamen's Chile - FC Antwerpen Noord 1 - 4
28/01/2024 17 FC Seja - FC Antwerpen Noord 1 - 0
04/02/2024 18 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde A (ff.) 5 - 0
11/02/2024 16 FC Antwerpen Noord - Deurne OB B 6 - 1
18/02/2024 19 FC Turkgucu - FC Antwerpen Noord 5 - 3
25/02/2024 20 FC Antwerpen Noord - Arakora 7 - 4
03/03/2024 21 FC Sac - FC Antwerpen Noord 3 - 3
10/03/2024 22 FC Antwerpen Noord - FC Balkan 8 - 0
17/03/2024 23 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
24/03/2024 24 Antwerp Thunderdogs - FC Antwerpen Noord 2 - 1
07/04/2024 25 FC Antwerpen Noord - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
14/04/2024 26 KFC Broechem - FC Antwerpen Noord 2 - 2

FC Balkan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Seamen's Chile - FC Balkan 1 - 1
10/09/2023 2 FC Balkan - Deurne OB B 2 - 1
17/09/2023 3 FC Seja - FC Balkan 3 - 2
24/09/2023 4 FC Balkan - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
01/10/2023 5 FC Turkgucu - FC Balkan 5 - 0
08/10/2023 6 FC Balkan - Arakora 7 - 1
15/10/2023 7 FC Sac - FC Balkan 1 - 2
22/10/2023 8 FC Balkan - vrijSpeeldag 
29/10/2023 9 FC Balkan - FC Antwerpen Noord 1 - 1
05/11/2023 10 Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 2
12/11/2023 11 FC Balkan - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
19/11/2023 12 KFC Broechem - FC Balkan 0 - 1
26/11/2023 13 FC Balkan - vrijSpeeldag 
03/12/2023 14 FC Balkan - Seamen's Chile 4 - 0
14/01/2024 15 Deurne OB B - FC Balkan 0 - 7
28/01/2024 17 's Gravenwezel-Schilde A - FC Balkan 1 - 3
04/02/2024 18 FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 2
11/02/2024 16 FC Balkan - FC Seja 1 - 8
18/02/2024 19 Arakora - FC Balkan 3 - 3
25/02/2024 20 FC Balkan - FC Sac 5 - 0
03/03/2024 21 FC Balkan - vrijSpeeldag 
10/03/2024 22 FC Antwerpen Noord - FC Balkan 8 - 0
17/03/2024 23 FC Balkan - Antwerp Thunderdogs 4 - 1
24/03/2024 24 SV Sint Jozef Mortsel - FC Balkan 0 - 2
07/04/2024 25 FC Balkan - KFC Broechem 3 - 1
14/04/2024 26 FC Balkan - vrijSpeeldag 

FC Sac

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Deurne OB B - FC Sac 1 - 1
10/09/2023 2 FC Sac - FC Seja 4 - 4
17/09/2023 3 's Gravenwezel-Schilde A - FC Sac 3 - 4
24/09/2023 4 FC Sac - FC Turkgucu 2 - 3
01/10/2023 5 Arakora - FC Sac 2 - 1
08/10/2023 6 FC Sac - vrijSpeeldag 
15/10/2023 7 FC Sac - FC Balkan 1 - 2
22/10/2023 8 FC Antwerpen Noord - FC Sac 5 - 2
29/10/2023 9 FC Sac - Antwerp Thunderdogs 3 - 4
05/11/2023 10 SV Sint Jozef Mortsel - FC Sac 2 - 2
12/11/2023 11 FC Sac - KFC Broechem 2 - 1
19/11/2023 12 FC Sac - vrijSpeeldag 
26/11/2023 13 FC Sac - Seamen's Chile 1 - 1
03/12/2023 14 FC Sac - Deurne OB B 3 - 3
14/01/2024 15 FC Seja - FC Sac 3 - 3
28/01/2024 17 FC Turkgucu - FC Sac 4 - 4
04/02/2024 18 FC Sac - Arakora 2 - 1
11/02/2024 16 FC Sac - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 3
18/02/2024 19 FC Sac - vrijSpeeldag 
25/02/2024 20 FC Balkan - FC Sac 5 - 0
03/03/2024 21 FC Sac - FC Antwerpen Noord 3 - 3
10/03/2024 22 Antwerp Thunderdogs - FC Sac 0 - 2
17/03/2024 23 FC Sac - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
24/03/2024 24 KFC Broechem - FC Sac 7 - 0
07/04/2024 25 FC Sac - vrijSpeeldag 
14/04/2024 26 Seamen's Chile - FC Sac (ff.) 5 - 0

FC Seja

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Seja - Arakora 2 - 1
10/09/2023 2 FC Sac - FC Seja 4 - 4
17/09/2023 3 FC Seja - FC Balkan 3 - 2
24/09/2023 4 FC Antwerpen Noord - FC Seja 2 - 2
01/10/2023 5 FC Seja - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
08/10/2023 6 SV Sint Jozef Mortsel - FC Seja 0 - 5
15/10/2023 7 FC Seja - KFC Broechem 1 - 3
22/10/2023 8 FC Seja - vrijSpeeldag 
29/10/2023 9 FC Seja - Seamen's Chile 5 - 0
05/11/2023 10 Deurne OB B - FC Seja 3 - 1
12/11/2023 11 FC Seja - vrijSpeeldag 
19/11/2023 12 FC Seja - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 3
26/11/2023 13 FC Turkgucu - FC Seja 4 - 4
03/12/2023 14 Arakora (ff.) - FC Seja 0 - 5
14/01/2024 15 FC Seja - FC Sac 3 - 3
28/01/2024 17 FC Seja - FC Antwerpen Noord 1 - 0
04/02/2024 18 Antwerp Thunderdogs - FC Seja 1 - 5
11/02/2024 16 FC Balkan - FC Seja 1 - 8
18/02/2024 19 FC Seja - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 3
25/02/2024 20 KFC Broechem - FC Seja 2 - 1
03/03/2024 21 FC Seja - vrijSpeeldag 
10/03/2024 22 Seamen's Chile - FC Seja 4 - 1
17/03/2024 23 FC Seja - Deurne OB B 1 - 0
24/03/2024 24 FC Seja - vrijSpeeldag 
07/04/2024 25 's Gravenwezel-Schilde A - FC Seja 2 - 3
14/04/2024 26 FC Seja - FC Turkgucu 8 - 1

FC Turkgucu

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 's Gravenwezel-Schilde A - FC Turkgucu 0 - 5
10/09/2023 2 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
17/09/2023 3 FC Turkgucu - Arakora 4 - 1
24/09/2023 4 FC Sac - FC Turkgucu 2 - 3
01/10/2023 5 FC Turkgucu - FC Balkan 5 - 0
08/10/2023 6 FC Antwerpen Noord - FC Turkgucu 5 - 0
15/10/2023 7 FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 5 - 1
22/10/2023 8 SV Sint Jozef Mortsel - FC Turkgucu 2 - 3
29/10/2023 9 FC Turkgucu - KFC Broechem 1 - 4
05/11/2023 10 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
12/11/2023 11 FC Turkgucu - Seamen's Chile 2 - 1
19/11/2023 12 Deurne OB B - FC Turkgucu 5 - 2
26/11/2023 13 FC Turkgucu - FC Seja 4 - 4
03/12/2023 14 FC Turkgucu - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 2
14/01/2024 15 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
28/01/2024 17 FC Turkgucu - FC Sac 4 - 4
04/02/2024 18 FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 2
11/02/2024 16 Arakora (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
18/02/2024 19 FC Turkgucu - FC Antwerpen Noord 5 - 3
25/02/2024 20 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu 2 - 0
03/03/2024 21 FC Turkgucu - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 3
10/03/2024 22 KFC Broechem - FC Turkgucu 6 - 0
17/03/2024 23 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
24/03/2024 24 Seamen's Chile - FC Turkgucu 7 - 1
07/04/2024 25 FC Turkgucu - Deurne OB B 1 - 14
14/04/2024 26 FC Seja - FC Turkgucu 8 - 1

KFC Broechem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Broechem - Antwerp Thunderdogs 5 - 2
10/09/2023 2 SV Sint Jozef Mortsel - KFC Broechem 2 - 3
17/09/2023 3 KFC Broechem - vrijSpeeldag 
24/09/2023 4 KFC Broechem - vrijSpeeldag 
01/10/2023 5 Seamen's Chile - KFC Broechem 1 - 3
08/10/2023 6 KFC Broechem - Deurne OB B 4 - 3
15/10/2023 7 FC Seja - KFC Broechem 1 - 3
22/10/2023 8 KFC Broechem - 's Gravenwezel-Schilde A 4 - 0
29/10/2023 9 FC Turkgucu - KFC Broechem 1 - 4
05/11/2023 10 KFC Broechem - Arakora 6 - 3
12/11/2023 11 FC Sac - KFC Broechem 2 - 1
19/11/2023 12 KFC Broechem - FC Balkan 0 - 1
26/11/2023 13 FC Antwerpen Noord - KFC Broechem (ff.) 5 - 0
03/12/2023 14 Antwerp Thunderdogs - KFC Broechem 2 - 1
14/01/2024 15 KFC Broechem - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
28/01/2024 17 KFC Broechem - vrijSpeeldag 
04/02/2024 18 KFC Broechem - Seamen's Chile 5 - 4
11/02/2024 16 KFC Broechem - vrijSpeeldag 
18/02/2024 19 Deurne OB B - KFC Broechem 1 - 3
25/02/2024 20 KFC Broechem - FC Seja 2 - 1
03/03/2024 21 's Gravenwezel-Schilde A - KFC Broechem 0 - 0
10/03/2024 22 KFC Broechem - FC Turkgucu 6 - 0
17/03/2024 23 Arakora - KFC Broechem 2 - 5
24/03/2024 24 KFC Broechem - FC Sac 7 - 0
07/04/2024 25 FC Balkan - KFC Broechem 3 - 1
14/04/2024 26 KFC Broechem - FC Antwerpen Noord 2 - 2

SV Sint Jozef Mortsel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
10/09/2023 2 SV Sint Jozef Mortsel - KFC Broechem 2 - 3
17/09/2023 3 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
24/09/2023 4 SV Sint Jozef Mortsel - Seamen's Chile 3 - 4
01/10/2023 5 Deurne OB B - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
08/10/2023 6 SV Sint Jozef Mortsel - FC Seja 0 - 5
15/10/2023 7 's Gravenwezel-Schilde A - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
22/10/2023 8 SV Sint Jozef Mortsel - FC Turkgucu 2 - 3
29/10/2023 9 Arakora - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
05/11/2023 10 SV Sint Jozef Mortsel - FC Sac 2 - 2
12/11/2023 11 FC Balkan - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
19/11/2023 12 SV Sint Jozef Mortsel - FC Antwerpen Noord 2 - 2
26/11/2023 13 Antwerp Thunderdogs - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
03/12/2023 14 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
14/01/2024 15 KFC Broechem - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
28/01/2024 17 Seamen's Chile - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 5
04/02/2024 18 SV Sint Jozef Mortsel - Deurne OB B 3 - 0
11/02/2024 16 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
18/02/2024 19 FC Seja - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 3
25/02/2024 20 SV Sint Jozef Mortsel - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 5
03/03/2024 21 FC Turkgucu - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 3
10/03/2024 22 SV Sint Jozef Mortsel - Arakora 3 - 0
17/03/2024 23 FC Sac - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
24/03/2024 24 SV Sint Jozef Mortsel - FC Balkan 0 - 2
07/04/2024 25 FC Antwerpen Noord - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
14/04/2024 26 SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Thunderdogs 0 - 0

Seamen's Chile

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Seamen's Chile - FC Balkan 1 - 1
10/09/2023 2 FC Antwerpen Noord - Seamen's Chile 2 - 7
17/09/2023 3 Seamen's Chile - Antwerp Thunderdogs 3 - 1
24/09/2023 4 SV Sint Jozef Mortsel - Seamen's Chile 3 - 4
01/10/2023 5 Seamen's Chile - KFC Broechem 1 - 3
08/10/2023 6 Seamen's Chile - vrijSpeeldag 
15/10/2023 7 Seamen's Chile - vrijSpeeldag 
22/10/2023 8 Seamen's Chile - Deurne OB B 1 - 1
29/10/2023 9 FC Seja - Seamen's Chile 5 - 0
05/11/2023 10 Seamen's Chile - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
12/11/2023 11 FC Turkgucu - Seamen's Chile 2 - 1
19/11/2023 12 Seamen's Chile (ff.) - Arakora 24/01   Speeldag 
26/11/2023 13 FC Sac - Seamen's Chile 1 - 1
03/12/2023 14 FC Balkan - Seamen's Chile 4 - 0
14/01/2024 15 Seamen's Chile - FC Antwerpen Noord 1 - 4
24/01/2024 12 Seamen's Chile (ff.) - Arakora 0 - 5
28/01/2024 17 Seamen's Chile - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 5
04/02/2024 18 KFC Broechem - Seamen's Chile 5 - 4
11/02/2024 16 Antwerp Thunderdogs - Seamen's Chile 2 - 10
18/02/2024 19 Seamen's Chile - vrijSpeeldag 
25/02/2024 20 Seamen's Chile - vrijSpeeldag 
03/03/2024 21 Deurne OB B - Seamen's Chile 3 - 4
10/03/2024 22 Seamen's Chile - FC Seja 4 - 1
17/03/2024 23 's Gravenwezel-Schilde A - Seamen's Chile 2 - 1
24/03/2024 24 Seamen's Chile - FC Turkgucu 7 - 1
07/04/2024 25 Arakora - Seamen's Chile 3 - 6
14/04/2024 26 Seamen's Chile - FC Sac (ff.) 5 - 0

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA.
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "RBFA", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website werkt niet mee aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA (c).

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.