KFC Alberta, Verbroedering Balen, KFC Beekhoek Sport *, Berg en Dal *, KSK Branddonk,
VV Laakdal, FC De Kempen TL, MLK Lichtaart, KSK Kasterlee, KFC Mol, FC Netezonen,
Zwaluwen Olmen *, FC Punt-Larum, KVV Rauw Sport, K Retie SK, SAV Sint Dimpna,
Rosselaar-Hulsen, Excelsior Vorst, KFC Wezel Sport, Witgoor Dessel *, KFC Zammel en Ezaart Sport.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 1
Verbroedering Arendonk, KFC Meerle, K Merksplas SK *, Minderhout VV, KSK Oosthoven,
KFC Flandria, KVV Dosko, Vrij Arendonk, Lentezon Beerse, FC Gierle, KFC Meer, KSV Oud-Turnhout
KFC Poppel, Sint-Jozef, HIH Turnhout, KSK Weelde, Vlimmeren Sport, Wechelderzande,
White Star Schorvoort *, KVNA Wortel, FC Zwaneven en KFC Antonia B.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 2
KSK Herentals, KFC Herenthout, KV Hooikt, KVC Massenhoven, KSK Oelegem, KVC Oostmalle,
VC Poederlee, KFC Halle, VC Herentals *, KFC Grobbendonk, KFC Broechem,
KVK Westmalle, KFC Antonia A *, KFCE Zoersel, Kessel United, KFC Pulderbos, KFC Pulle,
SK Berlaar, KSK Zandhoven, Excelsior Bouwel, RC Emblem en OG Vorselaar.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 3
KFC Bevel *, Achter Olen VV, Blauberg Sport, Molenzonen Hallaar, KVC Booischot, KFC Herselt,
Blauwvoet Oevel, KAC Olen, KFC Oosterzonen B, BO Beerzel, KFC Tongerlo, Linda Olen,
KVV Noordstar, SC Wiekevorst, SV Grasheide, KFC Houtvenne, Racing Westmeerbeek,
KFC Ramsel, KFC Heultje * en KFC Immer Voort.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 4
VK Heindonk, KFC Duffel B, Sporting Tisselt, KFC Katelijne A, Heffen SK, KSV Schriek,
KFC Muizen, KV Bonheiden, Leest United, KFC Putte, SK Peulis, RB Elzestraat, FC Walem *,
Groen Rood Katelijne *, KVV Duffel *, Rapid Leest, Heikant Berlaar, KSK Wavria,
KSC Mechelen, Zennester Hombeek, KFC Katelijne B en VC Rijmenam.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 5
SV Aartselaar *, FC Blaasveld, Nielse SV, FC Oppuurs, VVH Lippelo, Excelsior Puurs, Oxford Hemiksem,
KSC Maccabi, KSK Reet, Schelle Sport, Jong Antwerpen Sport, KSK Rumst, Belgica Edegem,
KVK Hingene, SK Sint Amands, KVS Branst, KFC Lint, FC Mariekerke *, KFCV Wintam en Willebroekse SV.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 6
RVC Hoboken, Borsbeek Sport, City Pirates Antwerpen B, Sporting Burcht, K Kontich FC,
K Boechoutse VV, KFC Ranst A *, VC Mortsel OG, Tubantia Borgerhout, Verbroedering Zwijndrecht *,
K Hove Sport, Rochus Deurne, KFC Schoten, FC Ekeren, FC Turk Sport, VC Wijnegem,
KVV Ternesse, Olympic Deurne, KSK Donk, KSK Wilrijk, FC Merksem en KFC Ranst B.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 7
Excelsior Essen, KSK Kalmthout, KVV Achterbroek, K Brecht SK, KFC Brasschaat A *, KSK Putte,
KSV Heibos, Olympic Essen, Berendrecht Sport, 's Gravenwezel-Schilde, Loenhout SK,
KFC Horendonk, Excelsior Kaart, KVV Gooreind, Zandvliet Sport, KSV Wildert, KVK Mariaburg,
KSOC Maria-ter-Heide, KFC Sint-Job, KFC Brasschaat B, KFC Nieuwmoer en KFC Wuustwezel *.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
groep 8
Maria-ter-Heide, KFC Wuustwezel A, KFC Wuustwezel B, Oxford Hemiksem,
YR KV Mechelen, Loenhout SK, Davo Puurs, KFC Kontich, Hove Sport en FC Oppuurs.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
dames - groep 1
KFC Beekhoek, VC Moldavo, Blauwvoet Oevel, Vlimmeren Sport,
KFC Zammel, FC De Kempen TL, KVC Massenhoven en Vrij Arendonk.
Voor het wedstrijdschema, klik naar de aparte pagina
dames - groep 2
De "Beker van Antwerpen" wordt elke zomer georganiseerd door de provinciale voetbalbond.
Alle eerste ploegen van de clubs uit de lagere afdelingen die door hun provinciaal comité worden aangeduid, worden ambtshalve ingeschreven.
Bij de
Heren zijn er acht groepen. De clubs spelen elk vier bekerwedstrijden.
De datums: de zaterdagen 1, 8, 15 en 22 augustus.
Indien het aantal clubs oneven is worden er, tussen de clubs die vrijgeloot zijn, wedstrijden gespeeld op de donderdagen 6 en 20 augustus.
De eerste twee in het eindklassement
(van elk van de acht groepen) plaatsen zich automatisch voor de 8e finales van de BVA
(in november)
en bij winst voor het verdere tornooi, en ze komen in aanmerking voor de nationale Bekercompetitie.
Lees ook het officiële
BVA-reglement (pdf).
Hoe worden de deelnemers aan de "Beker van België" 2015-2016 aangeduid?
** De provincie Antwerpen mag maximaal 19 deelnemers aanduiden.
1. Eerst zijn dat de dalers uit bevordering.
2. Dan de 16 clubs die vorig seizoen 1e en 2e eindigden in hun BVA-groep. (*)
3. Bij lottrekking tussen de 3e uit elke BVA-groep.
Indien het totaal clubs van punt 1 plus 2 hoger is dan 19, dan vallen de slechtste verliezers van de 1/8e finales af, rekening houdende met, in volgorde:
a) het grootste negatief doelpuntenverschil
(tegen – voor),
b) het minst gescoorde doelpunten,
c) via loting door het Provinciaal Comité.
(*) De ploegen die hun 8e finale in de BVA winnen zijn dus in elk geval geplaatst voor de Croky Cup 2016-2017, ongeacht de andere parameters.
Bij de
Dames zijn er twee groepen en ook hier worden er vier bekerwedstrijden gespeeld.
De datums van de wedstrijden: zaterdag 22, woensdag 26 en zaterdag 29 augustus en woensdag 2 september.
De eerste vier
in het eindklassement plaatsen zich automatisch voor de kwartfinales van de "Beker van Antwerpen".
Bekijk ook hier het volledige
BVA-reglement (pdf).
De rangschikking
(bij de heren en de dames) wordt in deze volgorde opgemaakt:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing -
f) bij volledige gelijkheid van a) tot e): door loting bij het Provinciaal Comité.