BVA - Schema Vrouwen
Update: 20/02/2024 om 10:02u
Provinciaal Beker van Antwerpen BVA - Schema Vrouwen
Laatste update: 20/02/2024 om 10:02u
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2023-2024 - BVA VROUWEN

- In tegenstelling tot de vorige jaren is de deelname van de vrouwenploegen niet meer verplicht, want de clubs mochten zelf beslissen of ze hun ploeg(en) daarvoor wilden inschrijven, op vrijwillige basis dus.
- Er werd ook beslist om bij de vrouwen niet meer met groepen te gaan werken maar met rechtstreekse uitschakeling.
- Daarvoor wordt er in het weekend van 2 september een voorronde gespeeld (eigenlijk een 32e finale met maximaal 64 ploegen) waarbij een aantal ploegen worden vrijgeloot die rechtstreeks naar de 16e finales gaan. Het aantal werkelijk te spelen duels in die voorronde hangt dus af van het aantal inschrijvingen.
- De 32 resterende ploegen na de voorronde spelen in het weekend van zaterdag 9 september de 16e finales.
- De 16 winnaars spelen in het weekend van 16 september de 8e finales, zodat er 8 ploegen overblijven die later de kwartfinales zullen spelen. Daarna volgen uiteraard nog de halve finales en de finale, die sowieso gepland is op 1 mei 2024.

Voor de archief-hoofdpagina BVA-dames van vorig seizoen, klik hier.

BVA VROUWEN - VOORRONDE - ZATERDAG 2 SEPTEMBER 2023
Wds. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
1 Zat. 2 sept. 14u00 VC Immer Oost * - TOR Deurne Pirates 22 - 0 -
2 Zat. 2 sept. 14u00 KFC St-Martinus Halle - K Kontich FC B * 3 - 12 -
3 Zat. 2 sept. 16u00 KFC Berendrecht Sport (*) - FC VDP Sport 0 - 14 -
4 Zon. 3 sept. 13u00 Red Boys Elzestraat * - White Star Schorvoort 2 - 0 -
5 Vrij. 1 sept. 20u30 K Kontich FC C *- VC Mortsel OG 2 - 0 -
6 Zon. 3 sept. 12u30 K Ik Dien FC A * - KFC Lint 18 - 0 -
7 Vrij. 1 sept. 19u30 KFC Arendonk Sport B * - KFC De Kempen 2 - 0 -
8 Zat. 2 sept. 11u30 K Wuustwezel FC (ff)- K Hove Sport * 0 - 5 -
               
9 Zat. 2 sept. 12u30 Oxford Hemiksem - KFC Arendonk Sport A * 0 - 11 -
10 Zat. 2 sept. 14u30 K Vlimmeren Sport * - KFC Schoonbroek 7 - 2 -
11 Vrij. 1 sept. 20u00 VK Heindonk *- Davo Puurs 3 - 3 P. 3 - 2
12 Zat. 2 sept. 15u30 K Lyra Lierse A *- Hoogstraten VV A 3 - 1 -
13 Zat. 2 sept. 16u00 KSC Mechelen A * - KFC Zammel 9 - 1 -
14 Zat. 2 sept. 10u00 Hoogstraten VV B - KFC Eendracht Zoersel * 1 - 4 -
15 Zat. 2 sept. 12u30 Loenhout SK B - 's Gravenwezel-Schilde * 2 - 6 -
16 Vrij. 1 sept. 19u30 KFC DV Herselt B - VC Moldavo B * 0 - 17 -
               
17 Zat. 2 sept. 13u00 FC Netezonen * - KSC Mechelen B (ff) 5 - 0 -
18 Zat. 2 sept. 13u30 K Lyra Lierse B * - K Bevel FC A 3 - 0 -
19 Zat. 2 sept. 14u30 KFC Beekhoek Sport - KVV Vosselaar B * 1 - 3 -
20 Zat. 2 sept. 15u00 KSK Sint-Amands - VVC Brasschaat B * 3 - 8 -
21 Zat. 2 sept. 15u00 K Noordstar VV * - Sporting Club Duffel 5 - 0 -
22 Vrij. 1 sept. 20u00 K Bevel FC B * - KFC Broechem 4 - 3 -
23 Vrij. 1 sept. 20u30 Antwerp Diamonds FC - KFC De Vrijheid Herselt A * 3 - 6 -
24 Zat. 2 sept. 10u00 FC Berlaar-Heikant (ff) - Zennester Hombeek * 0 - 5 -
               
25 Zat. 2 sept. 14u00 KFC Nijlen * - K Ik Dien FC B 9 - 0 -
26 Zat. 2 sept. 15u00 K Verbroedering Balen * - KFC Lentezon Beerse (ff) 5 - 0 -
27 Zat. 2 sept. n.v.t. FC Sint-Jozef Rijkevorsel - Bye 1 - -
28 Zat. 2 sept. n.v.t. Blauwvoet Oevel - Bye 2 - -
29 Zat. 2 sept. n.v.t. KVC Lille united - Bye 3 - -
30 Zat. 2 sept. n.v.t. KVNA Wortel - Bye 4 - -
31 Zat. 2 sept. n.v.t. Kessel United - Bye 5 - -
32 Zat. 2 sept. n.v.t. K Reet Sk - Bye 6 - -

* = naar de 16e finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BVA VROUWEN - 16e FINALE - ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2023
Wds. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
33 Zat. 9 sept. 14u30 FC Netezonen -VC Immer Oost * 3 - 3 4 - 5
34 Zat. 9 sept. 13u30 K Lyra Lierse B - K Kontich FC B * 2 - 4 -
35 Zon. 10 sept. 11u45 KVV Vosselaar B * - Berendrecht Sport (ff) 5 - 0 -
36 Zat. 9 sept. 12u30 VVC Brasschaat B * -Red Boys Elzestraat (ff) 5 - 0 -
37 Zat. 9 sept. 15u00 K Noordstar VV * -K Kontich FC C (ff) 5 - 0 -
38 Vrij. 8 sept. 20u00 K Bevel FC B -K Ik Dien FC A * 0 - 10 -
39 Zat. 9 sept. 19u00 KFC De Vrijheid Herselt A * -KFC Arendonk Sport B (ff) 5 - 0 -
40 Zat. 9 sept. 15u00 Zennester Hombeek * - K Hove Sport 15 - 0 -
               
41 Zat. 9 sept. 14u00 KFC Nijlen - KFC Arendonk Sport A * 0 - 4 -
42 Zat. 9 sept. 15u00 Verbroedering Balen -K Vlimmeren Sport * 0 - 17 -
43 Zat. 9 sept. 13u00 FC Sint-Jozef Rijkevorsel * -VK Heindonk 2 - 0 -
44 Zat. 9 sept. 10u30 Blauwvoet Oevel * -K Lyra Lierse A 5 - 2 -
45 Vrij. 8 sept. 20u00 KVC Lille united * -KSC Mechelen A 2 - 2 5 - 3
46 Zat. 9 sept. 15u00 KVNA Wortel - KFC Eendracht Zoersel * 0 - 3 -
47 Zat. 9 sept. 16u00 Kessel United - 's Gravenwezel-Schilde * 0 - 6 -
48 Zon. 10 sept. 11u00 K Reet SK (ff) - VC Moldavo B 0 - 5 -

* = naar de 8e finales.

BVA VROUWEN - ACHTSTE FINALES - ZATERDAG 16 SEPTEMBER 2023
Wds. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
49 Zat. 16 sept. 14u00 VC Immer Oost * - KFC Arendonk Sport A 7 - 0 -
50 Vrij. 15 sept. 20u30 K Kontich FC B - K Vlimmeren Sport * 1 - 2 -
51 Zon. 17 sept. 11u00 KVV Vosselaar B *- FC Sint-Jozef Rijkevorsel 2 - 1 -
52 Woe. 1 nov. 12u30 VVC Brasschaat B * -Blauwvoet Oevel 4 - 2 -
53 Zat. 16 sept. 15u00 K Noordstar VV (ff) -KVC Lille United * 0 - 5 -
54 Zon. 17 sept. 12u30 K Ik Dien FC A * - KFC Eendracht Zoersel 5 - 0 -
55 Vrij. 15 sept. 20u00 KFC De Vrijheid Herselt A * - 's Gravenwezel-Schilde 5 - 4 -
56 Zat. 16 sept. 10u00 Zennester Hombeek - VC Moldavo B * 0 - 4 -
               
* = naar de kwartfinales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BVA VROUWEN - KWARTFINALES - ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Wds. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
57 Zat. 6 jan. 14u00 VC Immer Oost * - KVC Lille United 4 - 1 -
58 Zat. 6 jan. 14u00 K Vlimmeren Sport -K Ik Dien FC A * 2 - 5 -
59 Zon. 7 jan. 11u45 KVV Vosselaar B (ff) -KFC De Vrijheid Herselt A * 0 - 5 -
60 Zat. 6 jan. 12u30 VVC Brasschaat B - VC Moldavo B * 1 - 2 -
               
* = naar de halve finales (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BVA VROUWEN - HALVE FINALES - ZATERDAG 10 FEBRUARI 2024
Wds. Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
61 Woe. 28 feb. 20u00 VC Immer Oost - KFC De Vrijheid Herselt A - -
62 Woe. 28 feb. 20u00 K Ik Dien FC A - VC Moldavo B - -
               
* = naar de finale (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').

BVA VROUWEN - FINALE - WOENSDAG 1 MEI 2024
Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag Pen.
Woensdag 1 mei 13u30 - - -
               
* (strafschoppen bij een gelijke stand na 90').
DE BEKER VAN ANTWERPEN 2023-2024 - VROUWEN - REGLEMENT EN ORGANISATIE

De "Beker van Antwerpen - Vrouwen" wordt elke zomer georganiseerd door het "Competitions Department Voetbal Vlaanderen" en is bedoeld voor ploegen die in de provinciale competitie spelen.
* Belangrijk !
1. Wanneer een wedstrijd na 90 minuten op een gelijkspel eindigt, zal de winnaar worden aangeduid door het nemen van strafschoppen, zoals voorzien in de regels van het voetbalspel. Er worden géén verlengingen gespeeld.
2. Een gegeven forfait levert een 0 - 5 of 5 - 0 nederlaag op en de uitschakeling in het BVA-tornooi. Indien de bezoekende club forfait geeft is deze daarenboven een vergoeding verschuldigd aan de bezochte club van 100 euro (artikel 9 van het BVA-reglement).
3. De wedstrijden die uitgesteld worden vanaf de kwartfinales, worden door het Provinciaal Comité op een nieuwe datum vastgesteld.
>> Lees ook het volledige BVA-Reglement Heren en Vrouwen (pdf).

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).