Nationale Beker Dames
Update: 01/05/2024 om 18:49u
Nationaal Beker van België Nationale Beker Dames
Laatste update: 01/05/2024 om 18:49u
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
BEKER VAN BELGIE 2023-2024 - VROUWENPLOEGEN

De "Beker van België" wordt gespeeld door de vrouwenploegen uit de nationale competitie en de provinciale ploegen die zich hiervoor inschrijven. Op deze pagina ziet u een volledig overzicht van de eerste vier speeldagen en van de 8e finale tot en met de finale.
U kan de officiële loting ook bekijken in een pdf-document. Klik HIER.

Dit is de voorlopige chronologie van het Bekerschema 2023-2024:
Voorronde: zaterdag 29 en zondag 30 juli 2023
Speeldag 1: zaterdag 5 en zondag 6 augustus 2023
Speeldag 2: zaterdag 12 en zondag 13 augustus 2023
Speeldag 3: zaterdag 19 en zondag 20 augustus 2023
Speeldag 4: zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2023
Achtste finales: zaterdag 11 november 2023
Kwartfinales: vrijdag 9 en zaterdag 10 februari 2024
Halve finales: zaterdag 16 maart 2024
De Finale: woensdag 1 mei om 16 uur (terrein OH Leuven).

De Beker van België Vrouwen wordt volledig gespeeld met rechtstreekse uitschakeling. Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er strafschoppen. Vanaf de achtste finales (waarbij ook de ploegen uit de Super League in actie komen) tot en met de finale: wanneer een wedstrijd onbeslist eindigt volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - VOORRONDE - ZATERDAG 29 EN ZONDAG 30 JULI 2023

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.

Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
1 RJS Cheneenne A * - RESC Houffaloise 6 - 0 -
2 RCS Sart Tilman A * - KFC Eupen 1963 5 - 0 -
3 AS Nothomb-Post *- R Aywaille FC A 7 - 4 -
4 RCS Verlaine * - KFCE Zoersel (ff) 5 - 0 -
5 Olsa Brakel A * - KSK Beveren 10 - 0 -
6 SK Eernegem A * - FC St-Odile Elouges 6 - 0 -
7 AC Lustin * - RAS Monceau A 3 - 0 -
7A FC Diepenbeek A - Patro Eisden MM A * 0 - 8 -
7B AS Morlanwelz A * - ASC Baudour 7 - 3 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - SPEELDAG 1 - ZATERDAG 5 EN ZONDAG 6 AUGUSTUS 2023

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.

Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
8 RCS Bellevaux-Ligneuville A * - FC Tintifontaine 8 - 0 -
9 RFC Un La Calamine A -RCS Sart Tilman A * 2 - 10 -
10 Entente Jeunesse Fleron A * - RES Petitvoir-Tournay A 8 - 3 -
11 RLC Bastogne (ff) -RJS Cheneenne A * 0 - 5 -
12 AS Nothomb-Post * - R Espoir Minerois 4 - 3 -
13 RCS Verlaine (ff)- Hoogstraten VV A * 0 - 5 -
14 KFC Arendonk Sport A * - KSK Tongeren 1 - 0 -
15 K Vrijheid Herselt A - FC Netezonen Eindhout A * 2 - 3 -
16 RAF Franchimontois - Sp Hasselt * 1 - 7 -
17 FC Femina Grace-Hollogne - Patro Eisden MM A * 0 - 6 -
      
18 FC Assenede (ff) - KSC Exc Mariakerke A * 0 - 5 -
19 Olsa Brakel A * - Jago Sint-Amandsberg A 14 - 0 -
20 FC Borina Quaregnon - Cerkelladies Brugge A * 0 - 21 -
21 Union Sportive Hensies * -SK Eernegem A 4 - 3 -
22 KVK Avelgem A - KDNS Heule A * 0 - 11 -
23 RFC Grand-Leez * - REC Beaumontois 8 - 0 -
24 RAAL La Louviere A * - WSAC Fleurus A 12 - 0 -
25 RC Villers La Ville (ff)- EH Braives * 0 - 5 -
26 AS Morlanwelz A * - RES Philippeville A 6 - 2 -
27 OHR Huldenberg * -AC Lustin 6 - 1 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - SPEELDAG 2 - ZATERDAG 12 EN ZONDAG 13 AUGUSTUS 2023

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
28 FC Femina WS Woluwe B * - KSC Exc Mariakerke A 10 - 2 -
29 Sporting Hasselt * - KRC Genk C 1 - 0 -
30 Standard Luik C *- RUS Ste Ode A 8 - 1 -
31 RCS Sart Tilman A * - Renaissance AEC Mons B 5 - 0 -
32 KHO Wolvertem Merchtem A * - Sporting Charleroi B 4 - 0 -
33 AS Nothomb-Post - YR KV Mechelen B * 0 - 20 -
34 KVC DT Borsbeke A * - VVC Brasschaat A 2 - 2 5 - 4
35 Eendr. Mazenzele Opwijk A - RWD Molenbeek Girls A * 0 - 1 -
36 Entente Jeunesse Fleron A - SV Noorse A * 1 - 1 4 - 5
37 Union Sportive Hensies * - FC Irlande Auderghem A (ff) 5 - 0 -
      
38 KSV Bredene A * -KFC Arendonk Sport A (ff) 5 - 0 -
39 Wallonia Club Sibret A * - Lierse Kempenzonen 3 - 0 -
40 RFC Grand-Leez - Famkes Westhoek DM B * 0 - 14 -
41 OHR Huldenberg - KFC Herent A * 0 - 5 -
42 FC Netezonen Eindhout A - Loenhout SK A 2 - 1 -
43 Hoogstraten VV A - SV Sottegem A * 1 - 3 -
44 KDNS Heule A * - Leeuw Brucom A 8 - 0 -
45 Union St-Gillis A - KVE Drongen A * 3 - 3 2 - 3
46 Cercle Sportif Andennais A - KVK Svelta Melsele A * 0 - 4 -
      
47 RAAL La Louviere A * - KVV Vosselaar A 4 - 3 -
48 St-Truidense VV A - DV Bilzen United A * 0 - 8 -
49 AS Morlanwelz A - SK Staden A * 1 - 3 -
50 CS PV Ostiches-Ath A * - RJS Cheneenne A 1 - 1 4 - 3
51 Olsa Brakel A * - FC Bosdam Beveren A 9 - 0 -
52 K Kontich FC A * - EH Braives (ff) 5 - 0 -
53 Patro Eisden MM A * - RUS Loyers A 1 - 1 3 - 0
54 RCS Bellevaux-Ligneuville A - RFC Luik B * 0 - 3 -
55 Cerkelladies Brugge A - KVV Kester-Gooik A * 0 - 10 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - SPEELDAG 3 - ZATERDAG 18 EN ZONDAG 19 AUGUSTUS 2023

In principe is de aftrap op zondag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
56 SK Staden A - RSC Anderlecht B * 0 - 1 -
57 Standard Luik B * - RWD Molenbeek Girls A 2 - 0 -
58 RFC Luik B - SV Sottegem A * 2 - 3 -
59 KSV Bredene A - KVC Westerlo * 2 - 4 -
60 Sporting Hasselt (ff) - SC Eendracht Aalst A * 0 - 5 -
61 Club Brugge KV B -KVC DT Borsbeke A * 3 - 3 4 - 5
62 OH Leuven B *- SV Noorse A 20 - 0 -
63 FC Netezonen Eindhout A -RAAL La Louviere A * 0 - 10 -
64 KVK Tienen A * - KVV Kester-Gooik A 3 - 0 -
65 KAA Gent B - KVE Drongen A * 1 - 2 -
66 Wallonia Club Sibret A - KVK Svelta Melsele A * 2 - 2 2 - 3
      
67 KFC Herent A -Olsa Brakel A * 0 - 2 -
68 Patro Eisden MM A * -RCS Sart Tilman A 5 - 0 -
69 FC Femina WS Woluwe B - SV Zulte-Waregem B * 1 - 3 -
70 FC Alken A * -Standard Luik C 1 - 0 -
71 Union Sportive Hensies - KRC Genk B * 0 - 14 -
72 CS PV Ostiches-Ath A - Voetbalclub Moldavo A * 0 - 10 -
73 DV Bilzen United A * -KDNS Heule A 4 - 3 -
74 Famkes Westhoek DM A * - K Kontich FC A 3 - 0 -
75 RFC Luik A * - YR KV Mechelen B 4 - 0 -
76 ASE De Chastre A -KHO Wolvertem Merchtem A * 1 - 6 -
77 Famkes Westhoek DM B - Renaissance AEC Mons A * 2 - 6 -
      
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 16e FINALES - ZATERDAG 14 OKTOBER 2023

In principe is de aftrap op zaterdag om 15 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.
Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.
Nummer Wedstrijd Uitslag Pen.
65 Femina WS Woluwe A * - RFC Luik A 3 - 2 -
66 RSC Anderlecht A * - Standard Luik B 5 - 1 -
67 Club Brugge A * - Standard Luik A 2 - 1 -
68 Racing Genk A * - DV Bilzen United A 11 - 2 -
69 RAEC Mons A * - RAAL La Louvière A 3 - 0 -
70 RSC Anderlecht B * -VC Moldavo A 2 - 1 -
71 OH Leuven A * - Wolvertem-Merchtem A 9 - 0 -
72 SV Zulte Waregem A * -SV Zulte Waregem B 4 - 0 -
      
73 SC Eendracht Aalst A- KAA Gent A * 1 - 1 2 - 3
74 KVK Svelta Melsele A -KFC Alken A * 1 - 2 -
75 KVC Westerlo * - KVE Drongen A 5 - 1 -
76 Patro Eisden MM A - OH Leuven B * 1 - 2 -
77 KV Mechelen A * - KVC DT Borsbeke A 2 - 2 4 - 3
78 KVK Tienen A - Sporting Charleroi A * 1 - 3 -
79 Racing Genk B * - Famkes WDM A (ff) 5 - 0 -
80 SV Sottegem (ff) - Olsa Brakel A * 0 - 5 -
      


DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 8e FINALES - ZATERDAG 11 EN ZONDAG 12 NOVEMBER

Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
>> bold = Ploegen uit de provincie Antwerpen.
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
1Zat. 11 nov.15u00 Racing Genk B *- RAEC Mons A 4 - 3 -
2Zat. 11 nov.15u00 KVC Westerlo - KAA Gent A *0 - 2 -
3Zat. 11 nov.19u00 RSC Anderlecht A -OH Leuven A * 2 - 2V. 2 - 3
4Zat. 11 nov.14u30 Club Brugge A * -KFC Alken A 9 - 0 -
5Zon. 12 nov.13u30 Racing Genk A *-OH Leuven B 5 - 0 -
6Zat. 11 nov.14u30 Olsa Brakel A - KV Mechelen A *0 - 5 -
7Zat. 11 nov.14u30 Femina WS Woluwe A - Sporting Charleroi A *1 - 3 -
8Zat. 11 nov.14u30 RSC Anderlecht B -SV Zulte Waregem A * 0 - 1 -

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - KWARTFINALES - VRIJDAG 9 EN ZATERDAG 10 FEBRUARI 2024
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
9Zat. 10 febr.14u30 Club Brugge A * - Racing Genk A 0 - 05 - 3
10Zat. 10 febr.17u00 Sporting Charleroi A - KAA Gent A * 0 - 2 -
11Zat. 10 febr.14u30 SV Zulte Waregem A * - KV Mechelen A 2 -2 4 - 3
12Vrij. 9 febr.19u30 Racing Genk B - OH Leuven A * 0 - 7 -
        
DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - HALVE FINALES - ZATERDAG 16 MAART 2024
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
Nr. Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
13Zat. 16 maart 15u00 Club Brugge YLA A * -KAA Gent A 0 - 0V. 1 - 0
14Zat. 16 maart 15u00 SV Zulte Waregem A - OH Leuven A * 0 - 7 -

DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - FINALE - WOENSDAG 1 MEI 2024
Bij gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

Dag Datum Uur Wedstrijd Uitslag V./P.
Woensdag 1 mei 16u00 OH Leuven A - Club Brugge YLA A *** 1 - 1V 1 - 1
P. 2 - 4

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).