Vrouwen 1e Nationale
Update: 05/05/2024 om 13:01u
Archief Seizoen 2023-2024 Nationaal Vrouwen Nationaal Vrouwen 1e Nationale
Laatste update: 05/05/2024 om 13:01u
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
VROUWEN - 1e NATIONALE - SEIZOEN 2023-2024

De 16 ploegen zijn:
Eendracht Aalst A, Standard Luik B, VC Moldavo A, AA Gent B, OH Leuven B, KVC Westerlo, KRC Genk B, RSC Anderlecht B,
Famkes WDM A, RFC Luik A, RAEC Mons A, KVK Tienen A, Zulte Waregem B, ASE De Chastre A, Club Brugge B en FC Alken.
** KVC Westerlo wint het kampioenschap in deze reeks.

Archief - Seizoen 2022-2023 Kalender per ploeg Geografische ligging Dames Interprov. VV-A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (4 mei 2024)
Zat. 04/05 15u30 VC Moldavo A - Standard Luik B 3 - 1
Zat. 04/05 17u00 RSC Anderlecht B - KAA Gent B 4 - 3
Zat. 04/05 17u00 OH Leuven B - Famkes WDM A 1 - 3
Zat. 04/05 17u00 RAEC Mons A - RFC Luik A 3 - 2
Zat. 04/05 17u00 Ase De Chastre A - SV Zulte Waregem B 0 - 2
Zat. 04/05 17u00 KRC Genk B - FC Alken A 0 - 4
Zat. 04/05 17u00 SC Eendracht Aalst - Club Brugge B 5 - 1
Zat. 04/05 19u00 KVC Westerlo - KVK Tienen A 4 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 30 27 2 1 135 23 82
2 SC Eendracht Aalst 30 22 5 3 90 29 69
3 VC Moldavo A 30 20 6 4 71 37 64
4 Standard Luik B 30 15 9 6 83 41 51
5 OH Leuven B 30 15 12 3 66 40 48
6 KVK Tienen A 30 15 12 3 61 66 48
7 RSC Anderlecht B 30 13 9 8 56 47 47
8 KAA Gent B 30 14 13 3 74 45 45
9 Famkes WDM A 30 12 14 4 53 50 40
10 KRC Genk B 30 11 16 3 68 76 36
11 SV Zulte Waregem B 30 10 14 6 62 62 36
12 Club Brugge B 30 11 17 2 58 59 35
13 FC Alken A 30 9 15 6 84 63 33
14 RAEC Mons A 30 9 19 2 47 82 29
15 RFC Luik A 30 8 18 4 31 79 28
16 Ase De Chastre A 30 0 30 0 8 248 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (26 augustus 2023)
KVC Westerlo - Standard Luik B 5 - 2
VC Moldavo A - FC Alken A 4 - 2
KRC Genk B - Club Brugge B 3 - 1
SC Eendracht Aalst - KAA Gent B 2 - 2
Ase De Chastre A - KVK Tienen A 0 - 8
RAEC Mons A - OH Leuven B 2 - 2
RSC Anderlecht B - Famkes WDM A 2 - 0
RFC Luik A - SV Zulte Waregem B 3 - 1


Speeldag 2 (3 september 2023)
Club Brugge B - VC Moldavo A 1 - 2
KAA Gent B - KRC Genk B 2 - 0
FC Alken A - KVC Westerlo 0 - 2
Famkes WDM A - SC Eendracht Aalst 1 - 1
KVK Tienen A - RFC Luik A 1 - 0
SV Zulte Waregem B - RAEC Mons A 7 - 0
Standard Luik B - Ase De Chastre A 22 - 0
OH Leuven B - RSC Anderlecht B 5 - 0


Speeldag 3 (9 september 2023)
KVC Westerlo - Club Brugge B 5 - 2
KRC Genk B - Famkes WDM A 1 - 2
VC Moldavo A - KAA Gent B 3 - 2
SC Eendracht Aalst - OH Leuven B 4 - 1
Ase De Chastre A - FC Alken A 0 - 13
RAEC Mons A - RSC Anderlecht B 1 - 2
SV Zulte Waregem B - KVK Tienen A 5 - 2
RFC Luik A - Standard Luik B 1 - 3


Speeldag 4 (17 september 2023)
Club Brugge B - Ase De Chastre A (ff.) 5 - 0
FC Alken A - RFC Luik A 1 - 1
KAA Gent B - KVC Westerlo 0 - 1
Famkes WDM A - VC Moldavo A 1 - 3
KVK Tienen A - RAEC Mons A 4 - 2
RSC Anderlecht B - SC Eendracht Aalst 1 - 4
Standard Luik B - SV Zulte Waregem B 1 - 2
OH Leuven B - KRC Genk B 5 - 0


Speeldag 5 (30 september 2023)
KVC Westerlo - Famkes WDM A 4 - 2
VC Moldavo A - OH Leuven B 2 - 1
KRC Genk B - RSC Anderlecht B 4 - 2
Ase De Chastre A - KAA Gent B 1 - 7
RAEC Mons A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
KVK Tienen A - Standard Luik B 1 - 2
SV Zulte Waregem B - FC Alken A 2 - 2
RFC Luik A - Club Brugge B 0 - 3


Speeldag 6 (8 oktober 2023)
Club Brugge B - SV Zulte Waregem B 0 - 1
KAA Gent B - RFC Luik A 2 - 1
FC Alken A - KVK Tienen A 1 - 4
Famkes WDM A - Ase De Chastre A 11 - 1
SC Eendracht Aalst - KRC Genk B 5 - 0
RSC Anderlecht B - VC Moldavo A 1 - 1
Standard Luik B - RAEC Mons A 7 - 1
OH Leuven B - KVC Westerlo 0 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 14 oktober 2023)
Ase De Chastre A - KAA Gent B 1 - 7 Speeldag 5


Speeldag 7 (22 oktober 2023)
KVC Westerlo - RSC Anderlecht B 3 - 0
VC Moldavo A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
Ase De Chastre A - OH Leuven B 1 - 4
RAEC Mons A - KRC Genk B 2 - 3
KVK Tienen A - Club Brugge B 2 - 1
SV Zulte Waregem B - KAA Gent B 1 - 3
RFC Luik A - Famkes WDM A 0 - 1
Standard Luik B - FC Alken A 1 - 1


Speeldag 8 (29 oktober 2023)
Club Brugge B - Standard Luik B 1 - 1
KAA Gent B - KVK Tienen A 2 - 0
KRC Genk B - VC Moldavo A 5 - 4
FC Alken A - RAEC Mons A 8 - 0
Famkes WDM A - SV Zulte Waregem B 2 - 0
SC Eendracht Aalst - KVC Westerlo 5 - 1
RSC Anderlecht B - Ase De Chastre A 10 - 0
OH Leuven B - RFC Luik A 7 - 1


Speeldag 9 (5 november 2023)
KVC Westerlo - KRC Genk B 5 - 1
FC Alken A - Club Brugge B 1 - 1
Ase De Chastre A - SC Eendracht Aalst 0 - 6
RAEC Mons A - VC Moldavo A 1 - 3
KVK Tienen A - Famkes WDM A 1 - 1
SV Zulte Waregem B - OH Leuven B 0 - 1
RFC Luik A - RSC Anderlecht B 2 - 3
Standard Luik B - KAA Gent B 2 - 1


Speeldag 10 (12 november 2023)
Club Brugge B - RAEC Mons A 5 - 1
KAA Gent B - FC Alken A 3 - 0
KRC Genk B - Ase De Chastre A 15 - 0
VC Moldavo A - KVC Westerlo 2 - 0
Famkes WDM A - Standard Luik B 1 - 1
SC Eendracht Aalst - RFC Luik A 4 - 0
RSC Anderlecht B - SV Zulte Waregem B 3 - 3
OH Leuven B - KVK Tienen A 1 - 2


Inhaalwedstrijden (dinsdag 14 november 2023)
SV Zulte Waregem B - OH Leuven B 0 - 1 Speeldag 9


Speeldag 11 (19 november 2023)
Club Brugge B - KAA Gent B 1 - 3
FC Alken A - Famkes WDM A 1 - 2
VC Moldavo A - Ase De Chastre A (ff.) 5 - 0
RAEC Mons A - KVC Westerlo 1 - 3
KVK Tienen A - RSC Anderlecht B 1 - 2
SV Zulte Waregem B - SC Eendracht Aalst 0 - 4
RFC Luik A - KRC Genk B 1 - 5
Standard Luik B - OH Leuven B 0 - 1


Speeldag 12 (26 november 2023)
KVC Westerlo - Ase De Chastre A 17 - 0
SV Zulte Waregem B - KRC Genk B 1 - 1
KAA Gent B - RAEC Mons A 1 - 0
VC Moldavo A - RFC Luik A 2 - 0
Famkes WDM A - Club Brugge B 3 - 2
SC Eendracht Aalst - KVK Tienen A 5 - 1
RSC Anderlecht B - Standard Luik B 0 - 0
OH Leuven B - FC Alken A 1 - 2


Inhaalwedstrijden (dinsdag 28 november 2023)
OH Leuven B - KVK Tienen A 1 - 2 Speeldag 10


Inhaalwedstrijden (woensdag 29 november 2023)
RSC Anderlecht B - SV Zulte Waregem B 3 - 3 Speeldag 10


Speeldag 13 (3 december 2023)
Club Brugge B - OH Leuven B 2 - 1
FC Alken A - RSC Anderlecht B 1 - 4
KAA Gent B - Famkes WDM A 3 - 3
RAEC Mons A - Ase De Chastre A 7 - 1
KRC Genk B - KVK Tienen A 7 - 0
SV Zulte Waregem B - VC Moldavo A 1 - 4
RFC Luik A - KVC Westerlo 0 - 9
Standard Luik B - SC Eendracht Aalst 0 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 6 december 2023)
FC Alken A - Club Brugge B 1 - 1 Speeldag 9


Speeldag 14 (10 december 2023)
KVC Westerlo - SV Zulte Waregem B 2 - 2
KRC Genk B - Standard Luik B 2 - 2
VC Moldavo A - KVK Tienen A 1 - 1
SC Eendracht Aalst - FC Alken A 3 - 2
Ase De Chastre A - RFC Luik A 1 - 2
RAEC Mons A - Famkes WDM A 0 - 2
RSC Anderlecht B - Club Brugge B 3 - 0
OH Leuven B - KAA Gent B 1 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 16 december 2023)
Club Brugge B - RAEC Mons A 5 - 1 Speeldag 10
KAA Gent B - FC Alken A 3 - 0 Speeldag 10
KRC Genk B - Ase De Chastre A 15 - 0 Speeldag 10


Inhaalwedstrijden (zaterdag 6 januari 2024)
RFC Luik A - KVC Westerlo 0 - 9 Speeldag 13


Speeldag 15 (14 januari 2024)
Club Brugge B - SC Eendracht Aalst 1 - 4
FC Alken A - KRC Genk B 5 - 1
KAA Gent B - RSC Anderlecht B 0 - 1
Famkes WDM A - OH Leuven B 1 - 3
KVK Tienen A - KVC Westerlo 2 - 6
SV Zulte Waregem B - Ase De Chastre A 13 - 0
RFC Luik A - RAEC Mons A 2 - 3
Standard Luik B - VC Moldavo A 2 - 3


Inhaalwedstrijden (zondag 21 januari 2024)
Famkes WDM A - RSC Anderlecht B 0 - 3 Speeldag 16


Speeldag 17 (27 januari 2024)
KVC Westerlo - FC Alken A 6 - 1
KRC Genk B - KAA Gent B 2 - 1
VC Moldavo A - Club Brugge B 3 - 1
SC Eendracht Aalst - Famkes WDM A 3 - 1
Ase De Chastre A - Standard Luik B 1 - 7
RAEC Mons A - SV Zulte Waregem B 0 - 0
RSC Anderlecht B - OH Leuven B 1 - 1
RFC Luik A - KVK Tienen A 4 - 3


Speeldag 18 (4 februari 2024)
Club Brugge B - KVC Westerlo 0 - 4
KAA Gent B - VC Moldavo A 0 - 2
FC Alken A - Ase De Chastre A 17 - 0
Famkes WDM A - KRC Genk B 1 - 0
KVK Tienen A - SV Zulte Waregem B 3 - 1
RSC Anderlecht B - RAEC Mons A 1 - 2
Standard Luik B - RFC Luik A 2 - 0
OH Leuven B - SC Eendracht Aalst 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 7 februari 2024)
VC Moldavo A - KVC Westerlo 2 - 0 Speeldag 10


Speeldag 19 (10 februari 2024)
KVC Westerlo - KAA Gent B 2 - 0
VC Moldavo A - Famkes WDM A 1 - 0
KRC Genk B - OH Leuven B 2 - 4
SC Eendracht Aalst - RSC Anderlecht B 2 - 1
Ase De Chastre A - Club Brugge B 0 - 9
RAEC Mons A - KVK Tienen A 3 - 2
SV Zulte Waregem B - Standard Luik B 0 - 5
RFC Luik A - FC Alken A 2 - 1


Speeldag 20 (18 februari 2024)
Club Brugge B - RFC Luik A 6 - 1
FC Alken A - SV Zulte Waregem B 1 - 1
KAA Gent B - Ase De Chastre A 16 - 1
Famkes WDM A - KVC Westerlo 1 - 3
SC Eendracht Aalst - RAEC Mons A 3 - 0
RSC Anderlecht B - KRC Genk B 5 - 0
Standard Luik B - KVK Tienen A 7 - 1
OH Leuven B - VC Moldavo A 1 - 0


Speeldag 21 (24 februari 2024)
KVC Westerlo - OH Leuven B 4 - 0
VC Moldavo A - RSC Anderlecht B 0 - 0
KRC Genk B - SC Eendracht Aalst 1 - 0
Ase De Chastre A - Famkes WDM A 0 - 5
RAEC Mons A - Standard Luik B 1 - 3
KVK Tienen A - FC Alken A 1 - 0
SV Zulte Waregem B - Club Brugge B 7 - 1
RFC Luik A - KAA Gent B 0 - 5


Inhaalwedstrijden (woensdag 28 februari 2024)
KRC Genk B - OH Leuven B 2 - 4 Speeldag 19


Speeldag 22 (3 maart 2024)
Club Brugge B - KVK Tienen A 0 - 2
KAA Gent B - SV Zulte Waregem B 2 - 1
KRC Genk B - RAEC Mons A 4 - 3
FC Alken A - Standard Luik B 3 - 0
Famkes WDM A - RFC Luik A 0 - 1
SC Eendracht Aalst - VC Moldavo A 2 - 0
RSC Anderlecht B - KVC Westerlo 0 - 5
OH Leuven B - Ase De Chastre A 6 - 0


Speeldag 23 (10 maart 2024)
KVC Westerlo - SC Eendracht Aalst 3 - 0
VC Moldavo A - KRC Genk B 4 - 1
Ase De Chastre A - RSC Anderlecht B 1 - 3
RAEC Mons A - FC Alken A 2 - 1
KVK Tienen A - KAA Gent B 3 - 1
SV Zulte Waregem B - Famkes WDM A 4 - 1
RFC Luik A - OH Leuven B 0 - 5
Standard Luik B - Club Brugge B 1 - 0


Speeldag 24 (17 maart 2024)
Club Brugge B - FC Alken A 4 - 0
KAA Gent B - Standard Luik B 4 - 2
KRC Genk B - KVC Westerlo 0 - 6
VC Moldavo A - RAEC Mons A 3 - 1
Famkes WDM A - KVK Tienen A 2 - 3
SC Eendracht Aalst - Ase De Chastre A 12 - 0
RSC Anderlecht B - RFC Luik A 0 - 0
OH Leuven B - SV Zulte Waregem B 2 - 3


Speeldag 25 (24 maart 2024)
KVC Westerlo - VC Moldavo A 3 - 1
FC Alken A - KAA Gent B 4 - 3
Ase De Chastre A - KRC Genk B 0 - 4
RAEC Mons A - Club Brugge B 2 - 0
KVK Tienen A - OH Leuven B 2 - 1
SV Zulte Waregem B - RSC Anderlecht B 0 - 2
RFC Luik A - SC Eendracht Aalst 1 - 1
Standard Luik B - Famkes WDM A 3 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 27 maart 2024)
Standard Luik B - KVC Westerlo 1 - 3 Speeldag 16
RFC Luik A - OH Leuven B 0 - 5 Speeldag 23
Club Brugge B - FC Alken A 4 - 0 Speeldag 24


Speeldag 26 (31 maart 2024)
KVC Westerlo - RAEC Mons A 3 - 0
KRC Genk B - RFC Luik A 1 - 2
Ase De Chastre A - VC Moldavo A 0 - 3
KAA Gent B - Club Brugge B 3 - 1
Famkes WDM A - FC Alken A 2 - 1
SC Eendracht Aalst - SV Zulte Waregem B 2 - 0
RSC Anderlecht B - KVK Tienen A 0 - 2
OH Leuven B - Standard Luik B 0 - 1


Speeldag 27 (7 april 2024)
Club Brugge B - Famkes WDM A 2 - 1
FC Alken A - OH Leuven B 3 - 5
Ase De Chastre A - KVC Westerlo 0 - 11
RAEC Mons A - KAA Gent B 3 - 2
KVK Tienen A - SC Eendracht Aalst 3 - 0
KRC Genk B - SV Zulte Waregem B 2 - 3
RFC Luik A - VC Moldavo A 0 - 0
Standard Luik B - RSC Anderlecht B 1 - 1


Speeldag 28 (14 april 2024)
KVC Westerlo - RFC Luik A 5 - 0
VC Moldavo A - SV Zulte Waregem B 2 - 0
KVK Tienen A - KRC Genk B 2 - 2
Famkes WDM A - KAA Gent B 0 - 1
SC Eendracht Aalst - Standard Luik B 0 - 1
Ase De Chastre A - RAEC Mons A 0 - 4
RSC Anderlecht B - FC Alken A 1 - 1
OH Leuven B - Club Brugge B 0 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 20 april 2024)
Famkes WDM A - FC Alken A 2 - 1 Speeldag 26


Inhaalwedstrijden (zondag 21 april 2024)
Standard Luik B - VC Moldavo A 2 - 3 Speeldag 15


Speeldag 16 (21 april 2024)
Club Brugge B - KRC Genk B 2 - 0
KAA Gent B - SC Eendracht Aalst 1 - 2
FC Alken A - VC Moldavo A 5 - 4
Famkes WDM A - RSC Anderlecht B 0 - 3
KVK Tienen A - Ase De Chastre A 2 - 0
SV Zulte Waregem B - RFC Luik A 1 - 2
Standard Luik B - KVC Westerlo 1 - 3
OH Leuven B - RAEC Mons A 3 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 24 april 2024)
Standard Luik B - Club Brugge B 1 - 0 Speeldag 23


Speeldag 29 (27 april 2024)
SV Zulte Waregem B - KVC Westerlo 0 - 9
Standard Luik B - KRC Genk B 2 - 1
KVK Tienen A - VC Moldavo A 2 - 5
Famkes WDM A - RAEC Mons A 3 - 1
FC Alken A - SC Eendracht Aalst 2 - 3
RFC Luik A - Ase De Chastre A 2 - 0
KAA Gent B - OH Leuven B 1 - 1
Club Brugge B - RSC Anderlecht B 4 - 0


Speeldag 30 (4 mei 2024)
RSC Anderlecht B - KAA Gent B 4 - 3
VC Moldavo A - Standard Luik B 3 - 1
OH Leuven B - Famkes WDM A 1 - 3
RAEC Mons A - RFC Luik A 3 - 2
Ase De Chastre A - SV Zulte Waregem B 0 - 2
KVC Westerlo - KVK Tienen A 4 - 0
KRC Genk B - FC Alken A 0 - 4
SC Eendracht Aalst - Club Brugge B 5 - 1


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWENREEKSEN

Super League 1e Nationale Interprov. VV - A Interprov. VV - B Interprov. ACFF

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 1e Nationale afdeling vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Westerlo 824339
2SC Eendracht Aalst 694029
3VC Moldavo A 643826
4Standard Luik B 512625
5OH Leuven B 482424
6KVK Tienen A 482919
7RSC Anderlecht B 472126
8KAA Gent B 452916
9Famkes WDM A 402020
10SV Zulte Waregem B 361719
11KRC Genk B 362511
12Club Brugge B 352510
13FC Alken A 332112
14RAEC Mons A 29209
15RFC Luik A 281414
16Ase De Chastre A 000


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Westerlo 826
2SC Eendracht Aalst 21516
3VC Moldavo A 26719
4Standard Luik B 391920
5OH Leuven B 422121
6KVK Tienen A 421626
7RSC Anderlecht B 432419
8KAA Gent B 451629
9Famkes WDM A 502525
10SV Zulte Waregem B 542826
11KRC Genk B 542034
12Club Brugge B 552035
13FC Alken A 572433
14RAEC Mons A 612536
15RFC Luik A 623131
16Ase De Chastre A 904545


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Westerlo 1266
2SC Eendracht Aalst 936
3VC Moldavo A 936
4Famkes WDM A 963
5FC Alken A 633
6RAEC Mons A 633
7RFC Luik A 633
8Club Brugge B 660
9Standard Luik B 660
10RSC Anderlecht B 541
11KAA Gent B 413
12OH Leuven B 431
13KVK Tienen A 440
14SV Zulte Waregem B 303
15KRC Genk B 101
16Ase De Chastre A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Westerlo 1357164
2SC Eendracht Aalst 905733
3FC Alken A 845331
4Standard Luik B 835231
5KAA Gent B 744034
6VC Moldavo A 713635
7KRC Genk B 684919
8OH Leuven B 663531
9SV Zulte Waregem B 624220
10KVK Tienen A 613031
11Club Brugge B 583424
12RSC Anderlecht B 563224
13Famkes WDM A 532924
14RAEC Mons A 472918
15RFC Luik A 311813
16Ase De Chastre A 853


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Westerlo 231112
2SC Eendracht Aalst 291118
3VC Moldavo A 371225
4OH Leuven B 401525
5Standard Luik B 411823
6KAA Gent B 451629
7RSC Anderlecht B 472225
8Famkes WDM A 502426
9Club Brugge B 592138
10SV Zulte Waregem B 623725
11FC Alken A 633132
12KVK Tienen A 662442
13KRC Genk B 763442
14RFC Luik A 794336
15RAEC Mons A 822854
16Ase De Chastre A 24888160


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1SC Eendracht Aalst 14 16 
2KVC Westerlo 13x13x
3KVK Tienen A 7 9 
4VC Moldavo A 5 9 
5Standard Luik B 5 6 
6RSC Anderlecht B 4 10 
7OH Leuven B 4 5 
8KAA Gent B 4 4 
9Famkes WDM A 3x9 
10SV Zulte Waregem B 3 5 
11Club Brugge B 3 3 
12KRC Genk B 2 5 
13RAEC Mons A 2 4 
14RFC Luik A 2 3 
15FC Alken A 1x3 
16Ase De Chastre A 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Westerlo 1789
2RSC Anderlecht B 1064
3OH Leuven B 963
4SC Eendracht Aalst 963
5VC Moldavo A 963
6Standard Luik B 844
7Club Brugge B 743
8KVK Tienen A 743
9KAA Gent B 642
10Famkes WDM A 523
11SV Zulte Waregem B 523
12FC Alken A 532
13RFC Luik A 422
14KRC Genk B 431
15RAEC Mons A 321
16Ase De Chastre A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Westerlo 291514
2KVK Tienen A 271512
3OH Leuven B 261214
4Standard Luik B 261313
5FC Alken A 261412
6SC Eendracht Aalst 261412
7VC Moldavo A 261412
8KAA Gent B 251213
9Club Brugge B 241212
10Famkes WDM A 241212
11RSC Anderlecht B 221111
12KRC Genk B 22139
13RAEC Mons A 22139
14SV Zulte Waregem B 211011
15RFC Luik A 1899
16Ase De Chastre A 853


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Westerlo 101
2KVK Tienen A 303
3OH Leuven B 431
4Standard Luik B 422
5FC Alken A 413
6SC Eendracht Aalst 413
7VC Moldavo A 413
8KAA Gent B 532
9Club Brugge B 633
10Famkes WDM A 633
11RSC Anderlecht B 844
12KRC Genk B 826
13RAEC Mons A 826
14SV Zulte Waregem B 954
15RFC Luik A 1266
16Ase De Chastre A 221012


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KVC Westerlo 15 14 1 0 71 11 43
2 SC Eendracht Aalst 15 13 1 1 57 11 40
3 VC Moldavo A 15 12 2 1 36 12 38
4 KAA Gent B 15 9 2 4 40 16 29
5 KVK Tienen A 15 9 2 4 30 24 29
6 Standard Luik B 15 8 2 5 52 18 26
7 KRC Genk B 15 8 1 6 49 34 25
8 Club Brugge B 15 8 1 6 34 21 25
9 OH Leuven B 15 8 0 7 35 15 24
10 FC Alken A 15 6 3 6 53 31 21
11 RSC Anderlecht B 15 5 6 4 32 22 21
12 Famkes WDM A 15 6 2 7 29 24 20
13 RAEC Mons A 15 6 2 7 29 28 20
14 SV Zulte Waregem B 15 5 2 8 42 37 17
15 RFC Luik A 15 4 2 9 18 43 14
16 Ase De Chastre A 15 0 0 15 5 88 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KVC Westerlo 15 13 0 2 64 12 39
2 SC Eendracht Aalst 15 9 2 4 33 18 29
3 VC Moldavo A 15 8 2 5 35 25 26
4 RSC Anderlecht B 15 8 2 5 24 25 26
5 Standard Luik B 15 7 4 4 31 23 25
6 OH Leuven B 15 7 3 5 31 25 24
7 Famkes WDM A 15 6 2 7 24 26 20
8 KVK Tienen A 15 6 1 8 31 42 19
9 SV Zulte Waregem B 15 5 4 6 20 25 19
10 KAA Gent B 15 5 1 9 34 29 16
11 RFC Luik A 15 4 2 9 13 36 14
12 FC Alken A 15 3 3 9 31 32 12
13 KRC Genk B 15 3 2 10 19 42 11
14 Club Brugge B 15 3 1 11 24 38 10
15 RAEC Mons A 15 3 0 12 18 54 9
16 Ase De Chastre A 15 0 0 15 3 160 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Ase De Chastre A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 Ase De Chastre A - KVK Tienen A 0 - 8
03/09/2023 2 Standard Luik B - Ase De Chastre A 22 - 0
09/09/2023 3 Ase De Chastre A - FC Alken A 0 - 13
17/09/2023 4 Club Brugge B - Ase De Chastre A (ff.) 5 - 0
30/09/2023 5 Ase De Chastre A - KAA Gent B 14/10   Speeldag 
08/10/2023 6 Famkes WDM A - Ase De Chastre A 11 - 1
14/10/2023 5 Ase De Chastre A - KAA Gent B 1 - 7
22/10/2023 7 Ase De Chastre A - OH Leuven B 1 - 4
29/10/2023 8 RSC Anderlecht B - Ase De Chastre A 10 - 0
05/11/2023 9 Ase De Chastre A - SC Eendracht Aalst 0 - 6
12/11/2023 10 KRC Genk B - Ase De Chastre A 16/12   Speeldag 
19/11/2023 11 VC Moldavo A - Ase De Chastre A (ff.) 5 - 0
26/11/2023 12 KVC Westerlo - Ase De Chastre A 17 - 0
03/12/2023 13 RAEC Mons A - Ase De Chastre A 7 - 1
10/12/2023 14 Ase De Chastre A - RFC Luik A 1 - 2
16/12/2023 10 KRC Genk B - Ase De Chastre A 15 - 0
14/01/2024 15 SV Zulte Waregem B - Ase De Chastre A 13 - 0
27/01/2024 17 Ase De Chastre A - Standard Luik B 1 - 7
04/02/2024 18 FC Alken A - Ase De Chastre A 17 - 0
10/02/2024 19 Ase De Chastre A - Club Brugge B 0 - 9
18/02/2024 20 KAA Gent B - Ase De Chastre A 16 - 1
24/02/2024 21 Ase De Chastre A - Famkes WDM A 0 - 5
03/03/2024 22 OH Leuven B - Ase De Chastre A 6 - 0
10/03/2024 23 Ase De Chastre A - RSC Anderlecht B 1 - 3
17/03/2024 24 SC Eendracht Aalst - Ase De Chastre A 12 - 0
24/03/2024 25 Ase De Chastre A - KRC Genk B 0 - 4
31/03/2024 26 Ase De Chastre A - VC Moldavo A 0 - 3
07/04/2024 27 Ase De Chastre A - KVC Westerlo 0 - 11
14/04/2024 28 Ase De Chastre A - RAEC Mons A 0 - 4
21/04/2024 16 KVK Tienen A - Ase De Chastre A 2 - 0
27/04/2024 29 RFC Luik A - Ase De Chastre A 2 - 0
04/05/2024 30 Ase De Chastre A - SV Zulte Waregem B 0 - 2

Club Brugge B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 KRC Genk B - Club Brugge B 3 - 1
03/09/2023 2 Club Brugge B - VC Moldavo A 1 - 2
09/09/2023 3 KVC Westerlo - Club Brugge B 5 - 2
17/09/2023 4 Club Brugge B - Ase De Chastre A (ff.) 5 - 0
30/09/2023 5 RFC Luik A - Club Brugge B 0 - 3
08/10/2023 6 Club Brugge B - SV Zulte Waregem B 0 - 1
22/10/2023 7 KVK Tienen A - Club Brugge B 2 - 1
29/10/2023 8 Club Brugge B - Standard Luik B 1 - 1
05/11/2023 9 FC Alken A - Club Brugge B 06/12   Speeldag 
12/11/2023 10 Club Brugge B - RAEC Mons A 16/12   Speeldag 
19/11/2023 11 Club Brugge B - KAA Gent B 1 - 3
26/11/2023 12 Famkes WDM A - Club Brugge B 3 - 2
03/12/2023 13 Club Brugge B - OH Leuven B 2 - 1
06/12/2023 9 FC Alken A - Club Brugge B 1 - 1
10/12/2023 14 RSC Anderlecht B - Club Brugge B 3 - 0
16/12/2023 10 Club Brugge B - RAEC Mons A 5 - 1
14/01/2024 15 Club Brugge B - SC Eendracht Aalst 1 - 4
27/01/2024 17 VC Moldavo A - Club Brugge B 3 - 1
04/02/2024 18 Club Brugge B - KVC Westerlo 0 - 4
10/02/2024 19 Ase De Chastre A - Club Brugge B 0 - 9
18/02/2024 20 Club Brugge B - RFC Luik A 6 - 1
24/02/2024 21 SV Zulte Waregem B - Club Brugge B 7 - 1
03/03/2024 22 Club Brugge B - KVK Tienen A 0 - 2
10/03/2024 23 Standard Luik B - Club Brugge B 24/04   Speeldag 
17/03/2024 24 Club Brugge B - FC Alken A 27/03   Speeldag 
24/03/2024 25 RAEC Mons A - Club Brugge B 2 - 0
27/03/2024 24 Club Brugge B - FC Alken A 4 - 0
31/03/2024 26 KAA Gent B - Club Brugge B 3 - 1
07/04/2024 27 Club Brugge B - Famkes WDM A 2 - 1
14/04/2024 28 OH Leuven B - Club Brugge B 0 - 1
21/04/2024 16 Club Brugge B - KRC Genk B 2 - 0
24/04/2024 23 Standard Luik B - Club Brugge B 1 - 0
27/04/2024 29 Club Brugge B - RSC Anderlecht B 4 - 0
04/05/2024 30 SC Eendracht Aalst - Club Brugge B 5 - 1

FC Alken A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 VC Moldavo A - FC Alken A 4 - 2
03/09/2023 2 FC Alken A - KVC Westerlo 0 - 2
09/09/2023 3 Ase De Chastre A - FC Alken A 0 - 13
17/09/2023 4 FC Alken A - RFC Luik A 1 - 1
30/09/2023 5 SV Zulte Waregem B - FC Alken A 2 - 2
08/10/2023 6 FC Alken A - KVK Tienen A 1 - 4
22/10/2023 7 Standard Luik B - FC Alken A 1 - 1
29/10/2023 8 FC Alken A - RAEC Mons A 8 - 0
05/11/2023 9 FC Alken A - Club Brugge B 06/12   Speeldag 
12/11/2023 10 KAA Gent B - FC Alken A 16/12   Speeldag 
19/11/2023 11 FC Alken A - Famkes WDM A 1 - 2
26/11/2023 12 OH Leuven B - FC Alken A 1 - 2
03/12/2023 13 FC Alken A - RSC Anderlecht B 1 - 4
06/12/2023 9 FC Alken A - Club Brugge B 1 - 1
10/12/2023 14 SC Eendracht Aalst - FC Alken A 3 - 2
16/12/2023 10 KAA Gent B - FC Alken A 3 - 0
14/01/2024 15 FC Alken A - KRC Genk B 5 - 1
27/01/2024 17 KVC Westerlo - FC Alken A 6 - 1
04/02/2024 18 FC Alken A - Ase De Chastre A 17 - 0
10/02/2024 19 RFC Luik A - FC Alken A 2 - 1
18/02/2024 20 FC Alken A - SV Zulte Waregem B 1 - 1
24/02/2024 21 KVK Tienen A - FC Alken A 1 - 0
03/03/2024 22 FC Alken A - Standard Luik B 3 - 0
10/03/2024 23 RAEC Mons A - FC Alken A 2 - 1
17/03/2024 24 Club Brugge B - FC Alken A 27/03   Speeldag 
24/03/2024 25 FC Alken A - KAA Gent B 4 - 3
27/03/2024 24 Club Brugge B - FC Alken A 4 - 0
31/03/2024 26 Famkes WDM A - FC Alken A 20/04   Speeldag 
07/04/2024 27 FC Alken A - OH Leuven B 3 - 5
14/04/2024 28 RSC Anderlecht B - FC Alken A 1 - 1
20/04/2024 26 Famkes WDM A - FC Alken A 2 - 1
21/04/2024 16 FC Alken A - VC Moldavo A 5 - 4
27/04/2024 29 FC Alken A - SC Eendracht Aalst 2 - 3
04/05/2024 30 KRC Genk B - FC Alken A 0 - 4

Famkes WDM A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 RSC Anderlecht B - Famkes WDM A 2 - 0
03/09/2023 2 Famkes WDM A - SC Eendracht Aalst 1 - 1
09/09/2023 3 KRC Genk B - Famkes WDM A 1 - 2
17/09/2023 4 Famkes WDM A - VC Moldavo A 1 - 3
30/09/2023 5 KVC Westerlo - Famkes WDM A 4 - 2
08/10/2023 6 Famkes WDM A - Ase De Chastre A 11 - 1
22/10/2023 7 RFC Luik A - Famkes WDM A 0 - 1
29/10/2023 8 Famkes WDM A - SV Zulte Waregem B 2 - 0
05/11/2023 9 KVK Tienen A - Famkes WDM A 1 - 1
12/11/2023 10 Famkes WDM A - Standard Luik B 1 - 1
19/11/2023 11 FC Alken A - Famkes WDM A 1 - 2
26/11/2023 12 Famkes WDM A - Club Brugge B 3 - 2
03/12/2023 13 KAA Gent B - Famkes WDM A 3 - 3
10/12/2023 14 RAEC Mons A - Famkes WDM A 0 - 2
14/01/2024 15 Famkes WDM A - OH Leuven B 1 - 3
21/01/2024 16 Famkes WDM A - RSC Anderlecht B 0 - 3
27/01/2024 17 SC Eendracht Aalst - Famkes WDM A 3 - 1
04/02/2024 18 Famkes WDM A - KRC Genk B 1 - 0
10/02/2024 19 VC Moldavo A - Famkes WDM A 1 - 0
18/02/2024 20 Famkes WDM A - KVC Westerlo 1 - 3
24/02/2024 21 Ase De Chastre A - Famkes WDM A 0 - 5
03/03/2024 22 Famkes WDM A - RFC Luik A 0 - 1
10/03/2024 23 SV Zulte Waregem B - Famkes WDM A 4 - 1
17/03/2024 24 Famkes WDM A - KVK Tienen A 2 - 3
24/03/2024 25 Standard Luik B - Famkes WDM A 3 - 0
31/03/2024 26 Famkes WDM A - FC Alken A 20/04   Speeldag 
07/04/2024 27 Club Brugge B - Famkes WDM A 2 - 1
14/04/2024 28 Famkes WDM A - KAA Gent B 0 - 1
20/04/2024 26 Famkes WDM A - FC Alken A 2 - 1
21/04/2024 16 Famkes WDM A - RSC Anderlecht B 21/01   Speeldag 
27/04/2024 29 Famkes WDM A - RAEC Mons A 3 - 1
04/05/2024 30 OH Leuven B - Famkes WDM A 1 - 3

KAA Gent B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 SC Eendracht Aalst - KAA Gent B 2 - 2
03/09/2023 2 KAA Gent B - KRC Genk B 2 - 0
09/09/2023 3 VC Moldavo A - KAA Gent B 3 - 2
17/09/2023 4 KAA Gent B - KVC Westerlo 0 - 1
30/09/2023 5 Ase De Chastre A - KAA Gent B 14/10   Speeldag 
08/10/2023 6 KAA Gent B - RFC Luik A 2 - 1
14/10/2023 5 Ase De Chastre A - KAA Gent B 1 - 7
22/10/2023 7 SV Zulte Waregem B - KAA Gent B 1 - 3
29/10/2023 8 KAA Gent B - KVK Tienen A 2 - 0
05/11/2023 9 Standard Luik B - KAA Gent B 2 - 1
12/11/2023 10 KAA Gent B - FC Alken A 16/12   Speeldag 
19/11/2023 11 Club Brugge B - KAA Gent B 1 - 3
26/11/2023 12 KAA Gent B - RAEC Mons A 1 - 0
03/12/2023 13 KAA Gent B - Famkes WDM A 3 - 3
10/12/2023 14 OH Leuven B - KAA Gent B 1 - 0
16/12/2023 10 KAA Gent B - FC Alken A 3 - 0
14/01/2024 15 KAA Gent B - RSC Anderlecht B 0 - 1
27/01/2024 17 KRC Genk B - KAA Gent B 2 - 1
04/02/2024 18 KAA Gent B - VC Moldavo A 0 - 2
10/02/2024 19 KVC Westerlo - KAA Gent B 2 - 0
18/02/2024 20 KAA Gent B - Ase De Chastre A 16 - 1
24/02/2024 21 RFC Luik A - KAA Gent B 0 - 5
03/03/2024 22 KAA Gent B - SV Zulte Waregem B 2 - 1
10/03/2024 23 KVK Tienen A - KAA Gent B 3 - 1
17/03/2024 24 KAA Gent B - Standard Luik B 4 - 2
24/03/2024 25 FC Alken A - KAA Gent B 4 - 3
31/03/2024 26 KAA Gent B - Club Brugge B 3 - 1
07/04/2024 27 RAEC Mons A - KAA Gent B 3 - 2
14/04/2024 28 Famkes WDM A - KAA Gent B 0 - 1
21/04/2024 16 KAA Gent B - SC Eendracht Aalst 1 - 2
27/04/2024 29 KAA Gent B - OH Leuven B 1 - 1
04/05/2024 30 RSC Anderlecht B - KAA Gent B 4 - 3

KRC Genk B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 KRC Genk B - Club Brugge B 3 - 1
03/09/2023 2 KAA Gent B - KRC Genk B 2 - 0
09/09/2023 3 KRC Genk B - Famkes WDM A 1 - 2
17/09/2023 4 OH Leuven B - KRC Genk B 5 - 0
30/09/2023 5 KRC Genk B - RSC Anderlecht B 4 - 2
08/10/2023 6 SC Eendracht Aalst - KRC Genk B 5 - 0
22/10/2023 7 RAEC Mons A - KRC Genk B 2 - 3
29/10/2023 8 KRC Genk B - VC Moldavo A 5 - 4
05/11/2023 9 KVC Westerlo - KRC Genk B 5 - 1
12/11/2023 10 KRC Genk B - Ase De Chastre A 16/12   Speeldag 
19/11/2023 11 RFC Luik A - KRC Genk B 1 - 5
26/11/2023 12 SV Zulte Waregem B - KRC Genk B 1 - 1
03/12/2023 13 KRC Genk B - KVK Tienen A 7 - 0
10/12/2023 14 KRC Genk B - Standard Luik B 2 - 2
16/12/2023 10 KRC Genk B - Ase De Chastre A 15 - 0
14/01/2024 15 FC Alken A - KRC Genk B 5 - 1
27/01/2024 17 KRC Genk B - KAA Gent B 2 - 1
04/02/2024 18 Famkes WDM A - KRC Genk B 1 - 0
10/02/2024 19 KRC Genk B - OH Leuven B 28/02   Speeldag 
18/02/2024 20 RSC Anderlecht B - KRC Genk B 5 - 0
24/02/2024 21 KRC Genk B - SC Eendracht Aalst 1 - 0
28/02/2024 19 KRC Genk B - OH Leuven B 2 - 4
03/03/2024 22 KRC Genk B - RAEC Mons A 4 - 3
10/03/2024 23 VC Moldavo A - KRC Genk B 4 - 1
17/03/2024 24 KRC Genk B - KVC Westerlo 0 - 6
24/03/2024 25 Ase De Chastre A - KRC Genk B 0 - 4
31/03/2024 26 KRC Genk B - RFC Luik A 1 - 2
07/04/2024 27 KRC Genk B - SV Zulte Waregem B 2 - 3
14/04/2024 28 KVK Tienen A - KRC Genk B 2 - 2
21/04/2024 16 Club Brugge B - KRC Genk B 2 - 0
27/04/2024 29 Standard Luik B - KRC Genk B 2 - 1
04/05/2024 30 KRC Genk B - FC Alken A 0 - 4

KVC Westerlo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 KVC Westerlo - Standard Luik B 5 - 2
03/09/2023 2 FC Alken A - KVC Westerlo 0 - 2
09/09/2023 3 KVC Westerlo - Club Brugge B 5 - 2
17/09/2023 4 KAA Gent B - KVC Westerlo 0 - 1
30/09/2023 5 KVC Westerlo - Famkes WDM A 4 - 2
08/10/2023 6 OH Leuven B - KVC Westerlo 0 - 1
22/10/2023 7 KVC Westerlo - RSC Anderlecht B 3 - 0
29/10/2023 8 SC Eendracht Aalst - KVC Westerlo 5 - 1
05/11/2023 9 KVC Westerlo - KRC Genk B 5 - 1
12/11/2023 10 VC Moldavo A - KVC Westerlo 07/02   Speeldag 
19/11/2023 11 RAEC Mons A - KVC Westerlo 1 - 3
26/11/2023 12 KVC Westerlo - Ase De Chastre A 17 - 0
03/12/2023 13 RFC Luik A - KVC Westerlo 06/01   Speeldag 
10/12/2023 14 KVC Westerlo - SV Zulte Waregem B 2 - 2
06/01/2024 13 RFC Luik A - KVC Westerlo 0 - 9
14/01/2024 15 KVK Tienen A - KVC Westerlo 2 - 6
27/01/2024 17 KVC Westerlo - FC Alken A 6 - 1
04/02/2024 18 Club Brugge B - KVC Westerlo 0 - 4
07/02/2024 10 VC Moldavo A - KVC Westerlo 2 - 0
10/02/2024 19 KVC Westerlo - KAA Gent B 2 - 0
18/02/2024 20 Famkes WDM A - KVC Westerlo 1 - 3
24/02/2024 21 KVC Westerlo - OH Leuven B 4 - 0
03/03/2024 22 RSC Anderlecht B - KVC Westerlo 0 - 5
10/03/2024 23 KVC Westerlo - SC Eendracht Aalst 3 - 0
17/03/2024 24 KRC Genk B - KVC Westerlo 0 - 6
24/03/2024 25 KVC Westerlo - VC Moldavo A 3 - 1
27/03/2024 16 Standard Luik B - KVC Westerlo 1 - 3
31/03/2024 26 KVC Westerlo - RAEC Mons A 3 - 0
07/04/2024 27 Ase De Chastre A - KVC Westerlo 0 - 11
14/04/2024 28 KVC Westerlo - RFC Luik A 5 - 0
21/04/2024 16 Standard Luik B - KVC Westerlo 27/03   Speeldag 
27/04/2024 29 SV Zulte Waregem B - KVC Westerlo 0 - 9
04/05/2024 30 KVC Westerlo - KVK Tienen A 4 - 0

KVK Tienen A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 Ase De Chastre A - KVK Tienen A 0 - 8
03/09/2023 2 KVK Tienen A - RFC Luik A 1 - 0
09/09/2023 3 SV Zulte Waregem B - KVK Tienen A 5 - 2
17/09/2023 4 KVK Tienen A - RAEC Mons A 4 - 2
30/09/2023 5 KVK Tienen A - Standard Luik B 1 - 2
08/10/2023 6 FC Alken A - KVK Tienen A 1 - 4
22/10/2023 7 KVK Tienen A - Club Brugge B 2 - 1
29/10/2023 8 KAA Gent B - KVK Tienen A 2 - 0
05/11/2023 9 KVK Tienen A - Famkes WDM A 1 - 1
12/11/2023 10 OH Leuven B - KVK Tienen A 28/11   Speeldag 
19/11/2023 11 KVK Tienen A - RSC Anderlecht B 1 - 2
26/11/2023 12 SC Eendracht Aalst - KVK Tienen A 5 - 1
28/11/2023 10 OH Leuven B - KVK Tienen A 1 - 2
03/12/2023 13 KRC Genk B - KVK Tienen A 7 - 0
10/12/2023 14 VC Moldavo A - KVK Tienen A 1 - 1
14/01/2024 15 KVK Tienen A - KVC Westerlo 2 - 6
27/01/2024 17 RFC Luik A - KVK Tienen A 4 - 3
04/02/2024 18 KVK Tienen A - SV Zulte Waregem B 3 - 1
10/02/2024 19 RAEC Mons A - KVK Tienen A 3 - 2
18/02/2024 20 Standard Luik B - KVK Tienen A 7 - 1
24/02/2024 21 KVK Tienen A - FC Alken A 1 - 0
03/03/2024 22 Club Brugge B - KVK Tienen A 0 - 2
10/03/2024 23 KVK Tienen A - KAA Gent B 3 - 1
17/03/2024 24 Famkes WDM A - KVK Tienen A 2 - 3
24/03/2024 25 KVK Tienen A - OH Leuven B 2 - 1
31/03/2024 26 RSC Anderlecht B - KVK Tienen A 0 - 2
07/04/2024 27 KVK Tienen A - SC Eendracht Aalst 3 - 0
14/04/2024 28 KVK Tienen A - KRC Genk B 2 - 2
21/04/2024 16 KVK Tienen A - Ase De Chastre A 2 - 0
27/04/2024 29 KVK Tienen A - VC Moldavo A 2 - 5
04/05/2024 30 KVC Westerlo - KVK Tienen A 4 - 0

OH Leuven B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 RAEC Mons A - OH Leuven B 2 - 2
03/09/2023 2 OH Leuven B - RSC Anderlecht B 5 - 0
09/09/2023 3 SC Eendracht Aalst - OH Leuven B 4 - 1
17/09/2023 4 OH Leuven B - KRC Genk B 5 - 0
30/09/2023 5 VC Moldavo A - OH Leuven B 2 - 1
08/10/2023 6 OH Leuven B - KVC Westerlo 0 - 1
22/10/2023 7 Ase De Chastre A - OH Leuven B 1 - 4
29/10/2023 8 OH Leuven B - RFC Luik A 7 - 1
05/11/2023 9 SV Zulte Waregem B - OH Leuven B 14/11   Speeldag 
12/11/2023 10 OH Leuven B - KVK Tienen A 28/11   Speeldag 
14/11/2023 9 SV Zulte Waregem B - OH Leuven B 0 - 1
19/11/2023 11 Standard Luik B - OH Leuven B 0 - 1
26/11/2023 12 OH Leuven B - FC Alken A 1 - 2
28/11/2023 10 OH Leuven B - KVK Tienen A 1 - 2
03/12/2023 13 Club Brugge B - OH Leuven B 2 - 1
10/12/2023 14 OH Leuven B - KAA Gent B 1 - 0
14/01/2024 15 Famkes WDM A - OH Leuven B 1 - 3
27/01/2024 17 RSC Anderlecht B - OH Leuven B 1 - 1
04/02/2024 18 OH Leuven B - SC Eendracht Aalst 2 - 1
10/02/2024 19 KRC Genk B - OH Leuven B 28/02   Speeldag 
18/02/2024 20 OH Leuven B - VC Moldavo A 1 - 0
24/02/2024 21 KVC Westerlo - OH Leuven B 4 - 0
28/02/2024 19 KRC Genk B - OH Leuven B 2 - 4
03/03/2024 22 OH Leuven B - Ase De Chastre A 6 - 0
10/03/2024 23 RFC Luik A - OH Leuven B 27/03   Speeldag 
17/03/2024 24 OH Leuven B - SV Zulte Waregem B 2 - 3
24/03/2024 25 KVK Tienen A - OH Leuven B 2 - 1
27/03/2024 23 RFC Luik A - OH Leuven B 0 - 5
31/03/2024 26 OH Leuven B - Standard Luik B 0 - 1
07/04/2024 27 FC Alken A - OH Leuven B 3 - 5
14/04/2024 28 OH Leuven B - Club Brugge B 0 - 1
21/04/2024 16 OH Leuven B - RAEC Mons A 3 - 0
27/04/2024 29 KAA Gent B - OH Leuven B 1 - 1
04/05/2024 30 OH Leuven B - Famkes WDM A 1 - 3

RAEC Mons A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 RAEC Mons A - OH Leuven B 2 - 2
03/09/2023 2 SV Zulte Waregem B - RAEC Mons A 7 - 0
09/09/2023 3 RAEC Mons A - RSC Anderlecht B 1 - 2
17/09/2023 4 KVK Tienen A - RAEC Mons A 4 - 2
30/09/2023 5 RAEC Mons A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
08/10/2023 6 Standard Luik B - RAEC Mons A 7 - 1
22/10/2023 7 RAEC Mons A - KRC Genk B 2 - 3
29/10/2023 8 FC Alken A - RAEC Mons A 8 - 0
05/11/2023 9 RAEC Mons A - VC Moldavo A 1 - 3
12/11/2023 10 Club Brugge B - RAEC Mons A 16/12   Speeldag 
19/11/2023 11 RAEC Mons A - KVC Westerlo 1 - 3
26/11/2023 12 KAA Gent B - RAEC Mons A 1 - 0
03/12/2023 13 RAEC Mons A - Ase De Chastre A 7 - 1
10/12/2023 14 RAEC Mons A - Famkes WDM A 0 - 2
16/12/2023 10 Club Brugge B - RAEC Mons A 5 - 1
14/01/2024 15 RFC Luik A - RAEC Mons A 2 - 3
27/01/2024 17 RAEC Mons A - SV Zulte Waregem B 0 - 0
04/02/2024 18 RSC Anderlecht B - RAEC Mons A 1 - 2
10/02/2024 19 RAEC Mons A - KVK Tienen A 3 - 2
18/02/2024 20 SC Eendracht Aalst - RAEC Mons A 3 - 0
24/02/2024 21 RAEC Mons A - Standard Luik B 1 - 3
03/03/2024 22 KRC Genk B - RAEC Mons A 4 - 3
10/03/2024 23 RAEC Mons A - FC Alken A 2 - 1
17/03/2024 24 VC Moldavo A - RAEC Mons A 3 - 1
24/03/2024 25 RAEC Mons A - Club Brugge B 2 - 0
31/03/2024 26 KVC Westerlo - RAEC Mons A 3 - 0
07/04/2024 27 RAEC Mons A - KAA Gent B 3 - 2
14/04/2024 28 Ase De Chastre A - RAEC Mons A 0 - 4
21/04/2024 16 OH Leuven B - RAEC Mons A 3 - 0
27/04/2024 29 Famkes WDM A - RAEC Mons A 3 - 1
04/05/2024 30 RAEC Mons A - RFC Luik A 3 - 2

RFC Luik A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 RFC Luik A - SV Zulte Waregem B 3 - 1
03/09/2023 2 KVK Tienen A - RFC Luik A 1 - 0
09/09/2023 3 RFC Luik A - Standard Luik B 1 - 3
17/09/2023 4 FC Alken A - RFC Luik A 1 - 1
30/09/2023 5 RFC Luik A - Club Brugge B 0 - 3
08/10/2023 6 KAA Gent B - RFC Luik A 2 - 1
22/10/2023 7 RFC Luik A - Famkes WDM A 0 - 1
29/10/2023 8 OH Leuven B - RFC Luik A 7 - 1
05/11/2023 9 RFC Luik A - RSC Anderlecht B 2 - 3
12/11/2023 10 SC Eendracht Aalst - RFC Luik A 4 - 0
19/11/2023 11 RFC Luik A - KRC Genk B 1 - 5
26/11/2023 12 VC Moldavo A - RFC Luik A 2 - 0
03/12/2023 13 RFC Luik A - KVC Westerlo 06/01   Speeldag 
10/12/2023 14 Ase De Chastre A - RFC Luik A 1 - 2
06/01/2024 13 RFC Luik A - KVC Westerlo 0 - 9
14/01/2024 15 RFC Luik A - RAEC Mons A 2 - 3
27/01/2024 17 RFC Luik A - KVK Tienen A 4 - 3
04/02/2024 18 Standard Luik B - RFC Luik A 2 - 0
10/02/2024 19 RFC Luik A - FC Alken A 2 - 1
18/02/2024 20 Club Brugge B - RFC Luik A 6 - 1
24/02/2024 21 RFC Luik A - KAA Gent B 0 - 5
03/03/2024 22 Famkes WDM A - RFC Luik A 0 - 1
10/03/2024 23 RFC Luik A - OH Leuven B 27/03   Speeldag 
17/03/2024 24 RSC Anderlecht B - RFC Luik A 0 - 0
24/03/2024 25 RFC Luik A - SC Eendracht Aalst 1 - 1
27/03/2024 23 RFC Luik A - OH Leuven B 0 - 5
31/03/2024 26 KRC Genk B - RFC Luik A 1 - 2
07/04/2024 27 RFC Luik A - VC Moldavo A 0 - 0
14/04/2024 28 KVC Westerlo - RFC Luik A 5 - 0
21/04/2024 16 SV Zulte Waregem B - RFC Luik A 1 - 2
27/04/2024 29 RFC Luik A - Ase De Chastre A 2 - 0
04/05/2024 30 RAEC Mons A - RFC Luik A 3 - 2

RSC Anderlecht B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 RSC Anderlecht B - Famkes WDM A 2 - 0
03/09/2023 2 OH Leuven B - RSC Anderlecht B 5 - 0
09/09/2023 3 RAEC Mons A - RSC Anderlecht B 1 - 2
17/09/2023 4 RSC Anderlecht B - SC Eendracht Aalst 1 - 4
30/09/2023 5 KRC Genk B - RSC Anderlecht B 4 - 2
08/10/2023 6 RSC Anderlecht B - VC Moldavo A 1 - 1
22/10/2023 7 KVC Westerlo - RSC Anderlecht B 3 - 0
29/10/2023 8 RSC Anderlecht B - Ase De Chastre A 10 - 0
05/11/2023 9 RFC Luik A - RSC Anderlecht B 2 - 3
12/11/2023 10 RSC Anderlecht B - SV Zulte Waregem B 29/11   Speeldag 
19/11/2023 11 KVK Tienen A - RSC Anderlecht B 1 - 2
26/11/2023 12 RSC Anderlecht B - Standard Luik B 0 - 0
29/11/2023 10 RSC Anderlecht B - SV Zulte Waregem B 3 - 3
03/12/2023 13 FC Alken A - RSC Anderlecht B 1 - 4
10/12/2023 14 RSC Anderlecht B - Club Brugge B 3 - 0
14/01/2024 15 KAA Gent B - RSC Anderlecht B 0 - 1
21/01/2024 16 Famkes WDM A - RSC Anderlecht B 0 - 3
27/01/2024 17 RSC Anderlecht B - OH Leuven B 1 - 1
04/02/2024 18 RSC Anderlecht B - RAEC Mons A 1 - 2
10/02/2024 19 SC Eendracht Aalst - RSC Anderlecht B 2 - 1
18/02/2024 20 RSC Anderlecht B - KRC Genk B 5 - 0
24/02/2024 21 VC Moldavo A - RSC Anderlecht B 0 - 0
03/03/2024 22 RSC Anderlecht B - KVC Westerlo 0 - 5
10/03/2024 23 Ase De Chastre A - RSC Anderlecht B 1 - 3
17/03/2024 24 RSC Anderlecht B - RFC Luik A 0 - 0
24/03/2024 25 SV Zulte Waregem B - RSC Anderlecht B 0 - 2
31/03/2024 26 RSC Anderlecht B - KVK Tienen A 0 - 2
07/04/2024 27 Standard Luik B - RSC Anderlecht B 1 - 1
14/04/2024 28 RSC Anderlecht B - FC Alken A 1 - 1
21/04/2024 16 Famkes WDM A - RSC Anderlecht B 21/01   Speeldag 
27/04/2024 29 Club Brugge B - RSC Anderlecht B 4 - 0
04/05/2024 30 RSC Anderlecht B - KAA Gent B 4 - 3

SC Eendracht Aalst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 SC Eendracht Aalst - KAA Gent B 2 - 2
03/09/2023 2 Famkes WDM A - SC Eendracht Aalst 1 - 1
09/09/2023 3 SC Eendracht Aalst - OH Leuven B 4 - 1
17/09/2023 4 RSC Anderlecht B - SC Eendracht Aalst 1 - 4
30/09/2023 5 RAEC Mons A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
08/10/2023 6 SC Eendracht Aalst - KRC Genk B 5 - 0
22/10/2023 7 VC Moldavo A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
29/10/2023 8 SC Eendracht Aalst - KVC Westerlo 5 - 1
05/11/2023 9 Ase De Chastre A - SC Eendracht Aalst 0 - 6
12/11/2023 10 SC Eendracht Aalst - RFC Luik A 4 - 0
19/11/2023 11 SV Zulte Waregem B - SC Eendracht Aalst 0 - 4
26/11/2023 12 SC Eendracht Aalst - KVK Tienen A 5 - 1
03/12/2023 13 Standard Luik B - SC Eendracht Aalst 0 - 3
10/12/2023 14 SC Eendracht Aalst - FC Alken A 3 - 2
14/01/2024 15 Club Brugge B - SC Eendracht Aalst 1 - 4
27/01/2024 17 SC Eendracht Aalst - Famkes WDM A 3 - 1
04/02/2024 18 OH Leuven B - SC Eendracht Aalst 2 - 1
10/02/2024 19 SC Eendracht Aalst - RSC Anderlecht B 2 - 1
18/02/2024 20 SC Eendracht Aalst - RAEC Mons A 3 - 0
24/02/2024 21 KRC Genk B - SC Eendracht Aalst 1 - 0
03/03/2024 22 SC Eendracht Aalst - VC Moldavo A 2 - 0
10/03/2024 23 KVC Westerlo - SC Eendracht Aalst 3 - 0
17/03/2024 24 SC Eendracht Aalst - Ase De Chastre A 12 - 0
24/03/2024 25 RFC Luik A - SC Eendracht Aalst 1 - 1
31/03/2024 26 SC Eendracht Aalst - SV Zulte Waregem B 2 - 0
07/04/2024 27 KVK Tienen A - SC Eendracht Aalst 3 - 0
14/04/2024 28 SC Eendracht Aalst - Standard Luik B 0 - 1
21/04/2024 16 KAA Gent B - SC Eendracht Aalst 1 - 2
27/04/2024 29 FC Alken A - SC Eendracht Aalst 2 - 3
04/05/2024 30 SC Eendracht Aalst - Club Brugge B 5 - 1

SV Zulte Waregem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 RFC Luik A - SV Zulte Waregem B 3 - 1
03/09/2023 2 SV Zulte Waregem B - RAEC Mons A 7 - 0
09/09/2023 3 SV Zulte Waregem B - KVK Tienen A 5 - 2
17/09/2023 4 Standard Luik B - SV Zulte Waregem B 1 - 2
30/09/2023 5 SV Zulte Waregem B - FC Alken A 2 - 2
08/10/2023 6 Club Brugge B - SV Zulte Waregem B 0 - 1
22/10/2023 7 SV Zulte Waregem B - KAA Gent B 1 - 3
29/10/2023 8 Famkes WDM A - SV Zulte Waregem B 2 - 0
05/11/2023 9 SV Zulte Waregem B - OH Leuven B 14/11   Speeldag 
12/11/2023 10 RSC Anderlecht B - SV Zulte Waregem B 29/11   Speeldag 
14/11/2023 9 SV Zulte Waregem B - OH Leuven B 0 - 1
19/11/2023 11 SV Zulte Waregem B - SC Eendracht Aalst 0 - 4
26/11/2023 12 SV Zulte Waregem B - KRC Genk B 1 - 1
29/11/2023 10 RSC Anderlecht B - SV Zulte Waregem B 3 - 3
03/12/2023 13 SV Zulte Waregem B - VC Moldavo A 1 - 4
10/12/2023 14 KVC Westerlo - SV Zulte Waregem B 2 - 2
14/01/2024 15 SV Zulte Waregem B - Ase De Chastre A 13 - 0
27/01/2024 17 RAEC Mons A - SV Zulte Waregem B 0 - 0
04/02/2024 18 KVK Tienen A - SV Zulte Waregem B 3 - 1
10/02/2024 19 SV Zulte Waregem B - Standard Luik B 0 - 5
18/02/2024 20 FC Alken A - SV Zulte Waregem B 1 - 1
24/02/2024 21 SV Zulte Waregem B - Club Brugge B 7 - 1
03/03/2024 22 KAA Gent B - SV Zulte Waregem B 2 - 1
10/03/2024 23 SV Zulte Waregem B - Famkes WDM A 4 - 1
17/03/2024 24 OH Leuven B - SV Zulte Waregem B 2 - 3
24/03/2024 25 SV Zulte Waregem B - RSC Anderlecht B 0 - 2
31/03/2024 26 SC Eendracht Aalst - SV Zulte Waregem B 2 - 0
07/04/2024 27 KRC Genk B - SV Zulte Waregem B 2 - 3
14/04/2024 28 VC Moldavo A - SV Zulte Waregem B 2 - 0
21/04/2024 16 SV Zulte Waregem B - RFC Luik A 1 - 2
27/04/2024 29 SV Zulte Waregem B - KVC Westerlo 0 - 9
04/05/2024 30 Ase De Chastre A - SV Zulte Waregem B 0 - 2

Standard Luik B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 KVC Westerlo - Standard Luik B 5 - 2
03/09/2023 2 Standard Luik B - Ase De Chastre A 22 - 0
09/09/2023 3 RFC Luik A - Standard Luik B 1 - 3
17/09/2023 4 Standard Luik B - SV Zulte Waregem B 1 - 2
30/09/2023 5 KVK Tienen A - Standard Luik B 1 - 2
08/10/2023 6 Standard Luik B - RAEC Mons A 7 - 1
22/10/2023 7 Standard Luik B - FC Alken A 1 - 1
29/10/2023 8 Club Brugge B - Standard Luik B 1 - 1
05/11/2023 9 Standard Luik B - KAA Gent B 2 - 1
12/11/2023 10 Famkes WDM A - Standard Luik B 1 - 1
19/11/2023 11 Standard Luik B - OH Leuven B 0 - 1
26/11/2023 12 RSC Anderlecht B - Standard Luik B 0 - 0
03/12/2023 13 Standard Luik B - SC Eendracht Aalst 0 - 3
10/12/2023 14 KRC Genk B - Standard Luik B 2 - 2
14/01/2024 15 Standard Luik B - VC Moldavo A 21/04   Speeldag 
27/01/2024 17 Ase De Chastre A - Standard Luik B 1 - 7
04/02/2024 18 Standard Luik B - RFC Luik A 2 - 0
10/02/2024 19 SV Zulte Waregem B - Standard Luik B 0 - 5
18/02/2024 20 Standard Luik B - KVK Tienen A 7 - 1
24/02/2024 21 RAEC Mons A - Standard Luik B 1 - 3
03/03/2024 22 FC Alken A - Standard Luik B 3 - 0
10/03/2024 23 Standard Luik B - Club Brugge B 24/04   Speeldag 
17/03/2024 24 KAA Gent B - Standard Luik B 4 - 2
24/03/2024 25 Standard Luik B - Famkes WDM A 3 - 0
27/03/2024 16 Standard Luik B - KVC Westerlo 1 - 3
31/03/2024 26 OH Leuven B - Standard Luik B 0 - 1
07/04/2024 27 Standard Luik B - RSC Anderlecht B 1 - 1
14/04/2024 28 SC Eendracht Aalst - Standard Luik B 0 - 1
21/04/2024 15 Standard Luik B - VC Moldavo A 2 - 3
21/04/2024 16 Standard Luik B - KVC Westerlo 27/03   Speeldag 
24/04/2024 23 Standard Luik B - Club Brugge B 1 - 0
27/04/2024 29 Standard Luik B - KRC Genk B 2 - 1
04/05/2024 30 VC Moldavo A - Standard Luik B 3 - 1

VC Moldavo A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
26/08/2023 1 VC Moldavo A - FC Alken A 4 - 2
03/09/2023 2 Club Brugge B - VC Moldavo A 1 - 2
09/09/2023 3 VC Moldavo A - KAA Gent B 3 - 2
17/09/2023 4 Famkes WDM A - VC Moldavo A 1 - 3
30/09/2023 5 VC Moldavo A - OH Leuven B 2 - 1
08/10/2023 6 RSC Anderlecht B - VC Moldavo A 1 - 1
22/10/2023 7 VC Moldavo A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
29/10/2023 8 KRC Genk B - VC Moldavo A 5 - 4
05/11/2023 9 RAEC Mons A - VC Moldavo A 1 - 3
12/11/2023 10 VC Moldavo A - KVC Westerlo 07/02   Speeldag 
19/11/2023 11 VC Moldavo A - Ase De Chastre A (ff.) 5 - 0
26/11/2023 12 VC Moldavo A - RFC Luik A 2 - 0
03/12/2023 13 SV Zulte Waregem B - VC Moldavo A 1 - 4
10/12/2023 14 VC Moldavo A - KVK Tienen A 1 - 1
14/01/2024 15 Standard Luik B - VC Moldavo A 21/04   Speeldag 
27/01/2024 17 VC Moldavo A - Club Brugge B 3 - 1
04/02/2024 18 KAA Gent B - VC Moldavo A 0 - 2
07/02/2024 10 VC Moldavo A - KVC Westerlo 2 - 0
10/02/2024 19 VC Moldavo A - Famkes WDM A 1 - 0
18/02/2024 20 OH Leuven B - VC Moldavo A 1 - 0
24/02/2024 21 VC Moldavo A - RSC Anderlecht B 0 - 0
03/03/2024 22 SC Eendracht Aalst - VC Moldavo A 2 - 0
10/03/2024 23 VC Moldavo A - KRC Genk B 4 - 1
17/03/2024 24 VC Moldavo A - RAEC Mons A 3 - 1
24/03/2024 25 KVC Westerlo - VC Moldavo A 3 - 1
31/03/2024 26 Ase De Chastre A - VC Moldavo A 0 - 3
07/04/2024 27 RFC Luik A - VC Moldavo A 0 - 0
14/04/2024 28 VC Moldavo A - SV Zulte Waregem B 2 - 0
21/04/2024 15 Standard Luik B - VC Moldavo A 2 - 3
21/04/2024 16 FC Alken A - VC Moldavo A 5 - 4
27/04/2024 29 KVK Tienen A - VC Moldavo A 2 - 5
04/05/2024 30 VC Moldavo A - Standard Luik B 3 - 1

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B


PROMOTIE-DEGRADATIE - 1e NATIONALE VROUWEN

* Promotie (zie ook bondsartikel V7.203 en volgende).
- Op het einde van het seizoen stijgt de eerste gerangschikte A-ploeg naar de Super League Vrouwenvoetbal (SLVV), mits de juiste licentie.
- Indien de eerste gerangschikte A-ploeg niet voldoet aan de licentievoorwaarden, dan speelt de eerstvolgende gerangschikte A-ploeg van de 1e nationale afdeling, die voldoet aan de licentievoorwaarden, twee testwedstrijden (heen en terug) tegen de ploeg die laatste eindigde in de rangschikking van play-off 2 van de SLVV, met als inzet een plaats in de SLVV tijdens het daaropvolgende seizoen.
- Indien er meerdere clubs uit de SLVV geen licentie behalen voor het daaropvolgende seizoen, dan worden zij vervangen door bijkomende stijgers uit de 1e nationale afdeling die een licentie voor de SLVV kregen.

* De "Eindronde 1e Nationale" (bondsartikel V7.206 en volgende).
- Na het einde van het kampioenschap van de 1e nationale en van de Interprovinciale Afdelingen (IPA) wordt er een eindronde "1e nationale" gespeeld.
- De ploeg die deze eindronde wint, speelt het volgende seizoen in de 1e nationale afdeling.
- Deelnemers zijn de ploeg die 13e eindigt in het kampioenschap van 1e nationale, 2 clubs uit de "Eindronde Stijgen IPA - VV" en de ploeg 2e eindigt in de IPA - ACFF.
- Dit is het systeem van de "Eindronde 1e Nationale Vrouwenvoetbal" (zie ook bondsartikel V7.208 en volgende), waarbij alle wedstrijden gespeeld worden op neutraal terrein, tenzij beide clubs ermee instemmen om op één van hun terreinen te spelen.
- Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.

1. Op de eerste speeldag worden twee wedstrijden gespeeld tussen de vier deelnemers, onderverdeeld door loting.
2. Op de tweede speeldag wordt de "Winnaarsronde" gespeeld, één wedstrijd tussen de twee winnaars van de eerste speeldag. De winnaar van deze wedstrijd blijft in of stijgt naar de 1e nationale. De verliezer is de tweede gerangschikte van deze eindronde.
3. Op de tweede speeldag wordt ook de "Verliezersronde" gespeeld tussen de twee verliezers van de eerste speeldag. Deze wedstrijd duidt de derde en vierde plaats aan in deze eindronde.

! Indien de winnaar van deze eindronde niet van dezelfde vleugel (VV of ACFF) is als de deelnemer van de 1e nationale, dan heeft dat zijn effect op de onderliggende afdelingen. Dit zijn de mogelijkheden.
1. De deelnemer uit 1e Nationale is een VV-Ploeg, die ook de eindronde wint.
- er is 1 bijkomende daler in de Interprovinciale Afdeling ACFF.
- er is 1 bijkomende stijger uit de eindronde Provinciale Afdelingen VV.
2. De deelnemer uit 1e Nationale is een ACFF-Ploeg, die ook de eindronde wint.
- er is 1 bijkomende daler in de Interprovinciale Afdeling VV.
- er is 1 bijkomende stijger uit de eindronde Provinciale Afdelingen ACFF.

* Degradatie.
- Op het einde van het seizoen dalen de ploegen die op de 16e, 15e en 14e plaats staan naar de Interprovinciale Afdelingen van hun respectieve vleugels (VV of ACFF) en ze worden vervangen door de ploegen die kampioen zijn in deze afdelingen.
- Afhankelijk van het aantal rechtstreekse dalers "Voetbal Vlaanderen" (VV) uit de 1e nationale, heeft dit de volgende invloed op het aantal clubs die rechtstreeks stijgen of dalen in de onderliggende reeksen.
a. Het aantal rechtstreekse dalers VV uit 1e nationale is 0 (nul).
- 2 rechtstreekse plus 2 extra stijgers uit de interprovinciale afdeling VV.
b. Het aantal rechtstreekse dalers VV uit 1e nationale is 1.
- 2 rechtstreekse plus 1 extra stijger uit de interprovinciale afdeling VV.
c. Het aantal rechtstreekse dalers VV uit 1e nationale is 2.
- 2 rechtstreekse stijgers uit de interprovinciale afdeling VV.
d. Het aantal rechtstreekse dalers VV uit 1e nationale is 3.
- 2 rechtstreekse stijgers plus 1 extra daler uit de interprovinciale afdeling VV.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).