3e Afdeling VV - A
Update: vandaag om 18:30u
Nationaal D3 Nationale Heren 3e Afdeling VV - A
Laatste update: vandaag om 18:30u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Organisatie van Internationale
Voetbaltoernooien - Jeugd en Senioren.
>> Bestel de gratis brochure
met 70 toernooien. Klik hier.
Meer info...
VV-LOGO    3e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN A - SEIZOEN 2023-2024

16 Ploegen.
KSC Blankenberge A, VW Hamme, HO Wolvertem Merchtem, KE Wervik, Elene-Grotenberge A, KVC Jong Lede, HO Kalken A,
KVE Aalter, KSC Wielsbeke, SK Roeselare-Daizel, Avanti Stekene, KVK Westhoek, Erpe-Mere United,
Sint-Denijs-Sport A, KFC Wambeek-Ternat A en SK Pepingen-Halle A.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

3e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2022-2023 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 29 (21 april 2024) - 3e periode
Zat. 20/04 19u30 Erpe-Mere United - KSC Wielsbeke 2 - 3
Zon. 21/04 15u00 K Eendracht Wervik - KFC HO Kalken A 2 - 1
Zon. 21/04 15u00 HO Wolvertem Merchtem - KSC Blankenberge A 1 - 3
Zon. 21/04 15u00 KFC Wambeek Ternat A - KVK Westhoek 0 - 1
Zon. 21/04 15u00 Elene-Grotenberge A - Avanti Stekene 2 - 0
Zon. 21/04 15u00 KVV Sint-Denijs Sport A - KFC VW Hamme 0 - 0
Zon. 21/04 15u00 KVE Aalter - KVC Jong Lede 2 - 2
Zon. 21/04 15u00 SK Roeselare - SK Pepingen-Halle A 3 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 29 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Westhoek (2) 29 16 6 7 59 29 55
2 KFC VW Hamme 29 15 4 10 61 28 55
3 KSC Wielsbeke (1) 29 15 7 7 46 33 52
4 Avanti Stekene 29 13 7 9 40 35 48
5 SK Roeselare 29 12 6 11 42 25 47
6 K Eendracht Wervik 29 11 8 10 29 32 43
7 KFC HO Kalken A 29 10 6 13 48 39 43
8 KSC Blankenberge A 29 10 7 12 49 39 42
9 KVV Sint-Denijs Sport A 29 11 13 5 44 45 38
10 KVC Jong Lede 29 10 12 7 50 53 37
11 Erpe-Mere United 29 9 13 7 36 47 34
12 Elene-Grotenberge A 29 9 14 6 36 51 33
13 KVE Aalter 29 9 15 5 39 52 32
14 KFC Wambeek Ternat A 29 7 15 7 36 51 28
15 HO Wolvertem Merchtem 29 5 14 10 27 42 25
16 SK Pepingen-Halle A 29 3 18 8 24 65 17

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC VW Hamme 9 5 1 3 22 11 18
2 KVC Jong Lede 9 5 1 3 22 13 18
3 SK Roeselare 9 4 0 5 16 7 17
4 KSC Wielsbeke (1) 9 4 2 3 18 13 15
5 Elene-Grotenberge A 9 3 2 4 12 14 13
6 KVK Westhoek (2) 9 3 3 3 11 11 12
7 KVV Sint-Denijs Sport A 9 3 3 3 13 14 12
8 KFC HO Kalken A 9 3 3 3 13 16 12
9 Avanti Stekene 9 3 3 3 11 14 12
10 K Eendracht Wervik 9 2 1 6 7 7 12
11 Erpe-Mere United 9 3 4 2 15 13 11
12 KSC Blankenberge A 9 3 5 1 14 13 10
13 KFC Wambeek Ternat A 9 2 4 3 5 7 9
14 KVE Aalter 9 2 5 2 11 20 8
15 HO Wolvertem Merchtem 9 1 4 4 11 17 7
16 SK Pepingen-Halle A 9 1 6 2 6 17 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Westhoek 10 8 0 2 25 5 26
2 Avanti Stekene 10 5 0 5 18 9 20
3 KFC VW Hamme 10 5 2 3 17 6 18
4 KVV Sint-Denijs Sport A 10 5 3 2 17 10 17
5 SK Roeselare 10 4 3 3 12 10 15
6 K Eendracht Wervik 10 4 4 2 11 13 14
7 KFC HO Kalken A 10 3 2 5 15 10 14
8 KSC Wielsbeke (1) 10 3 3 4 9 9 13
9 KSC Blankenberge A 10 2 1 7 14 12 13
10 KVE Aalter 10 3 4 3 15 12 12
11 Erpe-Mere United 10 3 4 3 12 16 12
12 Elene-Grotenberge A 10 3 5 2 12 22 11
13 HO Wolvertem Merchtem 10 2 5 3 10 15 9
14 KFC Wambeek Ternat A 10 2 6 2 15 26 8
15 KVC Jong Lede 10 1 6 3 12 22 6
16 SK Pepingen-Halle A 10 1 6 3 10 27 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSC Wielsbeke 10 8 2 0 19 11 24
2 KFC VW Hamme 10 5 1 4 22 11 19
3 KSC Blankenberge A 10 5 1 4 21 14 19
4 KVK Westhoek 10 5 3 2 23 13 17
5 K Eendracht Wervik 10 5 3 2 11 12 17
6 KFC HO Kalken A 10 4 1 5 20 13 17
7 Avanti Stekene 10 5 4 1 11 12 16
8 SK Roeselare 10 4 3 3 14 8 15
9 KVC Jong Lede 10 4 5 1 16 18 13
10 KVE Aalter 10 4 6 0 13 20 12
11 KFC Wambeek Ternat A 10 3 5 2 16 18 11
12 Erpe-Mere United 10 3 5 2 9 18 11
13 Elene-Grotenberge A 10 3 7 0 12 15 9
14 KVV Sint-Denijs Sport A 10 3 7 0 14 21 9
15 HO Wolvertem Merchtem 10 2 5 3 6 10 9
16 SK Pepingen-Halle A 10 1 6 3 8 21 6
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (3 september 2023) - 1e periode
KVC Jong Lede - KSC Wielsbeke 1 - 2
KFC VW Hamme - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
Avanti Stekene - K Eendracht Wervik 0 - 2
KVV Sint-Denijs Sport A - SK Roeselare 0 - 3
KSC Blankenberge A - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
KVK Westhoek - KFC HO Kalken A 3 - 3
SK Pepingen-Halle A - KVE Aalter 3 - 0
Erpe-Mere United - Elene-Grotenberge A 1 - 0


Speeldag 2 (10 september 2023) - 1e periode
KVE Aalter - KVV Sint-Denijs Sport A 1 - 3
K Eendracht Wervik - KVK Westhoek 1 - 0
KFC HO Kalken A - KVC Jong Lede 2 - 2
KFC Wambeek Ternat A - SK Pepingen-Halle A 3 - 1
SK Roeselare - Erpe-Mere United 3 - 1
KSC Wielsbeke - KFC VW Hamme 3 - 0
Elene-Grotenberge A - KSC Blankenberge A 0 - 1
HO Wolvertem Merchtem - Avanti Stekene 0 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2023)
Elene-Grotenberge A - KSC Blankenberge A 0 - 1 Speeldag 2


Speeldag 3 (17 september 2023) - 1e periode
K Eendracht Wervik - HO Wolvertem Merchtem 2 - 0
Elene-Grotenberge A - KVE Aalter 1 - 2
SK Pepingen-Halle A - KSC Wielsbeke 1 - 2
KVV Sint-Denijs Sport A - KVC Jong Lede 4 - 2
Avanti Stekene - KVK Westhoek 1 - 3
KFC VW Hamme - KFC HO Kalken A 3 - 0
SK Roeselare - KSC Blankenberge A 1 - 1
Erpe-Mere United - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0


Speeldag 4 (24 september 2023) - 1e periode
KVE Aalter - SK Roeselare 0 - 4
KSC Blankenberge A - SK Pepingen-Halle A 7 - 0
KSC Wielsbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
KFC Wambeek Ternat A - Elene-Grotenberge A 0 - 3
KVC Jong Lede - Avanti Stekene 2 - 0
HO Wolvertem Merchtem - KVV Sint-Denijs Sport A 0 - 2
KVK Westhoek - KFC VW Hamme 2 - 2
KFC HO Kalken A - K Eendracht Wervik 4 - 0


Speeldag 5 (1 oktober 2023) - 1e periode
KVE Aalter - KSC Blankenberge A 2 - 3
K Eendracht Wervik - KFC VW Hamme 0 - 1
KVV Sint-Denijs Sport A - KVK Westhoek 0 - 3
Elene-Grotenberge A - KFC HO Kalken A 1 - 2
SK Pepingen-Halle A - Avanti Stekene 0 - 0
SK Roeselare - KVC Jong Lede 2 - 1
KFC Wambeek Ternat A - KSC Wielsbeke 1 - 3
Erpe-Mere United - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0


Speeldag 6 (8 oktober 2023) - 1e periode
KFC HO Kalken A - SK Pepingen-Halle A 4 - 0
KFC VW Hamme - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 0
HO Wolvertem Merchtem - KVE Aalter 0 - 1
KVK Westhoek - Elene-Grotenberge A 1 - 2
Avanti Stekene - KFC Wambeek Ternat A 2 - 1
KSC Wielsbeke - SK Roeselare 1 - 0
KVC Jong Lede - K Eendracht Wervik 4 - 0
KSC Blankenberge A - Erpe-Mere United 1 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 oktober 2023)
KSC Blankenberge A - Erpe-Mere United 1 - 0 Speeldag 6


Speeldag 7 (15 oktober 2023) - 1e periode
KVE Aalter - KSC Wielsbeke 2 - 3
KFC Wambeek Ternat A - HO Wolvertem Merchtem 2 - 1
Erpe-Mere United - KFC VW Hamme 0 - 6
Elene-Grotenberge A - KVC Jong Lede 0 - 2
KSC Blankenberge A - KVK Westhoek 1 - 6
SK Pepingen-Halle A - K Eendracht Wervik 0 - 0
KVV Sint-Denijs Sport A - KFC HO Kalken A 2 - 3
SK Roeselare - Avanti Stekene 0 - 2


Speeldag 8 (22 oktober 2023) - 1e periode
K Eendracht Wervik - Erpe-Mere United 3 - 3
HO Wolvertem Merchtem - SK Pepingen-Halle A 2 - 1
KVC Jong Lede - KVE Aalter 0 - 2
KVK Westhoek - SK Roeselare 1 - 0
KFC HO Kalken A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 1
KFC VW Hamme - Elene-Grotenberge A 2 - 1
Avanti Stekene - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 2
KSC Wielsbeke - KSC Blankenberge A 0 - 2


Speeldag 9 (29 oktober 2023) - 1e periode
KVE Aalter - KVK Westhoek 1 - 3
Elene-Grotenberge A - KSC Wielsbeke 3 - 1
KVV Sint-Denijs Sport A - K Eendracht Wervik 0 - 1
Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 2
KFC Wambeek Ternat A - KVC Jong Lede 6 - 1
SK Pepingen-Halle A - KFC VW Hamme 2 - 2
KSC Blankenberge A - KFC HO Kalken A 0 - 0
SK Roeselare - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0


Speeldag 10 (5 november 2023) - 1e periode
K Eendracht Wervik - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
Avanti Stekene - KVE Aalter 0 - 2
KVC Jong Lede - SK Pepingen-Halle A 1 - 0
KVV Sint-Denijs Sport A - Erpe-Mere United 1 - 2
KFC HO Kalken A - SK Roeselare 1 - 1
KFC VW Hamme - KSC Blankenberge A 3 - 3
KVK Westhoek - KSC Wielsbeke 1 - 2
HO Wolvertem Merchtem - Elene-Grotenberge A 3 - 1


Speeldag 11 (12 november 2023) - 2e periode
KVE Aalter - KFC HO Kalken A 1 - 1
Elene-Grotenberge A - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 0
SK Pepingen-Halle A - KVK Westhoek 0 - 6
KFC Wambeek Ternat A - KFC VW Hamme 0 - 2
Erpe-Mere United - KVC Jong Lede 3 - 2
KSC Wielsbeke - Avanti Stekene 0 - 2
KSC Blankenberge A - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
SK Roeselare - K Eendracht Wervik 0 - 1


Speeldag 12 (19 november 2023) - 2e periode
K Eendracht Wervik - KVE Aalter 0 - 3
KVV Sint-Denijs Sport A - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
KVC Jong Lede - KSC Blankenberge A 2 - 5
Avanti Stekene - Elene-Grotenberge A 2 - 2
KFC HO Kalken A - Erpe-Mere United 1 - 1
HO Wolvertem Merchtem - KSC Wielsbeke 0 - 1
KFC VW Hamme - SK Roeselare 0 - 0
KVK Westhoek - KFC Wambeek Ternat A 5 - 1


Speeldag 13 (26 november 2023) - 2e periode
KVE Aalter - KFC VW Hamme 0 - 2
SK Pepingen-Halle A - SK Roeselare 3 - 3
Elene-Grotenberge A - K Eendracht Wervik 2 - 1
KVC Jong Lede - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
KFC Wambeek Ternat A - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 0
KSC Wielsbeke - KFC HO Kalken A 1 - 1
Erpe-Mere United - KVK Westhoek 0 - 2
KSC Blankenberge A - Avanti Stekene 1 - 1


Speeldag 14 (3 december 2023) - 2e periode
KVE Aalter - KFC Wambeek Ternat A 4 - 2
K Eendracht Wervik - KSC Blankenberge A 0 - 3
KVV Sint-Denijs Sport A - KSC Wielsbeke 0 - 0
KFC HO Kalken A - Avanti Stekene 1 - 1
SK Pepingen-Halle A - Erpe-Mere United 2 - 2
KVK Westhoek - HO Wolvertem Merchtem 3 - 2
KFC VW Hamme - KVC Jong Lede 3 - 1
SK Roeselare - Elene-Grotenberge A 2 - 0


Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
KVC Jong Lede - KVK Westhoek 0 - 1
Elene-Grotenberge A - SK Pepingen-Halle A 0 - 1
Erpe-Mere United - KVE Aalter 0 - 3
Avanti Stekene - KFC VW Hamme 1 - 0
KSC Wielsbeke - K Eendracht Wervik 1 - 1
KFC Wambeek Ternat A - SK Roeselare 4 - 3
KSC Blankenberge A - KVV Sint-Denijs Sport A 1 - 1
HO Wolvertem Merchtem - KFC HO Kalken A 0 - 3


Speeldag 16 (17 december 2023) - 2e periode
K Eendracht Wervik - SK Pepingen-Halle A 4 - 1
Avanti Stekene - KVC Jong Lede 2 - 2
KFC HO Kalken A - Elene-Grotenberge A 0 - 1
KVV Sint-Denijs Sport A - KVE Aalter 1 - 0
KVK Westhoek - KSC Blankenberge A 4 - 0
HO Wolvertem Merchtem - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
KFC VW Hamme - Erpe-Mere United 2 - 0
SK Roeselare - KSC Wielsbeke 1 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 23 december 2023)
KFC HO Kalken A - KSC Wielsbeke 0 - 2 Speeldag 20


Speeldag 17 (14 januari 2024) - 2e periode
KVE Aalter - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
KFC Wambeek Ternat A - Avanti Stekene 0 - 2
Elene-Grotenberge A - KFC VW Hamme 0 - 5
Erpe-Mere United - K Eendracht Wervik 0 - 0
KVC Jong Lede - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 1
KSC Wielsbeke - KVK Westhoek 0 - 0
SK Pepingen-Halle A - KFC HO Kalken A 1 - 3
KSC Blankenberge A - SK Roeselare 0 - 0


Speeldag 19 (28 januari 2024) - 2e periode
Erpe-Mere United - KVV Sint-Denijs Sport A 0 - 2
Avanti Stekene - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
KFC Wambeek Ternat A - KFC HO Kalken A 0 - 3
KSC Wielsbeke - Elene-Grotenberge A 2 - 1
KVK Westhoek - KVE Aalter 2 - 1
SK Roeselare - KFC VW Hamme 1 - 0
HO Wolvertem Merchtem - K Eendracht Wervik 3 - 1
KSC Blankenberge A - KVC Jong Lede 0 - 0


Speeldag 20 (4 februari 2024) - 2e periode
KVE Aalter - Avanti Stekene 1 - 1
K Eendracht Wervik - SK Roeselare 1 - 0
KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 1 - 4
KFC VW Hamme - KVK Westhoek 1 - 1
Elene-Grotenberge A - KFC Wambeek Ternat A 3 - 3
KFC HO Kalken A - KSC Wielsbeke 0 - 2
KVV Sint-Denijs Sport A - HO Wolvertem Merchtem 3 - 0
SK Pepingen-Halle A - KSC Blankenberge A 2 - 2


Speeldag 18 (11 februari 2024) - 2e periode
K Eendracht Wervik - KVC Jong Lede 2 - 0
KVV Sint-Denijs Sport A - Elene-Grotenberge A 6 - 1
KFC HO Kalken A - KSC Blankenberge A 2 - 2
Avanti Stekene - KSC Wielsbeke 3 - 2
SK Roeselare - KVE Aalter 2 - 1
KFC VW Hamme - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
HO Wolvertem Merchtem - Erpe-Mere United 1 - 2
KVK Westhoek - SK Pepingen-Halle A 1 - 0


Speeldag 21 (18 februari 2024) - 3e periode
KVK Westhoek - KVV Sint-Denijs Sport A 4 - 1
KFC Wambeek Ternat A - KVE Aalter 1 - 0
Avanti Stekene - KFC HO Kalken A 2 - 3
KSC Wielsbeke - SK Pepingen-Halle A 1 - 1
HO Wolvertem Merchtem - KFC VW Hamme 1 - 1
Erpe-Mere United - SK Roeselare 2 - 2
KSC Blankenberge A - K Eendracht Wervik 1 - 1
KVC Jong Lede - Elene-Grotenberge A 6 - 1


Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
K Eendracht Wervik - Avanti Stekene 0 - 0
KVE Aalter - Erpe-Mere United 2 - 1
SK Pepingen-Halle A - KVC Jong Lede 2 - 2
KVV Sint-Denijs Sport A - KSC Blankenberge A 1 - 0
KFC VW Hamme - KSC Wielsbeke 2 - 2
Elene-Grotenberge A - HO Wolvertem Merchtem 2 - 2
SK Roeselare - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
KFC HO Kalken A - KVK Westhoek 0 - 0


Speeldag 23 (3 maart 2024) - 3e periode
KVE Aalter - Elene-Grotenberge A 1 - 3
KFC Wambeek Ternat A - K Eendracht Wervik 0 - 0
KVK Westhoek - Avanti Stekene 1 - 1
HO Wolvertem Merchtem - SK Roeselare 0 - 1
KSC Blankenberge A - KFC VW Hamme 1 - 3
KSC Wielsbeke - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 2
Erpe-Mere United - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
KVC Jong Lede - KFC HO Kalken A 4 - 1


Speeldag 24 (10 maart 2024) - 3e periode
K Eendracht Wervik - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 2
SK Roeselare - KVK Westhoek 2 - 0
KSC Wielsbeke - KVC Jong Lede 1 - 2
KFC VW Hamme - KVE Aalter 4 - 2
KFC HO Kalken A - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
SK Pepingen-Halle A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 0
Avanti Stekene - KSC Blankenberge A 2 - 0
Elene-Grotenberge A - Erpe-Mere United 0 - 3


Speeldag 25 (17 maart 2024) - 3e periode
KVE Aalter - K Eendracht Wervik 0 - 0
Elene-Grotenberge A - SK Roeselare 1 - 1
Erpe-Mere United - KFC HO Kalken A 0 - 2
KVC Jong Lede - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
KSC Blankenberge A - KSC Wielsbeke 3 - 0
KFC VW Hamme - SK Pepingen-Halle A 2 - 0
KVV Sint-Denijs Sport A - Avanti Stekene 4 - 0
HO Wolvertem Merchtem - KVK Westhoek 2 - 3


Speeldag 26 (24 maart 2024) - 3e periode
K Eendracht Wervik - Elene-Grotenberge A 0 - 0
SK Roeselare - KVV Sint-Denijs Sport A 4 - 1
KFC HO Kalken A - KFC VW Hamme 3 - 6
KFC Wambeek Ternat A - KSC Blankenberge A 2 - 0
KSC Wielsbeke - KVE Aalter 3 - 1
Avanti Stekene - Erpe-Mere United 3 - 2
KVK Westhoek - KVC Jong Lede 1 - 2
SK Pepingen-Halle A - HO Wolvertem Merchtem 1 - 2


Speeldag 27 (7 april 2024) - 3e periode
K Eendracht Wervik - KSC Wielsbeke 0 - 3
KVE Aalter - SK Pepingen-Halle A 2 - 1
HO Wolvertem Merchtem - KVC Jong Lede 2 - 2
KVV Sint-Denijs Sport A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 0
SK Roeselare - KFC HO Kalken A 0 - 0
Erpe-Mere United - KSC Blankenberge A 2 - 1
Elene-Grotenberge A - KVK Westhoek 1 - 1
KFC VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 2


Speeldag 28 (14 april 2024) - 3e periode
SK Pepingen-Halle A - Elene-Grotenberge A 0 - 2
KSC Blankenberge A - KVE Aalter 5 - 1
KVC Jong Lede - KFC VW Hamme 0 - 3
Avanti Stekene - SK Roeselare 1 - 1
KSC Wielsbeke - HO Wolvertem Merchtem 3 - 0
KFC HO Kalken A - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 1
KVK Westhoek - K Eendracht Wervik 0 - 2
KFC Wambeek Ternat A - Erpe-Mere United 0 - 0


Speeldag 29 (21 april 2024) - 3e periode
K Eendracht Wervik - KFC HO Kalken A 2 - 1
HO Wolvertem Merchtem - KSC Blankenberge A 1 - 3
KFC Wambeek Ternat A - KVK Westhoek 0 - 1
Elene-Grotenberge A - Avanti Stekene 2 - 0
KVV Sint-Denijs Sport A - KFC VW Hamme 0 - 0
KVE Aalter - KVC Jong Lede 2 - 2
Erpe-Mere United - KSC Wielsbeke 2 - 3
SK Roeselare - SK Pepingen-Halle A 3 - 0


Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
KFC VW Hamme - K Eendracht Wervik
KVK Westhoek - Erpe-Mere United
KFC HO Kalken A - KVE Aalter
SK Pepingen-Halle A - KVV Sint-Denijs Sport A
KVC Jong Lede - SK Roeselare
KSC Wielsbeke - KFC Wambeek Ternat A
Avanti Stekene - HO Wolvertem Merchtem
KSC Blankenberge A - Elene-Grotenberge A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Afdeling VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 29 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVK Westhoek 552431
2KFC VW Hamme 552728
3KSC Wielsbeke 522329
4Avanti Stekene 482424
5SK Roeselare 473116
6KFC HO Kalken A 431726
7K Eendracht Wervik 432518
8KSC Blankenberge A 422022
9KVV Sint-Denijs Sport A 382612
10KVC Jong Lede 372215
11Erpe-Mere United 341816
12Elene-Grotenberge A 331617
13KVE Aalter 321418
14KFC Wambeek Ternat A 28235
15HO Wolvertem Merchtem 251411
16SK Pepingen-Halle A 17134


VERLIESPUNTEN NA 29 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVK Westhoek 321814
2KFC VW Hamme 321517
3KSC Wielsbeke 351916
4Avanti Stekene 391821
5SK Roeselare 401426
6KFC HO Kalken A 442519
7K Eendracht Wervik 442024
8KSC Blankenberge A 452223
9KVV Sint-Denijs Sport A 491930
10KVC Jong Lede 502030
11Erpe-Mere United 532726
12Elene-Grotenberge A 542925
13KVE Aalter 553124
14KFC Wambeek Ternat A 592237
15HO Wolvertem Merchtem 623131
16SK Pepingen-Halle A 702941


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSC Wielsbeke 1266
2Elene-Grotenberge A 844
3SK Roeselare 871
4KFC VW Hamme 707
5Avanti Stekene 743
6K Eendracht Wervik 743
7KSC Blankenberge A 633
8KVC Jong Lede 505
9KVK Westhoek 404
10HO Wolvertem Merchtem 413
11Erpe-Mere United 431
12KFC HO Kalken A 431
13KFC Wambeek Ternat A 440
14KVE Aalter 440
15KVV Sint-Denijs Sport A 440
16SK Pepingen-Halle A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 29 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC VW Hamme 612833
2KVK Westhoek 592930
3KVC Jong Lede 502723
4KSC Blankenberge A 492326
5KFC HO Kalken A 482226
6KSC Wielsbeke 462026
7KVV Sint-Denijs Sport A 442618
8SK Roeselare 422319
9Avanti Stekene 402515
10KVE Aalter 392019
11Erpe-Mere United 361521
12Elene-Grotenberge A 361818
13KFC Wambeek Ternat A 362214
14K Eendracht Wervik 291910
15HO Wolvertem Merchtem 271710
16SK Pepingen-Halle A 24186


TEGENDOELPUNTEN NA 29 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Roeselare 251015
2KFC VW Hamme 281414
3KVK Westhoek 291910
4K Eendracht Wervik 321715
5KSC Wielsbeke 331320
6Avanti Stekene 352213
7KFC HO Kalken A 391920
8KSC Blankenberge A 391524
9HO Wolvertem Merchtem 422319
10KVV Sint-Denijs Sport A 451530
11Erpe-Mere United 472522
12Elene-Grotenberge A 512526
13KFC Wambeek Ternat A 512031
14KVE Aalter 523022
15KVC Jong Lede 532132
16SK Pepingen-Halle A 652639


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 29 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KSC Wielsbeke 7 7 
2KVK Westhoek 6 13 
3KFC HO Kalken A 4 12 
4KFC VW Hamme 4 12 
5Avanti Stekene 4 10 
6KVC Jong Lede 4 7 
7K Eendracht Wervik 3 8 
8KSC Blankenberge A 3 8 
9KVV Sint-Denijs Sport A 3 4 
10SK Roeselare 2 10x
11Elene-Grotenberge A 2x5x
12Erpe-Mere United 2 3 
13KVE Aalter 2 3 
14KFC Wambeek Ternat A 1 5 
15HO Wolvertem Merchtem 1 4 
16SK Pepingen-Halle A 1 3 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 29 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Eendracht Wervik 1578
2KFC VW Hamme 1367
3SK Roeselare 1275
4Avanti Stekene 1037
5KVK Westhoek 1037
6KSC Blankenberge A 1073
7KVV Sint-Denijs Sport A 1082
8KSC Wielsbeke 954
9KFC HO Kalken A 835
10Erpe-Mere United 752
11KVE Aalter 615
12Elene-Grotenberge A 624
13KVC Jong Lede 642
14HO Wolvertem Merchtem 514
15SK Pepingen-Halle A 541
16KFC Wambeek Ternat A 550


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 29 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Jong Lede 241113
2KVK Westhoek 241311
3KFC HO Kalken A 231112
4KSC Wielsbeke 231112
5KFC VW Hamme 231211
6KVE Aalter 231211
7Avanti Stekene 221210
8Elene-Grotenberge A 211011
9KSC Blankenberge A 211011
10KVV Sint-Denijs Sport A 211011
11SK Roeselare 20119
12Erpe-Mere United 17710
13K Eendracht Wervik 1798
14KFC Wambeek Ternat A 1688
15HO Wolvertem Merchtem 1697
16SK Pepingen-Halle A 16106


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 29 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Jong Lede 532
2KVK Westhoek 514
3KFC HO Kalken A 633
4KSC Wielsbeke 633
5KVE Aalter 633
6KFC VW Hamme 624
7Avanti Stekene 725
8Elene-Grotenberge A 853
9KVV Sint-Denijs Sport A 853
10KSC Blankenberge A 844
11SK Roeselare 945
12Erpe-Mere United 1284
13K Eendracht Wervik 1266
14KFC Wambeek Ternat A 1376
15HO Wolvertem Merchtem 1367
16SK Pepingen-Halle A 1349


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 29 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 SK Roeselare 15 9 4 2 23 10 31
2 KFC VW Hamme 14 7 6 1 28 14 27
3 KVV Sint-Denijs Sport A 15 8 2 5 26 15 26
4 K Eendracht Wervik 15 7 4 4 19 17 25
5 KVK Westhoek 14 7 3 4 29 19 24
6 Avanti Stekene 14 7 3 4 25 22 24
7 KSC Wielsbeke 14 6 5 3 20 13 23
8 KFC Wambeek Ternat A 15 7 2 6 22 20 23
9 KVC Jong Lede 14 7 1 6 27 21 22
10 KSC Blankenberge A 14 4 8 2 23 15 20
11 Erpe-Mere United 15 5 3 7 15 25 18
12 KFC HO Kalken A 14 3 8 3 22 19 17
13 Elene-Grotenberge A 15 4 4 7 18 25 16
14 HO Wolvertem Merchtem 15 4 2 9 17 23 14
15 KVE Aalter 15 3 5 7 20 30 14
16 SK Pepingen-Halle A 14 2 7 5 18 26 13

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 29 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KVK Westhoek 15 9 4 2 30 10 31
2 KSC Wielsbeke 15 9 2 4 26 20 29
3 KFC VW Hamme 15 8 4 3 33 14 28
4 KFC HO Kalken A 15 7 5 3 26 20 26
5 Avanti Stekene 15 6 6 3 15 13 24
6 KSC Blankenberge A 15 6 4 5 26 24 22
7 KVE Aalter 14 6 0 8 19 22 18
8 K Eendracht Wervik 14 4 6 4 10 15 18
9 Elene-Grotenberge A 14 5 2 7 18 26 17
10 Erpe-Mere United 14 4 4 6 21 22 16
11 SK Roeselare 14 3 7 4 19 15 16
12 KVC Jong Lede 15 3 6 6 23 32 15
13 KVV Sint-Denijs Sport A 14 3 3 8 18 30 12
14 HO Wolvertem Merchtem 14 1 8 5 10 19 11
15 KFC Wambeek Ternat A 14 0 5 9 14 31 5
16 SK Pepingen-Halle A 15 1 1 13 6 39 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Avanti Stekene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Avanti Stekene - K Eendracht Wervik 0 - 2
10/09/2023 2 HO Wolvertem Merchtem - Avanti Stekene 0 - 1
17/09/2023 3 Avanti Stekene - KVK Westhoek 1 - 3
24/09/2023 4 KVC Jong Lede - Avanti Stekene 2 - 0
01/10/2023 5 SK Pepingen-Halle A - Avanti Stekene 0 - 0
08/10/2023 6 Avanti Stekene - KFC Wambeek Ternat A 2 - 1
15/10/2023 7 SK Roeselare - Avanti Stekene 0 - 2
22/10/2023 8 Avanti Stekene - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 2
29/10/2023 9 Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 2
05/11/2023 10 Avanti Stekene - KVE Aalter 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KSC Wielsbeke - Avanti Stekene 0 - 2
19/11/2023 12 Avanti Stekene - Elene-Grotenberge A 2 - 2
26/11/2023 13 KSC Blankenberge A - Avanti Stekene 1 - 1
03/12/2023 14 KFC HO Kalken A - Avanti Stekene 1 - 1
10/12/2023 15 Avanti Stekene - KFC VW Hamme 1 - 0
17/12/2023 16 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 2 - 2
14/01/2024 17 KFC Wambeek Ternat A - Avanti Stekene 0 - 2
28/01/2024 19 Avanti Stekene - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
04/02/2024 20 KVE Aalter - Avanti Stekene 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Avanti Stekene - KSC Wielsbeke 3 - 2
18/02/2024 21 Avanti Stekene - KFC HO Kalken A 2 - 3
25/02/2024 22 K Eendracht Wervik - Avanti Stekene 0 - 0
03/03/2024 23 KVK Westhoek - Avanti Stekene 1 - 1
10/03/2024 24 Avanti Stekene - KSC Blankenberge A 2 - 0
17/03/2024 25 KVV Sint-Denijs Sport A - Avanti Stekene 4 - 0
24/03/2024 26 Avanti Stekene - Erpe-Mere United 3 - 2
07/04/2024 27 KFC VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 2
14/04/2024 28 Avanti Stekene - SK Roeselare 1 - 1
21/04/2024 29 Elene-Grotenberge A - Avanti Stekene 2 - 0
28/04/2024 30 Avanti Stekene - HO Wolvertem Merchtem Speeldag 

Elene-Grotenberge A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Erpe-Mere United - Elene-Grotenberge A 1 - 0
10/09/2023 2 Elene-Grotenberge A - KSC Blankenberge A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 2 Elene-Grotenberge A - KSC Blankenberge A 0 - 1
17/09/2023 3 Elene-Grotenberge A - KVE Aalter 1 - 2
24/09/2023 4 KFC Wambeek Ternat A - Elene-Grotenberge A 0 - 3
01/10/2023 5 Elene-Grotenberge A - KFC HO Kalken A 1 - 2
08/10/2023 6 KVK Westhoek - Elene-Grotenberge A 1 - 2
15/10/2023 7 Elene-Grotenberge A - KVC Jong Lede 0 - 2
22/10/2023 8 KFC VW Hamme - Elene-Grotenberge A 2 - 1
29/10/2023 9 Elene-Grotenberge A - KSC Wielsbeke 3 - 1
05/11/2023 10 HO Wolvertem Merchtem - Elene-Grotenberge A 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Elene-Grotenberge A - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 0
19/11/2023 12 Avanti Stekene - Elene-Grotenberge A 2 - 2
26/11/2023 13 Elene-Grotenberge A - K Eendracht Wervik 2 - 1
03/12/2023 14 SK Roeselare - Elene-Grotenberge A 2 - 0
10/12/2023 15 Elene-Grotenberge A - SK Pepingen-Halle A 0 - 1
17/12/2023 16 KFC HO Kalken A - Elene-Grotenberge A 0 - 1
14/01/2024 17 Elene-Grotenberge A - KFC VW Hamme 0 - 5
28/01/2024 19 KSC Wielsbeke - Elene-Grotenberge A 2 - 1
04/02/2024 20 Elene-Grotenberge A - KFC Wambeek Ternat A 3 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KVV Sint-Denijs Sport A - Elene-Grotenberge A 6 - 1
18/02/2024 21 KVC Jong Lede - Elene-Grotenberge A 6 - 1
25/02/2024 22 Elene-Grotenberge A - HO Wolvertem Merchtem 2 - 2
03/03/2024 23 KVE Aalter - Elene-Grotenberge A 1 - 3
10/03/2024 24 Elene-Grotenberge A - Erpe-Mere United 0 - 3
17/03/2024 25 Elene-Grotenberge A - SK Roeselare 1 - 1
24/03/2024 26 K Eendracht Wervik - Elene-Grotenberge A 0 - 0
07/04/2024 27 Elene-Grotenberge A - KVK Westhoek 1 - 1
14/04/2024 28 SK Pepingen-Halle A - Elene-Grotenberge A 0 - 2
21/04/2024 29 Elene-Grotenberge A - Avanti Stekene 2 - 0
28/04/2024 30 KSC Blankenberge A - Elene-Grotenberge A Speeldag 

Erpe-Mere United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Erpe-Mere United - Elene-Grotenberge A 1 - 0
10/09/2023 2 SK Roeselare - Erpe-Mere United 3 - 1
17/09/2023 3 Erpe-Mere United - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
24/09/2023 4 KSC Wielsbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
01/10/2023 5 Erpe-Mere United - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
08/10/2023 6 KSC Blankenberge A - Erpe-Mere United 11/10   Speeldag 
11/10/2023 6 KSC Blankenberge A - Erpe-Mere United 1 - 0
15/10/2023 7 Erpe-Mere United - KFC VW Hamme 0 - 6
22/10/2023 8 K Eendracht Wervik - Erpe-Mere United 3 - 3
29/10/2023 9 Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 2
05/11/2023 10 KVV Sint-Denijs Sport A - Erpe-Mere United 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Erpe-Mere United - KVC Jong Lede 3 - 2
19/11/2023 12 KFC HO Kalken A - Erpe-Mere United 1 - 1
26/11/2023 13 Erpe-Mere United - KVK Westhoek 0 - 2
03/12/2023 14 SK Pepingen-Halle A - Erpe-Mere United 2 - 2
10/12/2023 15 Erpe-Mere United - KVE Aalter 0 - 3
17/12/2023 16 KFC VW Hamme - Erpe-Mere United 2 - 0
14/01/2024 17 Erpe-Mere United - K Eendracht Wervik 0 - 0
28/01/2024 19 Erpe-Mere United - KVV Sint-Denijs Sport A 0 - 2
04/02/2024 20 KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 HO Wolvertem Merchtem - Erpe-Mere United 1 - 2
18/02/2024 21 Erpe-Mere United - SK Roeselare 2 - 2
25/02/2024 22 KVE Aalter - Erpe-Mere United 2 - 1
03/03/2024 23 Erpe-Mere United - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
10/03/2024 24 Elene-Grotenberge A - Erpe-Mere United 0 - 3
17/03/2024 25 Erpe-Mere United - KFC HO Kalken A 0 - 2
24/03/2024 26 Avanti Stekene - Erpe-Mere United 3 - 2
07/04/2024 27 Erpe-Mere United - KSC Blankenberge A 2 - 1
14/04/2024 28 KFC Wambeek Ternat A - Erpe-Mere United 0 - 0
21/04/2024 29 Erpe-Mere United - KSC Wielsbeke 2 - 3
28/04/2024 30 KVK Westhoek - Erpe-Mere United Speeldag 

HO Wolvertem Merchtem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC VW Hamme - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
10/09/2023 2 HO Wolvertem Merchtem - Avanti Stekene 0 - 1
17/09/2023 3 K Eendracht Wervik - HO Wolvertem Merchtem 2 - 0
24/09/2023 4 HO Wolvertem Merchtem - KVV Sint-Denijs Sport A 0 - 2
01/10/2023 5 Erpe-Mere United - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
08/10/2023 6 HO Wolvertem Merchtem - KVE Aalter 0 - 1
15/10/2023 7 KFC Wambeek Ternat A - HO Wolvertem Merchtem 2 - 1
22/10/2023 8 HO Wolvertem Merchtem - SK Pepingen-Halle A 2 - 1
29/10/2023 9 SK Roeselare - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
05/11/2023 10 HO Wolvertem Merchtem - Elene-Grotenberge A 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KSC Blankenberge A - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
19/11/2023 12 HO Wolvertem Merchtem - KSC Wielsbeke 0 - 1
26/11/2023 13 KVC Jong Lede - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
03/12/2023 14 KVK Westhoek - HO Wolvertem Merchtem 3 - 2
10/12/2023 15 HO Wolvertem Merchtem - KFC HO Kalken A 0 - 3
17/12/2023 16 HO Wolvertem Merchtem - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
14/01/2024 17 KVE Aalter - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
28/01/2024 19 HO Wolvertem Merchtem - K Eendracht Wervik 3 - 1
04/02/2024 20 KVV Sint-Denijs Sport A - HO Wolvertem Merchtem 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 HO Wolvertem Merchtem - Erpe-Mere United 1 - 2
18/02/2024 21 HO Wolvertem Merchtem - KFC VW Hamme 1 - 1
25/02/2024 22 Elene-Grotenberge A - HO Wolvertem Merchtem 2 - 2
03/03/2024 23 HO Wolvertem Merchtem - SK Roeselare 0 - 1
10/03/2024 24 KFC HO Kalken A - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
17/03/2024 25 HO Wolvertem Merchtem - KVK Westhoek 2 - 3
24/03/2024 26 SK Pepingen-Halle A - HO Wolvertem Merchtem 1 - 2
07/04/2024 27 HO Wolvertem Merchtem - KVC Jong Lede 2 - 2
14/04/2024 28 KSC Wielsbeke - HO Wolvertem Merchtem 3 - 0
21/04/2024 29 HO Wolvertem Merchtem - KSC Blankenberge A 1 - 3
28/04/2024 30 Avanti Stekene - HO Wolvertem Merchtem Speeldag 

K Eendracht Wervik

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Avanti Stekene - K Eendracht Wervik 0 - 2
10/09/2023 2 K Eendracht Wervik - KVK Westhoek 1 - 0
17/09/2023 3 K Eendracht Wervik - HO Wolvertem Merchtem 2 - 0
24/09/2023 4 KFC HO Kalken A - K Eendracht Wervik 4 - 0
01/10/2023 5 K Eendracht Wervik - KFC VW Hamme 0 - 1
08/10/2023 6 KVC Jong Lede - K Eendracht Wervik 4 - 0
15/10/2023 7 SK Pepingen-Halle A - K Eendracht Wervik 0 - 0
22/10/2023 8 K Eendracht Wervik - Erpe-Mere United 3 - 3
29/10/2023 9 KVV Sint-Denijs Sport A - K Eendracht Wervik 0 - 1
05/11/2023 10 K Eendracht Wervik - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 SK Roeselare - K Eendracht Wervik 0 - 1
19/11/2023 12 K Eendracht Wervik - KVE Aalter 0 - 3
26/11/2023 13 Elene-Grotenberge A - K Eendracht Wervik 2 - 1
03/12/2023 14 K Eendracht Wervik - KSC Blankenberge A 0 - 3
10/12/2023 15 KSC Wielsbeke - K Eendracht Wervik 1 - 1
17/12/2023 16 K Eendracht Wervik - SK Pepingen-Halle A 4 - 1
14/01/2024 17 Erpe-Mere United - K Eendracht Wervik 0 - 0
28/01/2024 19 HO Wolvertem Merchtem - K Eendracht Wervik 3 - 1
04/02/2024 20 K Eendracht Wervik - SK Roeselare 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Eendracht Wervik - KVC Jong Lede 2 - 0
18/02/2024 21 KSC Blankenberge A - K Eendracht Wervik 1 - 1
25/02/2024 22 K Eendracht Wervik - Avanti Stekene 0 - 0
03/03/2024 23 KFC Wambeek Ternat A - K Eendracht Wervik 0 - 0
10/03/2024 24 K Eendracht Wervik - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 2
17/03/2024 25 KVE Aalter - K Eendracht Wervik 0 - 0
24/03/2024 26 K Eendracht Wervik - Elene-Grotenberge A 0 - 0
07/04/2024 27 K Eendracht Wervik - KSC Wielsbeke 0 - 3
14/04/2024 28 KVK Westhoek - K Eendracht Wervik 0 - 2
21/04/2024 29 K Eendracht Wervik - KFC HO Kalken A 2 - 1
28/04/2024 30 KFC VW Hamme - K Eendracht Wervik Speeldag 

KFC HO Kalken A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVK Westhoek - KFC HO Kalken A 3 - 3
10/09/2023 2 KFC HO Kalken A - KVC Jong Lede 2 - 2
17/09/2023 3 KFC VW Hamme - KFC HO Kalken A 3 - 0
24/09/2023 4 KFC HO Kalken A - K Eendracht Wervik 4 - 0
01/10/2023 5 Elene-Grotenberge A - KFC HO Kalken A 1 - 2
08/10/2023 6 KFC HO Kalken A - SK Pepingen-Halle A 4 - 0
15/10/2023 7 KVV Sint-Denijs Sport A - KFC HO Kalken A 2 - 3
22/10/2023 8 KFC HO Kalken A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 1
29/10/2023 9 KSC Blankenberge A - KFC HO Kalken A 0 - 0
05/11/2023 10 KFC HO Kalken A - SK Roeselare 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KVE Aalter - KFC HO Kalken A 1 - 1
19/11/2023 12 KFC HO Kalken A - Erpe-Mere United 1 - 1
26/11/2023 13 KSC Wielsbeke - KFC HO Kalken A 1 - 1
03/12/2023 14 KFC HO Kalken A - Avanti Stekene 1 - 1
10/12/2023 15 HO Wolvertem Merchtem - KFC HO Kalken A 0 - 3
17/12/2023 16 KFC HO Kalken A - Elene-Grotenberge A 0 - 1
23/12/2023 20 KFC HO Kalken A - KSC Wielsbeke 0 - 2
14/01/2024 17 SK Pepingen-Halle A - KFC HO Kalken A 1 - 3
28/01/2024 19 KFC Wambeek Ternat A - KFC HO Kalken A 0 - 3
04/02/2024 20 KFC HO Kalken A - KSC Wielsbeke 23/12   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC HO Kalken A - KSC Blankenberge A 2 - 2
18/02/2024 21 Avanti Stekene - KFC HO Kalken A 2 - 3
25/02/2024 22 KFC HO Kalken A - KVK Westhoek 0 - 0
03/03/2024 23 KVC Jong Lede - KFC HO Kalken A 4 - 1
10/03/2024 24 KFC HO Kalken A - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
17/03/2024 25 Erpe-Mere United - KFC HO Kalken A 0 - 2
24/03/2024 26 KFC HO Kalken A - KFC VW Hamme 3 - 6
07/04/2024 27 SK Roeselare - KFC HO Kalken A 0 - 0
14/04/2024 28 KFC HO Kalken A - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 1
21/04/2024 29 K Eendracht Wervik - KFC HO Kalken A 2 - 1
28/04/2024 30 KFC HO Kalken A - KVE Aalter Speeldag 

KFC VW Hamme

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC VW Hamme - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
10/09/2023 2 KSC Wielsbeke - KFC VW Hamme 3 - 0
17/09/2023 3 KFC VW Hamme - KFC HO Kalken A 3 - 0
24/09/2023 4 KVK Westhoek - KFC VW Hamme 2 - 2
01/10/2023 5 K Eendracht Wervik - KFC VW Hamme 0 - 1
08/10/2023 6 KFC VW Hamme - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 0
15/10/2023 7 Erpe-Mere United - KFC VW Hamme 0 - 6
22/10/2023 8 KFC VW Hamme - Elene-Grotenberge A 2 - 1
29/10/2023 9 SK Pepingen-Halle A - KFC VW Hamme 2 - 2
05/11/2023 10 KFC VW Hamme - KSC Blankenberge A 3 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KFC Wambeek Ternat A - KFC VW Hamme 0 - 2
19/11/2023 12 KFC VW Hamme - SK Roeselare 0 - 0
26/11/2023 13 KVE Aalter - KFC VW Hamme 0 - 2
03/12/2023 14 KFC VW Hamme - KVC Jong Lede 3 - 1
10/12/2023 15 Avanti Stekene - KFC VW Hamme 1 - 0
17/12/2023 16 KFC VW Hamme - Erpe-Mere United 2 - 0
14/01/2024 17 Elene-Grotenberge A - KFC VW Hamme 0 - 5
28/01/2024 19 SK Roeselare - KFC VW Hamme 1 - 0
04/02/2024 20 KFC VW Hamme - KVK Westhoek 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC VW Hamme - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
18/02/2024 21 HO Wolvertem Merchtem - KFC VW Hamme 1 - 1
25/02/2024 22 KFC VW Hamme - KSC Wielsbeke 2 - 2
03/03/2024 23 KSC Blankenberge A - KFC VW Hamme 1 - 3
10/03/2024 24 KFC VW Hamme - KVE Aalter 4 - 2
17/03/2024 25 KFC VW Hamme - SK Pepingen-Halle A 2 - 0
24/03/2024 26 KFC HO Kalken A - KFC VW Hamme 3 - 6
07/04/2024 27 KFC VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 2
14/04/2024 28 KVC Jong Lede - KFC VW Hamme 0 - 3
21/04/2024 29 KVV Sint-Denijs Sport A - KFC VW Hamme 0 - 0
28/04/2024 30 KFC VW Hamme - K Eendracht Wervik Speeldag 

KFC Wambeek Ternat A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSC Blankenberge A - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
10/09/2023 2 KFC Wambeek Ternat A - SK Pepingen-Halle A 3 - 1
17/09/2023 3 Erpe-Mere United - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
24/09/2023 4 KFC Wambeek Ternat A - Elene-Grotenberge A 0 - 3
01/10/2023 5 KFC Wambeek Ternat A - KSC Wielsbeke 1 - 3
08/10/2023 6 Avanti Stekene - KFC Wambeek Ternat A 2 - 1
15/10/2023 7 KFC Wambeek Ternat A - HO Wolvertem Merchtem 2 - 1
22/10/2023 8 KFC HO Kalken A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 1
29/10/2023 9 KFC Wambeek Ternat A - KVC Jong Lede 6 - 1
05/11/2023 10 K Eendracht Wervik - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KFC Wambeek Ternat A - KFC VW Hamme 0 - 2
19/11/2023 12 KVK Westhoek - KFC Wambeek Ternat A 5 - 1
26/11/2023 13 KFC Wambeek Ternat A - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 0
03/12/2023 14 KVE Aalter - KFC Wambeek Ternat A 4 - 2
10/12/2023 15 KFC Wambeek Ternat A - SK Roeselare 4 - 3
17/12/2023 16 HO Wolvertem Merchtem - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
14/01/2024 17 KFC Wambeek Ternat A - Avanti Stekene 0 - 2
28/01/2024 19 KFC Wambeek Ternat A - KFC HO Kalken A 0 - 3
04/02/2024 20 Elene-Grotenberge A - KFC Wambeek Ternat A 3 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC VW Hamme - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
18/02/2024 21 KFC Wambeek Ternat A - KVE Aalter 1 - 0
25/02/2024 22 SK Roeselare - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
03/03/2024 23 KFC Wambeek Ternat A - K Eendracht Wervik 0 - 0
10/03/2024 24 SK Pepingen-Halle A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 0
17/03/2024 25 KVC Jong Lede - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
24/03/2024 26 KFC Wambeek Ternat A - KSC Blankenberge A 2 - 0
07/04/2024 27 KVV Sint-Denijs Sport A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 0
14/04/2024 28 KFC Wambeek Ternat A - Erpe-Mere United 0 - 0
21/04/2024 29 KFC Wambeek Ternat A - KVK Westhoek 0 - 1
28/04/2024 30 KSC Wielsbeke - KFC Wambeek Ternat A Speeldag 

KSC Blankenberge A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSC Blankenberge A - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
10/09/2023 2 Elene-Grotenberge A - KSC Blankenberge A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 2 Elene-Grotenberge A - KSC Blankenberge A 0 - 1
17/09/2023 3 SK Roeselare - KSC Blankenberge A 1 - 1
24/09/2023 4 KSC Blankenberge A - SK Pepingen-Halle A 7 - 0
01/10/2023 5 KVE Aalter - KSC Blankenberge A 2 - 3
08/10/2023 6 KSC Blankenberge A - Erpe-Mere United 11/10   Speeldag 
11/10/2023 6 KSC Blankenberge A - Erpe-Mere United 1 - 0
15/10/2023 7 KSC Blankenberge A - KVK Westhoek 1 - 6
22/10/2023 8 KSC Wielsbeke - KSC Blankenberge A 0 - 2
29/10/2023 9 KSC Blankenberge A - KFC HO Kalken A 0 - 0
05/11/2023 10 KFC VW Hamme - KSC Blankenberge A 3 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KSC Blankenberge A - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
19/11/2023 12 KVC Jong Lede - KSC Blankenberge A 2 - 5
26/11/2023 13 KSC Blankenberge A - Avanti Stekene 1 - 1
03/12/2023 14 K Eendracht Wervik - KSC Blankenberge A 0 - 3
10/12/2023 15 KSC Blankenberge A - KVV Sint-Denijs Sport A 1 - 1
17/12/2023 16 KVK Westhoek - KSC Blankenberge A 4 - 0
14/01/2024 17 KSC Blankenberge A - SK Roeselare 0 - 0
28/01/2024 19 KSC Blankenberge A - KVC Jong Lede 0 - 0
04/02/2024 20 SK Pepingen-Halle A - KSC Blankenberge A 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC HO Kalken A - KSC Blankenberge A 2 - 2
18/02/2024 21 KSC Blankenberge A - K Eendracht Wervik 1 - 1
25/02/2024 22 KVV Sint-Denijs Sport A - KSC Blankenberge A 1 - 0
03/03/2024 23 KSC Blankenberge A - KFC VW Hamme 1 - 3
10/03/2024 24 Avanti Stekene - KSC Blankenberge A 2 - 0
17/03/2024 25 KSC Blankenberge A - KSC Wielsbeke 3 - 0
24/03/2024 26 KFC Wambeek Ternat A - KSC Blankenberge A 2 - 0
07/04/2024 27 Erpe-Mere United - KSC Blankenberge A 2 - 1
14/04/2024 28 KSC Blankenberge A - KVE Aalter 5 - 1
21/04/2024 29 HO Wolvertem Merchtem - KSC Blankenberge A 1 - 3
28/04/2024 30 KSC Blankenberge A - Elene-Grotenberge A Speeldag 

KSC Wielsbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVC Jong Lede - KSC Wielsbeke 1 - 2
10/09/2023 2 KSC Wielsbeke - KFC VW Hamme 3 - 0
17/09/2023 3 SK Pepingen-Halle A - KSC Wielsbeke 1 - 2
24/09/2023 4 KSC Wielsbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
01/10/2023 5 KFC Wambeek Ternat A - KSC Wielsbeke 1 - 3
08/10/2023 6 KSC Wielsbeke - SK Roeselare 1 - 0
15/10/2023 7 KVE Aalter - KSC Wielsbeke 2 - 3
22/10/2023 8 KSC Wielsbeke - KSC Blankenberge A 0 - 2
29/10/2023 9 Elene-Grotenberge A - KSC Wielsbeke 3 - 1
05/11/2023 10 KVK Westhoek - KSC Wielsbeke 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KSC Wielsbeke - Avanti Stekene 0 - 2
19/11/2023 12 HO Wolvertem Merchtem - KSC Wielsbeke 0 - 1
26/11/2023 13 KSC Wielsbeke - KFC HO Kalken A 1 - 1
03/12/2023 14 KVV Sint-Denijs Sport A - KSC Wielsbeke 0 - 0
10/12/2023 15 KSC Wielsbeke - K Eendracht Wervik 1 - 1
17/12/2023 16 SK Roeselare - KSC Wielsbeke 1 - 0
23/12/2023 20 KFC HO Kalken A - KSC Wielsbeke 0 - 2
14/01/2024 17 KSC Wielsbeke - KVK Westhoek 0 - 0
28/01/2024 19 KSC Wielsbeke - Elene-Grotenberge A 2 - 1
04/02/2024 20 KFC HO Kalken A - KSC Wielsbeke 23/12   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Avanti Stekene - KSC Wielsbeke 3 - 2
18/02/2024 21 KSC Wielsbeke - SK Pepingen-Halle A 1 - 1
25/02/2024 22 KFC VW Hamme - KSC Wielsbeke 2 - 2
03/03/2024 23 KSC Wielsbeke - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 2
10/03/2024 24 KSC Wielsbeke - KVC Jong Lede 1 - 2
17/03/2024 25 KSC Blankenberge A - KSC Wielsbeke 3 - 0
24/03/2024 26 KSC Wielsbeke - KVE Aalter 3 - 1
07/04/2024 27 K Eendracht Wervik - KSC Wielsbeke 0 - 3
14/04/2024 28 KSC Wielsbeke - HO Wolvertem Merchtem 3 - 0
21/04/2024 29 Erpe-Mere United - KSC Wielsbeke 2 - 3
28/04/2024 30 KSC Wielsbeke - KFC Wambeek Ternat A Speeldag 

KVC Jong Lede

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVC Jong Lede - KSC Wielsbeke 1 - 2
10/09/2023 2 KFC HO Kalken A - KVC Jong Lede 2 - 2
17/09/2023 3 KVV Sint-Denijs Sport A - KVC Jong Lede 4 - 2
24/09/2023 4 KVC Jong Lede - Avanti Stekene 2 - 0
01/10/2023 5 SK Roeselare - KVC Jong Lede 2 - 1
08/10/2023 6 KVC Jong Lede - K Eendracht Wervik 4 - 0
15/10/2023 7 Elene-Grotenberge A - KVC Jong Lede 0 - 2
22/10/2023 8 KVC Jong Lede - KVE Aalter 0 - 2
29/10/2023 9 KFC Wambeek Ternat A - KVC Jong Lede 6 - 1
05/11/2023 10 KVC Jong Lede - SK Pepingen-Halle A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Erpe-Mere United - KVC Jong Lede 3 - 2
19/11/2023 12 KVC Jong Lede - KSC Blankenberge A 2 - 5
26/11/2023 13 KVC Jong Lede - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
03/12/2023 14 KFC VW Hamme - KVC Jong Lede 3 - 1
10/12/2023 15 KVC Jong Lede - KVK Westhoek 0 - 1
17/12/2023 16 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 2 - 2
14/01/2024 17 KVC Jong Lede - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 1
28/01/2024 19 KSC Blankenberge A - KVC Jong Lede 0 - 0
04/02/2024 20 KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 1 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Eendracht Wervik - KVC Jong Lede 2 - 0
18/02/2024 21 KVC Jong Lede - Elene-Grotenberge A 6 - 1
25/02/2024 22 SK Pepingen-Halle A - KVC Jong Lede 2 - 2
03/03/2024 23 KVC Jong Lede - KFC HO Kalken A 4 - 1
10/03/2024 24 KSC Wielsbeke - KVC Jong Lede 1 - 2
17/03/2024 25 KVC Jong Lede - KFC Wambeek Ternat A 2 - 0
24/03/2024 26 KVK Westhoek - KVC Jong Lede 1 - 2
07/04/2024 27 HO Wolvertem Merchtem - KVC Jong Lede 2 - 2
14/04/2024 28 KVC Jong Lede - KFC VW Hamme 0 - 3
21/04/2024 29 KVE Aalter - KVC Jong Lede 2 - 2
28/04/2024 30 KVC Jong Lede - SK Roeselare Speeldag 

KVE Aalter

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SK Pepingen-Halle A - KVE Aalter 3 - 0
10/09/2023 2 KVE Aalter - KVV Sint-Denijs Sport A 1 - 3
17/09/2023 3 Elene-Grotenberge A - KVE Aalter 1 - 2
24/09/2023 4 KVE Aalter - SK Roeselare 0 - 4
01/10/2023 5 KVE Aalter - KSC Blankenberge A 2 - 3
08/10/2023 6 HO Wolvertem Merchtem - KVE Aalter 0 - 1
15/10/2023 7 KVE Aalter - KSC Wielsbeke 2 - 3
22/10/2023 8 KVC Jong Lede - KVE Aalter 0 - 2
29/10/2023 9 KVE Aalter - KVK Westhoek 1 - 3
05/11/2023 10 Avanti Stekene - KVE Aalter 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KVE Aalter - KFC HO Kalken A 1 - 1
19/11/2023 12 K Eendracht Wervik - KVE Aalter 0 - 3
26/11/2023 13 KVE Aalter - KFC VW Hamme 0 - 2
03/12/2023 14 KVE Aalter - KFC Wambeek Ternat A 4 - 2
10/12/2023 15 Erpe-Mere United - KVE Aalter 0 - 3
17/12/2023 16 KVV Sint-Denijs Sport A - KVE Aalter 1 - 0
14/01/2024 17 KVE Aalter - HO Wolvertem Merchtem 1 - 1
28/01/2024 19 KVK Westhoek - KVE Aalter 2 - 1
04/02/2024 20 KVE Aalter - Avanti Stekene 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 SK Roeselare - KVE Aalter 2 - 1
18/02/2024 21 KFC Wambeek Ternat A - KVE Aalter 1 - 0
25/02/2024 22 KVE Aalter - Erpe-Mere United 2 - 1
03/03/2024 23 KVE Aalter - Elene-Grotenberge A 1 - 3
10/03/2024 24 KFC VW Hamme - KVE Aalter 4 - 2
17/03/2024 25 KVE Aalter - K Eendracht Wervik 0 - 0
24/03/2024 26 KSC Wielsbeke - KVE Aalter 3 - 1
07/04/2024 27 KVE Aalter - SK Pepingen-Halle A 2 - 1
14/04/2024 28 KSC Blankenberge A - KVE Aalter 5 - 1
21/04/2024 29 KVE Aalter - KVC Jong Lede 2 - 2
28/04/2024 30 KFC HO Kalken A - KVE Aalter Speeldag 

KVK Westhoek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVK Westhoek - KFC HO Kalken A 3 - 3
10/09/2023 2 K Eendracht Wervik - KVK Westhoek 1 - 0
17/09/2023 3 Avanti Stekene - KVK Westhoek 1 - 3
24/09/2023 4 KVK Westhoek - KFC VW Hamme 2 - 2
01/10/2023 5 KVV Sint-Denijs Sport A - KVK Westhoek 0 - 3
08/10/2023 6 KVK Westhoek - Elene-Grotenberge A 1 - 2
15/10/2023 7 KSC Blankenberge A - KVK Westhoek 1 - 6
22/10/2023 8 KVK Westhoek - SK Roeselare 1 - 0
29/10/2023 9 KVE Aalter - KVK Westhoek 1 - 3
05/11/2023 10 KVK Westhoek - KSC Wielsbeke 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 SK Pepingen-Halle A - KVK Westhoek 0 - 6
19/11/2023 12 KVK Westhoek - KFC Wambeek Ternat A 5 - 1
26/11/2023 13 Erpe-Mere United - KVK Westhoek 0 - 2
03/12/2023 14 KVK Westhoek - HO Wolvertem Merchtem 3 - 2
10/12/2023 15 KVC Jong Lede - KVK Westhoek 0 - 1
17/12/2023 16 KVK Westhoek - KSC Blankenberge A 4 - 0
14/01/2024 17 KSC Wielsbeke - KVK Westhoek 0 - 0
28/01/2024 19 KVK Westhoek - KVE Aalter 2 - 1
04/02/2024 20 KFC VW Hamme - KVK Westhoek 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KVK Westhoek - SK Pepingen-Halle A 1 - 0
18/02/2024 21 KVK Westhoek - KVV Sint-Denijs Sport A 4 - 1
25/02/2024 22 KFC HO Kalken A - KVK Westhoek 0 - 0
03/03/2024 23 KVK Westhoek - Avanti Stekene 1 - 1
10/03/2024 24 SK Roeselare - KVK Westhoek 2 - 0
17/03/2024 25 HO Wolvertem Merchtem - KVK Westhoek 2 - 3
24/03/2024 26 KVK Westhoek - KVC Jong Lede 1 - 2
07/04/2024 27 Elene-Grotenberge A - KVK Westhoek 1 - 1
14/04/2024 28 KVK Westhoek - K Eendracht Wervik 0 - 2
21/04/2024 29 KFC Wambeek Ternat A - KVK Westhoek 0 - 1
28/04/2024 30 KVK Westhoek - Erpe-Mere United Speeldag 

KVV Sint-Denijs Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVV Sint-Denijs Sport A - SK Roeselare 0 - 3
10/09/2023 2 KVE Aalter - KVV Sint-Denijs Sport A 1 - 3
17/09/2023 3 KVV Sint-Denijs Sport A - KVC Jong Lede 4 - 2
24/09/2023 4 HO Wolvertem Merchtem - KVV Sint-Denijs Sport A 0 - 2
01/10/2023 5 KVV Sint-Denijs Sport A - KVK Westhoek 0 - 3
08/10/2023 6 KFC VW Hamme - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 0
15/10/2023 7 KVV Sint-Denijs Sport A - KFC HO Kalken A 2 - 3
22/10/2023 8 Avanti Stekene - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 2
29/10/2023 9 KVV Sint-Denijs Sport A - K Eendracht Wervik 0 - 1
05/11/2023 10 KVV Sint-Denijs Sport A - Erpe-Mere United 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Elene-Grotenberge A - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 0
19/11/2023 12 KVV Sint-Denijs Sport A - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
26/11/2023 13 KFC Wambeek Ternat A - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 0
03/12/2023 14 KVV Sint-Denijs Sport A - KSC Wielsbeke 0 - 0
10/12/2023 15 KSC Blankenberge A - KVV Sint-Denijs Sport A 1 - 1
17/12/2023 16 KVV Sint-Denijs Sport A - KVE Aalter 1 - 0
14/01/2024 17 KVC Jong Lede - KVV Sint-Denijs Sport A 3 - 1
28/01/2024 19 Erpe-Mere United - KVV Sint-Denijs Sport A 0 - 2
04/02/2024 20 KVV Sint-Denijs Sport A - HO Wolvertem Merchtem 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KVV Sint-Denijs Sport A - Elene-Grotenberge A 6 - 1
18/02/2024 21 KVK Westhoek - KVV Sint-Denijs Sport A 4 - 1
25/02/2024 22 KVV Sint-Denijs Sport A - KSC Blankenberge A 1 - 0
03/03/2024 23 KSC Wielsbeke - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 2
10/03/2024 24 K Eendracht Wervik - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 2
17/03/2024 25 KVV Sint-Denijs Sport A - Avanti Stekene 4 - 0
24/03/2024 26 SK Roeselare - KVV Sint-Denijs Sport A 4 - 1
07/04/2024 27 KVV Sint-Denijs Sport A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 0
14/04/2024 28 KFC HO Kalken A - KVV Sint-Denijs Sport A 2 - 1
21/04/2024 29 KVV Sint-Denijs Sport A - KFC VW Hamme 0 - 0
28/04/2024 30 SK Pepingen-Halle A - KVV Sint-Denijs Sport A Speeldag 

SK Pepingen-Halle A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SK Pepingen-Halle A - KVE Aalter 3 - 0
10/09/2023 2 KFC Wambeek Ternat A - SK Pepingen-Halle A 3 - 1
17/09/2023 3 SK Pepingen-Halle A - KSC Wielsbeke 1 - 2
24/09/2023 4 KSC Blankenberge A - SK Pepingen-Halle A 7 - 0
01/10/2023 5 SK Pepingen-Halle A - Avanti Stekene 0 - 0
08/10/2023 6 KFC HO Kalken A - SK Pepingen-Halle A 4 - 0
15/10/2023 7 SK Pepingen-Halle A - K Eendracht Wervik 0 - 0
22/10/2023 8 HO Wolvertem Merchtem - SK Pepingen-Halle A 2 - 1
29/10/2023 9 SK Pepingen-Halle A - KFC VW Hamme 2 - 2
05/11/2023 10 KVC Jong Lede - SK Pepingen-Halle A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 SK Pepingen-Halle A - KVK Westhoek 0 - 6
19/11/2023 12 KVV Sint-Denijs Sport A - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
26/11/2023 13 SK Pepingen-Halle A - SK Roeselare 3 - 3
03/12/2023 14 SK Pepingen-Halle A - Erpe-Mere United 2 - 2
10/12/2023 15 Elene-Grotenberge A - SK Pepingen-Halle A 0 - 1
17/12/2023 16 K Eendracht Wervik - SK Pepingen-Halle A 4 - 1
14/01/2024 17 SK Pepingen-Halle A - KFC HO Kalken A 1 - 3
28/01/2024 19 Avanti Stekene - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
04/02/2024 20 SK Pepingen-Halle A - KSC Blankenberge A 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KVK Westhoek - SK Pepingen-Halle A 1 - 0
18/02/2024 21 KSC Wielsbeke - SK Pepingen-Halle A 1 - 1
25/02/2024 22 SK Pepingen-Halle A - KVC Jong Lede 2 - 2
03/03/2024 23 Erpe-Mere United - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
10/03/2024 24 SK Pepingen-Halle A - KFC Wambeek Ternat A 1 - 0
17/03/2024 25 KFC VW Hamme - SK Pepingen-Halle A 2 - 0
24/03/2024 26 SK Pepingen-Halle A - HO Wolvertem Merchtem 1 - 2
07/04/2024 27 KVE Aalter - SK Pepingen-Halle A 2 - 1
14/04/2024 28 SK Pepingen-Halle A - Elene-Grotenberge A 0 - 2
21/04/2024 29 SK Roeselare - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
28/04/2024 30 SK Pepingen-Halle A - KVV Sint-Denijs Sport A Speeldag 

SK Roeselare

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KVV Sint-Denijs Sport A - SK Roeselare 0 - 3
10/09/2023 2 SK Roeselare - Erpe-Mere United 3 - 1
17/09/2023 3 SK Roeselare - KSC Blankenberge A 1 - 1
24/09/2023 4 KVE Aalter - SK Roeselare 0 - 4
01/10/2023 5 SK Roeselare - KVC Jong Lede 2 - 1
08/10/2023 6 KSC Wielsbeke - SK Roeselare 1 - 0
15/10/2023 7 SK Roeselare - Avanti Stekene 0 - 2
22/10/2023 8 KVK Westhoek - SK Roeselare 1 - 0
29/10/2023 9 SK Roeselare - HO Wolvertem Merchtem 0 - 0
05/11/2023 10 KFC HO Kalken A - SK Roeselare 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 SK Roeselare - K Eendracht Wervik 0 - 1
19/11/2023 12 KFC VW Hamme - SK Roeselare 0 - 0
26/11/2023 13 SK Pepingen-Halle A - SK Roeselare 3 - 3
03/12/2023 14 SK Roeselare - Elene-Grotenberge A 2 - 0
10/12/2023 15 KFC Wambeek Ternat A - SK Roeselare 4 - 3
17/12/2023 16 SK Roeselare - KSC Wielsbeke 1 - 0
14/01/2024 17 KSC Blankenberge A - SK Roeselare 0 - 0
28/01/2024 19 SK Roeselare - KFC VW Hamme 1 - 0
04/02/2024 20 K Eendracht Wervik - SK Roeselare 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 SK Roeselare - KVE Aalter 2 - 1
18/02/2024 21 Erpe-Mere United - SK Roeselare 2 - 2
25/02/2024 22 SK Roeselare - KFC Wambeek Ternat A 2 - 2
03/03/2024 23 HO Wolvertem Merchtem - SK Roeselare 0 - 1
10/03/2024 24 SK Roeselare - KVK Westhoek 2 - 0
17/03/2024 25 Elene-Grotenberge A - SK Roeselare 1 - 1
24/03/2024 26 SK Roeselare - KVV Sint-Denijs Sport A 4 - 1
07/04/2024 27 SK Roeselare - KFC HO Kalken A 0 - 0
14/04/2024 28 Avanti Stekene - SK Roeselare 1 - 1
21/04/2024 29 SK Roeselare - SK Pepingen-Halle A 3 - 0
28/04/2024 30 KVC Jong Lede - SK Roeselare Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 daler is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

- Er kunnen dit seizoen nul tot vier stijgers zijn, in verband met de splitsing van 1e nationale (in een VV- en ACFF-reeks) en afhankelijk van de resultaten in 1e nationale en 1B.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- Aan het einde van het seizoen 2023-2024 wordt er géén "Eindronde dalen 3e afdeling VV" gespeeld.
- De laatste vier clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op (o.v.) de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2023-2024) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.
- Aan het einde van het seizoen 2023-2024 wordt er (o.v.) géén "Eindronde dalen 3e afdeling VV" gespeeld.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).