Division 3 ACFF - B
Update: 28/04/2024 om 18:49u
Archief Seizoen 2023-2024 Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - B
Laatste update: 28/04/2024 om 18:49u
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezée
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2023-2024 - DIVISION 3 ACFF - B

16 Ploegen.
RU Hutoise (fusie Hoei-Solières), FC Herstal, FC Seraing B, Stade Waremmien-Borgworm, FCB Sprimont,
FC Raeren-Eynatten, ES Wanze/Bas-Oha, R Aywaille FC, RSC Habay La Neuve, RRC Longlier, ROC Meix Dt-Virton,
RUS Gouvy, RRC Mormont, Marloie Sport, Et. Elsautoise en FC United Richelle.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).
** Royale Union Hutoise A wint het kampioenschap in deze reeks.

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2022-2023 Promotie/Degradatie Lotto Super League
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zon. 28/04 15u00 FC Herstal A - FCB Sprimont A 0 - 3
Zon. 28/04 15u00 FC Seraing B - Marloie Sport A 2 - 3
Zon. 28/04 15u00 RUS Gouvy A - RRC Longlier A 0 - 0
Zon. 28/04 15u00 RSC Habay-la-Neuve A - Et. Elsautoise A 2 - 0
Zon. 28/04 15u00 RFC Raeren-Eynatten - St. Waremme-Borgworm A 3 - 0
Zon. 28/04 15u00 RRC Mormont A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 1
Zon. 28/04 15u00 R Aywaille FC A - Royale Union Hutoise A 4 - 3
Zon. 28/04 16u00 ROC Meix-dt-Virton A - FC Un. Richelle A 0 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Royale Union Hutoise A (1) 30 23 5 2 75 36 71
2 RFC Raeren-Eynatten (2) 30 21 6 3 76 26 66
3 R Aywaille FC A 30 18 5 7 58 28 61
4 RSC Habay-la-Neuve A 30 18 5 7 58 28 61
5 FC Seraing B 30 15 10 5 67 49 50
6 Et. Elsautoise A 30 14 12 4 58 47 46
7 FCB Sprimont A 30 13 10 7 56 37 46
8 FC Un. Richelle A 30 14 13 3 56 50 45
9 RRC Mormont A 30 11 13 6 43 46 39
10 St. Waremme-Borgworm A 30 10 13 7 36 47 37
11 ROC Meix-dt-Virton A 30 10 14 6 35 55 36
12 Marloie Sport A 30 10 16 4 51 60 34
13 RUS Gouvy A 30 9 14 7 36 57 34
14 ES Wanze/Bas-Oha A 30 8 15 7 41 57 31
15 RRC Longlier A 30 2 21 7 33 70 13
16 FC Herstal A 30 1 25 4 18 104 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RSC Habay-la-Neuve A 10 7 0 3 24 5 24
2 FC Seraing B 10 6 3 1 27 15 19
3 R Aywaille FC A 10 6 3 1 19 11 19
4 Marloie Sport A 10 5 3 2 24 17 17
5 Royale Union Hutoise A (1) 10 5 3 2 23 16 17
6 RFC Raeren-Eynatten (2) 10 5 4 1 20 12 16
7 RRC Mormont A 10 5 4 1 18 13 16
8 FCB Sprimont A 10 4 2 4 15 12 16
9 St. Waremme-Borgworm A 10 4 3 3 12 12 15
10 ES Wanze/Bas-Oha A 10 4 4 2 15 16 14
11 Et. Elsautoise A 10 4 5 1 14 18 13
12 ROC Meix-dt-Virton A 10 3 3 4 10 11 13
13 FC Un. Richelle A 10 3 5 2 12 19 11
14 RRC Longlier A 10 1 6 3 15 23 6
15 RUS Gouvy A 10 1 6 3 8 19 6
16 FC Herstal A 10 0 9 1 2 39 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Raeren-Eynatten 10 9 1 0 27 7 27
2 Royale Union Hutoise A (1) 10 9 1 0 27 11 27
3 Et. Elsautoise A 10 6 3 1 25 12 19
4 R Aywaille FC A 10 5 1 4 19 10 19
5 FC Seraing B 10 5 3 2 22 18 17
6 RUS Gouvy A 10 5 3 2 17 15 17
7 FC Un. Richelle A 10 5 4 1 20 16 16
8 Marloie Sport A 10 5 5 0 18 17 15
9 RSC Habay-la-Neuve A 10 4 3 3 17 13 15
10 FCB Sprimont A 10 4 4 2 23 17 14
11 RRC Mormont A 10 4 4 2 16 17 14
12 ROC Meix-dt-Virton A 10 2 7 1 9 23 7
13 St. Waremme-Borgworm A 10 1 5 4 10 21 7
14 ES Wanze/Bas-Oha A 10 1 6 3 11 19 6
15 FC Herstal A 10 1 8 1 8 32 4
16 RRC Longlier A 10 0 8 2 11 32 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Royale Union Hutoise A 10 9 1 0 25 9 27
2 RFC Raeren-Eynatten 10 7 1 2 29 7 23
3 R Aywaille FC A 10 7 1 2 20 7 23
4 RSC Habay-la-Neuve A 10 7 2 1 17 10 22
5 FC Un. Richelle A 10 6 4 0 24 15 18
6 FCB Sprimont A 10 5 4 1 18 8 16
7 ROC Meix-dt-Virton A 10 5 4 1 16 21 16
8 St. Waremme-Borgworm A 10 5 5 0 14 14 15
9 Et. Elsautoise A 10 4 4 2 19 17 14
10 FC Seraing B 10 4 4 2 18 16 14
11 ES Wanze/Bas-Oha A 10 3 5 2 15 22 11
12 RUS Gouvy A 10 3 5 2 11 23 11
13 RRC Mormont A 10 2 5 3 9 16 9
14 RRC Longlier A 10 1 7 2 7 15 5
15 Marloie Sport A 10 0 8 2 9 26 2
16 FC Herstal A 10 0 8 2 8 33 2
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2023) - 1e periode
FCB Sprimont A - FC Seraing B 4 - 1
Royale Union Hutoise A - FC Un. Richelle A 3 - 1
Marloie Sport A - FC Herstal A 2 - 2
RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 6
St. Waremme-Borgworm A - RRC Mormont A 2 - 3
ES Wanze/Bas-Oha A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 3
Et. Elsautoise A - RRC Longlier A 0 - 0
ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A 0 - 5


Speeldag 2 (3 september 2023) - 1e periode
RRC Longlier A - Royale Union Hutoise A 2 - 3
FC Un. Richelle A - Marloie Sport A 4 - 1
FC Herstal A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 3
RRC Mormont A - Et. Elsautoise A 0 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - RUS Gouvy A 2 - 0
R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 1
RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 0
FC Seraing B - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 2


Speeldag 3 (10 september 2023) - 1e periode
Marloie Sport A - RRC Longlier A 1 - 3
Royale Union Hutoise A - Et. Elsautoise A 5 - 2
FCB Sprimont A - FC Herstal A 4 - 0
St. Waremme-Borgworm A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
RUS Gouvy A - FC Seraing B 1 - 0
ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 4 - 2
R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1
ES Wanze/Bas-Oha A - FC Un. Richelle A 0 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2023)
St. Waremme-Borgworm A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2 Speeldag 3


Speeldag 4 (17 september 2023) - 1e periode
Royale Union Hutoise A - Marloie Sport A 4 - 0
RRC Longlier A - FCB Sprimont A 0 - 2
Et. Elsautoise A - ES Wanze/Bas-Oha A 6 - 1
FC Seraing B - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
FC Herstal A - RUS Gouvy A 2 - 3
FC Un. Richelle A - St. Waremme-Borgworm A 4 - 1
RRC Mormont A - R Aywaille FC A 0 - 2


Speeldag 5 (24 september 2023) - 1e periode
FCB Sprimont A - FC Un. Richelle A 2 - 1
Marloie Sport A - Et. Elsautoise A 1 - 3
RFC Raeren-Eynatten - FC Seraing B 0 - 0
St. Waremme-Borgworm A - Royale Union Hutoise A 1 - 0
RUS Gouvy A - RRC Mormont A 1 - 1
R Aywaille FC A - FC Herstal A 4 - 2
ES Wanze/Bas-Oha A - RRC Longlier A 2 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2


Speeldag 6 (1 oktober 2023) - 1e periode
RRC Longlier A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 2
Royale Union Hutoise A - RUS Gouvy A 2 - 1
FC Seraing B - R Aywaille FC A 1 - 2
RRC Mormont A - Marloie Sport A 2 - 1
FC Herstal A - ES Wanze/Bas-Oha A 0 - 5
Et. Elsautoise A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 1 - 0
FC Un. Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 3


Speeldag 7 (8 oktober 2023) - 1e periode
FCB Sprimont A - Et. Elsautoise A 4 - 0
St. Waremme-Borgworm A - RRC Longlier A 2 - 0
RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 1 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - FC Seraing B 1 - 4
ES Wanze/Bas-Oha A - Royale Union Hutoise A 0 - 3
RUS Gouvy A - FC Un. Richelle A 0 - 3
ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A 2 - 0
R Aywaille FC A - Marloie Sport A 2 - 0


Speeldag 8 (15 oktober 2023) - 1e periode
Royale Union Hutoise A - FCB Sprimont A 1 - 0
Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
RRC Longlier A - RUS Gouvy A 0 - 2
FC Seraing B - RRC Mormont A 2 - 0
Et. Elsautoise A - R Aywaille FC A 1 - 2
ES Wanze/Bas-Oha A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 2
FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 6
FC Un. Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2023) - 1e periode
FCB Sprimont A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 2
RFC Raeren-Eynatten - Et. Elsautoise A 3 - 0
ROC Meix-dt-Virton A - St. Waremme-Borgworm A 2 - 1
R Aywaille FC A - RRC Longlier A 1 - 0
RUS Gouvy A - Marloie Sport A 1 - 1
FC Seraing B - FC Herstal A 4 - 1
RRC Mormont A - FC Un. Richelle A 1 - 3
RSC Habay-la-Neuve A - Royale Union Hutoise A 2 - 3


Speeldag 10 (29 oktober 2023) - 1e periode
St. Waremme-Borgworm A - FCB Sprimont A 1 - 0
RRC Longlier A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
Royale Union Hutoise A - R Aywaille FC A 1 - 0
FC Herstal A - RRC Mormont A 0 - 0
FC Un. Richelle A - FC Seraing B 2 - 3
Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3
Et. Elsautoise A - RUS Gouvy A 6 - 1
ES Wanze/Bas-Oha A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 2


Speeldag 11 (5 november 2023) - 2e periode
RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 0
R Aywaille FC A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
RFC Raeren-Eynatten - RRC Longlier A 5 - 1
FC Herstal A - Et. Elsautoise A 1 - 5
ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A 1 - 3
RRC Mormont A - Royale Union Hutoise A 0 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - FC Un. Richelle A 3 - 0
FC Seraing B - St. Waremme-Borgworm A 4 - 0


Speeldag 12 (12 november 2023) - 2e periode
FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
Marloie Sport A - FC Seraing B 2 - 0
Royale Union Hutoise A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 0
RRC Longlier A - RRC Mormont A 2 - 2
Et. Elsautoise A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 0
ES Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A 1 - 1
St. Waremme-Borgworm A - R Aywaille FC A 0 - 1
FC Un. Richelle A - FC Herstal A 6 - 0


Speeldag 13 (19 november 2023) - 2e periode
Marloie Sport A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 1
RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
R Aywaille FC A - FC Un. Richelle A 1 - 2
FC Herstal A - RRC Longlier A 2 - 1
RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 4 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - Et. Elsautoise A 0 - 4
RUS Gouvy A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1
FC Seraing B - Royale Union Hutoise A 5 - 2


Speeldag 14 (26 november 2023) - 2e periode
FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
RRC Longlier A - FC Seraing B 1 - 3
Royale Union Hutoise A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
St. Waremme-Borgworm A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
RUS Gouvy A - R Aywaille FC A 1 - 3
ES Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A 0 - 2
Et. Elsautoise A - FC Un. Richelle A 4 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A 3 - 0


Speeldag 15 (3 december 2023) - 2e periode
Marloie Sport A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 3
RRC Mormont A - FCB Sprimont A 2 - 1
FC Herstal A - Royale Union Hutoise A 1 - 4
ROC Meix-dt-Virton A - RUS Gouvy A 1 - 2
R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
RFC Raeren-Eynatten - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 0
FC Un. Richelle A - RRC Longlier A 3 - 0
FC Seraing B - Et. Elsautoise A 2 - 1


Speeldag 16 (10 december 2023) - 2e periode
Royale Union Hutoise A - ES Wanze/Bas-Oha A 3 - 2
FCB Sprimont A - R Aywaille FC A 2 - 4
RRC Longlier A - Marloie Sport A 1 - 2
RRC Mormont A - FC Seraing B 1 - 2
St. Waremme-Borgworm A - FC Herstal A 1 - 1
Et. Elsautoise A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 0
FC Un. Richelle A - RUS Gouvy A 1 - 4


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 december 2023)
RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1 Speeldag 13


Speeldag 17 (17 december 2023) - 2e periode
RRC Longlier A - St. Waremme-Borgworm A 2 - 2
Marloie Sport A - RRC Mormont A 4 - 0
FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
R Aywaille FC A - Et. Elsautoise A 1 - 1
ES Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A 1 - 1
RUS Gouvy A - Royale Union Hutoise A 0 - 1
RFC Raeren-Eynatten - FC Un. Richelle A 3 - 1
FC Seraing B - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 20 december 2023)
RFC Raeren-Eynatten - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 0 Speeldag 15


Inhaalwedstrijden (zondag 7 januari 2024)
RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 0 Speeldag 16


Speeldag 18 (14 januari 2024) - 2e periode
Royale Union Hutoise A - RRC Longlier A 4 - 2
FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 4 - 0
St. Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 1 - 1
ES Wanze/Bas-Oha A - R Aywaille FC A 0 - 0
ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
Et. Elsautoise A - FC Herstal A 3 - 0
FC Un. Richelle A - RRC Mormont A 3 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 3 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 24 januari 2024)
FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 4 - 0 Speeldag 18
St. Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 1 - 1 Speeldag 18
Et. Elsautoise A - FC Herstal A 3 - 0 Speeldag 18
RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 3 - 0 Speeldag 18


Speeldag 20 (28 januari 2024) - 2e periode
RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 4 - 1
RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A 1 - 3
ES Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 2 - 1
FC Un. Richelle A - R Aywaille FC A 0 - 0
St. Waremme-Borgworm A - RUS Gouvy A 0 - 3
ROC Meix-dt-Virton A - FC Seraing B 2 - 1
Et. Elsautoise A - Royale Union Hutoise A 0 - 4
FCB Sprimont A - RRC Longlier A 4 - 0


Speeldag 19 (4 februari 2024) - 2e periode
RRC Longlier A - Et. Elsautoise A 1 - 5
Marloie Sport A - Royale Union Hutoise A 1 - 3
FC Herstal A - FC Un. Richelle A 1 - 2
R Aywaille FC A - St. Waremme-Borgworm A 3 - 1
RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 3 - 1
RUS Gouvy A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
FC Seraing B - FCB Sprimont A 2 - 6


Speeldag 21 (11 februari 2024) - 3e periode
Marloie Sport A - FCB Sprimont A 2 - 5
RRC Longlier A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 3
Royale Union Hutoise A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1
RUS Gouvy A - Et. Elsautoise A 2 - 3
FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 3
FC Seraing B - FC Un. Richelle A 3 - 1
R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 0


Speeldag 22 (18 februari 2024) - 3e periode
FCB Sprimont A - Royale Union Hutoise A 1 - 0
FC Un. Richelle A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 0
RRC Mormont A - FC Herstal A 3 - 0
RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 0 - 0
ROC Meix-dt-Virton A - RRC Longlier A 1 - 1
RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A 2 - 0
St. Waremme-Borgworm A - Marloie Sport A 0 - 0
Et. Elsautoise A - FC Seraing B 0 - 1


Speeldag 23 (25 februari 2024) - 3e periode
Royale Union Hutoise A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2
RRC Longlier A - FC Un. Richelle A 1 - 2
FCB Sprimont A - St. Waremme-Borgworm A 0 - 1
Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
ES Wanze/Bas-Oha A - Et. Elsautoise A 1 - 2
R Aywaille FC A - RRC Mormont A 2 - 0
FC Seraing B - RFC Raeren-Eynatten 3 - 1
RUS Gouvy A - FC Herstal A 3 - 0


Inhaalwedstrijden (zondag 3 maart 2024)
RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 0 Speeldag 21


Speeldag 24 (10 maart 2024) - 3e periode
St. Waremme-Borgworm A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 0
FC Herstal A - FC Seraing B 0 - 4
RSC Habay-la-Neuve A - RRC Longlier A 6 - 1
RRC Mormont A - RUS Gouvy A 4 - 2
RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 2 - 1
ROC Meix-dt-Virton A - Royale Union Hutoise A 1 - 2
Et. Elsautoise A - Marloie Sport A 1 - 2
FC Un. Richelle A - FCB Sprimont A 1 - 1


Speeldag 25 (17 maart 2024) - 3e periode
Royale Union Hutoise A - RRC Mormont A 3 - 2
Marloie Sport A - FC Un. Richelle A 5 - 0
RRC Longlier A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
RUS Gouvy A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 1
St. Waremme-Borgworm A - Et. Elsautoise A 2 - 3
R Aywaille FC A - FC Seraing B 1 - 2
ES Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A 2 - 0


Speeldag 26 (24 maart 2024) - 3e periode
FC Un. Richelle A - Royale Union Hutoise A 1 - 1
FC Herstal A - R Aywaille FC A 1 - 1
FC Seraing B - RUS Gouvy A 7 - 0
RRC Mormont A - RRC Longlier A 2 - 1
RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 4 - 1
Et. Elsautoise A - FCB Sprimont A 2 - 2
ROC Meix-dt-Virton A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1


Speeldag 27 (7 april 2024) - 3e periode
Royale Union Hutoise A - FC Seraing B 5 - 2
RRC Longlier A - FC Herstal A 6 - 0
Marloie Sport A - R Aywaille FC A 0 - 3
FCB Sprimont A - RRC Mormont A 2 - 1
RUS Gouvy A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
Et. Elsautoise A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 2
St. Waremme-Borgworm A - FC Un. Richelle A 3 - 1
ES Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 1


Speeldag 28 (14 april 2024) - 3e periode
FC Seraing B - RRC Longlier A 2 - 2
RSC Habay-la-Neuve A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
RRC Mormont A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 2
ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A 0 - 0
FC Herstal A - Marloie Sport A 0 - 8
RFC Raeren-Eynatten - Royale Union Hutoise A 1 - 2
R Aywaille FC A - RUS Gouvy A 2 - 0
FC Un. Richelle A - Et. Elsautoise A 1 - 2


Speeldag 29 (21 april 2024) - 3e periode
Marloie Sport A - RUS Gouvy A 2 - 1
FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
Et. Elsautoise A - RRC Mormont A 0 - 3
ES Wanze/Bas-Oha A - FC Seraing B 2 - 1
Royale Union Hutoise A - FC Herstal A 6 - 1
FC Un. Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 3
RRC Longlier A - R Aywaille FC A 1 - 3
St. Waremme-Borgworm A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 2


Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
FC Herstal A - FCB Sprimont A 0 - 3
ROC Meix-dt-Virton A - FC Un. Richelle A 0 - 2
FC Seraing B - Marloie Sport A 2 - 3
RUS Gouvy A - RRC Longlier A 0 - 0
RSC Habay-la-Neuve A - Et. Elsautoise A 2 - 0
RFC Raeren-Eynatten - St. Waremme-Borgworm A 3 - 0
RRC Mormont A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 1
R Aywaille FC A - Royale Union Hutoise A 4 - 3


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Royale Union Hutoise A 714031
2RFC Raeren-Eynatten 663828
3R Aywaille FC A 613130
4RSC Habay-la-Neuve A 613427
5FC Seraing B 502723
6Et. Elsautoise A 462026
7FCB Sprimont A 462917
8FC Un. Richelle A 452421
9RRC Mormont A 392415
10St. Waremme-Borgworm A 371819
11ROC Meix-dt-Virton A 361521
12Marloie Sport A 341717
13RUS Gouvy A 341717
14ES Wanze/Bas-Oha A 311912
15RRC Longlier A 1367
16FC Herstal A 752


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Royale Union Hutoise A 19514
2RFC Raeren-Eynatten 24717
3R Aywaille FC A 291415
4RSC Habay-la-Neuve A 291118
5FC Seraing B 401822
6Et. Elsautoise A 442519
7FCB Sprimont A 441628
8FC Un. Richelle A 452124
9RRC Mormont A 512130
10St. Waremme-Borgworm A 532726
11ROC Meix-dt-Virton A 543024
12Marloie Sport A 562828
13RUS Gouvy A 562828
14ES Wanze/Bas-Oha A 592633
15RRC Longlier A 773938
16FC Herstal A 834043


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1R Aywaille FC A 1266
2RSC Habay-la-Neuve A 1064
3Marloie Sport A 936
4Royale Union Hutoise A 963
5ROC Meix-dt-Virton A 716
6FCB Sprimont A 734
7ES Wanze/Bas-Oha A 761
8RFC Raeren-Eynatten 633
9St. Waremme-Borgworm A 633
10RRC Longlier A 532
11RRC Mormont A 413
12Et. Elsautoise A 303
13FC Un. Richelle A 303
14RUS Gouvy A 220
15FC Seraing B 110
16FC Herstal A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Raeren-Eynatten 763937
2Royale Union Hutoise A 754233
3FC Seraing B 674225
4Et. Elsautoise A 582731
5R Aywaille FC A 583127
6RSC Habay-la-Neuve A 583424
7FC Un. Richelle A 563323
8FCB Sprimont A 563323
9Marloie Sport A 512625
10RRC Mormont A 432419
11ES Wanze/Bas-Oha A 411724
12RUS Gouvy A 361620
13St. Waremme-Borgworm A 361719
14ROC Meix-dt-Virton A 351619
15RRC Longlier A 332013
16FC Herstal A 18108


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Raeren-Eynatten 26917
2R Aywaille FC A 281612
3RSC Habay-la-Neuve A 281414
4Royale Union Hutoise A 361620
5FCB Sprimont A 371819
6RRC Mormont A 461927
7Et. Elsautoise A 472126
8St. Waremme-Borgworm A 472126
9FC Seraing B 492623
10FC Un. Richelle A 502030
11ROC Meix-dt-Virton A 552926
12RUS Gouvy A 572334
13ES Wanze/Bas-Oha A 572235
14Marloie Sport A 603030
15RRC Longlier A 703535
16FC Herstal A 1045153


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RFC Raeren-Eynatten 8 9 
2Royale Union Hutoise A 7 8 
3RSC Habay-la-Neuve A 6 10x
4R Aywaille FC A 6 9 
5FC Seraing B 6 6 
6FCB Sprimont A 5 6 
7Et. Elsautoise A 5 5 
8Marloie Sport A 3x4 
9FC Un. Richelle A 3 3 
10RRC Mormont A 3 3 
11ROC Meix-dt-Virton A 2 5 
12St. Waremme-Borgworm A 2 4 
13ES Wanze/Bas-Oha A 2 3 
14RUS Gouvy A 2 3 
15RRC Longlier A 1 2 
16FC Herstal A 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RSC Habay-la-Neuve A 1486
2R Aywaille FC A 1156
3RFC Raeren-Eynatten 1174
4Royale Union Hutoise A 954
5FC Un. Richelle A 853
6FCB Sprimont A 853
7RUS Gouvy A 853
8FC Seraing B 633
9RRC Mormont A 633
10Et. Elsautoise A 642
11St. Waremme-Borgworm A 651
12Marloie Sport A 532
13ROC Meix-dt-Virton A 422
14RRC Longlier A 422
15ES Wanze/Bas-Oha A 321
16FC Herstal A 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Un. Richelle A 271413
2Royale Union Hutoise A 271413
3FC Seraing B 271512
4RSC Habay-la-Neuve A 271512
5RFC Raeren-Eynatten 261313
6R Aywaille FC A 261511
7Marloie Sport A 251411
8St. Waremme-Borgworm A 231112
9FCB Sprimont A 231310
10ES Wanze/Bas-Oha A 221012
11Et. Elsautoise A 211011
12RRC Longlier A 21129
13RRC Mormont A 21129
14ROC Meix-dt-Virton A 20911
15RUS Gouvy A 201010
16FC Herstal A 1486


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Un. Richelle A 312
2Royale Union Hutoise A 312
3FC Seraing B 303
4RSC Habay-la-Neuve A 303
5RFC Raeren-Eynatten 422
6R Aywaille FC A 404
7Marloie Sport A 514
8St. Waremme-Borgworm A 743
9FCB Sprimont A 725
10ES Wanze/Bas-Oha A 853
11Et. Elsautoise A 954
12RRC Longlier A 936
13RRC Mormont A 936
14ROC Meix-dt-Virton A 1064
15RUS Gouvy A 1055
16FC Herstal A 1679


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Royale Union Hutoise A 15 13 1 1 42 16 40
2 RFC Raeren-Eynatten 15 12 2 1 39 9 38
3 RSC Habay-la-Neuve A 15 11 1 3 34 14 34
4 R Aywaille FC A 15 9 4 2 31 16 31
5 FCB Sprimont A 15 9 2 4 33 18 29
6 FC Seraing B 15 8 3 4 42 26 27
7 FC Un. Richelle A 15 7 3 5 33 20 24
8 RRC Mormont A 15 7 3 5 24 19 24
9 Et. Elsautoise A 15 6 2 7 27 21 20
10 ES Wanze/Bas-Oha A 15 5 4 6 17 22 19
11 St. Waremme-Borgworm A 15 5 3 7 17 21 18
12 Marloie Sport A 15 5 2 8 26 30 17
13 RUS Gouvy A 15 4 5 6 16 23 17
14 ROC Meix-dt-Virton A 15 4 3 8 16 29 15
15 RRC Longlier A 15 1 3 11 20 35 6
16 FC Herstal A 15 1 2 12 10 51 5

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Royale Union Hutoise A 15 10 1 4 33 20 31
2 R Aywaille FC A 15 9 3 3 27 12 30
3 RFC Raeren-Eynatten 15 9 1 5 37 17 28
4 RSC Habay-la-Neuve A 15 7 6 2 24 14 27
5 Et. Elsautoise A 15 8 2 5 31 26 26
6 FC Seraing B 15 7 2 6 25 23 23
7 FC Un. Richelle A 15 7 0 8 23 30 21
8 ROC Meix-dt-Virton A 15 6 3 6 19 26 21
9 St. Waremme-Borgworm A 15 5 4 6 19 26 19
10 Marloie Sport A 15 5 2 8 25 30 17
11 RUS Gouvy A 15 5 2 8 20 34 17
12 FCB Sprimont A 15 4 5 6 23 19 17
13 RRC Mormont A 15 4 3 8 19 27 15
14 ES Wanze/Bas-Oha A 15 3 3 9 24 35 12
15 RRC Longlier A 15 1 4 10 13 35 7
16 FC Herstal A 15 0 2 13 8 53 2

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



ES Wanze/Bas-Oha A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 ES Wanze/Bas-Oha A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 3
03/09/2023 2 FC Seraing B - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
10/09/2023 3 ES Wanze/Bas-Oha A - FC Un. Richelle A 0 - 2
17/09/2023 4 Et. Elsautoise A - ES Wanze/Bas-Oha A 6 - 1
24/09/2023 5 ES Wanze/Bas-Oha A - RRC Longlier A 2 - 1
01/10/2023 6 FC Herstal A - ES Wanze/Bas-Oha A 0 - 5
08/10/2023 7 ES Wanze/Bas-Oha A - Royale Union Hutoise A 0 - 3
15/10/2023 8 ES Wanze/Bas-Oha A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 2
22/10/2023 9 FCB Sprimont A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 2
29/10/2023 10 ES Wanze/Bas-Oha A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 R Aywaille FC A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
12/11/2023 12 ES Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A 1 - 1
19/11/2023 13 Marloie Sport A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 1
26/11/2023 14 ES Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A 0 - 2
03/12/2023 15 RFC Raeren-Eynatten - ES Wanze/Bas-Oha A 20/12   Speeldag 
10/12/2023 16 Royale Union Hutoise A - ES Wanze/Bas-Oha A 3 - 2
17/12/2023 17 ES Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A 1 - 1
20/12/2023 15 RFC Raeren-Eynatten - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 0
14/01/2024 18 ES Wanze/Bas-Oha A - R Aywaille FC A 0 - 0
28/01/2024 20 ES Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RUS Gouvy A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
11/02/2024 21 RRC Longlier A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 3
18/02/2024 22 FC Un. Richelle A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 0
25/02/2024 23 ES Wanze/Bas-Oha A - Et. Elsautoise A 1 - 2
10/03/2024 24 St. Waremme-Borgworm A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 0
17/03/2024 25 ES Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A 2 - 0
24/03/2024 26 ROC Meix-dt-Virton A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
07/04/2024 27 ES Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 1
14/04/2024 28 RSC Habay-la-Neuve A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
21/04/2024 29 ES Wanze/Bas-Oha A - FC Seraing B 2 - 1
28/04/2024 30 RRC Mormont A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 1

Et. Elsautoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Et. Elsautoise A - RRC Longlier A 0 - 0
03/09/2023 2 RRC Mormont A - Et. Elsautoise A 0 - 0
10/09/2023 3 Royale Union Hutoise A - Et. Elsautoise A 5 - 2
17/09/2023 4 Et. Elsautoise A - ES Wanze/Bas-Oha A 6 - 1
24/09/2023 5 Marloie Sport A - Et. Elsautoise A 1 - 3
01/10/2023 6 Et. Elsautoise A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 0
08/10/2023 7 FCB Sprimont A - Et. Elsautoise A 4 - 0
15/10/2023 8 Et. Elsautoise A - R Aywaille FC A 1 - 2
22/10/2023 9 RFC Raeren-Eynatten - Et. Elsautoise A 3 - 0
29/10/2023 10 Et. Elsautoise A - RUS Gouvy A 6 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Herstal A - Et. Elsautoise A 1 - 5
12/11/2023 12 Et. Elsautoise A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 0
19/11/2023 13 ROC Meix-dt-Virton A - Et. Elsautoise A 0 - 4
26/11/2023 14 Et. Elsautoise A - FC Un. Richelle A 4 - 2
03/12/2023 15 FC Seraing B - Et. Elsautoise A 2 - 1
10/12/2023 16 Et. Elsautoise A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
17/12/2023 17 R Aywaille FC A - Et. Elsautoise A 1 - 1
14/01/2024 18 Et. Elsautoise A - FC Herstal A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 18 Et. Elsautoise A - FC Herstal A 3 - 0
28/01/2024 20 Et. Elsautoise A - Royale Union Hutoise A 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RRC Longlier A - Et. Elsautoise A 1 - 5
11/02/2024 21 RUS Gouvy A - Et. Elsautoise A 2 - 3
18/02/2024 22 Et. Elsautoise A - FC Seraing B 0 - 1
25/02/2024 23 ES Wanze/Bas-Oha A - Et. Elsautoise A 1 - 2
10/03/2024 24 Et. Elsautoise A - Marloie Sport A 1 - 2
17/03/2024 25 St. Waremme-Borgworm A - Et. Elsautoise A 2 - 3
24/03/2024 26 Et. Elsautoise A - FCB Sprimont A 2 - 2
07/04/2024 27 Et. Elsautoise A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 2
14/04/2024 28 FC Un. Richelle A - Et. Elsautoise A 1 - 2
21/04/2024 29 Et. Elsautoise A - RRC Mormont A 0 - 3
28/04/2024 30 RSC Habay-la-Neuve A - Et. Elsautoise A 2 - 0

FC Herstal A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Marloie Sport A - FC Herstal A 2 - 2
03/09/2023 2 FC Herstal A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 3
10/09/2023 3 FCB Sprimont A - FC Herstal A 4 - 0
17/09/2023 4 FC Herstal A - RUS Gouvy A 2 - 3
24/09/2023 5 R Aywaille FC A - FC Herstal A 4 - 2
01/10/2023 6 FC Herstal A - ES Wanze/Bas-Oha A 0 - 5
08/10/2023 7 ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A 2 - 0
15/10/2023 8 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 6
22/10/2023 9 FC Seraing B - FC Herstal A 4 - 1
29/10/2023 10 FC Herstal A - RRC Mormont A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Herstal A - Et. Elsautoise A 1 - 5
12/11/2023 12 FC Un. Richelle A - FC Herstal A 6 - 0
19/11/2023 13 FC Herstal A - RRC Longlier A 2 - 1
26/11/2023 14 RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A 3 - 0
03/12/2023 15 FC Herstal A - Royale Union Hutoise A 1 - 4
10/12/2023 16 St. Waremme-Borgworm A - FC Herstal A 1 - 1
17/12/2023 17 FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
14/01/2024 18 Et. Elsautoise A - FC Herstal A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 18 Et. Elsautoise A - FC Herstal A 3 - 0
28/01/2024 20 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 FC Herstal A - FC Un. Richelle A 1 - 2
11/02/2024 21 FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 3
18/02/2024 22 RRC Mormont A - FC Herstal A 3 - 0
25/02/2024 23 RUS Gouvy A - FC Herstal A 3 - 0
10/03/2024 24 FC Herstal A - FC Seraing B 0 - 4
17/03/2024 25 ES Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A 2 - 0
24/03/2024 26 FC Herstal A - R Aywaille FC A 1 - 1
07/04/2024 27 RRC Longlier A - FC Herstal A 6 - 0
14/04/2024 28 FC Herstal A - Marloie Sport A 0 - 8
21/04/2024 29 Royale Union Hutoise A - FC Herstal A 6 - 1
28/04/2024 30 FC Herstal A - FCB Sprimont A 0 - 3

FC Seraing B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 FCB Sprimont A - FC Seraing B 4 - 1
03/09/2023 2 FC Seraing B - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
10/09/2023 3 RUS Gouvy A - FC Seraing B 1 - 0
17/09/2023 4 FC Seraing B - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
24/09/2023 5 RFC Raeren-Eynatten - FC Seraing B 0 - 0
01/10/2023 6 FC Seraing B - R Aywaille FC A 1 - 2
08/10/2023 7 RSC Habay-la-Neuve A - FC Seraing B 1 - 4
15/10/2023 8 FC Seraing B - RRC Mormont A 2 - 0
22/10/2023 9 FC Seraing B - FC Herstal A 4 - 1
29/10/2023 10 FC Un. Richelle A - FC Seraing B 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Seraing B - St. Waremme-Borgworm A 4 - 0
12/11/2023 12 Marloie Sport A - FC Seraing B 2 - 0
19/11/2023 13 FC Seraing B - Royale Union Hutoise A 5 - 2
26/11/2023 14 RRC Longlier A - FC Seraing B 1 - 3
03/12/2023 15 FC Seraing B - Et. Elsautoise A 2 - 1
10/12/2023 16 RRC Mormont A - FC Seraing B 1 - 2
17/12/2023 17 FC Seraing B - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
14/01/2024 18 St. Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 24/01   Speeldag 
24/01/2024 18 St. Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 1 - 1
28/01/2024 20 ROC Meix-dt-Virton A - FC Seraing B 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 FC Seraing B - FCB Sprimont A 2 - 6
11/02/2024 21 FC Seraing B - FC Un. Richelle A 3 - 1
18/02/2024 22 Et. Elsautoise A - FC Seraing B 0 - 1
25/02/2024 23 FC Seraing B - RFC Raeren-Eynatten 3 - 1
10/03/2024 24 FC Herstal A - FC Seraing B 0 - 4
17/03/2024 25 R Aywaille FC A - FC Seraing B 1 - 2
24/03/2024 26 FC Seraing B - RUS Gouvy A 7 - 0
07/04/2024 27 Royale Union Hutoise A - FC Seraing B 5 - 2
14/04/2024 28 FC Seraing B - RRC Longlier A 2 - 2
21/04/2024 29 ES Wanze/Bas-Oha A - FC Seraing B 2 - 1
28/04/2024 30 FC Seraing B - Marloie Sport A 2 - 3

FC Un. Richelle A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Royale Union Hutoise A - FC Un. Richelle A 3 - 1
03/09/2023 2 FC Un. Richelle A - Marloie Sport A 4 - 1
10/09/2023 3 ES Wanze/Bas-Oha A - FC Un. Richelle A 0 - 2
17/09/2023 4 FC Un. Richelle A - St. Waremme-Borgworm A 4 - 1
24/09/2023 5 FCB Sprimont A - FC Un. Richelle A 2 - 1
01/10/2023 6 FC Un. Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 3
08/10/2023 7 RUS Gouvy A - FC Un. Richelle A 0 - 3
15/10/2023 8 FC Un. Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1
22/10/2023 9 RRC Mormont A - FC Un. Richelle A 1 - 3
29/10/2023 10 FC Un. Richelle A - FC Seraing B 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RSC Habay-la-Neuve A - FC Un. Richelle A 3 - 0
12/11/2023 12 FC Un. Richelle A - FC Herstal A 6 - 0
19/11/2023 13 R Aywaille FC A - FC Un. Richelle A 1 - 2
26/11/2023 14 Et. Elsautoise A - FC Un. Richelle A 4 - 2
03/12/2023 15 FC Un. Richelle A - RRC Longlier A 3 - 0
10/12/2023 16 FC Un. Richelle A - RUS Gouvy A 1 - 4
17/12/2023 17 RFC Raeren-Eynatten - FC Un. Richelle A 3 - 1
14/01/2024 18 FC Un. Richelle A - RRC Mormont A 3 - 0
28/01/2024 20 FC Un. Richelle A - R Aywaille FC A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 FC Herstal A - FC Un. Richelle A 1 - 2
11/02/2024 21 FC Seraing B - FC Un. Richelle A 3 - 1
18/02/2024 22 FC Un. Richelle A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 0
25/02/2024 23 RRC Longlier A - FC Un. Richelle A 1 - 2
10/03/2024 24 FC Un. Richelle A - FCB Sprimont A 1 - 1
17/03/2024 25 Marloie Sport A - FC Un. Richelle A 5 - 0
24/03/2024 26 FC Un. Richelle A - Royale Union Hutoise A 1 - 1
07/04/2024 27 St. Waremme-Borgworm A - FC Un. Richelle A 3 - 1
14/04/2024 28 FC Un. Richelle A - Et. Elsautoise A 1 - 2
21/04/2024 29 FC Un. Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 3
28/04/2024 30 ROC Meix-dt-Virton A - FC Un. Richelle A 0 - 2

FCB Sprimont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 FCB Sprimont A - FC Seraing B 4 - 1
03/09/2023 2 R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 1
10/09/2023 3 FCB Sprimont A - FC Herstal A 4 - 0
17/09/2023 4 RRC Longlier A - FCB Sprimont A 0 - 2
24/09/2023 5 FCB Sprimont A - FC Un. Richelle A 2 - 1
01/10/2023 6 RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 1 - 0
08/10/2023 7 FCB Sprimont A - Et. Elsautoise A 4 - 0
15/10/2023 8 Royale Union Hutoise A - FCB Sprimont A 1 - 0
22/10/2023 9 FCB Sprimont A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 2
29/10/2023 10 St. Waremme-Borgworm A - FCB Sprimont A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 0
12/11/2023 12 FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
19/11/2023 13 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 4 - 1
26/11/2023 14 FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
03/12/2023 15 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 2 - 1
10/12/2023 16 FCB Sprimont A - R Aywaille FC A 2 - 4
17/12/2023 17 ES Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A 1 - 1
14/01/2024 18 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 18 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 4 - 0
28/01/2024 20 FCB Sprimont A - RRC Longlier A 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 FC Seraing B - FCB Sprimont A 2 - 6
11/02/2024 21 Marloie Sport A - FCB Sprimont A 2 - 5
18/02/2024 22 FCB Sprimont A - Royale Union Hutoise A 1 - 0
25/02/2024 23 FCB Sprimont A - St. Waremme-Borgworm A 0 - 1
10/03/2024 24 FC Un. Richelle A - FCB Sprimont A 1 - 1
17/03/2024 25 FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
24/03/2024 26 Et. Elsautoise A - FCB Sprimont A 2 - 2
07/04/2024 27 FCB Sprimont A - RRC Mormont A 2 - 1
14/04/2024 28 ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A 0 - 0
21/04/2024 29 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
28/04/2024 30 FC Herstal A - FCB Sprimont A 0 - 3

Marloie Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Marloie Sport A - FC Herstal A 2 - 2
03/09/2023 2 FC Un. Richelle A - Marloie Sport A 4 - 1
10/09/2023 3 Marloie Sport A - RRC Longlier A 1 - 3
17/09/2023 4 Royale Union Hutoise A - Marloie Sport A 4 - 0
24/09/2023 5 Marloie Sport A - Et. Elsautoise A 1 - 3
01/10/2023 6 RRC Mormont A - Marloie Sport A 2 - 1
08/10/2023 7 R Aywaille FC A - Marloie Sport A 2 - 0
15/10/2023 8 Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
22/10/2023 9 RUS Gouvy A - Marloie Sport A 1 - 1
29/10/2023 10 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A 1 - 3
12/11/2023 12 Marloie Sport A - FC Seraing B 2 - 0
19/11/2023 13 Marloie Sport A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 1
26/11/2023 14 FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
03/12/2023 15 Marloie Sport A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 3
10/12/2023 16 RRC Longlier A - Marloie Sport A 1 - 2
17/12/2023 17 Marloie Sport A - RRC Mormont A 4 - 0
14/01/2024 18 RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 18 RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 3 - 0
28/01/2024 20 ES Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 Marloie Sport A - Royale Union Hutoise A 1 - 3
11/02/2024 21 Marloie Sport A - FCB Sprimont A 2 - 5
18/02/2024 22 St. Waremme-Borgworm A - Marloie Sport A 0 - 0
25/02/2024 23 Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
10/03/2024 24 Et. Elsautoise A - Marloie Sport A 1 - 2
17/03/2024 25 Marloie Sport A - FC Un. Richelle A 5 - 0
24/03/2024 26 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 4 - 1
07/04/2024 27 Marloie Sport A - R Aywaille FC A 0 - 3
14/04/2024 28 FC Herstal A - Marloie Sport A 0 - 8
21/04/2024 29 Marloie Sport A - RUS Gouvy A 2 - 1
28/04/2024 30 FC Seraing B - Marloie Sport A 2 - 3

R Aywaille FC A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A 0 - 5
03/09/2023 2 R Aywaille FC A - FCB Sprimont A 1 - 1
10/09/2023 3 R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1
17/09/2023 4 RRC Mormont A - R Aywaille FC A 0 - 2
24/09/2023 5 R Aywaille FC A - FC Herstal A 4 - 2
01/10/2023 6 FC Seraing B - R Aywaille FC A 1 - 2
08/10/2023 7 R Aywaille FC A - Marloie Sport A 2 - 0
15/10/2023 8 Et. Elsautoise A - R Aywaille FC A 1 - 2
22/10/2023 9 R Aywaille FC A - RRC Longlier A 1 - 0
29/10/2023 10 Royale Union Hutoise A - R Aywaille FC A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 R Aywaille FC A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
12/11/2023 12 St. Waremme-Borgworm A - R Aywaille FC A 0 - 1
19/11/2023 13 R Aywaille FC A - FC Un. Richelle A 1 - 2
26/11/2023 14 RUS Gouvy A - R Aywaille FC A 1 - 3
03/12/2023 15 R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
10/12/2023 16 FCB Sprimont A - R Aywaille FC A 2 - 4
17/12/2023 17 R Aywaille FC A - Et. Elsautoise A 1 - 1
14/01/2024 18 ES Wanze/Bas-Oha A - R Aywaille FC A 0 - 0
28/01/2024 20 FC Un. Richelle A - R Aywaille FC A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 R Aywaille FC A - St. Waremme-Borgworm A 3 - 1
11/02/2024 21 R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
18/02/2024 22 RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A 2 - 0
25/02/2024 23 R Aywaille FC A - RRC Mormont A 2 - 0
10/03/2024 24 RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 2 - 1
17/03/2024 25 R Aywaille FC A - FC Seraing B 1 - 2
24/03/2024 26 FC Herstal A - R Aywaille FC A 1 - 1
07/04/2024 27 Marloie Sport A - R Aywaille FC A 0 - 3
14/04/2024 28 R Aywaille FC A - RUS Gouvy A 2 - 0
21/04/2024 29 RRC Longlier A - R Aywaille FC A 1 - 3
28/04/2024 30 R Aywaille FC A - Royale Union Hutoise A 4 - 3

RFC Raeren-Eynatten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 6
03/09/2023 2 RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 0
10/09/2023 3 R Aywaille FC A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 1
17/09/2023 4 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
24/09/2023 5 RFC Raeren-Eynatten - FC Seraing B 0 - 0
01/10/2023 6 FC Un. Richelle A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 3
08/10/2023 7 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 1 - 0
15/10/2023 8 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 6
22/10/2023 9 RFC Raeren-Eynatten - Et. Elsautoise A 3 - 0
29/10/2023 10 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RFC Raeren-Eynatten - RRC Longlier A 5 - 1
12/11/2023 12 Royale Union Hutoise A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 0
19/11/2023 13 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 4 - 1
26/11/2023 14 St. Waremme-Borgworm A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
03/12/2023 15 RFC Raeren-Eynatten - ES Wanze/Bas-Oha A 20/12   Speeldag 
10/12/2023 16 Et. Elsautoise A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
17/12/2023 17 RFC Raeren-Eynatten - FC Un. Richelle A 3 - 1
20/12/2023 15 RFC Raeren-Eynatten - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 0
14/01/2024 18 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
28/01/2024 20 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 3 - 1
11/02/2024 21 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 03/03   Speeldag 
18/02/2024 22 RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 0 - 0
25/02/2024 23 FC Seraing B - RFC Raeren-Eynatten 3 - 1
03/03/2024 21 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 0
10/03/2024 24 RFC Raeren-Eynatten - R Aywaille FC A 2 - 1
17/03/2024 25 RRC Longlier A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
24/03/2024 26 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 4 - 1
07/04/2024 27 ES Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 1
14/04/2024 28 RFC Raeren-Eynatten - Royale Union Hutoise A 1 - 2
21/04/2024 29 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 4
28/04/2024 30 RFC Raeren-Eynatten - St. Waremme-Borgworm A 3 - 0

ROC Meix-dt-Virton A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 ROC Meix-dt-Virton A - R Aywaille FC A 0 - 5
03/09/2023 2 RFC Raeren-Eynatten - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 0
10/09/2023 3 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 4 - 2
17/09/2023 4 FC Seraing B - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
24/09/2023 5 ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2
01/10/2023 6 RRC Longlier A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 2
08/10/2023 7 ROC Meix-dt-Virton A - FC Herstal A 2 - 0
15/10/2023 8 FC Un. Richelle A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 1
22/10/2023 9 ROC Meix-dt-Virton A - St. Waremme-Borgworm A 2 - 1
29/10/2023 10 ES Wanze/Bas-Oha A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 ROC Meix-dt-Virton A - Marloie Sport A 1 - 3
12/11/2023 12 FCB Sprimont A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
19/11/2023 13 ROC Meix-dt-Virton A - Et. Elsautoise A 0 - 4
26/11/2023 14 Royale Union Hutoise A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
03/12/2023 15 ROC Meix-dt-Virton A - RUS Gouvy A 1 - 2
10/12/2023 16 RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 07/01   Speeldag 
17/12/2023 17 FC Herstal A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 3
07/01/2024 16 RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 0
14/01/2024 18 ROC Meix-dt-Virton A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 2
28/01/2024 20 ROC Meix-dt-Virton A - FC Seraing B 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
11/02/2024 21 R Aywaille FC A - ROC Meix-dt-Virton A 2 - 0
18/02/2024 22 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Longlier A 1 - 1
25/02/2024 23 Marloie Sport A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 1
10/03/2024 24 ROC Meix-dt-Virton A - Royale Union Hutoise A 1 - 2
17/03/2024 25 RUS Gouvy A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 1
24/03/2024 26 ROC Meix-dt-Virton A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
07/04/2024 27 Et. Elsautoise A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 2
14/04/2024 28 ROC Meix-dt-Virton A - FCB Sprimont A 0 - 0
21/04/2024 29 St. Waremme-Borgworm A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 2
28/04/2024 30 ROC Meix-dt-Virton A - FC Un. Richelle A 0 - 2

RRC Longlier A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Et. Elsautoise A - RRC Longlier A 0 - 0
03/09/2023 2 RRC Longlier A - Royale Union Hutoise A 2 - 3
10/09/2023 3 Marloie Sport A - RRC Longlier A 1 - 3
17/09/2023 4 RRC Longlier A - FCB Sprimont A 0 - 2
24/09/2023 5 ES Wanze/Bas-Oha A - RRC Longlier A 2 - 1
01/10/2023 6 RRC Longlier A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 2
08/10/2023 7 St. Waremme-Borgworm A - RRC Longlier A 2 - 0
15/10/2023 8 RRC Longlier A - RUS Gouvy A 0 - 2
22/10/2023 9 R Aywaille FC A - RRC Longlier A 1 - 0
29/10/2023 10 RRC Longlier A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RFC Raeren-Eynatten - RRC Longlier A 5 - 1
12/11/2023 12 RRC Longlier A - RRC Mormont A 2 - 2
19/11/2023 13 FC Herstal A - RRC Longlier A 2 - 1
26/11/2023 14 RRC Longlier A - FC Seraing B 1 - 3
03/12/2023 15 FC Un. Richelle A - RRC Longlier A 3 - 0
10/12/2023 16 RRC Longlier A - Marloie Sport A 1 - 2
17/12/2023 17 RRC Longlier A - St. Waremme-Borgworm A 2 - 2
14/01/2024 18 Royale Union Hutoise A - RRC Longlier A 4 - 2
28/01/2024 20 FCB Sprimont A - RRC Longlier A 4 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RRC Longlier A - Et. Elsautoise A 1 - 5
11/02/2024 21 RRC Longlier A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 3
18/02/2024 22 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Longlier A 1 - 1
25/02/2024 23 RRC Longlier A - FC Un. Richelle A 1 - 2
10/03/2024 24 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Longlier A 6 - 1
17/03/2024 25 RRC Longlier A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
24/03/2024 26 RRC Mormont A - RRC Longlier A 2 - 1
07/04/2024 27 RRC Longlier A - FC Herstal A 6 - 0
14/04/2024 28 FC Seraing B - RRC Longlier A 2 - 2
21/04/2024 29 RRC Longlier A - R Aywaille FC A 1 - 3
28/04/2024 30 RUS Gouvy A - RRC Longlier A 0 - 0

RRC Mormont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 St. Waremme-Borgworm A - RRC Mormont A 2 - 3
03/09/2023 2 RRC Mormont A - Et. Elsautoise A 0 - 0
10/09/2023 3 ROC Meix-dt-Virton A - RRC Mormont A 4 - 2
17/09/2023 4 RRC Mormont A - R Aywaille FC A 0 - 2
24/09/2023 5 RUS Gouvy A - RRC Mormont A 1 - 1
01/10/2023 6 RRC Mormont A - Marloie Sport A 2 - 1
08/10/2023 7 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 1 - 0
15/10/2023 8 FC Seraing B - RRC Mormont A 2 - 0
22/10/2023 9 RRC Mormont A - FC Un. Richelle A 1 - 3
29/10/2023 10 FC Herstal A - RRC Mormont A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RRC Mormont A - Royale Union Hutoise A 0 - 2
12/11/2023 12 RRC Longlier A - RRC Mormont A 2 - 2
19/11/2023 13 RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 13/12   Speeldag 
26/11/2023 14 ES Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A 0 - 2
03/12/2023 15 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 2 - 1
10/12/2023 16 RRC Mormont A - FC Seraing B 1 - 2
13/12/2023 13 RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
17/12/2023 17 Marloie Sport A - RRC Mormont A 4 - 0
14/01/2024 18 FC Un. Richelle A - RRC Mormont A 3 - 0
28/01/2024 20 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RRC Mormont A - ROC Meix-dt-Virton A 5 - 1
11/02/2024 21 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 03/03   Speeldag 
18/02/2024 22 RRC Mormont A - FC Herstal A 3 - 0
25/02/2024 23 R Aywaille FC A - RRC Mormont A 2 - 0
03/03/2024 21 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 0
10/03/2024 24 RRC Mormont A - RUS Gouvy A 4 - 2
17/03/2024 25 Royale Union Hutoise A - RRC Mormont A 3 - 2
24/03/2024 26 RRC Mormont A - RRC Longlier A 2 - 1
07/04/2024 27 FCB Sprimont A - RRC Mormont A 2 - 1
14/04/2024 28 RRC Mormont A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 2
21/04/2024 29 Et. Elsautoise A - RRC Mormont A 0 - 3
28/04/2024 30 RRC Mormont A - ES Wanze/Bas-Oha A 1 - 1

RSC Habay-la-Neuve A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 ES Wanze/Bas-Oha A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 3
03/09/2023 2 RSC Habay-la-Neuve A - RUS Gouvy A 2 - 0
10/09/2023 3 St. Waremme-Borgworm A - RSC Habay-la-Neuve A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 St. Waremme-Borgworm A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
17/09/2023 4 RSC Habay-la-Neuve A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
24/09/2023 5 ROC Meix-dt-Virton A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2
01/10/2023 6 RSC Habay-la-Neuve A - FCB Sprimont A 1 - 0
08/10/2023 7 RSC Habay-la-Neuve A - FC Seraing B 1 - 4
15/10/2023 8 Marloie Sport A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
22/10/2023 9 RSC Habay-la-Neuve A - Royale Union Hutoise A 2 - 3
29/10/2023 10 RRC Longlier A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RSC Habay-la-Neuve A - FC Un. Richelle A 3 - 0
12/11/2023 12 Et. Elsautoise A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 0
19/11/2023 13 RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 13/12   Speeldag 
26/11/2023 14 RSC Habay-la-Neuve A - FC Herstal A 3 - 0
03/12/2023 15 R Aywaille FC A - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
10/12/2023 16 RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 07/01   Speeldag 
13/12/2023 13 RRC Mormont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
17/12/2023 17 FC Seraing B - RSC Habay-la-Neuve A 2 - 2
07/01/2024 16 RSC Habay-la-Neuve A - ROC Meix-dt-Virton A 1 - 0
14/01/2024 18 RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 18 RSC Habay-la-Neuve A - Marloie Sport A 3 - 0
28/01/2024 20 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Mormont A 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RFC Raeren-Eynatten - RSC Habay-la-Neuve A 3 - 1
11/02/2024 21 FC Herstal A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 3
18/02/2024 22 RSC Habay-la-Neuve A - R Aywaille FC A 2 - 0
25/02/2024 23 Royale Union Hutoise A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2
10/03/2024 24 RSC Habay-la-Neuve A - RRC Longlier A 6 - 1
17/03/2024 25 FCB Sprimont A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 1
24/03/2024 26 RSC Habay-la-Neuve A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1
07/04/2024 27 RUS Gouvy A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
14/04/2024 28 RSC Habay-la-Neuve A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
21/04/2024 29 FC Un. Richelle A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 3
28/04/2024 30 RSC Habay-la-Neuve A - Et. Elsautoise A 2 - 0

RUS Gouvy A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 6
03/09/2023 2 RSC Habay-la-Neuve A - RUS Gouvy A 2 - 0
10/09/2023 3 RUS Gouvy A - FC Seraing B 1 - 0
17/09/2023 4 FC Herstal A - RUS Gouvy A 2 - 3
24/09/2023 5 RUS Gouvy A - RRC Mormont A 1 - 1
01/10/2023 6 Royale Union Hutoise A - RUS Gouvy A 2 - 1
08/10/2023 7 RUS Gouvy A - FC Un. Richelle A 0 - 3
15/10/2023 8 RRC Longlier A - RUS Gouvy A 0 - 2
22/10/2023 9 RUS Gouvy A - Marloie Sport A 1 - 1
29/10/2023 10 Et. Elsautoise A - RUS Gouvy A 6 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 0
12/11/2023 12 ES Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A 1 - 1
19/11/2023 13 RUS Gouvy A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1
26/11/2023 14 RUS Gouvy A - R Aywaille FC A 1 - 3
03/12/2023 15 ROC Meix-dt-Virton A - RUS Gouvy A 1 - 2
10/12/2023 16 FC Un. Richelle A - RUS Gouvy A 1 - 4
17/12/2023 17 RUS Gouvy A - Royale Union Hutoise A 0 - 1
14/01/2024 18 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 24/01   Speeldag 
24/01/2024 18 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 4 - 0
28/01/2024 20 St. Waremme-Borgworm A - RUS Gouvy A 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RUS Gouvy A - ES Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
11/02/2024 21 RUS Gouvy A - Et. Elsautoise A 2 - 3
18/02/2024 22 RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 0 - 0
25/02/2024 23 RUS Gouvy A - FC Herstal A 3 - 0
10/03/2024 24 RRC Mormont A - RUS Gouvy A 4 - 2
17/03/2024 25 RUS Gouvy A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 1
24/03/2024 26 FC Seraing B - RUS Gouvy A 7 - 0
07/04/2024 27 RUS Gouvy A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 0
14/04/2024 28 R Aywaille FC A - RUS Gouvy A 2 - 0
21/04/2024 29 Marloie Sport A - RUS Gouvy A 2 - 1
28/04/2024 30 RUS Gouvy A - RRC Longlier A 0 - 0

Royale Union Hutoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Royale Union Hutoise A - FC Un. Richelle A 3 - 1
03/09/2023 2 RRC Longlier A - Royale Union Hutoise A 2 - 3
10/09/2023 3 Royale Union Hutoise A - Et. Elsautoise A 5 - 2
17/09/2023 4 Royale Union Hutoise A - Marloie Sport A 4 - 0
24/09/2023 5 St. Waremme-Borgworm A - Royale Union Hutoise A 1 - 0
01/10/2023 6 Royale Union Hutoise A - RUS Gouvy A 2 - 1
08/10/2023 7 ES Wanze/Bas-Oha A - Royale Union Hutoise A 0 - 3
15/10/2023 8 Royale Union Hutoise A - FCB Sprimont A 1 - 0
22/10/2023 9 RSC Habay-la-Neuve A - Royale Union Hutoise A 2 - 3
29/10/2023 10 Royale Union Hutoise A - R Aywaille FC A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RRC Mormont A - Royale Union Hutoise A 0 - 2
12/11/2023 12 Royale Union Hutoise A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 0
19/11/2023 13 FC Seraing B - Royale Union Hutoise A 5 - 2
26/11/2023 14 Royale Union Hutoise A - ROC Meix-dt-Virton A 3 - 0
03/12/2023 15 FC Herstal A - Royale Union Hutoise A 1 - 4
10/12/2023 16 Royale Union Hutoise A - ES Wanze/Bas-Oha A 3 - 2
17/12/2023 17 RUS Gouvy A - Royale Union Hutoise A 0 - 1
14/01/2024 18 Royale Union Hutoise A - RRC Longlier A 4 - 2
28/01/2024 20 Et. Elsautoise A - Royale Union Hutoise A 0 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 Marloie Sport A - Royale Union Hutoise A 1 - 3
11/02/2024 21 Royale Union Hutoise A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1
18/02/2024 22 FCB Sprimont A - Royale Union Hutoise A 1 - 0
25/02/2024 23 Royale Union Hutoise A - RSC Habay-la-Neuve A 0 - 2
10/03/2024 24 ROC Meix-dt-Virton A - Royale Union Hutoise A 1 - 2
17/03/2024 25 Royale Union Hutoise A - RRC Mormont A 3 - 2
24/03/2024 26 FC Un. Richelle A - Royale Union Hutoise A 1 - 1
07/04/2024 27 Royale Union Hutoise A - FC Seraing B 5 - 2
14/04/2024 28 RFC Raeren-Eynatten - Royale Union Hutoise A 1 - 2
21/04/2024 29 Royale Union Hutoise A - FC Herstal A 6 - 1
28/04/2024 30 R Aywaille FC A - Royale Union Hutoise A 4 - 3

St. Waremme-Borgworm A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 St. Waremme-Borgworm A - RRC Mormont A 2 - 3
03/09/2023 2 FC Herstal A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 3
10/09/2023 3 St. Waremme-Borgworm A - RSC Habay-la-Neuve A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 St. Waremme-Borgworm A - RSC Habay-la-Neuve A 1 - 2
17/09/2023 4 FC Un. Richelle A - St. Waremme-Borgworm A 4 - 1
24/09/2023 5 St. Waremme-Borgworm A - Royale Union Hutoise A 1 - 0
01/10/2023 6 Et. Elsautoise A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 0
08/10/2023 7 St. Waremme-Borgworm A - RRC Longlier A 2 - 0
15/10/2023 8 ES Wanze/Bas-Oha A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 2
22/10/2023 9 ROC Meix-dt-Virton A - St. Waremme-Borgworm A 2 - 1
29/10/2023 10 St. Waremme-Borgworm A - FCB Sprimont A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Seraing B - St. Waremme-Borgworm A 4 - 0
12/11/2023 12 St. Waremme-Borgworm A - R Aywaille FC A 0 - 1
19/11/2023 13 RUS Gouvy A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1
26/11/2023 14 St. Waremme-Borgworm A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 4
03/12/2023 15 Marloie Sport A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 3
10/12/2023 16 St. Waremme-Borgworm A - FC Herstal A 1 - 1
17/12/2023 17 RRC Longlier A - St. Waremme-Borgworm A 2 - 2
14/01/2024 18 St. Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 24/01   Speeldag 
24/01/2024 18 St. Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 1 - 1
28/01/2024 20 St. Waremme-Borgworm A - RUS Gouvy A 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 R Aywaille FC A - St. Waremme-Borgworm A 3 - 1
11/02/2024 21 Royale Union Hutoise A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1
18/02/2024 22 St. Waremme-Borgworm A - Marloie Sport A 0 - 0
25/02/2024 23 FCB Sprimont A - St. Waremme-Borgworm A 0 - 1
10/03/2024 24 St. Waremme-Borgworm A - ES Wanze/Bas-Oha A 2 - 0
17/03/2024 25 St. Waremme-Borgworm A - Et. Elsautoise A 2 - 3
24/03/2024 26 RSC Habay-la-Neuve A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 1
07/04/2024 27 St. Waremme-Borgworm A - FC Un. Richelle A 3 - 1
14/04/2024 28 RRC Mormont A - St. Waremme-Borgworm A 1 - 2
21/04/2024 29 St. Waremme-Borgworm A - ROC Meix-dt-Virton A 0 - 2
28/04/2024 30 RFC Raeren-Eynatten - St. Waremme-Borgworm A 3 - 0

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 daler is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

- Er kunnen dit seizoen nul tot vier stijgers zijn, in verband met de splitsing van 1e nationale (in een VV- en ACFF-reeks) en afhankelijk van de resultaten in 1e nationale en 1B.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- Aan het einde van het seizoen 2023-2024 wordt er géén "Eindronde dalen 3e afdeling VV" gespeeld.
- De laatste vier clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op (o.v.) de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2023-2024) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.
- Aan het einde van het seizoen 2023-2024 wordt er (o.v.) géén "Eindronde dalen 3e afdeling VV" gespeeld.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).