Division 3 ACFF - A
Update: gisteren om 23:07u
Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - A
Laatste update: gisteren om 23:07u
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2023-2024 - DIVISION 3 ACFF - A

16 Ploegen.
RCS Brainois, RAS Jodoigne, ES Couvin-Mariembourg Fraire, RU Wallonne Ciney, RFC Perwez, RJ Aischoise, JS Taminoise,
Crossing Schaerbeek, RAS Monceau, R Arquet FC, RUS Beloeil, RFC Rapid Symphorinois, CS Onhaye, CS Entite Manageoise,
CS Pays Vert Ostiches-Ath en FC Flénu.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2022-2023 Promotie/Degradatie Division 3 ACFF - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 23 (25 februari 2024) - 3e periode
Woe. 21/02 20u30 Crossing Schaerbeek A - RFC Perwez A 3 - 1
Zat. 24/02 20u00 CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg A 4 - 0
Zat. 24/02 20u00 R Arquet FC A - FC Flénu A 4 - 1
Zat. 24/02 20u00 RFCR Symphorinois A - RU Wallonne Ciney A 2 - 4
Zon. 25/02 15u00 RAS Jodoigne A - RAS Monceau A  
Zon. 25/02 15u00 JS Taminoise A - RUS Beloeil A  
Zon. 25/02 15u00 RCS Brainois A - CS PV Ostiches-Ath A  
Zon. 25/02 15u00 CS Entité Manage - RJ Aischoise A  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 CS Onhaye A (1) 23 18 1 4 57 10 58
2 CS Entité Manage (2) 22 15 2 5 54 19 50
3 Crossing Schaerbeek A 23 14 4 5 46 21 47
4 CS PV Ostiches-Ath A 22 12 2 8 32 13 44
5 RU Wallonne Ciney A 23 12 8 3 53 43 39
6 RFC Perwez A 23 11 10 2 34 38 35
7 RJ Aischoise A 22 9 8 5 41 27 32
8 RAS Monceau A 22 9 8 5 33 28 32
9 R Arquet FC A 23 7 10 6 39 40 27
10 JS Taminoise A 22 8 12 2 37 37 26
11 RUS Beloeil A 22 7 11 4 36 41 25
12 RAS Jodoigne A 22 6 10 6 23 32 24
13 RFCR Symphorinois A 23 6 12 5 31 37 23
14 RCS Brainois A 22 6 13 3 19 28 21
15 FC Flénu A 23 6 14 3 31 38 21
16 Couvin-Mariembourg A 23 1 22 0 15 129 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Onhaye A (1) 3 3 0 0 11 1 9
2 CS Entité Manage (2) 2 2 0 0 8 2 6
3 Crossing Schaerbeek A 3 2 1 0 6 3 6
4 RU Wallonne Ciney A 3 2 1 0 9 7 6
5 RJ Aischoise A 2 1 0 1 3 1 4
6 RCS Brainois A 2 1 0 1 3 2 4
7 RUS Beloeil A 2 1 0 1 3 2 4
8 R Arquet FC A 3 1 1 1 6 4 4
9 RAS Monceau A 2 1 1 0 3 3 3
10 RFCR Symphorinois A 3 1 2 0 6 8 3
11 RFC Perwez A 3 1 2 0 4 7 3
12 CS PV Ostiches-Ath A 2 0 0 2 3 3 2
13 RAS Jodoigne A 2 0 1 1 1 3 1
14 FC Flénu A 3 0 2 1 2 6 1
15 JS Taminoise A 2 0 2 0 1 5 0
16 Couvin-Mariembourg A 3 0 3 0 0 12 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Entité Manage 10 7 1 2 21 4 23
2 CS Onhaye A (1) 10 7 1 2 24 8 23
3 RU Wallonne Ciney A 10 7 2 1 28 14 22
4 CS PV Ostiches-Ath A 10 6 1 3 18 5 21
5 Crossing Schaerbeek A 10 6 1 3 19 10 21
6 JS Taminoise A 10 5 4 1 21 16 16
7 RJ Aischoise A 10 4 4 2 22 10 14
8 RFC Perwez A 10 4 4 2 12 17 14
9 RAS Monceau A 10 4 5 1 15 16 13
10 R Arquet FC A 10 4 6 0 23 25 12
11 RAS Jodoigne A 10 3 5 2 11 16 11
12 FC Flénu A 10 3 6 1 15 14 10
13 RUS Beloeil A 10 3 7 0 14 19 9
14 RFCR Symphorinois A 10 2 5 3 15 17 9
15 RCS Brainois A 10 2 7 1 7 13 7
16 Couvin-Mariembourg A 10 1 9 0 7 68 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 CS Onhaye A 10 8 0 2 22 1 26
2 CS Entité Manage 10 6 1 3 25 13 21
3 CS PV Ostiches-Ath A 10 6 1 3 11 5 21
4 Crossing Schaerbeek A 10 6 2 2 21 8 20
5 RFC Perwez A 10 6 4 0 18 14 18
6 RAS Monceau A 10 4 2 4 15 9 16
7 RJ Aischoise A 10 4 4 2 16 16 14
8 RUS Beloeil A 10 3 4 3 19 20 12
9 RAS Jodoigne A 10 3 4 3 11 13 12
10 RFCR Symphorinois A 10 3 5 2 10 12 11
11 RU Wallonne Ciney A 10 3 5 2 16 22 11
12 R Arquet FC A 10 2 3 5 10 11 11
13 JS Taminoise A 10 3 6 1 15 16 10
14 FC Flénu A 10 3 6 1 14 18 10
15 RCS Brainois A 10 3 6 1 9 13 10
16 Couvin-Mariembourg A 10 0 10 0 8 49 0
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (27 augustus 2023) - 1e periode
RU Wallonne Ciney A - CS Onhaye A 0 - 3
RFCR Symphorinois A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
RFC Perwez A - R Arquet FC A 3 - 1
JS Taminoise A - RJ Aischoise A 1 - 2
RAS Monceau A - FC Flénu A 4 - 1
RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg A 3 - 0
RAS Jodoigne A - CS Entité Manage 0 - 0
Crossing Schaerbeek A - RUS Beloeil A 4 - 1


Speeldag 2 (3 september 2023) - 1e periode
R Arquet FC A - RAS Jodoigne A 3 - 1
CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
RJ Aischoise A - RFC Perwez A 1 - 0
RUS Beloeil A - RAS Monceau A 0 - 0
CS PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 0
Couvin-Mariembourg A - Crossing Schaerbeek A 1 - 7
CS Entité Manage - RFCR Symphorinois A 3 - 2
FC Flénu A - RU Wallonne Ciney A 2 - 3


Speeldag 3 (10 september 2023) - 1e periode
R Arquet FC A - RJ Aischoise A 0 - 1
RFC Perwez A - FC Flénu A 1 - 0
RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg A 2 - 0
RAS Monceau A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 3
JS Taminoise A - CS Entité Manage 1 - 2
RAS Jodoigne A - RUS Beloeil A 1 - 4
RCS Brainois A - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 0 - 4


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2023)
Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 0 - 4 Speeldag 3


Speeldag 4 (17 september 2023) - 1e periode
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 2 - 0
RU Wallonne Ciney A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 0 - 0
RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
CS Entité Manage - RFC Perwez A 4 - 2
RUS Beloeil A - JS Taminoise A 1 - 1
FC Flénu A - R Arquet FC A 1 - 0
Couvin-Mariembourg A - RAS Monceau A 1 - 5


Speeldag 5 (24 september 2023) - 1e periode
RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 0 - 1
RFC Perwez A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 2
RJ Aischoise A - CS Entité Manage 1 - 6
R Arquet FC A - RUS Beloeil A 3 - 2
Crossing Schaerbeek A - RU Wallonne Ciney A 4 - 1
JS Taminoise A - FC Flénu A 5 - 0
RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg A 5 - 1
RAS Monceau A - RCS Brainois A 3 - 0


Speeldag 6 (1 oktober 2023) - 1e periode
RU Wallonne Ciney A - RAS Monceau A 1 - 3
CS Onhaye A - RFC Perwez A 3 - 0
RUS Beloeil A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
FC Flénu A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
RCS Brainois A - JS Taminoise A 1 - 2
CS Entité Manage - R Arquet FC A 1 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A 0 - 0
Couvin-Mariembourg A - RJ Aischoise A 1 - 7


Speeldag 7 (8 oktober 2023) - 1e periode
RJ Aischoise A - FC Flénu A 0 - 1
R Arquet FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
RFC Perwez A - RUS Beloeil A 3 - 2
RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A 1 - 0
JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg A 5 - 1
RAS Monceau A - CS Onhaye A 0 - 0
RAS Jodoigne A - RU Wallonne Ciney A 3 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manage 1 - 0


Speeldag 8 (15 oktober 2023) - 1e periode
RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 0 - 0
CS Onhaye A - JS Taminoise A 2 - 0
RU Wallonne Ciney A - R Arquet FC A 1 - 1
Couvin-Mariembourg A - RFC Perwez A 1 - 3
RCS Brainois A - RAS Jodoigne A 2 - 0
CS Entité Manage - FC Flénu A 2 - 1
RUS Beloeil A - RJ Aischoise A 3 - 2
Crossing Schaerbeek A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 1


Speeldag 9 (22 oktober 2023) - 1e periode
RJ Aischoise A - RU Wallonne Ciney A 2 - 2
R Arquet FC A - CS Onhaye A 1 - 1
RFC Perwez A - RAS Monceau A 3 - 0
CS PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 1 - 0
FC Flénu A - Couvin-Mariembourg A 7 - 0
RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
CS Entité Manage - RUS Beloeil A 2 - 2
JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 3


Speeldag 10 (29 oktober 2023) - 1e periode
CS Onhaye A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
RCS Brainois A - R Arquet FC A 0 - 0
RUS Beloeil A - FC Flénu A 3 - 1
RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 0 - 0
Couvin-Mariembourg A - CS Entité Manage 2 - 5
RFCR Symphorinois A - RFC Perwez A 0 - 2
RU Wallonne Ciney A - JS Taminoise A 2 - 0
Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 0


Speeldag 11 (5 november 2023) - 2e periode
RFC Perwez A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3
R Arquet FC A - RFCR Symphorinois A 5 - 3
RJ Aischoise A - CS Onhaye A 0 - 1
FC Flénu A - RCS Brainois A 2 - 1
JS Taminoise A - RAS Jodoigne A 1 - 1
RUS Beloeil A - RU Wallonne Ciney A 2 - 3
CS Entité Manage - RAS Monceau A 0 - 0
CS PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg A 5 - 0


Speeldag 12 (12 november 2023) - 2e periode
CS Onhaye A - FC Flénu A 0 - 0
RU Wallonne Ciney A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 0
RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A 5 - 0
Couvin-Mariembourg A - RUS Beloeil A 0 - 5
RAS Monceau A - R Arquet FC A 4 - 1
RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0
Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manage 1 - 1
RAS Jodoigne A - RFC Perwez A 0 - 3


Speeldag 13 (19 november 2023) - 2e periode
RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 1 - 2
RFC Perwez A (ff.) - RU Wallonne Ciney A 0 - 5
R Arquet FC A - Couvin-Mariembourg A 6 - 0
FC Flénu A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 1
CS Entité Manage - RCS Brainois A 2 - 0
RUS Beloeil A - CS Onhaye A 1 - 3
JS Taminoise A - RAS Monceau A 3 - 1
Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 2 - 2


Speeldag 14 (26 november 2023) - 2e periode
RFCR Symphorinois A - FC Flénu A 1 - 0
RU Wallonne Ciney A - Couvin-Mariembourg A 10 - 0
CS Onhaye A - CS Entité Manage 0 - 1
JS Taminoise A - R Arquet FC A 5 - 4
RAS Monceau A - RJ Aischoise A 0 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - RUS Beloeil A 3 - 0
RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 0 - 2
RCS Brainois A - RFC Perwez A 1 - 1


Speeldag 15 (3 december 2023) - 2e periode
R Arquet FC A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 3
RFC Perwez A - JS Taminoise A 2 - 0
RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 1
Couvin-Mariembourg A - CS Onhaye A 0 - 7
FC Flénu A - RAS Jodoigne A 0 - 2
RUS Beloeil A - RCS Brainois A 1 - 0
CS Entité Manage - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A 3 - 1


Speeldag 16 (10 december 2023) - 2e periode
RU Wallonne Ciney A - RJ Aischoise A 1 - 0
CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
RAS Monceau A - RUS Beloeil A 4 - 0
Couvin-Mariembourg A - JS Taminoise A 0 - 9
FC Flénu A - CS Entité Manage 0 - 3
RAS Jodoigne A - R Arquet FC A 0 - 1
RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
CS PV Ostiches-Ath A - RFC Perwez A 0 - 0


Speeldag 17 (17 december 2023) - 2e periode
CS Onhaye A - RAS Monceau A 4 - 2
R Arquet FC A - RU Wallonne Ciney A 2 - 4
RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 2 - 2
RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg A 13 - 1
RUS Beloeil A - RFC Perwez A 0 - 1
JS Taminoise A - RCS Brainois A 1 - 0
CS Entité Manage - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
Crossing Schaerbeek A - FC Flénu A 2 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 23 december 2023)
FC Flénu A - RAS Jodoigne A 0 - 2 Speeldag 15
RUS Beloeil A - RCS Brainois A 1 - 0 Speeldag 15


Speeldag 18 (14 januari 2024) - 2e periode
RU Wallonne Ciney A - RUS Beloeil A 2 - 1
RFCR Symphorinois A - R Arquet FC A 1 - 2
RFC Perwez A - RJ Aischoise A 2 - 3
Couvin-Mariembourg A - FC Flénu A 2 - 8
RAS Monceau A - CS Entité Manage 0 - 3
CS PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
RCS Brainois A - CS Onhaye A 1 - 2
RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 2 - 1


Speeldag 20 (28 januari 2024) - 2e periode
RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 2
RFC Perwez A - CS Entité Manage 2 - 1
Couvin-Mariembourg A - R Arquet FC A 3 - 1
RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 0 - 3
RAS Monceau A - JS Taminoise A 1 - 0
RU Wallonne Ciney A - RCS Brainois A 2 - 1
RJ Aischoise A - RUS Beloeil A 2 - 0
CS PV Ostiches-Ath A - FC Flénu A 2 - 1


Speeldag 19 (4 februari 2024) - 2e periode
CS Onhaye A - RU Wallonne Ciney A 4 - 1
R Arquet FC A - RAS Monceau A 1 - 2
RJ Aischoise A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
FC Flénu A - RFC Perwez A 4 - 0
CS Entité Manage - RAS Jodoigne A 3 - 1
RUS Beloeil A - Couvin-Mariembourg A 4 - 1
Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 2 - 1


Speeldag 21 (11 februari 2024) - 3e periode
CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 4 - 0
R Arquet FC A - RFC Perwez A 1 - 2
RUS Beloeil A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 2
FC Flénu A - RJ Aischoise A 1 - 1
RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 1
JS Taminoise A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A 2 - 0
CS Entité Manage - Couvin-Mariembourg A 4 - 0


Speeldag 22 (18 februari 2024) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - CS Entité Manage 2 - 4
RFC Perwez A - CS Onhaye A 1 - 3
RJ Aischoise A - JS Taminoise A 2 - 0
RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 1 - 1
FC Flénu A - RUS Beloeil A 0 - 1
Couvin-Mariembourg A - RFCR Symphorinois A 0 - 4
RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 2 - 1
CS PV Ostiches-Ath A - R Arquet FC A 1 - 1


Speeldag 23 (25 februari 2024) - 3e periode
CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg A 4 - 0
R Arquet FC A - FC Flénu A 4 - 1
RFCR Symphorinois A - RU Wallonne Ciney A 2 - 4
Crossing Schaerbeek A - RFC Perwez A 3 - 1
RAS Jodoigne A - RAS Monceau A  
JS Taminoise A - RUS Beloeil A  
RCS Brainois A - CS PV Ostiches-Ath A  
CS Entité Manage - RJ Aischoise A  


Speeldag 24 (10 maart 2024) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - Crossing Schaerbeek A
RJ Aischoise A - R Arquet FC A
RFC Perwez A - RCS Brainois A
FC Flénu A - JS Taminoise A
CS PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A
RUS Beloeil A - CS Entité Manage
Couvin-Mariembourg A - RAS Jodoigne A
RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A


Speeldag 25 (17 maart 2024) - 3e periode
RFCR Symphorinois A - RUS Beloeil A
CS Onhaye A - RJ Aischoise A
R Arquet FC A - CS Entité Manage
Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg A
RAS Monceau A - RU Wallonne Ciney A
JS Taminoise A - RFC Perwez A
RCS Brainois A - FC Flénu A
RAS Jodoigne A - CS PV Ostiches-Ath A


Speeldag 26 (24 maart 2024) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - RAS Jodoigne A
RFC Perwez A - RFCR Symphorinois A
RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A
RUS Beloeil A - R Arquet FC A
Couvin-Mariembourg A - RCS Brainois A
CS Entité Manage - JS Taminoise A
CS PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A
FC Flénu A - CS Onhaye A


Speeldag 27 (7 april 2024) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - RFC Perwez A
RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A
CS Onhaye A - RUS Beloeil A
RAS Jodoigne A - FC Flénu A
RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg A
JS Taminoise A - CS PV Ostiches-Ath A
RCS Brainois A - CS Entité Manage
Crossing Schaerbeek A - R Arquet FC A


Speeldag 28 (14 april 2024) - 3e periode
RFC Perwez A - RAS Jodoigne A
R Arquet FC A - JS Taminoise A
RJ Aischoise A - RCS Brainois A
FC Flénu A - RAS Monceau A
CS Entité Manage - CS Onhaye A
RUS Beloeil A - Crossing Schaerbeek A
Couvin-Mariembourg A - RU Wallonne Ciney A
CS PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A


Speeldag 29 (21 april 2024) - 3e periode
RU Wallonne Ciney A - FC Flénu A
RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A
RCS Brainois A - RUS Beloeil A
CS Onhaye A - R Arquet FC A
Couvin-Mariembourg A - CS PV Ostiches-Ath A
Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A
RAS Monceau A - RFC Perwez A
RFCR Symphorinois A - CS Entité Manage


Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
FC Flénu A - RFCR Symphorinois A
RFC Perwez A - Couvin-Mariembourg A
CS PV Ostiches-Ath A - RU Wallonne Ciney A
RJ Aischoise A - RAS Monceau A
CS Entité Manage - Crossing Schaerbeek A
R Arquet FC A - RCS Brainois A
JS Taminoise A - CS Onhaye A
RUS Beloeil A - RAS Jodoigne A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 582929
2CS Entité Manage 502723
3Crossing Schaerbeek A 472621
4CS PV Ostiches-Ath A 442519
5RU Wallonne Ciney A 392019
6RFC Perwez A 351817
7RJ Aischoise A 321517
8RAS Monceau A 322012
9R Arquet FC A 271710
10JS Taminoise A 26197
11RUS Beloeil A 251510
12RAS Jodoigne A 241410
13RFCR Symphorinois A 23158
14FC Flénu A 21147
15RCS Brainois A 21201
16Couvin-Mariembourg A 330


VERLIESPUNTEN NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 1174
2CS Entité Manage 16610
3Crossing Schaerbeek A 221012
4CS PV Ostiches-Ath A 22814
5RU Wallonne Ciney A 301317
6RJ Aischoise A 341816
7RFC Perwez A 341519
8RAS Monceau A 341321
9JS Taminoise A 401426
10RUS Beloeil A 411823
11R Arquet FC A 421923
12RAS Jodoigne A 421923
13RCS Brainois A 451332
14RFCR Symphorinois A 462125
15FC Flénu A 481929
16Couvin-Mariembourg A 663036


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 1293
2CS Entité Manage 963
3RAS Monceau A 963
4Crossing Schaerbeek A 990
5RJ Aischoise A 871
6RUS Beloeil A 743
7RU Wallonne Ciney A 606
8CS PV Ostiches-Ath A 642
9R Arquet FC A 431
10RCS Brainois A 431
11FC Flénu A 440
12RFC Perwez A 303
13RFCR Symphorinois A 303
14JS Taminoise A 330
15RAS Jodoigne A 110
16Couvin-Mariembourg A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 573027
2CS Entité Manage 542826
3RU Wallonne Ciney A 532429
4Crossing Schaerbeek A 462521
5RJ Aischoise A 412417
6R Arquet FC A 392613
7JS Taminoise A 372413
8RUS Beloeil A 361818
9RFC Perwez A 341915
10RAS Monceau A 331815
11CS PV Ostiches-Ath A 321814
12RFCR Symphorinois A 311516
13FC Flénu A 311714
14RAS Jodoigne A 23149
15RCS Brainois A 19154
16Couvin-Mariembourg A 15114


TEGENDOELPUNTEN NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 1055
2CS PV Ostiches-Ath A 13211
3CS Entité Manage 19910
4Crossing Schaerbeek A 21138
5RJ Aischoise A 271512
6RAS Monceau A 281018
7RCS Brainois A 28919
8RAS Jodoigne A 321616
9JS Taminoise A 371720
10RFCR Symphorinois A 371522
11RFC Perwez A 382018
12FC Flénu A 381226
13R Arquet FC A 402020
14RUS Beloeil A 411724
15RU Wallonne Ciney A 431429
16Couvin-Mariembourg A 1296168


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 23 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1CS Onhaye A 7x13 
2CS Entité Manage 6 11 
3RU Wallonne Ciney A 4 7 
4RFC Perwez A 4 4 
5CS PV Ostiches-Ath A 3 9 
6Crossing Schaerbeek A 3 9 
7RJ Aischoise A 3 6x
8RAS Monceau A 3 5 
9JS Taminoise A 3 4 
10RFCR Symphorinois A 2 4 
11RAS Jodoigne A 2 3 
12R Arquet FC A 1x7 
13RUS Beloeil A 1x3x
14FC Flénu A 1 2 
15RCS Brainois A 1 2x
16Couvin-Mariembourg A 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 1486
2CS PV Ostiches-Ath A 1495
3Crossing Schaerbeek A 936
4CS Entité Manage 954
5RAS Monceau A 853
6RFC Perwez A 734
7RJ Aischoise A 633
8FC Flénu A 642
9RFCR Symphorinois A 651
10RAS Jodoigne A 523
11RU Wallonne Ciney A 541
12RCS Brainois A 550
13R Arquet FC A 422
14RUS Beloeil A 422
15JS Taminoise A 431
16Couvin-Mariembourg A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RU Wallonne Ciney A 20911
2CS Onhaye A 201010
3CS Entité Manage 19109
4R Arquet FC A 1899
5Crossing Schaerbeek A 18108
6RFC Perwez A 18108
7RUS Beloeil A 1798
8CS PV Ostiches-Ath A 1688
9RJ Aischoise A 1697
10RFCR Symphorinois A 1587
11JS Taminoise A 14104
12FC Flénu A 1367
13RAS Monceau A 1367
14RAS Jodoigne A 1376
15RCS Brainois A 1394
16Couvin-Mariembourg A 1174


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 321
2RU Wallonne Ciney A 321
3CS Entité Manage 312
4R Arquet FC A 532
5Crossing Schaerbeek A 523
6RUS Beloeil A 523
7RFC Perwez A 514
8CS PV Ostiches-Ath A 633
9RJ Aischoise A 624
10RFCR Symphorinois A 844
11JS Taminoise A 817
12RAS Monceau A 954
13RAS Jodoigne A 945
14RCS Brainois A 927
15FC Flénu A 1055
16Couvin-Mariembourg A 1248


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 23 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 CS Onhaye A 12 9 2 1 30 5 29
2 CS Entité Manage 11 8 3 0 28 9 27
3 Crossing Schaerbeek A 12 8 2 2 25 13 26
4 CS PV Ostiches-Ath A 11 7 4 0 18 2 25
5 RU Wallonne Ciney A 11 6 2 3 24 14 20
6 RAS Monceau A 11 6 2 3 18 10 20
7 RCS Brainois A 11 6 2 3 15 9 20
8 JS Taminoise A 11 6 1 4 24 17 19
9 RFC Perwez A 11 6 0 5 19 20 18
10 R Arquet FC A 12 5 2 5 26 20 17
11 RJ Aischoise A 11 4 3 4 24 15 15
12 RUS Beloeil A 11 4 3 4 18 17 15
13 RFCR Symphorinois A 12 4 3 5 15 15 15
14 FC Flénu A 11 4 2 5 17 12 14
15 RAS Jodoigne A 11 4 2 5 14 16 14
16 Couvin-Mariembourg A 11 1 0 10 11 61 3

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 23 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 CS Onhaye A 11 9 2 0 27 5 29
2 CS Entité Manage 11 7 2 2 26 10 23
3 Crossing Schaerbeek A 11 6 3 2 21 8 21
4 CS PV Ostiches-Ath A 11 5 4 2 14 11 19
5 RU Wallonne Ciney A 12 6 1 5 29 29 19
6 RJ Aischoise A 11 5 2 4 17 12 17
7 RFC Perwez A 12 5 2 5 15 18 17
8 RAS Monceau A 11 3 3 5 15 18 12
9 RUS Beloeil A 11 3 1 7 18 24 10
10 R Arquet FC A 11 2 4 5 13 20 10
11 RAS Jodoigne A 11 2 4 5 9 16 10
12 RFCR Symphorinois A 11 2 2 7 16 22 8
13 JS Taminoise A 11 2 1 8 13 20 7
14 FC Flénu A 12 2 1 9 14 26 7
15 RCS Brainois A 11 0 1 10 4 19 1
16 Couvin-Mariembourg A 12 0 0 12 4 68 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Entité Manage

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RAS Jodoigne A - CS Entité Manage 0 - 0
03/09/2023 2 CS Entité Manage - RFCR Symphorinois A 3 - 2
10/09/2023 3 JS Taminoise A - CS Entité Manage 1 - 2
17/09/2023 4 CS Entité Manage - RFC Perwez A 4 - 2
24/09/2023 5 RJ Aischoise A - CS Entité Manage 1 - 6
01/10/2023 6 CS Entité Manage - R Arquet FC A 1 - 1
08/10/2023 7 CS PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manage 1 - 0
15/10/2023 8 CS Entité Manage - FC Flénu A 2 - 1
22/10/2023 9 CS Entité Manage - RUS Beloeil A 2 - 2
29/10/2023 10 Couvin-Mariembourg A - CS Entité Manage 2 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 CS Entité Manage - RAS Monceau A 0 - 0
12/11/2023 12 Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manage 1 - 1
19/11/2023 13 CS Entité Manage - RCS Brainois A 2 - 0
26/11/2023 14 CS Onhaye A - CS Entité Manage 0 - 1
03/12/2023 15 CS Entité Manage - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
10/12/2023 16 FC Flénu A - CS Entité Manage 0 - 3
17/12/2023 17 CS Entité Manage - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
14/01/2024 18 RAS Monceau A - CS Entité Manage 0 - 3
28/01/2024 20 RFC Perwez A - CS Entité Manage 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 CS Entité Manage - RAS Jodoigne A 3 - 1
11/02/2024 21 CS Entité Manage - Couvin-Mariembourg A 4 - 0
18/02/2024 22 RU Wallonne Ciney A - CS Entité Manage 2 - 4
25/02/2024 23 CS Entité Manage - RJ Aischoise A Speeldag 
10/03/2024 24 RUS Beloeil A - CS Entité Manage Speeldag 
17/03/2024 25 R Arquet FC A - CS Entité Manage Speeldag 
24/03/2024 26 CS Entité Manage - JS Taminoise A Speeldag 
07/04/2024 27 RCS Brainois A - CS Entité Manage Speeldag 
14/04/2024 28 CS Entité Manage - CS Onhaye A Speeldag 
21/04/2024 29 RFCR Symphorinois A - CS Entité Manage Speeldag 
28/04/2024 30 CS Entité Manage - Crossing Schaerbeek A Speeldag 

CS Onhaye A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RU Wallonne Ciney A - CS Onhaye A 0 - 3
03/09/2023 2 CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
10/09/2023 3 Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 0 - 4
17/09/2023 4 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 2 - 0
24/09/2023 5 RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 0 - 1
01/10/2023 6 CS Onhaye A - RFC Perwez A 3 - 0
08/10/2023 7 RAS Monceau A - CS Onhaye A 0 - 0
15/10/2023 8 CS Onhaye A - JS Taminoise A 2 - 0
22/10/2023 9 R Arquet FC A - CS Onhaye A 1 - 1
29/10/2023 10 CS Onhaye A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RJ Aischoise A - CS Onhaye A 0 - 1
12/11/2023 12 CS Onhaye A - FC Flénu A 0 - 0
19/11/2023 13 RUS Beloeil A - CS Onhaye A 1 - 3
26/11/2023 14 CS Onhaye A - CS Entité Manage 0 - 1
03/12/2023 15 Couvin-Mariembourg A - CS Onhaye A 0 - 7
10/12/2023 16 CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
17/12/2023 17 CS Onhaye A - RAS Monceau A 4 - 2
14/01/2024 18 RCS Brainois A - CS Onhaye A 1 - 2
28/01/2024 20 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 CS Onhaye A - RU Wallonne Ciney A 4 - 1
11/02/2024 21 CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 4 - 0
18/02/2024 22 RFC Perwez A - CS Onhaye A 1 - 3
25/02/2024 23 CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg A 4 - 0
10/03/2024 24 CS PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A Speeldag 
17/03/2024 25 CS Onhaye A - RJ Aischoise A Speeldag 
24/03/2024 26 FC Flénu A - CS Onhaye A Speeldag 
07/04/2024 27 CS Onhaye A - RUS Beloeil A Speeldag 
14/04/2024 28 CS Entité Manage - CS Onhaye A Speeldag 
21/04/2024 29 CS Onhaye A - R Arquet FC A Speeldag 
28/04/2024 30 JS Taminoise A - CS Onhaye A Speeldag 

CS PV Ostiches-Ath A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RFCR Symphorinois A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
03/09/2023 2 CS PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 0
10/09/2023 3 RAS Monceau A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 3
17/09/2023 4 CS PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 0 - 0
24/09/2023 5 RFC Perwez A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 2
01/10/2023 6 CS PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A 0 - 0
08/10/2023 7 CS PV Ostiches-Ath A - CS Entité Manage 1 - 0
15/10/2023 8 Crossing Schaerbeek A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 1
22/10/2023 9 CS PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 1 - 0
29/10/2023 10 CS Onhaye A - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 CS PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg A 5 - 0
12/11/2023 12 RU Wallonne Ciney A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 0
19/11/2023 13 FC Flénu A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 1
26/11/2023 14 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Beloeil A 3 - 0
03/12/2023 15 R Arquet FC A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 3
10/12/2023 16 CS PV Ostiches-Ath A - RFC Perwez A 0 - 0
17/12/2023 17 CS Entité Manage - CS PV Ostiches-Ath A 3 - 0
14/01/2024 18 CS PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
28/01/2024 20 CS PV Ostiches-Ath A - FC Flénu A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RJ Aischoise A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
11/02/2024 21 RUS Beloeil A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 2
18/02/2024 22 CS PV Ostiches-Ath A - R Arquet FC A 1 - 1
25/02/2024 23 RCS Brainois A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 
10/03/2024 24 CS PV Ostiches-Ath A - CS Onhaye A Speeldag 
17/03/2024 25 RAS Jodoigne A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 
24/03/2024 26 CS PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A Speeldag 
07/04/2024 27 JS Taminoise A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 
14/04/2024 28 CS PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
21/04/2024 29 Couvin-Mariembourg A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 
28/04/2024 30 CS PV Ostiches-Ath A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 

Couvin-Mariembourg A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg A 3 - 0
03/09/2023 2 Couvin-Mariembourg A - Crossing Schaerbeek A 1 - 7
10/09/2023 3 RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg A 2 - 0
17/09/2023 4 Couvin-Mariembourg A - RAS Monceau A 1 - 5
24/09/2023 5 RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg A 5 - 1
01/10/2023 6 Couvin-Mariembourg A - RJ Aischoise A 1 - 7
08/10/2023 7 JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg A 5 - 1
15/10/2023 8 Couvin-Mariembourg A - RFC Perwez A 1 - 3
22/10/2023 9 FC Flénu A - Couvin-Mariembourg A 7 - 0
29/10/2023 10 Couvin-Mariembourg A - CS Entité Manage 2 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 CS PV Ostiches-Ath A - Couvin-Mariembourg A 5 - 0
12/11/2023 12 Couvin-Mariembourg A - RUS Beloeil A 0 - 5
19/11/2023 13 R Arquet FC A - Couvin-Mariembourg A 6 - 0
26/11/2023 14 RU Wallonne Ciney A - Couvin-Mariembourg A 10 - 0
03/12/2023 15 Couvin-Mariembourg A - CS Onhaye A 0 - 7
10/12/2023 16 Couvin-Mariembourg A - JS Taminoise A 0 - 9
17/12/2023 17 RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg A 13 - 1
14/01/2024 18 Couvin-Mariembourg A - FC Flénu A 2 - 8
28/01/2024 20 Couvin-Mariembourg A - R Arquet FC A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RUS Beloeil A - Couvin-Mariembourg A 4 - 1
11/02/2024 21 CS Entité Manage - Couvin-Mariembourg A 4 - 0
18/02/2024 22 Couvin-Mariembourg A - RFCR Symphorinois A 0 - 4
25/02/2024 23 CS Onhaye A - Couvin-Mariembourg A 4 - 0
10/03/2024 24 Couvin-Mariembourg A - RAS Jodoigne A Speeldag 
17/03/2024 25 Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg A Speeldag 
24/03/2024 26 Couvin-Mariembourg A - RCS Brainois A Speeldag 
07/04/2024 27 RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg A Speeldag 
14/04/2024 28 Couvin-Mariembourg A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
21/04/2024 29 Couvin-Mariembourg A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 
28/04/2024 30 RFC Perwez A - Couvin-Mariembourg A Speeldag 

Crossing Schaerbeek A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Crossing Schaerbeek A - RUS Beloeil A 4 - 1
03/09/2023 2 Couvin-Mariembourg A - Crossing Schaerbeek A 1 - 7
10/09/2023 3 Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 Crossing Schaerbeek A - CS Onhaye A 0 - 4
17/09/2023 4 RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
24/09/2023 5 Crossing Schaerbeek A - RU Wallonne Ciney A 4 - 1
01/10/2023 6 FC Flénu A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
08/10/2023 7 R Arquet FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
15/10/2023 8 Crossing Schaerbeek A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 1
22/10/2023 9 JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 3
29/10/2023 10 Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RFC Perwez A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3
12/11/2023 12 Crossing Schaerbeek A - CS Entité Manage 1 - 1
19/11/2023 13 Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 2 - 2
26/11/2023 14 RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 0 - 2
03/12/2023 15 Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A 3 - 1
10/12/2023 16 CS Onhaye A - Crossing Schaerbeek A 1 - 1
17/12/2023 17 Crossing Schaerbeek A - FC Flénu A 2 - 0
14/01/2024 18 CS PV Ostiches-Ath A - Crossing Schaerbeek A 3 - 0
28/01/2024 20 RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 2 - 1
11/02/2024 21 Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A 2 - 0
18/02/2024 22 RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 2 - 1
25/02/2024 23 Crossing Schaerbeek A - RFC Perwez A 3 - 1
10/03/2024 24 RU Wallonne Ciney A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
17/03/2024 25 Crossing Schaerbeek A - Couvin-Mariembourg A Speeldag 
24/03/2024 26 RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
07/04/2024 27 Crossing Schaerbeek A - R Arquet FC A Speeldag 
14/04/2024 28 RUS Beloeil A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
21/04/2024 29 Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A Speeldag 
28/04/2024 30 CS Entité Manage - Crossing Schaerbeek A Speeldag 

FC Flénu A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RAS Monceau A - FC Flénu A 4 - 1
03/09/2023 2 FC Flénu A - RU Wallonne Ciney A 2 - 3
10/09/2023 3 RFC Perwez A - FC Flénu A 1 - 0
17/09/2023 4 FC Flénu A - R Arquet FC A 1 - 0
24/09/2023 5 JS Taminoise A - FC Flénu A 5 - 0
01/10/2023 6 FC Flénu A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
08/10/2023 7 RJ Aischoise A - FC Flénu A 0 - 1
15/10/2023 8 CS Entité Manage - FC Flénu A 2 - 1
22/10/2023 9 FC Flénu A - Couvin-Mariembourg A 7 - 0
29/10/2023 10 RUS Beloeil A - FC Flénu A 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Flénu A - RCS Brainois A 2 - 1
12/11/2023 12 CS Onhaye A - FC Flénu A 0 - 0
19/11/2023 13 FC Flénu A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 1
26/11/2023 14 RFCR Symphorinois A - FC Flénu A 1 - 0
03/12/2023 15 FC Flénu A - RAS Jodoigne A 23/12   Speeldag 
10/12/2023 16 FC Flénu A - CS Entité Manage 0 - 3
17/12/2023 17 Crossing Schaerbeek A - FC Flénu A 2 - 0
23/12/2023 15 FC Flénu A - RAS Jodoigne A 0 - 2
14/01/2024 18 Couvin-Mariembourg A - FC Flénu A 2 - 8
28/01/2024 20 CS PV Ostiches-Ath A - FC Flénu A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 FC Flénu A - RFC Perwez A 4 - 0
11/02/2024 21 FC Flénu A - RJ Aischoise A 1 - 1
18/02/2024 22 FC Flénu A - RUS Beloeil A 0 - 1
25/02/2024 23 R Arquet FC A - FC Flénu A 4 - 1
10/03/2024 24 FC Flénu A - JS Taminoise A Speeldag 
17/03/2024 25 RCS Brainois A - FC Flénu A Speeldag 
24/03/2024 26 FC Flénu A - CS Onhaye A Speeldag 
07/04/2024 27 RAS Jodoigne A - FC Flénu A Speeldag 
14/04/2024 28 FC Flénu A - RAS Monceau A Speeldag 
21/04/2024 29 RU Wallonne Ciney A - FC Flénu A Speeldag 
28/04/2024 30 FC Flénu A - RFCR Symphorinois A Speeldag 

JS Taminoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 JS Taminoise A - RJ Aischoise A 1 - 2
03/09/2023 2 CS PV Ostiches-Ath A - JS Taminoise A 2 - 0
10/09/2023 3 JS Taminoise A - CS Entité Manage 1 - 2
17/09/2023 4 RUS Beloeil A - JS Taminoise A 1 - 1
24/09/2023 5 JS Taminoise A - FC Flénu A 5 - 0
01/10/2023 6 RCS Brainois A - JS Taminoise A 1 - 2
08/10/2023 7 JS Taminoise A - Couvin-Mariembourg A 5 - 1
15/10/2023 8 CS Onhaye A - JS Taminoise A 2 - 0
22/10/2023 9 JS Taminoise A - Crossing Schaerbeek A 0 - 3
29/10/2023 10 RU Wallonne Ciney A - JS Taminoise A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 JS Taminoise A - RAS Jodoigne A 1 - 1
12/11/2023 12 RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A 5 - 0
19/11/2023 13 JS Taminoise A - RAS Monceau A 3 - 1
26/11/2023 14 JS Taminoise A - R Arquet FC A 5 - 4
03/12/2023 15 RFC Perwez A - JS Taminoise A 2 - 0
10/12/2023 16 Couvin-Mariembourg A - JS Taminoise A 0 - 9
17/12/2023 17 JS Taminoise A - RCS Brainois A 1 - 0
14/01/2024 18 RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 2 - 1
28/01/2024 20 RAS Monceau A - JS Taminoise A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
11/02/2024 21 JS Taminoise A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
18/02/2024 22 RJ Aischoise A - JS Taminoise A 2 - 0
25/02/2024 23 JS Taminoise A - RUS Beloeil A Speeldag 
10/03/2024 24 FC Flénu A - JS Taminoise A Speeldag 
17/03/2024 25 JS Taminoise A - RFC Perwez A Speeldag 
24/03/2024 26 CS Entité Manage - JS Taminoise A Speeldag 
07/04/2024 27 JS Taminoise A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 
14/04/2024 28 R Arquet FC A - JS Taminoise A Speeldag 
21/04/2024 29 Crossing Schaerbeek A - JS Taminoise A Speeldag 
28/04/2024 30 JS Taminoise A - CS Onhaye A Speeldag 

R Arquet FC A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RFC Perwez A - R Arquet FC A 3 - 1
03/09/2023 2 R Arquet FC A - RAS Jodoigne A 3 - 1
10/09/2023 3 R Arquet FC A - RJ Aischoise A 0 - 1
17/09/2023 4 FC Flénu A - R Arquet FC A 1 - 0
24/09/2023 5 R Arquet FC A - RUS Beloeil A 3 - 2
01/10/2023 6 CS Entité Manage - R Arquet FC A 1 - 1
08/10/2023 7 R Arquet FC A - Crossing Schaerbeek A 0 - 0
15/10/2023 8 RU Wallonne Ciney A - R Arquet FC A 1 - 1
22/10/2023 9 R Arquet FC A - CS Onhaye A 1 - 1
29/10/2023 10 RCS Brainois A - R Arquet FC A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 R Arquet FC A - RFCR Symphorinois A 5 - 3
12/11/2023 12 RAS Monceau A - R Arquet FC A 4 - 1
19/11/2023 13 R Arquet FC A - Couvin-Mariembourg A 6 - 0
26/11/2023 14 JS Taminoise A - R Arquet FC A 5 - 4
03/12/2023 15 R Arquet FC A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 3
10/12/2023 16 RAS Jodoigne A - R Arquet FC A 0 - 1
17/12/2023 17 R Arquet FC A - RU Wallonne Ciney A 2 - 4
14/01/2024 18 RFCR Symphorinois A - R Arquet FC A 1 - 2
28/01/2024 20 Couvin-Mariembourg A - R Arquet FC A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 R Arquet FC A - RAS Monceau A 1 - 2
11/02/2024 21 R Arquet FC A - RFC Perwez A 1 - 2
18/02/2024 22 CS PV Ostiches-Ath A - R Arquet FC A 1 - 1
25/02/2024 23 R Arquet FC A - FC Flénu A 4 - 1
10/03/2024 24 RJ Aischoise A - R Arquet FC A Speeldag 
17/03/2024 25 R Arquet FC A - CS Entité Manage Speeldag 
24/03/2024 26 RUS Beloeil A - R Arquet FC A Speeldag 
07/04/2024 27 Crossing Schaerbeek A - R Arquet FC A Speeldag 
14/04/2024 28 R Arquet FC A - JS Taminoise A Speeldag 
21/04/2024 29 CS Onhaye A - R Arquet FC A Speeldag 
28/04/2024 30 R Arquet FC A - RCS Brainois A Speeldag 

RAS Jodoigne A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RAS Jodoigne A - CS Entité Manage 0 - 0
03/09/2023 2 R Arquet FC A - RAS Jodoigne A 3 - 1
10/09/2023 3 RAS Jodoigne A - RUS Beloeil A 1 - 4
17/09/2023 4 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 2 - 0
24/09/2023 5 RAS Jodoigne A - Couvin-Mariembourg A 5 - 1
01/10/2023 6 CS PV Ostiches-Ath A - RAS Jodoigne A 0 - 0
08/10/2023 7 RAS Jodoigne A - RU Wallonne Ciney A 3 - 1
15/10/2023 8 RCS Brainois A - RAS Jodoigne A 2 - 0
22/10/2023 9 RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
29/10/2023 10 RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 JS Taminoise A - RAS Jodoigne A 1 - 1
12/11/2023 12 RAS Jodoigne A - RFC Perwez A 0 - 3
19/11/2023 13 RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 1 - 2
26/11/2023 14 RAS Jodoigne A - Crossing Schaerbeek A 0 - 2
03/12/2023 15 FC Flénu A - RAS Jodoigne A 23/12   Speeldag 
10/12/2023 16 RAS Jodoigne A - R Arquet FC A 0 - 1
17/12/2023 17 RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 2 - 2
23/12/2023 15 FC Flénu A - RAS Jodoigne A 0 - 2
14/01/2024 18 RAS Jodoigne A - JS Taminoise A 2 - 1
28/01/2024 20 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 CS Entité Manage - RAS Jodoigne A 3 - 1
11/02/2024 21 Crossing Schaerbeek A - RAS Jodoigne A 2 - 0
18/02/2024 22 RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 1 - 1
25/02/2024 23 RAS Jodoigne A - RAS Monceau A Speeldag 
10/03/2024 24 Couvin-Mariembourg A - RAS Jodoigne A Speeldag 
17/03/2024 25 RAS Jodoigne A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 
24/03/2024 26 RU Wallonne Ciney A - RAS Jodoigne A Speeldag 
07/04/2024 27 RAS Jodoigne A - FC Flénu A Speeldag 
14/04/2024 28 RFC Perwez A - RAS Jodoigne A Speeldag 
21/04/2024 29 RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A Speeldag 
28/04/2024 30 RUS Beloeil A - RAS Jodoigne A Speeldag 

RAS Monceau A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RAS Monceau A - FC Flénu A 4 - 1
03/09/2023 2 RUS Beloeil A - RAS Monceau A 0 - 0
10/09/2023 3 RAS Monceau A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 3
17/09/2023 4 Couvin-Mariembourg A - RAS Monceau A 1 - 5
24/09/2023 5 RAS Monceau A - RCS Brainois A 3 - 0
01/10/2023 6 RU Wallonne Ciney A - RAS Monceau A 1 - 3
08/10/2023 7 RAS Monceau A - CS Onhaye A 0 - 0
15/10/2023 8 RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 0 - 0
22/10/2023 9 RFC Perwez A - RAS Monceau A 3 - 0
29/10/2023 10 RAS Monceau A - RAS Jodoigne A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 CS Entité Manage - RAS Monceau A 0 - 0
12/11/2023 12 RAS Monceau A - R Arquet FC A 4 - 1
19/11/2023 13 JS Taminoise A - RAS Monceau A 3 - 1
26/11/2023 14 RAS Monceau A - RJ Aischoise A 0 - 1
03/12/2023 15 Crossing Schaerbeek A - RAS Monceau A 3 - 1
10/12/2023 16 RAS Monceau A - RUS Beloeil A 4 - 0
17/12/2023 17 CS Onhaye A - RAS Monceau A 4 - 2
14/01/2024 18 RAS Monceau A - CS Entité Manage 0 - 3
28/01/2024 20 RAS Monceau A - JS Taminoise A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 R Arquet FC A - RAS Monceau A 1 - 2
11/02/2024 21 RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 1
18/02/2024 22 RAS Monceau A - Crossing Schaerbeek A 2 - 1
25/02/2024 23 RAS Jodoigne A - RAS Monceau A Speeldag 
10/03/2024 24 RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
17/03/2024 25 RAS Monceau A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
24/03/2024 26 CS PV Ostiches-Ath A - RAS Monceau A Speeldag 
07/04/2024 27 RAS Monceau A - Couvin-Mariembourg A Speeldag 
14/04/2024 28 FC Flénu A - RAS Monceau A Speeldag 
21/04/2024 29 RAS Monceau A - RFC Perwez A Speeldag 
28/04/2024 30 RJ Aischoise A - RAS Monceau A Speeldag 

RCS Brainois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RCS Brainois A - Couvin-Mariembourg A 3 - 0
03/09/2023 2 CS Onhaye A - RCS Brainois A 3 - 0
10/09/2023 3 RCS Brainois A - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
17/09/2023 4 RCS Brainois A - Crossing Schaerbeek A 0 - 1
24/09/2023 5 RAS Monceau A - RCS Brainois A 3 - 0
01/10/2023 6 RCS Brainois A - JS Taminoise A 1 - 2
08/10/2023 7 RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A 1 - 0
15/10/2023 8 RCS Brainois A - RAS Jodoigne A 2 - 0
22/10/2023 9 CS PV Ostiches-Ath A - RCS Brainois A 1 - 0
29/10/2023 10 RCS Brainois A - R Arquet FC A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Flénu A - RCS Brainois A 2 - 1
12/11/2023 12 RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0
19/11/2023 13 CS Entité Manage - RCS Brainois A 2 - 0
26/11/2023 14 RCS Brainois A - RFC Perwez A 1 - 1
03/12/2023 15 RUS Beloeil A - RCS Brainois A 23/12   Speeldag 
10/12/2023 16 RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
17/12/2023 17 JS Taminoise A - RCS Brainois A 1 - 0
23/12/2023 15 RUS Beloeil A - RCS Brainois A 1 - 0
14/01/2024 18 RCS Brainois A - CS Onhaye A 1 - 2
28/01/2024 20 RU Wallonne Ciney A - RCS Brainois A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 Crossing Schaerbeek A - RCS Brainois A 2 - 1
11/02/2024 21 RCS Brainois A - RAS Monceau A 2 - 1
18/02/2024 22 RAS Jodoigne A - RCS Brainois A 1 - 1
25/02/2024 23 RCS Brainois A - CS PV Ostiches-Ath A Speeldag 
10/03/2024 24 RFC Perwez A - RCS Brainois A Speeldag 
17/03/2024 25 RCS Brainois A - FC Flénu A Speeldag 
24/03/2024 26 Couvin-Mariembourg A - RCS Brainois A Speeldag 
07/04/2024 27 RCS Brainois A - CS Entité Manage Speeldag 
14/04/2024 28 RJ Aischoise A - RCS Brainois A Speeldag 
21/04/2024 29 RCS Brainois A - RUS Beloeil A Speeldag 
28/04/2024 30 R Arquet FC A - RCS Brainois A Speeldag 

RFC Perwez A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RFC Perwez A - R Arquet FC A 3 - 1
03/09/2023 2 RJ Aischoise A - RFC Perwez A 1 - 0
10/09/2023 3 RFC Perwez A - FC Flénu A 1 - 0
17/09/2023 4 CS Entité Manage - RFC Perwez A 4 - 2
24/09/2023 5 RFC Perwez A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 2
01/10/2023 6 CS Onhaye A - RFC Perwez A 3 - 0
08/10/2023 7 RFC Perwez A - RUS Beloeil A 3 - 2
15/10/2023 8 Couvin-Mariembourg A - RFC Perwez A 1 - 3
22/10/2023 9 RFC Perwez A - RAS Monceau A 3 - 0
29/10/2023 10 RFCR Symphorinois A - RFC Perwez A 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RFC Perwez A - Crossing Schaerbeek A 1 - 3
12/11/2023 12 RAS Jodoigne A - RFC Perwez A 0 - 3
19/11/2023 13 RFC Perwez A (ff.) - RU Wallonne Ciney A 0 - 5
26/11/2023 14 RCS Brainois A - RFC Perwez A 1 - 1
03/12/2023 15 RFC Perwez A - JS Taminoise A 2 - 0
10/12/2023 16 CS PV Ostiches-Ath A - RFC Perwez A 0 - 0
17/12/2023 17 RUS Beloeil A - RFC Perwez A 0 - 1
14/01/2024 18 RFC Perwez A - RJ Aischoise A 2 - 3
28/01/2024 20 RFC Perwez A - CS Entité Manage 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 FC Flénu A - RFC Perwez A 4 - 0
11/02/2024 21 R Arquet FC A - RFC Perwez A 1 - 2
18/02/2024 22 RFC Perwez A - CS Onhaye A 1 - 3
25/02/2024 23 Crossing Schaerbeek A - RFC Perwez A 3 - 1
10/03/2024 24 RFC Perwez A - RCS Brainois A Speeldag 
17/03/2024 25 JS Taminoise A - RFC Perwez A Speeldag 
24/03/2024 26 RFC Perwez A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
07/04/2024 27 RU Wallonne Ciney A - RFC Perwez A Speeldag 
14/04/2024 28 RFC Perwez A - RAS Jodoigne A Speeldag 
21/04/2024 29 RAS Monceau A - RFC Perwez A Speeldag 
28/04/2024 30 RFC Perwez A - Couvin-Mariembourg A Speeldag 

RFCR Symphorinois A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RFCR Symphorinois A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
03/09/2023 2 CS Entité Manage - RFCR Symphorinois A 3 - 2
10/09/2023 3 RFCR Symphorinois A - Couvin-Mariembourg A 2 - 0
17/09/2023 4 RU Wallonne Ciney A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
24/09/2023 5 RFCR Symphorinois A - CS Onhaye A 0 - 1
01/10/2023 6 RUS Beloeil A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
08/10/2023 7 RFCR Symphorinois A - RCS Brainois A 1 - 0
15/10/2023 8 RFCR Symphorinois A - RAS Monceau A 0 - 0
22/10/2023 9 RAS Jodoigne A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
29/10/2023 10 RFCR Symphorinois A - RFC Perwez A 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 R Arquet FC A - RFCR Symphorinois A 5 - 3
12/11/2023 12 RFCR Symphorinois A - JS Taminoise A 5 - 0
19/11/2023 13 Crossing Schaerbeek A - RFCR Symphorinois A 2 - 2
26/11/2023 14 RFCR Symphorinois A - FC Flénu A 1 - 0
03/12/2023 15 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 1
10/12/2023 16 RCS Brainois A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
17/12/2023 17 RFCR Symphorinois A - RAS Jodoigne A 2 - 2
14/01/2024 18 RFCR Symphorinois A - R Arquet FC A 1 - 2
28/01/2024 20 RFCR Symphorinois A - Crossing Schaerbeek A 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 JS Taminoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 0
11/02/2024 21 CS Onhaye A - RFCR Symphorinois A 4 - 0
18/02/2024 22 Couvin-Mariembourg A - RFCR Symphorinois A 0 - 4
25/02/2024 23 RFCR Symphorinois A - RU Wallonne Ciney A 2 - 4
10/03/2024 24 RAS Monceau A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
17/03/2024 25 RFCR Symphorinois A - RUS Beloeil A Speeldag 
24/03/2024 26 RFC Perwez A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
07/04/2024 27 RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A Speeldag 
14/04/2024 28 CS PV Ostiches-Ath A - RFCR Symphorinois A Speeldag 
21/04/2024 29 RFCR Symphorinois A - CS Entité Manage Speeldag 
28/04/2024 30 FC Flénu A - RFCR Symphorinois A Speeldag 

RJ Aischoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 JS Taminoise A - RJ Aischoise A 1 - 2
03/09/2023 2 RJ Aischoise A - RFC Perwez A 1 - 0
10/09/2023 3 R Arquet FC A - RJ Aischoise A 0 - 1
17/09/2023 4 CS PV Ostiches-Ath A - RJ Aischoise A 0 - 0
24/09/2023 5 RJ Aischoise A - CS Entité Manage 1 - 6
01/10/2023 6 Couvin-Mariembourg A - RJ Aischoise A 1 - 7
08/10/2023 7 RJ Aischoise A - FC Flénu A 0 - 1
15/10/2023 8 RUS Beloeil A - RJ Aischoise A 3 - 2
22/10/2023 9 RJ Aischoise A - RU Wallonne Ciney A 2 - 2
29/10/2023 10 Crossing Schaerbeek A - RJ Aischoise A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RJ Aischoise A - CS Onhaye A 0 - 1
12/11/2023 12 RCS Brainois A - RJ Aischoise A 1 - 0
19/11/2023 13 RJ Aischoise A - RAS Jodoigne A 1 - 2
26/11/2023 14 RAS Monceau A - RJ Aischoise A 0 - 1
03/12/2023 15 RJ Aischoise A - RFCR Symphorinois A 1 - 1
10/12/2023 16 RU Wallonne Ciney A - RJ Aischoise A 1 - 0
17/12/2023 17 RJ Aischoise A - Couvin-Mariembourg A 13 - 1
14/01/2024 18 RFC Perwez A - RJ Aischoise A 2 - 3
28/01/2024 20 RJ Aischoise A - RUS Beloeil A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RJ Aischoise A - CS PV Ostiches-Ath A 1 - 1
11/02/2024 21 FC Flénu A - RJ Aischoise A 1 - 1
18/02/2024 22 RJ Aischoise A - JS Taminoise A 2 - 0
25/02/2024 23 CS Entité Manage - RJ Aischoise A Speeldag 
10/03/2024 24 RJ Aischoise A - R Arquet FC A Speeldag 
17/03/2024 25 CS Onhaye A - RJ Aischoise A Speeldag 
24/03/2024 26 RJ Aischoise A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
07/04/2024 27 RFCR Symphorinois A - RJ Aischoise A Speeldag 
14/04/2024 28 RJ Aischoise A - RCS Brainois A Speeldag 
21/04/2024 29 RAS Jodoigne A - RJ Aischoise A Speeldag 
28/04/2024 30 RJ Aischoise A - RAS Monceau A Speeldag 

RU Wallonne Ciney A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 RU Wallonne Ciney A - CS Onhaye A 0 - 3
03/09/2023 2 FC Flénu A - RU Wallonne Ciney A 2 - 3
10/09/2023 3 RCS Brainois A - RU Wallonne Ciney A 3 - 2
17/09/2023 4 RU Wallonne Ciney A - RFCR Symphorinois A 3 - 1
24/09/2023 5 Crossing Schaerbeek A - RU Wallonne Ciney A 4 - 1
01/10/2023 6 RU Wallonne Ciney A - RAS Monceau A 1 - 3
08/10/2023 7 RAS Jodoigne A - RU Wallonne Ciney A 3 - 1
15/10/2023 8 RU Wallonne Ciney A - R Arquet FC A 1 - 1
22/10/2023 9 RJ Aischoise A - RU Wallonne Ciney A 2 - 2
29/10/2023 10 RU Wallonne Ciney A - JS Taminoise A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RUS Beloeil A - RU Wallonne Ciney A 2 - 3
12/11/2023 12 RU Wallonne Ciney A - CS PV Ostiches-Ath A 0 - 0
19/11/2023 13 RFC Perwez A (ff.) - RU Wallonne Ciney A 0 - 5
26/11/2023 14 RU Wallonne Ciney A - Couvin-Mariembourg A 10 - 0
03/12/2023 15 CS Entité Manage - RU Wallonne Ciney A 4 - 0
10/12/2023 16 RU Wallonne Ciney A - RJ Aischoise A 1 - 0
17/12/2023 17 R Arquet FC A - RU Wallonne Ciney A 2 - 4
14/01/2024 18 RU Wallonne Ciney A - RUS Beloeil A 2 - 1
28/01/2024 20 RU Wallonne Ciney A - RCS Brainois A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 CS Onhaye A - RU Wallonne Ciney A 4 - 1
11/02/2024 21 JS Taminoise A - RU Wallonne Ciney A 1 - 3
18/02/2024 22 RU Wallonne Ciney A - CS Entité Manage 2 - 4
25/02/2024 23 RFCR Symphorinois A - RU Wallonne Ciney A 2 - 4
10/03/2024 24 RU Wallonne Ciney A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
17/03/2024 25 RAS Monceau A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
24/03/2024 26 RU Wallonne Ciney A - RAS Jodoigne A Speeldag 
07/04/2024 27 RU Wallonne Ciney A - RFC Perwez A Speeldag 
14/04/2024 28 Couvin-Mariembourg A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 
21/04/2024 29 RU Wallonne Ciney A - FC Flénu A Speeldag 
28/04/2024 30 CS PV Ostiches-Ath A - RU Wallonne Ciney A Speeldag 

RUS Beloeil A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/08/2023 1 Crossing Schaerbeek A - RUS Beloeil A 4 - 1
03/09/2023 2 RUS Beloeil A - RAS Monceau A 0 - 0
10/09/2023 3 RAS Jodoigne A - RUS Beloeil A 1 - 4
17/09/2023 4 RUS Beloeil A - JS Taminoise A 1 - 1
24/09/2023 5 R Arquet FC A - RUS Beloeil A 3 - 2
01/10/2023 6 RUS Beloeil A - RFCR Symphorinois A 1 - 3
08/10/2023 7 RFC Perwez A - RUS Beloeil A 3 - 2
15/10/2023 8 RUS Beloeil A - RJ Aischoise A 3 - 2
22/10/2023 9 CS Entité Manage - RUS Beloeil A 2 - 2
29/10/2023 10 RUS Beloeil A - FC Flénu A 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RUS Beloeil A - RU Wallonne Ciney A 2 - 3
12/11/2023 12 Couvin-Mariembourg A - RUS Beloeil A 0 - 5
19/11/2023 13 RUS Beloeil A - CS Onhaye A 1 - 3
26/11/2023 14 CS PV Ostiches-Ath A - RUS Beloeil A 3 - 0
03/12/2023 15 RUS Beloeil A - RCS Brainois A 23/12   Speeldag 
10/12/2023 16 RAS Monceau A - RUS Beloeil A 4 - 0
17/12/2023 17 RUS Beloeil A - RFC Perwez A 0 - 1
23/12/2023 15 RUS Beloeil A - RCS Brainois A 1 - 0
14/01/2024 18 RU Wallonne Ciney A - RUS Beloeil A 2 - 1
28/01/2024 20 RJ Aischoise A - RUS Beloeil A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/02/2024 19 RUS Beloeil A - Couvin-Mariembourg A 4 - 1
11/02/2024 21 RUS Beloeil A - CS PV Ostiches-Ath A 2 - 2
18/02/2024 22 FC Flénu A - RUS Beloeil A 0 - 1
25/02/2024 23 JS Taminoise A - RUS Beloeil A Speeldag 
10/03/2024 24 RUS Beloeil A - CS Entité Manage Speeldag 
17/03/2024 25 RFCR Symphorinois A - RUS Beloeil A Speeldag 
24/03/2024 26 RUS Beloeil A - R Arquet FC A Speeldag 
07/04/2024 27 CS Onhaye A - RUS Beloeil A Speeldag 
14/04/2024 28 RUS Beloeil A - Crossing Schaerbeek A Speeldag 
21/04/2024 29 RCS Brainois A - RUS Beloeil A Speeldag 
28/04/2024 30 RUS Beloeil A - RAS Jodoigne A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

- Er kunnen dit seizoen nul tot vier stijgers zijn, in verband met de splitsing van 1e nationale (in een VV- en ACFF-reeks) en afhankelijk van de resultaten in 1e nationale en 1B.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- Aan het einde van het seizoen 2023-2024 wordt er géén "Eindronde dalen 3e afdeling VV" gespeeld.
- De laatste vier clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op (o.v.) de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2023-2024) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.
- Aan het einde van het seizoen 2023-2024 wordt er (o.v.) géén "Eindronde dalen 3e afdeling VV" gespeeld.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).