Heren 4e Provinciale C
Update: 28/04/2024 om 17:40u
Provinciaal 4e provinciale Heren 4e Provinciale C
Laatste update: 28/04/2024 om 17:40u
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
VV-LOGO    4e PROVINCIALE C - ANTWERPEN - SEIZOEN 2023-2024

Dit zijn de 16 ploegen:
K Brecht SK, K Putte SK, KSOC Maria-ter-Heide, FC Bucovina Loenhout, SV Noorse, KFC Antonia B, KSV Wildert,
KFC Sint-Job B, K Heibos SV, KSK Ekeren Donk, Zandvliet Sport B, Excelsior Mariaburg B, KSK 's Gravenwezel-Schilde B,
FC Antwerpen Noord A, Alberta FC Schilde en KFC Sint-Lenaarts B.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 speeldagen).
** K Heibos SV wint het kampioenschap in deze reeks.

4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2022-2023 4e Provinciale D
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Zat. 27/04 20u00 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B 0 - 0
Zon. 28/04 15u00 KSOC Maria-ter-Heide - K Brecht SK 1 - 6
Zon. 28/04 15u00 KSK Ekeren Donk - SV Noorse 1 - 2
Zon. 28/04 15u00 Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 3
Zon. 28/04 15u00 Putte SK - FC Antwerpen Noord A 4 - 0
Zon. 28/04 15u00 FC Bucovina Loenhout - KFC Sint Lenaarts B 1 - 0
Zon. 28/04 15u00 K Heibos SV - KSV Wildert 1 - 3
Zon. 28/04 15u00 K Sint Job FC B - Alberta FC Schilde 0 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Heibos SV (2) 30 23 3 4 105 41 73
2 Alberta FC Schilde 30 21 3 6 119 44 69
3 KSV Wildert 30 20 5 5 81 42 65
4 KFC Antonia B 30 16 4 10 73 35 58
5 KSK Ekeren Donk 30 16 9 5 90 51 53
6 K Sint Job FC B (1) 30 15 10 5 67 58 50
7 K Brecht SK 30 14 11 5 67 60 47
8 KFC Sint Lenaarts B 30 14 12 4 56 59 46
9 's Gravenwezel-Schilde B 30 12 17 1 52 64 37
10 Zandvliet Sport B 30 11 15 4 55 72 37
11 SV Noorse 30 11 16 3 59 67 36
12 Putte SK 30 10 15 5 51 66 35
13 FC Bucovina Loenhout 30 10 15 5 60 79 35
14 Excelsior Mariaburg B 30 6 21 3 48 71 21
15 KSOC Maria-ter-Heide 30 4 23 3 53 117 15
16 FC Antwerpen Noord A 30 3 27 0 30 140 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Wildert 10 8 0 2 39 12 26
2 K Heibos SV (2) 10 8 1 1 38 9 25
3 Alberta FC Schilde 10 7 1 2 36 14 23
4 KSK Ekeren Donk 10 5 3 2 31 21 17
5 K Brecht SK 10 5 3 2 21 14 17
6 K Sint Job FC B (1) 10 5 3 2 18 14 17
7 KFC Antonia B 10 4 1 5 15 11 17
8 SV Noorse 10 5 4 1 23 15 16
9 FC Bucovina Loenhout 10 5 4 1 25 32 16
10 's Gravenwezel-Schilde B 10 5 5 0 18 19 15
11 KFC Sint Lenaarts B 10 3 5 2 18 23 11
12 Putte SK 10 3 6 1 17 22 10
13 Excelsior Mariaburg B 10 2 6 2 15 20 8
14 Zandvliet Sport B 10 2 7 1 17 28 7
15 KSOC Maria-ter-Heide 10 1 9 0 13 49 3
16 FC Antwerpen Noord A 10 0 10 0 6 47 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Heibos SV 10 8 1 1 33 17 25
2 KSV Wildert 10 8 1 1 22 10 25
3 Alberta FC Schilde 10 7 1 2 43 15 23
4 KFC Antonia B 10 7 2 1 33 15 22
5 Zandvliet Sport B 10 6 1 3 20 16 21
6 KFC Sint Lenaarts B 10 6 3 1 21 15 19
7 KSK Ekeren Donk 10 5 4 1 31 17 16
8 K Brecht SK 10 5 4 1 20 20 16
9 Putte SK 10 4 3 3 24 22 15
10 FC Bucovina Loenhout 10 3 6 1 17 20 10
11 SV Noorse 10 3 6 1 16 24 10
12 K Sint Job FC B (1) 10 2 6 2 18 28 8
13 KSOC Maria-ter-Heide 10 2 7 1 23 37 7
14 's Gravenwezel-Schilde B 10 2 8 0 12 27 6
15 FC Antwerpen Noord A 10 2 8 0 14 47 6
16 Excelsior Mariaburg B 10 0 9 1 10 27 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Sint Job FC B 10 8 1 1 31 16 25
2 Alberta FC Schilde 10 7 1 2 40 15 23
3 K Heibos SV 10 7 1 2 34 15 23
4 KSK Ekeren Donk 10 6 2 2 28 13 20
5 KFC Antonia B 10 5 1 4 25 9 19
6 's Gravenwezel-Schilde B 10 5 4 1 22 18 16
7 KFC Sint Lenaarts B 10 5 4 1 17 21 16
8 K Brecht SK 10 4 4 2 26 26 14
9 KSV Wildert 10 4 4 2 20 20 14
10 Excelsior Mariaburg B 10 4 6 0 23 24 12
11 SV Noorse 10 3 6 1 20 28 10
12 Putte SK 10 3 6 1 10 22 10
13 Zandvliet Sport B 10 3 7 0 18 28 9
14 FC Bucovina Loenhout 10 2 5 3 18 27 9
15 KSOC Maria-ter-Heide 10 1 7 2 17 31 5
16 FC Antwerpen Noord A 10 1 9 0 10 46 3
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (3 september 2023) - 1e periode
Zandvliet Sport B - KSV Wildert 2 - 1
KSOC Maria-ter-Heide - K Heibos SV 0 - 3
KFC Sint Lenaarts B - K Brecht SK 2 - 1
FC Antwerpen Noord A - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 8
FC Bucovina Loenhout - Alberta FC Schilde 1 - 1
Excelsior Mariaburg B - SV Noorse 6 - 4
KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 1 - 1
Putte SK - K Sint Job FC B 1 - 3


Speeldag 2 (10 september 2023) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B 3 - 2
K Brecht SK - FC Antwerpen Noord A 7 - 1
K Sint Job FC B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 3
K Heibos SV - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
SV Noorse - KSK Ekeren Donk 0 - 3
KSV Wildert - FC Bucovina Loenhout 1 - 1
Alberta FC Schilde - KFC Sint Lenaarts B 6 - 0
KFC Antonia B - Putte SK 5 - 1


Speeldag 3 (17 september 2023) - 1e periode
FC Antwerpen Noord A - KSV Wildert 2 - 3
's Gravenwezel-Schilde B - Alberta FC Schilde 3 - 2
KFC Sint Lenaarts B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 4
K Brecht SK - Zandvliet Sport B 4 - 2
KSK Ekeren Donk - Putte SK 5 - 1
KFC Antonia B - SV Noorse 1 - 1
FC Bucovina Loenhout - K Heibos SV 3 - 5
Excelsior Mariaburg B - K Sint Job FC B 3 - 5


Speeldag 4 (24 september 2023) - 1e periode
Zandvliet Sport B - FC Bucovina Loenhout 4 - 1
KSOC Maria-ter-Heide - KSK Ekeren Donk 3 - 4
K Sint Job FC B - KFC Antonia B 3 - 2
SV Noorse - KFC Sint Lenaarts B 1 - 3
K Heibos SV - FC Antwerpen Noord A 6 - 0
KSV Wildert - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
Putte SK - Excelsior Mariaburg B 1 - 0
Alberta FC Schilde - K Brecht SK 10 - 4


Speeldag 5 (1 oktober 2023) - 1e periode
KFC Sint Lenaarts B - Putte SK 0 - 1
K Brecht SK - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 1
's Gravenwezel-Schilde B - K Sint Job FC B 0 - 3
FC Antwerpen Noord A - SV Noorse 3 - 1
Alberta FC Schilde - Zandvliet Sport B 6 - 1
KSV Wildert - K Heibos SV 4 - 1
KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B 2 - 0
FC Bucovina Loenhout - KSK Ekeren Donk 1 - 3


Speeldag 6 (8 oktober 2023) - 1e periode
Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord A 4 - 0
KSOC Maria-ter-Heide - KFC Antonia B 1 - 4
K Sint Job FC B - FC Bucovina Loenhout 3 - 0
SV Noorse - Alberta FC Schilde 1 - 2
K Heibos SV - K Brecht SK 2 - 2
Excelsior Mariaburg B - KFC Sint Lenaarts B 4 - 1
KSK Ekeren Donk - KSV Wildert 4 - 2
Putte SK - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 1


Speeldag 7 (15 oktober 2023) - 1e periode
Zandvliet Sport B - Putte SK 1 - 2
FC Antwerpen Noord A - Excelsior Mariaburg B 2 - 3
K Brecht SK - KSK Ekeren Donk 1 - 1
's Gravenwezel-Schilde B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 1
KFC Sint Lenaarts B - K Sint Job FC B 3 - 2
KSV Wildert - SV Noorse 3 - 1
FC Bucovina Loenhout - KFC Antonia B 1 - 1
Alberta FC Schilde - K Heibos SV 3 - 3


Speeldag 8 (22 oktober 2023) - 1e periode
KSOC Maria-ter-Heide - Alberta FC Schilde 0 - 4
K Sint Job FC B - KSV Wildert 3 - 1
K Heibos SV - Zandvliet Sport B 5 - 0
SV Noorse - FC Bucovina Loenhout 5 - 4
KSK Ekeren Donk - KFC Sint Lenaarts B 1 - 2
KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord A 6 - 0
Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3
Putte SK - K Brecht SK 0 - 1


Speeldag 9 (29 oktober 2023) - 1e periode
Zandvliet Sport B - K Sint Job FC B 2 - 3
's Gravenwezel-Schilde B - K Heibos SV 0 - 4
KFC Sint Lenaarts B - KFC Antonia B 0 - 0
K Brecht SK - SV Noorse 3 - 4
FC Antwerpen Noord A - KSK Ekeren Donk 0 - 5
Alberta FC Schilde - Putte SK 4 - 1
FC Bucovina Loenhout - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
KSV Wildert - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 2


Speeldag 10 (5 november 2023) - 1e periode
K Sint Job FC B - K Brecht SK 3 - 1
KSOC Maria-ter-Heide - FC Bucovina Loenhout 2 - 3
KFC Sint Lenaarts B - FC Antwerpen Noord A 3 - 1
SV Noorse - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 0
KFC Antonia B - KSV Wildert 3 - 1
Putte SK - K Heibos SV 1 - 2
KSK Ekeren Donk - Alberta FC Schilde 1 - 2
Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B 3 - 0


Speeldag 11 (12 november 2023) - 2e periode
Zandvliet Sport B - SV Noorse 2 - 1
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Sint Lenaarts B 1 - 2
FC Antwerpen Noord A - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 3
K Brecht SK - KFC Antonia B 1 - 7
K Heibos SV - KSK Ekeren Donk 4 - 3
FC Bucovina Loenhout - Putte SK 3 - 3
Alberta FC Schilde - K Sint Job FC B 10 - 1
KSV Wildert - Excelsior Mariaburg B 1 - 0


Speeldag 12 (19 november 2023) - 2e periode
KSOC Maria-ter-Heide - Zandvliet Sport B 1 - 2
K Sint Job FC B - FC Antwerpen Noord A 6 - 1
KFC Sint Lenaarts B - FC Bucovina Loenhout 1 - 0
SV Noorse - K Heibos SV 0 - 5
Putte SK - KSV Wildert 1 - 2
KFC Antonia B - Alberta FC Schilde 1 - 3
Excelsior Mariaburg B - K Brecht SK 2 - 4
KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B 5 - 2


Speeldag 13 (26 november 2023) - 2e periode
Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk 3 - 2
FC Antwerpen Noord A - Putte SK 3 - 2
KSOC Maria-ter-Heide - SV Noorse 3 - 5
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B 0 - 2
K Heibos SV - K Sint Job FC B 3 - 3
Alberta FC Schilde - Excelsior Mariaburg B 3 - 1
FC Bucovina Loenhout - K Brecht SK 1 - 3
KSV Wildert - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0


Speeldag 14 (3 december 2023) - 2e periode
KFC Sint Lenaarts B - K Heibos SV 0 - 4
K Sint Job FC B - KSK Ekeren Donk 2 - 2
K Brecht SK - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
Putte SK - SV Noorse 3 - 1
KFC Antonia B - Zandvliet Sport B 1 - 1
FC Bucovina Loenhout - FC Antwerpen Noord A 2 - 1
Alberta FC Schilde - KSV Wildert 3 - 6
Excelsior Mariaburg B - KSOC Maria-ter-Heide 1 - 1


Speeldag 15 (10 december 2023) - 2e periode
Zandvliet Sport B - KFC Sint Lenaarts B 2 - 1
's Gravenwezel-Schilde B - FC Bucovina Loenhout 3 - 1
FC Antwerpen Noord A - Alberta FC Schilde 0 - 13
KSOC Maria-ter-Heide - Putte SK 4 - 5
SV Noorse - K Sint Job FC B 1 - 0
K Heibos SV - KFC Antonia B 4 - 5
KSV Wildert - K Brecht SK 3 - 1
KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B 3 - 0


Speeldag 16 (17 december 2023) - 2e periode
KFC Sint Lenaarts B - Alberta FC Schilde 2 - 2
K Brecht SK - K Heibos SV 0 - 2
K Sint Job FC B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
SV Noorse - KSV Wildert 0 - 0
Putte SK - Zandvliet Sport B 1 - 1
KFC Antonia B - FC Bucovina Loenhout 3 - 1
KSK Ekeren Donk - KSOC Maria-ter-Heide 8 - 0
Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord A 1 - 2


Inhaalwedstrijden (zaterdag 6 januari 2024)
SV Noorse - K Heibos SV 0 - 5 Speeldag 12


Speeldag 17 (14 januari 2024) - 2e periode
Zandvliet Sport B - K Brecht SK 1 - 1
FC Antwerpen Noord A (ff.) - KFC Antonia B 0 - 5
's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
KSOC Maria-ter-Heide - KFC Sint Lenaarts B 1 - 4
K Heibos SV - Putte SK 5 - 3
FC Bucovina Loenhout - K Sint Job FC B 3 - 2
KSV Wildert - KSK Ekeren Donk 0 - 3
Alberta FC Schilde - SV Noorse 3 - 1


Speeldag 19 (28 januari 2024) - 2e periode
Zandvliet Sport B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 2
K Brecht SK - Excelsior Mariaburg B 4 - 1
FC Antwerpen Noord A - KFC Sint Lenaarts B 1 - 4
K Heibos SV - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
SV Noorse - KFC Antonia B 1 - 3
KSV Wildert - K Sint Job FC B 3 - 2
Putte SK - Alberta FC Schilde 1 - 1
KSK Ekeren Donk - FC Bucovina Loenhout 1 - 0


Inhaalwedstrijden (donderdag 1 februari 2024)
KFC Antonia B - KSOC Maria-ter-Heide 5 - 2 Speeldag 18


Speeldag 20 (4 februari 2024) - 2e periode
K Sint Job FC B - K Heibos SV 0 - 1
KSOC Maria-ter-Heide - FC Antwerpen Noord A 6 - 2
KFC Sint Lenaarts B - SV Noorse 3 - 1
's Gravenwezel-Schilde B - KSV Wildert 0 - 3
Excelsior Mariaburg B - Putte SK 2 - 4
Alberta FC Schilde - KSK Ekeren Donk 3 - 2
KFC Antonia B - K Brecht SK 1 - 2
FC Bucovina Loenhout - Zandvliet Sport B 6 - 2


Speeldag 18 (11 februari 2024) - 2e periode
K Brecht SK - Alberta FC Schilde 0 - 2
K Sint Job FC B - Zandvliet Sport B 0 - 3
KFC Sint Lenaarts B - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
SV Noorse - FC Antwerpen Noord A 5 - 2
KFC Antonia B - KSOC Maria-ter-Heide 5 - 2
Putte SK - FC Bucovina Loenhout 1 - 0
KSK Ekeren Donk - K Heibos SV 2 - 3
Excelsior Mariaburg B - KSV Wildert 0 - 2


Speeldag 21 (18 februari 2024) - 3e periode
Zandvliet Sport B - KFC Antonia B 1 - 2
FC Antwerpen Noord A - K Brecht SK 1 - 3
KSOC Maria-ter-Heide - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 2
SV Noorse - Excelsior Mariaburg B 1 - 1
K Heibos SV - FC Bucovina Loenhout 7 - 0
KSV Wildert - Alberta FC Schilde 2 - 2
Putte SK - KFC Sint Lenaarts B 0 - 2
KSK Ekeren Donk - K Sint Job FC B 2 - 5


Speeldag 22 (25 februari 2024) - 3e periode
's Gravenwezel-Schilde B - SV Noorse 2 - 1
K Sint Job FC B - Putte SK 3 - 1
K Brecht SK - KSV Wildert 2 - 3
KFC Sint Lenaarts B - Zandvliet Sport B 4 - 2
FC Bucovina Loenhout - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 0
Alberta FC Schilde - FC Antwerpen Noord A 5 - 0
KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk 2 - 2
Excelsior Mariaburg B - K Heibos SV 0 - 4


Speeldag 23 (3 maart 2024) - 3e periode
Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
KSOC Maria-ter-Heide - K Sint Job FC B 0 - 2
FC Antwerpen Noord A - FC Bucovina Loenhout 2 - 5
SV Noorse - K Brecht SK 0 - 1
K Heibos SV - KFC Sint Lenaarts B 4 - 1
Alberta FC Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
KSV Wildert - KFC Antonia B 2 - 0
Putte SK - KSK Ekeren Donk 4 - 2


Speeldag 24 (10 maart 2024) - 3e periode
K Brecht SK - Putte SK 1 - 1
's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord A (ff.) 5 - 0
K Sint Job FC B - SV Noorse 0 - 2
K Heibos SV - KSOC Maria-ter-Heide 7 - 1
Excelsior Mariaburg B - Alberta FC Schilde 1 - 2
KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B 1 - 1
FC Bucovina Loenhout - KSV Wildert 3 - 7
KFC Antonia B - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0


Speeldag 25 (17 maart 2024) - 3e periode
Zandvliet Sport B - K Heibos SV 2 - 5
KFC Sint Lenaarts B - KSK Ekeren Donk 3 - 5
's Gravenwezel-Schilde B - K Brecht SK 2 - 1
FC Antwerpen Noord A - K Sint Job FC B 1 - 2
KSOC Maria-ter-Heide - KSV Wildert 2 - 9
SV Noorse - Putte SK 3 - 2
Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 4 - 4
Excelsior Mariaburg B - FC Bucovina Loenhout 6 - 2


Speeldag 26 (24 maart 2024) - 3e periode
K Brecht SK - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0
K Sint Job FC B - Excelsior Mariaburg B 1 - 0
K Heibos SV - Alberta FC Schilde 2 - 1
FC Bucovina Loenhout - SV Noorse 4 - 2
Putte SK - KSOC Maria-ter-Heide 4 - 3
KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord A 9 - 2
KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
KSV Wildert - Zandvliet Sport B 3 - 0


Speeldag 27 (7 april 2024) - 3e periode
KFC Sint Lenaarts B - KSV Wildert 2 - 2
FC Antwerpen Noord A (ff.) - Zandvliet Sport B 0 - 5
's Gravenwezel-Schilde B - Putte SK 2 - 0
K Brecht SK - K Sint Job FC B 2 - 1
SV Noorse - KSOC Maria-ter-Heide 6 - 0
KFC Antonia B - K Heibos SV 0 - 0
Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk 1 - 4
Alberta FC Schilde - FC Bucovina Loenhout 6 - 1


Speeldag 28 (14 april 2024) - 3e periode
Zandvliet Sport B - Alberta FC Schilde 2 - 4
K Sint Job FC B - KFC Sint Lenaarts B 4 - 4
KSOC Maria-ter-Heide - Excelsior Mariaburg B 2 - 4
K Heibos SV - SV Noorse 4 - 1
KSV Wildert - FC Antwerpen Noord A (ff.) 5 - 0
KSK Ekeren Donk - K Brecht SK 3 - 1
FC Bucovina Loenhout - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
Putte SK - KFC Antonia B 1 - 3


Speeldag 29 (21 april 2024) - 3e periode
KFC Antonia B - K Sint Job FC B 0 - 0
KSV Wildert - Putte SK 3 - 0
KFC Sint Lenaarts B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk 0 - 2
K Brecht SK - FC Bucovina Loenhout 2 - 2
Alberta FC Schilde - KSOC Maria-ter-Heide 6 - 1
SV Noorse - Zandvliet Sport B 5 - 0
FC Antwerpen Noord A - K Heibos SV 0 - 4


Speeldag 30 (28 april 2024) - 3e periode
Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B 0 - 0
KSOC Maria-ter-Heide - K Brecht SK 1 - 6
KSK Ekeren Donk - SV Noorse 1 - 2
Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 3
Putte SK - FC Antwerpen Noord A 4 - 0
FC Bucovina Loenhout - KFC Sint Lenaarts B 1 - 0
K Heibos SV - KSV Wildert 1 - 3
K Sint Job FC B - Alberta FC Schilde 0 - 2


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale C.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Heibos SV 733538
2Alberta FC Schilde 693831
3KSV Wildert 653629
4KFC Antonia B 582929
5KSK Ekeren Donk 532627
6K Sint Job FC B 502723
7K Brecht SK 472423
8KFC Sint Lenaarts B 462719
9Zandvliet Sport B 372512
10's Gravenwezel-Schilde B 372710
11SV Noorse 362313
12Putte SK 352114
13FC Bucovina Loenhout 35278
14Excelsior Mariaburg B 21147
15KSOC Maria-ter-Heide 1569
16FC Antwerpen Noord A 963


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Heibos SV 17107
2Alberta FC Schilde 21714
3KSV Wildert 25916
4KFC Antonia B 321616
5KSK Ekeren Donk 371918
6K Sint Job FC B 401822
7K Brecht SK 432122
8KFC Sint Lenaarts B 441826
9Zandvliet Sport B 532033
10's Gravenwezel-Schilde B 531835
11SV Noorse 542232
12Putte SK 552431
13FC Bucovina Loenhout 551837
14Excelsior Mariaburg B 693138
15KSOC Maria-ter-Heide 753936
16FC Antwerpen Noord A 813942


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 1266
2KSV Wildert 1064
3KSK Ekeren Donk 936
4SV Noorse 963
5K Heibos SV 734
6K Brecht SK 743
7FC Bucovina Loenhout 761
8KFC Antonia B 624
9's Gravenwezel-Schilde B 633
10KFC Sint Lenaarts B 541
11Excelsior Mariaburg B 413
12Zandvliet Sport B 303
13Putte SK 330
14K Sint Job FC B 211
15FC Antwerpen Noord A 000
16KSOC Maria-ter-Heide 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 1197643
2K Heibos SV 1055946
3KSK Ekeren Donk 904743
4KSV Wildert 813645
5KFC Antonia B 733439
6K Sint Job FC B 673334
7K Brecht SK 673532
8FC Bucovina Loenhout 603921
9SV Noorse 593128
10KFC Sint Lenaarts B 563224
11Zandvliet Sport B 553322
12KSOC Maria-ter-Heide 532924
13's Gravenwezel-Schilde B 522725
14Putte SK 512427
15Excelsior Mariaburg B 483018
16FC Antwerpen Noord A 301812


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Antonia B 351520
2K Heibos SV 412615
3KSV Wildert 421428
4Alberta FC Schilde 442717
5KSK Ekeren Donk 512427
6K Sint Job FC B 582434
7KFC Sint Lenaarts B 592732
8K Brecht SK 602832
9's Gravenwezel-Schilde B 642638
10Putte SK 662244
11SV Noorse 672641
12Excelsior Mariaburg B 713833
13Zandvliet Sport B 722943
14FC Bucovina Loenhout 793247
15KSOC Maria-ter-Heide 1175958
16FC Antwerpen Noord A 1406674


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1K Heibos SV 12 15 
2Alberta FC Schilde 6 11 
3KFC Sint Lenaarts B 6 7 
4KSV Wildert 5 13x
5KFC Antonia B 5 7x
6KSK Ekeren Donk 5 7 
7K Sint Job FC B 4 6 
8Zandvliet Sport B 3 8 
9K Brecht SK 3 4 
10's Gravenwezel-Schilde B 3 3 
11SV Noorse 3 3 
12Putte SK 2 4 
13FC Bucovina Loenhout 2 3x
14Excelsior Mariaburg B 2 2 
15KSOC Maria-ter-Heide 2 2 
16FC Antwerpen Noord A 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Heibos SV 1239
2KFC Antonia B 954
3KSV Wildert 963
4KSK Ekeren Donk 734
5Alberta FC Schilde 624
6SV Noorse 651
7K Sint Job FC B 523
8K Brecht SK 422
9Putte SK 431
10Zandvliet Sport B 312
11's Gravenwezel-Schilde B 321
12KFC Sint Lenaarts B 321
13FC Bucovina Loenhout 330
14Excelsior Mariaburg B 220
15FC Antwerpen Noord A 000
16KSOC Maria-ter-Heide 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 301515
2KSK Ekeren Donk 301515
3K Heibos SV 291514
4K Brecht SK 281315
5KSV Wildert 281414
6SV Noorse 261115
7Putte SK 261313
8Zandvliet Sport B 261511
9KFC Antonia B 251312
10FC Bucovina Loenhout 251510
11K Sint Job FC B 241113
12KSOC Maria-ter-Heide 241212
13's Gravenwezel-Schilde B 221012
14KFC Sint Lenaarts B 221210
15Excelsior Mariaburg B 211110
16FC Antwerpen Noord A 18108


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Alberta FC Schilde 000
2KSK Ekeren Donk 000
3K Heibos SV 101
4K Brecht SK 220
5KSV Wildert 211
6SV Noorse 440
7Putte SK 422
8Zandvliet Sport B 404
9KFC Antonia B 523
10FC Bucovina Loenhout 505
11K Sint Job FC B 642
12KSOC Maria-ter-Heide 633
13's Gravenwezel-Schilde B 853
14KFC Sint Lenaarts B 835
15Excelsior Mariaburg B 945
16FC Antwerpen Noord A 1257


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Alberta FC Schilde 15 12 2 1 76 27 38
2 KSV Wildert 15 11 3 1 36 14 36
3 K Heibos SV 15 11 2 2 59 26 35
4 KFC Antonia B 15 8 5 2 34 15 29
5 's Gravenwezel-Schilde B 15 9 0 6 27 26 27
6 K Sint Job FC B 15 8 3 4 33 24 27
7 FC Bucovina Loenhout 15 8 3 4 39 32 27
8 KFC Sint Lenaarts B 15 8 3 4 32 27 27
9 KSK Ekeren Donk 15 8 2 5 47 24 26
10 Zandvliet Sport B 15 8 1 6 33 29 25
11 K Brecht SK 15 7 3 5 35 28 24
12 SV Noorse 15 7 2 6 31 26 23
13 Putte SK 15 6 3 6 24 22 21
14 Excelsior Mariaburg B 15 4 2 9 30 38 14
15 KSOC Maria-ter-Heide 15 2 0 13 29 59 6
16 FC Antwerpen Noord A 15 2 0 13 18 66 6

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 K Heibos SV 15 12 2 1 46 15 38
2 Alberta FC Schilde 15 9 4 2 43 17 31
3 KSV Wildert 15 9 2 4 45 28 29
4 KFC Antonia B 15 8 5 2 39 20 29
5 KSK Ekeren Donk 15 8 3 4 43 27 27
6 K Brecht SK 15 7 2 6 32 32 23
7 K Sint Job FC B 15 7 2 6 34 34 23
8 KFC Sint Lenaarts B 15 6 1 8 24 32 19
9 Putte SK 15 4 2 9 27 44 14
10 SV Noorse 15 4 1 10 28 41 13
11 Zandvliet Sport B 15 3 3 9 22 43 12
12 's Gravenwezel-Schilde B 15 3 1 11 25 38 10
13 KSOC Maria-ter-Heide 15 2 3 10 24 58 9
14 FC Bucovina Loenhout 15 2 2 11 21 47 8
15 Excelsior Mariaburg B 15 2 1 12 18 33 7
16 FC Antwerpen Noord A 15 1 0 14 12 74 3

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Antwerpen Noord A - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 8
10/09/2023 2 's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B 3 - 2
17/09/2023 3 's Gravenwezel-Schilde B - Alberta FC Schilde 3 - 2
24/09/2023 4 KSV Wildert - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
01/10/2023 5 's Gravenwezel-Schilde B - K Sint Job FC B 0 - 3
08/10/2023 6 Putte SK - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 1
15/10/2023 7 's Gravenwezel-Schilde B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 1
22/10/2023 8 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3
29/10/2023 9 's Gravenwezel-Schilde B - K Heibos SV 0 - 4
05/11/2023 10 SV Noorse - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Sint Lenaarts B 1 - 2
19/11/2023 12 KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B 5 - 2
26/11/2023 13 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B 0 - 2
03/12/2023 14 K Brecht SK - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
10/12/2023 15 's Gravenwezel-Schilde B - FC Bucovina Loenhout 3 - 1
17/12/2023 16 K Sint Job FC B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
14/01/2024 17 's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
28/01/2024 19 K Heibos SV - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
04/02/2024 20 's Gravenwezel-Schilde B - KSV Wildert 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Sint Lenaarts B - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
18/02/2024 21 KSOC Maria-ter-Heide - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 2
25/02/2024 22 's Gravenwezel-Schilde B - SV Noorse 2 - 1
03/03/2024 23 Alberta FC Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
10/03/2024 24 's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord A (ff.) 5 - 0
17/03/2024 25 's Gravenwezel-Schilde B - K Brecht SK 2 - 1
24/03/2024 26 KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
07/04/2024 27 's Gravenwezel-Schilde B - Putte SK 2 - 0
14/04/2024 28 FC Bucovina Loenhout - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
21/04/2024 29 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk 0 - 2
28/04/2024 30 Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 3

Alberta FC Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Bucovina Loenhout - Alberta FC Schilde 1 - 1
10/09/2023 2 Alberta FC Schilde - KFC Sint Lenaarts B 6 - 0
17/09/2023 3 's Gravenwezel-Schilde B - Alberta FC Schilde 3 - 2
24/09/2023 4 Alberta FC Schilde - K Brecht SK 10 - 4
01/10/2023 5 Alberta FC Schilde - Zandvliet Sport B 6 - 1
08/10/2023 6 SV Noorse - Alberta FC Schilde 1 - 2
15/10/2023 7 Alberta FC Schilde - K Heibos SV 3 - 3
22/10/2023 8 KSOC Maria-ter-Heide - Alberta FC Schilde 0 - 4
29/10/2023 9 Alberta FC Schilde - Putte SK 4 - 1
05/11/2023 10 KSK Ekeren Donk - Alberta FC Schilde 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Alberta FC Schilde - K Sint Job FC B 10 - 1
19/11/2023 12 KFC Antonia B - Alberta FC Schilde 1 - 3
26/11/2023 13 Alberta FC Schilde - Excelsior Mariaburg B 3 - 1
03/12/2023 14 Alberta FC Schilde - KSV Wildert 3 - 6
10/12/2023 15 FC Antwerpen Noord A - Alberta FC Schilde 0 - 13
17/12/2023 16 KFC Sint Lenaarts B - Alberta FC Schilde 2 - 2
14/01/2024 17 Alberta FC Schilde - SV Noorse 3 - 1
28/01/2024 19 Putte SK - Alberta FC Schilde 1 - 1
04/02/2024 20 Alberta FC Schilde - KSK Ekeren Donk 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Brecht SK - Alberta FC Schilde 0 - 2
18/02/2024 21 KSV Wildert - Alberta FC Schilde 2 - 2
25/02/2024 22 Alberta FC Schilde - FC Antwerpen Noord A 5 - 0
03/03/2024 23 Alberta FC Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
10/03/2024 24 Excelsior Mariaburg B - Alberta FC Schilde 1 - 2
17/03/2024 25 Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 4 - 4
24/03/2024 26 K Heibos SV - Alberta FC Schilde 2 - 1
07/04/2024 27 Alberta FC Schilde - FC Bucovina Loenhout 6 - 1
14/04/2024 28 Zandvliet Sport B - Alberta FC Schilde 2 - 4
21/04/2024 29 Alberta FC Schilde - KSOC Maria-ter-Heide 6 - 1
28/04/2024 30 K Sint Job FC B - Alberta FC Schilde 0 - 2

Excelsior Mariaburg B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Excelsior Mariaburg B - SV Noorse 6 - 4
10/09/2023 2 K Heibos SV - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
17/09/2023 3 Excelsior Mariaburg B - K Sint Job FC B 3 - 5
24/09/2023 4 Putte SK - Excelsior Mariaburg B 1 - 0
01/10/2023 5 KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B 2 - 0
08/10/2023 6 Excelsior Mariaburg B - KFC Sint Lenaarts B 4 - 1
15/10/2023 7 FC Antwerpen Noord A - Excelsior Mariaburg B 2 - 3
22/10/2023 8 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3
29/10/2023 9 FC Bucovina Loenhout - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
05/11/2023 10 Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KSV Wildert - Excelsior Mariaburg B 1 - 0
19/11/2023 12 Excelsior Mariaburg B - K Brecht SK 2 - 4
26/11/2023 13 Alberta FC Schilde - Excelsior Mariaburg B 3 - 1
03/12/2023 14 Excelsior Mariaburg B - KSOC Maria-ter-Heide 1 - 1
10/12/2023 15 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B 3 - 0
17/12/2023 16 Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord A 1 - 2
14/01/2024 17 's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
28/01/2024 19 K Brecht SK - Excelsior Mariaburg B 4 - 1
04/02/2024 20 Excelsior Mariaburg B - Putte SK 2 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Excelsior Mariaburg B - KSV Wildert 0 - 2
18/02/2024 21 SV Noorse - Excelsior Mariaburg B 1 - 1
25/02/2024 22 Excelsior Mariaburg B - K Heibos SV 0 - 4
03/03/2024 23 Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
10/03/2024 24 Excelsior Mariaburg B - Alberta FC Schilde 1 - 2
17/03/2024 25 Excelsior Mariaburg B - FC Bucovina Loenhout 6 - 2
24/03/2024 26 K Sint Job FC B - Excelsior Mariaburg B 1 - 0
07/04/2024 27 Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk 1 - 4
14/04/2024 28 KSOC Maria-ter-Heide - Excelsior Mariaburg B 2 - 4
21/04/2024 29 KFC Sint Lenaarts B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
28/04/2024 30 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B 0 - 0

FC Antwerpen Noord A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Antwerpen Noord A - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 8
10/09/2023 2 K Brecht SK - FC Antwerpen Noord A 7 - 1
17/09/2023 3 FC Antwerpen Noord A - KSV Wildert 2 - 3
24/09/2023 4 K Heibos SV - FC Antwerpen Noord A 6 - 0
01/10/2023 5 FC Antwerpen Noord A - SV Noorse 3 - 1
08/10/2023 6 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord A 4 - 0
15/10/2023 7 FC Antwerpen Noord A - Excelsior Mariaburg B 2 - 3
22/10/2023 8 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord A 6 - 0
29/10/2023 9 FC Antwerpen Noord A - KSK Ekeren Donk 0 - 5
05/11/2023 10 KFC Sint Lenaarts B - FC Antwerpen Noord A 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 FC Antwerpen Noord A - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 3
19/11/2023 12 K Sint Job FC B - FC Antwerpen Noord A 6 - 1
26/11/2023 13 FC Antwerpen Noord A - Putte SK 3 - 2
03/12/2023 14 FC Bucovina Loenhout - FC Antwerpen Noord A 2 - 1
10/12/2023 15 FC Antwerpen Noord A - Alberta FC Schilde 0 - 13
17/12/2023 16 Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord A 1 - 2
14/01/2024 17 FC Antwerpen Noord A (ff.) - KFC Antonia B 0 - 5
28/01/2024 19 FC Antwerpen Noord A - KFC Sint Lenaarts B 1 - 4
04/02/2024 20 KSOC Maria-ter-Heide - FC Antwerpen Noord A 6 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 SV Noorse - FC Antwerpen Noord A 5 - 2
18/02/2024 21 FC Antwerpen Noord A - K Brecht SK 1 - 3
25/02/2024 22 Alberta FC Schilde - FC Antwerpen Noord A 5 - 0
03/03/2024 23 FC Antwerpen Noord A - FC Bucovina Loenhout 2 - 5
10/03/2024 24 's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord A (ff.) 5 - 0
17/03/2024 25 FC Antwerpen Noord A - K Sint Job FC B 1 - 2
24/03/2024 26 KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord A 9 - 2
07/04/2024 27 FC Antwerpen Noord A (ff.) - Zandvliet Sport B 0 - 5
14/04/2024 28 KSV Wildert - FC Antwerpen Noord A (ff.) 5 - 0
21/04/2024 29 FC Antwerpen Noord A - K Heibos SV 0 - 4
28/04/2024 30 Putte SK - FC Antwerpen Noord A 4 - 0

FC Bucovina Loenhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Bucovina Loenhout - Alberta FC Schilde 1 - 1
10/09/2023 2 KSV Wildert - FC Bucovina Loenhout 1 - 1
17/09/2023 3 FC Bucovina Loenhout - K Heibos SV 3 - 5
24/09/2023 4 Zandvliet Sport B - FC Bucovina Loenhout 4 - 1
01/10/2023 5 FC Bucovina Loenhout - KSK Ekeren Donk 1 - 3
08/10/2023 6 K Sint Job FC B - FC Bucovina Loenhout 3 - 0
15/10/2023 7 FC Bucovina Loenhout - KFC Antonia B 1 - 1
22/10/2023 8 SV Noorse - FC Bucovina Loenhout 5 - 4
29/10/2023 9 FC Bucovina Loenhout - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
05/11/2023 10 KSOC Maria-ter-Heide - FC Bucovina Loenhout 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 FC Bucovina Loenhout - Putte SK 3 - 3
19/11/2023 12 KFC Sint Lenaarts B - FC Bucovina Loenhout 1 - 0
26/11/2023 13 FC Bucovina Loenhout - K Brecht SK 1 - 3
03/12/2023 14 FC Bucovina Loenhout - FC Antwerpen Noord A 2 - 1
10/12/2023 15 's Gravenwezel-Schilde B - FC Bucovina Loenhout 3 - 1
17/12/2023 16 KFC Antonia B - FC Bucovina Loenhout 3 - 1
14/01/2024 17 FC Bucovina Loenhout - K Sint Job FC B 3 - 2
28/01/2024 19 KSK Ekeren Donk - FC Bucovina Loenhout 1 - 0
04/02/2024 20 FC Bucovina Loenhout - Zandvliet Sport B 6 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Putte SK - FC Bucovina Loenhout 1 - 0
18/02/2024 21 K Heibos SV - FC Bucovina Loenhout 7 - 0
25/02/2024 22 FC Bucovina Loenhout - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 0
03/03/2024 23 FC Antwerpen Noord A - FC Bucovina Loenhout 2 - 5
10/03/2024 24 FC Bucovina Loenhout - KSV Wildert 3 - 7
17/03/2024 25 Excelsior Mariaburg B - FC Bucovina Loenhout 6 - 2
24/03/2024 26 FC Bucovina Loenhout - SV Noorse 4 - 2
07/04/2024 27 Alberta FC Schilde - FC Bucovina Loenhout 6 - 1
14/04/2024 28 FC Bucovina Loenhout - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
21/04/2024 29 K Brecht SK - FC Bucovina Loenhout 2 - 2
28/04/2024 30 FC Bucovina Loenhout - KFC Sint Lenaarts B 1 - 0

K Brecht SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Sint Lenaarts B - K Brecht SK 2 - 1
10/09/2023 2 K Brecht SK - FC Antwerpen Noord A 7 - 1
17/09/2023 3 K Brecht SK - Zandvliet Sport B 4 - 2
24/09/2023 4 Alberta FC Schilde - K Brecht SK 10 - 4
01/10/2023 5 K Brecht SK - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 1
08/10/2023 6 K Heibos SV - K Brecht SK 2 - 2
15/10/2023 7 K Brecht SK - KSK Ekeren Donk 1 - 1
22/10/2023 8 Putte SK - K Brecht SK 0 - 1
29/10/2023 9 K Brecht SK - SV Noorse 3 - 4
05/11/2023 10 K Sint Job FC B - K Brecht SK 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Brecht SK - KFC Antonia B 1 - 7
19/11/2023 12 Excelsior Mariaburg B - K Brecht SK 2 - 4
26/11/2023 13 FC Bucovina Loenhout - K Brecht SK 1 - 3
03/12/2023 14 K Brecht SK - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
10/12/2023 15 KSV Wildert - K Brecht SK 3 - 1
17/12/2023 16 K Brecht SK - K Heibos SV 0 - 2
14/01/2024 17 Zandvliet Sport B - K Brecht SK 1 - 1
28/01/2024 19 K Brecht SK - Excelsior Mariaburg B 4 - 1
04/02/2024 20 KFC Antonia B - K Brecht SK 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Brecht SK - Alberta FC Schilde 0 - 2
18/02/2024 21 FC Antwerpen Noord A - K Brecht SK 1 - 3
25/02/2024 22 K Brecht SK - KSV Wildert 2 - 3
03/03/2024 23 SV Noorse - K Brecht SK 0 - 1
10/03/2024 24 K Brecht SK - Putte SK 1 - 1
17/03/2024 25 's Gravenwezel-Schilde B - K Brecht SK 2 - 1
24/03/2024 26 K Brecht SK - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0
07/04/2024 27 K Brecht SK - K Sint Job FC B 2 - 1
14/04/2024 28 KSK Ekeren Donk - K Brecht SK 3 - 1
21/04/2024 29 K Brecht SK - FC Bucovina Loenhout 2 - 2
28/04/2024 30 KSOC Maria-ter-Heide - K Brecht SK 1 - 6

K Heibos SV

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSOC Maria-ter-Heide - K Heibos SV 0 - 3
10/09/2023 2 K Heibos SV - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
17/09/2023 3 FC Bucovina Loenhout - K Heibos SV 3 - 5
24/09/2023 4 K Heibos SV - FC Antwerpen Noord A 6 - 0
01/10/2023 5 KSV Wildert - K Heibos SV 4 - 1
08/10/2023 6 K Heibos SV - K Brecht SK 2 - 2
15/10/2023 7 Alberta FC Schilde - K Heibos SV 3 - 3
22/10/2023 8 K Heibos SV - Zandvliet Sport B 5 - 0
29/10/2023 9 's Gravenwezel-Schilde B - K Heibos SV 0 - 4
05/11/2023 10 Putte SK - K Heibos SV 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Heibos SV - KSK Ekeren Donk 4 - 3
19/11/2023 12 SV Noorse - K Heibos SV 06/01   Speeldag 
26/11/2023 13 K Heibos SV - K Sint Job FC B 3 - 3
03/12/2023 14 KFC Sint Lenaarts B - K Heibos SV 0 - 4
10/12/2023 15 K Heibos SV - KFC Antonia B 4 - 5
17/12/2023 16 K Brecht SK - K Heibos SV 0 - 2
06/01/2024 12 SV Noorse - K Heibos SV 0 - 5
14/01/2024 17 K Heibos SV - Putte SK 5 - 3
28/01/2024 19 K Heibos SV - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
04/02/2024 20 K Sint Job FC B - K Heibos SV 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KSK Ekeren Donk - K Heibos SV 2 - 3
18/02/2024 21 K Heibos SV - FC Bucovina Loenhout 7 - 0
25/02/2024 22 Excelsior Mariaburg B - K Heibos SV 0 - 4
03/03/2024 23 K Heibos SV - KFC Sint Lenaarts B 4 - 1
10/03/2024 24 K Heibos SV - KSOC Maria-ter-Heide 7 - 1
17/03/2024 25 Zandvliet Sport B - K Heibos SV 2 - 5
24/03/2024 26 K Heibos SV - Alberta FC Schilde 2 - 1
07/04/2024 27 KFC Antonia B - K Heibos SV 0 - 0
14/04/2024 28 K Heibos SV - SV Noorse 4 - 1
21/04/2024 29 FC Antwerpen Noord A - K Heibos SV 0 - 4
28/04/2024 30 K Heibos SV - KSV Wildert 1 - 3

K Sint Job FC B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Putte SK - K Sint Job FC B 1 - 3
10/09/2023 2 K Sint Job FC B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 3
17/09/2023 3 Excelsior Mariaburg B - K Sint Job FC B 3 - 5
24/09/2023 4 K Sint Job FC B - KFC Antonia B 3 - 2
01/10/2023 5 's Gravenwezel-Schilde B - K Sint Job FC B 0 - 3
08/10/2023 6 K Sint Job FC B - FC Bucovina Loenhout 3 - 0
15/10/2023 7 KFC Sint Lenaarts B - K Sint Job FC B 3 - 2
22/10/2023 8 K Sint Job FC B - KSV Wildert 3 - 1
29/10/2023 9 Zandvliet Sport B - K Sint Job FC B 2 - 3
05/11/2023 10 K Sint Job FC B - K Brecht SK 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Alberta FC Schilde - K Sint Job FC B 10 - 1
19/11/2023 12 K Sint Job FC B - FC Antwerpen Noord A 6 - 1
26/11/2023 13 K Heibos SV - K Sint Job FC B 3 - 3
03/12/2023 14 K Sint Job FC B - KSK Ekeren Donk 2 - 2
10/12/2023 15 SV Noorse - K Sint Job FC B 1 - 0
17/12/2023 16 K Sint Job FC B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
14/01/2024 17 FC Bucovina Loenhout - K Sint Job FC B 3 - 2
28/01/2024 19 KSV Wildert - K Sint Job FC B 3 - 2
04/02/2024 20 K Sint Job FC B - K Heibos SV 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Sint Job FC B - Zandvliet Sport B 0 - 3
18/02/2024 21 KSK Ekeren Donk - K Sint Job FC B 2 - 5
25/02/2024 22 K Sint Job FC B - Putte SK 3 - 1
03/03/2024 23 KSOC Maria-ter-Heide - K Sint Job FC B 0 - 2
10/03/2024 24 K Sint Job FC B - SV Noorse 0 - 2
17/03/2024 25 FC Antwerpen Noord A - K Sint Job FC B 1 - 2
24/03/2024 26 K Sint Job FC B - Excelsior Mariaburg B 1 - 0
07/04/2024 27 K Brecht SK - K Sint Job FC B 2 - 1
14/04/2024 28 K Sint Job FC B - KFC Sint Lenaarts B 4 - 4
21/04/2024 29 KFC Antonia B - K Sint Job FC B 0 - 0
28/04/2024 30 K Sint Job FC B - Alberta FC Schilde 0 - 2

KFC Antonia B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 1 - 1
10/09/2023 2 KFC Antonia B - Putte SK 5 - 1
17/09/2023 3 KFC Antonia B - SV Noorse 1 - 1
24/09/2023 4 K Sint Job FC B - KFC Antonia B 3 - 2
01/10/2023 5 KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B 2 - 0
08/10/2023 6 KSOC Maria-ter-Heide - KFC Antonia B 1 - 4
15/10/2023 7 FC Bucovina Loenhout - KFC Antonia B 1 - 1
22/10/2023 8 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord A 6 - 0
29/10/2023 9 KFC Sint Lenaarts B - KFC Antonia B 0 - 0
05/11/2023 10 KFC Antonia B - KSV Wildert 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Brecht SK - KFC Antonia B 1 - 7
19/11/2023 12 KFC Antonia B - Alberta FC Schilde 1 - 3
26/11/2023 13 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B 0 - 2
03/12/2023 14 KFC Antonia B - Zandvliet Sport B 1 - 1
10/12/2023 15 K Heibos SV - KFC Antonia B 4 - 5
17/12/2023 16 KFC Antonia B - FC Bucovina Loenhout 3 - 1
14/01/2024 17 FC Antwerpen Noord A (ff.) - KFC Antonia B 0 - 5
28/01/2024 19 SV Noorse - KFC Antonia B 1 - 3
01/02/2024 18 KFC Antonia B - KSOC Maria-ter-Heide 5 - 2
04/02/2024 20 KFC Antonia B - K Brecht SK 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Antonia B - KSOC Maria-ter-Heide 01/02   Speeldag 
18/02/2024 21 Zandvliet Sport B - KFC Antonia B 1 - 2
25/02/2024 22 KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk 2 - 2
03/03/2024 23 KSV Wildert - KFC Antonia B 2 - 0
10/03/2024 24 KFC Antonia B - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0
17/03/2024 25 Alberta FC Schilde - KFC Antonia B 4 - 4
24/03/2024 26 KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
07/04/2024 27 KFC Antonia B - K Heibos SV 0 - 0
14/04/2024 28 Putte SK - KFC Antonia B 1 - 3
21/04/2024 29 KFC Antonia B - K Sint Job FC B 0 - 0
28/04/2024 30 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B 0 - 0

KFC Sint Lenaarts B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Sint Lenaarts B - K Brecht SK 2 - 1
10/09/2023 2 Alberta FC Schilde - KFC Sint Lenaarts B 6 - 0
17/09/2023 3 KFC Sint Lenaarts B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 4
24/09/2023 4 SV Noorse - KFC Sint Lenaarts B 1 - 3
01/10/2023 5 KFC Sint Lenaarts B - Putte SK 0 - 1
08/10/2023 6 Excelsior Mariaburg B - KFC Sint Lenaarts B 4 - 1
15/10/2023 7 KFC Sint Lenaarts B - K Sint Job FC B 3 - 2
22/10/2023 8 KSK Ekeren Donk - KFC Sint Lenaarts B 1 - 2
29/10/2023 9 KFC Sint Lenaarts B - KFC Antonia B 0 - 0
05/11/2023 10 KFC Sint Lenaarts B - FC Antwerpen Noord A 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Sint Lenaarts B 1 - 2
19/11/2023 12 KFC Sint Lenaarts B - FC Bucovina Loenhout 1 - 0
26/11/2023 13 KSV Wildert - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0
03/12/2023 14 KFC Sint Lenaarts B - K Heibos SV 0 - 4
10/12/2023 15 Zandvliet Sport B - KFC Sint Lenaarts B 2 - 1
17/12/2023 16 KFC Sint Lenaarts B - Alberta FC Schilde 2 - 2
14/01/2024 17 KSOC Maria-ter-Heide - KFC Sint Lenaarts B 1 - 4
28/01/2024 19 FC Antwerpen Noord A - KFC Sint Lenaarts B 1 - 4
04/02/2024 20 KFC Sint Lenaarts B - SV Noorse 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Sint Lenaarts B - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
18/02/2024 21 Putte SK - KFC Sint Lenaarts B 0 - 2
25/02/2024 22 KFC Sint Lenaarts B - Zandvliet Sport B 4 - 2
03/03/2024 23 K Heibos SV - KFC Sint Lenaarts B 4 - 1
10/03/2024 24 KFC Antonia B - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0
17/03/2024 25 KFC Sint Lenaarts B - KSK Ekeren Donk 3 - 5
24/03/2024 26 K Brecht SK - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0
07/04/2024 27 KFC Sint Lenaarts B - KSV Wildert 2 - 2
14/04/2024 28 K Sint Job FC B - KFC Sint Lenaarts B 4 - 4
21/04/2024 29 KFC Sint Lenaarts B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
28/04/2024 30 FC Bucovina Loenhout - KFC Sint Lenaarts B 1 - 0

KSK Ekeren Donk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 1 - 1
10/09/2023 2 SV Noorse - KSK Ekeren Donk 0 - 3
17/09/2023 3 KSK Ekeren Donk - Putte SK 5 - 1
24/09/2023 4 KSOC Maria-ter-Heide - KSK Ekeren Donk 3 - 4
01/10/2023 5 FC Bucovina Loenhout - KSK Ekeren Donk 1 - 3
08/10/2023 6 KSK Ekeren Donk - KSV Wildert 4 - 2
15/10/2023 7 K Brecht SK - KSK Ekeren Donk 1 - 1
22/10/2023 8 KSK Ekeren Donk - KFC Sint Lenaarts B 1 - 2
29/10/2023 9 FC Antwerpen Noord A - KSK Ekeren Donk 0 - 5
05/11/2023 10 KSK Ekeren Donk - Alberta FC Schilde 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 K Heibos SV - KSK Ekeren Donk 4 - 3
19/11/2023 12 KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B 5 - 2
26/11/2023 13 Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk 3 - 2
03/12/2023 14 K Sint Job FC B - KSK Ekeren Donk 2 - 2
10/12/2023 15 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B 3 - 0
17/12/2023 16 KSK Ekeren Donk - KSOC Maria-ter-Heide 8 - 0
14/01/2024 17 KSV Wildert - KSK Ekeren Donk 0 - 3
28/01/2024 19 KSK Ekeren Donk - FC Bucovina Loenhout 1 - 0
04/02/2024 20 Alberta FC Schilde - KSK Ekeren Donk 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KSK Ekeren Donk - K Heibos SV 2 - 3
18/02/2024 21 KSK Ekeren Donk - K Sint Job FC B 2 - 5
25/02/2024 22 KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk 2 - 2
03/03/2024 23 Putte SK - KSK Ekeren Donk 4 - 2
10/03/2024 24 KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B 1 - 1
17/03/2024 25 KFC Sint Lenaarts B - KSK Ekeren Donk 3 - 5
24/03/2024 26 KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord A 9 - 2
07/04/2024 27 Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk 1 - 4
14/04/2024 28 KSK Ekeren Donk - K Brecht SK 3 - 1
21/04/2024 29 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk 0 - 2
28/04/2024 30 KSK Ekeren Donk - SV Noorse 1 - 2

KSOC Maria-ter-Heide

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSOC Maria-ter-Heide - K Heibos SV 0 - 3
10/09/2023 2 K Sint Job FC B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 3
17/09/2023 3 KFC Sint Lenaarts B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 4
24/09/2023 4 KSOC Maria-ter-Heide - KSK Ekeren Donk 3 - 4
01/10/2023 5 K Brecht SK - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 1
08/10/2023 6 KSOC Maria-ter-Heide - KFC Antonia B 1 - 4
15/10/2023 7 's Gravenwezel-Schilde B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 1
22/10/2023 8 KSOC Maria-ter-Heide - Alberta FC Schilde 0 - 4
29/10/2023 9 KSV Wildert - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 2
05/11/2023 10 KSOC Maria-ter-Heide - FC Bucovina Loenhout 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 FC Antwerpen Noord A - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 3
19/11/2023 12 KSOC Maria-ter-Heide - Zandvliet Sport B 1 - 2
26/11/2023 13 KSOC Maria-ter-Heide - SV Noorse 3 - 5
03/12/2023 14 Excelsior Mariaburg B - KSOC Maria-ter-Heide 1 - 1
10/12/2023 15 KSOC Maria-ter-Heide - Putte SK 4 - 5
17/12/2023 16 KSK Ekeren Donk - KSOC Maria-ter-Heide 8 - 0
14/01/2024 17 KSOC Maria-ter-Heide - KFC Sint Lenaarts B 1 - 4
28/01/2024 19 Zandvliet Sport B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 2
01/02/2024 18 KFC Antonia B - KSOC Maria-ter-Heide 5 - 2
04/02/2024 20 KSOC Maria-ter-Heide - FC Antwerpen Noord A 6 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 KFC Antonia B - KSOC Maria-ter-Heide 01/02   Speeldag 
18/02/2024 21 KSOC Maria-ter-Heide - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 2
25/02/2024 22 FC Bucovina Loenhout - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 0
03/03/2024 23 KSOC Maria-ter-Heide - K Sint Job FC B 0 - 2
10/03/2024 24 K Heibos SV - KSOC Maria-ter-Heide 7 - 1
17/03/2024 25 KSOC Maria-ter-Heide - KSV Wildert 2 - 9
24/03/2024 26 Putte SK - KSOC Maria-ter-Heide 4 - 3
07/04/2024 27 SV Noorse - KSOC Maria-ter-Heide 6 - 0
14/04/2024 28 KSOC Maria-ter-Heide - Excelsior Mariaburg B 2 - 4
21/04/2024 29 Alberta FC Schilde - KSOC Maria-ter-Heide 6 - 1
28/04/2024 30 KSOC Maria-ter-Heide - K Brecht SK 1 - 6

KSV Wildert

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Zandvliet Sport B - KSV Wildert 2 - 1
10/09/2023 2 KSV Wildert - FC Bucovina Loenhout 1 - 1
17/09/2023 3 FC Antwerpen Noord A - KSV Wildert 2 - 3
24/09/2023 4 KSV Wildert - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
01/10/2023 5 KSV Wildert - K Heibos SV 4 - 1
08/10/2023 6 KSK Ekeren Donk - KSV Wildert 4 - 2
15/10/2023 7 KSV Wildert - SV Noorse 3 - 1
22/10/2023 8 K Sint Job FC B - KSV Wildert 3 - 1
29/10/2023 9 KSV Wildert - KSOC Maria-ter-Heide 2 - 2
05/11/2023 10 KFC Antonia B - KSV Wildert 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 KSV Wildert - Excelsior Mariaburg B 1 - 0
19/11/2023 12 Putte SK - KSV Wildert 1 - 2
26/11/2023 13 KSV Wildert - KFC Sint Lenaarts B 2 - 0
03/12/2023 14 Alberta FC Schilde - KSV Wildert 3 - 6
10/12/2023 15 KSV Wildert - K Brecht SK 3 - 1
17/12/2023 16 SV Noorse - KSV Wildert 0 - 0
14/01/2024 17 KSV Wildert - KSK Ekeren Donk 0 - 3
28/01/2024 19 KSV Wildert - K Sint Job FC B 3 - 2
04/02/2024 20 's Gravenwezel-Schilde B - KSV Wildert 0 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Excelsior Mariaburg B - KSV Wildert 0 - 2
18/02/2024 21 KSV Wildert - Alberta FC Schilde 2 - 2
25/02/2024 22 K Brecht SK - KSV Wildert 2 - 3
03/03/2024 23 KSV Wildert - KFC Antonia B 2 - 0
10/03/2024 24 FC Bucovina Loenhout - KSV Wildert 3 - 7
17/03/2024 25 KSOC Maria-ter-Heide - KSV Wildert 2 - 9
24/03/2024 26 KSV Wildert - Zandvliet Sport B 3 - 0
07/04/2024 27 KFC Sint Lenaarts B - KSV Wildert 2 - 2
14/04/2024 28 KSV Wildert - FC Antwerpen Noord A (ff.) 5 - 0
21/04/2024 29 KSV Wildert - Putte SK 3 - 0
28/04/2024 30 K Heibos SV - KSV Wildert 1 - 3

Putte SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Putte SK - K Sint Job FC B 1 - 3
10/09/2023 2 KFC Antonia B - Putte SK 5 - 1
17/09/2023 3 KSK Ekeren Donk - Putte SK 5 - 1
24/09/2023 4 Putte SK - Excelsior Mariaburg B 1 - 0
01/10/2023 5 KFC Sint Lenaarts B - Putte SK 0 - 1
08/10/2023 6 Putte SK - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 1
15/10/2023 7 Zandvliet Sport B - Putte SK 1 - 2
22/10/2023 8 Putte SK - K Brecht SK 0 - 1
29/10/2023 9 Alberta FC Schilde - Putte SK 4 - 1
05/11/2023 10 Putte SK - K Heibos SV 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 FC Bucovina Loenhout - Putte SK 3 - 3
19/11/2023 12 Putte SK - KSV Wildert 1 - 2
26/11/2023 13 FC Antwerpen Noord A - Putte SK 3 - 2
03/12/2023 14 Putte SK - SV Noorse 3 - 1
10/12/2023 15 KSOC Maria-ter-Heide - Putte SK 4 - 5
17/12/2023 16 Putte SK - Zandvliet Sport B 1 - 1
14/01/2024 17 K Heibos SV - Putte SK 5 - 3
28/01/2024 19 Putte SK - Alberta FC Schilde 1 - 1
04/02/2024 20 Excelsior Mariaburg B - Putte SK 2 - 4

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 Putte SK - FC Bucovina Loenhout 1 - 0
18/02/2024 21 Putte SK - KFC Sint Lenaarts B 0 - 2
25/02/2024 22 K Sint Job FC B - Putte SK 3 - 1
03/03/2024 23 Putte SK - KSK Ekeren Donk 4 - 2
10/03/2024 24 K Brecht SK - Putte SK 1 - 1
17/03/2024 25 SV Noorse - Putte SK 3 - 2
24/03/2024 26 Putte SK - KSOC Maria-ter-Heide 4 - 3
07/04/2024 27 's Gravenwezel-Schilde B - Putte SK 2 - 0
14/04/2024 28 Putte SK - KFC Antonia B 1 - 3
21/04/2024 29 KSV Wildert - Putte SK 3 - 0
28/04/2024 30 Putte SK - FC Antwerpen Noord A 4 - 0

SV Noorse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Excelsior Mariaburg B - SV Noorse 6 - 4
10/09/2023 2 SV Noorse - KSK Ekeren Donk 0 - 3
17/09/2023 3 KFC Antonia B - SV Noorse 1 - 1
24/09/2023 4 SV Noorse - KFC Sint Lenaarts B 1 - 3
01/10/2023 5 FC Antwerpen Noord A - SV Noorse 3 - 1
08/10/2023 6 SV Noorse - Alberta FC Schilde 1 - 2
15/10/2023 7 KSV Wildert - SV Noorse 3 - 1
22/10/2023 8 SV Noorse - FC Bucovina Loenhout 5 - 4
29/10/2023 9 K Brecht SK - SV Noorse 3 - 4
05/11/2023 10 SV Noorse - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Zandvliet Sport B - SV Noorse 2 - 1
19/11/2023 12 SV Noorse - K Heibos SV 06/01   Speeldag 
26/11/2023 13 KSOC Maria-ter-Heide - SV Noorse 3 - 5
03/12/2023 14 Putte SK - SV Noorse 3 - 1
10/12/2023 15 SV Noorse - K Sint Job FC B 1 - 0
17/12/2023 16 SV Noorse - KSV Wildert 0 - 0
06/01/2024 12 SV Noorse - K Heibos SV 0 - 5
14/01/2024 17 Alberta FC Schilde - SV Noorse 3 - 1
28/01/2024 19 SV Noorse - KFC Antonia B 1 - 3
04/02/2024 20 KFC Sint Lenaarts B - SV Noorse 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 SV Noorse - FC Antwerpen Noord A 5 - 2
18/02/2024 21 SV Noorse - Excelsior Mariaburg B 1 - 1
25/02/2024 22 's Gravenwezel-Schilde B - SV Noorse 2 - 1
03/03/2024 23 SV Noorse - K Brecht SK 0 - 1
10/03/2024 24 K Sint Job FC B - SV Noorse 0 - 2
17/03/2024 25 SV Noorse - Putte SK 3 - 2
24/03/2024 26 FC Bucovina Loenhout - SV Noorse 4 - 2
07/04/2024 27 SV Noorse - KSOC Maria-ter-Heide 6 - 0
14/04/2024 28 K Heibos SV - SV Noorse 4 - 1
21/04/2024 29 SV Noorse - Zandvliet Sport B 5 - 0
28/04/2024 30 KSK Ekeren Donk - SV Noorse 1 - 2

Zandvliet Sport B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Zandvliet Sport B - KSV Wildert 2 - 1
10/09/2023 2 's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B 3 - 2
17/09/2023 3 K Brecht SK - Zandvliet Sport B 4 - 2
24/09/2023 4 Zandvliet Sport B - FC Bucovina Loenhout 4 - 1
01/10/2023 5 Alberta FC Schilde - Zandvliet Sport B 6 - 1
08/10/2023 6 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord A 4 - 0
15/10/2023 7 Zandvliet Sport B - Putte SK 1 - 2
22/10/2023 8 K Heibos SV - Zandvliet Sport B 5 - 0
29/10/2023 9 Zandvliet Sport B - K Sint Job FC B 2 - 3
05/11/2023 10 Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/11/2023 11 Zandvliet Sport B - SV Noorse 2 - 1
19/11/2023 12 KSOC Maria-ter-Heide - Zandvliet Sport B 1 - 2
26/11/2023 13 Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk 3 - 2
03/12/2023 14 KFC Antonia B - Zandvliet Sport B 1 - 1
10/12/2023 15 Zandvliet Sport B - KFC Sint Lenaarts B 2 - 1
17/12/2023 16 Putte SK - Zandvliet Sport B 1 - 1
14/01/2024 17 Zandvliet Sport B - K Brecht SK 1 - 1
28/01/2024 19 Zandvliet Sport B - KSOC Maria-ter-Heide 3 - 2
04/02/2024 20 FC Bucovina Loenhout - Zandvliet Sport B 6 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 18 K Sint Job FC B - Zandvliet Sport B 0 - 3
18/02/2024 21 Zandvliet Sport B - KFC Antonia B 1 - 2
25/02/2024 22 KFC Sint Lenaarts B - Zandvliet Sport B 4 - 2
03/03/2024 23 Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
10/03/2024 24 KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B 1 - 1
17/03/2024 25 Zandvliet Sport B - K Heibos SV 2 - 5
24/03/2024 26 KSV Wildert - Zandvliet Sport B 3 - 0
07/04/2024 27 FC Antwerpen Noord A (ff.) - Zandvliet Sport B 0 - 5
14/04/2024 28 Zandvliet Sport B - Alberta FC Schilde 2 - 4
21/04/2024 29 SV Noorse - Zandvliet Sport B 5 - 0
28/04/2024 30 Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 3

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

4e PROVINCIALE 2023-2024 - PROMOTIE

** In het seizoen 2023-2024 worden de ploegen van 4e provinciale ingedeeld in zes reeksen van 16 ploegen.
Dit zijn de parameters voor promotie:
* De kampioen van elke reeks promoveert rechtstreeks naar 3e provinciale.
* En er wordt een eindronde georganiseerd om, naast de kampioen van elke reeks, vier of méér extra stijgers naar derde provinciale aan te duiden.
* De promotie-eindronde wordt gespeeld door de drie periodekampioenen per reeks (totaal 18) plus de 2e in de eindrangschikking van elke reeks (totaal 6), of de volgende ploeg(en) in die eindrangschikking indien
a. er geen 3 verschillende periodewinnaars zijn geweest,
b. of indien de 1e of 2e in de eindrangschikking ook periodekampioen is geweest.
* De 24 ploegen spelen de promotie-eindronde, waarbij er drie speeldagen worden afgewerkt met rechtstreekse uitschakeling, op het terrein van de ploeg die het eerst wordt uitgeloot. Bij een gelijkspel volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Op speeldag 1 zijn er 12 wedstrijden tussen de 24 ploegen, volgens loting door het Competitions Department.
- Op speeldag 2 zijn er 6 wedstrijden tussen de 12 winnaars van speeldag 1, eveneens volgens loting door het CD.
- Op speeldag 3 zijn er 3 wedstrijden tussen de 6 winnaars van speeldag 2.
- De drie winnaars van speeldag 3 plus de beste verliezer promoveren naar de 3e provinciale afdeling Antwerpen.
- Er stijgen in totaal (in elk geval) 10, maar mogelijk ook 11 of 12 ploegen naar 4e provinciale, afhankelijk van het aantal Antwerpse stijgers naar de 3e afdeling VV.
- Om een bijkomende stijger of stijgers aan te duiden wordt een klassement opgemaakt van de verliezers van speeldag 3, en zal de beste verliezer van die speeldag als vierde stijger worden aangeduid.
- Om naast de vier bijkomende stijgers eventueel extra bijkomende stijger(s) aan te duiden wordt er ook een klassement gemaakt van speeldag 3, en bij gelijkheid wordt er daarna ook gekeken naar het klassement van speeldag 2.
We hebben de planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2023-2024 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken.
KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).