Alle Actuele Klassementen
Update: gisteren om 23:10u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: gisteren om 23:10u
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2023-2024 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

- Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2023-2024, plus alle nationale reeksen heren en vrouwen.
- We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

- Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2022-2023 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. A Vrouwen 2e Prov. B  
Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 3e Prov. C  

>>> Verder op deze pagina kan u ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen
Alle 1e Provinciale Herenreeksen VV Pro League 1A - 1B Nationale Vrouwenreeksen


1e Provinciale

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bevel FC (1) 22 14 5 3 50 27 45
2 K Kontich FC A 22 11 5 6 46 27 39
3 KFC De Kempen TL A 22 11 6 5 45 29 38
4 K Zandhoven SK 22 11 7 4 33 25 37
5 KFC Antonia A 21 10 5 6 43 35 36
6 KFC Berlaar Heikant 21 11 8 2 42 31 35
7 RVC Hoboken A 21 9 4 8 40 27 35
8 Sporting Tisselt A 21 9 5 7 45 31 34
9 KBSK Retie 21 9 7 5 49 37 32
10 K Loenhout SK 22 8 8 6 34 42 30
11 KFC Ranst A 21 8 8 5 36 35 29
12 FCS Mariekerke-Branst A 22 7 11 4 35 45 25
13 White Star Schorvoort 19 7 11 1 24 32 22
14 's Gravenwezel-Schilde A 21 4 10 7 22 42 19
15 K Vosselaar VV 21 3 14 4 28 58 13
16 K Ternesse VV A 21 1 19 1 15 64 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Bevel FC (1) 2 2 0 0 8 3 6
2 K Loenhout SK 2 1 0 1 4 3 4
3 KFC Antonia A 2 1 0 1 4 3 4
4 KFC Berlaar Heikant 1 1 0 0 6 1 3
5 's Gravenwezel-Schilde A 1 1 0 0 3 1 3
6 RVC Hoboken A 1 1 0 0 2 0 3
7 FCS Mariekerke-Branst A 2 1 1 0 3 3 3
8 K Zandhoven SK 2 1 1 0 3 3 3
9 KFC De Kempen TL A 2 1 1 0 2 2 3
10 KBSK Retie 1 0 0 1 1 1 1
11 K Kontich FC A 2 0 1 1 4 6 1
12 Sporting Tisselt A 1 0 1 0 0 1 0
13 K Vosselaar VV 1 0 1 0 1 3 0
14 White Star Schorvoort 1 0 1 0 1 3 0
15 KFC Ranst A 1 0 1 0 2 5 0
16 K Ternesse VV A 2 0 2 0 1 7 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Berlaar Heikant 10 7 2 1 20 10 22
2 KFC De Kempen TL A 10 6 2 2 26 10 20
3 K Kontich FC A 10 6 2 2 17 8 20
4 K Zandhoven SK 10 6 3 1 11 9 19
5 K Bevel FC (1) 10 5 2 3 23 9 18
6 Sporting Tisselt A 10 5 2 3 23 15 18
7 KFC Antonia A 9 4 2 3 16 14 15
8 RVC Hoboken A 10 4 4 2 15 14 14
9 KFC Ranst A 10 3 3 4 14 13 13
10 K Loenhout SK 10 3 4 3 10 11 12
11 KBSK Retie 10 3 5 2 24 25 11
12 White Star Schorvoort 8 3 4 1 9 13 10
13 FCS Mariekerke-Branst A 10 3 6 1 12 20 10
14 's Gravenwezel-Schilde A 10 2 5 3 11 20 9
15 K Vosselaar VV 10 1 7 2 10 26 5
16 K Ternesse VV A 9 0 8 1 5 29 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Bevel FC 10 7 3 0 19 15 21
2 KBSK Retie 10 6 2 2 24 11 20
3 K Kontich FC A 10 5 2 3 25 13 18
4 RVC Hoboken A 10 4 0 6 23 13 18
5 KFC Antonia A 10 5 3 2 23 18 17
6 KFC Ranst A 10 5 4 1 20 17 16
7 Sporting Tisselt A 10 4 2 4 22 15 16
8 K Zandhoven SK 10 4 3 3 19 13 15
9 KFC De Kempen TL A 10 4 3 3 17 17 15
10 K Loenhout SK 10 4 4 2 20 28 14
11 White Star Schorvoort 10 4 6 0 14 16 12
12 FCS Mariekerke-Branst A 10 3 4 3 20 22 12
13 KFC Berlaar Heikant 10 3 6 1 16 20 10
14 K Vosselaar VV 10 2 6 2 17 29 8
15 's Gravenwezel-Schilde A 10 1 5 4 8 21 7
16 K Ternesse VV A 10 1 9 0 9 28 3


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ekeren FC (2) 21 15 3 3 53 25 48
2 KVC Wilrijk 22 14 3 5 67 24 47
3 FC Oppuurs A (1) 21 14 4 3 61 31 45
4 KV Hooikt 22 12 7 3 60 38 39
5 Sporting Club Duffel A 21 12 8 1 48 33 37
6 VC Mortsel OG A 21 10 8 3 31 31 33
7 KSK Wavria A 21 9 10 2 33 30 29
8 K Kalmthout SK 21 8 8 5 33 24 29
9 TOR Deurne Pirates A 21 8 9 4 45 42 28
10 Verbr Zwijndrecht A 21 8 9 4 35 48 28
11 KFC Putte A 22 8 11 3 34 50 27
12 KV Bonheiden A 21 7 10 4 27 44 25
13 KFC Brasschaat 22 6 11 5 34 47 23
14 Excelsior Mariaburg A 22 4 11 7 40 52 19
15 Groen Rood Katelijne 21 4 13 4 18 51 16
16 Willebroekse SV 22 2 16 4 27 76 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Wilrijk 2 2 0 0 9 1 6
2 KFC Brasschaat 2 1 0 1 5 4 4
3 Groen Rood Katelijne 1 1 0 0 4 1 3
4 FC Oppuurs A (1) 1 1 0 0 2 0 3
5 Ekeren FC (2) 1 1 0 0 2 1 3
6 Willebroekse SV 2 1 1 0 4 2 3
7 KFC Putte A 2 1 1 0 1 5 3
8 TOR Deurne Pirates A 1 0 0 1 3 3 1
9 K Kalmthout SK 1 0 0 1 2 2 1
10 Verbr Zwijndrecht A 1 0 0 1 2 2 1
11 KV Hooikt 2 0 1 1 4 5 1
12 Excelsior Mariaburg A 2 0 1 1 4 7 1
13 VC Mortsel OG A 1 0 1 0 1 2 0
14 KSK Wavria A 1 0 1 0 0 2 0
15 KV Bonheiden A 1 0 1 0 1 4 0
16 Sporting Club Duffel A 1 0 1 0 1 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Ekeren FC 10 8 2 0 28 11 24
2 VC Mortsel OG A 10 7 2 1 17 12 22
3 KVC Wilrijk 10 6 1 3 21 10 21
4 FC Oppuurs A (1) 10 6 3 1 26 18 19
5 KV Hooikt 10 5 3 2 29 19 17
6 TOR Deurne Pirates A 10 5 3 2 24 18 17
7 Sporting Club Duffel A 10 5 4 1 18 13 16
8 Verbr Zwijndrecht A 10 5 4 1 17 23 16
9 KSK Wavria A 10 5 5 0 18 13 15
10 K Kalmthout SK 10 3 5 2 13 10 11
11 Excelsior Mariaburg A 10 3 5 2 23 22 11
12 KV Bonheiden A 10 3 5 2 14 19 11
13 KFC Putte A 10 3 6 1 15 24 10
14 Groen Rood Katelijne 10 2 6 2 10 26 8
15 KFC Brasschaat 10 2 7 1 11 22 7
16 Willebroekse SV 10 0 7 3 9 33 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Oppuurs A 10 7 1 2 33 13 23
2 Sporting Club Duffel A 10 7 3 0 29 16 21
3 KV Hooikt 10 7 3 0 27 14 21
4 Ekeren FC 10 6 1 3 23 13 21
5 KVC Wilrijk 10 6 2 2 37 13 20
6 K Kalmthout SK 10 5 3 2 18 12 17
7 KSK Wavria A 10 4 4 2 15 15 14
8 KFC Putte A 10 4 4 2 18 21 14
9 KV Bonheiden A 10 4 4 2 12 21 14
10 KFC Brasschaat 10 3 4 3 18 21 12
11 VC Mortsel OG A 10 3 5 2 13 17 11
12 Verbr Zwijndrecht A 10 3 5 2 16 23 11
13 TOR Deurne Pirates A 10 3 6 1 18 21 10
14 Excelsior Mariaburg A 10 1 5 4 13 23 7
15 Groen Rood Katelijne 10 1 7 2 4 24 5
16 Willebroekse SV 10 1 8 1 14 41 4


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum (1) 22 13 3 6 48 21 45
2 KFC Broechem 22 14 6 2 59 41 44
3 KFCE Zoersel 22 13 5 4 56 28 43
4 KVV OG Vorselaar (2) 22 12 5 5 52 32 41
5 Zwaluwen Olmen 22 12 5 5 42 30 41
6 KFC Lentezon Beerse A 21 11 6 4 30 27 37
7 KSK Weelde 21 9 8 4 34 37 31
8 K Sint Job FC A 21 8 11 2 43 52 26
9 KFC Arendonk Sport 21 8 11 2 34 48 26
10 KVC Lille United B 21 7 10 4 37 48 25
11 K Merksplas SK 21 6 11 4 29 37 22
12 KFC Ezaart Sport 21 5 9 7 28 34 22
13 KSAV Sint Dimpna A 22 6 12 4 30 39 22
14 Verbroedering Balen 21 5 11 5 37 46 20
15 KVNA Wortel 21 4 12 5 29 48 17
16 KFC Herselt 21 2 10 9 16 36 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Punt-Larum (1) 2 2 0 0 6 1 6
2 Zwaluwen Olmen 2 1 0 1 3 1 4
3 KFC Arendonk Sport 1 1 0 0 4 2 3
4 KSK Weelde 1 1 0 0 3 2 3
5 KFC Lentezon Beerse A 1 1 0 0 1 0 3
6 KFCE Zoersel 2 1 1 0 5 3 3
7 KFC Broechem 2 1 1 0 2 1 3
8 K Merksplas SK 1 0 0 1 0 0 1
9 KFC Ezaart Sport 1 0 0 1 0 0 1
10 KFC Herselt 1 0 0 1 0 0 1
11 Verbroedering Balen 1 0 0 1 0 0 1
12 KSAV Sint Dimpna A 2 0 1 1 3 4 1
13 KVNA Wortel 1 0 1 0 2 4 0
14 K Sint Job FC A 1 0 1 0 1 4 0
15 KVC Lille United B 1 0 1 0 0 4 0
16 KVV OG Vorselaar (2) 2 0 2 0 0 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV OG Vorselaar 10 8 1 1 29 9 25
2 KFCE Zoersel 10 7 1 2 26 9 23
3 KFC Broechem 10 7 1 2 22 13 23
4 KFC Lentezon Beerse A 10 6 2 2 15 13 20
5 Zwaluwen Olmen 10 5 2 3 21 14 18
6 KFC Arendonk Sport 10 5 5 0 21 21 15
7 FC Punt-Larum (1) 10 3 1 6 18 13 15
8 KSAV Sint Dimpna A 10 4 5 1 14 15 13
9 K Sint Job FC A 10 4 6 0 21 27 12
10 KVC Lille United B 10 3 5 2 10 19 11
11 K Merksplas SK 10 3 6 1 14 17 10
12 KFC Ezaart Sport 10 2 5 3 13 14 9
13 Verbroedering Balen 10 2 6 2 19 26 8
14 KSK Weelde 10 2 6 2 12 24 8
15 KFC Herselt 10 1 5 4 8 17 7
16 KVNA Wortel 10 1 6 3 10 22 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Punt-Larum 10 8 2 0 24 7 24
2 KSK Weelde 10 6 2 2 19 11 20
3 Zwaluwen Olmen 10 6 3 1 18 15 19
4 KFC Broechem 10 6 4 0 35 27 18
5 KFCE Zoersel 10 5 3 2 25 16 17
6 KVV OG Vorselaar 10 4 2 4 23 19 16
7 KVC Lille United B 10 4 4 2 27 25 14
8 K Sint Job FC A 10 4 4 2 21 21 14
9 KFC Lentezon Beerse A 10 4 4 2 14 14 14
10 KFC Ezaart Sport 10 3 4 3 15 20 12
11 Verbroedering Balen 10 3 5 2 18 20 11
12 KVNA Wortel 10 3 5 2 17 22 11
13 K Merksplas SK 10 3 5 2 15 20 11
14 KSAV Sint Dimpna A 10 2 6 2 13 20 8
15 KFC Arendonk Sport 10 2 6 2 9 25 8
16 KFC Herselt 10 1 5 4 8 19 7


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Walem (1)(2) 21 17 3 1 78 17 52
2 Molenzonen Hallaar 22 13 7 2 50 33 41
3 K Schelle Sport A 21 11 4 6 50 36 39
4 Kalfort Puursica 22 12 7 3 51 42 39
5 KFC Katelijne A 21 10 6 5 38 48 35
6 KFC Volh Wintam 21 9 7 5 43 29 32
7 SK Rita Berlaar 22 9 8 5 43 54 32
8 KSK Sint-Amands 21 9 10 2 32 39 29
9 KFC Lint A 21 8 8 5 49 46 29
10 K Ramsel FC 22 9 11 2 43 41 29
11 KVC Booischot 21 8 9 4 42 36 28
12 KSV Schriek 21 7 11 3 29 40 24
13 SK Peulis 21 6 9 6 35 45 24
14 Heffen Sk 21 6 15 0 27 46 18
15 Nielse SV A 21 5 14 2 34 67 17
16 KSV Bornem 21 4 14 3 36 61 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Molenzonen Hallaar 2 1 0 1 4 2 4
2 SK Peulis 1 1 0 0 4 2 3
3 KSV Schriek 1 1 0 0 2 0 3
4 Heffen Sk 1 1 0 0 3 2 3
5 KFC Katelijne A 1 1 0 0 3 2 3
6 KSK Sint-Amands 1 1 0 0 2 1 3
7 K Ramsel FC 2 1 1 0 3 2 3
8 SK Rita Berlaar 2 1 1 0 4 4 3
9 K Schelle Sport A 1 0 0 1 0 0 1
10 KFC Walem (1)(2) 1 0 0 1 0 0 1
11 Kalfort Puursica 2 0 1 1 2 5 1
12 KFC Volh Wintam 1 0 1 0 2 3 0
13 KVC Booischot 1 0 1 0 2 3 0
14 KSV Bornem 1 0 1 0 1 2 0
15 Nielse SV A 1 0 1 0 2 4 0
16 KFC Lint A 1 0 1 0 1 3 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Walem (1) 10 9 1 0 44 10 27
2 K Schelle Sport A 10 7 1 2 31 14 23
3 Molenzonen Hallaar 10 7 3 0 25 13 21
4 Kalfort Puursica 10 6 2 2 21 16 20
5 KSK Sint-Amands 10 5 4 1 15 14 16
6 KFC Volh Wintam 10 4 3 3 18 15 15
7 SK Rita Berlaar 10 4 3 3 19 20 15
8 KFC Katelijne A 10 4 4 2 14 25 14
9 Heffen Sk 10 4 6 0 14 19 12
10 KFC Lint A 10 3 4 3 19 18 12
11 KSV Bornem 10 3 4 3 20 20 12
12 KVC Booischot 10 3 4 3 18 18 12
13 SK Peulis 10 2 5 3 16 25 9
14 K Ramsel FC 10 2 7 1 14 20 7
15 KSV Schriek 10 2 7 1 10 27 7
16 Nielse SV A 10 1 8 1 14 38 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Walem 10 8 2 0 34 7 24
2 K Ramsel FC 10 6 3 1 26 19 19
3 Kalfort Puursica 10 6 4 0 28 21 18
4 KFC Katelijne A 10 5 2 3 21 21 18
5 KFC Volh Wintam 10 5 3 2 23 11 17
6 KFC Lint A 10 5 3 2 29 25 17
7 KVC Booischot 10 5 4 1 22 15 16
8 Molenzonen Hallaar 10 5 4 1 21 18 16
9 K Schelle Sport A 10 4 3 3 19 22 15
10 KSV Schriek 10 4 4 2 17 13 14
11 SK Rita Berlaar 10 4 4 2 20 30 14
12 Nielse SV A 10 4 5 1 18 25 13
13 SK Peulis 10 3 4 3 15 18 12
14 KSK Sint-Amands 10 3 6 1 15 24 10
15 Heffen Sk 10 1 9 0 10 25 3
16 KSV Bornem 10 1 9 0 15 39 3


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Nieuwmoer FC (2) 21 16 3 2 56 19 50
2 K Wijnegem VC A (1) 21 15 6 0 49 35 45
3 K Minderhout VV 21 13 3 5 49 25 44
4 K Wuustwezel FC 22 10 7 5 40 27 35
5 Berchem Sport B 22 10 7 5 39 35 35
6 KFC Meer 22 9 6 7 41 26 34
7 K Achterbroek VV 22 9 6 7 36 31 34
8 K Gooreind VV 22 9 6 7 41 37 34
9 Zandvliet Sport A 21 9 9 3 39 40 30
10 FC Merksem 21 8 11 2 50 48 26
11 KFC Berendrecht 21 7 9 5 32 34 26
12 Sporting Burcht FC 22 7 14 1 32 54 22
13 SV Aartselaar A 21 5 10 6 24 33 21
14 Excelsior Essen 22 5 14 3 20 55 18
15 K Horendonk FC 22 3 12 7 28 50 16
16 Oxford Hemiksem A 21 3 15 3 24 51 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Gooreind VV 2 2 0 0 9 0 6
2 K Achterbroek VV 2 1 0 1 4 2 4
3 Excelsior Essen 2 1 0 1 3 2 4
4 Zandvliet Sport A 1 1 0 0 3 2 3
5 K Nieuwmoer FC (2) 1 1 0 0 2 1 3
6 K Wijnegem VC A (1) 1 1 0 0 2 1 3
7 K Minderhout VV 1 1 0 0 1 0 3
8 KFC Meer 2 1 1 0 4 2 3
9 Sporting Burcht FC 2 1 1 0 2 5 3
10 K Horendonk FC 2 0 1 1 2 3 1
11 K Wuustwezel FC 2 0 1 1 2 3 1
12 KFC Berendrecht 1 0 1 0 2 3 0
13 FC Merksem 1 0 1 0 1 2 0
14 SV Aartselaar A 1 0 1 0 0 1 0
15 Oxford Hemiksem A 1 0 1 0 1 3 0
16 Berchem Sport B 2 0 2 0 0 8 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Nieuwmoer FC 10 8 1 1 30 6 25
2 Berchem Sport B 10 6 1 3 22 13 21
3 K Minderhout VV 10 5 1 4 25 12 19
4 K Wuustwezel FC 10 5 2 3 21 10 18
5 KFC Meer 10 4 1 5 16 10 17
6 K Gooreind VV 10 4 2 4 14 12 16
7 K Wijnegem VC A (1) 10 5 5 0 24 23 15
8 SV Aartselaar A 10 3 2 5 15 14 14
9 K Achterbroek VV 10 3 3 4 10 12 13
10 FC Merksem 10 4 6 0 22 25 12
11 Zandvliet Sport A 10 3 4 3 12 16 12
12 Sporting Burcht FC 10 3 7 0 18 31 9
13 KFC Berendrecht 10 2 5 3 15 18 9
14 K Horendonk FC 10 2 5 3 12 21 9
15 Oxford Hemiksem A 10 1 7 2 10 25 5
16 Excelsior Essen 10 1 7 2 9 27 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Wijnegem VC A 10 9 1 0 23 11 27
2 K Nieuwmoer FC 10 7 2 1 24 12 22
3 K Minderhout VV 10 7 2 1 23 13 22
4 K Achterbroek VV 10 5 3 2 22 17 17
5 KFC Berendrecht 10 5 3 2 15 13 17
6 K Wuustwezel FC 10 5 4 1 17 14 16
7 Zandvliet Sport A 10 5 5 0 24 22 15
8 KFC Meer 10 4 4 2 21 14 14
9 FC Merksem 10 4 4 2 27 21 14
10 Berchem Sport B 10 4 4 2 17 14 14
11 K Gooreind VV 10 3 4 3 18 25 12
12 Sporting Burcht FC 10 3 6 1 12 18 10
13 Excelsior Essen 10 3 7 0 8 26 9
14 SV Aartselaar A 10 2 7 1 9 18 7
15 Oxford Hemiksem A 10 2 7 1 13 23 7
16 K Horendonk FC 10 1 6 3 14 26 6


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Zwaneven 21 13 3 5 60 34 44
2 SKS Herentals 22 13 5 4 49 31 43
3 FC Wezel Sport B (2) 21 13 5 3 55 26 42
4 KFC Beekhoek Sport 22 11 8 3 43 37 36
5 KFC Flandria 22 11 8 3 50 46 36
6 KVC Oostmalle 21 9 4 8 46 31 35
7 KFC Pulle (1) 21 9 5 7 43 38 34
8 Blauwvoet Oevel 22 10 9 3 42 39 33
9 KFC Poppel 22 10 9 3 35 33 33
10 KSK Kasterlee 22 10 9 3 43 52 33
11 K Noordstar VV 22 8 8 6 38 36 30
12 KFC Mol 22 8 12 2 40 42 26
13 VC Herentals 21 4 13 4 34 55 16
14 KFC Linda Olen 22 4 14 4 34 55 16
15 KSV Oud Turnhout 22 3 13 6 24 50 15
16 KSK Oosthoven 21 2 13 6 27 58 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Noordstar VV 2 2 0 0 6 2 6
2 KFC Flandria 2 2 0 0 7 4 6
3 SKS Herentals 2 2 0 0 3 1 6
4 FC Wezel Sport B (2) 1 1 0 0 3 0 3
5 Blauwvoet Oevel 2 1 1 0 3 1 3
6 KFC Linda Olen 2 1 1 0 5 4 3
7 KFC Beekhoek Sport 2 1 1 0 3 4 3
8 KSK Kasterlee 2 1 1 0 3 4 3
9 KSK Oosthoven 1 0 0 1 1 1 1
10 KVC Oostmalle 1 0 0 1 0 0 1
11 RFC Zwaneven 1 0 0 1 0 0 1
12 KSV Oud Turnhout 2 0 1 1 1 3 1
13 VC Herentals 1 0 1 0 1 2 0
14 KFC Pulle (1) 1 0 1 0 0 3 0
15 KFC Poppel 2 0 2 0 1 4 0
16 KFC Mol 2 0 2 0 0 4 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Wezel Sport B 10 8 1 1 31 8 25
2 RFC Zwaneven 10 7 2 1 33 21 22
3 KFC Beekhoek Sport 10 7 2 1 21 11 22
4 KFC Poppel 10 6 2 2 20 11 20
5 SKS Herentals 10 6 3 1 25 11 19
6 Blauwvoet Oevel 10 6 3 1 21 15 19
7 KVC Oostmalle 10 5 3 2 28 22 17
8 KSK Kasterlee 10 5 4 1 20 29 16
9 KFC Flandria 10 4 5 1 24 27 13
10 KFC Pulle (1) 10 3 4 3 20 25 12
11 KFC Mol 10 3 6 1 22 24 10
12 K Noordstar VV 10 3 6 1 15 18 10
13 VC Herentals 10 2 5 3 15 26 9
14 KSK Oosthoven 10 1 6 3 12 27 6
15 KFC Linda Olen 10 1 8 1 13 26 4
16 KSV Oud Turnhout 10 0 7 3 9 28 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 10 6 0 4 23 10 22
2 RFC Zwaneven 10 6 1 3 27 13 21
3 SKS Herentals 10 5 2 3 21 19 18
4 KFC Flandria 10 5 3 2 19 15 17
5 KVC Oostmalle 10 4 1 5 18 9 17
6 KFC Mol 10 5 4 1 18 14 16
7 FC Wezel Sport B 10 4 4 2 21 18 14
8 KSK Kasterlee 10 4 4 2 20 19 14
9 K Noordstar VV 10 3 2 5 17 16 14
10 KFC Poppel 10 4 5 1 14 18 13
11 KFC Beekhoek Sport 10 3 5 2 19 22 11
12 Blauwvoet Oevel 10 3 5 2 18 23 11
13 KSV Oud Turnhout 10 3 5 2 14 19 11
14 KFC Linda Olen 10 2 5 3 16 25 9
15 VC Herentals 10 2 7 1 18 27 7
16 KSK Oosthoven 10 1 7 2 14 30 5


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Oppuurs B (1) 21 19 1 1 77 17 58
2 Sporting Tisselt B 22 17 4 1 71 25 52
3 FC Rupel-Boom B 22 14 4 4 64 24 46
4 RVC Hoboken B (2) 22 13 7 2 81 31 41
5 VVH Lippelo 21 12 6 3 67 38 39
6 K Schelle Sport B 21 12 7 2 58 34 38
7 K Reet SK 21 11 7 3 77 33 36
8 FC Blaasveld 21 9 8 4 56 51 31
9 KSC Maccabi 21 10 11 0 58 59 30
10 SV Aartselaar B 21 8 10 3 37 47 27
11 FCS Mariekerke-Branst B 21 7 13 1 65 53 22
12 VK Heindonk 22 6 13 3 43 69 21
13 KVK Hingene 21 6 13 2 31 51 20
14 Nielse SV B 21 3 14 4 23 107 13
15 Oxford Hemiksem B 21 2 16 3 26 119 9
16 K Rumst SK 21 2 17 2 16 92 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt B 2 2 0 0 4 1 6
2 FCS Mariekerke-Branst B 1 1 0 0 13 0 3
3 FC Blaasveld 1 1 0 0 6 0 3
4 FC Oppuurs B (1) 1 1 0 0 4 1 3
5 K Schelle Sport B 1 1 0 0 5 3 3
6 KSC Maccabi 1 1 0 0 2 0 3
7 K Reet SK 1 1 0 0 2 1 3
8 RVC Hoboken B (2) 2 1 1 0 4 5 3
9 KVK Hingene 1 0 0 1 0 0 1
10 VVH Lippelo 1 0 0 1 0 0 1
11 SV Aartselaar B 1 0 1 0 1 3 0
12 Oxford Hemiksem B 1 0 1 0 1 4 0
13 K Rumst SK 1 0 1 0 0 6 0
14 Nielse SV B 1 0 1 0 0 13 0
15 FC Rupel-Boom B 2 0 2 0 4 6 0
16 VK Heindonk 2 0 2 0 3 6 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RVC Hoboken B 10 8 1 1 56 16 25
2 Sporting Tisselt B 10 8 1 1 36 7 25
3 FC Oppuurs B (1) 10 8 1 1 35 7 25
4 FC Rupel-Boom B 10 7 0 3 23 7 24
5 KSC Maccabi 10 6 4 0 33 26 18
6 K Reet SK 10 5 4 1 28 13 16
7 VVH Lippelo 10 5 5 0 26 20 15
8 K Schelle Sport B 10 5 5 0 24 18 15
9 SV Aartselaar B 10 5 5 0 16 14 15
10 KVK Hingene 10 4 6 0 15 21 12
11 VK Heindonk 10 4 6 0 20 34 12
12 FC Blaasveld 10 3 5 2 21 34 11
13 FCS Mariekerke-Branst B 10 2 7 1 16 26 7
14 K Rumst SK 10 2 8 0 9 36 6
15 Nielse SV B 10 1 8 1 9 47 4
16 Oxford Hemiksem B 10 1 8 1 12 53 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Oppuurs B 10 10 0 0 38 9 30
2 VVH Lippelo 10 7 1 2 41 18 23
3 FC Rupel-Boom B 10 7 2 1 37 11 22
4 Sporting Tisselt B 10 7 3 0 31 17 21
5 K Schelle Sport B 10 6 2 2 29 13 20
6 K Reet SK 10 5 3 2 47 19 17
7 FC Blaasveld 10 5 3 2 29 17 17
8 RVC Hoboken B 10 4 5 1 21 10 13
9 FCS Mariekerke-Branst B 10 4 6 0 36 27 12
10 SV Aartselaar B 10 3 4 3 20 30 12
11 KSC Maccabi 10 3 7 0 23 33 9
12 VK Heindonk 10 2 5 3 20 29 9
13 Nielse SV B 10 2 5 3 14 47 9
14 KVK Hingene 10 2 7 1 16 30 7
15 Oxford Hemiksem B 10 1 7 2 13 62 5
16 K Rumst SK 10 0 8 2 7 50 2


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Turk Sport 18 15 3 0 67 12 45
2 KFC Schoten SK 20 14 5 1 54 24 43
3 K Boechoutse VV 19 13 4 2 55 34 41
4 VC Mortsel OG B (1) 21 12 4 5 73 34 41
5 Tubantia Borgerhout 20 12 4 4 83 35 40
6 K Hove Sport 20 12 5 3 69 47 39
7 FC Oxaco-Boechout 21 9 9 3 57 42 30
8 TOR Deurne Pirates B 20 6 9 5 39 47 23
9 FC Los Incas Antw. 18 6 8 4 35 48 22
10 City Pirates Antw. B 20 7 12 1 39 63 22
11 FC Warriors Antw. 21 7 13 1 35 67 22
12 VC Deurne Antw. 19 7 12 0 35 73 21
13 FC Antwerpen Noord B 19 6 12 1 32 66 19
14 Verbr Zwijndrecht B 21 4 16 1 40 82 13
15 K Wijnegem VC B 19 2 16 1 25 64 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Mortsel OG B (1) 2 2 0 0 13 1 6
2 FC Turk Sport 1 1 0 0 6 0 3
3 Tubantia Borgerhout 1 1 0 0 6 2 3
4 KFC Schoten SK 1 1 0 0 3 1 3
5 K Hove Sport 1 1 0 0 5 4 3
6 VC Deurne Antw. 1 1 0 0 5 4 3
7 FC Oxaco-Boechout 2 1 1 0 9 6 3
8 TOR Deurne Pirates B 1 0 0 1 2 2 1
9 Verbr Zwijndrecht B 2 0 1 1 3 7 1
10 K Wijnegem VC B 0 0 0 0 0 0 0
11 K Boechoutse VV 1 0 1 0 4 5 0
12 FC Antwerpen Noord B 1 0 1 0 2 6 0
13 City Pirates Antw. B 1 0 1 0 1 5 0
14 FC Los Incas Antw. 1 0 1 0 0 6 0
15 FC Warriors Antw. 2 0 2 0 1 11 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Boechoutse VV 9 7 0 2 28 12 23
2 FC Turk Sport 8 7 1 0 26 5 21
3 KFC Schoten SK 10 7 3 0 27 13 21
4 Tubantia Borgerhout 10 5 1 4 33 16 19
5 K Hove Sport 9 5 2 2 19 12 17
6 VC Deurne Antw. 9 5 4 0 19 24 15
7 FC Warriors Antw. 10 4 5 1 16 32 13
8 VC Mortsel OG B (1) 10 3 3 4 24 17 13
9 FC Los Incas Antw. 9 3 3 3 17 16 12
10 TOR Deurne Pirates B 9 3 3 3 16 15 12
11 FC Oxaco-Boechout 10 3 5 2 18 18 11
12 City Pirates Antw. B 9 3 5 1 22 26 10
13 FC Antwerpen Noord B 9 1 7 1 8 28 4
14 K Wijnegem VC B 10 1 8 1 14 28 4
15 Verbr Zwijndrecht B 9 1 8 0 13 38 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Mortsel OG B 9 7 1 1 36 16 22
2 FC Turk Sport 9 7 2 0 35 7 21
3 KFC Schoten SK 9 6 2 1 24 10 19
4 K Hove Sport 10 6 3 1 45 31 19
5 Tubantia Borgerhout 9 6 3 0 44 17 18
6 K Boechoutse VV 9 6 3 0 23 17 18
7 FC Oxaco-Boechout 9 5 3 1 30 18 16
8 FC Antwerpen Noord B 9 5 4 0 22 32 15
9 City Pirates Antw. B 10 4 6 0 16 32 12
10 FC Los Incas Antw. 8 3 4 1 18 26 10
11 TOR Deurne Pirates B 10 3 6 1 21 30 10
12 FC Warriors Antw. 9 3 6 0 18 24 9
13 Verbr Zwijndrecht B 10 3 7 0 24 37 9
14 K Wijnegem VC B 9 1 8 0 11 36 3
15 VC Deurne Antw. 9 1 8 0 11 45 3


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Heibos SV (2) 21 16 2 3 74 32 51
2 Alberta FC Schilde 21 14 2 5 85 32 47
3 KFC Antonia B 21 13 3 5 60 25 44
4 KSV Wildert 22 13 5 4 47 34 43
5 KFC Sint Lenaarts B 22 13 7 2 44 38 41
6 K Sint Job FC B (1) 22 12 7 3 57 47 39
7 KSK Ekeren Donk 21 11 7 3 61 35 36
8 K Brecht SK 22 10 9 3 51 50 33
9 Zandvliet Sport B 22 9 10 3 41 50 30
10 's Gravenwezel-Schilde B 22 8 13 1 38 49 25
11 Putte SK 22 7 11 4 35 49 25
12 SV Noorse 22 6 13 3 38 55 21
13 FC Bucovina Loenhout 21 5 12 4 35 54 19
14 KSOC Maria-ter-Heide 21 4 14 3 43 70 15
15 Excelsior Mariaburg B 21 4 15 2 34 52 14
16 FC Antwerpen Noord A 21 3 18 0 25 96 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Sint Job FC B (1) 2 2 0 0 8 3 6
2 KFC Sint Lenaarts B 2 2 0 0 6 2 6
3 KSV Wildert 2 1 0 1 5 4 4
4 K Heibos SV (2) 1 1 0 0 7 0 3
5 KSOC Maria-ter-Heide 1 1 0 0 3 2 3
6 KFC Antonia B 1 1 0 0 2 1 3
7 K Brecht SK 2 1 1 0 5 4 3
8 's Gravenwezel-Schilde B 2 1 1 0 4 4 3
9 Alberta FC Schilde 1 0 0 1 2 2 1
10 Excelsior Mariaburg B 1 0 0 1 1 1 1
11 SV Noorse 2 0 1 1 2 3 1
12 FC Antwerpen Noord A 1 0 1 0 1 3 0
13 KSK Ekeren Donk 1 0 1 0 2 5 0
14 FC Bucovina Loenhout 1 0 1 0 0 7 0
15 Zandvliet Sport B 2 0 2 0 3 6 0
16 Putte SK 2 0 2 0 1 5 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Heibos SV 10 8 1 1 33 17 25
2 KSV Wildert 10 8 1 1 22 10 25
3 Alberta FC Schilde 10 7 1 2 43 15 23
4 KFC Antonia B 10 7 2 1 33 15 22
5 Zandvliet Sport B 10 6 1 3 20 16 21
6 KFC Sint Lenaarts B 10 6 3 1 21 15 19
7 KSK Ekeren Donk 10 5 4 1 31 17 16
8 K Brecht SK 10 5 4 1 20 20 16
9 Putte SK 10 4 3 3 24 22 15
10 FC Bucovina Loenhout 10 3 6 1 17 20 10
11 SV Noorse 10 3 6 1 16 24 10
12 K Sint Job FC B (1) 10 2 6 2 18 28 8
13 KSOC Maria-ter-Heide 10 2 7 1 23 37 7
14 's Gravenwezel-Schilde B 10 2 8 0 12 27 6
15 FC Antwerpen Noord A 10 2 8 0 14 47 6
16 Excelsior Mariaburg B 10 0 9 1 10 27 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Sint Job FC B 10 8 1 1 31 16 25
2 Alberta FC Schilde 10 7 1 2 40 15 23
3 K Heibos SV 10 7 1 2 34 15 23
4 KSK Ekeren Donk 10 6 2 2 28 13 20
5 KFC Antonia B 10 5 1 4 25 9 19
6 's Gravenwezel-Schilde B 10 5 4 1 22 18 16
7 KFC Sint Lenaarts B 10 5 4 1 17 21 16
8 K Brecht SK 10 4 4 2 26 26 14
9 KSV Wildert 10 4 4 2 20 20 14
10 Excelsior Mariaburg B 10 4 6 0 23 24 12
11 SV Noorse 10 3 6 1 20 28 10
12 Putte SK 10 3 6 1 10 22 10
13 Zandvliet Sport B 10 3 7 0 18 28 9
14 FC Bucovina Loenhout 10 2 5 3 18 27 9
15 KSOC Maria-ter-Heide 10 1 7 2 17 31 5
16 FC Antwerpen Noord A 10 1 9 0 10 46 3


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Grasheide 20 15 3 2 55 23 47
2 VC Leest 19 15 4 0 60 22 45
3 RB Elzestraat 19 14 3 2 58 14 44
4 KSC Mechelen 20 13 5 2 73 35 41
5 KVV Duffel 20 13 5 2 54 33 41
6 Zennester Hombeek 19 10 7 2 50 37 32
7 K Kontich FC B 20 9 7 4 45 35 31
8 KFC Muizen 20 8 8 4 42 30 28
9 K BO Beerzel FC 20 7 8 5 32 40 26
10 KFC Lint B 20 7 10 3 38 64 24
11 VC Rijmenam 20 5 11 4 32 51 19
12 KFC Putte B 20 4 13 3 31 70 15
13 KV Bonheiden B 20 4 14 2 32 65 14
14 KSK Wavria B 19 4 14 1 27 59 13
15 Sporting Club Duffel B 20 1 17 2 16 67 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV Grasheide 2 2 0 0 7 2 6
2 VC Leest 1 1 0 0 3 0 3
3 KVV Duffel 1 1 0 0 4 2 3
4 Zennester Hombeek 1 1 0 0 3 1 3
5 K BO Beerzel FC 1 1 0 0 3 2 3
6 K Kontich FC B 1 1 0 0 2 1 3
7 KFC Lint B 1 1 0 0 1 0 3
8 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0
9 KV Bonheiden B 1 0 1 0 2 3 0
10 KSC Mechelen 1 0 1 0 1 2 0
11 KFC Muizen 1 0 1 0 0 1 0
12 Sporting Club Duffel B 1 0 1 0 2 4 0
13 RB Elzestraat 1 0 1 0 1 3 0
14 VC Rijmenam 1 0 1 0 1 3 0
15 KFC Putte B 2 0 2 0 1 7 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RB Elzestraat 9 8 1 0 27 5 24
2 SV Grasheide 9 7 2 0 22 10 21
3 KSC Mechelen 10 6 3 1 36 20 19
4 VC Leest 8 6 2 0 23 8 18
5 KVV Duffel 9 6 3 0 23 16 18
6 KFC Muizen 10 5 3 2 26 12 17
7 K BO Beerzel FC 10 5 3 2 18 17 17
8 K Kontich FC B 10 4 2 4 26 19 16
9 KFC Lint B 10 4 5 1 19 36 13
10 KFC Putte B 9 3 4 2 20 24 11
11 Zennester Hombeek 9 3 6 0 22 26 9
12 VC Rijmenam 10 2 7 1 15 27 7
13 KSK Wavria B 9 2 7 0 12 34 6
14 KV Bonheiden B 9 1 7 1 12 33 4
15 Sporting Club Duffel B 9 0 7 2 6 20 2


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Leest 10 8 2 0 34 14 24
2 KSC Mechelen 9 7 1 1 36 13 22
3 RB Elzestraat 9 6 1 2 30 6 20
4 SV Grasheide 9 6 1 2 26 11 20
5 Zennester Hombeek 9 6 1 2 25 10 20
6 KVV Duffel 10 6 2 2 27 15 20
7 K Kontich FC B 9 4 5 0 17 15 12
8 VC Rijmenam 9 3 3 3 16 21 12
9 KFC Muizen 9 3 4 2 16 17 11
10 KV Bonheiden B 10 3 6 1 18 29 10
11 KFC Lint B 9 2 5 2 18 28 8
12 KSK Wavria B 10 2 7 1 15 25 7
13 K BO Beerzel FC 9 1 5 3 11 21 6
14 KFC Putte B 9 1 7 1 10 39 4
15 Sporting Club Duffel B 10 1 9 0 8 43 3


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Grobbendonk (2) 22 20 0 2 95 21 62
2 KFC Wechelderzande (1) 22 18 3 1 76 29 55
3 FC St Jozef Rijkevorsel 21 13 5 3 46 31 42
4 KFC Zwarte Leeuw B 21 11 6 4 43 32 37
5 KSK Oelegem 21 10 5 6 47 42 36
6 KFC Dessel Sport B 21 11 8 2 65 45 35
7 KFC St Mart Halle 21 9 4 8 50 35 35
8 KFC De Kempen TL B 21 10 8 3 48 32 33
9 K Meerle FC 21 10 8 3 59 53 33
10 K Vlimmeren Sport 21 8 9 4 36 46 28
11 Kessel United 21 6 13 2 44 64 20
12 KFCH Pulderbos 22 5 12 5 41 48 20
13 KVK Westmalle 21 5 14 2 30 57 17
14 K HIH Turnhout 22 5 16 1 32 70 16
15 KVV Dosko 22 3 18 1 16 68 10
16 KFC Lentezon Beerse B 22 3 18 1 27 82 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Grobbendonk (2) 2 2 0 0 7 1 6
2 K HIH Turnhout 2 1 0 1 6 2 4
3 KFC Dessel Sport B 1 1 0 0 6 2 3
4 KFC De Kempen TL B 1 1 0 0 4 0 3
5 K Vlimmeren Sport 1 1 0 0 2 0 3
6 KSK Oelegem 1 1 0 0 2 0 3
7 K Meerle FC 1 1 0 0 4 3 3
8 KFC Wechelderzande (1) 2 1 1 0 9 6 3
9 KVK Westmalle 1 0 0 1 2 2 1
10 Kessel United 1 0 0 1 2 2 1
11 KFC Lentezon Beerse B 2 0 1 1 2 6 1
12 KFC Zwarte Leeuw B 1 0 1 0 1 3 0
13 FC St Jozef Rijkevorsel 1 0 1 0 2 6 0
14 KFC St Mart Halle 1 0 1 0 0 4 0
15 KFCH Pulderbos 2 0 2 0 2 8 0
16 KVV Dosko 2 0 2 0 0 6 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Grobbendonk 10 10 0 0 44 8 30
2 KFC Wechelderzande (1) 10 8 2 0 35 12 24
3 FC St Jozef Rijkevorsel 10 7 1 2 27 12 23
4 KFC Zwarte Leeuw B 10 6 1 3 22 13 21
5 K Meerle FC 10 5 2 3 32 23 18
6 KFC De Kempen TL B 10 5 3 2 20 12 17
7 KFC St Mart Halle 10 3 1 6 22 15 15
8 KFC Dessel Sport B 10 4 4 2 31 21 14
9 KSK Oelegem 10 3 3 4 18 21 13
10 Kessel United 10 4 6 0 17 27 12
11 K Vlimmeren Sport 10 3 5 2 15 21 11
12 KVK Westmalle 10 3 7 0 14 29 9
13 K HIH Turnhout 10 3 7 0 17 35 9
14 KFCH Pulderbos 10 1 5 4 13 19 7
15 KFC Lentezon Beerse B 10 1 9 0 14 42 3
16 KVV Dosko 10 0 10 0 6 37 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wechelderzande 10 9 0 1 32 11 28
2 KFC Grobbendonk 10 8 0 2 44 12 26
3 KFC St Mart Halle 10 6 2 2 28 16 20
4 KSK Oelegem 10 6 2 2 27 21 20
5 FC St Jozef Rijkevorsel 10 6 3 1 17 13 19
6 KFC Dessel Sport B 10 6 4 0 28 22 18
7 KFC Zwarte Leeuw B 10 5 4 1 20 16 16
8 K Vlimmeren Sport 10 4 4 2 19 25 14
9 KFCH Pulderbos 10 4 5 1 26 21 13
10 KFC De Kempen TL B 10 4 5 1 24 20 13
11 K Meerle FC 10 4 6 0 23 27 12
12 KVV Dosko 10 3 6 1 10 25 10
13 Kessel United 10 2 7 1 25 35 7
14 KVK Westmalle 10 2 7 1 14 26 7
15 KFC Lentezon Beerse B 10 2 8 0 11 34 6
16 K HIH Turnhout 10 1 9 0 9 33 3


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Houtvenne B (1) 22 16 2 4 59 19 52
2 KVV Rauw Sport 22 14 2 6 62 24 48
3 KFC Zammel 21 14 6 1 56 28 43
4 KFC Tongerlo 21 13 6 2 52 38 41
5 Olen United 22 12 5 5 52 30 41
6 Excelsior Bouwel 21 10 2 9 62 27 39
7 KFC Heultje 22 10 7 5 45 22 35
8 KFC Herenthout 21 10 8 3 41 33 33
9 KSC Wiekevorst 21 9 8 4 34 33 31
10 VC Immer Oost 22 9 10 3 41 37 30
11 KFC Excelsior Vorst 22 8 8 6 39 44 30
12 FC Netezonen 22 8 12 2 32 47 26
13 KSAV Sint Dimpna B 21 3 13 5 23 47 14
14 KFCV Alberta Geel 20 2 15 3 21 75 9
15 VV Laakdal 21 2 18 1 26 77 7
16 KFC Ranst B 21 1 19 1 23 87 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Heultje 2 1 0 1 9 1 4
2 KVC Houtvenne B (1) 2 1 0 1 8 2 4
3 KVV Rauw Sport 2 1 0 1 4 1 4
4 Olen United 2 1 0 1 5 3 4
5 KFC Zammel 1 1 0 0 6 0 3
6 Excelsior Bouwel 1 1 0 0 6 3 3
7 KFC Herenthout 1 1 0 0 3 2 3
8 KSC Wiekevorst 1 1 0 0 2 1 3
9 FC Netezonen 2 1 1 0 5 3 3
10 KFCV Alberta Geel 1 0 0 1 1 1 1
11 KFC Excelsior Vorst 2 0 1 1 1 9 1
12 KFC Tongerlo 1 0 1 0 2 3 0
13 KSAV Sint Dimpna B 1 0 1 0 3 6 0
14 VV Laakdal 1 0 1 0 0 6 0
15 VC Immer Oost 2 0 2 0 1 5 0
16 KFC Ranst B 2 0 2 0 0 10 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVV Rauw Sport 10 7 0 3 31 9 24
2 KFC Zammel 10 7 3 0 28 14 21
3 KFC Tongerlo 10 7 3 0 26 17 21
4 KVC Houtvenne B (1) 10 6 2 2 20 8 20
5 Excelsior Bouwel 10 5 0 5 31 7 20
6 Olen United 10 6 3 1 22 14 19
7 KFC Herenthout 10 5 2 3 23 13 18
8 VC Immer Oost 10 5 5 0 14 16 15
9 KSC Wiekevorst 10 4 3 3 19 16 15
10 FC Netezonen 10 4 5 1 13 23 13
11 KSAV Sint Dimpna B 10 2 4 4 14 19 10
12 KFC Heultje 10 2 5 3 9 10 9
13 KFC Excelsior Vorst 10 1 4 5 13 23 8
14 KFCV Alberta Geel 9 1 8 0 11 35 3
15 KFC Ranst B 9 1 8 0 11 36 3
16 VV Laakdal 10 1 9 0 12 37 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Houtvenne B 10 9 0 1 31 9 28
2 KFC Heultje 10 7 2 1 27 11 22
3 KFC Excelsior Vorst 10 7 3 0 25 12 21
4 KVV Rauw Sport 10 6 2 2 27 14 20
5 KFC Tongerlo 10 6 2 2 24 18 20
6 KFC Zammel 10 6 3 1 22 14 19
7 Olen United 10 5 2 3 25 13 18
8 Excelsior Bouwel 10 4 2 4 25 17 16
9 VC Immer Oost 10 4 3 3 26 16 15
10 KSC Wiekevorst 10 4 5 1 13 16 13
11 KFC Herenthout 10 4 6 0 15 18 12
12 FC Netezonen 10 3 6 1 14 21 10
13 KFCV Alberta Geel 10 1 7 2 9 39 5
14 KSAV Sint Dimpna B 10 1 8 1 6 22 4
15 VV Laakdal 10 1 8 1 14 34 4
16 KFC Ranst B 10 0 9 1 12 41 1

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 3e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 2e Provinciale A Dames 2e Provinciale B
Dames 3e Provinciale A Dames 3e Provinciale B Dames 3e Provinciale C
    

Dames 1e Provinciale

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Moldavo B 15 15 0 0 66 5 45
2 KSC Mechelen A 16 12 4 0 66 18 36
3 FC V.D.P. A 17 10 6 1 46 36 31
4 Blauwvoet Oevel 16 10 6 0 53 46 30
5 KVC Lille United A 14 9 4 1 46 35 28
6 FC Ik Dien A 17 9 7 1 47 37 28
7 Hoogstraten VV A 16 8 6 2 43 28 26
8 K Wuustwezel FC 16 7 8 1 37 42 22
9 KFC Zammel A 17 6 8 3 36 58 21
10 FC Netezonen A 17 4 12 1 38 76 13
11 K Vlimmeren Sport 17 4 13 0 25 60 12
12 Davo Puurs A 17 3 12 2 37 63 11
13 VVC Brasschaat B 15 1 12 2 31 67 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Moldavo B 4 4 0 0 15 2 12
2 KFC Zammel A 5 3 1 1 12 11 10
3 KVC Lille United A 3 3 0 0 6 2 9
4 KSC Mechelen A 4 3 1 0 14 4 9
5 Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 15 6 9
6 FC Ik Dien A 5 3 2 0 18 9 9
7 Hoogstraten VV A 4 2 1 1 7 5 7
8 FC V.D.P. A 5 2 3 0 8 14 6
9 K Wuustwezel FC 4 1 2 1 6 8 4
10 VVC Brasschaat B 3 1 2 0 6 9 3
11 FC Netezonen A 5 1 4 0 10 18 3
12 Davo Puurs A 5 0 4 1 8 18 1
13 K Vlimmeren Sport 5 0 5 0 5 24 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Moldavo B 11 11 0 0 51 3 33
2 KSC Mechelen A 12 9 3 0 52 14 27
3 FC V.D.P. A 12 8 3 1 38 22 25
4 Blauwvoet Oevel 12 7 5 0 38 40 21
5 KVC Lille United A 11 6 4 1 40 33 19
6 Hoogstraten VV A 12 6 5 1 36 23 19
7 FC Ik Dien A 12 6 5 1 29 28 19
8 K Wuustwezel FC 12 6 6 0 31 34 18
9 K Vlimmeren Sport 12 4 8 0 20 36 12
10 KFC Zammel A 12 3 7 2 24 47 11
11 Davo Puurs A 12 3 8 1 29 45 10
12 FC Netezonen A 12 3 8 1 28 58 10
13 VVC Brasschaat B 12 0 10 2 25 58 2


Dames 2e Provinciale A

Klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse A 16 16 0 0 111 9 48
2 K Kontich FC B 17 16 1 0 77 7 48
3 Zennester Hombeek 16 12 3 1 54 20 37
4 K Bevel FC A 17 12 4 1 92 31 37
5 KFC Broechem A 17 9 7 1 58 49 28
6 's Gravenwezel-Schilde 16 9 7 0 55 37 27
7 K Noordstar VV 17 7 8 2 34 26 23
8 SV Noorse B 17 6 7 4 41 42 22
9 KFC Nijlen 17 6 9 2 48 41 20
10 City Pirates Antw. 16 3 13 0 20 102 9
11 KSV Vlug Vooruit 16 2 11 3 15 50 9
12 KSC Mechelen B 17 2 15 0 11 93 6
13 FC Ik Dien B 17 0 15 2 7 116 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale B

Klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Herselt A 18 16 1 1 101 16 49
2 VC Immer Oost 18 16 1 1 87 26 49
3 KFC Beekhoek Sport 18 14 2 2 64 21 44
4 KFCE Zoersel 18 11 5 2 63 35 35
5 KFC Arendonk Sport A 18 10 7 1 74 41 31
6 FC Schoonbroek 17 9 7 1 79 67 28
7 KFC Flandria 18 9 8 1 75 64 28
8 Vosselaar VV B 17 9 8 0 80 69 27
9 VC Moldavo C 18 7 9 2 38 54 23
10 FC Sint Jozef Rijkevorsel 18 6 11 1 23 44 19
11 KVK Westmalle 18 5 12 1 38 58 16
12 KVNA Wortel 18 3 15 0 29 97 9
13 K Loenhout SK B 18 2 15 1 30 93 7
14 Hoogstraten VV B 18 1 17 0 24 120 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Sint-Amands 13 12 1 0 95 17 36
2 VK Heindonk 13 12 1 0 74 11 36
3 K Kontich FC C 14 10 3 1 75 18 31
4 FC V.D.P. B 14 7 5 2 41 28 23
5 RB Elzestraat 14 7 6 1 47 42 22
6 Sporting Club Duffel 14 7 7 0 55 59 21
7 KVV Duffel 13 6 6 1 38 41 19
8 K Hove Sport 14 4 9 1 26 63 13
9 K Reet SK 14 4 10 0 34 53 12
10 Davo Puurs B 13 2 10 1 13 47 7
11 FC Blaasveld 14 0 13 1 5 124 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Mortsel OG 16 15 0 1 84 10 46
2 K Bevel FC B 14 11 1 2 69 18 35
3 K Lyra-Lierse B 14 10 2 2 55 20 32
4 KFC Broechem B 14 10 4 0 48 33 30
5 KFC Halle 16 8 7 1 65 35 25
6 KFC Berendrecht 16 7 7 2 38 34 23
7 TOR Deurne Pirates 15 7 7 1 31 50 22
8 KFC Ranst 15 5 7 3 22 34 18
9 KFC Lint 15 2 10 3 17 39 9
10 Kessel United 15 2 10 3 6 44 9
11 K Brecht SK 15 1 11 3 12 63 6
12 SV Noorse C 15 1 13 1 7 74 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale C

Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Rauw Sport 16 16 0 0 119 7 48
2 KFC De Kempen TL 15 12 3 0 64 17 36
3 KFC Zammel B 14 11 2 1 54 22 34
4 KFC Herselt B 15 7 4 4 50 29 25
5 Verbroedering Balen 15 7 7 1 29 44 22
6 KVC Lille United B 14 6 5 3 54 32 21
7 KFC Arendonk Sport B 15 5 7 3 30 44 18
8 KFC Lentezon Beerse 14 4 9 1 17 65 13
9 White Star Schorvoort 13 3 7 3 17 51 12
10 FC Netezonen B 15 3 10 2 14 28 11
11 KFC Verbr Alberta 16 3 11 2 17 48 11
12 SKS Herentals 14 1 13 0 10 88 3

= gewonnen = verloren = gelijk

DE REEKSEN HEREN 1E PROVINCIALE VOETBAL VLAANDEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

Hieronder ziet u het actueel klassement van de Heren 1e provinciale VV - Brabant - Limburg - Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen.

1e Provinciale Vlaams-Brabant 1e Provinciale Limburg 1e Provinciale Oost-Vlaanderen 1e Provinciale West-Vlaanderen


1e Provinciale Brabant VV

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 22 12 5 5 35 22 41
2 KCVV Elewijt A 21 11 5 5 36 22 38
3 Sp. Rotselaar A (2) 21 11 6 4 49 26 37
4 OHR Huldenberg A 21 10 4 7 31 27 37
5 Mazenzele Opwijk A 21 10 6 5 36 25 35
6 KFC Herent A 22 10 9 3 37 38 33
7 KE 90 Kraainem A 22 9 9 4 33 28 31
8 VK Linden A 21 8 7 6 36 34 30
9 Out-Hoegaarden A 21 8 8 5 28 34 29
10 VC Bertem-Leefdaal A 22 7 8 7 21 31 28
11 Olympia Wijgmaal A 21 7 8 6 26 29 27
12 HO Bierbeek A 22 7 9 6 25 30 27
13 VK Liedekerke A 21 6 9 6 26 38 24
14 KFC Eppegem A 22 7 12 3 33 34 24
15 Tervuren-Duisburg A 21 4 11 6 24 31 18
16 Sp Kampenhout A 21 3 14 4 16 43 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KE 90 Kraainem A 2 1 0 1 4 3 4
2 Tervuren-Duisburg A 1 1 0 0 6 1 3
3 OHR Huldenberg A 1 1 0 0 3 1 3
4 Olympia Wijgmaal A 1 1 0 0 3 2 3
5 Mazenzele Opwijk A 1 1 0 0 1 0 3
6 Out-Hoegaarden A 1 1 0 0 1 0 3
7 HO Bierbeek A 2 1 1 0 2 2 3
8 KFC Herent A 2 1 1 0 2 6 3
9 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 2 0 0 2 2 2 2
10 VK Liedekerke A 1 0 0 1 1 1 1
11 KFC Eppegem A 2 0 1 1 3 4 1
12 VC Bertem-Leefdaal A 2 0 1 1 2 4 1
13 Sp Kampenhout A 1 0 1 0 2 3 0
14 Sp. Rotselaar A (2) 1 0 1 0 1 2 0
15 KCVV Elewijt A 1 0 1 0 0 1 0
16 VK Linden A 1 0 1 0 0 1 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sp. Rotselaar A 10 7 2 1 24 9 22
2 Mazenzele Opwijk A 10 6 1 3 24 12 21
3 KCVV Elewijt A 10 6 1 3 16 8 21
4 OHR Huldenberg A 10 5 2 3 14 12 18
5 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 10 5 3 2 11 7 17
6 Out-Hoegaarden A 10 4 2 4 15 9 16
7 KFC Eppegem A 10 5 5 0 19 13 15
8 VK Linden A 10 4 3 3 16 14 15
9 KFC Herent A 10 4 4 2 15 16 14
10 Olympia Wijgmaal A 10 3 3 4 12 9 13
11 HO Bierbeek A 10 2 3 5 10 13 11
12 KE 90 Kraainem A 10 2 5 3 7 13 9
13 VC Bertem-Leefdaal A 10 1 5 4 5 15 7
14 VK Liedekerke A 10 1 5 4 9 20 7
15 Tervuren-Duisburg A 10 1 6 3 7 17 6
16 Sp Kampenhout A 10 1 7 2 7 24 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Fenixx Beigem Humbeek A 10 7 2 1 22 13 22
2 VC Bertem-Leefdaal A 10 6 2 2 14 12 20
3 KE 90 Kraainem A 10 6 4 0 22 12 18
4 KCVV Elewijt A 10 5 3 2 20 13 17
5 KFC Herent A 10 5 4 1 20 16 16
6 VK Liedekerke A 10 5 4 1 16 17 16
7 OHR Huldenberg A 10 4 2 4 14 14 16
8 Sp. Rotselaar A 10 4 3 3 24 15 15
9 VK Linden A 10 4 3 3 20 19 15
10 HO Bierbeek A 10 4 5 1 13 15 13
11 Mazenzele Opwijk A 10 3 5 2 11 13 11
12 Olympia Wijgmaal A 10 3 5 2 11 18 11
13 Out-Hoegaarden A 10 3 6 1 12 25 10
14 Tervuren-Duisburg A 10 2 5 3 11 13 9
15 KFC Eppegem A 10 2 6 2 11 17 8
16 Sp Kampenhout A 10 2 6 2 7 16 8


1e Provinciale Limburg

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Achel VV A (1)(2) 21 16 3 2 52 23 50
2 Weerstand Koersel A 22 12 3 7 50 22 43
3 GS Bree-Beek A 22 11 5 6 57 29 39
4 Bregel Sport 22 11 6 5 45 32 38
5 Turkse Rangers 21 10 6 5 41 29 35
6 Torpedo Hasselt A 21 10 7 4 45 40 34
7 KVK Beringen 21 10 8 3 31 35 33
8 Park Houthalen 22 10 9 3 28 28 33
9 Mechelen A/d Maas A 21 8 8 5 37 42 29
10 Helson Helchteren A 22 8 9 5 35 33 29
11 Zonhoven United A 21 8 9 4 41 39 28
12 Herk-de-Stad FC A 21 6 8 7 35 39 25
13 Sp Nevok Gruitrode 22 5 11 6 31 51 21
14 HIH Hoepertingen 21 5 14 2 19 47 17
15 SV Herkol 22 4 14 4 26 60 16
16 KSK Meeuwen A 22 2 16 4 25 49 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 GS Bree-Beek A 2 1 0 1 12 3 4
2 Weerstand Koersel A 2 1 0 1 5 3 4
3 SV Herkol 2 1 0 1 3 2 4
4 KVK Beringen 1 1 0 0 2 1 3
5 Helson Helchteren A 2 0 0 2 3 3 2
6 Sp Nevok Gruitrode 2 0 0 2 3 3 2
7 Achel VV A (1)(2) 1 0 0 1 2 2 1
8 Herk-de-Stad FC A 1 0 0 1 2 2 1
9 Mechelen A/d Maas A 1 0 0 1 2 2 1
10 Torpedo Hasselt A 1 0 0 1 2 2 1
11 Turkse Rangers 1 0 0 1 1 1 1
12 Zonhoven United A 1 0 0 1 1 1 1
13 KSK Meeuwen A 2 0 1 1 4 5 1
14 Park Houthalen 2 0 1 1 1 2 1
15 Bregel Sport 2 0 1 1 2 4 1
16 HIH Hoepertingen 1 0 1 0 0 9 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Achel VV A (1) 10 9 1 0 27 10 27
2 Weerstand Koersel A 10 7 1 2 23 7 23
3 Torpedo Hasselt A 10 6 2 2 23 14 20
4 KVK Beringen 10 6 4 0 16 18 18
5 GS Bree-Beek A 10 5 3 2 23 14 17
6 Helson Helchteren A 10 5 3 2 16 9 17
7 Bregel Sport 10 4 2 4 22 16 16
8 Turkse Rangers 10 4 5 1 19 17 13
9 Zonhoven United A 10 4 5 1 21 20 13
10 HIH Hoepertingen 10 4 5 1 11 15 13
11 Park Houthalen 10 4 5 1 9 14 13
12 Herk-de-Stad FC A 10 3 3 4 17 15 13
13 Mechelen A/d Maas A 10 3 4 3 15 16 12
14 Sp Nevok Gruitrode 10 2 6 2 14 26 8
15 SV Herkol 10 1 9 0 7 33 3
16 KSK Meeuwen A 10 0 9 1 9 28 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Achel VV A 10 7 2 1 23 11 22
2 Bregel Sport 10 7 3 0 21 12 21
3 Turkse Rangers 10 6 1 3 21 11 21
4 Park Houthalen 10 6 3 1 18 12 19
5 GS Bree-Beek A 10 5 2 3 22 12 18
6 Mechelen A/d Maas A 10 5 4 1 20 24 16
7 Weerstand Koersel A 10 4 2 4 22 12 16
8 Zonhoven United A 10 4 4 2 19 18 14
9 Torpedo Hasselt A 10 4 5 1 20 24 13
10 KVK Beringen 10 3 4 3 13 16 12
11 Herk-de-Stad FC A 10 3 5 2 16 22 11
12 Sp Nevok Gruitrode 10 3 5 2 14 22 11
13 Helson Helchteren A 10 3 6 1 16 21 10
14 SV Herkol 10 2 5 3 16 25 9
15 KSK Meeuwen A 10 2 6 2 12 16 8
16 HIH Hoepertingen 10 1 8 1 8 23 4


1e Provinciale Oost Vlaanderen

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Munkzwalm A (2) 21 14 3 4 46 18 46
2 KVE Drongen (1) 22 14 5 3 49 26 45
3 KSK Beveren 22 13 6 3 47 31 42
4 SK Berlare 22 10 6 6 35 32 36
5 HRS Haasdonk A 22 10 7 5 43 33 35
6 KVCDT Borsbeke 22 10 9 3 37 30 33
7 FC Destelbergen A 22 9 9 4 41 32 31
8 SV Sottegem A 22 8 9 5 35 39 29
9 KVKS Melsele A 22 8 11 3 40 51 27
10 SK Denderhoutem 21 7 9 5 29 37 26
11 SK Vlaamse Ardennen 21 7 10 4 31 30 25
12 SKL Doorslaar A 21 7 10 4 28 38 25
13 FC Kleit 21 7 11 3 33 45 24
14 FC Lembeke 21 6 12 3 26 39 21
15 KSSV Denderleeuw 21 5 10 6 30 44 21
16 Zeveren Sport 21 3 11 7 24 49 16

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVE Drongen (1) 2 1 0 1 5 4 4
2 SK Munkzwalm A (2) 1 1 0 0 5 1 3
3 FC Kleit 1 1 0 0 2 0 3
4 FC Lembeke 1 1 0 0 1 0 3
5 SK Denderhoutem 1 1 0 0 1 0 3
6 HRS Haasdonk A 2 1 1 0 4 1 3
7 FC Destelbergen A 2 1 1 0 7 5 3
8 KSK Beveren 2 1 1 0 3 2 3
9 SK Berlare 2 1 1 0 3 3 3
10 KVCDT Borsbeke 2 1 1 0 3 4 3
11 SV Sottegem A 2 1 1 0 3 4 3
12 KVKS Melsele A 2 0 1 1 3 7 1
13 Zeveren Sport 1 0 1 0 0 1 0
14 SK Vlaamse Ardennen 1 0 1 0 1 3 0
15 KSSV Denderleeuw 1 0 1 0 2 5 0
16 SKL Doorslaar A 1 0 1 0 0 3 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Munkzwalm A 10 7 0 3 19 7 24
2 KVE Drongen (1) 10 6 2 2 23 8 20
3 FC Destelbergen A 10 6 3 1 25 11 19
4 KSK Beveren 10 6 3 1 20 19 19
5 SK Berlare 10 5 1 4 20 12 19
6 KVKS Melsele A 10 5 3 2 13 14 17
7 FC Kleit 10 5 3 2 19 21 17
8 HRS Haasdonk A 10 4 3 3 17 13 15
9 SK Denderhoutem 10 4 5 1 15 20 13
10 SKL Doorslaar A 10 3 5 2 15 18 11
11 KVCDT Borsbeke 10 3 5 2 12 15 11
12 KSSV Denderleeuw 10 2 5 3 15 19 9
13 SV Sottegem A 10 2 5 3 14 21 9
14 Zeveren Sport 10 2 5 3 13 21 9
15 SK Vlaamse Ardennen 10 2 6 2 11 16 8
16 FC Lembeke 10 0 8 2 8 24 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVE Drongen 10 7 3 0 21 14 21
2 KSK Beveren 10 6 2 2 24 10 20
3 SK Munkzwalm A 10 6 3 1 22 10 19
4 KVCDT Borsbeke 10 6 3 1 22 11 19
5 SK Vlaamse Ardennen 10 5 3 2 19 11 17
6 SV Sottegem A 10 5 3 2 18 14 17
7 HRS Haasdonk A 10 5 3 2 22 19 17
8 FC Lembeke 10 5 4 1 17 15 16
9 SKL Doorslaar A 10 4 4 2 13 17 14
10 SK Berlare 10 4 4 2 12 17 14
11 KSSV Denderleeuw 10 3 4 3 13 20 12
12 SK Denderhoutem 10 2 4 4 13 17 10
13 KVKS Melsele A 10 3 7 0 24 30 9
14 FC Destelbergen A 10 2 5 3 9 16 9
15 Zeveren Sport 10 1 5 4 11 27 7
16 FC Kleit 10 1 8 1 12 24 4


1e Provinciale West Vlaanderen

Algemeen klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Diksmuide A (1)(2) 21 18 1 2 68 11 56
2 KWS Lauwe A 22 14 4 4 55 19 46
3 Sassport Boezinge A 22 11 3 8 50 24 41
4 SV Wevelgem City A 22 11 6 5 43 26 38
5 KRC Waregem A 21 11 6 4 39 21 37
6 KSV Rumbeke 21 11 6 4 45 34 37
7 KFC Varsenare A 22 10 5 7 46 33 37
8 KSV Bredene A 21 10 7 4 43 46 34
9 FC Sp Heestert A 22 8 7 7 29 36 31
10 KVC Ardooie 22 7 8 7 33 29 28
11 KFC Moen 21 6 13 2 36 55 20
12 Excelsior Zedelgem 21 5 11 5 31 46 20
13 KSK Oostnieuwkerke 21 6 14 1 31 63 19
14 SK Westrozebeke 21 5 12 4 21 40 19
15 Dottignies Sport 22 3 16 3 22 63 12
16 KFC Meulebeke 22 2 19 1 18 64 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KWS Lauwe A 2 2 0 0 7 0 6
2 Sassport Boezinge A 2 2 0 0 6 3 6
3 KRC Waregem A 1 1 0 0 6 0 3
4 KSV Diksmuide A (1)(2) 1 1 0 0 4 0 3
5 KFC Moen 1 1 0 0 5 2 3
6 KSV Rumbeke 1 1 0 0 5 2 3
7 KVC Ardooie 2 1 1 0 5 2 3
8 KFC Varsenare A 2 1 1 0 5 5 3
9 SV Wevelgem City A 2 1 1 0 2 2 3
10 FC Sp Heestert A 2 1 1 0 3 5 3
11 SK Westrozebeke 1 0 1 0 1 2 0
12 KSK Oostnieuwkerke 1 0 1 0 2 5 0
13 KSV Bredene A 1 0 1 0 0 4 0
14 Excelsior Zedelgem 1 0 1 0 0 6 0
15 KFC Meulebeke 2 0 2 0 4 9 0
16 Dottignies Sport 2 0 2 0 0 8 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Diksmuide A (1) 10 8 0 2 33 4 26
2 KWS Lauwe A 10 5 2 3 24 9 18
3 KRC Waregem A 10 5 3 2 16 10 17
4 KVC Ardooie 10 4 1 5 18 9 17
5 Sassport Boezinge A 10 4 1 5 14 5 17
6 SV Wevelgem City A 10 5 4 1 19 15 16
7 KSV Bredene A 10 5 4 1 20 25 16
8 KSV Rumbeke 10 4 3 3 16 15 15
9 FC Sp Heestert A 10 4 4 2 17 19 14
10 KFC Varsenare A 10 3 3 4 16 19 13
11 Excelsior Zedelgem 10 3 5 2 17 19 11
12 KSK Oostnieuwkerke 10 3 6 1 16 27 10
13 Dottignies Sport 10 2 5 3 11 20 9
14 SK Westrozebeke 10 2 6 2 11 18 8
15 KFC Moen 10 2 6 2 10 25 8
16 KFC Meulebeke 10 2 8 0 9 28 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Diksmuide A 10 9 1 0 31 7 27
2 KWS Lauwe A 10 7 2 1 24 10 22
3 KFC Varsenare A 10 6 1 3 25 9 21
4 KSV Rumbeke 10 6 3 1 24 17 19
5 SV Wevelgem City A 10 5 1 4 22 9 19
6 Sassport Boezinge A 10 5 2 3 30 16 18
7 KSV Bredene A 10 5 2 3 23 17 18
8 KRC Waregem A 10 5 3 2 17 11 17
9 FC Sp Heestert A 10 3 2 5 9 12 14
10 SK Westrozebeke 10 3 5 2 9 20 11
11 KFC Moen 10 3 7 0 21 28 9
12 KSK Oostnieuwkerke 10 3 7 0 13 31 9
13 Excelsior Zedelgem 10 2 5 3 14 21 9
14 KVC Ardooie 10 2 6 2 10 18 8
15 Dottignies Sport 10 1 9 0 11 35 3
16 KFC Meulebeke 10 0 9 1 5 27 1

DE BVA HEREN - ZOMER 2023 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6


BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum 4 3 0 1 12 5 10
2 RVC Hoboken A 4 3 1 0 9 6 9
3 KV Hooikt 4 2 0 2 12 4 8
4 K Kontich FC A 4 2 0 2 11 3 8
5 KSK Wavria A 4 2 0 2 8 3 8
6 K Bevel FC 4 2 0 2 8 5 8
7 KFC Ranst A 4 2 0 2 8 5 8
8 KFCE Zoersel 4 2 1 1 15 9 7
9 Sporting Tisselt A 4 2 1 1 9 7 7
10 OG Vorselaar 4 2 1 1 6 6 7
11 SC Duffel A 4 2 2 0 16 6 6
12 FC Oppuurs A 4 2 2 0 10 7 6
13 KSAV Sint Dimpna A 4 2 2 0 8 9 6
14 KFC Herselt 4 2 2 0 6 9 6
15 KV Bonheiden A 4 1 1 2 8 7 5
16 KFC Putte A 4 1 2 1 10 12 4
17 Willebroekse SV 4 1 2 1 10 12 4
18 KFC Broechem 4 0 0 4 7 7 4
19 GR Katelijne 4 1 3 0 3 12 3
20 KVC Lille United B 4 0 2 2 4 9 2
21 FC Berlaar Heikant 4 0 3 1 8 16 1
22 K Ternesse Vv A 4 0 3 1 6 14 1
23 Mariekerke-Branst A 4 0 3 1 1 11 1
24 K Sint-Job FC A 4 0 3 1 4 15 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC De Kempen TL A 4 4 0 0 15 5 12
2 KFC Brasschaat 4 3 0 1 17 6 10
3 KBSK Retie 4 3 0 1 13 4 10
4 FC Ekeren 4 3 1 0 13 9 9
5 's Gr'wezel-Schilde A 4 3 1 0 9 9 9
6 K Merksplas SK 4 2 0 2 8 3 8
7 K Kalmthout SK 4 2 1 1 14 6 7
8 KFC Antonia A 4 2 1 1 6 5 7
9 KVV Zwaluwen Olmen 4 2 2 0 7 4 6
10 K Loenhout SK 4 2 2 0 9 9 6
11 KVV Vosselaar 4 2 2 0 7 9 6
12 White Star Schorvoort 4 1 0 3 8 6 6
13 K Zandhovense SK 4 1 0 3 4 3 6
14 VC Mortsel OG A 4 1 1 2 7 7 5
15 KFC Ezaart Sport Mol 4 1 1 2 6 8 5
16 FC Arendonk Sport 4 1 2 1 11 7 4
17 Verbr Zwijndrecht A 4 1 2 1 10 9 4
18 Tor Deurne Pirates A 4 1 2 1 9 10 4
19 Excel. Mariaburg A 4 1 3 0 8 11 3
20 KSK Weelde 4 1 3 0 5 9 3
21 KVNA Wortel 4 0 3 1 7 14 1
22 KFC Lentezon A 4 0 3 1 3 12 1
23 K Verbr Balen 4 0 3 1 5 19 1
24 KVC Wilrijk 4 0 4 0 2 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Nieuwmoer FC 4 4 0 0 47 1 12
2 K Gooreind VV 4 4 0 0 15 4 12
3 RVC Hoboken B 4 4 0 0 15 4 12
4 Zandvliet Sport A 4 3 0 1 31 9 10
5 K Wuustwezel FC 4 3 0 1 16 5 10
6 FC Turk Sport Antw. 4 3 0 1 11 4 10
7 Sporting Burcht FC 4 3 1 0 16 6 9
8 Zandvliet Sport B 4 3 1 0 14 4 9
9 K Berchem Sport B 4 3 1 0 15 7 9
10 K Heibos SV 4 3 1 0 15 7 9
11 KFC Berendrecht Sp. 4 3 1 0 16 11 9
12 KSOC Maria-ter-Heide 4 3 1 0 14 10 9
13 FC Merksem 4 3 1 0 12 9 9
14 FC Los Incas Antw. 4 2 0 2 16 12 8
15 VC Mortsel OG B 4 2 1 1 7 6 7
16 KSK Ekeren Donk 4 2 2 0 17 11 6
17 K Wijnegem VC A 4 2 2 0 14 11 6
18 FC Warriors Antwerpen 4 2 2 0 11 11 6
19 Tubantia Borgerhout 4 2 2 0 11 11 6
20 FC Antwerpen Noord B 4 2 2 0 8 13 6
21 K Achterbroek VV 4 1 1 2 15 4 5
22 Verbr Zwijndrecht B 4 1 1 2 10 9 5
23 KFC Schoten 4 1 1 2 8 10 5
24 KSV Wildert 4 1 2 1 8 15 4
25 K Horendonk FC 4 1 2 1 3 10 4
26 SV Noorse 4 1 3 0 7 14 3
27 FC Oxaco Boechout 4 1 3 0 5 12 3
28 Excelsior Essen 4 1 3 0 6 16 3
29 KSC Maccabi 4 0 3 1 8 19 1
30 Excel. Mariaburg B 4 0 3 1 4 17 1
31 TOR Deurne Pirates B 4 0 4 0 4 13 0
32 K Wijnegem VC B 4 0 4 0 3 14 0
33 K Putte SK 4 0 4 0 4 16 0
34 FC Antwerpen Noord A 4 0 4 0 6 29 0
35 City Pirates Antw. B 4 0 4 0 1 26 0
36 VC Deurne Antwerpen 4 0 4 0 3 36 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Mol 4 4 0 0 19 3 12
2 RFC Zwaneven 4 4 0 0 16 4 12
3 KFC Pulle 4 4 0 0 15 4 12
4 K Minderhout VV 4 3 0 1 19 3 10
5 KFC Wezel Sport B 4 3 0 1 17 4 10
6 KFC Meer 4 3 0 1 13 5 10
7 KSK Kasterlee 4 3 0 1 11 4 10
8 KFC Beekhoek Sport 4 3 1 0 20 10 9
9 K Vlimmeren Sport 4 3 1 0 11 7 9
10 KFC De Kempen TL B 4 3 1 0 12 11 9
11 KFC Wechelderzande 4 2 0 2 14 7 8
12 KVC Oostmalle Sp. 4 2 0 2 10 3 8
13 KVV Rauw Sport 4 2 1 1 12 8 7
14 KFC Halle 4 2 2 0 11 7 6
15 KSV Oud-Turnhout 4 2 2 0 6 4 6
16 KSK Oosthoven 4 2 2 0 6 7 6
17 KFCH Pulderbos 4 2 2 0 12 14 6
18 KFC Sint-Job B 4 2 2 0 9 12 6
19 KFC Flandria 4 2 2 0 5 9 6
20 KFC St-Lenaarts B 4 2 2 0 7 13 6
21 KVV Dosko 4 1 2 1 11 11 4
22 KFC Poppel 4 1 2 1 7 7 4
23 K Brecht SK 4 1 2 1 4 5 4
24 K Antonia FC B 4 1 2 1 8 11 4
25 KVK Westmalle 4 1 2 1 11 19 4
26 Alberta FC Schilde 4 1 3 0 8 8 3
27 FC Sint-Jozef 4 1 3 0 4 9 3
28 HIH Turnhout 4 1 3 0 6 13 3
29 's Gr'wezel-Schilde B 4 1 3 0 3 14 3
30 KSK Oelegem 4 1 3 0 3 16 3
31 KFC Zwarte Leeuw B 4 0 3 1 2 8 1
32 K Meerle FC 4 0 3 1 6 14 1
33 FC Bucovina Loenhout 4 0 3 1 8 17 1
34 K Ternesse VV B 4 0 3 1 4 21 1
35 KFC Dessel Sport B 4 0 4 0 6 12 0
36 KFC Lentezon B 4 0 4 0 4 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Schelle Sport A 4 4 0 0 33 2 12
2 Nielse SV B 4 4 0 0 28 0 12
3 Kalfort Puursica 4 4 0 0 33 7 12
4 KSK Sint-Amands 4 4 0 0 27 1 12
5 KFCV Wintam 4 4 0 0 14 1 12
6 FC Walem 4 3 0 1 17 6 10
7 Oxford Hemiksem B 4 3 0 1 14 4 10
8 KSC Mechelen 4 3 0 1 10 5 10
9 KFC Muizen 4 3 1 0 9 7 9
10 KVV Duffel 4 2 1 1 15 7 7
11 KSV Aartselaar A 4 2 1 1 9 2 7
12 Zennester Hombeek 4 2 1 1 14 9 7
13 Heffen SK 4 2 1 1 8 7 7
14 Sporting Tisselt B 4 2 1 1 7 6 7
15 Nielse SV A 4 2 2 0 12 8 6
16 KFC Katelijne A 4 1 1 2 14 8 5
17 K Kontich FC B 4 1 1 2 9 3 5
18 Rupel Boom FC B 4 1 1 2 8 8 5
19 Red Boys Elzestraat 4 1 2 1 15 9 4
20 K Schelle Sport B 4 1 2 1 11 14 4
21 VVH Lippelo 4 1 2 1 9 13 4
22 FC Blaasveld 4 1 2 1 8 13 4
23 KSV Aartselaar B 4 1 2 1 6 11 4
24 KSV Bornem 4 1 2 1 4 17 4
25 VC Leest 4 1 3 0 5 9 3
26 VC Rijmenam 4 1 3 0 9 16 3
27 K Reet SK 4 1 3 0 8 15 3
28 FC Oppuurs B 4 1 3 0 5 16 3
29 KFC Katelijne B 4 1 3 0 3 21 3
30 SC Duffel B 4 1 3 0 2 21 3
31 Oxford Hemiksem A 4 1 3 0 5 31 3
32 VK Heindonk 4 0 2 2 5 8 2
33 K Rumst SK 4 0 3 1 3 14 1
34 KV Bonheiden B 4 0 3 1 5 21 1
35 KVK Hingene 4 0 4 0 0 21 0
36 Mariekerke-Branst B 4 0 4 0 4 27 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 4 4 0 0 18 2 12
2 KFC Lint A 4 4 0 0 20 5 12
3 KSV Schriek 4 4 0 0 12 2 12
4 KFC Lint B 4 4 0 0 12 6 12
5 Olen United 4 3 1 0 18 6 9
6 VC Herentals 4 3 1 0 18 7 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 16 7 9
8 SKS Herentals 4 3 1 0 19 12 9
9 KVV Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 12 5 9
10 SK Rita Berlaar 4 3 1 0 12 8 9
11 KFC Grobbendonk 4 3 1 0 9 6 9
12 KFC Heultje 4 3 1 0 12 10 9
13 K Noordstar VV 4 2 1 1 14 5 7
14 KFC Linda Olen 4 2 1 1 12 11 7
15 KFC Houtvenne B 4 2 1 1 6 7 7
16 K Ramsel FC 4 2 2 0 13 9 6
17 VC Immer Oost 4 2 2 0 12 9 6
18 SK Peulis 4 2 2 0 10 9 6
19 FC Netezonen 4 2 2 0 12 12 6
20 KFC Exc. Bouwel 4 2 2 0 7 7 6
21 KFC Exc. Vorst 4 2 2 0 12 14 6
22 KFC Verbr. Alberta 4 2 2 0 11 14 6
23 SV Grasheide 4 2 2 0 8 17 6
24 VV Laakdal 4 1 2 1 10 10 4
25 KSC Wiekevorst 4 1 2 1 9 15 4
26 KVC Booischot 4 1 3 0 9 9 3
27 KSAV Sint Dimpna B 4 1 3 0 5 11 3
28 K Boechoutse VV 4 1 3 0 5 12 3
29 K Hove Sport 4 1 3 0 9 18 3
30 KFC Tongerlo 4 1 3 0 5 14 3
31 KFC Zammel 4 0 3 1 6 11 1
32 KFC Herenthout 4 0 4 0 8 13 0
33 Kessel United 4 0 4 0 6 13 0
34 KFC Ranst B 4 0 4 0 2 13 0
35 KSK Wavria B 4 0 4 0 3 20 0
36 KFC Putte B 4 0 4 0 1 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE JUPILER PRO LEAGUE 1A EN DE CHALLENGER PRO LEAGUE 1B.

Jupiler Pro League 1A Challenger Pro League 1B
    

1e Nationale A

Klassement na 27 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Sint-Gillis 26 19 2 5 57 28 62
2 RSC Anderlecht 26 15 2 9 52 28 54
3 Club Brugge 26 12 5 9 54 24 45
4 R Antwerp FC 26 12 6 8 48 24 44
5 Racing Genk 27 11 6 10 49 27 43
6 K AA Gent 26 11 6 9 43 31 42
7 Cercle Brugge 26 12 10 4 36 31 40
8 KV Mechelen 27 11 10 6 33 30 39
9 Sint Truiden VV 27 9 8 10 33 41 37
10 KVC Westerlo 27 7 12 8 40 49 29
11 Standard Luik 26 6 10 10 24 36 28
12 OH Leuven 27 6 13 8 32 42 26
13 Sporting Charleroi 27 6 14 7 25 43 25
14 RWD Molenbeek 27 5 14 8 29 57 23
15 KAS Eupen 26 6 17 3 23 51 21
16 KV Kortrijk 27 4 17 6 18 54 18

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KMSK Deinze 23 13 6 4 36 25 43
2 Beerschot VA - A 22 13 6 3 39 23 42
3 Patro Eisden MM 23 11 5 7 31 20 40
4 Zulte Waregem SV 22 12 7 3 39 27 39
5 Lommel SK 22 11 6 5 36 20 38
6 FC Dender EH 23 10 5 8 41 26 38
7 RFC Luik 23 11 9 3 31 30 36
8 SK Beveren 23 10 7 6 34 26 36
9 Anderlecht Futures 23 8 7 8 31 31 32
10 Jong RC Genk 22 8 10 4 37 39 28
11 Club Brugge NXT 23 8 12 3 31 39 27
12 Francs Borains 22 7 13 2 25 35 23
13 KV Oostende 23 7 9 7 21 27 22
14 Lierse Kempenzonen 23 6 13 4 31 48 22
15 FC Seraing 22 4 12 6 24 44 18
16 Standard 16 FC 23 5 17 1 20 47 16

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Lokeren-Temse 23 18 2 3 42 16 57
2 RAAL La Louvière 22 17 0 5 52 9 56
3 Hoogstraten VV 23 12 8 3 34 33 39
4 Zébra Élites 23 11 8 4 35 28 37
5 KSK Heist 23 11 10 2 37 32 35
6 Jong KAA Gent 23 9 6 8 42 26 35
7 KVC Winkel Sport 22 9 8 5 28 31 32
8 Union Namur 22 9 10 3 28 39 30
9 R Knokke FC 22 8 8 6 35 28 30
10 Olympic Charleroi CF 22 7 7 8 34 35 29
11 Excelsior Virton 23 9 12 2 29 38 29
12 KVV Thes Sport 22 9 12 1 31 42 28
13 Young Reds Antwerp 22 8 11 3 27 34 27
14 KFC Dessel Sport 22 7 13 2 26 41 23
15 KVK Tienen 22 6 11 5 22 28 23
16 OH Leuven U23 22 6 12 4 30 41 22
17 R Cappellen FC 22 5 13 4 23 34 19
18 URSL Visé 22 3 13 6 22 42 14

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 25 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC Eendracht Aalst (1) 24 13 4 7 38 21 46
2 VK Ninove A 25 12 6 7 42 31 43
3 KSC Dikkelvenne 24 11 4 9 50 34 42
4 KVC SV Oostkamp A (2) 25 12 8 5 45 43 41
5 Voorde-Appelterre A 25 11 9 5 41 44 38
6 KFC Merelbeke 24 10 9 5 43 32 35
7 FC Mandel United A 25 10 10 5 25 27 35
8 KSV Oudenaarde 25 9 8 8 33 33 35
9 Jong Cercle B 24 10 11 3 41 38 33
10 Olsa Brakel A 25 9 11 5 30 28 32
11 FC Gullegem 24 9 11 4 40 47 31
12 KM Torhout A 25 8 10 7 35 47 31
13 Racing Club Gent 25 9 13 3 38 42 30
14 Jong Essevee B 24 8 11 5 29 32 29
15 Racing Club Harelbeke 24 7 9 8 33 37 29
16 KVV Zelzate 24 7 11 6 37 45 27
17 Sparta Petegem A 24 6 10 8 35 39 26
18 RFC Wetteren 24 6 12 6 38 53 24

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Mandel United A 3 2 0 1 3 1 7
2 KSC Dikkelvenne 2 2 0 0 12 6 6
3 SC Eendracht Aalst (1) 2 2 0 0 4 2 6
4 VK Ninove A 3 2 1 0 3 3 6
5 KM Torhout A 3 1 0 2 4 3 5
6 FC Gullegem 2 1 0 1 3 2 4
7 KFC Merelbeke 2 1 0 1 1 0 4
8 Voorde-Appelterre A 3 1 1 1 5 3 4
9 KSV Oudenaarde 3 1 1 1 3 4 4
10 KVV Zelzate 2 1 1 0 8 8 3
11 RFC Wetteren 2 1 1 0 3 5 3
12 Racing Club Gent 3 1 2 0 5 6 3
13 Olsa Brakel A 3 0 1 2 2 3 2
14 Sparta Petegem A 2 0 1 1 1 2 1
15 Jong Cercle B 2 0 1 1 1 4 1
16 KVC SV Oostkamp A (2) 3 0 2 1 4 6 1
17 Jong Essevee B 2 0 2 0 0 2 0
18 Racing Club Harelbeke 2 0 2 0 0 2 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC SV Oostkamp A 12 8 3 1 24 15 25
2 Jong Essevee B 12 7 3 2 23 14 23
3 KSC Dikkelvenne 12 6 1 5 22 9 23
4 VK Ninove A 12 6 4 2 21 15 20
5 SC Eendracht Aalst (1) 12 5 2 5 18 12 20
6 KM Torhout A 12 5 4 3 17 19 18
7 Jong Cercle B 12 5 5 2 19 18 17
8 FC Mandel United A 12 5 5 2 13 13 17
9 Racing Club Harelbeke 12 5 5 2 18 23 17
10 Voorde-Appelterre A 12 5 5 2 18 26 17
11 Sparta Petegem A 12 4 4 4 17 12 16
12 KFC Merelbeke 12 4 5 3 18 17 15
13 KSV Oudenaarde 12 4 5 3 15 20 15
14 Olsa Brakel A 12 4 6 2 15 14 14
15 Racing Club Gent 12 4 6 2 15 18 14
16 RFC Wetteren 12 3 7 2 16 23 11
17 KVV Zelzate 12 2 6 4 13 21 10
18 FC Gullegem 12 3 9 0 19 32 9


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst 10 6 2 2 16 7 20
2 FC Gullegem 10 5 2 3 18 13 18
3 Voorde-Appelterre A 10 5 3 2 18 15 17
4 VK Ninove A 10 4 1 5 18 13 17
5 KFC Merelbeke 10 5 4 1 24 15 16
6 Olsa Brakel A 10 5 4 1 13 11 16
7 KSV Oudenaarde 10 4 2 4 15 9 16
8 Jong Cercle B 10 5 5 0 21 16 15
9 KVC SV Oostkamp A 10 4 3 3 17 22 15
10 KVV Zelzate 10 4 4 2 16 16 14
11 Racing Club Gent 10 4 5 1 18 18 13
12 KSC Dikkelvenne 10 3 3 4 16 19 13
13 Racing Club Harelbeke 10 2 2 6 15 12 12
14 FC Mandel United A 10 3 5 2 9 13 11
15 RFC Wetteren 10 2 4 4 19 25 10
16 Sparta Petegem A 10 2 5 3 17 25 9
17 KM Torhout A 10 2 6 2 14 25 8
18 Jong Essevee B 10 1 6 3 6 16 6


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 25 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Hasselt 25 16 7 2 52 27 50
2 Belisia Bilzen SV A 25 14 5 6 47 25 48
3 KVC Houtvenne A 24 12 6 6 38 30 42
4 Bocholter VV A 24 12 7 5 47 30 41
5 K Racing Mechelen 25 11 7 7 47 32 40
6 K Lyra-Lierse 24 12 9 3 42 38 39
7 FC Wezel Sport A 24 11 9 4 43 42 37
8 FC Rupel-Boom A 23 10 8 5 36 41 35
9 Jong KV Mechelen B (1) 25 10 10 5 42 37 35
10 FC Lebbeke 25 10 10 5 35 38 35
11 KSK Tongeren A 25 10 11 4 36 40 34
12 K Diegem Sport 25 10 11 4 41 46 34
13 RC Hades Kiewit 25 10 12 3 40 43 33
14 K Berchem Sport A 25 8 8 9 29 28 33
15 KVC Lille United A 23 6 12 5 31 44 23
16 KSK Londerzeel 24 5 13 6 28 39 21
17 Tempo Overijse 24 5 13 6 22 39 21
18 SC City Pirates Antw. A 25 4 18 3 31 68 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 2 2 0 0 6 2 6
2 Belisia Bilzen SV A 3 2 1 0 6 3 6
3 FC Lebbeke 3 2 1 0 5 2 6
4 FC Wezel Sport A 3 2 1 0 5 4 6
5 Sporting Hasselt 3 2 1 0 4 4 6
6 K Racing Mechelen 3 1 0 2 7 3 5
7 KVC Houtvenne A 2 1 0 1 4 2 4
8 K Diegem Sport 3 1 1 1 4 3 4
9 KSK Tongeren A 3 1 1 1 4 4 4
10 FC Rupel-Boom A 1 1 0 0 3 2 3
11 KVC Lille United A 2 1 1 0 4 4 3
12 KSK Londerzeel 2 1 1 0 2 2 3
13 Bocholter VV A 2 1 1 0 1 1 3
14 Jong KV Mechelen B (1) 3 1 2 0 2 4 3
15 K Berchem Sport A 3 0 0 3 3 3 3
16 Tempo Overijse 2 0 2 0 0 7 0
17 RC Hades Kiewit 3 0 3 0 1 5 0
18 SC City Pirates Antw. A 3 0 3 0 4 10 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Hasselt 12 9 3 0 25 13 27
2 Bocholter VV A 12 8 2 2 25 12 26
3 KVC Houtvenne A 12 7 3 2 20 15 23
4 K Lyra-Lierse 12 7 4 1 26 19 22
5 Belisia Bilzen SV A 12 6 3 3 19 13 21
6 K Diegem Sport 12 6 4 2 25 23 20
7 RC Hades Kiewit 12 6 5 1 23 20 19
8 FC Rupel-Boom A 12 6 5 1 20 24 19
9 FC Wezel Sport A 11 5 4 2 20 19 17
10 K Racing Mechelen 12 5 5 2 18 15 17
11 K Berchem Sport A 12 5 6 1 15 17 16
12 FC Lebbeke 12 4 6 2 15 18 14
13 KSK Tongeren A 12 4 7 1 17 23 13
14 Jong KV Mechelen B (1) 12 3 7 2 15 22 11
15 KVC Lille United A 11 2 5 4 18 23 10
16 Tempo Overijse 12 2 6 4 9 17 10
17 KSK Londerzeel 12 2 7 3 10 17 9
18 SC City Pirates Antw. A 12 2 7 3 17 27 9


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Jong KV Mechelen B 10 6 1 3 25 11 21
2 Belisia Bilzen SV A 10 6 1 3 22 9 21
3 K Racing Mechelen 10 5 2 3 22 14 18
4 Sporting Hasselt 10 5 3 2 23 10 17
5 KSK Tongeren A 10 5 3 2 15 13 17
6 KVC Houtvenne A 10 4 3 3 14 13 15
7 FC Lebbeke 10 4 3 3 15 18 15
8 FC Wezel Sport A 10 4 4 2 18 19 14
9 RC Hades Kiewit 10 4 4 2 16 18 14
10 K Berchem Sport A 10 3 2 5 11 8 14
11 FC Rupel-Boom A 10 3 3 4 13 15 13
12 Bocholter VV A 10 3 4 3 21 17 12
13 Tempo Overijse 10 3 5 2 13 15 11
14 K Lyra-Lierse 10 3 5 2 10 17 11
15 K Diegem Sport 10 3 6 1 12 20 10
16 KVC Lille United A 10 3 6 1 9 17 10
17 KSK Londerzeel 10 2 5 3 16 20 9
18 SC City Pirates Antw. A 10 2 8 0 10 31 6


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 24 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAEC Mons A (1)(2) 24 20 3 1 53 17 61
2 U Rochefortoise A 23 15 6 2 46 29 47
3 RU Tubize BLC A 24 12 6 6 41 25 42
4 RFC Doornik A 23 11 4 8 42 27 41
5 RUS Binche 23 11 7 5 36 34 38