Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 17:21u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: vandaag om 17:21u
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2022-2023 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2022-2023. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2021-2022 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    

>>> Verder op deze pagina kan u ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen
Beker van Antwerpen Vrouwen Pro League 1A - 1B - U21 Nationale Vrouwenreeksen
Alle andere 1e Provinciale Herenreeksen VV    


1e Provinciale

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg en Dal VV 18 13 2 3 39 15 42
2 Sporting Tisselt A (1) 19 13 5 1 44 27 40
3 KFC Berlaar-Heikant 19 12 4 3 44 20 39
4 K Kontich FC A 19 10 6 3 41 29 33
5 K Ternesse VV A 18 10 6 2 28 31 32
6 FC De Kempen TL A 18 7 6 5 34 24 26
7 's Gravenwezel-Schilde A 19 7 7 5 29 29 26
8 KFC Antonia A 17 7 6 4 32 28 25
9 KBSK Retie 19 7 8 4 44 39 25
10 KFC Ranst A 18 6 7 5 23 27 23
11 FCS Mariekerke-Branst A 18 6 8 4 24 31 22
12 K Loenhout SK 18 6 8 4 27 39 22
13 KVV Vosselaar 18 5 6 7 26 24 22
14 KFCE Zoersel 18 5 12 1 29 44 16
15 KVV OG Vorselaar 18 3 10 5 13 31 14
16 KFCV Herselt A 18 0 16 2 9 48 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Kontich FC A 9 6 1 2 23 7 20
2 's Gravenwezel-Schilde A 9 6 2 1 17 9 19
3 K Berg en Dal VV 8 6 2 0 17 6 18
4 KFC Berlaar-Heikant 9 5 2 2 17 9 17
5 Sporting Tisselt A (1) 9 5 4 0 20 17 15
6 KFC Ranst A 8 4 2 2 13 11 14
7 K Loenhout SK 8 4 2 2 16 15 14
8 FC De Kempen TL A 8 4 3 1 17 9 13
9 K Ternesse VV A 8 4 4 0 11 22 12
10 KFC Antonia A 7 3 4 0 14 11 9
11 KFCE Zoersel 8 3 5 0 13 17 9
12 KVV Vosselaar 8 2 3 3 12 15 9
13 KBSK Retie 9 2 6 1 18 23 7
14 FCS Mariekerke-Branst A 8 1 4 3 11 17 6
15 KVV OG Vorselaar 8 0 4 4 5 14 4
16 KFCV Herselt A 8 0 7 1 3 25 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt A 10 8 1 1 24 10 25
2 K Berg en Dal VV 10 7 0 3 22 9 24
3 KFC Berlaar-Heikant 10 7 2 1 27 11 22
4 K Ternesse VV A 10 6 2 2 17 9 20
5 KBSK Retie 10 5 2 3 26 16 18
6 FCS Mariekerke-Branst A 10 5 4 1 13 14 16
7 KFC Antonia A 10 4 2 4 18 17 16
8 K Kontich FC A 10 4 5 1 18 22 13
9 KVV Vosselaar 10 3 3 4 14 9 13
10 FC De Kempen TL A 10 3 3 4 17 15 13
11 KVV OG Vorselaar 10 3 6 1 8 17 10
12 KFC Ranst A 10 2 5 3 10 16 9
13 K Loenhout SK 10 2 6 2 11 24 8
14 KFCE Zoersel 10 2 7 1 16 27 7
15 's Gravenwezel-Schilde A 10 1 5 4 12 20 7
16 KFCV Herselt A 10 0 9 1 6 23 1


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Zandhoven SK 19 15 3 1 45 11 46
2 RVC Hoboken A 19 13 3 3 50 26 42
3 K Bevel FC 17 13 3 1 41 14 40
4 KSK Wavria A (1) 18 11 4 3 37 20 36
5 Verbr Zwijndrecht A 19 11 5 3 54 27 36
6 KFC Broechem 19 10 5 4 50 36 34
7 KV Hooikt A 18 10 7 1 46 35 31
8 VC Wilrijk A 19 9 7 3 47 39 30
9 KV Bonheiden 18 8 8 2 30 34 26
10 FC Oppuurs 19 8 9 2 38 37 26
11 VC Mortsel OG A 19 6 12 1 30 44 19
12 Groen Rood Katelijne 19 5 10 4 26 48 19
13 TOR Deurne Pirates A 18 5 11 2 33 45 17
14 Willebroekse SV 19 4 11 4 18 42 16
15 KSV Bornem 19 2 15 2 21 58 8
16 SV Nielse A 19 0 17 2 15 65 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Verbr Zwijndrecht A 9 7 1 1 30 7 22
2 K Zandhoven SK 9 7 1 1 24 5 22
3 RVC Hoboken A 9 7 2 0 20 10 21
4 K Bevel FC 7 6 0 1 19 5 19
5 VC Wilrijk A 9 6 2 1 26 17 19
6 KFC Broechem 9 5 2 2 19 15 17
7 KV Hooikt A 8 5 3 0 21 10 15
8 Groen Rood Katelijne 9 4 3 2 15 18 14
9 FC Oppuurs 9 4 4 1 21 18 13
10 KSK Wavria A (1) 8 3 3 2 13 10 11
11 KV Bonheiden 8 3 5 0 12 20 9
12 Willebroekse SV 9 1 6 2 9 21 5
13 TOR Deurne Pirates A 8 1 6 1 12 26 4
14 VC Mortsel OG A 9 1 7 1 10 18 4
15 SV Nielse A 9 0 7 2 8 32 2
16 KSV Bornem 9 0 8 1 5 32 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wavria A 10 8 1 1 24 10 25
2 K Zandhoven SK 10 8 2 0 21 6 24
3 K Bevel FC 10 7 3 0 22 9 21
4 RVC Hoboken A 10 6 1 3 30 16 21
5 KFC Broechem 10 5 3 2 31 21 17
6 KV Bonheiden 10 5 3 2 18 14 17
7 KV Hooikt A 10 5 4 1 25 25 16
8 VC Mortsel OG A 10 5 5 0 20 26 15
9 Verbr Zwijndrecht A 10 4 4 2 24 20 14
10 TOR Deurne Pirates A 10 4 5 1 21 19 13
11 FC Oppuurs 10 4 5 1 17 19 13
12 VC Wilrijk A 10 3 5 2 21 22 11
13 Willebroekse SV 10 3 5 2 9 21 11
14 KSV Bornem 10 2 7 1 16 26 7
15 Groen Rood Katelijne 10 1 7 2 11 30 5
16 SV Nielse A 10 0 10 0 7 33 0


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 White Star Schorvoort (1) 17 14 2 1 52 17 43
2 KSK Weelde 19 13 5 1 53 30 40
3 KFC Brasschaat 18 11 5 2 33 22 35
4 K Kalmthout SK 18 9 4 5 33 27 32
5 K Sint-Job FC A 18 9 5 4 35 37 31
6 KSAV Sint Dimpna A 18 9 6 3 33 15 30
7 K Merksplas SK 18 7 8 3 29 33 24
8 Excelsior Mariaburg A 18 7 9 2 32 41 23
9 VC Lille United B 18 6 7 5 31 30 23
10 Zwaluwen Olmen 18 6 9 3 29 28 21
11 FC Punt-Larum 17 6 9 2 24 27 20
12 K Wuustwezel FC 18 4 7 7 27 36 19
13 KFC Lentezon A 17 4 9 4 29 41 16
14 KFC Arendonk Sport 18 4 10 4 19 36 16
15 VC Herentals 18 4 10 4 24 42 16
16 RFC Zwaneven 18 3 11 4 22 43 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort (1) 7 6 0 1 15 6 19
2 KSK Weelde 9 6 2 1 25 13 19
3 KFC Brasschaat 8 5 2 1 13 7 16
4 K Kalmthout SK 8 4 2 2 16 9 14
5 VC Lille United B 8 3 2 3 18 15 12
6 K Sint-Job FC A 8 3 2 3 13 13 12
7 KFC Lentezon A 7 3 2 2 15 15 11
8 K Wuustwezel FC 8 2 1 5 15 13 11
9 KSAV Sint Dimpna A 8 3 4 1 11 8 10
10 Excelsior Mariaburg A 8 3 4 1 12 18 10
11 Zwaluwen Olmen 8 2 4 2 11 11 8
12 K Merksplas SK 8 2 4 2 11 16 8
13 RFC Zwaneven 8 2 5 1 7 21 7
14 FC Punt-Larum 7 2 5 0 9 12 6
15 KFC Arendonk Sport 8 1 4 3 7 12 6
16 VC Herentals 8 1 5 2 13 22 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort 10 8 2 0 37 11 24
2 KSK Weelde 10 7 3 0 28 17 21
3 KSAV Sint Dimpna A 10 6 2 2 22 7 20
4 KFC Brasschaat 10 6 3 1 20 15 19
5 K Sint-Job FC A 10 6 3 1 22 24 19
6 K Kalmthout SK 10 5 2 3 17 18 18
7 K Merksplas SK 10 5 4 1 18 17 16
8 FC Punt-Larum 10 4 4 2 15 15 14
9 Zwaluwen Olmen 10 4 5 1 18 17 13
10 Excelsior Mariaburg A 10 4 5 1 20 23 13
11 VC Lille United B 10 3 5 2 13 15 11
12 VC Herentals 10 3 5 2 11 20 11
13 KFC Arendonk Sport 10 3 6 1 12 24 10
14 K Wuustwezel FC 10 2 6 2 12 23 8
15 RFC Zwaneven 10 1 6 3 15 22 6
16 KFC Lentezon A 10 1 7 2 14 26 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ekeren (1) 18 15 1 2 60 20 47
2 K Berchem Sport B 18 14 2 2 50 18 44
3 K Minderhout VV 19 9 6 4 31 25 31
4 Oxford Hemiksem A 18 9 6 3 30 31 30
5 K Nieuwmoer FC 18 8 4 6 33 17 30
6 Excelsior Essen 19 9 7 3 25 31 30
7 KFC Meer 19 9 9 1 31 32 28
8 FC Merksem 19 8 7 4 43 33 28
9 Zandvliet Sport A 18 7 5 6 35 26 27
10 K Achterbroek VV 18 7 7 4 32 32 25
11 KVC Wijnegem A 19 6 7 6 36 34 24
12 KFC Berendrecht 18 6 10 2 20 35 20
13 K Gooreind VV 18 5 8 5 33 35 20
14 TOR Deurne Pirates B 19 5 13 1 32 48 16
15 FC Turk Sport Antw. 18 3 12 3 17 52 12
16 RVC Hoboken B 18 0 16 2 18 57 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Berchem Sport B 8 7 0 1 31 7 22
2 K Nieuwmoer FC 8 7 1 0 24 5 21
3 FC Ekeren (1) 8 5 1 2 22 15 17
4 Excelsior Essen 9 5 3 1 14 18 16
5 Oxford Hemiksem A 8 5 3 0 17 15 15
6 K Minderhout VV 9 4 2 3 15 12 15
7 FC Merksem 9 4 5 0 24 18 12
8 KFC Meer 9 4 5 0 13 14 12
9 TOR Deurne Pirates B 9 4 5 0 18 25 12
10 KFC Berendrecht 8 3 3 2 11 16 11
11 KVC Wijnegem A 9 2 3 4 14 17 10
12 Zandvliet Sport A 8 2 3 3 11 13 9
13 K Achterbroek VV 8 2 4 2 11 16 8
14 K Gooreind VV 8 2 5 1 15 17 7
15 FC Turk Sport Antw. 8 1 6 1 6 22 4
16 RVC Hoboken B 8 0 8 0 11 27 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Ekeren 10 10 0 0 38 5 30
2 K Berchem Sport B 10 7 2 1 19 11 22
3 Zandvliet Sport A 10 5 2 3 24 13 18
4 K Achterbroek VV 10 5 3 2 21 16 17
5 K Minderhout VV 10 5 4 1 16 13 16
6 KFC Meer 10 5 4 1 18 18 16
7 FC Merksem 10 4 2 4 19 15 16
8 Oxford Hemiksem A 10 4 3 3 13 16 15
9 KVC Wijnegem A 10 4 4 2 22 17 14
10 Excelsior Essen 10 4 4 2 11 13 14
11 K Gooreind VV 10 3 3 4 18 18 13
12 KFC Berendrecht 10 3 7 0 9 19 9
13 K Nieuwmoer FC 10 1 3 6 9 12 9
14 FC Turk Sport Antw. 10 2 6 2 11 30 8
15 TOR Deurne Pirates B 10 1 8 1 14 23 4
16 RVC Hoboken B 10 0 8 2 7 30 2


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCM Hallaar 19 14 3 2 46 25 44
2 KFC Putte A 19 13 2 4 42 20 43
3 Sp. Club Duffel A 19 12 2 5 57 24 41
4 KFCV Wintam 19 11 6 2 41 23 35
5 KFC Walem 19 10 5 4 47 28 34
6 KSV Schriek 19 10 7 2 50 35 32
7 K Schelle Sport A (1) 19 9 5 5 53 36 32
8 KFC Katelijne A 19 9 6 4 47 31 31
9 KSV Aartselaar A 19 7 9 3 34 33 24
10 K Ramsel FC 19 5 5 9 45 39 24
11 KVC Booischot 19 7 10 2 27 35 23
12 KFC Lint 19 6 9 4 30 39 22
13 KSK Sint-Amands 19 5 14 0 26 61 15
14 K Hove Sport 18 3 11 4 25 52 13
15 VC Rijmenam 18 1 14 3 15 64 6
16 KVV Duffel 17 1 15 1 15 55 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCM Hallaar 9 8 0 1 30 9 25
2 Sp. Club Duffel A 9 7 0 2 34 10 23
3 KFC Putte A 9 7 1 1 23 7 22
4 KFC Walem 9 6 2 1 22 14 19
5 KFCV Wintam 9 6 2 1 20 14 19
6 KFC Katelijne A 9 4 2 3 22 16 15
7 KVC Booischot 9 4 4 1 12 14 13
8 KSV Schriek 9 4 5 0 24 21 12
9 K Schelle Sport A (1) 9 3 4 2 23 21 11
10 KFC Lint 9 3 5 1 16 19 10
11 KSK Sint-Amands 9 3 6 0 10 20 9
12 K Ramsel FC 9 1 3 5 13 16 8
13 K Hove Sport 8 2 5 1 14 23 7
14 KSV Aartselaar A 9 1 7 1 6 21 4
15 VC Rijmenam 8 0 6 2 6 30 2
16 KVV Duffel 7 0 7 0 4 24 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Schelle Sport A 10 6 1 3 30 15 21
2 KFC Putte A 10 6 1 3 19 13 21
3 KSV Aartselaar A 10 6 2 2 28 12 20
4 KSV Schriek 10 6 2 2 26 14 20
5 KFCM Hallaar 10 6 3 1 16 16 19
6 Sp. Club Duffel A 10 5 2 3 23 14 18
7 KFCV Wintam 10 5 4 1 21 9 16
8 KFC Katelijne A 10 5 4 1 25 15 16
9 K Ramsel FC 10 4 2 4 32 23 16
10 KFC Walem 10 4 3 3 25 14 15
11 KFC Lint 10 3 4 3 14 20 12
12 KVC Booischot 10 3 6 1 15 21 10
13 KSK Sint-Amands 10 2 8 0 16 41 6
14 K Hove Sport 10 1 6 3 11 29 6
15 KVV Duffel 10 1 8 1 11 31 4
16 VC Rijmenam 10 1 8 1 9 34 4


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVNA Wortel 17 11 3 3 33 18 36
2 K Blauwvoet Oevel 18 10 6 2 48 26 32
3 Verbroedering Balen (1) 18 10 6 2 41 24 32
4 KFC Linda Olen 18 10 6 2 34 29 32
5 KSK Kasterlee 17 9 4 4 40 25 31
6 KFC Ezaart Sport 18 9 5 4 49 35 31
7 K Noordstar VV 18 9 6 3 36 21 30
8 KVC Oostmalle Sport 18 9 7 2 32 35 29
9 KFC Mol 18 8 5 5 36 40 29
10 KFC Poppel 18 7 8 3 37 38 24
11 SKS Herentals 18 6 8 4 33 35 22
12 KFC Flandria Ravels 18 5 6 7 28 34 22
13 KFC Beekhoek Sport 18 6 9 3 38 37 21
14 FC De Kempen TL B 18 6 11 1 27 39 19
15 KFC Exc. Bouwel 18 2 13 3 30 50 9
16 KFC Excelsior Vorst 18 1 15 2 14 70 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Blauwvoet Oevel 8 6 2 0 25 8 18
2 KSK Kasterlee 7 5 1 1 18 10 16
3 KVNA Wortel 7 5 1 1 16 11 16
4 K Noordstar VV 8 5 2 1 18 6 16
5 KFC Linda Olen 8 5 2 1 16 13 16
6 KFC Ezaart Sport 8 4 2 2 23 16 14
7 SKS Herentals 8 4 3 1 19 16 13
8 KFC Beekhoek Sport 8 3 3 2 21 14 11
9 FC De Kempen TL B 8 3 4 1 12 12 10
10 Verbroedering Balen (1) 8 3 4 1 14 17 10
11 KFC Mol 8 2 3 3 15 23 9
12 KFC Flandria Ravels 8 2 4 2 14 21 8
13 KFC Poppel 8 2 5 1 12 20 7
14 KVC Oostmalle Sport 8 2 5 1 12 21 7
15 KFC Exc. Bouwel 8 1 6 1 13 22 4
16 KFC Excelsior Vorst 8 1 6 1 8 26 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Verbroedering Balen 10 7 2 1 27 7 22
2 KVC Oostmalle Sport 10 7 2 1 20 14 22
3 KVNA Wortel 10 6 2 2 17 7 20
4 KFC Mol 10 6 2 2 21 17 20
5 KFC Ezaart Sport 10 5 3 2 26 19 17
6 KFC Poppel 10 5 3 2 25 18 17
7 KFC Linda Olen 10 5 4 1 18 16 16
8 KSK Kasterlee 10 4 3 3 22 15 15
9 K Blauwvoet Oevel 10 4 4 2 23 18 14
10 K Noordstar VV 10 4 4 2 18 15 14
11 KFC Flandria Ravels 10 3 2 5 14 13 14
12 KFC Beekhoek Sport 10 3 6 1 17 23 10
13 FC De Kempen TL B 10 3 7 0 15 27 9
14 SKS Herentals 10 2 5 3 14 19 9
15 KFC Exc. Bouwel 10 1 7 2 17 28 5
16 KFC Excelsior Vorst 10 0 9 1 6 44 1


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Kalfort Puursica (1) 17 17 0 0 109 10 51
2 K Reet SK 17 13 2 2 52 23 41
3 K Kontich FC B 18 13 5 0 51 28 39
4 KSV Aartselaar B 16 12 3 1 37 16 37
5 VVH Lippelo 17 11 4 2 45 21 35
6 K Schelle Sport B 18 10 5 3 43 30 33
7 FC Blaasveld 17 7 7 3 41 46 24
8 Mariekerke-Branst B 17 7 9 1 36 48 22
9 KVK Hingene 17 6 10 1 28 40 19
10 Sporting Tisselt B 17 5 9 3 36 39 18
11 VK Heindonk 18 5 12 1 35 45 16
12 K Rumst SK 18 5 12 1 34 54 16
13 Sp. Club Duffel B 18 4 12 2 27 66 14
14 SV Nielse B 18 3 14 1 19 68 10
15 Oxford Hemiksem B 17 1 15 1 23 82 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalfort Puursica (1) 3 3 0 0 18 2 9
2 K Kontich FC B 4 3 1 0 10 2 9
3 K Schelle Sport B 4 2 1 1 9 7 7
4 KSV Aartselaar B 2 2 0 0 7 1 6
5 K Reet SK 3 2 1 0 7 2 6
6 KVK Hingene 3 2 1 0 6 2 6
7 VK Heindonk 4 2 2 0 12 9 6
8 Sporting Tisselt B 3 1 0 2 10 6 5
9 FC Blaasveld 3 1 0 2 4 2 5
10 VVH Lippelo 3 1 1 1 5 8 4
11 Mariekerke-Branst B 3 1 2 0 4 11 3
12 SV Nielse B 4 1 3 0 4 14 3
13 Sp. Club Duffel B 4 0 3 1 6 15 1
14 K Rumst SK 4 0 3 1 5 16 1
15 Oxford Hemiksem B 3 0 3 0 2 12 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalfort Puursica 14 14 0 0 91 8 42
2 K Reet SK 14 11 1 2 45 21 35
3 VVH Lippelo 14 10 3 1 40 13 31
4 KSV Aartselaar B 14 10 3 1 30 15 31
5 K Kontich FC B 14 10 4 0 41 26 30
6 K Schelle Sport B 14 8 4 2 34 23 26
7 Mariekerke-Branst B 14 6 7 1 32 37 19
8 FC Blaasveld 14 6 7 1 37 44 19
9 K Rumst SK 14 5 9 0 29 38 15
10 Sporting Tisselt B 14 4 9 1 26 33 13
11 KVK Hingene 14 4 9 1 22 38 13
12 Sp. Club Duffel B 14 4 9 1 21 51 13
13 VK Heindonk 14 3 10 1 23 36 10
14 SV Nielse B 14 2 11 1 15 54 7
15 Oxford Hemiksem B 14 1 12 1 21 70 4


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Burcht FC (1) 18 17 1 0 69 18 51
2 KFC Schoten SK 18 14 3 1 47 16 43
3 K Boechoutse VV 17 11 5 1 43 38 34
4 FC Los Incas Antw. 18 10 4 4 45 36 34
5 VC Mortsel OG B 17 8 5 4 39 32 28
6 K Ternesse VV B 16 7 5 4 40 31 25
7 FC Oxaco-Boechout 16 7 6 3 30 26 24
8 KSC Maccabi 17 5 6 6 30 32 21
9 FC Antwerpen Noord 16 5 6 5 39 39 20
10 Verbr Zwijndrecht B 17 5 7 5 34 37 20
11 's Gravenwezel-Schilde B 16 5 10 1 38 36 16
12 KVC Wijnegem B 16 5 10 1 32 43 16
13 K Tubantia Borgerhout 17 3 11 3 24 36 12
14 City Pirates Antw. B 17 3 14 0 29 74 9
15 VC Wilrijk B 18 2 14 2 26 71 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Burcht FC (1) 4 4 0 0 18 6 12
2 FC Los Incas Antw. 4 3 0 1 14 7 10
3 KFC Schoten SK 4 3 1 0 14 5 9
4 KSC Maccabi 3 1 1 1 7 6 4
5 VC Mortsel OG B 3 1 1 1 7 6 4
6 Verbr Zwijndrecht B 3 1 1 1 5 5 4
7 K Boechoutse VV 3 1 1 1 5 9 4
8 FC Antwerpen Noord 2 1 1 0 10 3 3
9 K Ternesse VV B 2 1 1 0 6 4 3
10 's Gravenwezel-Schilde B 2 1 1 0 5 4 3
11 KVC Wijnegem B 2 1 1 0 3 5 3
12 FC Oxaco-Boechout 2 1 1 0 3 6 3
13 VC Wilrijk B 4 0 3 1 2 13 1
14 K Tubantia Borgerhout 3 0 3 0 3 8 0
15 City Pirates Antw. B 3 0 3 0 4 19 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Burcht FC 14 13 1 0 51 12 39
2 KFC Schoten SK 14 11 2 1 33 11 34
3 K Boechoutse VV 14 10 4 0 38 29 30
4 VC Mortsel OG B 14 7 4 3 32 26 24
5 FC Los Incas Antw. 14 7 4 3 31 29 24
6 K Ternesse VV B 14 6 4 4 34 27 22
7 FC Oxaco-Boechout 14 6 5 3 27 20 21
8 KSC Maccabi 14 4 5 5 23 26 17
9 FC Antwerpen Noord 14 4 5 5 29 36 17
10 Verbr Zwijndrecht B 14 4 6 4 29 32 16
11 's Gravenwezel-Schilde B 14 4 9 1 33 32 13
12 KVC Wijnegem B 14 4 9 1 29 38 13
13 K Tubantia Borgerhout 14 3 8 3 21 28 12
14 City Pirates Antw. B 14 3 11 0 25 55 9
15 VC Wilrijk B 14 2 11 1 24 58 7


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse (1) 17 13 3 1 48 22 40
2 Horendonk FC 17 12 2 3 49 23 39
3 K Heibos SV 17 11 2 4 58 27 37
4 KSK Ekeren Donk 18 9 5 4 51 25 31
5 K Meerle FC 16 10 6 0 46 30 30
6 Alberta FC Schilde 16 9 5 2 48 23 29
7 K Sint-Job FC B 17 9 7 1 44 24 28
8 KSV Wildert 17 7 5 5 48 31 26
9 K Brecht SK 17 7 6 4 28 36 25
10 KFC Sint-Lenaarts B 17 6 8 3 36 31 21
11 Putte SK 17 6 9 2 32 44 20
12 KFC Antonia B 17 4 10 3 23 39 15
13 Excelsior Mariaburg B 17 3 10 4 20 36 13
14 Zandvliet Sport B 18 3 13 2 15 49 11
15 KSOC Maria-ter-Heide 18 0 18 0 2 108 -9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Heibos SV 3 2 0 1 9 2 7
2 Alberta FC Schilde 2 2 0 0 6 3 6
3 KFC Sint-Lenaarts B 3 2 1 0 11 3 6
4 Horendonk FC 3 2 1 0 10 6 6
5 Putte SK 3 2 1 0 7 3 6
6 K Brecht SK 3 2 1 0 4 2 6
7 SV Noorse (1) 3 2 1 0 5 4 6
8 KSV Wildert 3 1 0 2 6 4 5
9 KSK Ekeren Donk 4 1 1 2 11 5 5
10 Excelsior Mariaburg B 3 1 1 1 6 6 4
11 K Sint-Job FC B 3 1 1 1 4 4 4
12 K Meerle FC 2 1 1 0 4 4 3
13 KFC Antonia B 3 0 2 1 1 7 1
14 Zandvliet Sport B 4 0 4 0 4 13 0
15 KSOC Maria-ter-Heide 4 0 4 0 1 23 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV Noorse 14 11 2 1 43 18 34
2 Horendonk FC 14 10 1 3 39 17 33
3 K Heibos SV 14 9 2 3 49 25 30
4 K Meerle FC 14 9 5 0 42 26 27
5 KSK Ekeren Donk 14 8 4 2 40 20 26
6 K Sint-Job FC B 14 8 6 0 40 20 24
7 Alberta FC Schilde 14 7 5 2 42 20 23
8 KSV Wildert 14 6 5 3 42 27 21
9 K Brecht SK 14 5 5 4 24 34 19
10 KFC Sint-Lenaarts B 14 4 7 3 25 28 15
11 KFC Antonia B 14 4 8 2 22 32 14
12 Putte SK 14 4 8 2 25 41 14
13 Zandvliet Sport B 14 3 9 2 11 36 11
14 Excelsior Mariaburg B 14 2 9 3 14 30 9
15 KSOC Maria-ter-Heide 14 0 14 0 1 85 -9


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Rita Berlaar (1) 17 16 1 0 68 23 48
2 KFC Muizen 18 11 3 4 52 31 37
3 Heffen SK 18 11 6 1 45 33 34
4 SK Peulis 17 10 5 2 50 36 32
5 KV Hooikt B 17 9 5 3 45 37 30
6 Red Boys Elzestraat 18 8 7 3 35 32 27
7 SV Grasheide 17 8 7 2 31 32 26
8 Kessel United 18 7 6 5 37 41 26
9 SC Mechelen 18 8 9 1 42 39 25
10 BO Beerzel 17 7 7 3 35 30 24
11 Zennester Hombeek 17 6 8 3 39 44 21
12 VC Leest 18 6 10 2 31 39 20
13 KSK Wavria B 16 4 12 0 26 47 12
14 KFC Putte B 18 2 14 2 16 64 8
15 KFC Katelijne B 16 1 14 1 28 52 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Heffen SK 4 4 0 0 16 3 12
2 SK Rita Berlaar (1) 3 3 0 0 15 3 9
3 SK Peulis 3 3 0 0 10 3 9
4 SV Grasheide 3 3 0 0 7 2 9
5 SC Mechelen 4 3 1 0 12 5 9
6 KFC Muizen 4 2 1 1 14 11 7
7 BO Beerzel 3 2 1 0 5 3 6
8 Red Boys Elzestraat 4 2 2 0 6 5 6
9 KV Hooikt B 3 1 2 0 7 16 3
10 Kessel United 4 0 2 2 7 12 2
11 KFC Putte B 4 0 3 1 6 12 1
12 KFC Katelijne B 2 0 2 0 7 12 0
13 KSK Wavria B 2 0 2 0 1 12 0
14 Zennester Hombeek 3 0 3 0 3 7 0
15 VC Leest 4 0 4 0 4 14 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SK Rita Berlaar 14 13 1 0 53 20 39
2 KFC Muizen 14 9 2 3 38 20 30
3 KV Hooikt B 14 8 3 3 38 21 27
4 Kessel United 14 7 4 3 30 29 24
5 SK Peulis 14 7 5 2 40 33 23
6 Heffen SK 14 7 6 1 29 30 22
7 Red Boys Elzestraat 14 6 5 3 29 27 21
8 Zennester Hombeek 14 6 5 3 36 37 21
9 VC Leest 14 6 6 2 27 25 20
10 BO Beerzel 14 5 6 3 30 27 18
11 SV Grasheide 14 5 7 2 24 30 17
12 SC Mechelen 14 5 8 1 30 34 16
13 KSK Wavria B 14 4 10 0 25 35 12
14 KFC Putte B 14 2 11 1 10 52 7
15 KFC Katelijne B 14 1 12 1 21 40 4


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Oosthoven 17 14 1 2 76 21 44
2 KFC Pulle (1) 17 14 1 2 49 11 44
3 KFC Wechelderzande 17 12 4 1 42 22 37
4 Vlimmeren Sport 16 10 5 1 41 31 31
5 KSV Oud-Turnhout 16 9 5 2 43 26 29
6 KV Westmalle 17 9 6 2 48 39 29
7 KFC Halle 18 9 8 1 35 35 28
8 KFCH Pulderbos 18 7 7 4 29 30 25
9 KSK Oelegem 17 6 7 4 38 40 22
10 KFC Lentezon B 17 5 9 3 29 50 18
11 Sint-Jozef Rijkevorsel 15 4 7 4 20 28 16
12 Racing Emblem 16 3 10 3 30 51 12
13 HIH Turnhout 17 2 12 3 31 60 9
14 KFC Ranst B 17 2 13 2 26 73 8
15 KVV Dosko 17 1 12 4 28 48 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Oosthoven 3 3 0 0 19 2 9
2 KFC Wechelderzande 3 3 0 0 8 3 9
3 KSV Oud-Turnhout 2 2 0 0 10 1 6
4 Vlimmeren Sport 2 2 0 0 4 0 6
5 KV Westmalle 3 2 1 0 10 4 6
6 KFC Pulle (1) 3 2 1 0 6 2 6
7 KFCH Pulderbos 4 1 1 2 8 6 5
8 Racing Emblem 2 1 1 0 4 9 3
9 KFC Ranst B 3 1 2 0 3 12 3
10 KFC Halle 4 1 3 0 4 12 3
11 KFC Lentezon B 3 0 1 2 2 5 2
12 Sint-Jozef Rijkevorsel 1 0 0 1 1 1 1
13 HIH Turnhout 3 0 2 1 3 9 1
14 KVV Dosko 3 0 3 0 4 11 0
15 KSK Oelegem 3 0 3 0 2 11 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Pulle 14 12 0 2 43 9 38
2 KSK Oosthoven 14 11 1 2 57 19 35
3 KFC Wechelderzande 14 9 4 1 34 19 28
4 KFC Halle 14 8 5 1 31 23 25
5 Vlimmeren Sport 14 8 5 1 37 31 25
6 KSV Oud-Turnhout 14 7 5 2 33 25 23
7 KV Westmalle 14 7 5 2 38 35 23
8 KSK Oelegem 14 6 4 4 36 29 22
9 KFCH Pulderbos 14 6 6 2 21 24 20
10 KFC Lentezon B 14 5 8 1 27 45 16
11 Sint-Jozef Rijkevorsel 14 4 7 3 19 27 15
12 Racing Emblem 14 2 9 3 26 42 9
13 HIH Turnhout 14 2 10 2 28 51 8
14 KVV Dosko 14 1 9 4 24 37 7
15 KFC Ranst B 14 1 11 2 23 61 5


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Zammel (1) 16 10 3 3 42 24 33
2 KFC Grobbendonk 16 9 1 6 48 29 33
3 Olen United 16 10 6 0 54 38 30
4 FC Netezonen 16 7 2 7 42 35 28
5 KFC Heultje 15 8 4 3 38 21 27
6 VC Immer Oost 15 8 7 0 33 30 24
7 KVV Rauw Sport 16 6 5 5 36 26 23
8 VV Laakdal 16 6 5 5 33 36 23
9 FC Wezel Sport B 13 6 4 3 36 20 21
10 KFC Tongerlo 16 5 8 3 37 39 18
11 KFC Herenthout 16 4 8 4 22 33 16
12 KSC Wiekevorst Sp. 16 4 12 0 30 54 12
13 KFC Dessel Sport B 16 4 12 0 23 58 12
14 KSAV Sint Dimpna B 15 2 12 1 16 47 7

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olen United 3 3 0 0 21 5 9
2 KFC Grobbendonk 3 2 0 1 12 7 7
3 VC Immer Oost 2 2 0 0 9 3 6
4 KFC Zammel (1) 3 2 1 0 10 4 6
5 KVV Rauw Sport 3 1 0 2 8 5 5
6 KFC Heultje 2 1 0 1 5 4 4
7 KFC Herenthout 3 1 2 0 7 8 3
8 KFC Dessel Sport B 3 1 2 0 8 15 3
9 KSC Wiekevorst Sp. 3 1 2 0 4 14 3
10 FC Netezonen 3 0 0 3 7 7 3
11 KFC Tongerlo 3 0 2 1 3 9 1
12 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
13 KSAV Sint Dimpna B 2 0 2 0 2 6 0
14 VV Laakdal 3 0 3 0 4 13 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Zammel 13 8 2 3 32 20 27
2 KFC Grobbendonk 13 7 1 5 36 22 26
3 FC Netezonen 13 7 2 4 35 28 25
4 KFC Heultje 13 7 4 2 33 17 23
5 VV Laakdal 13 6 2 5 29 23 23
6 Olen United 13 7 6 0 33 33 21
7 FC Wezel Sport B 13 6 4 3 36 20 21
8 VC Immer Oost 13 6 7 0 24 27 18
9 KVV Rauw Sport 13 5 5 3 28 21 18
10 KFC Tongerlo 13 5 6 2 34 30 17
11 KFC Herenthout 13 3 6 4 15 25 13
12 KSC Wiekevorst Sp. 13 3 10 0 26 40 9
13 KFC Dessel Sport B 13 3 10 0 15 43 9
14 KSAV Sint Dimpna B 13 2 10 1 14 41 7

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 4e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 3e Provinciale A Dames 4e Provinciale A
Dames 2e Provinciale Dames 3e Provinciale B Dames 4e Provinciale B
    

Dames 1e Provinciale

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Loenhout SK A 15 13 2 0 56 9 39
2 SC Mechelen A 16 12 3 1 60 15 37
3 K Kontich FC B 16 12 3 1 65 26 37
4 Antw. Diamonds FC A 16 12 4 0 84 30 36
5 VC Moldavo B 15 11 3 1 59 24 34
6 FC VDP A 16 11 4 1 55 18 34
7 K Blauwvoet Oevel 15 8 5 2 37 36 26
8 K Wuustwezel FC B 15 5 10 0 33 57 15
9 FC Ik Dien A 16 4 9 3 30 50 15
10 VVC Brasschaat B 15 4 9 2 24 54 14
11 Hoogstraten VV A 16 4 12 0 28 53 12
12 KFC Zammel A 16 2 11 3 28 54 9
13 KFC Berlaar Heikant 16 2 13 1 10 68 7
14 Arendonk Sport A 15 1 13 1 10 85 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Lille United A 15 11 2 2 48 23 35
2 K Vlimmeren Sport 13 10 2 1 45 18 31
3 FC Netezonen A 14 8 4 2 34 31 26
4 Davo Puurs A 15 8 6 1 52 40 25
5 Zennester Hombeek 15 7 5 3 27 29 24
6 K Bevel FC A 14 6 3 5 40 27 23
7 K Kontich FC C 15 7 6 2 38 35 23
8 KFCE Zoersel 14 5 7 2 28 31 17
9 KFC Schoonbroek 14 5 7 2 31 44 17
10 KFC Beekhoek Sport 14 4 5 5 20 23 17
11 KFC Nijlen 15 4 7 4 30 32 16
12 KSK 's Gr'wezel Schilde 14 2 10 2 19 41 8
13 FC St Jozef Rijkevorsel 14 0 13 1 8 46 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCV Herselt A 15 14 0 1 93 11 43
2 VC Immer Oost 15 13 1 1 118 21 40
3 KVV Vosselaar B 15 12 1 2 93 12 38
4 KFC Flandria Ravels 15 8 2 5 59 39 29
5 K Noordstar VV 15 7 6 2 33 37 23
6 KVV Rauw Sport Mol 15 6 7 2 50 64 20
7 KV Westmalle 15 5 6 4 46 53 19
8 KVNA Wortel 15 5 7 3 43 44 18
9 Hoogstraten VV B 15 4 8 3 42 69 15
10 KFC Lentezon Beerse 15 4 8 3 21 69 15
11 VC Moldavo C 15 4 10 1 30 50 13
12 Loenhout SK B 15 3 9 3 26 54 12
13 White Star Schorvoort 15 3 10 2 17 59 11
14 KFC De Kempen TL 15 1 14 0 11 100 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra Lierse A 13 13 0 0 121 6 39
2 SV Noorse B 13 11 2 0 49 27 33
3 FC Oppuurs 14 9 4 1 65 29 28
4 KSV Vlug Vooruit 13 7 4 2 50 31 23
5 SC City Pirates Antw. 13 7 4 2 47 48 23
6 Antw. Diamonds FC B 12 7 5 0 33 23 21
7 SC Mechelen B 14 5 7 2 17 31 17
8 KFC Broechem 13 5 7 1 38 51 16
9 KFC Schoten SK 13 4 8 1 32 43 13
10 FC Ik Dien B 13 2 10 1 20 67 7
11 K Reet SK 13 2 11 0 12 61 6
12 KFC Berendrecht Sp 14 2 12 0 16 83 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde 16 13 1 2 104 9 41
2 K Lyra Lierse B 16 13 2 1 106 5 40
3 SV Noorse C 16 13 2 1 75 24 40
4 K Racing Emblem 15 11 3 1 60 29 34
5 VK Heindonk 16 10 4 2 64 23 32
6 Sporting Club Duffel 16 10 5 1 72 43 31
7 KFC Lint 16 9 7 0 62 45 27
8 Red Boys Elzestraat 16 7 8 1 31 47 22
9 KFC Ranst 15 5 8 2 22 46 17
10 Davo Puurs B 15 4 10 1 34 72 13
11 FC Blaasveld 15 3 12 0 27 128 9
12 FV VDP B 15 2 12 1 37 76 7
13 K Hove Sport 15 1 12 2 12 60 5
14 FC Oxford Hemiksem 16 0 15 1 8 107 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bevel FC B 12 11 1 0 51 12 33
2 KFC Halle 12 8 3 1 58 26 25
3 KFC Zammel B 11 7 3 1 26 16 22
4 Arendonk Sport B 11 7 3 1 25 21 22
5 FC Netezonen B 12 6 4 2 28 19 20
6 Verbroedering Balen 11 5 4 2 17 12 17
7 KFCV Alberta Geel 12 4 5 3 21 26 15
8 K Brecht SK 12 4 7 1 19 36 13
9 VC Lille United B 12 4 8 0 21 32 12
10 KFCV Herselt B 12 2 8 2 12 33 8
11 KSAV Sint Dimpna 12 1 7 4 18 41 7
12 Kessel United 11 1 7 3 9 31 6

= gewonnen = verloren = gelijk

DE REEKSEN HEREN 1E PROVINCIALE VOETBAL VLAANDEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

Hieronder ziet u het actueel klassement van de Heren 1e provinciale VV - Brabant - Limburg - Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen.

1e Provinciale Vlaams-Brabant 1e Provinciale Limburg 1e Provinciale Oost-Vlaanderen 1e Provinciale West-Vlaanderen


1e Provinciale Brabant VV

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 18 11 1 6 35 14 39
2 HO Bierbeek A 19 9 4 6 37 19 33
3 Mazenzele Opwijk A 18 8 3 7 26 20 31
4 VK Linden A 19 9 6 4 25 24 31
5 OHR Huldenberg A 19 9 7 3 22 24 30
6 VC Bertem Leefdaal A 18 9 8 1 30 20 28
7 KFC Wambeek Ternat A 18 9 8 1 33 28 28
8 SC Out-Hoegaarden A 19 6 7 6 27 24 24
9 VK Liedekerke A 18 5 6 7 26 25 22
10 Hoger Op Veltem A 19 6 9 4 23 32 22
11 KFC Herent A 19 5 7 7 25 27 22
12 FC Melsbroek A 19 4 5 10 29 31 22
13 KCVV Elewijt A 19 5 9 5 29 33 20
14 Boka United A 18 5 9 4 18 40 19
15 KSC Grimbergen A 18 3 8 7 22 30 16
16 Rhodienne De Hoek A 18 2 8 8 16 32 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VK Linden A 9 5 0 4 14 6 19
2 VC Bertem Leefdaal A 8 5 2 1 14 7 16
3 OHR Huldenberg A 9 5 3 1 12 9 16
4 KFC Wambeek Ternat A 8 5 3 0 19 9 15
5 Fenixx Beigem Humbeek A (1) 8 4 1 3 12 5 15
6 Mazenzele Opwijk A 8 4 1 3 12 6 15
7 Hoger Op Veltem A 9 4 2 3 13 11 15
8 FC Melsbroek A 9 3 1 5 13 11 14
9 KFC Herent A 9 3 2 4 15 13 13
10 HO Bierbeek A 9 2 3 4 18 13 10
11 SC Out-Hoegaarden A 9 2 4 3 11 12 9
12 KCVV Elewijt A 9 2 4 3 12 14 9
13 VK Liedekerke A 8 0 3 5 10 13 5
14 Boka United A 8 1 6 1 4 28 4
15 KSC Grimbergen A 8 0 5 3 6 15 3
16 Rhodienne De Hoek A 8 0 5 3 3 16 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Fenixx Beigem Humbeek A 10 7 0 3 23 9 24
2 HO Bierbeek A 10 7 1 2 19 6 23
3 VK Liedekerke A 10 5 3 2 16 12 17
4 Mazenzele Opwijk A 10 4 2 4 14 14 16
5 SC Out-Hoegaarden A 10 4 3 3 16 12 15
6 Boka United A 10 4 3 3 14 12 15
7 OHR Huldenberg A 10 4 4 2 10 15 14
8 KFC Wambeek Ternat A 10 4 5 1 14 19 13
9 KSC Grimbergen A 10 3 3 4 16 15 13
10 VC Bertem Leefdaal A 10 4 6 0 16 13 12
11 VK Linden A 10 4 6 0 11 18 12
12 KCVV Elewijt A 10 3 5 2 17 19 11
13 Rhodienne De Hoek A 10 2 3 5 13 16 11
14 KFC Herent A 10 2 5 3 10 14 9
15 FC Melsbroek A 10 1 4 5 16 20 8
16 Hoger Op Veltem A 10 2 7 1 10 21 7


1e Provinciale Limburg

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zepperen Brustem A (1) 17 14 2 1 40 13 43
2 GS Bree Beek A 17 12 3 2 32 20 38
3 K Achel VV A 18 11 4 3 37 16 36
4 KFC Eksel A 18 8 4 6 33 24 30
5 FC Torpedo Hasselt A 17 8 4 5 40 29 29
6 KFC Park Houthalen 17 8 6 3 36 28 27
7 K Herk-De-Stad FC A 18 8 7 3 33 32 27
8 Weerstand Koersel A 17 8 7 2 35 36 26
9 SV Herkol Neerpelt 18 8 8 2 32 31 26
10 Zonhoven United FC A 17 6 7 4 17 25 22
11 KSK Meeuwen A 18 6 8 4 27 35 22
12 Bregel Sport A 17 6 8 3 28 32 21
13 Helson Helchteren A 18 5 11 2 25 32 17
14 FC Alken A 17 4 12 1 21 36 13
15 Juve Hasselt A 18 3 11 4 14 31 13
16 K Hechtel FC 18 1 14 3 25 55 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Achel VV A 8 5 1 2 17 7 17
2 K Herk-De-Stad FC A 8 5 1 2 19 12 17
3 Zepperen Brustem A (1) 7 5 1 1 12 3 16
4 GS Bree Beek A 7 4 1 2 11 7 14
5 SV Herkol Neerpelt 8 4 3 1 16 13 13
6 KFC Eksel A 8 3 1 4 10 4 13
7 KSK Meeuwen A 8 3 2 3 16 13 12
8 Bregel Sport A 7 3 2 2 11 12 11
9 FC Torpedo Hasselt A 7 3 3 1 17 18 10
10 Helson Helchteren A 8 3 4 1 15 12 10
11 Weerstand Koersel A 7 3 4 0 16 17 9
12 Zonhoven United FC A 7 2 2 3 6 7 9
13 KFC Park Houthalen 7 1 4 2 8 16 5
14 Juve Hasselt A 8 1 5 2 7 15 5
15 FC Alken A 7 1 5 1 9 17 4
16 K Hechtel FC 8 0 7 1 8 25 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zepperen Brustem A 10 9 1 0 28 10 27
2 GS Bree Beek A 10 8 2 0 21 13 24
3 KFC Park Houthalen 10 7 2 1 28 12 22
4 K Achel VV A 10 6 3 1 20 9 19
5 FC Torpedo Hasselt A 10 5 1 4 23 11 19
6 KFC Eksel A 10 5 3 2 23 20 17
7 Weerstand Koersel A 10 5 3 2 19 19 17
8 SV Herkol Neerpelt 10 4 5 1 16 18 13
9 Zonhoven United FC A 10 4 5 1 11 18 13
10 Bregel Sport A 10 3 6 1 17 20 10
11 K Herk-De-Stad FC A 10 3 6 1 14 20 10
12 KSK Meeuwen A 10 3 6 1 11 22 10
13 FC Alken A 10 3 7 0 12 19 9
14 Juve Hasselt A 10 2 6 2 7 16 8
15 Helson Helchteren A 10 2 7 1 10 20 7
16 K Hechtel FC 10 1 7 2 17 30 5


1e Provinciale Oost Vlaanderen

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC DT Borsbeke (1) 19 11 4 4 37 17 37
2 SK Beveren 18 10 3 5 40 20 35
3 KVV St. Denijs Sport 18 10 3 5 32 18 35
4 KVK Svelta Melsele A 18 9 5 4 41 26 31
5 FC Kleit Maldegem 18 9 5 4 33 29 31
6 SV Sottegem A 19 9 7 3 37 24 30
7 SK Munkzwalm A 19 9 8 2 35 27 29
8 KVV Vlaamse Ardennen 18 7 6 5 30 28 26
9 SK Denderhoutem 18 7 6 5 24 25 26
10 Red Star Haasdonk A 19 6 6 7 26 29 25
11 SK Berlare 18 7 8 3 35 40 24
12 KFC Eendr Zele A 18 6 7 5 33 33 23
13 KSC Exc Mariakerke 18 6 8 4 25 33 22
14 KFC Heikant Zele 18 4 9 5 25 35 17
15 KSK Grembergen 18 4 11 3 20 32 15
16 SKN Sint Niklaas A 18 0 18 0 14 71 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Svelta Melsele A 8 7 0 1 23 6 22
2 SK Beveren 8 6 1 1 23 7 19
3 KVC DT Borsbeke (1) 9 5 2 2 17 10 17
4 KVV St. Denijs Sport 8 5 2 1 16 9 16
5 SV Sottegem A 9 4 3 2 18 15 14
6 FC Kleit Maldegem 8 4 3 1 14 13 13
7 SK Denderhoutem 8 3 2 3 15 10 12
8 KFC Eendr Zele A 8 3 2 3 12 9 12
9 SK Munkzwalm A 9 4 5 0 12 15 12
10 Red Star Haasdonk A 9 3 3 3 14 15 12
11 KVV Vlaamse Ardennen 8 3 4 1 13 15 10
12 KFC Heikant Zele 8 2 4 2 15 16 8
13 SK Berlare 8 2 4 2 15 19 8
14 KSC Exc Mariakerke 8 1 4 3 10 19 6
15 KSK Grembergen 8 1 6 1 11 15 4
16 SKN Sint Niklaas A 8 0 8 0 4 39 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC DT Borsbeke 10 6 2 2 20 7 20
2 KVV St. Denijs Sport 10 5 1 4 16 9 19
3 FC Kleit Maldegem 10 5 2 3 19 16 18
4 SK Munkzwalm A 10 5 3 2 23 12 17
5 SV Sottegem A 10 5 4 1 19 9 16
6 KSC Exc Mariakerke 10 5 4 1 15 14 16
7 SK Berlare 10 5 4 1 20 21 16
8 KVV Vlaamse Ardennen 10 4 2 4 17 13 16
9 SK Beveren 10 4 2 4 17 13 16
10 SK Denderhoutem 10 4 4 2 9 15 14
11 Red Star Haasdonk A 10 3 3 4 12 14 13
12 KFC Eendr Zele A 10 3 5 2 21 24 11
13 KSK Grembergen 10 3 5 2 9 17 11
14 KVK Svelta Melsele A 10 2 5 3 18 20 9
15 KFC Heikant Zele 10 2 5 3 10 19 9
16 SKN Sint Niklaas A 10 0 10 0 10 32 0


1e Provinciale West Vlaanderen

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sassport Boezinge A 18 12 2 4 36 10 40
2 SV Wevelgem City A (1) 19 12 3 4 53 22 40
3 KSC Blankenberge A 19 11 5 3 50 24 36
4 KWS Club Lauwe 18 10 4 4 35 25 34
5 KVC Deerlijk Sport 18 9 4 5 37 23 32
6 KSV Diksmuide A 19 9 5 5 26 23 32
7 KFC Varsenare A 18 9 6 3 38 23 30
8 K Racing Waregem A 18 8 7 3 37 30 27
9 KFC Meulebeke 18 6 6 6 24 28 24
10 FC Sparta Heestert A 19 5 7 7 26 37 22
11 KFC Moen 18 6 9 3 25 34 21
12 Excelsior Zedelgem 18 5 10 3 33 44 18
13 Racing Club Lauwe 18 4 12 2 25 48 14
14 KSV Veurne 18 4 12 2 21 48 14
15 KSK Oostnieuwkerke 18 3 11 4 26 55 13
16 KSV Jabbeke 18 2 12 4 17 35 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sassport Boezinge A 8 6 0 2 19 6 20
2 KWS Club Lauwe 8 5 1 2 17 10 17
3 KSC Blankenberge A 9 5 2 2 26 11 17
4 SV Wevelgem City A (1) 9 5 2 2 21 8 17
5 KSV Diksmuide A 9 4 2 3 12 10 15
6 K Racing Waregem A 8 4 3 1 17 14 13
7 KVC Deerlijk Sport 8 3 3 2 16 16 11
8 Excelsior Zedelgem 8 3 3 2 16 18 11
9 KFC Meulebeke 8 2 1 5 10 9 11
10 FC Sparta Heestert A 9 2 2 5 11 13 11
11 KFC Varsenare A 8 3 4 1 19 9 10
12 Racing Club Lauwe 8 2 4 2 12 22 8
13 KSV Jabbeke 8 2 5 1 10 16 7
14 KFC Moen 8 1 5 2 8 17 5
15 KSV Veurne 8 1 6 1 9 22 4
16 KSK Oostnieuwkerke 8 1 6 1 11 33 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV Wevelgem City A 10 7 1 2 32 14 23
2 KVC Deerlijk Sport 10 6 1 3 21 7 21
3 Sassport Boezinge A 10 6 2 2 17 4 20
4 KFC Varsenare A 10 6 2 2 19 14 20
5 KSC Blankenberge A 10 6 3 1 24 13 19
6 KWS Club Lauwe 10 5 3 2 18 15 17
7 KSV Diksmuide A 10 5 3 2 14 13 17
8 KFC Moen 10 5 4 1 17 17 16
9 K Racing Waregem A 10 4 4 2 20 16 14
10 KFC Meulebeke 10 4 5 1 14 19 13
11 FC Sparta Heestert A 10 3 5 2 15 24 11
12 KSV Veurne 10 3 6 1 12 26 10
13 KSK Oostnieuwkerke 10 2 5 3 15 22 9
14 Excelsior Zedelgem 10 2 7 1 17 26 7
15 Racing Club Lauwe 10 2 8 0 13 26 6
16 KSV Jabbeke 10 0 7 3 7 19 3

DE BVA HEREN - ZOMER 2022 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Tisselt A 4 4 0 0 14 5 12
2 KVC Wilrijk A 4 4 0 0 10 1 12
3 's Gravenwezel-Schilde A 4 3 0 1 13 6 10
4 K Antonia FC A 4 3 0 1 7 3 10
5 KFC Brasschaat 4 3 1 0 12 5 9
6 KFCE Zoersel 4 3 1 0 13 7 9
7 K Ternesse VV A 4 2 1 1 9 5 7
8 Loenhout SK 4 2 1 1 8 4 7
9 RVC Hoboken A 4 2 1 1 6 2 7
10 Verbr Zwijndrecht A 4 2 1 1 7 6 7
11 KFC Lentezon Beerse A 4 2 1 1 5 4 7
12 KSV Bornem 4 2 1 1 8 8 7
13 KVV Vosselaar 4 1 0 3 7 5 6
14 K Kalmthout SK 4 1 2 1 6 6 4
15 K Sint-Job FC A 4 1 2 1 9 10 4
16 KSK Weelde 4 1 2 1 8 10 4
17 FC Oppuurs 4 1 2 1 6 8 4
18 TOR Deurne Pirates A 4 1 2 1 5 7 4
19 FCS Mariekerke-Branst A 4 1 3 0 5 9 3
20 K Wuustwezel FC 4 0 3 1 4 12 1
21 Willebroekse SV 4 0 3 1 4 13 1
22 K Merksplas SK 4 0 4 0 2 7 0
23 Excelsior Mariaburg A 4 0 4 0 4 12 0
24 Nielse SV A 4 0 4 0 2 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg en Dal VV 4 4 0 0 20 1 12
2 KFC De Kempen TL A 4 3 0 1 13 3 10
3 VC Mortsel OG A 4 3 0 1 10 6 10
4 K Zandhovense SK 4 3 1 0 10 2 9
5 KVV Zwaluwen Olmen 4 3 1 0 9 3 9
6 K Kontich FC A 4 3 1 0 8 9 9
7 KFC Herselt A 4 2 0 2 7 2 8
8 KSAV Sint-Dimpna A 4 2 1 1 10 4 7
9 BSK Retie 4 2 1 1 10 8 7
10 KSK Wavria A 4 2 1 1 5 6 7
11 KV Hooikt A 4 2 1 1 9 12 7
12 KFC Heikant-Berlaar 4 2 2 0 8 4 6
13 K Bevel FC 4 2 2 0 6 5 6
14 FC Punt-Larum 4 2 2 0 4 13 6
15 KFC Broechem 4 1 2 1 5 7 4
16 KFC Ranst A 4 1 3 0 8 10 3
17 White Star Schorvoort 4 1 3 0 7 10 3
18 VC Herentals 4 1 3 0 5 11 3
19 KV Bonheiden 4 1 3 0 3 13 3
20 RFC Zwaneven 4 0 2 2 4 6 2
21 K Groen Rood Katelijne 4 0 2 2 5 9 2
22 KVV OG Vorselaar 4 0 2 2 4 9 2
23 KFC Arendonk Sport 4 0 3 1 4 10 1
24 KVC Lille United B 4 0 4 0 1 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Ekeren Donk 4 4 0 0 29 5 12
2 K Wijnegem VC A 4 4 0 0 22 1 12
3 FC Ekeren 4 4 0 0 25 5 12
4 K Achterbroek VV 4 4 0 0 20 2 12
5 FC Merksem 4 4 0 0 22 5 12
6 TOR Deurne Pirates B 4 3 0 1 11 4 10
7 K Nieuwmoer FC 4 3 1 0 19 4 9
8 K Putte SK 4 3 1 0 18 6 9
9 Zandvliet Sport A 4 3 1 0 19 12 9
10 Horendonk FC 4 3 1 0 18 11 9
11 K Heibos SV 4 3 1 0 16 9 9
12 Sporting Burcht FC 4 3 1 0 9 5 9
13 RVC Hoboken B 4 3 1 0 6 6 9
14 K Gooreind VV 4 2 1 1 7 3 7
15 KFC Schoten 4 2 2 0 8 6 6
16 Alberta FC Schilde 4 2 2 0 9 8 6
17 KSV Wildert 4 2 2 0 8 7 6
18 Excelsior Essen 4 2 2 0 8 9 6
19 Verbr. Zwijndrecht B 4 2 2 0 10 14 6
20 Excelsior Mariaburg B 4 1 2 1 6 16 4
21 K Wijnegem VC B 4 1 2 1 2 14 4
22 SV Noorse 4 1 3 0 9 11 3
23 FC Turk Sport Antwerpen 4 1 3 0 6 9 3
24 FC Los Incas Antwerpen 4 1 3 0 11 17 3
25 SC City Pirates B 4 1 3 0 5 16 3
26 FC Antwerpen Noord 4 1 3 0 8 20 3
27 Zandvliet Sport B 4 1 3 0 8 21 3
28 KFC Berendrecht Sp. 4 0 2 2 4 11 2
29 Tubantia Borgerhout VK 4 0 3 1 7 17 1
30 KSOC Maria-ter-Heide 4 0 3 1 4 18 1
31 K Sint-Job FC B 4 0 4 0 9 17 0
32 's Gravenwezel-Schilde B 4 0 4 0 3 16 0
33 KSC Maccabi 4 0 4 0 1 18 0
34 K Ternesse VV B 4 0 4 0 0 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Olen United 4 4 0 0 13 5 12
2 KFC Meer 4 4 0 0 9 2 12
3 KSK Kasterlee 4 3 0 1 19 4 10
4 KVC Oostmalle Sport 4 3 0 1 9 2 10
5 KVV Rauw Sport 4 3 0 1 6 2 10
6 KFC Pulle 4 3 1 0 17 8 9
7 KFC Mol 4 3 1 0 12 6 9
8 KFC De Kempen TL B 4 3 1 0 11 7 9
9 Verbroedering Balen 4 2 1 1 15 11 7
10 KFC Wechelderzande 4 2 1 1 7 5 7
11 KSV Oud-Turnhout 4 2 1 1 9 8 7
12 KFC Poppel 4 2 1 1 8 7 7
13 KVNA Wortel 4 2 1 1 8 8 7
14 KFCH Pulderbos 4 2 2 0 13 8 6
15 KFC Beekhoek Sport 4 2 2 0 9 5 6
16 KFC Grobbendonk 4 2 2 0 11 8 6
17 HIH Turnhout 4 2 2 0 12 14 6
18 KFC Dessel Sport B 4 1 2 1 7 5 4
19 KV Westmalle 4 1 2 1 9 8 4
20 K Minderhout VV 4 1 2 1 9 10 4
21 KFC Flandria 4 1 2 1 8 10 4
22 K Antonia FC B 4 1 2 1 5 8 4
23 K Vlimmeren Sport 4 1 2 1 11 15 4
24 KSK Oosthoven 4 1 2 1 10 14 4
25 FC Sint-Jozef Rijkevorsel 4 1 3 0 5 10 3
26 KVV Dosko 4 1 3 0 5 12 3
27 K Brecht SK 4 1 3 0 4 12 3
28 KFC Lentezon Beerse B 4 1 3 0 4 16 3
29 KFC Ezaart Sport 4 0 1 3 9 10 3
30 KFC St-Lenaarts B 4 0 2 2 6 13 2
31 KFC Halle 4 0 2 2 5 12 2
32 K Meerle FC 4 0 2 2 5 13 2
33 KFC Wezel Sport B 4 0 3 1 5 9 1
34 KSAV Sint-Dimpna B 4 0 3 1 5 13 1

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC Duffel A 4 4 0 0 28 3 12
2 Kalfort Puursica 4 4 0 0 26 5 12
3 FC Walem 4 4 0 0 19 1 12
4 KFC Lint 4 4 0 0 18 2 12
5 KSV Aartselaar A 4 4 0 0 13 1 12
6 K Schelle Sport A 4 4 0 0 15 5 12
7 K Boechoutse VV 4 3 1 0 17 7 9
8 K Berchem Sport B 4 3 1 0 14 10 9
9 FC Oxford Hemiksem A 4 3 1 0 15 12 9
10 Heffen SK 4 3 1 0 12 10 9
11 KVV Duffel 4 2 0 2 10 3 8
12 KSK Sint-Amands 4 2 1 1 18 11 7
13 Nielse SV B 4 2 1 1 10 12 7
14 KSC Mechelen 4 2 2 0 19 9 6
15 K Hove Sport 4 2 2 0 13 6 6
16 K Reet SK 4 2 2 0 9 7 6
17 Zennester Hombeek 4 2 2 0 10 10 6
18 VC Mortsel OG B 4 2 2 0 10 12 6
19 K Kontich FC B 4 2 2 0 6 11 6
20 KSV Aartselaar B 4 2 2 0 7 13 6
21 FC Blaasveld 4 2 2 0 8 19 6
22 KFCV Wintam 4 1 2 1 10 10 4
23 K Schelle Sport B 4 1 2 1 9 9 4
24 VC Leest 4 1 2 1 11 12 4
25 Red Boys Elzestraat 4 1 2 1 4 9 4
26 KVK Hingene 4 1 3 0 8 13 3
27 SC Duffel B 4 1 3 0 5 11 3
28 FC Oxaco Boechout 4 1 3 0 4 11 3
29 Sporting Tisselt B 4 1 3 0 6 17 3
30 KVC Wilrijk B 4 1 3 0 4 15 3
31 KFC Katelijne B 4 0 2 2 8 19 2
32 VVH Lippelo 4 0 4 0 3 12 0
33 K Rumst SK 4 0 4 0 7 20 0
34 VK Heindonk 4 0 4 0 7 20 0
35 FCS Mariekerke-Branst B 4 0 4 0 4 22 0
36 FC Oxford Hemiksem B 4 0 4 0 2 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSV Schriek 4 4 0 0 16 5 12
2 KFC Zammel 4 3 0 1 17 5 10
3 FC Netezonen 4 3 0 1 16 5 10
4 Excelsior Bouwel 4 3 0 1 9 2 10
5 K Noordstar VV 4 3 1 0 26 7 9
6 BO Beerzel 4 3 1 0 22 6 9
7 KFC Herenthout 4 3 1 0 11 3 9
8 KFC Linda Olen 4 3 1 0 13 6 9
9 SKS Herentals 4 3 1 0 11 6 9
10 VC Immer Oost 4 3 1 0 12 8 9
11 Excelsior Vorst 4 3 1 0 7 7 9
12 KVV Blauwvoet Oevel 4 2 0 2 10 4 8
13 KFCM Hallaar 4 2 1 1 8 4 7
14 VV Laakdal 4 2 1 1 8 6 7
15 Kessel United 4 2 1 1 6 5 7
16 KFC Katelijne A 4 2 1 1 10 10 7
17 SV Grasheide 4 2 2 0 14 8 6
18 SK Peulis 4 2 2 0 8 10 6
19 SK Rita Berlaar 4 1 1 2 13 10 5
20 KFC Tongerlo 4 1 1 2 8 6 5
21 KSC Wiekevorst 4 1 1 2 7 11 5
22 VC Rijmenam 4 1 2 1 5 7 4
23 KFC Muizen 4 1 2 1 8 11 4
24 KFC Ranst B 4 1 3 0 9 12 3
25 KFC Putte A 4 1 3 0 6 11 3
26 K Ramsel FC 4 1 3 0 5 10 3
27 Racing Emblem 4 1 3 0 11 18 3
28 KFC Heultje 4 0 3 1 4 8 1
29 KVC Booischot 4 0 3 1 4 13 1
30 KSK Wavria B 4 0 3 1 5 15 1
31 KV Hooikt B 4 0 3 1 4 17 1
32 KSK Oelegem 4 0 3 1 4 18 1
33 KFC Putte B 4 0 4 0 2 19 0
34 KFC Herselt B 4 0 4 0 2 28 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2022 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2 BVA Vrouwen - Groep 3
BVA Vrouwen - Groep 4 BVA Vrouwen - Groep 5 BVA Vrouwen - Groep 6
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Mechelen A 4 4 0 0 23 2 12
2 K Kontich FC B 4 3 0 1 21 11 10
3 Loenhout SK A 4 3 1 0 18 4 9
4 FC V.D.P. A 4 3 1 0 13 7 9
5 FC Ik Dien A 4 2 1 1 17 16 7
6 Davo Puurs A 4 2 2 0 12 4 6
7 Hoogstraten VV A 4 2 2 0 15 16 6
8 Antwerp Diamonds FC A 4 2 2 0 10 11 6
9 Zennester Hombeek 4 1 3 0 14 16 3
10 K Kontich FC C 4 1 3 0 6 14 3
11 VVC Brasschaat B 4 1 3 0 7 16 3
12 KFC Wuustwezel B 4 1 3 0 5 15 3
13 FC Antwerp Girls 4 1 3 0 8 22 3
14 SK 's Gravenwezel-Schilde 4 1 3 0 4 19 3

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Lille United A 4 3 0 1 20 6 10
2 KFC Nijlen A 4 3 0 1 10 6 10
3 VC Moldavo B 4 3 1 0 25 5 9
4 KVV Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 15 5 9
5 KFC Zammel A 4 2 1 1 11 8 7
6 KFC Beekhoek Sport 4 2 2 0 8 4 6
7 FC Arendonk Sport A 4 2 2 0 13 14 6
8 K Bevel FC A 4 2 2 0 8 19 6
9 K Vlimmeren Sport 4 1 2 1 10 10 4
10 KFC Heikant-Berlaar 4 1 2 1 9 10 4
11 FC Schoonbroek 4 1 2 1 11 16 4
12 KFCE Zoersel 4 1 2 1 8 15 4
13 FC Netezonen A 4 0 3 1 5 23 1
14 FC Sint-Jozef Rijkevorsel 4 0 4 0 3 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde 4 4 0 0 28 1 12
2 Antwerp Diamonds FC B 4 4 0 0 18 3 12
3 KFC Halle 4 3 0 1 22 6 10
4 KFC Broechem 4 3 1 0 26 6 9
5 KSV Vlug Vooruit 4 3 1 0 12 4 9
6 KFC Schoten 4 2 1 1 13 4 7
7 K Brecht SK 4 2 2 0 6 11 6
8 KFC Berendrecht 4 1 2 1 7 9 4
9 KV Westmalle 4 1 2 1 9 15 4
10 SC City Pirates Antw. 4 1 3 0 16 19 3
11 SV Noorse C 4 1 3 0 6 15 3
12 SV Noorse B 4 1 3 0 7 18 3
13 K Hove Sport 4 0 4 0 0 17 0
14 KFC Ranst 4 0 4 0 1 43 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar B 4 4 0 0 29 4 12
2 KVNA Wortel 4 4 0 0 25 3 12
3 KFC Flandria 4 3 1 0 24 7 9
4 Hoogstraten VV B 4 3 1 0 15 4 9
5 VC Moldavo C 4 2 1 1 10 8 7
6 Loenhout SK B 4 2 2 0 8 9 6
7 KFC De Kempen TL 4 2 2 0 11 15 6
8 KVV Rauw Sport Mol 4 2 2 0 9 13 6
9 KVC Lille United B 4 1 2 1 8 15 4
10 Verbroedering Balen 4 1 2 1 7 18 4
11 KFC Lentezon Beerse 4 1 3 0 3 13 3
12 FC Arendonk Sport B 4 1 3 0 8 19 3
13 White Star Schorvoort 4 0 3 1 2 15 1
14 KSAV Sint-Dimpna 4 0 4 0 2 18 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse B 4 4 0 0 46 1 12
2 VK Heindonk 4 4 0 0 24 4 12
3 FC Oppuurs 4 3 0 1 44 5 10
4 KSC Mechelen B 4 3 1 0 12 6 9
5 FC V.D.P. B 4 2 2 0 16 10 6
6 SC Duffel 4 2 2 0 18 13 6
7 KFC Lint 4 2 2 0 12 14 6
8 Red Boys Elzestraat 4 1 1 2 12 10 5
9 FC Ik Dien B 4 1 1 2 9 7 5
10 K Reet SK 4 1 2 1 10 16 4
11 Davo Puurs B 4 1 3 0 5 15 3
12 FC Oxford Hemiksem 4 1 3 0 8 33 3
13 KFCV Wintam 4 0 4 0 0 20 0
14 FC Blaasveld 4 0 4 0 1 63 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Herselt A 4 4 0 0 35 0 12
2 VC Immer Oost 4 4 0 0 29 0 12
3 K Lyra-Lierse A 4 4 0 0 26 1 12
4 KFC Herselt B 4 3 1 0 15 1 9
5 K Noordstar VV 4 3 1 0 11 5 9
6 FC Netezonen B 4 2 2 0 10 9 6
7 K Bevel FC B 4 2 2 0 7 13 6
8 Racing Emblem 4 2 2 0 9 16 6
9 Kessel United 4 2 2 0 10 24 6
10 KFC Zammel B 4 1 3 0 5 15 3
11 KFCV Alberta Geel 4 1 3 0 6 19 3
12 Antwerp Diamonds FC C 4 0 4 0 0 20 0
13 KFC Nijlen B 4 0 4 0 0 20 0
14 KSK Heist 4 0 4 0 0 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - U21 GR 1- DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE JUPILER PRO LEAGUE 1A, DE CHALLENGER PRO LEAGUE 1B EN DE U21 PRO LEAGUE GROEP 1.

Jupiler Pro League 1A Challenger Pro League 1B U21 Pro League - Groep 1
    

1e Nationale A

Klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Racing Genk 21 18 2 1 52 19 55
2 Union Sint-Gillis 23 16 3 4 46 24 52
3 Royal Antwerp FC 23 14 5 4 42 23 46
4 AA Gent 22 11 6 5 37 21 38
5 Club Brugge 22 10 5 7 40 28 37
6 Standard Luik 23 11 8 4 37 29 37
7 KVC Westerlo 23 10 9 4 44 39 34
8 Sint-Truiden VV 23 8 7 8 24 25 32
9 OH Leuven 23 8 8 7 37 34 31
10 Cercle Brugge 22 8 8 6 29 30 30
11 RSC Anderlecht 23 8 11 4 31 32 28
12 Sporting Charleroi 22 8 11 3 28 35 27
13 KV Mechelen 22 7 11 4 30 40 25
14 KV Kortrijk 23 6 13 4 26 44 22
15 KAS Eupen 22 6 14 2 28 46 20
16 Zulte Waregem 22 5 12 5 29 46 20
17 KV Oostende 23 5 15 3 25 51 18
18 RFC Seraing 22 4 15 3 21 40 15

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SK Beveren 19 11 3 5 43 19 38
2 Beerschot VA - A 20 12 6 2 33 26 38
3 RWD Molenbeek 19 11 4 4 35 19 37
4 Lommel SK 20 10 9 1 31 32 31
5 Lierse K. 18 9 6 3 38 39 30
6 Anderlecht Futures 20 8 6 6 37 31 30
7 Club Brugge NXT 19 8 6 5 36 30 29
8 KMSK Deinze 20 8 9 3 26 30 27
9 FC Dender EH 20 5 11 4 25 34 19
10 Standard Luik 16 FC 18 4 10 4 20 36 16
11 Jong RC. Genk 19 4 12 3 23 36 15
12 Excelsior Virton 20 2 10 8 21 36 14

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 1 Pro League

Klassement na 11 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sint-Truiden VV 11 8 1 2 26 8 26
2 KV Oostende 10 7 0 3 32 11 24
3 KAS Eupen 11 7 2 2 20 13 23
4 Waasland-SK Beveren 11 5 2 4 15 11 19
5 KVC Westerlo 11 5 4 2 23 24 17
6 Lommel SK 11 5 5 1 28 28 16
7 KV Kortrijk 11 5 5 1 15 17 16
8 Lierse Kempenzonen 11 4 6 1 18 19 13
9 RWD Molenbeek 11 3 7 1 20 25 10
10 FC Dender EH 11 3 7 1 20 30 10
11 R Excelsior Virton 10 2 6 2 16 24 8
12 KMSK Deinze 11 0 9 2 10 33 2

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Patro Eisden MM 22 16 3 3 54 15 51
2 RFC Luik 21 12 1 8 49 13 44
3 RAAL La Louvière 22 13 5 4 38 23 43
4 Olympic Charleroi 21 12 5 4 41 23 40
5 Jong AA Gent 20 11 4 5 31 16 38
6 KSK Heist 21 10 4 7 33 24 37
7 Francs Borains 20 10 5 5 35 24 35
8 R Knokke FC 20 10 8 2 29 27 32
9 Thes Sport 20 8 5 7 29 26 31
10 OH Leuven U23 21 9 8 4 35 37 31
11 KVK Tienen 21 8 9 4 26 27 28
12 URSL Visé 19 8 8 3 30 27 27
13 Winkel Sport 21 7 10 4 22 28 25
14 Young Reds Antwerp 19 6 10 3 17 26 21
15 Zebra Elites Charleroi 19 5 12 2 17 32 17
16 KFC Dessel Sport 19 4 10 5 16 37 17
17 K Rupel Boom FC 21 5 14 2 16 41 17
18 KVK Ninove 21 4 13 4 18 37 16
19 Hoogstraten VV 21 3 13 5 20 32 14
20 FC Mandel United 21 3 17 1 10 51 10

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lokeren-Temse A 20 12 2 6 41 22 42
2 Sparta Petegem A 19 11 3 5 39 28 38
3 Cercle Brugge U23 20 10 4 6 34 21 36
4 Racing Club Gent 20 10 5 5 41 28 35
5 KVCSV Oostkamp A 19 9 4 6 43 26 33
6 SC Eendracht Aalst (1) 20 10 7 3 34 25 33
7 KFC Merelbeke 19 8 5 6 28 21 30
8 Zulte-Waregem U23 20 8 7 5 37 29 29
9 KVV Zelzate 19 8 8 3 33 31 27
10 KSC Dikkelvenne 19 7 8 4 25 30 25
11 RFC Wetteren 20 7 11 2 27 40 23
12 KSV Oudenaarde 20 6 9 5 29 42 23
13 KM Torhout A 20 5 7 8 28 27 23
14 K Olsa Brakel A 19 5 8 6 25 36 21
15 FC Gullegem 19 4 8 7 34 34 19
16 KVK Westhoek 19 4 9 6 22 37 18
17 RC Harelbeke A 20 4 10 6 22 35 18
18 Erpe-Mere United 20 2 15 3 14 44 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lokeren-Temse A 10 8 1 1 25 12 25
2 Racing Club Gent 10 6 0 4 21 7 22
3 Sparta Petegem A 9 6 1 2 20 10 20
4 KVCSV Oostkamp A 9 4 2 3 21 13 15
5 KFC Merelbeke 9 4 2 3 14 8 15
6 KSC Dikkelvenne 9 4 2 3 14 10 15
7 Cercle Brugge U23 10 4 3 3 17 13 15
8 KM Torhout A 10 3 1 6 17 12 15
9 RFC Wetteren 10 4 4 2 13 18 14
10 KVV Zelzate 9 4 4 1 20 17 13
11 SC Eendracht Aalst (1) 10 3 5 2 15 16 11
12 Zulte-Waregem U23 10 3 5 2 13 19 11
13 KSV Oudenaarde 10 2 4 4 12 22 10
14 RC Harelbeke A 10 2 5 3 14 15 9
15 FC Gullegem 9 2 5 2 17 20 8
16 K Olsa Brakel A 9 2 5 2 11 18 8
17 Erpe-Mere United 10 1 7 2 8 24 5
18 KVK Westhoek 9 0 6 3 7 25 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst 10 7 2 1 19 9 22
2 Cercle Brugge U23 10 6 1 3 17 8 21
3 Zulte-Waregem U23 10 5 2 3 24 10 18
4 KVCSV Oostkamp A 10 5 2 3 22 13 18
5 Sparta Petegem A 10 5 2 3 19 18 18
6 Lokeren-Temse A 10 4 1 5 16 10 17
7 KVK Westhoek 10 4 3 3 15 12 15
8 KFC Merelbeke 10 4 3 3 14 13 15
9 KVV Zelzate 10 4 4 2 13 14 14
10 Racing Club Gent 10 4 5 1 20 21 13
11 KSV Oudenaarde 10 4 5 1 17 20 13
12 K Olsa Brakel A 10 3 3 4 14 18 13
13 FC Gullegem 10 2 3 5 17 14 11
14 KSC Dikkelvenne 10 3 6 1 11 20 10
15 RFC Wetteren 10 3 7 0 14 22 9
16 RC Harelbeke A 10 2 5 3 8 20 9
17 KM Torhout A 10 2 6 2 11 15 8
18 Erpe-Mere United 10 1 8 1 6 20 4


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RC Hades Hasselt 18 11 3 4 26 10 37
2 Belisia Bilzen A 18 11 4 3 36 20 36
3 R Cappellen FC 19 10 4 5 36 23 35
4 Sporting Hasselt (1) 20 10 5 5 33 25 35
5 KSK Tongeren A 18 10 6 2 34 28 32
6 K Lyra-Lierse 19 8 6 5 34 26 29
7 VC Lille United A 19 8 6 5 33 28 29
8 K Bocholt VV A 18 8 7 3 31 24 27
9 K Diegem Sport 18 7 5 6 30 28 27
10 KRC Mechelen 19 7 7 5 27 21 26
11 K Londerzeel SK A 20 6 7 7 32 27 25
12 KV Mechelen U23 18 6 6 6 31 30 24
13 SK Pepingen-Halle A 19 6 8 5 25 33 23
14 K Berchem Sport A 20 6 9 5 29 36 23
15 City Pirates Antw. A 19 5 10 4 25 48 19
16 FC Lebbeke 19 4 10 5 24 36 17
17 KFC Turnhout 20 4 13 3 37 57 15
18 Beerschot VA - B 19 2 13 4 17 40 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RC Hades Hasselt 8 7 0 1 14 3 22
2 Belisia Bilzen A 8 5 1 2 15 8 17
3 KSK Tongeren A 8 5 1 2 13 7 17
4 K Diegem Sport 8 4 1 3 18 12 15
5 VC Lille United A 9 4 2 3 19 13 15
6 K Lyra-Lierse 9 4 2 3 14 11 15
7 R Cappellen FC 9 4 2 3 17 16 15
8 K Bocholt VV A 8 4 2 2 16 10 14
9 K Londerzeel SK A 10 3 2 5 19 11 14
10 KRC Mechelen 9 3 3 3 14 12 12
11 K Berchem Sport A 10 3 4 3 19 16 12
12 Sporting Hasselt (1) 10 3 4 3 13 14 12
13 City Pirates Antw. A 9 3 4 2 12 20 11
14 SK Pepingen-Halle A 9 2 4 3 12 22 9
15 FC Lebbeke 9 2 5 2 11 17 8
16 KV Mechelen U23 8 0 4 4 9 17 4
17 Beerschot VA - B 9 0 7 2 8 20 2
18 KFC Turnhout 10 0 8 2 15 29 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Hasselt 10 7 1 2 20 11 23
2 R Cappellen FC 10 6 2 2 19 7 20
3 KV Mechelen U23 10 6 2 2 22 13 20
4 Belisia Bilzen A 10 6 3 1 21 12 19
5 KSK Tongeren A 10 5 5 0 21 21 15
6 RC Hades Hasselt 10 4 3 3 12 7 15
7 K Lyra-Lierse 10 4 4 2 20 15 14
8 KRC Mechelen 10 4 4 2 13 9 14
9 SK Pepingen-Halle A 10 4 4 2 13 11 14
10 VC Lille United A 10 4 4 2 14 15 14
11 K Bocholt VV A 10 4 5 1 15 14 13
12 KFC Turnhout 10 4 5 1 22 28 13
13 K Diegem Sport 10 3 4 3 12 16 12
14 K Londerzeel SK A 10 3 5 2 13 16 11
15 K Berchem Sport A 10 3 5 2 10 20 11
16 FC Lebbeke 10 2 5 3 13 19 9
17 Beerschot VA - B 10 2 6 2 9 20 8
18 City Pirates Antw. A 10 2 6 2 13 28 8


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 21 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Warnant A (1) 19 13 2 4 33 16 43
2 Union Namen A 20 11 7 2 34 31 35
3 La Louvière Centre A 19 11 7 1 36 26 34
4 RCS Verlaine A 18 10 5 3 31 18 33
5 RU Tubize BLC A 19 9 5 5 33 17 32
6 RFC Meux A 18 9 5 4 31 25 31
7 RUS Binche A 19 8 4 7 32 22 31
8 Stockay-Warfusée A 19 9 7 3 25 21 30
9 Stade Disonais 18 8 5 5 22 24 29
10 Ent. Acren Lessines A 18 9 9 0 31 32 27
11 RRC Hamoir A 18 7 6 5 26 29 26
12 US Rebecquoise A 19 7 10 2 37 40 23
13 RSD Jette A 19 6 10 3 30 29 21
14 Union Sint-Gillis B 19 6 11 2 29 35 20
15 FC Ganshoren A 19 5 9 5 28 31 20
16 Solières Sport 18 5 10 3 30 40 18
17 Waremme-Borgworm A 20 2 12 6 20 42 12
18 FC Seraing B 19 3 14 2 13 43 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Union Namen A 10 7 1 2 22 12 23
2 La Louvière Centre A 9 6 2 1 18 10 19
3 Stockay-Warfusée A 9 6 2 1 15 8 19
4 RFC Warnant A (1) 9 5 1 3 14 9 18
5 RFC Meux A 8 5 1 2 16 9 17
6 RUS Binche A 9 4 2 3 15 10 15
7 RU Tubize BLC A 9 3 1 5 14 9 14
8 RCS Verlaine A 8 4 4 0 12 10 12
9 Stade Disonais 8 3 2 3 8 10 12
10 Union Sint-Gillis B 9 3 5 1 17 13 10
11 US Rebecquoise A 9 3 5 1 14 17 10
12 Solières Sport 8 3 5 0 16 20 9
13 RSD Jette A 9 3 6 0 11 16 9
14 RRC Hamoir A 8 2 4 2 9 18 8
15 Waremme-Borgworm A 10 2 6 2 13 19 8
16 FC Ganshoren A 9 2 6 1 13 18 7
17 FC Seraing B 9 2 6 1 10 21 7
18 Ent. Acren Lessines A 8 2 6 0 11 19 6


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Warnant A 10 8 1 1 19 7 25
2 Ent. Acren Lessines A 10 7 3 0 20 13 21
3 RCS Verlaine A 10 6 1 3 19 8 21
4 RU Tubize BLC A 10 6 4 0 19 8 18
5 RRC Hamoir A 10 5 2 3 17 11 18
6 Stade Disonais 10 5 3 2 14 14 17
7 RUS Binche A 10 4 2 4 17 12 16
8 La Louvière Centre A 10 5 5 0 18 16 15
9 RFC Meux A 10 4 4 2 15 16 14
10 US Rebecquoise A 10 4 5 1 23 23 13
11 FC Ganshoren A 10 3 3 4 15 13 13
12 Union Namen A 10 4 6 0 12 19 12
13 RSD Jette A 10 3 4 3 19 13 12
14 Stockay-Warfusée A 10 3 5 2 10 13 11
15 Union Sint-Gillis B 10 3 6 1 12 22 10
16 Solières Sport 10 2 5 3 14 20 9
17 FC Seraing B 10 1 8 1 3 22 4
18 Waremme-Borgworm A 10 0 6 4 7 23 4


3e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Voorde-Appelterre A (1) 18 14 3 1 40 18 43
2 Tempo Overijse 18 12 3 3 51 24 39
3 Vigor Wuitens Hamme 18 10 4 4 31 22 34
4 SV Anzegem A 18 10 6 2 27 26 32
5 Avanti Stekene 18 8 4 6 34 19 30
6 KFC HO Kalken A 18 8 5 5 28 21 29
7 KVC Jong Lede 18 8 6 4 32 24 28
8 KSC Wielsbeke 18 7 8 3 38 33 24
9 SK Roeselare-Daisel A 19 6 7 6 25 28 24
10 Wolvertem Merchtem A 18 6 8 4 22 27 22
11 KVE Drongen 18 5 7 6 19 25 21
12 Elene-Grotenberge A 18 4 8 6 23 30 18
13 KV Eendracht Aalter A 19 5 11 3 24 45 18
14 K Eendracht Wervik 18 3 9 6 26 40 15
15 KSV Rumbeke 18 3 11 4 14 34 13
16 KFC Eppegem A 18 2 11 5 11 29 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Vigor Wuitens Hamme 8 6 1 1 15 10 19
2 Voorde-Appelterre A (1) 8 6 2 0 16 8 18
3 Tempo Overijse 8 5 2 1 20 10 16
4 SV Anzegem A 8 5 3 0 10 12 15
5 SK Roeselare-Daisel A 9 4 3 2 15 11 14
6 Avanti Stekene 8 3 2 3 15 8 12
7 KV Eendracht Aalter A 9 4 5 0 15 20 12
8 Elene-Grotenberge A 8 3 3 2 11 11 11
9 KFC HO Kalken A 8 3 3 2 11 11 11
10 Wolvertem Merchtem A 8 3 3 2 9 10 11
11 KVE Drongen 8 3 3 2 8 11 11
12 KVC Jong Lede 8 3 4 1 16 16 10
13 K Eendracht Wervik 8 2 3 3 14 16 9
14 KSC Wielsbeke 8 2 4 2 15 14 8
15 KSV Rumbeke 8 1 6 1 6 17 4
16 KFC Eppegem A 8 1 7 0 4 15 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Voorde-Appelterre A 10 8 1 1 24 10 25
2 Tempo Overijse 10 7 1 2 31 14 23
3 Avanti Stekene 10 5 2 3 19 11 18
4 KVC Jong Lede 10 5 2 3 16 8 18
5 KFC HO Kalken A 10 5 2 3 17 10 18
6 SV Anzegem A 10 5 3 2 17 14 17
7 KSC Wielsbeke 10 5 4 1 23 19 16
8 Vigor Wuitens Hamme 10 4 3 3 16 12 15
9 Wolvertem Merchtem A 10 3 5 2 13 17 11
10 KVE Drongen 10 2 4 4 11 14 10
11 SK Roeselare-Daisel A 10 2 4 4 10 17 10
12 KSV Rumbeke 10 2 5 3 8 17 9
13 KFC Eppegem A 10 1 4 5 7 14 8
14 Elene-Grotenberge A 10 1 5 4 12 19 7
15 K Eendracht Wervik 10 1 6 3 12 24 6
16 KV Eendracht Aalter A 10 1 6 3 9 25 6


3e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Houtvenne 18 12 1 5 46 12 41
2 FC Wezel Sport A (1) 17 11 4 2 45 27 35
3 Eendracht Termien 17 10 2 5 36 21 35
4 KVK Wellen 18 10 4 4 40 31 34
5 AS Verbroedering Geel 18 9 2 7 39 26 34
6 KFC Sint-Lenaarts A 18 8 5 5 28 22 29
7 Schoonbeek-Beverst A 18 6 6 6 19 30 24
8 FC Esperanza Pelt A 19 5 5 9 24 25 24
9 KAC Betekom A 18 5 6 7 31 37 22
10 KFC Nijlen 19 4 8 7 25 36 19
11 Olympia Wijgmaal A 17 5 9 3 23 30 18
12 KVK Beringen 17 4 9 4 22 27 16