Heren 4e Provinciale B
Update: gisteren om 22:14u
Provinciaal 4e provinciale Heren 4e Provinciale B
Laatste update: gisteren om 22:14u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Voetbalwedden.net community
Alles over het wedden op Voetbal
www.voetbalwedden.net
Meer info...
VV-LOGO    4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2021-2022

Dit zijn de 15 ploegen:
Tubantia Borgerhout, City Pirates B, KFC Schoten, K Ternesse VV B, KVC Wijnegem B, KFC Antonia B, KSK Oelegem, KSK Ekeren Donk,
's Gravenwezel-Schilde B, KFC Ranst B, Excelsior Mariaburg B, Zandvliet Sport B, FC Merksem, Alberta FC Schilde en FC Antwerpen Noord.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (twee keer 15 wedstrijden).

4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2020-2021 4e Provinciale C
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u00 Tubantia Borgerhout - FC Merksem 1 - 4
Zat. 18/09 19u30 's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 1 - 0
Zon. 19/09 15u00 KFC Ranst B - KVV Ternesse B  
Zon. 19/09 15u00 KSK Oelegem - KSK Ekeren Donk  
Zon. 19/09 15u00 City Pirates Antwerpen B - Zandvliet Sport B  
Zon. 19/09 15u00 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde  
Zon. 19/09 15u00 KFC Antonia B - KFC Schoten SK  
- - - FC Antwerpen Noord - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Ternesse B 2 2 0 0 13 2 6
2 FC Merksem 2 2 0 0 7 1 6
3 FC Alberta Schilde 2 2 0 0 3 0 6
4 KSK Ekeren Donk 2 2 0 0 3 1 6
5 City Pirates Antwerpen B 2 1 0 1 8 4 4
6 's Gravenwezel-Schilde B 2 1 0 1 4 3 4
7 KSK Oelegem 2 1 1 0 7 1 3
8 Excelsior Mariaburg B 2 1 1 0 4 2 3
9 KFC Ranst B 2 1 1 0 5 4 3
10 KFC Schoten SK 2 1 1 0 6 6 3
11 K Wijnegem VC B 3 1 2 0 3 7 3
12 KFC Antonia B 2 0 2 0 1 4 0
13 FC Antwerpen Noord 2 0 2 0 2 6 0
14 Zandvliet Sport B 2 0 2 0 0 10 0
15 Tubantia Borgerhout 3 0 3 0 2 17 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (5 september 2021) - 1e periode
FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 2 - 3
Tubantia Borgerhout - KFC Schoten SK 1 - 3
KSK Oelegem - Zandvliet Sport B 7 - 0
KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 1 - 2
City Pirates Antwerpen B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
KFC Antonia B - FC Alberta Schilde 0 - 2
FC Merksem - vrij  


Speeldag 2 (12 september 2021) - 1e periode
KFC Schoten SK - KFC Ranst B 3 - 5
FC Alberta Schilde - KSK Oelegem 1 - 0
KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 10 - 0
K Wijnegem VC B - City Pirates Antwerpen B 1 - 5
KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 2 - 1
FC Merksem - FC Antwerpen Noord 3 - 0
Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 0 - 3
's Gravenwezel-Schilde B - vrij  


Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - FC Merksem 1 - 4
's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 1 - 0
KFC Ranst B - KVV Ternesse B  
KSK Oelegem - KSK Ekeren Donk  
City Pirates Antwerpen B - Zandvliet Sport B  
Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde  
KFC Antonia B - KFC Schoten SK  
FC Antwerpen Noord - vrij  


Speeldag 4 (26 september 2021) - 1e periode
FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout
Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B
KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B
KFC Schoten SK - KSK Oelegem
FC Merksem - KFC Ranst B
FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B
KVV Ternesse B - KFC Antonia B
K Wijnegem VC B - vrij


Speeldag 5 (3 oktober 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - FC Alberta Schilde
KSK Oelegem - KVV Ternesse B
KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord
City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk
K Wijnegem VC B - Zandvliet Sport B
KFC Antonia B - FC Merksem
Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK
Tubantia Borgerhout - vrij


Speeldag 6 (10 oktober 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B
FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B
KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B
FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B
FC Merksem - KSK Oelegem
KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B
KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B
Zandvliet Sport B - vrij


Speeldag 7 (17 oktober 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Schoten SK
Zandvliet Sport B - FC Alberta Schilde
City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B
KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout
K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk
Excelsior Mariaburg B - FC Merksem
KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord
KFC Ranst B - vrij


Speeldag 8 (24 oktober 2021) - 1e periode
FC Antwerpen Noord - Excelsior Mariaburg B
Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem
KVV Ternesse B - 's Gravenwezel-Schilde B
KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B
KFC Schoten SK - K Wijnegem VC B
FC Merksem - City Pirates Antwerpen B
KFC Ranst B - KFC Antonia B
FC Alberta Schilde - vrij


Speeldag 9 (31 oktober 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem
Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout
KSK Oelegem - KFC Ranst B
FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk
K Wijnegem VC B - KVV Ternesse B
City Pirates Antwerpen B - FC Antwerpen Noord
Zandvliet Sport B - KFC Schoten SK
KFC Antonia B - vrij


Speeldag 10 (7 november 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B
KFC Ranst B - Excelsior Mariaburg B
KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde
KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B
KFC Antonia B - KSK Oelegem
FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B
FC Merksem - K Wijnegem VC B
KSK Ekeren Donk - vrij


Speeldag 11 (14 november 2021) - 1e periode
FC Alberta Schilde - KVV Ternesse B
KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK
Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B
Zandvliet Sport B - FC Merksem
City Pirates Antwerpen B - KFC Ranst B
's Gravenwezel-Schilde B - Tubantia Borgerhout
K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord
KSK Oelegem - vrij


Speeldag 12 (21 november 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B
KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B
KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B
KVV Ternesse B - KSK Ekeren Donk
KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B
FC Merksem - FC Alberta Schilde
FC Antwerpen Noord - Zandvliet Sport B
KFC Schoten SK - vrij


Speeldag 13 (28 november 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B
FC Alberta Schilde - FC Antwerpen Noord
City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem
Zandvliet Sport B - Tubantia Borgerhout
KSK Ekeren Donk - FC Merksem
KFC Schoten SK - KVV Ternesse B
K Wijnegem VC B - KFC Ranst B
Excelsior Mariaburg B - vrij


Speeldag 14 (5 december 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - FC Alberta Schilde
KFC Antonia B - K Wijnegem VC B
KSK Oelegem - 's Gravenwezel-Schilde B
KFC Ranst B - Zandvliet Sport B
Excelsior Mariaburg B - City Pirates Antwerpen B
FC Antwerpen Noord - KSK Ekeren Donk
FC Merksem - KFC Schoten SK
KVV Ternesse B - vrij


Speeldag 15 (12 december 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B
KSK Ekeren Donk - Tubantia Borgerhout
KFC Schoten SK - FC Antwerpen Noord
KVV Ternesse B - FC Merksem
Zandvliet Sport B - KFC Antonia B
FC Alberta Schilde - KFC Ranst B
K Wijnegem VC B - KSK Oelegem
City Pirates Antwerpen B - vrij


Speeldag 16 (19 december 2021) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B
KSK Ekeren Donk - KFC Ranst B
FC Alberta Schilde - KFC Antonia B
K Wijnegem VC B - Excelsior Mariaburg B
Zandvliet Sport B - KSK Oelegem
KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout
KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord
FC Merksem - vrij


Speeldag 17 (16 januari 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B
Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B
City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B
KFC Ranst B - KFC Schoten SK
KSK Oelegem - FC Alberta Schilde
KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk
FC Antwerpen Noord - FC Merksem
's Gravenwezel-Schilde B - vrij


Speeldag 18 (23 januari 2022) - 2e periode
KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem
KFC Schoten SK - KFC Antonia B
K Wijnegem VC B - 's Gravenwezel-Schilde B
FC Alberta Schilde - Excelsior Mariaburg B
KVV Ternesse B - KFC Ranst B
Zandvliet Sport B - City Pirates Antwerpen B
FC Merksem - Tubantia Borgerhout
FC Antwerpen Noord - vrij


Speeldag 19 (30 januari 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord
's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B
KSK Oelegem - KFC Schoten SK
KFC Antonia B - KVV Ternesse B
Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk
KFC Ranst B - FC Merksem
City Pirates Antwerpen B - FC Alberta Schilde
K Wijnegem VC B - vrij


Speeldag 20 (6 februari 2022) - 2e periode
FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B
KVV Ternesse B - KSK Oelegem
Zandvliet Sport B - K Wijnegem VC B
KFC Schoten SK - Excelsior Mariaburg B
KSK Ekeren Donk - City Pirates Antwerpen B
FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B
FC Merksem - KFC Antonia B
Tubantia Borgerhout - vrij


Speeldag 21 (13 februari 2022) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk
KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout
KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord
Excelsior Mariaburg B - KVV Ternesse B
K Wijnegem VC B - FC Alberta Schilde
KSK Oelegem - FC Merksem
City Pirates Antwerpen B - KFC Schoten SK
Zandvliet Sport B - vrij


Speeldag 22 (20 februari 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - KFC Antonia B
FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem
FC Merksem - Excelsior Mariaburg B
KSK Ekeren Donk - K Wijnegem VC B
KVV Ternesse B - City Pirates Antwerpen B
FC Alberta Schilde - Zandvliet Sport B
KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B
KFC Ranst B - vrij


Speeldag 23 (6 maart 2022) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B
City Pirates Antwerpen B - FC Merksem
KFC Antonia B - KFC Ranst B
Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk
Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout
K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK
FC Alberta Schilde - vrij


Speeldag 24 (13 maart 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - Excelsior Mariaburg B
FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B
FC Merksem - 's Gravenwezel-Schilde B
KSK Ekeren Donk - FC Alberta Schilde
KFC Schoten SK - Zandvliet Sport B
KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B
KFC Ranst B - KSK Oelegem
KFC Antonia B - vrij


Speeldag 25 (20 maart 2022) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord
KSK Oelegem - KFC Antonia B
City Pirates Antwerpen B - Tubantia Borgerhout
FC Alberta Schilde - KFC Schoten SK
Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B
K Wijnegem VC B - FC Merksem
Zandvliet Sport B - KVV Ternesse B
KSK Ekeren Donk - vrij


Speeldag 26 (27 maart 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B
FC Antwerpen Noord - K Wijnegem VC B
KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B
KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B
KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde
KFC Schoten SK - KSK Ekeren Donk
FC Merksem - Zandvliet Sport B
KSK Oelegem - vrij


Speeldag 27 (3 april 2022) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Ranst B
K Wijnegem VC B - Tubantia Borgerhout
Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord
FC Alberta Schilde - FC Merksem
Excelsior Mariaburg B - KSK Oelegem
City Pirates Antwerpen B - KFC Antonia B
KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B
KFC Schoten SK - vrij


Speeldag 28 (10 april 2022) - 2e periode
FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde
Tubantia Borgerhout - Zandvliet Sport B
KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B
KVV Ternesse B - KFC Schoten SK
KSK Oelegem - City Pirates Antwerpen B
KFC Ranst B - K Wijnegem VC B
FC Merksem - KSK Ekeren Donk
Excelsior Mariaburg B - vrij


Speeldag 29 (24 april 2022) - 2e periode
Zandvliet Sport B - KFC Ranst B
's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem
KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord
K Wijnegem VC B - KFC Antonia B
KFC Schoten SK - FC Merksem
City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B
FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout
KVV Ternesse B - vrij


Speeldag 30 (1 mei 2022) - 2e periode
Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B
KFC Antonia B - Zandvliet Sport B
FC Merksem - KVV Ternesse B
Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk
KSK Oelegem - K Wijnegem VC B
FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK
KFC Ranst B - FC Alberta Schilde
City Pirates Antwerpen B - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 633
2FC Merksem 633
3KSK Ekeren Donk 633
4KVV Ternesse B 633
5City Pirates Antwerpen B 413
6's Gravenwezel-Schilde B 431
7Excelsior Mariaburg B 303
8K Wijnegem VC B 303
9KFC Ranst B 303
10KFC Schoten SK 303
11KSK Oelegem 330
12FC Antwerpen Noord 000
13KFC Antonia B 000
14Tubantia Borgerhout 000
15Zandvliet Sport B 000


VERLIESPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2FC Merksem 000
3KSK Ekeren Donk 000
4KVV Ternesse B 000
5City Pirates Antwerpen B 220
6's Gravenwezel-Schilde B 202
7Excelsior Mariaburg B 330
8KFC Ranst B 330
9KFC Schoten SK 330
10KSK Oelegem 303
11FC Antwerpen Noord 633
12K Wijnegem VC B 633
13KFC Antonia B 633
14Zandvliet Sport B 633
15Tubantia Borgerhout 963


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 633
2FC Merksem 633
3KSK Ekeren Donk 633
4KVV Ternesse B 633
5City Pirates Antwerpen B 413
6's Gravenwezel-Schilde B 431
7Excelsior Mariaburg B 303
8K Wijnegem VC B 303
9KFC Ranst B 303
10KFC Schoten SK 303
11KSK Oelegem 330
12FC Antwerpen Noord 000
13KFC Antonia B 000
14Tubantia Borgerhout 000
15Zandvliet Sport B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVV Ternesse B 13103
2City Pirates Antwerpen B 835
3FC Merksem 734
4KSK Oelegem 770
5KFC Schoten SK 633
6KFC Ranst B 505
7's Gravenwezel-Schilde B 413
8Excelsior Mariaburg B 413
9FC Alberta Schilde 312
10K Wijnegem VC B 312
11KSK Ekeren Donk 321
12FC Antwerpen Noord 220
13Tubantia Borgerhout 220
14KFC Antonia B 101
15Zandvliet Sport B 000


TEGENDOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 000
2KSK Ekeren Donk 110
3FC Merksem 101
4KSK Oelegem 101
5Excelsior Mariaburg B 220
6KVV Ternesse B 202
7's Gravenwezel-Schilde B 303
8City Pirates Antwerpen B 431
9KFC Antonia B 422
10KFC Ranst B 413
11KFC Schoten SK 651
12FC Antwerpen Noord 633
13K Wijnegem VC B 752
14Zandvliet Sport B 1037
15Tubantia Borgerhout 17710


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 3 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Alberta Schilde 2x2x
2FC Merksem 2x2x
3KSK Ekeren Donk 2x2x
4KVV Ternesse B 2x2x
5's Gravenwezel-Schilde B 1x2x
6City Pirates Antwerpen B 1x2x
7Excelsior Mariaburg B 1x1x
8K Wijnegem VC B 1 1 
9KFC Ranst B 1x1x
10KFC Schoten SK 1 1 
11KSK Oelegem 1 1 
12FC Antwerpen Noord 0 0 
13KFC Antonia B 0 0 
14Tubantia Borgerhout 0 0 
15Zandvliet Sport B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 211
2Excelsior Mariaburg B 101
3KSK Ekeren Donk 101
4's Gravenwezel-Schilde B 110
5FC Merksem 110
6KSK Oelegem 110
7KVV Ternesse B 110
8City Pirates Antwerpen B 000
9FC Antwerpen Noord 000
10K Wijnegem VC B 000
11KFC Antonia B 000
12KFC Ranst B 000
13KFC Schoten SK 000
14Tubantia Borgerhout 000
15Zandvliet Sport B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 211
2City Pirates Antwerpen B 211
3Excelsior Mariaburg B 211
4FC Alberta Schilde 211
5FC Merksem 211
6K Wijnegem VC B 211
7KFC Schoten SK 211
8KSK Ekeren Donk 211
9KVV Ternesse B 211
10Tubantia Borgerhout 220
11KFC Antonia B 101
12KFC Ranst B 101
13FC Antwerpen Noord 110
14KSK Oelegem 110
15Zandvliet Sport B 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2City Pirates Antwerpen B 000
3Excelsior Mariaburg B 000
4FC Alberta Schilde 000
5FC Merksem 000
6KFC Schoten SK 000
7KSK Ekeren Donk 000
8KVV Ternesse B 000
9KFC Antonia B 110
10KFC Ranst B 110
11FC Antwerpen Noord 101
12K Wijnegem VC B 101
13KSK Oelegem 101
14Tubantia Borgerhout 101
15Zandvliet Sport B 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KVV Ternesse B 1 1 0 0 10 0 3
2 KSK Oelegem 1 1 0 0 7 0 3
3 FC Merksem 1 1 0 0 3 0 3
4 's Gravenwezel-Schilde B 1 1 0 0 1 0 3
5 FC Alberta Schilde 1 1 0 0 1 0 3
6 KSK Ekeren Donk 1 1 0 0 2 1 3
7 City Pirates Antwerpen B 1 0 1 0 3 3 1
8 Excelsior Mariaburg B 1 0 0 1 1 2 0
9 FC Antwerpen Noord 1 0 0 1 2 3 0
10 KFC Ranst B 1 0 0 1 0 1 0
11 KFC Antonia B 1 0 0 1 0 2 0
12 KFC Schoten SK 1 0 0 1 3 5 0
13 Zandvliet Sport B 1 0 0 1 0 3 0
14 K Wijnegem VC B 1 0 0 1 1 5 0
15 Tubantia Borgerhout 2 0 0 2 2 7 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 City Pirates Antwerpen B 1 1 0 0 5 1 3
2 Excelsior Mariaburg B 1 1 0 0 3 0 3
3 FC Merksem 1 1 0 0 4 1 3
4 FC Alberta Schilde 1 1 0 0 2 0 3
5 KFC Ranst B 1 1 0 0 5 3 3
6 KFC Schoten SK 1 1 0 0 3 1 3
7 KSK Ekeren Donk 1 1 0 0 1 0 3
8 KVV Ternesse B 1 1 0 0 3 2 3
9 K Wijnegem VC B 2 1 0 1 2 2 3
10 's Gravenwezel-Schilde B 1 0 1 0 3 3 1
11 KFC Antonia B 1 0 0 1 1 2 0
12 KSK Oelegem 1 0 0 1 0 1 0
13 FC Antwerpen Noord 1 0 0 1 0 3 0
14 Zandvliet Sport B 1 0 0 1 0 7 0
15 Tubantia Borgerhout 1 0 0 1 0 10 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 City Pirates Antwerpen B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
12/09/2021 2 's Gravenwezel-Schilde B - vrijSpeeldag 
19/09/2021 3 's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 1 - 0
26/09/2021 4 Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
03/10/2021 5 's Gravenwezel-Schilde B - FC Alberta Schilde Speeldag 
10/10/2021 6 KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
17/10/2021 7 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Schoten SK Speeldag 
24/10/2021 8 KVV Ternesse B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
31/10/2021 9 's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem Speeldag 
07/11/2021 10 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
14/11/2021 11 's Gravenwezel-Schilde B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
21/11/2021 12 KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
28/11/2021 13 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B Speeldag 
05/12/2021 14 KSK Oelegem - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
12/12/2021 15 's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
16/01/2022 17 's Gravenwezel-Schilde B - vrijSpeeldag 
23/01/2022 18 K Wijnegem VC B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
30/01/2022 19 's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B Speeldag 
06/02/2022 20 FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
13/02/2022 21 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
20/02/2022 22 KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
06/03/2022 23 's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B Speeldag 
13/03/2022 24 FC Merksem - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
20/03/2022 25 's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
27/03/2022 26 Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
03/04/2022 27 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Ranst B Speeldag 
10/04/2022 28 KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
24/04/2022 29 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem Speeldag 
01/05/2022 30 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 

City Pirates Antwerpen B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 City Pirates Antwerpen B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
12/09/2021 2 K Wijnegem VC B - City Pirates Antwerpen B 1 - 5
19/09/2021 3 City Pirates Antwerpen B - Zandvliet Sport B Speeldag 
26/09/2021 4 FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
03/10/2021 5 City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
10/10/2021 6 KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
17/10/2021 7 City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B Speeldag 
24/10/2021 8 FC Merksem - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
31/10/2021 9 City Pirates Antwerpen B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
07/11/2021 10 Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
14/11/2021 11 City Pirates Antwerpen B - KFC Ranst B Speeldag 
21/11/2021 12 KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
28/11/2021 13 City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem Speeldag 
05/12/2021 14 Excelsior Mariaburg B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
12/12/2021 15 City Pirates Antwerpen B - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
16/01/2022 17 City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B Speeldag 
23/01/2022 18 Zandvliet Sport B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
30/01/2022 19 City Pirates Antwerpen B - FC Alberta Schilde Speeldag 
06/02/2022 20 KSK Ekeren Donk - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
13/02/2022 21 City Pirates Antwerpen B - KFC Schoten SK Speeldag 
20/02/2022 22 KVV Ternesse B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
06/03/2022 23 City Pirates Antwerpen B - FC Merksem Speeldag 
13/03/2022 24 FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
20/03/2022 25 City Pirates Antwerpen B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
27/03/2022 26 KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
03/04/2022 27 City Pirates Antwerpen B - KFC Antonia B Speeldag 
10/04/2022 28 KSK Oelegem - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
24/04/2022 29 City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
01/05/2022 30 City Pirates Antwerpen B - vrijSpeeldag 

Excelsior Mariaburg B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 1 - 2
12/09/2021 2 Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 0 - 3
19/09/2021 3 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde Speeldag 
26/09/2021 4 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
03/10/2021 5 Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK Speeldag 
10/10/2021 6 KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
17/10/2021 7 Excelsior Mariaburg B - FC Merksem Speeldag 
24/10/2021 8 FC Antwerpen Noord - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
31/10/2021 9 Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
07/11/2021 10 KFC Ranst B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
14/11/2021 11 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B Speeldag 
21/11/2021 12 KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
28/11/2021 13 Excelsior Mariaburg B - vrijSpeeldag 
05/12/2021 14 Excelsior Mariaburg B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
12/12/2021 15 's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 K Wijnegem VC B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
16/01/2022 17 Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B Speeldag 
23/01/2022 18 FC Alberta Schilde - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
30/01/2022 19 Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
06/02/2022 20 KFC Schoten SK - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
13/02/2022 21 Excelsior Mariaburg B - KVV Ternesse B Speeldag 
20/02/2022 22 FC Merksem - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
06/03/2022 23 Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
13/03/2022 24 Tubantia Borgerhout - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
20/03/2022 25 Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B Speeldag 
27/03/2022 26 KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
03/04/2022 27 Excelsior Mariaburg B - KSK Oelegem Speeldag 
10/04/2022 28 Excelsior Mariaburg B - vrijSpeeldag 
24/04/2022 29 City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
01/05/2022 30 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 

FC Alberta Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KFC Antonia B - FC Alberta Schilde 0 - 2
12/09/2021 2 FC Alberta Schilde - KSK Oelegem 1 - 0
19/09/2021 3 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde Speeldag 
26/09/2021 4 FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
03/10/2021 5 's Gravenwezel-Schilde B - FC Alberta Schilde Speeldag 
10/10/2021 6 FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B Speeldag 
17/10/2021 7 Zandvliet Sport B - FC Alberta Schilde Speeldag 
24/10/2021 8 FC Alberta Schilde - vrijSpeeldag 
31/10/2021 9 FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk Speeldag 
07/11/2021 10 KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde Speeldag 
14/11/2021 11 FC Alberta Schilde - KVV Ternesse B Speeldag 
21/11/2021 12 FC Merksem - FC Alberta Schilde Speeldag 
28/11/2021 13 FC Alberta Schilde - FC Antwerpen Noord Speeldag 
05/12/2021 14 Tubantia Borgerhout - FC Alberta Schilde Speeldag 
12/12/2021 15 FC Alberta Schilde - KFC Ranst B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 FC Alberta Schilde - KFC Antonia B Speeldag 
16/01/2022 17 KSK Oelegem - FC Alberta Schilde Speeldag 
23/01/2022 18 FC Alberta Schilde - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
30/01/2022 19 City Pirates Antwerpen B - FC Alberta Schilde Speeldag 
06/02/2022 20 FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
13/02/2022 21 K Wijnegem VC B - FC Alberta Schilde Speeldag 
20/02/2022 22 FC Alberta Schilde - Zandvliet Sport B Speeldag 
06/03/2022 23 FC Alberta Schilde - vrijSpeeldag 
13/03/2022 24 KSK Ekeren Donk - FC Alberta Schilde Speeldag 
20/03/2022 25 FC Alberta Schilde - KFC Schoten SK Speeldag 
27/03/2022 26 KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde Speeldag 
03/04/2022 27 FC Alberta Schilde - FC Merksem Speeldag 
10/04/2022 28 FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde Speeldag 
24/04/2022 29 FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 
01/05/2022 30 KFC Ranst B - FC Alberta Schilde Speeldag 

FC Antwerpen Noord

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 2 - 3
12/09/2021 2 FC Merksem - FC Antwerpen Noord 3 - 0
19/09/2021 3 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
26/09/2021 4 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout Speeldag 
03/10/2021 5 KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
10/10/2021 6 FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B Speeldag 
17/10/2021 7 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord Speeldag 
24/10/2021 8 FC Antwerpen Noord - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
31/10/2021 9 City Pirates Antwerpen B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
07/11/2021 10 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
14/11/2021 11 K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
21/11/2021 12 FC Antwerpen Noord - Zandvliet Sport B Speeldag 
28/11/2021 13 FC Alberta Schilde - FC Antwerpen Noord Speeldag 
05/12/2021 14 FC Antwerpen Noord - KSK Ekeren Donk Speeldag 
12/12/2021 15 KFC Schoten SK - FC Antwerpen Noord Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
16/01/2022 17 FC Antwerpen Noord - FC Merksem Speeldag 
23/01/2022 18 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
30/01/2022 19 Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord Speeldag 
06/02/2022 20 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B Speeldag 
13/02/2022 21 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
20/02/2022 22 FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem Speeldag 
06/03/2022 23 Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
13/03/2022 24 FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
20/03/2022 25 's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
27/03/2022 26 FC Antwerpen Noord - K Wijnegem VC B Speeldag 
03/04/2022 27 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
10/04/2022 28 FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde Speeldag 
24/04/2022 29 KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord Speeldag 
01/05/2022 30 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK Speeldag 

FC Merksem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Merksem - vrijSpeeldag 
12/09/2021 2 FC Merksem - FC Antwerpen Noord 3 - 0
19/09/2021 3 Tubantia Borgerhout - FC Merksem 1 - 4
26/09/2021 4 FC Merksem - KFC Ranst B Speeldag 
03/10/2021 5 KFC Antonia B - FC Merksem Speeldag 
10/10/2021 6 FC Merksem - KSK Oelegem Speeldag 
17/10/2021 7 Excelsior Mariaburg B - FC Merksem Speeldag 
24/10/2021 8 FC Merksem - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
31/10/2021 9 's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem Speeldag 
07/11/2021 10 FC Merksem - K Wijnegem VC B Speeldag 
14/11/2021 11 Zandvliet Sport B - FC Merksem Speeldag 
21/11/2021 12 FC Merksem - FC Alberta Schilde Speeldag 
28/11/2021 13 KSK Ekeren Donk - FC Merksem Speeldag 
05/12/2021 14 FC Merksem - KFC Schoten SK Speeldag 
12/12/2021 15 KVV Ternesse B - FC Merksem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 FC Merksem - vrijSpeeldag 
16/01/2022 17 FC Antwerpen Noord - FC Merksem Speeldag 
23/01/2022 18 FC Merksem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
30/01/2022 19 KFC Ranst B - FC Merksem Speeldag 
06/02/2022 20 FC Merksem - KFC Antonia B Speeldag 
13/02/2022 21 KSK Oelegem - FC Merksem Speeldag 
20/02/2022 22 FC Merksem - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
06/03/2022 23 City Pirates Antwerpen B - FC Merksem Speeldag 
13/03/2022 24 FC Merksem - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
20/03/2022 25 K Wijnegem VC B - FC Merksem Speeldag 
27/03/2022 26 FC Merksem - Zandvliet Sport B Speeldag 
03/04/2022 27 FC Alberta Schilde - FC Merksem Speeldag 
10/04/2022 28 FC Merksem - KSK Ekeren Donk Speeldag 
24/04/2022 29 KFC Schoten SK - FC Merksem Speeldag 
01/05/2022 30 FC Merksem - KVV Ternesse B Speeldag 

K Wijnegem VC B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 1 - 2
12/09/2021 2 K Wijnegem VC B - City Pirates Antwerpen B 1 - 5
19/09/2021 3 's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 1 - 0
26/09/2021 4 K Wijnegem VC B - vrijSpeeldag 
03/10/2021 5 K Wijnegem VC B - Zandvliet Sport B Speeldag 
10/10/2021 6 FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B Speeldag 
17/10/2021 7 K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
24/10/2021 8 KFC Schoten SK - K Wijnegem VC B Speeldag 
31/10/2021 9 K Wijnegem VC B - KVV Ternesse B Speeldag 
07/11/2021 10 FC Merksem - K Wijnegem VC B Speeldag 
14/11/2021 11 K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
21/11/2021 12 Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B Speeldag 
28/11/2021 13 K Wijnegem VC B - KFC Ranst B Speeldag 
05/12/2021 14 KFC Antonia B - K Wijnegem VC B Speeldag 
12/12/2021 15 K Wijnegem VC B - KSK Oelegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 K Wijnegem VC B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
16/01/2022 17 City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B Speeldag 
23/01/2022 18 K Wijnegem VC B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
30/01/2022 19 K Wijnegem VC B - vrijSpeeldag 
06/02/2022 20 Zandvliet Sport B - K Wijnegem VC B Speeldag 
13/02/2022 21 K Wijnegem VC B - FC Alberta Schilde Speeldag 
20/02/2022 22 KSK Ekeren Donk - K Wijnegem VC B Speeldag 
06/03/2022 23 K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK Speeldag 
13/03/2022 24 KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B Speeldag 
20/03/2022 25 K Wijnegem VC B - FC Merksem Speeldag 
27/03/2022 26 FC Antwerpen Noord - K Wijnegem VC B Speeldag 
03/04/2022 27 K Wijnegem VC B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
10/04/2022 28 KFC Ranst B - K Wijnegem VC B Speeldag 
24/04/2022 29 K Wijnegem VC B - KFC Antonia B Speeldag 
01/05/2022 30 KSK Oelegem - K Wijnegem VC B Speeldag 

KFC Antonia B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KFC Antonia B - FC Alberta Schilde 0 - 2
12/09/2021 2 KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 2 - 1
19/09/2021 3 KFC Antonia B - KFC Schoten SK Speeldag 
26/09/2021 4 KVV Ternesse B - KFC Antonia B Speeldag 
03/10/2021 5 KFC Antonia B - FC Merksem Speeldag 
10/10/2021 6 FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B Speeldag 
17/10/2021 7 KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
24/10/2021 8 KFC Ranst B - KFC Antonia B Speeldag 
31/10/2021 9 KFC Antonia B - vrijSpeeldag 
07/11/2021 10 KFC Antonia B - KSK Oelegem Speeldag 
14/11/2021 11 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B Speeldag 
21/11/2021 12 KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
28/11/2021 13 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B Speeldag 
05/12/2021 14 KFC Antonia B - K Wijnegem VC B Speeldag 
12/12/2021 15 Zandvliet Sport B - KFC Antonia B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 FC Alberta Schilde - KFC Antonia B Speeldag 
16/01/2022 17 KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
23/01/2022 18 KFC Schoten SK - KFC Antonia B Speeldag 
30/01/2022 19 KFC Antonia B - KVV Ternesse B Speeldag 
06/02/2022 20 FC Merksem - KFC Antonia B Speeldag 
13/02/2022 21 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
20/02/2022 22 Tubantia Borgerhout - KFC Antonia B Speeldag 
06/03/2022 23 KFC Antonia B - KFC Ranst B Speeldag 
13/03/2022 24 KFC Antonia B - vrijSpeeldag 
20/03/2022 25 KSK Oelegem - KFC Antonia B Speeldag 
27/03/2022 26 KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
03/04/2022 27 City Pirates Antwerpen B - KFC Antonia B Speeldag 
10/04/2022 28 KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
24/04/2022 29 K Wijnegem VC B - KFC Antonia B Speeldag 
01/05/2022 30 KFC Antonia B - Zandvliet Sport B Speeldag 

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
12/09/2021 2 KFC Schoten SK - KFC Ranst B 3 - 5
19/09/2021 3 KFC Ranst B - KVV Ternesse B Speeldag 
26/09/2021 4 FC Merksem - KFC Ranst B Speeldag 
03/10/2021 5 KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
10/10/2021 6 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B Speeldag 
17/10/2021 7 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
24/10/2021 8 KFC Ranst B - KFC Antonia B Speeldag 
31/10/2021 9 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
07/11/2021 10 KFC Ranst B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
14/11/2021 11 City Pirates Antwerpen B - KFC Ranst B Speeldag 
21/11/2021 12 KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
28/11/2021 13 K Wijnegem VC B - KFC Ranst B Speeldag 
05/12/2021 14 KFC Ranst B - Zandvliet Sport B Speeldag 
12/12/2021 15 FC Alberta Schilde - KFC Ranst B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KSK Ekeren Donk - KFC Ranst B Speeldag 
16/01/2022 17 KFC Ranst B - KFC Schoten SK Speeldag 
23/01/2022 18 KVV Ternesse B - KFC Ranst B Speeldag 
30/01/2022 19 KFC Ranst B - FC Merksem Speeldag 
06/02/2022 20 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B Speeldag 
13/02/2022 21 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
20/02/2022 22 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
06/03/2022 23 KFC Antonia B - KFC Ranst B Speeldag 
13/03/2022 24 KFC Ranst B - KSK Oelegem Speeldag 
20/03/2022 25 Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B Speeldag 
27/03/2022 26 KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
03/04/2022 27 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Ranst B Speeldag 
10/04/2022 28 KFC Ranst B - K Wijnegem VC B Speeldag 
24/04/2022 29 Zandvliet Sport B - KFC Ranst B Speeldag 
01/05/2022 30 KFC Ranst B - FC Alberta Schilde Speeldag 

KFC Schoten SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Tubantia Borgerhout - KFC Schoten SK 1 - 3
12/09/2021 2 KFC Schoten SK - KFC Ranst B 3 - 5
19/09/2021 3 KFC Antonia B - KFC Schoten SK Speeldag 
26/09/2021 4 KFC Schoten SK - KSK Oelegem Speeldag 
03/10/2021 5 Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK Speeldag 
10/10/2021 6 KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
17/10/2021 7 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Schoten SK Speeldag 
24/10/2021 8 KFC Schoten SK - K Wijnegem VC B Speeldag 
31/10/2021 9 Zandvliet Sport B - KFC Schoten SK Speeldag 
07/11/2021 10 KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde Speeldag 
14/11/2021 11 KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK Speeldag 
21/11/2021 12 KFC Schoten SK - vrijSpeeldag 
28/11/2021 13 KFC Schoten SK - KVV Ternesse B Speeldag 
05/12/2021 14 FC Merksem - KFC Schoten SK Speeldag 
12/12/2021 15 KFC Schoten SK - FC Antwerpen Noord Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout Speeldag 
16/01/2022 17 KFC Ranst B - KFC Schoten SK Speeldag 
23/01/2022 18 KFC Schoten SK - KFC Antonia B Speeldag 
30/01/2022 19 KSK Oelegem - KFC Schoten SK Speeldag 
06/02/2022 20 KFC Schoten SK - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
13/02/2022 21 City Pirates Antwerpen B - KFC Schoten SK Speeldag 
20/02/2022 22 KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
06/03/2022 23 K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK Speeldag 
13/03/2022 24 KFC Schoten SK - Zandvliet Sport B Speeldag 
20/03/2022 25 FC Alberta Schilde - KFC Schoten SK Speeldag 
27/03/2022 26 KFC Schoten SK - KSK Ekeren Donk Speeldag 
03/04/2022 27 KFC Schoten SK - vrijSpeeldag 
10/04/2022 28 KVV Ternesse B - KFC Schoten SK Speeldag 
24/04/2022 29 KFC Schoten SK - FC Merksem Speeldag 
01/05/2022 30 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK Speeldag 

KSK Ekeren Donk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
12/09/2021 2 KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 2 - 1
19/09/2021 3 KSK Oelegem - KSK Ekeren Donk Speeldag 
26/09/2021 4 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
03/10/2021 5 City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
10/10/2021 6 KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
17/10/2021 7 K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
24/10/2021 8 KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B Speeldag 
31/10/2021 9 FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk Speeldag 
07/11/2021 10 KSK Ekeren Donk - vrijSpeeldag 
14/11/2021 11 KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK Speeldag 
21/11/2021 12 KVV Ternesse B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
28/11/2021 13 KSK Ekeren Donk - FC Merksem Speeldag 
05/12/2021 14 FC Antwerpen Noord - KSK Ekeren Donk Speeldag 
12/12/2021 15 KSK Ekeren Donk - Tubantia Borgerhout Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KSK Ekeren Donk - KFC Ranst B Speeldag 
16/01/2022 17 KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
23/01/2022 18 KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem Speeldag 
30/01/2022 19 Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
06/02/2022 20 KSK Ekeren Donk - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
13/02/2022 21 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
20/02/2022 22 KSK Ekeren Donk - K Wijnegem VC B Speeldag 
06/03/2022 23 Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
13/03/2022 24 KSK Ekeren Donk - FC Alberta Schilde Speeldag 
20/03/2022 25 KSK Ekeren Donk - vrijSpeeldag 
27/03/2022 26 KFC Schoten SK - KSK Ekeren Donk Speeldag 
03/04/2022 27 KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B Speeldag 
10/04/2022 28 FC Merksem - KSK Ekeren Donk Speeldag 
24/04/2022 29 KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord Speeldag 
01/05/2022 30 Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk Speeldag 

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KSK Oelegem - Zandvliet Sport B 7 - 0
12/09/2021 2 FC Alberta Schilde - KSK Oelegem 1 - 0
19/09/2021 3 KSK Oelegem - KSK Ekeren Donk Speeldag 
26/09/2021 4 KFC Schoten SK - KSK Oelegem Speeldag 
03/10/2021 5 KSK Oelegem - KVV Ternesse B Speeldag 
10/10/2021 6 FC Merksem - KSK Oelegem Speeldag 
17/10/2021 7 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord Speeldag 
24/10/2021 8 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem Speeldag 
31/10/2021 9 KSK Oelegem - KFC Ranst B Speeldag 
07/11/2021 10 KFC Antonia B - KSK Oelegem Speeldag 
14/11/2021 11 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
21/11/2021 12 KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
28/11/2021 13 City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem Speeldag 
05/12/2021 14 KSK Oelegem - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
12/12/2021 15 K Wijnegem VC B - KSK Oelegem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 Zandvliet Sport B - KSK Oelegem Speeldag 
16/01/2022 17 KSK Oelegem - FC Alberta Schilde Speeldag 
23/01/2022 18 KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem Speeldag 
30/01/2022 19 KSK Oelegem - KFC Schoten SK Speeldag 
06/02/2022 20 KVV Ternesse B - KSK Oelegem Speeldag 
13/02/2022 21 KSK Oelegem - FC Merksem Speeldag 
20/02/2022 22 FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem Speeldag 
06/03/2022 23 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
13/03/2022 24 KFC Ranst B - KSK Oelegem Speeldag 
20/03/2022 25 KSK Oelegem - KFC Antonia B Speeldag 
27/03/2022 26 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
03/04/2022 27 Excelsior Mariaburg B - KSK Oelegem Speeldag 
10/04/2022 28 KSK Oelegem - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
24/04/2022 29 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem Speeldag 
01/05/2022 30 KSK Oelegem - K Wijnegem VC B Speeldag 

KVV Ternesse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 2 - 3
12/09/2021 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 10 - 0
19/09/2021 3 KFC Ranst B - KVV Ternesse B Speeldag 
26/09/2021 4 KVV Ternesse B - KFC Antonia B Speeldag 
03/10/2021 5 KSK Oelegem - KVV Ternesse B Speeldag 
10/10/2021 6 KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
17/10/2021 7 City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B Speeldag 
24/10/2021 8 KVV Ternesse B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
31/10/2021 9 K Wijnegem VC B - KVV Ternesse B Speeldag 
07/11/2021 10 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B Speeldag 
14/11/2021 11 FC Alberta Schilde - KVV Ternesse B Speeldag 
21/11/2021 12 KVV Ternesse B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
28/11/2021 13 KFC Schoten SK - KVV Ternesse B Speeldag 
05/12/2021 14 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
12/12/2021 15 KVV Ternesse B - FC Merksem Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
16/01/2022 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B Speeldag 
23/01/2022 18 KVV Ternesse B - KFC Ranst B Speeldag 
30/01/2022 19 KFC Antonia B - KVV Ternesse B Speeldag 
06/02/2022 20 KVV Ternesse B - KSK Oelegem Speeldag 
13/02/2022 21 Excelsior Mariaburg B - KVV Ternesse B Speeldag 
20/02/2022 22 KVV Ternesse B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
06/03/2022 23 's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B Speeldag 
13/03/2022 24 KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B Speeldag 
20/03/2022 25 Zandvliet Sport B - KVV Ternesse B Speeldag 
27/03/2022 26 KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde Speeldag 
03/04/2022 27 KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B Speeldag 
10/04/2022 28 KVV Ternesse B - KFC Schoten SK Speeldag 
24/04/2022 29 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
01/05/2022 30 FC Merksem - KVV Ternesse B Speeldag 

Tubantia Borgerhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Tubantia Borgerhout - KFC Schoten SK 1 - 3
12/09/2021 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 10 - 0
19/09/2021 3 Tubantia Borgerhout - FC Merksem 1 - 4
26/09/2021 4 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout Speeldag 
03/10/2021 5 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
10/10/2021 6 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B Speeldag 
17/10/2021 7 KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
24/10/2021 8 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem Speeldag 
31/10/2021 9 Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
07/11/2021 10 Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
14/11/2021 11 's Gravenwezel-Schilde B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
21/11/2021 12 Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B Speeldag 
28/11/2021 13 Zandvliet Sport B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
05/12/2021 14 Tubantia Borgerhout - FC Alberta Schilde Speeldag 
12/12/2021 15 KSK Ekeren Donk - Tubantia Borgerhout Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout Speeldag 
16/01/2022 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B Speeldag 
23/01/2022 18 FC Merksem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
30/01/2022 19 Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord Speeldag 
06/02/2022 20 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
13/02/2022 21 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
20/02/2022 22 Tubantia Borgerhout - KFC Antonia B Speeldag 
06/03/2022 23 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout Speeldag 
13/03/2022 24 Tubantia Borgerhout - Excelsior Mariaburg B Speeldag 
20/03/2022 25 City Pirates Antwerpen B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
27/03/2022 26 Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
03/04/2022 27 K Wijnegem VC B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
10/04/2022 28 Tubantia Borgerhout - Zandvliet Sport B Speeldag 
24/04/2022 29 FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout Speeldag 
01/05/2022 30 Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk Speeldag 

Zandvliet Sport B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KSK Oelegem - Zandvliet Sport B 7 - 0
12/09/2021 2 Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 0 - 3
19/09/2021 3 City Pirates Antwerpen B - Zandvliet Sport B Speeldag 
26/09/2021 4 Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
03/10/2021 5 K Wijnegem VC B - Zandvliet Sport B Speeldag 
10/10/2021 6 Zandvliet Sport B - vrijSpeeldag 
17/10/2021 7 Zandvliet Sport B - FC Alberta Schilde Speeldag 
24/10/2021 8 KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B Speeldag 
31/10/2021 9 Zandvliet Sport B - KFC Schoten SK Speeldag 
07/11/2021 10 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B Speeldag 
14/11/2021 11 Zandvliet Sport B - FC Merksem Speeldag 
21/11/2021 12 FC Antwerpen Noord - Zandvliet Sport B Speeldag 
28/11/2021 13 Zandvliet Sport B - Tubantia Borgerhout Speeldag 
05/12/2021 14 KFC Ranst B - Zandvliet Sport B Speeldag 
12/12/2021 15 Zandvliet Sport B - KFC Antonia B Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 Zandvliet Sport B - KSK Oelegem Speeldag 
16/01/2022 17 Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B Speeldag 
23/01/2022 18 Zandvliet Sport B - City Pirates Antwerpen B Speeldag 
30/01/2022 19 's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B Speeldag 
06/02/2022 20 Zandvliet Sport B - K Wijnegem VC B Speeldag 
13/02/2022 21 Zandvliet Sport B - vrijSpeeldag 
20/02/2022 22 FC Alberta Schilde - Zandvliet Sport B Speeldag 
06/03/2022 23 Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk Speeldag 
13/03/2022 24 KFC Schoten SK - Zandvliet Sport B Speeldag 
20/03/2022 25 Zandvliet Sport B - KVV Ternesse B Speeldag 
27/03/2022 26 FC Merksem - Zandvliet Sport B Speeldag 
03/04/2022 27 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord Speeldag 
10/04/2022 28 Tubantia Borgerhout - Zandvliet Sport B Speeldag 
24/04/2022 29 Zandvliet Sport B - KFC Ranst B Speeldag 
01/05/2022 30 KFC Antonia B - Zandvliet Sport B Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

4e PROVINCIALE 2021-2022 - PROMOTIE

** In het seizoen 2021-2022 worden de ploegen van 4e provinciale ingedeeld in zes reeksen met 15 ploegen of 16 ploegen.
Dit zijn de parameters voor promotie:
* De zes kampioenen (uit de reeksen A tot en met F) promoveren rechtstreeks naar 3e provinciale.

* Bij 15 ploegen in een reeks zijn er twee periodes van 15 speeldagen, die dus twee periodewinnaars opleveren.
* De eerste periode is dan speeldag 1 tot en met 15 (14 wds). De tweede periode van speeldag 15 tot en met 30 (14 wds).

* De promotie-eindronde in de reeksen A, B en F met 15 ploegen: hier nemen, naast de twee periodekampioenen, ook de 2e en 3e in de eindrangschikking deel, of de volgende ploeg(en) in die eindrangschikking indien
a. er geen 2 verschillende periodewinnaars zijn geweest,
b. of indien de 1e, 2e of 3e in de eindrangschikking ook periodekampioen is geweest.
* Dat zijn dus al twaalf ploegen in totaal.

* Bij 16 ploegen in een reeks zijn er drie periodes van 10 speeldagen, die dus drie periodewinnaars opleveren.

* De promotie-eindronde in de reeksen C, D en E met 16 ploegen: hier neemt, naast de drie periodekampioenen, ook de 2e in de eindrangschikking deel, of de volgende ploeg(en) in die eindrangschikking indien
a. er geen 3 verschillende periodewinnaars zijn geweest,
b. of indien één van de periodewinnaars ook de kampioen is.
* Hier zijn er dus eveneens twaalf ploegen in totaal, zodat de promotie-eindronde gespeeld wordt door 24 ploegen.

* De promotie-eindronde van 4e provinciale:
* Op de eerste speeldag zijn er (na loting) 12 wedstrijden met rechtstreekse uitschakeling.
* Op de tweede speeldag zijn er dan 6 wedstrijden, ook met rechtstreekse uitschakeling, en dus zes winnaars.
>> Bij een gelijke eindstand op de eerste en tweede speeldag volgen er beslissende verlengingen en eventueel strafschoppen.
* Op speeldag drie zijn er dan 3 wedstrijden, de "heenwedstrijden van de finale".
* En op speeldag vier worden de 3 "terugwedstrijden van de finale" gespeeld met, bij een gelijke stand over de twee wedstrijden, beslissende verlengingen en eventueel strafschoppen.
* De drie winnaars van die finalewedstrijden (heen en terug) plus de beste verliezer van "de finale" (speeldag 3 en 4 van de eindronde) stijgen naar 3e provinciale.
* De beste verliezer (of eventueel extra stijger of stijgers) wordt (worden) aangeduid volgens de gewone parameters van de 2e eindrondefase (punten, doelsaldo, gescoorde goals, en dan de cijfers uit de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gescoorde goals, en indien nodig bij lottrekking).

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2021-2022 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 12 mei 2021.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).