Heren 4e Provinciale B
Update: 06/05/2022 om 15:30u
Archief Seizoen 2021-2022 Provinciaal 4e provinciale Heren 4e Provinciale B
Laatste update: 06/05/2022 om 15:30u
Spelpakketten voor zieke kindjes
in het ziekenhuis, en voor
hun broertjes en zusjes.
www.dekleinestrijders.be
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
VV-LOGO    4e PROVINCIALE B - ANTWERPEN - SEIZOEN 2021-2022

Dit zijn de 15 ploegen:
Tubantia Borgerhout, City Pirates B, KFC Schoten, K Ternesse VV B, KVC Wijnegem B, KFC Antonia B, KSK Oelegem, KSK Ekeren Donk,
's Gravenwezel-Schilde B, KFC Ranst B, Excelsior Mariaburg B, Zandvliet Sport B, FC Merksem ****, Alberta FC Schilde en FC Antwerpen Noord.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (twee keer 15 wedstrijden).
**** = kampioen.

4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2020-2021 4e Provinciale C
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (1 mei 2022) - 2e periode
Zon. 01/05 13u00 KFC Antonia B - Zandvliet Sport B 4 - 0
Zon. 01/05 15u00 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 0
Zon. 01/05 15u00 FC Merksem - KVV Ternesse B 9 - 0
Zon. 01/05 15u00 Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk 2 - 8
Zon. 01/05 15u00 KSK Oelegem - K Wijnegem VC B 13 - 0
Zon. 01/05 15u00 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK 4 - 1
Zon. 01/05 15u00 KFC Ranst B - FC Alberta Schilde 1 - 4
- - - City Pirates Antwerpen B - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem (1) 28 28 0 0 154 20 84
2 KSK Oelegem 28 22 5 1 136 43 67
3 FC Alberta Schilde 28 21 4 3 86 36 66
4 KSK Ekeren Donk 28 21 5 2 91 30 65
5 KVV Ternesse B 28 17 9 2 80 45 53
6 FC Antwerpen Noord 28 14 11 3 96 80 45
7 's Gravenwezel-Schilde B 28 13 11 4 60 66 43
8 KFC Antonia B 28 11 13 4 52 67 37
9 Excelsior Mariaburg B 28 11 16 1 50 76 34
10 KFC Ranst B 28 10 17 1 49 90 31
11 KFC Schoten SK 28 7 16 5 58 82 26
12 City Pirates Antwerpen B 28 7 19 2 55 98 23
13 Tubantia Borgerhout 28 5 20 3 45 106 18
14 Zandvliet Sport B 28 5 21 2 24 87 17
15 K Wijnegem VC B 28 1 26 1 19 129 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem (1) 14 14 0 0 92 7 42
2 KSK Oelegem 14 12 1 1 67 19 37
3 FC Alberta Schilde 14 11 2 1 49 18 34
4 KSK Ekeren Donk 14 9 4 1 47 21 28
5 KVV Ternesse B 14 8 4 2 36 30 26
6 KFC Antonia B 14 7 5 2 30 30 23
7 FC Antwerpen Noord 14 6 6 2 53 48 20
8 's Gravenwezel-Schilde B 14 6 6 2 34 36 20
9 KFC Schoten SK 14 4 6 4 30 37 16
10 Excelsior Mariaburg B 14 5 9 0 25 44 15
11 City Pirates Antwerpen B 14 4 9 1 24 41 13
12 KFC Ranst B 14 4 9 1 21 46 13
13 Tubantia Borgerhout 14 3 10 1 23 56 10
14 Zandvliet Sport B 14 2 11 1 9 38 7
15 K Wijnegem VC B 14 0 13 1 8 77 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem 14 14 0 0 62 13 42
2 KSK Ekeren Donk 14 12 1 1 44 9 37
3 FC Alberta Schilde 14 10 2 2 37 18 32
4 KSK Oelegem 14 10 4 0 69 24 30
5 KVV Ternesse B 14 9 5 0 44 15 27
6 FC Antwerpen Noord 14 8 5 1 43 32 25
7 's Gravenwezel-Schilde B 14 7 5 2 26 30 23
8 Excelsior Mariaburg B 14 6 7 1 25 32 19
9 KFC Ranst B 14 6 8 0 28 44 18
10 KFC Antonia B 14 4 8 2 22 37 14
11 KFC Schoten SK 14 3 10 1 28 45 10
12 City Pirates Antwerpen B 14 3 10 1 31 57 10
13 Zandvliet Sport B 14 3 10 1 15 49 10
14 Tubantia Borgerhout 14 2 10 2 22 50 8
15 K Wijnegem VC B 14 1 13 0 11 52 3
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (5 september 2021) - 1e periode
FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 2 - 3
Tubantia Borgerhout - KFC Schoten SK 1 - 3
KSK Oelegem - Zandvliet Sport B 7 - 0
KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 1 - 2
City Pirates Antwerpen B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
KFC Antonia B - FC Alberta Schilde 0 - 2
FC Merksem - vrij  


Speeldag 2 (12 september 2021) - 1e periode
KFC Schoten SK - KFC Ranst B 3 - 5
FC Alberta Schilde - KSK Oelegem 1 - 0
KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 10 - 0
K Wijnegem VC B - City Pirates Antwerpen B 1 - 5
KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 2 - 1
FC Merksem - FC Antwerpen Noord 3 - 0
Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 0 - 3
's Gravenwezel-Schilde B - vrij  


Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - FC Merksem 1 - 4
's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 1 - 0
KFC Ranst B - KVV Ternesse B 1 - 6
KSK Oelegem - KSK Ekeren Donk 1 - 4
City Pirates Antwerpen B - Zandvliet Sport B 3 - 1
Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde 0 - 4
KFC Antonia B - KFC Schoten SK 2 - 1
FC Antwerpen Noord - vrij  


Speeldag 4 (26 september 2021) - 1e periode
FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 6 - 3
Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 2
KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B 3 - 0
KFC Schoten SK - KSK Oelegem 3 - 7
FC Merksem - KFC Ranst B 9 - 0
FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
KVV Ternesse B - KFC Antonia B 7 - 0
K Wijnegem VC B - vrij  


Speeldag 5 (3 oktober 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - FC Alberta Schilde 2 - 2
KSK Oelegem - KVV Ternesse B 2 - 0
KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord 1 - 5
City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk 0 - 4
K Wijnegem VC B - Zandvliet Sport B 0 - 2
KFC Antonia B - FC Merksem 1 - 4
Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK 6 - 1
Tubantia Borgerhout - vrij  


Speeldag 6 (10 oktober 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 0 - 4
FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B 4 - 2
KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B 2 - 6
FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B 6 - 1
FC Merksem - KSK Oelegem 6 - 4
KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B 3 - 0
Zandvliet Sport B - vrij  


Speeldag 7 (17 oktober 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Schoten SK 5 - 2
Zandvliet Sport B - FC Alberta Schilde 0 - 4
City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B 0 - 6
KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout 1 - 1
K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk 0 - 6
Excelsior Mariaburg B - FC Merksem 1 - 3
KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 1 - 2
KFC Ranst B - vrij  


Speeldag 8 (24 oktober 2021) - 1e periode
FC Antwerpen Noord - Excelsior Mariaburg B 1 - 3
Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 4
KVV Ternesse B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B 8 - 0
KFC Schoten SK - K Wijnegem VC B 4 - 0
FC Merksem - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
KFC Ranst B - KFC Antonia B 1 - 2
FC Alberta Schilde - vrij  


Speeldag 9 (31 oktober 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem 0 - 4
Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
KSK Oelegem - KFC Ranst B 8 - 3
FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk 1 - 2
K Wijnegem VC B - KVV Ternesse B 1 - 4
City Pirates Antwerpen B - FC Antwerpen Noord 4 - 7
Zandvliet Sport B - KFC Schoten SK 3 - 1
KFC Antonia B - vrij  


Speeldag 10 (7 november 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B 4 - 0
KFC Ranst B - Excelsior Mariaburg B 0 - 2
KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde 1 - 2
KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B 3 - 1
KFC Antonia B - KSK Oelegem 2 - 6
FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 3
FC Merksem - K Wijnegem VC B 5 - 1
KSK Ekeren Donk - vrij  


Speeldag 11 (14 november 2021) - 1e periode
FC Alberta Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK 2 - 2
Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B 2 - 2
Zandvliet Sport B - FC Merksem 1 - 10
City Pirates Antwerpen B - KFC Ranst B 3 - 6
's Gravenwezel-Schilde B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord 3 - 4
KSK Oelegem - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 17 november 2021)
KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B 3 - 1 Speeldag 10


Speeldag 12 (21 november 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B 2 - 1
KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B 6 - 3
KVV Ternesse B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B 9 - 0
FC Merksem - FC Alberta Schilde 6 - 1
FC Antwerpen Noord - Zandvliet Sport B 4 - 0
KFC Schoten SK - vrij  


Speeldag 13 (28 november 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B 1 - 0
FC Alberta Schilde - FC Antwerpen Noord 2 - 2
City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem 0 - 9
Zandvliet Sport B - Tubantia Borgerhout 2 - 2
KSK Ekeren Donk - FC Merksem 0 - 1
KFC Schoten SK - KVV Ternesse B 2 - 0
K Wijnegem VC B - KFC Ranst B 1 - 3
Excelsior Mariaburg B - vrij  


Speeldag 14 (5 december 2021) - 1e periode
Tubantia Borgerhout - FC Alberta Schilde 2 - 4
KFC Antonia B - K Wijnegem VC B 3 - 0
KSK Oelegem - 's Gravenwezel-Schilde B 5 - 1
KFC Ranst B - Zandvliet Sport B 2 - 1
Excelsior Mariaburg B - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
FC Antwerpen Noord - KSK Ekeren Donk 1 - 2
FC Merksem - KFC Schoten SK 3 - 1
KVV Ternesse B - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 8 december 2021)
KSK Ekeren Donk - FC Merksem 0 - 1 Speeldag 13


Speeldag 15 (12 december 2021) - 1e periode
's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B 3 - 2
KSK Ekeren Donk - Tubantia Borgerhout 5 - 2
KFC Schoten SK - FC Antwerpen Noord 2 - 3
KVV Ternesse B - FC Merksem 0 - 1
Zandvliet Sport B - KFC Antonia B 3 - 0
FC Alberta Schilde - KFC Ranst B 2 - 0
K Wijnegem VC B - KSK Oelegem 0 - 6
City Pirates Antwerpen B - vrij  


Speeldag 16 (19 december 2021) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B 7 - 0
KSK Ekeren Donk - KFC Ranst B 3 - 1
FC Alberta Schilde - KFC Antonia B 3 - 2
K Wijnegem VC B - Excelsior Mariaburg B 1 - 2
Zandvliet Sport B - KSK Oelegem 0 - 6
KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout 4 - 4
KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 3 - 6
FC Merksem - vrij  


Speeldag 19 (30 januari 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord 0 - 8
's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B 2 - 0
KSK Oelegem - KFC Schoten SK 7 - 3
KFC Antonia B - KVV Ternesse B 0 - 2
Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk 0 - 6
KFC Ranst B - FC Merksem 0 - 8
City Pirates Antwerpen B - FC Alberta Schilde 0 - 3
K Wijnegem VC B - vrij  


Speeldag 20 (6 februari 2022) - 2e periode
FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 2
KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 0
Zandvliet Sport B - K Wijnegem VC B 0 - 0
KFC Schoten SK - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
KSK Ekeren Donk - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B 2 - 4
FC Merksem - KFC Antonia B 6 - 0
Tubantia Borgerhout - vrij  


Speeldag 21 (13 februari 2022) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk 2 - 0
KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 3 - 0
KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord 7 - 3
Excelsior Mariaburg B - KVV Ternesse B 0 - 2
K Wijnegem VC B - FC Alberta Schilde 0 - 6
KSK Oelegem - FC Merksem 2 - 3
City Pirates Antwerpen B - KFC Schoten SK 3 - 2
Zandvliet Sport B - vrij  


Speeldag 22 (20 februari 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - KFC Antonia B 1 - 3
FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem 4 - 5
FC Merksem - Excelsior Mariaburg B 5 - 0
KSK Ekeren Donk - K Wijnegem VC B 8 - 0
KVV Ternesse B - City Pirates Antwerpen B 1 - 0
FC Alberta Schilde - Zandvliet Sport B 2 - 1
KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
KFC Ranst B - vrij  


Inhaalwedstrijden (donderdag 24 februari 2022)
FC Antwerpen Noord - FC Merksem 0 - 8 Speeldag 17


Speeldag 17 (27 februari 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 0 - 1
Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B 3 - 1
City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B 5 - 1
KFC Ranst B - KFC Schoten SK 2 - 1
KSK Oelegem - FC Alberta Schilde 5 - 4
KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
FC Antwerpen Noord - FC Merksem 0 - 8
's Gravenwezel-Schilde B - vrij  


Speeldag 23 (6 maart 2022) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B 1 - 7
City Pirates Antwerpen B - FC Merksem 0 - 7
KFC Antonia B - KFC Ranst B 3 - 2
Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk 0 - 4
Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord 3 - 5
KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 7 - 1
K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK 1 - 2
FC Alberta Schilde - vrij  


Speeldag 24 (13 maart 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - Excelsior Mariaburg B 6 - 2
FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B 4 - 1
FC Merksem - 's Gravenwezel-Schilde B 8 - 1
KSK Ekeren Donk - FC Alberta Schilde 0 - 1
KFC Schoten SK - Zandvliet Sport B 3 - 0
KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B 4 - 0
KFC Ranst B - KSK Oelegem 0 - 7
KFC Antonia B - vrij  


Speeldag 25 (20 maart 2022) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 3 - 3
KSK Oelegem - KFC Antonia B 5 - 1
City Pirates Antwerpen B - Tubantia Borgerhout 4 - 1
FC Alberta Schilde - KFC Schoten SK 0 - 0
Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B 5 - 1
K Wijnegem VC B - FC Merksem 0 - 15
Zandvliet Sport B - KVV Ternesse B 0 - 3
KSK Ekeren Donk - vrij  


Speeldag 26 (27 maart 2022) - 2e periode
Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3
FC Antwerpen Noord - K Wijnegem VC B 9 - 3
KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B 1 - 1
KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde 1 - 5
KFC Schoten SK - KSK Ekeren Donk 1 - 3
FC Merksem - Zandvliet Sport B (ff.) 5 - 0
KSK Oelegem - vrij  


Speeldag 27 (3 april 2022) - 2e periode
's Gravenwezel-Schilde B - KFC Ranst B 4 - 2
K Wijnegem VC B - Tubantia Borgerhout 1 - 4
Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord 2 - 0
FC Alberta Schilde - FC Merksem 2 - 3
Excelsior Mariaburg B - KSK Oelegem 0 - 3
City Pirates Antwerpen B - KFC Antonia B 0 - 1
KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B 6 - 3
KFC Schoten SK - vrij  


Speeldag 28 (10 april 2022) - 2e periode
FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde 2 - 5
Tubantia Borgerhout - Zandvliet Sport B 2 - 1
KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
KVV Ternesse B - KFC Schoten SK 3 - 3
KSK Oelegem - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
KFC Ranst B - K Wijnegem VC B 4 - 0
FC Merksem - KSK Ekeren Donk 3 - 0
Excelsior Mariaburg B - vrij  


Speeldag 18 (17 april 2022) - 2e periode
KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem 2 - 3
KFC Schoten SK - KFC Antonia B 3 - 3
K Wijnegem VC B - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 4
FC Alberta Schilde - Excelsior Mariaburg B 6 - 0
KVV Ternesse B - KFC Ranst B 6 - 0
Zandvliet Sport B - City Pirates Antwerpen B 2 - 4
FC Merksem - Tubantia Borgerhout 7 - 1
FC Antwerpen Noord - vrij  


Speeldag 29 (24 april 2022) - 2e periode
Zandvliet Sport B - KFC Ranst B 2 - 0
's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem 1 - 2
KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord 3 - 3
K Wijnegem VC B - KFC Antonia B 0 - 1
KFC Schoten SK - FC Merksem 1 - 5
City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B 4 - 6
FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout 4 - 1
KVV Ternesse B - vrij  


Speeldag 30 (1 mei 2022) - 2e periode
Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 0
KFC Antonia B - Zandvliet Sport B 4 - 0
FC Merksem - KVV Ternesse B 9 - 0
Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk 2 - 8
KSK Oelegem - K Wijnegem VC B 13 - 0
FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK 4 - 1
KFC Ranst B - FC Alberta Schilde 1 - 4
City Pirates Antwerpen B - vrij  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 844242
2KSK Oelegem 673334
3FC Alberta Schilde 663234
4KSK Ekeren Donk 652936
5KVV Ternesse B 532627
6FC Antwerpen Noord 451827
7's Gravenwezel-Schilde B 432914
8KFC Antonia B 372314
9Excelsior Mariaburg B 341915
10KFC Ranst B 311615
11KFC Schoten SK 26179
12City Pirates Antwerpen B 231310
13Tubantia Borgerhout 18126
14Zandvliet Sport B 17143
15K Wijnegem VC B 404


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 000
2KSK Oelegem 1798
3FC Alberta Schilde 18108
4KSK Ekeren Donk 19136
5KVV Ternesse B 311615
6FC Antwerpen Noord 392415
7's Gravenwezel-Schilde B 411328
8KFC Antonia B 471928
9Excelsior Mariaburg B 502327
10KFC Ranst B 532627
11KFC Schoten SK 582533
12City Pirates Antwerpen B 612932
13Tubantia Borgerhout 663036
14Zandvliet Sport B 672839
15K Wijnegem VC B 804238


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alberta Schilde 1266
2KSK Oelegem 1266
3FC Merksem 1293
4KFC Antonia B 844
5Excelsior Mariaburg B 633
6's Gravenwezel-Schilde B 404
7KSK Ekeren Donk 413
8FC Antwerpen Noord 431
9KVV Ternesse B 440
10City Pirates Antwerpen B 303
11KFC Ranst B 330
12Tubantia Borgerhout 330
13Zandvliet Sport B 330
14KFC Schoten SK 211
15K Wijnegem VC B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 1547876
2KSK Oelegem 1367462
3FC Antwerpen Noord 964551
4KSK Ekeren Donk 914942
5FC Alberta Schilde 863947
6KVV Ternesse B 804337
7's Gravenwezel-Schilde B 603525
8KFC Schoten SK 583523
9City Pirates Antwerpen B 552926
10KFC Antonia B 523418
11Excelsior Mariaburg B 502822
12KFC Ranst B 491831
13Tubantia Borgerhout 452322
14Zandvliet Sport B 24168
15K Wijnegem VC B 19109


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 20119
2KSK Ekeren Donk 301911
3FC Alberta Schilde 361620
4KSK Oelegem 432221
5KVV Ternesse B 451827
6's Gravenwezel-Schilde B 662541
7KFC Antonia B 672938
8Excelsior Mariaburg B 763145
9FC Antwerpen Noord 804337
10KFC Schoten SK 824042
11Zandvliet Sport B 873948
12KFC Ranst B 903951
13City Pirates Antwerpen B 985741
14Tubantia Borgerhout 1064660
15K Wijnegem VC B 1296465


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Merksem 28x28x
2KSK Oelegem 10x10x
3KSK Ekeren Donk 9 12 
4FC Alberta Schilde 7 8 
5KVV Ternesse B 6 8 
6FC Antwerpen Noord 4 4 
7KFC Ranst B 4 4 
8's Gravenwezel-Schilde B 3 5 
9Excelsior Mariaburg B 3 4 
10KFC Antonia B 2x6x
11City Pirates Antwerpen B 2 3 
12KFC Schoten SK 2 3 
13Tubantia Borgerhout 2 2 
14K Wijnegem VC B 1 1 
15Zandvliet Sport B 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 1477
2KVV Ternesse B 1275
3KSK Ekeren Donk 1147
4FC Alberta Schilde 1156
5KSK Oelegem 1156
6's Gravenwezel-Schilde B 651
7Zandvliet Sport B 541
8Excelsior Mariaburg B 422
9KFC Antonia B 422
10KFC Schoten SK 431
11KFC Ranst B 321
12FC Antwerpen Noord 211
13K Wijnegem VC B 101
14Tubantia Borgerhout 110
15City Pirates Antwerpen B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 281414
2FC Alberta Schilde 271314
3KFC Schoten SK 271413
4KSK Oelegem 261412
5's Gravenwezel-Schilde B 251312
6FC Antwerpen Noord 251312
7KSK Ekeren Donk 241212
8Tubantia Borgerhout 221012
9KFC Antonia B 211110
10KVV Ternesse B 211110
11KFC Ranst B 201010
12Excelsior Mariaburg B 19109
13City Pirates Antwerpen B 1789
14Zandvliet Sport B 1587
15K Wijnegem VC B 1486


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Merksem 000
2FC Alberta Schilde 110
3KFC Schoten SK 101
4KSK Oelegem 202
5's Gravenwezel-Schilde B 312
6FC Antwerpen Noord 312
7KSK Ekeren Donk 422
8Tubantia Borgerhout 642
9KFC Antonia B 734
10KVV Ternesse B 734
11KFC Ranst B 844
12Excelsior Mariaburg B 945
13City Pirates Antwerpen B 1165
14Zandvliet Sport B 1367
15K Wijnegem VC B 1468


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Merksem 14 14 0 0 78 11 42
2 KSK Oelegem 14 11 0 3 74 22 33
3 FC Alberta Schilde 14 10 2 2 39 16 32
4 KSK Ekeren Donk 14 9 2 3 49 19 29
5 's Gravenwezel-Schilde B 14 9 2 3 35 25 29
6 KVV Ternesse B 14 8 2 4 43 18 26
7 KFC Antonia B 14 7 2 5 34 29 23
8 Excelsior Mariaburg B 14 6 1 7 28 31 19
9 FC Antwerpen Noord 14 6 0 8 45 43 18
10 KFC Schoten SK 14 5 2 7 35 40 17
11 KFC Ranst B 14 5 1 8 18 39 16
12 Zandvliet Sport B 14 4 2 8 16 39 14
13 City Pirates Antwerpen B 14 4 1 9 29 57 13
14 Tubantia Borgerhout 14 4 0 10 23 46 12
15 K Wijnegem VC B 14 0 0 14 10 64 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Merksem 14 14 0 0 76 9 42
2 KSK Ekeren Donk 14 12 0 2 42 11 36
3 KSK Oelegem 14 11 1 2 62 21 34
4 FC Alberta Schilde 14 11 1 2 47 20 34
5 KVV Ternesse B 14 9 0 5 37 27 27
6 FC Antwerpen Noord 14 8 3 3 51 37 27
7 KFC Ranst B 14 5 0 9 31 51 15
8 Excelsior Mariaburg B 14 5 0 9 22 45 15
9 's Gravenwezel-Schilde B 14 4 2 8 25 41 14
10 KFC Antonia B 14 4 2 8 18 38 14
11 City Pirates Antwerpen B 14 3 1 10 26 41 10
12 KFC Schoten SK 14 2 3 9 23 42 9
13 Tubantia Borgerhout 14 1 3 10 22 60 6
14 K Wijnegem VC B 14 1 1 12 9 65 4
15 Zandvliet Sport B 14 1 0 13 8 48 3

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 City Pirates Antwerpen B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
12/09/2021 2 's Gravenwezel-Schilde B - vrijSpeeldag 
19/09/2021 3 's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 1 - 0
26/09/2021 4 Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 2
03/10/2021 5 's Gravenwezel-Schilde B - FC Alberta Schilde 2 - 2
10/10/2021 6 KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
17/10/2021 7 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Schoten SK 5 - 2
24/10/2021 8 KVV Ternesse B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
31/10/2021 9 's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem 0 - 4
07/11/2021 10 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 3
14/11/2021 11 's Gravenwezel-Schilde B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
21/11/2021 12 KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
28/11/2021 13 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B 1 - 0
05/12/2021 14 KSK Oelegem - 's Gravenwezel-Schilde B 5 - 1
12/12/2021 15 's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B 7 - 0
30/01/2022 19 's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B 2 - 0
06/02/2022 20 FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 2
13/02/2022 21 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk 2 - 0
20/02/2022 22 KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
27/02/2022 17 's Gravenwezel-Schilde B - vrijSpeeldag 
06/03/2022 23 's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B 1 - 7
13/03/2022 24 FC Merksem - 's Gravenwezel-Schilde B 8 - 1
20/03/2022 25 's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 3 - 3
27/03/2022 26 Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3
03/04/2022 27 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Ranst B 4 - 2
10/04/2022 28 KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
17/04/2022 18 K Wijnegem VC B - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 4
24/04/2022 29 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem 1 - 2
01/05/2022 30 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 0

City Pirates Antwerpen B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 City Pirates Antwerpen B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
12/09/2021 2 K Wijnegem VC B - City Pirates Antwerpen B 1 - 5
19/09/2021 3 City Pirates Antwerpen B - Zandvliet Sport B 3 - 1
26/09/2021 4 FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
03/10/2021 5 City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk 0 - 4
10/10/2021 6 KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B 2 - 6
17/10/2021 7 City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B 0 - 6
24/10/2021 8 FC Merksem - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
31/10/2021 9 City Pirates Antwerpen B - FC Antwerpen Noord 4 - 7
07/11/2021 10 Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B 4 - 0
14/11/2021 11 City Pirates Antwerpen B - KFC Ranst B 3 - 6
21/11/2021 12 KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B 6 - 3
28/11/2021 13 City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem 0 - 9
05/12/2021 14 Excelsior Mariaburg B - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
12/12/2021 15 City Pirates Antwerpen B - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 's Gravenwezel-Schilde B - City Pirates Antwerpen B 7 - 0
30/01/2022 19 City Pirates Antwerpen B - FC Alberta Schilde 0 - 3
06/02/2022 20 KSK Ekeren Donk - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
13/02/2022 21 City Pirates Antwerpen B - KFC Schoten SK 3 - 2
20/02/2022 22 KVV Ternesse B - City Pirates Antwerpen B 1 - 0
27/02/2022 17 City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B 5 - 1
06/03/2022 23 City Pirates Antwerpen B - FC Merksem 0 - 7
13/03/2022 24 FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B 4 - 1
20/03/2022 25 City Pirates Antwerpen B - Tubantia Borgerhout 4 - 1
27/03/2022 26 KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B 1 - 1
03/04/2022 27 City Pirates Antwerpen B - KFC Antonia B 0 - 1
10/04/2022 28 KSK Oelegem - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
17/04/2022 18 Zandvliet Sport B - City Pirates Antwerpen B 2 - 4
24/04/2022 29 City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B 4 - 6
01/05/2022 30 City Pirates Antwerpen B - vrijSpeeldag 

Excelsior Mariaburg B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 1 - 2
12/09/2021 2 Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 0 - 3
19/09/2021 3 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde 0 - 4
26/09/2021 4 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B 3 - 0
03/10/2021 5 Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK 6 - 1
10/10/2021 6 KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B 3 - 0
17/10/2021 7 Excelsior Mariaburg B - FC Merksem 1 - 3
24/10/2021 8 FC Antwerpen Noord - Excelsior Mariaburg B 1 - 3
31/10/2021 9 Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
07/11/2021 10 KFC Ranst B - Excelsior Mariaburg B 0 - 2
14/11/2021 11 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B 2 - 2
21/11/2021 12 KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B 9 - 0
28/11/2021 13 Excelsior Mariaburg B - vrijSpeeldag 
05/12/2021 14 Excelsior Mariaburg B - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
12/12/2021 15 's Gravenwezel-Schilde B - Excelsior Mariaburg B 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 K Wijnegem VC B - Excelsior Mariaburg B 1 - 2
30/01/2022 19 Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk 0 - 6
06/02/2022 20 KFC Schoten SK - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
13/02/2022 21 Excelsior Mariaburg B - KVV Ternesse B 0 - 2
20/02/2022 22 FC Merksem - Excelsior Mariaburg B 5 - 0
27/02/2022 17 Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B 3 - 1
06/03/2022 23 Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord 3 - 5
13/03/2022 24 Tubantia Borgerhout - Excelsior Mariaburg B 6 - 2
20/03/2022 25 Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B 5 - 1
27/03/2022 26 KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
03/04/2022 27 Excelsior Mariaburg B - KSK Oelegem 0 - 3
10/04/2022 28 Excelsior Mariaburg B - vrijSpeeldag 
17/04/2022 18 FC Alberta Schilde - Excelsior Mariaburg B 6 - 0
24/04/2022 29 City Pirates Antwerpen B - Excelsior Mariaburg B 4 - 6
01/05/2022 30 Excelsior Mariaburg B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 0

FC Alberta Schilde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KFC Antonia B - FC Alberta Schilde 0 - 2
12/09/2021 2 FC Alberta Schilde - KSK Oelegem 1 - 0
19/09/2021 3 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde 0 - 4
26/09/2021 4 FC Alberta Schilde - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
03/10/2021 5 's Gravenwezel-Schilde B - FC Alberta Schilde 2 - 2
10/10/2021 6 FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B 6 - 1
17/10/2021 7 Zandvliet Sport B - FC Alberta Schilde 0 - 4
24/10/2021 8 FC Alberta Schilde - vrijSpeeldag 
31/10/2021 9 FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk 1 - 2
07/11/2021 10 KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde 1 - 2
14/11/2021 11 FC Alberta Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
21/11/2021 12 FC Merksem - FC Alberta Schilde 6 - 1
28/11/2021 13 FC Alberta Schilde - FC Antwerpen Noord 2 - 2
05/12/2021 14 Tubantia Borgerhout - FC Alberta Schilde 2 - 4
12/12/2021 15 FC Alberta Schilde - KFC Ranst B 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 FC Alberta Schilde - KFC Antonia B 3 - 2
30/01/2022 19 City Pirates Antwerpen B - FC Alberta Schilde 0 - 3
06/02/2022 20 FC Alberta Schilde - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 2
13/02/2022 21 K Wijnegem VC B - FC Alberta Schilde 0 - 6
20/02/2022 22 FC Alberta Schilde - Zandvliet Sport B 2 - 1
27/02/2022 17 KSK Oelegem - FC Alberta Schilde 5 - 4
06/03/2022 23 FC Alberta Schilde - vrijSpeeldag 
13/03/2022 24 KSK Ekeren Donk - FC Alberta Schilde 0 - 1
20/03/2022 25 FC Alberta Schilde - KFC Schoten SK 0 - 0
27/03/2022 26 KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde 1 - 5
03/04/2022 27 FC Alberta Schilde - FC Merksem 2 - 3
10/04/2022 28 FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde 2 - 5
17/04/2022 18 FC Alberta Schilde - Excelsior Mariaburg B 6 - 0
24/04/2022 29 FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout 4 - 1
01/05/2022 30 KFC Ranst B - FC Alberta Schilde 1 - 4

FC Antwerpen Noord

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 2 - 3
12/09/2021 2 FC Merksem - FC Antwerpen Noord 3 - 0
19/09/2021 3 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
26/09/2021 4 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 6 - 3
03/10/2021 5 KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord 1 - 5
10/10/2021 6 FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B 4 - 2
17/10/2021 7 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 1 - 2
24/10/2021 8 FC Antwerpen Noord - Excelsior Mariaburg B 1 - 3
31/10/2021 9 City Pirates Antwerpen B - FC Antwerpen Noord 4 - 7
07/11/2021 10 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 3
14/11/2021 11 K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord 3 - 4
21/11/2021 12 FC Antwerpen Noord - Zandvliet Sport B 4 - 0
28/11/2021 13 FC Alberta Schilde - FC Antwerpen Noord 2 - 2
05/12/2021 14 FC Antwerpen Noord - KSK Ekeren Donk 1 - 2
12/12/2021 15 KFC Schoten SK - FC Antwerpen Noord 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 3 - 6
30/01/2022 19 Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord 0 - 8
06/02/2022 20 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B 2 - 4
13/02/2022 21 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord 7 - 3
20/02/2022 22 FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem 4 - 5
24/02/2022 17 FC Antwerpen Noord - FC Merksem 0 - 8
27/02/2022 17 FC Antwerpen Noord - FC Merksem 24/02   Speeldag 
06/03/2022 23 Excelsior Mariaburg B - FC Antwerpen Noord 3 - 5
13/03/2022 24 FC Antwerpen Noord - City Pirates Antwerpen B 4 - 1
20/03/2022 25 's Gravenwezel-Schilde B - FC Antwerpen Noord 3 - 3
27/03/2022 26 FC Antwerpen Noord - K Wijnegem VC B 9 - 3
03/04/2022 27 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord 2 - 0
10/04/2022 28 FC Antwerpen Noord - FC Alberta Schilde 2 - 5
17/04/2022 18 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
24/04/2022 29 KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord 3 - 3
01/05/2022 30 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK 4 - 1

FC Merksem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Merksem - vrijSpeeldag 
12/09/2021 2 FC Merksem - FC Antwerpen Noord 3 - 0
19/09/2021 3 Tubantia Borgerhout - FC Merksem 1 - 4
26/09/2021 4 FC Merksem - KFC Ranst B 9 - 0
03/10/2021 5 KFC Antonia B - FC Merksem 1 - 4
10/10/2021 6 FC Merksem - KSK Oelegem 6 - 4
17/10/2021 7 Excelsior Mariaburg B - FC Merksem 1 - 3
24/10/2021 8 FC Merksem - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
31/10/2021 9 's Gravenwezel-Schilde B - FC Merksem 0 - 4
07/11/2021 10 FC Merksem - K Wijnegem VC B 5 - 1
14/11/2021 11 Zandvliet Sport B - FC Merksem 1 - 10
21/11/2021 12 FC Merksem - FC Alberta Schilde 6 - 1
28/11/2021 13 KSK Ekeren Donk - FC Merksem 08/12   Speeldag 
05/12/2021 14 FC Merksem - KFC Schoten SK 3 - 1
08/12/2021 13 KSK Ekeren Donk - FC Merksem 0 - 1
12/12/2021 15 KVV Ternesse B - FC Merksem 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 FC Merksem - vrijSpeeldag 
30/01/2022 19 KFC Ranst B - FC Merksem 0 - 8
06/02/2022 20 FC Merksem - KFC Antonia B 6 - 0
13/02/2022 21 KSK Oelegem - FC Merksem 2 - 3
20/02/2022 22 FC Merksem - Excelsior Mariaburg B 5 - 0
24/02/2022 17 FC Antwerpen Noord - FC Merksem 0 - 8
27/02/2022 17 FC Antwerpen Noord - FC Merksem 24/02   Speeldag 
06/03/2022 23 City Pirates Antwerpen B - FC Merksem 0 - 7
13/03/2022 24 FC Merksem - 's Gravenwezel-Schilde B 8 - 1
20/03/2022 25 K Wijnegem VC B - FC Merksem 0 - 15
27/03/2022 26 FC Merksem - Zandvliet Sport B (ff.) 5 - 0
03/04/2022 27 FC Alberta Schilde - FC Merksem 2 - 3
10/04/2022 28 FC Merksem - KSK Ekeren Donk 3 - 0
17/04/2022 18 FC Merksem - Tubantia Borgerhout 7 - 1
24/04/2022 29 KFC Schoten SK - FC Merksem 1 - 5
01/05/2022 30 FC Merksem - KVV Ternesse B 9 - 0

K Wijnegem VC B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Excelsior Mariaburg B - K Wijnegem VC B 1 - 2
12/09/2021 2 K Wijnegem VC B - City Pirates Antwerpen B 1 - 5
19/09/2021 3 's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 1 - 0
26/09/2021 4 K Wijnegem VC B - vrijSpeeldag 
03/10/2021 5 K Wijnegem VC B - Zandvliet Sport B 0 - 2
10/10/2021 6 FC Alberta Schilde - K Wijnegem VC B 6 - 1
17/10/2021 7 K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk 0 - 6
24/10/2021 8 KFC Schoten SK - K Wijnegem VC B 4 - 0
31/10/2021 9 K Wijnegem VC B - KVV Ternesse B 1 - 4
07/11/2021 10 FC Merksem - K Wijnegem VC B 5 - 1
14/11/2021 11 K Wijnegem VC B - FC Antwerpen Noord 3 - 4
21/11/2021 12 Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B 2 - 1
28/11/2021 13 K Wijnegem VC B - KFC Ranst B 1 - 3
05/12/2021 14 KFC Antonia B - K Wijnegem VC B 3 - 0
12/12/2021 15 K Wijnegem VC B - KSK Oelegem 0 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 K Wijnegem VC B - Excelsior Mariaburg B 1 - 2
30/01/2022 19 K Wijnegem VC B - vrijSpeeldag 
06/02/2022 20 Zandvliet Sport B - K Wijnegem VC B 0 - 0
13/02/2022 21 K Wijnegem VC B - FC Alberta Schilde 0 - 6
20/02/2022 22 KSK Ekeren Donk - K Wijnegem VC B 8 - 0
27/02/2022 17 City Pirates Antwerpen B - K Wijnegem VC B 5 - 1
06/03/2022 23 K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK 1 - 2
13/03/2022 24 KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B 4 - 0
20/03/2022 25 K Wijnegem VC B - FC Merksem 0 - 15
27/03/2022 26 FC Antwerpen Noord - K Wijnegem VC B 9 - 3
03/04/2022 27 K Wijnegem VC B - Tubantia Borgerhout 1 - 4
10/04/2022 28 KFC Ranst B - K Wijnegem VC B 4 - 0
17/04/2022 18 K Wijnegem VC B - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 4
24/04/2022 29 K Wijnegem VC B - KFC Antonia B 0 - 1
01/05/2022 30 KSK Oelegem - K Wijnegem VC B 13 - 0

KFC Antonia B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KFC Antonia B - FC Alberta Schilde 0 - 2
12/09/2021 2 KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 2 - 1
19/09/2021 3 KFC Antonia B - KFC Schoten SK 2 - 1
26/09/2021 4 KVV Ternesse B - KFC Antonia B 7 - 0
03/10/2021 5 KFC Antonia B - FC Merksem 1 - 4
10/10/2021 6 FC Antwerpen Noord - KFC Antonia B 4 - 2
17/10/2021 7 KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout 1 - 1
24/10/2021 8 KFC Ranst B - KFC Antonia B 1 - 2
31/10/2021 9 KFC Antonia B - vrijSpeeldag 
07/11/2021 10 KFC Antonia B - KSK Oelegem 2 - 6
14/11/2021 11 Excelsior Mariaburg B - KFC Antonia B 2 - 2
21/11/2021 12 KFC Antonia B - City Pirates Antwerpen B 6 - 3
28/11/2021 13 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Antonia B 1 - 0
05/12/2021 14 KFC Antonia B - K Wijnegem VC B 3 - 0
12/12/2021 15 Zandvliet Sport B - KFC Antonia B 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 FC Alberta Schilde - KFC Antonia B 3 - 2
30/01/2022 19 KFC Antonia B - KVV Ternesse B 0 - 2
06/02/2022 20 FC Merksem - KFC Antonia B 6 - 0
13/02/2022 21 KFC Antonia B - FC Antwerpen Noord 7 - 3
20/02/2022 22 Tubantia Borgerhout - KFC Antonia B 1 - 3
27/02/2022 17 KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
06/03/2022 23 KFC Antonia B - KFC Ranst B 3 - 2
13/03/2022 24 KFC Antonia B - vrijSpeeldag 
20/03/2022 25 KSK Oelegem - KFC Antonia B 5 - 1
27/03/2022 26 KFC Antonia B - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
03/04/2022 27 City Pirates Antwerpen B - KFC Antonia B 0 - 1
10/04/2022 28 KFC Antonia B - 's Gravenwezel-Schilde B 3 - 3
17/04/2022 18 KFC Schoten SK - KFC Antonia B 3 - 3
24/04/2022 29 K Wijnegem VC B - KFC Antonia B 0 - 1
01/05/2022 30 KFC Antonia B - Zandvliet Sport B 4 - 0

KFC Ranst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
12/09/2021 2 KFC Schoten SK - KFC Ranst B 3 - 5
19/09/2021 3 KFC Ranst B - KVV Ternesse B 1 - 6
26/09/2021 4 FC Merksem - KFC Ranst B 9 - 0
03/10/2021 5 KFC Ranst B - FC Antwerpen Noord 1 - 5
10/10/2021 6 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 0 - 4
17/10/2021 7 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
24/10/2021 8 KFC Ranst B - KFC Antonia B 1 - 2
31/10/2021 9 KSK Oelegem - KFC Ranst B 8 - 3
07/11/2021 10 KFC Ranst B - Excelsior Mariaburg B 0 - 2
14/11/2021 11 City Pirates Antwerpen B - KFC Ranst B 3 - 6
21/11/2021 12 KFC Ranst B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
28/11/2021 13 K Wijnegem VC B - KFC Ranst B 1 - 3
05/12/2021 14 KFC Ranst B - Zandvliet Sport B 2 - 1
12/12/2021 15 FC Alberta Schilde - KFC Ranst B 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KSK Ekeren Donk - KFC Ranst B 3 - 1
30/01/2022 19 KFC Ranst B - FC Merksem 0 - 8
06/02/2022 20 FC Antwerpen Noord - KFC Ranst B 2 - 4
13/02/2022 21 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 3 - 0
20/02/2022 22 KFC Ranst B - vrijSpeeldag 
27/02/2022 17 KFC Ranst B - KFC Schoten SK 2 - 1
06/03/2022 23 KFC Antonia B - KFC Ranst B 3 - 2
13/03/2022 24 KFC Ranst B - KSK Oelegem 0 - 7
20/03/2022 25 Excelsior Mariaburg B - KFC Ranst B 5 - 1
27/03/2022 26 KFC Ranst B - City Pirates Antwerpen B 1 - 1
03/04/2022 27 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Ranst B 4 - 2
10/04/2022 28 KFC Ranst B - K Wijnegem VC B 4 - 0
17/04/2022 18 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 6 - 0
24/04/2022 29 Zandvliet Sport B - KFC Ranst B 2 - 0
01/05/2022 30 KFC Ranst B - FC Alberta Schilde 1 - 4

KFC Schoten SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Tubantia Borgerhout - KFC Schoten SK 1 - 3
12/09/2021 2 KFC Schoten SK - KFC Ranst B 3 - 5
19/09/2021 3 KFC Antonia B - KFC Schoten SK 2 - 1
26/09/2021 4 KFC Schoten SK - KSK Oelegem 3 - 7
03/10/2021 5 Excelsior Mariaburg B - KFC Schoten SK 6 - 1
10/10/2021 6 KFC Schoten SK - City Pirates Antwerpen B 2 - 6
17/10/2021 7 's Gravenwezel-Schilde B - KFC Schoten SK 5 - 2
24/10/2021 8 KFC Schoten SK - K Wijnegem VC B 4 - 0
31/10/2021 9 Zandvliet Sport B - KFC Schoten SK 3 - 1
07/11/2021 10 KFC Schoten SK - FC Alberta Schilde 1 - 2
14/11/2021 11 KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK 2 - 2
21/11/2021 12 KFC Schoten SK - vrijSpeeldag 
28/11/2021 13 KFC Schoten SK - KVV Ternesse B 2 - 0
05/12/2021 14 FC Merksem - KFC Schoten SK 3 - 1
12/12/2021 15 KFC Schoten SK - FC Antwerpen Noord 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout 4 - 4
30/01/2022 19 KSK Oelegem - KFC Schoten SK 7 - 3
06/02/2022 20 KFC Schoten SK - Excelsior Mariaburg B 2 - 1
13/02/2022 21 City Pirates Antwerpen B - KFC Schoten SK 3 - 2
20/02/2022 22 KFC Schoten SK - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 1
27/02/2022 17 KFC Ranst B - KFC Schoten SK 2 - 1
06/03/2022 23 K Wijnegem VC B - KFC Schoten SK 1 - 2
13/03/2022 24 KFC Schoten SK - Zandvliet Sport B 3 - 0
20/03/2022 25 FC Alberta Schilde - KFC Schoten SK 0 - 0
27/03/2022 26 KFC Schoten SK - KSK Ekeren Donk 1 - 3
03/04/2022 27 KFC Schoten SK - vrijSpeeldag 
10/04/2022 28 KVV Ternesse B - KFC Schoten SK 3 - 3
17/04/2022 18 KFC Schoten SK - KFC Antonia B 3 - 3
24/04/2022 29 KFC Schoten SK - FC Merksem 1 - 5
01/05/2022 30 FC Antwerpen Noord - KFC Schoten SK 4 - 1

KSK Ekeren Donk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KFC Ranst B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
12/09/2021 2 KSK Ekeren Donk - KFC Antonia B 2 - 1
19/09/2021 3 KSK Oelegem - KSK Ekeren Donk 1 - 4
26/09/2021 4 KSK Ekeren Donk - Excelsior Mariaburg B 3 - 0
03/10/2021 5 City Pirates Antwerpen B - KSK Ekeren Donk 0 - 4
10/10/2021 6 KSK Ekeren Donk - 's Gravenwezel-Schilde B 4 - 0
17/10/2021 7 K Wijnegem VC B - KSK Ekeren Donk 0 - 6
24/10/2021 8 KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B 8 - 0
31/10/2021 9 FC Alberta Schilde - KSK Ekeren Donk 1 - 2
07/11/2021 10 KSK Ekeren Donk - vrijSpeeldag 
14/11/2021 11 KSK Ekeren Donk - KFC Schoten SK 2 - 2
21/11/2021 12 KVV Ternesse B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
28/11/2021 13 KSK Ekeren Donk - FC Merksem 08/12   Speeldag 
05/12/2021 14 FC Antwerpen Noord - KSK Ekeren Donk 1 - 2
08/12/2021 13 KSK Ekeren Donk - FC Merksem 0 - 1
12/12/2021 15 KSK Ekeren Donk - Tubantia Borgerhout 5 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KSK Ekeren Donk - KFC Ranst B 3 - 1
30/01/2022 19 Excelsior Mariaburg B - KSK Ekeren Donk 0 - 6
06/02/2022 20 KSK Ekeren Donk - City Pirates Antwerpen B 3 - 2
13/02/2022 21 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Ekeren Donk 2 - 0
20/02/2022 22 KSK Ekeren Donk - K Wijnegem VC B 8 - 0
27/02/2022 17 KFC Antonia B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
06/03/2022 23 Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk 0 - 4
13/03/2022 24 KSK Ekeren Donk - FC Alberta Schilde 0 - 1
20/03/2022 25 KSK Ekeren Donk - vrijSpeeldag 
27/03/2022 26 KFC Schoten SK - KSK Ekeren Donk 1 - 3
03/04/2022 27 KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B 6 - 3
10/04/2022 28 FC Merksem - KSK Ekeren Donk 3 - 0
17/04/2022 18 KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem 2 - 3
24/04/2022 29 KSK Ekeren Donk - FC Antwerpen Noord 3 - 3
01/05/2022 30 Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk 2 - 8

KSK Oelegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KSK Oelegem - Zandvliet Sport B 7 - 0
12/09/2021 2 FC Alberta Schilde - KSK Oelegem 1 - 0
19/09/2021 3 KSK Oelegem - KSK Ekeren Donk 1 - 4
26/09/2021 4 KFC Schoten SK - KSK Oelegem 3 - 7
03/10/2021 5 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 2 - 0
10/10/2021 6 FC Merksem - KSK Oelegem 6 - 4
17/10/2021 7 KSK Oelegem - FC Antwerpen Noord 1 - 2
24/10/2021 8 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 4
31/10/2021 9 KSK Oelegem - KFC Ranst B 8 - 3
07/11/2021 10 KFC Antonia B - KSK Oelegem 2 - 6
14/11/2021 11 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
21/11/2021 12 KSK Oelegem - Excelsior Mariaburg B 9 - 0
28/11/2021 13 City Pirates Antwerpen B - KSK Oelegem 0 - 9
05/12/2021 14 KSK Oelegem - 's Gravenwezel-Schilde B 5 - 1
12/12/2021 15 K Wijnegem VC B - KSK Oelegem 0 - 6

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 Zandvliet Sport B - KSK Oelegem 0 - 6
30/01/2022 19 KSK Oelegem - KFC Schoten SK 7 - 3
06/02/2022 20 KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 0
13/02/2022 21 KSK Oelegem - FC Merksem 2 - 3
20/02/2022 22 FC Antwerpen Noord - KSK Oelegem 4 - 5
27/02/2022 17 KSK Oelegem - FC Alberta Schilde 5 - 4
06/03/2022 23 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 7 - 1
13/03/2022 24 KFC Ranst B - KSK Oelegem 0 - 7
20/03/2022 25 KSK Oelegem - KFC Antonia B 5 - 1
27/03/2022 26 KSK Oelegem - vrijSpeeldag 
03/04/2022 27 Excelsior Mariaburg B - KSK Oelegem 0 - 3
10/04/2022 28 KSK Oelegem - City Pirates Antwerpen B 2 - 0
17/04/2022 18 KSK Ekeren Donk - KSK Oelegem 2 - 3
24/04/2022 29 's Gravenwezel-Schilde B - KSK Oelegem 1 - 2
01/05/2022 30 KSK Oelegem - K Wijnegem VC B 13 - 0

KVV Ternesse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Antwerpen Noord - KVV Ternesse B 2 - 3
12/09/2021 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 10 - 0
19/09/2021 3 KFC Ranst B - KVV Ternesse B 1 - 6
26/09/2021 4 KVV Ternesse B - KFC Antonia B 7 - 0
03/10/2021 5 KSK Oelegem - KVV Ternesse B 2 - 0
10/10/2021 6 KVV Ternesse B - Excelsior Mariaburg B 3 - 0
17/10/2021 7 City Pirates Antwerpen B - KVV Ternesse B 0 - 6
24/10/2021 8 KVV Ternesse B - 's Gravenwezel-Schilde B 2 - 1
31/10/2021 9 K Wijnegem VC B - KVV Ternesse B 1 - 4
07/11/2021 10 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B 17/11   Speeldag 
14/11/2021 11 FC Alberta Schilde - KVV Ternesse B 3 - 0
17/11/2021 10 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B 3 - 1
21/11/2021 12 KVV Ternesse B - KSK Ekeren Donk 0 - 1
28/11/2021 13 KFC Schoten SK - KVV Ternesse B 2 - 0
05/12/2021 14 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
12/12/2021 15 KVV Ternesse B - FC Merksem 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KVV Ternesse B - FC Antwerpen Noord 3 - 6
30/01/2022 19 KFC Antonia B - KVV Ternesse B 0 - 2
06/02/2022 20 KVV Ternesse B - KSK Oelegem 0 - 0
13/02/2022 21 Excelsior Mariaburg B - KVV Ternesse B 0 - 2
20/02/2022 22 KVV Ternesse B - City Pirates Antwerpen B 1 - 0
27/02/2022 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 0 - 1
06/03/2022 23 's Gravenwezel-Schilde B - KVV Ternesse B 1 - 7
13/03/2022 24 KVV Ternesse B - K Wijnegem VC B 4 - 0
20/03/2022 25 Zandvliet Sport B - KVV Ternesse B 0 - 3
27/03/2022 26 KVV Ternesse B - FC Alberta Schilde 1 - 5
03/04/2022 27 KSK Ekeren Donk - KVV Ternesse B 6 - 3
10/04/2022 28 KVV Ternesse B - KFC Schoten SK 3 - 3
17/04/2022 18 KVV Ternesse B - KFC Ranst B 6 - 0
24/04/2022 29 KVV Ternesse B - vrijSpeeldag 
01/05/2022 30 FC Merksem - KVV Ternesse B 9 - 0

Tubantia Borgerhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Tubantia Borgerhout - KFC Schoten SK 1 - 3
12/09/2021 2 KVV Ternesse B - Tubantia Borgerhout 10 - 0
19/09/2021 3 Tubantia Borgerhout - FC Merksem 1 - 4
26/09/2021 4 FC Antwerpen Noord - Tubantia Borgerhout 6 - 3
03/10/2021 5 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
10/10/2021 6 Tubantia Borgerhout - KFC Ranst B 0 - 4
17/10/2021 7 KFC Antonia B - Tubantia Borgerhout 1 - 1
24/10/2021 8 Tubantia Borgerhout - KSK Oelegem 2 - 4
31/10/2021 9 Excelsior Mariaburg B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
07/11/2021 10 Tubantia Borgerhout - City Pirates Antwerpen B 4 - 0
14/11/2021 11 's Gravenwezel-Schilde B - Tubantia Borgerhout 3 - 1
21/11/2021 12 Tubantia Borgerhout - K Wijnegem VC B 2 - 1
28/11/2021 13 Zandvliet Sport B - Tubantia Borgerhout 2 - 2
05/12/2021 14 Tubantia Borgerhout - FC Alberta Schilde 2 - 4
12/12/2021 15 KSK Ekeren Donk - Tubantia Borgerhout 5 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 KFC Schoten SK - Tubantia Borgerhout 4 - 4
30/01/2022 19 Tubantia Borgerhout - FC Antwerpen Noord 0 - 8
06/02/2022 20 Tubantia Borgerhout - vrijSpeeldag 
13/02/2022 21 KFC Ranst B - Tubantia Borgerhout 3 - 0
20/02/2022 22 Tubantia Borgerhout - KFC Antonia B 1 - 3
27/02/2022 17 Tubantia Borgerhout - KVV Ternesse B 0 - 1
06/03/2022 23 KSK Oelegem - Tubantia Borgerhout 7 - 1
13/03/2022 24 Tubantia Borgerhout - Excelsior Mariaburg B 6 - 2
20/03/2022 25 City Pirates Antwerpen B - Tubantia Borgerhout 4 - 1
27/03/2022 26 Tubantia Borgerhout - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3
03/04/2022 27 K Wijnegem VC B - Tubantia Borgerhout 1 - 4
10/04/2022 28 Tubantia Borgerhout - Zandvliet Sport B 2 - 1
17/04/2022 18 FC Merksem - Tubantia Borgerhout 7 - 1
24/04/2022 29 FC Alberta Schilde - Tubantia Borgerhout 4 - 1
01/05/2022 30 Tubantia Borgerhout - KSK Ekeren Donk 2 - 8

Zandvliet Sport B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KSK Oelegem - Zandvliet Sport B 7 - 0
12/09/2021 2 Zandvliet Sport B - Excelsior Mariaburg B 0 - 3
19/09/2021 3 City Pirates Antwerpen B - Zandvliet Sport B 3 - 1
26/09/2021 4 Zandvliet Sport B - 's Gravenwezel-Schilde B 1 - 2
03/10/2021 5 K Wijnegem VC B - Zandvliet Sport B 0 - 2
10/10/2021 6 Zandvliet Sport B - vrijSpeeldag 
17/10/2021 7 Zandvliet Sport B - FC Alberta Schilde 0 - 4
24/10/2021 8 KSK Ekeren Donk - Zandvliet Sport B 8 - 0
31/10/2021 9 Zandvliet Sport B - KFC Schoten SK 3 - 1
07/11/2021 10 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B 17/11   Speeldag 
14/11/2021 11 Zandvliet Sport B - FC Merksem 1 - 10
17/11/2021 10 KVV Ternesse B - Zandvliet Sport B 3 - 1
21/11/2021 12 FC Antwerpen Noord - Zandvliet Sport B 4 - 0
28/11/2021 13 Zandvliet Sport B - Tubantia Borgerhout 2 - 2
05/12/2021 14 KFC Ranst B - Zandvliet Sport B 2 - 1
12/12/2021 15 Zandvliet Sport B - KFC Antonia B 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/12/2021 16 Zandvliet Sport B - KSK Oelegem 0 - 6
30/01/2022 19 's Gravenwezel-Schilde B - Zandvliet Sport B 2 - 0
06/02/2022 20 Zandvliet Sport B - K Wijnegem VC B 0 - 0
13/02/2022 21 Zandvliet Sport B - vrijSpeeldag 
20/02/2022 22 FC Alberta Schilde - Zandvliet Sport B 2 - 1
27/02/2022 17 Excelsior Mariaburg B - Zandvliet Sport B 3 - 1
06/03/2022 23 Zandvliet Sport B - KSK Ekeren Donk 0 - 4
13/03/2022 24 KFC Schoten SK - Zandvliet Sport B 3 - 0
20/03/2022 25 Zandvliet Sport B - KVV Ternesse B 0 - 3
27/03/2022 26 FC Merksem - Zandvliet Sport B (ff.) 5 - 0
03/04/2022 27 Zandvliet Sport B - FC Antwerpen Noord 2 - 0
10/04/2022 28 Tubantia Borgerhout - Zandvliet Sport B 2 - 1
17/04/2022 18 Zandvliet Sport B - City Pirates Antwerpen B 2 - 4
24/04/2022 29 Zandvliet Sport B - KFC Ranst B 2 - 0
01/05/2022 30 KFC Antonia B - Zandvliet Sport B 4 - 0

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

4e PROVINCIALE 2021-2022 - PROMOTIE

** In het seizoen 2021-2022 worden de ploegen van 4e provinciale ingedeeld in zes reeksen met 15 ploegen of 16 ploegen.
Dit zijn de parameters voor promotie:
* De zes kampioenen (uit de reeksen A tot en met F) promoveren rechtstreeks naar 3e provinciale.

* Bij 15 ploegen in een reeks zijn er twee periodes van 15 speeldagen, die dus twee periodewinnaars opleveren.
* De eerste periode is dan speeldag 1 tot en met 15 (14 wds). De tweede periode van speeldag 15 tot en met 30 (14 wds).

* De promotie-eindronde in de reeksen A, B en F met 15 ploegen: hier nemen, naast de twee periodekampioenen, ook de 2e en 3e in de eindrangschikking deel, of de volgende ploeg(en) in die eindrangschikking indien
a. er geen 2 verschillende periodewinnaars zijn geweest,
b. of indien de 1e, 2e of 3e in de eindrangschikking ook periodekampioen is geweest.
* Dat zijn dus al twaalf ploegen in totaal.

* Bij 16 ploegen in een reeks zijn er drie periodes van 10 speeldagen, die dus drie periodewinnaars opleveren.

* De promotie-eindronde in de reeksen C, D en E met 16 ploegen: hier neemt, naast de drie periodekampioenen, ook de 2e in de eindrangschikking deel, of de volgende ploeg(en) in die eindrangschikking indien
a. er geen 3 verschillende periodewinnaars zijn geweest,
b. of indien één van de periodewinnaars ook de kampioen is.
* Hier zijn er dus eveneens twaalf ploegen in totaal, zodat de promotie-eindronde gespeeld wordt door 24 ploegen.

* De promotie-eindronde van 4e provinciale:
* Op de eerste speeldag zijn er (na loting) 12 wedstrijden met rechtstreekse uitschakeling.
* Op de tweede speeldag zijn er dan 6 wedstrijden, ook met rechtstreekse uitschakeling, en dus zes winnaars.
>> Bij een gelijke eindstand op de eerste en tweede speeldag volgen er beslissende verlengingen en eventueel strafschoppen.
* Op speeldag drie zijn er dan 3 wedstrijden, de "heenwedstrijden van de finale".
* En op speeldag vier worden de 3 "terugwedstrijden van de finale" gespeeld met, bij een gelijke stand over de twee wedstrijden, beslissende verlengingen en eventueel strafschoppen.
* De drie winnaars van die finalewedstrijden (heen en terug) plus de beste verliezer van "de finale" (speeldag 3 en 4 van de eindronde) stijgen naar 3e provinciale.
* De beste verliezer (of eventueel extra stijger of stijgers) wordt (worden) aangeduid volgens de gewone parameters van de 2e eindrondefase (punten, doelsaldo, gescoorde goals, en dan de cijfers uit de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gescoorde goals, en indien nodig bij lottrekking).

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2021-2022 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 12 mei 2021.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).