Recrea Dames Reeksen A-B-C Geografisch | Archief Recrea Dames Reeks B - 2020-2021 | Recreatief Dames - Reeks C |
Speeldag 26 (3 april 2022) | ||||||
Vrij. | 01/04 | 20u00 | SV Noorse A | - | Vremde B | 1 - 3 |
Vrij. | 01/04 | 20u00 | Waarloos 4 | - | 's Gravenwezel-Schilde | 7 - 1 |
Zat. | 02/04 | 18u00 | SV Sint-Jozef | - | Den Orgel A | 0 - 1 |
Zat. | 02/04 | 20u00 | FC Belgica | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 6 |
Zon. | 03/04 | 14u30 | SC OLVE | - | FC Patro Hoevenen | 0 - 0 |
Zon. | 03/04 | 14u30 | SV Groenendaal | - | Bacwalde | 2 - 1 |
Don. | 28/04 | 20u00 | VK Simikos B | - | Ostan | 1 - 1 |
Vorige speeldag | Huidig klassement |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Speeldag 1 (5 september 2021) | |||
SV Noorse A | - | Den Orgel A | 10 - 1 |
Waarloos 4 | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 |
's Gravenwezel-Schilde (ff.) | - | Bacwalde | 0 - 5 |
FC Belgica | - | Vremde B | 0 - 2 |
VK Simikos B | - | FC Patro Hoevenen | 6 - 1 |
SC OLVE | - | Oxaco-Boechout B | 0 - 0 |
SV Groenendaal | - | Ostan | 5 - 1 |
Speeldag 2 (12 september 2021) | |||
Vremde B | - | SC OLVE | 4 - 0 |
Ostan | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 |
FC Patro Hoevenen | - | SV Groenendaal | 0 - 10 |
Bacwalde (ff.) | - | Waarloos 4 | 0 - 5 |
SV Sint-Jozef | - | SV Noorse A | 1 - 4 |
Oxaco-Boechout B | - | VK Simikos B | 2 - 0 |
Den Orgel A | - | FC Belgica | 8 - 6 |
Speeldag 3 (19 september 2021) | |||
Waarloos 4 | - | SV Noorse A | 1 - 10 |
's Gravenwezel-Schilde | - | FC Patro Hoevenen | 1 - 2 |
Bacwalde | - | Ostan | 1 - 2 |
FC Belgica | - | SV Sint-Jozef | 5 - 2 |
VK Simikos B (ff.) | - | Vremde B | 0 - 5 |
SV Groenendaal | - | Oxaco-Boechout B | 6 - 3 |
SC OLVE | - | Den Orgel A | 0 - 4 |
Speeldag 4 (26 september 2021) | |||
Vremde B | - | SV Groenendaal | 2 - 8 |
SV Noorse A | - | FC Belgica | 12 - 2 |
Ostan | - | Waarloos 4 | 2 - 2 |
FC Patro Hoevenen | - | Bacwalde | 1 - 3 |
SV Sint-Jozef | - | SC OLVE | 1 - 1 |
Oxaco-Boechout B | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 |
Den Orgel A | - | VK Simikos B | 4 - 0 |
Speeldag 5 (3 oktober 2021) | |||
Waarloos 4 | - | FC Belgica | 3 - 1 |
's Gravenwezel-Schilde | - | Vremde B | 1 - 3 |
Ostan | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 0 |
Bacwalde | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 2 |
VK Simikos B | - | SV Sint-Jozef | 3 - 0 |
SV Groenendaal | - | Den Orgel A | 6 - 0 |
SC OLVE | - | SV Noorse A | 3 - 4 |
Speeldag 6 (10 oktober 2021) | |||
Vremde B | - | Bacwalde | 4 - 0 |
SV Noorse A | - | VK Simikos B | 8 - 3 |
FC Patro Hoevenen | - | Waarloos 4 | 2 - 3 |
SV Sint-Jozef | - | SV Groenendaal | 3 - 5 |
FC Belgica | - | SC OLVE | 0 - 9 |
Oxaco-Boechout B | - | Ostan | 1 - 1 |
Den Orgel A | - | 's Gravenwezel-Schilde | 4 - 1 |
Speeldag 7 (17 oktober 2021) | |||
Waarloos 4 | - | SC OLVE | 0 - 6 |
FC Patro Hoevenen | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 4 |
's Gravenwezel-Schilde | - | SV Sint-Jozef | 1 - 2 |
Ostan | - | Vremde B | 5 - 1 |
Bacwalde | - | Den Orgel A | 2 - 6 |
VK Simikos B | - | FC Belgica | 6 - 8 |
SV Groenendaal | - | SV Noorse A | 4 - 4 |
Speeldag 8 (24 oktober 2021) | |||
Vremde B | - | FC Patro Hoevenen | 4 - 1 |
SV Noorse A | - | 's Gravenwezel-Schilde | 10 - 0 |
SV Sint-Jozef | - | Bacwalde | 1 - 1 |
FC Belgica | - | SV Groenendaal | 3 - 2 |
Oxaco-Boechout B | - | Waarloos 4 | 2 - 1 |
Den Orgel A | - | Ostan | 6 - 0 |
SC OLVE | - | VK Simikos B | 2 - 0 |
Speeldag 9 (31 oktober 2021) | |||
Waarloos 4 | - | VK Simikos B | 0 - 4 |
's Gravenwezel-Schilde | - | FC Belgica | 5 - 8 |
FC Patro Hoevenen | - | Den Orgel A | 4 - 6 |
Bacwalde | - | SV Noorse A | 1 - 5 |
Ostan | - | SV Sint-Jozef | 2 - 2 |
Oxaco-Boechout B | - | Vremde B | 2 - 1 |
SV Groenendaal | - | SC OLVE | 4 - 1 |
Speeldag 10 (7 november 2021) | |||
Vremde B | - | Waarloos 4 | 1 - 1 |
SV Noorse A | - | Ostan | 0 - 0 |
SV Sint-Jozef | - | FC Patro Hoevenen (ff.) | 5 - 0 |
FC Belgica | - | Bacwalde | 3 - 3 |
VK Simikos B | - | SV Groenendaal | 2 - 5 |
Den Orgel A | - | Oxaco-Boechout B | 3 - 1 |
SC OLVE | - | 's Gravenwezel-Schilde | 7 - 2 |
Speeldag 11 (14 november 2021) | |||
Vremde B | - | Den Orgel A | 3 - 2 |
Waarloos 4 | - | SV Groenendaal | 3 - 0 |
's Gravenwezel-Schilde | - | VK Simikos B | 4 - 5 |
Bacwalde | - | SC OLVE | 0 - 0 |
Ostan | - | FC Belgica | 4 - 5 |
FC Patro Hoevenen | - | SV Noorse A | 3 - 7 |
Oxaco-Boechout B | - | SV Sint-Jozef | 2 - 2 |
Speeldag 12 (21 november 2021) | |||
Waarloos 4 | - | Den Orgel A | 2 - 6 |
SV Noorse A | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 4 |
SV Sint-Jozef | - | Vremde B | 3 - 1 |
FC Belgica | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 0 |
VK Simikos B | - | Bacwalde | 2 - 1 |
SC OLVE | - | Ostan | 3 - 1 |
SV Groenendaal | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 1 |
Speeldag 13 (28 november 2021) | |||
Vremde B | - | SV Noorse A | 3 - 1 |
's Gravenwezel-Schilde | - | Waarloos 4 | 3 - 3 |
Ostan | - | VK Simikos B | 2 - 0 |
Bacwalde | - | SV Groenendaal | 8 - 1 |
FC Patro Hoevenen | - | SC OLVE | 4 - 2 |
Oxaco-Boechout B | - | FC Belgica | 4 - 5 |
Den Orgel A | - | SV Sint-Jozef | 7 - 0 |
Inhaalwedstrijden (dinsdag 30 november 2021) | ||||
FC Patro Hoevenen | - | VK Simikos B | 0 - 7 | Speeldag 14 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 1 december 2021) | ||||
FC Belgica | - | Bacwalde | 3 - 3 | Speeldag 10 |
Speeldag 14 (5 december 2021) | |||
Vremde B | - | FC Belgica | 3 - 0 |
Bacwalde | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 3 |
FC Patro Hoevenen | - | VK Simikos B | 0 - 7 |
Ostan | - | SV Groenendaal | 1 - 3 |
SV Sint-Jozef | - | Waarloos 4 | 4 - 2 |
Oxaco-Boechout B | - | SC OLVE | 0 - 0 |
Den Orgel A | - | SV Noorse A | 7 - 0 |
Inhaalwedstrijden (vrijdag 10 december 2021) | ||||
Vremde B | - | SC OLVE | 4 - 0 | Speeldag 2 |
FC Patro Hoevenen | - | Bacwalde | 1 - 3 | Speeldag 4 |
Ostan | - | SV Sint-Jozef | 2 - 2 | Speeldag 9 |
's Gravenwezel-Schilde | - | VK Simikos B | 4 - 5 | Speeldag 11 |
Inhaalwedstrijden (zondag 12 december 2021) | ||||
SC OLVE | - | Den Orgel A | 0 - 4 | Speeldag 3 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 15 december 2021) | ||||
SV Sint-Jozef | - | FC Patro Hoevenen (ff.) | 5 - 0 | Speeldag 10 |
Inhaalwedstrijden (zondag 19 december 2021) | ||||
VK Simikos B | - | FC Patro Hoevenen | 6 - 1 | Speeldag 1 |
Speeldag 15 (9 januari 2022) | |||
SV Noorse A | - | SV Sint-Jozef | 8 - 0 |
Waarloos 4 | - | Bacwalde | 3 - 7 |
's Gravenwezel-Schilde | - | Ostan | 2 - 1 |
FC Belgica | - | Den Orgel A | 4 - 5 |
VK Simikos B | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 3 |
SV Groenendaal | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 0 |
SC OLVE | - | Vremde B | 27/04 |
Speeldag 16 (16 januari 2022) | |||
Vremde B | - | VK Simikos B | 0 - 0 |
SV Noorse A | - | Waarloos 4 (ff.) | 5 - 0 |
FC Patro Hoevenen | - | 's Gravenwezel-Schilde | 3 - 3 |
Ostan | - | Bacwalde | 1 - 0 |
SV Sint-Jozef | - | FC Belgica | 2 - 0 |
Oxaco-Boechout B | - | SV Groenendaal | 0 - 4 |
Den Orgel A | - | SC OLVE | 2 - 4 |
Inhaalwedstrijden (zondag 16 januari 2022) | ||||
Den Orgel A | - | Vremde B | 0 - 3 | Speeldag 24 |
Speeldag 17 (23 januari 2022) | |||
Waarloos 4 | - | Ostan | 4 - 2 |
Bacwalde | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 1 |
's Gravenwezel-Schilde | - | Oxaco-Boechout B | 3 - 4 |
FC Belgica | - | SV Noorse A | 3 - 10 |
VK Simikos B | - | Den Orgel A | 0 - 1 |
SV Groenendaal | - | Vremde B | 0 - 8 |
SC OLVE | - | SV Sint-Jozef | 4 - 0 |
Speeldag 18 (30 januari 2022) | |||
Vremde B | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 1 |
SV Noorse A | - | SC OLVE | 1 - 1 |
FC Patro Hoevenen | - | Ostan | 0 - 0 |
SV Sint-Jozef | - | VK Simikos B | 0 - 3 |
FC Belgica | - | Waarloos 4 | 0 - 4 |
Oxaco-Boechout B | - | Bacwalde | 1 - 1 |
Den Orgel A | - | SV Groenendaal | 6 - 0 |
Speeldag 19 (6 februari 2022) | |||
Waarloos 4 | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 2 |
Bacwalde | - | Vremde B | 1 - 1 |
's Gravenwezel-Schilde | - | Den Orgel A | 0 - 8 |
Ostan | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 4 |
VK Simikos B | - | SV Noorse A | 1 - 12 |
SC OLVE | - | FC Belgica | 4 - 1 |
SV Groenendaal | - | SV Sint-Jozef | 2 - 1 |
Inhaalwedstrijden (dinsdag 8 februari 2022) | ||||
Vremde B | - | VK Simikos B | 0 - 0 | Speeldag 16 |
Speeldag 20 (13 februari 2022) | |||
Vremde B | - | Ostan | 7 - 0 |
SV Noorse A | - | SV Groenendaal | 2 - 0 |
SV Sint-Jozef | - | 's Gravenwezel-Schilde | 1 - 5 |
FC Belgica | - | VK Simikos B | 2 - 5 |
Oxaco-Boechout B | - | FC Patro Hoevenen | 1 - 1 |
Den Orgel A | - | Bacwalde | 4 - 1 |
SC OLVE | - | Waarloos 4 | 2 - 0 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 16 februari 2022) | ||||
FC Belgica | - | VK Simikos B | 2 - 5 | Speeldag 20 |
Speeldag 21 (20 februari 2022) | |||
Waarloos 4 | - | Oxaco-Boechout B | 0 - 7 |
Bacwalde | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 |
's Gravenwezel-Schilde | - | SV Noorse A | uitg. |
Ostan | - | Den Orgel A | uitg. |
FC Patro Hoevenen | - | Vremde B | uitg. |
VK Simikos B | - | SC OLVE | 0 - 2 |
SV Groenendaal | - | FC Belgica | 1 - 4 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 23 februari 2022) | ||||
SC OLVE | - | SV Sint-Jozef | 4 - 0 | Speeldag 17 |
Inhaalwedstrijden (vrijdag 25 februari 2022) | ||||
Ostan | - | SV Groenendaal | 1 - 3 | Speeldag 14 |
Inhaalwedstrijden (zaterdag 26 februari 2022) | ||||
FC Belgica | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 0 | Speeldag 12 |
Inhaalwedstrijden (zondag 27 februari 2022) | ||||
SC OLVE | - | Oxaco-Boechout B | 0 - 0 | Speeldag 1 |
Den Orgel A | - | VK Simikos B | 4 - 0 | Speeldag 4 |
Speeldag 22 (6 maart 2022) | |||
Vremde B | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 2 |
SV Noorse A | - | Bacwalde | 3 - 0 |
SV Sint-Jozef | - | Ostan | 2 - 0 |
FC Belgica | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 |
VK Simikos B | - | Waarloos 4 | 2 - 0 |
Den Orgel A | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 1 |
SC OLVE | - | SV Groenendaal | 2 - 3 |
Inhaalwedstrijden (donderdag 10 maart 2022) | ||||
VK Simikos B | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 3 | Speeldag 15 |
Speeldag 23 (13 maart 2022) | |||
Waarloos 4 | - | Vremde B | 2 - 0 |
's Gravenwezel-Schilde | - | SC OLVE | 0 - 4 |
Bacwalde | - | FC Belgica | 6 - 1 |
Ostan (ff.) | - | SV Noorse A | 0 - 5 |
FC Patro Hoevenen | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 |
Oxaco-Boechout B | - | Den Orgel A | 1 - 3 |
SV Groenendaal | - | VK Simikos B (ff.) | 5 - 0 |
Inhaalwedstrijden (vrijdag 18 maart 2022) | ||||
Vremde B | - | Den Orgel A | 3 - 2 | Speeldag 11 |
Speeldag 24 (20 maart 2022) | |||
SV Noorse A | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 1 |
SV Sint-Jozef | - | Oxaco-Boechout B (ff.) | 5 - 0 |
FC Belgica | - | Ostan | 2 - 5 |
VK Simikos B | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 3 |
Den Orgel A | - | Vremde B | 0 - 3 |
SV Groenendaal | - | Waarloos 4 | 7 - 0 |
SC OLVE | - | Bacwalde | 2 - 1 |
Speeldag 25 (27 maart 2022) | |||
Vremde B | - | SV Sint-Jozef | 9 - 0 |
Ostan | - | SC OLVE | 1 - 5 |
Bacwalde | - | VK Simikos B | 6 - 3 |
's Gravenwezel-Schilde | - | SV Groenendaal | 0 - 12 |
FC Patro Hoevenen | - | FC Belgica | 1 - 2 |
Oxaco-Boechout B | - | SV Noorse A | 0 - 6 |
Den Orgel A | - | Waarloos 4 | 3 - 0 |
Inhaalwedstrijden (dinsdag 29 maart 2022) | ||||
Ostan | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 4 | Speeldag 19 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 30 maart 2022) | ||||
Bacwalde | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | Speeldag 21 |
Speeldag 26 (3 april 2022) | |||
SV Noorse A | - | Vremde B | 1 - 3 |
Waarloos 4 | - | 's Gravenwezel-Schilde | 7 - 1 |
SV Sint-Jozef | - | Den Orgel A | 0 - 1 |
FC Belgica | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 6 |
VK Simikos B | - | Ostan | 1 - 1 |
SC OLVE | - | FC Patro Hoevenen | 0 - 0 |
SV Groenendaal | - | Bacwalde | 2 - 1 |
Inhaalwedstrijden (dinsdag 5 april 2022) | ||||
Vremde B | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 2 | Speeldag 22 |
Inhaalwedstrijden (vrijdag 8 april 2022) | ||||
FC Patro Hoevenen | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 4 | Speeldag 7 |
Inhaalwedstrijden (zondag 10 april 2022) | ||||
SC OLVE | - | VK Simikos B | 2 - 0 | Speeldag 8 |
Bacwalde | - | SV Groenendaal | 8 - 1 | Speeldag 13 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 13 april 2022) | ||||
SV Sint-Jozef | - | Waarloos 4 | 4 - 2 | Speeldag 14 |
Inhaalwedstrijden (zondag 17 april 2022) | ||||
Den Orgel A | - | SC OLVE | 2 - 4 | Speeldag 16 |
Inhaalwedstrijden (dinsdag 19 april 2022) | ||||
Waarloos 4 | - | Oxaco-Boechout B | 0 - 7 | Speeldag 21 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 20 april 2022) | ||||
SC OLVE | - | FC Belgica | 4 - 1 | Speeldag 19 |
Bacwalde | - | VK Simikos B | 6 - 3 | Speeldag 25 |
Inhaalwedstrijden (vrijdag 22 april 2022) | ||||
SV Noorse A | - | Waarloos 4 (ff.) | 5 - 0 | Speeldag 16 |
Inhaalwedstrijden (zaterdag 23 april 2022) | ||||
SV Groenendaal | - | SV Sint-Jozef | 2 - 1 | Speeldag 19 |
Inhaalwedstrijden (zondag 24 april 2022) | ||||
Oxaco-Boechout B | - | SC OLVE | 0 - 0 | Speeldag 14 |
Inhaalwedstrijden (woensdag 27 april 2022) | ||||
SC OLVE | - | Vremde B | Speeldag 15 |
Inhaalwedstrijden (donderdag 28 april 2022) | ||||
VK Simikos B | - | Ostan | 1 - 1 | Speeldag 26 |
Verliespunten | Laatste 4 wedstrijden |
Gescoorde doelpunten | Tegendoelpunten |
Lopende reeksen | Nul goals tegen |
Minimaal 1 keer gescoord | Niet gescoord |
Cijfers thuis alle teams | Cijfers uit alle teams |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Den Orgel A | 60 | 33 | 27 |
2 | SV Noorse A | 57 | 29 | 28 |
3 | SV Groenendaal | 55 | 31 | 24 |
4 | Vremde B | 48 | 29 | 19 |
5 | SC OLVE | 45 | 23 | 22 |
6 | Oxaco-Boechout B | 43 | 17 | 26 |
7 | SV Sint-Jozef | 34 | 20 | 14 |
8 | VK Simikos B | 32 | 16 | 16 |
9 | FC Belgica | 31 | 13 | 18 |
10 | Bacwalde | 30 | 18 | 12 |
11 | Waarloos 4 | 28 | 16 | 12 |
12 | Ostan | 27 | 17 | 10 |
13 | FC Patro Hoevenen | 11 | 5 | 6 |
14 | 's Gravenwezel-Schilde | 8 | 4 | 4 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Den Orgel A | 15 | 6 | 9 |
2 | SV Noorse A | 18 | 10 | 8 |
3 | SV Groenendaal | 23 | 8 | 15 |
4 | Vremde B | 24 | 10 | 14 |
5 | SC OLVE | 30 | 13 | 17 |
6 | Oxaco-Boechout B | 35 | 22 | 13 |
7 | SV Sint-Jozef | 44 | 19 | 25 |
8 | VK Simikos B | 46 | 23 | 23 |
9 | FC Belgica | 47 | 26 | 21 |
10 | Bacwalde | 48 | 21 | 27 |
11 | Ostan | 48 | 19 | 29 |
12 | Waarloos 4 | 50 | 23 | 27 |
13 | FC Patro Hoevenen | 64 | 31 | 33 |
14 | 's Gravenwezel-Schilde | 67 | 32 | 35 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Oxaco-Boechout B | 10 | 1 | 9 |
2 | SC OLVE | 10 | 6 | 4 |
3 | SV Groenendaal | 9 | 6 | 3 |
4 | SV Noorse A | 9 | 6 | 3 |
5 | Vremde B | 9 | 6 | 3 |
6 | Den Orgel A | 6 | 3 | 3 |
7 | SV Sint-Jozef | 6 | 3 | 3 |
8 | Bacwalde | 6 | 6 | 0 |
9 | Ostan | 4 | 0 | 4 |
10 | VK Simikos B | 4 | 4 | 0 |
11 | FC Belgica | 3 | 0 | 3 |
12 | Waarloos 4 | 3 | 3 | 0 |
13 | FC Patro Hoevenen | 1 | 0 | 1 |
14 | 's Gravenwezel-Schilde | 0 | 0 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | SV Noorse A | 131 | 63 | 68 |
2 | SV Groenendaal | 106 | 53 | 53 |
3 | Den Orgel A | 102 | 59 | 43 |
4 | Vremde B | 75 | 47 | 28 |
5 | FC Belgica | 73 | 30 | 43 |
6 | SC OLVE | 64 | 29 | 35 |
7 | Bacwalde | 63 | 39 | 24 |
8 | Oxaco-Boechout B | 61 | 21 | 40 |
9 | VK Simikos B | 60 | 30 | 30 |
10 | Waarloos 4 | 49 | 28 | 21 |
11 | SV Sint-Jozef | 46 | 28 | 18 |
12 | Ostan | 44 | 30 | 14 |
13 | 's Gravenwezel-Schilde | 40 | 20 | 20 |
14 | FC Patro Hoevenen | 31 | 21 | 10 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Vremde B | 31 | 16 | 15 |
2 | SC OLVE | 33 | 16 | 17 |
3 | SV Noorse A | 42 | 15 | 27 |
4 | Den Orgel A | 49 | 17 | 32 |
5 | Oxaco-Boechout B | 52 | 25 | 27 |
6 | SV Groenendaal | 56 | 24 | 32 |
7 | Bacwalde | 60 | 33 | 27 |
8 | Ostan | 61 | 27 | 34 |
9 | SV Sint-Jozef | 69 | 23 | 46 |
10 | VK Simikos B | 77 | 42 | 35 |
11 | Waarloos 4 | 82 | 49 | 33 |
12 | FC Patro Hoevenen | 93 | 50 | 43 |
13 | FC Belgica | 112 | 53 | 59 |
14 | 's Gravenwezel-Schilde | 128 | 57 | 71 |
P. | Ploeg | Gewonnen na elkaar |
LR | Zonder nederlaag |
LR |
1 | Den Orgel A | 10 | 10 | ||
2 | SV Noorse A | 6 | 11 | ||
3 | Vremde B | 6 | 9 | ||
4 | SV Groenendaal | 6 | 7 | ||
5 | FC Belgica | 5 | 6 | ||
6 | Oxaco-Boechout B | 5 | 6 | x | |
7 | SC OLVE | 3 | 8 | x | |
8 | Bacwalde | 3 | 4 | ||
9 | SV Sint-Jozef | 3 | 4 | ||
10 | VK Simikos B | 3 | 3 | ||
11 | Ostan | 2 | 6 | ||
12 | Waarloos 4 | 2 | 3 | ||
13 | FC Patro Hoevenen | 1 | 3 | ||
14 | 's Gravenwezel-Schilde | 1 | 2 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | SC OLVE | 11 | 5 | 6 |
2 | Den Orgel A | 10 | 6 | 4 |
3 | Vremde B | 10 | 6 | 4 |
4 | SV Noorse A | 8 | 6 | 2 |
5 | SV Groenendaal | 7 | 4 | 3 |
6 | VK Simikos B | 6 | 2 | 4 |
7 | Ostan | 6 | 4 | 2 |
8 | Oxaco-Boechout B | 5 | 3 | 2 |
9 | Waarloos 4 | 4 | 2 | 2 |
10 | SV Sint-Jozef | 4 | 4 | 0 |
11 | Bacwalde | 2 | 1 | 1 |
12 | FC Patro Hoevenen | 2 | 1 | 1 |
13 | FC Belgica | 2 | 2 | 0 |
14 | 's Gravenwezel-Schilde | 0 | 0 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Den Orgel A | 23 | 12 | 11 |
2 | SV Noorse A | 23 | 12 | 11 |
3 | SV Groenendaal | 22 | 12 | 10 |
4 | Vremde B | 22 | 12 | 10 |
5 | FC Belgica | 21 | 10 | 11 |
6 | Oxaco-Boechout B | 21 | 10 | 11 |
7 | Bacwalde | 21 | 11 | 10 |
8 | SC OLVE | 19 | 9 | 10 |
9 | Ostan | 19 | 11 | 8 |
10 | SV Sint-Jozef | 19 | 11 | 8 |
11 | Waarloos 4 | 18 | 10 | 8 |
12 | 's Gravenwezel-Schilde | 17 | 8 | 9 |
13 | FC Patro Hoevenen | 17 | 9 | 8 |
14 | VK Simikos B | 17 | 10 | 7 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Den Orgel A | 2 | 1 | 1 |
2 | SV Noorse A | 2 | 1 | 1 |
3 | Vremde B | 2 | 1 | 1 |
4 | SV Groenendaal | 4 | 1 | 3 |
5 | FC Belgica | 5 | 3 | 2 |
6 | Oxaco-Boechout B | 5 | 3 | 2 |
7 | Bacwalde | 5 | 2 | 3 |
8 | SC OLVE | 6 | 3 | 3 |
9 | Ostan | 6 | 1 | 5 |
10 | SV Sint-Jozef | 7 | 2 | 5 |
11 | 's Gravenwezel-Schilde | 8 | 4 | 4 |
12 | FC Patro Hoevenen | 8 | 3 | 5 |
13 | Waarloos 4 | 8 | 3 | 5 |
14 | VK Simikos B | 9 | 3 | 6 |
P. | Ploeg | AT | WT | GT | VT | D+T | D-T | TPT |
1 | Den Orgel A | 13 | 11 | 0 | 2 | 59 | 17 | 33 |
2 | SV Groenendaal | 13 | 10 | 1 | 2 | 53 | 24 | 31 |
3 | SV Noorse A | 13 | 9 | 2 | 2 | 63 | 15 | 29 |
4 | Vremde B | 13 | 9 | 2 | 2 | 47 | 16 | 29 |
5 | SC OLVE | 12 | 7 | 2 | 3 | 29 | 16 | 23 |
6 | SV Sint-Jozef | 13 | 6 | 2 | 5 | 28 | 23 | 20 |
7 | Bacwalde | 13 | 5 | 3 | 5 | 39 | 33 | 18 |
8 | Ostan | 12 | 5 | 2 | 5 | 30 | 27 | 17 |
9 | Oxaco-Boechout B | 13 | 4 | 5 | 4 | 21 | 25 | 17 |
10 | VK Simikos B | 13 | 5 | 1 | 7 | 30 | 42 | 16 |
11 | Waarloos 4 | 13 | 5 | 1 | 7 | 28 | 49 | 16 |
12 | FC Belgica | 13 | 4 | 1 | 8 | 30 | 53 | 13 |
13 | FC Patro Hoevenen | 12 | 1 | 2 | 9 | 21 | 50 | 5 |
14 | 's Gravenwezel-Schilde | 12 | 1 | 1 | 10 | 20 | 57 | 4 |
P. | Ploeg | AU | WU | GU | VU | D+U | D-U | TPU |
1 | SV Noorse A | 12 | 9 | 1 | 2 | 68 | 27 | 28 |
2 | Den Orgel A | 12 | 9 | 0 | 3 | 43 | 32 | 27 |
3 | Oxaco-Boechout B | 13 | 8 | 2 | 3 | 40 | 27 | 26 |
4 | SV Groenendaal | 13 | 8 | 0 | 5 | 53 | 32 | 24 |
5 | SC OLVE | 13 | 6 | 4 | 3 | 35 | 17 | 22 |
6 | Vremde B | 11 | 6 | 1 | 4 | 28 | 15 | 19 |
7 | FC Belgica | 13 | 6 | 0 | 7 | 43 | 59 | 18 |
8 | VK Simikos B | 13 | 5 | 1 | 7 | 30 | 35 | 16 |
9 | SV Sint-Jozef | 13 | 4 | 2 | 7 | 18 | 46 | 14 |
10 | Bacwalde | 13 | 3 | 3 | 7 | 24 | 27 | 12 |
11 | Waarloos 4 | 13 | 3 | 3 | 7 | 21 | 33 | 12 |
12 | Ostan | 13 | 2 | 4 | 7 | 14 | 34 | 10 |
13 | FC Patro Hoevenen | 13 | 1 | 3 | 9 | 10 | 43 | 6 |
14 | 's Gravenwezel-Schilde | 13 | 1 | 1 | 11 | 20 | 71 | 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | - | Bacwalde | 0 - 5 | |
12/09/2021 | 2 | Ostan | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | 's Gravenwezel-Schilde | - | FC Patro Hoevenen | 1 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | Oxaco-Boechout B | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Vremde B | 1 - 3 | |
10/10/2021 | 6 | Den Orgel A | - | 's Gravenwezel-Schilde | 4 - 1 | |
17/10/2021 | 7 | 's Gravenwezel-Schilde | - | SV Sint-Jozef | 1 - 2 | |
24/10/2021 | 8 | SV Noorse A | - | 's Gravenwezel-Schilde | 10 - 0 | |
31/10/2021 | 9 | 's Gravenwezel-Schilde | - | FC Belgica | 5 - 8 | |
07/11/2021 | 10 | SC OLVE | - | 's Gravenwezel-Schilde | 7 - 2 | |
14/11/2021 | 11 | 's Gravenwezel-Schilde | - | VK Simikos B | 10/12 Speeldag | |
21/11/2021 | 12 | SV Groenendaal | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Waarloos 4 | 3 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | Bacwalde | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 3 | |
10/12/2021 | 11 | 's Gravenwezel-Schilde | - | VK Simikos B | 4 - 5 | |
09/01/2022 | 15 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Ostan | 2 - 1 | |
16/01/2022 | 16 | FC Patro Hoevenen | - | 's Gravenwezel-Schilde | 3 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Oxaco-Boechout B | 3 - 4 | |
30/01/2022 | 18 | Vremde B | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Den Orgel A | 0 - 8 | |
13/02/2022 | 20 | SV Sint-Jozef | - | 's Gravenwezel-Schilde | 1 - 5 | |
20/02/2022 | 21 | 's Gravenwezel-Schilde | - | SV Noorse A | uitg. | |
06/03/2022 | 22 | FC Belgica | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | 's Gravenwezel-Schilde | - | SC OLVE | 0 - 4 | |
20/03/2022 | 24 | VK Simikos B | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 3 | |
27/03/2022 | 25 | 's Gravenwezel-Schilde | - | SV Groenendaal | 0 - 12 | |
03/04/2022 | 26 | Waarloos 4 | - | 's Gravenwezel-Schilde | 7 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | - | Bacwalde | 0 - 5 | |
12/09/2021 | 2 | Bacwalde (ff.) | - | Waarloos 4 | 0 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | Bacwalde | - | Ostan | 1 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | FC Patro Hoevenen | - | Bacwalde | 10/12 Speeldag | |
03/10/2021 | 5 | Bacwalde | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 2 | |
10/10/2021 | 6 | Vremde B | - | Bacwalde | 4 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | Bacwalde | - | Den Orgel A | 2 - 6 | |
24/10/2021 | 8 | SV Sint-Jozef | - | Bacwalde | 1 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | Bacwalde | - | SV Noorse A | 1 - 5 | |
07/11/2021 | 10 | FC Belgica | - | Bacwalde | 01/12 Speeldag | |
14/11/2021 | 11 | Bacwalde | - | SC OLVE | 0 - 0 | |
21/11/2021 | 12 | VK Simikos B | - | Bacwalde | 2 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Bacwalde | - | SV Groenendaal | 10/04 Speeldag | |
01/12/2021 | 10 | FC Belgica | - | Bacwalde | 3 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | Bacwalde | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 3 | |
10/12/2021 | 4 | FC Patro Hoevenen | - | Bacwalde | 1 - 3 | |
09/01/2022 | 15 | Waarloos 4 | - | Bacwalde | 3 - 7 | |
16/01/2022 | 16 | Ostan | - | Bacwalde | 1 - 0 | |
23/01/2022 | 17 | Bacwalde | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 1 | |
30/01/2022 | 18 | Oxaco-Boechout B | - | Bacwalde | 1 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | Bacwalde | - | Vremde B | 1 - 1 | |
13/02/2022 | 20 | Den Orgel A | - | Bacwalde | 4 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | Bacwalde | - | SV Sint-Jozef | 30/03 Speeldag | |
06/03/2022 | 22 | SV Noorse A | - | Bacwalde | 3 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | Bacwalde | - | FC Belgica | 6 - 1 | |
20/03/2022 | 24 | SC OLVE | - | Bacwalde | 2 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | Bacwalde | - | VK Simikos B | 20/04 Speeldag | |
30/03/2022 | 21 | Bacwalde | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | |
03/04/2022 | 26 | SV Groenendaal | - | Bacwalde | 2 - 1 | |
10/04/2022 | 13 | Bacwalde | - | SV Groenendaal | 8 - 1 | |
20/04/2022 | 25 | Bacwalde | - | VK Simikos B | 6 - 3 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SV Noorse A | - | Den Orgel A | 10 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | Den Orgel A | - | FC Belgica | 8 - 6 | |
19/09/2021 | 3 | SC OLVE | - | Den Orgel A | 12/12 Speeldag | |
26/09/2021 | 4 | Den Orgel A | - | VK Simikos B | 27/02 Speeldag | |
03/10/2021 | 5 | SV Groenendaal | - | Den Orgel A | 6 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | Den Orgel A | - | 's Gravenwezel-Schilde | 4 - 1 | |
17/10/2021 | 7 | Bacwalde | - | Den Orgel A | 2 - 6 | |
24/10/2021 | 8 | Den Orgel A | - | Ostan | 6 - 0 | |
31/10/2021 | 9 | FC Patro Hoevenen | - | Den Orgel A | 4 - 6 | |
07/11/2021 | 10 | Den Orgel A | - | Oxaco-Boechout B | 3 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Vremde B | - | Den Orgel A | 18/03 Speeldag | |
21/11/2021 | 12 | Waarloos 4 | - | Den Orgel A | 2 - 6 | |
28/11/2021 | 13 | Den Orgel A | - | SV Sint-Jozef | 7 - 0 | |
05/12/2021 | 14 | Den Orgel A | - | SV Noorse A | 7 - 0 | |
12/12/2021 | 3 | SC OLVE | - | Den Orgel A | 0 - 4 | |
09/01/2022 | 15 | FC Belgica | - | Den Orgel A | 4 - 5 | |
16/01/2022 | 16 | Den Orgel A | - | SC OLVE | 17/04 Speeldag | |
16/01/2022 | 24 | Den Orgel A | - | Vremde B | 0 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | VK Simikos B | - | Den Orgel A | 0 - 1 | |
30/01/2022 | 18 | Den Orgel A | - | SV Groenendaal | 6 - 0 | |
06/02/2022 | 19 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Den Orgel A | 0 - 8 | |
13/02/2022 | 20 | Den Orgel A | - | Bacwalde | 4 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | Ostan | - | Den Orgel A | uitg. | |
27/02/2022 | 4 | Den Orgel A | - | VK Simikos B | 4 - 0 | |
06/03/2022 | 22 | Den Orgel A | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | Oxaco-Boechout B | - | Den Orgel A | 1 - 3 | |
18/03/2022 | 11 | Vremde B | - | Den Orgel A | 3 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | Den Orgel A | - | Vremde B | 16/01 Speeldag | |
27/03/2022 | 25 | Den Orgel A | - | Waarloos 4 | 3 - 0 | |
03/04/2022 | 26 | SV Sint-Jozef | - | Den Orgel A | 0 - 1 | |
17/04/2022 | 16 | Den Orgel A | - | SC OLVE | 2 - 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Belgica | - | Vremde B | 0 - 2 | |
12/09/2021 | 2 | Den Orgel A | - | FC Belgica | 8 - 6 | |
19/09/2021 | 3 | FC Belgica | - | SV Sint-Jozef | 5 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | SV Noorse A | - | FC Belgica | 12 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | Waarloos 4 | - | FC Belgica | 3 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | FC Belgica | - | SC OLVE | 0 - 9 | |
17/10/2021 | 7 | VK Simikos B | - | FC Belgica | 6 - 8 | |
24/10/2021 | 8 | FC Belgica | - | SV Groenendaal | 3 - 2 | |
31/10/2021 | 9 | 's Gravenwezel-Schilde | - | FC Belgica | 5 - 8 | |
07/11/2021 | 10 | FC Belgica | - | Bacwalde | 01/12 Speeldag | |
14/11/2021 | 11 | Ostan | - | FC Belgica | 4 - 5 | |
21/11/2021 | 12 | FC Belgica | - | FC Patro Hoevenen | 26/02 Speeldag | |
28/11/2021 | 13 | Oxaco-Boechout B | - | FC Belgica | 4 - 5 | |
01/12/2021 | 10 | FC Belgica | - | Bacwalde | 3 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | Vremde B | - | FC Belgica | 3 - 0 | |
09/01/2022 | 15 | FC Belgica | - | Den Orgel A | 4 - 5 | |
16/01/2022 | 16 | SV Sint-Jozef | - | FC Belgica | 2 - 0 | |
23/01/2022 | 17 | FC Belgica | - | SV Noorse A | 3 - 10 | |
30/01/2022 | 18 | FC Belgica | - | Waarloos 4 | 0 - 4 | |
06/02/2022 | 19 | SC OLVE | - | FC Belgica | 20/04 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | FC Belgica | - | VK Simikos B | 16/02 Speeldag | |
16/02/2022 | 20 | FC Belgica | - | VK Simikos B | 2 - 5 | |
20/02/2022 | 21 | SV Groenendaal | - | FC Belgica | 1 - 4 | |
26/02/2022 | 12 | FC Belgica | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 0 | |
06/03/2022 | 22 | FC Belgica | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | Bacwalde | - | FC Belgica | 6 - 1 | |
20/03/2022 | 24 | FC Belgica | - | Ostan | 2 - 5 | |
27/03/2022 | 25 | FC Patro Hoevenen | - | FC Belgica | 1 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | FC Belgica | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 6 | |
20/04/2022 | 19 | SC OLVE | - | FC Belgica | 4 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | VK Simikos B | - | FC Patro Hoevenen | 19/12 Speeldag | |
12/09/2021 | 2 | FC Patro Hoevenen | - | SV Groenendaal | 0 - 10 | |
19/09/2021 | 3 | 's Gravenwezel-Schilde | - | FC Patro Hoevenen | 1 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | FC Patro Hoevenen | - | Bacwalde | 10/12 Speeldag | |
03/10/2021 | 5 | Ostan | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | FC Patro Hoevenen | - | Waarloos 4 | 2 - 3 | |
17/10/2021 | 7 | FC Patro Hoevenen | - | Oxaco-Boechout B | 08/04 Speeldag | |
24/10/2021 | 8 | Vremde B | - | FC Patro Hoevenen | 4 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | FC Patro Hoevenen | - | Den Orgel A | 4 - 6 | |
07/11/2021 | 10 | SV Sint-Jozef | - | FC Patro Hoevenen (ff.) | 15/12 Speeldag | |
14/11/2021 | 11 | FC Patro Hoevenen | - | SV Noorse A | 3 - 7 | |
21/11/2021 | 12 | FC Belgica | - | FC Patro Hoevenen | 26/02 Speeldag | |
28/11/2021 | 13 | FC Patro Hoevenen | - | SC OLVE | 4 - 2 | |
30/11/2021 | 14 | FC Patro Hoevenen | - | VK Simikos B | 0 - 7 | |
05/12/2021 | 14 | FC Patro Hoevenen | - | VK Simikos B | 30/11 Speeldag | |
10/12/2021 | 4 | FC Patro Hoevenen | - | Bacwalde | 1 - 3 | |
15/12/2021 | 10 | SV Sint-Jozef | - | FC Patro Hoevenen (ff.) | 5 - 0 | |
19/12/2021 | 1 | VK Simikos B | - | FC Patro Hoevenen | 6 - 1 | |
09/01/2022 | 15 | SV Groenendaal | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | FC Patro Hoevenen | - | 's Gravenwezel-Schilde | 3 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | Bacwalde | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 1 | |
30/01/2022 | 18 | FC Patro Hoevenen | - | Ostan | 0 - 0 | |
06/02/2022 | 19 | Waarloos 4 | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 2 | |
13/02/2022 | 20 | Oxaco-Boechout B | - | FC Patro Hoevenen | 1 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | FC Patro Hoevenen | - | Vremde B | uitg. | |
26/02/2022 | 12 | FC Belgica | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 0 | |
06/03/2022 | 22 | Den Orgel A | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | FC Patro Hoevenen | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | |
20/03/2022 | 24 | SV Noorse A | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | FC Patro Hoevenen | - | FC Belgica | 1 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | SC OLVE | - | FC Patro Hoevenen | 0 - 0 | |
08/04/2022 | 7 | FC Patro Hoevenen | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SV Groenendaal | - | Ostan | 5 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | Ostan | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | Bacwalde | - | Ostan | 1 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | Ostan | - | Waarloos 4 | 2 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | Ostan | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | Oxaco-Boechout B | - | Ostan | 1 - 1 | |
17/10/2021 | 7 | Ostan | - | Vremde B | 5 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | Den Orgel A | - | Ostan | 6 - 0 | |
31/10/2021 | 9 | Ostan | - | SV Sint-Jozef | 10/12 Speeldag | |
07/11/2021 | 10 | SV Noorse A | - | Ostan | 0 - 0 | |
14/11/2021 | 11 | Ostan | - | FC Belgica | 4 - 5 | |
21/11/2021 | 12 | SC OLVE | - | Ostan | 3 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Ostan | - | VK Simikos B | 2 - 0 | |
05/12/2021 | 14 | Ostan | - | SV Groenendaal | 25/02 Speeldag | |
10/12/2021 | 9 | Ostan | - | SV Sint-Jozef | 2 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Ostan | 2 - 1 | |
16/01/2022 | 16 | Ostan | - | Bacwalde | 1 - 0 | |
23/01/2022 | 17 | Waarloos 4 | - | Ostan | 4 - 2 | |
30/01/2022 | 18 | FC Patro Hoevenen | - | Ostan | 0 - 0 | |
06/02/2022 | 19 | Ostan | - | Oxaco-Boechout B | 29/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | Vremde B | - | Ostan | 7 - 0 | |
20/02/2022 | 21 | Ostan | - | Den Orgel A | uitg. | |
25/02/2022 | 14 | Ostan | - | SV Groenendaal | 1 - 3 | |
06/03/2022 | 22 | SV Sint-Jozef | - | Ostan | 2 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | Ostan (ff.) | - | SV Noorse A | 0 - 5 | |
20/03/2022 | 24 | FC Belgica | - | Ostan | 2 - 5 | |
27/03/2022 | 25 | Ostan | - | SC OLVE | 1 - 5 | |
29/03/2022 | 19 | Ostan | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 4 | |
03/04/2022 | 26 | VK Simikos B | - | Ostan | 28/04 Speeldag | |
28/04/2022 | 26 | VK Simikos B | - | Ostan | 1 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SC OLVE | - | Oxaco-Boechout B | 27/02 Speeldag | |
12/09/2021 | 2 | Oxaco-Boechout B | - | VK Simikos B | 2 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | SV Groenendaal | - | Oxaco-Boechout B | 6 - 3 | |
26/09/2021 | 4 | Oxaco-Boechout B | - | 's Gravenwezel-Schilde (ff.) | 5 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | Bacwalde | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 2 | |
10/10/2021 | 6 | Oxaco-Boechout B | - | Ostan | 1 - 1 | |
17/10/2021 | 7 | FC Patro Hoevenen | - | Oxaco-Boechout B | 08/04 Speeldag | |
24/10/2021 | 8 | Oxaco-Boechout B | - | Waarloos 4 | 2 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | Oxaco-Boechout B | - | Vremde B | 2 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | Den Orgel A | - | Oxaco-Boechout B | 3 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Oxaco-Boechout B | - | SV Sint-Jozef | 2 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | SV Noorse A | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 4 | |
28/11/2021 | 13 | Oxaco-Boechout B | - | FC Belgica | 4 - 5 | |
05/12/2021 | 14 | Oxaco-Boechout B | - | SC OLVE | 24/04 Speeldag | |
09/01/2022 | 15 | VK Simikos B | - | Oxaco-Boechout B | 10/03 Speeldag | |
16/01/2022 | 16 | Oxaco-Boechout B | - | SV Groenendaal | 0 - 4 | |
23/01/2022 | 17 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Oxaco-Boechout B | 3 - 4 | |
30/01/2022 | 18 | Oxaco-Boechout B | - | Bacwalde | 1 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | Ostan | - | Oxaco-Boechout B | 29/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | Oxaco-Boechout B | - | FC Patro Hoevenen | 1 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | Waarloos 4 | - | Oxaco-Boechout B | 19/04 Speeldag | |
27/02/2022 | 1 | SC OLVE | - | Oxaco-Boechout B | 0 - 0 | |
06/03/2022 | 22 | Vremde B | - | Oxaco-Boechout B | 05/04 Speeldag | |
10/03/2022 | 15 | VK Simikos B | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 3 | |
13/03/2022 | 23 | Oxaco-Boechout B | - | Den Orgel A | 1 - 3 | |
20/03/2022 | 24 | SV Sint-Jozef | - | Oxaco-Boechout B (ff.) | 5 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | Oxaco-Boechout B | - | SV Noorse A | 0 - 6 | |
29/03/2022 | 19 | Ostan | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 4 | |
03/04/2022 | 26 | FC Belgica | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 6 | |
05/04/2022 | 22 | Vremde B | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 2 | |
08/04/2022 | 7 | FC Patro Hoevenen | - | Oxaco-Boechout B | 2 - 4 | |
19/04/2022 | 21 | Waarloos 4 | - | Oxaco-Boechout B | 0 - 7 | |
24/04/2022 | 14 | Oxaco-Boechout B | - | SC OLVE | 0 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SC OLVE | - | Oxaco-Boechout B | 27/02 Speeldag | |
12/09/2021 | 2 | Vremde B | - | SC OLVE | 10/12 Speeldag | |
19/09/2021 | 3 | SC OLVE | - | Den Orgel A | 12/12 Speeldag | |
26/09/2021 | 4 | SV Sint-Jozef | - | SC OLVE | 1 - 1 | |
03/10/2021 | 5 | SC OLVE | - | SV Noorse A | 3 - 4 | |
10/10/2021 | 6 | FC Belgica | - | SC OLVE | 0 - 9 | |
17/10/2021 | 7 | Waarloos 4 | - | SC OLVE | 0 - 6 | |
24/10/2021 | 8 | SC OLVE | - | VK Simikos B | 10/04 Speeldag | |
31/10/2021 | 9 | SV Groenendaal | - | SC OLVE | 4 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | SC OLVE | - | 's Gravenwezel-Schilde | 7 - 2 | |
14/11/2021 | 11 | Bacwalde | - | SC OLVE | 0 - 0 | |
21/11/2021 | 12 | SC OLVE | - | Ostan | 3 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | FC Patro Hoevenen | - | SC OLVE | 4 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | Oxaco-Boechout B | - | SC OLVE | 24/04 Speeldag | |
10/12/2021 | 2 | Vremde B | - | SC OLVE | 4 - 0 | |
12/12/2021 | 3 | SC OLVE | - | Den Orgel A | 0 - 4 | |
09/01/2022 | 15 | SC OLVE | - | Vremde B | 27/04 Speeldag | |
16/01/2022 | 16 | Den Orgel A | - | SC OLVE | 17/04 Speeldag | |
23/01/2022 | 17 | SC OLVE | - | SV Sint-Jozef | 23/02 Speeldag | |
30/01/2022 | 18 | SV Noorse A | - | SC OLVE | 1 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | SC OLVE | - | FC Belgica | 20/04 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | SC OLVE | - | Waarloos 4 | 2 - 0 | |
20/02/2022 | 21 | VK Simikos B | - | SC OLVE | 0 - 2 | |
23/02/2022 | 17 | SC OLVE | - | SV Sint-Jozef | 4 - 0 | |
27/02/2022 | 1 | SC OLVE | - | Oxaco-Boechout B | 0 - 0 | |
06/03/2022 | 22 | SC OLVE | - | SV Groenendaal | 2 - 3 | |
13/03/2022 | 23 | 's Gravenwezel-Schilde | - | SC OLVE | 0 - 4 | |
20/03/2022 | 24 | SC OLVE | - | Bacwalde | 2 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | Ostan | - | SC OLVE | 1 - 5 | |
03/04/2022 | 26 | SC OLVE | - | FC Patro Hoevenen | 0 - 0 | |
10/04/2022 | 8 | SC OLVE | - | VK Simikos B | 2 - 0 | |
17/04/2022 | 16 | Den Orgel A | - | SC OLVE | 2 - 4 | |
20/04/2022 | 19 | SC OLVE | - | FC Belgica | 4 - 1 | |
24/04/2022 | 14 | Oxaco-Boechout B | - | SC OLVE | 0 - 0 | |
27/04/2022 | 15 | SC OLVE | - | Vremde B | uitg. |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SV Groenendaal | - | Ostan | 5 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | FC Patro Hoevenen | - | SV Groenendaal | 0 - 10 | |
19/09/2021 | 3 | SV Groenendaal | - | Oxaco-Boechout B | 6 - 3 | |
26/09/2021 | 4 | Vremde B | - | SV Groenendaal | 2 - 8 | |
03/10/2021 | 5 | SV Groenendaal | - | Den Orgel A | 6 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | SV Sint-Jozef | - | SV Groenendaal | 3 - 5 | |
17/10/2021 | 7 | SV Groenendaal | - | SV Noorse A | 4 - 4 | |
24/10/2021 | 8 | FC Belgica | - | SV Groenendaal | 3 - 2 | |
31/10/2021 | 9 | SV Groenendaal | - | SC OLVE | 4 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | VK Simikos B | - | SV Groenendaal | 2 - 5 | |
14/11/2021 | 11 | Waarloos 4 | - | SV Groenendaal | 3 - 0 | |
21/11/2021 | 12 | SV Groenendaal | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Bacwalde | - | SV Groenendaal | 10/04 Speeldag | |
05/12/2021 | 14 | Ostan | - | SV Groenendaal | 25/02 Speeldag | |
09/01/2022 | 15 | SV Groenendaal | - | FC Patro Hoevenen | 5 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | Oxaco-Boechout B | - | SV Groenendaal | 0 - 4 | |
23/01/2022 | 17 | SV Groenendaal | - | Vremde B | 0 - 8 | |
30/01/2022 | 18 | Den Orgel A | - | SV Groenendaal | 6 - 0 | |
06/02/2022 | 19 | SV Groenendaal | - | SV Sint-Jozef | 23/04 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | SV Noorse A | - | SV Groenendaal | 2 - 0 | |
20/02/2022 | 21 | SV Groenendaal | - | FC Belgica | 1 - 4 | |
25/02/2022 | 14 | Ostan | - | SV Groenendaal | 1 - 3 | |
06/03/2022 | 22 | SC OLVE | - | SV Groenendaal | 2 - 3 | |
13/03/2022 | 23 | SV Groenendaal | - | VK Simikos B (ff.) | 5 - 0 | |
20/03/2022 | 24 | SV Groenendaal | - | Waarloos 4 | 7 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | 's Gravenwezel-Schilde | - | SV Groenendaal | 0 - 12 | |
03/04/2022 | 26 | SV Groenendaal | - | Bacwalde | 2 - 1 | |
10/04/2022 | 13 | Bacwalde | - | SV Groenendaal | 8 - 1 | |
23/04/2022 | 19 | SV Groenendaal | - | SV Sint-Jozef | 2 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SV Noorse A | - | Den Orgel A | 10 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | SV Sint-Jozef | - | SV Noorse A | 1 - 4 | |
19/09/2021 | 3 | Waarloos 4 | - | SV Noorse A | 1 - 10 | |
26/09/2021 | 4 | SV Noorse A | - | FC Belgica | 12 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | SC OLVE | - | SV Noorse A | 3 - 4 | |
10/10/2021 | 6 | SV Noorse A | - | VK Simikos B | 8 - 3 | |
17/10/2021 | 7 | SV Groenendaal | - | SV Noorse A | 4 - 4 | |
24/10/2021 | 8 | SV Noorse A | - | 's Gravenwezel-Schilde | 10 - 0 | |
31/10/2021 | 9 | Bacwalde | - | SV Noorse A | 1 - 5 | |
07/11/2021 | 10 | SV Noorse A | - | Ostan | 0 - 0 | |
14/11/2021 | 11 | FC Patro Hoevenen | - | SV Noorse A | 3 - 7 | |
21/11/2021 | 12 | SV Noorse A | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 4 | |
28/11/2021 | 13 | Vremde B | - | SV Noorse A | 3 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | Den Orgel A | - | SV Noorse A | 7 - 0 | |
09/01/2022 | 15 | SV Noorse A | - | SV Sint-Jozef | 8 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | SV Noorse A | - | Waarloos 4 (ff.) | 22/04 Speeldag | |
23/01/2022 | 17 | FC Belgica | - | SV Noorse A | 3 - 10 | |
30/01/2022 | 18 | SV Noorse A | - | SC OLVE | 1 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | VK Simikos B | - | SV Noorse A | 1 - 12 | |
13/02/2022 | 20 | SV Noorse A | - | SV Groenendaal | 2 - 0 | |
20/02/2022 | 21 | 's Gravenwezel-Schilde | - | SV Noorse A | uitg. | |
06/03/2022 | 22 | SV Noorse A | - | Bacwalde | 3 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | Ostan (ff.) | - | SV Noorse A | 0 - 5 | |
20/03/2022 | 24 | SV Noorse A | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | Oxaco-Boechout B | - | SV Noorse A | 0 - 6 | |
03/04/2022 | 26 | SV Noorse A | - | Vremde B | 1 - 3 | |
22/04/2022 | 16 | SV Noorse A | - | Waarloos 4 (ff.) | 5 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Waarloos 4 | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | |
12/09/2021 | 2 | SV Sint-Jozef | - | SV Noorse A | 1 - 4 | |
19/09/2021 | 3 | FC Belgica | - | SV Sint-Jozef | 5 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | SV Sint-Jozef | - | SC OLVE | 1 - 1 | |
03/10/2021 | 5 | VK Simikos B | - | SV Sint-Jozef | 3 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | SV Sint-Jozef | - | SV Groenendaal | 3 - 5 | |
17/10/2021 | 7 | 's Gravenwezel-Schilde | - | SV Sint-Jozef | 1 - 2 | |
24/10/2021 | 8 | SV Sint-Jozef | - | Bacwalde | 1 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | Ostan | - | SV Sint-Jozef | 10/12 Speeldag | |
07/11/2021 | 10 | SV Sint-Jozef | - | FC Patro Hoevenen (ff.) | 15/12 Speeldag | |
14/11/2021 | 11 | Oxaco-Boechout B | - | SV Sint-Jozef | 2 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | SV Sint-Jozef | - | Vremde B | 3 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Den Orgel A | - | SV Sint-Jozef | 7 - 0 | |
05/12/2021 | 14 | SV Sint-Jozef | - | Waarloos 4 | 13/04 Speeldag | |
10/12/2021 | 9 | Ostan | - | SV Sint-Jozef | 2 - 2 | |
15/12/2021 | 10 | SV Sint-Jozef | - | FC Patro Hoevenen (ff.) | 5 - 0 | |
09/01/2022 | 15 | SV Noorse A | - | SV Sint-Jozef | 8 - 0 | |
16/01/2022 | 16 | SV Sint-Jozef | - | FC Belgica | 2 - 0 | |
23/01/2022 | 17 | SC OLVE | - | SV Sint-Jozef | 23/02 Speeldag | |
30/01/2022 | 18 | SV Sint-Jozef | - | VK Simikos B | 0 - 3 | |
06/02/2022 | 19 | SV Groenendaal | - | SV Sint-Jozef | 23/04 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | SV Sint-Jozef | - | 's Gravenwezel-Schilde | 1 - 5 | |
20/02/2022 | 21 | Bacwalde | - | SV Sint-Jozef | 30/03 Speeldag | |
23/02/2022 | 17 | SC OLVE | - | SV Sint-Jozef | 4 - 0 | |
06/03/2022 | 22 | SV Sint-Jozef | - | Ostan | 2 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | FC Patro Hoevenen | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | |
20/03/2022 | 24 | SV Sint-Jozef | - | Oxaco-Boechout B (ff.) | 5 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | Vremde B | - | SV Sint-Jozef | 9 - 0 | |
30/03/2022 | 21 | Bacwalde | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | |
03/04/2022 | 26 | SV Sint-Jozef | - | Den Orgel A | 0 - 1 | |
13/04/2022 | 14 | SV Sint-Jozef | - | Waarloos 4 | 4 - 2 | |
23/04/2022 | 19 | SV Groenendaal | - | SV Sint-Jozef | 2 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | VK Simikos B | - | FC Patro Hoevenen | 19/12 Speeldag | |
12/09/2021 | 2 | Oxaco-Boechout B | - | VK Simikos B | 2 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | VK Simikos B (ff.) | - | Vremde B | 0 - 5 | |
26/09/2021 | 4 | Den Orgel A | - | VK Simikos B | 27/02 Speeldag | |
03/10/2021 | 5 | VK Simikos B | - | SV Sint-Jozef | 3 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | SV Noorse A | - | VK Simikos B | 8 - 3 | |
17/10/2021 | 7 | VK Simikos B | - | FC Belgica | 6 - 8 | |
24/10/2021 | 8 | SC OLVE | - | VK Simikos B | 10/04 Speeldag | |
31/10/2021 | 9 | Waarloos 4 | - | VK Simikos B | 0 - 4 | |
07/11/2021 | 10 | VK Simikos B | - | SV Groenendaal | 2 - 5 | |
14/11/2021 | 11 | 's Gravenwezel-Schilde | - | VK Simikos B | 10/12 Speeldag | |
21/11/2021 | 12 | VK Simikos B | - | Bacwalde | 2 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Ostan | - | VK Simikos B | 2 - 0 | |
30/11/2021 | 14 | FC Patro Hoevenen | - | VK Simikos B | 0 - 7 | |
05/12/2021 | 14 | FC Patro Hoevenen | - | VK Simikos B | 30/11 Speeldag | |
10/12/2021 | 11 | 's Gravenwezel-Schilde | - | VK Simikos B | 4 - 5 | |
19/12/2021 | 1 | VK Simikos B | - | FC Patro Hoevenen | 6 - 1 | |
09/01/2022 | 15 | VK Simikos B | - | Oxaco-Boechout B | 10/03 Speeldag | |
16/01/2022 | 16 | Vremde B | - | VK Simikos B | 08/02 Speeldag | |
23/01/2022 | 17 | VK Simikos B | - | Den Orgel A | 0 - 1 | |
30/01/2022 | 18 | SV Sint-Jozef | - | VK Simikos B | 0 - 3 | |
06/02/2022 | 19 | VK Simikos B | - | SV Noorse A | 1 - 12 | |
08/02/2022 | 16 | Vremde B | - | VK Simikos B | 0 - 0 | |
13/02/2022 | 20 | FC Belgica | - | VK Simikos B | 16/02 Speeldag | |
16/02/2022 | 20 | FC Belgica | - | VK Simikos B | 2 - 5 | |
20/02/2022 | 21 | VK Simikos B | - | SC OLVE | 0 - 2 | |
27/02/2022 | 4 | Den Orgel A | - | VK Simikos B | 4 - 0 | |
06/03/2022 | 22 | VK Simikos B | - | Waarloos 4 | 2 - 0 | |
10/03/2022 | 15 | VK Simikos B | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 3 | |
13/03/2022 | 23 | SV Groenendaal | - | VK Simikos B (ff.) | 5 - 0 | |
20/03/2022 | 24 | VK Simikos B | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 3 | |
27/03/2022 | 25 | Bacwalde | - | VK Simikos B | 20/04 Speeldag | |
03/04/2022 | 26 | VK Simikos B | - | Ostan | 28/04 Speeldag | |
10/04/2022 | 8 | SC OLVE | - | VK Simikos B | 2 - 0 | |
20/04/2022 | 25 | Bacwalde | - | VK Simikos B | 6 - 3 | |
28/04/2022 | 26 | VK Simikos B | - | Ostan | 1 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Belgica | - | Vremde B | 0 - 2 | |
12/09/2021 | 2 | Vremde B | - | SC OLVE | 10/12 Speeldag | |
19/09/2021 | 3 | VK Simikos B (ff.) | - | Vremde B | 0 - 5 | |
26/09/2021 | 4 | Vremde B | - | SV Groenendaal | 2 - 8 | |
03/10/2021 | 5 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Vremde B | 1 - 3 | |
10/10/2021 | 6 | Vremde B | - | Bacwalde | 4 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | Ostan | - | Vremde B | 5 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | Vremde B | - | FC Patro Hoevenen | 4 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | Oxaco-Boechout B | - | Vremde B | 2 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | Vremde B | - | Waarloos 4 | 1 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Vremde B | - | Den Orgel A | 18/03 Speeldag | |
21/11/2021 | 12 | SV Sint-Jozef | - | Vremde B | 3 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Vremde B | - | SV Noorse A | 3 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | Vremde B | - | FC Belgica | 3 - 0 | |
10/12/2021 | 2 | Vremde B | - | SC OLVE | 4 - 0 | |
09/01/2022 | 15 | SC OLVE | - | Vremde B | 27/04 Speeldag | |
16/01/2022 | 16 | Vremde B | - | VK Simikos B | 08/02 Speeldag | |
16/01/2022 | 24 | Den Orgel A | - | Vremde B | 0 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | SV Groenendaal | - | Vremde B | 0 - 8 | |
30/01/2022 | 18 | Vremde B | - | 's Gravenwezel-Schilde | 6 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | Bacwalde | - | Vremde B | 1 - 1 | |
08/02/2022 | 16 | Vremde B | - | VK Simikos B | 0 - 0 | |
13/02/2022 | 20 | Vremde B | - | Ostan | 7 - 0 | |
20/02/2022 | 21 | FC Patro Hoevenen | - | Vremde B | uitg. | |
06/03/2022 | 22 | Vremde B | - | Oxaco-Boechout B | 05/04 Speeldag | |
13/03/2022 | 23 | Waarloos 4 | - | Vremde B | 2 - 0 | |
18/03/2022 | 11 | Vremde B | - | Den Orgel A | 3 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | Den Orgel A | - | Vremde B | 16/01 Speeldag | |
27/03/2022 | 25 | Vremde B | - | SV Sint-Jozef | 9 - 0 | |
03/04/2022 | 26 | SV Noorse A | - | Vremde B | 1 - 3 | |
05/04/2022 | 22 | Vremde B | - | Oxaco-Boechout B | 1 - 2 | |
27/04/2022 | 15 | SC OLVE | - | Vremde B | uitg. |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Waarloos 4 | - | SV Sint-Jozef | 1 - 3 | |
12/09/2021 | 2 | Bacwalde (ff.) | - | Waarloos 4 | 0 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | Waarloos 4 | - | SV Noorse A | 1 - 10 | |
26/09/2021 | 4 | Ostan | - | Waarloos 4 | 2 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | Waarloos 4 | - | FC Belgica | 3 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | FC Patro Hoevenen | - | Waarloos 4 | 2 - 3 | |
17/10/2021 | 7 | Waarloos 4 | - | SC OLVE | 0 - 6 | |
24/10/2021 | 8 | Oxaco-Boechout B | - | Waarloos 4 | 2 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | Waarloos 4 | - | VK Simikos B | 0 - 4 | |
07/11/2021 | 10 | Vremde B | - | Waarloos 4 | 1 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Waarloos 4 | - | SV Groenendaal | 3 - 0 | |
21/11/2021 | 12 | Waarloos 4 | - | Den Orgel A | 2 - 6 | |
28/11/2021 | 13 | 's Gravenwezel-Schilde | - | Waarloos 4 | 3 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | SV Sint-Jozef | - | Waarloos 4 | 13/04 Speeldag | |
09/01/2022 | 15 | Waarloos 4 | - | Bacwalde | 3 - 7 | |
16/01/2022 | 16 | SV Noorse A | - | Waarloos 4 (ff.) | 22/04 Speeldag | |
23/01/2022 | 17 | Waarloos 4 | - | Ostan | 4 - 2 | |
30/01/2022 | 18 | FC Belgica | - | Waarloos 4 | 0 - 4 | |
06/02/2022 | 19 | Waarloos 4 | - | FC Patro Hoevenen | 2 - 2 | |
13/02/2022 | 20 | SC OLVE | - | Waarloos 4 | 2 - 0 | |
20/02/2022 | 21 | Waarloos 4 | - | Oxaco-Boechout B | 19/04 Speeldag | |
06/03/2022 | 22 | VK Simikos B | - | Waarloos 4 | 2 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | Waarloos 4 | - | Vremde B | 2 - 0 | |
20/03/2022 | 24 | SV Groenendaal | - | Waarloos 4 | 7 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | Den Orgel A | - | Waarloos 4 | 3 - 0 | |
03/04/2022 | 26 | Waarloos 4 | - | 's Gravenwezel-Schilde | 7 - 1 | |
13/04/2022 | 14 | SV Sint-Jozef | - | Waarloos 4 | 4 - 2 | |
19/04/2022 | 21 | Waarloos 4 | - | Oxaco-Boechout B | 0 - 7 | |
22/04/2022 | 16 | SV Noorse A | - | Waarloos 4 (ff.) | 5 - 0 |
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren | Heren Reeks 1 | Heren Reeks 2 | Heren Reeks 3 A |
Heren Reeks 3 B | Heren Reeks 4 A | Heren Reeks 4 B |
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames | Dames Reeks A | Dames Reeks B | Dames Reeks C |