Recreatief Reeks 3A
Update: vandaag om 10:16u
Provinciaal 3e provinciale Recreatief Reeks 3A
Laatste update: vandaag om 10:16u
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
VV-LOGO    REEKS 3A - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2021-2022

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 3A van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 13 ploegen: VC Mortsel OG A, Deurne OB A, KSV Vlug Vooruit, FC Harrows, SV Groenendaal, VC OLSE, Seamen's Chile,
FC Turkgucu, Anadolu Antwerpen, BH Ljiljani, FC Balkan, Antwerp Thunderdogs en Arakora.

Recreatief Reeksen 3A en 3B Geografisch Archief Recrea Heren Reeks 3A - 2020-2021 Recreatief Heren - Reeks 3B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 14 (5 december 2021)
Zon. 05/12 11u00 VC Mortsel OG A - BH Ljiljani
Zon. 05/12 12u00 Arakora - Anadolu Antwerpen
Zon. 05/12 14u00 Antwerp Thunderdogs - Seaman's Chile
Zon. 05/12 14u00 FC Balkan - FC Harrows
Zon. 05/12 14u30 FC Turkgucu - Deurne OB - A
Zon. 05/12 14u30 KSV Vlug Vooruit - VC OLSE
- - - SV Groenendaal - vrij

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC OLSE 12 10 2 0 59 15 30
2 Deurne OB - A 12 9 2 1 45 19 28
3 Anadolu Antwerpen 12 9 2 1 43 21 28
4 Seaman's Chile 12 9 2 1 36 20 28
5 KSV Vlug Vooruit 12 7 5 0 40 30 21
6 Arakora 12 6 5 1 33 26 19
7 VC Mortsel OG A 12 6 5 1 33 32 19
8 Antwerp Thunderdogs 12 5 7 0 38 29 15
9 FC Balkan 12 4 8 0 32 38 12
10 BH Ljiljani 12 3 8 1 25 53 10
11 SV Groenendaal 12 2 7 3 21 42 9
12 FC Harrows 12 2 10 0 21 56 6
13 FC Turkgucu 12 1 10 1 22 67 4

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (5 september 2021)
BH Ljiljani - VC Mortsel OG A 3 - 6
FC Harrows - FC Balkan 0 - 5
Deurne OB - A - FC Turkgucu (ff.) 5 - 0
VC OLSE - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
Seaman's Chile - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
Anadolu Antwerpen - Arakora 3 - 4
SV Groenendaal - vrij  


Speeldag 2 (12 september 2021)
VC Mortsel OG A - Seaman's Chile 1 - 4
Arakora - BH Ljiljani (ff.) 5 - 0
FC Balkan - VC OLSE 2 - 5
FC Turkgucu - FC Harrows 5 - 9
Antwerp Thunderdogs - Deurne OB - A 1 - 5
KSV Vlug Vooruit - SV Groenendaal 6 - 2
Anadolu Antwerpen - vrij  


Speeldag 3 (19 september 2021)
FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 3 - 7
SV Groenendaal - FC Balkan 3 - 5
FC Harrows (ff.) - VC OLSE 0 - 5
Deurne OB - A - VC Mortsel OG A 5 - 3
Seaman's Chile - Arakora 2 - 1
Anadolu Antwerpen - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
BH Ljiljani - vrij  


Speeldag 4 (26 september 2021)
VC Mortsel OG A - FC Turkgucu 3 - 2
Arakora - Deurne OB - A 2 - 5
Antwerp Thunderdogs - FC Harrows 4 - 0
FC Balkan - Anadolu Antwerpen 1 - 3
VC OLSE - SV Groenendaal 6 - 0
KSV Vlug Vooruit - BH Ljiljani 5 - 2
Seaman's Chile - vrij  


Speeldag 5 (3 oktober 2021)
BH Ljiljani - FC Balkan 2 - 7
FC Turkgucu - Arakora 1 - 5
Antwerp Thunderdogs - VC Mortsel OG A 5 - 1
FC Harrows - SV Groenendaal 2 - 1
Anadolu Antwerpen - VC OLSE 3 - 0
Seaman's Chile - KSV Vlug Vooruit 2 - 1
Deurne OB - A - vrij  


Speeldag 6 (10 oktober 2021)
VC Mortsel OG A - FC Harrows 3 - 1
Arakora - Antwerp Thunderdogs 4 - 2
FC Balkan - Seaman's Chile 1 - 2
VC OLSE - BH Ljiljani 10 - 0
SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen 2 - 9
KSV Vlug Vooruit - Deurne OB - A 0 - 3
FC Turkgucu - vrij  


Speeldag 7 (17 oktober 2021)
VC Mortsel OG A - Arakora 2 - 0
BH Ljiljani - SV Groenendaal 3 - 2
FC Turkgucu - KSV Vlug Vooruit 1 - 10
FC Harrows - Anadolu Antwerpen 1 - 3
Deurne OB - A - FC Balkan 7 - 1
Seaman's Chile - VC OLSE 4 - 0
Antwerp Thunderdogs - vrij  


Speeldag 8 (24 oktober 2021)
Anadolu Antwerpen - BH Ljiljani 2 - 4
Arakora - FC Harrows 5 - 1
FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 3
VC OLSE - Deurne OB - A 3 - 1
SV Groenendaal - Seaman's Chile 3 - 3
KSV Vlug Vooruit - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
VC Mortsel OG A - vrij  


Speeldag 9 (31 oktober 2021)
VC Mortsel OG A - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 1
FC Turkgucu - VC OLSE 0 - 16
Deurne OB - A - SV Groenendaal 4 - 1
FC Harrows - BH Ljiljani 2 - 8
Seaman's Chile - Anadolu Antwerpen 1 - 3
Arakora - vrij  


Speeldag 10 (7 november 2021)
Anadolu Antwerpen - Deurne OB - A 4 - 0
BH Ljiljani - Seaman's Chile 0 - 3
FC Balkan - VC Mortsel OG A 2 - 4
KSV Vlug Vooruit - Arakora 2 - 1
VC OLSE - Antwerp Thunderdogs 2 - 1
SV Groenendaal - FC Turkgucu 1 - 1
FC Harrows - vrij  


Speeldag 11 (14 november 2021)
VC Mortsel OG A - VC OLSE 2 - 3
Arakora - FC Balkan 4 - 2
FC Turkgucu - Anadolu Antwerpen 2 - 3
Antwerp Thunderdogs - SV Groenendaal 1 - 2
Deurne OB - A - BH Ljiljani 1 - 1
FC Harrows - Seaman's Chile 2 - 6
KSV Vlug Vooruit - vrij  


Speeldag 12 (21 november 2021)
BH Ljiljani - FC Turkgucu 2 - 3
FC Harrows - KSV Vlug Vooruit 3 - 6
VC OLSE - Arakora 5 - 1
SV Groenendaal - VC Mortsel OG A 3 - 1
Seaman's Chile - Deurne OB - A 3 - 4
Anadolu Antwerpen - Antwerp Thunderdogs 3 - 2
FC Balkan - vrij  


Speeldag 13 (28 november 2021)
VC Mortsel OG A - Anadolu Antwerpen 3 - 3
Arakora - SV Groenendaal 1 - 1
Antwerp Thunderdogs - BH Ljiljani 7 - 0
FC Turkgucu - Seaman's Chile 1 - 2
Deurne OB - A - FC Harrows (ff.) 5 - 0
KSV Vlug Vooruit - FC Balkan 3 - 1
VC OLSE - vrij  


Speeldag 14 (5 december 2021)
VC Mortsel OG A - BH Ljiljani
Arakora - Anadolu Antwerpen
FC Turkgucu - Deurne OB - A
Antwerp Thunderdogs - Seaman's Chile
FC Balkan - FC Harrows
KSV Vlug Vooruit - VC OLSE
SV Groenendaal - vrij


Speeldag 15 (9 januari 2022)
BH Ljiljani - Arakora
Seaman's Chile - VC Mortsel OG A
FC Harrows - FC Turkgucu
SV Groenendaal - KSV Vlug Vooruit
VC OLSE - FC Balkan
Deurne OB - A - Antwerp Thunderdogs
Anadolu Antwerpen - vrij


Speeldag 16 (16 januari 2022)
VC Mortsel OG A - Deurne OB - A
Arakora - Seaman's Chile
Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu
FC Balkan - SV Groenendaal
VC OLSE - FC Harrows
KSV Vlug Vooruit - Anadolu Antwerpen
BH Ljiljani - vrij


Speeldag 17 (23 januari 2022)
BH Ljiljani - KSV Vlug Vooruit
FC Turkgucu - VC Mortsel OG A
FC Harrows - Antwerp Thunderdogs
SV Groenendaal - VC OLSE
Deurne OB - A - Arakora
Anadolu Antwerpen - FC Balkan
Seaman's Chile - vrij


Speeldag 18 (30 januari 2022)
VC Mortsel OG A - Antwerp Thunderdogs
Arakora - FC Turkgucu
FC Balkan - BH Ljiljani
KSV Vlug Vooruit - Seaman's Chile
SV Groenendaal - FC Harrows
VC OLSE - Anadolu Antwerpen
Deurne OB - A - vrij


Speeldag 19 (6 februari 2022)
BH Ljiljani - VC OLSE
Antwerp Thunderdogs - Arakora
FC Harrows - VC Mortsel OG A
Deurne OB - A - KSV Vlug Vooruit
Seaman's Chile - FC Balkan
Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal
FC Turkgucu - vrij


Speeldag 20 (13 februari 2022)
Anadolu Antwerpen - FC Harrows
Arakora - VC Mortsel OG A
FC Balkan - Deurne OB - A
VC OLSE - Seaman's Chile
SV Groenendaal - BH Ljiljani
KSV Vlug Vooruit - FC Turkgucu
Antwerp Thunderdogs - vrij


Speeldag 21 (20 februari 2022)
BH Ljiljani - Anadolu Antwerpen
FC Turkgucu - FC Balkan
Antwerp Thunderdogs - KSV Vlug Vooruit
FC Harrows - Arakora
Deurne OB - A - VC OLSE
Seaman's Chile - SV Groenendaal
VC Mortsel OG A - vrij


Speeldag 22 (6 maart 2022)
Anadolu Antwerpen - Seaman's Chile
BH Ljiljani - FC Harrows
FC Balkan - Antwerp Thunderdogs
VC OLSE - FC Turkgucu
SV Groenendaal - Deurne OB - A
KSV Vlug Vooruit - VC Mortsel OG A
Arakora - vrij


Speeldag 23 (13 maart 2022)
VC Mortsel OG A - FC Balkan
Arakora - KSV Vlug Vooruit
Antwerp Thunderdogs - VC OLSE
FC Turkgucu - SV Groenendaal
Deurne OB - A - Anadolu Antwerpen
Seaman's Chile - BH Ljiljani
FC Harrows - vrij


Speeldag 24 (20 maart 2022)
BH Ljiljani - Deurne OB - A
FC Balkan - Arakora
SV Groenendaal - Antwerp Thunderdogs
VC OLSE - VC Mortsel OG A
Seaman's Chile - FC Harrows
Anadolu Antwerpen - FC Turkgucu
KSV Vlug Vooruit - vrij


Speeldag 25 (27 maart 2022)
VC Mortsel OG A - SV Groenendaal
Arakora - VC OLSE
Antwerp Thunderdogs - Anadolu Antwerpen
FC Turkgucu - BH Ljiljani
Deurne OB - A - Seaman's Chile
KSV Vlug Vooruit - FC Harrows
FC Balkan - vrij


Speeldag 26 (3 april 2022)
BH Ljiljani - Antwerp Thunderdogs
FC Balkan - KSV Vlug Vooruit
FC Harrows - Deurne OB - A
SV Groenendaal - Arakora
Seaman's Chile - FC Turkgucu
Anadolu Antwerpen - VC Mortsel OG A
VC OLSE - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC OLSE 301812
2Anadolu Antwerpen 281216
3Seaman's Chile 281216
4Deurne OB - A 281612
5KSV Vlug Vooruit 21156
6Arakora 19136
7VC Mortsel OG A 19136
8Antwerp Thunderdogs 15123
9FC Balkan 1239
10BH Ljiljani 1037
11SV Groenendaal 954
12FC Harrows 633
13FC Turkgucu 404


VERLIESPUNTEN NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC OLSE 606
2Anadolu Antwerpen 862
3Seaman's Chile 862
4Deurne OB - A 826
5KSV Vlug Vooruit 15312
6VC Mortsel OG A 1789
7Arakora 17512
8Antwerp Thunderdogs 21615
9FC Balkan 241212
10BH Ljiljani 261214
11SV Groenendaal 271017
12FC Harrows 301812
13FC Turkgucu 322111


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC OLSE 1266
2Anadolu Antwerpen 1064
3Seaman's Chile 909
4KSV Vlug Vooruit 963
5SV Groenendaal 844
6Deurne OB - A 743
7FC Turkgucu 404
8VC Mortsel OG A 413
9Arakora 440
10Antwerp Thunderdogs 330
11BH Ljiljani 101
12FC Balkan 000
13FC Harrows 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC OLSE 593029
2Deurne OB - A 452718
3Anadolu Antwerpen 431924
4KSV Vlug Vooruit 402020
5Antwerp Thunderdogs 382018
6Seaman's Chile 361620
7VC Mortsel OG A 331815
8Arakora 332112
9FC Balkan 321022
10BH Ljiljani 251015
11FC Turkgucu 22139
12FC Harrows 211011
13SV Groenendaal 21129


TEGENDOELPUNTEN NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC OLSE 15411
2Deurne OB - A 19613
3Seaman's Chile 20128
4Anadolu Antwerpen 211110
5Arakora 261115
6Antwerp Thunderdogs 29920
7KSV Vlug Vooruit 301218
8VC Mortsel OG A 321418
9FC Balkan 381721
10SV Groenendaal 421923
11BH Ljiljani 532132
12FC Harrows 563422
13FC Turkgucu 675215


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 13 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Seaman's Chile 6 7 
2Deurne OB - A 6 6 
3Anadolu Antwerpen 5 5x
4VC OLSE 5x5x
5VC Mortsel OG A 4 4 
6Antwerp Thunderdogs 3 3 
7BH Ljiljani 3 3 
8KSV Vlug Vooruit 3x3x
9SV Groenendaal 2 4x
10Arakora 2 2 
11FC Balkan 1 1 
12FC Harrows 1 1 
13FC Turkgucu 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC OLSE 422
2Deurne OB - A 321
3Seaman's Chile 211
4Anadolu Antwerpen 220
5Antwerp Thunderdogs 220
6FC Balkan 101
7Arakora 110
8VC Mortsel OG A 110
9BH Ljiljani 000
10FC Harrows 000
11FC Turkgucu 000
12KSV Vlug Vooruit 000
13SV Groenendaal 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Balkan 1257
2Anadolu Antwerpen 1266
3Antwerp Thunderdogs 1266
4Seaman's Chile 1266
5VC Mortsel OG A 1275
6KSV Vlug Vooruit 1156
7SV Groenendaal 1156
8Arakora 1165
9Deurne OB - A 1165
10FC Turkgucu 1064
11VC OLSE 1064
12BH Ljiljani 844
13FC Harrows 853


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Anadolu Antwerpen 000
2Antwerp Thunderdogs 000
3FC Balkan 000
4Seaman's Chile 000
5VC Mortsel OG A 000
6KSV Vlug Vooruit 110
7Arakora 101
8Deurne OB - A 101
9SV Groenendaal 101
10FC Turkgucu 211
11VC OLSE 202
12FC Harrows 422
13BH Ljiljani 413


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 13 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 VC OLSE 6 6 0 0 30 4 18
2 Deurne OB - A 6 5 1 0 27 6 16
3 KSV Vlug Vooruit 6 5 0 1 20 12 15
4 Arakora 6 4 1 1 21 11 13
5 VC Mortsel OG A 7 4 1 2 18 14 13
6 Antwerp Thunderdogs 6 4 0 2 20 9 12
7 Anadolu Antwerpen 6 4 0 2 19 11 12
8 Seaman's Chile 6 4 0 2 16 12 12
9 SV Groenendaal 5 1 2 2 12 19 5
10 FC Balkan 5 1 0 4 10 17 3
11 BH Ljiljani 5 1 0 4 10 21 3
12 FC Harrows 7 1 0 6 10 34 3
13 FC Turkgucu 7 0 0 7 13 52 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 13 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Anadolu Antwerpen 6 5 1 0 24 10 16
2 Seaman's Chile 6 5 1 0 20 8 16
3 VC OLSE 6 4 0 2 29 11 12
4 Deurne OB - A 6 4 0 2 18 13 12
5 FC Balkan 7 3 0 4 22 21 9
6 BH Ljiljani 7 2 1 4 15 32 7
7 VC Mortsel OG A 5 2 0 3 15 18 6
8 KSV Vlug Vooruit 6 2 0 4 20 18 6
9 Arakora 6 2 0 4 12 15 6
10 FC Turkgucu 5 1 1 3 9 15 4
11 SV Groenendaal 7 1 1 5 9 23 4
12 FC Harrows 5 1 0 4 11 22 3
13 Antwerp Thunderdogs 6 1 0 5 18 20 3

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Anadolu Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Anadolu Antwerpen - Arakora 3 - 4
12/09/2021 2 Anadolu Antwerpen - vrijSpeeldag 
19/09/2021 3 Anadolu Antwerpen - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
26/09/2021 4 FC Balkan - Anadolu Antwerpen 1 - 3
03/10/2021 5 Anadolu Antwerpen - VC OLSE 3 - 0
10/10/2021 6 SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen 2 - 9
17/10/2021 7 FC Harrows - Anadolu Antwerpen 1 - 3
24/10/2021 8 Anadolu Antwerpen - BH Ljiljani 2 - 4
31/10/2021 9 Seaman's Chile - Anadolu Antwerpen 1 - 3
07/11/2021 10 Anadolu Antwerpen - Deurne OB - A 4 - 0
14/11/2021 11 FC Turkgucu - Anadolu Antwerpen 2 - 3
21/11/2021 12 Anadolu Antwerpen - Antwerp Thunderdogs 3 - 2
28/11/2021 13 VC Mortsel OG A - Anadolu Antwerpen 3 - 3
05/12/2021 14 Arakora - Anadolu Antwerpen Speeldag 
09/01/2022 15 Anadolu Antwerpen - vrijSpeeldag 
16/01/2022 16 KSV Vlug Vooruit - Anadolu Antwerpen Speeldag 
23/01/2022 17 Anadolu Antwerpen - FC Balkan Speeldag 
30/01/2022 18 VC OLSE - Anadolu Antwerpen Speeldag 
06/02/2022 19 Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal Speeldag 
13/02/2022 20 Anadolu Antwerpen - FC Harrows Speeldag 
20/02/2022 21 BH Ljiljani - Anadolu Antwerpen Speeldag 
06/03/2022 22 Anadolu Antwerpen - Seaman's Chile Speeldag 
13/03/2022 23 Deurne OB - A - Anadolu Antwerpen Speeldag 
20/03/2022 24 Anadolu Antwerpen - FC Turkgucu Speeldag 
27/03/2022 25 Antwerp Thunderdogs - Anadolu Antwerpen Speeldag 
03/04/2022 26 Anadolu Antwerpen - VC Mortsel OG A Speeldag 

Antwerp Thunderdogs

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Seaman's Chile - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
12/09/2021 2 Antwerp Thunderdogs - Deurne OB - A 1 - 5
19/09/2021 3 FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 3 - 7
26/09/2021 4 Antwerp Thunderdogs - FC Harrows 4 - 0
03/10/2021 5 Antwerp Thunderdogs - VC Mortsel OG A 5 - 1
10/10/2021 6 Arakora - Antwerp Thunderdogs 4 - 2
17/10/2021 7 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
24/10/2021 8 KSV Vlug Vooruit - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
31/10/2021 9 Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 1
07/11/2021 10 VC OLSE - Antwerp Thunderdogs 2 - 1
14/11/2021 11 Antwerp Thunderdogs - SV Groenendaal 1 - 2
21/11/2021 12 Anadolu Antwerpen - Antwerp Thunderdogs 3 - 2
28/11/2021 13 Antwerp Thunderdogs - BH Ljiljani 7 - 0
05/12/2021 14 Antwerp Thunderdogs - Seaman's Chile Speeldag 
09/01/2022 15 Deurne OB - A - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
16/01/2022 16 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu Speeldag 
23/01/2022 17 FC Harrows - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
30/01/2022 18 VC Mortsel OG A - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
06/02/2022 19 Antwerp Thunderdogs - Arakora Speeldag 
13/02/2022 20 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
20/02/2022 21 Antwerp Thunderdogs - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
06/03/2022 22 FC Balkan - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
13/03/2022 23 Antwerp Thunderdogs - VC OLSE Speeldag 
20/03/2022 24 SV Groenendaal - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
27/03/2022 25 Antwerp Thunderdogs - Anadolu Antwerpen Speeldag 
03/04/2022 26 BH Ljiljani - Antwerp Thunderdogs Speeldag 

Arakora

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Anadolu Antwerpen - Arakora 3 - 4
12/09/2021 2 Arakora - BH Ljiljani (ff.) 5 - 0
19/09/2021 3 Seaman's Chile - Arakora 2 - 1
26/09/2021 4 Arakora - Deurne OB - A 2 - 5
03/10/2021 5 FC Turkgucu - Arakora 1 - 5
10/10/2021 6 Arakora - Antwerp Thunderdogs 4 - 2
17/10/2021 7 VC Mortsel OG A - Arakora 2 - 0
24/10/2021 8 Arakora - FC Harrows 5 - 1
31/10/2021 9 Arakora - vrijSpeeldag 
07/11/2021 10 KSV Vlug Vooruit - Arakora 2 - 1
14/11/2021 11 Arakora - FC Balkan 4 - 2
21/11/2021 12 VC OLSE - Arakora 5 - 1
28/11/2021 13 Arakora - SV Groenendaal 1 - 1
05/12/2021 14 Arakora - Anadolu Antwerpen Speeldag 
09/01/2022 15 BH Ljiljani - Arakora Speeldag 
16/01/2022 16 Arakora - Seaman's Chile Speeldag 
23/01/2022 17 Deurne OB - A - Arakora Speeldag 
30/01/2022 18 Arakora - FC Turkgucu Speeldag 
06/02/2022 19 Antwerp Thunderdogs - Arakora Speeldag 
13/02/2022 20 Arakora - VC Mortsel OG A Speeldag 
20/02/2022 21 FC Harrows - Arakora Speeldag 
06/03/2022 22 Arakora - vrijSpeeldag 
13/03/2022 23 Arakora - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
20/03/2022 24 FC Balkan - Arakora Speeldag 
27/03/2022 25 Arakora - VC OLSE Speeldag 
03/04/2022 26 SV Groenendaal - Arakora Speeldag 

BH Ljiljani

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 BH Ljiljani - VC Mortsel OG A 3 - 6
12/09/2021 2 Arakora - BH Ljiljani (ff.) 5 - 0
19/09/2021 3 BH Ljiljani - vrijSpeeldag 
26/09/2021 4 KSV Vlug Vooruit - BH Ljiljani 5 - 2
03/10/2021 5 BH Ljiljani - FC Balkan 2 - 7
10/10/2021 6 VC OLSE - BH Ljiljani 10 - 0
17/10/2021 7 BH Ljiljani - SV Groenendaal 3 - 2
24/10/2021 8 Anadolu Antwerpen - BH Ljiljani 2 - 4
31/10/2021 9 FC Harrows - BH Ljiljani 2 - 8
07/11/2021 10 BH Ljiljani - Seaman's Chile 0 - 3
14/11/2021 11 Deurne OB - A - BH Ljiljani 1 - 1
21/11/2021 12 BH Ljiljani - FC Turkgucu 2 - 3
28/11/2021 13 Antwerp Thunderdogs - BH Ljiljani 7 - 0
05/12/2021 14 VC Mortsel OG A - BH Ljiljani Speeldag 
09/01/2022 15 BH Ljiljani - Arakora Speeldag 
16/01/2022 16 BH Ljiljani - vrijSpeeldag 
23/01/2022 17 BH Ljiljani - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
30/01/2022 18 FC Balkan - BH Ljiljani Speeldag 
06/02/2022 19 BH Ljiljani - VC OLSE Speeldag 
13/02/2022 20 SV Groenendaal - BH Ljiljani Speeldag 
20/02/2022 21 BH Ljiljani - Anadolu Antwerpen Speeldag 
06/03/2022 22 BH Ljiljani - FC Harrows Speeldag 
13/03/2022 23 Seaman's Chile - BH Ljiljani Speeldag 
20/03/2022 24 BH Ljiljani - Deurne OB - A Speeldag 
27/03/2022 25 FC Turkgucu - BH Ljiljani Speeldag 
03/04/2022 26 BH Ljiljani - Antwerp Thunderdogs Speeldag 

Deurne OB - A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Deurne OB - A - FC Turkgucu (ff.) 5 - 0
12/09/2021 2 Antwerp Thunderdogs - Deurne OB - A 1 - 5
19/09/2021 3 Deurne OB - A - VC Mortsel OG A 5 - 3
26/09/2021 4 Arakora - Deurne OB - A 2 - 5
03/10/2021 5 Deurne OB - A - vrijSpeeldag 
10/10/2021 6 KSV Vlug Vooruit - Deurne OB - A 0 - 3
17/10/2021 7 Deurne OB - A - FC Balkan 7 - 1
24/10/2021 8 VC OLSE - Deurne OB - A 3 - 1
31/10/2021 9 Deurne OB - A - SV Groenendaal 4 - 1
07/11/2021 10 Anadolu Antwerpen - Deurne OB - A 4 - 0
14/11/2021 11 Deurne OB - A - BH Ljiljani 1 - 1
21/11/2021 12 Seaman's Chile - Deurne OB - A 3 - 4
28/11/2021 13 Deurne OB - A - FC Harrows (ff.) 5 - 0
05/12/2021 14 FC Turkgucu - Deurne OB - A Speeldag 
09/01/2022 15 Deurne OB - A - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
16/01/2022 16 VC Mortsel OG A - Deurne OB - A Speeldag 
23/01/2022 17 Deurne OB - A - Arakora Speeldag 
30/01/2022 18 Deurne OB - A - vrijSpeeldag 
06/02/2022 19 Deurne OB - A - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
13/02/2022 20 FC Balkan - Deurne OB - A Speeldag 
20/02/2022 21 Deurne OB - A - VC OLSE Speeldag 
06/03/2022 22 SV Groenendaal - Deurne OB - A Speeldag 
13/03/2022 23 Deurne OB - A - Anadolu Antwerpen Speeldag 
20/03/2022 24 BH Ljiljani - Deurne OB - A Speeldag 
27/03/2022 25 Deurne OB - A - Seaman's Chile Speeldag 
03/04/2022 26 FC Harrows - Deurne OB - A Speeldag 

FC Balkan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Harrows - FC Balkan 0 - 5
12/09/2021 2 FC Balkan - VC OLSE 2 - 5
19/09/2021 3 SV Groenendaal - FC Balkan 3 - 5
26/09/2021 4 FC Balkan - Anadolu Antwerpen 1 - 3
03/10/2021 5 BH Ljiljani - FC Balkan 2 - 7
10/10/2021 6 FC Balkan - Seaman's Chile 1 - 2
17/10/2021 7 Deurne OB - A - FC Balkan 7 - 1
24/10/2021 8 FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 3
31/10/2021 9 Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 1
07/11/2021 10 FC Balkan - VC Mortsel OG A 2 - 4
14/11/2021 11 Arakora - FC Balkan 4 - 2
21/11/2021 12 FC Balkan - vrijSpeeldag 
28/11/2021 13 KSV Vlug Vooruit - FC Balkan 3 - 1
05/12/2021 14 FC Balkan - FC Harrows Speeldag 
09/01/2022 15 VC OLSE - FC Balkan Speeldag 
16/01/2022 16 FC Balkan - SV Groenendaal Speeldag 
23/01/2022 17 Anadolu Antwerpen - FC Balkan Speeldag 
30/01/2022 18 FC Balkan - BH Ljiljani Speeldag 
06/02/2022 19 Seaman's Chile - FC Balkan Speeldag 
13/02/2022 20 FC Balkan - Deurne OB - A Speeldag 
20/02/2022 21 FC Turkgucu - FC Balkan Speeldag 
06/03/2022 22 FC Balkan - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
13/03/2022 23 VC Mortsel OG A - FC Balkan Speeldag 
20/03/2022 24 FC Balkan - Arakora Speeldag 
27/03/2022 25 FC Balkan - vrijSpeeldag 
03/04/2022 26 FC Balkan - KSV Vlug Vooruit Speeldag 

FC Harrows

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Harrows - FC Balkan 0 - 5
12/09/2021 2 FC Turkgucu - FC Harrows 5 - 9
19/09/2021 3 FC Harrows (ff.) - VC OLSE 0 - 5
26/09/2021 4 Antwerp Thunderdogs - FC Harrows 4 - 0
03/10/2021 5 FC Harrows - SV Groenendaal 2 - 1
10/10/2021 6 VC Mortsel OG A - FC Harrows 3 - 1
17/10/2021 7 FC Harrows - Anadolu Antwerpen 1 - 3
24/10/2021 8 Arakora - FC Harrows 5 - 1
31/10/2021 9 FC Harrows - BH Ljiljani 2 - 8
07/11/2021 10 FC Harrows - vrijSpeeldag 
14/11/2021 11 FC Harrows - Seaman's Chile 2 - 6
21/11/2021 12 FC Harrows - KSV Vlug Vooruit 3 - 6
28/11/2021 13 Deurne OB - A - FC Harrows (ff.) 5 - 0
05/12/2021 14 FC Balkan - FC Harrows Speeldag 
09/01/2022 15 FC Harrows - FC Turkgucu Speeldag 
16/01/2022 16 VC OLSE - FC Harrows Speeldag 
23/01/2022 17 FC Harrows - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
30/01/2022 18 SV Groenendaal - FC Harrows Speeldag 
06/02/2022 19 FC Harrows - VC Mortsel OG A Speeldag 
13/02/2022 20 Anadolu Antwerpen - FC Harrows Speeldag 
20/02/2022 21 FC Harrows - Arakora Speeldag 
06/03/2022 22 BH Ljiljani - FC Harrows Speeldag 
13/03/2022 23 FC Harrows - vrijSpeeldag 
20/03/2022 24 Seaman's Chile - FC Harrows Speeldag 
27/03/2022 25 KSV Vlug Vooruit - FC Harrows Speeldag 
03/04/2022 26 FC Harrows - Deurne OB - A Speeldag 

FC Turkgucu

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Deurne OB - A - FC Turkgucu (ff.) 5 - 0
12/09/2021 2 FC Turkgucu - FC Harrows 5 - 9
19/09/2021 3 FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 3 - 7
26/09/2021 4 VC Mortsel OG A - FC Turkgucu 3 - 2
03/10/2021 5 FC Turkgucu - Arakora 1 - 5
10/10/2021 6 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
17/10/2021 7 FC Turkgucu - KSV Vlug Vooruit 1 - 10
24/10/2021 8 FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 3
31/10/2021 9 FC Turkgucu - VC OLSE 0 - 16
07/11/2021 10 SV Groenendaal - FC Turkgucu 1 - 1
14/11/2021 11 FC Turkgucu - Anadolu Antwerpen 2 - 3
21/11/2021 12 BH Ljiljani - FC Turkgucu 2 - 3
28/11/2021 13 FC Turkgucu - Seaman's Chile 1 - 2
05/12/2021 14 FC Turkgucu - Deurne OB - A Speeldag 
09/01/2022 15 FC Harrows - FC Turkgucu Speeldag 
16/01/2022 16 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu Speeldag 
23/01/2022 17 FC Turkgucu - VC Mortsel OG A Speeldag 
30/01/2022 18 Arakora - FC Turkgucu Speeldag 
06/02/2022 19 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
13/02/2022 20 KSV Vlug Vooruit - FC Turkgucu Speeldag 
20/02/2022 21 FC Turkgucu - FC Balkan Speeldag 
06/03/2022 22 VC OLSE - FC Turkgucu Speeldag 
13/03/2022 23 FC Turkgucu - SV Groenendaal Speeldag 
20/03/2022 24 Anadolu Antwerpen - FC Turkgucu Speeldag 
27/03/2022 25 FC Turkgucu - BH Ljiljani Speeldag 
03/04/2022 26 Seaman's Chile - FC Turkgucu Speeldag 

KSV Vlug Vooruit

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 VC OLSE - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
12/09/2021 2 KSV Vlug Vooruit - SV Groenendaal 6 - 2
19/09/2021 3 Anadolu Antwerpen - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
26/09/2021 4 KSV Vlug Vooruit - BH Ljiljani 5 - 2
03/10/2021 5 Seaman's Chile - KSV Vlug Vooruit 2 - 1
10/10/2021 6 KSV Vlug Vooruit - Deurne OB - A 0 - 3
17/10/2021 7 FC Turkgucu - KSV Vlug Vooruit 1 - 10
24/10/2021 8 KSV Vlug Vooruit - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
31/10/2021 9 VC Mortsel OG A - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
07/11/2021 10 KSV Vlug Vooruit - Arakora 2 - 1
14/11/2021 11 KSV Vlug Vooruit - vrijSpeeldag 
21/11/2021 12 FC Harrows - KSV Vlug Vooruit 3 - 6
28/11/2021 13 KSV Vlug Vooruit - FC Balkan 3 - 1
05/12/2021 14 KSV Vlug Vooruit - VC OLSE Speeldag 
09/01/2022 15 SV Groenendaal - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
16/01/2022 16 KSV Vlug Vooruit - Anadolu Antwerpen Speeldag 
23/01/2022 17 BH Ljiljani - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
30/01/2022 18 KSV Vlug Vooruit - Seaman's Chile Speeldag 
06/02/2022 19 Deurne OB - A - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
13/02/2022 20 KSV Vlug Vooruit - FC Turkgucu Speeldag 
20/02/2022 21 Antwerp Thunderdogs - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
06/03/2022 22 KSV Vlug Vooruit - VC Mortsel OG A Speeldag 
13/03/2022 23 Arakora - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
20/03/2022 24 KSV Vlug Vooruit - vrijSpeeldag 
27/03/2022 25 KSV Vlug Vooruit - FC Harrows Speeldag 
03/04/2022 26 FC Balkan - KSV Vlug Vooruit Speeldag 

SV Groenendaal

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SV Groenendaal - vrijSpeeldag 
12/09/2021 2 KSV Vlug Vooruit - SV Groenendaal 6 - 2
19/09/2021 3 SV Groenendaal - FC Balkan 3 - 5
26/09/2021 4 VC OLSE - SV Groenendaal 6 - 0
03/10/2021 5 FC Harrows - SV Groenendaal 2 - 1
10/10/2021 6 SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen 2 - 9
17/10/2021 7 BH Ljiljani - SV Groenendaal 3 - 2
24/10/2021 8 SV Groenendaal - Seaman's Chile 3 - 3
31/10/2021 9 Deurne OB - A - SV Groenendaal 4 - 1
07/11/2021 10 SV Groenendaal - FC Turkgucu 1 - 1
14/11/2021 11 Antwerp Thunderdogs - SV Groenendaal 1 - 2
21/11/2021 12 SV Groenendaal - VC Mortsel OG A 3 - 1
28/11/2021 13 Arakora - SV Groenendaal 1 - 1
05/12/2021 14 SV Groenendaal - vrijSpeeldag 
09/01/2022 15 SV Groenendaal - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
16/01/2022 16 FC Balkan - SV Groenendaal Speeldag 
23/01/2022 17 SV Groenendaal - VC OLSE Speeldag 
30/01/2022 18 SV Groenendaal - FC Harrows Speeldag 
06/02/2022 19 Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal Speeldag 
13/02/2022 20 SV Groenendaal - BH Ljiljani Speeldag 
20/02/2022 21 Seaman's Chile - SV Groenendaal Speeldag 
06/03/2022 22 SV Groenendaal - Deurne OB - A Speeldag 
13/03/2022 23 FC Turkgucu - SV Groenendaal Speeldag 
20/03/2022 24 SV Groenendaal - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
27/03/2022 25 VC Mortsel OG A - SV Groenendaal Speeldag 
03/04/2022 26 SV Groenendaal - Arakora Speeldag 

Seaman's Chile

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Seaman's Chile - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
12/09/2021 2 VC Mortsel OG A - Seaman's Chile 1 - 4
19/09/2021 3 Seaman's Chile - Arakora 2 - 1
26/09/2021 4 Seaman's Chile - vrijSpeeldag 
03/10/2021 5 Seaman's Chile - KSV Vlug Vooruit 2 - 1
10/10/2021 6 FC Balkan - Seaman's Chile 1 - 2
17/10/2021 7 Seaman's Chile - VC OLSE 4 - 0
24/10/2021 8 SV Groenendaal - Seaman's Chile 3 - 3
31/10/2021 9 Seaman's Chile - Anadolu Antwerpen 1 - 3
07/11/2021 10 BH Ljiljani - Seaman's Chile 0 - 3
14/11/2021 11 FC Harrows - Seaman's Chile 2 - 6
21/11/2021 12 Seaman's Chile - Deurne OB - A 3 - 4
28/11/2021 13 FC Turkgucu - Seaman's Chile 1 - 2
05/12/2021 14 Antwerp Thunderdogs - Seaman's Chile Speeldag 
09/01/2022 15 Seaman's Chile - VC Mortsel OG A Speeldag 
16/01/2022 16 Arakora - Seaman's Chile Speeldag 
23/01/2022 17 Seaman's Chile - vrijSpeeldag 
30/01/2022 18 KSV Vlug Vooruit - Seaman's Chile Speeldag 
06/02/2022 19 Seaman's Chile - FC Balkan Speeldag 
13/02/2022 20 VC OLSE - Seaman's Chile Speeldag 
20/02/2022 21 Seaman's Chile - SV Groenendaal Speeldag 
06/03/2022 22 Anadolu Antwerpen - Seaman's Chile Speeldag 
13/03/2022 23 Seaman's Chile - BH Ljiljani Speeldag 
20/03/2022 24 Seaman's Chile - FC Harrows Speeldag 
27/03/2022 25 Deurne OB - A - Seaman's Chile Speeldag 
03/04/2022 26 Seaman's Chile - FC Turkgucu Speeldag 

VC Mortsel OG A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 BH Ljiljani - VC Mortsel OG A 3 - 6
12/09/2021 2 VC Mortsel OG A - Seaman's Chile 1 - 4
19/09/2021 3 Deurne OB - A - VC Mortsel OG A 5 - 3
26/09/2021 4 VC Mortsel OG A - FC Turkgucu 3 - 2
03/10/2021 5 Antwerp Thunderdogs - VC Mortsel OG A 5 - 1
10/10/2021 6 VC Mortsel OG A - FC Harrows 3 - 1
17/10/2021 7 VC Mortsel OG A - Arakora 2 - 0
24/10/2021 8 VC Mortsel OG A - vrijSpeeldag 
31/10/2021 9 VC Mortsel OG A - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
07/11/2021 10 FC Balkan - VC Mortsel OG A 2 - 4
14/11/2021 11 VC Mortsel OG A - VC OLSE 2 - 3
21/11/2021 12 SV Groenendaal - VC Mortsel OG A 3 - 1
28/11/2021 13 VC Mortsel OG A - Anadolu Antwerpen 3 - 3
05/12/2021 14 VC Mortsel OG A - BH Ljiljani Speeldag 
09/01/2022 15 Seaman's Chile - VC Mortsel OG A Speeldag 
16/01/2022 16 VC Mortsel OG A - Deurne OB - A Speeldag 
23/01/2022 17 FC Turkgucu - VC Mortsel OG A Speeldag 
30/01/2022 18 VC Mortsel OG A - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
06/02/2022 19 FC Harrows - VC Mortsel OG A Speeldag 
13/02/2022 20 Arakora - VC Mortsel OG A Speeldag 
20/02/2022 21 VC Mortsel OG A - vrijSpeeldag 
06/03/2022 22 KSV Vlug Vooruit - VC Mortsel OG A Speeldag 
13/03/2022 23 VC Mortsel OG A - FC Balkan Speeldag 
20/03/2022 24 VC OLSE - VC Mortsel OG A Speeldag 
27/03/2022 25 VC Mortsel OG A - SV Groenendaal Speeldag 
03/04/2022 26 Anadolu Antwerpen - VC Mortsel OG A Speeldag 

VC OLSE

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 VC OLSE - KSV Vlug Vooruit 4 - 1
12/09/2021 2 FC Balkan - VC OLSE 2 - 5
19/09/2021 3 FC Harrows (ff.) - VC OLSE 0 - 5
26/09/2021 4 VC OLSE - SV Groenendaal 6 - 0
03/10/2021 5 Anadolu Antwerpen - VC OLSE 3 - 0
10/10/2021 6 VC OLSE - BH Ljiljani 10 - 0
17/10/2021 7 Seaman's Chile - VC OLSE 4 - 0
24/10/2021 8 VC OLSE - Deurne OB - A 3 - 1
31/10/2021 9 FC Turkgucu - VC OLSE 0 - 16
07/11/2021 10 VC OLSE - Antwerp Thunderdogs 2 - 1
14/11/2021 11 VC Mortsel OG A - VC OLSE 2 - 3
21/11/2021 12 VC OLSE - Arakora 5 - 1
28/11/2021 13 VC OLSE - vrijSpeeldag 
05/12/2021 14 KSV Vlug Vooruit - VC OLSE Speeldag 
09/01/2022 15 VC OLSE - FC Balkan Speeldag 
16/01/2022 16 VC OLSE - FC Harrows Speeldag 
23/01/2022 17 SV Groenendaal - VC OLSE Speeldag 
30/01/2022 18 VC OLSE - Anadolu Antwerpen Speeldag 
06/02/2022 19 BH Ljiljani - VC OLSE Speeldag 
13/02/2022 20 VC OLSE - Seaman's Chile Speeldag 
20/02/2022 21 Deurne OB - A - VC OLSE Speeldag 
06/03/2022 22 VC OLSE - FC Turkgucu Speeldag 
13/03/2022 23 Antwerp Thunderdogs - VC OLSE Speeldag 
20/03/2022 24 VC OLSE - VC Mortsel OG A Speeldag 
27/03/2022 25 Arakora - VC OLSE Speeldag 
03/04/2022 26 VC OLSE - vrijSpeeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.