Recreatief Reeksen 3A en 3B Geografisch | Archief Recrea Heren Reeks 3A - 2020-2021 | Recreatief Heren - Reeks 3B |
Speeldag 26 (3 april 2022) | ||||||
Zon. | 03/04 | 13u30 | BH Ljiljani | - | Antwerp Thunderdogs (ff.) | 5 - 0 |
Zon. | 03/04 | 14u00 | FC Balkan | - | KSV Vlug Vooruit | 7 - 1 |
Zon. | 03/04 | 14u30 | FC Harrows | - | Deurne OB - A | 0 - 4 |
Zon. | 03/04 | 14u30 | SV Groenendaal | - | Arakora | 3 - 2 |
Zon. | 03/04 | 15u00 | Seaman's Chile | - | FC Turkgucu | 8 - 0 |
Zon. | 03/04 | 15u00 | Anadolu Antwerpen | - | VC Mortsel OG A | 7 - 1 |
- | - | - | VC OLSE | - | vrij |
Vorige speeldag | Huidig klassement |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Speeldag 1 (5 september 2021) | |||
BH Ljiljani | - | VC Mortsel OG A | 3 - 6 |
FC Harrows | - | FC Balkan | 0 - 5 |
Deurne OB - A | - | FC Turkgucu (ff.) | 5 - 0 |
VC OLSE | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 |
Seaman's Chile | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 3 |
Anadolu Antwerpen | - | Arakora | 3 - 4 |
SV Groenendaal | - | vrij |
Speeldag 2 (12 september 2021) | |||
VC Mortsel OG A | - | Seaman's Chile | 1 - 4 |
Arakora | - | BH Ljiljani (ff.) | 5 - 0 |
FC Balkan | - | VC OLSE | 2 - 5 |
FC Turkgucu | - | FC Harrows | 5 - 9 |
Antwerp Thunderdogs | - | Deurne OB - A | 1 - 5 |
KSV Vlug Vooruit | - | SV Groenendaal | 6 - 2 |
Anadolu Antwerpen | - | vrij |
Speeldag 3 (19 september 2021) | |||
FC Turkgucu | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 7 |
SV Groenendaal | - | FC Balkan | 3 - 5 |
FC Harrows (ff.) | - | VC OLSE | 0 - 5 |
Deurne OB - A | - | VC Mortsel OG A | 5 - 3 |
Seaman's Chile | - | Arakora | 2 - 1 |
Anadolu Antwerpen | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 |
BH Ljiljani | - | vrij |
Speeldag 4 (26 september 2021) | |||
VC Mortsel OG A | - | FC Turkgucu | 3 - 2 |
Arakora | - | Deurne OB - A | 2 - 5 |
Antwerp Thunderdogs | - | FC Harrows | 4 - 0 |
FC Balkan | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 |
VC OLSE | - | SV Groenendaal | 6 - 0 |
KSV Vlug Vooruit | - | BH Ljiljani | 5 - 2 |
Seaman's Chile | - | vrij |
Speeldag 5 (3 oktober 2021) | |||
BH Ljiljani | - | FC Balkan | 2 - 7 |
FC Turkgucu | - | Arakora | 1 - 5 |
Antwerp Thunderdogs | - | VC Mortsel OG A | 5 - 1 |
FC Harrows | - | SV Groenendaal | 2 - 1 |
Anadolu Antwerpen | - | VC OLSE | 3 - 0 |
Seaman's Chile | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 1 |
Deurne OB - A | - | vrij |
Speeldag 6 (10 oktober 2021) | |||
VC Mortsel OG A | - | FC Harrows | 3 - 1 |
Arakora | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 2 |
FC Balkan | - | Seaman's Chile | 1 - 2 |
VC OLSE | - | BH Ljiljani | 10 - 0 |
SV Groenendaal | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 9 |
KSV Vlug Vooruit | - | Deurne OB - A | 0 - 3 |
FC Turkgucu | - | vrij |
Speeldag 7 (17 oktober 2021) | |||
VC Mortsel OG A | - | Arakora | 2 - 0 |
BH Ljiljani | - | SV Groenendaal | 3 - 2 |
FC Turkgucu | - | KSV Vlug Vooruit | 1 - 10 |
FC Harrows | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 |
Deurne OB - A | - | FC Balkan | 7 - 1 |
Seaman's Chile | - | VC OLSE | 4 - 0 |
Antwerp Thunderdogs | - | vrij |
Speeldag 8 (24 oktober 2021) | |||
Anadolu Antwerpen | - | BH Ljiljani | 2 - 4 |
Arakora | - | FC Harrows | 5 - 1 |
FC Balkan | - | FC Turkgucu | 4 - 3 |
VC OLSE | - | Deurne OB - A | 3 - 1 |
SV Groenendaal | - | Seaman's Chile | 3 - 3 |
KSV Vlug Vooruit | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 3 |
VC Mortsel OG A | - | vrij |
Speeldag 9 (31 oktober 2021) | |||
VC Mortsel OG A | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 |
Antwerp Thunderdogs | - | FC Balkan | 2 - 1 |
FC Turkgucu | - | VC OLSE | 0 - 16 |
Deurne OB - A | - | SV Groenendaal | 4 - 1 |
FC Harrows | - | BH Ljiljani | 2 - 8 |
Seaman's Chile | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 |
Arakora | - | vrij |
Speeldag 10 (7 november 2021) | |||
Anadolu Antwerpen | - | Deurne OB - A | 4 - 0 |
BH Ljiljani | - | Seaman's Chile | 0 - 3 |
FC Balkan | - | VC Mortsel OG A | 2 - 4 |
KSV Vlug Vooruit | - | Arakora | 2 - 1 |
VC OLSE | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 1 |
SV Groenendaal | - | FC Turkgucu | 1 - 1 |
FC Harrows | - | vrij |
Speeldag 11 (14 november 2021) | |||
VC Mortsel OG A | - | VC OLSE | 2 - 3 |
Arakora | - | FC Balkan | 4 - 2 |
FC Turkgucu | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 3 |
Antwerp Thunderdogs | - | SV Groenendaal | 1 - 2 |
Deurne OB - A | - | BH Ljiljani | 1 - 1 |
FC Harrows | - | Seaman's Chile | 2 - 6 |
KSV Vlug Vooruit | - | vrij |
Speeldag 12 (21 november 2021) | |||
BH Ljiljani | - | FC Turkgucu | 2 - 3 |
FC Harrows | - | KSV Vlug Vooruit | 3 - 6 |
VC OLSE | - | Arakora | 5 - 1 |
SV Groenendaal | - | VC Mortsel OG A | 3 - 1 |
Seaman's Chile | - | Deurne OB - A | 3 - 4 |
Anadolu Antwerpen | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 2 |
FC Balkan | - | vrij |
Speeldag 13 (28 november 2021) | |||
VC Mortsel OG A | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 3 |
Arakora | - | SV Groenendaal | 1 - 1 |
Antwerp Thunderdogs | - | BH Ljiljani | 7 - 0 |
FC Turkgucu | - | Seaman's Chile | 1 - 2 |
Deurne OB - A | - | FC Harrows (ff.) | 5 - 0 |
KSV Vlug Vooruit | - | FC Balkan | 3 - 1 |
VC OLSE | - | vrij |
Speeldag 14 (5 december 2021) | |||
VC Mortsel OG A | - | BH Ljiljani | 1 - 2 |
Arakora | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 2 |
FC Turkgucu | - | Deurne OB - A | 0 - 3 |
Antwerp Thunderdogs | - | Seaman's Chile | 1 - 2 |
FC Balkan | - | FC Harrows | 1 - 5 |
KSV Vlug Vooruit | - | VC OLSE | 1 - 3 |
SV Groenendaal | - | vrij |
Speeldag 15 (9 januari 2022) | |||
BH Ljiljani | - | Arakora | 7 - 4 |
Seaman's Chile | - | VC Mortsel OG A | 2 - 2 |
FC Harrows | - | FC Turkgucu | 9 - 2 |
SV Groenendaal | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 7 |
VC OLSE | - | FC Balkan | 4 - 1 |
Deurne OB - A | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 4 |
Anadolu Antwerpen | - | vrij |
Speeldag 16 (16 januari 2022) | |||
VC Mortsel OG A | - | Deurne OB - A | 2 - 2 |
Arakora | - | Seaman's Chile | 2 - 1 |
Antwerp Thunderdogs | - | FC Turkgucu | 3 - 3 |
FC Balkan | - | SV Groenendaal | 4 - 3 |
VC OLSE | - | FC Harrows | 8 - 2 |
KSV Vlug Vooruit | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 5 |
BH Ljiljani | - | vrij |
Speeldag 17 (23 januari 2022) | |||
BH Ljiljani | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 0 |
FC Turkgucu (ff.) | - | VC Mortsel OG A | 0 - 5 |
FC Harrows | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 7 |
SV Groenendaal | - | VC OLSE | 0 - 7 |
Deurne OB - A | - | Arakora | 3 - 1 |
Anadolu Antwerpen (ff.) | - | FC Balkan (ff.) | 5 - 5 |
Seaman's Chile | - | vrij |
Speeldag 18 (30 januari 2022) | |||
VC Mortsel OG A | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 1 |
Arakora | - | FC Turkgucu | 8 - 1 |
FC Balkan | - | BH Ljiljani | 1 - 5 |
KSV Vlug Vooruit | - | Seaman's Chile | 0 - 7 |
SV Groenendaal | - | FC Harrows | 5 - 1 |
VC OLSE | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 2 |
Deurne OB - A | - | vrij |
Speeldag 19 (6 februari 2022) | |||
BH Ljiljani | - | VC OLSE | 1 - 2 |
Antwerp Thunderdogs | - | Arakora | 2 - 1 |
FC Harrows | - | VC Mortsel OG A | 1 - 0 |
Deurne OB - A | - | KSV Vlug Vooruit | 3 - 3 |
Seaman's Chile | - | FC Balkan | 2 - 1 |
Anadolu Antwerpen | - | SV Groenendaal | 5 - 2 |
FC Turkgucu | - | vrij |
Speeldag 20 (13 februari 2022) | |||
Anadolu Antwerpen | - | FC Harrows | 5 - 1 |
Arakora | - | VC Mortsel OG A | 4 - 1 |
FC Balkan | - | Deurne OB - A | 1 - 3 |
VC OLSE | - | Seaman's Chile | 4 - 2 |
SV Groenendaal | - | BH Ljiljani | 1 - 2 |
KSV Vlug Vooruit | - | FC Turkgucu | 0 - 2 |
Antwerp Thunderdogs | - | vrij |
Speeldag 21 (20 februari 2022) | |||
BH Ljiljani | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 2 |
FC Turkgucu | - | FC Balkan | 2 - 2 |
Antwerp Thunderdogs | - | KSV Vlug Vooruit | 1 - 1 |
FC Harrows | - | Arakora | 1 - 4 |
Deurne OB - A | - | VC OLSE | 4 - 1 |
Seaman's Chile | - | SV Groenendaal | 4 - 1 |
VC Mortsel OG A | - | vrij |
Inhaalwedstrijden (zondag 27 februari 2022) | ||||
Seaman's Chile | - | VC Mortsel OG A | 2 - 2 | Speeldag 15 |
Speeldag 22 (6 maart 2022) | |||
Anadolu Antwerpen | - | Seaman's Chile | 3 - 8 |
BH Ljiljani | - | FC Harrows | 8 - 6 |
FC Balkan | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 0 |
VC OLSE | - | FC Turkgucu | 8 - 1 |
SV Groenendaal | - | Deurne OB - A | 0 - 4 |
KSV Vlug Vooruit | - | VC Mortsel OG A | 1 - 5 |
Arakora | - | vrij |
Speeldag 23 (13 maart 2022) | |||
VC Mortsel OG A | - | FC Balkan | 1 - 3 |
Arakora | - | KSV Vlug Vooruit | 5 - 3 |
Antwerp Thunderdogs | - | VC OLSE | 0 - 0 |
FC Turkgucu | - | SV Groenendaal | 2 - 2 |
Deurne OB - A | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 1 |
Seaman's Chile | - | BH Ljiljani | 4 - 2 |
FC Harrows | - | vrij |
Inhaalwedstrijden (woensdag 16 maart 2022) | ||||
BH Ljiljani | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 2 | Speeldag 21 |
Seaman's Chile | - | SV Groenendaal | 4 - 1 | Speeldag 21 |
Speeldag 24 (20 maart 2022) | |||
BH Ljiljani | - | Deurne OB - A | 0 - 0 |
FC Balkan | - | Arakora | 2 - 0 |
SV Groenendaal | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 4 |
VC OLSE | - | VC Mortsel OG A | 2 - 3 |
Seaman's Chile | - | FC Harrows | 0 - 2 |
Anadolu Antwerpen | - | FC Turkgucu | 3 - 0 |
KSV Vlug Vooruit | - | vrij |
Inhaalwedstrijden (woensdag 23 maart 2022) | ||||
BH Ljiljani | - | VC OLSE | 1 - 2 | Speeldag 19 |
FC Harrows | - | VC Mortsel OG A | 1 - 0 | Speeldag 19 |
Seaman's Chile | - | FC Balkan | 2 - 1 | Speeldag 19 |
Speeldag 25 (27 maart 2022) | |||
VC Mortsel OG A | - | SV Groenendaal | 2 - 0 |
Arakora | - | VC OLSE | 1 - 6 |
Antwerp Thunderdogs | - | Anadolu Antwerpen | 0 - 4 |
FC Turkgucu | - | BH Ljiljani | 4 - 2 |
Deurne OB - A | - | Seaman's Chile | 9 - 2 |
KSV Vlug Vooruit | - | FC Harrows | 5 - 0 |
FC Balkan | - | vrij |
Inhaalwedstrijden (woensdag 30 maart 2022) | ||||
FC Harrows | - | Arakora | 1 - 4 | Speeldag 21 |
Speeldag 26 (3 april 2022) | |||
BH Ljiljani | - | Antwerp Thunderdogs (ff.) | 5 - 0 |
FC Balkan | - | KSV Vlug Vooruit | 7 - 1 |
FC Harrows | - | Deurne OB - A | 0 - 4 |
SV Groenendaal | - | Arakora | 3 - 2 |
Seaman's Chile | - | FC Turkgucu | 8 - 0 |
Anadolu Antwerpen | - | VC Mortsel OG A | 7 - 1 |
VC OLSE | - | vrij |
Verliespunten | Laatste 4 wedstrijden |
Gescoorde doelpunten | Tegendoelpunten |
Lopende reeksen | Nul goals tegen |
Minimaal 1 keer gescoord | Niet gescoord |
Cijfers thuis alle teams | Cijfers uit alle teams |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Deurne OB - A | 56 | 30 | 26 |
2 | VC OLSE | 55 | 30 | 25 |
3 | Anadolu Antwerpen | 51 | 24 | 27 |
4 | Seaman's Chile | 50 | 25 | 25 |
5 | VC Mortsel OG A | 36 | 20 | 16 |
6 | Arakora | 35 | 26 | 9 |
7 | BH Ljiljani | 33 | 17 | 16 |
8 | KSV Vlug Vooruit | 29 | 18 | 11 |
9 | FC Balkan | 28 | 15 | 13 |
10 | Antwerp Thunderdogs | 28 | 18 | 10 |
11 | FC Harrows | 18 | 9 | 9 |
12 | SV Groenendaal | 16 | 11 | 5 |
13 | FC Turkgucu | 13 | 5 | 8 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Deurne OB - A | 16 | 6 | 10 |
2 | VC OLSE | 17 | 6 | 11 |
3 | Anadolu Antwerpen | 21 | 12 | 9 |
4 | Seaman's Chile | 22 | 11 | 11 |
5 | VC Mortsel OG A | 36 | 16 | 20 |
6 | Arakora | 37 | 10 | 27 |
7 | BH Ljiljani | 39 | 19 | 20 |
8 | KSV Vlug Vooruit | 43 | 18 | 25 |
9 | FC Balkan | 44 | 21 | 23 |
10 | Antwerp Thunderdogs | 44 | 18 | 26 |
11 | FC Harrows | 54 | 27 | 27 |
12 | SV Groenendaal | 56 | 25 | 31 |
13 | FC Turkgucu | 59 | 31 | 28 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Anadolu Antwerpen | 10 | 6 | 4 |
2 | Deurne OB - A | 10 | 6 | 4 |
3 | FC Balkan | 9 | 6 | 3 |
4 | VC OLSE | 7 | 0 | 7 |
5 | VC Mortsel OG A | 6 | 3 | 3 |
6 | Seaman's Chile | 6 | 6 | 0 |
7 | Antwerp Thunderdogs | 4 | 1 | 3 |
8 | BH Ljiljani | 4 | 4 | 0 |
9 | FC Turkgucu | 4 | 4 | 0 |
10 | Arakora | 3 | 0 | 3 |
11 | FC Harrows | 3 | 3 | 0 |
12 | KSV Vlug Vooruit | 3 | 3 | 0 |
13 | SV Groenendaal | 3 | 3 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | VC OLSE | 105 | 57 | 48 |
2 | Deurne OB - A | 87 | 53 | 34 |
3 | Anadolu Antwerpen | 82 | 42 | 40 |
4 | Seaman's Chile | 78 | 36 | 42 |
5 | Arakora | 67 | 43 | 24 |
6 | KSV Vlug Vooruit | 65 | 30 | 35 |
7 | BH Ljiljani | 63 | 35 | 28 |
8 | Antwerp Thunderdogs | 61 | 27 | 34 |
9 | VC Mortsel OG A | 58 | 26 | 32 |
10 | FC Balkan | 57 | 28 | 29 |
11 | FC Harrows | 53 | 25 | 28 |
12 | SV Groenendaal | 43 | 26 | 17 |
13 | FC Turkgucu | 39 | 21 | 18 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | VC OLSE | 33 | 15 | 18 |
2 | Deurne OB - A | 34 | 18 | 16 |
3 | Seaman's Chile | 47 | 20 | 27 |
4 | Anadolu Antwerpen | 49 | 28 | 21 |
5 | VC Mortsel OG A | 57 | 22 | 35 |
6 | Arakora | 58 | 25 | 33 |
7 | Antwerp Thunderdogs | 60 | 20 | 40 |
8 | FC Balkan | 69 | 34 | 35 |
9 | KSV Vlug Vooruit | 72 | 34 | 38 |
10 | BH Ljiljani | 78 | 35 | 43 |
11 | SV Groenendaal | 86 | 46 | 40 |
12 | FC Harrows | 105 | 51 | 54 |
13 | FC Turkgucu | 120 | 66 | 54 |
P. | Ploeg | Gewonnen na elkaar |
LR | Zonder nederlaag |
LR |
1 | VC OLSE | 9 | 9 | ||
2 | Deurne OB - A | 6 | 15 | x | |
3 | Seaman's Chile | 6 | 7 | ||
4 | BH Ljiljani | 6 | 6 | ||
5 | Anadolu Antwerpen | 5 | 7 | ||
6 | VC Mortsel OG A | 4 | 4 | ||
7 | FC Balkan | 3 | 4 | ||
8 | Antwerp Thunderdogs | 3 | 3 | ||
9 | KSV Vlug Vooruit | 3 | 3 | ||
10 | SV Groenendaal | 2 | 4 | ||
11 | Arakora | 2 | 2 | ||
12 | FC Harrows | 2 | 2 | ||
13 | FC Turkgucu | 1 | 2 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Deurne OB - A | 7 | 2 | 5 |
2 | VC OLSE | 6 | 2 | 4 |
3 | Seaman's Chile | 4 | 2 | 2 |
4 | Anadolu Antwerpen | 4 | 3 | 1 |
5 | FC Balkan | 3 | 2 | 1 |
6 | VC Mortsel OG A | 3 | 2 | 1 |
7 | Antwerp Thunderdogs | 3 | 3 | 0 |
8 | BH Ljiljani | 3 | 3 | 0 |
9 | FC Harrows | 2 | 1 | 1 |
10 | FC Turkgucu | 1 | 0 | 1 |
11 | Arakora | 1 | 1 | 0 |
12 | KSV Vlug Vooruit | 1 | 1 | 0 |
13 | SV Groenendaal | 0 | 0 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Anadolu Antwerpen | 23 | 11 | 12 |
2 | Seaman's Chile | 23 | 11 | 12 |
3 | FC Balkan | 23 | 12 | 11 |
4 | VC Mortsel OG A | 23 | 12 | 11 |
5 | Arakora | 22 | 12 | 10 |
6 | Deurne OB - A | 22 | 12 | 10 |
7 | VC OLSE | 21 | 12 | 9 |
8 | KSV Vlug Vooruit | 20 | 9 | 11 |
9 | Antwerp Thunderdogs | 20 | 10 | 10 |
10 | SV Groenendaal | 20 | 10 | 10 |
11 | BH Ljiljani | 19 | 10 | 9 |
12 | FC Harrows | 18 | 9 | 9 |
13 | FC Turkgucu | 18 | 9 | 9 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | Anadolu Antwerpen | 1 | 1 | 0 |
2 | Seaman's Chile | 1 | 1 | 0 |
3 | FC Balkan | 1 | 0 | 1 |
4 | VC Mortsel OG A | 1 | 0 | 1 |
5 | Arakora | 2 | 0 | 2 |
6 | Deurne OB - A | 2 | 0 | 2 |
7 | VC OLSE | 3 | 0 | 3 |
8 | KSV Vlug Vooruit | 4 | 3 | 1 |
9 | Antwerp Thunderdogs | 4 | 2 | 2 |
10 | SV Groenendaal | 4 | 2 | 2 |
11 | BH Ljiljani | 5 | 2 | 3 |
12 | FC Harrows | 6 | 3 | 3 |
13 | FC Turkgucu | 6 | 3 | 3 |
P. | Ploeg | AT | WT | GT | VT | D+T | D-T | TPT |
1 | VC OLSE | 12 | 10 | 0 | 2 | 57 | 15 | 30 |
2 | Deurne OB - A | 12 | 9 | 3 | 0 | 53 | 18 | 30 |
3 | Arakora | 12 | 8 | 2 | 2 | 43 | 25 | 26 |
4 | Seaman's Chile | 12 | 8 | 1 | 3 | 36 | 20 | 25 |
5 | Anadolu Antwerpen | 12 | 8 | 0 | 4 | 42 | 28 | 24 |
6 | VC Mortsel OG A | 12 | 6 | 2 | 4 | 26 | 22 | 20 |
7 | KSV Vlug Vooruit | 12 | 6 | 0 | 6 | 30 | 34 | 18 |
8 | Antwerp Thunderdogs | 12 | 5 | 3 | 4 | 27 | 20 | 18 |
9 | BH Ljiljani | 12 | 5 | 2 | 5 | 35 | 35 | 17 |
10 | FC Balkan | 12 | 5 | 0 | 7 | 28 | 34 | 15 |
11 | SV Groenendaal | 12 | 3 | 2 | 7 | 26 | 46 | 11 |
12 | FC Harrows | 12 | 3 | 0 | 9 | 25 | 51 | 9 |
13 | FC Turkgucu | 12 | 1 | 2 | 9 | 21 | 66 | 5 |
P. | Ploeg | AU | WU | GU | VU | D+U | D-U | TPU |
1 | Anadolu Antwerpen | 12 | 8 | 3 | 1 | 40 | 21 | 27 |
2 | Deurne OB - A | 12 | 8 | 2 | 2 | 34 | 16 | 26 |
3 | VC OLSE | 12 | 8 | 1 | 3 | 48 | 18 | 25 |
4 | Seaman's Chile | 12 | 8 | 1 | 3 | 42 | 27 | 25 |
5 | VC Mortsel OG A | 12 | 5 | 1 | 6 | 32 | 35 | 16 |
6 | BH Ljiljani | 12 | 5 | 1 | 6 | 28 | 43 | 16 |
7 | FC Balkan | 12 | 4 | 1 | 7 | 29 | 35 | 13 |
8 | KSV Vlug Vooruit | 12 | 3 | 2 | 7 | 35 | 38 | 11 |
9 | Antwerp Thunderdogs | 12 | 3 | 1 | 8 | 34 | 40 | 10 |
10 | Arakora | 12 | 3 | 0 | 9 | 24 | 33 | 9 |
11 | FC Harrows | 12 | 3 | 0 | 9 | 28 | 54 | 9 |
12 | FC Turkgucu | 12 | 2 | 2 | 8 | 18 | 54 | 8 |
13 | SV Groenendaal | 12 | 1 | 2 | 9 | 17 | 40 | 5 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Anadolu Antwerpen | - | Arakora | 3 - 4 | |
12/09/2021 | 2 | Anadolu Antwerpen | - | vrij | Speeldag | |
19/09/2021 | 3 | Anadolu Antwerpen | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | FC Balkan | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 | |
03/10/2021 | 5 | Anadolu Antwerpen | - | VC OLSE | 3 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | SV Groenendaal | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 9 | |
17/10/2021 | 7 | FC Harrows | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 | |
24/10/2021 | 8 | Anadolu Antwerpen | - | BH Ljiljani | 2 - 4 | |
31/10/2021 | 9 | Seaman's Chile | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 | |
07/11/2021 | 10 | Anadolu Antwerpen | - | Deurne OB - A | 4 - 0 | |
14/11/2021 | 11 | FC Turkgucu | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 3 | |
21/11/2021 | 12 | Anadolu Antwerpen | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 2 | |
28/11/2021 | 13 | VC Mortsel OG A | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | Arakora | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | Anadolu Antwerpen | - | vrij | Speeldag | |
16/01/2022 | 16 | KSV Vlug Vooruit | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 5 | |
23/01/2022 | 17 | Anadolu Antwerpen (ff.) | - | FC Balkan (ff.) | 5 - 5 | |
30/01/2022 | 18 | VC OLSE | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 2 | |
06/02/2022 | 19 | Anadolu Antwerpen | - | SV Groenendaal | 5 - 2 | |
13/02/2022 | 20 | Anadolu Antwerpen | - | FC Harrows | 5 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | BH Ljiljani | - | Anadolu Antwerpen | 16/03 Speeldag | |
06/03/2022 | 22 | Anadolu Antwerpen | - | Seaman's Chile | 3 - 8 | |
13/03/2022 | 23 | Deurne OB - A | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 1 | |
16/03/2022 | 21 | BH Ljiljani | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | Anadolu Antwerpen | - | FC Turkgucu | 3 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | Antwerp Thunderdogs | - | Anadolu Antwerpen | 0 - 4 | |
03/04/2022 | 26 | Anadolu Antwerpen | - | VC Mortsel OG A | 7 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Seaman's Chile | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 3 | |
12/09/2021 | 2 | Antwerp Thunderdogs | - | Deurne OB - A | 1 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | FC Turkgucu | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 7 | |
26/09/2021 | 4 | Antwerp Thunderdogs | - | FC Harrows | 4 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | Antwerp Thunderdogs | - | VC Mortsel OG A | 5 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | Arakora | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Antwerp Thunderdogs | - | vrij | Speeldag | |
24/10/2021 | 8 | KSV Vlug Vooruit | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 3 | |
31/10/2021 | 9 | Antwerp Thunderdogs | - | FC Balkan | 2 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | VC OLSE | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Antwerp Thunderdogs | - | SV Groenendaal | 1 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | Anadolu Antwerpen | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 2 | |
28/11/2021 | 13 | Antwerp Thunderdogs | - | BH Ljiljani | 7 - 0 | |
05/12/2021 | 14 | Antwerp Thunderdogs | - | Seaman's Chile | 1 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | Deurne OB - A | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 4 | |
16/01/2022 | 16 | Antwerp Thunderdogs | - | FC Turkgucu | 3 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | FC Harrows | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 7 | |
30/01/2022 | 18 | VC Mortsel OG A | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | Antwerp Thunderdogs | - | Arakora | 2 - 1 | |
13/02/2022 | 20 | Antwerp Thunderdogs | - | vrij | Speeldag | |
20/02/2022 | 21 | Antwerp Thunderdogs | - | KSV Vlug Vooruit | 1 - 1 | |
06/03/2022 | 22 | FC Balkan | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | Antwerp Thunderdogs | - | VC OLSE | 0 - 0 | |
20/03/2022 | 24 | SV Groenendaal | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 4 | |
27/03/2022 | 25 | Antwerp Thunderdogs | - | Anadolu Antwerpen | 0 - 4 | |
03/04/2022 | 26 | BH Ljiljani | - | Antwerp Thunderdogs (ff.) | 5 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Anadolu Antwerpen | - | Arakora | 3 - 4 | |
12/09/2021 | 2 | Arakora | - | BH Ljiljani (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | Seaman's Chile | - | Arakora | 2 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | Arakora | - | Deurne OB - A | 2 - 5 | |
03/10/2021 | 5 | FC Turkgucu | - | Arakora | 1 - 5 | |
10/10/2021 | 6 | Arakora | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | VC Mortsel OG A | - | Arakora | 2 - 0 | |
24/10/2021 | 8 | Arakora | - | FC Harrows | 5 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | Arakora | - | vrij | Speeldag | |
07/11/2021 | 10 | KSV Vlug Vooruit | - | Arakora | 2 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Arakora | - | FC Balkan | 4 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | VC OLSE | - | Arakora | 5 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Arakora | - | SV Groenendaal | 1 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | Arakora | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | BH Ljiljani | - | Arakora | 7 - 4 | |
16/01/2022 | 16 | Arakora | - | Seaman's Chile | 2 - 1 | |
23/01/2022 | 17 | Deurne OB - A | - | Arakora | 3 - 1 | |
30/01/2022 | 18 | Arakora | - | FC Turkgucu | 8 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | Antwerp Thunderdogs | - | Arakora | 2 - 1 | |
13/02/2022 | 20 | Arakora | - | VC Mortsel OG A | 4 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | FC Harrows | - | Arakora | 30/03 Speeldag | |
06/03/2022 | 22 | Arakora | - | vrij | Speeldag | |
13/03/2022 | 23 | Arakora | - | KSV Vlug Vooruit | 5 - 3 | |
20/03/2022 | 24 | FC Balkan | - | Arakora | 2 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | Arakora | - | VC OLSE | 1 - 6 | |
30/03/2022 | 21 | FC Harrows | - | Arakora | 1 - 4 | |
03/04/2022 | 26 | SV Groenendaal | - | Arakora | 3 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | BH Ljiljani | - | VC Mortsel OG A | 3 - 6 | |
12/09/2021 | 2 | Arakora | - | BH Ljiljani (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | BH Ljiljani | - | vrij | Speeldag | |
26/09/2021 | 4 | KSV Vlug Vooruit | - | BH Ljiljani | 5 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | BH Ljiljani | - | FC Balkan | 2 - 7 | |
10/10/2021 | 6 | VC OLSE | - | BH Ljiljani | 10 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | BH Ljiljani | - | SV Groenendaal | 3 - 2 | |
24/10/2021 | 8 | Anadolu Antwerpen | - | BH Ljiljani | 2 - 4 | |
31/10/2021 | 9 | FC Harrows | - | BH Ljiljani | 2 - 8 | |
07/11/2021 | 10 | BH Ljiljani | - | Seaman's Chile | 0 - 3 | |
14/11/2021 | 11 | Deurne OB - A | - | BH Ljiljani | 1 - 1 | |
21/11/2021 | 12 | BH Ljiljani | - | FC Turkgucu | 2 - 3 | |
28/11/2021 | 13 | Antwerp Thunderdogs | - | BH Ljiljani | 7 - 0 | |
05/12/2021 | 14 | VC Mortsel OG A | - | BH Ljiljani | 1 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | BH Ljiljani | - | Arakora | 7 - 4 | |
16/01/2022 | 16 | BH Ljiljani | - | vrij | Speeldag | |
23/01/2022 | 17 | BH Ljiljani | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 0 | |
30/01/2022 | 18 | FC Balkan | - | BH Ljiljani | 1 - 5 | |
06/02/2022 | 19 | BH Ljiljani | - | VC OLSE | 23/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | SV Groenendaal | - | BH Ljiljani | 1 - 2 | |
20/02/2022 | 21 | BH Ljiljani | - | Anadolu Antwerpen | 16/03 Speeldag | |
06/03/2022 | 22 | BH Ljiljani | - | FC Harrows | 8 - 6 | |
13/03/2022 | 23 | Seaman's Chile | - | BH Ljiljani | 4 - 2 | |
16/03/2022 | 21 | BH Ljiljani | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | BH Ljiljani | - | Deurne OB - A | 0 - 0 | |
23/03/2022 | 19 | BH Ljiljani | - | VC OLSE | 1 - 2 | |
27/03/2022 | 25 | FC Turkgucu | - | BH Ljiljani | 4 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | BH Ljiljani | - | Antwerp Thunderdogs (ff.) | 5 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Deurne OB - A | - | FC Turkgucu (ff.) | 5 - 0 | |
12/09/2021 | 2 | Antwerp Thunderdogs | - | Deurne OB - A | 1 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | Deurne OB - A | - | VC Mortsel OG A | 5 - 3 | |
26/09/2021 | 4 | Arakora | - | Deurne OB - A | 2 - 5 | |
03/10/2021 | 5 | Deurne OB - A | - | vrij | Speeldag | |
10/10/2021 | 6 | KSV Vlug Vooruit | - | Deurne OB - A | 0 - 3 | |
17/10/2021 | 7 | Deurne OB - A | - | FC Balkan | 7 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | VC OLSE | - | Deurne OB - A | 3 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | Deurne OB - A | - | SV Groenendaal | 4 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | Anadolu Antwerpen | - | Deurne OB - A | 4 - 0 | |
14/11/2021 | 11 | Deurne OB - A | - | BH Ljiljani | 1 - 1 | |
21/11/2021 | 12 | Seaman's Chile | - | Deurne OB - A | 3 - 4 | |
28/11/2021 | 13 | Deurne OB - A | - | FC Harrows (ff.) | 5 - 0 | |
05/12/2021 | 14 | FC Turkgucu | - | Deurne OB - A | 0 - 3 | |
09/01/2022 | 15 | Deurne OB - A | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 4 | |
16/01/2022 | 16 | VC Mortsel OG A | - | Deurne OB - A | 2 - 2 | |
23/01/2022 | 17 | Deurne OB - A | - | Arakora | 3 - 1 | |
30/01/2022 | 18 | Deurne OB - A | - | vrij | Speeldag | |
06/02/2022 | 19 | Deurne OB - A | - | KSV Vlug Vooruit | 3 - 3 | |
13/02/2022 | 20 | FC Balkan | - | Deurne OB - A | 1 - 3 | |
20/02/2022 | 21 | Deurne OB - A | - | VC OLSE | 4 - 1 | |
06/03/2022 | 22 | SV Groenendaal | - | Deurne OB - A | 0 - 4 | |
13/03/2022 | 23 | Deurne OB - A | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 1 | |
20/03/2022 | 24 | BH Ljiljani | - | Deurne OB - A | 0 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | Deurne OB - A | - | Seaman's Chile | 9 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | FC Harrows | - | Deurne OB - A | 0 - 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Harrows | - | FC Balkan | 0 - 5 | |
12/09/2021 | 2 | FC Balkan | - | VC OLSE | 2 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | SV Groenendaal | - | FC Balkan | 3 - 5 | |
26/09/2021 | 4 | FC Balkan | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 | |
03/10/2021 | 5 | BH Ljiljani | - | FC Balkan | 2 - 7 | |
10/10/2021 | 6 | FC Balkan | - | Seaman's Chile | 1 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Deurne OB - A | - | FC Balkan | 7 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | FC Balkan | - | FC Turkgucu | 4 - 3 | |
31/10/2021 | 9 | Antwerp Thunderdogs | - | FC Balkan | 2 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | FC Balkan | - | VC Mortsel OG A | 2 - 4 | |
14/11/2021 | 11 | Arakora | - | FC Balkan | 4 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | FC Balkan | - | vrij | Speeldag | |
28/11/2021 | 13 | KSV Vlug Vooruit | - | FC Balkan | 3 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | FC Balkan | - | FC Harrows | 1 - 5 | |
09/01/2022 | 15 | VC OLSE | - | FC Balkan | 4 - 1 | |
16/01/2022 | 16 | FC Balkan | - | SV Groenendaal | 4 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | Anadolu Antwerpen (ff.) | - | FC Balkan (ff.) | 5 - 5 | |
30/01/2022 | 18 | FC Balkan | - | BH Ljiljani | 1 - 5 | |
06/02/2022 | 19 | Seaman's Chile | - | FC Balkan | 23/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | FC Balkan | - | Deurne OB - A | 1 - 3 | |
20/02/2022 | 21 | FC Turkgucu | - | FC Balkan | 2 - 2 | |
06/03/2022 | 22 | FC Balkan | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 0 | |
13/03/2022 | 23 | VC Mortsel OG A | - | FC Balkan | 1 - 3 | |
20/03/2022 | 24 | FC Balkan | - | Arakora | 2 - 0 | |
23/03/2022 | 19 | Seaman's Chile | - | FC Balkan | 2 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | FC Balkan | - | vrij | Speeldag | |
03/04/2022 | 26 | FC Balkan | - | KSV Vlug Vooruit | 7 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Harrows | - | FC Balkan | 0 - 5 | |
12/09/2021 | 2 | FC Turkgucu | - | FC Harrows | 5 - 9 | |
19/09/2021 | 3 | FC Harrows (ff.) | - | VC OLSE | 0 - 5 | |
26/09/2021 | 4 | Antwerp Thunderdogs | - | FC Harrows | 4 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | FC Harrows | - | SV Groenendaal | 2 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | VC Mortsel OG A | - | FC Harrows | 3 - 1 | |
17/10/2021 | 7 | FC Harrows | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 | |
24/10/2021 | 8 | Arakora | - | FC Harrows | 5 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | FC Harrows | - | BH Ljiljani | 2 - 8 | |
07/11/2021 | 10 | FC Harrows | - | vrij | Speeldag | |
14/11/2021 | 11 | FC Harrows | - | Seaman's Chile | 2 - 6 | |
21/11/2021 | 12 | FC Harrows | - | KSV Vlug Vooruit | 3 - 6 | |
28/11/2021 | 13 | Deurne OB - A | - | FC Harrows (ff.) | 5 - 0 | |
05/12/2021 | 14 | FC Balkan | - | FC Harrows | 1 - 5 | |
09/01/2022 | 15 | FC Harrows | - | FC Turkgucu | 9 - 2 | |
16/01/2022 | 16 | VC OLSE | - | FC Harrows | 8 - 2 | |
23/01/2022 | 17 | FC Harrows | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 7 | |
30/01/2022 | 18 | SV Groenendaal | - | FC Harrows | 5 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | FC Harrows | - | VC Mortsel OG A | 23/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | Anadolu Antwerpen | - | FC Harrows | 5 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | FC Harrows | - | Arakora | 30/03 Speeldag | |
06/03/2022 | 22 | BH Ljiljani | - | FC Harrows | 8 - 6 | |
13/03/2022 | 23 | FC Harrows | - | vrij | Speeldag | |
20/03/2022 | 24 | Seaman's Chile | - | FC Harrows | 0 - 2 | |
23/03/2022 | 19 | FC Harrows | - | VC Mortsel OG A | 1 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | KSV Vlug Vooruit | - | FC Harrows | 5 - 0 | |
30/03/2022 | 21 | FC Harrows | - | Arakora | 1 - 4 | |
03/04/2022 | 26 | FC Harrows | - | Deurne OB - A | 0 - 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Deurne OB - A | - | FC Turkgucu (ff.) | 5 - 0 | |
12/09/2021 | 2 | FC Turkgucu | - | FC Harrows | 5 - 9 | |
19/09/2021 | 3 | FC Turkgucu | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 7 | |
26/09/2021 | 4 | VC Mortsel OG A | - | FC Turkgucu | 3 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | FC Turkgucu | - | Arakora | 1 - 5 | |
10/10/2021 | 6 | FC Turkgucu | - | vrij | Speeldag | |
17/10/2021 | 7 | FC Turkgucu | - | KSV Vlug Vooruit | 1 - 10 | |
24/10/2021 | 8 | FC Balkan | - | FC Turkgucu | 4 - 3 | |
31/10/2021 | 9 | FC Turkgucu | - | VC OLSE | 0 - 16 | |
07/11/2021 | 10 | SV Groenendaal | - | FC Turkgucu | 1 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | FC Turkgucu | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 3 | |
21/11/2021 | 12 | BH Ljiljani | - | FC Turkgucu | 2 - 3 | |
28/11/2021 | 13 | FC Turkgucu | - | Seaman's Chile | 1 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | FC Turkgucu | - | Deurne OB - A | 0 - 3 | |
09/01/2022 | 15 | FC Harrows | - | FC Turkgucu | 9 - 2 | |
16/01/2022 | 16 | Antwerp Thunderdogs | - | FC Turkgucu | 3 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | FC Turkgucu (ff.) | - | VC Mortsel OG A | 0 - 5 | |
30/01/2022 | 18 | Arakora | - | FC Turkgucu | 8 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | FC Turkgucu | - | vrij | Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | KSV Vlug Vooruit | - | FC Turkgucu | 0 - 2 | |
20/02/2022 | 21 | FC Turkgucu | - | FC Balkan | 2 - 2 | |
06/03/2022 | 22 | VC OLSE | - | FC Turkgucu | 8 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | FC Turkgucu | - | SV Groenendaal | 2 - 2 | |
20/03/2022 | 24 | Anadolu Antwerpen | - | FC Turkgucu | 3 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | FC Turkgucu | - | BH Ljiljani | 4 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | Seaman's Chile | - | FC Turkgucu | 8 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | VC OLSE | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | KSV Vlug Vooruit | - | SV Groenendaal | 6 - 2 | |
19/09/2021 | 3 | Anadolu Antwerpen | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | KSV Vlug Vooruit | - | BH Ljiljani | 5 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | Seaman's Chile | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | KSV Vlug Vooruit | - | Deurne OB - A | 0 - 3 | |
17/10/2021 | 7 | FC Turkgucu | - | KSV Vlug Vooruit | 1 - 10 | |
24/10/2021 | 8 | KSV Vlug Vooruit | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 3 | |
31/10/2021 | 9 | VC Mortsel OG A | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | KSV Vlug Vooruit | - | Arakora | 2 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | KSV Vlug Vooruit | - | vrij | Speeldag | |
21/11/2021 | 12 | FC Harrows | - | KSV Vlug Vooruit | 3 - 6 | |
28/11/2021 | 13 | KSV Vlug Vooruit | - | FC Balkan | 3 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | KSV Vlug Vooruit | - | VC OLSE | 1 - 3 | |
09/01/2022 | 15 | SV Groenendaal | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 7 | |
16/01/2022 | 16 | KSV Vlug Vooruit | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 5 | |
23/01/2022 | 17 | BH Ljiljani | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 0 | |
30/01/2022 | 18 | KSV Vlug Vooruit | - | Seaman's Chile | 0 - 7 | |
06/02/2022 | 19 | Deurne OB - A | - | KSV Vlug Vooruit | 3 - 3 | |
13/02/2022 | 20 | KSV Vlug Vooruit | - | FC Turkgucu | 0 - 2 | |
20/02/2022 | 21 | Antwerp Thunderdogs | - | KSV Vlug Vooruit | 1 - 1 | |
06/03/2022 | 22 | KSV Vlug Vooruit | - | VC Mortsel OG A | 1 - 5 | |
13/03/2022 | 23 | Arakora | - | KSV Vlug Vooruit | 5 - 3 | |
20/03/2022 | 24 | KSV Vlug Vooruit | - | vrij | Speeldag | |
27/03/2022 | 25 | KSV Vlug Vooruit | - | FC Harrows | 5 - 0 | |
03/04/2022 | 26 | FC Balkan | - | KSV Vlug Vooruit | 7 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | SV Groenendaal | - | vrij | Speeldag | |
12/09/2021 | 2 | KSV Vlug Vooruit | - | SV Groenendaal | 6 - 2 | |
19/09/2021 | 3 | SV Groenendaal | - | FC Balkan | 3 - 5 | |
26/09/2021 | 4 | VC OLSE | - | SV Groenendaal | 6 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | FC Harrows | - | SV Groenendaal | 2 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | SV Groenendaal | - | Anadolu Antwerpen | 2 - 9 | |
17/10/2021 | 7 | BH Ljiljani | - | SV Groenendaal | 3 - 2 | |
24/10/2021 | 8 | SV Groenendaal | - | Seaman's Chile | 3 - 3 | |
31/10/2021 | 9 | Deurne OB - A | - | SV Groenendaal | 4 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | SV Groenendaal | - | FC Turkgucu | 1 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | Antwerp Thunderdogs | - | SV Groenendaal | 1 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | SV Groenendaal | - | VC Mortsel OG A | 3 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | Arakora | - | SV Groenendaal | 1 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | SV Groenendaal | - | vrij | Speeldag | |
09/01/2022 | 15 | SV Groenendaal | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 7 | |
16/01/2022 | 16 | FC Balkan | - | SV Groenendaal | 4 - 3 | |
23/01/2022 | 17 | SV Groenendaal | - | VC OLSE | 0 - 7 | |
30/01/2022 | 18 | SV Groenendaal | - | FC Harrows | 5 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | Anadolu Antwerpen | - | SV Groenendaal | 5 - 2 | |
13/02/2022 | 20 | SV Groenendaal | - | BH Ljiljani | 1 - 2 | |
20/02/2022 | 21 | Seaman's Chile | - | SV Groenendaal | 16/03 Speeldag | |
06/03/2022 | 22 | SV Groenendaal | - | Deurne OB - A | 0 - 4 | |
13/03/2022 | 23 | FC Turkgucu | - | SV Groenendaal | 2 - 2 | |
16/03/2022 | 21 | Seaman's Chile | - | SV Groenendaal | 4 - 1 | |
20/03/2022 | 24 | SV Groenendaal | - | Antwerp Thunderdogs | 3 - 4 | |
27/03/2022 | 25 | VC Mortsel OG A | - | SV Groenendaal | 2 - 0 | |
03/04/2022 | 26 | SV Groenendaal | - | Arakora | 3 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Seaman's Chile | - | Antwerp Thunderdogs | 4 - 3 | |
12/09/2021 | 2 | VC Mortsel OG A | - | Seaman's Chile | 1 - 4 | |
19/09/2021 | 3 | Seaman's Chile | - | Arakora | 2 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | Seaman's Chile | - | vrij | Speeldag | |
03/10/2021 | 5 | Seaman's Chile | - | KSV Vlug Vooruit | 2 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | FC Balkan | - | Seaman's Chile | 1 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Seaman's Chile | - | VC OLSE | 4 - 0 | |
24/10/2021 | 8 | SV Groenendaal | - | Seaman's Chile | 3 - 3 | |
31/10/2021 | 9 | Seaman's Chile | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 3 | |
07/11/2021 | 10 | BH Ljiljani | - | Seaman's Chile | 0 - 3 | |
14/11/2021 | 11 | FC Harrows | - | Seaman's Chile | 2 - 6 | |
21/11/2021 | 12 | Seaman's Chile | - | Deurne OB - A | 3 - 4 | |
28/11/2021 | 13 | FC Turkgucu | - | Seaman's Chile | 1 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | Antwerp Thunderdogs | - | Seaman's Chile | 1 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | Seaman's Chile | - | VC Mortsel OG A | 27/02 Speeldag | |
16/01/2022 | 16 | Arakora | - | Seaman's Chile | 2 - 1 | |
23/01/2022 | 17 | Seaman's Chile | - | vrij | Speeldag | |
30/01/2022 | 18 | KSV Vlug Vooruit | - | Seaman's Chile | 0 - 7 | |
06/02/2022 | 19 | Seaman's Chile | - | FC Balkan | 23/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | VC OLSE | - | Seaman's Chile | 4 - 2 | |
20/02/2022 | 21 | Seaman's Chile | - | SV Groenendaal | 16/03 Speeldag | |
27/02/2022 | 15 | Seaman's Chile | - | VC Mortsel OG A | 2 - 2 | |
06/03/2022 | 22 | Anadolu Antwerpen | - | Seaman's Chile | 3 - 8 | |
13/03/2022 | 23 | Seaman's Chile | - | BH Ljiljani | 4 - 2 | |
16/03/2022 | 21 | Seaman's Chile | - | SV Groenendaal | 4 - 1 | |
20/03/2022 | 24 | Seaman's Chile | - | FC Harrows | 0 - 2 | |
23/03/2022 | 19 | Seaman's Chile | - | FC Balkan | 2 - 1 | |
27/03/2022 | 25 | Deurne OB - A | - | Seaman's Chile | 9 - 2 | |
03/04/2022 | 26 | Seaman's Chile | - | FC Turkgucu | 8 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | BH Ljiljani | - | VC Mortsel OG A | 3 - 6 | |
12/09/2021 | 2 | VC Mortsel OG A | - | Seaman's Chile | 1 - 4 | |
19/09/2021 | 3 | Deurne OB - A | - | VC Mortsel OG A | 5 - 3 | |
26/09/2021 | 4 | VC Mortsel OG A | - | FC Turkgucu | 3 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | Antwerp Thunderdogs | - | VC Mortsel OG A | 5 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | VC Mortsel OG A | - | FC Harrows | 3 - 1 | |
17/10/2021 | 7 | VC Mortsel OG A | - | Arakora | 2 - 0 | |
24/10/2021 | 8 | VC Mortsel OG A | - | vrij | Speeldag | |
31/10/2021 | 9 | VC Mortsel OG A | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | FC Balkan | - | VC Mortsel OG A | 2 - 4 | |
14/11/2021 | 11 | VC Mortsel OG A | - | VC OLSE | 2 - 3 | |
21/11/2021 | 12 | SV Groenendaal | - | VC Mortsel OG A | 3 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | VC Mortsel OG A | - | Anadolu Antwerpen | 3 - 3 | |
05/12/2021 | 14 | VC Mortsel OG A | - | BH Ljiljani | 1 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | Seaman's Chile | - | VC Mortsel OG A | 27/02 Speeldag | |
16/01/2022 | 16 | VC Mortsel OG A | - | Deurne OB - A | 2 - 2 | |
23/01/2022 | 17 | FC Turkgucu (ff.) | - | VC Mortsel OG A | 0 - 5 | |
30/01/2022 | 18 | VC Mortsel OG A | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 1 | |
06/02/2022 | 19 | FC Harrows | - | VC Mortsel OG A | 23/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | Arakora | - | VC Mortsel OG A | 4 - 1 | |
20/02/2022 | 21 | VC Mortsel OG A | - | vrij | Speeldag | |
27/02/2022 | 15 | Seaman's Chile | - | VC Mortsel OG A | 2 - 2 | |
06/03/2022 | 22 | KSV Vlug Vooruit | - | VC Mortsel OG A | 1 - 5 | |
13/03/2022 | 23 | VC Mortsel OG A | - | FC Balkan | 1 - 3 | |
20/03/2022 | 24 | VC OLSE | - | VC Mortsel OG A | 2 - 3 | |
23/03/2022 | 19 | FC Harrows | - | VC Mortsel OG A | 1 - 0 | |
27/03/2022 | 25 | VC Mortsel OG A | - | SV Groenendaal | 2 - 0 | |
03/04/2022 | 26 | Anadolu Antwerpen | - | VC Mortsel OG A | 7 - 1 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | VC OLSE | - | KSV Vlug Vooruit | 4 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | FC Balkan | - | VC OLSE | 2 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | FC Harrows (ff.) | - | VC OLSE | 0 - 5 | |
26/09/2021 | 4 | VC OLSE | - | SV Groenendaal | 6 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | Anadolu Antwerpen | - | VC OLSE | 3 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | VC OLSE | - | BH Ljiljani | 10 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | Seaman's Chile | - | VC OLSE | 4 - 0 | |
24/10/2021 | 8 | VC OLSE | - | Deurne OB - A | 3 - 1 | |
31/10/2021 | 9 | FC Turkgucu | - | VC OLSE | 0 - 16 | |
07/11/2021 | 10 | VC OLSE | - | Antwerp Thunderdogs | 2 - 1 | |
14/11/2021 | 11 | VC Mortsel OG A | - | VC OLSE | 2 - 3 | |
21/11/2021 | 12 | VC OLSE | - | Arakora | 5 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | VC OLSE | - | vrij | Speeldag | |
05/12/2021 | 14 | KSV Vlug Vooruit | - | VC OLSE | 1 - 3 | |
09/01/2022 | 15 | VC OLSE | - | FC Balkan | 4 - 1 | |
16/01/2022 | 16 | VC OLSE | - | FC Harrows | 8 - 2 | |
23/01/2022 | 17 | SV Groenendaal | - | VC OLSE | 0 - 7 | |
30/01/2022 | 18 | VC OLSE | - | Anadolu Antwerpen | 1 - 2 | |
06/02/2022 | 19 | BH Ljiljani | - | VC OLSE | 23/03 Speeldag | |
13/02/2022 | 20 | VC OLSE | - | Seaman's Chile | 4 - 2 | |
20/02/2022 | 21 | Deurne OB - A | - | VC OLSE | 4 - 1 | |
06/03/2022 | 22 | VC OLSE | - | FC Turkgucu | 8 - 1 | |
13/03/2022 | 23 | Antwerp Thunderdogs | - | VC OLSE | 0 - 0 | |
20/03/2022 | 24 | VC OLSE | - | VC Mortsel OG A | 2 - 3 | |
23/03/2022 | 19 | BH Ljiljani | - | VC OLSE | 1 - 2 | |
27/03/2022 | 25 | Arakora | - | VC OLSE | 1 - 6 | |
03/04/2022 | 26 | VC OLSE | - | vrij | Speeldag |
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren | Heren Reeks 1 | Heren Reeks 2 | Heren Reeks 3 A |
Heren Reeks 3 B | Heren Reeks 4 A | Heren Reeks 4 B |
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames | Dames Reeks A | Dames Reeks B | Dames Reeks C |