Recreatief Reeks 3A
Update: 23/09/2020 om 13:11u
Provinciaal 3e provinciale Recreatief Reeks 3A
Laatste update: 23/09/2020 om 13:11u
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
VV-LOGO    REEKS 3A - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2020-2021

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 3A van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 14 ploegen:
Deurne OB, SV Bart, KSV Vlug Vooruit, FC Harrows, SV Groenendaal, VC OLSE, Kiel FC, Seamen's Chile,
FC Turkgucu, Anadolu Antwerpen, BH Ljiljani, FC Balkan, Antwerp Thunderdogs en Arakora.

Recreatief Reeksen 3A en 3B Geografisch Archief Recrea Heren Reeks 3A - 2019-2020 Recreatief Heren - Reeks 3B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (27 september 2020)
Zon. 27/09 13u00 Anadolu Antwerpen - Kiel FC
Zon. 27/09 14u30 Seaman's Chile - Antwerp Thunderdogs
Zon. 27/09 14u30 Deurne O.B. - BH Ljiljani
Zon. 27/09 14u30 SV Groenendaal - FC Turkgucu
Zon. 27/09 14u30 FC Harrows - VC OLSE
Zon. 27/09 15u00 KSV Vlug Vooruit - Arakora
Zon. 27/09 15u00 SV Bart - FC Balkan

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Seaman's Chile 3 3 0 0 15 2 9
2 Arakora 2 2 0 0 9 4 6
3 FC Balkan 3 2 1 0 9 6 6
4 Deurne O.B. 3 2 1 0 6 3 6
5 Antwerp Thunderdogs 3 1 0 2 7 6 5
6 BH Ljiljani 2 1 0 1 6 5 4
7 FC Harrows 3 1 1 1 7 9 4
8 Anadolu Antwerpen 3 1 2 0 5 6 3
9 FC Turkgucu 3 1 2 0 7 9 3
10 VC OLSE 3 1 2 0 4 10 3
11 KSV Vlug Vooruit 3 0 1 2 6 7 2
12 SV Groenendaal 3 0 1 2 6 9 2
13 SV Bart 3 0 2 1 7 11 1
14 Kiel FC 3 0 2 1 1 8 1

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (6 september 2020)
Arakora - SV Bart 5 - 3
Antwerp Thunderdogs - BH Ljiljani 3 - 3
FC Turkgucu - Anadolu Antwerpen 3 - 4
Kiel FC - KSV Vlug Vooruit 1 - 1
SV Groenendaal - FC Harrows 2 - 2
FC Balkan - Seaman's Chile 2 - 5
VC OLSE - Deurne O.B. 2 - 4


Speeldag 2 (13 september 2020)
Anadolu Antwerpen - FC Balkan 0 - 1
Deurne O.B. - Kiel FC 2 - 0
BH Ljiljani - Arakora gest.
FC Harrows - FC Turkgucu 4 - 1
Seaman's Chile - VC OLSE 5 - 0
KSV Vlug Vooruit - Antwerp Thunderdogs 3 - 3
SV Bart - SV Groenendaal 3 - 3


Speeldag 3 (20 september 2020)
Arakora - SV Groenendaal 4 - 1
Kiel FC (ff.) - Seaman's Chile 0 - 5
Antwerp Thunderdogs - Deurne O.B. 1 - 0
FC Turkgucu - SV Bart 3 - 1
BH Ljiljani - KSV Vlug Vooruit 3 - 2
FC Balkan - FC Harrows 6 - 1
VC OLSE - Anadolu Antwerpen 2 - 1


Speeldag 4 (27 september 2020)
Anadolu Antwerpen - Kiel FC
Seaman's Chile - Antwerp Thunderdogs
Deurne O.B. - BH Ljiljani
SV Groenendaal - FC Turkgucu
FC Harrows - VC OLSE
KSV Vlug Vooruit - Arakora
SV Bart - FC Balkan


Speeldag 5 (4 oktober 2020)
Arakora - FC Turkgucu
Kiel FC - FC Harrows
Antwerp Thunderdogs - Anadolu Antwerpen
VC OLSE - SV Bart
BH Ljiljani - Seaman's Chile
FC Balkan - SV Groenendaal
KSV Vlug Vooruit - Deurne O.B.


Speeldag 6 (11 oktober 2020)
Anadolu Antwerpen - BH Ljiljani
FC Turkgucu - FC Balkan
Deurne O.B. - Arakora
Seaman's Chile - KSV Vlug Vooruit
FC Harrows - Antwerp Thunderdogs
SV Groenendaal - VC OLSE
SV Bart - Kiel FC


Speeldag 7 (18 oktober 2020)
Arakora - FC Balkan
Kiel FC - SV Groenendaal
Antwerp Thunderdogs - SV Bart
BH Ljiljani - FC Harrows
Deurne O.B. - Seaman's Chile
VC OLSE - FC Turkgucu
KSV Vlug Vooruit - Anadolu Antwerpen


Speeldag 8 (25 oktober 2020)
Anadolu Antwerpen - Deurne O.B.
FC Turkgucu - Kiel FC
Seaman's Chile - Arakora
FC Harrows - KSV Vlug Vooruit
FC Balkan - VC OLSE
SV Groenendaal - Antwerp Thunderdogs
SV Bart - BH Ljiljani


Speeldag 9 (1 november 2020)
Arakora - VC OLSE
Kiel FC - FC Balkan
Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu
Deurne O.B. - FC Harrows
Seaman's Chile - Anadolu Antwerpen
BH Ljiljani - SV Groenendaal
KSV Vlug Vooruit - SV Bart


Speeldag 10 (8 november 2020)
Anadolu Antwerpen - Arakora
FC Turkgucu - BH Ljiljani
SV Groenendaal - KSV Vlug Vooruit
FC Balkan - Antwerp Thunderdogs
FC Harrows - Seaman's Chile
VC OLSE - Kiel FC
SV Bart - Deurne O.B.


Speeldag 11 (15 november 2020)
Anadolu Antwerpen - FC Harrows
Arakora - Kiel FC
Antwerp Thunderdogs - VC OLSE
Deurne O.B. - SV Groenendaal
Seaman's Chile - SV Bart
BH Ljiljani - FC Balkan
KSV Vlug Vooruit - FC Turkgucu


Speeldag 12 (22 november 2020)
Arakora - FC Harrows
Kiel FC - Antwerp Thunderdogs
FC Turkgucu - Deurne O.B.
SV Groenendaal - Seaman's Chile
VC OLSE - BH Ljiljani
FC Balkan - KSV Vlug Vooruit
SV Bart - Anadolu Antwerpen


Speeldag 13 (29 november 2020)
Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal
Antwerp Thunderdogs - Arakora
Deurne O.B. - FC Balkan
Seaman's Chile - FC Turkgucu
FC Harrows - SV Bart
BH Ljiljani - Kiel FC
KSV Vlug Vooruit - VC OLSE


Speeldag 14 (6 december 2020)
Anadolu Antwerpen - FC Turkgucu
Deurne O.B. - VC OLSE
Seaman's Chile - FC Balkan
FC Harrows - SV Groenendaal
BH Ljiljani - Antwerp Thunderdogs
KSV Vlug Vooruit - Kiel FC
SV Bart - Arakora


Speeldag 15 (10 januari 2021)
Arakora - BH Ljiljani
FC Turkgucu - FC Harrows
Antwerp Thunderdogs - KSV Vlug Vooruit
Kiel FC - Deurne O.B.
FC Balkan - Anadolu Antwerpen
VC OLSE - Seaman's Chile
SV Groenendaal - SV Bart


Speeldag 16 (17 januari 2021)
Anadolu Antwerpen - VC OLSE
FC Harrows - FC Balkan
SV Groenendaal - Arakora
Deurne O.B. - Antwerp Thunderdogs
Seaman's Chile - Kiel FC
SV Bart - FC Turkgucu
KSV Vlug Vooruit - BH Ljiljani


Speeldag 17 (24 januari 2021)
Arakora - KSV Vlug Vooruit
Antwerp Thunderdogs - Seaman's Chile
FC Turkgucu - SV Groenendaal
Kiel FC - Anadolu Antwerpen
BH Ljiljani - Deurne O.B.
FC Balkan - SV Bart
VC OLSE - FC Harrows


Speeldag 18 (31 januari 2021)
Anadolu Antwerpen - Antwerp Thunderdogs
FC Turkgucu - Arakora
FC Harrows - Kiel FC
SV Groenendaal - FC Balkan
Deurne O.B. - KSV Vlug Vooruit
Seaman's Chile - BH Ljiljani
SV Bart - VC OLSE


Speeldag 19 (7 februari 2021)
Arakora - Deurne O.B.
Antwerp Thunderdogs - FC Harrows
Kiel FC - SV Bart
FC Balkan - FC Turkgucu
BH Ljiljani - Anadolu Antwerpen
VC OLSE - SV Groenendaal
KSV Vlug Vooruit - Seaman's Chile


Speeldag 20 (21 februari 2021)
Anadolu Antwerpen - KSV Vlug Vooruit
FC Turkgucu - VC OLSE
SV Groenendaal - Kiel FC
FC Balkan - Arakora
FC Harrows - BH Ljiljani
Seaman's Chile - Deurne O.B.
SV Bart - Antwerp Thunderdogs


Speeldag 21 (28 februari 2021)
Arakora - Seaman's Chile
Kiel FC - FC Turkgucu
Antwerp Thunderdogs - SV Groenendaal
BH Ljiljani - SV Bart
VC OLSE - FC Balkan
Deurne O.B. - Anadolu Antwerpen
KSV Vlug Vooruit - FC Harrows


Speeldag 22 (7 maart 2021)
Anadolu Antwerpen - Seaman's Chile
FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs
FC Balkan - Kiel FC
VC OLSE - Arakora
FC Harrows - Deurne O.B.
SV Groenendaal - BH Ljiljani
SV Bart - KSV Vlug Vooruit


Speeldag 23 (14 maart 2021)
Arakora - Anadolu Antwerpen
Kiel FC - VC OLSE
Antwerp Thunderdogs - FC Balkan
Seaman's Chile - FC Harrows
Deurne O.B. - SV Bart
BH Ljiljani - FC Turkgucu
KSV Vlug Vooruit - SV Groenendaal


Speeldag 24 (21 maart 2021)
FC Turkgucu - KSV Vlug Vooruit
Kiel FC - Arakora
SV Groenendaal - Deurne O.B.
FC Harrows - Anadolu Antwerpen
VC OLSE - Antwerp Thunderdogs
FC Balkan - BH Ljiljani
SV Bart - Seaman's Chile


Speeldag 25 (28 maart 2021)
Anadolu Antwerpen - SV Bart
Antwerp Thunderdogs - Kiel FC
FC Harrows - Arakora
BH Ljiljani - VC OLSE
Deurne O.B. - FC Turkgucu
Seaman's Chile - SV Groenendaal
KSV Vlug Vooruit - FC Balkan


Speeldag 26 (11 april 2021)
Arakora - Antwerp Thunderdogs
Kiel FC - BH Ljiljani
FC Turkgucu - Seaman's Chile
VC OLSE - KSV Vlug Vooruit
FC Balkan - Deurne O.B.
SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen
SV Bart - FC Harrows


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Seaman's Chile 936
2Deurne O.B. 633
3FC Balkan 633
4Arakora 660
5Antwerp Thunderdogs 541
6BH Ljiljani 431
7FC Harrows 431
8Anadolu Antwerpen 303
9FC Turkgucu 330
10VC OLSE 330
11KSV Vlug Vooruit 211
12SV Groenendaal 211
13Kiel FC 110
14SV Bart 110


VERLIESPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Arakora 000
2Seaman's Chile 000
3BH Ljiljani 202
4FC Balkan 330
5Deurne O.B. 303
6Antwerp Thunderdogs 422
7FC Harrows 505
8Anadolu Antwerpen 633
9FC Turkgucu 633
10VC OLSE 633
11KSV Vlug Vooruit 725
12SV Groenendaal 725
13Kiel FC 853
14SV Bart 826


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Seaman's Chile 936
2Deurne O.B. 633
3FC Balkan 633
4Arakora 660
5Antwerp Thunderdogs 541
6BH Ljiljani 431
7FC Harrows 431
8Anadolu Antwerpen 303
9FC Turkgucu 330
10VC OLSE 330
11KSV Vlug Vooruit 211
12SV Groenendaal 211
13Kiel FC 110
14SV Bart 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Seaman's Chile 15510
2FC Balkan 981
3Arakora 990
4SV Bart 734
5Antwerp Thunderdogs 743
6FC Harrows 743
7FC Turkgucu 761
8Deurne O.B. 624
9SV Groenendaal 624
10BH Ljiljani 633
11KSV Vlug Vooruit 633
12Anadolu Antwerpen 505
13VC OLSE 440
14Kiel FC 110


TEGENDOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Seaman's Chile 202
2Deurne O.B. 303
3Arakora 440
4BH Ljiljani 523
5FC Balkan 660
6Antwerp Thunderdogs 633
7Anadolu Antwerpen 615
8KSV Vlug Vooruit 734
9Kiel FC 862
10FC Turkgucu 954
11SV Groenendaal 927
12FC Harrows 918
13VC OLSE 1055
14SV Bart 1138


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 3 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Seaman's Chile 3x3x
2Arakora 2x2x
3Deurne O.B. 2 2 
4FC Balkan 2x2x
5Antwerp Thunderdogs 1x3x
6BH Ljiljani 1x2x
7FC Harrows 1 2 
8Anadolu Antwerpen 1 1 
9FC Turkgucu 1x1x
10VC OLSE 1x1x
11KSV Vlug Vooruit 0 2 
12SV Groenendaal 0 2 
13Kiel FC 0 1 
14SV Bart 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Seaman's Chile 211
2FC Balkan 101
3Antwerp Thunderdogs 110
4Deurne O.B. 110
5Anadolu Antwerpen 000
6Arakora 000
7BH Ljiljani 000
8FC Harrows 000
9FC Turkgucu 000
10KSV Vlug Vooruit 000
11Kiel FC 000
12SV Bart 000
13SV Groenendaal 000
14VC OLSE 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Harrows 312
2KSV Vlug Vooruit 312
3SV Bart 312
4SV Groenendaal 312
5Seaman's Chile 312
6Antwerp Thunderdogs 321
7FC Balkan 321
8FC Turkgucu 321
9Anadolu Antwerpen 202
10BH Ljiljani 211
11Deurne O.B. 211
12Arakora 220
13VC OLSE 220
14Kiel FC 110


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Antwerp Thunderdogs 000
2Arakora 000
3BH Ljiljani 000
4FC Balkan 000
5FC Harrows 000
6FC Turkgucu 000
7KSV Vlug Vooruit 000
8SV Bart 000
9SV Groenendaal 000
10Seaman's Chile 000
11Anadolu Antwerpen 110
12Deurne O.B. 101
13VC OLSE 101
14Kiel FC 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Arakora 2 2 0 0 9 4 6
2 Antwerp Thunderdogs 2 1 1 0 4 3 4
3 Seaman's Chile 1 1 0 0 5 0 3
4 FC Harrows 1 1 0 0 4 1 3
5 Deurne O.B. 1 1 0 0 2 0 3
6 BH Ljiljani 1 1 0 0 3 2 3
7 FC Balkan 2 1 0 1 8 6 3
8 FC Turkgucu 2 1 0 1 6 5 3
9 VC OLSE 2 1 0 1 4 5 3
10 KSV Vlug Vooruit 1 0 1 0 3 3 1
11 SV Bart 1 0 1 0 3 3 1
12 SV Groenendaal 1 0 1 0 2 2 1
13 Kiel FC 2 0 1 1 1 6 1
14 Anadolu Antwerpen 1 0 0 1 0 1 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Seaman's Chile 2 2 0 0 10 2 6
2 FC Balkan 1 1 0 0 1 0 3
3 Deurne O.B. 2 1 0 1 4 3 3
4 Anadolu Antwerpen 2 1 0 1 5 5 3
5 Antwerp Thunderdogs 1 0 1 0 3 3 1
6 BH Ljiljani 1 0 1 0 3 3 1
7 KSV Vlug Vooruit 2 0 1 1 3 4 1
8 SV Groenendaal 2 0 1 1 4 7 1
9 FC Harrows 2 0 1 1 3 8 1
10 Arakora 0 0 0 0 0 0 0
11 Kiel FC 1 0 0 1 0 2 0
12 FC Turkgucu 1 0 0 1 1 4 0
13 VC OLSE 1 0 0 1 0 5 0
14 SV Bart 2 0 0 2 4 8 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Anadolu Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Turkgucu - Anadolu Antwerpen 3 - 4
13/09/2020 2 Anadolu Antwerpen - FC Balkan 0 - 1
20/09/2020 3 VC OLSE - Anadolu Antwerpen 2 - 1
27/09/2020 4 Anadolu Antwerpen - Kiel FC Speeldag 
04/10/2020 5 Antwerp Thunderdogs - Anadolu Antwerpen Speeldag 
11/10/2020 6 Anadolu Antwerpen - BH Ljiljani Speeldag 
18/10/2020 7 KSV Vlug Vooruit - Anadolu Antwerpen Speeldag 
25/10/2020 8 Anadolu Antwerpen - Deurne O.B. Speeldag 
01/11/2020 9 Seaman's Chile - Anadolu Antwerpen Speeldag 
08/11/2020 10 Anadolu Antwerpen - Arakora Speeldag 
15/11/2020 11 Anadolu Antwerpen - FC Harrows Speeldag 
22/11/2020 12 SV Bart - Anadolu Antwerpen Speeldag 
29/11/2020 13 Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal Speeldag 
06/12/2020 14 Anadolu Antwerpen - FC Turkgucu Speeldag 
10/01/2021 15 FC Balkan - Anadolu Antwerpen Speeldag 
17/01/2021 16 Anadolu Antwerpen - VC OLSE Speeldag 
24/01/2021 17 Kiel FC - Anadolu Antwerpen Speeldag 
31/01/2021 18 Anadolu Antwerpen - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
07/02/2021 19 BH Ljiljani - Anadolu Antwerpen Speeldag 
21/02/2021 20 Anadolu Antwerpen - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
28/02/2021 21 Deurne O.B. - Anadolu Antwerpen Speeldag 
07/03/2021 22 Anadolu Antwerpen - Seaman's Chile Speeldag 
14/03/2021 23 Arakora - Anadolu Antwerpen Speeldag 
21/03/2021 24 FC Harrows - Anadolu Antwerpen Speeldag 
28/03/2021 25 Anadolu Antwerpen - SV Bart Speeldag 
11/04/2021 26 SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen Speeldag 

Antwerp Thunderdogs

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Antwerp Thunderdogs - BH Ljiljani 3 - 3
13/09/2020 2 KSV Vlug Vooruit - Antwerp Thunderdogs 3 - 3
20/09/2020 3 Antwerp Thunderdogs - Deurne O.B. 1 - 0
27/09/2020 4 Seaman's Chile - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
04/10/2020 5 Antwerp Thunderdogs - Anadolu Antwerpen Speeldag 
11/10/2020 6 FC Harrows - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
18/10/2020 7 Antwerp Thunderdogs - SV Bart Speeldag 
25/10/2020 8 SV Groenendaal - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
01/11/2020 9 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu Speeldag 
08/11/2020 10 FC Balkan - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
15/11/2020 11 Antwerp Thunderdogs - VC OLSE Speeldag 
22/11/2020 12 Kiel FC - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
29/11/2020 13 Antwerp Thunderdogs - Arakora Speeldag 
06/12/2020 14 BH Ljiljani - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
10/01/2021 15 Antwerp Thunderdogs - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
17/01/2021 16 Deurne O.B. - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
24/01/2021 17 Antwerp Thunderdogs - Seaman's Chile Speeldag 
31/01/2021 18 Anadolu Antwerpen - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
07/02/2021 19 Antwerp Thunderdogs - FC Harrows Speeldag 
21/02/2021 20 SV Bart - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
28/02/2021 21 Antwerp Thunderdogs - SV Groenendaal Speeldag 
07/03/2021 22 FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
14/03/2021 23 Antwerp Thunderdogs - FC Balkan Speeldag 
21/03/2021 24 VC OLSE - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
28/03/2021 25 Antwerp Thunderdogs - Kiel FC Speeldag 
11/04/2021 26 Arakora - Antwerp Thunderdogs Speeldag 

Arakora

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Arakora - SV Bart 5 - 3
13/09/2020 2 BH Ljiljani - Arakora gest. 
20/09/2020 3 Arakora - SV Groenendaal 4 - 1
27/09/2020 4 KSV Vlug Vooruit - Arakora Speeldag 
04/10/2020 5 Arakora - FC Turkgucu Speeldag 
11/10/2020 6 Deurne O.B. - Arakora Speeldag 
18/10/2020 7 Arakora - FC Balkan Speeldag 
25/10/2020 8 Seaman's Chile - Arakora Speeldag 
01/11/2020 9 Arakora - VC OLSE Speeldag 
08/11/2020 10 Anadolu Antwerpen - Arakora Speeldag 
15/11/2020 11 Arakora - Kiel FC Speeldag 
22/11/2020 12 Arakora - FC Harrows Speeldag 
29/11/2020 13 Antwerp Thunderdogs - Arakora Speeldag 
06/12/2020 14 SV Bart - Arakora Speeldag 
10/01/2021 15 Arakora - BH Ljiljani Speeldag 
17/01/2021 16 SV Groenendaal - Arakora Speeldag 
24/01/2021 17 Arakora - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
31/01/2021 18 FC Turkgucu - Arakora Speeldag 
07/02/2021 19 Arakora - Deurne O.B. Speeldag 
21/02/2021 20 FC Balkan - Arakora Speeldag 
28/02/2021 21 Arakora - Seaman's Chile Speeldag 
07/03/2021 22 VC OLSE - Arakora Speeldag 
14/03/2021 23 Arakora - Anadolu Antwerpen Speeldag 
21/03/2021 24 Kiel FC - Arakora Speeldag 
28/03/2021 25 FC Harrows - Arakora Speeldag 
11/04/2021 26 Arakora - Antwerp Thunderdogs Speeldag 

BH Ljiljani

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Antwerp Thunderdogs - BH Ljiljani 3 - 3
13/09/2020 2 BH Ljiljani - Arakora gest. 
20/09/2020 3 BH Ljiljani - KSV Vlug Vooruit 3 - 2
27/09/2020 4 Deurne O.B. - BH Ljiljani Speeldag 
04/10/2020 5 BH Ljiljani - Seaman's Chile Speeldag 
11/10/2020 6 Anadolu Antwerpen - BH Ljiljani Speeldag 
18/10/2020 7 BH Ljiljani - FC Harrows Speeldag 
25/10/2020 8 SV Bart - BH Ljiljani Speeldag 
01/11/2020 9 BH Ljiljani - SV Groenendaal Speeldag 
08/11/2020 10 FC Turkgucu - BH Ljiljani Speeldag 
15/11/2020 11 BH Ljiljani - FC Balkan Speeldag 
22/11/2020 12 VC OLSE - BH Ljiljani Speeldag 
29/11/2020 13 BH Ljiljani - Kiel FC Speeldag 
06/12/2020 14 BH Ljiljani - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
10/01/2021 15 Arakora - BH Ljiljani Speeldag 
17/01/2021 16 KSV Vlug Vooruit - BH Ljiljani Speeldag 
24/01/2021 17 BH Ljiljani - Deurne O.B. Speeldag 
31/01/2021 18 Seaman's Chile - BH Ljiljani Speeldag 
07/02/2021 19 BH Ljiljani - Anadolu Antwerpen Speeldag 
21/02/2021 20 FC Harrows - BH Ljiljani Speeldag 
28/02/2021 21 BH Ljiljani - SV Bart Speeldag 
07/03/2021 22 SV Groenendaal - BH Ljiljani Speeldag 
14/03/2021 23 BH Ljiljani - FC Turkgucu Speeldag 
21/03/2021 24 FC Balkan - BH Ljiljani Speeldag 
28/03/2021 25 BH Ljiljani - VC OLSE Speeldag 
11/04/2021 26 Kiel FC - BH Ljiljani Speeldag 

Deurne O.B.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 VC OLSE - Deurne O.B. 2 - 4
13/09/2020 2 Deurne O.B. - Kiel FC 2 - 0
20/09/2020 3 Antwerp Thunderdogs - Deurne O.B. 1 - 0
27/09/2020 4 Deurne O.B. - BH Ljiljani Speeldag 
04/10/2020 5 KSV Vlug Vooruit - Deurne O.B. Speeldag 
11/10/2020 6 Deurne O.B. - Arakora Speeldag 
18/10/2020 7 Deurne O.B. - Seaman's Chile Speeldag 
25/10/2020 8 Anadolu Antwerpen - Deurne O.B. Speeldag 
01/11/2020 9 Deurne O.B. - FC Harrows Speeldag 
08/11/2020 10 SV Bart - Deurne O.B. Speeldag 
15/11/2020 11 Deurne O.B. - SV Groenendaal Speeldag 
22/11/2020 12 FC Turkgucu - Deurne O.B. Speeldag 
29/11/2020 13 Deurne O.B. - FC Balkan Speeldag 
06/12/2020 14 Deurne O.B. - VC OLSE Speeldag 
10/01/2021 15 Kiel FC - Deurne O.B. Speeldag 
17/01/2021 16 Deurne O.B. - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
24/01/2021 17 BH Ljiljani - Deurne O.B. Speeldag 
31/01/2021 18 Deurne O.B. - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
07/02/2021 19 Arakora - Deurne O.B. Speeldag 
21/02/2021 20 Seaman's Chile - Deurne O.B. Speeldag 
28/02/2021 21 Deurne O.B. - Anadolu Antwerpen Speeldag 
07/03/2021 22 FC Harrows - Deurne O.B. Speeldag 
14/03/2021 23 Deurne O.B. - SV Bart Speeldag 
21/03/2021 24 SV Groenendaal - Deurne O.B. Speeldag 
28/03/2021 25 Deurne O.B. - FC Turkgucu Speeldag 
11/04/2021 26 FC Balkan - Deurne O.B. Speeldag 

FC Balkan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Balkan - Seaman's Chile 2 - 5
13/09/2020 2 Anadolu Antwerpen - FC Balkan 0 - 1
20/09/2020 3 FC Balkan - FC Harrows 6 - 1
27/09/2020 4 SV Bart - FC Balkan Speeldag 
04/10/2020 5 FC Balkan - SV Groenendaal Speeldag 
11/10/2020 6 FC Turkgucu - FC Balkan Speeldag 
18/10/2020 7 Arakora - FC Balkan Speeldag 
25/10/2020 8 FC Balkan - VC OLSE Speeldag 
01/11/2020 9 Kiel FC - FC Balkan Speeldag 
08/11/2020 10 FC Balkan - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
15/11/2020 11 BH Ljiljani - FC Balkan Speeldag 
22/11/2020 12 FC Balkan - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
29/11/2020 13 Deurne O.B. - FC Balkan Speeldag 
06/12/2020 14 Seaman's Chile - FC Balkan Speeldag 
10/01/2021 15 FC Balkan - Anadolu Antwerpen Speeldag 
17/01/2021 16 FC Harrows - FC Balkan Speeldag 
24/01/2021 17 FC Balkan - SV Bart Speeldag 
31/01/2021 18 SV Groenendaal - FC Balkan Speeldag 
07/02/2021 19 FC Balkan - FC Turkgucu Speeldag 
21/02/2021 20 FC Balkan - Arakora Speeldag 
28/02/2021 21 VC OLSE - FC Balkan Speeldag 
07/03/2021 22 FC Balkan - Kiel FC Speeldag 
14/03/2021 23 Antwerp Thunderdogs - FC Balkan Speeldag 
21/03/2021 24 FC Balkan - BH Ljiljani Speeldag 
28/03/2021 25 KSV Vlug Vooruit - FC Balkan Speeldag 
11/04/2021 26 FC Balkan - Deurne O.B. Speeldag 

FC Harrows

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 SV Groenendaal - FC Harrows 2 - 2
13/09/2020 2 FC Harrows - FC Turkgucu 4 - 1
20/09/2020 3 FC Balkan - FC Harrows 6 - 1
27/09/2020 4 FC Harrows - VC OLSE Speeldag 
04/10/2020 5 Kiel FC - FC Harrows Speeldag 
11/10/2020 6 FC Harrows - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
18/10/2020 7 BH Ljiljani - FC Harrows Speeldag 
25/10/2020 8 FC Harrows - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
01/11/2020 9 Deurne O.B. - FC Harrows Speeldag 
08/11/2020 10 FC Harrows - Seaman's Chile Speeldag 
15/11/2020 11 Anadolu Antwerpen - FC Harrows Speeldag 
22/11/2020 12 Arakora - FC Harrows Speeldag 
29/11/2020 13 FC Harrows - SV Bart Speeldag 
06/12/2020 14 FC Harrows - SV Groenendaal Speeldag 
10/01/2021 15 FC Turkgucu - FC Harrows Speeldag 
17/01/2021 16 FC Harrows - FC Balkan Speeldag 
24/01/2021 17 VC OLSE - FC Harrows Speeldag 
31/01/2021 18 FC Harrows - Kiel FC Speeldag 
07/02/2021 19 Antwerp Thunderdogs - FC Harrows Speeldag 
21/02/2021 20 FC Harrows - BH Ljiljani Speeldag 
28/02/2021 21 KSV Vlug Vooruit - FC Harrows Speeldag 
07/03/2021 22 FC Harrows - Deurne O.B. Speeldag 
14/03/2021 23 Seaman's Chile - FC Harrows Speeldag 
21/03/2021 24 FC Harrows - Anadolu Antwerpen Speeldag 
28/03/2021 25 FC Harrows - Arakora Speeldag 
11/04/2021 26 SV Bart - FC Harrows Speeldag 

FC Turkgucu

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Turkgucu - Anadolu Antwerpen 3 - 4
13/09/2020 2 FC Harrows - FC Turkgucu 4 - 1
20/09/2020 3 FC Turkgucu - SV Bart 3 - 1
27/09/2020 4 SV Groenendaal - FC Turkgucu Speeldag 
04/10/2020 5 Arakora - FC Turkgucu Speeldag 
11/10/2020 6 FC Turkgucu - FC Balkan Speeldag 
18/10/2020 7 VC OLSE - FC Turkgucu Speeldag 
25/10/2020 8 FC Turkgucu - Kiel FC Speeldag 
01/11/2020 9 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu Speeldag 
08/11/2020 10 FC Turkgucu - BH Ljiljani Speeldag 
15/11/2020 11 KSV Vlug Vooruit - FC Turkgucu Speeldag 
22/11/2020 12 FC Turkgucu - Deurne O.B. Speeldag 
29/11/2020 13 Seaman's Chile - FC Turkgucu Speeldag 
06/12/2020 14 Anadolu Antwerpen - FC Turkgucu Speeldag 
10/01/2021 15 FC Turkgucu - FC Harrows Speeldag 
17/01/2021 16 SV Bart - FC Turkgucu Speeldag 
24/01/2021 17 FC Turkgucu - SV Groenendaal Speeldag 
31/01/2021 18 FC Turkgucu - Arakora Speeldag 
07/02/2021 19 FC Balkan - FC Turkgucu Speeldag 
21/02/2021 20 FC Turkgucu - VC OLSE Speeldag 
28/02/2021 21 Kiel FC - FC Turkgucu Speeldag 
07/03/2021 22 FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
14/03/2021 23 BH Ljiljani - FC Turkgucu Speeldag 
21/03/2021 24 FC Turkgucu - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
28/03/2021 25 Deurne O.B. - FC Turkgucu Speeldag 
11/04/2021 26 FC Turkgucu - Seaman's Chile Speeldag 

KSV Vlug Vooruit

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Kiel FC - KSV Vlug Vooruit 1 - 1
13/09/2020 2 KSV Vlug Vooruit - Antwerp Thunderdogs 3 - 3
20/09/2020 3 BH Ljiljani - KSV Vlug Vooruit 3 - 2
27/09/2020 4 KSV Vlug Vooruit - Arakora Speeldag 
04/10/2020 5 KSV Vlug Vooruit - Deurne O.B. Speeldag 
11/10/2020 6 Seaman's Chile - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
18/10/2020 7 KSV Vlug Vooruit - Anadolu Antwerpen Speeldag 
25/10/2020 8 FC Harrows - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
01/11/2020 9 KSV Vlug Vooruit - SV Bart Speeldag 
08/11/2020 10 SV Groenendaal - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
15/11/2020 11 KSV Vlug Vooruit - FC Turkgucu Speeldag 
22/11/2020 12 FC Balkan - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
29/11/2020 13 KSV Vlug Vooruit - VC OLSE Speeldag 
06/12/2020 14 KSV Vlug Vooruit - Kiel FC Speeldag 
10/01/2021 15 Antwerp Thunderdogs - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
17/01/2021 16 KSV Vlug Vooruit - BH Ljiljani Speeldag 
24/01/2021 17 Arakora - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
31/01/2021 18 Deurne O.B. - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
07/02/2021 19 KSV Vlug Vooruit - Seaman's Chile Speeldag 
21/02/2021 20 Anadolu Antwerpen - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
28/02/2021 21 KSV Vlug Vooruit - FC Harrows Speeldag 
07/03/2021 22 SV Bart - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
14/03/2021 23 KSV Vlug Vooruit - SV Groenendaal Speeldag 
21/03/2021 24 FC Turkgucu - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
28/03/2021 25 KSV Vlug Vooruit - FC Balkan Speeldag 
11/04/2021 26 VC OLSE - KSV Vlug Vooruit Speeldag 

Kiel FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Kiel FC - KSV Vlug Vooruit 1 - 1
13/09/2020 2 Deurne O.B. - Kiel FC 2 - 0
20/09/2020 3 Kiel FC (ff.) - Seaman's Chile 0 - 5
27/09/2020 4 Anadolu Antwerpen - Kiel FC Speeldag 
04/10/2020 5 Kiel FC - FC Harrows Speeldag 
11/10/2020 6 SV Bart - Kiel FC Speeldag 
18/10/2020 7 Kiel FC - SV Groenendaal Speeldag 
25/10/2020 8 FC Turkgucu - Kiel FC Speeldag 
01/11/2020 9 Kiel FC - FC Balkan Speeldag 
08/11/2020 10 VC OLSE - Kiel FC Speeldag 
15/11/2020 11 Arakora - Kiel FC Speeldag 
22/11/2020 12 Kiel FC - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
29/11/2020 13 BH Ljiljani - Kiel FC Speeldag 
06/12/2020 14 KSV Vlug Vooruit - Kiel FC Speeldag 
10/01/2021 15 Kiel FC - Deurne O.B. Speeldag 
17/01/2021 16 Seaman's Chile - Kiel FC Speeldag 
24/01/2021 17 Kiel FC - Anadolu Antwerpen Speeldag 
31/01/2021 18 FC Harrows - Kiel FC Speeldag 
07/02/2021 19 Kiel FC - SV Bart Speeldag 
21/02/2021 20 SV Groenendaal - Kiel FC Speeldag 
28/02/2021 21 Kiel FC - FC Turkgucu Speeldag 
07/03/2021 22 FC Balkan - Kiel FC Speeldag 
14/03/2021 23 Kiel FC - VC OLSE Speeldag 
21/03/2021 24 Kiel FC - Arakora Speeldag 
28/03/2021 25 Antwerp Thunderdogs - Kiel FC Speeldag 
11/04/2021 26 Kiel FC - BH Ljiljani Speeldag 

SV Bart

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Arakora - SV Bart 5 - 3
13/09/2020 2 SV Bart - SV Groenendaal 3 - 3
20/09/2020 3 FC Turkgucu - SV Bart 3 - 1
27/09/2020 4 SV Bart - FC Balkan Speeldag 
04/10/2020 5 VC OLSE - SV Bart Speeldag 
11/10/2020 6 SV Bart - Kiel FC Speeldag 
18/10/2020 7 Antwerp Thunderdogs - SV Bart Speeldag 
25/10/2020 8 SV Bart - BH Ljiljani Speeldag 
01/11/2020 9 KSV Vlug Vooruit - SV Bart Speeldag 
08/11/2020 10 SV Bart - Deurne O.B. Speeldag 
15/11/2020 11 Seaman's Chile - SV Bart Speeldag 
22/11/2020 12 SV Bart - Anadolu Antwerpen Speeldag 
29/11/2020 13 FC Harrows - SV Bart Speeldag 
06/12/2020 14 SV Bart - Arakora Speeldag 
10/01/2021 15 SV Groenendaal - SV Bart Speeldag 
17/01/2021 16 SV Bart - FC Turkgucu Speeldag 
24/01/2021 17 FC Balkan - SV Bart Speeldag 
31/01/2021 18 SV Bart - VC OLSE Speeldag 
07/02/2021 19 Kiel FC - SV Bart Speeldag 
21/02/2021 20 SV Bart - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
28/02/2021 21 BH Ljiljani - SV Bart Speeldag 
07/03/2021 22 SV Bart - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
14/03/2021 23 Deurne O.B. - SV Bart Speeldag 
21/03/2021 24 SV Bart - Seaman's Chile Speeldag 
28/03/2021 25 Anadolu Antwerpen - SV Bart Speeldag 
11/04/2021 26 SV Bart - FC Harrows Speeldag 

SV Groenendaal

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 SV Groenendaal - FC Harrows 2 - 2
13/09/2020 2 SV Bart - SV Groenendaal 3 - 3
20/09/2020 3 Arakora - SV Groenendaal 4 - 1
27/09/2020 4 SV Groenendaal - FC Turkgucu Speeldag 
04/10/2020 5 FC Balkan - SV Groenendaal Speeldag 
11/10/2020 6 SV Groenendaal - VC OLSE Speeldag 
18/10/2020 7 Kiel FC - SV Groenendaal Speeldag 
25/10/2020 8 SV Groenendaal - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
01/11/2020 9 BH Ljiljani - SV Groenendaal Speeldag 
08/11/2020 10 SV Groenendaal - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
15/11/2020 11 Deurne O.B. - SV Groenendaal Speeldag 
22/11/2020 12 SV Groenendaal - Seaman's Chile Speeldag 
29/11/2020 13 Anadolu Antwerpen - SV Groenendaal Speeldag 
06/12/2020 14 FC Harrows - SV Groenendaal Speeldag 
10/01/2021 15 SV Groenendaal - SV Bart Speeldag 
17/01/2021 16 SV Groenendaal - Arakora Speeldag 
24/01/2021 17 FC Turkgucu - SV Groenendaal Speeldag 
31/01/2021 18 SV Groenendaal - FC Balkan Speeldag 
07/02/2021 19 VC OLSE - SV Groenendaal Speeldag 
21/02/2021 20 SV Groenendaal - Kiel FC Speeldag 
28/02/2021 21 Antwerp Thunderdogs - SV Groenendaal Speeldag 
07/03/2021 22 SV Groenendaal - BH Ljiljani Speeldag 
14/03/2021 23 KSV Vlug Vooruit - SV Groenendaal Speeldag 
21/03/2021 24 SV Groenendaal - Deurne O.B. Speeldag 
28/03/2021 25 Seaman's Chile - SV Groenendaal Speeldag 
11/04/2021 26 SV Groenendaal - Anadolu Antwerpen Speeldag 

Seaman's Chile

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Balkan - Seaman's Chile 2 - 5
13/09/2020 2 Seaman's Chile - VC OLSE 5 - 0
20/09/2020 3 Kiel FC (ff.) - Seaman's Chile 0 - 5
27/09/2020 4 Seaman's Chile - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
04/10/2020 5 BH Ljiljani - Seaman's Chile Speeldag 
11/10/2020 6 Seaman's Chile - KSV Vlug Vooruit Speeldag 
18/10/2020 7 Deurne O.B. - Seaman's Chile Speeldag 
25/10/2020 8 Seaman's Chile - Arakora Speeldag 
01/11/2020 9 Seaman's Chile - Anadolu Antwerpen Speeldag 
08/11/2020 10 FC Harrows - Seaman's Chile Speeldag 
15/11/2020 11 Seaman's Chile - SV Bart Speeldag 
22/11/2020 12 SV Groenendaal - Seaman's Chile Speeldag 
29/11/2020 13 Seaman's Chile - FC Turkgucu Speeldag 
06/12/2020 14 Seaman's Chile - FC Balkan Speeldag 
10/01/2021 15 VC OLSE - Seaman's Chile Speeldag 
17/01/2021 16 Seaman's Chile - Kiel FC Speeldag 
24/01/2021 17 Antwerp Thunderdogs - Seaman's Chile Speeldag 
31/01/2021 18 Seaman's Chile - BH Ljiljani Speeldag 
07/02/2021 19 KSV Vlug Vooruit - Seaman's Chile Speeldag 
21/02/2021 20 Seaman's Chile - Deurne O.B. Speeldag 
28/02/2021 21 Arakora - Seaman's Chile Speeldag 
07/03/2021 22 Anadolu Antwerpen - Seaman's Chile Speeldag 
14/03/2021 23 Seaman's Chile - FC Harrows Speeldag 
21/03/2021 24 SV Bart - Seaman's Chile Speeldag 
28/03/2021 25 Seaman's Chile - SV Groenendaal Speeldag 
11/04/2021 26 FC Turkgucu - Seaman's Chile Speeldag 

VC OLSE

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 VC OLSE - Deurne O.B. 2 - 4
13/09/2020 2 Seaman's Chile - VC OLSE 5 - 0
20/09/2020 3 VC OLSE - Anadolu Antwerpen 2 - 1
27/09/2020 4 FC Harrows - VC OLSE Speeldag 
04/10/2020 5 VC OLSE - SV Bart Speeldag 
11/10/2020 6 SV Groenendaal - VC OLSE Speeldag 
18/10/2020 7 VC OLSE - FC Turkgucu Speeldag 
25/10/2020 8 FC Balkan - VC OLSE Speeldag 
01/11/2020 9 Arakora - VC OLSE Speeldag 
08/11/2020 10 VC OLSE - Kiel FC Speeldag 
15/11/2020 11 Antwerp Thunderdogs - VC OLSE Speeldag 
22/11/2020 12 VC OLSE - BH Ljiljani Speeldag 
29/11/2020 13 KSV Vlug Vooruit - VC OLSE Speeldag 
06/12/2020 14 Deurne O.B. - VC OLSE Speeldag 
10/01/2021 15 VC OLSE - Seaman's Chile Speeldag 
17/01/2021 16 Anadolu Antwerpen - VC OLSE Speeldag 
24/01/2021 17 VC OLSE - FC Harrows Speeldag 
31/01/2021 18 SV Bart - VC OLSE Speeldag 
07/02/2021 19 VC OLSE - SV Groenendaal Speeldag 
21/02/2021 20 FC Turkgucu - VC OLSE Speeldag 
28/02/2021 21 VC OLSE - FC Balkan Speeldag 
07/03/2021 22 VC OLSE - Arakora Speeldag 
14/03/2021 23 Kiel FC - VC OLSE Speeldag 
21/03/2021 24 VC OLSE - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
28/03/2021 25 BH Ljiljani - VC OLSE Speeldag 
11/04/2021 26 VC OLSE - KSV Vlug Vooruit Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.