Recreatief Dames B
Update: 23/09/2020 om 13:16u
Provinciaal 2e provinciale Recreatief Dames B
Laatste update: 23/09/2020 om 13:16u
Voetbalwedden.net community
Alles over het wedden op Voetbal
www.voetbalwedden.net
Meer info...
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, BelgiŽ.
www.spranco-matic.be
Meer info...
VV-LOGO    DAMESREEKS B - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2020-2021

Op deze pagina ziet u de samenstelling van de Damesreeks B van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 14 ploegen:
KSK 's Gravenwezel-Schilde, Sporting Club Duffel, FC Belgica, Cantincrode A, Groenenhoek A, FC Oxaco-Boechout B,
SV Sint-Jozef, Vremde B, SV Groenendaal, VV OSSMI, SC OLVE, Ostan, VK Simikos B en Waarloos 4.

Recrea Dames Reeksen A-B-C Geografisch Archief Recrea Dames Reeks B - 2019-2020 Recreatief Dames - Reeks C
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (27 september 2020)
Vrij. 25/09 20u30 Ostan - Vremde B
Zat. 26/09 16u00 SV Sint-Jozef - Sporting Club Duffel
Zon. 27/09 10u30 VK Simikos B - Oxaco-Boechout B
Zon. 27/09 12u30 Groenenhoek A - 's Gravenwezel-Schilde
Zon. 27/09 12u30 Cantincrode A - VV OSSMI
Zon. 27/09 14u30 SV Groenendaal - Waarloos 4
Zon. 27/09 14u30 SC OLVE - FC Belgica

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Cantincrode A 3 3 0 0 16 5 9
2 SC OLVE 3 2 0 1 10 5 7
3 Oxaco-Boechout B 3 2 0 1 7 2 7
4 Sporting Club Duffel 3 2 1 0 16 7 6
5 FC Belgica 3 2 1 0 9 4 6
6 VV OSSMI 3 2 1 0 8 5 6
7 's Gravenwezel-Schilde 3 2 1 0 9 8 6
8 Waarloos 4 3 2 1 0 6 7 6
9 SV Groenendaal 3 1 1 1 8 10 4
10 Groenenhoek A 3 1 2 0 5 9 3
11 Vremde B 3 0 2 1 4 7 1
12 Ostan 3 0 3 0 4 13 0
13 SV Sint-Jozef 3 0 3 0 1 10 0
14 VK Simikos B 3 0 3 0 2 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (6 september 2020)
Vremde B - SV Groenendaal 2 - 4
's Gravenwezel-Schilde - Ostan 5 - 3
VV OSSMI - Oxaco-Boechout B 1 - 3
FC Belgica - Groenenhoek A 1 - 3
Waarloos 4 - Cantincrode A 2 - 6
SC OLVE - SV Sint-Jozef 5 - 1
Sporting Club Duffel - VK Simikos B 7 - 1


Speeldag 2 (13 september 2020)
Ostan - VV OSSMI 1 - 5
SV Sint-Jozef - FC Belgica 0 - 3
VK Simikos B - 's Gravenwezel-Schilde 0 - 4
Groenenhoek A - Waarloos 4 1 - 2
Cantincrode A - Sporting Club Duffel 5 - 3
SV Groenendaal - SC OLVE 3 - 3
Oxaco-Boechout B - Vremde B 1 - 1


Inhaalwedstrijden (dinsdag 15 september 2020)
Waarloos 4 - Cantincrode A 2 - 6 Speeldag 1


Speeldag 3 (20 september 2020)
Vremde B - SC OLVE 1 - 2
's Gravenwezel-Schilde - Cantincrode A 0 - 5
VV OSSMI - VK Simikos B 2 - 1
FC Belgica - SV Groenendaal 5 - 1
Waarloos 4 - SV Sint-Jozef 2 - 0
Oxaco-Boechout B - Ostan 3 - 0
Sporting Club Duffel - Groenenhoek A 6 - 1


Speeldag 4 (27 september 2020)
Ostan - Vremde B
SV Sint-Jozef - Sporting Club Duffel
VK Simikos B - Oxaco-Boechout B
Groenenhoek A - 's Gravenwezel-Schilde
Cantincrode A - VV OSSMI
SV Groenendaal - Waarloos 4
SC OLVE - FC Belgica


Speeldag 5 (4 oktober 2020)
Vremde B - FC Belgica
's Gravenwezel-Schilde - SV Sint-Jozef
Ostan - VK Simikos B
VV OSSMI - Groenenhoek A
Waarloos 4 - SC OLVE
Oxaco-Boechout B - Cantincrode A
Sporting Club Duffel - SV Groenendaal


Speeldag 6 (11 oktober 2020)
SV Sint-Jozef - VV OSSMI
FC Belgica - Waarloos 4
VK Simikos B - Vremde B
Groenenhoek A - Oxaco-Boechout B
Cantincrode A - Ostan
SC OLVE - Sporting Club Duffel
SV Groenendaal - 's Gravenwezel-Schilde


Speeldag 7 (18 oktober 2020)
Vremde B - Waarloos 4
's Gravenwezel-Schilde - SC OLVE
Ostan - Groenenhoek A
VV OSSMI - SV Groenendaal
VK Simikos B - Cantincrode A
Sporting Club Duffel - FC Belgica
Oxaco-Boechout B - SV Sint-Jozef


Speeldag 8 (25 oktober 2020)
SV Sint-Jozef - Ostan
FC Belgica - 's Gravenwezel-Schilde
Waarloos 4 - Sporting Club Duffel
Groenenhoek A - VK Simikos B
Cantincrode A - Vremde B
SC OLVE - VV OSSMI
SV Groenendaal - Oxaco-Boechout B


Speeldag 9 (1 november 2020)
Vremde B - Sporting Club Duffel
's Gravenwezel-Schilde - Waarloos 4
Ostan - SV Groenendaal
VV OSSMI - FC Belgica
VK Simikos B - SV Sint-Jozef
Cantincrode A - Groenenhoek A
Oxaco-Boechout B - SC OLVE


Speeldag 10 (8 november 2020)
SV Sint-Jozef - Cantincrode A
FC Belgica - Oxaco-Boechout B
Waarloos 4 - VV OSSMI
Groenenhoek A - Vremde B
Sporting Club Duffel - 's Gravenwezel-Schilde
SC OLVE - Ostan
SV Groenendaal - VK Simikos B


Speeldag 11 (15 november 2020)
Vremde B - 's Gravenwezel-Schilde
Ostan - FC Belgica
VV OSSMI - Sporting Club Duffel
VK Simikos B - SC OLVE
Groenenhoek A - SV Sint-Jozef
Cantincrode A - SV Groenendaal
Oxaco-Boechout B - Waarloos 4


Speeldag 12 (22 november 2020)
Vremde B - SV Sint-Jozef
's Gravenwezel-Schilde - VV OSSMI
FC Belgica - VK Simikos B
Waarloos 4 - Ostan
Sporting Club Duffel - Oxaco-Boechout B
SV Groenendaal - Groenenhoek A
SC OLVE - Cantincrode A


Speeldag 13 (29 november 2020)
Ostan - Sporting Club Duffel
SV Sint-Jozef - SV Groenendaal
VV OSSMI - Vremde B
VK Simikos B - Waarloos 4
Groenenhoek A - SC OLVE
Cantincrode A - FC Belgica
Oxaco-Boechout B - 's Gravenwezel-Schilde


Speeldag 14 (6 december 2020)
Ostan - 's Gravenwezel-Schilde
SV Sint-Jozef - SC OLVE
VK Simikos B - Sporting Club Duffel
Groenenhoek A - FC Belgica
Cantincrode A - Waarloos 4
SV Groenendaal - Vremde B
Oxaco-Boechout B - VV OSSMI


Speeldag 15 (10 januari 2021)
Vremde B - Oxaco-Boechout B
's Gravenwezel-Schilde - VK Simikos B
VV OSSMI - Ostan
FC Belgica - SV Sint-Jozef
Waarloos 4 - Groenenhoek A
SC OLVE - SV Groenendaal
Sporting Club Duffel - Cantincrode A


Speeldag 16 (17 januari 2021)
Ostan - Oxaco-Boechout B
SV Sint-Jozef - Waarloos 4
VK Simikos B - VV OSSMI
Groenenhoek A - Sporting Club Duffel
Cantincrode A - 's Gravenwezel-Schilde
SV Groenendaal - FC Belgica
SC OLVE - Vremde B


Speeldag 17 (24 januari 2021)
Vremde B - Ostan
's Gravenwezel-Schilde - Groenenhoek A
VV OSSMI - Cantincrode A
FC Belgica - SC OLVE
Waarloos 4 - SV Groenendaal
Oxaco-Boechout B - VK Simikos B
Sporting Club Duffel - SV Sint-Jozef


Speeldag 18 (31 januari 2021)
SV Sint-Jozef - 's Gravenwezel-Schilde
FC Belgica - Vremde B
VK Simikos B - Ostan
Groenenhoek A - VV OSSMI
Cantincrode A - Oxaco-Boechout B
SV Groenendaal - Sporting Club Duffel
SC OLVE - Waarloos 4


Speeldag 19 (7 februari 2021)
Vremde B - VK Simikos B
's Gravenwezel-Schilde - SV Groenendaal
Ostan - Cantincrode A
VV OSSMI - SV Sint-Jozef
Waarloos 4 - FC Belgica
Oxaco-Boechout B - Groenenhoek A
Sporting Club Duffel - SC OLVE


Speeldag 20 (21 februari 2021)
SV Sint-Jozef - Oxaco-Boechout B
FC Belgica - Sporting Club Duffel
Waarloos 4 - Vremde B
Groenenhoek A - Ostan
Cantincrode A - VK Simikos B
SV Groenendaal - VV OSSMI
SC OLVE - 's Gravenwezel-Schilde


Speeldag 21 (28 februari 2021)
Vremde B - Cantincrode A
Ostan - SV Sint-Jozef
's Gravenwezel-Schilde - FC Belgica
VV OSSMI - SC OLVE
VK Simikos B - Groenenhoek A
Sporting Club Duffel - Waarloos 4
Oxaco-Boechout B - SV Groenendaal


Speeldag 22 (7 maart 2021)
SV Sint-Jozef - VK Simikos B
FC Belgica - VV OSSMI
Waarloos 4 - 's Gravenwezel-Schilde
Groenenhoek A - Cantincrode A
Sporting Club Duffel - Vremde B
SV Groenendaal - Ostan
SC OLVE - Oxaco-Boechout B


Speeldag 23 (14 maart 2021)
Vremde B - Groenenhoek A
Ostan - SC OLVE
's Gravenwezel-Schilde - Sporting Club Duffel
VV OSSMI - Waarloos 4
VK Simikos B - SV Groenendaal
Cantincrode A - SV Sint-Jozef
Oxaco-Boechout B - FC Belgica


Speeldag 24 (21 maart 2021)
's Gravenwezel-Schilde - Vremde B
SV Sint-Jozef - Groenenhoek A
FC Belgica - Ostan
Waarloos 4 - Oxaco-Boechout B
Sporting Club Duffel - VV OSSMI
SV Groenendaal - Cantincrode A
SC OLVE - VK Simikos B


Speeldag 25 (28 maart 2021)
Ostan - Waarloos 4
SV Sint-Jozef - Vremde B
VV OSSMI - 's Gravenwezel-Schilde
VK Simikos B - FC Belgica
Groenenhoek A - SV Groenendaal
Cantincrode A - SC OLVE
Oxaco-Boechout B - Sporting Club Duffel


Speeldag 26 (11 april 2021)
Vremde B - VV OSSMI
's Gravenwezel-Schilde - Oxaco-Boechout B
FC Belgica - Cantincrode A
Waarloos 4 - VK Simikos B
Sporting Club Duffel - Ostan
SC OLVE - Groenenhoek A
SV Groenendaal - SV Sint-Jozef


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode A 936
2SC OLVE 734
3Oxaco-Boechout B 743
4's Gravenwezel-Schilde 633
5FC Belgica 633
6VV OSSMI 633
7Waarloos 4 633
8Sporting Club Duffel 660
9SV Groenendaal 413
10Groenenhoek A 303
11Vremde B 101
12Ostan 000
13SV Sint-Jozef 000
14VK Simikos B 000


VERLIESPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode A 000
2Oxaco-Boechout B 220
3SC OLVE 202
4's Gravenwezel-Schilde 330
5FC Belgica 330
6VV OSSMI 330
7Waarloos 4 330
8Sporting Club Duffel 303
9SV Groenendaal 523
10Groenenhoek A 633
11Vremde B 862
12Ostan 936
13SV Sint-Jozef 936
14VK Simikos B 936


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode A 936
2SC OLVE 734
3Oxaco-Boechout B 743
4's Gravenwezel-Schilde 633
5FC Belgica 633
6VV OSSMI 633
7Waarloos 4 633
8Sporting Club Duffel 660
9SV Groenendaal 413
10Groenenhoek A 303
11Vremde B 101
12Ostan 000
13SV Sint-Jozef 000
14VK Simikos B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode A 16511
2Sporting Club Duffel 16133
3SC OLVE 1055
4's Gravenwezel-Schilde 954
5FC Belgica 963
6SV Groenendaal 835
7VV OSSMI 835
8Oxaco-Boechout B 743
9Waarloos 4 642
10Groenenhoek A 514
11Ostan 413
12Vremde B 431
13VK Simikos B 202
14SV Sint-Jozef 101


TEGENDOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Oxaco-Boechout B 211
2FC Belgica 440
3VV OSSMI 541
4Cantincrode A 532
5SC OLVE 514
6Vremde B 761
7Waarloos 4 761
8Sporting Club Duffel 725
9's Gravenwezel-Schilde 880
10Groenenhoek A 927
11SV Groenendaal 1037
12SV Sint-Jozef 1037
13Ostan 1358
14VK Simikos B 1349


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 3 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Cantincrode A 3x3x
2's Gravenwezel-Schilde 2 2 
3FC Belgica 2x2x
4VV OSSMI 2x2x
5Oxaco-Boechout B 1x3x
6SC OLVE 1x3x
7SV Groenendaal 1 2 
8Groenenhoek A 1 1 
9Sporting Club Duffel 1x1x
10Waarloos 4 1x1x
11Vremde B 0 1 
12Ostan 0 0 
13SV Sint-Jozef 0 0 
14VK Simikos B 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde 101
2Cantincrode A 101
3FC Belgica 101
4Oxaco-Boechout B 110
5Waarloos 4 110
6Groenenhoek A 000
7Ostan 000
8SC OLVE 000
9SV Groenendaal 000
10SV Sint-Jozef 000
11Sporting Club Duffel 000
12VK Simikos B 000
13VV OSSMI 000
14Vremde B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode A 312
2Groenenhoek A 312
3SC OLVE 312
4SV Groenendaal 312
5FC Belgica 321
6Oxaco-Boechout B 321
7Sporting Club Duffel 321
8VV OSSMI 321
9Vremde B 321
10Waarloos 4 321
11VK Simikos B 202
12's Gravenwezel-Schilde 211
13Ostan 211
14SV Sint-Jozef 101


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode A 000
2FC Belgica 000
3Groenenhoek A 000
4Oxaco-Boechout B 000
5SC OLVE 000
6SV Groenendaal 000
7Sporting Club Duffel 000
8VV OSSMI 000
9Vremde B 000
10Waarloos 4 000
11's Gravenwezel-Schilde 110
12VK Simikos B 110
13Ostan 101
14SV Sint-Jozef 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Sporting Club Duffel 2 2 0 0 13 2 6
2 Oxaco-Boechout B 2 1 1 0 4 1 4
3 SC OLVE 1 1 0 0 5 1 3
4 Cantincrode A 1 1 0 0 5 3 3
5 FC Belgica 2 1 0 1 6 4 3
6 VV OSSMI 2 1 0 1 3 4 3
7 Waarloos 4 2 1 0 1 4 6 3
8 's Gravenwezel-Schilde 2 1 0 1 5 8 3
9 SV Groenendaal 1 0 1 0 3 3 1
10 Groenenhoek A 1 0 0 1 1 2 0
11 SV Sint-Jozef 1 0 0 1 0 3 0
12 Ostan 1 0 0 1 1 5 0
13 VK Simikos B 1 0 0 1 0 4 0
14 Vremde B 2 0 0 2 3 6 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Cantincrode A 2 2 0 0 11 2 6
2 SC OLVE 2 1 1 0 5 4 4
3 's Gravenwezel-Schilde 1 1 0 0 4 0 3
4 VV OSSMI 1 1 0 0 5 1 3
5 FC Belgica 1 1 0 0 3 0 3
6 Oxaco-Boechout B 1 1 0 0 3 1 3
7 Waarloos 4 1 1 0 0 2 1 3
8 SV Groenendaal 2 1 0 1 5 7 3
9 Groenenhoek A 2 1 0 1 4 7 3
10 Vremde B 1 0 1 0 1 1 1
11 Sporting Club Duffel 1 0 0 1 3 5 0
12 Ostan 2 0 0 2 3 8 0
13 SV Sint-Jozef 2 0 0 2 1 7 0
14 VK Simikos B 2 0 0 2 2 9 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 's Gravenwezel-Schilde - Ostan 5 - 3
13/09/2020 2 VK Simikos B - 's Gravenwezel-Schilde 0 - 4
20/09/2020 3 's Gravenwezel-Schilde - Cantincrode A 0 - 5
27/09/2020 4 Groenenhoek A - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
04/10/2020 5 's Gravenwezel-Schilde - SV Sint-Jozef Speeldag 
11/10/2020 6 SV Groenendaal - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
18/10/2020 7 's Gravenwezel-Schilde - SC OLVE Speeldag 
25/10/2020 8 FC Belgica - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
01/11/2020 9 's Gravenwezel-Schilde - Waarloos 4 Speeldag 
08/11/2020 10 Sporting Club Duffel - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
15/11/2020 11 Vremde B - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
22/11/2020 12 's Gravenwezel-Schilde - VV OSSMI Speeldag 
29/11/2020 13 Oxaco-Boechout B - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
06/12/2020 14 Ostan - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
10/01/2021 15 's Gravenwezel-Schilde - VK Simikos B Speeldag 
17/01/2021 16 Cantincrode A - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
24/01/2021 17 's Gravenwezel-Schilde - Groenenhoek A Speeldag 
31/01/2021 18 SV Sint-Jozef - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
07/02/2021 19 's Gravenwezel-Schilde - SV Groenendaal Speeldag 
21/02/2021 20 SC OLVE - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
28/02/2021 21 's Gravenwezel-Schilde - FC Belgica Speeldag 
07/03/2021 22 Waarloos 4 - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
14/03/2021 23 's Gravenwezel-Schilde - Sporting Club Duffel Speeldag 
21/03/2021 24 's Gravenwezel-Schilde - Vremde B Speeldag 
28/03/2021 25 VV OSSMI - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
11/04/2021 26 's Gravenwezel-Schilde - Oxaco-Boechout B Speeldag 

Cantincrode A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Waarloos 4 - Cantincrode A 15/09   Speeldag 
13/09/2020 2 Cantincrode A - Sporting Club Duffel 5 - 3
15/09/2020 1 Waarloos 4 - Cantincrode A 2 - 6
20/09/2020 3 's Gravenwezel-Schilde - Cantincrode A 0 - 5
27/09/2020 4 Cantincrode A - VV OSSMI Speeldag 
04/10/2020 5 Oxaco-Boechout B - Cantincrode A Speeldag 
11/10/2020 6 Cantincrode A - Ostan Speeldag 
18/10/2020 7 VK Simikos B - Cantincrode A Speeldag 
25/10/2020 8 Cantincrode A - Vremde B Speeldag 
01/11/2020 9 Cantincrode A - Groenenhoek A Speeldag 
08/11/2020 10 SV Sint-Jozef - Cantincrode A Speeldag 
15/11/2020 11 Cantincrode A - SV Groenendaal Speeldag 
22/11/2020 12 SC OLVE - Cantincrode A Speeldag 
29/11/2020 13 Cantincrode A - FC Belgica Speeldag 
06/12/2020 14 Cantincrode A - Waarloos 4 Speeldag 
10/01/2021 15 Sporting Club Duffel - Cantincrode A Speeldag 
17/01/2021 16 Cantincrode A - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
24/01/2021 17 VV OSSMI - Cantincrode A Speeldag 
31/01/2021 18 Cantincrode A - Oxaco-Boechout B Speeldag 
07/02/2021 19 Ostan - Cantincrode A Speeldag 
21/02/2021 20 Cantincrode A - VK Simikos B Speeldag 
28/02/2021 21 Vremde B - Cantincrode A Speeldag 
07/03/2021 22 Groenenhoek A - Cantincrode A Speeldag 
14/03/2021 23 Cantincrode A - SV Sint-Jozef Speeldag 
21/03/2021 24 SV Groenendaal - Cantincrode A Speeldag 
28/03/2021 25 Cantincrode A - SC OLVE Speeldag 
11/04/2021 26 FC Belgica - Cantincrode A Speeldag 

FC Belgica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Belgica - Groenenhoek A 1 - 3
13/09/2020 2 SV Sint-Jozef - FC Belgica 0 - 3
20/09/2020 3 FC Belgica - SV Groenendaal 5 - 1
27/09/2020 4 SC OLVE - FC Belgica Speeldag 
04/10/2020 5 Vremde B - FC Belgica Speeldag 
11/10/2020 6 FC Belgica - Waarloos 4 Speeldag 
18/10/2020 7 Sporting Club Duffel - FC Belgica Speeldag 
25/10/2020 8 FC Belgica - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
01/11/2020 9 VV OSSMI - FC Belgica Speeldag 
08/11/2020 10 FC Belgica - Oxaco-Boechout B Speeldag 
15/11/2020 11 Ostan - FC Belgica Speeldag 
22/11/2020 12 FC Belgica - VK Simikos B Speeldag 
29/11/2020 13 Cantincrode A - FC Belgica Speeldag 
06/12/2020 14 Groenenhoek A - FC Belgica Speeldag 
10/01/2021 15 FC Belgica - SV Sint-Jozef Speeldag 
17/01/2021 16 SV Groenendaal - FC Belgica Speeldag 
24/01/2021 17 FC Belgica - SC OLVE Speeldag 
31/01/2021 18 FC Belgica - Vremde B Speeldag 
07/02/2021 19 Waarloos 4 - FC Belgica Speeldag 
21/02/2021 20 FC Belgica - Sporting Club Duffel Speeldag 
28/02/2021 21 's Gravenwezel-Schilde - FC Belgica Speeldag 
07/03/2021 22 FC Belgica - VV OSSMI Speeldag 
14/03/2021 23 Oxaco-Boechout B - FC Belgica Speeldag 
21/03/2021 24 FC Belgica - Ostan Speeldag 
28/03/2021 25 VK Simikos B - FC Belgica Speeldag 
11/04/2021 26 FC Belgica - Cantincrode A Speeldag 

Groenenhoek A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Belgica - Groenenhoek A 1 - 3
13/09/2020 2 Groenenhoek A - Waarloos 4 1 - 2
20/09/2020 3 Sporting Club Duffel - Groenenhoek A 6 - 1
27/09/2020 4 Groenenhoek A - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
04/10/2020 5 VV OSSMI - Groenenhoek A Speeldag 
11/10/2020 6 Groenenhoek A - Oxaco-Boechout B Speeldag 
18/10/2020 7 Ostan - Groenenhoek A Speeldag 
25/10/2020 8 Groenenhoek A - VK Simikos B Speeldag 
01/11/2020 9 Cantincrode A - Groenenhoek A Speeldag 
08/11/2020 10 Groenenhoek A - Vremde B Speeldag 
15/11/2020 11 Groenenhoek A - SV Sint-Jozef Speeldag 
22/11/2020 12 SV Groenendaal - Groenenhoek A Speeldag 
29/11/2020 13 Groenenhoek A - SC OLVE Speeldag 
06/12/2020 14 Groenenhoek A - FC Belgica Speeldag 
10/01/2021 15 Waarloos 4 - Groenenhoek A Speeldag 
17/01/2021 16 Groenenhoek A - Sporting Club Duffel Speeldag 
24/01/2021 17 's Gravenwezel-Schilde - Groenenhoek A Speeldag 
31/01/2021 18 Groenenhoek A - VV OSSMI Speeldag 
07/02/2021 19 Oxaco-Boechout B - Groenenhoek A Speeldag 
21/02/2021 20 Groenenhoek A - Ostan Speeldag 
28/02/2021 21 VK Simikos B - Groenenhoek A Speeldag 
07/03/2021 22 Groenenhoek A - Cantincrode A Speeldag 
14/03/2021 23 Vremde B - Groenenhoek A Speeldag 
21/03/2021 24 SV Sint-Jozef - Groenenhoek A Speeldag 
28/03/2021 25 Groenenhoek A - SV Groenendaal Speeldag 
11/04/2021 26 SC OLVE - Groenenhoek A Speeldag 

Ostan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 's Gravenwezel-Schilde - Ostan 5 - 3
13/09/2020 2 Ostan - VV OSSMI 1 - 5
20/09/2020 3 Oxaco-Boechout B - Ostan 3 - 0
27/09/2020 4 Ostan - Vremde B Speeldag 
04/10/2020 5 Ostan - VK Simikos B Speeldag 
11/10/2020 6 Cantincrode A - Ostan Speeldag 
18/10/2020 7 Ostan - Groenenhoek A Speeldag 
25/10/2020 8 SV Sint-Jozef - Ostan Speeldag 
01/11/2020 9 Ostan - SV Groenendaal Speeldag 
08/11/2020 10 SC OLVE - Ostan Speeldag 
15/11/2020 11 Ostan - FC Belgica Speeldag 
22/11/2020 12 Waarloos 4 - Ostan Speeldag 
29/11/2020 13 Ostan - Sporting Club Duffel Speeldag 
06/12/2020 14 Ostan - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
10/01/2021 15 VV OSSMI - Ostan Speeldag 
17/01/2021 16 Ostan - Oxaco-Boechout B Speeldag 
24/01/2021 17 Vremde B - Ostan Speeldag 
31/01/2021 18 VK Simikos B - Ostan Speeldag 
07/02/2021 19 Ostan - Cantincrode A Speeldag 
21/02/2021 20 Groenenhoek A - Ostan Speeldag 
28/02/2021 21 Ostan - SV Sint-Jozef Speeldag 
07/03/2021 22 SV Groenendaal - Ostan Speeldag 
14/03/2021 23 Ostan - SC OLVE Speeldag 
21/03/2021 24 FC Belgica - Ostan Speeldag 
28/03/2021 25 Ostan - Waarloos 4 Speeldag 
11/04/2021 26 Sporting Club Duffel - Ostan Speeldag 

Oxaco-Boechout B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 VV OSSMI - Oxaco-Boechout B 1 - 3
13/09/2020 2 Oxaco-Boechout B - Vremde B 1 - 1
20/09/2020 3 Oxaco-Boechout B - Ostan 3 - 0
27/09/2020 4 VK Simikos B - Oxaco-Boechout B Speeldag 
04/10/2020 5 Oxaco-Boechout B - Cantincrode A Speeldag 
11/10/2020 6 Groenenhoek A - Oxaco-Boechout B Speeldag 
18/10/2020 7 Oxaco-Boechout B - SV Sint-Jozef Speeldag 
25/10/2020 8 SV Groenendaal - Oxaco-Boechout B Speeldag 
01/11/2020 9 Oxaco-Boechout B - SC OLVE Speeldag 
08/11/2020 10 FC Belgica - Oxaco-Boechout B Speeldag 
15/11/2020 11 Oxaco-Boechout B - Waarloos 4 Speeldag 
22/11/2020 12 Sporting Club Duffel - Oxaco-Boechout B Speeldag 
29/11/2020 13 Oxaco-Boechout B - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
06/12/2020 14 Oxaco-Boechout B - VV OSSMI Speeldag 
10/01/2021 15 Vremde B - Oxaco-Boechout B Speeldag 
17/01/2021 16 Ostan - Oxaco-Boechout B Speeldag 
24/01/2021 17 Oxaco-Boechout B - VK Simikos B Speeldag 
31/01/2021 18 Cantincrode A - Oxaco-Boechout B Speeldag 
07/02/2021 19 Oxaco-Boechout B - Groenenhoek A Speeldag 
21/02/2021 20 SV Sint-Jozef - Oxaco-Boechout B Speeldag 
28/02/2021 21 Oxaco-Boechout B - SV Groenendaal Speeldag 
07/03/2021 22 SC OLVE - Oxaco-Boechout B Speeldag 
14/03/2021 23 Oxaco-Boechout B - FC Belgica Speeldag 
21/03/2021 24 Waarloos 4 - Oxaco-Boechout B Speeldag 
28/03/2021 25 Oxaco-Boechout B - Sporting Club Duffel Speeldag 
11/04/2021 26 's Gravenwezel-Schilde - Oxaco-Boechout B Speeldag 

SC OLVE

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 SC OLVE - SV Sint-Jozef 5 - 1
13/09/2020 2 SV Groenendaal - SC OLVE 3 - 3
20/09/2020 3 Vremde B - SC OLVE 1 - 2
27/09/2020 4 SC OLVE - FC Belgica Speeldag 
04/10/2020 5 Waarloos 4 - SC OLVE Speeldag 
11/10/2020 6 SC OLVE - Sporting Club Duffel Speeldag 
18/10/2020 7 's Gravenwezel-Schilde - SC OLVE Speeldag 
25/10/2020 8 SC OLVE - VV OSSMI Speeldag 
01/11/2020 9 Oxaco-Boechout B - SC OLVE Speeldag 
08/11/2020 10 SC OLVE - Ostan Speeldag 
15/11/2020 11 VK Simikos B - SC OLVE Speeldag 
22/11/2020 12 SC OLVE - Cantincrode A Speeldag 
29/11/2020 13 Groenenhoek A - SC OLVE Speeldag 
06/12/2020 14 SV Sint-Jozef - SC OLVE Speeldag 
10/01/2021 15 SC OLVE - SV Groenendaal Speeldag 
17/01/2021 16 SC OLVE - Vremde B Speeldag 
24/01/2021 17 FC Belgica - SC OLVE Speeldag 
31/01/2021 18 SC OLVE - Waarloos 4 Speeldag 
07/02/2021 19 Sporting Club Duffel - SC OLVE Speeldag 
21/02/2021 20 SC OLVE - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
28/02/2021 21 VV OSSMI - SC OLVE Speeldag 
07/03/2021 22 SC OLVE - Oxaco-Boechout B Speeldag 
14/03/2021 23 Ostan - SC OLVE Speeldag 
21/03/2021 24 SC OLVE - VK Simikos B Speeldag 
28/03/2021 25 Cantincrode A - SC OLVE Speeldag 
11/04/2021 26 SC OLVE - Groenenhoek A Speeldag 

SV Groenendaal

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Vremde B - SV Groenendaal 2 - 4
13/09/2020 2 SV Groenendaal - SC OLVE 3 - 3
20/09/2020 3 FC Belgica - SV Groenendaal 5 - 1
27/09/2020 4 SV Groenendaal - Waarloos 4 Speeldag 
04/10/2020 5 Sporting Club Duffel - SV Groenendaal Speeldag 
11/10/2020 6 SV Groenendaal - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
18/10/2020 7 VV OSSMI - SV Groenendaal Speeldag 
25/10/2020 8 SV Groenendaal - Oxaco-Boechout B Speeldag 
01/11/2020 9 Ostan - SV Groenendaal Speeldag 
08/11/2020 10 SV Groenendaal - VK Simikos B Speeldag 
15/11/2020 11 Cantincrode A - SV Groenendaal Speeldag 
22/11/2020 12 SV Groenendaal - Groenenhoek A Speeldag 
29/11/2020 13 SV Sint-Jozef - SV Groenendaal Speeldag 
06/12/2020 14 SV Groenendaal - Vremde B Speeldag 
10/01/2021 15 SC OLVE - SV Groenendaal Speeldag 
17/01/2021 16 SV Groenendaal - FC Belgica Speeldag 
24/01/2021 17 Waarloos 4 - SV Groenendaal Speeldag 
31/01/2021 18 SV Groenendaal - Sporting Club Duffel Speeldag 
07/02/2021 19 's Gravenwezel-Schilde - SV Groenendaal Speeldag 
21/02/2021 20 SV Groenendaal - VV OSSMI Speeldag 
28/02/2021 21 Oxaco-Boechout B - SV Groenendaal Speeldag 
07/03/2021 22 SV Groenendaal - Ostan Speeldag 
14/03/2021 23 VK Simikos B - SV Groenendaal Speeldag 
21/03/2021 24 SV Groenendaal - Cantincrode A Speeldag 
28/03/2021 25 Groenenhoek A - SV Groenendaal Speeldag 
11/04/2021 26 SV Groenendaal - SV Sint-Jozef Speeldag 

SV Sint-Jozef

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 SC OLVE - SV Sint-Jozef 5 - 1
13/09/2020 2 SV Sint-Jozef - FC Belgica 0 - 3
20/09/2020 3 Waarloos 4 - SV Sint-Jozef 2 - 0
27/09/2020 4 SV Sint-Jozef - Sporting Club Duffel Speeldag 
04/10/2020 5 's Gravenwezel-Schilde - SV Sint-Jozef Speeldag 
11/10/2020 6 SV Sint-Jozef - VV OSSMI Speeldag 
18/10/2020 7 Oxaco-Boechout B - SV Sint-Jozef Speeldag 
25/10/2020 8 SV Sint-Jozef - Ostan Speeldag 
01/11/2020 9 VK Simikos B - SV Sint-Jozef Speeldag 
08/11/2020 10 SV Sint-Jozef - Cantincrode A Speeldag 
15/11/2020 11 Groenenhoek A - SV Sint-Jozef Speeldag 
22/11/2020 12 Vremde B - SV Sint-Jozef Speeldag 
29/11/2020 13 SV Sint-Jozef - SV Groenendaal Speeldag 
06/12/2020 14 SV Sint-Jozef - SC OLVE Speeldag 
10/01/2021 15 FC Belgica - SV Sint-Jozef Speeldag 
17/01/2021 16 SV Sint-Jozef - Waarloos 4 Speeldag 
24/01/2021 17 Sporting Club Duffel - SV Sint-Jozef Speeldag 
31/01/2021 18 SV Sint-Jozef - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
07/02/2021 19 VV OSSMI - SV Sint-Jozef Speeldag 
21/02/2021 20 SV Sint-Jozef - Oxaco-Boechout B Speeldag 
28/02/2021 21 Ostan - SV Sint-Jozef Speeldag 
07/03/2021 22 SV Sint-Jozef - VK Simikos B Speeldag 
14/03/2021 23 Cantincrode A - SV Sint-Jozef Speeldag 
21/03/2021 24 SV Sint-Jozef - Groenenhoek A Speeldag 
28/03/2021 25 SV Sint-Jozef - Vremde B Speeldag 
11/04/2021 26 SV Groenendaal - SV Sint-Jozef Speeldag 

Sporting Club Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Sporting Club Duffel - VK Simikos B 7 - 1
13/09/2020 2 Cantincrode A - Sporting Club Duffel 5 - 3
20/09/2020 3 Sporting Club Duffel - Groenenhoek A 6 - 1
27/09/2020 4 SV Sint-Jozef - Sporting Club Duffel Speeldag 
04/10/2020 5 Sporting Club Duffel - SV Groenendaal Speeldag 
11/10/2020 6 SC OLVE - Sporting Club Duffel Speeldag 
18/10/2020 7 Sporting Club Duffel - FC Belgica Speeldag 
25/10/2020 8 Waarloos 4 - Sporting Club Duffel Speeldag 
01/11/2020 9 Vremde B - Sporting Club Duffel Speeldag 
08/11/2020 10 Sporting Club Duffel - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
15/11/2020 11 VV OSSMI - Sporting Club Duffel Speeldag 
22/11/2020 12 Sporting Club Duffel - Oxaco-Boechout B Speeldag 
29/11/2020 13 Ostan - Sporting Club Duffel Speeldag 
06/12/2020 14 VK Simikos B - Sporting Club Duffel Speeldag 
10/01/2021 15 Sporting Club Duffel - Cantincrode A Speeldag 
17/01/2021 16 Groenenhoek A - Sporting Club Duffel Speeldag 
24/01/2021 17 Sporting Club Duffel - SV Sint-Jozef Speeldag 
31/01/2021 18 SV Groenendaal - Sporting Club Duffel Speeldag 
07/02/2021 19 Sporting Club Duffel - SC OLVE Speeldag 
21/02/2021 20 FC Belgica - Sporting Club Duffel Speeldag 
28/02/2021 21 Sporting Club Duffel - Waarloos 4 Speeldag 
07/03/2021 22 Sporting Club Duffel - Vremde B Speeldag 
14/03/2021 23 's Gravenwezel-Schilde - Sporting Club Duffel Speeldag 
21/03/2021 24 Sporting Club Duffel - VV OSSMI Speeldag 
28/03/2021 25 Oxaco-Boechout B - Sporting Club Duffel Speeldag 
11/04/2021 26 Sporting Club Duffel - Ostan Speeldag 

VK Simikos B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Sporting Club Duffel - VK Simikos B 7 - 1
13/09/2020 2 VK Simikos B - 's Gravenwezel-Schilde 0 - 4
20/09/2020 3 VV OSSMI - VK Simikos B 2 - 1
27/09/2020 4 VK Simikos B - Oxaco-Boechout B Speeldag 
04/10/2020 5 Ostan - VK Simikos B Speeldag 
11/10/2020 6 VK Simikos B - Vremde B Speeldag 
18/10/2020 7 VK Simikos B - Cantincrode A Speeldag 
25/10/2020 8 Groenenhoek A - VK Simikos B Speeldag 
01/11/2020 9 VK Simikos B - SV Sint-Jozef Speeldag 
08/11/2020 10 SV Groenendaal - VK Simikos B Speeldag 
15/11/2020 11 VK Simikos B - SC OLVE Speeldag 
22/11/2020 12 FC Belgica - VK Simikos B Speeldag 
29/11/2020 13 VK Simikos B - Waarloos 4 Speeldag 
06/12/2020 14 VK Simikos B - Sporting Club Duffel Speeldag 
10/01/2021 15 's Gravenwezel-Schilde - VK Simikos B Speeldag 
17/01/2021 16 VK Simikos B - VV OSSMI Speeldag 
24/01/2021 17 Oxaco-Boechout B - VK Simikos B Speeldag 
31/01/2021 18 VK Simikos B - Ostan Speeldag 
07/02/2021 19 Vremde B - VK Simikos B Speeldag 
21/02/2021 20 Cantincrode A - VK Simikos B Speeldag 
28/02/2021 21 VK Simikos B - Groenenhoek A Speeldag 
07/03/2021 22 SV Sint-Jozef - VK Simikos B Speeldag 
14/03/2021 23 VK Simikos B - SV Groenendaal Speeldag 
21/03/2021 24 SC OLVE - VK Simikos B Speeldag 
28/03/2021 25 VK Simikos B - FC Belgica Speeldag 
11/04/2021 26 Waarloos 4 - VK Simikos B Speeldag 

VV OSSMI

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 VV OSSMI - Oxaco-Boechout B 1 - 3
13/09/2020 2 Ostan - VV OSSMI 1 - 5
20/09/2020 3 VV OSSMI - VK Simikos B 2 - 1
27/09/2020 4 Cantincrode A - VV OSSMI Speeldag 
04/10/2020 5 VV OSSMI - Groenenhoek A Speeldag 
11/10/2020 6 SV Sint-Jozef - VV OSSMI Speeldag 
18/10/2020 7 VV OSSMI - SV Groenendaal Speeldag 
25/10/2020 8 SC OLVE - VV OSSMI Speeldag 
01/11/2020 9 VV OSSMI - FC Belgica Speeldag 
08/11/2020 10 Waarloos 4 - VV OSSMI Speeldag 
15/11/2020 11 VV OSSMI - Sporting Club Duffel Speeldag 
22/11/2020 12 's Gravenwezel-Schilde - VV OSSMI Speeldag 
29/11/2020 13 VV OSSMI - Vremde B Speeldag 
06/12/2020 14 Oxaco-Boechout B - VV OSSMI Speeldag 
10/01/2021 15 VV OSSMI - Ostan Speeldag 
17/01/2021 16 VK Simikos B - VV OSSMI Speeldag 
24/01/2021 17 VV OSSMI - Cantincrode A Speeldag 
31/01/2021 18 Groenenhoek A - VV OSSMI Speeldag 
07/02/2021 19 VV OSSMI - SV Sint-Jozef Speeldag 
21/02/2021 20 SV Groenendaal - VV OSSMI Speeldag 
28/02/2021 21 VV OSSMI - SC OLVE Speeldag 
07/03/2021 22 FC Belgica - VV OSSMI Speeldag 
14/03/2021 23 VV OSSMI - Waarloos 4 Speeldag 
21/03/2021 24 Sporting Club Duffel - VV OSSMI Speeldag 
28/03/2021 25 VV OSSMI - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
11/04/2021 26 Vremde B - VV OSSMI Speeldag 

Vremde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Vremde B - SV Groenendaal 2 - 4
13/09/2020 2 Oxaco-Boechout B - Vremde B 1 - 1
20/09/2020 3 Vremde B - SC OLVE 1 - 2
27/09/2020 4 Ostan - Vremde B Speeldag 
04/10/2020 5 Vremde B - FC Belgica Speeldag 
11/10/2020 6 VK Simikos B - Vremde B Speeldag 
18/10/2020 7 Vremde B - Waarloos 4 Speeldag 
25/10/2020 8 Cantincrode A - Vremde B Speeldag 
01/11/2020 9 Vremde B - Sporting Club Duffel Speeldag 
08/11/2020 10 Groenenhoek A - Vremde B Speeldag 
15/11/2020 11 Vremde B - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
22/11/2020 12 Vremde B - SV Sint-Jozef Speeldag 
29/11/2020 13 VV OSSMI - Vremde B Speeldag 
06/12/2020 14 SV Groenendaal - Vremde B Speeldag 
10/01/2021 15 Vremde B - Oxaco-Boechout B Speeldag 
17/01/2021 16 SC OLVE - Vremde B Speeldag 
24/01/2021 17 Vremde B - Ostan Speeldag 
31/01/2021 18 FC Belgica - Vremde B Speeldag 
07/02/2021 19 Vremde B - VK Simikos B Speeldag 
21/02/2021 20 Waarloos 4 - Vremde B Speeldag 
28/02/2021 21 Vremde B - Cantincrode A Speeldag 
07/03/2021 22 Sporting Club Duffel - Vremde B Speeldag 
14/03/2021 23 Vremde B - Groenenhoek A Speeldag 
21/03/2021 24 's Gravenwezel-Schilde - Vremde B Speeldag 
28/03/2021 25 SV Sint-Jozef - Vremde B Speeldag 
11/04/2021 26 Vremde B - VV OSSMI Speeldag 

Waarloos 4

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Waarloos 4 - Cantincrode A 15/09   Speeldag 
13/09/2020 2 Groenenhoek A - Waarloos 4 1 - 2
15/09/2020 1 Waarloos 4 - Cantincrode A 2 - 6
20/09/2020 3 Waarloos 4 - SV Sint-Jozef 2 - 0
27/09/2020 4 SV Groenendaal - Waarloos 4 Speeldag 
04/10/2020 5 Waarloos 4 - SC OLVE Speeldag 
11/10/2020 6 FC Belgica - Waarloos 4 Speeldag 
18/10/2020 7 Vremde B - Waarloos 4 Speeldag 
25/10/2020 8 Waarloos 4 - Sporting Club Duffel Speeldag 
01/11/2020 9 's Gravenwezel-Schilde - Waarloos 4 Speeldag 
08/11/2020 10 Waarloos 4 - VV OSSMI Speeldag 
15/11/2020 11 Oxaco-Boechout B - Waarloos 4 Speeldag 
22/11/2020 12 Waarloos 4 - Ostan Speeldag 
29/11/2020 13 VK Simikos B - Waarloos 4 Speeldag 
06/12/2020 14 Cantincrode A - Waarloos 4 Speeldag 
10/01/2021 15 Waarloos 4 - Groenenhoek A Speeldag 
17/01/2021 16 SV Sint-Jozef - Waarloos 4 Speeldag 
24/01/2021 17 Waarloos 4 - SV Groenendaal Speeldag 
31/01/2021 18 SC OLVE - Waarloos 4 Speeldag 
07/02/2021 19 Waarloos 4 - FC Belgica Speeldag 
21/02/2021 20 Waarloos 4 - Vremde B Speeldag 
28/02/2021 21 Sporting Club Duffel - Waarloos 4 Speeldag 
07/03/2021 22 Waarloos 4 - 's Gravenwezel-Schilde Speeldag 
14/03/2021 23 VV OSSMI - Waarloos 4 Speeldag 
21/03/2021 24 Waarloos 4 - Oxaco-Boechout B Speeldag 
28/03/2021 25 Ostan - Waarloos 4 Speeldag 
11/04/2021 26 Waarloos 4 - VK Simikos B Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.