Recreatief Reeks 4B
Update: 23/09/2020 om 13:15u
Provinciaal 4e provinciale Recreatief Reeks 4B
Laatste update: 23/09/2020 om 13:15u
Reizen naar Sportevents
www.travel2sports.be
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
VV-LOGO    REEKS 4B - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2020-2021

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 4B van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 14 ploegen:
KSK 's Gravenwezel-Schilde B, FC Blaasveld, Voetbal Boerenbond Broechem, Vosberg Sport, KWB Voetbal Hombeek,
Ludwina Bonheiden, FC Bariton, Dynamica, FC Lucyvo, JK Jolika, Martinus Oost, JK Goka,
Union Malinese en FC Weitse Gans Weerde.

Recreatief Reeksen 4A en 4B Geografisch Archief Recrea Heren Reeks 4B - 2019-2020 Recreatief Dames - Reeks A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (27 september 2020)
Zon. 27/09 10u00 Boerenbond Broechem - FC Lucyvo
Zon. 27/09 10u00 KWB Voetbal Hombeek - Union Malinese
Zon. 27/09 10u00 Vosberg Sport - FC Bariton
Zon. 27/09 10u00 VK Ludwina Bonheiden - FC Blaasveld
Zon. 27/09 11u00 Martinus Oost - 's Gravenwezel-Schilde B
Zon. 27/09 11u30 Dynamica - FC Weitse Gans
Zon. 27/09 14u30 JK Goka - JK Jolika

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 3 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KWB Voetbal Hombeek 3 3 0 0 11 2 9
2 's Gravenwezel-Schilde B 3 2 0 1 11 3 7
3 FC Weitse Gans 2 2 0 0 11 3 6
4 JK Jolika 2 2 0 0 5 0 6
5 Union Malinese 3 2 1 0 18 4 6
6 Boerenbond Broechem 3 2 1 0 17 8 6
7 Vosberg Sport 3 2 1 0 4 7 6
8 Dynamica 3 1 1 1 8 7 4
9 FC Blaasveld 3 1 2 0 8 11 3
10 FC Bariton 3 1 2 0 6 9 3
11 Martinus Oost 3 1 2 0 3 8 3
12 FC Lucyvo 3 0 3 0 1 8 0
13 VK Ludwina Bonheiden 3 0 3 0 4 20 0
14 JK Goka 3 0 3 0 3 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (6 september 2020)
FC Blaasveld - Martinus Oost 4 - 1
VK Ludwina Bonheiden - KWB Voetbal Hombeek 1 - 4
FC Weitse Gans - Boerenbond Broechem 3 - 2
's Gravenwezel-Schilde B - Dynamica 3 - 3
Union Malinese - JK Goka 13 - 2
FC Bariton - JK Jolika 0 - 3
FC Lucyvo - Vosberg Sport 1 - 2


Speeldag 2 (13 september 2020)
Boerenbond Broechem - VK Ludwina Bonheiden 8 - 2
KWB Voetbal Hombeek - FC Blaasveld 3 - 1
Vosberg Sport - Union Malinese 2 - 1
Martinus Oost - FC Lucyvo 2 - 0
Dynamica - FC Bariton 5 - 2
JK Jolika - FC Weitse Gans uitg.
JK Goka - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3


Speeldag 3 (20 september 2020)
FC Weitse Gans - VK Ludwina Bonheiden 8 - 1
FC Blaasveld - Boerenbond Broechem 3 - 7
's Gravenwezel-Schilde B - Vosberg Sport 5 - 0
Union Malinese - Martinus Oost 4 - 0
FC Lucyvo - KWB Voetbal Hombeek 0 - 4
FC Bariton - JK Goka 4 - 1
JK Jolika - Dynamica 2 - 0


Speeldag 4 (27 september 2020)
Boerenbond Broechem - FC Lucyvo
KWB Voetbal Hombeek - Union Malinese
Vosberg Sport - FC Bariton
VK Ludwina Bonheiden - FC Blaasveld
Martinus Oost - 's Gravenwezel-Schilde B
Dynamica - FC Weitse Gans
JK Goka - JK Jolika


Speeldag 5 (4 oktober 2020)
FC Weitse Gans - FC Blaasveld
's Gravenwezel-Schilde B - KWB Voetbal Hombeek
Dynamica - JK Goka
Union Malinese - Boerenbond Broechem
FC Lucyvo - VK Ludwina Bonheiden
JK Jolika - Vosberg Sport
FC Bariton - Martinus Oost


Speeldag 6 (11 oktober 2020)
FC Blaasveld - FC Lucyvo
KWB Voetbal Hombeek - FC Bariton
Vosberg Sport - Dynamica
VK Ludwina Bonheiden - Union Malinese
Boerenbond Broechem - 's Gravenwezel-Schilde B
Martinus Oost - JK Jolika
JK Goka - FC Weitse Gans


Speeldag 7 (18 oktober 2020)
FC Weitse Gans - FC Lucyvo
's Gravenwezel-Schilde B - VK Ludwina Bonheiden
Dynamica - Martinus Oost
Union Malinese - FC Blaasveld
JK Jolika - KWB Voetbal Hombeek
FC Bariton - Boerenbond Broechem
JK Goka - Vosberg Sport


Speeldag 8 (25 oktober 2020)
VK Ludwina Bonheiden - FC Bariton
Boerenbond Broechem - JK Jolika
FC Blaasveld - 's Gravenwezel-Schilde B
KWB Voetbal Hombeek - Dynamica
Vosberg Sport - FC Weitse Gans
Martinus Oost - JK Goka
FC Lucyvo - Union Malinese


Speeldag 9 (1 november 2020)
Vosberg Sport - Martinus Oost
FC Weitse Gans - Union Malinese
's Gravenwezel-Schilde B - FC Lucyvo
Dynamica - Boerenbond Broechem
JK Goka - KWB Voetbal Hombeek
JK Jolika - VK Ludwina Bonheiden
FC Bariton - FC Blaasveld


Speeldag 10 (8 november 2020)
VK Ludwina Bonheiden - Dynamica
KWB Voetbal Hombeek - Vosberg Sport
FC Blaasveld - JK Jolika
Boerenbond Broechem - JK Goka
Martinus Oost - FC Weitse Gans
Union Malinese - 's Gravenwezel-Schilde B
FC Lucyvo - FC Bariton


Speeldag 11 (15 november 2020)
Vosberg Sport - Boerenbond Broechem
FC Weitse Gans - 's Gravenwezel-Schilde B
Martinus Oost - KWB Voetbal Hombeek
Dynamica - FC Blaasveld
FC Bariton - Union Malinese
JK Goka - VK Ludwina Bonheiden
JK Jolika - FC Lucyvo


Speeldag 12 (22 november 2020)
FC Blaasveld - JK Goka
Boerenbond Broechem - Martinus Oost
VK Ludwina Bonheiden - Vosberg Sport
FC Weitse Gans - KWB Voetbal Hombeek
's Gravenwezel-Schilde B - FC Bariton
Union Malinese - JK Jolika
FC Lucyvo - Dynamica


Speeldag 13 (29 november 2020)
Vosberg Sport - FC Blaasveld
KWB Voetbal Hombeek - Boerenbond Broechem
Martinus Oost - VK Ludwina Bonheiden
Dynamica - Union Malinese
JK Goka - FC Lucyvo
JK Jolika - 's Gravenwezel-Schilde B
FC Bariton - FC Weitse Gans


Speeldag 14 (6 december 2020)
Boerenbond Broechem - FC Weitse Gans
Vosberg Sport - FC Lucyvo
KWB Voetbal Hombeek - VK Ludwina Bonheiden
Martinus Oost - FC Blaasveld
Dynamica - 's Gravenwezel-Schilde B
JK Goka - Union Malinese
JK Jolika - FC Bariton


Speeldag 15 (10 januari 2021)
FC Blaasveld - KWB Voetbal Hombeek
VK Ludwina Bonheiden - Boerenbond Broechem
FC Weitse Gans - JK Jolika
's Gravenwezel-Schilde B - JK Goka
Union Malinese - Vosberg Sport
FC Lucyvo - Martinus Oost
FC Bariton - Dynamica


Speeldag 16 (17 januari 2021)
Boerenbond Broechem - FC Blaasveld
Vosberg Sport - 's Gravenwezel-Schilde B
VK Ludwina Bonheiden - FC Weitse Gans
KWB Voetbal Hombeek - FC Lucyvo
Martinus Oost - Union Malinese
Dynamica - JK Jolika
JK Goka - FC Bariton


Speeldag 17 (24 januari 2021)
FC Weitse Gans - Dynamica
FC Blaasveld - VK Ludwina Bonheiden
's Gravenwezel-Schilde B - Martinus Oost
Union Malinese - KWB Voetbal Hombeek
FC Lucyvo - Boerenbond Broechem
FC Bariton - Vosberg Sport
JK Jolika - JK Goka


Speeldag 18 (31 januari 2021)
KWB Voetbal Hombeek - 's Gravenwezel-Schilde B
FC Blaasveld - FC Weitse Gans
VK Ludwina Bonheiden - FC Lucyvo
Vosberg Sport - JK Jolika
Boerenbond Broechem - Union Malinese
Martinus Oost - FC Bariton
JK Goka - Dynamica


Speeldag 19 (7 februari 2021)
FC Weitse Gans - JK Goka
's Gravenwezel-Schilde B - Boerenbond Broechem
Dynamica - Vosberg Sport
Union Malinese - VK Ludwina Bonheiden
JK Jolika - Martinus Oost
FC Lucyvo - FC Blaasveld
FC Bariton - KWB Voetbal Hombeek


Speeldag 20 (21 februari 2021)
FC Blaasveld - Union Malinese
Boerenbond Broechem - FC Bariton
KWB Voetbal Hombeek - JK Jolika
Vosberg Sport - JK Goka
VK Ludwina Bonheiden - 's Gravenwezel-Schilde B
Martinus Oost - Dynamica
FC Lucyvo - FC Weitse Gans


Speeldag 21 (28 februari 2021)
FC Weitse Gans - Vosberg Sport
's Gravenwezel-Schilde B - FC Blaasveld
Dynamica - KWB Voetbal Hombeek
Union Malinese - FC Lucyvo
JK Jolika - Boerenbond Broechem
FC Bariton - VK Ludwina Bonheiden
JK Goka - Martinus Oost


Speeldag 22 (7 maart 2021)
KWB Voetbal Hombeek - JK Goka
VK Ludwina Bonheiden - JK Jolika
Boerenbond Broechem - Dynamica
FC Blaasveld - FC Bariton
Martinus Oost - Vosberg Sport
Union Malinese - FC Weitse Gans
FC Lucyvo - 's Gravenwezel-Schilde B


Speeldag 23 (14 maart 2021)
Vosberg Sport - KWB Voetbal Hombeek
FC Weitse Gans - Martinus Oost
's Gravenwezel-Schilde B - Union Malinese
Dynamica - VK Ludwina Bonheiden
FC Bariton - FC Lucyvo
JK Jolika - FC Blaasveld
JK Goka - Boerenbond Broechem


Speeldag 24 (21 maart 2021)
FC Blaasveld - Dynamica
Boerenbond Broechem - Vosberg Sport
VK Ludwina Bonheiden - JK Goka
KWB Voetbal Hombeek - Martinus Oost
's Gravenwezel-Schilde B - FC Weitse Gans
Union Malinese - FC Bariton
FC Lucyvo - JK Jolika


Speeldag 25 (28 maart 2021)
Vosberg Sport - VK Ludwina Bonheiden
KWB Voetbal Hombeek - FC Weitse Gans
Martinus Oost - Boerenbond Broechem
Dynamica - FC Lucyvo
JK Goka - FC Blaasveld
FC Bariton - 's Gravenwezel-Schilde B
JK Jolika - Union Malinese


Speeldag 26 (11 april 2021)
Boerenbond Broechem - KWB Voetbal Hombeek
VK Ludwina Bonheiden - Martinus Oost
FC Weitse Gans - FC Bariton
FC Blaasveld - Vosberg Sport
's Gravenwezel-Schilde B - JK Jolika
Union Malinese - Dynamica
FC Lucyvo - JK Goka


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KWB Voetbal Hombeek 936
2's Gravenwezel-Schilde B 743
3Boerenbond Broechem 633
4JK Jolika 633
5Vosberg Sport 633
6FC Weitse Gans 660
7Union Malinese 660
8Dynamica 431
9FC Bariton 330
10FC Blaasveld 330
11Martinus Oost 330
12FC Lucyvo 000
13JK Goka 000
14VK Ludwina Bonheiden 000


VERLIESPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Weitse Gans 000
2JK Jolika 000
3KWB Voetbal Hombeek 000
4's Gravenwezel-Schilde B 220
5Boerenbond Broechem 303
6Union Malinese 303
7Vosberg Sport 303
8Dynamica 505
9FC Bariton 633
10FC Blaasveld 633
11Martinus Oost 606
12FC Lucyvo 963
13JK Goka 936
14VK Ludwina Bonheiden 936


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KWB Voetbal Hombeek 936
2's Gravenwezel-Schilde B 743
3Boerenbond Broechem 633
4JK Jolika 633
5Vosberg Sport 633
6FC Weitse Gans 660
7Union Malinese 660
8Dynamica 431
9FC Bariton 330
10FC Blaasveld 330
11Martinus Oost 330
12FC Lucyvo 000
13JK Goka 000
14VK Ludwina Bonheiden 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Malinese 18171
2Boerenbond Broechem 1789
3KWB Voetbal Hombeek 1138
4's Gravenwezel-Schilde B 1183
5FC Weitse Gans 11110
6Dynamica 853
7FC Blaasveld 871
8FC Bariton 642
9JK Jolika 523
10VK Ludwina Bonheiden 413
11Vosberg Sport 422
12JK Goka 303
13Martinus Oost 321
14FC Lucyvo 110


TEGENDOELPUNTEN NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1JK Jolika 000
2KWB Voetbal Hombeek 211
3's Gravenwezel-Schilde B 330
4FC Weitse Gans 330
5Union Malinese 422
6Dynamica 725
7Vosberg Sport 716
8FC Lucyvo 862
9Boerenbond Broechem 826
10Martinus Oost 808
11FC Bariton 945
12FC Blaasveld 1183
13VK Ludwina Bonheiden 20416
14JK Goka 20317


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 3 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KWB Voetbal Hombeek 3x3x
2's Gravenwezel-Schilde B 2x3x
3Boerenbond Broechem 2x2x
4FC Weitse Gans 2x2x
5JK Jolika 2x2x
6Vosberg Sport 2 2 
7Dynamica 1 2 
8FC Bariton 1x1x
9FC Blaasveld 1 1 
10Martinus Oost 1 1 
11Union Malinese 1x1x
12FC Lucyvo 0 0 
13JK Goka 0 0 
14VK Ludwina Bonheiden 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 211
2JK Jolika 211
3KWB Voetbal Hombeek 101
4Martinus Oost 110
5Union Malinese 110
6Boerenbond Broechem 000
7Dynamica 000
8FC Bariton 000
9FC Blaasveld 000
10FC Lucyvo 000
11FC Weitse Gans 000
12JK Goka 000
13VK Ludwina Bonheiden 000
14Vosberg Sport 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Boerenbond Broechem 312
2KWB Voetbal Hombeek 312
3VK Ludwina Bonheiden 312
4's Gravenwezel-Schilde B 321
5FC Blaasveld 321
6Union Malinese 321
7JK Goka 202
8Dynamica 211
9FC Bariton 211
10JK Jolika 211
11Martinus Oost 211
12Vosberg Sport 211
13FC Weitse Gans 220
14FC Lucyvo 110


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 3 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1's Gravenwezel-Schilde B 000
2Boerenbond Broechem 000
3FC Blaasveld 000
4FC Weitse Gans 000
5JK Jolika 000
6KWB Voetbal Hombeek 000
7Union Malinese 000
8VK Ludwina Bonheiden 000
9FC Bariton 110
10JK Goka 110
11Dynamica 101
12Martinus Oost 101
13Vosberg Sport 101
14FC Lucyvo 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Union Malinese 2 2 0 0 17 2 6
2 FC Weitse Gans 2 2 0 0 11 3 6
3 's Gravenwezel-Schilde B 2 1 1 0 8 3 4
4 Boerenbond Broechem 1 1 0 0 8 2 3
5 Dynamica 1 1 0 0 5 2 3
6 JK Jolika 1 1 0 0 2 0 3
7 KWB Voetbal Hombeek 1 1 0 0 3 1 3
8 Martinus Oost 1 1 0 0 2 0 3
9 Vosberg Sport 1 1 0 0 2 1 3
10 FC Bariton 2 1 0 1 4 4 3
11 FC Blaasveld 2 1 0 1 7 8 3
12 JK Goka 1 0 0 1 0 3 0
13 VK Ludwina Bonheiden 1 0 0 1 1 4 0
14 FC Lucyvo 2 0 0 2 1 6 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 3 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KWB Voetbal Hombeek 2 2 0 0 8 1 6
2 's Gravenwezel-Schilde B 1 1 0 0 3 0 3
3 JK Jolika 1 1 0 0 3 0 3
4 Boerenbond Broechem 2 1 0 1 9 6 3
5 Vosberg Sport 2 1 0 1 2 6 3
6 Dynamica 2 0 1 1 3 5 1
7 FC Weitse Gans 0 0 0 0 0 0 0
8 Union Malinese 1 0 0 1 1 2 0
9 FC Blaasveld 1 0 0 1 1 3 0
10 FC Lucyvo 1 0 0 1 0 2 0
11 FC Bariton 1 0 0 1 2 5 0
12 Martinus Oost 2 0 0 2 1 8 0
13 VK Ludwina Bonheiden 2 0 0 2 3 16 0
14 JK Goka 2 0 0 2 3 17 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 's Gravenwezel-Schilde B - Dynamica 3 - 3
13/09/2020 2 JK Goka - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3
20/09/2020 3 's Gravenwezel-Schilde B - Vosberg Sport 5 - 0
27/09/2020 4 Martinus Oost - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
04/10/2020 5 's Gravenwezel-Schilde B - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
11/10/2020 6 Boerenbond Broechem - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
18/10/2020 7 's Gravenwezel-Schilde B - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
25/10/2020 8 FC Blaasveld - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
01/11/2020 9 's Gravenwezel-Schilde B - FC Lucyvo Speeldag 
08/11/2020 10 Union Malinese - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
15/11/2020 11 FC Weitse Gans - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
22/11/2020 12 's Gravenwezel-Schilde B - FC Bariton Speeldag 
29/11/2020 13 JK Jolika - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
06/12/2020 14 Dynamica - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
10/01/2021 15 's Gravenwezel-Schilde B - JK Goka Speeldag 
17/01/2021 16 Vosberg Sport - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
24/01/2021 17 's Gravenwezel-Schilde B - Martinus Oost Speeldag 
31/01/2021 18 KWB Voetbal Hombeek - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
07/02/2021 19 's Gravenwezel-Schilde B - Boerenbond Broechem Speeldag 
21/02/2021 20 VK Ludwina Bonheiden - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
28/02/2021 21 's Gravenwezel-Schilde B - FC Blaasveld Speeldag 
07/03/2021 22 FC Lucyvo - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
14/03/2021 23 's Gravenwezel-Schilde B - Union Malinese Speeldag 
21/03/2021 24 's Gravenwezel-Schilde B - FC Weitse Gans Speeldag 
28/03/2021 25 FC Bariton - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
11/04/2021 26 's Gravenwezel-Schilde B - JK Jolika Speeldag 

Boerenbond Broechem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Weitse Gans - Boerenbond Broechem 3 - 2
13/09/2020 2 Boerenbond Broechem - VK Ludwina Bonheiden 8 - 2
20/09/2020 3 FC Blaasveld - Boerenbond Broechem 3 - 7
27/09/2020 4 Boerenbond Broechem - FC Lucyvo Speeldag 
04/10/2020 5 Union Malinese - Boerenbond Broechem Speeldag 
11/10/2020 6 Boerenbond Broechem - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
18/10/2020 7 FC Bariton - Boerenbond Broechem Speeldag 
25/10/2020 8 Boerenbond Broechem - JK Jolika Speeldag 
01/11/2020 9 Dynamica - Boerenbond Broechem Speeldag 
08/11/2020 10 Boerenbond Broechem - JK Goka Speeldag 
15/11/2020 11 Vosberg Sport - Boerenbond Broechem Speeldag 
22/11/2020 12 Boerenbond Broechem - Martinus Oost Speeldag 
29/11/2020 13 KWB Voetbal Hombeek - Boerenbond Broechem Speeldag 
06/12/2020 14 Boerenbond Broechem - FC Weitse Gans Speeldag 
10/01/2021 15 VK Ludwina Bonheiden - Boerenbond Broechem Speeldag 
17/01/2021 16 Boerenbond Broechem - FC Blaasveld Speeldag 
24/01/2021 17 FC Lucyvo - Boerenbond Broechem Speeldag 
31/01/2021 18 Boerenbond Broechem - Union Malinese Speeldag 
07/02/2021 19 's Gravenwezel-Schilde B - Boerenbond Broechem Speeldag 
21/02/2021 20 Boerenbond Broechem - FC Bariton Speeldag 
28/02/2021 21 JK Jolika - Boerenbond Broechem Speeldag 
07/03/2021 22 Boerenbond Broechem - Dynamica Speeldag 
14/03/2021 23 JK Goka - Boerenbond Broechem Speeldag 
21/03/2021 24 Boerenbond Broechem - Vosberg Sport Speeldag 
28/03/2021 25 Martinus Oost - Boerenbond Broechem Speeldag 
11/04/2021 26 Boerenbond Broechem - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 

Dynamica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 's Gravenwezel-Schilde B - Dynamica 3 - 3
13/09/2020 2 Dynamica - FC Bariton 5 - 2
20/09/2020 3 JK Jolika - Dynamica 2 - 0
27/09/2020 4 Dynamica - FC Weitse Gans Speeldag 
04/10/2020 5 Dynamica - JK Goka Speeldag 
11/10/2020 6 Vosberg Sport - Dynamica Speeldag 
18/10/2020 7 Dynamica - Martinus Oost Speeldag 
25/10/2020 8 KWB Voetbal Hombeek - Dynamica Speeldag 
01/11/2020 9 Dynamica - Boerenbond Broechem Speeldag 
08/11/2020 10 VK Ludwina Bonheiden - Dynamica Speeldag 
15/11/2020 11 Dynamica - FC Blaasveld Speeldag 
22/11/2020 12 FC Lucyvo - Dynamica Speeldag 
29/11/2020 13 Dynamica - Union Malinese Speeldag 
06/12/2020 14 Dynamica - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
10/01/2021 15 FC Bariton - Dynamica Speeldag 
17/01/2021 16 Dynamica - JK Jolika Speeldag 
24/01/2021 17 FC Weitse Gans - Dynamica Speeldag 
31/01/2021 18 JK Goka - Dynamica Speeldag 
07/02/2021 19 Dynamica - Vosberg Sport Speeldag 
21/02/2021 20 Martinus Oost - Dynamica Speeldag 
28/02/2021 21 Dynamica - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
07/03/2021 22 Boerenbond Broechem - Dynamica Speeldag 
14/03/2021 23 Dynamica - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
21/03/2021 24 FC Blaasveld - Dynamica Speeldag 
28/03/2021 25 Dynamica - FC Lucyvo Speeldag 
11/04/2021 26 Union Malinese - Dynamica Speeldag 

FC Bariton

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Bariton - JK Jolika 0 - 3
13/09/2020 2 Dynamica - FC Bariton 5 - 2
20/09/2020 3 FC Bariton - JK Goka 4 - 1
27/09/2020 4 Vosberg Sport - FC Bariton Speeldag 
04/10/2020 5 FC Bariton - Martinus Oost Speeldag 
11/10/2020 6 KWB Voetbal Hombeek - FC Bariton Speeldag 
18/10/2020 7 FC Bariton - Boerenbond Broechem Speeldag 
25/10/2020 8 VK Ludwina Bonheiden - FC Bariton Speeldag 
01/11/2020 9 FC Bariton - FC Blaasveld Speeldag 
08/11/2020 10 FC Lucyvo - FC Bariton Speeldag 
15/11/2020 11 FC Bariton - Union Malinese Speeldag 
22/11/2020 12 's Gravenwezel-Schilde B - FC Bariton Speeldag 
29/11/2020 13 FC Bariton - FC Weitse Gans Speeldag 
06/12/2020 14 JK Jolika - FC Bariton Speeldag 
10/01/2021 15 FC Bariton - Dynamica Speeldag 
17/01/2021 16 JK Goka - FC Bariton Speeldag 
24/01/2021 17 FC Bariton - Vosberg Sport Speeldag 
31/01/2021 18 Martinus Oost - FC Bariton Speeldag 
07/02/2021 19 FC Bariton - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
21/02/2021 20 Boerenbond Broechem - FC Bariton Speeldag 
28/02/2021 21 FC Bariton - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
07/03/2021 22 FC Blaasveld - FC Bariton Speeldag 
14/03/2021 23 FC Bariton - FC Lucyvo Speeldag 
21/03/2021 24 Union Malinese - FC Bariton Speeldag 
28/03/2021 25 FC Bariton - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
11/04/2021 26 FC Weitse Gans - FC Bariton Speeldag 

FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Blaasveld - Martinus Oost 4 - 1
13/09/2020 2 KWB Voetbal Hombeek - FC Blaasveld 3 - 1
20/09/2020 3 FC Blaasveld - Boerenbond Broechem 3 - 7
27/09/2020 4 VK Ludwina Bonheiden - FC Blaasveld Speeldag 
04/10/2020 5 FC Weitse Gans - FC Blaasveld Speeldag 
11/10/2020 6 FC Blaasveld - FC Lucyvo Speeldag 
18/10/2020 7 Union Malinese - FC Blaasveld Speeldag 
25/10/2020 8 FC Blaasveld - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
01/11/2020 9 FC Bariton - FC Blaasveld Speeldag 
08/11/2020 10 FC Blaasveld - JK Jolika Speeldag 
15/11/2020 11 Dynamica - FC Blaasveld Speeldag 
22/11/2020 12 FC Blaasveld - JK Goka Speeldag 
29/11/2020 13 Vosberg Sport - FC Blaasveld Speeldag 
06/12/2020 14 Martinus Oost - FC Blaasveld Speeldag 
10/01/2021 15 FC Blaasveld - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
17/01/2021 16 Boerenbond Broechem - FC Blaasveld Speeldag 
24/01/2021 17 FC Blaasveld - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
31/01/2021 18 FC Blaasveld - FC Weitse Gans Speeldag 
07/02/2021 19 FC Lucyvo - FC Blaasveld Speeldag 
21/02/2021 20 FC Blaasveld - Union Malinese Speeldag 
28/02/2021 21 's Gravenwezel-Schilde B - FC Blaasveld Speeldag 
07/03/2021 22 FC Blaasveld - FC Bariton Speeldag 
14/03/2021 23 JK Jolika - FC Blaasveld Speeldag 
21/03/2021 24 FC Blaasveld - Dynamica Speeldag 
28/03/2021 25 JK Goka - FC Blaasveld Speeldag 
11/04/2021 26 FC Blaasveld - Vosberg Sport Speeldag 

FC Lucyvo

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Lucyvo - Vosberg Sport 1 - 2
13/09/2020 2 Martinus Oost - FC Lucyvo 2 - 0
20/09/2020 3 FC Lucyvo - KWB Voetbal Hombeek 0 - 4
27/09/2020 4 Boerenbond Broechem - FC Lucyvo Speeldag 
04/10/2020 5 FC Lucyvo - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
11/10/2020 6 FC Blaasveld - FC Lucyvo Speeldag 
18/10/2020 7 FC Weitse Gans - FC Lucyvo Speeldag 
25/10/2020 8 FC Lucyvo - Union Malinese Speeldag 
01/11/2020 9 's Gravenwezel-Schilde B - FC Lucyvo Speeldag 
08/11/2020 10 FC Lucyvo - FC Bariton Speeldag 
15/11/2020 11 JK Jolika - FC Lucyvo Speeldag 
22/11/2020 12 FC Lucyvo - Dynamica Speeldag 
29/11/2020 13 JK Goka - FC Lucyvo Speeldag 
06/12/2020 14 Vosberg Sport - FC Lucyvo Speeldag 
10/01/2021 15 FC Lucyvo - Martinus Oost Speeldag 
17/01/2021 16 KWB Voetbal Hombeek - FC Lucyvo Speeldag 
24/01/2021 17 FC Lucyvo - Boerenbond Broechem Speeldag 
31/01/2021 18 VK Ludwina Bonheiden - FC Lucyvo Speeldag 
07/02/2021 19 FC Lucyvo - FC Blaasveld Speeldag 
21/02/2021 20 FC Lucyvo - FC Weitse Gans Speeldag 
28/02/2021 21 Union Malinese - FC Lucyvo Speeldag 
07/03/2021 22 FC Lucyvo - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
14/03/2021 23 FC Bariton - FC Lucyvo Speeldag 
21/03/2021 24 FC Lucyvo - JK Jolika Speeldag 
28/03/2021 25 Dynamica - FC Lucyvo Speeldag 
11/04/2021 26 FC Lucyvo - JK Goka Speeldag 

FC Weitse Gans

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Weitse Gans - Boerenbond Broechem 3 - 2
13/09/2020 2 JK Jolika - FC Weitse Gans uitg. 
20/09/2020 3 FC Weitse Gans - VK Ludwina Bonheiden 8 - 1
27/09/2020 4 Dynamica - FC Weitse Gans Speeldag 
04/10/2020 5 FC Weitse Gans - FC Blaasveld Speeldag 
11/10/2020 6 JK Goka - FC Weitse Gans Speeldag 
18/10/2020 7 FC Weitse Gans - FC Lucyvo Speeldag 
25/10/2020 8 Vosberg Sport - FC Weitse Gans Speeldag 
01/11/2020 9 FC Weitse Gans - Union Malinese Speeldag 
08/11/2020 10 Martinus Oost - FC Weitse Gans Speeldag 
15/11/2020 11 FC Weitse Gans - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
22/11/2020 12 FC Weitse Gans - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
29/11/2020 13 FC Bariton - FC Weitse Gans Speeldag 
06/12/2020 14 Boerenbond Broechem - FC Weitse Gans Speeldag 
10/01/2021 15 FC Weitse Gans - JK Jolika Speeldag 
17/01/2021 16 VK Ludwina Bonheiden - FC Weitse Gans Speeldag 
24/01/2021 17 FC Weitse Gans - Dynamica Speeldag 
31/01/2021 18 FC Blaasveld - FC Weitse Gans Speeldag 
07/02/2021 19 FC Weitse Gans - JK Goka Speeldag 
21/02/2021 20 FC Lucyvo - FC Weitse Gans Speeldag 
28/02/2021 21 FC Weitse Gans - Vosberg Sport Speeldag 
07/03/2021 22 Union Malinese - FC Weitse Gans Speeldag 
14/03/2021 23 FC Weitse Gans - Martinus Oost Speeldag 
21/03/2021 24 's Gravenwezel-Schilde B - FC Weitse Gans Speeldag 
28/03/2021 25 KWB Voetbal Hombeek - FC Weitse Gans Speeldag 
11/04/2021 26 FC Weitse Gans - FC Bariton Speeldag 

JK Goka

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Union Malinese - JK Goka 13 - 2
13/09/2020 2 JK Goka - 's Gravenwezel-Schilde B 0 - 3
20/09/2020 3 FC Bariton - JK Goka 4 - 1
27/09/2020 4 JK Goka - JK Jolika Speeldag 
04/10/2020 5 Dynamica - JK Goka Speeldag 
11/10/2020 6 JK Goka - FC Weitse Gans Speeldag 
18/10/2020 7 JK Goka - Vosberg Sport Speeldag 
25/10/2020 8 Martinus Oost - JK Goka Speeldag 
01/11/2020 9 JK Goka - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
08/11/2020 10 Boerenbond Broechem - JK Goka Speeldag 
15/11/2020 11 JK Goka - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
22/11/2020 12 FC Blaasveld - JK Goka Speeldag 
29/11/2020 13 JK Goka - FC Lucyvo Speeldag 
06/12/2020 14 JK Goka - Union Malinese Speeldag 
10/01/2021 15 's Gravenwezel-Schilde B - JK Goka Speeldag 
17/01/2021 16 JK Goka - FC Bariton Speeldag 
24/01/2021 17 JK Jolika - JK Goka Speeldag 
31/01/2021 18 JK Goka - Dynamica Speeldag 
07/02/2021 19 FC Weitse Gans - JK Goka Speeldag 
21/02/2021 20 Vosberg Sport - JK Goka Speeldag 
28/02/2021 21 JK Goka - Martinus Oost Speeldag 
07/03/2021 22 KWB Voetbal Hombeek - JK Goka Speeldag 
14/03/2021 23 JK Goka - Boerenbond Broechem Speeldag 
21/03/2021 24 VK Ludwina Bonheiden - JK Goka Speeldag 
28/03/2021 25 JK Goka - FC Blaasveld Speeldag 
11/04/2021 26 FC Lucyvo - JK Goka Speeldag 

JK Jolika

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Bariton - JK Jolika 0 - 3
13/09/2020 2 JK Jolika - FC Weitse Gans uitg. 
20/09/2020 3 JK Jolika - Dynamica 2 - 0
27/09/2020 4 JK Goka - JK Jolika Speeldag 
04/10/2020 5 JK Jolika - Vosberg Sport Speeldag 
11/10/2020 6 Martinus Oost - JK Jolika Speeldag 
18/10/2020 7 JK Jolika - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
25/10/2020 8 Boerenbond Broechem - JK Jolika Speeldag 
01/11/2020 9 JK Jolika - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
08/11/2020 10 FC Blaasveld - JK Jolika Speeldag 
15/11/2020 11 JK Jolika - FC Lucyvo Speeldag 
22/11/2020 12 Union Malinese - JK Jolika Speeldag 
29/11/2020 13 JK Jolika - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
06/12/2020 14 JK Jolika - FC Bariton Speeldag 
10/01/2021 15 FC Weitse Gans - JK Jolika Speeldag 
17/01/2021 16 Dynamica - JK Jolika Speeldag 
24/01/2021 17 JK Jolika - JK Goka Speeldag 
31/01/2021 18 Vosberg Sport - JK Jolika Speeldag 
07/02/2021 19 JK Jolika - Martinus Oost Speeldag 
21/02/2021 20 KWB Voetbal Hombeek - JK Jolika Speeldag 
28/02/2021 21 JK Jolika - Boerenbond Broechem Speeldag 
07/03/2021 22 VK Ludwina Bonheiden - JK Jolika Speeldag 
14/03/2021 23 JK Jolika - FC Blaasveld Speeldag 
21/03/2021 24 FC Lucyvo - JK Jolika Speeldag 
28/03/2021 25 JK Jolika - Union Malinese Speeldag 
11/04/2021 26 's Gravenwezel-Schilde B - JK Jolika Speeldag 

KWB Voetbal Hombeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 VK Ludwina Bonheiden - KWB Voetbal Hombeek 1 - 4
13/09/2020 2 KWB Voetbal Hombeek - FC Blaasveld 3 - 1
20/09/2020 3 FC Lucyvo - KWB Voetbal Hombeek 0 - 4
27/09/2020 4 KWB Voetbal Hombeek - Union Malinese Speeldag 
04/10/2020 5 's Gravenwezel-Schilde B - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
11/10/2020 6 KWB Voetbal Hombeek - FC Bariton Speeldag 
18/10/2020 7 JK Jolika - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
25/10/2020 8 KWB Voetbal Hombeek - Dynamica Speeldag 
01/11/2020 9 JK Goka - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
08/11/2020 10 KWB Voetbal Hombeek - Vosberg Sport Speeldag 
15/11/2020 11 Martinus Oost - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
22/11/2020 12 FC Weitse Gans - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
29/11/2020 13 KWB Voetbal Hombeek - Boerenbond Broechem Speeldag 
06/12/2020 14 KWB Voetbal Hombeek - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
10/01/2021 15 FC Blaasveld - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
17/01/2021 16 KWB Voetbal Hombeek - FC Lucyvo Speeldag 
24/01/2021 17 Union Malinese - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
31/01/2021 18 KWB Voetbal Hombeek - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
07/02/2021 19 FC Bariton - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
21/02/2021 20 KWB Voetbal Hombeek - JK Jolika Speeldag 
28/02/2021 21 Dynamica - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
07/03/2021 22 KWB Voetbal Hombeek - JK Goka Speeldag 
14/03/2021 23 Vosberg Sport - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
21/03/2021 24 KWB Voetbal Hombeek - Martinus Oost Speeldag 
28/03/2021 25 KWB Voetbal Hombeek - FC Weitse Gans Speeldag 
11/04/2021 26 Boerenbond Broechem - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 

Martinus Oost

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Blaasveld - Martinus Oost 4 - 1
13/09/2020 2 Martinus Oost - FC Lucyvo 2 - 0
20/09/2020 3 Union Malinese - Martinus Oost 4 - 0
27/09/2020 4 Martinus Oost - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
04/10/2020 5 FC Bariton - Martinus Oost Speeldag 
11/10/2020 6 Martinus Oost - JK Jolika Speeldag 
18/10/2020 7 Dynamica - Martinus Oost Speeldag 
25/10/2020 8 Martinus Oost - JK Goka Speeldag 
01/11/2020 9 Vosberg Sport - Martinus Oost Speeldag 
08/11/2020 10 Martinus Oost - FC Weitse Gans Speeldag 
15/11/2020 11 Martinus Oost - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
22/11/2020 12 Boerenbond Broechem - Martinus Oost Speeldag 
29/11/2020 13 Martinus Oost - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
06/12/2020 14 Martinus Oost - FC Blaasveld Speeldag 
10/01/2021 15 FC Lucyvo - Martinus Oost Speeldag 
17/01/2021 16 Martinus Oost - Union Malinese Speeldag 
24/01/2021 17 's Gravenwezel-Schilde B - Martinus Oost Speeldag 
31/01/2021 18 Martinus Oost - FC Bariton Speeldag 
07/02/2021 19 JK Jolika - Martinus Oost Speeldag 
21/02/2021 20 Martinus Oost - Dynamica Speeldag 
28/02/2021 21 JK Goka - Martinus Oost Speeldag 
07/03/2021 22 Martinus Oost - Vosberg Sport Speeldag 
14/03/2021 23 FC Weitse Gans - Martinus Oost Speeldag 
21/03/2021 24 KWB Voetbal Hombeek - Martinus Oost Speeldag 
28/03/2021 25 Martinus Oost - Boerenbond Broechem Speeldag 
11/04/2021 26 VK Ludwina Bonheiden - Martinus Oost Speeldag 

Union Malinese

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 Union Malinese - JK Goka 13 - 2
13/09/2020 2 Vosberg Sport - Union Malinese 2 - 1
20/09/2020 3 Union Malinese - Martinus Oost 4 - 0
27/09/2020 4 KWB Voetbal Hombeek - Union Malinese Speeldag 
04/10/2020 5 Union Malinese - Boerenbond Broechem Speeldag 
11/10/2020 6 VK Ludwina Bonheiden - Union Malinese Speeldag 
18/10/2020 7 Union Malinese - FC Blaasveld Speeldag 
25/10/2020 8 FC Lucyvo - Union Malinese Speeldag 
01/11/2020 9 FC Weitse Gans - Union Malinese Speeldag 
08/11/2020 10 Union Malinese - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
15/11/2020 11 FC Bariton - Union Malinese Speeldag 
22/11/2020 12 Union Malinese - JK Jolika Speeldag 
29/11/2020 13 Dynamica - Union Malinese Speeldag 
06/12/2020 14 JK Goka - Union Malinese Speeldag 
10/01/2021 15 Union Malinese - Vosberg Sport Speeldag 
17/01/2021 16 Martinus Oost - Union Malinese Speeldag 
24/01/2021 17 Union Malinese - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
31/01/2021 18 Boerenbond Broechem - Union Malinese Speeldag 
07/02/2021 19 Union Malinese - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
21/02/2021 20 FC Blaasveld - Union Malinese Speeldag 
28/02/2021 21 Union Malinese - FC Lucyvo Speeldag 
07/03/2021 22 Union Malinese - FC Weitse Gans Speeldag 
14/03/2021 23 's Gravenwezel-Schilde B - Union Malinese Speeldag 
21/03/2021 24 Union Malinese - FC Bariton Speeldag 
28/03/2021 25 JK Jolika - Union Malinese Speeldag 
11/04/2021 26 Union Malinese - Dynamica Speeldag 

VK Ludwina Bonheiden

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 VK Ludwina Bonheiden - KWB Voetbal Hombeek 1 - 4
13/09/2020 2 Boerenbond Broechem - VK Ludwina Bonheiden 8 - 2
20/09/2020 3 FC Weitse Gans - VK Ludwina Bonheiden 8 - 1
27/09/2020 4 VK Ludwina Bonheiden - FC Blaasveld Speeldag 
04/10/2020 5 FC Lucyvo - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
11/10/2020 6 VK Ludwina Bonheiden - Union Malinese Speeldag 
18/10/2020 7 's Gravenwezel-Schilde B - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
25/10/2020 8 VK Ludwina Bonheiden - FC Bariton Speeldag 
01/11/2020 9 JK Jolika - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
08/11/2020 10 VK Ludwina Bonheiden - Dynamica Speeldag 
15/11/2020 11 JK Goka - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
22/11/2020 12 VK Ludwina Bonheiden - Vosberg Sport Speeldag 
29/11/2020 13 Martinus Oost - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
06/12/2020 14 KWB Voetbal Hombeek - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
10/01/2021 15 VK Ludwina Bonheiden - Boerenbond Broechem Speeldag 
17/01/2021 16 VK Ludwina Bonheiden - FC Weitse Gans Speeldag 
24/01/2021 17 FC Blaasveld - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
31/01/2021 18 VK Ludwina Bonheiden - FC Lucyvo Speeldag 
07/02/2021 19 Union Malinese - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
21/02/2021 20 VK Ludwina Bonheiden - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
28/02/2021 21 FC Bariton - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
07/03/2021 22 VK Ludwina Bonheiden - JK Jolika Speeldag 
14/03/2021 23 Dynamica - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
21/03/2021 24 VK Ludwina Bonheiden - JK Goka Speeldag 
28/03/2021 25 Vosberg Sport - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
11/04/2021 26 VK Ludwina Bonheiden - Martinus Oost Speeldag 

Vosberg Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/09/2020 1 FC Lucyvo - Vosberg Sport 1 - 2
13/09/2020 2 Vosberg Sport - Union Malinese 2 - 1
20/09/2020 3 's Gravenwezel-Schilde B - Vosberg Sport 5 - 0
27/09/2020 4 Vosberg Sport - FC Bariton Speeldag 
04/10/2020 5 JK Jolika - Vosberg Sport Speeldag 
11/10/2020 6 Vosberg Sport - Dynamica Speeldag 
18/10/2020 7 JK Goka - Vosberg Sport Speeldag 
25/10/2020 8 Vosberg Sport - FC Weitse Gans Speeldag 
01/11/2020 9 Vosberg Sport - Martinus Oost Speeldag 
08/11/2020 10 KWB Voetbal Hombeek - Vosberg Sport Speeldag 
15/11/2020 11 Vosberg Sport - Boerenbond Broechem Speeldag 
22/11/2020 12 VK Ludwina Bonheiden - Vosberg Sport Speeldag 
29/11/2020 13 Vosberg Sport - FC Blaasveld Speeldag 
06/12/2020 14 Vosberg Sport - FC Lucyvo Speeldag 
10/01/2021 15 Union Malinese - Vosberg Sport Speeldag 
17/01/2021 16 Vosberg Sport - 's Gravenwezel-Schilde B Speeldag 
24/01/2021 17 FC Bariton - Vosberg Sport Speeldag 
31/01/2021 18 Vosberg Sport - JK Jolika Speeldag 
07/02/2021 19 Dynamica - Vosberg Sport Speeldag 
21/02/2021 20 Vosberg Sport - JK Goka Speeldag 
28/02/2021 21 FC Weitse Gans - Vosberg Sport Speeldag 
07/03/2021 22 Martinus Oost - Vosberg Sport Speeldag 
14/03/2021 23 Vosberg Sport - KWB Voetbal Hombeek Speeldag 
21/03/2021 24 Boerenbond Broechem - Vosberg Sport Speeldag 
28/03/2021 25 Vosberg Sport - VK Ludwina Bonheiden Speeldag 
11/04/2021 26 FC Blaasveld - Vosberg Sport Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.