Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 10:49u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: vandaag om 10:49u
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezée
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
SEIZOEN 2020-2021 - ALLE KLASSEMENTEN PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE REEKSEN HEREN EN VROUWEN - RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2020-2021.
* We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.
* Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen. *
!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Nationale Herenreeksen,
4. de Nationale Vrouwenreeksen,
5. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2020-2021 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
       
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    
    
DE BVA HEREN - ZOMER 2020 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0  
3 FCS Mariekerke-Branst 0 0 0 0 0 0 0  
4 K Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Ternesse VV A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Sint Job A 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Wuustwezel 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
16 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVC Wilrijk A 0 0 0 0 0 0 0  
18 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0  
19 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0  
20 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0  
21 SK Rapid Leest 0 0 0 0 0 0 0  
22 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0  
23 Verbr. Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0  
24 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Berg en Dal VV 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  
8 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  
11 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
16 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
18 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0  
19 SAV Sint Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0  
20 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
21 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0  
22 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0  
23 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
24 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 City Pirates Antwerpen B 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Excelsior Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0  
5 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Los Incas Wijnegem 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Turk Sport Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
10 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Achterbroek VV 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0  
16 K Nieuwmoer FC 0 0 0 0 0 0 0  
17 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0  
18 K Ternesse VV B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Berendrecht Sport 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
22 KFC Sint Job B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KFC Sint Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSK Ekeren Donk 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSOC Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0  
26 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVC Wijnegem A 0 0 0 0 0 0 0  
28 KVC Wijnegem B 0 0 0 0 0 0 0  
29 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Burcht FC 0 0 0 0 0 0 0  
31 TOR Deurne Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
32 Tubantia Borgerhout VK 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  
34 Verbr. Zwijndrecht B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Suraye Utd Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
16 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
17 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0  
18 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
20 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0  
21 Leest United 0 0 0 0 0 0 0  
22 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
23 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
24 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0  
25 SK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0  
26 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
27 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
28 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
29 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0  
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0  
6 Jong Rita Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Ramsel FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Herselt B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0  
19 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0  
22 KV Hooikt A 0 0 0 0 0 0 0  
23 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0  
24 KVV Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
25 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
26 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
27 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
28 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0  
29 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
30 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
31 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Immer-Oost 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  
34 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
28 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
29 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0  
30 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
31 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0  
33 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2020 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2 BVA Vrouwen - Groep 3 BVA Vrouwen - Groep 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Ik Dien A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC V.D.P. A 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC V.D.P. B 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Kontich C 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Heist B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Arendonk Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Netezonen B 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVV Vosselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
9 VC Moldavo B 0 0 0 0 0 0 0  
10 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Antwerp Girls 0 0 0 0 0 0 0  
2 K Berchem Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Ranst 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK 's Gravenwezel 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVC Massenhoven B 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Vlug Vooruit A 0 0 0 0 0 0 0  
10 VVC Brasschaat B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten VV A 0 0 0 0 0 0 0  
2 KFC Wuustwezel B 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0  
4 KV Westmalle A 0 0 0 0 0 0 0  
5 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
6 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
7 Loenhout SK A 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Noorse A 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Noorse B 0 0 0 0 0 0 0  
10 VVC Brasschaat C 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE NATIONALE REEKSEN HEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE REEKSEN HEREN 1e NATIONALE EN 2e EN 3e AFDELINGEN VV EN ACFF.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    
DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN: WOMEN'S SUPER LEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Women's Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

LINKS NAAR ANDERE PROVINCIALE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2020-2021 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van mei 2020.

KLIK HIER.

RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).