Alle Actuele Klassementen
Update: 25/11/2020 om 19:00u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: 25/11/2020 om 19:00u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
SEIZOEN 2020-2021 - ALLE KLASSEMENTEN PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
NATIONALE REEKSEN HEREN EN VROUWEN - RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2020-2021.
* We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.
* Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen. *
!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle klassementen bekijken van:
1. de Beker van Antwerpen Heren,
2. de Beker van Antwerpen Vrouwen,
3. de Pro League 1A en 1B,
4. de Nationale Herenreeksen,
5. de Nationale Vrouwenreeksen,
6. de Recreatief - Reeksen Heren en Dames.

Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2020-2021 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
In het schema hieronder vindt u de rechtstreekse links naar de klassementen van de verschillende provinciale reeksen op deze pagina.

KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
       
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    
    

1e Provinciale

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Ternesse A 5 4 0 1 11 5 13
2 Wezel Sport A 5 3 0 2 9 1 11
3 ASV Geel 4 3 0 1 6 2 10
4 Berg en Dal VV 5 3 1 1 6 1 10
5 FC Oppuurs 5 2 1 2 10 9 8
6 KFC Kontich A 4 2 1 1 7 2 7
7 KBSK Retie 5 2 2 1 9 10 7
8 KFC Ranst A 5 2 3 0 11 8 6
9 KFC Bevel 5 1 2 2 5 7 5
10 KFC Antonia A 5 1 2 2 3 9 5
11 Vosselaar VV 4 1 2 1 7 9 4
12 KSV Bornem 4 1 2 1 6 9 4
13 K Kalmthout SK 5 1 3 1 9 10 4
14 OG Vorselaar 5 1 4 0 4 12 3
15 KFCE Zoersel 2 0 1 1 2 5 1
16 SK Rapid Leest 4 0 3 1 3 9 1

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 5 5 0 0 15 4 15
2 KFC Sint Job A 5 3 0 2 13 3 11
3 FCS Mariekerke-Branst 5 3 0 2 7 3 11
4 Verbr. Zwijndrecht A 5 3 1 1 12 6 10
5 RVC Hoboken A 5 3 1 1 11 5 10
6 KFC Brasschaat 5 3 2 0 13 9 9
7 VC Wilrijk A 5 3 2 0 6 7 9
8 KV Bonheiden 5 2 2 1 12 10 7
9 Sporting Tisselt 5 2 2 1 8 7 7
10 Ekeren FC 5 2 2 1 10 11 7
11 VC Mortsel OG A 5 1 2 2 6 8 5
12 Groen Rood Katelijne 5 1 3 1 6 8 4
13 KFC Walem 4 0 2 2 4 12 2
14 TOR Deurne Pirates A 5 0 3 2 3 9 2
15 KVV Duffel 4 0 4 0 3 17 0
16 Zandvliet Sport 5 0 5 0 3 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Weelde 5 3 1 1 20 12 10
2 FC Zwaneven 5 3 1 1 14 9 10
3 Zwaluwen Olmen 5 3 1 1 11 7 10
4 SAV Sint-Dimpna A 3 2 0 1 9 3 7
5 KFC Broechem 5 2 2 1 7 6 7
6 Vlimmeren Sport 5 2 2 1 8 11 7
7 Verbroedering Balen 5 2 2 1 8 13 7
8 K Zandhovense SK 3 1 0 2 8 5 5
9 K Minderhout VV 4 1 1 2 10 7 5
10 KFC Arendonk Sport 5 1 2 2 8 12 5
11 KFC Wuustwezel 4 1 2 1 7 5 4
12 Loenhout SK 4 1 2 1 2 6 4
13 K Merksplas SK 3 1 2 0 3 10 3
14 Lentezon Beerse 3 0 1 2 4 5 2
15 KFC Herselt A 4 0 2 2 9 11 2
16 VC Herentals 3 0 2 1 3 9 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Weelde 4 3 0 1 16 5 10
2 Zwaluwen Olmen 5 3 1 1 11 7 10
3 SAV Sint-Dimpna A 3 2 0 1 9 3 7
4 FC Zwaneven 4 2 1 1 7 5 7
5 KFC Broechem 5 2 2 1 7 6 7
6 Vlimmeren Sport 5 2 2 1 8 11 7
7 Verbroedering Balen 5 2 2 1 8 13 7
8 K Zandhovense SK 3 1 0 2 8 5 5
9 K Minderhout VV 4 1 1 2 10 7 5
10 KFC Arendonk Sport 5 1 2 2 8 12 5
11 KFC Wuustwezel 4 1 2 1 7 5 4
12 Loenhout SK 4 1 2 1 2 6 4
13 K Merksplas SK 3 1 2 0 3 10 3
14 Lentezon Beerse 3 0 1 2 4 5 2
15 KFC Herselt A 4 0 2 2 9 11 2
16 VC Herentals 3 0 2 1 3 9 1


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Zwaneven 1 1 0 0 7 4 3
2 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0
3 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0
4 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Herselt A 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Wuustwezel 0 0 0 0 0 0 0
9 Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0
10 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0
11 SAV Sint-Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0
12 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0
13 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0
14 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
15 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0
16 KSK Weelde 1 0 1 0 4 7 0


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVNA Wortel 4 4 0 0 12 2 12
2 White Star Schorvoort 5 4 1 0 18 7 12
3 VC Poederlee 5 3 0 2 15 7 11
4 KSK Kasterlee 5 3 2 0 12 9 9
5 KFC Poppel 5 3 2 0 9 8 9
6 Excelsior Essen 5 2 1 2 15 12 8
7 FC Sint Jozef 4 2 1 1 6 6 7
8 K Achterbroek VV 5 2 2 1 9 10 7
9 KFC Beekhoek Sport 5 2 2 1 10 12 7
10 KFC Flandria 5 1 2 2 6 8 5
11 FC De Kempen B 4 1 2 1 6 8 4
12 KFC Meer 4 1 2 1 6 8 4
13 K Nieuwmoer FC 4 0 1 3 12 13 3
14 K Gooreind VV 5 1 4 0 7 12 3
15 KSK Oosthoven 4 0 3 1 4 13 1
16 KVV Dosko 5 0 4 1 4 16 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVNA Wortel 4 4 0 0 12 2 12
2 White Star Schorvoort 5 4 1 0 18 7 12
3 VC Poederlee 5 3 0 2 15 7 11
4 KFC Poppel 5 3 2 0 9 8 9
5 Excelsior Essen 5 2 1 2 15 12 8
6 FC Sint Jozef 4 2 1 1 6 6 7
7 K Achterbroek VV 5 2 2 1 9 10 7
8 KFC Beekhoek Sport 5 2 2 1 10 12 7
9 KSK Kasterlee 4 2 2 0 10 9 6
10 KFC Flandria 5 1 2 2 6 8 5
11 KFC Meer 3 1 1 1 6 6 4
12 FC De Kempen B 4 1 2 1 6 8 4
13 K Nieuwmoer FC 4 0 1 3 12 13 3
14 K Gooreind VV 5 1 4 0 7 12 3
15 KSK Oosthoven 4 0 3 1 4 13 1
16 KVV Dosko 5 0 4 1 4 16 1


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Kasterlee 1 1 0 0 2 0 3
2 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0
3 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0
5 K Achterbroek VV 0 0 0 0 0 0 0
6 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0
7 K Nieuwmoer FC 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0
12 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0
13 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0
14 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0
15 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Meer 1 0 1 0 0 2 0


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Lint 5 4 0 1 15 6 13
2 K Berchem Sport B 5 3 0 2 9 3 11
3 Schelle Sport 5 3 1 1 12 6 10
4 KFCV Wintam 5 3 2 0 10 6 9
5 SV Aartselaar A 5 2 1 2 7 6 8
6 Sporting Burcht FC 5 2 1 2 6 6 8
7 KFC Berendrecht 5 2 1 2 4 4 8
8 Excelsior Mariaburg A 5 2 2 1 18 14 7
9 Willebroekse SV 5 2 2 1 11 11 7
10 VC Wijnegem A 5 2 2 1 4 8 7
11 VVH Lippelo 5 2 3 0 10 11 6
12 KFC St-M. Halle 5 2 3 0 9 11 6
13 FC Oxford Hemiksem 5 2 3 0 6 9 6
14 FC Turk Sport Antwerpen 5 1 4 0 12 16 3
15 KFC Kontich B 5 0 3 2 3 13 2
16 TOR Deurne Pirates B 5 0 4 1 2 8 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Putte 5 5 0 0 17 3 15
2 KV Hooikt A 5 4 0 1 14 7 13
3 KSK Wavria A 5 4 1 0 11 3 12
4 KVV Rauw Sport 5 3 1 1 18 8 10
5 Excelsior Vorst 5 3 2 0 10 9 9
6 FC Punt Larum 5 2 0 3 12 9 9
7 KFC Katelijne A 5 2 2 1 13 8 7
8 KVV Noordstar 5 2 2 1 6 9 7
9 KFCM Hallaar 5 2 3 0 7 9 6
10 Excelsior Bouwel 5 2 3 0 9 13 6
11 VV Laakdal 5 1 2 2 8 8 5
12 BO Beerzel 5 1 3 1 6 12 4
13 KSV Schriek 5 1 3 1 2 12 4
14 FC Netezonen 5 1 4 0 8 12 3
15 Blauwvoet Oevel 5 1 4 0 5 11 3
16 KFC Linda Olen 5 0 4 1 4 17 1

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Meerle FC 4 3 0 1 15 6 10
2 K Brecht SK 5 3 1 1 13 10 10
3 KV Westmalle 3 3 0 0 10 4 9
4 K Heibos SV 5 2 1 2 6 6 8
5 SV Noorse 5 2 1 2 8 10 8
6 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 1 1 9 6 7
7 Putte SK 5 2 2 1 6 8 7
8 KFC Wechelderzande 4 1 1 2 12 9 5
9 KSV Wildert 4 1 1 2 8 8 5
10 Horendonk FC 4 1 3 0 7 8 3
11 KVC Oostmalle 4 0 1 3 5 7 3
12 KFC Sint-Job B 4 0 2 2 5 7 2
13 KSOC Maria-ter-Heide 5 0 3 2 3 12 2
14 KFC Olympic Essen 4 0 3 1 3 9 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Meerle FC 4 3 0 1 15 6 10
2 K Brecht SK 5 3 1 1 13 10 10
3 KV Westmalle 3 3 0 0 10 4 9
4 SV Noorse 5 2 1 2 8 10 8
5 KFC Sint-Lenaarts B 4 2 1 1 9 6 7
6 Putte SK 5 2 2 1 6 8 7
7 KFC Wechelderzande 4 1 1 2 12 9 5
8 KSV Wildert 4 1 1 2 8 8 5
9 K Heibos SV 4 1 1 2 5 6 5
10 Horendonk FC 3 1 2 0 7 7 3
11 KVC Oostmalle 4 0 1 3 5 7 3
12 KFC Sint-Job B 4 0 2 2 5 7 2
13 KSOC Maria-ter-Heide 5 0 3 2 3 12 2
14 KFC Olympic Essen 4 0 3 1 3 9 1


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Heibos SV 1 1 0 0 1 0 3
2 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
3 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Sint-Job B 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0
8 KSOC Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0
9 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0
10 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
11 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
12 Putte SK 0 0 0 0 0 0 0
13 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0
14 Horendonk FC 1 0 1 0 0 1 0


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem 5 5 0 0 27 4 15
2 KVV Ternesse B 5 4 0 1 24 10 13
3 's Gravenwezel-Schilde B 5 4 0 1 11 3 13
4 FC Alberta Schilde 4 3 0 1 9 1 10
5 KSK Oelegem 5 3 1 1 19 7 10
6 Tubantia Borgerhout 4 2 2 0 8 9 6
7 KSK Ekeren Donk 5 2 3 0 15 19 6
8 K Wijnegem VC B 5 2 3 0 9 17 6
9 City Pirates Antwerpen B 5 1 3 1 4 10 4
10 Excelsior Mariaburg B 5 1 4 0 6 14 3
11 KFC Antonia B 3 0 2 1 3 8 1
12 FC Antwerpen Noord 4 0 3 1 6 16 1
13 KFC Schoten SK 4 0 3 1 3 15 1
14 KFC Ranst B 3 0 3 0 4 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem 5 5 0 0 27 4 15
2 KVV Ternesse B 5 4 0 1 24 10 13
3 's Gravenwezel-Schilde B 5 4 0 1 11 3 13
4 FC Alberta Schilde 4 3 0 1 9 1 10
5 KSK Oelegem 5 3 1 1 19 7 10
6 Tubantia Borgerhout 4 2 2 0 8 9 6
7 K Wijnegem VC B 5 2 3 0 9 17 6
8 City Pirates Antwerpen B 5 1 3 1 4 10 4
9 KSK Ekeren Donk 4 1 3 0 12 18 3
10 Excelsior Mariaburg B 5 1 4 0 6 14 3
11 KFC Antonia B 2 0 1 1 2 5 1
12 FC Antwerpen Noord 4 0 3 1 6 16 1
13 KFC Schoten SK 4 0 3 1 3 15 1
14 KFC Ranst B 3 0 3 0 4 15 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Ekeren Donk 1 1 0 0 3 1 3
2 's Gravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0
3 City Pirates Antwerpen B 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0
8 K Wijnegem VC B 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0
10 KFC Schoten SK 0 0 0 0 0 0 0
11 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0
12 KVV Ternesse B 0 0 0 0 0 0 0
13 Tubantia Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0
14 KFC Antonia B 1 0 1 0 1 3 0


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Club Duffel 4 4 0 0 22 1 12
2 K Hove Sport 5 4 1 0 24 7 12
3 KVC Wilrijk B 5 4 1 0 21 8 12
4 FC Oxaco-Boechout 4 3 0 1 14 7 10
5 RVC Hoboken B 4 3 1 0 10 5 9
6 K Reet SK 5 2 2 1 11 11 7
7 KSK Rumst 4 2 2 0 11 12 6
8 Nielse SV 4 1 1 2 7 8 5
9 K Boechoutse VV 4 1 2 1 9 12 4
10 Los Incas Antwerpen 4 1 3 0 12 18 3
11 VC Mortsel OG B 4 1 3 0 6 17 3
12 SV Aartselaar B 4 1 3 0 6 21 3
13 Verbr. Zwijndrecht B 4 0 3 1 2 17 1
14 KSC Maccabi 5 0 5 0 8 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSK Sint-Amands 4 4 0 0 19 4 12
2 Zennester Hombeek 5 4 1 0 18 2 12
3 KFC Muizen 5 2 1 2 9 6 8
4 Kalfort Puursica 3 2 0 1 9 6 7
5 RB Elzestraat 4 2 1 1 10 4 7
6 VC Rijmenam 4 1 0 3 10 8 6
7 KFC Katelijne B 5 2 3 0 9 16 6
8 SC Mechelen 4 1 1 2 6 5 5
9 VK Heindonk 3 1 1 1 4 3 4
10 Leest United 3 1 1 1 6 6 4
11 KSK Wavria B 4 1 2 1 13 14 4
12 Heffen SK 4 1 2 1 3 10 4
13 FC Blaasveld 3 0 2 1 7 14 1
14 KVK Hingene 3 0 3 0 0 12 0
15 FC Suraye Utd Mechelen 4 0 4 0 4 17 0

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Ramsel FC 5 4 1 0 21 8 12
2 KFC Herenthout 5 4 1 0 16 6 12
3 KFC Heultje 5 3 0 2 17 9 11
4 KVC Booischot 4 3 0 1 15 4 10
5 Jong Rita Lyra-Lierse 4 3 1 0 12 10 9
6 Kessel United 4 2 1 1 8 10 7
7 SV Grasheide 4 2 2 0 8 10 6
8 KFC Tongerlo 5 2 3 0 13 8 6
9 SK Peulis 5 2 3 0 12 14 6
10 KFC Zammel 5 2 3 0 8 12 6
11 Racing Emblem 4 1 2 1 10 7 4
12 KV Hooikt B 4 1 3 0 5 14 3
13 VC Immer-Oost 4 0 1 3 10 11 3
14 KSC Wiekevorst 4 0 4 0 4 14 0
15 KFC Herselt B 4 0 4 0 0 22 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Ramsel FC 5 4 1 0 21 8 12
2 KFC Herenthout 5 4 1 0 16 6 12
3 KFC Heultje 5 3 0 2 17 9 11
4 KVC Booischot 4 3 0 1 15 4 10
5 Jong Rita Lyra-Lierse 4 3 1 0 12 10 9
6 Kessel United 4 2 1 1 8 10 7
7 SK Peulis 4 2 2 0 11 12 6
8 KFC Tongerlo 5 2 3 0 13 8 6
9 KFC Zammel 5 2 3 0 8 12 6
10 Racing Emblem 4 1 2 1 10 7 4
11 SV Grasheide 3 1 2 0 6 9 3
12 KV Hooikt B 4 1 3 0 5 14 3
13 VC Immer-Oost 4 0 1 3 10 11 3
14 KSC Wiekevorst 4 0 4 0 4 14 0
15 KFC Herselt B 4 0 4 0 0 22 0


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SV Grasheide 1 1 0 0 2 1 3
2 Jong Rita Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0
3 K Ramsel FC 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0
5 KFC Herselt B 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0
9 KSC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0
10 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0
11 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0
12 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0
13 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0
14 VC Immer-Oost 0 0 0 0 0 0 0
15 SK Peulis 1 0 1 0 1 2 0


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SKS Herentals 5 4 0 1 14 3 13
2 Ezaart Sport 4 3 1 0 12 6 9
3 Olen United 3 2 0 1 10 1 7
4 FC Gierle 5 2 2 1 8 6 7
5 KFC Grobbendonk 5 2 2 1 13 12 7
6 KFCH Pulderbos 5 2 2 1 9 10 7
7 KFC Pulle 3 2 1 0 6 8 6
8 SAV Sint Dimpna B 5 2 3 0 7 10 6
9 KSV Oud Turnhout 4 1 1 2 7 4 5
10 KFC Mol 4 1 2 1 7 8 4
11 KFCV Alberta Geel 4 1 2 1 5 8 4
12 Rosselaar-Hulsen 4 1 2 1 5 11 4
13 FC Wezel Sport B 3 1 2 0 3 6 3
14 HIH Turnhout 4 0 4 0 0 13 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Provinciale

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 5 5 0 0 19 4 15
2 KSC Mechelen 5 4 1 0 16 8 12
3 SV Noorse A 5 4 1 0 10 5 12
4 FC V.D.P. A 5 3 1 1 20 12 10
5 Blauwvoet Oevel 5 2 1 2 11 10 8
6 VC Moldavo B 5 2 2 1 14 13 7
7 FC Ik Dien A 5 2 2 1 9 11 7
8 Hoogstraten VV A 5 2 3 0 5 7 6
9 Loenhout SK A 5 1 1 3 5 6 6
10 K Hove Sport 5 1 3 1 8 11 4
11 VVC Brasschaat B 5 1 3 1 3 9 4
12 Davo Puurs 5 1 4 0 10 17 3
13 KFC Wuustwezel B 5 1 4 0 4 11 3
14 KV Westmalle A 5 1 4 0 3 13 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bevel FC 5 5 0 0 18 5 15
2 Berlaar Heikant 5 3 1 1 17 8 10
3 KFC Beekhoek Sport 5 3 2 0 14 6 9
4 Berchem Sport A 5 3 2 0 17 11 9
5 Arendonk Sport A 5 3 2 0 13 14 9
6 KSK Weelde 5 2 1 2 23 9 8
7 FC Antwerp Girls 5 2 1 2 15 10 8
8 's Gravenwezel-Schilde 5 2 2 1 18 12 7
9 KFC Kontich C 5 2 2 1 16 10 7
10 KFC Schoonbroek 5 2 2 1 12 20 7
11 VVC Brasschaat C 5 2 3 0 12 16 6
12 KFC Zammel 5 1 4 0 6 17 3
13 KFC Wuustwezel C 5 1 4 0 6 21 3
14 KVC Oostmalle 5 0 5 0 4 32 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Broechem 5 5 0 0 29 6 15
2 VC Immer-Oost A 5 4 0 1 28 6 13
3 KSK Heist B 5 4 1 0 22 12 12
4 KSV Vlug Vooruit A 5 4 1 0 16 9 12
5 KFC Nijlen 5 3 1 1 30 9 10
6 FC Netezonen A 5 3 1 1 14 11 10
7 KVV Noordstar 5 3 2 0 17 9 9
8 Zennester Hombeek 5 2 2 1 13 8 7
9 FC Oppuurs 5 2 3 0 18 16 6
10 Racing Emblem 5 2 3 0 10 16 6
11 KVC Massenhoven B 5 1 4 0 9 18 3
12 KFC Ranst 5 0 5 0 7 31 0
13 Verbr. Zwijndrecht 5 0 5 0 5 34 0
14 Berchem Sport B 5 0 5 0 5 38 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCE Zoersel 5 4 0 1 23 6 13
2 VC Moldavo C 4 4 0 0 20 2 12
3 Vlimmeren Sport 4 3 0 1 12 1 10
4 FC Sint Jozef 5 3 1 1 18 9 10
5 KFC Berendrecht A 5 3 1 1 10 6 10
6 Hoogstraten VV B 4 2 1 1 7 9 7
7 FC De Kempen TL 5 2 2 1 12 8 7
8 KFC Flandria 5 2 2 1 10 16 7
9 FC Gierle 4 1 2 1 8 19 4
10 KVNA Wortel 4 1 3 0 5 9 3
11 K Brecht SK 5 1 4 0 5 14 3
12 White Star Schorvoort 5 0 5 0 4 19 0
13 Loenhout SK B 5 0 5 0 3 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse B 5 5 0 0 40 1 15
2 K Ternesse VV 5 5 0 0 21 3 15
3 K Reet SK 5 4 1 0 25 5 12
4 FC V.D.P. B 5 3 2 0 10 20 9
5 KVK Westmalle B 5 2 1 2 16 12 8
6 KSV Vlug Vooruit B 5 2 3 0 12 19 6
7 KFCV Wintam 5 1 2 2 11 11 5
8 FC Ik Dien B 5 1 2 2 12 14 5
9 Alberta FC Schilde 5 1 4 0 11 32 3
10 City Pirates Antwerpen 5 1 4 0 11 33 3
11 K Zandhovense SK 5 0 3 2 10 19 2
12 Sporting Club Duffel A 5 0 3 2 12 22 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar B 5 5 0 0 41 2 15
2 KFC Herselt 5 5 0 0 21 1 15
3 KFC Zwarte Leeuw 5 3 2 0 29 10 9
4 SAV Sint Dimpna 5 3 2 0 23 11 9
5 KVV Rauw Sport 5 3 2 0 20 8 9
6 FC Netezonen B 5 3 2 0 8 8 9
7 VC Immer-Oost B 4 2 1 1 5 10 7
8 FC Arendonk Sport B 5 2 3 0 10 20 6
9 SV Noorse C 4 1 3 0 3 17 3
10 FC Rosselaar Hulsen 5 1 4 0 13 12 3
11 KFCV Alberta Geel 5 0 4 1 4 36 1
12 KFC Berendrecht B 5 0 5 0 2 44 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2020 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0  
3 FCS Mariekerke-Branst 0 0 0 0 0 0 0  
4 K Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Ternesse VV A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Sint Job A 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Wuustwezel 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFCE Zoersel 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
16 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVC Wilrijk A 0 0 0 0 0 0 0  
18 KVV Vosselaar 0 0 0 0 0 0 0  
19 Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0  
20 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0  
21 SK Rapid Leest 0 0 0 0 0 0 0  
22 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0  
23 Verbr. Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0  
24 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Berg en Dal VV 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Walem 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  
8 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  
11 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Herselt 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
16 KV Bonheiden 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
18 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0  
19 SAV Sint Dimpna A 0 0 0 0 0 0 0  
20 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
21 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0  
22 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0  
23 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
24 Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 City Pirates Antwerpen B 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0  
4 Excelsior Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0  
5 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Antwerpen Noord 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Los Incas Wijnegem 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Turk Sport Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
10 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Achterbroek VV 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0  
16 K Nieuwmoer FC 0 0 0 0 0 0 0  
17 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0  
18 K Ternesse VV B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Berendrecht Sport 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
22 KFC Sint Job B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KFC Sint Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSK Ekeren Donk 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSOC Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0  
26 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVC Wijnegem A 0 0 0 0 0 0 0  
28 KVC Wijnegem B 0 0 0 0 0 0 0  
29 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Burcht FC 0 0 0 0 0 0 0  
31 TOR Deurne Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
32 Tubantia Borgerhout VK 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  
34 Verbr. Zwijndrecht B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Suraye Utd Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
5 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Lint 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFCV Wintam 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
16 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
17 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0  
18 KVC Wilrijk B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
20 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0  
21 Leest United 0 0 0 0 0 0 0  
22 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
23 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
24 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0  
25 SK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0  
26 SV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
27 SV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
28 Schelle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
29 Sporting Club Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0  
31 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  
32 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  
33 Willebroekse SV 0 0 0 0 0 0 0  
34 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Bouwel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0  
6 Jong Rita Lyra-Lierse 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Ramsel FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Herselt B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Putte 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFCV Alberta 0 0 0 0 0 0 0  
19 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0  
22 KV Hooikt A 0 0 0 0 0 0 0  
23 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0  
24 KVV Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
25 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
26 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
27 Racing Emblem 0 0 0 0 0 0 0  
28 SC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0  
29 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
30 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
31 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Immer-Oost 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  
34 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alberta Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC De Kempen B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Rosselaar-Hulsen 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Sint Jozef 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
7 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Halle 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVK Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
28 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
29 KVV Dosko 0 0 0 0 0 0 0  
30 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0  
31 SAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0  
32 VC Poederlee 0 0 0 0 0 0 0  
33 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2020 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Groep 1 BVA Vrouwen - Groep 2 BVA Vrouwen - Groep 3 BVA Vrouwen - Groep 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Davo Puurs 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Berlaar Heikant 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Ik Dien A 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC V.D.P. A 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC V.D.P. B 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Bevel FC 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Kontich C 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Nijlen 0 0 0 0 0 0 0  
10 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Heist B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Arendonk Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Netezonen B 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Schoonbroek 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVV Vosselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
9 VC Moldavo B 0 0 0 0 0 0 0  
10 VC Moldavo C 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Antwerp Girls 0 0 0 0 0 0 0  
2 K Berchem Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Zandhovense SK 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Kontich B 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Ranst 0 0 0 0 0 0 0  
7 KSK 's Gravenwezel 0 0 0 0 0 0 0  
8 KVC Massenhoven B 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Vlug Vooruit A 0 0 0 0 0 0 0  
10 VVC Brasschaat B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten VV A 0 0 0 0 0 0 0  
2 KFC Wuustwezel B 0 0 0 0 0 0 0  
3 KFC Wuustwezel C 0 0 0 0 0 0 0  
4 KV Westmalle A 0 0 0 0 0 0 0  
5 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0  
6 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
7 Loenhout SK A 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Noorse A 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Noorse B 0 0 0 0 0 0 0  
10 VVC Brasschaat C 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE JUPILER PRO LEAGUE 1A - DE PRO LEAGUE 1B - DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE PRO LEAGUE 1A EN 1B, EN VAN ALLE NATIONALE REEKSEN AMATEURS EN DAMES.

  1A Jupiler Pro League Pro League 1B  
    

1e Nationale A

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Club Brugge 13 8 3 2 29 11 26
2 K Beerschot VA 13 8 4 1 35 31 25
3 Racing Genk 13 7 2 4 26 17 25
4 Sporting Charleroi 12 7 3 2 21 11 23
5 Standard Luik 13 6 2 5 17 12 23
6 R Antwerp FC 13 6 3 4 23 17 22
7 RSC Anderlecht 13 5 2 6 23 18 21
8 OH Leuven 12 5 3 4 21 21 19
9 Cercle Brugge 13 6 7 0 20 20 18
10 AA Gent 13 5 7 1 21 20 16
11 KV Oostende 13 4 5 4 17 15 16
12 KV Kortrijk 13 4 5 4 18 20 16
13 KAS Eupen 12 2 3 7 13 19 13
14 KV Mechelen 12 3 6 3 17 22 12
15 Zulte-Waregem 13 3 8 2 16 28 11
16 Sint-Truiden VV 12 2 6 4 14 23 10
17 Waasland-Beveren 12 2 8 2 16 29 8
18 Excel Moeskroen 11 1 7 3 6 19 6

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 11 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Sint-Gillis 11 8 1 2 28 10 26
2 FC Seraing 11 6 4 1 28 23 19
3 RWD Molenbeek 11 5 6 0 18 17 15
4 Lommel SK 11 4 4 3 20 20 15
5 SK Deinze 11 4 4 3 14 17 15
6 KVC Westerlo 11 3 2 6 15 12 15
7 Lierse K. 11 3 7 1 15 23 10
8 Club NXT 11 1 6 4 10 26 7

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE REEKSEN HEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE REEKSEN HEREN 1e NATIONALE EN 2e EN 3e AFDELINGEN VV EN ACFF.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Thes Sport KVV 3 3 0 0 7 3 9
2 KVK Tienen 4 2 2 0 5 5 6
3 KSK Heist 2 1 0 1 3 2 4
4 Royal Francs Borains 1 1 0 0 2 1 3
5 Winkel Sport SE 2 1 1 0 4 2 3
6 RFC Knokke 2 1 1 0 2 1 3
7 URSL Visé 2 1 1 0 3 3 3
8 Olympic Cl. Charleroi 2 1 1 0 1 1 3
9 FC Mandel United. 3 1 2 0 6 4 3
10 Patro Eisden MM 1 0 0 1 2 2 1
11 RFC Luik 1 0 0 1 0 0 1
12 K Rupel Boom FC 2 0 1 1 0 2 1
13 FC Dender EH 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Dessel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
15 KSV Roeselare 1 0 1 0 0 5 0
16 La Louvière Centre 2 0 2 0 1 5 0

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVK Ninove A 4 4 0 0 9 3 12
2 Racing Club Gent 4 2 0 2 7 5 8
3 KSV Oudenaarde 4 2 1 1 9 4 7
4 Sparta Petegem A 3 2 1 0 4 1 6
5 RC Harelbeke 4 1 0 3 8 5 6
6 SC Dikkelvenne 4 1 0 3 7 5 6
7 Olsa Brakel 3 1 0 2 4 2 5
8 KSC Lokeren-Temse 3 1 0 2 4 3 5
9 KFC Merelbeke 4 1 1 2 4 2 5
10 KSKV Zwevezele A 3 1 1 1 2 2 4
11 KVV Zelzate 3 0 0 3 5 5 3
12 RFC Wetteren 4 0 2 2 3 6 2
13 KSK Ronse 4 0 2 2 4 8 2
14 KSCT Menen 3 0 2 1 4 9 1
15 FC Gullegem 4 0 3 1 1 7 1
16 VK Westhoek 4 0 3 1 3 11 1

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Bocholter VV A 4 3 0 1 11 5 10
2 Sporting Hasselt A 3 2 0 1 6 3 7
3 Hoogstraten VV A 4 2 1 1 9 4 7
4 Lyra-Lierse Berlaar 4 2 1 1 7 4 7
5 Diegem Sport 4 2 1 1 8 7 7
6 SK Londerzeel A 4 2 1 1 7 9 7
7 RC Hades Kiewit Hasselt 3 2 1 0 9 3 6
8 Pepingen-Halle A 3 2 1 0 5 3 6
9 K Berchem Sport 2004 A 3 1 0 2 4 3 5
10 KVC Houtvenne 4 1 2 1 4 7 4
11 R Cappellen FC 3 1 2 0 6 6 3
12 Spouwen-Mopertingen 3 1 2 0 5 8 3
13 FC Heur Tongeren A 3 0 2 1 1 7 1
14 SC Eendracht Aalst 2 0 2 0 1 3 0
15 City Pirates Antwerpen A 2 0 2 0 3 7 0
16 Olympia Wijgmaal A 3 0 3 0 2 9 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AFC Tubize 4 4 0 0 14 2 12
2 RAAL La Louvière 3 3 0 0 15 0 9
3 FC Ganshoren 3 2 0 1 6 4 7
4 Stockay-Warfusée 4 2 1 1 6 5 7
5 Couvin-Mariembourg 3 2 1 0 8 5 6
6 RRC Hamoir 4 2 2 0 10 7 6
7 RUS Givry 4 1 1 2 6 6 5
8 RSD Jette 2 1 1 0 4 2 3
9 RCS Verlaine 2 1 1 0 1 3 3
10 Solières Sport 3 1 2 0 6 6 3
11 Waremme-Borgworm 3 1 2 0 5 9 3
12 RFC Meux 3 0 0 3 4 4 3
13 Entente Durbuy 4 1 3 0 7 14 3
14 US Rebecquoise 2 0 0 2 2 2 2
15 Acren Lessines 2 0 1 1 3 4 1
16 RFC Warnant 2 0 2 0 2 6 0
17 Excelsior Virton 4 0 4 0 0 20 0

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Avanti Stekene 4 3 0 1 7 2 10
2 FC Lebbeke 4 2 0 2 9 5 8
3 Tempo Overijse 3 2 0 1 7 3 7
4 KVCSV Oostkamp 4 2 1 1 10 8 7
5 SK Lochristi A 3 2 1 0 8 6 6
6 KRC Bambrugge 4 2 2 0 3 4 6
7 VW Hamme 3 1 1 1 4 4 4
8 KM Torhout 4 1 2 1 8 8 4
9 SV Anzegem 4 1 2 1 3 5 4
10 Wolvertem-Merchtem 4 1 2 1 6 9 4
11 SK Sint-Niklaas A 2 1 1 0 3 5 3
12 FC Voorde-Appelterre 3 0 0 3 5 5 3
13 KFC Eppegem 2 0 0 2 3 3 2
14 KVC Jong Lede 3 0 1 2 1 2 2
15 Rhodienne de Hoek A 3 0 2 1 4 6 1
16 Svelta Melsele A 4 0 3 1 4 10 1

= gewonnen = verloren = gelijk


3e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KAC Betekom A 4 3 1 0 11 6 9
2 KFC Nijlen 4 3 1 0 9 7 9
3 FC Berlaar-Heikant 4 2 0 2 9 6 8
4 KFC Lille 4 2 1 1 13 7 7
5 Eendracht Termien 4 2 1 1 11 8 7
6 Esperanza Pelt 3 2 1 0 8 4 6
7 KFC Witgoor Sport 4 2 2 0 7 6 6
8 KFC St. Lenaarts A 4 2 2 0 8 9 6
9 K Racing Mechelen 4 2 2 0 5 9 6
10 KFC Zwarte Leeuw 3 1 1 1 5 6 4
11 KFC Diest 4 1 2 1 6 7 4
12 KFC Turnhout 3 1 2 0 3 7 3
13 KVK Wellen 4 0 1 3 5 6 3
14 FC De Kempen TL A 4 0 2 2 4 6 2
15 KVK Beringen A 4 0 2 2 4 8 2
16 KVV Weerstand Koersel 3 0 2 1 4 10 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 3 ACFF A

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 JS Taminoise A 4 4 0 0 12 4 12
2 Crossing Schaarbeek A 4 3 0 1 11 4 10
3 U Namur FLV A 4 3 0 1 8 1 10
4 RUS Binche A 4 2 1 1 8 7 7
5 RCS Brainois 4 2 1 1 4 3 7
6 CS Entite Manage 2 2 0 0 4 0 6
7 Jeunesse Aischoise A 3 2 1 0 4 3 6
8 Stade Brainois A 4 1 2 1 5 5 4
9 ROFC Stockel A 4 1 2 1 9 10 4
10 Rapid Symphorinois A 4 1 2 1 5 6 4
11 Pays Vert Ostiches-Ath A 3 1 2 0 2 4 3
12 Renaissance Mons 44 A 4 1 3 0 5 12 3
13 RFC Doornik A 3 0 2 1 2 4 1
14 Saint-Ghislain T-H A 3 0 2 1 2 7 1
15 Gosselies Sports A 4 0 3 1 5 11 1
16 Pont-A-Celles Buzet A 2 0 2 0 1 6 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Division 3 ACFF B

Algemeen klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stade Disonais A 3 2 0 1 7 2 7
2 RRC Mormont A 3 2 0 1 6 2 7
3 FC Richelle UTD A 2 2 0 0 6 2 6
4 Habay La Neuve 3 2 1 0 7 7 6
5 FC Herstal A 3 2 1 0 5 5 6
6 RAS Jodoigne A 4 2 2 0 8 9 6
7 RFC Raeren-Eynatten 3 1 1 1 6 5 4
8 Union Rochefortoise A 2 1 1 0 4 5 3
9 RFC Aywaille A 2 1 1 0 3 4 3
10 CS Onhaye A 3 1 2 0 7 5 3
11 RFC Hoei 3 1 2 0 5 8 3
12 FC Oppagne-Weris A 2 0 1 1 1 2 1
13 RUS Gouvy A 2 0 1 1 3 5 1
14 FCB Sprimont A 2 0 1 1 1 3 1
15 Wanze/Bas-Oha A 1 0 1 0 0 2 0
16 Marloie Sport A 2 0 2 0 4 7 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN: WOMEN'S SUPER LEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Women's Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B
    

Dames Super League

Klassement na 9 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RSC Anderlecht A 8 8 0 0 51 2 24
2 Standard Luik A 8 7 1 0 30 8 21
3 OH Leuven A 8 5 3 0 23 15 15
4 AA Gent A 8 4 3 1 17 12 13
5 Club Brugge A 8 4 3 1 16 14 13
6 RC Genk Ladies A 7 3 4 0 10 23 9
7 Femina WS Woluwe A 8 1 4 3 7 16 6
8 Eendracht Aalst A 7 1 4 2 5 17 5
9 Zulte-Waregem A 8 1 5 2 7 28 5
10 Sporting Charleroi A 8 0 7 1 3 34 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich A 4 4 0 0 22 3 12
2 AA Gent B 4 4 0 0 17 5 12
3 RSC Anderlecht B 4 2 0 2 11 3 8
4 OH Leuven B 3 2 0 1 14 3 7
5 St-Ghislain T-H A 3 2 0 1 4 2 7
6 Standard Luik B 3 2 1 0 11 4 6
7 RFC Luik 3 1 0 2 5 4 5
8 KSKV Zwevezele A 2 1 1 0 10 7 3
9 Eva's Tienen A 2 1 1 0 2 7 3
10 Racing Genk B 3 1 2 0 3 7 3
11 KFC Wuustwezel A 3 0 2 1 3 5 1
12 VC Moldavo A 3 0 2 1 3 6 1
13 KV Mechelen A 3 0 2 1 3 10 1
14 Famkes WDM A 3 0 2 1 3 11 1
15 ASE De Chastre A 3 0 3 0 0 14 0
16 KVC Massenhoven A 4 0 4 0 4 24 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Svelta Melsele A 3 3 0 0 12 3 9
2 Bosdam Beveren A 4 3 1 0 17 8 9
3 AA Gent C 2 2 0 0 7 1 6
4 KSV Bredene 3 2 1 0 11 6 6
5 Club Brugge B 3 2 1 0 10 6 6
6 Wolvertem Merchtem A 3 2 1 0 7 3 6
7 Dames VK Egem A 3 2 1 0 8 6 6
8 Olsa Brakel A 4 2 2 0 10 11 6
9 ASC Havinnes A 4 1 2 1 10 14 4
10 Mazenzele Opwijk A 3 1 2 0 5 6 3
11 Eendracht Aalst B 3 1 2 0 5 14 3
12 Zulte-Waregem B 4 1 3 0 9 13 3
13 KSV Sottegem A 3 0 2 1 7 10 1
14 St-Ghislain T-H B 4 0 4 0 2 19 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 5 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Mechelen B 4 3 0 1 14 6 10
2 Femina WS Woluwe B 3 3 0 0 16 5 9
3 KVC Westerlo 3 3 0 0 14 3 9
4 VVC Brasschaat A 3 2 0 1 8 2 7
5 KVV Vosselaar A 4 2 1 1 18 7 7
6 Standard Luik C 4 1 1 2 17 11 5
7 FC Alken 3 1 1 1 11 10 4
8 RUS Loyers A 4 1 2 1 9 14 4
9 Wall. Club Sibret A 4 1 2 1 7 14 4
10 ASE De Chastre B 3 1 2 0 4 5 3
11 RFC Aywaille A 3 1 2 0 3 8 3
12 Irlande Auderghem A 4 0 2 2 3 15 2
13 KSK Heist A 3 0 3 0 3 14 0
14 Olympic Cl. Charleroi A 3 0 3 0 3 16 0

= gewonnen = verloren = gelijk


LINKS NAAR ANDERE PROVINCIALE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E  

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2020-2021 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van mei 2020.

KLIK HIER.

RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Recreatief Reeks 1

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC OLVE 6 5 0 1 24 8 16
2 FC VDP A 6 4 0 2 16 8 14
3 Bacwalde KSK 6 4 1 1 18 10 13
4 FC Ik Dien 6 3 2 1 15 8 10
5 FC Koningshof 6 2 1 3 13 13 9
6 SVB Driehoek 6 2 2 2 8 10 8
7 OLVAC 5 2 2 1 11 13 7
8 Nieuw Stabroek 6 2 3 1 12 16 7
9 Groenenhoek 6 2 4 0 11 11 6
10 Cantincrode 6 1 3 2 9 11 5
11 VK Simikos 6 1 3 2 9 16 5
12 OXACO-Boechout A 6 1 3 2 8 15 5
13 FC Patro Hoevenen 5 1 3 1 6 12 4
14 VK Valaarhof 6 1 4 1 11 20 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 2

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde 5 4 0 1 20 4 13
2 K Rapid AC 6 3 0 3 12 7 12
3 VV OSSMI 5 3 1 1 16 4 10
4 SC Mechelen 5 3 1 1 6 4 10
5 Den Orgel 6 3 2 1 19 13 10
6 ESVO 6 3 2 1 13 10 10
7 FC Sac 6 3 2 1 9 10 10
8 SK Laar 6 3 3 0 15 15 9
9 V.O.S. Reinaert 6 2 2 2 15 13 8
10 Kalfort Daghet 6 2 3 1 11 16 7
11 FC SEJA 5 1 3 1 9 10 4
12 Riko-Hubertus 6 1 4 1 6 28 4
13 FC Racing Kiel 6 1 5 0 5 12 3
14 VK Helderhoek 6 1 5 0 7 17 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Arakora 6 4 1 1 15 9 13
2 Seaman's Chile 6 4 2 0 29 11 12
3 Deurne O.B. 6 4 2 0 10 4 12
4 Anadolu Antwerpen 6 4 2 0 17 12 12
5 FC Balkan 6 3 2 1 14 12 10
6 VC OLSE 5 3 2 0 10 13 9
7 SV Groenendaal 6 2 2 2 14 13 8
8 Antwerp Thunderdogs 6 2 2 2 12 11 8
9 KSV Vlug Vooruit 6 2 2 2 12 12 8
10 FC Harrows 6 2 3 1 12 15 7
11 SV Bart 5 1 2 2 13 12 5
12 BH Ljiljani 6 1 3 2 11 22 5
13 Kiel FC 6 1 4 1 8 23 4
14 FC Turkgucu 6 1 5 0 10 18 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 3B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ostan 5 4 0 1 12 3 13
2 SFC Vitesse Boom 6 4 1 1 18 16 13
3 SK De Vrede 6 4 2 0 17 11 12
4 VFL Malines 5 3 1 1 13 8 10
5 FC Rood Wit 6 3 2 1 12 11 10
6 KFC Broechem 6 3 2 1 9 12 10
7 Red Boys Elzestraat 6 2 1 3 15 13 9
8 FC Belgica 5 2 1 2 9 7 8
9 Team Pouvri 6 2 3 1 16 17 7
10 KSC Familia-Academia 5 2 3 0 12 15 6
11 SK Berkenrode 5 1 3 1 8 13 4
12 Boterwaag Utd 6 1 5 0 6 12 3
13 SV Sint-Jozef 6 0 3 3 17 20 3
14 FC H.T.H. 5 0 4 1 8 14 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Warriors Ant. 5 5 0 0 30 11 15
2 VC Mortsel OG 5 4 1 0 17 10 12
3 Anv. Genclerbirligi FK 5 3 1 1 15 10 10
4 FC Hemiksem TR 5 3 2 0 17 13 9
5 FC V.D.P. B 5 2 2 1 14 7 7
6 FC Oxaco-Boechout B 5 2 2 1 10 9 7
7 's Gravenwezel-Schilde A 5 2 2 1 11 12 7
8 SA Moretusburg 4 2 2 0 12 14 6
9 Royalle Zeezicht 5 2 3 0 12 16 6
10 SC Leugenberg 5 1 3 1 19 26 4
11 FC Sint-Anneke 4 0 3 1 6 18 1
12 FC Corum 19 5 0 5 0 6 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Reeks 4B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Weitse Gans 6 5 1 0 24 5 15
2 KWB Voetbal Hombeek 6 4 0 2 18 6 14
3 JK Jolika 6 4 1 1 15 11 13
4 's Gravenwezel-Schilde B 5 3 0 2 17 5 11
5 Union Malinese 6 3 1 2 24 8 11
6 Dynamica 5 3 1 1 14 11 10
7 Vosberg Sport 5 3 1 1 7 8 10
8 Boerenbond Broechem 6 3 2 1 22 15 10
9 FC Blaasveld 6 2 3 1 18 21 7
10 FC Bariton 6 2 4 0 13 17 6
11 FC Lucyvo 6 1 4 1 7 15 4
12 Martinus Oost 5 1 4 0 7 17 3
13 JK Goka 6 0 6 0 8 31 0
14 VK Ludwina Bonheiden 6 0 6 0 9 33 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames A

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vremde A 5 5 0 0 26 2 15
2 SVB Driehoek 5 5 0 0 22 0 15
3 VK Valaarhof 6 5 1 0 28 5 15
4 Oxaco-Boechout A 6 5 1 0 20 8 15
5 VK Simikos A 6 3 3 0 18 8 9
6 Royalle Zeezicht 4 2 2 0 18 8 6
7 VV Duffel A 5 2 3 0 23 10 6
8 VC Rijmenam 5 1 3 1 5 18 4
9 Davo Puurs 4 1 3 0 13 26 3
10 Bacwalde 5 0 4 1 0 19 1
11 VK Kontich-Scaldis 4 0 4 0 5 28 0
12 City Pirates Antwerpen 5 0 5 0 1 47 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames B

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Cantincrode A 6 6 0 0 32 7 18
2 FC Belgica 6 5 1 0 23 7 15
3 Sporting Club Duffel 6 4 2 0 32 19 12
4 Groenenhoek A 6 4 2 0 13 9 12
5 Oxaco-Boechout B 6 3 2 1 13 9 10
6 SV Groenendaal 6 3 2 1 18 17 10
7 SC OLVE 6 2 2 2 16 16 8
8 SV Sint-Jozef 6 2 3 1 12 15 7
9 VV OSSMI 6 2 3 1 10 17 7
10 Waarloos 4 6 2 3 1 8 17 7
11 's Gravenwezel-Schilde 6 2 4 0 12 21 6
12 Ostan 6 1 4 1 11 20 4
13 Vremde B 6 1 4 1 6 17 4
14 VK Simikos B 6 0 5 1 7 22 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Recreatief Dames C

Klassement na 6 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Patro Hoevenen 6 6 0 0 15 2 18
2 SV Noorse 6 5 0 1 25 3 16
3 KFC Wuustwezel 6 4 2 0 16 6 12
4 Den Orgel 6 4 2 0 10 3 12
5 Groenenhoek B 6 3 2 1 13 10 10
6 KSV Vlug Vooruit 5 3 2 0 10 8 9
7 VC Mortsel OG 6 3 3 0 9 12 9
8 VK Simikos C 6 2 2 2 21 12 8
9 K Reet SK 6 2 3 1 12 6 7
10 Cantincrode B 6 2 3 1 5 8 7
11 BO Beerzel 5 2 3 0 7 8 6
12 VV Duffel B 6 1 5 0 5 21 3
13 GFA Sinaai 6 1 5 0 4 24 3
14 KFC Nijlen 6 0 6 0 0 29 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).