Recreatief 4A en 4B Geografisch | Archief Recrea Heren 4B - 2020-2021 | Recreatief Heren - Reeks 4A | Recreatief Dames - Reeks A |
Speeldag 30 (1 mei 2022) | ||||||
Zat. | 30/04 | 17u00 | FC Malinswa | - | JK Goka | 9 - 2 |
Zon. | 01/05 | 10u00 | Vosberg Sport | - | FC Weitse Gans | 0 - 3 |
Zon. | 01/05 | 10u00 | Boerenbond Broechem | - | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | 5 - 0 |
Zon. | 01/05 | 11u30 | Dynamica | - | JK Jolika | 2 - 7 |
Zon. | 01/05 | 14u30 | FC Bariton | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 4 |
- | - | - | Union Malinese | - | vrij | |
- | - | - | FC Lucyvo | - | vrij | |
- | - | - | Den Orgel B | - | vrij |
Vorige speeldag | Huidig klassement |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Speeldag 1 (5 september 2021) | |||
FC Malinswa | - | Den Orgel B | 1 - 4 |
Union Malinese | - | JK Jolika | 2 - 1 |
Boerenbond Broechem | - | vrij | |
Vosberg Sport | - | VK Ludwina Bonheiden | 3 - 0 |
Dynamica | - | FC Lucyvo | 1 - 1 |
KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | |
JK Goka | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 |
FC Bariton | - | vrij |
Speeldag 2 (12 september 2021) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | Dynamica | 8 - 5 |
FC Weitse Gans | - | FC Malinswa | 5 - 1 |
VK Ludwina Bonheiden | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 |
Den Orgel B | - | FC Bariton | 5 - 0 |
Vosberg Sport | - | vrij | |
FC Lucyvo | - | Union Malinese | 2 - 1 |
JK Jolika | - | Boerenbond Broechem (ff.) | 5 - 0 |
Speeldag 3 (19 september 2021) | |||
FC Malinswa | - | FC Bariton | 0 - 2 |
Union Malinese | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 6 |
Boerenbond Broechem | - | FC Lucyvo | 4 - 1 |
FC Weitse Gans | - | VK Ludwina Bonheiden | 10 - 1 |
Vosberg Sport | - | JK Jolika | 4 - 0 |
Den Orgel B | - | vrij | |
Dynamica | - | vrij | |
JK Goka | - | vrij |
Speeldag 4 (26 september 2021) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | Boerenbond Broechem | 5 - 0 |
VK Ludwina Bonheiden | - | FC Malinswa | 0 - 5 |
Union Malinese | - | vrij | |
Den Orgel B | - | Dynamica (ff.) | 5 - 0 |
FC Weitse Gans | - | vrij | |
FC Lucyvo | - | Vosberg Sport | 3 - 3 |
FC Bariton | - | vrij | |
JK Jolika | - | JK Goka | 2 - 2 |
Speeldag 5 (3 oktober 2021) | |||
FC Malinswa | - | vrij | |
Union Malinese | - | Den Orgel B | 2 - 0 |
Boerenbond Broechem | - | vrij | |
Vosberg Sport | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 3 |
FC Weitse Gans | - | JK Jolika | 4 - 1 |
VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | |
Dynamica (ff.) | - | FC Bariton | 0 - 5 |
JK Goka | - | FC Lucyvo | 2 - 2 |
Speeldag 6 (10 oktober 2021) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | JK Goka | 4 - 0 |
Vosberg Sport | - | vrij | |
Dynamica | - | vrij | |
Den Orgel B | - | Boerenbond Broechem | 7 - 2 |
FC Malinswa | - | vrij | |
FC Bariton | - | Union Malinese | 0 - 2 |
FC Lucyvo (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 |
JK Jolika (ff.) | - | VK Ludwina Bonheiden | 0 - 5 |
Speeldag 7 (17 oktober 2021) | |||
FC Malinswa | - | Dynamica | 4 - 1 |
Union Malinese | - | vrij | |
FC Weitse Gans | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 0 |
Vosberg Sport | - | Den Orgel B | 2 - 3 |
Boerenbond Broechem | - | FC Bariton | 4 - 0 |
VK Ludwina Bonheiden | - | FC Lucyvo | 1 - 3 |
JK Jolika | - | vrij | |
JK Goka | - | vrij |
Speeldag 8 (24 oktober 2021) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | VK Ludwina Bonheiden | 9 - 6 |
FC Weitse Gans | - | vrij | |
Dynamica | - | Union Malinese | 3 - 2 |
Boerenbond Broechem | - | vrij | |
Den Orgel B | - | JK Goka | 7 - 0 |
FC Lucyvo | - | vrij | |
FC Bariton | - | Vosberg Sport | 2 - 5 |
JK Jolika | - | FC Malinswa | 3 - 2 |
Speeldag 9 (31 oktober 2021) | |||
FC Malinswa | - | Union Malinese | 1 - 4 |
FC Weitse Gans | - | Den Orgel B | 2 - 0 |
Vosberg Sport | - | vrij | |
Boerenbond Broechem | - | Dynamica | 1 - 3 |
VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | |
KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | |
JK Jolika | - | FC Lucyvo | 4 - 2 |
JK Goka | - | FC Bariton | 2 - 1 |
Speeldag 10 (7 november 2021) | |||
Union Malinese | - | Boerenbond Broechem | 2 - 0 |
KWB Voetbal Hombeek | - | JK Jolika | 4 - 4 |
Dynamica | - | Vosberg Sport | 0 - 5 |
JK Goka | - | vrij | |
Den Orgel B | - | VK Ludwina Bonheiden | 8 - 0 |
FC Bariton | - | FC Weitse Gans | 0 - 10 |
FC Lucyvo | - | FC Malinswa | 1 - 2 |
Speeldag 11 (14 november 2021) | |||
FC Malinswa | - | Boerenbond Broechem | 0 - 2 |
Vosberg Sport | - | Union Malinese | 3 - 1 |
FC Weitse Gans | - | vrij | |
VK Ludwina Bonheiden | - | FC Bariton | 2 - 3 |
Den Orgel B | - | vrij | |
JK Jolika | - | vrij | |
FC Lucyvo | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 7 |
JK Goka | - | Dynamica | 5 - 2 |
Speeldag 12 (21 november 2021) | |||
Union Malinese | - | JK Goka | 5 - 3 |
KWB Voetbal Hombeek | - | FC Malinswa | 2 - 1 |
Boerenbond Broechem | - | Vosberg Sport | 3 - 4 |
FC Lucyvo | - | vrij | |
Dynamica | - | FC Weitse Gans | 2 - 2 |
VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | |
Den Orgel B | - | JK Jolika | 2 - 0 |
FC Bariton | - | vrij |
Speeldag 13 (28 november 2021) | |||
FC Malinswa | - | Vosberg Sport | 0 - 2 |
KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | |
FC Weitse Gans | - | Union Malinese | 3 - 2 |
VK Ludwina Bonheiden | - | Dynamica | 1 - 6 |
JK Jolika | - | FC Bariton | 2 - 1 |
FC Lucyvo | - | Den Orgel B | 0 - 1 |
JK Goka | - | Boerenbond Broechem | 2 - 4 |
Speeldag 14 (5 december 2021) | |||
FC Malinswa | - | vrij | |
Union Malinese | - | VK Ludwina Bonheiden | 8 - 0 |
Vosberg Sport | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 |
Boerenbond Broechem (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 |
JK Jolika | - | vrij | |
Dynamica | - | vrij | |
Den Orgel B | - | KWB Voetbal Hombeek | 4 - 2 |
FC Bariton | - | FC Lucyvo | 0 - 3 |
Speeldag 15 (12 december 2021) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | FC Bariton | 5 - 1 |
FC Weitse Gans | - | Vosberg Sport | 4 - 1 |
VK Ludwina Bonheiden | - | Boerenbond Broechem | 1 - 6 |
Den Orgel B | - | vrij | |
Union Malinese | - | vrij | |
JK Jolika | - | Dynamica | 7 - 4 |
JK Goka | - | FC Malinswa | 1 - 2 |
FC Lucyvo | - | vrij |
Speeldag 16 (19 december 2021) | |||
FC Weitse Gans | - | JK Goka | 3 - 2 |
KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | |
VK Ludwina Bonheiden | - | Vosberg Sport | 0 - 6 |
FC Bariton | - | vrij | |
Den Orgel B | - | FC Malinswa | 3 - 2 |
Boerenbond Broechem | - | vrij | |
FC Lucyvo | - | Dynamica | 3 - 3 |
JK Jolika (ff.) | - | Union Malinese | 0 - 5 |
Inhaalwedstrijden (zondag 9 januari 2022) | ||||
FC Weitse Gans | - | Vosberg Sport | 4 - 1 | Speeldag 15 |
Speeldag 17 (16 januari 2022) | |||
FC Malinswa | - | FC Weitse Gans | 0 - 1 |
Union Malinese | - | FC Lucyvo | 1 - 1 |
Vosberg Sport | - | vrij | |
Boerenbond Broechem | - | JK Jolika | 1 - 1 |
Dynamica | - | KWB Voetbal Hombeek | 5 - 3 |
FC Bariton | - | Den Orgel B | 1 - 7 |
JK Goka | - | VK Ludwina Bonheiden | 7 - 2 |
Speeldag 18 (23 januari 2022) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | Union Malinese | 2 - 4 |
VK Ludwina Bonheiden (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 |
Dynamica | - | vrij | |
JK Goka | - | vrij | |
Den Orgel B | - | vrij | |
FC Bariton | - | FC Malinswa | 1 - 1 |
FC Lucyvo | - | Boerenbond Broechem | 3 - 2 |
JK Jolika | - | Vosberg Sport | 0 - 2 |
Speeldag 19 (30 januari 2022) | |||
FC Malinswa | - | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | 5 - 0 |
Union Malinese | - | vrij | |
FC Weitse Gans | - | vrij | |
Vosberg Sport | - | FC Lucyvo | 2 - 3 |
Boerenbond Broechem | - | KWB Voetbal Hombeek | 2 - 2 |
Dynamica | - | Den Orgel B | 1 - 6 |
FC Bariton | - | vrij | |
JK Goka | - | JK Jolika | 2 - 0 |
Speeldag 20 (6 februari 2022) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | Vosberg Sport | 1 - 4 |
Boerenbond Broechem | - | vrij | |
FC Malinswa | - | vrij | |
Den Orgel B | - | Union Malinese | 1 - 1 |
VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | |
JK Jolika | - | FC Weitse Gans | 0 - 6 |
FC Bariton | - | Dynamica | 1 - 1 |
FC Lucyvo | - | JK Goka | 2 - 2 |
Speeldag 21 (13 februari 2022) | |||
FC Malinswa | - | vrij | |
Union Malinese | - | FC Bariton (ff.) | 5 - 0 |
Boerenbond Broechem | - | Den Orgel B | 1 - 4 |
Vosberg Sport | - | vrij | |
FC Weitse Gans | - | FC Lucyvo | 2 - 1 |
VK Ludwina Bonheiden | - | JK Jolika | 0 - 4 |
Dynamica | - | vrij | |
JK Goka | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 2 |
Speeldag 22 (20 februari 2022) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | FC Weitse Gans | 1 - 2 |
JK Goka | - | vrij | |
Dynamica | - | FC Malinswa | 2 - 6 |
Union Malinese | - | vrij | |
Den Orgel B | - | Vosberg Sport | 4 - 2 |
FC Lucyvo | - | VK Ludwina Bonheiden | 3 - 2 |
JK Jolika | - | vrij | |
FC Bariton | - | Boerenbond Broechem | 1 - 1 |
Speeldag 23 (6 maart 2022) | |||
FC Malinswa | - | JK Jolika (ff.) | 5 - 0 |
Union Malinese | - | Dynamica | 5 - 0 |
FC Weitse Gans | - | vrij | |
Vosberg Sport | - | FC Bariton | 4 - 0 |
Boerenbond Broechem | - | vrij | |
VK Ludwina Bonheiden | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 0 |
FC Lucyvo | - | vrij | |
JK Goka | - | Den Orgel B | 1 - 2 |
Speeldag 24 (13 maart 2022) | |||
Union Malinese | - | FC Malinswa | 3 - 0 |
KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | |
VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | |
Dynamica | - | Boerenbond Broechem | 3 - 3 |
Vosberg Sport | - | vrij | |
Den Orgel B | - | FC Weitse Gans | 1 - 6 |
FC Lucyvo | - | JK Jolika | 1 - 1 |
FC Bariton | - | JK Goka | 4 - 5 |
Speeldag 25 (20 maart 2022) | |||
FC Malinswa | - | FC Lucyvo | 5 - 0 |
Vosberg Sport | - | Dynamica | 4 - 2 |
Boerenbond Broechem | - | Union Malinese | 1 - 5 |
FC Weitse Gans | - | FC Bariton (ff.) | 5 - 0 |
VK Ludwina Bonheiden | - | Den Orgel B | 0 - 4 |
JK Goka | - | vrij | |
JK Jolika | - | KWB Voetbal Hombeek | 0 - 1 |
Speeldag 26 (27 maart 2022) | |||
Union Malinese | - | Vosberg Sport | 1 - 6 |
KWB Voetbal Hombeek | - | FC Lucyvo | 6 - 2 |
Boerenbond Broechem | - | FC Malinswa | 0 - 1 |
JK Jolika | - | vrij | |
FC Weitse Gans | - | vrij | |
Dynamica | - | JK Goka | 3 - 2 |
Den Orgel B | - | vrij | |
FC Bariton | - | VK Ludwina Bonheiden | 2 - 2 |
Speeldag 27 (3 april 2022) | |||
FC Malinswa | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 3 |
Vosberg Sport | - | Boerenbond Broechem (ff.) | 5 - 0 |
FC Weitse Gans | - | Dynamica | 6 - 0 |
VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | |
FC Bariton | - | vrij | |
FC Lucyvo | - | vrij | |
JK Jolika (ff.) | - | Den Orgel B | 0 - 5 |
JK Goka | - | Union Malinese | 2 - 3 |
Speeldag 28 (10 april 2022) | |||
Union Malinese | - | FC Weitse Gans | 0 - 3 |
Vosberg Sport | - | FC Malinswa | 1 - 3 |
Boerenbond Broechem | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 |
KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | |
Dynamica | - | VK Ludwina Bonheiden | 4 - 1 |
Den Orgel B | - | FC Lucyvo | 3 - 4 |
FC Bariton | - | JK Jolika | 6 - 0 |
Inhaalwedstrijden (zaterdag 16 april 2022) | ||||
Union Malinese | - | FC Bariton (ff.) | 5 - 0 | Speeldag 21 |
Speeldag 29 (24 april 2022) | |||
KWB Voetbal Hombeek | - | Den Orgel B | 2 - 6 |
FC Weitse Gans | - | Boerenbond Broechem | 2 - 1 |
VK Ludwina Bonheiden | - | Union Malinese | 1 - 9 |
FC Malinswa | - | vrij | |
Dynamica | - | vrij | |
JK Jolika | - | vrij | |
FC Lucyvo | - | FC Bariton | 10 - 2 |
JK Goka | - | Vosberg Sport | 4 - 4 |
Speeldag 30 (1 mei 2022) | |||
FC Malinswa | - | JK Goka | 9 - 2 |
Union Malinese | - | vrij | |
Vosberg Sport | - | FC Weitse Gans | 0 - 3 |
Boerenbond Broechem | - | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | 5 - 0 |
FC Lucyvo | - | vrij | |
Dynamica | - | JK Jolika | 2 - 7 |
Den Orgel B | - | vrij | |
FC Bariton | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 4 |
Verliespunten | Laatste 4 wedstrijden |
Gescoorde doelpunten | Tegendoelpunten |
Lopende reeksen | Nul goals tegen |
Minimaal 1 keer gescoord | Niet gescoord |
Cijfers thuis alle teams | Cijfers uit alle teams |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Weitse Gans | 70 | 36 | 34 |
2 | Den Orgel B | 58 | 28 | 30 |
3 | Vosberg Sport | 47 | 21 | 26 |
4 | Union Malinese | 47 | 25 | 22 |
5 | KWB Voetbal Hombeek | 41 | 22 | 19 |
6 | FC Malinswa | 34 | 15 | 19 |
7 | FC Lucyvo | 31 | 16 | 15 |
8 | Boerenbond Broechem | 25 | 14 | 11 |
9 | JK Jolika | 25 | 16 | 9 |
10 | Dynamica | 23 | 15 | 8 |
11 | JK Goka | 22 | 17 | 5 |
12 | FC Bariton | 16 | 7 | 9 |
13 | VK Ludwina Bonheiden | 10 | 6 | 4 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Weitse Gans | 2 | 0 | 2 |
2 | Den Orgel B | 14 | 8 | 6 |
3 | Vosberg Sport | 25 | 15 | 10 |
4 | Union Malinese | 25 | 11 | 14 |
5 | KWB Voetbal Hombeek | 31 | 14 | 17 |
6 | FC Malinswa | 38 | 21 | 17 |
7 | FC Lucyvo | 41 | 20 | 21 |
8 | Boerenbond Broechem | 47 | 22 | 25 |
9 | JK Jolika | 47 | 20 | 27 |
10 | Dynamica | 49 | 21 | 28 |
11 | JK Goka | 50 | 19 | 31 |
12 | FC Bariton | 56 | 29 | 27 |
13 | VK Ludwina Bonheiden | 62 | 30 | 32 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Weitse Gans | 12 | 6 | 6 |
2 | Den Orgel B | 9 | 0 | 9 |
3 | FC Malinswa | 9 | 3 | 6 |
4 | KWB Voetbal Hombeek | 9 | 3 | 6 |
5 | Union Malinese | 9 | 3 | 6 |
6 | FC Lucyvo | 6 | 3 | 3 |
7 | Boerenbond Broechem | 6 | 6 | 0 |
8 | Dynamica | 6 | 6 | 0 |
9 | Vosberg Sport | 4 | 3 | 1 |
10 | JK Jolika | 3 | 0 | 3 |
11 | FC Bariton | 3 | 3 | 0 |
12 | VK Ludwina Bonheiden | 1 | 0 | 1 |
13 | JK Goka | 1 | 1 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Weitse Gans | 102 | 49 | 53 |
2 | Den Orgel B | 92 | 50 | 42 |
3 | KWB Voetbal Hombeek | 82 | 49 | 33 |
4 | Vosberg Sport | 78 | 34 | 44 |
5 | Union Malinese | 76 | 37 | 39 |
6 | FC Malinswa | 57 | 31 | 26 |
7 | FC Lucyvo | 54 | 31 | 23 |
8 | Dynamica | 53 | 26 | 27 |
9 | JK Goka | 49 | 31 | 18 |
10 | Boerenbond Broechem | 48 | 27 | 21 |
11 | JK Jolika | 42 | 23 | 19 |
12 | FC Bariton | 36 | 21 | 15 |
13 | VK Ludwina Bonheiden | 31 | 12 | 19 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Weitse Gans | 14 | 10 | 4 |
2 | Den Orgel B | 32 | 19 | 13 |
3 | Union Malinese | 39 | 20 | 19 |
4 | Vosberg Sport | 40 | 18 | 22 |
5 | FC Malinswa | 43 | 21 | 22 |
6 | FC Lucyvo | 62 | 31 | 31 |
7 | Boerenbond Broechem | 62 | 26 | 36 |
8 | KWB Voetbal Hombeek | 64 | 35 | 29 |
9 | JK Jolika | 68 | 35 | 33 |
10 | JK Goka | 83 | 29 | 54 |
11 | FC Bariton | 85 | 41 | 44 |
12 | Dynamica | 93 | 43 | 50 |
13 | VK Ludwina Bonheiden | 115 | 51 | 64 |
P. | Ploeg | Gewonnen na elkaar |
LR | Zonder nederlaag |
LR |
1 | FC Weitse Gans | 15 | x | 24 | x |
2 | Den Orgel B | 7 | 11 | ||
3 | Vosberg Sport | 7 | 7 | ||
4 | KWB Voetbal Hombeek | 5 | 5 | ||
5 | Union Malinese | 3 | 8 | ||
6 | FC Malinswa | 3 | 4 | ||
7 | FC Lucyvo | 2 | x | 6 | |
8 | JK Goka | 2 | 4 | ||
9 | FC Bariton | 2 | 3 | ||
10 | JK Jolika | 2 | 3 | ||
11 | Dynamica | 2 | 2 | ||
12 | Boerenbond Broechem | 1 | x | 2 | |
13 | VK Ludwina Bonheiden | 1 | 1 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Weitse Gans | 13 | 4 | 9 |
2 | Vosberg Sport | 9 | 5 | 4 |
3 | Den Orgel B | 8 | 5 | 3 |
4 | Union Malinese | 8 | 6 | 2 |
5 | FC Malinswa | 5 | 3 | 2 |
6 | Boerenbond Broechem | 4 | 3 | 1 |
7 | FC Bariton | 3 | 1 | 2 |
8 | KWB Voetbal Hombeek | 3 | 2 | 1 |
9 | VK Ludwina Bonheiden | 3 | 2 | 1 |
10 | JK Jolika | 2 | 1 | 1 |
11 | FC Lucyvo | 1 | 0 | 1 |
12 | JK Goka | 1 | 1 | 0 |
13 | Dynamica | 0 | 0 | 0 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Weitse Gans | 24 | 12 | 12 |
2 | Union Malinese | 23 | 11 | 12 |
3 | Vosberg Sport | 23 | 11 | 12 |
4 | Den Orgel B | 22 | 12 | 10 |
5 | KWB Voetbal Hombeek | 22 | 12 | 10 |
6 | FC Lucyvo | 21 | 10 | 11 |
7 | FC Malinswa | 19 | 8 | 11 |
8 | Dynamica | 19 | 10 | 9 |
9 | Boerenbond Broechem | 18 | 10 | 8 |
10 | JK Goka | 18 | 11 | 7 |
11 | FC Bariton | 16 | 9 | 7 |
12 | VK Ludwina Bonheiden | 14 | 7 | 7 |
13 | JK Jolika | 13 | 6 | 7 |
P. | Ploeg | Alle Wds. | Thuis | Uit |
1 | FC Weitse Gans | 0 | 0 | 0 |
2 | Union Malinese | 1 | 1 | 0 |
3 | Vosberg Sport | 1 | 1 | 0 |
4 | Den Orgel B | 2 | 0 | 2 |
5 | KWB Voetbal Hombeek | 2 | 0 | 2 |
6 | FC Lucyvo | 3 | 2 | 1 |
7 | FC Malinswa | 5 | 4 | 1 |
8 | Dynamica | 5 | 2 | 3 |
9 | Boerenbond Broechem | 6 | 2 | 4 |
10 | JK Goka | 6 | 1 | 5 |
11 | FC Bariton | 8 | 3 | 5 |
12 | VK Ludwina Bonheiden | 10 | 5 | 5 |
13 | JK Jolika | 11 | 6 | 5 |
P. | Ploeg | AT | WT | GT | VT | D+T | D-T | TPT |
1 | FC Weitse Gans | 12 | 12 | 0 | 0 | 49 | 10 | 36 |
2 | Den Orgel B | 12 | 9 | 1 | 2 | 50 | 19 | 28 |
3 | Union Malinese | 12 | 8 | 1 | 3 | 37 | 20 | 25 |
4 | KWB Voetbal Hombeek | 12 | 7 | 1 | 4 | 49 | 35 | 22 |
5 | Vosberg Sport | 12 | 7 | 0 | 5 | 34 | 18 | 21 |
6 | JK Goka | 12 | 5 | 2 | 5 | 31 | 29 | 17 |
7 | JK Jolika | 12 | 5 | 1 | 6 | 23 | 35 | 16 |
8 | FC Lucyvo | 12 | 4 | 4 | 4 | 31 | 31 | 16 |
9 | FC Malinswa | 12 | 5 | 0 | 7 | 31 | 21 | 15 |
10 | Dynamica | 12 | 4 | 3 | 5 | 26 | 43 | 15 |
11 | Boerenbond Broechem | 12 | 4 | 2 | 6 | 27 | 26 | 14 |
12 | FC Bariton | 12 | 1 | 4 | 7 | 21 | 41 | 7 |
13 | VK Ludwina Bonheiden | 12 | 2 | 0 | 10 | 12 | 51 | 6 |
P. | Ploeg | AU | WU | GU | VU | D+U | D-U | TPU |
1 | FC Weitse Gans | 12 | 11 | 1 | 0 | 53 | 4 | 34 |
2 | Den Orgel B | 12 | 10 | 0 | 2 | 42 | 13 | 30 |
3 | Vosberg Sport | 12 | 8 | 2 | 2 | 44 | 22 | 26 |
4 | Union Malinese | 12 | 7 | 1 | 4 | 39 | 19 | 22 |
5 | FC Malinswa | 12 | 6 | 1 | 5 | 26 | 22 | 19 |
6 | KWB Voetbal Hombeek | 12 | 6 | 1 | 5 | 33 | 29 | 19 |
7 | FC Lucyvo | 12 | 4 | 3 | 5 | 23 | 31 | 15 |
8 | Boerenbond Broechem | 12 | 3 | 2 | 7 | 21 | 36 | 11 |
9 | FC Bariton | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | 44 | 9 |
10 | JK Jolika | 12 | 2 | 3 | 7 | 19 | 33 | 9 |
11 | Dynamica | 12 | 2 | 2 | 8 | 27 | 50 | 8 |
12 | JK Goka | 12 | 1 | 2 | 9 | 18 | 54 | 5 |
13 | VK Ludwina Bonheiden | 12 | 1 | 1 | 10 | 19 | 64 | 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Boerenbond Broechem | - | vrij | Speeldag | |
12/09/2021 | 2 | JK Jolika | - | Boerenbond Broechem (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | Boerenbond Broechem | - | FC Lucyvo | 4 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | KWB Voetbal Hombeek | - | Boerenbond Broechem | 5 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | Boerenbond Broechem | - | vrij | Speeldag | |
10/10/2021 | 6 | Den Orgel B | - | Boerenbond Broechem | 7 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Boerenbond Broechem | - | FC Bariton | 4 - 0 | |
24/10/2021 | 8 | Boerenbond Broechem | - | vrij | Speeldag | |
31/10/2021 | 9 | Boerenbond Broechem | - | Dynamica | 1 - 3 | |
07/11/2021 | 10 | Union Malinese | - | Boerenbond Broechem | 2 - 0 | |
14/11/2021 | 11 | FC Malinswa | - | Boerenbond Broechem | 0 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | Boerenbond Broechem | - | Vosberg Sport | 3 - 4 | |
28/11/2021 | 13 | JK Goka | - | Boerenbond Broechem | 2 - 4 | |
05/12/2021 | 14 | Boerenbond Broechem (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 | |
12/12/2021 | 15 | VK Ludwina Bonheiden | - | Boerenbond Broechem | 1 - 6 | |
19/12/2021 | 16 | Boerenbond Broechem | - | vrij | Speeldag | |
16/01/2022 | 17 | Boerenbond Broechem | - | JK Jolika | 1 - 1 | |
23/01/2022 | 18 | FC Lucyvo | - | Boerenbond Broechem | 3 - 2 | |
30/01/2022 | 19 | Boerenbond Broechem | - | KWB Voetbal Hombeek | 2 - 2 | |
06/02/2022 | 20 | Boerenbond Broechem | - | vrij | Speeldag | |
13/02/2022 | 21 | Boerenbond Broechem | - | Den Orgel B | 1 - 4 | |
20/02/2022 | 22 | FC Bariton | - | Boerenbond Broechem | 1 - 1 | |
06/03/2022 | 23 | Boerenbond Broechem | - | vrij | Speeldag | |
13/03/2022 | 24 | Dynamica | - | Boerenbond Broechem | 3 - 3 | |
20/03/2022 | 25 | Boerenbond Broechem | - | Union Malinese | 1 - 5 | |
27/03/2022 | 26 | Boerenbond Broechem | - | FC Malinswa | 0 - 1 | |
03/04/2022 | 27 | Vosberg Sport | - | Boerenbond Broechem (ff.) | 5 - 0 | |
10/04/2022 | 28 | Boerenbond Broechem | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 | |
24/04/2022 | 29 | FC Weitse Gans | - | Boerenbond Broechem | 2 - 1 | |
01/05/2022 | 30 | Boerenbond Broechem | - | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | 5 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Malinswa | - | Den Orgel B | 1 - 4 | |
12/09/2021 | 2 | Den Orgel B | - | FC Bariton | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | Den Orgel B | - | vrij | Speeldag | |
26/09/2021 | 4 | Den Orgel B | - | Dynamica (ff.) | 5 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | Union Malinese | - | Den Orgel B | 2 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | Den Orgel B | - | Boerenbond Broechem | 7 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Vosberg Sport | - | Den Orgel B | 2 - 3 | |
24/10/2021 | 8 | Den Orgel B | - | JK Goka | 7 - 0 | |
31/10/2021 | 9 | FC Weitse Gans | - | Den Orgel B | 2 - 0 | |
07/11/2021 | 10 | Den Orgel B | - | VK Ludwina Bonheiden | 8 - 0 | |
14/11/2021 | 11 | Den Orgel B | - | vrij | Speeldag | |
21/11/2021 | 12 | Den Orgel B | - | JK Jolika | 2 - 0 | |
28/11/2021 | 13 | FC Lucyvo | - | Den Orgel B | 0 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | Den Orgel B | - | KWB Voetbal Hombeek | 4 - 2 | |
12/12/2021 | 15 | Den Orgel B | - | vrij | Speeldag | |
19/12/2021 | 16 | Den Orgel B | - | FC Malinswa | 3 - 2 | |
16/01/2022 | 17 | FC Bariton | - | Den Orgel B | 1 - 7 | |
23/01/2022 | 18 | Den Orgel B | - | vrij | Speeldag | |
30/01/2022 | 19 | Dynamica | - | Den Orgel B | 1 - 6 | |
06/02/2022 | 20 | Den Orgel B | - | Union Malinese | 1 - 1 | |
13/02/2022 | 21 | Boerenbond Broechem | - | Den Orgel B | 1 - 4 | |
20/02/2022 | 22 | Den Orgel B | - | Vosberg Sport | 4 - 2 | |
06/03/2022 | 23 | JK Goka | - | Den Orgel B | 1 - 2 | |
13/03/2022 | 24 | Den Orgel B | - | FC Weitse Gans | 1 - 6 | |
20/03/2022 | 25 | VK Ludwina Bonheiden | - | Den Orgel B | 0 - 4 | |
27/03/2022 | 26 | Den Orgel B | - | vrij | Speeldag | |
03/04/2022 | 27 | JK Jolika (ff.) | - | Den Orgel B | 0 - 5 | |
10/04/2022 | 28 | Den Orgel B | - | FC Lucyvo | 3 - 4 | |
24/04/2022 | 29 | KWB Voetbal Hombeek | - | Den Orgel B | 2 - 6 | |
01/05/2022 | 30 | Den Orgel B | - | vrij | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Dynamica | - | FC Lucyvo | 1 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | KWB Voetbal Hombeek | - | Dynamica | 8 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | Dynamica | - | vrij | Speeldag | |
26/09/2021 | 4 | Den Orgel B | - | Dynamica (ff.) | 5 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | Dynamica (ff.) | - | FC Bariton | 0 - 5 | |
10/10/2021 | 6 | Dynamica | - | vrij | Speeldag | |
17/10/2021 | 7 | FC Malinswa | - | Dynamica | 4 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | Dynamica | - | Union Malinese | 3 - 2 | |
31/10/2021 | 9 | Boerenbond Broechem | - | Dynamica | 1 - 3 | |
07/11/2021 | 10 | Dynamica | - | Vosberg Sport | 0 - 5 | |
14/11/2021 | 11 | JK Goka | - | Dynamica | 5 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | Dynamica | - | FC Weitse Gans | 2 - 2 | |
28/11/2021 | 13 | VK Ludwina Bonheiden | - | Dynamica | 1 - 6 | |
05/12/2021 | 14 | Dynamica | - | vrij | Speeldag | |
12/12/2021 | 15 | JK Jolika | - | Dynamica | 7 - 4 | |
19/12/2021 | 16 | FC Lucyvo | - | Dynamica | 3 - 3 | |
16/01/2022 | 17 | Dynamica | - | KWB Voetbal Hombeek | 5 - 3 | |
23/01/2022 | 18 | Dynamica | - | vrij | Speeldag | |
30/01/2022 | 19 | Dynamica | - | Den Orgel B | 1 - 6 | |
06/02/2022 | 20 | FC Bariton | - | Dynamica | 1 - 1 | |
13/02/2022 | 21 | Dynamica | - | vrij | Speeldag | |
20/02/2022 | 22 | Dynamica | - | FC Malinswa | 2 - 6 | |
06/03/2022 | 23 | Union Malinese | - | Dynamica | 5 - 0 | |
13/03/2022 | 24 | Dynamica | - | Boerenbond Broechem | 3 - 3 | |
20/03/2022 | 25 | Vosberg Sport | - | Dynamica | 4 - 2 | |
27/03/2022 | 26 | Dynamica | - | JK Goka | 3 - 2 | |
03/04/2022 | 27 | FC Weitse Gans | - | Dynamica | 6 - 0 | |
10/04/2022 | 28 | Dynamica | - | VK Ludwina Bonheiden | 4 - 1 | |
24/04/2022 | 29 | Dynamica | - | vrij | Speeldag | |
01/05/2022 | 30 | Dynamica | - | JK Jolika | 2 - 7 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Bariton | - | vrij | Speeldag | |
12/09/2021 | 2 | Den Orgel B | - | FC Bariton | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | FC Malinswa | - | FC Bariton | 0 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | FC Bariton | - | vrij | Speeldag | |
03/10/2021 | 5 | Dynamica (ff.) | - | FC Bariton | 0 - 5 | |
10/10/2021 | 6 | FC Bariton | - | Union Malinese | 0 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Boerenbond Broechem | - | FC Bariton | 4 - 0 | |
24/10/2021 | 8 | FC Bariton | - | Vosberg Sport | 2 - 5 | |
31/10/2021 | 9 | JK Goka | - | FC Bariton | 2 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | FC Bariton | - | FC Weitse Gans | 0 - 10 | |
14/11/2021 | 11 | VK Ludwina Bonheiden | - | FC Bariton | 2 - 3 | |
21/11/2021 | 12 | FC Bariton | - | vrij | Speeldag | |
28/11/2021 | 13 | JK Jolika | - | FC Bariton | 2 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | FC Bariton | - | FC Lucyvo | 0 - 3 | |
12/12/2021 | 15 | KWB Voetbal Hombeek | - | FC Bariton | 5 - 1 | |
19/12/2021 | 16 | FC Bariton | - | vrij | Speeldag | |
16/01/2022 | 17 | FC Bariton | - | Den Orgel B | 1 - 7 | |
23/01/2022 | 18 | FC Bariton | - | FC Malinswa | 1 - 1 | |
30/01/2022 | 19 | FC Bariton | - | vrij | Speeldag | |
06/02/2022 | 20 | FC Bariton | - | Dynamica | 1 - 1 | |
13/02/2022 | 21 | Union Malinese | - | FC Bariton (ff.) | 16/04 Speeldag | |
20/02/2022 | 22 | FC Bariton | - | Boerenbond Broechem | 1 - 1 | |
06/03/2022 | 23 | Vosberg Sport | - | FC Bariton | 4 - 0 | |
13/03/2022 | 24 | FC Bariton | - | JK Goka | 4 - 5 | |
20/03/2022 | 25 | FC Weitse Gans | - | FC Bariton (ff.) | 5 - 0 | |
27/03/2022 | 26 | FC Bariton | - | VK Ludwina Bonheiden | 2 - 2 | |
03/04/2022 | 27 | FC Bariton | - | vrij | Speeldag | |
10/04/2022 | 28 | FC Bariton | - | JK Jolika | 6 - 0 | |
16/04/2022 | 21 | Union Malinese | - | FC Bariton (ff.) | 5 - 0 | |
24/04/2022 | 29 | FC Lucyvo | - | FC Bariton | 10 - 2 | |
01/05/2022 | 30 | FC Bariton | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Dynamica | - | FC Lucyvo | 1 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | FC Lucyvo | - | Union Malinese | 2 - 1 | |
19/09/2021 | 3 | Boerenbond Broechem | - | FC Lucyvo | 4 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | FC Lucyvo | - | Vosberg Sport | 3 - 3 | |
03/10/2021 | 5 | JK Goka | - | FC Lucyvo | 2 - 2 | |
10/10/2021 | 6 | FC Lucyvo (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 | |
17/10/2021 | 7 | VK Ludwina Bonheiden | - | FC Lucyvo | 1 - 3 | |
24/10/2021 | 8 | FC Lucyvo | - | vrij | Speeldag | |
31/10/2021 | 9 | JK Jolika | - | FC Lucyvo | 4 - 2 | |
07/11/2021 | 10 | FC Lucyvo | - | FC Malinswa | 1 - 2 | |
14/11/2021 | 11 | FC Lucyvo | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 7 | |
21/11/2021 | 12 | FC Lucyvo | - | vrij | Speeldag | |
28/11/2021 | 13 | FC Lucyvo | - | Den Orgel B | 0 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | FC Bariton | - | FC Lucyvo | 0 - 3 | |
12/12/2021 | 15 | FC Lucyvo | - | vrij | Speeldag | |
19/12/2021 | 16 | FC Lucyvo | - | Dynamica | 3 - 3 | |
16/01/2022 | 17 | Union Malinese | - | FC Lucyvo | 1 - 1 | |
23/01/2022 | 18 | FC Lucyvo | - | Boerenbond Broechem | 3 - 2 | |
30/01/2022 | 19 | Vosberg Sport | - | FC Lucyvo | 2 - 3 | |
06/02/2022 | 20 | FC Lucyvo | - | JK Goka | 2 - 2 | |
13/02/2022 | 21 | FC Weitse Gans | - | FC Lucyvo | 2 - 1 | |
20/02/2022 | 22 | FC Lucyvo | - | VK Ludwina Bonheiden | 3 - 2 | |
06/03/2022 | 23 | FC Lucyvo | - | vrij | Speeldag | |
13/03/2022 | 24 | FC Lucyvo | - | JK Jolika | 1 - 1 | |
20/03/2022 | 25 | FC Malinswa | - | FC Lucyvo | 5 - 0 | |
27/03/2022 | 26 | KWB Voetbal Hombeek | - | FC Lucyvo | 6 - 2 | |
03/04/2022 | 27 | FC Lucyvo | - | vrij | Speeldag | |
10/04/2022 | 28 | Den Orgel B | - | FC Lucyvo | 3 - 4 | |
24/04/2022 | 29 | FC Lucyvo | - | FC Bariton | 10 - 2 | |
01/05/2022 | 30 | FC Lucyvo | - | vrij | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | FC Malinswa | - | Den Orgel B | 1 - 4 | |
12/09/2021 | 2 | FC Weitse Gans | - | FC Malinswa | 5 - 1 | |
19/09/2021 | 3 | FC Malinswa | - | FC Bariton | 0 - 2 | |
26/09/2021 | 4 | VK Ludwina Bonheiden | - | FC Malinswa | 0 - 5 | |
03/10/2021 | 5 | FC Malinswa | - | vrij | Speeldag | |
10/10/2021 | 6 | FC Malinswa | - | vrij | Speeldag | |
17/10/2021 | 7 | FC Malinswa | - | Dynamica | 4 - 1 | |
24/10/2021 | 8 | JK Jolika | - | FC Malinswa | 3 - 2 | |
31/10/2021 | 9 | FC Malinswa | - | Union Malinese | 1 - 4 | |
07/11/2021 | 10 | FC Lucyvo | - | FC Malinswa | 1 - 2 | |
14/11/2021 | 11 | FC Malinswa | - | Boerenbond Broechem | 0 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | KWB Voetbal Hombeek | - | FC Malinswa | 2 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | FC Malinswa | - | Vosberg Sport | 0 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | FC Malinswa | - | vrij | Speeldag | |
12/12/2021 | 15 | JK Goka | - | FC Malinswa | 1 - 2 | |
19/12/2021 | 16 | Den Orgel B | - | FC Malinswa | 3 - 2 | |
16/01/2022 | 17 | FC Malinswa | - | FC Weitse Gans | 0 - 1 | |
23/01/2022 | 18 | FC Bariton | - | FC Malinswa | 1 - 1 | |
30/01/2022 | 19 | FC Malinswa | - | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | 5 - 0 | |
06/02/2022 | 20 | FC Malinswa | - | vrij | Speeldag | |
13/02/2022 | 21 | FC Malinswa | - | vrij | Speeldag | |
20/02/2022 | 22 | Dynamica | - | FC Malinswa | 2 - 6 | |
06/03/2022 | 23 | FC Malinswa | - | JK Jolika (ff.) | 5 - 0 | |
13/03/2022 | 24 | Union Malinese | - | FC Malinswa | 3 - 0 | |
20/03/2022 | 25 | FC Malinswa | - | FC Lucyvo | 5 - 0 | |
27/03/2022 | 26 | Boerenbond Broechem | - | FC Malinswa | 0 - 1 | |
03/04/2022 | 27 | FC Malinswa | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 3 | |
10/04/2022 | 28 | Vosberg Sport | - | FC Malinswa | 1 - 3 | |
24/04/2022 | 29 | FC Malinswa | - | vrij | Speeldag | |
01/05/2022 | 30 | FC Malinswa | - | JK Goka | 9 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | JK Goka | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 | |
12/09/2021 | 2 | FC Weitse Gans | - | FC Malinswa | 5 - 1 | |
19/09/2021 | 3 | FC Weitse Gans | - | VK Ludwina Bonheiden | 10 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | FC Weitse Gans | - | vrij | Speeldag | |
03/10/2021 | 5 | FC Weitse Gans | - | JK Jolika | 4 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | FC Lucyvo (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 | |
17/10/2021 | 7 | FC Weitse Gans | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 0 | |
24/10/2021 | 8 | FC Weitse Gans | - | vrij | Speeldag | |
31/10/2021 | 9 | FC Weitse Gans | - | Den Orgel B | 2 - 0 | |
07/11/2021 | 10 | FC Bariton | - | FC Weitse Gans | 0 - 10 | |
14/11/2021 | 11 | FC Weitse Gans | - | vrij | Speeldag | |
21/11/2021 | 12 | Dynamica | - | FC Weitse Gans | 2 - 2 | |
28/11/2021 | 13 | FC Weitse Gans | - | Union Malinese | 3 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | Boerenbond Broechem (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 | |
12/12/2021 | 15 | FC Weitse Gans | - | Vosberg Sport | 09/01 Speeldag | |
19/12/2021 | 16 | FC Weitse Gans | - | JK Goka | 3 - 2 | |
09/01/2022 | 15 | FC Weitse Gans | - | Vosberg Sport | 4 - 1 | |
16/01/2022 | 17 | FC Malinswa | - | FC Weitse Gans | 0 - 1 | |
23/01/2022 | 18 | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 | |
30/01/2022 | 19 | FC Weitse Gans | - | vrij | Speeldag | |
06/02/2022 | 20 | JK Jolika | - | FC Weitse Gans | 0 - 6 | |
13/02/2022 | 21 | FC Weitse Gans | - | FC Lucyvo | 2 - 1 | |
20/02/2022 | 22 | KWB Voetbal Hombeek | - | FC Weitse Gans | 1 - 2 | |
06/03/2022 | 23 | FC Weitse Gans | - | vrij | Speeldag | |
13/03/2022 | 24 | Den Orgel B | - | FC Weitse Gans | 1 - 6 | |
20/03/2022 | 25 | FC Weitse Gans | - | FC Bariton (ff.) | 5 - 0 | |
27/03/2022 | 26 | FC Weitse Gans | - | vrij | Speeldag | |
03/04/2022 | 27 | FC Weitse Gans | - | Dynamica | 6 - 0 | |
10/04/2022 | 28 | Union Malinese | - | FC Weitse Gans | 0 - 3 | |
24/04/2022 | 29 | FC Weitse Gans | - | Boerenbond Broechem | 2 - 1 | |
01/05/2022 | 30 | Vosberg Sport | - | FC Weitse Gans | 0 - 3 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | JK Goka | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 | |
12/09/2021 | 2 | VK Ludwina Bonheiden | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | JK Goka | - | vrij | Speeldag | |
26/09/2021 | 4 | JK Jolika | - | JK Goka | 2 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | JK Goka | - | FC Lucyvo | 2 - 2 | |
10/10/2021 | 6 | KWB Voetbal Hombeek | - | JK Goka | 4 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | JK Goka | - | vrij | Speeldag | |
24/10/2021 | 8 | Den Orgel B | - | JK Goka | 7 - 0 | |
31/10/2021 | 9 | JK Goka | - | FC Bariton | 2 - 1 | |
07/11/2021 | 10 | JK Goka | - | vrij | Speeldag | |
14/11/2021 | 11 | JK Goka | - | Dynamica | 5 - 2 | |
21/11/2021 | 12 | Union Malinese | - | JK Goka | 5 - 3 | |
28/11/2021 | 13 | JK Goka | - | Boerenbond Broechem | 2 - 4 | |
05/12/2021 | 14 | Vosberg Sport | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 | |
12/12/2021 | 15 | JK Goka | - | FC Malinswa | 1 - 2 | |
19/12/2021 | 16 | FC Weitse Gans | - | JK Goka | 3 - 2 | |
16/01/2022 | 17 | JK Goka | - | VK Ludwina Bonheiden | 7 - 2 | |
23/01/2022 | 18 | JK Goka | - | vrij | Speeldag | |
30/01/2022 | 19 | JK Goka | - | JK Jolika | 2 - 0 | |
06/02/2022 | 20 | FC Lucyvo | - | JK Goka | 2 - 2 | |
13/02/2022 | 21 | JK Goka | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 2 | |
20/02/2022 | 22 | JK Goka | - | vrij | Speeldag | |
06/03/2022 | 23 | JK Goka | - | Den Orgel B | 1 - 2 | |
13/03/2022 | 24 | FC Bariton | - | JK Goka | 4 - 5 | |
20/03/2022 | 25 | JK Goka | - | vrij | Speeldag | |
27/03/2022 | 26 | Dynamica | - | JK Goka | 3 - 2 | |
03/04/2022 | 27 | JK Goka | - | Union Malinese | 2 - 3 | |
10/04/2022 | 28 | Boerenbond Broechem | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 | |
24/04/2022 | 29 | JK Goka | - | Vosberg Sport | 4 - 4 | |
01/05/2022 | 30 | FC Malinswa | - | JK Goka | 9 - 2 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Union Malinese | - | JK Jolika | 2 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | JK Jolika | - | Boerenbond Broechem (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | Vosberg Sport | - | JK Jolika | 4 - 0 | |
26/09/2021 | 4 | JK Jolika | - | JK Goka | 2 - 2 | |
03/10/2021 | 5 | FC Weitse Gans | - | JK Jolika | 4 - 1 | |
10/10/2021 | 6 | JK Jolika (ff.) | - | VK Ludwina Bonheiden | 0 - 5 | |
17/10/2021 | 7 | JK Jolika | - | vrij | Speeldag | |
24/10/2021 | 8 | JK Jolika | - | FC Malinswa | 3 - 2 | |
31/10/2021 | 9 | JK Jolika | - | FC Lucyvo | 4 - 2 | |
07/11/2021 | 10 | KWB Voetbal Hombeek | - | JK Jolika | 4 - 4 | |
14/11/2021 | 11 | JK Jolika | - | vrij | Speeldag | |
21/11/2021 | 12 | Den Orgel B | - | JK Jolika | 2 - 0 | |
28/11/2021 | 13 | JK Jolika | - | FC Bariton | 2 - 1 | |
05/12/2021 | 14 | JK Jolika | - | vrij | Speeldag | |
12/12/2021 | 15 | JK Jolika | - | Dynamica | 7 - 4 | |
19/12/2021 | 16 | JK Jolika (ff.) | - | Union Malinese | 0 - 5 | |
16/01/2022 | 17 | Boerenbond Broechem | - | JK Jolika | 1 - 1 | |
23/01/2022 | 18 | JK Jolika | - | Vosberg Sport | 0 - 2 | |
30/01/2022 | 19 | JK Goka | - | JK Jolika | 2 - 0 | |
06/02/2022 | 20 | JK Jolika | - | FC Weitse Gans | 0 - 6 | |
13/02/2022 | 21 | VK Ludwina Bonheiden | - | JK Jolika | 0 - 4 | |
20/02/2022 | 22 | JK Jolika | - | vrij | Speeldag | |
06/03/2022 | 23 | FC Malinswa | - | JK Jolika (ff.) | 5 - 0 | |
13/03/2022 | 24 | FC Lucyvo | - | JK Jolika | 1 - 1 | |
20/03/2022 | 25 | JK Jolika | - | KWB Voetbal Hombeek | 0 - 1 | |
27/03/2022 | 26 | JK Jolika | - | vrij | Speeldag | |
03/04/2022 | 27 | JK Jolika (ff.) | - | Den Orgel B | 0 - 5 | |
10/04/2022 | 28 | FC Bariton | - | JK Jolika | 6 - 0 | |
24/04/2022 | 29 | JK Jolika | - | vrij | Speeldag | |
01/05/2022 | 30 | Dynamica | - | JK Jolika | 2 - 7 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | Speeldag | |
12/09/2021 | 2 | KWB Voetbal Hombeek | - | Dynamica | 8 - 5 | |
19/09/2021 | 3 | Union Malinese | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 6 | |
26/09/2021 | 4 | KWB Voetbal Hombeek | - | Boerenbond Broechem | 5 - 0 | |
03/10/2021 | 5 | Vosberg Sport | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 3 | |
10/10/2021 | 6 | KWB Voetbal Hombeek | - | JK Goka | 4 - 0 | |
17/10/2021 | 7 | FC Weitse Gans | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 0 | |
24/10/2021 | 8 | KWB Voetbal Hombeek | - | VK Ludwina Bonheiden | 9 - 6 | |
31/10/2021 | 9 | KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | Speeldag | |
07/11/2021 | 10 | KWB Voetbal Hombeek | - | JK Jolika | 4 - 4 | |
14/11/2021 | 11 | FC Lucyvo | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 7 | |
21/11/2021 | 12 | KWB Voetbal Hombeek | - | FC Malinswa | 2 - 1 | |
28/11/2021 | 13 | KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | Speeldag | |
05/12/2021 | 14 | Den Orgel B | - | KWB Voetbal Hombeek | 4 - 2 | |
12/12/2021 | 15 | KWB Voetbal Hombeek | - | FC Bariton | 5 - 1 | |
19/12/2021 | 16 | KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | Speeldag | |
16/01/2022 | 17 | Dynamica | - | KWB Voetbal Hombeek | 5 - 3 | |
23/01/2022 | 18 | KWB Voetbal Hombeek | - | Union Malinese | 2 - 4 | |
30/01/2022 | 19 | Boerenbond Broechem | - | KWB Voetbal Hombeek | 2 - 2 | |
06/02/2022 | 20 | KWB Voetbal Hombeek | - | Vosberg Sport | 1 - 4 | |
13/02/2022 | 21 | JK Goka | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 2 | |
20/02/2022 | 22 | KWB Voetbal Hombeek | - | FC Weitse Gans | 1 - 2 | |
06/03/2022 | 23 | VK Ludwina Bonheiden | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 0 | |
13/03/2022 | 24 | KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | Speeldag | |
20/03/2022 | 25 | JK Jolika | - | KWB Voetbal Hombeek | 0 - 1 | |
27/03/2022 | 26 | KWB Voetbal Hombeek | - | FC Lucyvo | 6 - 2 | |
03/04/2022 | 27 | FC Malinswa | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 3 | |
10/04/2022 | 28 | KWB Voetbal Hombeek | - | vrij | Speeldag | |
24/04/2022 | 29 | KWB Voetbal Hombeek | - | Den Orgel B | 2 - 6 | |
01/05/2022 | 30 | FC Bariton | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 4 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Union Malinese | - | JK Jolika | 2 - 1 | |
12/09/2021 | 2 | FC Lucyvo | - | Union Malinese | 2 - 1 | |
19/09/2021 | 3 | Union Malinese | - | KWB Voetbal Hombeek | 3 - 6 | |
26/09/2021 | 4 | Union Malinese | - | vrij | Speeldag | |
03/10/2021 | 5 | Union Malinese | - | Den Orgel B | 2 - 0 | |
10/10/2021 | 6 | FC Bariton | - | Union Malinese | 0 - 2 | |
17/10/2021 | 7 | Union Malinese | - | vrij | Speeldag | |
24/10/2021 | 8 | Dynamica | - | Union Malinese | 3 - 2 | |
31/10/2021 | 9 | FC Malinswa | - | Union Malinese | 1 - 4 | |
07/11/2021 | 10 | Union Malinese | - | Boerenbond Broechem | 2 - 0 | |
14/11/2021 | 11 | Vosberg Sport | - | Union Malinese | 3 - 1 | |
21/11/2021 | 12 | Union Malinese | - | JK Goka | 5 - 3 | |
28/11/2021 | 13 | FC Weitse Gans | - | Union Malinese | 3 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | Union Malinese | - | VK Ludwina Bonheiden | 8 - 0 | |
12/12/2021 | 15 | Union Malinese | - | vrij | Speeldag | |
19/12/2021 | 16 | JK Jolika (ff.) | - | Union Malinese | 0 - 5 | |
16/01/2022 | 17 | Union Malinese | - | FC Lucyvo | 1 - 1 | |
23/01/2022 | 18 | KWB Voetbal Hombeek | - | Union Malinese | 2 - 4 | |
30/01/2022 | 19 | Union Malinese | - | vrij | Speeldag | |
06/02/2022 | 20 | Den Orgel B | - | Union Malinese | 1 - 1 | |
13/02/2022 | 21 | Union Malinese | - | FC Bariton (ff.) | 16/04 Speeldag | |
20/02/2022 | 22 | Union Malinese | - | vrij | Speeldag | |
06/03/2022 | 23 | Union Malinese | - | Dynamica | 5 - 0 | |
13/03/2022 | 24 | Union Malinese | - | FC Malinswa | 3 - 0 | |
20/03/2022 | 25 | Boerenbond Broechem | - | Union Malinese | 1 - 5 | |
27/03/2022 | 26 | Union Malinese | - | Vosberg Sport | 1 - 6 | |
03/04/2022 | 27 | JK Goka | - | Union Malinese | 2 - 3 | |
10/04/2022 | 28 | Union Malinese | - | FC Weitse Gans | 0 - 3 | |
16/04/2022 | 21 | Union Malinese | - | FC Bariton (ff.) | 5 - 0 | |
24/04/2022 | 29 | VK Ludwina Bonheiden | - | Union Malinese | 1 - 9 | |
01/05/2022 | 30 | Union Malinese | - | vrij | Speeldag |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Vosberg Sport | - | VK Ludwina Bonheiden | 3 - 0 | |
12/09/2021 | 2 | VK Ludwina Bonheiden | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 | |
19/09/2021 | 3 | FC Weitse Gans | - | VK Ludwina Bonheiden | 10 - 1 | |
26/09/2021 | 4 | VK Ludwina Bonheiden | - | FC Malinswa | 0 - 5 | |
03/10/2021 | 5 | VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | Speeldag | |
10/10/2021 | 6 | JK Jolika (ff.) | - | VK Ludwina Bonheiden | 0 - 5 | |
17/10/2021 | 7 | VK Ludwina Bonheiden | - | FC Lucyvo | 1 - 3 | |
24/10/2021 | 8 | KWB Voetbal Hombeek | - | VK Ludwina Bonheiden | 9 - 6 | |
31/10/2021 | 9 | VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | Speeldag | |
07/11/2021 | 10 | Den Orgel B | - | VK Ludwina Bonheiden | 8 - 0 | |
14/11/2021 | 11 | VK Ludwina Bonheiden | - | FC Bariton | 2 - 3 | |
21/11/2021 | 12 | VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | Speeldag | |
28/11/2021 | 13 | VK Ludwina Bonheiden | - | Dynamica | 1 - 6 | |
05/12/2021 | 14 | Union Malinese | - | VK Ludwina Bonheiden | 8 - 0 | |
12/12/2021 | 15 | VK Ludwina Bonheiden | - | Boerenbond Broechem | 1 - 6 | |
19/12/2021 | 16 | VK Ludwina Bonheiden | - | Vosberg Sport | 0 - 6 | |
16/01/2022 | 17 | JK Goka | - | VK Ludwina Bonheiden | 7 - 2 | |
23/01/2022 | 18 | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | - | FC Weitse Gans | 0 - 5 | |
30/01/2022 | 19 | FC Malinswa | - | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | 5 - 0 | |
06/02/2022 | 20 | VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | Speeldag | |
13/02/2022 | 21 | VK Ludwina Bonheiden | - | JK Jolika | 0 - 4 | |
20/02/2022 | 22 | FC Lucyvo | - | VK Ludwina Bonheiden | 3 - 2 | |
06/03/2022 | 23 | VK Ludwina Bonheiden | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 0 | |
13/03/2022 | 24 | VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | Speeldag | |
20/03/2022 | 25 | VK Ludwina Bonheiden | - | Den Orgel B | 0 - 4 | |
27/03/2022 | 26 | FC Bariton | - | VK Ludwina Bonheiden | 2 - 2 | |
03/04/2022 | 27 | VK Ludwina Bonheiden | - | vrij | Speeldag | |
10/04/2022 | 28 | Dynamica | - | VK Ludwina Bonheiden | 4 - 1 | |
24/04/2022 | 29 | VK Ludwina Bonheiden | - | Union Malinese | 1 - 9 | |
01/05/2022 | 30 | Boerenbond Broechem | - | VK Ludwina Bonheiden (ff.) | 5 - 0 |
DATUM | DAG | WEDSTRIJD | Uitslag | |||
05/09/2021 | 1 | Vosberg Sport | - | VK Ludwina Bonheiden | 3 - 0 | |
12/09/2021 | 2 | Vosberg Sport | - | vrij | Speeldag | |
19/09/2021 | 3 | Vosberg Sport | - | JK Jolika | 4 - 0 | |
26/09/2021 | 4 | FC Lucyvo | - | Vosberg Sport | 3 - 3 | |
03/10/2021 | 5 | Vosberg Sport | - | KWB Voetbal Hombeek | 1 - 3 | |
10/10/2021 | 6 | Vosberg Sport | - | vrij | Speeldag | |
17/10/2021 | 7 | Vosberg Sport | - | Den Orgel B | 2 - 3 | |
24/10/2021 | 8 | FC Bariton | - | Vosberg Sport | 2 - 5 | |
31/10/2021 | 9 | Vosberg Sport | - | vrij | Speeldag | |
07/11/2021 | 10 | Dynamica | - | Vosberg Sport | 0 - 5 | |
14/11/2021 | 11 | Vosberg Sport | - | Union Malinese | 3 - 1 | |
21/11/2021 | 12 | Boerenbond Broechem | - | Vosberg Sport | 3 - 4 | |
28/11/2021 | 13 | FC Malinswa | - | Vosberg Sport | 0 - 2 | |
05/12/2021 | 14 | Vosberg Sport | - | JK Goka (ff.) | 5 - 0 | |
12/12/2021 | 15 | FC Weitse Gans | - | Vosberg Sport | 09/01 Speeldag | |
19/12/2021 | 16 | VK Ludwina Bonheiden | - | Vosberg Sport | 0 - 6 | |
09/01/2022 | 15 | FC Weitse Gans | - | Vosberg Sport | 4 - 1 | |
16/01/2022 | 17 | Vosberg Sport | - | vrij | Speeldag | |
23/01/2022 | 18 | JK Jolika | - | Vosberg Sport | 0 - 2 | |
30/01/2022 | 19 | Vosberg Sport | - | FC Lucyvo | 2 - 3 | |
06/02/2022 | 20 | KWB Voetbal Hombeek | - | Vosberg Sport | 1 - 4 | |
13/02/2022 | 21 | Vosberg Sport | - | vrij | Speeldag | |
20/02/2022 | 22 | Den Orgel B | - | Vosberg Sport | 4 - 2 | |
06/03/2022 | 23 | Vosberg Sport | - | FC Bariton | 4 - 0 | |
13/03/2022 | 24 | Vosberg Sport | - | vrij | Speeldag | |
20/03/2022 | 25 | Vosberg Sport | - | Dynamica | 4 - 2 | |
27/03/2022 | 26 | Union Malinese | - | Vosberg Sport | 1 - 6 | |
03/04/2022 | 27 | Vosberg Sport | - | Boerenbond Broechem (ff.) | 5 - 0 | |
10/04/2022 | 28 | Vosberg Sport | - | FC Malinswa | 1 - 3 | |
24/04/2022 | 29 | JK Goka | - | Vosberg Sport | 4 - 4 | |
01/05/2022 | 30 | Vosberg Sport | - | FC Weitse Gans | 0 - 3 |
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren | Heren Reeks 1 | Heren Reeks 2 | Heren Reeks 3 A |
Heren Reeks 3 B | Heren Reeks 4 A | Heren Reeks 4 B |
Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames | Dames Reeks A | Dames Reeks B | Dames Reeks C |