3e Afdeling VV - A
Update: 01/05/2022 om 18:29u
Nationaal D3 Nationale Heren 3e Afdeling VV - A
Laatste update: 01/05/2022 om 18:29u
Meer-Deurne-Turnhout
www.allesglas.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
VV-LOGO    3e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN A - SEIZOEN 2021-2022

Rhodienne De Hoek, VW Hamme, Torhout 1992 KM, HO Wolvertem Merchtem, KVK Svelta Melsele, KVC Jong Lede,
Voorde-Appelterre, KFC Eppegem, Erpe-Mere United, SK Lochristi, KVCSV Oostkamp, SV Anzegem, Avanti Stekene,
FC Lebbeke, Tempo Overijse en SK Sint-Niklaas.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

3e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2020-2021 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
Zat. 30/04 17u00 SK Lochristi A - Avanti Stekene 2 - 1
Zon. 01/05 15u00 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede 0 - 2
Zon. 01/05 15u00 SK Sint-Niklaas A - Erpe-Mere United 1 - 4
Zon. 01/05 15u00 FC Lebbeke - KFC Eppegem 1 - 3
Zon. 01/05 15u00 VW Hamme - Svelta Melsele A 4 - 2
Zon. 01/05 15u00 Tempo Overijse - KM Torhout 2 - 2
Zon. 01/05 15u00 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp 2 - 0
Zon. 01/05 15u00 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem 2 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVCSV Oostkamp (1)(2) 30 23 2 5 83 37 74
2 FC Lebbeke 30 19 5 6 60 30 63
3 Tempo Overijse 30 16 8 6 55 37 54
4 KM Torhout 30 16 8 6 52 45 54
5 SK Lochristi A 30 14 10 6 60 47 48
6 Erpe-Mere United 30 13 12 5 45 39 44
7 VW Hamme 30 12 10 8 49 45 44
8 Avanti Stekene 30 12 12 6 48 38 42
9 FC Voorde-Appelterre 30 10 14 6 47 52 36
10 Wolvertem-Merchtem 30 9 12 9 42 39 36
11 SV Anzegem 30 10 15 5 47 60 35
12 KVC Jong Lede 30 10 16 4 47 61 34
13 KFC Eppegem 30 8 14 8 36 39 32
14 Svelta Melsele A 30 7 17 6 47 75 27
15 SK Sint-Niklaas A 30 6 17 7 32 66 25
16 Rhodienne de Hoek A 30 6 19 5 26 66 23

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp (1)(2) 10 7 1 2 21 9 23
2 FC Lebbeke 10 7 2 1 24 11 22
3 SK Lochristi A 10 6 3 1 20 11 19
4 SV Anzegem 10 5 3 2 18 17 17
5 KVC Jong Lede 10 5 3 2 17 16 17
6 KM Torhout 10 4 1 5 15 13 17
7 Tempo Overijse 10 5 4 1 15 18 16
8 Avanti Stekene 10 5 5 0 16 10 15
9 Wolvertem-Merchtem 10 4 4 2 17 13 14
10 VW Hamme 10 3 5 2 11 13 11
11 Svelta Melsele A 10 3 5 2 20 23 11
12 FC Voorde-Appelterre 10 3 5 2 11 17 11
13 KFC Eppegem 10 3 6 1 13 12 10
14 Erpe-Mere United 10 3 6 1 11 15 10
15 Rhodienne de Hoek A 10 3 6 1 9 20 10
16 SK Sint-Niklaas A 10 0 7 3 6 26 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp (1) 10 7 1 2 34 16 23
2 FC Lebbeke 10 7 1 2 21 8 23
3 Tempo Overijse 10 6 2 2 22 11 20
4 KM Torhout 10 6 3 1 18 17 19
5 VW Hamme 10 5 3 2 17 17 17
6 Erpe-Mere United 10 5 4 1 20 15 16
7 SK Sint-Niklaas A 10 4 4 2 15 19 14
8 KFC Eppegem 10 3 4 3 14 16 12
9 SK Lochristi A 10 3 4 3 18 22 12
10 Wolvertem-Merchtem 10 3 5 2 15 13 11
11 KVC Jong Lede 10 3 5 2 19 21 11
12 FC Voorde-Appelterre 10 3 5 2 18 20 11
13 Avanti Stekene 10 2 3 5 14 14 11
14 Svelta Melsele A 10 2 5 3 20 28 9
15 SV Anzegem 10 2 5 3 12 22 9
16 Rhodienne de Hoek A 10 0 7 3 8 26 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp 10 9 0 1 28 12 28
2 KM Torhout 10 6 4 0 19 15 18
3 Tempo Overijse 10 5 2 3 18 8 18
4 Erpe-Mere United 10 5 2 3 14 9 18
5 FC Lebbeke 10 5 2 3 15 11 18
6 SK Lochristi A 10 5 3 2 22 14 17
7 Avanti Stekene 10 5 4 1 18 14 16
8 VW Hamme 10 4 2 4 21 15 16
9 FC Voorde-Appelterre 10 4 4 2 18 15 14
10 Wolvertem-Merchtem 10 2 3 5 10 13 11
11 Rhodienne de Hoek A 10 3 6 1 9 20 10
12 KFC Eppegem 10 2 4 4 9 11 10
13 SV Anzegem 10 3 7 0 17 21 9
14 SK Sint-Niklaas A 10 2 6 2 11 21 8
15 Svelta Melsele A 10 2 7 1 7 24 7
16 KVC Jong Lede 10 2 8 0 11 24 6
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (5 september 2021) - 1e periode
SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem 1 - 1
Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp 2 - 4
FC Lebbeke - Svelta Melsele A 2 - 0
KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 2 - 3
SK Lochristi A - KM Torhout 5 - 1
VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 3
FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 3 - 0


Speeldag 2 (12 september 2021) - 1e periode
Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
KM Torhout - VW Hamme 1 - 2
KFC Eppegem - KVC Jong Lede 1 - 0
Erpe-Mere United - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem 0 - 4
Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 0 - 0
KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A 2 - 2
Avanti Stekene - FC Lebbeke 1 - 2


Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene 2 - 3
Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
FC Lebbeke - KM Torhout 2 - 1
KVC Jong Lede - Svelta Melsele A 3 - 2
Erpe-Mere United - KFC Eppegem 2 - 1
SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem 4 - 0
VW Hamme - KVCSV Oostkamp 2 - 4
FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem 2 - 0


Speeldag 4 (26 september 2021) - 1e periode
SV Anzegem - Tempo Overijse 0 - 3
Svelta Melsele A - Erpe-Mere United 0 - 3
KM Torhout - SK Sint-Niklaas A 2 - 3
Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A 2 - 0
KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
Avanti Stekene - KVC Jong Lede 5 - 0
KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke 1 - 0
Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 0


Speeldag 5 (3 oktober 2021) - 1e periode
SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp 1 - 2
FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
KVC Jong Lede - KM Torhout 0 - 2
Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 0
KFC Eppegem - Svelta Melsele A 2 - 0
SK Lochristi A - SV Anzegem 3 - 2
VW Hamme - Rhodienne de Hoek A 4 - 0
FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse 0 - 5


Speeldag 6 (10 oktober 2021) - 1e periode
SV Anzegem - VW Hamme 2 - 5
Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre 0 - 4
KM Torhout - Erpe-Mere United 3 - 1
Tempo Overijse - SK Lochristi A 0 - 1
Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke 2 - 1
Avanti Stekene - KFC Eppegem 2 - 0
KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede 2 - 1
Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A 3 - 1


Speeldag 7 (17 oktober 2021) - 1e periode
Svelta Melsele A - Avanti Stekene 1 - 0
SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A 0 - 2
FC Lebbeke - SV Anzegem 2 - 1
KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 3
Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp 0 - 1
KFC Eppegem - KM Torhout 0 - 1
VW Hamme - Tempo Overijse 1 - 1
FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A 3 - 0


Speeldag 8 (24 oktober 2021) - 1e periode
SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
KM Torhout - Svelta Melsele A 3 - 0
Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 1
Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 0 - 2
SK Lochristi A - VW Hamme 2 - 2
Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre 2 - 1
KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem 2 - 1
Wolvertem-Merchtem - Erpe-Mere United 0 - 0


Speeldag 9 (31 oktober 2021) - 1e periode
Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 0 - 2
FC Lebbeke - SK Lochristi A 2 - 1
KVC Jong Lede - SV Anzegem 2 - 5
Erpe-Mere United - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
Avanti Stekene - KM Torhout 0 - 2
FC Voorde-Appelterre - VW Hamme 1 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 3 november 2021)
SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 1 - 2 Speeldag 8


Speeldag 10 (7 november 2021) - 1e periode
Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem 1 - 1
SV Anzegem - Erpe-Mere United 0 - 2
Tempo Overijse - KVC Jong Lede 1 - 0
SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A 4 - 0
VW Hamme - FC Lebbeke 1 - 1
KM Torhout - FC Voorde-Appelterre 3 - 2
KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 5 - 2
Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A 1 - 2


Speeldag 11 (14 november 2021) - 2e periode
KVC Jong Lede - SK Lochristi A 1 - 2
Erpe-Mere United - Tempo Overijse 2 - 1
KFC Eppegem - SV Anzegem 4 - 0
KM Torhout - KVCSV Oostkamp 1 - 2
SK Sint-Niklaas A - VW Hamme 1 - 1
Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke 1 - 2


Speeldag 12 (21 november 2021) - 2e periode
SV Anzegem - Svelta Melsele A 1 - 1
Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene 1 - 1
SK Lochristi A - Erpe-Mere United 1 - 2
KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 3 - 2
VW Hamme - KVC Jong Lede 1 - 2
Wolvertem-Merchtem - KM Torhout 0 - 2


Speeldag 13 (28 november 2021) - 2e periode
Svelta Melsele A - Tempo Overijse 1 - 4
KM Torhout - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
KVC Jong Lede - FC Lebbeke 0 - 0
KFC Eppegem - SK Lochristi A 3 - 2
KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A 1 - 0
Erpe-Mere United - VW Hamme 3 - 0
Avanti Stekene - SV Anzegem 1 - 2


Speeldag 14 (5 december 2021) - 2e periode
SV Anzegem - KM Torhout 0 - 1
SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede 3 - 1
Tempo Overijse - Avanti Stekene 2 - 2
FC Lebbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
SK Lochristi A - Svelta Melsele A 2 - 2
FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
VW Hamme - KFC Eppegem 2 - 1


Speeldag 15 (12 december 2021) - 2e periode
Svelta Melsele A - VW Hamme 2 - 5
KM Torhout - Tempo Overijse 2 - 0
KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre 1 - 4
KFC Eppegem - FC Lebbeke 0 - 5
KVCSV Oostkamp - SV Anzegem 5 - 2
Erpe-Mere United - SK Sint-Niklaas A 3 - 5
Avanti Stekene - SK Lochristi A 2 - 2
Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A 5 - 1


Speeldag 16 (19 december 2021) - 2e periode
KM Torhout - SK Lochristi A 3 - 2
Svelta Melsele A - FC Lebbeke 1 - 2
KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse 2 - 2
KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A 0 - 1
Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre 0 - 3
Erpe-Mere United - KVC Jong Lede 1 - 2
Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem 3 - 1
Avanti Stekene - VW Hamme 1 - 2


Speeldag 19 (30 januari 2022) - 2e periode
SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 1
Tempo Overijse - SV Anzegem 3 - 0
FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp 1 - 4
SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem 1 - 1
KVC Jong Lede - Avanti Stekene 2 - 3
Erpe-Mere United - Svelta Melsele A 4 - 1
VW Hamme - Wolvertem-Merchtem 2 - 0


Speeldag 20 (6 februari 2022) - 2e periode
KM Torhout - KVC Jong Lede 4 - 3
Avanti Stekene - Erpe-Mere United 0 - 0
Svelta Melsele A - KFC Eppegem 2 - 2
SV Anzegem - SK Lochristi A 1 - 1
Rhodienne de Hoek A - VW Hamme 0 - 0
Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke 0 - 1
KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A 3 - 1
Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre 3 - 2


Speeldag 21 (13 februari 2022) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem 0 - 3
FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
VW Hamme - SV Anzegem 0 - 1
SK Lochristi A - Tempo Overijse 1 - 2
FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A 0 - 3
KFC Eppegem - Avanti Stekene 0 - 1
Erpe-Mere United - KM Torhout 1 - 2
KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp 1 - 1


Speeldag 22 (20 februari 2022) - 3e periode
KM Torhout - KFC Eppegem 1 - 0
SV Anzegem - FC Lebbeke 2 - 3
Tempo Overijse - VW Hamme 2 - 3
Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede 7 - 1
KVCSV Oostkamp - Erpe-Mere United 2 - 0
Avanti Stekene - Svelta Melsele A 2 - 0
Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A 2 - 1
SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre 2 - 0


Speeldag 17 (27 februari 2022) - 2e periode
SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A 2 - 2
SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A 1 - 6
FC Lebbeke - Avanti Stekene 1 - 1
Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem 1 - 0
FC Voorde-Appelterre - Erpe-Mere United 1 - 5
KVC Jong Lede - KFC Eppegem 1 - 1
SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 4 - 3
VW Hamme - KM Torhout 3 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 2 maart 2022)
Rhodienne de Hoek A - VW Hamme 0 - 0 Speeldag 20


Speeldag 23 (6 maart 2022) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem 1 - 1
Svelta Melsele A - KM Torhout 2 - 2
FC Lebbeke - Tempo Overijse 3 - 0
KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A 4 - 1
VW Hamme - SK Lochristi A 0 - 1
FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene 1 - 0
KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp 1 - 3
Erpe-Mere United - Wolvertem-Merchtem 1 - 0


Speeldag 24 (13 maart 2022) - 3e periode
SV Anzegem - KVC Jong Lede 2 - 1
KM Torhout - Avanti Stekene 1 - 0
Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
Rhodienne de Hoek A - Erpe-Mere United 1 - 0
Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem 2 - 1
KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A 4 - 0
SK Lochristi A - FC Lebbeke 0 - 2
VW Hamme - FC Voorde-Appelterre 1 - 2


Speeldag 25 (20 maart 2022) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A 0 - 6
Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem 4 - 1
FC Lebbeke - VW Hamme 1 - 1
KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A 5 - 0
Erpe-Mere United - SV Anzegem 2 - 3
KVC Jong Lede - Tempo Overijse 1 - 2
FC Voorde-Appelterre - KM Torhout 3 - 1
Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp 1 - 3


Speeldag 26 (27 maart 2022) - 3e periode
SV Anzegem - KFC Eppegem 1 - 0
Tempo Overijse - Erpe-Mere United 0 - 1
FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre 3 - 1
SK Lochristi A - KVC Jong Lede 1 - 2
Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A 1 - 1
Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene 2 - 1
KVCSV Oostkamp - KM Torhout 2 - 2
VW Hamme - SK Sint-Niklaas A 1 - 0


Speeldag 27 (3 april 2022) - 3e periode
Svelta Melsele A - SV Anzegem 3 - 2
SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke 0 - 4
KM Torhout - Wolvertem-Merchtem 0 - 0
Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A 2 - 0
KFC Eppegem - Tempo Overijse 1 - 2
Erpe-Mere United - SK Lochristi A 1 - 3
KVC Jong Lede - VW Hamme 2 - 0
FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp 1 - 2


Speeldag 28 (10 april 2022) - 3e periode
SV Anzegem - Avanti Stekene 1 - 4
SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre 2 - 2
FC Lebbeke - KVC Jong Lede 1 - 2
Tempo Overijse - Svelta Melsele A 3 - 2
VW Hamme - Erpe-Mere United 0 - 0
SK Lochristi A - KFC Eppegem 0 - 0
Rhodienne de Hoek A - KM Torhout 0 - 1
Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp 0 - 2


Speeldag 18 (17 april 2022) - 2e periode
Svelta Melsele A - KVC Jong Lede 2 - 6
KM Torhout - FC Lebbeke 1 - 5
SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre 3 - 1
KFC Eppegem - Erpe-Mere United 2 - 0
Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse 0 - 4
KVCSV Oostkamp - VW Hamme 6 - 1
Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A 4 - 0
Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A 1 - 2


Speeldag 29 (24 april 2022) - 3e periode
KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
KM Torhout - SV Anzegem 3 - 3
Avanti Stekene - Tempo Overijse 4 - 0
Svelta Melsele A - SK Lochristi A 3 - 4
KFC Eppegem - VW Hamme 2 - 1
Erpe-Mere United - FC Lebbeke 1 - 3
KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1


Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede 0 - 2
SK Sint-Niklaas A - Erpe-Mere United 1 - 4
FC Lebbeke - KFC Eppegem 1 - 3
VW Hamme - Svelta Melsele A 4 - 2
SK Lochristi A - Avanti Stekene 2 - 1
Tempo Overijse - KM Torhout 2 - 2
SV Anzegem - KVCSV Oostkamp 2 - 0
Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem 2 - 1


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Afdeling VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVCSV Oostkamp 743737
2FC Lebbeke 633033
3Tempo Overijse 542727
4KM Torhout 542925
5SK Lochristi A 482721
6Erpe-Mere United 442024
7VW Hamme 442123
8Avanti Stekene 422319
9FC Voorde-Appelterre 362016
10Wolvertem-Merchtem 362511
11SV Anzegem 351817
12KVC Jong Lede 341321
13KFC Eppegem 32239
14Svelta Melsele A 271512
15SK Sint-Niklaas A 25817
16Rhodienne de Hoek A 23194


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVCSV Oostkamp 1688
2FC Lebbeke 271512
3Tempo Overijse 361818
4KM Torhout 361620
5SK Lochristi A 421824
6Erpe-Mere United 462521
7VW Hamme 462422
8Avanti Stekene 482226
9FC Voorde-Appelterre 542529
10Wolvertem-Merchtem 542034
11SV Anzegem 552728
12KVC Jong Lede 563224
13KFC Eppegem 582236
14Svelta Melsele A 633033
15SK Sint-Niklaas A 653728
16Rhodienne de Hoek A 672641


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Jong Lede 1019
2KFC Eppegem 1064
3KVCSV Oostkamp 963
4SK Lochristi A 743
5Tempo Overijse 743
6SV Anzegem 761
7FC Lebbeke 606
8Avanti Stekene 633
9KM Torhout 514
10SK Sint-Niklaas A 514
11Erpe-Mere United 404
12VW Hamme 440
13Wolvertem-Merchtem 440
14Rhodienne de Hoek A 330
15FC Voorde-Appelterre 202
16Svelta Melsele A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVCSV Oostkamp 834241
2FC Lebbeke 602832
3SK Lochristi A 603327
4Tempo Overijse 552728
5KM Torhout 523022
6VW Hamme 492326
7Avanti Stekene 482622
8FC Voorde-Appelterre 472027
9SV Anzegem 472027
10KVC Jong Lede 472225
11Svelta Melsele A 472522
12Erpe-Mere United 452421
13Wolvertem-Merchtem 422814
14KFC Eppegem 362313
15SK Sint-Niklaas A 321418
16Rhodienne de Hoek A 261313


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Lebbeke 301812
2Tempo Overijse 371918
3KVCSV Oostkamp 371819
4Avanti Stekene 381622
5Erpe-Mere United 392415
6KFC Eppegem 391821
7Wolvertem-Merchtem 391425
8KM Torhout 452421
9VW Hamme 451926
10SK Lochristi A 472027
11FC Voorde-Appelterre 522626
12SV Anzegem 602634
13KVC Jong Lede 613031
14SK Sint-Niklaas A 663927
15Rhodienne de Hoek A 662541
16Svelta Melsele A 754233


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KVCSV Oostkamp 10 20 
2KM Torhout 6 9 
3Erpe-Mere United 5 6 
4VW Hamme 4 8 
5KVC Jong Lede 4 6x
6FC Lebbeke 3 10 
7FC Voorde-Appelterre 3 5 
8SV Anzegem 3 5 
9KFC Eppegem 3x4x
10SK Sint-Niklaas A 3 4 
11Tempo Overijse 3 4 
12SK Lochristi A 3 3 
13Wolvertem-Merchtem 2 6 
14Avanti Stekene 2 5 
15Rhodienne de Hoek A 2 3 
16Svelta Melsele A 2 3 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 1156
2Tempo Overijse 1055
3Erpe-Mere United 936
4FC Lebbeke 945
5Avanti Stekene 972
6SK Lochristi A 743
7FC Voorde-Appelterre 752
8VW Hamme 642
9Wolvertem-Merchtem 642
10KFC Eppegem 651
11KVCSV Oostkamp 532
12SV Anzegem 532
13KVC Jong Lede 422
14Rhodienne de Hoek A 431
15Svelta Melsele A 211
16SK Sint-Niklaas A 101


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 291415
2KVCSV Oostkamp 291514
3FC Lebbeke 281513
4FC Voorde-Appelterre 261214
5KVC Jong Lede 251312
6SK Lochristi A 251312
7SV Anzegem 241212
8Avanti Stekene 241311
9Tempo Overijse 241311
10VW Hamme 231211
11Svelta Melsele A 231310
12KFC Eppegem 211110
13Erpe-Mere United 21138
14Rhodienne de Hoek A 20911
15SK Sint-Niklaas A 201010
16Wolvertem-Merchtem 1798


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 110
2KVCSV Oostkamp 101
3FC Lebbeke 202
4FC Voorde-Appelterre 431
5KVC Jong Lede 523
6SK Lochristi A 523
7SV Anzegem 633
8Avanti Stekene 624
9Tempo Overijse 624
10VW Hamme 734
11Svelta Melsele A 725
12KFC Eppegem 945
13Erpe-Mere United 927
14Rhodienne de Hoek A 1064
15SK Sint-Niklaas A 1055
16Wolvertem-Merchtem 1367


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KVCSV Oostkamp 15 11 4 0 42 18 37
2 FC Lebbeke 15 9 3 3 28 18 30
3 KM Torhout 15 9 2 4 30 24 29
4 SK Lochristi A 15 8 3 4 33 20 27
5 Tempo Overijse 15 8 3 4 27 19 27
6 Wolvertem-Merchtem 15 7 4 4 28 14 25
7 Avanti Stekene 15 7 2 6 26 16 23
8 KFC Eppegem 15 7 2 6 23 18 23
9 VW Hamme 15 6 3 6 23 19 21
10 Erpe-Mere United 15 6 2 7 24 24 20
11 FC Voorde-Appelterre 15 6 2 7 20 26 20
12 Rhodienne de Hoek A 15 5 4 6 13 25 19
13 SV Anzegem 15 5 3 7 20 26 18
14 Svelta Melsele A 15 4 3 8 25 42 15
15 KVC Jong Lede 15 3 4 8 22 30 13
16 SK Sint-Niklaas A 15 1 5 9 14 39 8

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KVCSV Oostkamp 15 12 1 2 41 19 37
2 FC Lebbeke 15 10 3 2 32 12 33
3 Tempo Overijse 15 8 3 4 28 18 27
4 KM Torhout 15 7 4 4 22 21 25
5 Erpe-Mere United 15 7 3 5 21 15 24
6 VW Hamme 15 6 5 4 26 26 23
7 KVC Jong Lede 15 7 0 8 25 31 21
8 SK Lochristi A 15 6 3 6 27 27 21
9 Avanti Stekene 15 5 4 6 22 22 19
10 SV Anzegem 15 5 2 8 27 34 17
11 SK Sint-Niklaas A 15 5 2 8 18 27 17
12 FC Voorde-Appelterre 15 4 4 7 27 26 16
13 Svelta Melsele A 15 3 3 9 22 33 12
14 Wolvertem-Merchtem 15 2 5 8 14 25 11
15 KFC Eppegem 15 1 6 8 13 21 9
16 Rhodienne de Hoek A 15 1 1 13 13 41 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Avanti Stekene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 3
12/09/2021 2 Avanti Stekene - FC Lebbeke 1 - 2
19/09/2021 3 SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene 2 - 3
26/09/2021 4 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 5 - 0
03/10/2021 5 Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 0
10/10/2021 6 Avanti Stekene - KFC Eppegem 2 - 0
17/10/2021 7 Svelta Melsele A - Avanti Stekene 1 - 0
24/10/2021 8 Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre 2 - 1
31/10/2021 9 Avanti Stekene - KM Torhout 0 - 2
07/11/2021 10 KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 5 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
21/11/2021 12 Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene 1 - 1
28/11/2021 13 Avanti Stekene - SV Anzegem 1 - 2
05/12/2021 14 Tempo Overijse - Avanti Stekene 2 - 2
12/12/2021 15 Avanti Stekene - SK Lochristi A 2 - 2
19/12/2021 16 Avanti Stekene - VW Hamme 1 - 2
30/01/2022 19 KVC Jong Lede - Avanti Stekene 2 - 3
06/02/2022 20 Avanti Stekene - Erpe-Mere United 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 KFC Eppegem - Avanti Stekene 0 - 1
20/02/2022 22 Avanti Stekene - Svelta Melsele A 2 - 0
27/02/2022 17 FC Lebbeke - Avanti Stekene 1 - 1
06/03/2022 23 FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene 1 - 0
13/03/2022 24 KM Torhout - Avanti Stekene 1 - 0
20/03/2022 25 Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp 1 - 3
27/03/2022 26 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene 2 - 1
03/04/2022 27 Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A 2 - 0
10/04/2022 28 SV Anzegem - Avanti Stekene 1 - 4
17/04/2022 18 Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
24/04/2022 29 Avanti Stekene - Tempo Overijse 4 - 0
01/05/2022 30 SK Lochristi A - Avanti Stekene 2 - 1

Erpe-Mere United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 2 - 3
12/09/2021 2 Erpe-Mere United - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
19/09/2021 3 Erpe-Mere United - KFC Eppegem 2 - 1
26/09/2021 4 Svelta Melsele A - Erpe-Mere United 0 - 3
03/10/2021 5 Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 0
10/10/2021 6 KM Torhout - Erpe-Mere United 3 - 1
17/10/2021 7 Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp 0 - 1
24/10/2021 8 Wolvertem-Merchtem - Erpe-Mere United 0 - 0
31/10/2021 9 Erpe-Mere United - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
07/11/2021 10 SV Anzegem - Erpe-Mere United 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Erpe-Mere United - Tempo Overijse 2 - 1
21/11/2021 12 SK Lochristi A - Erpe-Mere United 1 - 2
28/11/2021 13 Erpe-Mere United - VW Hamme 3 - 0
05/12/2021 14 FC Lebbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
12/12/2021 15 Erpe-Mere United - SK Sint-Niklaas A 3 - 5
19/12/2021 16 Erpe-Mere United - KVC Jong Lede 1 - 2
30/01/2022 19 Erpe-Mere United - Svelta Melsele A 4 - 1
06/02/2022 20 Avanti Stekene - Erpe-Mere United 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 Erpe-Mere United - KM Torhout 1 - 2
20/02/2022 22 KVCSV Oostkamp - Erpe-Mere United 2 - 0
27/02/2022 17 FC Voorde-Appelterre - Erpe-Mere United 1 - 5
06/03/2022 23 Erpe-Mere United - Wolvertem-Merchtem 1 - 0
13/03/2022 24 Rhodienne de Hoek A - Erpe-Mere United 1 - 0
20/03/2022 25 Erpe-Mere United - SV Anzegem 2 - 3
27/03/2022 26 Tempo Overijse - Erpe-Mere United 0 - 1
03/04/2022 27 Erpe-Mere United - SK Lochristi A 1 - 3
10/04/2022 28 VW Hamme - Erpe-Mere United 0 - 0
17/04/2022 18 KFC Eppegem - Erpe-Mere United 2 - 0
24/04/2022 29 Erpe-Mere United - FC Lebbeke 1 - 3
01/05/2022 30 SK Sint-Niklaas A - Erpe-Mere United 1 - 4

FC Lebbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Lebbeke - Svelta Melsele A 2 - 0
12/09/2021 2 Avanti Stekene - FC Lebbeke 1 - 2
19/09/2021 3 FC Lebbeke - KM Torhout 2 - 1
26/09/2021 4 KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke 1 - 0
03/10/2021 5 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
10/10/2021 6 Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke 2 - 1
17/10/2021 7 FC Lebbeke - SV Anzegem 2 - 1
24/10/2021 8 Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 1
31/10/2021 9 FC Lebbeke - SK Lochristi A 2 - 1
07/11/2021 10 VW Hamme - FC Lebbeke 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke 1 - 2
21/11/2021 12 FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
28/11/2021 13 KVC Jong Lede - FC Lebbeke 0 - 0
05/12/2021 14 FC Lebbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
12/12/2021 15 KFC Eppegem - FC Lebbeke 0 - 5
19/12/2021 16 Svelta Melsele A - FC Lebbeke 1 - 2
30/01/2022 19 FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp 1 - 4
06/02/2022 20 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
20/02/2022 22 SV Anzegem - FC Lebbeke 2 - 3
27/02/2022 17 FC Lebbeke - Avanti Stekene 1 - 1
06/03/2022 23 FC Lebbeke - Tempo Overijse 3 - 0
13/03/2022 24 SK Lochristi A - FC Lebbeke 0 - 2
20/03/2022 25 FC Lebbeke - VW Hamme 1 - 1
27/03/2022 26 FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre 3 - 1
03/04/2022 27 SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke 0 - 4
10/04/2022 28 FC Lebbeke - KVC Jong Lede 1 - 2
17/04/2022 18 KM Torhout - FC Lebbeke 1 - 5
24/04/2022 29 Erpe-Mere United - FC Lebbeke 1 - 3
01/05/2022 30 FC Lebbeke - KFC Eppegem 1 - 3

FC Voorde-Appelterre

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 3 - 0
12/09/2021 2 Erpe-Mere United - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
19/09/2021 3 FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem 2 - 0
26/09/2021 4 KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
03/10/2021 5 FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse 0 - 5
10/10/2021 6 Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre 0 - 4
17/10/2021 7 FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A 3 - 0
24/10/2021 8 Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre 2 - 1
31/10/2021 9 FC Voorde-Appelterre - VW Hamme 1 - 3
07/11/2021 10 KM Torhout - FC Voorde-Appelterre 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke 1 - 2
21/11/2021 12 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 3 - 2
28/11/2021 13 FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A 1 - 0
05/12/2021 14 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
12/12/2021 15 KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre 1 - 4
19/12/2021 16 Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre 0 - 3
30/01/2022 19 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem 1 - 1
06/02/2022 20 Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A 0 - 3
20/02/2022 22 SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre 2 - 0
27/02/2022 17 FC Voorde-Appelterre - Erpe-Mere United 1 - 5
06/03/2022 23 FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene 1 - 0
13/03/2022 24 VW Hamme - FC Voorde-Appelterre 1 - 2
20/03/2022 25 FC Voorde-Appelterre - KM Torhout 3 - 1
27/03/2022 26 FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre 3 - 1
03/04/2022 27 FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp 1 - 2
10/04/2022 28 SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre 2 - 2
17/04/2022 18 SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre 3 - 1
24/04/2022 29 Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
01/05/2022 30 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede 0 - 2

KFC Eppegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem 1 - 1
12/09/2021 2 KFC Eppegem - KVC Jong Lede 1 - 0
19/09/2021 3 Erpe-Mere United - KFC Eppegem 2 - 1
26/09/2021 4 KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
03/10/2021 5 KFC Eppegem - Svelta Melsele A 2 - 0
10/10/2021 6 Avanti Stekene - KFC Eppegem 2 - 0
17/10/2021 7 KFC Eppegem - KM Torhout 0 - 1
24/10/2021 8 KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem 2 - 1
31/10/2021 9 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
07/11/2021 10 Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KFC Eppegem - SV Anzegem 4 - 0
21/11/2021 12 Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
28/11/2021 13 KFC Eppegem - SK Lochristi A 3 - 2
05/12/2021 14 VW Hamme - KFC Eppegem 2 - 1
12/12/2021 15 KFC Eppegem - FC Lebbeke 0 - 5
19/12/2021 16 KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A 0 - 1
30/01/2022 19 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem 1 - 1
06/02/2022 20 Svelta Melsele A - KFC Eppegem 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 KFC Eppegem - Avanti Stekene 0 - 1
20/02/2022 22 KM Torhout - KFC Eppegem 1 - 0
27/02/2022 17 KVC Jong Lede - KFC Eppegem 1 - 1
06/03/2022 23 KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp 1 - 3
13/03/2022 24 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem 2 - 1
20/03/2022 25 KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A 5 - 0
27/03/2022 26 SV Anzegem - KFC Eppegem 1 - 0
03/04/2022 27 KFC Eppegem - Tempo Overijse 1 - 2
10/04/2022 28 SK Lochristi A - KFC Eppegem 0 - 0
17/04/2022 18 KFC Eppegem - Erpe-Mere United 2 - 0
24/04/2022 29 KFC Eppegem - VW Hamme 2 - 1
01/05/2022 30 FC Lebbeke - KFC Eppegem 1 - 3

KM Torhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SK Lochristi A - KM Torhout 5 - 1
12/09/2021 2 KM Torhout - VW Hamme 1 - 2
19/09/2021 3 FC Lebbeke - KM Torhout 2 - 1
26/09/2021 4 KM Torhout - SK Sint-Niklaas A 2 - 3
03/10/2021 5 KVC Jong Lede - KM Torhout 0 - 2
10/10/2021 6 KM Torhout - Erpe-Mere United 3 - 1
17/10/2021 7 KFC Eppegem - KM Torhout 0 - 1
24/10/2021 8 KM Torhout - Svelta Melsele A 3 - 0
31/10/2021 9 Avanti Stekene - KM Torhout 0 - 2
07/11/2021 10 KM Torhout - FC Voorde-Appelterre 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KM Torhout - KVCSV Oostkamp 1 - 2
21/11/2021 12 Wolvertem-Merchtem - KM Torhout 0 - 2
28/11/2021 13 KM Torhout - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
05/12/2021 14 SV Anzegem - KM Torhout 0 - 1
12/12/2021 15 KM Torhout - Tempo Overijse 2 - 0
19/12/2021 16 KM Torhout - SK Lochristi A 3 - 2
30/01/2022 19 SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 1
06/02/2022 20 KM Torhout - KVC Jong Lede 4 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 Erpe-Mere United - KM Torhout 1 - 2
20/02/2022 22 KM Torhout - KFC Eppegem 1 - 0
27/02/2022 17 VW Hamme - KM Torhout 3 - 1
06/03/2022 23 Svelta Melsele A - KM Torhout 2 - 2
13/03/2022 24 KM Torhout - Avanti Stekene 1 - 0
20/03/2022 25 FC Voorde-Appelterre - KM Torhout 3 - 1
27/03/2022 26 KVCSV Oostkamp - KM Torhout 2 - 2
03/04/2022 27 KM Torhout - Wolvertem-Merchtem 0 - 0
10/04/2022 28 Rhodienne de Hoek A - KM Torhout 0 - 1
17/04/2022 18 KM Torhout - FC Lebbeke 1 - 5
24/04/2022 29 KM Torhout - SV Anzegem 3 - 3
01/05/2022 30 Tempo Overijse - KM Torhout 2 - 2

KVC Jong Lede

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 2 - 3
12/09/2021 2 KFC Eppegem - KVC Jong Lede 1 - 0
19/09/2021 3 KVC Jong Lede - Svelta Melsele A 3 - 2
26/09/2021 4 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 5 - 0
03/10/2021 5 KVC Jong Lede - KM Torhout 0 - 2
10/10/2021 6 KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede 2 - 1
17/10/2021 7 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 3
24/10/2021 8 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 0 - 2
31/10/2021 9 KVC Jong Lede - SV Anzegem 2 - 5
07/11/2021 10 Tempo Overijse - KVC Jong Lede 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KVC Jong Lede - SK Lochristi A 1 - 2
21/11/2021 12 VW Hamme - KVC Jong Lede 1 - 2
28/11/2021 13 KVC Jong Lede - FC Lebbeke 0 - 0
05/12/2021 14 SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede 3 - 1
12/12/2021 15 KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre 1 - 4
19/12/2021 16 Erpe-Mere United - KVC Jong Lede 1 - 2
30/01/2022 19 KVC Jong Lede - Avanti Stekene 2 - 3
06/02/2022 20 KM Torhout - KVC Jong Lede 4 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp 1 - 1
20/02/2022 22 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede 7 - 1
27/02/2022 17 KVC Jong Lede - KFC Eppegem 1 - 1
06/03/2022 23 KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A 4 - 1
13/03/2022 24 SV Anzegem - KVC Jong Lede 2 - 1
20/03/2022 25 KVC Jong Lede - Tempo Overijse 1 - 2
27/03/2022 26 SK Lochristi A - KVC Jong Lede 1 - 2
03/04/2022 27 KVC Jong Lede - VW Hamme 2 - 0
10/04/2022 28 FC Lebbeke - KVC Jong Lede 1 - 2
17/04/2022 18 Svelta Melsele A - KVC Jong Lede 2 - 6
24/04/2022 29 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
01/05/2022 30 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede 0 - 2

KVCSV Oostkamp

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp 2 - 4
12/09/2021 2 KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A 2 - 2
19/09/2021 3 VW Hamme - KVCSV Oostkamp 2 - 4
26/09/2021 4 KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke 1 - 0
03/10/2021 5 SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp 1 - 2
10/10/2021 6 KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede 2 - 1
17/10/2021 7 Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp 0 - 1
24/10/2021 8 KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem 2 - 1
31/10/2021 9 Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
07/11/2021 10 KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 5 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KM Torhout - KVCSV Oostkamp 1 - 2
21/11/2021 12 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 3 - 2
28/11/2021 13 KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
05/12/2021 14 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
12/12/2021 15 KVCSV Oostkamp - SV Anzegem 5 - 2
19/12/2021 16 KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse 2 - 2
30/01/2022 19 FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp 1 - 4
06/02/2022 20 KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp 1 - 1
20/02/2022 22 KVCSV Oostkamp - Erpe-Mere United 2 - 0
27/02/2022 17 SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 4 - 3
06/03/2022 23 KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp 1 - 3
13/03/2022 24 KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A 4 - 0
20/03/2022 25 Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp 1 - 3
27/03/2022 26 KVCSV Oostkamp - KM Torhout 2 - 2
03/04/2022 27 FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp 1 - 2
10/04/2022 28 Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp 0 - 2
17/04/2022 18 KVCSV Oostkamp - VW Hamme 6 - 1
24/04/2022 29 KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
01/05/2022 30 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp 2 - 0

Rhodienne de Hoek A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 3 - 0
12/09/2021 2 Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem 0 - 4
19/09/2021 3 Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
26/09/2021 4 Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A 2 - 0
03/10/2021 5 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A 4 - 0
10/10/2021 6 Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke 2 - 1
17/10/2021 7 SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A 0 - 2
24/10/2021 8 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 0 - 2
31/10/2021 9 Erpe-Mere United - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
07/11/2021 10 Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
21/11/2021 12 Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene 1 - 1
28/11/2021 13 KM Torhout - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
05/12/2021 14 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
12/12/2021 15 Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A 5 - 1
19/12/2021 16 Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre 0 - 3
30/01/2022 19 SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
06/02/2022 20 Rhodienne de Hoek A - VW Hamme 02/03   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
20/02/2022 22 Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A 2 - 1
27/02/2022 17 SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A 2 - 2
02/03/2022 20 Rhodienne de Hoek A - VW Hamme 0 - 0
06/03/2022 23 KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A 4 - 1
13/03/2022 24 Rhodienne de Hoek A - Erpe-Mere United 1 - 0
20/03/2022 25 KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A 5 - 0
27/03/2022 26 Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A 1 - 1
03/04/2022 27 Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A 2 - 0
10/04/2022 28 Rhodienne de Hoek A - KM Torhout 0 - 1
17/04/2022 18 Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse 0 - 4
24/04/2022 29 KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
01/05/2022 30 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem 2 - 1

SK Lochristi A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SK Lochristi A - KM Torhout 5 - 1
12/09/2021 2 KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A 2 - 2
19/09/2021 3 SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem 4 - 0
26/09/2021 4 Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A 2 - 0
03/10/2021 5 SK Lochristi A - SV Anzegem 3 - 2
10/10/2021 6 Tempo Overijse - SK Lochristi A 0 - 1
17/10/2021 7 FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A 3 - 0
24/10/2021 8 SK Lochristi A - VW Hamme 2 - 2
31/10/2021 9 FC Lebbeke - SK Lochristi A 2 - 1
07/11/2021 10 SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A 4 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KVC Jong Lede - SK Lochristi A 1 - 2
21/11/2021 12 SK Lochristi A - Erpe-Mere United 1 - 2
28/11/2021 13 KFC Eppegem - SK Lochristi A 3 - 2
05/12/2021 14 SK Lochristi A - Svelta Melsele A 2 - 2
12/12/2021 15 Avanti Stekene - SK Lochristi A 2 - 2
19/12/2021 16 KM Torhout - SK Lochristi A 3 - 2
30/01/2022 19 SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
06/02/2022 20 SV Anzegem - SK Lochristi A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 SK Lochristi A - Tempo Overijse 1 - 2
20/02/2022 22 SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre 2 - 0
27/02/2022 17 SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp 4 - 3
06/03/2022 23 VW Hamme - SK Lochristi A 0 - 1
13/03/2022 24 SK Lochristi A - FC Lebbeke 0 - 2
20/03/2022 25 SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A 0 - 6
27/03/2022 26 SK Lochristi A - KVC Jong Lede 1 - 2
03/04/2022 27 Erpe-Mere United - SK Lochristi A 1 - 3
10/04/2022 28 SK Lochristi A - KFC Eppegem 0 - 0
17/04/2022 18 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A 4 - 0
24/04/2022 29 Svelta Melsele A - SK Lochristi A 3 - 4
01/05/2022 30 SK Lochristi A - Avanti Stekene 2 - 1

SK Sint-Niklaas A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem 1 - 1
12/09/2021 2 Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
19/09/2021 3 SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene 2 - 3
26/09/2021 4 KM Torhout - SK Sint-Niklaas A 2 - 3
03/10/2021 5 SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp 1 - 2
10/10/2021 6 Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A 3 - 1
17/10/2021 7 SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A 0 - 2
24/10/2021 8 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 03/11   Speeldag 
31/10/2021 9 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 0 - 2
03/11/2021 8 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
07/11/2021 10 SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A 4 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 SK Sint-Niklaas A - VW Hamme 1 - 1
21/11/2021 12 FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
28/11/2021 13 FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A 1 - 0
05/12/2021 14 SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede 3 - 1
12/12/2021 15 Erpe-Mere United - SK Sint-Niklaas A 3 - 5
19/12/2021 16 KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A 0 - 1
30/01/2022 19 SK Sint-Niklaas A - KM Torhout 1 - 1
06/02/2022 20 KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem 0 - 3
20/02/2022 22 Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A 2 - 1
27/02/2022 17 SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A 1 - 6
06/03/2022 23 SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem 1 - 1
13/03/2022 24 Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
20/03/2022 25 SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A 0 - 6
27/03/2022 26 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A 1 - 0
03/04/2022 27 SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke 0 - 4
10/04/2022 28 SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre 2 - 2
17/04/2022 18 Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
24/04/2022 29 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
01/05/2022 30 SK Sint-Niklaas A - Erpe-Mere United 1 - 4

SV Anzegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
12/09/2021 2 Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem 0 - 4
19/09/2021 3 FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem 2 - 0
26/09/2021 4 SV Anzegem - Tempo Overijse 0 - 3
03/10/2021 5 SK Lochristi A - SV Anzegem 3 - 2
10/10/2021 6 SV Anzegem - VW Hamme 2 - 5
17/10/2021 7 FC Lebbeke - SV Anzegem 2 - 1
24/10/2021 8 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 03/11   Speeldag 
31/10/2021 9 KVC Jong Lede - SV Anzegem 2 - 5
03/11/2021 8 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
07/11/2021 10 SV Anzegem - Erpe-Mere United 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KFC Eppegem - SV Anzegem 4 - 0
21/11/2021 12 SV Anzegem - Svelta Melsele A 1 - 1
28/11/2021 13 Avanti Stekene - SV Anzegem 1 - 2
05/12/2021 14 SV Anzegem - KM Torhout 0 - 1
12/12/2021 15 KVCSV Oostkamp - SV Anzegem 5 - 2
19/12/2021 16 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem 3 - 1
30/01/2022 19 Tempo Overijse - SV Anzegem 3 - 0
06/02/2022 20 SV Anzegem - SK Lochristi A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 VW Hamme - SV Anzegem 0 - 1
20/02/2022 22 SV Anzegem - FC Lebbeke 2 - 3
27/02/2022 17 SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A 2 - 2
06/03/2022 23 SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem 1 - 1
13/03/2022 24 SV Anzegem - KVC Jong Lede 2 - 1
20/03/2022 25 Erpe-Mere United - SV Anzegem 2 - 3
27/03/2022 26 SV Anzegem - KFC Eppegem 1 - 0
03/04/2022 27 Svelta Melsele A - SV Anzegem 3 - 2
10/04/2022 28 SV Anzegem - Avanti Stekene 1 - 4
17/04/2022 18 SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre 3 - 1
24/04/2022 29 KM Torhout - SV Anzegem 3 - 3
01/05/2022 30 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp 2 - 0

Svelta Melsele A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Lebbeke - Svelta Melsele A 2 - 0
12/09/2021 2 Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
19/09/2021 3 KVC Jong Lede - Svelta Melsele A 3 - 2
26/09/2021 4 Svelta Melsele A - Erpe-Mere United 0 - 3
03/10/2021 5 KFC Eppegem - Svelta Melsele A 2 - 0
10/10/2021 6 Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre 0 - 4
17/10/2021 7 Svelta Melsele A - Avanti Stekene 1 - 0
24/10/2021 8 KM Torhout - Svelta Melsele A 3 - 0
31/10/2021 9 Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
07/11/2021 10 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
21/11/2021 12 SV Anzegem - Svelta Melsele A 1 - 1
28/11/2021 13 Svelta Melsele A - Tempo Overijse 1 - 4
05/12/2021 14 SK Lochristi A - Svelta Melsele A 2 - 2
12/12/2021 15 Svelta Melsele A - VW Hamme 2 - 5
19/12/2021 16 Svelta Melsele A - FC Lebbeke 1 - 2
30/01/2022 19 Erpe-Mere United - Svelta Melsele A 4 - 1
06/02/2022 20 Svelta Melsele A - KFC Eppegem 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A 0 - 3
20/02/2022 22 Avanti Stekene - Svelta Melsele A 2 - 0
27/02/2022 17 SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A 1 - 6
06/03/2022 23 Svelta Melsele A - KM Torhout 2 - 2
13/03/2022 24 KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A 4 - 0
20/03/2022 25 Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem 4 - 1
27/03/2022 26 Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A 1 - 1
03/04/2022 27 Svelta Melsele A - SV Anzegem 3 - 2
10/04/2022 28 Tempo Overijse - Svelta Melsele A 3 - 2
17/04/2022 18 Svelta Melsele A - KVC Jong Lede 2 - 6
24/04/2022 29 Svelta Melsele A - SK Lochristi A 3 - 4
01/05/2022 30 VW Hamme - Svelta Melsele A 4 - 2

Tempo Overijse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp 2 - 4
12/09/2021 2 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 0 - 0
19/09/2021 3 Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
26/09/2021 4 SV Anzegem - Tempo Overijse 0 - 3
03/10/2021 5 FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse 0 - 5
10/10/2021 6 Tempo Overijse - SK Lochristi A 0 - 1
17/10/2021 7 VW Hamme - Tempo Overijse 1 - 1
24/10/2021 8 Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 1
31/10/2021 9 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 0 - 2
07/11/2021 10 Tempo Overijse - KVC Jong Lede 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Erpe-Mere United - Tempo Overijse 2 - 1
21/11/2021 12 Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
28/11/2021 13 Svelta Melsele A - Tempo Overijse 1 - 4
05/12/2021 14 Tempo Overijse - Avanti Stekene 2 - 2
12/12/2021 15 KM Torhout - Tempo Overijse 2 - 0
19/12/2021 16 KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse 2 - 2
30/01/2022 19 Tempo Overijse - SV Anzegem 3 - 0
06/02/2022 20 Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 SK Lochristi A - Tempo Overijse 1 - 2
20/02/2022 22 Tempo Overijse - VW Hamme 2 - 3
27/02/2022 17 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem 1 - 0
06/03/2022 23 FC Lebbeke - Tempo Overijse 3 - 0
13/03/2022 24 Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
20/03/2022 25 KVC Jong Lede - Tempo Overijse 1 - 2
27/03/2022 26 Tempo Overijse - Erpe-Mere United 0 - 1
03/04/2022 27 KFC Eppegem - Tempo Overijse 1 - 2
10/04/2022 28 Tempo Overijse - Svelta Melsele A 3 - 2
17/04/2022 18 Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse 0 - 4
24/04/2022 29 Avanti Stekene - Tempo Overijse 4 - 0
01/05/2022 30 Tempo Overijse - KM Torhout 2 - 2

VW Hamme

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 3
12/09/2021 2 KM Torhout - VW Hamme 1 - 2
19/09/2021 3 VW Hamme - KVCSV Oostkamp 2 - 4
26/09/2021 4 Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 0
03/10/2021 5 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A 4 - 0
10/10/2021 6 SV Anzegem - VW Hamme 2 - 5
17/10/2021 7 VW Hamme - Tempo Overijse 1 - 1
24/10/2021 8 SK Lochristi A - VW Hamme 2 - 2
31/10/2021 9 FC Voorde-Appelterre - VW Hamme 1 - 3
07/11/2021 10 VW Hamme - FC Lebbeke 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 SK Sint-Niklaas A - VW Hamme 1 - 1
21/11/2021 12 VW Hamme - KVC Jong Lede 1 - 2
28/11/2021 13 Erpe-Mere United - VW Hamme 3 - 0
05/12/2021 14 VW Hamme - KFC Eppegem 2 - 1
12/12/2021 15 Svelta Melsele A - VW Hamme 2 - 5
19/12/2021 16 Avanti Stekene - VW Hamme 1 - 2
30/01/2022 19 VW Hamme - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
06/02/2022 20 Rhodienne de Hoek A - VW Hamme 02/03   Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 VW Hamme - SV Anzegem 0 - 1
20/02/2022 22 Tempo Overijse - VW Hamme 2 - 3
27/02/2022 17 VW Hamme - KM Torhout 3 - 1
02/03/2022 20 Rhodienne de Hoek A - VW Hamme 0 - 0
06/03/2022 23 VW Hamme - SK Lochristi A 0 - 1
13/03/2022 24 VW Hamme - FC Voorde-Appelterre 1 - 2
20/03/2022 25 FC Lebbeke - VW Hamme 1 - 1
27/03/2022 26 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A 1 - 0
03/04/2022 27 KVC Jong Lede - VW Hamme 2 - 0
10/04/2022 28 VW Hamme - Erpe-Mere United 0 - 0
17/04/2022 18 KVCSV Oostkamp - VW Hamme 6 - 1
24/04/2022 29 KFC Eppegem - VW Hamme 2 - 1
01/05/2022 30 VW Hamme - Svelta Melsele A 4 - 2

Wolvertem-Merchtem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
12/09/2021 2 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 0 - 0
19/09/2021 3 SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem 4 - 0
26/09/2021 4 Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 0
03/10/2021 5 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
10/10/2021 6 Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A 3 - 1
17/10/2021 7 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 3
24/10/2021 8 Wolvertem-Merchtem - Erpe-Mere United 0 - 0
31/10/2021 9 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
07/11/2021 10 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
21/11/2021 12 Wolvertem-Merchtem - KM Torhout 0 - 2
28/11/2021 13 KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
05/12/2021 14 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
12/12/2021 15 Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A 5 - 1
19/12/2021 16 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem 3 - 1
30/01/2022 19 VW Hamme - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
06/02/2022 20 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem 0 - 3
20/02/2022 22 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede 7 - 1
27/02/2022 17 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem 1 - 0
06/03/2022 23 Erpe-Mere United - Wolvertem-Merchtem 1 - 0
13/03/2022 24 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem 2 - 1
20/03/2022 25 Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem 4 - 1
27/03/2022 26 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene 2 - 1
03/04/2022 27 KM Torhout - Wolvertem-Merchtem 0 - 0
10/04/2022 28 Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp 0 - 2
17/04/2022 18 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A 4 - 0
24/04/2022 29 Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
01/05/2022 30 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem 2 - 1

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv. U21 Pro League-Groep 1 U21 Pro League-Groep 2
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2021-2022) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

Vanaf het seizoen 2021-2022 (artikels V7.25 en 26):
- Indien een club uit 2e afdeling naar 1e provinciale degradeert wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt deze club, indien ze geen sportieve daler is, in 2de afdeling VV vervangen door een bijkomende stijger uit de eindronde 3e afdeling VV en, in alle gevallen, in 3de afdeling VV vervangen door een bijkomende stijger uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken club behoort.
- Indien een club uit 3e afdeling VV, die geen sportieve daler is, naar provinciale afdelingen degradeert wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt ze vervangen door een bijkomende stijger uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken club behoort.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).