3e Afdeling VV - A
Update: vandaag om 09:31u
Nationaal D3 Nationale Heren 3e Afdeling VV - A
Laatste update: vandaag om 09:31u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
VV-LOGO    3e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN A - SEIZOEN 2021-2022

Rhodienne De Hoek, VW Hamme, Torhout 1992 KM, HO Wolvertem Merchtem, KVK Svelta Melsele, KVC Jong Lede,
Voorde-Appelterre, KFC Eppegem, Erpe-Mere United, SK Lochristi, KVCSV Oostkamp, SV Anzegem, Avanti Stekene,
FC Lebbeke, Tempo Overijse en SK Sint-Niklaas.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

3e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2020-2021 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 14 (5 december 2021) - 2e periode
Zat. 04/12 19u30 SV Anzegem - KM Torhout
Zat. 04/12 19u30 SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede
Zat. 04/12 19u30 VW Hamme - KFC Eppegem
Zat. 04/12 20u00 Tempo Overijse - Avanti Stekene
Zat. 04/12 20u00 FC Lebbeke - Erpe-Mere United
Zon. 05/12 14u30 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp
Zon. 05/12 14u30 SK Lochristi A - Svelta Melsele A
Zon. 05/12 14u30 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVCSV Oostkamp (1) 13 11 0 2 34 16 35
2 Erpe-Mere United 13 8 2 3 21 11 27
3 FC Lebbeke 13 7 2 4 19 12 25
4 KM Torhout 13 8 5 0 24 18 24
5 Tempo Overijse 13 7 3 3 25 11 24
6 SK Lochristi A 13 6 5 2 27 20 20
7 Avanti Stekene 13 6 5 2 22 17 20
8 FC Voorde-Appelterre 13 5 6 2 22 20 17
9 VW Hamme 13 4 4 5 23 21 17
10 KFC Eppegem 13 4 5 4 16 15 16
11 SV Anzegem 13 4 8 1 20 27 13
12 Wolvertem-Merchtem 13 2 5 6 11 18 12
13 Rhodienne de Hoek A 13 3 8 2 12 25 11
14 Svelta Melsele A 13 3 8 2 11 30 11
15 KVC Jong Lede 13 3 9 1 14 27 10
16 SK Sint-Niklaas A 13 2 8 3 12 25 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Erpe-Mere United 3 3 0 0 7 2 9
2 FC Lebbeke 3 2 0 1 4 1 7
3 KVCSV Oostkamp (1) 3 2 0 1 6 4 7
4 Tempo Overijse 3 2 1 0 7 3 6
5 KFC Eppegem 3 2 1 0 7 4 6
6 KM Torhout 3 2 1 0 5 3 6
7 Avanti Stekene 3 1 1 1 4 3 4
8 KVC Jong Lede 3 1 1 1 3 3 4
9 Svelta Melsele A 3 1 1 1 4 6 4
10 SV Anzegem 3 1 1 1 3 6 4
11 SK Lochristi A 3 1 2 0 5 6 3
12 FC Voorde-Appelterre 3 1 2 0 4 5 3
13 Rhodienne de Hoek A 3 0 2 1 3 5 1
14 SK Sint-Niklaas A 3 0 2 1 1 4 1
15 VW Hamme 3 0 2 1 2 6 1
16 Wolvertem-Merchtem 3 0 2 1 1 5 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp 10 9 0 1 28 12 28
2 KM Torhout 10 6 4 0 19 15 18
3 Tempo Overijse 10 5 2 3 18 8 18
4 Erpe-Mere United 10 5 2 3 14 9 18
5 FC Lebbeke 10 5 2 3 15 11 18
6 SK Lochristi A 10 5 3 2 22 14 17
7 Avanti Stekene 10 5 4 1 18 14 16
8 VW Hamme 10 4 2 4 21 15 16
9 FC Voorde-Appelterre 10 4 4 2 18 15 14
10 Wolvertem-Merchtem 10 2 3 5 10 13 11
11 Rhodienne de Hoek A 10 3 6 1 9 20 10
12 KFC Eppegem 10 2 4 4 9 11 10
13 SV Anzegem 10 3 7 0 17 21 9
14 SK Sint-Niklaas A 10 2 6 2 11 21 8
15 Svelta Melsele A 10 2 7 1 7 24 7
16 KVC Jong Lede 10 2 8 0 11 24 6
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (5 september 2021) - 1e periode
SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem 1 - 1
Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp 2 - 4
FC Lebbeke - Svelta Melsele A 2 - 0
KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 2 - 3
SK Lochristi A - KM Torhout 5 - 1
VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 3
FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 3 - 0


Speeldag 2 (12 september 2021) - 1e periode
Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
KM Torhout - VW Hamme 1 - 2
KFC Eppegem - KVC Jong Lede 1 - 0
Erpe-Mere United - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem 0 - 4
Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 0 - 0
KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A 2 - 2
Avanti Stekene - FC Lebbeke 1 - 2


Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene 2 - 3
Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
FC Lebbeke - KM Torhout 2 - 1
KVC Jong Lede - Svelta Melsele A 3 - 2
Erpe-Mere United - KFC Eppegem 2 - 1
SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem 4 - 0
VW Hamme - KVCSV Oostkamp 2 - 4
FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem 2 - 0


Speeldag 4 (26 september 2021) - 1e periode
SV Anzegem - Tempo Overijse 0 - 3
Svelta Melsele A - Erpe-Mere United 0 - 3
KM Torhout - SK Sint-Niklaas A 2 - 3
Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A 2 - 0
KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
Avanti Stekene - KVC Jong Lede 5 - 0
KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke 1 - 0
Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 0


Speeldag 5 (3 oktober 2021) - 1e periode
SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp 1 - 2
FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
KVC Jong Lede - KM Torhout 0 - 2
Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 0
KFC Eppegem - Svelta Melsele A 2 - 0
SK Lochristi A - SV Anzegem 3 - 2
VW Hamme - Rhodienne de Hoek A 4 - 0
FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse 0 - 5


Speeldag 6 (10 oktober 2021) - 1e periode
SV Anzegem - VW Hamme 2 - 5
Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre 0 - 4
KM Torhout - Erpe-Mere United 3 - 1
Tempo Overijse - SK Lochristi A 0 - 1
Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke 2 - 1
Avanti Stekene - KFC Eppegem 2 - 0
KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede 2 - 1
Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A 3 - 1


Speeldag 7 (17 oktober 2021) - 1e periode
Svelta Melsele A - Avanti Stekene 1 - 0
SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A 0 - 2
FC Lebbeke - SV Anzegem 2 - 1
KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 3
Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp 0 - 1
KFC Eppegem - KM Torhout 0 - 1
VW Hamme - Tempo Overijse 1 - 1
FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A 3 - 0


Speeldag 8 (24 oktober 2021) - 1e periode
SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
KM Torhout - Svelta Melsele A 3 - 0
Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 1
Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 0 - 2
SK Lochristi A - VW Hamme 2 - 2
Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre 2 - 1
KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem 2 - 1
Wolvertem-Merchtem - Erpe-Mere United 0 - 0


Speeldag 9 (31 oktober 2021) - 1e periode
Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 0 - 2
FC Lebbeke - SK Lochristi A 2 - 1
KVC Jong Lede - SV Anzegem 2 - 5
Erpe-Mere United - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
Avanti Stekene - KM Torhout 0 - 2
FC Voorde-Appelterre - VW Hamme 1 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 3 november 2021)
SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 1 - 2 Speeldag 8


Speeldag 10 (7 november 2021) - 1e periode
Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem 1 - 1
SV Anzegem - Erpe-Mere United 0 - 2
Tempo Overijse - KVC Jong Lede 1 - 0
SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A 4 - 0
VW Hamme - FC Lebbeke 1 - 1
KM Torhout - FC Voorde-Appelterre 3 - 2
KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 5 - 2
Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A 1 - 2


Speeldag 11 (14 november 2021) - 2e periode
KVC Jong Lede - SK Lochristi A 1 - 2
Erpe-Mere United - Tempo Overijse 2 - 1
KFC Eppegem - SV Anzegem 4 - 0
KM Torhout - KVCSV Oostkamp 1 - 2
SK Sint-Niklaas A - VW Hamme 1 - 1
Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke 1 - 2


Speeldag 12 (21 november 2021) - 2e periode
SV Anzegem - Svelta Melsele A 1 - 1
Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene 1 - 1
SK Lochristi A - Erpe-Mere United 1 - 2
KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 3 - 2
VW Hamme - KVC Jong Lede 1 - 2
Wolvertem-Merchtem - KM Torhout 0 - 2


Speeldag 13 (28 november 2021) - 2e periode
Svelta Melsele A - Tempo Overijse 1 - 4
KM Torhout - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
KVC Jong Lede - FC Lebbeke 0 - 0
KFC Eppegem - SK Lochristi A 3 - 2
KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A 1 - 0
Erpe-Mere United - VW Hamme 3 - 0
Avanti Stekene - SV Anzegem 1 - 2


Speeldag 14 (5 december 2021) - 2e periode
SV Anzegem - KM Torhout
SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede
Tempo Overijse - Avanti Stekene
FC Lebbeke - Erpe-Mere United
Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - Svelta Melsele A
FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem
VW Hamme - KFC Eppegem


Speeldag 15 (12 december 2021) - 2e periode
Svelta Melsele A - VW Hamme
KM Torhout - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre
KFC Eppegem - FC Lebbeke
KVCSV Oostkamp - SV Anzegem
Erpe-Mere United - SK Sint-Niklaas A
Avanti Stekene - SK Lochristi A
Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A


Speeldag 16 (19 december 2021) - 2e periode
KM Torhout - SK Lochristi A
Svelta Melsele A - FC Lebbeke
KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse
KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A
Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre
Erpe-Mere United - KVC Jong Lede
Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem
Avanti Stekene - VW Hamme


Speeldag 17 (16 januari 2022) - 2e periode
SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A
SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A
FC Lebbeke - Avanti Stekene
Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem
FC Voorde-Appelterre - Erpe-Mere United
KVC Jong Lede - KFC Eppegem
SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp
VW Hamme - KM Torhout


Speeldag 18 (23 januari 2022) - 2e periode
Svelta Melsele A - KVC Jong Lede
KM Torhout - FC Lebbeke
SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre
KFC Eppegem - Erpe-Mere United
Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse
KVCSV Oostkamp - VW Hamme
Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A
Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A


Speeldag 19 (30 januari 2022) - 2e periode
SK Sint-Niklaas A - KM Torhout
Tempo Overijse - SV Anzegem
FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp
SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A
FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem
KVC Jong Lede - Avanti Stekene
Erpe-Mere United - Svelta Melsele A
VW Hamme - Wolvertem-Merchtem


Speeldag 20 (6 februari 2022) - 2e periode
KM Torhout - KVC Jong Lede
Avanti Stekene - Erpe-Mere United
Svelta Melsele A - KFC Eppegem
SV Anzegem - SK Lochristi A
Rhodienne de Hoek A - VW Hamme
Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke
KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A
Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre


Speeldag 21 (13 februari 2022) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem
FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A
VW Hamme - SV Anzegem
SK Lochristi A - Tempo Overijse
FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A
KFC Eppegem - Avanti Stekene
Erpe-Mere United - KM Torhout
KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp


Speeldag 22 (20 februari 2022) - 3e periode
KM Torhout - KFC Eppegem
SV Anzegem - FC Lebbeke
Tempo Overijse - VW Hamme
Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede
KVCSV Oostkamp - Erpe-Mere United
Avanti Stekene - Svelta Melsele A
Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A
SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre


Speeldag 23 (6 maart 2022) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem
Svelta Melsele A - KM Torhout
FC Lebbeke - Tempo Overijse
KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A
VW Hamme - SK Lochristi A
FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene
KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp
Erpe-Mere United - Wolvertem-Merchtem


Speeldag 24 (13 maart 2022) - 3e periode
SV Anzegem - KVC Jong Lede
KM Torhout - Avanti Stekene
Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A
Rhodienne de Hoek A - Erpe-Mere United
Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem
KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A
SK Lochristi A - FC Lebbeke
VW Hamme - FC Voorde-Appelterre


Speeldag 25 (20 maart 2022) - 3e periode
SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A
Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem
FC Lebbeke - VW Hamme
KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A
Erpe-Mere United - SV Anzegem
KVC Jong Lede - Tempo Overijse
FC Voorde-Appelterre - KM Torhout
Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp


Speeldag 26 (27 maart 2022) - 3e periode
SV Anzegem - KFC Eppegem
Tempo Overijse - Erpe-Mere United
FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre
SK Lochristi A - KVC Jong Lede
Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A
Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene
KVCSV Oostkamp - KM Torhout
VW Hamme - SK Sint-Niklaas A


Speeldag 27 (3 april 2022) - 3e periode
Svelta Melsele A - SV Anzegem
SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke
KM Torhout - Wolvertem-Merchtem
Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A
KFC Eppegem - Tempo Overijse
Erpe-Mere United - SK Lochristi A
KVC Jong Lede - VW Hamme
FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp


Speeldag 28 (10 april 2022) - 3e periode
SV Anzegem - Avanti Stekene
SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre
FC Lebbeke - KVC Jong Lede
Tempo Overijse - Svelta Melsele A
VW Hamme - Erpe-Mere United
SK Lochristi A - KFC Eppegem
Rhodienne de Hoek A - KM Torhout
Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp


Speeldag 29 (24 april 2022) - 3e periode
KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A
KM Torhout - SV Anzegem
Avanti Stekene - Tempo Overijse
Svelta Melsele A - SK Lochristi A
KFC Eppegem - VW Hamme
Erpe-Mere United - FC Lebbeke
KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A
Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre


Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede
SK Sint-Niklaas A - Erpe-Mere United
FC Lebbeke - KFC Eppegem
VW Hamme - Svelta Melsele A
SK Lochristi A - Avanti Stekene
Tempo Overijse - KM Torhout
SV Anzegem - KVCSV Oostkamp
Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Afdeling VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVCSV Oostkamp 351718
2Erpe-Mere United 271413
3FC Lebbeke 25169
4Tempo Overijse 241014
5KM Torhout 241212
6Avanti Stekene 20128
7SK Lochristi A 20137
8VW Hamme 17512
9FC Voorde-Appelterre 17125
10KFC Eppegem 16142
11SV Anzegem 1349
12Wolvertem-Merchtem 1266
13Svelta Melsele A 1174
14Rhodienne de Hoek A 1183
15KVC Jong Lede 1046
16SK Sint-Niklaas A 927


VERLIESPUNTEN NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVCSV Oostkamp 440
2Erpe-Mere United 1275
3FC Lebbeke 14212
4KM Torhout 1596
5Tempo Overijse 1587
6Avanti Stekene 19910
7SK Lochristi A 19514
8VW Hamme 22139
9FC Voorde-Appelterre 22913
10KFC Eppegem 23716
11SV Anzegem 261412
12Wolvertem-Merchtem 271215
13Svelta Melsele A 281414
14Rhodienne de Hoek A 281018
15KVC Jong Lede 291712
16SK Sint-Niklaas A 301614


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Erpe-Mere United 1266
2KVCSV Oostkamp 1073
3KM Torhout 963
4Tempo Overijse 963
5FC Lebbeke 835
6Svelta Melsele A 734
7KFC Eppegem 761
8SK Lochristi A 633
9KVC Jong Lede 413
10SV Anzegem 413
11Avanti Stekene 431
12FC Voorde-Appelterre 330
13VW Hamme 211
14Rhodienne de Hoek A 220
15Wolvertem-Merchtem 101
16SK Sint-Niklaas A 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVCSV Oostkamp 341618
2SK Lochristi A 27198
3Tempo Overijse 25916
4KM Torhout 24159
5VW Hamme 231013
6FC Voorde-Appelterre 221111
7Avanti Stekene 22139
8Erpe-Mere United 211011
9SV Anzegem 20614
10FC Lebbeke 19127
11KFC Eppegem 16124
12KVC Jong Lede 1495
13SK Sint-Niklaas A 1257
14Rhodienne de Hoek A 1266
15Wolvertem-Merchtem 1147
16Svelta Melsele A 1165


TEGENDOELPUNTEN NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Tempo Overijse 1174
2Erpe-Mere United 1156
3FC Lebbeke 1257
4KFC Eppegem 15510
5KVCSV Oostkamp 1697
6Avanti Stekene 17710
7KM Torhout 18117
8Wolvertem-Merchtem 18513
9FC Voorde-Appelterre 201010
10SK Lochristi A 20713
11VW Hamme 211110
12SK Sint-Niklaas A 251114
13Rhodienne de Hoek A 25916
14KVC Jong Lede 271710
15SV Anzegem 271314
16Svelta Melsele A 301812


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 13 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KVCSV Oostkamp 10 13x
2KM Torhout 6 6 
3Erpe-Mere United 5x6x
4FC Lebbeke 3 7x
5Tempo Overijse 3 4 
6VW Hamme 2 8 
7Wolvertem-Merchtem 2 6 
8Avanti Stekene 2 4 
9FC Voorde-Appelterre 2 4 
10SK Lochristi A 2 3 
11Svelta Melsele A 2 3 
12Rhodienne de Hoek A 2 2 
13SV Anzegem 2 2x
14KFC Eppegem 1x3 
15KVC Jong Lede 1 2x
16SK Sint-Niklaas A 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Tempo Overijse 624
2KM Torhout 514
3Erpe-Mere United 523
4FC Voorde-Appelterre 541
5Avanti Stekene 431
6FC Lebbeke 321
7SK Lochristi A 321
8KFC Eppegem 330
9Wolvertem-Merchtem 330
10KVC Jong Lede 211
11KVCSV Oostkamp 211
12Rhodienne de Hoek A 211
13SV Anzegem 211
14VW Hamme 211
15Svelta Melsele A 110
16SK Sint-Niklaas A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 1376
2KVCSV Oostkamp 1376
3FC Voorde-Appelterre 1266
4Tempo Overijse 1156
5FC Lebbeke 1165
6SK Lochristi A 1165
7VW Hamme 1165
8Erpe-Mere United 1055
9Avanti Stekene 1064
10KFC Eppegem 1064
11Rhodienne de Hoek A 945
12SV Anzegem 945
13SK Sint-Niklaas A 844
14KVC Jong Lede 853
15Svelta Melsele A 853
16Wolvertem-Merchtem 624


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 13 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KM Torhout 000
2KVCSV Oostkamp 000
3FC Voorde-Appelterre 110
4Tempo Overijse 211
5FC Lebbeke 202
6SK Lochristi A 202
7VW Hamme 202
8Erpe-Mere United 321
9Avanti Stekene 312
10KFC Eppegem 312
11Rhodienne de Hoek A 422
12SV Anzegem 422
13KVC Jong Lede 523
14SK Sint-Niklaas A 523
15Svelta Melsele A 523
16Wolvertem-Merchtem 743


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 13 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KVCSV Oostkamp 7 5 2 0 16 9 17
2 FC Lebbeke 6 5 1 0 12 5 16
3 KFC Eppegem 7 4 2 1 12 5 14
4 Erpe-Mere United 7 4 2 1 10 5 14
5 SK Lochristi A 6 4 1 1 19 7 13
6 Avanti Stekene 7 4 0 3 13 7 12
7 KM Torhout 7 4 0 3 15 11 12
8 FC Voorde-Appelterre 7 4 0 3 11 10 12
9 Tempo Overijse 6 3 1 2 9 7 10
10 Rhodienne de Hoek A 6 2 2 2 6 9 8
11 Svelta Melsele A 7 2 1 4 6 18 7
12 Wolvertem-Merchtem 6 1 3 2 4 5 6
13 VW Hamme 6 1 2 3 10 11 5
14 SV Anzegem 6 1 1 4 6 13 4
15 KVC Jong Lede 7 1 1 5 9 17 4
16 SK Sint-Niklaas A 6 0 2 4 5 11 2

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 13 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KVCSV Oostkamp 6 6 0 0 18 7 18
2 Tempo Overijse 7 4 2 1 16 4 14
3 Erpe-Mere United 6 4 1 1 11 6 13
4 KM Torhout 6 4 0 2 9 7 12
5 VW Hamme 7 3 3 1 13 10 12
6 SV Anzegem 7 3 0 4 14 14 9
7 FC Lebbeke 7 2 3 2 7 7 9
8 Avanti Stekene 6 2 2 2 9 10 8
9 SK Lochristi A 7 2 1 4 8 13 7
10 SK Sint-Niklaas A 7 2 1 4 7 14 7
11 KVC Jong Lede 6 2 0 4 5 10 6
12 Wolvertem-Merchtem 7 1 3 3 7 13 6
13 FC Voorde-Appelterre 6 1 2 3 11 10 5
14 Svelta Melsele A 6 1 1 4 5 12 4
15 Rhodienne de Hoek A 7 1 0 6 6 16 3
16 KFC Eppegem 6 0 2 4 4 10 2

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Avanti Stekene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 3
12/09/2021 2 Avanti Stekene - FC Lebbeke 1 - 2
19/09/2021 3 SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene 2 - 3
26/09/2021 4 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 5 - 0
03/10/2021 5 Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 0
10/10/2021 6 Avanti Stekene - KFC Eppegem 2 - 0
17/10/2021 7 Svelta Melsele A - Avanti Stekene 1 - 0
24/10/2021 8 Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre 2 - 1
31/10/2021 9 Avanti Stekene - KM Torhout 0 - 2
07/11/2021 10 KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 5 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
21/11/2021 12 Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene 1 - 1
28/11/2021 13 Avanti Stekene - SV Anzegem 1 - 2
05/12/2021 14 Tempo Overijse - Avanti Stekene Speeldag 
12/12/2021 15 Avanti Stekene - SK Lochristi A Speeldag 
19/12/2021 16 Avanti Stekene - VW Hamme Speeldag 
16/01/2022 17 FC Lebbeke - Avanti Stekene Speeldag 
23/01/2022 18 Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
30/01/2022 19 KVC Jong Lede - Avanti Stekene Speeldag 
06/02/2022 20 Avanti Stekene - Erpe-Mere United Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 KFC Eppegem - Avanti Stekene Speeldag 
20/02/2022 22 Avanti Stekene - Svelta Melsele A Speeldag 
06/03/2022 23 FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene Speeldag 
13/03/2022 24 KM Torhout - Avanti Stekene Speeldag 
20/03/2022 25 Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp Speeldag 
27/03/2022 26 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene Speeldag 
03/04/2022 27 Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
10/04/2022 28 SV Anzegem - Avanti Stekene Speeldag 
24/04/2022 29 Avanti Stekene - Tempo Overijse Speeldag 
01/05/2022 30 SK Lochristi A - Avanti Stekene Speeldag 

Erpe-Mere United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 2 - 3
12/09/2021 2 Erpe-Mere United - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
19/09/2021 3 Erpe-Mere United - KFC Eppegem 2 - 1
26/09/2021 4 Svelta Melsele A - Erpe-Mere United 0 - 3
03/10/2021 5 Erpe-Mere United - Avanti Stekene 0 - 0
10/10/2021 6 KM Torhout - Erpe-Mere United 3 - 1
17/10/2021 7 Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp 0 - 1
24/10/2021 8 Wolvertem-Merchtem - Erpe-Mere United 0 - 0
31/10/2021 9 Erpe-Mere United - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
07/11/2021 10 SV Anzegem - Erpe-Mere United 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Erpe-Mere United - Tempo Overijse 2 - 1
21/11/2021 12 SK Lochristi A - Erpe-Mere United 1 - 2
28/11/2021 13 Erpe-Mere United - VW Hamme 3 - 0
05/12/2021 14 FC Lebbeke - Erpe-Mere United Speeldag 
12/12/2021 15 Erpe-Mere United - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
19/12/2021 16 Erpe-Mere United - KVC Jong Lede Speeldag 
16/01/2022 17 FC Voorde-Appelterre - Erpe-Mere United Speeldag 
23/01/2022 18 KFC Eppegem - Erpe-Mere United Speeldag 
30/01/2022 19 Erpe-Mere United - Svelta Melsele A Speeldag 
06/02/2022 20 Avanti Stekene - Erpe-Mere United Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 Erpe-Mere United - KM Torhout Speeldag 
20/02/2022 22 KVCSV Oostkamp - Erpe-Mere United Speeldag 
06/03/2022 23 Erpe-Mere United - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
13/03/2022 24 Rhodienne de Hoek A - Erpe-Mere United Speeldag 
20/03/2022 25 Erpe-Mere United - SV Anzegem Speeldag 
27/03/2022 26 Tempo Overijse - Erpe-Mere United Speeldag 
03/04/2022 27 Erpe-Mere United - SK Lochristi A Speeldag 
10/04/2022 28 VW Hamme - Erpe-Mere United Speeldag 
24/04/2022 29 Erpe-Mere United - FC Lebbeke Speeldag 
01/05/2022 30 SK Sint-Niklaas A - Erpe-Mere United Speeldag 

FC Lebbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Lebbeke - Svelta Melsele A 2 - 0
12/09/2021 2 Avanti Stekene - FC Lebbeke 1 - 2
19/09/2021 3 FC Lebbeke - KM Torhout 2 - 1
26/09/2021 4 KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke 1 - 0
03/10/2021 5 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
10/10/2021 6 Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke 2 - 1
17/10/2021 7 FC Lebbeke - SV Anzegem 2 - 1
24/10/2021 8 Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 1
31/10/2021 9 FC Lebbeke - SK Lochristi A 2 - 1
07/11/2021 10 VW Hamme - FC Lebbeke 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke 1 - 2
21/11/2021 12 FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
28/11/2021 13 KVC Jong Lede - FC Lebbeke 0 - 0
05/12/2021 14 FC Lebbeke - Erpe-Mere United Speeldag 
12/12/2021 15 KFC Eppegem - FC Lebbeke Speeldag 
19/12/2021 16 Svelta Melsele A - FC Lebbeke Speeldag 
16/01/2022 17 FC Lebbeke - Avanti Stekene Speeldag 
23/01/2022 18 KM Torhout - FC Lebbeke Speeldag 
30/01/2022 19 FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp Speeldag 
06/02/2022 20 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
20/02/2022 22 SV Anzegem - FC Lebbeke Speeldag 
06/03/2022 23 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
13/03/2022 24 SK Lochristi A - FC Lebbeke Speeldag 
20/03/2022 25 FC Lebbeke - VW Hamme Speeldag 
27/03/2022 26 FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
03/04/2022 27 SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke Speeldag 
10/04/2022 28 FC Lebbeke - KVC Jong Lede Speeldag 
24/04/2022 29 Erpe-Mere United - FC Lebbeke Speeldag 
01/05/2022 30 FC Lebbeke - KFC Eppegem Speeldag 

FC Voorde-Appelterre

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 3 - 0
12/09/2021 2 Erpe-Mere United - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
19/09/2021 3 FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem 2 - 0
26/09/2021 4 KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
03/10/2021 5 FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse 0 - 5
10/10/2021 6 Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre 0 - 4
17/10/2021 7 FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A 3 - 0
24/10/2021 8 Avanti Stekene - FC Voorde-Appelterre 2 - 1
31/10/2021 9 FC Voorde-Appelterre - VW Hamme 1 - 3
07/11/2021 10 KM Torhout - FC Voorde-Appelterre 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 FC Voorde-Appelterre - FC Lebbeke 1 - 2
21/11/2021 12 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 3 - 2
28/11/2021 13 FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A 1 - 0
05/12/2021 14 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
12/12/2021 15 KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
19/12/2021 16 Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
16/01/2022 17 FC Voorde-Appelterre - Erpe-Mere United Speeldag 
23/01/2022 18 SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
30/01/2022 19 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem Speeldag 
06/02/2022 20 Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A Speeldag 
20/02/2022 22 SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
06/03/2022 23 FC Voorde-Appelterre - Avanti Stekene Speeldag 
13/03/2022 24 VW Hamme - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
20/03/2022 25 FC Voorde-Appelterre - KM Torhout Speeldag 
27/03/2022 26 FC Lebbeke - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
03/04/2022 27 FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp Speeldag 
10/04/2022 28 SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
24/04/2022 29 Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
01/05/2022 30 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede Speeldag 

KFC Eppegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem 1 - 1
12/09/2021 2 KFC Eppegem - KVC Jong Lede 1 - 0
19/09/2021 3 Erpe-Mere United - KFC Eppegem 2 - 1
26/09/2021 4 KFC Eppegem - FC Voorde-Appelterre 1 - 1
03/10/2021 5 KFC Eppegem - Svelta Melsele A 2 - 0
10/10/2021 6 Avanti Stekene - KFC Eppegem 2 - 0
17/10/2021 7 KFC Eppegem - KM Torhout 0 - 1
24/10/2021 8 KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem 2 - 1
31/10/2021 9 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
07/11/2021 10 Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KFC Eppegem - SV Anzegem 4 - 0
21/11/2021 12 Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
28/11/2021 13 KFC Eppegem - SK Lochristi A 3 - 2
05/12/2021 14 VW Hamme - KFC Eppegem Speeldag 
12/12/2021 15 KFC Eppegem - FC Lebbeke Speeldag 
19/12/2021 16 KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
16/01/2022 17 KVC Jong Lede - KFC Eppegem Speeldag 
23/01/2022 18 KFC Eppegem - Erpe-Mere United Speeldag 
30/01/2022 19 FC Voorde-Appelterre - KFC Eppegem Speeldag 
06/02/2022 20 Svelta Melsele A - KFC Eppegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 KFC Eppegem - Avanti Stekene Speeldag 
20/02/2022 22 KM Torhout - KFC Eppegem Speeldag 
06/03/2022 23 KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
13/03/2022 24 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem Speeldag 
20/03/2022 25 KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
27/03/2022 26 SV Anzegem - KFC Eppegem Speeldag 
03/04/2022 27 KFC Eppegem - Tempo Overijse Speeldag 
10/04/2022 28 SK Lochristi A - KFC Eppegem Speeldag 
24/04/2022 29 KFC Eppegem - VW Hamme Speeldag 
01/05/2022 30 FC Lebbeke - KFC Eppegem Speeldag 

KM Torhout

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SK Lochristi A - KM Torhout 5 - 1
12/09/2021 2 KM Torhout - VW Hamme 1 - 2
19/09/2021 3 FC Lebbeke - KM Torhout 2 - 1
26/09/2021 4 KM Torhout - SK Sint-Niklaas A 2 - 3
03/10/2021 5 KVC Jong Lede - KM Torhout 0 - 2
10/10/2021 6 KM Torhout - Erpe-Mere United 3 - 1
17/10/2021 7 KFC Eppegem - KM Torhout 0 - 1
24/10/2021 8 KM Torhout - Svelta Melsele A 3 - 0
31/10/2021 9 Avanti Stekene - KM Torhout 0 - 2
07/11/2021 10 KM Torhout - FC Voorde-Appelterre 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KM Torhout - KVCSV Oostkamp 1 - 2
21/11/2021 12 Wolvertem-Merchtem - KM Torhout 0 - 2
28/11/2021 13 KM Torhout - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
05/12/2021 14 SV Anzegem - KM Torhout Speeldag 
12/12/2021 15 KM Torhout - Tempo Overijse Speeldag 
19/12/2021 16 KM Torhout - SK Lochristi A Speeldag 
16/01/2022 17 VW Hamme - KM Torhout Speeldag 
23/01/2022 18 KM Torhout - FC Lebbeke Speeldag 
30/01/2022 19 SK Sint-Niklaas A - KM Torhout Speeldag 
06/02/2022 20 KM Torhout - KVC Jong Lede Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 Erpe-Mere United - KM Torhout Speeldag 
20/02/2022 22 KM Torhout - KFC Eppegem Speeldag 
06/03/2022 23 Svelta Melsele A - KM Torhout Speeldag 
13/03/2022 24 KM Torhout - Avanti Stekene Speeldag 
20/03/2022 25 FC Voorde-Appelterre - KM Torhout Speeldag 
27/03/2022 26 KVCSV Oostkamp - KM Torhout Speeldag 
03/04/2022 27 KM Torhout - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
10/04/2022 28 Rhodienne de Hoek A - KM Torhout Speeldag 
24/04/2022 29 KM Torhout - SV Anzegem Speeldag 
01/05/2022 30 Tempo Overijse - KM Torhout Speeldag 

KVC Jong Lede

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 KVC Jong Lede - Erpe-Mere United 2 - 3
12/09/2021 2 KFC Eppegem - KVC Jong Lede 1 - 0
19/09/2021 3 KVC Jong Lede - Svelta Melsele A 3 - 2
26/09/2021 4 Avanti Stekene - KVC Jong Lede 5 - 0
03/10/2021 5 KVC Jong Lede - KM Torhout 0 - 2
10/10/2021 6 KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede 2 - 1
17/10/2021 7 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 3
24/10/2021 8 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 0 - 2
31/10/2021 9 KVC Jong Lede - SV Anzegem 2 - 5
07/11/2021 10 Tempo Overijse - KVC Jong Lede 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KVC Jong Lede - SK Lochristi A 1 - 2
21/11/2021 12 VW Hamme - KVC Jong Lede 1 - 2
28/11/2021 13 KVC Jong Lede - FC Lebbeke 0 - 0
05/12/2021 14 SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede Speeldag 
12/12/2021 15 KVC Jong Lede - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
19/12/2021 16 Erpe-Mere United - KVC Jong Lede Speeldag 
16/01/2022 17 KVC Jong Lede - KFC Eppegem Speeldag 
23/01/2022 18 Svelta Melsele A - KVC Jong Lede Speeldag 
30/01/2022 19 KVC Jong Lede - Avanti Stekene Speeldag 
06/02/2022 20 KM Torhout - KVC Jong Lede Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp Speeldag 
20/02/2022 22 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede Speeldag 
06/03/2022 23 KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
13/03/2022 24 SV Anzegem - KVC Jong Lede Speeldag 
20/03/2022 25 KVC Jong Lede - Tempo Overijse Speeldag 
27/03/2022 26 SK Lochristi A - KVC Jong Lede Speeldag 
03/04/2022 27 KVC Jong Lede - VW Hamme Speeldag 
10/04/2022 28 FC Lebbeke - KVC Jong Lede Speeldag 
24/04/2022 29 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
01/05/2022 30 FC Voorde-Appelterre - KVC Jong Lede Speeldag 

KVCSV Oostkamp

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp 2 - 4
12/09/2021 2 KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A 2 - 2
19/09/2021 3 VW Hamme - KVCSV Oostkamp 2 - 4
26/09/2021 4 KVCSV Oostkamp - FC Lebbeke 1 - 0
03/10/2021 5 SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp 1 - 2
10/10/2021 6 KVCSV Oostkamp - KVC Jong Lede 2 - 1
17/10/2021 7 Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp 0 - 1
24/10/2021 8 KVCSV Oostkamp - KFC Eppegem 2 - 1
31/10/2021 9 Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
07/11/2021 10 KVCSV Oostkamp - Avanti Stekene 5 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KM Torhout - KVCSV Oostkamp 1 - 2
21/11/2021 12 KVCSV Oostkamp - FC Voorde-Appelterre 3 - 2
28/11/2021 13 KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
05/12/2021 14 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
12/12/2021 15 KVCSV Oostkamp - SV Anzegem Speeldag 
19/12/2021 16 KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse Speeldag 
16/01/2022 17 SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
23/01/2022 18 KVCSV Oostkamp - VW Hamme Speeldag 
30/01/2022 19 FC Lebbeke - KVCSV Oostkamp Speeldag 
06/02/2022 20 KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 KVC Jong Lede - KVCSV Oostkamp Speeldag 
20/02/2022 22 KVCSV Oostkamp - Erpe-Mere United Speeldag 
06/03/2022 23 KFC Eppegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
13/03/2022 24 KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A Speeldag 
20/03/2022 25 Avanti Stekene - KVCSV Oostkamp Speeldag 
27/03/2022 26 KVCSV Oostkamp - KM Torhout Speeldag 
03/04/2022 27 FC Voorde-Appelterre - KVCSV Oostkamp Speeldag 
10/04/2022 28 Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
24/04/2022 29 KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
01/05/2022 30 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 

Rhodienne de Hoek A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Voorde-Appelterre - Rhodienne de Hoek A 3 - 0
12/09/2021 2 Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem 0 - 4
19/09/2021 3 Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
26/09/2021 4 Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A 2 - 0
03/10/2021 5 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A 4 - 0
10/10/2021 6 Rhodienne de Hoek A - FC Lebbeke 2 - 1
17/10/2021 7 SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A 0 - 2
24/10/2021 8 Rhodienne de Hoek A - KVC Jong Lede 0 - 2
31/10/2021 9 Erpe-Mere United - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
07/11/2021 10 Rhodienne de Hoek A - KFC Eppegem 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
21/11/2021 12 Rhodienne de Hoek A - Avanti Stekene 1 - 1
28/11/2021 13 KM Torhout - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
05/12/2021 14 Rhodienne de Hoek A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
12/12/2021 15 Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
19/12/2021 16 Rhodienne de Hoek A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
16/01/2022 17 SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
23/01/2022 18 Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse Speeldag 
30/01/2022 19 SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
06/02/2022 20 Rhodienne de Hoek A - VW Hamme Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 FC Lebbeke - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
20/02/2022 22 Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
06/03/2022 23 KVC Jong Lede - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
13/03/2022 24 Rhodienne de Hoek A - Erpe-Mere United Speeldag 
20/03/2022 25 KFC Eppegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
27/03/2022 26 Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A Speeldag 
03/04/2022 27 Avanti Stekene - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
10/04/2022 28 Rhodienne de Hoek A - KM Torhout Speeldag 
24/04/2022 29 KVCSV Oostkamp - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
01/05/2022 30 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

SK Lochristi A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SK Lochristi A - KM Torhout 5 - 1
12/09/2021 2 KVCSV Oostkamp - SK Lochristi A 2 - 2
19/09/2021 3 SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem 4 - 0
26/09/2021 4 Rhodienne de Hoek A - SK Lochristi A 2 - 0
03/10/2021 5 SK Lochristi A - SV Anzegem 3 - 2
10/10/2021 6 Tempo Overijse - SK Lochristi A 0 - 1
17/10/2021 7 FC Voorde-Appelterre - SK Lochristi A 3 - 0
24/10/2021 8 SK Lochristi A - VW Hamme 2 - 2
31/10/2021 9 FC Lebbeke - SK Lochristi A 2 - 1
07/11/2021 10 SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A 4 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KVC Jong Lede - SK Lochristi A 1 - 2
21/11/2021 12 SK Lochristi A - Erpe-Mere United 1 - 2
28/11/2021 13 KFC Eppegem - SK Lochristi A 3 - 2
05/12/2021 14 SK Lochristi A - Svelta Melsele A Speeldag 
12/12/2021 15 Avanti Stekene - SK Lochristi A Speeldag 
19/12/2021 16 KM Torhout - SK Lochristi A Speeldag 
16/01/2022 17 SK Lochristi A - KVCSV Oostkamp Speeldag 
23/01/2022 18 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A Speeldag 
30/01/2022 19 SK Lochristi A - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
06/02/2022 20 SV Anzegem - SK Lochristi A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 SK Lochristi A - Tempo Overijse Speeldag 
20/02/2022 22 SK Lochristi A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
06/03/2022 23 VW Hamme - SK Lochristi A Speeldag 
13/03/2022 24 SK Lochristi A - FC Lebbeke Speeldag 
20/03/2022 25 SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A Speeldag 
27/03/2022 26 SK Lochristi A - KVC Jong Lede Speeldag 
03/04/2022 27 Erpe-Mere United - SK Lochristi A Speeldag 
10/04/2022 28 SK Lochristi A - KFC Eppegem Speeldag 
24/04/2022 29 Svelta Melsele A - SK Lochristi A Speeldag 
01/05/2022 30 SK Lochristi A - Avanti Stekene Speeldag 

SK Sint-Niklaas A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SK Sint-Niklaas A - KFC Eppegem 1 - 1
12/09/2021 2 Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
19/09/2021 3 SK Sint-Niklaas A - Avanti Stekene 2 - 3
26/09/2021 4 KM Torhout - SK Sint-Niklaas A 2 - 3
03/10/2021 5 SK Sint-Niklaas A - KVCSV Oostkamp 1 - 2
10/10/2021 6 Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A 3 - 1
17/10/2021 7 SK Sint-Niklaas A - Rhodienne de Hoek A 0 - 2
24/10/2021 8 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 03/11   Speeldag 
31/10/2021 9 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 0 - 2
03/11/2021 8 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
07/11/2021 10 SK Lochristi A - SK Sint-Niklaas A 4 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 SK Sint-Niklaas A - VW Hamme 1 - 1
21/11/2021 12 FC Lebbeke - SK Sint-Niklaas A 2 - 0
28/11/2021 13 FC Voorde-Appelterre - SK Sint-Niklaas A 1 - 0
05/12/2021 14 SK Sint-Niklaas A - KVC Jong Lede Speeldag 
12/12/2021 15 Erpe-Mere United - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
19/12/2021 16 KFC Eppegem - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
16/01/2022 17 SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A Speeldag 
23/01/2022 18 Avanti Stekene - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
30/01/2022 19 SK Sint-Niklaas A - KM Torhout Speeldag 
06/02/2022 20 KVCSV Oostkamp - SK Sint-Niklaas A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
20/02/2022 22 Rhodienne de Hoek A - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
06/03/2022 23 SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem Speeldag 
13/03/2022 24 Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
20/03/2022 25 SK Sint-Niklaas A - SK Lochristi A Speeldag 
27/03/2022 26 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
03/04/2022 27 SK Sint-Niklaas A - FC Lebbeke Speeldag 
10/04/2022 28 SK Sint-Niklaas A - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
24/04/2022 29 KVC Jong Lede - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
01/05/2022 30 SK Sint-Niklaas A - Erpe-Mere United Speeldag 

SV Anzegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
12/09/2021 2 Rhodienne de Hoek A - SV Anzegem 0 - 4
19/09/2021 3 FC Voorde-Appelterre - SV Anzegem 2 - 0
26/09/2021 4 SV Anzegem - Tempo Overijse 0 - 3
03/10/2021 5 SK Lochristi A - SV Anzegem 3 - 2
10/10/2021 6 SV Anzegem - VW Hamme 2 - 5
17/10/2021 7 FC Lebbeke - SV Anzegem 2 - 1
24/10/2021 8 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 03/11   Speeldag 
31/10/2021 9 KVC Jong Lede - SV Anzegem 2 - 5
03/11/2021 8 SV Anzegem - SK Sint-Niklaas A 1 - 2
07/11/2021 10 SV Anzegem - Erpe-Mere United 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 KFC Eppegem - SV Anzegem 4 - 0
21/11/2021 12 SV Anzegem - Svelta Melsele A 1 - 1
28/11/2021 13 Avanti Stekene - SV Anzegem 1 - 2
05/12/2021 14 SV Anzegem - KM Torhout Speeldag 
12/12/2021 15 KVCSV Oostkamp - SV Anzegem Speeldag 
19/12/2021 16 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem Speeldag 
16/01/2022 17 SV Anzegem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
23/01/2022 18 SV Anzegem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
30/01/2022 19 Tempo Overijse - SV Anzegem Speeldag 
06/02/2022 20 SV Anzegem - SK Lochristi A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 VW Hamme - SV Anzegem Speeldag 
20/02/2022 22 SV Anzegem - FC Lebbeke Speeldag 
06/03/2022 23 SK Sint-Niklaas A - SV Anzegem Speeldag 
13/03/2022 24 SV Anzegem - KVC Jong Lede Speeldag 
20/03/2022 25 Erpe-Mere United - SV Anzegem Speeldag 
27/03/2022 26 SV Anzegem - KFC Eppegem Speeldag 
03/04/2022 27 Svelta Melsele A - SV Anzegem Speeldag 
10/04/2022 28 SV Anzegem - Avanti Stekene Speeldag 
24/04/2022 29 KM Torhout - SV Anzegem Speeldag 
01/05/2022 30 SV Anzegem - KVCSV Oostkamp Speeldag 

Svelta Melsele A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 FC Lebbeke - Svelta Melsele A 2 - 0
12/09/2021 2 Svelta Melsele A - SK Sint-Niklaas A 1 - 1
19/09/2021 3 KVC Jong Lede - Svelta Melsele A 3 - 2
26/09/2021 4 Svelta Melsele A - Erpe-Mere United 0 - 3
03/10/2021 5 KFC Eppegem - Svelta Melsele A 2 - 0
10/10/2021 6 Svelta Melsele A - FC Voorde-Appelterre 0 - 4
17/10/2021 7 Svelta Melsele A - Avanti Stekene 1 - 0
24/10/2021 8 KM Torhout - Svelta Melsele A 3 - 0
31/10/2021 9 Svelta Melsele A - KVCSV Oostkamp 1 - 5
07/11/2021 10 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Svelta Melsele A - Rhodienne de Hoek A 2 - 1
21/11/2021 12 SV Anzegem - Svelta Melsele A 1 - 1
28/11/2021 13 Svelta Melsele A - Tempo Overijse 1 - 4
05/12/2021 14 SK Lochristi A - Svelta Melsele A Speeldag 
12/12/2021 15 Svelta Melsele A - VW Hamme Speeldag 
19/12/2021 16 Svelta Melsele A - FC Lebbeke Speeldag 
16/01/2022 17 SK Sint-Niklaas A - Svelta Melsele A Speeldag 
23/01/2022 18 Svelta Melsele A - KVC Jong Lede Speeldag 
30/01/2022 19 Erpe-Mere United - Svelta Melsele A Speeldag 
06/02/2022 20 Svelta Melsele A - KFC Eppegem Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 FC Voorde-Appelterre - Svelta Melsele A Speeldag 
20/02/2022 22 Avanti Stekene - Svelta Melsele A Speeldag 
06/03/2022 23 Svelta Melsele A - KM Torhout Speeldag 
13/03/2022 24 KVCSV Oostkamp - Svelta Melsele A Speeldag 
20/03/2022 25 Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
27/03/2022 26 Rhodienne de Hoek A - Svelta Melsele A Speeldag 
03/04/2022 27 Svelta Melsele A - SV Anzegem Speeldag 
10/04/2022 28 Tempo Overijse - Svelta Melsele A Speeldag 
24/04/2022 29 Svelta Melsele A - SK Lochristi A Speeldag 
01/05/2022 30 VW Hamme - Svelta Melsele A Speeldag 

Tempo Overijse

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 Tempo Overijse - KVCSV Oostkamp 2 - 4
12/09/2021 2 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 0 - 0
19/09/2021 3 Tempo Overijse - Rhodienne de Hoek A 3 - 1
26/09/2021 4 SV Anzegem - Tempo Overijse 0 - 3
03/10/2021 5 FC Voorde-Appelterre - Tempo Overijse 0 - 5
10/10/2021 6 Tempo Overijse - SK Lochristi A 0 - 1
17/10/2021 7 VW Hamme - Tempo Overijse 1 - 1
24/10/2021 8 Tempo Overijse - FC Lebbeke 1 - 1
31/10/2021 9 SK Sint-Niklaas A - Tempo Overijse 0 - 2
07/11/2021 10 Tempo Overijse - KVC Jong Lede 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Erpe-Mere United - Tempo Overijse 2 - 1
21/11/2021 12 Tempo Overijse - KFC Eppegem 2 - 0
28/11/2021 13 Svelta Melsele A - Tempo Overijse 1 - 4
05/12/2021 14 Tempo Overijse - Avanti Stekene Speeldag 
12/12/2021 15 KM Torhout - Tempo Overijse Speeldag 
19/12/2021 16 KVCSV Oostkamp - Tempo Overijse Speeldag 
16/01/2022 17 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
23/01/2022 18 Rhodienne de Hoek A - Tempo Overijse Speeldag 
30/01/2022 19 Tempo Overijse - SV Anzegem Speeldag 
06/02/2022 20 Tempo Overijse - FC Voorde-Appelterre Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 SK Lochristi A - Tempo Overijse Speeldag 
20/02/2022 22 Tempo Overijse - VW Hamme Speeldag 
06/03/2022 23 FC Lebbeke - Tempo Overijse Speeldag 
13/03/2022 24 Tempo Overijse - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
20/03/2022 25 KVC Jong Lede - Tempo Overijse Speeldag 
27/03/2022 26 Tempo Overijse - Erpe-Mere United Speeldag 
03/04/2022 27 KFC Eppegem - Tempo Overijse Speeldag 
10/04/2022 28 Tempo Overijse - Svelta Melsele A Speeldag 
24/04/2022 29 Avanti Stekene - Tempo Overijse Speeldag 
01/05/2022 30 Tempo Overijse - KM Torhout Speeldag 

VW Hamme

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 VW Hamme - Avanti Stekene 1 - 3
12/09/2021 2 KM Torhout - VW Hamme 1 - 2
19/09/2021 3 VW Hamme - KVCSV Oostkamp 2 - 4
26/09/2021 4 Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 0
03/10/2021 5 VW Hamme - Rhodienne de Hoek A 4 - 0
10/10/2021 6 SV Anzegem - VW Hamme 2 - 5
17/10/2021 7 VW Hamme - Tempo Overijse 1 - 1
24/10/2021 8 SK Lochristi A - VW Hamme 2 - 2
31/10/2021 9 FC Voorde-Appelterre - VW Hamme 1 - 3
07/11/2021 10 VW Hamme - FC Lebbeke 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 SK Sint-Niklaas A - VW Hamme 1 - 1
21/11/2021 12 VW Hamme - KVC Jong Lede 1 - 2
28/11/2021 13 Erpe-Mere United - VW Hamme 3 - 0
05/12/2021 14 VW Hamme - KFC Eppegem Speeldag 
12/12/2021 15 Svelta Melsele A - VW Hamme Speeldag 
19/12/2021 16 Avanti Stekene - VW Hamme Speeldag 
16/01/2022 17 VW Hamme - KM Torhout Speeldag 
23/01/2022 18 KVCSV Oostkamp - VW Hamme Speeldag 
30/01/2022 19 VW Hamme - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
06/02/2022 20 Rhodienne de Hoek A - VW Hamme Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 VW Hamme - SV Anzegem Speeldag 
20/02/2022 22 Tempo Overijse - VW Hamme Speeldag 
06/03/2022 23 VW Hamme - SK Lochristi A Speeldag 
13/03/2022 24 VW Hamme - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
20/03/2022 25 FC Lebbeke - VW Hamme Speeldag 
27/03/2022 26 VW Hamme - SK Sint-Niklaas A Speeldag 
03/04/2022 27 KVC Jong Lede - VW Hamme Speeldag 
10/04/2022 28 VW Hamme - Erpe-Mere United Speeldag 
24/04/2022 29 KFC Eppegem - VW Hamme Speeldag 
01/05/2022 30 VW Hamme - Svelta Melsele A Speeldag 

Wolvertem-Merchtem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/09/2021 1 SV Anzegem - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
12/09/2021 2 Wolvertem-Merchtem - Tempo Overijse 0 - 0
19/09/2021 3 SK Lochristi A - Wolvertem-Merchtem 4 - 0
26/09/2021 4 Wolvertem-Merchtem - VW Hamme 0 - 0
03/10/2021 5 FC Lebbeke - Wolvertem-Merchtem 2 - 2
10/10/2021 6 Wolvertem-Merchtem - SK Sint-Niklaas A 3 - 1
17/10/2021 7 KVC Jong Lede - Wolvertem-Merchtem 1 - 3
24/10/2021 8 Wolvertem-Merchtem - Erpe-Mere United 0 - 0
31/10/2021 9 KFC Eppegem - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
07/11/2021 10 Wolvertem-Merchtem - Svelta Melsele A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/11/2021 11 Avanti Stekene - Wolvertem-Merchtem 2 - 0
21/11/2021 12 Wolvertem-Merchtem - KM Torhout 0 - 2
28/11/2021 13 KVCSV Oostkamp - Wolvertem-Merchtem 1 - 1
05/12/2021 14 FC Voorde-Appelterre - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
12/12/2021 15 Wolvertem-Merchtem - Rhodienne de Hoek A Speeldag 
19/12/2021 16 Wolvertem-Merchtem - SV Anzegem Speeldag 
16/01/2022 17 Tempo Overijse - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
23/01/2022 18 Wolvertem-Merchtem - SK Lochristi A Speeldag 
30/01/2022 19 VW Hamme - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
06/02/2022 20 Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/02/2022 21 SK Sint-Niklaas A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
20/02/2022 22 Wolvertem-Merchtem - KVC Jong Lede Speeldag 
06/03/2022 23 Erpe-Mere United - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
13/03/2022 24 Wolvertem-Merchtem - KFC Eppegem Speeldag 
20/03/2022 25 Svelta Melsele A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
27/03/2022 26 Wolvertem-Merchtem - Avanti Stekene Speeldag 
03/04/2022 27 KM Torhout - Wolvertem-Merchtem Speeldag 
10/04/2022 28 Wolvertem-Merchtem - KVCSV Oostkamp Speeldag 
24/04/2022 29 Wolvertem-Merchtem - FC Voorde-Appelterre Speeldag 
01/05/2022 30 Rhodienne de Hoek A - Wolvertem-Merchtem Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv. U21 Pro League-Groep 1 U21 Pro League-Groep 2
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2021-2022) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

!! Vanaf het seizoen 2021-2022 (artikels V7.25 en 26):
- Indien een club uit 2e afdeling VV naar 1e provinciale degradeert wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt deze club (die eigenlijk naar 3e afdeling zou zakken) in 3e afdeling VV vervangen door een bijkomende stijger uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken club behoort.
- Indien een club uit 3e afdeling VV degradeert naar 1e provinciale wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt het aantal sportieve rechtstreekse dalers naar verhouding verminderd in de reeks van de afdeling waarin de gesanctioneerde club uitkwam.
- Indien er echter meer clubs dan dat er sportieve rechtstreekse dalers zijn, uit 3e afdeling VV dalen naar 1e provinciale, wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, worden deze clubs vervangen door bijkomende stijgers uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken clubs behoren.
- De clubs die niet de rechtstreeks sportieve dalers vervangen, worden aangeduid op basis van de eindrangschikking van hun reeks van 3e afdeling VV, vooraleer de herziening van de rangschikking wegens het niet bekomen of aanvragen van de licentie van regionale amateurclub wordt toegepast.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).