Division 2 - ACFF
Update: 31/05/2021 om 12:10u
Nationaal D1 & D2 Nationale Heren Division 2 - ACFF
Laatste update: 31/05/2021 om 12:10u
Een concept van ABC-Groep
IT-Consultancy
www.itmoov.be
Meer info...
Vind het ideale Tornooi voor uw
seniors-, jeugd- of damesteam.
Info voor Tornooi-Organisatoren
www.foooble.com
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2021-2022 - DIVISION 2 - ACFF

RAAL La Louviere, Waremme-Borgworm FC, Excelsior Virton, Couvin-Mariembourg, RSD Jette, US Rebecquoise, Stockay-Warfusee,
Entente Acren Lessines, RCS Verlaine, Entente Durbuy, RRC Hamoir, RFC Meux, Renaissance Union Tubize - Braine-Le-Comte,
RFC Warnant, RUS Givry, FC Ganshoren en Solieres Sport.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 speeldagen).

Division 2 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2020-2021 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Acren Lessines 0 0 0 0 0 0 0  
2 Couvin-Mariembourg 0 0 0 0 0 0 0  
3 Entente Durbuy 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0  
5 RAAL La Louvière 0 0 0 0 0 0 0  
6 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0  
7 RFC Meux 0 0 0 0 0 0 0  
8 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0  
9 RRC Hamoir 0 0 0 0 0 0 0  
10 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0  
11 RU Tubize-Braine LC 0 0 0 0 0 0 0  
12 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0  
13 Solières Sport 0 0 0 0 0 0 0  
14 Stockay-Warfusée 0 0 0 0 0 0 0  
15 US Rebecquoise 0 0 0 0 0 0 0  
16 Waremme-Borgworm 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk
EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 2 ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4FC Ganshoren 000
5RAAL La Louvière 000
6RCS Verlaine 000
7RFC Meux 000
8RFC Warnant 000
9RRC Hamoir 000
10RSD Jette 000
11RU Tubize-Braine LC 000
12RUS Givry 000
13Solières Sport 000
14Stockay-Warfusée 000
15US Rebecquoise 000
16Waremme-Borgworm 000


VERLIESPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4FC Ganshoren 000
5RAAL La Louvière 000
6RCS Verlaine 000
7RFC Meux 000
8RFC Warnant 000
9RRC Hamoir 000
10RSD Jette 000
11RU Tubize-Braine LC 000
12RUS Givry 000
13Solières Sport 000
14Stockay-Warfusée 000
15US Rebecquoise 000
16Waremme-Borgworm 000


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4FC Ganshoren 000
5RAAL La Louvière 000
6RCS Verlaine 000
7RFC Meux 000
8RFC Warnant 000
9RRC Hamoir 000
10RSD Jette 000
11RU Tubize-Braine LC 000
12RUS Givry 000
13Solières Sport 000
14Stockay-Warfusée 000
15US Rebecquoise 000
16Waremme-Borgworm 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4FC Ganshoren 000
5RAAL La Louvière 000
6RCS Verlaine 000
7RFC Meux 000
8RFC Warnant 000
9RRC Hamoir 000
10RSD Jette 000
11RU Tubize-Braine LC 000
12RUS Givry 000
13Solières Sport 000
14Stockay-Warfusée 000
15US Rebecquoise 000
16Waremme-Borgworm 000


TEGENDOELPUNTEN NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4FC Ganshoren 000
5RAAL La Louvière 000
6RCS Verlaine 000
7RFC Meux 000
8RFC Warnant 000
9RRC Hamoir 000
10RSD Jette 000
11RU Tubize-Braine LC 000
12RUS Givry 000
13Solières Sport 000
14Stockay-Warfusée 000
15US Rebecquoise 000
16Waremme-Borgworm 000


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 1 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Acren Lessines 0 0 
2Couvin-Mariembourg 0 0 
3Entente Durbuy 0 0 
4FC Ganshoren 0 0 
5RAAL La Louvière 0 0 
6RCS Verlaine 0 0 
7RFC Meux 0 0 
8RFC Warnant 0 0 
9RRC Hamoir 0 0 
10RSD Jette 0 0 
11RU Tubize-Braine LC 0 0 
12RUS Givry 0 0 
13Solières Sport 0 0 
14Stockay-Warfusée 0 0 
15US Rebecquoise 0 0 
16Waremme-Borgworm 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4FC Ganshoren 000
5RAAL La Louvière 000
6RCS Verlaine 000
7RFC Meux 000
8RFC Warnant 000
9RRC Hamoir 000
10RSD Jette 000
11RU Tubize-Braine LC 000
12RUS Givry 000
13Solières Sport 000
14Stockay-Warfusée 000
15US Rebecquoise 000
16Waremme-Borgworm 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4FC Ganshoren 000
5RAAL La Louvière 000
6RCS Verlaine 000
7RFC Meux 000
8RFC Warnant 000
9RRC Hamoir 000
10RSD Jette 000
11RU Tubize-Braine LC 000
12RUS Givry 000
13Solières Sport 000
14Stockay-Warfusée 000
15US Rebecquoise 000
16Waremme-Borgworm 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 1 SPEELDAG

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Acren Lessines 000
2Couvin-Mariembourg 000
3Entente Durbuy 000
4FC Ganshoren 000
5RAAL La Louvière 000
6RCS Verlaine 000
7RFC Meux 000
8RFC Warnant 000
9RRC Hamoir 000
10RSD Jette 000
11RU Tubize-Braine LC 000
12RUS Givry 000
13Solières Sport 000
14Stockay-Warfusée 000
15US Rebecquoise 000
16Waremme-Borgworm 000


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Acren Lessines 0 0 0 0 0 0 0
2 Couvin-Mariembourg 0 0 0 0 0 0 0
3 Entente Durbuy 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0
5 RAAL La Louvière 0 0 0 0 0 0 0
6 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC Meux 0 0 0 0 0 0 0
8 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0
9 RRC Hamoir 0 0 0 0 0 0 0
10 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0
11 RU Tubize-Braine LC 0 0 0 0 0 0 0
12 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0
13 Solières Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 Stockay-Warfusée 0 0 0 0 0 0 0
15 US Rebecquoise 0 0 0 0 0 0 0
16 Waremme-Borgworm 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 1 WEDSTRIJD

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Acren Lessines 0 0 0 0 0 0 0
2 Couvin-Mariembourg 0 0 0 0 0 0 0
3 Entente Durbuy 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Ganshoren 0 0 0 0 0 0 0
5 RAAL La Louvière 0 0 0 0 0 0 0
6 RCS Verlaine 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC Meux 0 0 0 0 0 0 0
8 RFC Warnant 0 0 0 0 0 0 0
9 RRC Hamoir 0 0 0 0 0 0 0
10 RSD Jette 0 0 0 0 0 0 0
11 RU Tubize-Braine LC 0 0 0 0 0 0 0
12 RUS Givry 0 0 0 0 0 0 0
13 Solières Sport 0 0 0 0 0 0 0
14 Stockay-Warfusée 0 0 0 0 0 0 0
15 US Rebecquoise 0 0 0 0 0 0 0
16 Waremme-Borgworm 0 0 0 0 0 0 0

Legende:
LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

2e AFDELING / DIVISION 2 - PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 (of uitzonderlijk 17) clubs, in totaal dus 48 (of 49).
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden (of 11, 12 en 11 in reeksen met 17 ploegen).
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Nationale (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Afdeling - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de Division 2 - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks Division 2 - ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de 1e Nationale (vroeger 1e Amateurs), maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e Afdeling VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.
2. Een "Eindronde stijgen Division 2 ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Nationale Heren, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen in de 2e Afdelingen VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e AFDELING / DIVISION 2 - SEIZOEN 2021-2022 - DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Afdeling VV.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de Division 3 ACFF.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het RBFA-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e Afdeling VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e Afdeling VV.

- Er is géén "eindronde dalen Division 2 ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit 1e Nationale Heren, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het RBFA-reglement).
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).