Division 2 - ACFF
Update: gisteren om 18:30u
Nationaal D1 & D2 Nationale Heren Division 2 - ACFF
Laatste update: gisteren om 18:30u
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2021-2022 - DIVISION 2 - ACFF

RAAL La Louviere, Waremme-Borgworm FC, Couvin-Mariembourg, RSD Jette, US Rebecquoise, Stockay-Warfusee,
Entente Acren Lessines, RCS Verlaine, Entente Durbuy, RRC Hamoir, RFC Meux, Renaissance Union Tubize - Braine-Le-Comte,
RFC Warnant, RUS Givry, FC Ganshoren en Solieres Sport.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 speeldagen).

Division 2 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2020-2021 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 19 (30 januari 2022) - 2e periode
Zat. 29/01 20u00 RUS Givry - RSD Jette
Zat. 29/01 20u00 RFC Meux - Couvin-Mariembourg
Zat. 29/01 20u00 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée
Zat. 29/01 20u00 RU Tubize-Braine LC - Entente Durbuy
Zat. 29/01 20u00 US Rebecquoise - FC Ganshoren
Zon. 30/01 14u30 RFC Warnant - Solières Sport
Zon. 30/01 15u00 Acren Lessines - Waremme-Borgworm
Zon. 30/01 15u00 RCS Verlaine - RRC Hamoir

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Inhaalwedstrijd
Woe.09/0220u00 RUS Givry - RAAL La Louvière - Speeldag 17

Klassement

Algemeen klassement na 17 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louvière (1) 16 15 1 0 45 9 45
2 RFC Meux 17 10 3 4 38 21 34
3 Solières Sport 17 9 3 5 43 25 32
4 RRC Hamoir 17 9 3 5 34 31 32
5 RFC Warnant 17 8 2 7 32 14 31
6 Acren Lessines 17 9 6 2 42 25 29
7 FC Ganshoren 17 8 6 3 27 21 27
8 US Rebecquoise 17 8 6 3 28 23 27
9 RU Tubize-Braine LC 17 8 7 2 33 29 26
10 RSD Jette 17 6 8 3 19 30 21
11 Stockay-Warfusée 17 6 9 2 23 34 20
12 Waremme-Borgworm 16 5 9 2 30 34 17
13 RUS Givry 15 3 8 4 20 24 13
14 Couvin-Mariembourg 17 2 11 4 16 37 10
15 RCS Verlaine 17 2 12 3 15 39 9
16 Entente Durbuy 17 1 15 1 12 61 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière (1) 6 6 0 0 21 4 18
2 Acren Lessines 7 6 1 0 27 7 18
3 Solières Sport 7 5 2 0 22 12 15
4 RFC Meux 7 4 2 1 14 10 13
5 RFC Warnant 7 3 0 4 16 6 13
6 US Rebecquoise 7 4 3 0 13 9 12
7 RU Tubize-Braine LC 7 4 3 0 15 12 12
8 FC Ganshoren 7 3 3 1 9 6 10
9 RSD Jette 7 3 3 1 11 14 10
10 RUS Givry 5 3 2 0 10 5 9
11 RRC Hamoir 7 2 2 3 12 13 9
12 Stockay-Warfusée 7 2 4 1 6 17 7
13 Waremme-Borgworm 6 1 4 1 15 18 4
14 Couvin-Mariembourg 7 0 4 3 7 18 3
15 RCS Verlaine 7 0 6 1 7 22 1
16 Entente Durbuy 7 0 7 0 4 36 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière 10 9 1 0 24 5 27
2 RRC Hamoir 10 7 1 2 22 18 23
3 RFC Meux 10 6 1 3 24 11 21
4 RFC Warnant 10 5 2 3 16 8 18
5 FC Ganshoren 10 5 3 2 18 15 17
6 Solières Sport 10 4 1 5 21 13 17
7 US Rebecquoise 10 4 3 3 15 14 15
8 RU Tubize-Braine LC 10 4 4 2 18 17 14
9 Stockay-Warfusée 10 4 5 1 17 17 13
10 Waremme-Borgworm 10 4 5 1 15 16 13
11 Acren Lessines 10 3 5 2 15 18 11
12 RSD Jette 10 3 5 2 8 16 11
13 RCS Verlaine 10 2 6 2 8 17 8
14 Couvin-Mariembourg 10 2 7 1 9 19 7
15 Entente Durbuy 10 1 8 1 8 25 4
16 RUS Givry 10 0 6 4 10 19 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (29 augustus 2021) - 1e periode
RUS Givry - Waremme-Borgworm 1 - 1
US Rebecquoise - Stockay-Warfusée 1 - 0
RAAL La Louvière - RRC Hamoir 5 - 0
RFC Meux - Entente Durbuy 4 - 0
RU Tubize-Braine LC - RCS Verlaine 2 - 0
RFC Warnant - FC Ganshoren 5 - 1
Solières Sport - Couvin-Mariembourg 3 - 0
Acren Lessines - RSD Jette 0 - 0


Speeldag 2 (5 september 2021) - 1e periode
Entente Durbuy - RU Tubize-Braine LC 0 - 1
RRC Hamoir - RUS Givry 2 - 2
Stockay-Warfusée - RFC Meux 1 - 1
Couvin-Mariembourg - RFC Warnant 1 - 2
RSD Jette - Solières Sport 0 - 3
Waremme-Borgworm - Acren Lessines 0 - 3
FC Ganshoren - RAAL La Louvière 0 - 4
RCS Verlaine - US Rebecquoise 0 - 2


Speeldag 3 (12 september 2021) - 1e periode
RAAL La Louvière - RSD Jette 0 - 1
US Rebecquoise - RRC Hamoir 0 - 2
RFC Meux - Solières Sport 2 - 2
RU Tubize-Braine LC - Waremme-Borgworm 3 - 1
RUS Givry - Couvin-Mariembourg 0 - 2
RCS Verlaine - Entente Durbuy 1 - 1
RFC Warnant - Stockay-Warfusée 2 - 0
Acren Lessines - FC Ganshoren 0 - 3


Speeldag 4 (19 september 2021) - 1e periode
Entente Durbuy - Acren Lessines 0 - 2
RRC Hamoir - RU Tubize-Braine LC 3 - 2
Couvin-Mariembourg - RFC Meux 0 - 2
RSD Jette - RUS Givry 1 - 0
FC Ganshoren - US Rebecquoise 1 - 1
Waremme-Borgworm - RCS Verlaine 1 - 2
Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière 2 - 4
Solières Sport - RFC Warnant 2 - 2


Speeldag 5 (26 september 2021) - 1e periode
Entente Durbuy - FC Ganshoren 0 - 3
RAAL La Louvière - Solières Sport 1 - 0
RU Tubize-Braine LC - RFC Meux 2 - 2
US Rebecquoise - RSD Jette 5 - 2
RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 3
Acren Lessines - RRC Hamoir 2 - 3
RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg 1 - 0
RFC Warnant - Waremme-Borgworm 0 - 2


Speeldag 6 (3 oktober 2021) - 1e periode
RFC Meux - RAAL La Louvière 0 - 1
Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 1
Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 5 - 1
Solières Sport - Acren Lessines 2 - 2
RRC Hamoir - RCS Verlaine 2 - 2
RSD Jette - RU Tubize-Braine LC 1 - 3
FC Ganshoren - Waremme-Borgworm 3 - 1
RFC Warnant - RUS Givry 1 - 1


Speeldag 7 (10 oktober 2021) - 1e periode
Entente Durbuy - RSD Jette 2 - 0
RU Tubize-Braine LC - Stockay-Warfusée 1 - 3
US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 5
RUS Givry - Solières Sport 1 - 1
RAAL La Louvière - RFC Warnant 1 - 0
RCS Verlaine - FC Ganshoren 1 - 3
Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 1 - 2
Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 4 - 1


Speeldag 8 (17 oktober 2021) - 1e periode
RFC Meux - RUS Givry 2 - 0
FC Ganshoren - RU Tubize-Braine LC 3 - 1
Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière 0 - 1
RRC Hamoir - Entente Durbuy 3 - 1
RFC Warnant - Acren Lessines 3 - 0
Stockay-Warfusée - RCS Verlaine 1 - 0
Solières Sport - US Rebecquoise 2 - 1
RSD Jette - Waremme-Borgworm 1 - 3


Speeldag 9 (24 oktober 2021) - 1e periode
Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg 2 - 3
US Rebecquoise - RFC Warnant 0 - 0
RU Tubize-Braine LC - Solières Sport 3 - 3
RAAL La Louvière - RUS Givry 4 - 2
Acren Lessines - RFC Meux 2 - 3
RCS Verlaine - RSD Jette 0 - 2
Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée 2 - 0
FC Ganshoren - RRC Hamoir 1 - 2


Speeldag 10 (31 oktober 2021) - 1e periode
RSD Jette - FC Ganshoren 0 - 0
RFC Warnant - RU Tubize-Braine LC 1 - 0
Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm 1 - 3
RFC Meux - RCS Verlaine 3 - 1
RUS Givry - US Rebecquoise 1 - 2
Solières Sport - Entente Durbuy 3 - 1
RAAL La Louvière - Acren Lessines 3 - 0
Stockay-Warfusée - RRC Hamoir 2 - 3


Speeldag 11 (7 november 2021) - 2e periode
Entente Durbuy - RFC Warnant 0 - 5
RU Tubize-Braine LC - RAAL La Louvière 1 - 5
RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 2
Waremme-Borgworm - RFC Meux 1 - 2
RCS Verlaine - RUS Givry 0 - 2
RSD Jette - Stockay-Warfusée 0 - 2
FC Ganshoren - Solières Sport 0 - 1
Acren Lessines - US Rebecquoise 2 - 1


Inhaalwedstrijden (donderdag 11 november 2021)
RFC Warnant - RRC Hamoir 1 - 1 Speeldag 12


Speeldag 12 (14 november 2021) - 2e periode
RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 4 - 0
US Rebecquoise - Entente Durbuy 2 - 0
RUS Givry - RU Tubize-Braine LC 3 - 1
RFC Meux - RSD Jette 2 - 1
Solières Sport - Stockay-Warfusée 1 - 2
RFC Warnant - RRC Hamoir 1 - 1
Couvin-Mariembourg - FC Ganshoren 0 - 2
Acren Lessines - RCS Verlaine 4 - 1


Speeldag 13 (21 november 2021) - 2e periode
Entente Durbuy - RAAL La Louvière 1 - 3
RU Tubize-Braine LC - US Rebecquoise 2 - 1
RRC Hamoir - RFC Meux 1 - 1
Waremme-Borgworm - Solières Sport 5 - 6
Stockay-Warfusée - Acren Lessines 0 - 3
FC Ganshoren - RUS Givry 1 - 0
RSD Jette - Couvin-Mariembourg 3 - 2
RCS Verlaine - RFC Warnant 1 - 4


Speeldag 14 (28 november 2021) - 2e periode
RFC Meux - FC Ganshoren 3 - 1
RAAL La Louvière - RCS Verlaine 3 - 1
RUS Givry - Entente Durbuy 4 - 1
US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 4 - 1
Solières Sport - RRC Hamoir 5 - 2
RFC Warnant - RSD Jette 2 - 2
Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 0 - 0
Acren Lessines - RU Tubize-Braine LC 2 - 0


Speeldag 15 (5 december 2021) - 2e periode
RFC Meux - RFC Warnant 0 - 2
RU Tubize-Braine LC - Couvin-Mariembourg 5 - 0
RUS Givry - Acren Lessines 1 - 2
US Rebecquoise - RAAL La Louvière 1 - 2
Stockay-Warfusée - FC Ganshoren 0 - 4
Solières Sport - RCS Verlaine 5 - 1
RRC Hamoir - RSD Jette 1 - 2
Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 6 - 0


Speeldag 16 (12 december 2021) - 2e periode
Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 3
RAAL La Louvière - RFC Meux 4 - 0
Waremme-Borgworm - RUS Givry 02/02
Stockay-Warfusée - US Rebecquoise 2 - 3
Couvin-Mariembourg - Solières Sport 1 - 4
RCS Verlaine - RU Tubize-Braine LC 1 - 2
RSD Jette - Acren Lessines 3 - 1
FC Ganshoren - RFC Warnant 0 - 0


Speeldag 17 (19 december 2021) - 2e periode
RU Tubize-Braine LC - RSD Jette 4 - 0
RFC Meux - Stockay-Warfusée 6 - 0
US Rebecquoise - Solières Sport 1 - 0
RUS Givry - RAAL La Louvière 09/02
RRC Hamoir - FC Ganshoren 2 - 1
RFC Warnant - Couvin-Mariembourg 2 - 2
Acren Lessines - Entente Durbuy 13 - 1
RCS Verlaine - Waremme-Borgworm 2 - 2


Speeldag 19 (30 januari 2022) - 2e periode
RUS Givry - RSD Jette
RFC Meux - Couvin-Mariembourg
RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée
RU Tubize-Braine LC - Entente Durbuy
US Rebecquoise - FC Ganshoren
RFC Warnant - Solières Sport
Acren Lessines - Waremme-Borgworm
RCS Verlaine - RRC Hamoir


Inhaalwedstrijden (woensdag 2 februari 2022)
Waremme-Borgworm - RUS Givry   Speeldag 16


Speeldag 21 (6 februari 2022) - 3e periode
US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg
RU Tubize-Braine LC - RFC Warnant
RFC Meux - RRC Hamoir
RAAL La Louvière - Entente Durbuy
RUS Givry - FC Ganshoren
RCS Verlaine - Stockay-Warfusée
Waremme-Borgworm - RSD Jette
Acren Lessines - Solières Sport


Inhaalwedstrijden (woensdag 9 februari 2022)
RUS Givry - RAAL La Louvière   Speeldag 17


Speeldag 22 (13 februari 2022) - 3e periode
Entente Durbuy - Waremme-Borgworm
Couvin-Mariembourg - RU Tubize-Braine LC
RRC Hamoir - Acren Lessines
RFC Warnant - US Rebecquoise
RSD Jette - RAAL La Louvière
FC Ganshoren - RCS Verlaine
Solières Sport - RFC Meux
Stockay-Warfusée - RUS Givry


Speeldag 23 (20 februari 2022) - 3e periode
RU Tubize-Braine LC - RRC Hamoir
RFC Meux - US Rebecquoise
RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg
RUS Givry - RFC Warnant
Acren Lessines - Stockay-Warfusée
Waremme-Borgworm - FC Ganshoren
RSD Jette - Entente Durbuy
RCS Verlaine - Solières Sport


Speeldag 18 (27 februari 2022) - 2e periode
Entente Durbuy - RCS Verlaine
RRC Hamoir - US Rebecquoise
Stockay-Warfusée - RFC Warnant
Solières Sport - RAAL La Louvière
Waremme-Borgworm - RU Tubize-Braine LC
Couvin-Mariembourg - RUS Givry
RSD Jette - RFC Meux
FC Ganshoren - Acren Lessines


Speeldag 24 (6 maart 2022) - 3e periode
Entente Durbuy - RUS Givry
US Rebecquoise - Acren Lessines
Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm
Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine
FC Ganshoren - RSD Jette
RFC Warnant - RFC Meux
RRC Hamoir - RAAL La Louvière
Solières Sport - RU Tubize-Braine LC


Speeldag 25 (13 maart 2022) - 3e periode
Entente Durbuy - Stockay-Warfusée
RU Tubize-Braine LC - FC Ganshoren
RUS Givry - RFC Meux
Acren Lessines - RFC Warnant
RSD Jette - US Rebecquoise
RRC Hamoir - Solières Sport
RCS Verlaine - RAAL La Louvière
Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg


Speeldag 26 (20 maart 2022) - 3e periode
US Rebecquoise - RUS Givry
RAAL La Louvière - RU Tubize-Braine LC
RFC Meux - Acren Lessines
Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir
Solières Sport - Waremme-Borgworm
Stockay-Warfusée - RSD Jette
RFC Warnant - RCS Verlaine
FC Ganshoren - Entente Durbuy


Speeldag 20 (27 maart 2022) - 2e periode
Entente Durbuy - US Rebecquoise
Stockay-Warfusée - RU Tubize-Braine LC
Solières Sport - RUS Givry
RRC Hamoir - RFC Warnant
FC Ganshoren - RFC Meux
RSD Jette - RCS Verlaine
Couvin-Mariembourg - Acren Lessines
Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière


Speeldag 27 (3 april 2022) - 3e periode
Entente Durbuy - Solières Sport
RU Tubize-Braine LC - Acren Lessines
RUS Givry - RRC Hamoir
RAAL La Louvière - FC Ganshoren
Waremme-Borgworm - US Rebecquoise
RSD Jette - RFC Warnant
Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg
RCS Verlaine - RFC Meux


Speeldag 28 (10 april 2022) - 3e periode
US Rebecquoise - RCS Verlaine
RFC Meux - RU Tubize-Braine LC
FC Ganshoren - Stockay-Warfusée
RRC Hamoir - Waremme-Borgworm
Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy
Acren Lessines - RUS Givry
Solières Sport - RSD Jette
RFC Warnant - RAAL La Louvière


Speeldag 29 (24 april 2022) - 3e periode
RCS Verlaine - Acren Lessines
Stockay-Warfusée - Solières Sport
RAAL La Louvière - US Rebecquoise
FC Ganshoren - Couvin-Mariembourg
RU Tubize-Braine LC - RUS Givry
RSD Jette - RRC Hamoir
Entente Durbuy - RFC Meux
Waremme-Borgworm - RFC Warnant


Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
Acren Lessines - RAAL La Louvière
RUS Givry - RCS Verlaine
Couvin-Mariembourg - RSD Jette
RRC Hamoir - Stockay-Warfusée
RFC Warnant - Entente Durbuy
US Rebecquoise - RU Tubize-Braine LC
RFC Meux - Waremme-Borgworm
Solières Sport - FC Ganshoren


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 2 ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 452421
2RFC Meux 341915
3RRC Hamoir 321319
4Solières Sport 321715
5RFC Warnant 311615
6Acren Lessines 291613
7FC Ganshoren 271116
8US Rebecquoise 271611
9RU Tubize-Braine LC 26179
10RSD Jette 211011
11Stockay-Warfusée 20713
12Waremme-Borgworm 17611
13RUS Givry 1385
14Couvin-Mariembourg 1028
15RCS Verlaine 954
16Entente Durbuy 431


VERLIESPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 330
2RFC Meux 1789
3RRC Hamoir 19118
4Solières Sport 19712
5RFC Warnant 20119
6Acren Lessines 221111
7FC Ganshoren 241311
8US Rebecquoise 241113
9RU Tubize-Braine LC 251015
10RSD Jette 301416
11Stockay-Warfusée 311714
12Waremme-Borgworm 311516
13RUS Givry 321616
14Couvin-Mariembourg 412219
15RCS Verlaine 422220
16Entente Durbuy 472126


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 1266
2Acren Lessines 963
3RU Tubize-Braine LC 963
4Solières Sport 963
5US Rebecquoise 963
6RSD Jette 734
7RFC Warnant 624
8RRC Hamoir 633
9RFC Meux 660
10RUS Givry 660
11FC Ganshoren 413
12Waremme-Borgworm 431
13Couvin-Mariembourg 211
14Stockay-Warfusée 101
15RCS Verlaine 110
16Entente Durbuy 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 452520
2Solières Sport 432320
3Acren Lessines 422913
4RFC Meux 382216
5RRC Hamoir 341618
6RU Tubize-Braine LC 332310
7RFC Warnant 321715
8Waremme-Borgworm 301614
9US Rebecquoise 281612
10FC Ganshoren 27918
11Stockay-Warfusée 231310
12RUS Givry 20137
13RSD Jette 19910
14Couvin-Mariembourg 16412
15RCS Verlaine 1578
16Entente Durbuy 1266


TEGENDOELPUNTEN NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 945
2RFC Warnant 1495
3FC Ganshoren 211011
4RFC Meux 21813
5US Rebecquoise 231211
6RUS Givry 241311
7Acren Lessines 251312
8Solières Sport 251114
9RU Tubize-Braine LC 291514
10RSD Jette 301416
11RRC Hamoir 311318
12Stockay-Warfusée 341915
13Waremme-Borgworm 341519
14Couvin-Mariembourg 371522
15RCS Verlaine 391821
16Entente Durbuy 612041


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 17 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RAAL La Louvière 13x13x
2RFC Meux 6 8 
3Acren Lessines 5 5 
4RRC Hamoir 4 12 
5FC Ganshoren 4 6 
6Solières Sport 4 6 
7Stockay-Warfusée 4 4 
8RFC Warnant 3 10x
9RU Tubize-Braine LC 3x3x
10Waremme-Borgworm 3 3 
11RCS Verlaine 2 4 
12RSD Jette 2 4 
13US Rebecquoise 2x3 
14RUS Givry 2 2 
15Couvin-Mariembourg 1 1x
16Entente Durbuy 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 963
2FC Ganshoren 725
3RFC Warnant 734
4Acren Lessines 523
5RSD Jette 523
6US Rebecquoise 541
7RFC Meux 431
8RU Tubize-Braine LC 431
9Solières Sport 312
10Stockay-Warfusée 312
11Waremme-Borgworm 321
12Couvin-Mariembourg 211
13RRC Hamoir 101
14RUS Givry 101
15Entente Durbuy 110
16RCS Verlaine 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RRC Hamoir 1688
2US Rebecquoise 1578
3RAAL La Louvière 1587
4Solières Sport 1587
5RU Tubize-Braine LC 1596
6Waremme-Borgworm 1468
7RFC Meux 1477
8FC Ganshoren 1358
9Acren Lessines 1376
10RFC Warnant 1385
11RCS Verlaine 1266
12RSD Jette 1156
13RUS Givry 1174
14Couvin-Mariembourg 1046
15Entente Durbuy 1046
16Stockay-Warfusée 1064


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 17 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RAAL La Louvière 110
2RRC Hamoir 101
3US Rebecquoise 220
4Waremme-Borgworm 211
5RU Tubize-Braine LC 202
6Solières Sport 202
7RFC Meux 321
8FC Ganshoren 431
9Acren Lessines 422
10RFC Warnant 413
11RUS Givry 413
12RCS Verlaine 532
13RSD Jette 633
14Couvin-Mariembourg 743
15Entente Durbuy 743
16Stockay-Warfusée 725


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RAAL La Louvière 9 8 0 1 25 4 24
2 RFC Meux 9 6 1 2 22 8 19
3 Solières Sport 8 5 2 1 23 11 17
4 RU Tubize-Braine LC 9 5 2 2 23 15 17
5 Acren Lessines 9 5 1 3 29 13 16
6 US Rebecquoise 9 5 1 3 16 12 16
7 RFC Warnant 9 4 4 1 17 9 16
8 RRC Hamoir 8 3 4 1 16 13 13
9 FC Ganshoren 8 3 2 3 9 10 11
10 RSD Jette 8 3 1 4 9 14 10
11 RUS Givry 8 2 2 4 13 13 8
12 Stockay-Warfusée 8 2 1 5 13 19 7
13 Waremme-Borgworm 7 2 0 5 16 15 6
14 RCS Verlaine 9 1 2 6 7 18 5
15 Entente Durbuy 8 1 0 7 6 20 3
16 Couvin-Mariembourg 8 0 2 6 4 15 2

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 17 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RAAL La Louvière 7 7 0 0 20 5 21
2 RRC Hamoir 9 6 1 2 18 18 19
3 FC Ganshoren 9 5 1 3 18 11 16
4 RFC Warnant 8 4 3 1 15 5 15
5 RFC Meux 8 4 3 1 16 13 15
6 Solières Sport 9 4 3 2 20 14 15
7 Acren Lessines 8 4 1 3 13 12 13
8 Stockay-Warfusée 9 4 1 4 10 15 13
9 US Rebecquoise 8 3 2 3 12 11 11
10 Waremme-Borgworm 9 3 2 4 14 19 11
11 RSD Jette 9 3 2 4 10 16 11
12 RU Tubize-Braine LC 8 3 0 5 10 14 9
13 Couvin-Mariembourg 9 2 2 5 12 22 8
14 RUS Givry 7 1 2 4 7 11 5
15 RCS Verlaine 8 1 1 6 8 21 4
16 Entente Durbuy 9 0 1 8 6 41 1

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Acren Lessines

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Acren Lessines - RSD Jette 0 - 0
05/09/2021 2 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 0 - 3
12/09/2021 3 Acren Lessines - FC Ganshoren 0 - 3
19/09/2021 4 Entente Durbuy - Acren Lessines 0 - 2
26/09/2021 5 Acren Lessines - RRC Hamoir 2 - 3
03/10/2021 6 Solières Sport - Acren Lessines 2 - 2
10/10/2021 7 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 4 - 1
17/10/2021 8 RFC Warnant - Acren Lessines 3 - 0
24/10/2021 9 Acren Lessines - RFC Meux 2 - 3
31/10/2021 10 RAAL La Louvière - Acren Lessines 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Acren Lessines - US Rebecquoise 2 - 1
14/11/2021 12 Acren Lessines - RCS Verlaine 4 - 1
21/11/2021 13 Stockay-Warfusée - Acren Lessines 0 - 3
28/11/2021 14 Acren Lessines - RU Tubize-Braine LC 2 - 0
05/12/2021 15 RUS Givry - Acren Lessines 1 - 2
12/12/2021 16 RSD Jette - Acren Lessines 3 - 1
19/12/2021 17 Acren Lessines - Entente Durbuy 13 - 1
30/01/2022 19 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
06/02/2022 21 Acren Lessines - Solières Sport Speeldag 
13/02/2022 22 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
20/02/2022 23 Acren Lessines - Stockay-Warfusée Speeldag 
27/02/2022 18 FC Ganshoren - Acren Lessines Speeldag 
06/03/2022 24 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
13/03/2022 25 Acren Lessines - RFC Warnant Speeldag 
20/03/2022 26 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 
27/03/2022 20 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RU Tubize-Braine LC - Acren Lessines Speeldag 
10/04/2022 28 Acren Lessines - RUS Givry Speeldag 
24/04/2022 29 RCS Verlaine - Acren Lessines Speeldag 
01/05/2022 30 Acren Lessines - RAAL La Louvière Speeldag 

Couvin-Mariembourg

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Solières Sport - Couvin-Mariembourg 3 - 0
05/09/2021 2 Couvin-Mariembourg - RFC Warnant 1 - 2
12/09/2021 3 RUS Givry - Couvin-Mariembourg 0 - 2
19/09/2021 4 Couvin-Mariembourg - RFC Meux 0 - 2
26/09/2021 5 RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg 1 - 0
03/10/2021 6 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 1
10/10/2021 7 Acren Lessines - Couvin-Mariembourg 4 - 1
17/10/2021 8 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière 0 - 1
24/10/2021 9 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg 2 - 3
31/10/2021 10 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 2
14/11/2021 12 Couvin-Mariembourg - FC Ganshoren 0 - 2
21/11/2021 13 RSD Jette - Couvin-Mariembourg 3 - 2
28/11/2021 14 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 0 - 0
05/12/2021 15 RU Tubize-Braine LC - Couvin-Mariembourg 5 - 0
12/12/2021 16 Couvin-Mariembourg - Solières Sport 1 - 4
19/12/2021 17 RFC Warnant - Couvin-Mariembourg 2 - 2
30/01/2022 19 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
06/02/2022 21 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg Speeldag 
13/02/2022 22 Couvin-Mariembourg - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
20/02/2022 23 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg Speeldag 
27/02/2022 18 Couvin-Mariembourg - RUS Givry Speeldag 
06/03/2022 24 Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine Speeldag 
13/03/2022 25 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/03/2022 26 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
27/03/2022 20 Couvin-Mariembourg - Acren Lessines Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg Speeldag 
10/04/2022 28 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy Speeldag 
24/04/2022 29 FC Ganshoren - Couvin-Mariembourg Speeldag 
01/05/2022 30 Couvin-Mariembourg - RSD Jette Speeldag 

Entente Durbuy

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Meux - Entente Durbuy 4 - 0
05/09/2021 2 Entente Durbuy - RU Tubize-Braine LC 0 - 1
12/09/2021 3 RCS Verlaine - Entente Durbuy 1 - 1
19/09/2021 4 Entente Durbuy - Acren Lessines 0 - 2
26/09/2021 5 Entente Durbuy - FC Ganshoren 0 - 3
03/10/2021 6 Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 5 - 1
10/10/2021 7 Entente Durbuy - RSD Jette 2 - 0
17/10/2021 8 RRC Hamoir - Entente Durbuy 3 - 1
24/10/2021 9 Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg 2 - 3
31/10/2021 10 Solières Sport - Entente Durbuy 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Entente Durbuy - RFC Warnant 0 - 5
14/11/2021 12 US Rebecquoise - Entente Durbuy 2 - 0
21/11/2021 13 Entente Durbuy - RAAL La Louvière 1 - 3
28/11/2021 14 RUS Givry - Entente Durbuy 4 - 1
05/12/2021 15 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 6 - 0
12/12/2021 16 Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 3
19/12/2021 17 Acren Lessines - Entente Durbuy 13 - 1
30/01/2022 19 RU Tubize-Braine LC - Entente Durbuy Speeldag 
06/02/2022 21 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
13/02/2022 22 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm Speeldag 
20/02/2022 23 RSD Jette - Entente Durbuy Speeldag 
27/02/2022 18 Entente Durbuy - RCS Verlaine Speeldag 
06/03/2022 24 Entente Durbuy - RUS Givry Speeldag 
13/03/2022 25 Entente Durbuy - Stockay-Warfusée Speeldag 
20/03/2022 26 FC Ganshoren - Entente Durbuy Speeldag 
27/03/2022 20 Entente Durbuy - US Rebecquoise Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Entente Durbuy - Solières Sport Speeldag 
10/04/2022 28 Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy Speeldag 
24/04/2022 29 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
01/05/2022 30 RFC Warnant - Entente Durbuy Speeldag 

FC Ganshoren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Warnant - FC Ganshoren 5 - 1
05/09/2021 2 FC Ganshoren - RAAL La Louvière 0 - 4
12/09/2021 3 Acren Lessines - FC Ganshoren 0 - 3
19/09/2021 4 FC Ganshoren - US Rebecquoise 1 - 1
26/09/2021 5 Entente Durbuy - FC Ganshoren 0 - 3
03/10/2021 6 FC Ganshoren - Waremme-Borgworm 3 - 1
10/10/2021 7 RCS Verlaine - FC Ganshoren 1 - 3
17/10/2021 8 FC Ganshoren - RU Tubize-Braine LC 3 - 1
24/10/2021 9 FC Ganshoren - RRC Hamoir 1 - 2
31/10/2021 10 RSD Jette - FC Ganshoren 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Ganshoren - Solières Sport 0 - 1
14/11/2021 12 Couvin-Mariembourg - FC Ganshoren 0 - 2
21/11/2021 13 FC Ganshoren - RUS Givry 1 - 0
28/11/2021 14 RFC Meux - FC Ganshoren 3 - 1
05/12/2021 15 Stockay-Warfusée - FC Ganshoren 0 - 4
12/12/2021 16 FC Ganshoren - RFC Warnant 0 - 0
19/12/2021 17 RRC Hamoir - FC Ganshoren 2 - 1
30/01/2022 19 US Rebecquoise - FC Ganshoren Speeldag 
06/02/2022 21 RUS Givry - FC Ganshoren Speeldag 
13/02/2022 22 FC Ganshoren - RCS Verlaine Speeldag 
20/02/2022 23 Waremme-Borgworm - FC Ganshoren Speeldag 
27/02/2022 18 FC Ganshoren - Acren Lessines Speeldag 
06/03/2022 24 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 
13/03/2022 25 RU Tubize-Braine LC - FC Ganshoren Speeldag 
20/03/2022 26 FC Ganshoren - Entente Durbuy Speeldag 
27/03/2022 20 FC Ganshoren - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RAAL La Louvière - FC Ganshoren Speeldag 
10/04/2022 28 FC Ganshoren - Stockay-Warfusée Speeldag 
24/04/2022 29 FC Ganshoren - Couvin-Mariembourg Speeldag 
01/05/2022 30 Solières Sport - FC Ganshoren Speeldag 

RAAL La Louvière

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RAAL La Louvière - RRC Hamoir 5 - 0
05/09/2021 2 FC Ganshoren - RAAL La Louvière 0 - 4
12/09/2021 3 RAAL La Louvière - RSD Jette 0 - 1
19/09/2021 4 Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière 2 - 4
26/09/2021 5 RAAL La Louvière - Solières Sport 1 - 0
03/10/2021 6 RFC Meux - RAAL La Louvière 0 - 1
10/10/2021 7 RAAL La Louvière - RFC Warnant 1 - 0
17/10/2021 8 Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière 0 - 1
24/10/2021 9 RAAL La Louvière - RUS Givry 4 - 2
31/10/2021 10 RAAL La Louvière - Acren Lessines 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RU Tubize-Braine LC - RAAL La Louvière 1 - 5
14/11/2021 12 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 4 - 0
21/11/2021 13 Entente Durbuy - RAAL La Louvière 1 - 3
28/11/2021 14 RAAL La Louvière - RCS Verlaine 3 - 1
05/12/2021 15 US Rebecquoise - RAAL La Louvière 1 - 2
12/12/2021 16 RAAL La Louvière - RFC Meux 4 - 0
19/12/2021 17 RUS Givry - RAAL La Louvière 09/02   Speeldag 
30/01/2022 19 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée Speeldag 
06/02/2022 21 RAAL La Louvière - Entente Durbuy Speeldag 
09/02/2022 17 RUS Givry - RAAL La Louvière uitg. 
13/02/2022 22 RSD Jette - RAAL La Louvière Speeldag 
20/02/2022 23 RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg Speeldag 
27/02/2022 18 Solières Sport - RAAL La Louvière Speeldag 
06/03/2022 24 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
13/03/2022 25 RCS Verlaine - RAAL La Louvière Speeldag 
20/03/2022 26 RAAL La Louvière - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
27/03/2022 20 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RAAL La Louvière - FC Ganshoren Speeldag 
10/04/2022 28 RFC Warnant - RAAL La Louvière Speeldag 
24/04/2022 29 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 
01/05/2022 30 Acren Lessines - RAAL La Louvière Speeldag 

RCS Verlaine

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RU Tubize-Braine LC - RCS Verlaine 2 - 0
05/09/2021 2 RCS Verlaine - US Rebecquoise 0 - 2
12/09/2021 3 RCS Verlaine - Entente Durbuy 1 - 1
19/09/2021 4 Waremme-Borgworm - RCS Verlaine 1 - 2
26/09/2021 5 RCS Verlaine - Couvin-Mariembourg 1 - 0
03/10/2021 6 RRC Hamoir - RCS Verlaine 2 - 2
10/10/2021 7 RCS Verlaine - FC Ganshoren 1 - 3
17/10/2021 8 Stockay-Warfusée - RCS Verlaine 1 - 0
24/10/2021 9 RCS Verlaine - RSD Jette 0 - 2
31/10/2021 10 RFC Meux - RCS Verlaine 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RCS Verlaine - RUS Givry 0 - 2
14/11/2021 12 Acren Lessines - RCS Verlaine 4 - 1
21/11/2021 13 RCS Verlaine - RFC Warnant 1 - 4
28/11/2021 14 RAAL La Louvière - RCS Verlaine 3 - 1
05/12/2021 15 Solières Sport - RCS Verlaine 5 - 1
12/12/2021 16 RCS Verlaine - RU Tubize-Braine LC 1 - 2
19/12/2021 17 RCS Verlaine - Waremme-Borgworm 2 - 2
30/01/2022 19 RCS Verlaine - RRC Hamoir Speeldag 
06/02/2022 21 RCS Verlaine - Stockay-Warfusée Speeldag 
13/02/2022 22 FC Ganshoren - RCS Verlaine Speeldag 
20/02/2022 23 RCS Verlaine - Solières Sport Speeldag 
27/02/2022 18 Entente Durbuy - RCS Verlaine Speeldag 
06/03/2022 24 Couvin-Mariembourg - RCS Verlaine Speeldag 
13/03/2022 25 RCS Verlaine - RAAL La Louvière Speeldag 
20/03/2022 26 RFC Warnant - RCS Verlaine Speeldag 
27/03/2022 20 RSD Jette - RCS Verlaine Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RCS Verlaine - RFC Meux Speeldag 
10/04/2022 28 US Rebecquoise - RCS Verlaine Speeldag 
24/04/2022 29 RCS Verlaine - Acren Lessines Speeldag 
01/05/2022 30 RUS Givry - RCS Verlaine Speeldag 

RFC Meux

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Meux - Entente Durbuy 4 - 0
05/09/2021 2 Stockay-Warfusée - RFC Meux 1 - 1
12/09/2021 3 RFC Meux - Solières Sport 2 - 2
19/09/2021 4 Couvin-Mariembourg - RFC Meux 0 - 2
26/09/2021 5 RU Tubize-Braine LC - RFC Meux 2 - 2
03/10/2021 6 RFC Meux - RAAL La Louvière 0 - 1
10/10/2021 7 US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 5
17/10/2021 8 RFC Meux - RUS Givry 2 - 0
24/10/2021 9 Acren Lessines - RFC Meux 2 - 3
31/10/2021 10 RFC Meux - RCS Verlaine 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Waremme-Borgworm - RFC Meux 1 - 2
14/11/2021 12 RFC Meux - RSD Jette 2 - 1
21/11/2021 13 RRC Hamoir - RFC Meux 1 - 1
28/11/2021 14 RFC Meux - FC Ganshoren 3 - 1
05/12/2021 15 RFC Meux - RFC Warnant 0 - 2
12/12/2021 16 RAAL La Louvière - RFC Meux 4 - 0
19/12/2021 17 RFC Meux - Stockay-Warfusée 6 - 0
30/01/2022 19 RFC Meux - Couvin-Mariembourg Speeldag 
06/02/2022 21 RFC Meux - RRC Hamoir Speeldag 
13/02/2022 22 Solières Sport - RFC Meux Speeldag 
20/02/2022 23 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
27/02/2022 18 RSD Jette - RFC Meux Speeldag 
06/03/2022 24 RFC Warnant - RFC Meux Speeldag 
13/03/2022 25 RUS Givry - RFC Meux Speeldag 
20/03/2022 26 RFC Meux - Acren Lessines Speeldag 
27/03/2022 20 FC Ganshoren - RFC Meux Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RCS Verlaine - RFC Meux Speeldag 
10/04/2022 28 RFC Meux - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
24/04/2022 29 Entente Durbuy - RFC Meux Speeldag 
01/05/2022 30 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 

RFC Warnant

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Warnant - FC Ganshoren 5 - 1
05/09/2021 2 Couvin-Mariembourg - RFC Warnant 1 - 2
12/09/2021 3 RFC Warnant - Stockay-Warfusée 2 - 0
19/09/2021 4 Solières Sport - RFC Warnant 2 - 2
26/09/2021 5 RFC Warnant - Waremme-Borgworm 0 - 2
03/10/2021 6 RFC Warnant - RUS Givry 1 - 1
10/10/2021 7 RAAL La Louvière - RFC Warnant 1 - 0
17/10/2021 8 RFC Warnant - Acren Lessines 3 - 0
24/10/2021 9 US Rebecquoise - RFC Warnant 0 - 0
31/10/2021 10 RFC Warnant - RU Tubize-Braine LC 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Entente Durbuy - RFC Warnant 0 - 5
11/11/2021 12 RFC Warnant - RRC Hamoir 1 - 1
14/11/2021 12 RFC Warnant - RRC Hamoir 11/11   Speeldag 
21/11/2021 13 RCS Verlaine - RFC Warnant 1 - 4
28/11/2021 14 RFC Warnant - RSD Jette 2 - 2
05/12/2021 15 RFC Meux - RFC Warnant 0 - 2
12/12/2021 16 FC Ganshoren - RFC Warnant 0 - 0
19/12/2021 17 RFC Warnant - Couvin-Mariembourg 2 - 2
30/01/2022 19 RFC Warnant - Solières Sport Speeldag 
06/02/2022 21 RU Tubize-Braine LC - RFC Warnant Speeldag 
13/02/2022 22 RFC Warnant - US Rebecquoise Speeldag 
20/02/2022 23 RUS Givry - RFC Warnant Speeldag 
27/02/2022 18 Stockay-Warfusée - RFC Warnant Speeldag 
06/03/2022 24 RFC Warnant - RFC Meux Speeldag 
13/03/2022 25 Acren Lessines - RFC Warnant Speeldag 
20/03/2022 26 RFC Warnant - RCS Verlaine Speeldag 
27/03/2022 20 RRC Hamoir - RFC Warnant Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RSD Jette - RFC Warnant Speeldag 
10/04/2022 28 RFC Warnant - RAAL La Louvière Speeldag 
24/04/2022 29 Waremme-Borgworm - RFC Warnant Speeldag 
01/05/2022 30 RFC Warnant - Entente Durbuy Speeldag 

RRC Hamoir

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RAAL La Louvière - RRC Hamoir 5 - 0
05/09/2021 2 RRC Hamoir - RUS Givry 2 - 2
12/09/2021 3 US Rebecquoise - RRC Hamoir 0 - 2
19/09/2021 4 RRC Hamoir - RU Tubize-Braine LC 3 - 2
26/09/2021 5 Acren Lessines - RRC Hamoir 2 - 3
03/10/2021 6 RRC Hamoir - RCS Verlaine 2 - 2
10/10/2021 7 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 1 - 2
17/10/2021 8 RRC Hamoir - Entente Durbuy 3 - 1
24/10/2021 9 FC Ganshoren - RRC Hamoir 1 - 2
31/10/2021 10 Stockay-Warfusée - RRC Hamoir 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RRC Hamoir - Couvin-Mariembourg 2 - 2
11/11/2021 12 RFC Warnant - RRC Hamoir 1 - 1
14/11/2021 12 RFC Warnant - RRC Hamoir 11/11   Speeldag 
21/11/2021 13 RRC Hamoir - RFC Meux 1 - 1
28/11/2021 14 Solières Sport - RRC Hamoir 5 - 2
05/12/2021 15 RRC Hamoir - RSD Jette 1 - 2
12/12/2021 16 Entente Durbuy - RRC Hamoir 1 - 3
19/12/2021 17 RRC Hamoir - FC Ganshoren 2 - 1
30/01/2022 19 RCS Verlaine - RRC Hamoir Speeldag 
06/02/2022 21 RFC Meux - RRC Hamoir Speeldag 
13/02/2022 22 RRC Hamoir - Acren Lessines Speeldag 
20/02/2022 23 RU Tubize-Braine LC - RRC Hamoir Speeldag 
27/02/2022 18 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
06/03/2022 24 RRC Hamoir - RAAL La Louvière Speeldag 
13/03/2022 25 RRC Hamoir - Solières Sport Speeldag 
20/03/2022 26 Couvin-Mariembourg - RRC Hamoir Speeldag 
27/03/2022 20 RRC Hamoir - RFC Warnant Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RUS Givry - RRC Hamoir Speeldag 
10/04/2022 28 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm Speeldag 
24/04/2022 29 RSD Jette - RRC Hamoir Speeldag 
01/05/2022 30 RRC Hamoir - Stockay-Warfusée Speeldag 

RSD Jette

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Acren Lessines - RSD Jette 0 - 0
05/09/2021 2 RSD Jette - Solières Sport 0 - 3
12/09/2021 3 RAAL La Louvière - RSD Jette 0 - 1
19/09/2021 4 RSD Jette - RUS Givry 1 - 0
26/09/2021 5 US Rebecquoise - RSD Jette 5 - 2
03/10/2021 6 RSD Jette - RU Tubize-Braine LC 1 - 3
10/10/2021 7 Entente Durbuy - RSD Jette 2 - 0
17/10/2021 8 RSD Jette - Waremme-Borgworm 1 - 3
24/10/2021 9 RCS Verlaine - RSD Jette 0 - 2
31/10/2021 10 RSD Jette - FC Ganshoren 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RSD Jette - Stockay-Warfusée 0 - 2
14/11/2021 12 RFC Meux - RSD Jette 2 - 1
21/11/2021 13 RSD Jette - Couvin-Mariembourg 3 - 2
28/11/2021 14 RFC Warnant - RSD Jette 2 - 2
05/12/2021 15 RRC Hamoir - RSD Jette 1 - 2
12/12/2021 16 RSD Jette - Acren Lessines 3 - 1
19/12/2021 17 RU Tubize-Braine LC - RSD Jette 4 - 0
30/01/2022 19 RUS Givry - RSD Jette Speeldag 
06/02/2022 21 Waremme-Borgworm - RSD Jette Speeldag 
13/02/2022 22 RSD Jette - RAAL La Louvière Speeldag 
20/02/2022 23 RSD Jette - Entente Durbuy Speeldag 
27/02/2022 18 RSD Jette - RFC Meux Speeldag 
06/03/2022 24 FC Ganshoren - RSD Jette Speeldag 
13/03/2022 25 RSD Jette - US Rebecquoise Speeldag 
20/03/2022 26 Stockay-Warfusée - RSD Jette Speeldag 
27/03/2022 20 RSD Jette - RCS Verlaine Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RSD Jette - RFC Warnant Speeldag 
10/04/2022 28 Solières Sport - RSD Jette Speeldag 
24/04/2022 29 RSD Jette - RRC Hamoir Speeldag 
01/05/2022 30 Couvin-Mariembourg - RSD Jette Speeldag 

RU Tubize-Braine LC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RU Tubize-Braine LC - RCS Verlaine 2 - 0
05/09/2021 2 Entente Durbuy - RU Tubize-Braine LC 0 - 1
12/09/2021 3 RU Tubize-Braine LC - Waremme-Borgworm 3 - 1
19/09/2021 4 RRC Hamoir - RU Tubize-Braine LC 3 - 2
26/09/2021 5 RU Tubize-Braine LC - RFC Meux 2 - 2
03/10/2021 6 RSD Jette - RU Tubize-Braine LC 1 - 3
10/10/2021 7 RU Tubize-Braine LC - Stockay-Warfusée 1 - 3
17/10/2021 8 FC Ganshoren - RU Tubize-Braine LC 3 - 1
24/10/2021 9 RU Tubize-Braine LC - Solières Sport 3 - 3
31/10/2021 10 RFC Warnant - RU Tubize-Braine LC 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RU Tubize-Braine LC - RAAL La Louvière 1 - 5
14/11/2021 12 RUS Givry - RU Tubize-Braine LC 3 - 1
21/11/2021 13 RU Tubize-Braine LC - US Rebecquoise 2 - 1
28/11/2021 14 Acren Lessines - RU Tubize-Braine LC 2 - 0
05/12/2021 15 RU Tubize-Braine LC - Couvin-Mariembourg 5 - 0
12/12/2021 16 RCS Verlaine - RU Tubize-Braine LC 1 - 2
19/12/2021 17 RU Tubize-Braine LC - RSD Jette 4 - 0
30/01/2022 19 RU Tubize-Braine LC - Entente Durbuy Speeldag 
06/02/2022 21 RU Tubize-Braine LC - RFC Warnant Speeldag 
13/02/2022 22 Couvin-Mariembourg - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
20/02/2022 23 RU Tubize-Braine LC - RRC Hamoir Speeldag 
27/02/2022 18 Waremme-Borgworm - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
06/03/2022 24 Solières Sport - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
13/03/2022 25 RU Tubize-Braine LC - FC Ganshoren Speeldag 
20/03/2022 26 RAAL La Louvière - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
27/03/2022 20 Stockay-Warfusée - RU Tubize-Braine LC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RU Tubize-Braine LC - Acren Lessines Speeldag 
10/04/2022 28 RFC Meux - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
24/04/2022 29 RU Tubize-Braine LC - RUS Givry Speeldag 
01/05/2022 30 US Rebecquoise - RU Tubize-Braine LC Speeldag 

RUS Givry

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RUS Givry - Waremme-Borgworm 1 - 1
05/09/2021 2 RRC Hamoir - RUS Givry 2 - 2
12/09/2021 3 RUS Givry - Couvin-Mariembourg 0 - 2
19/09/2021 4 RSD Jette - RUS Givry 1 - 0
26/09/2021 5 RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 3
03/10/2021 6 RFC Warnant - RUS Givry 1 - 1
10/10/2021 7 RUS Givry - Solières Sport 1 - 1
17/10/2021 8 RFC Meux - RUS Givry 2 - 0
24/10/2021 9 RAAL La Louvière - RUS Givry 4 - 2
31/10/2021 10 RUS Givry - US Rebecquoise 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RCS Verlaine - RUS Givry 0 - 2
14/11/2021 12 RUS Givry - RU Tubize-Braine LC 3 - 1
21/11/2021 13 FC Ganshoren - RUS Givry 1 - 0
28/11/2021 14 RUS Givry - Entente Durbuy 4 - 1
05/12/2021 15 RUS Givry - Acren Lessines 1 - 2
12/12/2021 16 Waremme-Borgworm - RUS Givry 02/02   Speeldag 
19/12/2021 17 RUS Givry - RAAL La Louvière 09/02   Speeldag 
30/01/2022 19 RUS Givry - RSD Jette Speeldag 
02/02/2022 16 Waremme-Borgworm - RUS Givry uitg. 
06/02/2022 21 RUS Givry - FC Ganshoren Speeldag 
09/02/2022 17 RUS Givry - RAAL La Louvière uitg. 
13/02/2022 22 Stockay-Warfusée - RUS Givry Speeldag 
20/02/2022 23 RUS Givry - RFC Warnant Speeldag 
27/02/2022 18 Couvin-Mariembourg - RUS Givry Speeldag 
06/03/2022 24 Entente Durbuy - RUS Givry Speeldag 
13/03/2022 25 RUS Givry - RFC Meux Speeldag 
20/03/2022 26 US Rebecquoise - RUS Givry Speeldag 
27/03/2022 20 Solières Sport - RUS Givry Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RUS Givry - RRC Hamoir Speeldag 
10/04/2022 28 Acren Lessines - RUS Givry Speeldag 
24/04/2022 29 RU Tubize-Braine LC - RUS Givry Speeldag 
01/05/2022 30 RUS Givry - RCS Verlaine Speeldag 

Solières Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Solières Sport - Couvin-Mariembourg 3 - 0
05/09/2021 2 RSD Jette - Solières Sport 0 - 3
12/09/2021 3 RFC Meux - Solières Sport 2 - 2
19/09/2021 4 Solières Sport - RFC Warnant 2 - 2
26/09/2021 5 RAAL La Louvière - Solières Sport 1 - 0
03/10/2021 6 Solières Sport - Acren Lessines 2 - 2
10/10/2021 7 RUS Givry - Solières Sport 1 - 1
17/10/2021 8 Solières Sport - US Rebecquoise 2 - 1
24/10/2021 9 RU Tubize-Braine LC - Solières Sport 3 - 3
31/10/2021 10 Solières Sport - Entente Durbuy 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Ganshoren - Solières Sport 0 - 1
14/11/2021 12 Solières Sport - Stockay-Warfusée 1 - 2
21/11/2021 13 Waremme-Borgworm - Solières Sport 5 - 6
28/11/2021 14 Solières Sport - RRC Hamoir 5 - 2
05/12/2021 15 Solières Sport - RCS Verlaine 5 - 1
12/12/2021 16 Couvin-Mariembourg - Solières Sport 1 - 4
19/12/2021 17 US Rebecquoise - Solières Sport 1 - 0
30/01/2022 19 RFC Warnant - Solières Sport Speeldag 
06/02/2022 21 Acren Lessines - Solières Sport Speeldag 
13/02/2022 22 Solières Sport - RFC Meux Speeldag 
20/02/2022 23 RCS Verlaine - Solières Sport Speeldag 
27/02/2022 18 Solières Sport - RAAL La Louvière Speeldag 
06/03/2022 24 Solières Sport - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
13/03/2022 25 RRC Hamoir - Solières Sport Speeldag 
20/03/2022 26 Solières Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 
27/03/2022 20 Solières Sport - RUS Givry Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Entente Durbuy - Solières Sport Speeldag 
10/04/2022 28 Solières Sport - RSD Jette Speeldag 
24/04/2022 29 Stockay-Warfusée - Solières Sport Speeldag 
01/05/2022 30 Solières Sport - FC Ganshoren Speeldag 

Stockay-Warfusée

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 US Rebecquoise - Stockay-Warfusée 1 - 0
05/09/2021 2 Stockay-Warfusée - RFC Meux 1 - 1
12/09/2021 3 RFC Warnant - Stockay-Warfusée 2 - 0
19/09/2021 4 Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière 2 - 4
26/09/2021 5 RUS Givry - Stockay-Warfusée 2 - 3
03/10/2021 6 Stockay-Warfusée - Entente Durbuy 5 - 1
10/10/2021 7 RU Tubize-Braine LC - Stockay-Warfusée 1 - 3
17/10/2021 8 Stockay-Warfusée - RCS Verlaine 1 - 0
24/10/2021 9 Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée 2 - 0
31/10/2021 10 Stockay-Warfusée - RRC Hamoir 2 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RSD Jette - Stockay-Warfusée 0 - 2
14/11/2021 12 Solières Sport - Stockay-Warfusée 1 - 2
21/11/2021 13 Stockay-Warfusée - Acren Lessines 0 - 3
28/11/2021 14 Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusée 0 - 0
05/12/2021 15 Stockay-Warfusée - FC Ganshoren 0 - 4
12/12/2021 16 Stockay-Warfusée - US Rebecquoise 2 - 3
19/12/2021 17 RFC Meux - Stockay-Warfusée 6 - 0
30/01/2022 19 RAAL La Louvière - Stockay-Warfusée Speeldag 
06/02/2022 21 RCS Verlaine - Stockay-Warfusée Speeldag 
13/02/2022 22 Stockay-Warfusée - RUS Givry Speeldag 
20/02/2022 23 Acren Lessines - Stockay-Warfusée Speeldag 
27/02/2022 18 Stockay-Warfusée - RFC Warnant Speeldag 
06/03/2022 24 Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm Speeldag 
13/03/2022 25 Entente Durbuy - Stockay-Warfusée Speeldag 
20/03/2022 26 Stockay-Warfusée - RSD Jette Speeldag 
27/03/2022 20 Stockay-Warfusée - RU Tubize-Braine LC Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Stockay-Warfusée - Couvin-Mariembourg Speeldag 
10/04/2022 28 FC Ganshoren - Stockay-Warfusée Speeldag 
24/04/2022 29 Stockay-Warfusée - Solières Sport Speeldag 
01/05/2022 30 RRC Hamoir - Stockay-Warfusée Speeldag 

US Rebecquoise

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 US Rebecquoise - Stockay-Warfusée 1 - 0
05/09/2021 2 RCS Verlaine - US Rebecquoise 0 - 2
12/09/2021 3 US Rebecquoise - RRC Hamoir 0 - 2
19/09/2021 4 FC Ganshoren - US Rebecquoise 1 - 1
26/09/2021 5 US Rebecquoise - RSD Jette 5 - 2
03/10/2021 6 Couvin-Mariembourg - US Rebecquoise 1 - 1
10/10/2021 7 US Rebecquoise - RFC Meux 2 - 5
17/10/2021 8 Solières Sport - US Rebecquoise 2 - 1
24/10/2021 9 US Rebecquoise - RFC Warnant 0 - 0
31/10/2021 10 RUS Givry - US Rebecquoise 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Acren Lessines - US Rebecquoise 2 - 1
14/11/2021 12 US Rebecquoise - Entente Durbuy 2 - 0
21/11/2021 13 RU Tubize-Braine LC - US Rebecquoise 2 - 1
28/11/2021 14 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 4 - 1
05/12/2021 15 US Rebecquoise - RAAL La Louvière 1 - 2
12/12/2021 16 Stockay-Warfusée - US Rebecquoise 2 - 3
19/12/2021 17 US Rebecquoise - Solières Sport 1 - 0
30/01/2022 19 US Rebecquoise - FC Ganshoren Speeldag 
06/02/2022 21 US Rebecquoise - Couvin-Mariembourg Speeldag 
13/02/2022 22 RFC Warnant - US Rebecquoise Speeldag 
20/02/2022 23 RFC Meux - US Rebecquoise Speeldag 
27/02/2022 18 RRC Hamoir - US Rebecquoise Speeldag 
06/03/2022 24 US Rebecquoise - Acren Lessines Speeldag 
13/03/2022 25 RSD Jette - US Rebecquoise Speeldag 
20/03/2022 26 US Rebecquoise - RUS Givry Speeldag 
27/03/2022 20 Entente Durbuy - US Rebecquoise Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
10/04/2022 28 US Rebecquoise - RCS Verlaine Speeldag 
24/04/2022 29 RAAL La Louvière - US Rebecquoise Speeldag 
01/05/2022 30 US Rebecquoise - RU Tubize-Braine LC Speeldag 

Waremme-Borgworm

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RUS Givry - Waremme-Borgworm 1 - 1
05/09/2021 2 Waremme-Borgworm - Acren Lessines 0 - 3
12/09/2021 3 RU Tubize-Braine LC - Waremme-Borgworm 3 - 1
19/09/2021 4 Waremme-Borgworm - RCS Verlaine 1 - 2
26/09/2021 5 RFC Warnant - Waremme-Borgworm 0 - 2
03/10/2021 6 FC Ganshoren - Waremme-Borgworm 3 - 1
10/10/2021 7 Waremme-Borgworm - RRC Hamoir 1 - 2
17/10/2021 8 RSD Jette - Waremme-Borgworm 1 - 3
24/10/2021 9 Waremme-Borgworm - Stockay-Warfusée 2 - 0
31/10/2021 10 Couvin-Mariembourg - Waremme-Borgworm 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Waremme-Borgworm - RFC Meux 1 - 2
14/11/2021 12 RAAL La Louvière - Waremme-Borgworm 4 - 0
21/11/2021 13 Waremme-Borgworm - Solières Sport 5 - 6
28/11/2021 14 US Rebecquoise - Waremme-Borgworm 4 - 1
05/12/2021 15 Waremme-Borgworm - Entente Durbuy 6 - 0
12/12/2021 16 Waremme-Borgworm - RUS Givry 02/02   Speeldag 
19/12/2021 17 RCS Verlaine - Waremme-Borgworm 2 - 2
30/01/2022 19 Acren Lessines - Waremme-Borgworm Speeldag 
02/02/2022 16 Waremme-Borgworm - RUS Givry uitg. 
06/02/2022 21 Waremme-Borgworm - RSD Jette Speeldag 
13/02/2022 22 Entente Durbuy - Waremme-Borgworm Speeldag 
20/02/2022 23 Waremme-Borgworm - FC Ganshoren Speeldag 
27/02/2022 18 Waremme-Borgworm - RU Tubize-Braine LC Speeldag 
06/03/2022 24 Stockay-Warfusée - Waremme-Borgworm Speeldag 
13/03/2022 25 Waremme-Borgworm - Couvin-Mariembourg Speeldag 
20/03/2022 26 Solières Sport - Waremme-Borgworm Speeldag 
27/03/2022 20 Waremme-Borgworm - RAAL La Louvière Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Waremme-Borgworm - US Rebecquoise Speeldag 
10/04/2022 28 RRC Hamoir - Waremme-Borgworm Speeldag 
24/04/2022 29 Waremme-Borgworm - RFC Warnant Speeldag 
01/05/2022 30 RFC Meux - Waremme-Borgworm Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv. U21 Pro League-Groep 1 U21 Pro League-Groep 2
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

2e AFDELING / DIVISION 2 - PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 16 (of uitzonderlijk 17) clubs, in totaal dus 48 (of 49).
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, drie keer tien wedstrijden (of 11, 12 en 11 in reeksen met 17 ploegen).
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Nationale (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Afdeling - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de Division 2 - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks Division 2 - ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de 1e Nationale (vroeger 1e Amateurs), maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e Afdeling VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.
2. Een "Eindronde stijgen Division 2 ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Nationale Heren, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen in de 2e Afdelingen VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

2e AFDELING / DIVISION 2 - SEIZOEN 2021-2022 - DEGRADATIE - VV EN ACFF

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Afdeling VV.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de Division 3 ACFF.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 14e uit de reeks VV-A en de 14e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 14e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 (zie artikel 1556 - punt 6.62 van het RBFA-reglement).

- De twee ploegen die 14e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e Afdeling VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e Afdeling VV.

- Er is géén "eindronde dalen Division 2 ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit 1e Nationale Heren, nog één of twee extra dalers zijn (zie artikel 1561 - punt 6.61 van het RBFA-reglement).
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).