Division 3 ACFF - B
Update: 01/05/2022 om 18:39u
Archief Seizoen 2021-2022 Nationaal D3 Nationale Heren Division 3 ACFF - B
Laatste update: 01/05/2022 om 18:39u
Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be
Meer info...
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2021-2022 - DIVISION 3 ACFF - B

RFC Hoei, FC Herstal, RAS Jodoigne, FCB Sprimont, FC Raeren-Eynatten, ES Wanze-Bas-Oha, FC Oppagne-Weris, RFC Aywaille,
Union Rochefortoise, RSC Habay La Neuve, RUS Gouvy, RRC Mormont, Marloie Sport, CS Onhaye, Stade Disonais en FC United Richelle.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

Division 3 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2020-2021 Promotie/Degradatie Scooore Super League
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
Zon. 01/05 15u00 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 0
Zon. 01/05 15u00 FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
Zon. 01/05 15u00 FC Herstal A - RAS Jodoigne A 3 - 0
Zon. 01/05 15u00 Stade Disonais A - RUS Gouvy A 3 - 1
Zon. 01/05 15u00 Union Rochefortoise A - CS Onhaye A 1 - 2
Zon. 01/05 15u00 Habay La Neuve - RFC Aywaille A 1 - 2
Zon. 01/05 15u00 RFC Hoei - Marloie Sport A 3 - 1
Zon. 01/05 15u00 FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 4

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stade Disonais A (1) 30 19 5 6 69 35 63
2 Union Rochefortoise A 30 18 9 3 63 50 57
3 RFC Raeren-Eynatten (2) 30 17 11 2 65 51 53
4 FC Herstal A 30 15 10 5 57 33 50
5 FCB Sprimont A 30 15 10 5 49 40 50
6 CS Onhaye A 30 14 9 7 50 33 49
7 FC Richelle UTD A 30 13 12 5 56 48 44
8 RAS Jodoigne A 30 12 13 5 49 44 41
9 Habay La Neuve 30 11 11 8 45 44 41
10 Marloie Sport A 30 12 15 3 55 64 39
11 RRC Mormont A 30 10 11 9 50 60 39
12 RFC Aywaille A 30 11 17 2 47 68 35
13 RFC Hoei 30 9 14 7 32 46 34
14 FC Oppagne-Weris A 30 8 14 8 39 61 32
15 Wanze/Bas-Oha A 30 7 17 6 42 64 27
16 RUS Gouvy A 30 6 19 5 39 66 23

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Union Rochefortoise A 10 7 2 1 20 12 22
2 Stade Disonais A (1) 10 6 2 2 20 9 20
3 FC Herstal A 10 5 2 3 21 6 18
4 FC Richelle UTD A 10 5 2 3 28 17 18
5 RFC Aywaille A 10 5 4 1 13 10 16
6 RFC Raeren-Eynatten (2) 10 5 4 1 19 17 16
7 CS Onhaye A 10 5 5 0 14 12 15
8 RFC Hoei 10 4 4 2 11 19 14
9 RAS Jodoigne A 10 4 5 1 20 15 13
10 Marloie Sport A 10 4 5 1 14 21 13
11 RRC Mormont A 10 3 4 3 7 11 12
12 FCB Sprimont A 10 3 5 2 9 11 11
13 Wanze/Bas-Oha A 10 3 5 2 16 25 11
14 FC Oppagne-Weris A 10 2 4 4 9 15 10
15 Habay La Neuve 10 2 5 3 10 17 9
16 RUS Gouvy A 10 2 7 1 10 24 7


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Raeren-Eynatten 10 7 2 1 29 20 22
2 Stade Disonais A (1) 10 6 2 2 22 10 20
3 FCB Sprimont A 10 6 3 1 23 18 19
4 Habay La Neuve 10 5 2 3 18 9 18
5 RRC Mormont A 10 5 2 3 23 19 18
6 RAS Jodoigne A 10 5 4 1 17 18 16
7 FC Herstal A 10 5 5 0 13 13 15
8 CS Onhaye A 10 4 3 3 16 12 15
9 Union Rochefortoise A 10 4 5 1 19 25 13
10 FC Oppagne-Weris A 10 3 3 4 19 19 13
11 RUS Gouvy A 10 3 4 3 12 15 12
12 Marloie Sport A 10 3 6 1 18 23 10
13 RFC Aywaille A 10 3 6 1 19 29 10
14 FC Richelle UTD A 10 3 7 0 12 19 9
15 RFC Hoei 10 2 6 2 9 14 8
16 Wanze/Bas-Oha A 10 2 6 2 13 19 8


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Stade Disonais A 10 7 1 2 27 16 23
2 Union Rochefortoise A 10 7 2 1 24 13 22
3 FCB Sprimont A 10 6 2 2 17 11 20
4 CS Onhaye A 10 5 1 4 20 9 19
5 FC Herstal A 10 5 3 2 23 14 17
6 FC Richelle UTD A 10 5 3 2 16 12 17
7 Marloie Sport A 10 5 4 1 23 20 16
8 RFC Raeren-Eynatten 10 5 5 0 17 14 15
9 Habay La Neuve 10 4 4 2 17 18 14
10 RAS Jodoigne A 10 3 4 3 12 11 12
11 RFC Hoei 10 3 4 3 12 13 12
12 RFC Aywaille A 10 3 7 0 15 29 9
13 FC Oppagne-Weris A 10 3 7 0 11 27 9
14 RRC Mormont A 10 2 5 3 20 30 9
15 Wanze/Bas-Oha A 10 2 6 2 13 20 8
16 RUS Gouvy A 10 1 8 1 17 27 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (29 augustus 2021) - 1e periode
RFC Hoei - RFC Aywaille A 1 - 0
FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
Union Rochefortoise A - Stade Disonais A 2 - 2
FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A 4 - 3
RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A 1 - 2
Habay La Neuve - RAS Jodoigne A 1 - 1
FC Herstal A - CS Onhaye A 1 - 1
RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 1


Speeldag 2 (5 september 2021) - 1e periode
Marloie Sport A - RRC Mormont A 2 - 2
CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A 1 - 2
RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A 0 - 2
FC Richelle UTD A - RFC Hoei 2 - 1
RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A 1 - 2
Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve 2 - 3
Stade Disonais A - FC Herstal A 1 - 2


Speeldag 3 (12 september 2021) - 1e periode
Marloie Sport A - RAS Jodoigne A 4 - 2
FCB Sprimont A - RFC Aywaille A 1 - 3
RFC Hoei - Stade Disonais A 1 - 2
FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A 1 - 2
RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 4 - 0
Habay La Neuve - Union Rochefortoise A 0 - 4
FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
RRC Mormont A - FC Richelle UTD A 1 - 3


Speeldag 4 (19 september 2021) - 1e periode
Union Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 4
CS Onhaye A - RRC Mormont A 1 - 1
RFC Aywaille A - Marloie Sport A 1 - 4
RUS Gouvy A - RFC Hoei 1 - 1
RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A 5 - 0
Stade Disonais A - Habay La Neuve 4 - 1
Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A 0 - 0


Speeldag 5 (26 september 2021) - 1e periode
Marloie Sport A - Stade Disonais A 1 - 2
RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A 0 - 1
FCB Sprimont A - Habay La Neuve 2 - 0
FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A 0 - 2
FC Herstal A - RFC Aywaille A 5 - 2
RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 1
RRC Mormont A - RUS Gouvy A 6 - 5
RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A 2 - 1


Speeldag 6 (3 oktober 2021) - 1e periode
CS Onhaye A - RFC Aywaille A 4 - 0
Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A 4 - 1
Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0
RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 2
Stade Disonais A - RRC Mormont A 7 - 4
FC Richelle UTD A - Marloie Sport A 0 - 2
Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A 1 - 0
FC Herstal A - RFC Hoei 1 - 2


Speeldag 7 (10 oktober 2021) - 1e periode
Marloie Sport A - CS Onhaye A 0 - 2
RFC Hoei - Union Rochefortoise A 1 - 2
FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 0
FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A 2 - 4
RRC Mormont A - Habay La Neuve 1 - 3
RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A 0 - 5
RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A 2 - 1
RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 2 - 0


Speeldag 8 (17 oktober 2021) - 1e periode
Union Rochefortoise A - RRC Mormont A 4 - 1
CS Onhaye A - FCB Sprimont A 1 - 1
Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 1 - 3
Habay La Neuve - RFC Hoei 2 - 2
FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A 4 - 0
RUS Gouvy A - RFC Aywaille A 1 - 2
FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A 0 - 1
Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1


Speeldag 9 (24 oktober 2021) - 1e periode
CS Onhaye A - FC Richelle UTD A 4 - 0
Marloie Sport A - RUS Gouvy A 4 - 3
FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A 1 - 3
FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve 1 - 0
RAS Jodoigne A - Stade Disonais A 0 - 0
RRC Mormont A - FC Herstal A 1 - 3
RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei 1 - 2


Speeldag 10 (31 oktober 2021) - 1e periode
RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A 2 - 0
FC Herstal A - FCB Sprimont A 1 - 2
RUS Gouvy A - CS Onhaye A 1 - 0
Stade Disonais A - RFC Aywaille A 3 - 2
RFC Hoei - RRC Mormont A 1 - 1
Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A 1 - 0
Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A 2 - 2
Habay La Neuve - Marloie Sport A 4 - 1


Speeldag 11 (7 november 2021) - 2e periode
FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 5 - 1
CS Onhaye A - Union Rochefortoise A 5 - 1
Marloie Sport A - RFC Hoei 2 - 0
FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A 3 - 2
RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A 0 - 0
RFC Aywaille A - Habay La Neuve 1 - 5
FC Richelle UTD A - Stade Disonais A 4 - 1
RAS Jodoigne A - FC Herstal A 4 - 1


Speeldag 12 (14 november 2021) - 2e periode
Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 2
RFC Hoei - FCB Sprimont A 1 - 2
FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A 2 - 1
FC Herstal A - FC Richelle UTD A 3 - 0
RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A 6 - 3
Stade Disonais A - CS Onhaye A 1 - 0
RRC Mormont A - RAS Jodoigne A 2 - 0
Habay La Neuve - RUS Gouvy A 2 - 2


Speeldag 13 (21 november 2021) - 2e periode
FCB Sprimont A - RRC Mormont A 0 - 2
Marloie Sport A - FC Herstal A 3 - 2
CS Onhaye A - RFC Hoei 0 - 0
RUS Gouvy A - Stade Disonais A 2 - 1
RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A 2 - 5
Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A 5 - 1
FC Richelle UTD A - Habay La Neuve 0 - 2
RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3


Speeldag 14 (28 november 2021) - 2e periode
RFC Hoei - RAS Jodoigne A 1 - 2
Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A 2 - 3
FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A 1 - 2
RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 6 - 2
Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A 5 - 0
Habay La Neuve - CS Onhaye A 2 - 0
FC Herstal A - RUS Gouvy A 2 - 0
RRC Mormont A - RFC Aywaille A 4 - 3


Speeldag 15 (5 december 2021) - 2e periode
RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
FCB Sprimont A - Stade Disonais A 3 - 3
Union Rochefortoise A - Marloie Sport A 4 - 3
Habay La Neuve - FC Herstal A 0 - 1
RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A 1 - 0
RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A 1 - 2
FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A 3 - 2


Speeldag 16 (12 december 2021) - 2e periode
CS Onhaye A - FC Herstal A 2 - 1
Marloie Sport A - FCB Sprimont A 2 - 3
RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve 2 - 2
RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A 2 - 2
Stade Disonais A - Union Rochefortoise A (ff.) 5 - 0
RFC Aywaille A - RFC Hoei 2 - 1
RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A 1 - 0
Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A 3 - 3


Speeldag 17 (19 december 2021) - 2e periode
FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 1 - 2
Marloie Sport A - RFC Aywaille A 2 - 4
RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten 2 - 3
FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A 5 - 0
Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A 1 - 2
FC Herstal A - Stade Disonais A 0 - 2
RRC Mormont A - Union Rochefortoise A 2 - 2
FC Richelle UTD A - CS Onhaye A 1 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 22 december 2021)
RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3 Speeldag 15


Speeldag 19 (30 januari 2022) - 2e periode
Marloie Sport A - FC Richelle UTD A 3 - 1
RFC Hoei - RUS Gouvy A 2 - 1
FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A 3 - 5
FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A 1 - 1
FC Herstal A - Union Rochefortoise A 1 - 2
RRC Mormont A - CS Onhaye A 1 - 1
Habay La Neuve - Stade Disonais A 1 - 1
RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A 1 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 2 februari 2022)
CS Onhaye A - FC Herstal A 2 - 1 Speeldag 16
FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A 5 - 0 Speeldag 17


Speeldag 21 (6 februari 2022) - 3e periode
RFC Hoei - CS Onhaye A 0 - 4
FCB Sprimont A - FC Herstal A 1 - 3
Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A 1 - 1
FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A 2 - 3
RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A 3 - 2
RFC Aywaille A - RUS Gouvy A 3 - 2
RRC Mormont A - Stade Disonais A 0 - 0
Habay La Neuve - FC Richelle UTD A 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 9 februari 2022)
RFC Hoei - RUS Gouvy A 2 - 1 Speeldag 19


Speeldag 22 (13 februari 2022) - 3e periode
Union Rochefortoise A - Habay La Neuve 0 - 0
CS Onhaye A - Marloie Sport A 2 - 0
RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A 1 - 0
Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei 1 - 0
Stade Disonais A - FCB Sprimont A 2 - 1
FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A 3 - 0
FC Herstal A - RRC Mormont A 2 - 0


Speeldag 23 (20 februari 2022) - 3e periode
FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A 0 - 0
RFC Hoei - FC Herstal A 1 - 0
Marloie Sport A - Union Rochefortoise A 2 - 1
FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A 1 - 3
RFC Aywaille A - CS Onhaye A 3 - 1
RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A 4 - 2
Habay La Neuve - RRC Mormont A 1 - 3
RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A 0 - 0


Speeldag 18 (27 februari 2022) - 2e periode
CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A 3 - 3
Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
Stade Disonais A - RFC Hoei 1 - 0
RUS Gouvy A - Habay La Neuve 0 - 2
RFC Aywaille A - FCB Sprimont A 1 - 2
FC Richelle UTD A - RRC Mormont A 0 - 1
Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A 0 - 1
RAS Jodoigne A - Marloie Sport A 0 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 2 maart 2022)
FC Richelle UTD A - CS Onhaye A 1 - 3 Speeldag 17
Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A 1 - 1 Speeldag 21


Speeldag 24 (6 maart 2022) - 3e periode
CS Onhaye A - RUS Gouvy A 1 - 0
Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A 2 - 1
Stade Disonais A - Marloie Sport A 3 - 1
FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 2
FC Herstal A - Habay La Neuve 2 - 2
RAS Jodoigne A - RFC Hoei 7 - 1
RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A 0 - 2


Speeldag 25 (13 maart 2022) - 3e periode
FCB Sprimont A - CS Onhaye A 1 - 0
RFC Hoei - Habay La Neuve 1 - 0
Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 2
FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A 1 - 0
RFC Aywaille A - Stade Disonais A 1 - 0
RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A 2 - 4
RUS Gouvy A - RRC Mormont A 2 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 16 maart 2022)
Habay La Neuve - CS Onhaye A 2 - 0 Speeldag 14


Speeldag 26 (20 maart 2022) - 3e periode
CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 0
Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A 1 - 0
Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A 1 - 3
FC Herstal A - Marloie Sport A 6 - 0
RRC Mormont A - RFC Hoei 0 - 0
Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
Stade Disonais A - FC Richelle UTD A 1 - 1
RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 0 - 1


Speeldag 20 (27 maart 2022) - 2e periode
RUS Gouvy A - Marloie Sport A 1 - 0
Union Rochefortoise A - RFC Hoei 0 - 1
Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A 0 - 2
Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A 2 - 0
FC Richelle UTD A - FC Herstal A 0 - 1
CS Onhaye A - Habay La Neuve 0 - 1
RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3
RAS Jodoigne A - RRC Mormont A 4 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 30 maart 2022)
Habay La Neuve - FC Richelle UTD A 2 - 1 Speeldag 21


Speeldag 27 (3 april 2022) - 3e periode
FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A 0 - 0
RFC Hoei - FC Richelle UTD A 2 - 4
Marloie Sport A - Habay La Neuve 0 - 2
RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A 1 - 2
Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A 0 - 5
RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A 3 - 1
RFC Aywaille A - RRC Mormont A 0 - 1
RUS Gouvy A - FC Herstal A 0 - 4


Speeldag 28 (10 april 2022) - 3e periode
CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 3
Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A 3 - 0
FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei 0 - 0
FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A 2 - 1
RRC Mormont A - Marloie Sport A 0 - 3
Habay La Neuve - FCB Sprimont A 0 - 2
Stade Disonais A - RAS Jodoigne A 3 - 0


Inhaalwedstrijden (maandag 18 april 2022)
RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A 3 - 2 Speeldag 21


Speeldag 29 (24 april 2022) - 3e periode
RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 2 - 1
RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A 1 - 7
RAS Jodoigne A - Habay La Neuve 5 - 1
RFC Aywaille A - FC Herstal A 1 - 1
Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A 3 - 1
CS Onhaye A - Stade Disonais A 0 - 1
FCB Sprimont A - RFC Hoei 2 - 3
Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A 2 - 3


Speeldag 30 (1 mei 2022) - 3e periode
RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 0
FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
FC Herstal A - RAS Jodoigne A 3 - 0
Stade Disonais A - RUS Gouvy A 3 - 1
Union Rochefortoise A - CS Onhaye A 1 - 2
Habay La Neuve - RFC Aywaille A 1 - 2
RFC Hoei - Marloie Sport A 3 - 1
FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 4


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 3 ACFF - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stade Disonais A 634023
2Union Rochefortoise A 572631
3RFC Raeren-Eynatten 533419
4FCB Sprimont A 501832
5FC Herstal A 502525
6CS Onhaye A 492821
7FC Richelle UTD A 442024
8Habay La Neuve 411724
9RAS Jodoigne A 413011
10RRC Mormont A 392316
11Marloie Sport A 392613
12RFC Aywaille A 351916
13RFC Hoei 341717
14FC Oppagne-Weris A 32239
15Wanze/Bas-Oha A 271116
16RUS Gouvy A 23167


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stade Disonais A 27522
2Union Rochefortoise A 331914
3RFC Raeren-Eynatten 371126
4FCB Sprimont A 402713
5FC Herstal A 402020
6CS Onhaye A 411724
7FC Richelle UTD A 462521
8Habay La Neuve 492821
9RAS Jodoigne A 491534
10RRC Mormont A 512229
11Marloie Sport A 511932
12RFC Aywaille A 552629
13RFC Hoei 562828
14FC Oppagne-Weris A 582236
15Wanze/Bas-Oha A 633429
16RUS Gouvy A 672938


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stade Disonais A 1266
2FC Richelle UTD A 1046
3Union Rochefortoise A 936
4FC Herstal A 844
5RFC Hoei 734
6RFC Raeren-Eynatten 761
7Marloie Sport A 633
8RRC Mormont A 633
9FC Oppagne-Weris A 541
10Wanze/Bas-Oha A 404
11FCB Sprimont A 413
12RFC Aywaille A 413
13CS Onhaye A 303
14Habay La Neuve 303
15RAS Jodoigne A 330
16RUS Gouvy A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stade Disonais A 694326
2RFC Raeren-Eynatten 653926
3Union Rochefortoise A 632835
4FC Herstal A 573324
5FC Richelle UTD A 562531
6Marloie Sport A 553223
7RRC Mormont A 502624
8CS Onhaye A 503020
9FCB Sprimont A 492623
10RAS Jodoigne A 493613
11RFC Aywaille A 472225
12Habay La Neuve 452124
13Wanze/Bas-Oha A 421923
14RUS Gouvy A 391425
15FC Oppagne-Weris A 392613
16RFC Hoei 321814


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1CS Onhaye A 331518
2FC Herstal A 331518
3Stade Disonais A 351421
4FCB Sprimont A 402713
5Habay La Neuve 442321
6RAS Jodoigne A 441529
7RFC Hoei 462422
8FC Richelle UTD A 482523
9Union Rochefortoise A 502129
10RFC Raeren-Eynatten 511932
11RRC Mormont A 602832
12FC Oppagne-Weris A 612437
13Wanze/Bas-Oha A 643133
14Marloie Sport A 642836
15RUS Gouvy A 662541
16RFC Aywaille A 683533


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Stade Disonais A 6 8 
2Union Rochefortoise A 5 5 
3RFC Raeren-Eynatten 4 5 
4CS Onhaye A 3 9 
5RRC Mormont A 3 8 
6FC Herstal A 3 6x
7FC Richelle UTD A 3 5 
8FCB Sprimont A 3 5 
9Habay La Neuve 3 5 
10RFC Aywaille A 3 5 
11RUS Gouvy A 3 4 
12RAS Jodoigne A 2 5 
13FC Oppagne-Weris A 2 4 
14Marloie Sport A 2 3 
15RFC Hoei 2x3x
16Wanze/Bas-Oha A 2 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Stade Disonais A 1165
2FC Herstal A 1174
3FCB Sprimont A 1055
4CS Onhaye A 862
5Habay La Neuve 725
6RFC Hoei 734
7RFC Raeren-Eynatten 743
8RRC Mormont A 743
9RAS Jodoigne A 752
10FC Richelle UTD A 523
11FC Oppagne-Weris A 541
12Union Rochefortoise A 541
13RUS Gouvy A 550
14Marloie Sport A 413
15Wanze/Bas-Oha A 422
16RFC Aywaille A 321


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Raeren-Eynatten 271413
2Stade Disonais A 271512
3Union Rochefortoise A 261214
4FCB Sprimont A 251213
5RRC Mormont A 251213
6FC Herstal A 251312
7Marloie Sport A 241311
8RFC Aywaille A 241311
9CS Onhaye A 231211
10Habay La Neuve 231211
11RUS Gouvy A 221111
12FC Oppagne-Weris A 22139
13RFC Hoei 22139
14Wanze/Bas-Oha A 211011
15FC Richelle UTD A 20911
16RAS Jodoigne A 18126


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Raeren-Eynatten 312
2Stade Disonais A 303
3Union Rochefortoise A 431
4FCB Sprimont A 532
5RRC Mormont A 532
6FC Herstal A 523
7Marloie Sport A 624
8RFC Aywaille A 624
9CS Onhaye A 734
10Habay La Neuve 734
11RUS Gouvy A 844
12FC Oppagne-Weris A 826
13RFC Hoei 826
14Wanze/Bas-Oha A 954
15FC Richelle UTD A 1064
16RAS Jodoigne A 1239


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Stade Disonais A 15 13 1 1 43 14 40
2 RFC Raeren-Eynatten 15 11 1 3 39 19 34
3 RAS Jodoigne A 15 9 3 3 36 15 30
4 CS Onhaye A 15 8 4 3 30 15 28
5 Union Rochefortoise A 15 8 2 5 28 21 26
6 Marloie Sport A 15 8 2 5 32 28 26
7 FC Herstal A 15 7 4 4 33 15 25
8 FC Oppagne-Weris A 15 7 2 6 26 24 23
9 RRC Mormont A 15 6 5 4 26 28 23
10 FC Richelle UTD A 15 6 2 7 25 25 20
11 RFC Aywaille A 15 6 1 8 22 35 19
12 FCB Sprimont A 15 5 3 7 26 27 18
13 RFC Hoei 15 5 2 8 18 24 17
14 Habay La Neuve 15 4 5 6 21 23 17
15 RUS Gouvy A 15 4 4 7 14 25 16
16 Wanze/Bas-Oha A 15 3 2 10 19 31 11

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FCB Sprimont A 15 10 2 3 23 13 32
2 Union Rochefortoise A 15 10 1 4 35 29 31
3 FC Herstal A 15 8 1 6 24 18 25
4 FC Richelle UTD A 15 7 3 5 31 23 24
5 Habay La Neuve 15 7 3 5 24 21 24
6 Stade Disonais A 15 6 5 4 26 21 23
7 CS Onhaye A 15 6 3 6 20 18 21
8 RFC Raeren-Eynatten 15 6 1 8 26 32 19
9 RFC Hoei 15 4 5 6 14 22 17
10 RFC Aywaille A 15 5 1 9 25 33 16
11 RRC Mormont A 15 4 4 7 24 32 16
12 Wanze/Bas-Oha A 15 4 4 7 23 33 16
13 Marloie Sport A 15 4 1 10 23 36 13
14 RAS Jodoigne A 15 3 2 10 13 29 11
15 FC Oppagne-Weris A 15 1 6 8 13 37 9
16 RUS Gouvy A 15 2 1 12 25 41 7

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



CS Onhaye A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FC Herstal A - CS Onhaye A 1 - 1
05/09/2021 2 CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
12/09/2021 3 FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A 1 - 2
19/09/2021 4 CS Onhaye A - RRC Mormont A 1 - 1
26/09/2021 5 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 1
03/10/2021 6 CS Onhaye A - RFC Aywaille A 4 - 0
10/10/2021 7 Marloie Sport A - CS Onhaye A 0 - 2
17/10/2021 8 CS Onhaye A - FCB Sprimont A 1 - 1
24/10/2021 9 CS Onhaye A - FC Richelle UTD A 4 - 0
31/10/2021 10 RUS Gouvy A - CS Onhaye A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 CS Onhaye A - Union Rochefortoise A 5 - 1
14/11/2021 12 Stade Disonais A - CS Onhaye A 1 - 0
21/11/2021 13 CS Onhaye A - RFC Hoei 0 - 0
28/11/2021 14 Habay La Neuve - CS Onhaye A 16/03   Speeldag 
05/12/2021 15 Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A 1 - 2
12/12/2021 16 CS Onhaye A - FC Herstal A 02/02   Speeldag 
19/12/2021 17 FC Richelle UTD A - CS Onhaye A 02/03   Speeldag 
30/01/2022 19 RRC Mormont A - CS Onhaye A 1 - 1
02/02/2022 16 CS Onhaye A - FC Herstal A 2 - 1
06/02/2022 21 RFC Hoei - CS Onhaye A 0 - 4
13/02/2022 22 CS Onhaye A - Marloie Sport A 2 - 0
20/02/2022 23 RFC Aywaille A - CS Onhaye A 3 - 1
27/02/2022 18 CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A 3 - 3
02/03/2022 17 FC Richelle UTD A - CS Onhaye A 1 - 3
06/03/2022 24 CS Onhaye A - RUS Gouvy A 1 - 0
13/03/2022 25 FCB Sprimont A - CS Onhaye A 1 - 0
16/03/2022 14 Habay La Neuve - CS Onhaye A 2 - 0
20/03/2022 26 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 0
27/03/2022 20 CS Onhaye A - Habay La Neuve 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A 3 - 1
10/04/2022 28 CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 3
24/04/2022 29 CS Onhaye A - Stade Disonais A 0 - 1
01/05/2022 30 Union Rochefortoise A - CS Onhaye A 1 - 2

FC Herstal A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FC Herstal A - CS Onhaye A 1 - 1
05/09/2021 2 Stade Disonais A - FC Herstal A 1 - 2
12/09/2021 3 FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
19/09/2021 4 Union Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 4
26/09/2021 5 FC Herstal A - RFC Aywaille A 5 - 2
03/10/2021 6 FC Herstal A - RFC Hoei 1 - 2
10/10/2021 7 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 2 - 0
17/10/2021 8 FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A 4 - 0
24/10/2021 9 RRC Mormont A - FC Herstal A 1 - 3
31/10/2021 10 FC Herstal A - FCB Sprimont A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RAS Jodoigne A - FC Herstal A 4 - 1
14/11/2021 12 FC Herstal A - FC Richelle UTD A 3 - 0
21/11/2021 13 Marloie Sport A - FC Herstal A 3 - 2
28/11/2021 14 FC Herstal A - RUS Gouvy A 2 - 0
05/12/2021 15 Habay La Neuve - FC Herstal A 0 - 1
12/12/2021 16 CS Onhaye A - FC Herstal A 02/02   Speeldag 
19/12/2021 17 FC Herstal A - Stade Disonais A 0 - 2
30/01/2022 19 FC Herstal A - Union Rochefortoise A 1 - 2
02/02/2022 16 CS Onhaye A - FC Herstal A 2 - 1
06/02/2022 21 FCB Sprimont A - FC Herstal A 1 - 3
13/02/2022 22 FC Herstal A - RRC Mormont A 2 - 0
20/02/2022 23 RFC Hoei - FC Herstal A 1 - 0
27/02/2022 18 Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A 0 - 1
06/03/2022 24 FC Herstal A - Habay La Neuve 2 - 2
13/03/2022 25 FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A 1 - 0
20/03/2022 26 FC Herstal A - Marloie Sport A 6 - 0
27/03/2022 20 FC Richelle UTD A - FC Herstal A 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RUS Gouvy A - FC Herstal A 0 - 4
10/04/2022 28 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
24/04/2022 29 RFC Aywaille A - FC Herstal A 1 - 1
01/05/2022 30 FC Herstal A - RAS Jodoigne A 3 - 0

FC Oppagne-Weris A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A 4 - 3
05/09/2021 2 RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A 1 - 2
12/09/2021 3 FC Oppagne-Weris A - CS Onhaye A 1 - 2
19/09/2021 4 RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A 5 - 0
26/09/2021 5 FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A 0 - 2
03/10/2021 6 Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A 4 - 1
10/10/2021 7 FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A 2 - 4
17/10/2021 8 FC Herstal A - FC Oppagne-Weris A 4 - 0
24/10/2021 9 FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve 1 - 0
31/10/2021 10 RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A 3 - 2
14/11/2021 12 FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A 2 - 1
21/11/2021 13 Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A 5 - 1
28/11/2021 14 FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A 1 - 2
05/12/2021 15 RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
12/12/2021 16 RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A 2 - 2
19/12/2021 17 FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A 02/02   Speeldag 
30/01/2022 19 FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A 1 - 1
02/02/2022 17 FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A 5 - 0
06/02/2022 21 FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A 2 - 3
13/02/2022 22 FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A 3 - 0
20/02/2022 23 FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A 1 - 3
27/02/2022 18 CS Onhaye A - FC Oppagne-Weris A 3 - 3
06/03/2022 24 RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
13/03/2022 25 FC Oppagne-Weris A - FC Herstal A 1 - 0
20/03/2022 26 Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
27/03/2022 20 Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A 0 - 0
10/04/2022 28 FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei 0 - 0
24/04/2022 29 Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A 3 - 1
01/05/2022 30 FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1

FC Richelle UTD A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A 1 - 2
05/09/2021 2 FC Richelle UTD A - RFC Hoei 2 - 1
12/09/2021 3 RRC Mormont A - FC Richelle UTD A 1 - 3
19/09/2021 4 FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A 0 - 0
26/09/2021 5 FC Oppagne-Weris A - FC Richelle UTD A 0 - 2
03/10/2021 6 FC Richelle UTD A - Marloie Sport A 0 - 2
10/10/2021 7 RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A 0 - 5
17/10/2021 8 FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A 0 - 1
24/10/2021 9 CS Onhaye A - FC Richelle UTD A 4 - 0
31/10/2021 10 Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Richelle UTD A - Stade Disonais A 4 - 1
14/11/2021 12 FC Herstal A - FC Richelle UTD A 3 - 0
21/11/2021 13 FC Richelle UTD A - Habay La Neuve 0 - 2
28/11/2021 14 Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A 2 - 3
05/12/2021 15 FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A 3 - 2
12/12/2021 16 RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A 1 - 0
19/12/2021 17 FC Richelle UTD A - CS Onhaye A 02/03   Speeldag 
30/01/2022 19 Marloie Sport A - FC Richelle UTD A 3 - 1
06/02/2022 21 Habay La Neuve - FC Richelle UTD A 30/03   Speeldag 
13/02/2022 22 FC Richelle UTD A - FC Oppagne-Weris A 3 - 0
20/02/2022 23 FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A 0 - 0
27/02/2022 18 FC Richelle UTD A - RRC Mormont A 0 - 1
02/03/2022 17 FC Richelle UTD A - CS Onhaye A 1 - 3
06/03/2022 24 FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 2
13/03/2022 25 FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A 2 - 4
20/03/2022 26 Stade Disonais A - FC Richelle UTD A 1 - 1
27/03/2022 20 FC Richelle UTD A - FC Herstal A 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/03/2022 21 Habay La Neuve - FC Richelle UTD A 2 - 1
03/04/2022 27 RFC Hoei - FC Richelle UTD A 2 - 4
10/04/2022 28 FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A 2 - 1
24/04/2022 29 RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A 1 - 7
01/05/2022 30 FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 4

FCB Sprimont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
05/09/2021 2 RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A 0 - 2
12/09/2021 3 FCB Sprimont A - RFC Aywaille A 1 - 3
19/09/2021 4 FC Richelle UTD A - FCB Sprimont A 0 - 0
26/09/2021 5 FCB Sprimont A - Habay La Neuve 2 - 0
03/10/2021 6 RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 2
10/10/2021 7 FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 0
17/10/2021 8 CS Onhaye A - FCB Sprimont A 1 - 1
24/10/2021 9 FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A 1 - 3
31/10/2021 10 FC Herstal A - FCB Sprimont A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 5 - 1
14/11/2021 12 RFC Hoei - FCB Sprimont A 1 - 2
21/11/2021 13 FCB Sprimont A - RRC Mormont A 0 - 2
28/11/2021 14 FC Oppagne-Weris A - FCB Sprimont A 1 - 2
05/12/2021 15 FCB Sprimont A - Stade Disonais A 3 - 3
12/12/2021 16 Marloie Sport A - FCB Sprimont A 2 - 3
19/12/2021 17 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 1 - 2
30/01/2022 19 FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A 3 - 5
06/02/2022 21 FCB Sprimont A - FC Herstal A 1 - 3
13/02/2022 22 Stade Disonais A - FCB Sprimont A 2 - 1
20/02/2022 23 FCB Sprimont A - FC Richelle UTD A 0 - 0
27/02/2022 18 RFC Aywaille A - FCB Sprimont A 1 - 2
06/03/2022 24 Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A 2 - 1
13/03/2022 25 FCB Sprimont A - CS Onhaye A 1 - 0
20/03/2022 26 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 0 - 1
27/03/2022 20 Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 FCB Sprimont A - FC Oppagne-Weris A 0 - 0
10/04/2022 28 Habay La Neuve - FCB Sprimont A 0 - 2
24/04/2022 29 FCB Sprimont A - RFC Hoei 2 - 3
01/05/2022 30 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 0

Habay La Neuve

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Habay La Neuve - RAS Jodoigne A 1 - 1
05/09/2021 2 Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve 2 - 3
12/09/2021 3 Habay La Neuve - Union Rochefortoise A 0 - 4
19/09/2021 4 Stade Disonais A - Habay La Neuve 4 - 1
26/09/2021 5 FCB Sprimont A - Habay La Neuve 2 - 0
03/10/2021 6 Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0
10/10/2021 7 RRC Mormont A - Habay La Neuve 1 - 3
17/10/2021 8 Habay La Neuve - RFC Hoei 2 - 2
24/10/2021 9 FC Oppagne-Weris A - Habay La Neuve 1 - 0
31/10/2021 10 Habay La Neuve - Marloie Sport A 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RFC Aywaille A - Habay La Neuve 1 - 5
14/11/2021 12 Habay La Neuve - RUS Gouvy A 2 - 2
21/11/2021 13 FC Richelle UTD A - Habay La Neuve 0 - 2
28/11/2021 14 Habay La Neuve - CS Onhaye A 16/03   Speeldag 
05/12/2021 15 Habay La Neuve - FC Herstal A 0 - 1
12/12/2021 16 RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve 2 - 2
19/12/2021 17 Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A 1 - 2
30/01/2022 19 Habay La Neuve - Stade Disonais A 1 - 1
06/02/2022 21 Habay La Neuve - FC Richelle UTD A 30/03   Speeldag 
13/02/2022 22 Union Rochefortoise A - Habay La Neuve 0 - 0
20/02/2022 23 Habay La Neuve - RRC Mormont A 1 - 3
27/02/2022 18 RUS Gouvy A - Habay La Neuve 0 - 2
06/03/2022 24 FC Herstal A - Habay La Neuve 2 - 2
13/03/2022 25 RFC Hoei - Habay La Neuve 1 - 0
16/03/2022 14 Habay La Neuve - CS Onhaye A 2 - 0
20/03/2022 26 Habay La Neuve - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
27/03/2022 20 CS Onhaye A - Habay La Neuve 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/03/2022 21 Habay La Neuve - FC Richelle UTD A 2 - 1
03/04/2022 27 Marloie Sport A - Habay La Neuve 0 - 2
10/04/2022 28 Habay La Neuve - FCB Sprimont A 0 - 2
24/04/2022 29 RAS Jodoigne A - Habay La Neuve 5 - 1
01/05/2022 30 Habay La Neuve - RFC Aywaille A 1 - 2

Marloie Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FCB Sprimont A - Marloie Sport A 3 - 2
05/09/2021 2 Marloie Sport A - RRC Mormont A 2 - 2
12/09/2021 3 Marloie Sport A - RAS Jodoigne A 4 - 2
19/09/2021 4 RFC Aywaille A - Marloie Sport A 1 - 4
26/09/2021 5 Marloie Sport A - Stade Disonais A 1 - 2
03/10/2021 6 FC Richelle UTD A - Marloie Sport A 0 - 2
10/10/2021 7 Marloie Sport A - CS Onhaye A 0 - 2
17/10/2021 8 Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 1 - 3
24/10/2021 9 Marloie Sport A - RUS Gouvy A 4 - 3
31/10/2021 10 Habay La Neuve - Marloie Sport A 4 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Marloie Sport A - RFC Hoei 2 - 0
14/11/2021 12 FC Oppagne-Weris A - Marloie Sport A 2 - 1
21/11/2021 13 Marloie Sport A - FC Herstal A 3 - 2
28/11/2021 14 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 6 - 2
05/12/2021 15 Union Rochefortoise A - Marloie Sport A 4 - 3
12/12/2021 16 Marloie Sport A - FCB Sprimont A 2 - 3
19/12/2021 17 Marloie Sport A - RFC Aywaille A 2 - 4
30/01/2022 19 Marloie Sport A - FC Richelle UTD A 3 - 1
06/02/2022 21 Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A 02/03   Speeldag 
13/02/2022 22 CS Onhaye A - Marloie Sport A 2 - 0
20/02/2022 23 Marloie Sport A - Union Rochefortoise A 2 - 1
27/02/2022 18 RAS Jodoigne A - Marloie Sport A 0 - 0
02/03/2022 21 Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A 1 - 1
06/03/2022 24 Stade Disonais A - Marloie Sport A 3 - 1
13/03/2022 25 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 2
20/03/2022 26 FC Herstal A - Marloie Sport A 6 - 0
27/03/2022 20 RUS Gouvy A - Marloie Sport A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Marloie Sport A - Habay La Neuve 0 - 2
10/04/2022 28 RRC Mormont A - Marloie Sport A 0 - 3
24/04/2022 29 Marloie Sport A - FC Oppagne-Weris A 3 - 1
01/05/2022 30 RFC Hoei - Marloie Sport A 3 - 1

RAS Jodoigne A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Habay La Neuve - RAS Jodoigne A 1 - 1
05/09/2021 2 RAS Jodoigne A - FCB Sprimont A 0 - 2
12/09/2021 3 Marloie Sport A - RAS Jodoigne A 4 - 2
19/09/2021 4 RAS Jodoigne A - FC Oppagne-Weris A 5 - 0
26/09/2021 5 RAS Jodoigne A - CS Onhaye A 1 - 1
03/10/2021 6 Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A 1 - 0
10/10/2021 7 RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A 2 - 1
17/10/2021 8 FC Richelle UTD A - RAS Jodoigne A 0 - 1
24/10/2021 9 RAS Jodoigne A - Stade Disonais A 0 - 0
31/10/2021 10 Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RAS Jodoigne A - FC Herstal A 4 - 1
14/11/2021 12 RRC Mormont A - RAS Jodoigne A 2 - 0
21/11/2021 13 RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3
28/11/2021 14 RFC Hoei - RAS Jodoigne A 1 - 2
05/12/2021 15 RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A 1 - 0
12/12/2021 16 RAS Jodoigne A - FC Richelle UTD A 1 - 0
19/12/2021 17 FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A 02/02   Speeldag 
30/01/2022 19 FCB Sprimont A - RAS Jodoigne A 3 - 5
02/02/2022 17 FC Oppagne-Weris A - RAS Jodoigne A 5 - 0
06/02/2022 21 RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A 18/04   Speeldag 
13/02/2022 22 RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A 1 - 0
20/02/2022 23 RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A 0 - 0
27/02/2022 18 RAS Jodoigne A - Marloie Sport A 0 - 0
06/03/2022 24 RAS Jodoigne A - RFC Hoei 7 - 1
13/03/2022 25 RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
20/03/2022 26 CS Onhaye A - RAS Jodoigne A 1 - 0
27/03/2022 20 RAS Jodoigne A - RRC Mormont A 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A 1 - 2
10/04/2022 28 Stade Disonais A - RAS Jodoigne A 3 - 0
18/04/2022 21 RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A 3 - 2
24/04/2022 29 RAS Jodoigne A - Habay La Neuve 5 - 1
01/05/2022 30 FC Herstal A - RAS Jodoigne A 3 - 0

RFC Aywaille A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Hoei - RFC Aywaille A 1 - 0
05/09/2021 2 RFC Aywaille A - FC Oppagne-Weris A 1 - 2
12/09/2021 3 FCB Sprimont A - RFC Aywaille A 1 - 3
19/09/2021 4 RFC Aywaille A - Marloie Sport A 1 - 4
26/09/2021 5 FC Herstal A - RFC Aywaille A 5 - 2
03/10/2021 6 CS Onhaye A - RFC Aywaille A 4 - 0
10/10/2021 7 RFC Aywaille A - FC Richelle UTD A 0 - 5
17/10/2021 8 RUS Gouvy A - RFC Aywaille A 1 - 2
24/10/2021 9 RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
31/10/2021 10 Stade Disonais A - RFC Aywaille A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RFC Aywaille A - Habay La Neuve 1 - 5
14/11/2021 12 RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A 6 - 3
21/11/2021 13 RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A 2 - 5
28/11/2021 14 RRC Mormont A - RFC Aywaille A 4 - 3
05/12/2021 15 RFC Aywaille A - RAS Jodoigne A 1 - 0
12/12/2021 16 RFC Aywaille A - RFC Hoei 2 - 1
19/12/2021 17 Marloie Sport A - RFC Aywaille A 2 - 4
30/01/2022 19 FC Oppagne-Weris A - RFC Aywaille A 1 - 1
06/02/2022 21 RFC Aywaille A - RUS Gouvy A 3 - 2
13/02/2022 22 RAS Jodoigne A - RFC Aywaille A 1 - 0
20/02/2022 23 RFC Aywaille A - CS Onhaye A 3 - 1
27/02/2022 18 RFC Aywaille A - FCB Sprimont A 1 - 2
06/03/2022 24 Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A 0 - 2
13/03/2022 25 RFC Aywaille A - Stade Disonais A 1 - 0
20/03/2022 26 Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A 1 - 0
27/03/2022 20 RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Aywaille A - RRC Mormont A 0 - 1
10/04/2022 28 FC Richelle UTD A - RFC Aywaille A 2 - 1
24/04/2022 29 RFC Aywaille A - FC Herstal A 1 - 1
01/05/2022 30 Habay La Neuve - RFC Aywaille A 1 - 2

RFC Hoei

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Hoei - RFC Aywaille A 1 - 0
05/09/2021 2 FC Richelle UTD A - RFC Hoei 2 - 1
12/09/2021 3 RFC Hoei - Stade Disonais A 1 - 2
19/09/2021 4 RUS Gouvy A - RFC Hoei 1 - 1
26/09/2021 5 RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A 0 - 1
03/10/2021 6 FC Herstal A - RFC Hoei 1 - 2
10/10/2021 7 RFC Hoei - Union Rochefortoise A 1 - 2
17/10/2021 8 Habay La Neuve - RFC Hoei 2 - 2
24/10/2021 9 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei 1 - 2
31/10/2021 10 RFC Hoei - RRC Mormont A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 Marloie Sport A - RFC Hoei 2 - 0
14/11/2021 12 RFC Hoei - FCB Sprimont A 1 - 2
21/11/2021 13 CS Onhaye A - RFC Hoei 0 - 0
28/11/2021 14 RFC Hoei - RAS Jodoigne A 1 - 2
05/12/2021 15 RFC Hoei - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
12/12/2021 16 RFC Aywaille A - RFC Hoei 2 - 1
19/12/2021 17 RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten 2 - 3
30/01/2022 19 RFC Hoei - RUS Gouvy A 09/02   Speeldag 
06/02/2022 21 RFC Hoei - CS Onhaye A 0 - 4
09/02/2022 19 RFC Hoei - RUS Gouvy A 2 - 1
13/02/2022 22 Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei 1 - 0
20/02/2022 23 RFC Hoei - FC Herstal A 1 - 0
27/02/2022 18 Stade Disonais A - RFC Hoei 1 - 0
06/03/2022 24 RAS Jodoigne A - RFC Hoei 7 - 1
13/03/2022 25 RFC Hoei - Habay La Neuve 1 - 0
20/03/2022 26 RRC Mormont A - RFC Hoei 0 - 0
27/03/2022 20 Union Rochefortoise A - RFC Hoei 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Hoei - FC Richelle UTD A 2 - 4
10/04/2022 28 FC Oppagne-Weris A - RFC Hoei 0 - 0
24/04/2022 29 FCB Sprimont A - RFC Hoei 2 - 3
01/05/2022 30 RFC Hoei - Marloie Sport A 3 - 1

RFC Raeren-Eynatten

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RFC Raeren-Eynatten - FC Richelle UTD A 1 - 2
05/09/2021 2 CS Onhaye A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
12/09/2021 3 RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 4 - 0
19/09/2021 4 Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
26/09/2021 5 RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A 2 - 1
03/10/2021 6 Habay La Neuve - RFC Raeren-Eynatten 3 - 0
10/10/2021 7 RFC Raeren-Eynatten - FC Herstal A 2 - 0
17/10/2021 8 Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
24/10/2021 9 RFC Raeren-Eynatten - RFC Hoei 1 - 2
31/10/2021 10 RFC Raeren-Eynatten - FC Oppagne-Weris A 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FCB Sprimont A - RFC Raeren-Eynatten 5 - 1
14/11/2021 12 RFC Raeren-Eynatten - RFC Aywaille A 6 - 3
21/11/2021 13 RAS Jodoigne A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3
28/11/2021 14 RFC Raeren-Eynatten - Marloie Sport A 6 - 2
05/12/2021 15 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 22/12   Speeldag 
12/12/2021 16 RFC Raeren-Eynatten - Habay La Neuve 2 - 2
19/12/2021 17 RFC Hoei - RFC Raeren-Eynatten 2 - 3
22/12/2021 15 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
30/01/2022 19 RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A 1 - 0
06/02/2022 21 RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A 18/04   Speeldag 
13/02/2022 22 RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
20/02/2022 23 RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A 4 - 2
27/02/2022 18 Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
06/03/2022 24 FC Richelle UTD A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 2
13/03/2022 25 Marloie Sport A - RFC Raeren-Eynatten 3 - 2
20/03/2022 26 RFC Raeren-Eynatten - FCB Sprimont A 0 - 1
27/03/2022 20 RFC Aywaille A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Raeren-Eynatten - CS Onhaye A 3 - 1
10/04/2022 28 FC Herstal A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 0
18/04/2022 21 RFC Raeren-Eynatten - RAS Jodoigne A 3 - 2
24/04/2022 29 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 2 - 1
01/05/2022 30 FC Oppagne-Weris A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1

RRC Mormont A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 1
05/09/2021 2 Marloie Sport A - RRC Mormont A 2 - 2
12/09/2021 3 RRC Mormont A - FC Richelle UTD A 1 - 3
19/09/2021 4 CS Onhaye A - RRC Mormont A 1 - 1
26/09/2021 5 RRC Mormont A - RUS Gouvy A 6 - 5
03/10/2021 6 Stade Disonais A - RRC Mormont A 7 - 4
10/10/2021 7 RRC Mormont A - Habay La Neuve 1 - 3
17/10/2021 8 Union Rochefortoise A - RRC Mormont A 4 - 1
24/10/2021 9 RRC Mormont A - FC Herstal A 1 - 3
31/10/2021 10 RFC Hoei - RRC Mormont A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Oppagne-Weris A - RRC Mormont A 3 - 2
14/11/2021 12 RRC Mormont A - RAS Jodoigne A 2 - 0
21/11/2021 13 FCB Sprimont A - RRC Mormont A 0 - 2
28/11/2021 14 RRC Mormont A - RFC Aywaille A 4 - 3
05/12/2021 15 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 22/12   Speeldag 
12/12/2021 16 Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A 3 - 3
19/12/2021 17 RRC Mormont A - Union Rochefortoise A 2 - 2
22/12/2021 15 RRC Mormont A - RFC Raeren-Eynatten 4 - 3
30/01/2022 19 RRC Mormont A - CS Onhaye A 1 - 1
06/02/2022 21 RRC Mormont A - Stade Disonais A 0 - 0
13/02/2022 22 FC Herstal A - RRC Mormont A 2 - 0
20/02/2022 23 Habay La Neuve - RRC Mormont A 1 - 3
27/02/2022 18 FC Richelle UTD A - RRC Mormont A 0 - 1
06/03/2022 24 RRC Mormont A - FC Oppagne-Weris A 1 - 1
13/03/2022 25 RUS Gouvy A - RRC Mormont A 2 - 0
20/03/2022 26 RRC Mormont A - RFC Hoei 0 - 0
27/03/2022 20 RAS Jodoigne A - RRC Mormont A 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RFC Aywaille A - RRC Mormont A 0 - 1
10/04/2022 28 RRC Mormont A - Marloie Sport A 0 - 3
24/04/2022 29 RFC Raeren-Eynatten - RRC Mormont A 2 - 1
01/05/2022 30 RRC Mormont A - FCB Sprimont A 1 - 0

RUS Gouvy A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 FC Oppagne-Weris A - RUS Gouvy A 4 - 3
05/09/2021 2 RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A 1 - 2
12/09/2021 3 RFC Raeren-Eynatten - RUS Gouvy A 4 - 0
19/09/2021 4 RUS Gouvy A - RFC Hoei 1 - 1
26/09/2021 5 RRC Mormont A - RUS Gouvy A 6 - 5
03/10/2021 6 RUS Gouvy A - FCB Sprimont A 1 - 2
10/10/2021 7 RAS Jodoigne A - RUS Gouvy A 2 - 1
17/10/2021 8 RUS Gouvy A - RFC Aywaille A 1 - 2
24/10/2021 9 Marloie Sport A - RUS Gouvy A 4 - 3
31/10/2021 10 RUS Gouvy A - CS Onhaye A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A 0 - 0
14/11/2021 12 Habay La Neuve - RUS Gouvy A 2 - 2
21/11/2021 13 RUS Gouvy A - Stade Disonais A 2 - 1
28/11/2021 14 FC Herstal A - RUS Gouvy A 2 - 0
05/12/2021 15 FC Richelle UTD A - RUS Gouvy A 3 - 2
12/12/2021 16 RUS Gouvy A - FC Oppagne-Weris A 2 - 2
19/12/2021 17 FCB Sprimont A - RUS Gouvy A 1 - 2
30/01/2022 19 RFC Hoei - RUS Gouvy A 09/02   Speeldag 
06/02/2022 21 RFC Aywaille A - RUS Gouvy A 3 - 2
09/02/2022 19 RFC Hoei - RUS Gouvy A 2 - 1
13/02/2022 22 RUS Gouvy A - RFC Raeren-Eynatten 1 - 2
20/02/2022 23 RUS Gouvy A - RAS Jodoigne A 0 - 0
27/02/2022 18 RUS Gouvy A - Habay La Neuve 0 - 2
06/03/2022 24 CS Onhaye A - RUS Gouvy A 1 - 0
13/03/2022 25 RUS Gouvy A - RRC Mormont A 2 - 0
20/03/2022 26 Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A 1 - 3
27/03/2022 20 RUS Gouvy A - Marloie Sport A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RUS Gouvy A - FC Herstal A 0 - 4
10/04/2022 28 Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A 3 - 0
24/04/2022 29 RUS Gouvy A - FC Richelle UTD A 1 - 7
01/05/2022 30 Stade Disonais A - RUS Gouvy A 3 - 1

Stade Disonais A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Union Rochefortoise A - Stade Disonais A 2 - 2
05/09/2021 2 Stade Disonais A - FC Herstal A 1 - 2
12/09/2021 3 RFC Hoei - Stade Disonais A 1 - 2
19/09/2021 4 Stade Disonais A - Habay La Neuve 4 - 1
26/09/2021 5 Marloie Sport A - Stade Disonais A 1 - 2
03/10/2021 6 Stade Disonais A - RRC Mormont A 7 - 4
10/10/2021 7 FC Oppagne-Weris A - Stade Disonais A 2 - 4
17/10/2021 8 Stade Disonais A - RFC Raeren-Eynatten 2 - 1
24/10/2021 9 RAS Jodoigne A - Stade Disonais A 0 - 0
31/10/2021 10 Stade Disonais A - RFC Aywaille A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 FC Richelle UTD A - Stade Disonais A 4 - 1
14/11/2021 12 Stade Disonais A - CS Onhaye A 1 - 0
21/11/2021 13 RUS Gouvy A - Stade Disonais A 2 - 1
28/11/2021 14 Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A 5 - 0
05/12/2021 15 FCB Sprimont A - Stade Disonais A 3 - 3
12/12/2021 16 Stade Disonais A - Union Rochefortoise A (ff.) 5 - 0
19/12/2021 17 FC Herstal A - Stade Disonais A 0 - 2
30/01/2022 19 Habay La Neuve - Stade Disonais A 1 - 1
06/02/2022 21 RRC Mormont A - Stade Disonais A 0 - 0
13/02/2022 22 Stade Disonais A - FCB Sprimont A 2 - 1
20/02/2022 23 RFC Raeren-Eynatten - Stade Disonais A 4 - 2
27/02/2022 18 Stade Disonais A - RFC Hoei 1 - 0
06/03/2022 24 Stade Disonais A - Marloie Sport A 3 - 1
13/03/2022 25 RFC Aywaille A - Stade Disonais A 1 - 0
20/03/2022 26 Stade Disonais A - FC Richelle UTD A 1 - 1
27/03/2022 20 Stade Disonais A - FC Oppagne-Weris A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A 0 - 5
10/04/2022 28 Stade Disonais A - RAS Jodoigne A 3 - 0
24/04/2022 29 CS Onhaye A - Stade Disonais A 0 - 1
01/05/2022 30 Stade Disonais A - RUS Gouvy A 3 - 1

Union Rochefortoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 Union Rochefortoise A - Stade Disonais A 2 - 2
05/09/2021 2 RUS Gouvy A - Union Rochefortoise A 1 - 2
12/09/2021 3 Habay La Neuve - Union Rochefortoise A 0 - 4
19/09/2021 4 Union Rochefortoise A - FC Herstal A 1 - 4
26/09/2021 5 RFC Raeren-Eynatten - Union Rochefortoise A 2 - 1
03/10/2021 6 Union Rochefortoise A - FC Oppagne-Weris A 4 - 1
10/10/2021 7 RFC Hoei - Union Rochefortoise A 1 - 2
17/10/2021 8 Union Rochefortoise A - RRC Mormont A 4 - 1
24/10/2021 9 FCB Sprimont A - Union Rochefortoise A 1 - 3
31/10/2021 10 Union Rochefortoise A - RAS Jodoigne A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 CS Onhaye A - Union Rochefortoise A 5 - 1
14/11/2021 12 Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 2
21/11/2021 13 RFC Aywaille A - Union Rochefortoise A 2 - 5
28/11/2021 14 Union Rochefortoise A - FC Richelle UTD A 2 - 3
05/12/2021 15 Union Rochefortoise A - Marloie Sport A 4 - 3
12/12/2021 16 Stade Disonais A - Union Rochefortoise A (ff.) 5 - 0
19/12/2021 17 RRC Mormont A - Union Rochefortoise A 2 - 2
30/01/2022 19 FC Herstal A - Union Rochefortoise A 1 - 2
06/02/2022 21 FC Oppagne-Weris A - Union Rochefortoise A 2 - 3
13/02/2022 22 Union Rochefortoise A - Habay La Neuve 0 - 0
20/02/2022 23 Marloie Sport A - Union Rochefortoise A 2 - 1
27/02/2022 18 Union Rochefortoise A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
06/03/2022 24 Union Rochefortoise A - FCB Sprimont A 2 - 1
13/03/2022 25 FC Richelle UTD A - Union Rochefortoise A 2 - 4
20/03/2022 26 Union Rochefortoise A - RFC Aywaille A 1 - 0
27/03/2022 20 Union Rochefortoise A - RFC Hoei 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 RAS Jodoigne A - Union Rochefortoise A 1 - 2
10/04/2022 28 Union Rochefortoise A - RUS Gouvy A 3 - 0
24/04/2022 29 Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A 2 - 3
01/05/2022 30 Union Rochefortoise A - CS Onhaye A 1 - 2

Wanze/Bas-Oha A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
29/08/2021 1 RRC Mormont A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 1
05/09/2021 2 Wanze/Bas-Oha A - Habay La Neuve 2 - 3
12/09/2021 3 FC Herstal A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 2
19/09/2021 4 Wanze/Bas-Oha A - RFC Raeren-Eynatten 0 - 1
26/09/2021 5 RFC Hoei - Wanze/Bas-Oha A 0 - 1
03/10/2021 6 Wanze/Bas-Oha A - RAS Jodoigne A 1 - 0
10/10/2021 7 FCB Sprimont A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 0
17/10/2021 8 Wanze/Bas-Oha A - Marloie Sport A 1 - 3
24/10/2021 9 RFC Aywaille A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 3
31/10/2021 10 Wanze/Bas-Oha A - FC Richelle UTD A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
07/11/2021 11 RUS Gouvy A - Wanze/Bas-Oha A 0 - 0
14/11/2021 12 Union Rochefortoise A - Wanze/Bas-Oha A 3 - 2
21/11/2021 13 Wanze/Bas-Oha A - FC Oppagne-Weris A 5 - 1
28/11/2021 14 Stade Disonais A - Wanze/Bas-Oha A 5 - 0
05/12/2021 15 Wanze/Bas-Oha A - CS Onhaye A 1 - 2
12/12/2021 16 Wanze/Bas-Oha A - RRC Mormont A 3 - 3
19/12/2021 17 Habay La Neuve - Wanze/Bas-Oha A 1 - 2
30/01/2022 19 RFC Raeren-Eynatten - Wanze/Bas-Oha A 1 - 0
06/02/2022 21 Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A 02/03   Speeldag 
13/02/2022 22 Wanze/Bas-Oha A - RFC Hoei 1 - 0
20/02/2022 23 FC Oppagne-Weris A - Wanze/Bas-Oha A 1 - 3
27/02/2022 18 Wanze/Bas-Oha A - FC Herstal A 0 - 1
02/03/2022 21 Marloie Sport A - Wanze/Bas-Oha A 1 - 1
06/03/2022 24 Wanze/Bas-Oha A - RFC Aywaille A 0 - 2
13/03/2022 25 RAS Jodoigne A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 1
20/03/2022 26 Wanze/Bas-Oha A - RUS Gouvy A 1 - 3
27/03/2022 20 Wanze/Bas-Oha A - FCB Sprimont A 0 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/04/2022 27 Wanze/Bas-Oha A - Stade Disonais A 0 - 5
10/04/2022 28 CS Onhaye A - Wanze/Bas-Oha A 2 - 3
24/04/2022 29 Wanze/Bas-Oha A - Union Rochefortoise A 2 - 3
01/05/2022 30 FC Richelle UTD A - Wanze/Bas-Oha A 4 - 4

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv. U21 Pro League-Groep 1 U21 Pro League-Groep 2
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2021-2022) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).