Vrouwen 4e Provinciale A
Update: 05/05/2022 om 22:37u
Archief Seizoen 2021-2022 Provinciaal 4e provinciale Vrouwen 4e Provinciale A
Laatste update: 05/05/2022 om 22:37u
De Jupiler Pro League
De NL Eredivisie &
alle Europese Competities
www.voetbaluitslagen.com
Meer info...
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
VV-LOGO    VROUWEN 4e PROVINCIALE A - ANTWERPEN - SEIZOEN 2021-2022

Dit zijn de 13 ploegen:
Lyra-Lierse Berlaar, City Pirates Antwerpen, KFC Schoten, KFC Lint, KFCV Wintam,
KFC Berendrecht B, K Reet SK, SC Mechelen B, Davo Puurs B, Sporting Club Duffel, Ik Dien B, SV Noorse B en FC V.D.P. B.
* K Lyra Lierse wint het kampioenschap in deze reeks.
- KSV Vlug Vooruit B gaf nog voor het seizoen algemeen forfait.
- Dat deed ook KVV Ternesse per 4 november 2021.
- Vremde werd na vijf gegeven forfaits per 19 oktober uit competitie genomen. Conform het reglement werden hun uitslagen geschrapt.
- En KFC Schoten B gaf algemeen forfatir per 10 februari 2022. KFC Schoten A werd daarom KFC Schoten.

* Sinds vorig seizoen zijn er in de damesreeksen van vierde provinciale "vliegende vervangingen" toegestaan.

4e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 4e Pr. A - Archief 20-21 Vrouwen 4e Provinciale B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Inhaalwedstrijd
Woe.27/0420u00 Sporting Club Duffel -FC Ik Dien B 1 - 7 Speeldag 33

Speeldag 34 (30 april 2022)
Vrij. 29/04 20u30 FC V.D.P. B - K Reet SK 1 - 8
Vrij. 29/04 20u30 KSC Mechelen B - Sporting Club Duffel 9 - 0
Zat. 30/04 13u00 KFC Berendrecht B - Davo Puurs B 0 - 2
Zat. 30/04 19u00 KFC Lint - K Lyra-Lierse 0 - 19
Don. 05/05 20u00 FC Ik Dien B - City Pirates Antwerpen 7 - 3
- - - KFC Schoten - vrij  
- - - KFCV Wintam - vrij  
- - - SV Noorse B - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse 24 24 0 0 265 2 72
2 SV Noorse B 24 21 3 0 159 22 63
3 KSC Mechelen B 24 18 5 1 116 40 55
4 FC Ik Dien B 24 14 6 4 83 69 46
5 K Reet SK 24 13 9 2 112 59 41
6 KFCV Wintam 24 13 10 1 68 59 40
7 KFC Schoten 24 10 11 3 55 71 33
8 City Pirates Antwerpen 24 10 12 2 81 112 32
9 Sporting Club Duffel 24 7 14 3 54 121 24
10 FC V.D.P. B 24 7 16 1 53 124 22
11 Davo Puurs B 24 4 18 2 40 118 14
12 KFC Lint 24 4 20 0 48 150 12
13 KFC Berendrecht B 24 1 22 1 15 202 4

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (4 september 2021)
KFC Schoten - K Reet SK 2 - 2
FC Ik Dien B - KSC Mechelen B 1 - 6
FC V.D.P. B - KFCV Wintam 3 - 1
K Lyra-Lierse - vrij  
SV Noorse B - vrij  
Davo Puurs B - vrij  
City Pirates Antwerpen - KFC Berendrecht B 11 - 2
KFC Lint - Sporting Club Duffel 3 - 7


Speeldag 2 (11 september 2021)
SV Noorse B - FC V.D.P. B 7 - 0
KSC Mechelen B - KFC Lint 10 - 0
KFC Berendrecht B - FC Ik Dien B 2 - 4
K Reet SK - Davo Puurs B 4 - 4
KFCV Wintam - KFC Schoten 3 - 2
City Pirates Antwerpen - vrij  
Sporting Club Duffel - vrij  
K Lyra-Lierse - vrij  


Speeldag 3 (18 september 2021)
KFC Schoten - SV Noorse B 1 - 5
FC Ik Dien B - KFC Lint 5 - 1
FC V.D.P. B - vrij  
KFC Berendrecht B - vrij  
K Lyra-Lierse - vrij  
KSC Mechelen B - vrij  
Davo Puurs B (ff.) - KFCV Wintam 0 - 5
City Pirates Antwerpen - K Reet SK 3 - 7
Sporting Club Duffel - vrij  


Speeldag 4 (25 september 2021)
KFC Schoten - vrij  
SV Noorse B - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
K Reet SK - KFC Berendrecht B 18 - 0
FC Ik Dien B - vrij  
KFCV Wintam - City Pirates Antwerpen 2 - 5
K Lyra-Lierse - FC V.D.P. B 21 - 0
Sporting Club Duffel - vrij  
KFC Lint - vrij  
KSC Mechelen B - vrij  


Speeldag 5 (2 oktober 2021)
FC Ik Dien B - vrij  
KFC Schoten - K Lyra-Lierse 0 - 9
FC V.D.P. B - Sporting Club Duffel 5 - 0
KFC Berendrecht B - KFCV Wintam 0 - 8
KSC Mechelen B - vrij  
K Reet SK - vrij  
Davo Puurs B - vrij  
City Pirates Antwerpen - SV Noorse B 1 - 12
KFC Lint - vrij  


Speeldag 6 (9 oktober 2021)
SV Noorse B - KFC Berendrecht B 15 - 0
City Pirates Antwerpen - vrij  
KSC Mechelen B - FC V.D.P. B 4 - 0
K Reet SK - FC Ik Dien B 2 - 4
K Lyra-Lierse - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
KFCV Wintam - vrij  
Sporting Club Duffel - KFC Schoten 2 - 2
KFC Lint - vrij  


Speeldag 7 (16 oktober 2021)
KFC Schoten - KSC Mechelen B 0 - 7
FC V.D.P. B - KFC Lint 2 - 7
KFC Berendrecht B - vrij  
SV Noorse B - vrij  
K Reet SK - KFCV Wintam 5 - 1
Davo Puurs B - Sporting Club Duffel 0 - 4
City Pirates Antwerpen - K Lyra-Lierse 0 - 14
FC Ik Dien B - vrij  


Speeldag 8 (23 oktober 2021)
SV Noorse B - K Reet SK 4 - 1
KSC Mechelen B - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
KFCV Wintam - FC Ik Dien B 3 - 3
FC V.D.P. B - vrij  
K Lyra-Lierse - KFC Berendrecht B (ff.) 5 - 0
Sporting Club Duffel - City Pirates Antwerpen 4 - 2
KFC Lint - KFC Schoten 2 - 3


Speeldag 9 (30 oktober 2021)
FC Ik Dien B - vrij  
KFC Schoten - vrij  
KFC Berendrecht B - Sporting Club Duffel 1 - 4
K Reet SK - vrij  
K Lyra-Lierse - vrij  
KFCV Wintam - SV Noorse B 2 - 1
Davo Puurs B - KFC Lint 0 - 5
City Pirates Antwerpen - KSC Mechelen B 2 - 8
FC V.D.P. B - vrij  


Speeldag 10 (6 november 2021)
SV Noorse B - FC Ik Dien B 11 - 1
KFCV Wintam - vrij  
KSC Mechelen B - KFC Berendrecht B 13 - 0
Davo Puurs B - vrij  
K Lyra-Lierse - K Reet SK 5 - 0
FC V.D.P. B - vrij  
Sporting Club Duffel - vrij  
KFC Lint - City Pirates Antwerpen 2 - 6
KFC Schoten - vrij  


Speeldag 11 (13 november 2021)
SV Noorse B - vrij  
FC Ik Dien B - FC V.D.P. B 2 - 2
KFC Schoten - vrij  
KFC Berendrecht B - KFC Lint 0 - 10
KSC Mechelen B - vrij  
KFCV Wintam - K Lyra-Lierse 0 - 6
K Reet SK - Sporting Club Duffel 5 - 0
City Pirates Antwerpen - vrij  
Davo Puurs B - vrij  


Speeldag 12 (20 november 2021)
FC Ik Dien B - vrij  
FC V.D.P. B - KFC Schoten (ff.) 5 - 0
KSC Mechelen B - K Reet SK 6 - 0
KFC Berendrecht B - vrij  
Davo Puurs B - vrij  
K Lyra-Lierse - SV Noorse B 4 - 1
Sporting Club Duffel - KFCV Wintam 0 - 5
KFC Lint - vrij  
City Pirates Antwerpen - vrij  


Speeldag 13 (27 november 2021)
SV Noorse B - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
K Lyra-Lierse - vrij  
FC Ik Dien B - KFC Schoten 2 - 1
K Reet SK - KFC Lint 5 - 0
KFCV Wintam - KSC Mechelen B 1 - 0
Davo Puurs B - FC V.D.P. B 2 - 7
City Pirates Antwerpen - vrij  
KFC Berendrecht B - vrij  


Speeldag 14 (4 december 2021)
KFC Schoten - Davo Puurs B 4 - 3
KSC Mechelen B - SV Noorse B 1 - 2
FC V.D.P. B - City Pirates Antwerpen 0 - 2
K Lyra-Lierse - FC Ik Dien B 14 - 0
KFC Berendrecht B - vrij  
K Reet SK - vrij  
Sporting Club Duffel - vrij  
KFC Lint - KFCV Wintam 2 - 7


Speeldag 15 (11 december 2021)
FC Ik Dien B - Davo Puurs B 4 - 1
SV Noorse B - KFC Lint 7 - 2
KSC Mechelen B - vrij  
KFC Berendrecht B - FC V.D.P. B 2 - 0
KFCV Wintam - vrij  
K Lyra-Lierse - Sporting Club Duffel 16 - 0
City Pirates Antwerpen (ff.) - KFC Schoten 0 - 5
K Reet SK - vrij  


Speeldag 16 (18 december 2021)
KFC Schoten - KFC Berendrecht B 7 - 0
FC Ik Dien B - Sporting Club Duffel 4 - 0
FC V.D.P. B - vrij  
KSC Mechelen B - K Lyra-Lierse 0 - 8
SV Noorse B - vrij  
K Reet SK - vrij  
Davo Puurs B - City Pirates Antwerpen 6 - 4
KFC Lint - vrij  
KFCV Wintam - vrij  


Speeldag 20 (29 januari 2022)
SV Noorse B - KFC Schoten 8 - 1
FC V.D.P. B - vrij  
KSC Mechelen B - vrij  
K Reet SK - City Pirates Antwerpen 2 - 3
KFCV Wintam - Davo Puurs B 5 - 0
KFC Berendrecht B - vrij  
K Lyra-Lierse - vrij  
KFC Lint - FC Ik Dien B 1 - 6
Sporting Club Duffel - vrij  


Speeldag 21 (5 februari 2022)
KFC Schoten - vrij  
FC Ik Dien B - vrij  
FC V.D.P. B - K Lyra-Lierse 0 - 16
KFC Berendrecht B - K Reet SK 0 - 9
Sporting Club Duffel - vrij  
KFC Lint - vrij  
Davo Puurs B - SV Noorse B 0 - 6
City Pirates Antwerpen - KFCV Wintam 6 - 4
KSC Mechelen B - vrij  


Speeldag 22 (12 februari 2022)
SV Noorse B - City Pirates Antwerpen 5 - 1
Davo Puurs B - vrij  
KSC Mechelen B - vrij  
K Reet SK - vrij  
FC Ik Dien B - vrij  
KFCV Wintam - KFC Berendrecht B (ff.) 5 - 0
K Lyra-Lierse - KFC Schoten 10 - 0
Sporting Club Duffel - FC V.D.P. B 7 - 3
KFC Lint - vrij  


Speeldag 17 (16 februari 2022)
Davo Puurs B - KFC Berendrecht B 3 - 1
KFCV Wintam - vrij  
KFC Schoten - vrij  
K Lyra-Lierse - KFC Lint 15 - 0
K Reet SK - FC V.D.P. B 7 - 1
City Pirates Antwerpen - FC Ik Dien B 3 - 3
Sporting Club Duffel - KSC Mechelen B 0 - 5
SV Noorse B - vrij  


Speeldag 23 (19 februari 2022)
KFC Schoten - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
FC Ik Dien B - K Reet SK 4 - 7
FC V.D.P. B - KSC Mechelen B 0 - 9
KFC Berendrecht B - SV Noorse B 1 - 9
KFC Lint - vrij  
KFCV Wintam - vrij  
Davo Puurs B - K Lyra-Lierse 0 - 17
City Pirates Antwerpen - vrij  


Speeldag 24 (23 februari 2022)
KFC Berendrecht B - vrij  
SV Noorse B - vrij  
KSC Mechelen B - KFC Schoten 3 - 0
KFCV Wintam - K Reet SK 3 - 2
K Lyra-Lierse - City Pirates Antwerpen 13 - 0
Sporting Club Duffel - Davo Puurs B 3 - 3
KFC Lint - FC V.D.P. B 1 - 8
FC Ik Dien B - vrij  


Speeldag 18 (26 februari 2022)
SV Noorse B - vrij  
KSC Mechelen B - FC Ik Dien B 0 - 0
KFC Berendrecht B - City Pirates Antwerpen 0 - 3
Davo Puurs B - vrij  
KFCV Wintam - FC V.D.P. B 3 - 1
K Reet SK - KFC Schoten 2 - 0
K Lyra-Lierse - vrij  
Sporting Club Duffel - KFC Lint 4 - 2


Speeldag 25 (5 maart 2022)
FC Ik Dien B - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
KFC Schoten - KFC Lint 6 - 1
FC V.D.P. B - vrij  
KFC Berendrecht B - K Lyra-Lierse 0 - 35
K Reet SK - SV Noorse B 2 - 4
Davo Puurs B - KSC Mechelen B 1 - 4
City Pirates Antwerpen - Sporting Club Duffel 5 - 5


Inhaalwedstrijden (vrijdag 11 maart 2022)
FC Ik Dien B - K Lyra-Lierse 0 - 3 Speeldag 31


Speeldag 26 (12 maart 2022)
K Reet SK - vrij  
SV Noorse B - KFCV Wintam 5 - 1
KSC Mechelen B - City Pirates Antwerpen 4 - 1
K Lyra-Lierse - vrij  
FC Ik Dien B - vrij  
KFC Schoten - vrij  
Sporting Club Duffel - KFC Berendrecht B 9 - 2
KFC Lint - Davo Puurs B 0 - 7
FC V.D.P. B - vrij  


Inhaalwedstrijden (vrijdag 18 maart 2022)
KFC Schoten - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0 Speeldag 23


Speeldag 27 (19 maart 2022)
FC Ik Dien B - SV Noorse B 0 - 5
FC V.D.P. B - vrij  
KFC Berendrecht B - KSC Mechelen B 0 - 11
K Reet SK - K Lyra-Lierse 0 - 8
KFCV Wintam - vrij  
Sporting Club Duffel - vrij  
Davo Puurs B - vrij  
City Pirates Antwerpen - KFC Lint (ff.) 5 - 0
KFC Schoten - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 23 maart 2022)
FC V.D.P. B - KSC Mechelen B 0 - 9 Speeldag 23


Inhaalwedstrijden (vrijdag 25 maart 2022)
KSC Mechelen B - KFC Schoten 3 - 0 Speeldag 24


Speeldag 28 (26 maart 2022)
SV Noorse B - vrij  
FC V.D.P. B - FC Ik Dien B 0 - 10
KSC Mechelen B - vrij  
K Lyra-Lierse - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
KFC Schoten - vrij  
City Pirates Antwerpen - vrij  
Sporting Club Duffel - K Reet SK 3 - 9
KFC Lint - KFC Berendrecht B 8 - 0
Davo Puurs B - vrij  


Speeldag 29 (30 maart 2022)
Davo Puurs B - vrij  
K Reet SK - KSC Mechelen B 1 - 2
SV Noorse B - K Lyra-Lierse 1 - 2
KFC Lint - vrij  
KFC Berendrecht B - vrij  
KFCV Wintam - Sporting Club Duffel 3 - 0
KFC Schoten - FC V.D.P. B 3 - 2
FC Ik Dien B - vrij  
City Pirates Antwerpen - vrij  


Inhaalwedstrijden (zaterdag 2 april 2022)
K Lyra-Lierse - City Pirates Antwerpen 13 - 0 Speeldag 24


Speeldag 30 (2 april 2022)
KFC Schoten - FC Ik Dien B 0 - 2
FC V.D.P. B - Davo Puurs B 7 - 1
KSC Mechelen B - KFCV Wintam 3 - 1
City Pirates Antwerpen - vrij  
K Lyra-Lierse - vrij  
Sporting Club Duffel - SV Noorse B 1 - 10
KFC Lint - K Reet SK 0 - 8
KFC Berendrecht B - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 6 april 2022)
FC Ik Dien B - K Reet SK 4 - 7 Speeldag 23
Sporting Club Duffel - KFC Berendrecht B 9 - 2 Speeldag 26


Speeldag 31 (6 april 2022)
SV Noorse B - KSC Mechelen B 16 - 0
Davo Puurs B - KFC Schoten 1 - 3
KFC Berendrecht B - vrij  
K Reet SK - vrij  
Sporting Club Duffel - vrij  
FC Ik Dien B - K Lyra-Lierse 0 - 3
KFCV Wintam - KFC Lint (ff.) 5 - 0
City Pirates Antwerpen - FC V.D.P. B (ff.) 5 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 9 april 2022)
KFCV Wintam - K Reet SK 3 - 2 Speeldag 24


Speeldag 32 (9 april 2022)
KFC Schoten - City Pirates Antwerpen 3 - 0
KSC Mechelen B - vrij  
FC V.D.P. B - KFC Berendrecht B 6 - 0
KFCV Wintam - vrij  
Davo Puurs B - FC Ik Dien B 1 - 4
Sporting Club Duffel - K Lyra-Lierse 0 - 10
KFC Lint - SV Noorse B 0 - 9
K Reet SK - vrij  


Speeldag 19 (16 april 2022)
KFC Schoten - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
FC Ik Dien B - KFC Berendrecht B 5 - 2
FC V.D.P. B - SV Noorse B 0 - 6
Sporting Club Duffel - vrij  
Davo Puurs B - K Reet SK 1 - 6
City Pirates Antwerpen - vrij  
KFC Lint - KSC Mechelen B 1 - 6
K Lyra-Lierse - vrij  


Speeldag 33 (23 april 2022)
SV Noorse B - vrij  
KFC Lint - vrij  
KFC Berendrecht B - KFC Schoten 2 - 2
K Lyra-Lierse - KSC Mechelen B (ff.) 5 - 0
K Reet SK - vrij  
FC V.D.P. B - vrij  
City Pirates Antwerpen - Davo Puurs B 10 - 4
Sporting Club Duffel - FC Ik Dien B 1 - 7
KFCV Wintam - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 27 april 2022)
Sporting Club Duffel - FC Ik Dien B 1 - 7 Speeldag 33


Speeldag 34 (30 april 2022)
KFC Schoten - vrij  
FC Ik Dien B - City Pirates Antwerpen 7 - 3
FC V.D.P. B - K Reet SK 1 - 8
KSC Mechelen B - Sporting Club Duffel 9 - 0
KFCV Wintam - vrij  
KFC Berendrecht B - Davo Puurs B 0 - 2
KFC Lint - K Lyra-Lierse 0 - 19
SV Noorse B - vrij  


Inhaalwedstrijden (donderdag 5 mei 2022)
FC Ik Dien B - City Pirates Antwerpen 7 - 3 Speeldag 34


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 4e Provinciale A van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra-Lierse 723636
2SV Noorse B 633330
3KSC Mechelen B 552827
4FC Ik Dien B 462224
5K Reet SK 411922
6KFCV Wintam 402812
7KFC Schoten 332211
8City Pirates Antwerpen 321715
9Sporting Club Duffel 241410
10FC V.D.P. B 22157
11Davo Puurs B 1468
12KFC Lint 1239
13KFC Berendrecht B 440


VERLIESPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra-Lierse 000
2SV Noorse B 936
3KSC Mechelen B 1789
4FC Ik Dien B 261412
5K Reet SK 311714
6KFCV Wintam 32824
7KFC Schoten 391425
8City Pirates Antwerpen 401921
9Sporting Club Duffel 482226
10FC V.D.P. B 502129
11Davo Puurs B 583028
12KFC Lint 603327
13KFC Berendrecht B 683236


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SV Noorse B 1239
2FC Ik Dien B 1266
3K Lyra-Lierse 1266
4KFC Schoten 1064
5K Reet SK 909
6KSC Mechelen B 633
7City Pirates Antwerpen 660
8KFCV Wintam 660
9Davo Puurs B 303
10FC V.D.P. B 330
11Sporting Club Duffel 330
12KFC Berendrecht B 110
13KFC Lint 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra-Lierse 265118147
2SV Noorse B 1598970
3KSC Mechelen B 1165858
4K Reet SK 1125359
5FC Ik Dien B 833944
6City Pirates Antwerpen 815130
7KFCV Wintam 683533
8KFC Schoten 553619
9Sporting Club Duffel 543420
10FC V.D.P. B 532924
11KFC Lint 482028
12Davo Puurs B 401525
13KFC Berendrecht B 1587


TEGENDOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra-Lierse 211
2SV Noorse B 22913
3KSC Mechelen B 401228
4K Reet SK 592732
5KFCV Wintam 592039
6FC Ik Dien B 693138
7KFC Schoten 713140
8City Pirates Antwerpen 1126448
9Davo Puurs B 1186652
10Sporting Club Duffel 1216061
11FC V.D.P. B 1246064
12KFC Lint 1508664
13KFC Berendrecht B 20297105


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 34 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1K Lyra-Lierse 24x24x
2SV Noorse B 10 10 
3KSC Mechelen B 8 9 
4FC Ik Dien B 4x6 
5KFCV Wintam 4 4 
6K Reet SK 3 4 
7KFC Schoten 3 4x
8Sporting Club Duffel 3 4 
9City Pirates Antwerpen 2 3 
10FC V.D.P. B 2 3 
11Davo Puurs B 1x1x
12KFC Berendrecht B 1 1 
13KFC Lint 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra-Lierse 221111
2KSC Mechelen B 1284
3SV Noorse B 954
4KFCV Wintam 853
5K Reet SK 642
6FC Ik Dien B 523
7KFC Schoten 541
8City Pirates Antwerpen 422
9KFC Lint 312
10FC V.D.P. B 330
11Davo Puurs B 202
12Sporting Club Duffel 101
13KFC Berendrecht B 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra-Lierse 241212
2SV Noorse B 241212
3K Reet SK 211110
4City Pirates Antwerpen 201010
5FC Ik Dien B 201010
6KFCV Wintam 20119
7KSC Mechelen B 19109
8KFC Schoten 1798
9Davo Puurs B 1578
10KFC Lint 1587
11FC V.D.P. B 1477
12Sporting Club Duffel 1394
13KFC Berendrecht B 954


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra-Lierse 000
2SV Noorse B 000
3K Reet SK 312
4City Pirates Antwerpen 422
5FC Ik Dien B 422
6KFCV Wintam 413
7KSC Mechelen B 523
8KFC Schoten 734
9Davo Puurs B 954
10KFC Lint 945
11FC V.D.P. B 1055
12Sporting Club Duffel 1138
13KFC Berendrecht B 1578


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 K Lyra-Lierse 12 12 0 0 118 1 36
2 SV Noorse B 12 11 0 1 89 9 33
3 KSC Mechelen B 12 9 1 2 58 12 28
4 KFCV Wintam 12 9 1 2 35 20 28
5 FC Ik Dien B 12 7 1 4 39 31 22
6 KFC Schoten 12 7 1 4 36 31 22
7 K Reet SK 12 6 1 5 53 27 19
8 City Pirates Antwerpen 12 5 2 5 51 64 17
9 FC V.D.P. B 12 5 0 7 29 60 15
10 Sporting Club Duffel 12 4 2 6 34 60 14
11 Davo Puurs B 12 2 0 10 15 66 6
12 KFC Berendrecht B 12 1 1 10 8 97 4
13 KFC Lint 12 1 0 11 20 86 3

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 K Lyra-Lierse 12 12 0 0 147 1 36
2 SV Noorse B 12 10 0 2 70 13 30
3 KSC Mechelen B 12 9 0 3 58 28 27
4 FC Ik Dien B 12 7 3 2 44 38 24
5 K Reet SK 12 7 1 4 59 32 22
6 City Pirates Antwerpen 12 5 0 7 30 48 15
7 KFCV Wintam 12 4 0 8 33 39 12
8 KFC Schoten 12 3 2 7 19 40 11
9 Sporting Club Duffel 12 3 1 8 20 61 10
10 KFC Lint 12 3 0 9 28 64 9
11 Davo Puurs B 12 2 2 8 25 52 8
12 FC V.D.P. B 12 2 1 9 24 64 7
13 KFC Berendrecht B 12 0 0 12 7 105 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



City Pirates Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 City Pirates Antwerpen - KFC Berendrecht B 11 - 2
11/09/2021 2 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
18/09/2021 3 City Pirates Antwerpen - K Reet SK 3 - 7
25/09/2021 4 KFCV Wintam - City Pirates Antwerpen 2 - 5
02/10/2021 5 City Pirates Antwerpen - SV Noorse B 1 - 12
09/10/2021 6 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
16/10/2021 7 City Pirates Antwerpen - K Lyra-Lierse 0 - 14
23/10/2021 8 Sporting Club Duffel - City Pirates Antwerpen 4 - 2
30/10/2021 9 City Pirates Antwerpen - KSC Mechelen B 2 - 8
06/11/2021 10 KFC Lint - City Pirates Antwerpen 2 - 6
13/11/2021 11 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
20/11/2021 12 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
27/11/2021 13 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
04/12/2021 14 FC V.D.P. B - City Pirates Antwerpen 0 - 2
11/12/2021 15 City Pirates Antwerpen (ff.) - KFC Schoten 0 - 5
18/12/2021 16 Davo Puurs B - City Pirates Antwerpen 6 - 4
29/01/2022 20 K Reet SK - City Pirates Antwerpen 2 - 3
05/02/2022 21 City Pirates Antwerpen - KFCV Wintam 6 - 4
12/02/2022 22 SV Noorse B - City Pirates Antwerpen 5 - 1
16/02/2022 17 City Pirates Antwerpen - FC Ik Dien B 3 - 3
19/02/2022 23 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
23/02/2022 24 K Lyra-Lierse - City Pirates Antwerpen 02/04   Speeldag 
26/02/2022 18 KFC Berendrecht B - City Pirates Antwerpen 0 - 3
05/03/2022 25 City Pirates Antwerpen - Sporting Club Duffel 5 - 5
12/03/2022 26 KSC Mechelen B - City Pirates Antwerpen 4 - 1
19/03/2022 27 City Pirates Antwerpen - KFC Lint (ff.) 5 - 0
26/03/2022 28 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
30/03/2022 29 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
02/04/2022 24 K Lyra-Lierse - City Pirates Antwerpen 13 - 0
02/04/2022 30 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
06/04/2022 31 City Pirates Antwerpen - FC V.D.P. B (ff.) 5 - 0
09/04/2022 32 KFC Schoten - City Pirates Antwerpen 3 - 0
16/04/2022 19 City Pirates Antwerpen - vrijSpeeldag 
23/04/2022 33 City Pirates Antwerpen - Davo Puurs B 10 - 4
30/04/2022 34 FC Ik Dien B - City Pirates Antwerpen 05/05   Speeldag 
05/05/2022 34 FC Ik Dien B - City Pirates Antwerpen 7 - 3

Davo Puurs B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
11/09/2021 2 K Reet SK - Davo Puurs B 4 - 4
18/09/2021 3 Davo Puurs B (ff.) - KFCV Wintam 0 - 5
25/09/2021 4 SV Noorse B - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
02/10/2021 5 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
09/10/2021 6 K Lyra-Lierse - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
16/10/2021 7 Davo Puurs B - Sporting Club Duffel 0 - 4
23/10/2021 8 KSC Mechelen B - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
30/10/2021 9 Davo Puurs B - KFC Lint 0 - 5
06/11/2021 10 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
13/11/2021 11 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
20/11/2021 12 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
27/11/2021 13 Davo Puurs B - FC V.D.P. B 2 - 7
04/12/2021 14 KFC Schoten - Davo Puurs B 4 - 3
11/12/2021 15 FC Ik Dien B - Davo Puurs B 4 - 1
18/12/2021 16 Davo Puurs B - City Pirates Antwerpen 6 - 4
29/01/2022 20 KFCV Wintam - Davo Puurs B 5 - 0
05/02/2022 21 Davo Puurs B - SV Noorse B 0 - 6
12/02/2022 22 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
16/02/2022 17 Davo Puurs B - KFC Berendrecht B 3 - 1
19/02/2022 23 Davo Puurs B - K Lyra-Lierse 0 - 17
23/02/2022 24 Sporting Club Duffel - Davo Puurs B 3 - 3
26/02/2022 18 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
05/03/2022 25 Davo Puurs B - KSC Mechelen B 1 - 4
12/03/2022 26 KFC Lint - Davo Puurs B 0 - 7
19/03/2022 27 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
26/03/2022 28 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
30/03/2022 29 Davo Puurs B - vrijSpeeldag 
02/04/2022 30 FC V.D.P. B - Davo Puurs B 7 - 1
06/04/2022 31 Davo Puurs B - KFC Schoten 1 - 3
09/04/2022 32 Davo Puurs B - FC Ik Dien B 1 - 4
16/04/2022 19 Davo Puurs B - K Reet SK 1 - 6
23/04/2022 33 City Pirates Antwerpen - Davo Puurs B 10 - 4
30/04/2022 34 KFC Berendrecht B - Davo Puurs B 0 - 2

FC Ik Dien B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 FC Ik Dien B - KSC Mechelen B 1 - 6
11/09/2021 2 KFC Berendrecht B - FC Ik Dien B 2 - 4
18/09/2021 3 FC Ik Dien B - KFC Lint 5 - 1
25/09/2021 4 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
02/10/2021 5 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
09/10/2021 6 K Reet SK - FC Ik Dien B 2 - 4
16/10/2021 7 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
23/10/2021 8 KFCV Wintam - FC Ik Dien B 3 - 3
30/10/2021 9 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
06/11/2021 10 SV Noorse B - FC Ik Dien B 11 - 1
13/11/2021 11 FC Ik Dien B - FC V.D.P. B 2 - 2
20/11/2021 12 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
27/11/2021 13 FC Ik Dien B - KFC Schoten 2 - 1
04/12/2021 14 K Lyra-Lierse - FC Ik Dien B 14 - 0
11/12/2021 15 FC Ik Dien B - Davo Puurs B 4 - 1
18/12/2021 16 FC Ik Dien B - Sporting Club Duffel 4 - 0
29/01/2022 20 KFC Lint - FC Ik Dien B 1 - 6
05/02/2022 21 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
12/02/2022 22 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
16/02/2022 17 City Pirates Antwerpen - FC Ik Dien B 3 - 3
19/02/2022 23 FC Ik Dien B - K Reet SK 06/04   Speeldag 
23/02/2022 24 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
26/02/2022 18 KSC Mechelen B - FC Ik Dien B 0 - 0
05/03/2022 25 FC Ik Dien B - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
11/03/2022 31 FC Ik Dien B - K Lyra-Lierse 0 - 3
12/03/2022 26 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
19/03/2022 27 FC Ik Dien B - SV Noorse B 0 - 5
26/03/2022 28 FC V.D.P. B - FC Ik Dien B 0 - 10
30/03/2022 29 FC Ik Dien B - vrijSpeeldag 
02/04/2022 30 KFC Schoten - FC Ik Dien B 0 - 2
06/04/2022 23 FC Ik Dien B - K Reet SK 4 - 7
06/04/2022 31 FC Ik Dien B - K Lyra-Lierse 11/03   Speeldag 
09/04/2022 32 Davo Puurs B - FC Ik Dien B 1 - 4
16/04/2022 19 FC Ik Dien B - KFC Berendrecht B 5 - 2
23/04/2022 33 Sporting Club Duffel - FC Ik Dien B 27/04   Speeldag 
27/04/2022 33 Sporting Club Duffel - FC Ik Dien B 1 - 7
30/04/2022 34 FC Ik Dien B - City Pirates Antwerpen 05/05   Speeldag 
05/05/2022 34 FC Ik Dien B - City Pirates Antwerpen 7 - 3

FC V.D.P. B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 FC V.D.P. B - KFCV Wintam 3 - 1
11/09/2021 2 SV Noorse B - FC V.D.P. B 7 - 0
18/09/2021 3 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
25/09/2021 4 K Lyra-Lierse - FC V.D.P. B 21 - 0
02/10/2021 5 FC V.D.P. B - Sporting Club Duffel 5 - 0
09/10/2021 6 KSC Mechelen B - FC V.D.P. B 4 - 0
16/10/2021 7 FC V.D.P. B - KFC Lint 2 - 7
23/10/2021 8 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
30/10/2021 9 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
06/11/2021 10 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
13/11/2021 11 FC Ik Dien B - FC V.D.P. B 2 - 2
20/11/2021 12 FC V.D.P. B - KFC Schoten (ff.) 5 - 0
27/11/2021 13 Davo Puurs B - FC V.D.P. B 2 - 7
04/12/2021 14 FC V.D.P. B - City Pirates Antwerpen 0 - 2
11/12/2021 15 KFC Berendrecht B - FC V.D.P. B 2 - 0
18/12/2021 16 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
29/01/2022 20 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
05/02/2022 21 FC V.D.P. B - K Lyra-Lierse 0 - 16
12/02/2022 22 Sporting Club Duffel - FC V.D.P. B 7 - 3
16/02/2022 17 K Reet SK - FC V.D.P. B 7 - 1
19/02/2022 23 FC V.D.P. B - KSC Mechelen B 23/03   Speeldag 
23/02/2022 24 KFC Lint - FC V.D.P. B 1 - 8
26/02/2022 18 KFCV Wintam - FC V.D.P. B 3 - 1
05/03/2022 25 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
12/03/2022 26 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
19/03/2022 27 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
23/03/2022 23 FC V.D.P. B - KSC Mechelen B 0 - 9
26/03/2022 28 FC V.D.P. B - FC Ik Dien B 0 - 10
30/03/2022 29 KFC Schoten - FC V.D.P. B 3 - 2
02/04/2022 30 FC V.D.P. B - Davo Puurs B 7 - 1
06/04/2022 31 City Pirates Antwerpen - FC V.D.P. B (ff.) 5 - 0
09/04/2022 32 FC V.D.P. B - KFC Berendrecht B 6 - 0
16/04/2022 19 FC V.D.P. B - SV Noorse B 0 - 6
23/04/2022 33 FC V.D.P. B - vrijSpeeldag 
30/04/2022 34 FC V.D.P. B - K Reet SK 1 - 8

K Lyra-Lierse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
11/09/2021 2 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
18/09/2021 3 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
25/09/2021 4 K Lyra-Lierse - FC V.D.P. B 21 - 0
02/10/2021 5 KFC Schoten - K Lyra-Lierse 0 - 9
09/10/2021 6 K Lyra-Lierse - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
16/10/2021 7 City Pirates Antwerpen - K Lyra-Lierse 0 - 14
23/10/2021 8 K Lyra-Lierse - KFC Berendrecht B (ff.) 5 - 0
30/10/2021 9 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
06/11/2021 10 K Lyra-Lierse - K Reet SK 5 - 0
13/11/2021 11 KFCV Wintam - K Lyra-Lierse 0 - 6
20/11/2021 12 K Lyra-Lierse - SV Noorse B 4 - 1
27/11/2021 13 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
04/12/2021 14 K Lyra-Lierse - FC Ik Dien B 14 - 0
11/12/2021 15 K Lyra-Lierse - Sporting Club Duffel 16 - 0
18/12/2021 16 KSC Mechelen B - K Lyra-Lierse 0 - 8
29/01/2022 20 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
05/02/2022 21 FC V.D.P. B - K Lyra-Lierse 0 - 16
12/02/2022 22 K Lyra-Lierse - KFC Schoten 10 - 0
16/02/2022 17 K Lyra-Lierse - KFC Lint 15 - 0
19/02/2022 23 Davo Puurs B - K Lyra-Lierse 0 - 17
23/02/2022 24 K Lyra-Lierse - City Pirates Antwerpen 02/04   Speeldag 
26/02/2022 18 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
05/03/2022 25 KFC Berendrecht B - K Lyra-Lierse 0 - 35
11/03/2022 31 FC Ik Dien B - K Lyra-Lierse 0 - 3
12/03/2022 26 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
19/03/2022 27 K Reet SK - K Lyra-Lierse 0 - 8
26/03/2022 28 K Lyra-Lierse - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
30/03/2022 29 SV Noorse B - K Lyra-Lierse 1 - 2
02/04/2022 24 K Lyra-Lierse - City Pirates Antwerpen 13 - 0
02/04/2022 30 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
06/04/2022 31 FC Ik Dien B - K Lyra-Lierse 11/03   Speeldag 
09/04/2022 32 Sporting Club Duffel - K Lyra-Lierse 0 - 10
16/04/2022 19 K Lyra-Lierse - vrijSpeeldag 
23/04/2022 33 K Lyra-Lierse - KSC Mechelen B (ff.) 5 - 0
30/04/2022 34 KFC Lint - K Lyra-Lierse 0 - 19

K Reet SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 KFC Schoten - K Reet SK 2 - 2
11/09/2021 2 K Reet SK - Davo Puurs B 4 - 4
18/09/2021 3 City Pirates Antwerpen - K Reet SK 3 - 7
25/09/2021 4 K Reet SK - KFC Berendrecht B 18 - 0
02/10/2021 5 K Reet SK - vrijSpeeldag 
09/10/2021 6 K Reet SK - FC Ik Dien B 2 - 4
16/10/2021 7 K Reet SK - KFCV Wintam 5 - 1
23/10/2021 8 SV Noorse B - K Reet SK 4 - 1
30/10/2021 9 K Reet SK - vrijSpeeldag 
06/11/2021 10 K Lyra-Lierse - K Reet SK 5 - 0
13/11/2021 11 K Reet SK - Sporting Club Duffel 5 - 0
20/11/2021 12 KSC Mechelen B - K Reet SK 6 - 0
27/11/2021 13 K Reet SK - KFC Lint 5 - 0
04/12/2021 14 K Reet SK - vrijSpeeldag 
11/12/2021 15 K Reet SK - vrijSpeeldag 
18/12/2021 16 K Reet SK - vrijSpeeldag 
29/01/2022 20 K Reet SK - City Pirates Antwerpen 2 - 3
05/02/2022 21 KFC Berendrecht B - K Reet SK 0 - 9
12/02/2022 22 K Reet SK - vrijSpeeldag 
16/02/2022 17 K Reet SK - FC V.D.P. B 7 - 1
19/02/2022 23 FC Ik Dien B - K Reet SK 06/04   Speeldag 
23/02/2022 24 KFCV Wintam - K Reet SK 09/04   Speeldag 
26/02/2022 18 K Reet SK - KFC Schoten 2 - 0
05/03/2022 25 K Reet SK - SV Noorse B 2 - 4
12/03/2022 26 K Reet SK - vrijSpeeldag 
19/03/2022 27 K Reet SK - K Lyra-Lierse 0 - 8
26/03/2022 28 Sporting Club Duffel - K Reet SK 3 - 9
30/03/2022 29 K Reet SK - KSC Mechelen B 1 - 2
02/04/2022 30 KFC Lint - K Reet SK 0 - 8
06/04/2022 23 FC Ik Dien B - K Reet SK 4 - 7
06/04/2022 31 K Reet SK - vrijSpeeldag 
09/04/2022 24 KFCV Wintam - K Reet SK 3 - 2
09/04/2022 32 K Reet SK - vrijSpeeldag 
16/04/2022 19 Davo Puurs B - K Reet SK 1 - 6
23/04/2022 33 K Reet SK - vrijSpeeldag 
30/04/2022 34 FC V.D.P. B - K Reet SK 1 - 8

KFC Berendrecht B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 City Pirates Antwerpen - KFC Berendrecht B 11 - 2
11/09/2021 2 KFC Berendrecht B - FC Ik Dien B 2 - 4
18/09/2021 3 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
25/09/2021 4 K Reet SK - KFC Berendrecht B 18 - 0
02/10/2021 5 KFC Berendrecht B - KFCV Wintam 0 - 8
09/10/2021 6 SV Noorse B - KFC Berendrecht B 15 - 0
16/10/2021 7 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
23/10/2021 8 K Lyra-Lierse - KFC Berendrecht B (ff.) 5 - 0
30/10/2021 9 KFC Berendrecht B - Sporting Club Duffel 1 - 4
06/11/2021 10 KSC Mechelen B - KFC Berendrecht B 13 - 0
13/11/2021 11 KFC Berendrecht B - KFC Lint 0 - 10
20/11/2021 12 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
27/11/2021 13 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
04/12/2021 14 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
11/12/2021 15 KFC Berendrecht B - FC V.D.P. B 2 - 0
18/12/2021 16 KFC Schoten - KFC Berendrecht B 7 - 0
29/01/2022 20 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
05/02/2022 21 KFC Berendrecht B - K Reet SK 0 - 9
12/02/2022 22 KFCV Wintam - KFC Berendrecht B (ff.) 5 - 0
16/02/2022 17 Davo Puurs B - KFC Berendrecht B 3 - 1
19/02/2022 23 KFC Berendrecht B - SV Noorse B 1 - 9
23/02/2022 24 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
26/02/2022 18 KFC Berendrecht B - City Pirates Antwerpen 0 - 3
05/03/2022 25 KFC Berendrecht B - K Lyra-Lierse 0 - 35
12/03/2022 26 Sporting Club Duffel - KFC Berendrecht B 06/04   Speeldag 
19/03/2022 27 KFC Berendrecht B - KSC Mechelen B 0 - 11
26/03/2022 28 KFC Lint - KFC Berendrecht B 8 - 0
30/03/2022 29 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
02/04/2022 30 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
06/04/2022 26 Sporting Club Duffel - KFC Berendrecht B 9 - 2
06/04/2022 31 KFC Berendrecht B - vrijSpeeldag 
09/04/2022 32 FC V.D.P. B - KFC Berendrecht B 6 - 0
16/04/2022 19 FC Ik Dien B - KFC Berendrecht B 5 - 2
23/04/2022 33 KFC Berendrecht B - KFC Schoten 2 - 2
30/04/2022 34 KFC Berendrecht B - Davo Puurs B 0 - 2

KFC Lint

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 KFC Lint - Sporting Club Duffel 3 - 7
11/09/2021 2 KSC Mechelen B - KFC Lint 10 - 0
18/09/2021 3 FC Ik Dien B - KFC Lint 5 - 1
25/09/2021 4 KFC Lint - vrijSpeeldag 
02/10/2021 5 KFC Lint - vrijSpeeldag 
09/10/2021 6 KFC Lint - vrijSpeeldag 
16/10/2021 7 FC V.D.P. B - KFC Lint 2 - 7
23/10/2021 8 KFC Lint - KFC Schoten 2 - 3
30/10/2021 9 Davo Puurs B - KFC Lint 0 - 5
06/11/2021 10 KFC Lint - City Pirates Antwerpen 2 - 6
13/11/2021 11 KFC Berendrecht B - KFC Lint 0 - 10
20/11/2021 12 KFC Lint - vrijSpeeldag 
27/11/2021 13 K Reet SK - KFC Lint 5 - 0
04/12/2021 14 KFC Lint - KFCV Wintam 2 - 7
11/12/2021 15 SV Noorse B - KFC Lint 7 - 2
18/12/2021 16 KFC Lint - vrijSpeeldag 
29/01/2022 20 KFC Lint - FC Ik Dien B 1 - 6
05/02/2022 21 KFC Lint - vrijSpeeldag 
12/02/2022 22 KFC Lint - vrijSpeeldag 
16/02/2022 17 K Lyra-Lierse - KFC Lint 15 - 0
19/02/2022 23 KFC Lint - vrijSpeeldag 
23/02/2022 24 KFC Lint - FC V.D.P. B 1 - 8
26/02/2022 18 Sporting Club Duffel - KFC Lint 4 - 2
05/03/2022 25 KFC Schoten - KFC Lint 6 - 1
12/03/2022 26 KFC Lint - Davo Puurs B 0 - 7
19/03/2022 27 City Pirates Antwerpen - KFC Lint (ff.) 5 - 0
26/03/2022 28 KFC Lint - KFC Berendrecht B 8 - 0
30/03/2022 29 KFC Lint - vrijSpeeldag 
02/04/2022 30 KFC Lint - K Reet SK 0 - 8
06/04/2022 31 KFCV Wintam - KFC Lint (ff.) 5 - 0
09/04/2022 32 KFC Lint - SV Noorse B 0 - 9
16/04/2022 19 KFC Lint - KSC Mechelen B 1 - 6
23/04/2022 33 KFC Lint - vrijSpeeldag 
30/04/2022 34 KFC Lint - K Lyra-Lierse 0 - 19

KFC Schoten

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 KFC Schoten - K Reet SK 2 - 2
11/09/2021 2 KFCV Wintam - KFC Schoten 3 - 2
18/09/2021 3 KFC Schoten - SV Noorse B 1 - 5
25/09/2021 4 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
02/10/2021 5 KFC Schoten - K Lyra-Lierse 0 - 9
09/10/2021 6 Sporting Club Duffel - KFC Schoten 2 - 2
16/10/2021 7 KFC Schoten - KSC Mechelen B 0 - 7
23/10/2021 8 KFC Lint - KFC Schoten 2 - 3
30/10/2021 9 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
06/11/2021 10 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
13/11/2021 11 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
20/11/2021 12 FC V.D.P. B - KFC Schoten (ff.) 5 - 0
27/11/2021 13 FC Ik Dien B - KFC Schoten 2 - 1
04/12/2021 14 KFC Schoten - Davo Puurs B 4 - 3
11/12/2021 15 City Pirates Antwerpen (ff.) - KFC Schoten 0 - 5
18/12/2021 16 KFC Schoten - KFC Berendrecht B 7 - 0
29/01/2022 20 SV Noorse B - KFC Schoten 8 - 1
05/02/2022 21 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
12/02/2022 22 K Lyra-Lierse - KFC Schoten 10 - 0
16/02/2022 17 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
19/02/2022 23 KFC Schoten - Sporting Club Duffel (ff.) 18/03   Speeldag 
23/02/2022 24 KSC Mechelen B - KFC Schoten 25/03   Speeldag 
26/02/2022 18 K Reet SK - KFC Schoten 2 - 0
05/03/2022 25 KFC Schoten - KFC Lint 6 - 1
12/03/2022 26 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
18/03/2022 23 KFC Schoten - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
19/03/2022 27 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
25/03/2022 24 KSC Mechelen B - KFC Schoten 3 - 0
26/03/2022 28 KFC Schoten - vrijSpeeldag 
30/03/2022 29 KFC Schoten - FC V.D.P. B 3 - 2
02/04/2022 30 KFC Schoten - FC Ik Dien B 0 - 2
06/04/2022 31 Davo Puurs B - KFC Schoten 1 - 3
09/04/2022 32 KFC Schoten - City Pirates Antwerpen 3 - 0
16/04/2022 19 KFC Schoten - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
23/04/2022 33 KFC Berendrecht B - KFC Schoten 2 - 2
30/04/2022 34 KFC Schoten - vrijSpeeldag 

KFCV Wintam

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 FC V.D.P. B - KFCV Wintam 3 - 1
11/09/2021 2 KFCV Wintam - KFC Schoten 3 - 2
18/09/2021 3 Davo Puurs B (ff.) - KFCV Wintam 0 - 5
25/09/2021 4 KFCV Wintam - City Pirates Antwerpen 2 - 5
02/10/2021 5 KFC Berendrecht B - KFCV Wintam 0 - 8
09/10/2021 6 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
16/10/2021 7 K Reet SK - KFCV Wintam 5 - 1
23/10/2021 8 KFCV Wintam - FC Ik Dien B 3 - 3
30/10/2021 9 KFCV Wintam - SV Noorse B 2 - 1
06/11/2021 10 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
13/11/2021 11 KFCV Wintam - K Lyra-Lierse 0 - 6
20/11/2021 12 Sporting Club Duffel - KFCV Wintam 0 - 5
27/11/2021 13 KFCV Wintam - KSC Mechelen B 1 - 0
04/12/2021 14 KFC Lint - KFCV Wintam 2 - 7
11/12/2021 15 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
18/12/2021 16 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
29/01/2022 20 KFCV Wintam - Davo Puurs B 5 - 0
05/02/2022 21 City Pirates Antwerpen - KFCV Wintam 6 - 4
12/02/2022 22 KFCV Wintam - KFC Berendrecht B (ff.) 5 - 0
16/02/2022 17 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
19/02/2022 23 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
23/02/2022 24 KFCV Wintam - K Reet SK 09/04   Speeldag 
26/02/2022 18 KFCV Wintam - FC V.D.P. B 3 - 1
05/03/2022 25 FC Ik Dien B - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
12/03/2022 26 SV Noorse B - KFCV Wintam 5 - 1
19/03/2022 27 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
26/03/2022 28 K Lyra-Lierse - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
30/03/2022 29 KFCV Wintam - Sporting Club Duffel 3 - 0
02/04/2022 30 KSC Mechelen B - KFCV Wintam 3 - 1
06/04/2022 31 KFCV Wintam - KFC Lint (ff.) 5 - 0
09/04/2022 24 KFCV Wintam - K Reet SK 3 - 2
09/04/2022 32 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
16/04/2022 19 KFC Schoten - KFCV Wintam (ff.) 5 - 0
23/04/2022 33 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 
30/04/2022 34 KFCV Wintam - vrijSpeeldag 

KSC Mechelen B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 FC Ik Dien B - KSC Mechelen B 1 - 6
11/09/2021 2 KSC Mechelen B - KFC Lint 10 - 0
18/09/2021 3 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
25/09/2021 4 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
02/10/2021 5 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
09/10/2021 6 KSC Mechelen B - FC V.D.P. B 4 - 0
16/10/2021 7 KFC Schoten - KSC Mechelen B 0 - 7
23/10/2021 8 KSC Mechelen B - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
30/10/2021 9 City Pirates Antwerpen - KSC Mechelen B 2 - 8
06/11/2021 10 KSC Mechelen B - KFC Berendrecht B 13 - 0
13/11/2021 11 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
20/11/2021 12 KSC Mechelen B - K Reet SK 6 - 0
27/11/2021 13 KFCV Wintam - KSC Mechelen B 1 - 0
04/12/2021 14 KSC Mechelen B - SV Noorse B 1 - 2
11/12/2021 15 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
18/12/2021 16 KSC Mechelen B - K Lyra-Lierse 0 - 8
29/01/2022 20 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
05/02/2022 21 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
12/02/2022 22 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
16/02/2022 17 Sporting Club Duffel - KSC Mechelen B 0 - 5
19/02/2022 23 FC V.D.P. B - KSC Mechelen B 23/03   Speeldag 
23/02/2022 24 KSC Mechelen B - KFC Schoten 25/03   Speeldag 
26/02/2022 18 KSC Mechelen B - FC Ik Dien B 0 - 0
05/03/2022 25 Davo Puurs B - KSC Mechelen B 1 - 4
12/03/2022 26 KSC Mechelen B - City Pirates Antwerpen 4 - 1
19/03/2022 27 KFC Berendrecht B - KSC Mechelen B 0 - 11
23/03/2022 23 FC V.D.P. B - KSC Mechelen B 0 - 9
25/03/2022 24 KSC Mechelen B - KFC Schoten 3 - 0
26/03/2022 28 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
30/03/2022 29 K Reet SK - KSC Mechelen B 1 - 2
02/04/2022 30 KSC Mechelen B - KFCV Wintam 3 - 1
06/04/2022 31 SV Noorse B - KSC Mechelen B 16 - 0
09/04/2022 32 KSC Mechelen B - vrijSpeeldag 
16/04/2022 19 KFC Lint - KSC Mechelen B 1 - 6
23/04/2022 33 K Lyra-Lierse - KSC Mechelen B (ff.) 5 - 0
30/04/2022 34 KSC Mechelen B - Sporting Club Duffel 9 - 0

SV Noorse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
11/09/2021 2 SV Noorse B - FC V.D.P. B 7 - 0
18/09/2021 3 KFC Schoten - SV Noorse B 1 - 5
25/09/2021 4 SV Noorse B - Davo Puurs B (ff.) 5 - 0
02/10/2021 5 City Pirates Antwerpen - SV Noorse B 1 - 12
09/10/2021 6 SV Noorse B - KFC Berendrecht B 15 - 0
16/10/2021 7 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
23/10/2021 8 SV Noorse B - K Reet SK 4 - 1
30/10/2021 9 KFCV Wintam - SV Noorse B 2 - 1
06/11/2021 10 SV Noorse B - FC Ik Dien B 11 - 1
13/11/2021 11 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
20/11/2021 12 K Lyra-Lierse - SV Noorse B 4 - 1
27/11/2021 13 SV Noorse B - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
04/12/2021 14 KSC Mechelen B - SV Noorse B 1 - 2
11/12/2021 15 SV Noorse B - KFC Lint 7 - 2
18/12/2021 16 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
29/01/2022 20 SV Noorse B - KFC Schoten 8 - 1
05/02/2022 21 Davo Puurs B - SV Noorse B 0 - 6
12/02/2022 22 SV Noorse B - City Pirates Antwerpen 5 - 1
16/02/2022 17 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
19/02/2022 23 KFC Berendrecht B - SV Noorse B 1 - 9
23/02/2022 24 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
26/02/2022 18 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
05/03/2022 25 K Reet SK - SV Noorse B 2 - 4
12/03/2022 26 SV Noorse B - KFCV Wintam 5 - 1
19/03/2022 27 FC Ik Dien B - SV Noorse B 0 - 5
26/03/2022 28 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
30/03/2022 29 SV Noorse B - K Lyra-Lierse 1 - 2
02/04/2022 30 Sporting Club Duffel - SV Noorse B 1 - 10
06/04/2022 31 SV Noorse B - KSC Mechelen B 16 - 0
09/04/2022 32 KFC Lint - SV Noorse B 0 - 9
16/04/2022 19 FC V.D.P. B - SV Noorse B 0 - 6
23/04/2022 33 SV Noorse B - vrijSpeeldag 
30/04/2022 34 SV Noorse B - vrijSpeeldag 

Sporting Club Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2021 1 KFC Lint - Sporting Club Duffel 3 - 7
11/09/2021 2 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
18/09/2021 3 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
25/09/2021 4 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
02/10/2021 5 FC V.D.P. B - Sporting Club Duffel 5 - 0
09/10/2021 6 Sporting Club Duffel - KFC Schoten 2 - 2
16/10/2021 7 Davo Puurs B - Sporting Club Duffel 0 - 4
23/10/2021 8 Sporting Club Duffel - City Pirates Antwerpen 4 - 2
30/10/2021 9 KFC Berendrecht B - Sporting Club Duffel 1 - 4
06/11/2021 10 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
13/11/2021 11 K Reet SK - Sporting Club Duffel 5 - 0
20/11/2021 12 Sporting Club Duffel - KFCV Wintam 0 - 5
27/11/2021 13 SV Noorse B - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
04/12/2021 14 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
11/12/2021 15 K Lyra-Lierse - Sporting Club Duffel 16 - 0
18/12/2021 16 FC Ik Dien B - Sporting Club Duffel 4 - 0
29/01/2022 20 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
05/02/2022 21 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
12/02/2022 22 Sporting Club Duffel - FC V.D.P. B 7 - 3
16/02/2022 17 Sporting Club Duffel - KSC Mechelen B 0 - 5
19/02/2022 23 KFC Schoten - Sporting Club Duffel (ff.) 18/03   Speeldag 
23/02/2022 24 Sporting Club Duffel - Davo Puurs B 3 - 3
26/02/2022 18 Sporting Club Duffel - KFC Lint 4 - 2
05/03/2022 25 City Pirates Antwerpen - Sporting Club Duffel 5 - 5
12/03/2022 26 Sporting Club Duffel - KFC Berendrecht B 06/04   Speeldag 
18/03/2022 23 KFC Schoten - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
19/03/2022 27 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
26/03/2022 28 Sporting Club Duffel - K Reet SK 3 - 9
30/03/2022 29 KFCV Wintam - Sporting Club Duffel 3 - 0
02/04/2022 30 Sporting Club Duffel - SV Noorse B 1 - 10
06/04/2022 26 Sporting Club Duffel - KFC Berendrecht B 9 - 2
06/04/2022 31 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
09/04/2022 32 Sporting Club Duffel - K Lyra-Lierse 0 - 10
16/04/2022 19 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
23/04/2022 33 Sporting Club Duffel - FC Ik Dien B 27/04   Speeldag 
27/04/2022 33 Sporting Club Duffel - FC Ik Dien B 1 - 7
30/04/2022 34 KSC Mechelen B - Sporting Club Duffel 9 - 0

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B


PROVINCIALE VROUWEN - SCHEMATISCHE VOORSTELLING KLIMMEN EN DALEN

1. MINSTENS 1 VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 1 2 3 4 5
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 1 2 3 4 5
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 2 3 4 5 6
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      

2. GEEN VAN DE EERSTE DRIE CLUBS UIT 1e PROVINCIALE WENST TE PROMOVEREN

Antwerpse dalers uit 2e Nationale >>> 0 1 2 3 4
1e Prov. stijgers 0 0 0 0 0
1e Prov. dalers 2 3 4 5 6
2e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
2e Prov. dalers 2 3 4 5 6
3e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
3e Prov. dalers 2 3 4 5 6
4e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2021-2022 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van 12 mei 2021.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).