Vrouwen 2e Nationale A
Update: 07/05/2022 om 19:10u
Archief Seizoen 2021-2022 Nationaal Vrouwen Nationaal Vrouwen 2e Nationale A
Laatste update: 07/05/2022 om 19:10u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, BelgiŽ.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
VROUWEN - 2e NATIONALE A - SEIZOEN 2021-2022

De 14 ploegen zijn:
KSV Bredene A, Club Brugge B, Dames VK Egem A, Zulte Waregem B, AA Gent C, SV Sottegem A, Olsa Brakel A, Eendracht Aalst B,
Mazenzele Opwijk A, Wolvertem Merchtem A, Svelta Melsele A, ASC Havinnes A, Bosdam Beveren A en Renaissance Mons 44 B.

Archief - Seizoen 2020-2021 Kalender per ploeg Geografische ligging Dames 2e Nationale B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (7 mei 2022)
Zat. 07/05 14u00 Bosdam Beveren A - KSV Bredene A 3 - 3
Zat. 07/05 14u00 KSV Sottegem A - Eendracht Aalst B 7 - 3
Zat. 07/05 14u00 Renaissance Mons B - ASC Havinnes A 4 - 1
Zat. 07/05 14u00 Mazenzele Opwijk A - Wolvertem Merchtem A 3 - 0
Zat. 07/05 14u00 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B 1 - 9
Zat. 07/05 14u00 Svelta Melsele A - AA Gent C 5 - 0
Woe. 11/05 19u30 Club Brugge B - Dames VK Egem A 11/05

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zulte-Waregem B 26 17 3 6 117 33 57
2 Mazenzele Opwijk A 26 17 3 6 80 42 57
3 AA Gent C 26 15 6 5 89 50 50
4 Wolvertem Merchtem A 26 14 6 6 82 44 48
5 Svelta Melsele A 26 13 5 8 64 41 47
6 Dames VK Egem A 25 11 7 7 50 37 40
7 Club Brugge B 25 10 6 9 69 48 39
8 KSV Sottegem A 26 10 12 4 51 67 34
9 Bosdam Beveren A 26 8 11 7 68 86 31
10 Olsa Brakel A 26 7 12 7 48 80 28
11 KSV Bredene A 26 8 16 2 54 76 26
12 Renaissance Mons B 26 5 17 4 38 96 19
13 ASC Havinnes A 26 5 18 3 28 92 18
14 Eendracht Aalst B 26 3 21 2 37 83 11

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (28 augustus 2021)
Club Brugge B - Eendracht Aalst B 6 - 0
Olsa Brakel A - KSV Sottegem A 0 - 4
Svelta Melsele A - KSV Bredene A 1 - 1
Renaissance Mons B - AA Gent C 0 - 0
Mazenzele Opwijk A - Dames VK Egem A 4 - 3
Bosdam Beveren A - Wolvertem Merchtem A 5 - 5
Zulte-Waregem B - ASC Havinnes A 7 - 1


Speeldag 2 (4 september 2021)
Dames VK Egem A - Bosdam Beveren A 5 - 2
KSV Bredene A - Renaissance Mons B 6 - 2
AA Gent C - Zulte-Waregem B 1 - 7
ASC Havinnes A - Olsa Brakel A 0 - 0
Eendracht Aalst B - Mazenzele Opwijk A 1 - 2
KSV Sottegem A - Club Brugge B 2 - 1
Wolvertem Merchtem A - Svelta Melsele A 2 - 2


Speeldag 3 (11 september 2021)
ASC Havinnes A - AA Gent C 2 - 4
Olsa Brakel A - Club Brugge B 1 - 7
Svelta Melsele A - Dames VK Egem A 3 - 0
Renaissance Mons B - Wolvertem Merchtem A 2 - 6
Mazenzele Opwijk A - KSV Sottegem A 4 - 3
Zulte-Waregem B - KSV Bredene A 4 - 0
Bosdam Beveren A - Eendracht Aalst B 3 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 22 september 2021)
Zulte-Waregem B - KSV Bredene A 4 - 0 Speeldag 3


Speeldag 4 (2 oktober 2021)
Club Brugge B - Mazenzele Opwijk A 3 - 3
Dames VK Egem A - Renaissance Mons B 6 - 1
AA Gent C - Olsa Brakel A 10 - 2
KSV Bredene A - ASC Havinnes A 3 - 0
Eendracht Aalst B - Svelta Melsele A 4 - 0
Wolvertem Merchtem A - Zulte-Waregem B 1 - 4
KSV Sottegem A - Bosdam Beveren A 3 - 0


Speeldag 5 (9 oktober 2021)
ASC Havinnes A - Wolvertem Merchtem A 0 - 6
AA Gent C - KSV Bredene A 5 - 1
Olsa Brakel A - Mazenzele Opwijk A 0 - 0
Svelta Melsele A - KSV Sottegem A 3 - 1
Bosdam Beveren A - Club Brugge B 2 - 3
Renaissance Mons B - Eendracht Aalst B 1 - 4
Zulte-Waregem B - Dames VK Egem A 6 - 0


Speeldag 6 (16 oktober 2021)
Club Brugge B - Svelta Melsele A 4 - 5
KSV Bredene A - Olsa Brakel A 4 - 1
Dames VK Egem A - ASC Havinnes A 2 - 0
Mazenzele Opwijk A - Bosdam Beveren A 6 - 2
Wolvertem Merchtem A - AA Gent C 3 - 4
Eendracht Aalst B - Zulte-Waregem B 0 - 1
KSV Sottegem A - Renaissance Mons B 4 - 1


Speeldag 7 (23 oktober 2021)
AA Gent C - Dames VK Egem A 2 - 2
KSV Bredene A - Wolvertem Merchtem A 2 - 3
ASC Havinnes A - Eendracht Aalst B 3 - 2
Olsa Brakel A - Bosdam Beveren A 5 - 5
Svelta Melsele A - Mazenzele Opwijk A 4 - 4
Renaissance Mons B - Club Brugge B 1 - 2
Zulte-Waregem B - KSV Sottegem A 0 - 0


Speeldag 8 (6 november 2021)
Club Brugge B - Zulte-Waregem B 1 - 1
Dames VK Egem A - KSV Bredene A 2 - 0
Wolvertem Merchtem A - Olsa Brakel A 2 - 0
Bosdam Beveren A - Svelta Melsele A 1 - 1
Mazenzele Opwijk A - Renaissance Mons B 7 - 1
KSV Sottegem A - ASC Havinnes A 0 - 2
Eendracht Aalst B - AA Gent C 0 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 10 november 2021)
Eendracht Aalst B - AA Gent C 0 - 1 Speeldag 8


Speeldag 9 (13 november 2021)
ASC Havinnes A - Club Brugge B 1 - 5
KSV Bredene A - Eendracht Aalst B 2 - 1
AA Gent C - KSV Sottegem A 1 - 2
Olsa Brakel A - Svelta Melsele A 0 - 5
Zulte-Waregem B - Mazenzele Opwijk A 2 - 0
Wolvertem Merchtem A - Dames VK Egem A 1 - 1
Renaissance Mons B - Bosdam Beveren A (ff.) 5 - 0


Speeldag 10 (20 november 2021)
Club Brugge B - AA Gent C 1 - 1
Dames VK Egem A - Olsa Brakel A 1 - 2
Svelta Melsele A - Renaissance Mons B 2 - 1
Bosdam Beveren A - Zulte-Waregem B 2 - 8
Mazenzele Opwijk A - ASC Havinnes A 4 - 1
Eendracht Aalst B (ff.) - Wolvertem Merchtem A 0 - 5
KSV Sottegem A - KSV Bredene A 4 - 2


Speeldag 11 (27 november 2021)
Dames VK Egem A - Eendracht Aalst B 4 - 1
ASC Havinnes A - Bosdam Beveren A 0 - 7
KSV Bredene A - Club Brugge B 1 - 4
AA Gent C - Mazenzele Opwijk A 2 - 1
Olsa Brakel A - Renaissance Mons B 2 - 2
Wolvertem Merchtem A - KSV Sottegem A 4 - 1
Zulte-Waregem B - Svelta Melsele A 4 - 0


Speeldag 12 (4 december 2021)
Club Brugge B - Wolvertem Merchtem A 1 - 1
Olsa Brakel A - Eendracht Aalst B 3 - 3
Svelta Melsele A - ASC Havinnes A 5 - 2
Mazenzele Opwijk A - KSV Bredene A 3 - 0
Renaissance Mons B - Zulte-Waregem B 1 - 5
Bosdam Beveren A - AA Gent C 2 - 6
KSV Sottegem A - Dames VK Egem A 0 - 4


Speeldag 13 (11 december 2021)
KSV Bredene A - Bosdam Beveren A 4 - 1
ASC Havinnes A - Renaissance Mons B 2 - 0
Dames VK Egem A - Club Brugge B 1 - 0
AA Gent C - Svelta Melsele A 3 - 0
Eendracht Aalst B - KSV Sottegem A 1 - 4
Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 0 - 0
Wolvertem Merchtem A - Mazenzele Opwijk A 7 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 18 december 2021)
Club Brugge B - Zulte-Waregem B 1 - 1 Speeldag 8


Speeldag 16 (29 januari 2022)
Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
KSV Bredene A - Zulte-Waregem B 4 - 6
Dames VK Egem A - Svelta Melsele A 0 - 0
AA Gent C - ASC Havinnes A 6 - 0
Eendracht Aalst B - Bosdam Beveren A 2 - 3
KSV Sottegem A - Mazenzele Opwijk A 1 - 5
Wolvertem Merchtem A - Renaissance Mons B 4 - 0


Speeldag 17 (5 februari 2022)
ASC Havinnes A - KSV Bredene A 1 - 0
Olsa Brakel A - AA Gent C 1 - 2
Svelta Melsele A - Eendracht Aalst B 4 - 0
Mazenzele Opwijk A - Club Brugge B 4 - 1
Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A 1 - 2
Renaissance Mons B - Dames VK Egem A 3 - 1
Zulte-Waregem B - Wolvertem Merchtem A 1 - 2


Speeldag 14 (12 februari 2022)
Dames VK Egem A - Mazenzele Opwijk A 1 - 1
ASC Havinnes A - Zulte-Waregem B 2 - 5
KSV Bredene A - Svelta Melsele A 1 - 3
AA Gent C - Renaissance Mons B 9 - 2
KSV Sottegem A - Olsa Brakel A 2 - 4
Wolvertem Merchtem A - Bosdam Beveren A 1 - 3
Eendracht Aalst B - Club Brugge B 2 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 16 februari 2022)
Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A 1 - 2 Speeldag 17


Speeldag 18 (19 februari 2022)
Club Brugge B - Bosdam Beveren A 2 - 2
Dames VK Egem A - Zulte-Waregem B 1 - 1
KSV Bredene A - AA Gent C 2 - 3
Mazenzele Opwijk A - Olsa Brakel A 4 - 1
KSV Sottegem A - Svelta Melsele A 1 - 1
Eendracht Aalst B - Renaissance Mons B 1 - 2
Wolvertem Merchtem A - ASC Havinnes A 3 - 1


Speeldag 19 (26 februari 2022)
ASC Havinnes A - Dames VK Egem A 0 - 0
AA Gent C - Wolvertem Merchtem A 6 - 1
Olsa Brakel A - KSV Bredene A 1 - 4
Svelta Melsele A - Club Brugge B 2 - 2
Bosdam Beveren A - Mazenzele Opwijk A 2 - 2
Zulte-Waregem B - Eendracht Aalst B 5 - 1
Renaissance Mons B - KSV Sottegem A 3 - 4


Speeldag 20 (5 maart 2022)
Club Brugge B - Renaissance Mons B 1 - 1
Dames VK Egem A - AA Gent C 2 - 1
Mazenzele Opwijk A - Svelta Melsele A 2 - 1
Bosdam Beveren A - Olsa Brakel A 2 - 3
Wolvertem Merchtem A - KSV Bredene A 10 - 1
KSV Sottegem A - Zulte-Waregem B 2 - 6
Eendracht Aalst B - ASC Havinnes A 0 - 5


Speeldag 15 (12 maart 2022)
Club Brugge B - KSV Sottegem A 1 - 0
Olsa Brakel A - ASC Havinnes A 4 - 1
Svelta Melsele A - Wolvertem Merchtem A 0 - 0
Renaissance Mons B - KSV Bredene A 3 - 2
Zulte-Waregem B - AA Gent C 2 - 2
Mazenzele Opwijk A - Eendracht Aalst B 2 - 1
Bosdam Beveren A - Dames VK Egem A 2 - 2


Speeldag 21 (19 maart 2022)
AA Gent C - Eendracht Aalst B 7 - 2
KSV Bredene A - Dames VK Egem A 1 - 0
ASC Havinnes A - KSV Sottegem A 0 - 0
Olsa Brakel A - Wolvertem Merchtem A 1 - 3
Svelta Melsele A - Bosdam Beveren A 2 - 3
Renaissance Mons B - Mazenzele Opwijk A 0 - 4
Zulte-Waregem B - Club Brugge B 2 - 3


Speeldag 22 (26 maart 2022)
Club Brugge B - ASC Havinnes A 10 - 1
Dames VK Egem A - Wolvertem Merchtem A 2 - 1
Svelta Melsele A - Olsa Brakel A 3 - 2
Mazenzele Opwijk A - Zulte-Waregem B 2 - 2
Eendracht Aalst B - KSV Bredene A 5 - 1
Bosdam Beveren A - Renaissance Mons B 5 - 1
KSV Sottegem A - AA Gent C 1 - 10


Inhaalwedstrijden (zaterdag 2 april 2022)
Dames VK Egem A - Club Brugge B 1 - 0 Speeldag 13


Speeldag 23 (16 april 2022)
ASC Havinnes A - Mazenzele Opwijk A 0 - 3
AA Gent C - Club Brugge B 1 - 1
KSV Bredene A - KSV Sottegem A 5 - 1
Olsa Brakel A - Dames VK Egem A 5 - 4
Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren A 12 - 0
Renaissance Mons B - Svelta Melsele A 0 - 2
Wolvertem Merchtem A - Eendracht Aalst B 2 - 1


Speeldag 24 (23 april 2022)
Club Brugge B - KSV Bredene A 6 - 3
Svelta Melsele A - Zulte-Waregem B 6 - 2
Renaissance Mons B - Olsa Brakel A 1 - 1
Eendracht Aalst B - Dames VK Egem A 0 - 3
KSV Sottegem A - Wolvertem Merchtem A 2 - 2
Bosdam Beveren A - ASC Havinnes A 8 - 1
Mazenzele Opwijk A - AA Gent C 6 - 2


Speeldag 25 (30 april 2022)
Zulte-Waregem B - Renaissance Mons B 15 - 0
KSV Bredene A - Mazenzele Opwijk A 1 - 3
Wolvertem Merchtem A - Club Brugge B 7 - 0
ASC Havinnes A - Svelta Melsele A 1 - 4
AA Gent C - Bosdam Beveren A 0 - 2
Eendracht Aalst B - Olsa Brakel A 0 - 5
Dames VK Egem A - KSV Sottegem A 3 - 0


Speeldag 26 (7 mei 2022)
Bosdam Beveren A - KSV Bredene A 3 - 3
KSV Sottegem A - Eendracht Aalst B 7 - 3
Renaissance Mons B - ASC Havinnes A 4 - 1
Club Brugge B - Dames VK Egem A 11/05
Mazenzele Opwijk A - Wolvertem Merchtem A 3 - 0
Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B 1 - 9
Svelta Melsele A - AA Gent C 5 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 mei 2022)
Club Brugge B - Dames VK Egem A   Speeldag 26


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWEN REEKSEN

Scooore Super League Vrouwen 1e Nat. Vrouwen 2e Nat. A Vrouwen 2e Nat. B

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Nationale afdeling A vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zulte-Waregem B 572730
2Mazenzele Opwijk A 573720
3AA Gent C 502624
4Wolvertem Merchtem A 482622
5Svelta Melsele A 472819
6Dames VK Egem A 403010
7Club Brugge B 391821
8KSV Sottegem A 341717
9Bosdam Beveren A 311417
10Olsa Brakel A 281018
11KSV Bredene A 26215
12Renaissance Mons B 19145
13ASC Havinnes A 18126
14Eendracht Aalst B 1174


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zulte-Waregem B 21129
2Mazenzele Opwijk A 21219
3AA Gent C 281315
4Wolvertem Merchtem A 301317
5Svelta Melsele A 311120
6Dames VK Egem A 35926
7Club Brugge B 361818
8KSV Sottegem A 442222
9Bosdam Beveren A 472522
10Olsa Brakel A 502921
11KSV Bredene A 521834
12Renaissance Mons B 592534
13ASC Havinnes A 602733
14Eendracht Aalst B 673235


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Mazenzele Opwijk A 1266
2Svelta Melsele A 1266
3Dames VK Egem A 963
4Zulte-Waregem B 963
5Olsa Brakel A 734
6Bosdam Beveren A 743
7Wolvertem Merchtem A 761
8Club Brugge B 431
9KSV Bredene A 431
10KSV Sottegem A 440
11Renaissance Mons B 440
12AA Gent C 110
13ASC Havinnes A 000
14Eendracht Aalst B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zulte-Waregem B 1176057
2AA Gent C 895336
3Wolvertem Merchtem A 824735
4Mazenzele Opwijk A 805129
5Club Brugge B 693831
6Bosdam Beveren A 683830
7Svelta Melsele A 644024
8KSV Bredene A 543618
9KSV Sottegem A 512922
10Dames VK Egem A 503020
11Olsa Brakel A 482424
12Renaissance Mons B 382414
13Eendracht Aalst B 371621
14ASC Havinnes A 281216


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zulte-Waregem B 33924
2Dames VK Egem A 371027
3Svelta Melsele A 411823
4Mazenzele Opwijk A 421824
5Wolvertem Merchtem A 441925
6Club Brugge B 482127
7AA Gent C 502327
8KSV Sottegem A 674126
9KSV Bredene A 762848
10Olsa Brakel A 804931
11Eendracht Aalst B 833449
12Bosdam Beveren A 863947
13ASC Havinnes A 923656
14Renaissance Mons B 963264


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1AA Gent C 8 9 
2Zulte-Waregem B 6 14 
3Svelta Melsele A 5x6 
4Mazenzele Opwijk A 4x13x
5Wolvertem Merchtem A 3 9 
6Club Brugge B 3 7 
7Dames VK Egem A 2x5 
8Olsa Brakel A 2 5 
9Bosdam Beveren A 2 3x
10KSV Sottegem A 2 3 
11ASC Havinnes A 2 2 
12Eendracht Aalst B 2 2 
13KSV Bredene A 1 2 
14Renaissance Mons B 1x2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zulte-Waregem B 981
2Dames VK Egem A 853
3Svelta Melsele A 743
4ASC Havinnes A 752
5Wolvertem Merchtem A 633
6Mazenzele Opwijk A 523
7KSV Sottegem A 413
8Olsa Brakel A 413
9AA Gent C 422
10Bosdam Beveren A 202
11Club Brugge B 220
12KSV Bredene A 220
13Renaissance Mons B 220
14Eendracht Aalst B 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zulte-Waregem B 241113
2Mazenzele Opwijk A 241311
3Wolvertem Merchtem A 241311
4AA Gent C 231211
5Club Brugge B 231211
6Bosdam Beveren A 231310
7KSV Bredene A 22139
8Svelta Melsele A 21129
9Olsa Brakel A 201010
10Renaissance Mons B 201010
11KSV Sottegem A 20119
12Dames VK Egem A 20128
13Eendracht Aalst B 18711
14ASC Havinnes A 17710


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Zulte-Waregem B 220
2Club Brugge B 202
3Mazenzele Opwijk A 202
4Wolvertem Merchtem A 202
5AA Gent C 312
6Bosdam Beveren A 303
7KSV Bredene A 404
8Dames VK Egem A 514
9Svelta Melsele A 514
10Olsa Brakel A 633
11Renaissance Mons B 633
12KSV Sottegem A 624
13Eendracht Aalst B 862
14ASC Havinnes A 963


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Mazenzele Opwijk A 13 12 1 0 51 18 37
2 Dames VK Egem A 13 9 3 1 30 10 30
3 Svelta Melsele A 13 8 4 1 40 18 28
4 Zulte-Waregem B 13 8 3 2 60 9 27
5 AA Gent C 13 8 2 3 53 23 26
6 Wolvertem Merchtem A 13 8 2 3 47 19 26
7 KSV Bredene A 13 7 0 6 36 28 21
8 Club Brugge B 12 4 6 2 38 21 18
9 KSV Sottegem A 13 5 2 6 29 41 17
10 Renaissance Mons B 13 4 2 7 24 32 14
11 Bosdam Beveren A 13 3 5 5 38 39 14
12 ASC Havinnes A 13 3 3 7 12 36 12
13 Olsa Brakel A 13 2 4 7 24 49 10
14 Eendracht Aalst B 13 2 1 10 16 34 7

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Zulte-Waregem B 13 9 3 1 57 24 30
2 AA Gent C 13 7 3 3 36 27 24
3 Wolvertem Merchtem A 13 6 4 3 35 25 22
4 Club Brugge B 13 6 3 4 31 27 21
5 Mazenzele Opwijk A 13 5 5 3 29 24 20
6 Svelta Melsele A 13 5 4 4 24 23 19
7 Olsa Brakel A 13 5 3 5 24 31 18
8 KSV Sottegem A 13 5 2 6 22 26 17
9 Bosdam Beveren A 13 5 2 6 30 47 17
10 Dames VK Egem A 12 2 4 6 20 27 10
11 ASC Havinnes A 13 2 0 11 16 56 6
12 KSV Bredene A 13 1 2 10 18 48 5
13 Renaissance Mons B 13 1 2 10 14 64 5
14 Eendracht Aalst B 13 1 1 11 21 49 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



AA Gent C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Renaissance Mons B - AA Gent C 0 - 0
04/09/2021 2 AA Gent C - Zulte-Waregem B 1 - 7
11/09/2021 3 ASC Havinnes A - AA Gent C 2 - 4
02/10/2021 4 AA Gent C - Olsa Brakel A 10 - 2
09/10/2021 5 AA Gent C - KSV Bredene A 5 - 1
16/10/2021 6 Wolvertem Merchtem A - AA Gent C 3 - 4
23/10/2021 7 AA Gent C - Dames VK Egem A 2 - 2
06/11/2021 8 Eendracht Aalst B - AA Gent C 10/11   Speeldag 
10/11/2021 8 Eendracht Aalst B - AA Gent C 0 - 1
13/11/2021 9 AA Gent C - KSV Sottegem A 1 - 2
20/11/2021 10 Club Brugge B - AA Gent C 1 - 1
27/11/2021 11 AA Gent C - Mazenzele Opwijk A 2 - 1
04/12/2021 12 Bosdam Beveren A - AA Gent C 2 - 6
11/12/2021 13 AA Gent C - Svelta Melsele A 3 - 0
29/01/2022 16 AA Gent C - ASC Havinnes A 6 - 0
05/02/2022 17 Olsa Brakel A - AA Gent C 1 - 2
12/02/2022 14 AA Gent C - Renaissance Mons B 9 - 2
19/02/2022 18 KSV Bredene A - AA Gent C 2 - 3
26/02/2022 19 AA Gent C - Wolvertem Merchtem A 6 - 1
05/03/2022 20 Dames VK Egem A - AA Gent C 2 - 1
12/03/2022 15 Zulte-Waregem B - AA Gent C 2 - 2
19/03/2022 21 AA Gent C - Eendracht Aalst B 7 - 2
26/03/2022 22 KSV Sottegem A - AA Gent C 1 - 10
16/04/2022 23 AA Gent C - Club Brugge B 1 - 1
23/04/2022 24 Mazenzele Opwijk A - AA Gent C 6 - 2
30/04/2022 25 AA Gent C - Bosdam Beveren A 0 - 2
07/05/2022 26 Svelta Melsele A - AA Gent C 5 - 0

ASC Havinnes A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Zulte-Waregem B - ASC Havinnes A 7 - 1
04/09/2021 2 ASC Havinnes A - Olsa Brakel A 0 - 0
11/09/2021 3 ASC Havinnes A - AA Gent C 2 - 4
02/10/2021 4 KSV Bredene A - ASC Havinnes A 3 - 0
09/10/2021 5 ASC Havinnes A - Wolvertem Merchtem A 0 - 6
16/10/2021 6 Dames VK Egem A - ASC Havinnes A 2 - 0
23/10/2021 7 ASC Havinnes A - Eendracht Aalst B 3 - 2
06/11/2021 8 KSV Sottegem A - ASC Havinnes A 0 - 2
13/11/2021 9 ASC Havinnes A - Club Brugge B 1 - 5
20/11/2021 10 Mazenzele Opwijk A - ASC Havinnes A 4 - 1
27/11/2021 11 ASC Havinnes A - Bosdam Beveren A 0 - 7
04/12/2021 12 Svelta Melsele A - ASC Havinnes A 5 - 2
11/12/2021 13 ASC Havinnes A - Renaissance Mons B 2 - 0
29/01/2022 16 AA Gent C - ASC Havinnes A 6 - 0
05/02/2022 17 ASC Havinnes A - KSV Bredene A 1 - 0
12/02/2022 14 ASC Havinnes A - Zulte-Waregem B 2 - 5
19/02/2022 18 Wolvertem Merchtem A - ASC Havinnes A 3 - 1
26/02/2022 19 ASC Havinnes A - Dames VK Egem A 0 - 0
05/03/2022 20 Eendracht Aalst B - ASC Havinnes A 0 - 5
12/03/2022 15 Olsa Brakel A - ASC Havinnes A 4 - 1
19/03/2022 21 ASC Havinnes A - KSV Sottegem A 0 - 0
26/03/2022 22 Club Brugge B - ASC Havinnes A 10 - 1
16/04/2022 23 ASC Havinnes A - Mazenzele Opwijk A 0 - 3
23/04/2022 24 Bosdam Beveren A - ASC Havinnes A 8 - 1
30/04/2022 25 ASC Havinnes A - Svelta Melsele A 1 - 4
07/05/2022 26 Renaissance Mons B - ASC Havinnes A 4 - 1

Bosdam Beveren A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Bosdam Beveren A - Wolvertem Merchtem A 5 - 5
04/09/2021 2 Dames VK Egem A - Bosdam Beveren A 5 - 2
11/09/2021 3 Bosdam Beveren A - Eendracht Aalst B 3 - 2
02/10/2021 4 KSV Sottegem A - Bosdam Beveren A 3 - 0
09/10/2021 5 Bosdam Beveren A - Club Brugge B 2 - 3
16/10/2021 6 Mazenzele Opwijk A - Bosdam Beveren A 6 - 2
23/10/2021 7 Olsa Brakel A - Bosdam Beveren A 5 - 5
06/11/2021 8 Bosdam Beveren A - Svelta Melsele A 1 - 1
13/11/2021 9 Renaissance Mons B - Bosdam Beveren A (ff.) 5 - 0
20/11/2021 10 Bosdam Beveren A - Zulte-Waregem B 2 - 8
27/11/2021 11 ASC Havinnes A - Bosdam Beveren A 0 - 7
04/12/2021 12 Bosdam Beveren A - AA Gent C 2 - 6
11/12/2021 13 KSV Bredene A - Bosdam Beveren A 4 - 1
29/01/2022 16 Eendracht Aalst B - Bosdam Beveren A 2 - 3
05/02/2022 17 Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A 16/02   Speeldag 
12/02/2022 14 Wolvertem Merchtem A - Bosdam Beveren A 1 - 3
16/02/2022 17 Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A 1 - 2
19/02/2022 18 Club Brugge B - Bosdam Beveren A 2 - 2
26/02/2022 19 Bosdam Beveren A - Mazenzele Opwijk A 2 - 2
05/03/2022 20 Bosdam Beveren A - Olsa Brakel A 2 - 3
12/03/2022 15 Bosdam Beveren A - Dames VK Egem A 2 - 2
19/03/2022 21 Svelta Melsele A - Bosdam Beveren A 2 - 3
26/03/2022 22 Bosdam Beveren A - Renaissance Mons B 5 - 1
16/04/2022 23 Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren A 12 - 0
23/04/2022 24 Bosdam Beveren A - ASC Havinnes A 8 - 1
30/04/2022 25 AA Gent C - Bosdam Beveren A 0 - 2
07/05/2022 26 Bosdam Beveren A - KSV Bredene A 3 - 3

Club Brugge B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Club Brugge B - Eendracht Aalst B 6 - 0
04/09/2021 2 KSV Sottegem A - Club Brugge B 2 - 1
11/09/2021 3 Olsa Brakel A - Club Brugge B 1 - 7
02/10/2021 4 Club Brugge B - Mazenzele Opwijk A 3 - 3
09/10/2021 5 Bosdam Beveren A - Club Brugge B 2 - 3
16/10/2021 6 Club Brugge B - Svelta Melsele A 4 - 5
23/10/2021 7 Renaissance Mons B - Club Brugge B 1 - 2
06/11/2021 8 Club Brugge B - Zulte-Waregem B 18/12   Speeldag 
13/11/2021 9 ASC Havinnes A - Club Brugge B 1 - 5
20/11/2021 10 Club Brugge B - AA Gent C 1 - 1
27/11/2021 11 KSV Bredene A - Club Brugge B 1 - 4
04/12/2021 12 Club Brugge B - Wolvertem Merchtem A 1 - 1
11/12/2021 13 Dames VK Egem A - Club Brugge B 02/04   Speeldag 
18/12/2021 8 Club Brugge B - Zulte-Waregem B 1 - 1
29/01/2022 16 Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
05/02/2022 17 Mazenzele Opwijk A - Club Brugge B 4 - 1
12/02/2022 14 Eendracht Aalst B - Club Brugge B 2 - 2
19/02/2022 18 Club Brugge B - Bosdam Beveren A 2 - 2
26/02/2022 19 Svelta Melsele A - Club Brugge B 2 - 2
05/03/2022 20 Club Brugge B - Renaissance Mons B 1 - 1
12/03/2022 15 Club Brugge B - KSV Sottegem A 1 - 0
19/03/2022 21 Zulte-Waregem B - Club Brugge B 2 - 3
26/03/2022 22 Club Brugge B - ASC Havinnes A 10 - 1
02/04/2022 13 Dames VK Egem A - Club Brugge B 1 - 0
16/04/2022 23 AA Gent C - Club Brugge B 1 - 1
23/04/2022 24 Club Brugge B - KSV Bredene A 6 - 3
30/04/2022 25 Wolvertem Merchtem A - Club Brugge B 7 - 0
07/05/2022 26 Club Brugge B - Dames VK Egem A 11/05   Speeldag 
11/05/2022 26 Club Brugge B - Dames VK Egem A uitg. 

Dames VK Egem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Mazenzele Opwijk A - Dames VK Egem A 4 - 3
04/09/2021 2 Dames VK Egem A - Bosdam Beveren A 5 - 2
11/09/2021 3 Svelta Melsele A - Dames VK Egem A 3 - 0
02/10/2021 4 Dames VK Egem A - Renaissance Mons B 6 - 1
09/10/2021 5 Zulte-Waregem B - Dames VK Egem A 6 - 0
16/10/2021 6 Dames VK Egem A - ASC Havinnes A 2 - 0
23/10/2021 7 AA Gent C - Dames VK Egem A 2 - 2
06/11/2021 8 Dames VK Egem A - KSV Bredene A 2 - 0
13/11/2021 9 Wolvertem Merchtem A - Dames VK Egem A 1 - 1
20/11/2021 10 Dames VK Egem A - Olsa Brakel A 1 - 2
27/11/2021 11 Dames VK Egem A - Eendracht Aalst B 4 - 1
04/12/2021 12 KSV Sottegem A - Dames VK Egem A 0 - 4
11/12/2021 13 Dames VK Egem A - Club Brugge B 02/04   Speeldag 
29/01/2022 16 Dames VK Egem A - Svelta Melsele A 0 - 0
05/02/2022 17 Renaissance Mons B - Dames VK Egem A 3 - 1
12/02/2022 14 Dames VK Egem A - Mazenzele Opwijk A 1 - 1
19/02/2022 18 Dames VK Egem A - Zulte-Waregem B 1 - 1
26/02/2022 19 ASC Havinnes A - Dames VK Egem A 0 - 0
05/03/2022 20 Dames VK Egem A - AA Gent C 2 - 1
12/03/2022 15 Bosdam Beveren A - Dames VK Egem A 2 - 2
19/03/2022 21 KSV Bredene A - Dames VK Egem A 1 - 0
26/03/2022 22 Dames VK Egem A - Wolvertem Merchtem A 2 - 1
02/04/2022 13 Dames VK Egem A - Club Brugge B 1 - 0
16/04/2022 23 Olsa Brakel A - Dames VK Egem A 5 - 4
23/04/2022 24 Eendracht Aalst B - Dames VK Egem A 0 - 3
30/04/2022 25 Dames VK Egem A - KSV Sottegem A 3 - 0
07/05/2022 26 Club Brugge B - Dames VK Egem A 11/05   Speeldag 
11/05/2022 26 Club Brugge B - Dames VK Egem A uitg. 

Eendracht Aalst B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Club Brugge B - Eendracht Aalst B 6 - 0
04/09/2021 2 Eendracht Aalst B - Mazenzele Opwijk A 1 - 2
11/09/2021 3 Bosdam Beveren A - Eendracht Aalst B 3 - 2
02/10/2021 4 Eendracht Aalst B - Svelta Melsele A 4 - 0
09/10/2021 5 Renaissance Mons B - Eendracht Aalst B 1 - 4
16/10/2021 6 Eendracht Aalst B - Zulte-Waregem B 0 - 1
23/10/2021 7 ASC Havinnes A - Eendracht Aalst B 3 - 2
06/11/2021 8 Eendracht Aalst B - AA Gent C 10/11   Speeldag 
10/11/2021 8 Eendracht Aalst B - AA Gent C 0 - 1
13/11/2021 9 KSV Bredene A - Eendracht Aalst B 2 - 1
20/11/2021 10 Eendracht Aalst B (ff.) - Wolvertem Merchtem A 0 - 5
27/11/2021 11 Dames VK Egem A - Eendracht Aalst B 4 - 1
04/12/2021 12 Olsa Brakel A - Eendracht Aalst B 3 - 3
11/12/2021 13 Eendracht Aalst B - KSV Sottegem A 1 - 4
29/01/2022 16 Eendracht Aalst B - Bosdam Beveren A 2 - 3
05/02/2022 17 Svelta Melsele A - Eendracht Aalst B 4 - 0
12/02/2022 14 Eendracht Aalst B - Club Brugge B 2 - 2
19/02/2022 18 Eendracht Aalst B - Renaissance Mons B 1 - 2
26/02/2022 19 Zulte-Waregem B - Eendracht Aalst B 5 - 1
05/03/2022 20 Eendracht Aalst B - ASC Havinnes A 0 - 5
12/03/2022 15 Mazenzele Opwijk A - Eendracht Aalst B 2 - 1
19/03/2022 21 AA Gent C - Eendracht Aalst B 7 - 2
26/03/2022 22 Eendracht Aalst B - KSV Bredene A 5 - 1
16/04/2022 23 Wolvertem Merchtem A - Eendracht Aalst B 2 - 1
23/04/2022 24 Eendracht Aalst B - Dames VK Egem A 0 - 3
30/04/2022 25 Eendracht Aalst B - Olsa Brakel A 0 - 5
07/05/2022 26 KSV Sottegem A - Eendracht Aalst B 7 - 3

KSV Bredene A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Svelta Melsele A - KSV Bredene A 1 - 1
04/09/2021 2 KSV Bredene A - Renaissance Mons B 6 - 2
11/09/2021 3 Zulte-Waregem B - KSV Bredene A 22/09   Speeldag 
22/09/2021 3 Zulte-Waregem B - KSV Bredene A 4 - 0
02/10/2021 4 KSV Bredene A - ASC Havinnes A 3 - 0
09/10/2021 5 AA Gent C - KSV Bredene A 5 - 1
16/10/2021 6 KSV Bredene A - Olsa Brakel A 4 - 1
23/10/2021 7 KSV Bredene A - Wolvertem Merchtem A 2 - 3
06/11/2021 8 Dames VK Egem A - KSV Bredene A 2 - 0
13/11/2021 9 KSV Bredene A - Eendracht Aalst B 2 - 1
20/11/2021 10 KSV Sottegem A - KSV Bredene A 4 - 2
27/11/2021 11 KSV Bredene A - Club Brugge B 1 - 4
04/12/2021 12 Mazenzele Opwijk A - KSV Bredene A 3 - 0
11/12/2021 13 KSV Bredene A - Bosdam Beveren A 4 - 1
29/01/2022 16 KSV Bredene A - Zulte-Waregem B 4 - 6
05/02/2022 17 ASC Havinnes A - KSV Bredene A 1 - 0
12/02/2022 14 KSV Bredene A - Svelta Melsele A 1 - 3
19/02/2022 18 KSV Bredene A - AA Gent C 2 - 3
26/02/2022 19 Olsa Brakel A - KSV Bredene A 1 - 4
05/03/2022 20 Wolvertem Merchtem A - KSV Bredene A 10 - 1
12/03/2022 15 Renaissance Mons B - KSV Bredene A 3 - 2
19/03/2022 21 KSV Bredene A - Dames VK Egem A 1 - 0
26/03/2022 22 Eendracht Aalst B - KSV Bredene A 5 - 1
16/04/2022 23 KSV Bredene A - KSV Sottegem A 5 - 1
23/04/2022 24 Club Brugge B - KSV Bredene A 6 - 3
30/04/2022 25 KSV Bredene A - Mazenzele Opwijk A 1 - 3
07/05/2022 26 Bosdam Beveren A - KSV Bredene A 3 - 3

KSV Sottegem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Olsa Brakel A - KSV Sottegem A 0 - 4
04/09/2021 2 KSV Sottegem A - Club Brugge B 2 - 1
11/09/2021 3 Mazenzele Opwijk A - KSV Sottegem A 4 - 3
02/10/2021 4 KSV Sottegem A - Bosdam Beveren A 3 - 0
09/10/2021 5 Svelta Melsele A - KSV Sottegem A 3 - 1
16/10/2021 6 KSV Sottegem A - Renaissance Mons B 4 - 1
23/10/2021 7 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem A 0 - 0
06/11/2021 8 KSV Sottegem A - ASC Havinnes A 0 - 2
13/11/2021 9 AA Gent C - KSV Sottegem A 1 - 2
20/11/2021 10 KSV Sottegem A - KSV Bredene A 4 - 2
27/11/2021 11 Wolvertem Merchtem A - KSV Sottegem A 4 - 1
04/12/2021 12 KSV Sottegem A - Dames VK Egem A 0 - 4
11/12/2021 13 Eendracht Aalst B - KSV Sottegem A 1 - 4
29/01/2022 16 KSV Sottegem A - Mazenzele Opwijk A 1 - 5
05/02/2022 17 Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A 16/02   Speeldag 
12/02/2022 14 KSV Sottegem A - Olsa Brakel A 2 - 4
16/02/2022 17 Bosdam Beveren A - KSV Sottegem A 1 - 2
19/02/2022 18 KSV Sottegem A - Svelta Melsele A 1 - 1
26/02/2022 19 Renaissance Mons B - KSV Sottegem A 3 - 4
05/03/2022 20 KSV Sottegem A - Zulte-Waregem B 2 - 6
12/03/2022 15 Club Brugge B - KSV Sottegem A 1 - 0
19/03/2022 21 ASC Havinnes A - KSV Sottegem A 0 - 0
26/03/2022 22 KSV Sottegem A - AA Gent C 1 - 10
16/04/2022 23 KSV Bredene A - KSV Sottegem A 5 - 1
23/04/2022 24 KSV Sottegem A - Wolvertem Merchtem A 2 - 2
30/04/2022 25 Dames VK Egem A - KSV Sottegem A 3 - 0
07/05/2022 26 KSV Sottegem A - Eendracht Aalst B 7 - 3

Mazenzele Opwijk A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Mazenzele Opwijk A - Dames VK Egem A 4 - 3
04/09/2021 2 Eendracht Aalst B - Mazenzele Opwijk A 1 - 2
11/09/2021 3 Mazenzele Opwijk A - KSV Sottegem A 4 - 3
02/10/2021 4 Club Brugge B - Mazenzele Opwijk A 3 - 3
09/10/2021 5 Olsa Brakel A - Mazenzele Opwijk A 0 - 0
16/10/2021 6 Mazenzele Opwijk A - Bosdam Beveren A 6 - 2
23/10/2021 7 Svelta Melsele A - Mazenzele Opwijk A 4 - 4
06/11/2021 8 Mazenzele Opwijk A - Renaissance Mons B 7 - 1
13/11/2021 9 Zulte-Waregem B - Mazenzele Opwijk A 2 - 0
20/11/2021 10 Mazenzele Opwijk A - ASC Havinnes A 4 - 1
27/11/2021 11 AA Gent C - Mazenzele Opwijk A 2 - 1
04/12/2021 12 Mazenzele Opwijk A - KSV Bredene A 3 - 0
11/12/2021 13 Wolvertem Merchtem A - Mazenzele Opwijk A 7 - 1
29/01/2022 16 KSV Sottegem A - Mazenzele Opwijk A 1 - 5
05/02/2022 17 Mazenzele Opwijk A - Club Brugge B 4 - 1
12/02/2022 14 Dames VK Egem A - Mazenzele Opwijk A 1 - 1
19/02/2022 18 Mazenzele Opwijk A - Olsa Brakel A 4 - 1
26/02/2022 19 Bosdam Beveren A - Mazenzele Opwijk A 2 - 2
05/03/2022 20 Mazenzele Opwijk A - Svelta Melsele A 2 - 1
12/03/2022 15 Mazenzele Opwijk A - Eendracht Aalst B 2 - 1
19/03/2022 21 Renaissance Mons B - Mazenzele Opwijk A 0 - 4
26/03/2022 22 Mazenzele Opwijk A - Zulte-Waregem B 2 - 2
16/04/2022 23 ASC Havinnes A - Mazenzele Opwijk A 0 - 3
23/04/2022 24 Mazenzele Opwijk A - AA Gent C 6 - 2
30/04/2022 25 KSV Bredene A - Mazenzele Opwijk A 1 - 3
07/05/2022 26 Mazenzele Opwijk A - Wolvertem Merchtem A 3 - 0

Olsa Brakel A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Olsa Brakel A - KSV Sottegem A 0 - 4
04/09/2021 2 ASC Havinnes A - Olsa Brakel A 0 - 0
11/09/2021 3 Olsa Brakel A - Club Brugge B 1 - 7
02/10/2021 4 AA Gent C - Olsa Brakel A 10 - 2
09/10/2021 5 Olsa Brakel A - Mazenzele Opwijk A 0 - 0
16/10/2021 6 KSV Bredene A - Olsa Brakel A 4 - 1
23/10/2021 7 Olsa Brakel A - Bosdam Beveren A 5 - 5
06/11/2021 8 Wolvertem Merchtem A - Olsa Brakel A 2 - 0
13/11/2021 9 Olsa Brakel A - Svelta Melsele A 0 - 5
20/11/2021 10 Dames VK Egem A - Olsa Brakel A 1 - 2
27/11/2021 11 Olsa Brakel A - Renaissance Mons B 2 - 2
04/12/2021 12 Olsa Brakel A - Eendracht Aalst B 3 - 3
11/12/2021 13 Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 0 - 0
29/01/2022 16 Club Brugge B - Olsa Brakel A 2 - 3
05/02/2022 17 Olsa Brakel A - AA Gent C 1 - 2
12/02/2022 14 KSV Sottegem A - Olsa Brakel A 2 - 4
19/02/2022 18 Mazenzele Opwijk A - Olsa Brakel A 4 - 1
26/02/2022 19 Olsa Brakel A - KSV Bredene A 1 - 4
05/03/2022 20 Bosdam Beveren A - Olsa Brakel A 2 - 3
12/03/2022 15 Olsa Brakel A - ASC Havinnes A 4 - 1
19/03/2022 21 Olsa Brakel A - Wolvertem Merchtem A 1 - 3
26/03/2022 22 Svelta Melsele A - Olsa Brakel A 3 - 2
16/04/2022 23 Olsa Brakel A - Dames VK Egem A 5 - 4
23/04/2022 24 Renaissance Mons B - Olsa Brakel A 1 - 1
30/04/2022 25 Eendracht Aalst B - Olsa Brakel A 0 - 5
07/05/2022 26 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B 1 - 9

Renaissance Mons B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Renaissance Mons B - AA Gent C 0 - 0
04/09/2021 2 KSV Bredene A - Renaissance Mons B 6 - 2
11/09/2021 3 Renaissance Mons B - Wolvertem Merchtem A 2 - 6
02/10/2021 4 Dames VK Egem A - Renaissance Mons B 6 - 1
09/10/2021 5 Renaissance Mons B - Eendracht Aalst B 1 - 4
16/10/2021 6 KSV Sottegem A - Renaissance Mons B 4 - 1
23/10/2021 7 Renaissance Mons B - Club Brugge B 1 - 2
06/11/2021 8 Mazenzele Opwijk A - Renaissance Mons B 7 - 1
13/11/2021 9 Renaissance Mons B - Bosdam Beveren A (ff.) 5 - 0
20/11/2021 10 Svelta Melsele A - Renaissance Mons B 2 - 1
27/11/2021 11 Olsa Brakel A - Renaissance Mons B 2 - 2
04/12/2021 12 Renaissance Mons B - Zulte-Waregem B 1 - 5
11/12/2021 13 ASC Havinnes A - Renaissance Mons B 2 - 0
29/01/2022 16 Wolvertem Merchtem A - Renaissance Mons B 4 - 0
05/02/2022 17 Renaissance Mons B - Dames VK Egem A 3 - 1
12/02/2022 14 AA Gent C - Renaissance Mons B 9 - 2
19/02/2022 18 Eendracht Aalst B - Renaissance Mons B 1 - 2
26/02/2022 19 Renaissance Mons B - KSV Sottegem A 3 - 4
05/03/2022 20 Club Brugge B - Renaissance Mons B 1 - 1
12/03/2022 15 Renaissance Mons B - KSV Bredene A 3 - 2
19/03/2022 21 Renaissance Mons B - Mazenzele Opwijk A 0 - 4
26/03/2022 22 Bosdam Beveren A - Renaissance Mons B 5 - 1
16/04/2022 23 Renaissance Mons B - Svelta Melsele A 0 - 2
23/04/2022 24 Renaissance Mons B - Olsa Brakel A 1 - 1
30/04/2022 25 Zulte-Waregem B - Renaissance Mons B 15 - 0
07/05/2022 26 Renaissance Mons B - ASC Havinnes A 4 - 1

Svelta Melsele A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Svelta Melsele A - KSV Bredene A 1 - 1
04/09/2021 2 Wolvertem Merchtem A - Svelta Melsele A 2 - 2
11/09/2021 3 Svelta Melsele A - Dames VK Egem A 3 - 0
02/10/2021 4 Eendracht Aalst B - Svelta Melsele A 4 - 0
09/10/2021 5 Svelta Melsele A - KSV Sottegem A 3 - 1
16/10/2021 6 Club Brugge B - Svelta Melsele A 4 - 5
23/10/2021 7 Svelta Melsele A - Mazenzele Opwijk A 4 - 4
06/11/2021 8 Bosdam Beveren A - Svelta Melsele A 1 - 1
13/11/2021 9 Olsa Brakel A - Svelta Melsele A 0 - 5
20/11/2021 10 Svelta Melsele A - Renaissance Mons B 2 - 1
27/11/2021 11 Zulte-Waregem B - Svelta Melsele A 4 - 0
04/12/2021 12 Svelta Melsele A - ASC Havinnes A 5 - 2
11/12/2021 13 AA Gent C - Svelta Melsele A 3 - 0
29/01/2022 16 Dames VK Egem A - Svelta Melsele A 0 - 0
05/02/2022 17 Svelta Melsele A - Eendracht Aalst B 4 - 0
12/02/2022 14 KSV Bredene A - Svelta Melsele A 1 - 3
19/02/2022 18 KSV Sottegem A - Svelta Melsele A 1 - 1
26/02/2022 19 Svelta Melsele A - Club Brugge B 2 - 2
05/03/2022 20 Mazenzele Opwijk A - Svelta Melsele A 2 - 1
12/03/2022 15 Svelta Melsele A - Wolvertem Merchtem A 0 - 0
19/03/2022 21 Svelta Melsele A - Bosdam Beveren A 2 - 3
26/03/2022 22 Svelta Melsele A - Olsa Brakel A 3 - 2
16/04/2022 23 Renaissance Mons B - Svelta Melsele A 0 - 2
23/04/2022 24 Svelta Melsele A - Zulte-Waregem B 6 - 2
30/04/2022 25 ASC Havinnes A - Svelta Melsele A 1 - 4
07/05/2022 26 Svelta Melsele A - AA Gent C 5 - 0

Wolvertem Merchtem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Bosdam Beveren A - Wolvertem Merchtem A 5 - 5
04/09/2021 2 Wolvertem Merchtem A - Svelta Melsele A 2 - 2
11/09/2021 3 Renaissance Mons B - Wolvertem Merchtem A 2 - 6
02/10/2021 4 Wolvertem Merchtem A - Zulte-Waregem B 1 - 4
09/10/2021 5 ASC Havinnes A - Wolvertem Merchtem A 0 - 6
16/10/2021 6 Wolvertem Merchtem A - AA Gent C 3 - 4
23/10/2021 7 KSV Bredene A - Wolvertem Merchtem A 2 - 3
06/11/2021 8 Wolvertem Merchtem A - Olsa Brakel A 2 - 0
13/11/2021 9 Wolvertem Merchtem A - Dames VK Egem A 1 - 1
20/11/2021 10 Eendracht Aalst B (ff.) - Wolvertem Merchtem A 0 - 5
27/11/2021 11 Wolvertem Merchtem A - KSV Sottegem A 4 - 1
04/12/2021 12 Club Brugge B - Wolvertem Merchtem A 1 - 1
11/12/2021 13 Wolvertem Merchtem A - Mazenzele Opwijk A 7 - 1
29/01/2022 16 Wolvertem Merchtem A - Renaissance Mons B 4 - 0
05/02/2022 17 Zulte-Waregem B - Wolvertem Merchtem A 1 - 2
12/02/2022 14 Wolvertem Merchtem A - Bosdam Beveren A 1 - 3
19/02/2022 18 Wolvertem Merchtem A - ASC Havinnes A 3 - 1
26/02/2022 19 AA Gent C - Wolvertem Merchtem A 6 - 1
05/03/2022 20 Wolvertem Merchtem A - KSV Bredene A 10 - 1
12/03/2022 15 Svelta Melsele A - Wolvertem Merchtem A 0 - 0
19/03/2022 21 Olsa Brakel A - Wolvertem Merchtem A 1 - 3
26/03/2022 22 Dames VK Egem A - Wolvertem Merchtem A 2 - 1
16/04/2022 23 Wolvertem Merchtem A - Eendracht Aalst B 2 - 1
23/04/2022 24 KSV Sottegem A - Wolvertem Merchtem A 2 - 2
30/04/2022 25 Wolvertem Merchtem A - Club Brugge B 7 - 0
07/05/2022 26 Mazenzele Opwijk A - Wolvertem Merchtem A 3 - 0

Zulte-Waregem B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2021 1 Zulte-Waregem B - ASC Havinnes A 7 - 1
04/09/2021 2 AA Gent C - Zulte-Waregem B 1 - 7
11/09/2021 3 Zulte-Waregem B - KSV Bredene A 22/09   Speeldag 
22/09/2021 3 Zulte-Waregem B - KSV Bredene A 4 - 0
02/10/2021 4 Wolvertem Merchtem A - Zulte-Waregem B 1 - 4
09/10/2021 5 Zulte-Waregem B - Dames VK Egem A 6 - 0
16/10/2021 6 Eendracht Aalst B - Zulte-Waregem B 0 - 1
23/10/2021 7 Zulte-Waregem B - KSV Sottegem A 0 - 0
06/11/2021 8 Club Brugge B - Zulte-Waregem B 18/12   Speeldag 
13/11/2021 9 Zulte-Waregem B - Mazenzele Opwijk A 2 - 0
20/11/2021 10 Bosdam Beveren A - Zulte-Waregem B 2 - 8
27/11/2021 11 Zulte-Waregem B - Svelta Melsele A 4 - 0
04/12/2021 12 Renaissance Mons B - Zulte-Waregem B 1 - 5
11/12/2021 13 Zulte-Waregem B - Olsa Brakel A 0 - 0
18/12/2021 8 Club Brugge B - Zulte-Waregem B 1 - 1
29/01/2022 16 KSV Bredene A - Zulte-Waregem B 4 - 6
05/02/2022 17 Zulte-Waregem B - Wolvertem Merchtem A 1 - 2
12/02/2022 14 ASC Havinnes A - Zulte-Waregem B 2 - 5
19/02/2022 18 Dames VK Egem A - Zulte-Waregem B 1 - 1
26/02/2022 19 Zulte-Waregem B - Eendracht Aalst B 5 - 1
05/03/2022 20 KSV Sottegem A - Zulte-Waregem B 2 - 6
12/03/2022 15 Zulte-Waregem B - AA Gent C 2 - 2
19/03/2022 21 Zulte-Waregem B - Club Brugge B 2 - 3
26/03/2022 22 Mazenzele Opwijk A - Zulte-Waregem B 2 - 2
16/04/2022 23 Zulte-Waregem B - Bosdam Beveren A 12 - 0
23/04/2022 24 Svelta Melsele A - Zulte-Waregem B 6 - 2
30/04/2022 25 Zulte-Waregem B - Renaissance Mons B 15 - 0
07/05/2022 26 Olsa Brakel A - Zulte-Waregem B 1 - 9

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Scooore Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F


PROMOTIE-DEGRADATIE - 2e NATIONALE A - VROUWEN

* Promotie.
- Op het einde van het seizoen stijgt de eerst gerangschikte ploeg van elk van de twee reeksen naar de 1e nationale vrouwenafdeling.
- Op het einde van het seizoen worden, indien nodig, testwedstrijden heen en terug gespeeld tussen de best geklasseerde ploegen van elke reeks om de eventueel bijkomende stijger(s) aan te duiden.

* Degradatie.
a) de 10e, 11e, 12e, 13e en 14e gerangschikte ploegen van elke reeks dalen naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij het bepaalde in bondsartikel V1583.33 (zie punt d).
b) de vrijgekomen plaatsen worden ingevuld door de ploegen van de 1e provinciale afdelingen, gekwalificeerd om te stijgen.
c) vermindert het aantal ploegen in de Super League Vrouwenvoetbal dan zijn er extra daler(s) naar de provinciale vrouwenafdelingen, tenzij het bepaalde in bondsartikel V1583.33 (zie punt d).
d) ingeval er door het verdwijnen van ploegen plaatsen vrijkomen in 2e nationale afdeling of indien niet alle provincies een stijger voorstellen, worden er voor het behoud indien nodig testwedstrijden heen en terug gespeeld tussen de ploegen van de beide reeksen van 2e nationale afdeling die op dezelfde plaats geŽindigd zijn.

** Bijkomende informatie - Bondsartikel V1586 - De provinciale vrouwenkampioenschappen.
1. De provincies organiseren zelf, rekening houdend met het aantal ingeschreven ploegen, een kampioenschap van 1e, 2e, 3e en 4e provinciale afdeling, in functie van het aantal provinciale senioresploegen.
2. De kampioenen van 1e provinciale afdeling stijgen naar 2e nationale afdeling, behalve indien deze om een andere, door het bondsreglement voorziene reden, niet mag of niet wil promoveren.
3. Clubs die de promotie wensen te weigeren moeten, op straf van boete te bepalen door het Provinciaal Comitť, uiterlijk 14 kalenderdagen na het beŽindigen van het kampioenschap, of na kennisgeving door het Provinciaal Comitť, dit per aangetekend schrijven of via E-Kickoff aan het Provinciaal Comitť melden.
4. In dat geval stijgt de eerstvolgende gerangschikte tot en met de derde (die gerechtigd is om te stijgen) in de betrokken 1e provinciale afdeling, .
5. Is ook de derde in de rangschikking niet gerechtigd om te stijgen, dan is er een daler minder in 2e nationale afdeling.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).