Alle Actuele Klassementen
Update: 14/06/2022 om 08:15u
Archief Seizoen 2021-2022 Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: 14/06/2022 om 08:15u
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2021-2022 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2021-2022. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2020-2021 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen
Beker van Antwerpen Vrouwen Pro League 1A, 1B en U21 Nationale Vrouwenreeksen


1e Provinciale

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Wezel Sport A (1) 30 23 3 4 86 31 73
2 ASV Geel (2) 30 23 1 6 74 21 72
3 Berg en Dal VV 30 21 3 6 86 24 69
4 KFC Kontich A 30 18 4 8 79 39 62
5 KVV Ternesse A 30 18 7 5 75 48 59
6 KBSK Retie 30 14 10 6 51 45 48
7 KFC Ranst A 30 10 11 9 48 46 39
8 KFC Antonia A 30 10 14 6 50 53 36
9 OG Vorselaar 30 8 12 10 40 59 34
10 KFCE Zoersel 30 8 12 10 44 70 34
11 Vosselaar VV 30 8 14 8 45 56 32
12 SK Rapid Leest 30 7 19 4 39 72 25
13 K Kalmthout SK 30 6 18 6 47 67 24
14 KFC Bevel 30 6 18 6 39 64 24
15 FC Oppuurs 30 7 21 2 50 84 23
16 KSV Bornem 30 4 24 2 34 108 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport A (1) 10 8 1 1 31 10 25
2 ASV Geel (2) 10 8 0 2 25 4 25
3 Berg en Dal VV 10 7 2 1 31 11 22
4 KVV Ternesse A 10 7 3 0 28 17 21
5 KFC Kontich A 10 5 1 4 27 13 19
6 KFC Ranst A 10 5 3 2 23 15 17
7 K Kalmthout SK 10 4 3 3 23 18 15
8 KBSK Retie 10 4 3 3 12 9 15
9 KFC Antonia A 10 4 4 2 21 15 14
10 KFCE Zoersel 10 2 3 5 13 16 11
11 OG Vorselaar 10 2 4 4 11 18 10
12 KFC Bevel 10 2 6 2 13 20 8
13 Vosselaar VV 10 2 6 2 10 22 8
14 SK Rapid Leest 10 2 7 1 11 28 7
15 FC Oppuurs 10 1 7 2 12 28 5
16 KSV Bornem 10 0 10 0 5 52 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ASV Geel 10 9 0 1 28 7 27
2 Berg en Dal VV 10 8 1 1 29 4 25
3 Wezel Sport A (1) 10 7 1 2 21 8 23
4 KBSK Retie 10 7 3 0 20 15 21
5 KFC Kontich A 10 6 1 3 29 11 21
6 KVV Ternesse A 10 6 2 2 27 14 20
7 KFCE Zoersel 10 4 3 3 19 24 15
8 KFC Ranst A 10 3 5 2 11 13 11
9 SK Rapid Leest 10 3 5 2 14 20 11
10 OG Vorselaar 10 3 6 1 10 20 10
11 Vosselaar VV 10 2 4 4 16 18 10
12 FC Oppuurs 10 3 7 0 18 29 9
13 KFC Antonia A 10 2 5 3 11 18 9
14 K Kalmthout SK 10 1 8 1 14 32 4
15 KSV Bornem 10 1 8 1 9 29 4
16 KFC Bevel 10 0 6 4 7 21 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport A 10 8 1 1 34 13 25
2 KFC Kontich A 10 7 2 1 23 15 22
3 Berg en Dal VV 10 6 0 4 26 9 22
4 ASV Geel 10 6 1 3 21 10 20
5 KVV Ternesse A 10 5 2 3 20 17 18
6 Vosselaar VV 10 4 4 2 19 16 14
7 OG Vorselaar 10 3 2 5 19 21 14
8 KFC Antonia A 10 4 5 1 18 20 13
9 KFC Bevel 10 4 6 0 19 23 12
10 KBSK Retie 10 3 4 3 19 21 12
11 KFC Ranst A 10 2 3 5 14 18 11
12 KSV Bornem 10 3 6 1 20 27 10
13 FC Oppuurs 10 3 7 0 20 27 9
14 KFCE Zoersel 10 2 6 2 12 30 8
15 SK Rapid Leest 10 2 7 1 14 24 7
16 K Kalmthout SK 10 1 7 2 10 17 5


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FCS Mariekerke-Branst 30 19 4 7 69 28 64
2 's Gravenwezel-Schilde A 30 18 4 8 58 16 62
3 KV Bonheiden (1) 30 16 8 6 64 47 54
4 KFC Sint Job A 30 16 10 4 75 54 52
5 VC Mortsel OG A 30 14 7 9 57 48 51
6 KFC Brasschaat 30 14 9 7 73 52 49
7 Sporting Tisselt (2) 30 13 9 8 72 50 47
8 KVC Wilrijk A 30 12 7 11 54 41 47
9 TOR Deurne Pirates A 30 13 12 5 55 57 44
10 Groen Rood Katelijne 30 12 10 8 50 54 44
11 Verbr. Zwijndrecht A 30 11 14 5 41 61 38
12 RVC Hoboken A 30 10 12 8 55 50 38
13 Ekeren FC 30 9 16 5 43 61 32
14 Zandvliet Sport A 30 6 18 6 44 65 24
15 KFC Walem 30 7 21 2 30 59 23
16 KVV Duffel 30 0 29 1 7 104 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FCS Mariekerke-Branst 10 9 1 0 27 7 27
2 RVC Hoboken A 10 6 2 2 24 11 20
3 's Gravenwezel-Schilde A 10 6 2 2 19 8 20
4 TOR Deurne Pirates A 10 6 3 1 23 18 19
5 KFC Sint Job A 10 6 4 0 24 19 18
6 KFC Brasschaat 10 5 4 1 27 22 16
7 Zandvliet Sport A 10 5 4 1 23 19 16
8 VC Mortsel OG A 10 4 2 4 17 13 16
9 KV Bonheiden (1) 10 4 3 3 14 15 15
10 KVC Wilrijk A 10 3 4 3 13 18 12
11 Ekeren FC 10 3 5 2 15 20 11
12 Sporting Tisselt (2) 10 2 4 4 19 21 10
13 KFC Walem 10 3 7 0 12 21 9
14 Groen Rood Katelijne 10 2 5 3 15 25 9
15 Verbr. Zwijndrecht A 10 2 7 1 15 23 7
16 KVV Duffel 10 0 9 1 3 30 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Tisselt 10 7 1 2 29 7 23
2 KFC Sint Job A 10 6 1 3 28 10 21
3 KFC Brasschaat 10 6 1 3 27 11 21
4 's Gravenwezel-Schilde A 10 6 1 3 17 3 21
5 KVC Wilrijk A 10 6 2 2 22 11 20
6 Groen Rood Katelijne 10 6 2 2 18 11 20
7 Verbr. Zwijndrecht A 10 5 2 3 13 18 18
8 FCS Mariekerke-Branst 10 4 1 5 18 11 17
9 KV Bonheiden (1) 10 5 4 1 17 18 16
10 VC Mortsel OG A 10 3 3 4 16 19 13
11 TOR Deurne Pirates A 10 3 7 0 15 24 9
12 KFC Walem 10 3 7 0 10 19 9
13 Ekeren FC 10 2 6 2 11 22 8
14 RVC Hoboken A 10 1 6 3 10 18 6
15 Zandvliet Sport A 10 0 9 1 9 23 1
16 KVV Duffel 10 0 10 0 1 36 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KV Bonheiden 10 7 1 2 33 14 23
2 VC Mortsel OG A 10 7 2 1 24 16 22
3 's Gravenwezel-Schilde A 10 6 1 3 22 5 21
4 FCS Mariekerke-Branst 10 6 2 2 24 10 20
5 TOR Deurne Pirates A 10 4 2 4 17 15 16
6 Groen Rood Katelijne 10 4 3 3 17 18 15
7 KVC Wilrijk A 10 3 1 6 19 12 15
8 Sporting Tisselt 10 4 4 2 24 22 14
9 KFC Sint Job A 10 4 5 1 23 25 13
10 Ekeren FC 10 4 5 1 17 19 13
11 Verbr. Zwijndrecht A 10 4 5 1 13 20 13
12 RVC Hoboken A 10 3 4 3 21 21 12
13 KFC Brasschaat 10 3 4 3 19 19 12
14 Zandvliet Sport A 10 1 5 4 12 23 7
15 KFC Walem 10 1 7 2 8 19 5
16 KVV Duffel 10 0 10 0 3 38 0


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Herselt A (1) (2) 28 17 5 6 57 29 57
2 KSK Weelde 28 17 6 5 65 26 56
3 Lentezon Beerse A 28 14 10 4 62 51 46
4 Loenhout SK 28 14 10 4 44 44 46
5 K Merksplas SK 28 13 8 7 40 27 46
6 RFC Zwaneven 28 14 11 3 52 53 45
7 Zwaluwen Olmen 28 13 11 4 45 49 43
8 KFC Broechem 28 12 11 5 54 52 41
9 KSAV Sint-Dimpna A 28 11 11 6 42 31 39
10 K Zandhovense SK 28 11 11 6 46 41 39
11 VC Herentals 28 9 12 7 42 51 34
12 KFC Arendonk Sport 28 8 10 10 43 55 34
13 KFC Wuustwezel 28 8 17 3 40 54 27
14 K Minderhout VV 28 5 19 4 30 62 19
15 Verbroedering Balen 28 5 19 4 32 69 19

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Weelde 10 7 1 2 29 8 23
2 KFC Herselt A (1) (2) 10 5 2 3 17 8 18
3 KFC Arendonk Sport 10 5 2 3 19 18 18
4 Loenhout SK 9 5 2 2 14 8 17
5 RFC Zwaneven 9 5 3 1 19 16 16
6 Zwaluwen Olmen 10 4 3 3 14 14 15
7 K Merksplas SK 9 4 3 2 12 9 14
8 KSAV Sint-Dimpna A 9 4 4 1 10 8 13
9 KFC Broechem 9 4 4 1 12 12 13
10 Lentezon Beerse A 9 4 4 1 13 18 13
11 K Zandhovense SK 9 3 3 3 12 11 12
12 Verbroedering Balen 10 2 7 1 12 23 7
13 K Minderhout VV 9 2 7 0 10 23 6
14 VC Herentals 9 1 5 3 5 14 6
15 KFC Wuustwezel 9 1 6 2 8 16 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Herselt A (co.) (1) 9 5 1 3 22 9 18
2 KFC Broechem 10 6 2 2 25 14 20
3 KSAV Sint-Dimpna A 9 5 1 3 18 8 18
4 K Zandhovense SK 9 5 2 2 15 10 17
5 Loenhout SK 10 5 4 1 14 13 16
6 KSK Weelde 9 4 2 3 18 8 15
7 K Merksplas SK 9 4 2 3 11 8 15
8 Zwaluwen Olmen 9 4 4 1 15 18 13
9 Lentezon Beerse A 10 4 5 1 18 22 13
10 KFC Wuustwezel 10 4 6 0 15 20 12
11 RFC Zwaneven 10 3 5 2 13 12 11
12 KFC Arendonk Sport 9 2 5 2 12 19 8
13 VC Herentals 9 2 5 2 14 22 8
14 Verbroedering Balen 9 2 6 1 8 25 7
15 K Minderhout VV 9 1 6 2 9 19 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Herselt A 9 7 2 0 18 12 21
2 Lentezon Beerse A 9 6 1 2 31 11 20
3 VC Herentals 10 6 2 2 23 15 20
4 KSK Weelde 9 6 3 0 18 10 18
5 RFC Zwaneven 9 6 3 0 20 25 18
6 K Merksplas SK 10 5 3 2 17 10 17
7 Zwaluwen Olmen 9 5 4 0 16 17 15
8 Loenhout SK 9 4 4 1 16 23 13
9 KFC Wuustwezel 9 3 5 1 17 18 10
10 K Zandhovense SK 10 3 6 1 19 20 10
11 KFC Broechem 9 2 5 2 17 26 8
12 KFC Arendonk Sport 9 1 3 5 12 18 8
13 KSAV Sint-Dimpna A 10 2 6 2 14 15 8
14 K Minderhout VV 10 2 6 2 11 20 8
15 Verbroedering Balen 9 1 6 2 12 21 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 White Star Schorvoort (1)(2) 30 22 2 6 78 29 72
2 KVC Lille United B 30 18 9 3 71 48 57
3 K Achterbroek VV 30 15 5 10 67 41 55
4 KFC Beekhoek Sport 30 14 7 9 70 51 51
5 K Nieuwmoer FC 30 13 11 6 59 49 45
6 KFC Flandria 30 12 9 9 43 44 45
7 KFC Meer 30 13 12 5 54 49 44
8 FC De Kempen B 30 12 14 4 54 58 40
9 KSK Kasterlee 30 9 9 12 39 44 39
10 Excelsior Essen 30 9 12 9 42 50 36
11 KFC Poppel 30 8 10 12 52 50 36
12 KVNA Wortel 30 9 13 8 58 60 35
13 K Gooreind VV 30 9 16 5 53 73 32
14 KVV Dosko 30 9 16 5 34 60 32
15 KSK Oosthoven 30 9 17 4 44 55 31
16 FC Sint Jozef 30 2 21 7 29 86 13

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort (1)(2) 10 6 2 2 23 11 20
2 K Achterbroek VV 10 5 0 5 22 10 20
3 KVC Lille United B 10 6 3 1 28 16 19
4 KSK Kasterlee 10 4 1 5 11 10 17
5 K Nieuwmoer FC 10 5 4 1 16 19 16
6 KFC Beekhoek Sport 10 4 2 4 22 14 16
7 KVNA Wortel 10 4 3 3 24 18 15
8 Excelsior Essen 10 4 5 1 12 12 13
9 K Gooreind VV 10 4 5 1 15 22 13
10 KVV Dosko 10 4 5 1 11 20 13
11 KFC Poppel 10 3 4 3 15 16 12
12 FC De Kempen B 10 3 4 3 13 15 12
13 KFC Flandria 10 2 2 6 12 15 12
14 KFC Meer 10 3 5 2 16 16 11
15 KSK Oosthoven 10 3 7 0 8 17 9
16 FC Sint Jozef 10 0 8 2 10 27 2


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort (1) 10 7 0 3 22 9 24
2 KVC Lille United B 10 7 3 0 22 15 21
3 KFC Meer 10 5 2 3 16 15 18
4 K Nieuwmoer FC 10 5 3 2 23 10 17
5 KFC Flandria 10 5 5 0 18 18 15
6 KSK Oosthoven 10 4 3 3 22 16 15
7 KFC Beekhoek Sport 10 4 3 3 21 17 15
8 K Achterbroek VV 10 4 3 3 18 16 15
9 KSK Kasterlee 10 3 2 5 17 11 14
10 FC De Kempen B 10 4 5 1 18 18 13
11 KVV Dosko 10 3 4 3 11 15 12
12 KFC Poppel 10 2 2 6 14 14 12
13 Excelsior Essen 10 2 3 5 11 12 11
14 K Gooreind VV 10 1 6 3 13 26 6
15 KVNA Wortel 10 1 7 2 12 25 5
16 FC Sint Jozef 10 1 7 2 9 30 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort 10 9 0 1 33 9 28
2 K Achterbroek VV 10 6 2 2 27 15 20
3 KFC Beekhoek Sport 10 6 2 2 27 20 20
4 KFC Flandria 10 5 2 3 13 11 18
5 KVC Lille United B 10 5 3 2 21 17 17
6 KFC Meer 10 5 5 0 22 18 15
7 FC De Kempen B 10 5 5 0 23 25 15
8 KVNA Wortel 10 4 3 3 22 17 15
9 K Gooreind VV 10 4 5 1 25 25 13
10 KFC Poppel 10 3 4 3 23 20 12
11 K Nieuwmoer FC 10 3 4 3 20 20 12
12 Excelsior Essen 10 3 4 3 19 26 12
13 KSK Kasterlee 10 2 6 2 11 23 8
14 KSK Oosthoven 10 2 7 1 14 22 7
15 KVV Dosko 10 2 7 1 12 25 7
16 FC Sint Jozef 10 1 6 3 10 29 6


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Mariaburg A (2) 30 19 7 4 75 44 61
2 KFC Lint A 30 19 10 1 78 64 58
3 VC Wijnegem A 30 16 8 6 78 51 54
4 Willebroekse SV (1) 30 16 8 6 77 53 54
5 K Berchem Sport B 30 15 8 7 63 44 52
6 SV Aartselaar A 30 13 10 7 62 43 46
7 KFCV Wintam 30 14 13 3 63 49 45
8 Schelle Sport A 30 13 11 6 55 50 45
9 TOR Deurne Pirates B 30 12 15 3 61 68 39
10 FC Turk Sport Antwerpen 30 11 15 4 68 83 37
11 KFC Berendrecht 30 11 16 3 43 68 36
12 FC Oxford Hemiksem A 30 11 17 2 50 73 35
13 KFC St-M. Halle 30 9 14 7 54 62 34
14 Sporting Burcht FC 30 10 17 3 48 68 33
15 VVH Lippelo 30 9 18 3 44 72 30
16 KFC Kontich B 30 7 18 5 57 84 26

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Lint A 10 7 2 1 27 16 22
2 VC Wijnegem A 10 7 3 0 30 14 21
3 Excelsior Mariaburg A (2) 10 7 3 0 18 13 21
4 Schelle Sport A 10 6 4 0 17 17 18
5 TOR Deurne Pirates B 10 5 3 2 20 20 17
6 K Berchem Sport B 10 5 3 2 12 12 17
7 Willebroekse SV (1) 10 5 4 1 26 21 16
8 KFC St-M. Halle 10 4 3 3 19 14 15
9 SV Aartselaar A 10 4 3 3 17 12 15
10 KFC Kontich B 10 4 4 2 26 24 14
11 FC Turk Sport Antwerpen 10 3 6 1 25 31 10
12 Sporting Burcht FC 10 3 6 1 12 18 10
13 KFC Berendrecht 10 3 6 1 8 19 10
14 FC Oxford Hemiksem A 10 3 6 1 8 20 10
15 KFCV Wintam 10 2 7 1 14 17 7
16 VVH Lippelo 10 2 7 1 12 23 7


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Excelsior Mariaburg A 10 7 1 2 28 10 23
2 FC Oxford Hemiksem A 10 7 2 1 21 10 22
3 K Berchem Sport B 10 5 3 2 23 15 17
4 Sporting Burcht FC 10 5 3 2 18 11 17
5 VC Wijnegem A 10 5 3 2 22 18 17
6 KFCV Wintam 10 5 4 1 22 17 16
7 Willebroekse SV (1) 10 4 2 4 22 16 16
8 KFC Lint A 10 5 5 0 23 23 15
9 Schelle Sport A 10 4 3 3 17 18 15
10 KFC Berendrecht 10 4 5 1 15 22 13
11 SV Aartselaar A 10 3 3 4 21 14 13
12 TOR Deurne Pirates B 10 4 6 0 21 22 12
13 FC Turk Sport Antwerpen 10 3 6 1 15 30 10
14 VVH Lippelo 10 3 7 0 11 27 9
15 KFC St-M. Halle 10 2 7 1 13 25 7
16 KFC Kontich B 10 1 7 2 14 28 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 7 2 1 29 16 22
2 KFCV Wintam 10 7 2 1 27 15 22
3 KFC Lint A 10 7 3 0 28 25 21
4 SV Aartselaar A 10 6 4 0 24 17 18
5 K Berchem Sport B 10 5 2 3 28 17 18
6 Excelsior Mariaburg A 10 5 3 2 29 21 17
7 FC Turk Sport Antwerpen 10 5 3 2 28 22 17
8 VC Wijnegem A 10 4 2 4 26 19 16
9 VVH Lippelo 10 4 4 2 21 22 14
10 KFC Berendrecht 10 4 5 1 20 27 13
11 Schelle Sport A 10 3 4 3 21 15 12
12 KFC St-M. Halle 10 3 4 3 22 23 12
13 TOR Deurne Pirates B 10 3 6 1 20 26 10
14 KFC Kontich B 10 2 7 1 17 32 7
15 Sporting Burcht FC 10 2 8 0 18 39 6
16 FC Oxford Hemiksem A 10 1 9 0 21 43 3


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt Larum 30 23 2 5 75 23 74
2 KV Hooikt A (1) 30 17 5 8 76 36 59
3 KFCM Hallaar (2) 30 18 8 4 57 30 58
4 KSV Schriek 30 15 5 10 57 29 55
5 KSK Wavria A 30 15 5 10 47 31 55
6 Blauwvoet Oevel 30 17 10 3 61 38 54
7 KVV Noordstar 30 16 10 4 65 57 52
8 KFC Linda Olen 30 14 8 8 61 46 50
9 KFC Katelijne A 30 13 13 4 71 51 43
10 KFC Putte A 30 10 14 6 48 53 36
11 Excelsior Bouwel 30 9 14 7 44 58 34
12 Excelsior Vorst 30 9 19 2 51 87 29
13 BO Beerzel 30 8 17 5 47 68 29
14 VV Laakdal 30 6 22 2 36 94 20
15 FC Netezonen 30 3 19 8 24 57 17
16 KVV Rauw Sport 30 2 24 4 34 96 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Punt Larum 10 9 0 1 25 6 28
2 KSV Schriek 10 7 0 3 24 6 24
3 KFC Katelijne A 10 6 3 1 23 19 19
4 KSK Wavria A 10 5 1 4 17 12 19
5 KV Hooikt A (1) 10 5 2 3 26 13 18
6 KVV Noordstar 10 5 3 2 18 15 17
7 Blauwvoet Oevel 10 5 4 1 21 12 16
8 KFC Linda Olen 10 4 2 4 25 17 16
9 BO Beerzel 10 4 4 2 19 18 14
10 Excelsior Bouwel 10 4 4 2 16 17 14
11 KFCM Hallaar (2) 10 4 5 1 13 12 13
12 Excelsior Vorst 10 3 6 1 16 31 10
13 VV Laakdal 10 2 7 1 12 32 7
14 KFC Putte A 10 1 7 2 9 19 5
15 FC Netezonen 10 1 8 1 7 21 4
16 KVV Rauw Sport 10 0 9 1 8 29 1


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFCM Hallaar 10 8 2 0 26 11 24
2 FC Punt Larum 10 7 1 2 24 11 23
3 KFC Linda Olen 10 6 1 3 20 11 21
4 Blauwvoet Oevel 10 5 3 2 16 11 17
5 KFC Putte A 10 5 4 1 18 17 16
6 KV Hooikt A (1) 10 4 2 4 21 11 16
7 Excelsior Vorst 10 5 5 0 19 20 15
8 KSV Schriek 10 4 3 3 14 10 15
9 KSK Wavria A 10 4 3 3 11 9 15
10 KVV Noordstar 10 4 5 1 17 26 13
11 Excelsior Bouwel 10 3 3 4 14 17 13
12 KFC Katelijne A 10 4 6 0 27 18 12
13 VV Laakdal 10 3 7 0 13 30 9
14 FC Netezonen 10 1 5 4 7 17 7
15 KVV Rauw Sport 10 1 7 2 10 22 5
16 BO Beerzel 10 1 8 1 11 27 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KV Hooikt A 10 8 1 1 29 12 25
2 FC Punt Larum 10 7 1 2 26 6 23
3 KVV Noordstar 10 7 2 1 30 16 22
4 Blauwvoet Oevel 10 7 3 0 24 15 21
5 KFCM Hallaar 10 6 1 3 18 7 21
6 KSK Wavria A 10 6 1 3 19 10 21
7 KSV Schriek 10 4 2 4 19 13 16
8 KFC Putte A 10 4 3 3 21 17 15
9 KFC Linda Olen 10 4 5 1 16 18 13
10 KFC Katelijne A 10 3 4 3 21 14 12
11 BO Beerzel 10 3 5 2 17 23 11
12 Excelsior Bouwel 10 2 7 1 14 24 7
13 FC Netezonen 10 1 6 3 10 19 6
14 Excelsior Vorst 10 1 8 1 16 36 4
15 VV Laakdal 10 1 8 1 11 32 4
16 KVV Rauw Sport 10 1 8 1 16 45 4


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Oostmalle (1) 26 22 3 1 92 38 67
2 KFC Sint-Lenaarts B 26 15 8 3 71 45 48
3 K Meerle FC 26 14 8 4 74 56 46
4 K Brecht SK 26 11 8 7 51 35 40
5 Putte SK 26 11 9 6 51 59 39
6 KFC Sint-Job B 26 10 7 9 72 51 39
7 SV Noorse 26 11 12 3 57 58 36
8 K Heibos SV 26 9 9 8 55 59 35
9 KSV Wildert 26 9 10 7 56 55 34
10 KV Westmalle 26 10 13 3 41 61 33
11 Horendonk FC 26 9 11 6 58 58 33
12 Lentezon Beerse B 26 7 12 7 43 60 28
13 Vlimmeren Sport 26 6 16 4 43 69 22
14 KFC Olympic Essen 26 2 20 4 12 72 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Oostmalle (1) 13 13 0 0 46 19 39
2 KFC Sint-Lenaarts B 13 9 4 0 40 24 27
3 K Heibos SV 13 7 2 4 34 24 25
4 K Meerle FC 13 6 4 3 39 30 21
5 Putte SK 13 6 5 2 28 27 20
6 Vlimmeren Sport 13 5 6 2 27 31 17
7 SV Noorse 13 5 6 2 25 30 17
8 KV Westmalle 13 5 7 1 22 29 16
9 KFC Sint-Job B 13 4 5 4 26 27 16
10 KSV Wildert 13 4 6 3 26 27 15
11 Horendonk FC 13 4 6 3 26 28 15
12 K Brecht SK 13 4 7 2 16 21 14
13 Lentezon Beerse B 13 2 6 5 22 31 11
14 KFC Olympic Essen 13 1 11 1 6 35 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Oostmalle 13 9 3 1 46 19 28
2 K Brecht SK 13 7 1 5 35 14 26
3 K Meerle FC 13 8 4 1 35 26 25
4 KFC Sint-Job B 13 6 2 5 46 24 23
5 KFC Sint-Lenaarts B 13 6 4 3 31 21 21
6 SV Noorse 13 6 6 1 32 28 19
7 KSV Wildert 13 5 4 4 30 28 19
8 Putte SK 13 5 4 4 23 32 19
9 Horendonk FC 13 5 5 3 32 30 18
10 Lentezon Beerse B 13 5 6 2 21 29 17
11 KV Westmalle 13 5 6 2 19 32 17
12 K Heibos SV 13 2 7 4 21 35 10
13 KFC Olympic Essen 13 1 9 3 6 37 6
14 Vlimmeren Sport 13 1 10 2 16 38 5


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem (1) 28 28 0 0 154 20 84
2 KSK Oelegem 28 22 5 1 136 43 67
3 FC Alberta Schilde 28 21 4 3 86 36 66
4 KSK Ekeren Donk 28 21 5 2 91 30 65
5 KVV Ternesse B 28 17 9 2 80 45 53
6 FC Antwerpen Noord 28 14 11 3 96 80 45
7 's Gravenwezel-Schilde B 28 13 11 4 60 66 43
8 KFC Antonia B 28 11 13 4 52 67 37
9 Excelsior Mariaburg B 28 11 16 1 50 76 34
10 KFC Ranst B 28 10 17 1 49 90 31
11 KFC Schoten SK 28 7 16 5 58 82 26
12 City Pirates Antwerpen B 28 7 19 2 55 98 23
13 Tubantia Borgerhout 28 5 20 3 45 106 18
14 Zandvliet Sport B 28 5 21 2 24 87 17
15 K Wijnegem VC B 28 1 26 1 19 129 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem (1) 14 14 0 0 92 7 42
2 KSK Oelegem 14 12 1 1 67 19 37
3 FC Alberta Schilde 14 11 2 1 49 18 34
4 KSK Ekeren Donk 14 9 4 1 47 21 28
5 KVV Ternesse B 14 8 4 2 36 30 26
6 KFC Antonia B 14 7 5 2 30 30 23
7 FC Antwerpen Noord 14 6 6 2 53 48 20
8 's Gravenwezel-Schilde B 14 6 6 2 34 36 20
9 KFC Schoten SK 14 4 6 4 30 37 16
10 Excelsior Mariaburg B 14 5 9 0 25 44 15
11 City Pirates Antwerpen B 14 4 9 1 24 41 13
12 KFC Ranst B 14 4 9 1 21 46 13
13 Tubantia Borgerhout 14 3 10 1 23 56 10
14 Zandvliet Sport B 14 2 11 1 9 38 7
15 K Wijnegem VC B 14 0 13 1 8 77 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Merksem 14 14 0 0 62 13 42
2 KSK Ekeren Donk 14 12 1 1 44 9 37
3 FC Alberta Schilde 14 10 2 2 37 18 32
4 KSK Oelegem 14 10 4 0 69 24 30
5 KVV Ternesse B 14 9 5 0 44 15 27
6 FC Antwerpen Noord 14 8 5 1 43 32 25
7 's Gravenwezel-Schilde B 14 7 5 2 26 30 23
8 Excelsior Mariaburg B 14 6 7 1 25 32 19
9 KFC Ranst B 14 6 8 0 28 44 18
10 KFC Antonia B 14 4 8 2 22 37 14
11 KFC Schoten SK 14 3 10 1 28 45 10
12 City Pirates Antwerpen B 14 3 10 1 31 57 10
13 Zandvliet Sport B 14 3 10 1 15 49 10
14 Tubantia Borgerhout 14 2 10 2 22 50 8
15 K Wijnegem VC B 14 1 13 0 11 52 3


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Club Duffel (1)(2) 30 28 1 1 155 23 85
2 K Hove Sport 30 22 4 4 148 33 70
3 Nielse SV 30 22 7 1 122 59 67
4 RVC Hoboken B 30 19 8 3 116 53 60
5 FC Oxaco-Boechout 30 18 7 5 76 51 59
6 K Reet SK 30 18 9 3 98 51 57
7 Los Incas Antwerpen 30 16 13 1 93 83 49
8 KVC Wilrijk B 30 14 13 3 70 69 45
9 VC Mortsel OG B 30 12 13 5 90 83 41
10 K Boechoutse VV 30 12 14 4 60 76 40
11 KFC Lint B 30 8 16 6 65 112 30
12 KSK Rumst 30 7 15 8 45 69 29
13 Verbr. Zwijndrecht B 30 6 18 6 50 89 24
14 KSC Maccabi 30 4 18 8 46 92 20
15 SV Aartselaar B 30 4 24 2 30 124 14
16 FC Oxford Hemiksem B 30 0 30 0 19 216 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Club Duffel (1)(2) 10 9 1 0 53 7 27
2 K Hove Sport 10 8 1 1 46 7 25
3 Los Incas Antwerpen 10 8 2 0 42 25 24
4 RVC Hoboken B 10 7 2 1 43 14 22
5 Nielse SV 10 7 3 0 42 23 21
6 K Reet SK 10 6 3 1 30 17 19
7 FC Oxaco-Boechout 10 6 3 1 22 16 19
8 K Boechoutse VV 10 4 6 0 22 25 12
9 VC Mortsel OG B 10 3 4 3 34 26 12
10 KFC Lint B 10 3 4 3 25 30 12
11 KVC Wilrijk B 10 3 7 0 19 29 9
12 Verbr. Zwijndrecht B 10 2 5 3 15 25 9
13 KSC Maccabi 10 2 5 3 17 28 9
14 SV Aartselaar B 10 2 7 1 15 50 7
15 KSK Rumst 10 0 7 3 7 31 3
16 FC Oxford Hemiksem B 10 0 10 0 7 86 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Club Duffel (1) 10 9 0 1 39 5 28
2 K Hove Sport 10 8 1 1 58 10 25
3 Nielse SV 10 8 2 0 42 16 24
4 RVC Hoboken B 10 7 2 1 47 14 22
5 K Reet SK 10 7 2 1 41 20 22
6 FC Oxaco-Boechout 10 5 2 3 26 17 18
7 KVC Wilrijk B 10 5 3 2 28 21 17
8 K Boechoutse VV 10 4 4 2 19 16 14
9 KFC Lint B 10 4 5 1 19 33 13
10 KSK Rumst 10 3 4 3 21 23 12
11 Los Incas Antwerpen 10 3 7 0 20 31 9
12 Verbr. Zwijndrecht B 10 2 6 2 13 30 8
13 VC Mortsel OG B 10 2 6 2 20 40 8
14 KSC Maccabi 10 1 7 2 10 27 5
15 SV Aartselaar B 10 1 8 1 10 39 4
16 FC Oxford Hemiksem B 10 0 10 0 4 75 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Club Duffel 10 10 0 0 63 11 30
2 Nielse SV 10 7 2 1 38 20 22
3 FC Oxaco-Boechout 10 7 2 1 28 18 22
4 VC Mortsel OG B 10 7 3 0 36 17 21
5 K Hove Sport 10 6 2 2 44 16 20
6 KVC Wilrijk B 10 6 3 1 23 19 19
7 K Reet SK 10 5 4 1 27 14 16
8 Los Incas Antwerpen 10 5 4 1 31 27 16
9 RVC Hoboken B 10 5 4 1 26 25 16
10 KSK Rumst 10 4 4 2 17 15 14
11 K Boechoutse VV 10 4 4 2 19 35 14
12 Verbr. Zwijndrecht B 10 2 7 1 22 34 7
13 KSC Maccabi 10 1 6 3 19 37 6
14 KFC Lint B 10 1 7 2 21 49 5
15 SV Aartselaar B 10 1 9 0 5 35 3
16 FC Oxford Hemiksem B 10 0 10 0 8 55 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Rijmenam (1) 30 23 4 3 85 30 72
2 Zennester Hombeek (2) 30 23 5 2 91 30 71
3 KFC Muizen 30 21 6 3 98 43 66
4 KSK Sint-Amands 30 20 6 4 86 38 64
5 Kalfort Puursica 30 20 8 2 89 44 62
6 SC Mechelen 30 19 8 3 93 52 60
7 Heffen SK 30 16 9 5 58 46 53
8 RB Elzestraat 30 11 13 6 56 52 39
9 KSK Wavria B 30 11 15 4 46 59 37
10 Leest United 30 10 14 6 68 72 36
11 VK Heindonk 30 10 16 4 41 71 34
12 Schelle Sport B 30 7 20 3 36 68 24
13 KVK Hingene 30 6 19 5 38 81 23
14 FC Suraye Utd Mechelen 30 6 21 3 50 118 21
15 FC Blaasveld 30 5 24 1 51 99 16
16 KFC Katelijne B 30 2 22 6 32 115 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zennester Hombeek (2) 10 8 2 0 28 11 24
2 Heffen SK 10 7 1 2 21 9 23
3 Kalfort Puursica 10 7 2 1 25 10 22
4 KFC Muizen 10 7 3 0 28 16 21
5 SC Mechelen 10 6 2 2 27 16 20
6 VC Rijmenam (1) 10 6 2 2 19 12 20
7 KSK Sint-Amands 10 5 2 3 27 14 18
8 RB Elzestraat 10 4 4 2 17 14 14
9 KSK Wavria B 10 4 5 1 13 16 13
10 VK Heindonk 10 4 5 1 19 24 13
11 Leest United 10 3 5 2 20 23 11
12 Schelle Sport B 10 3 7 0 15 23 9
13 KVK Hingene 10 2 6 2 13 26 8
14 FC Suraye Utd Mechelen 10 2 7 1 19 32 7
15 KFC Katelijne B 10 0 5 5 12 32 5
16 FC Blaasveld 10 0 10 0 15 40 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Zennester Hombeek 10 9 0 1 36 4 28
2 VC Rijmenam (1) 10 9 1 0 35 8 27
3 KSK Sint-Amands 10 8 1 1 34 7 25
4 KFC Muizen 10 8 1 1 35 11 25
5 Kalfort Puursica 10 7 3 0 31 16 21
6 SC Mechelen 10 6 3 1 31 20 19
7 Heffen SK 10 6 3 1 21 15 19
8 VK Heindonk 10 4 4 2 14 24 14
9 KVK Hingene 10 4 5 1 13 23 13
10 FC Blaasveld 10 3 7 0 17 26 9
11 RB Elzestraat 10 2 5 3 20 22 9
12 Leest United 10 1 5 4 22 29 7
13 KSK Wavria B 10 1 7 2 7 23 5
14 Schelle Sport B 10 1 8 1 7 24 4
15 KFC Katelijne B 10 1 9 0 13 49 3
16 FC Suraye Utd Mechelen 10 0 8 2 9 44 2


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Rijmenam 10 8 1 1 31 10 25
2 SC Mechelen 10 7 3 0 35 16 21
3 KSK Sint-Amands 10 7 3 0 25 17 21
4 KFC Muizen 10 6 2 2 35 16 20
5 Kalfort Puursica 10 6 3 1 33 18 19
6 Zennester Hombeek 10 6 3 1 27 15 19
7 KSK Wavria B 10 6 3 1 26 20 19
8 Leest United 10 6 4 0 26 20 18
9 RB Elzestraat 10 5 4 1 19 16 16
10 FC Suraye Utd Mechelen 10 4 6 0 22 42 12
11 Heffen SK 10 3 5 2 16 22 11
12 Schelle Sport B 10 3 5 2 14 21 11
13 FC Blaasveld 10 2 7 1 19 33 7
14 VK Heindonk 10 2 7 1 8 23 7
15 KFC Katelijne B 10 1 8 1 7 34 4
16 KVK Hingene 10 0 8 2 12 32 2


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Ramsel FC (1) 30 23 3 4 115 41 73
2 KFC Zammel (2) 30 23 3 4 105 38 73
3 KVC Booischot 30 20 6 4 96 35 64
4 KFC Herenthout 30 19 7 4 70 37 61
5 KFC Tongerlo 30 18 7 5 78 54 59
6 SK Rita Berlaar 30 18 8 4 90 36 58
7 VC Immer-Oost 30 13 12 5 83 74 44
8 Kessel United 30 12 13 5 61 61 41
9 KFC Heultje 30 11 13 6 63 62 39
10 KSC Wiekevorst 30 10 15 5 63 70 35
11 SK Peulis 30 9 16 5 65 96 32
12 SV Grasheide 30 9 19 2 51 84 29
13 KV Hooikt B 30 8 18 4 47 107 28
14 Racing Emblem 30 7 19 4 50 75 25
15 KFC Herselt B 30 6 20 4 38 88 22
16 KFC Putte B 30 1 28 1 27 144 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Ramsel FC (1) 10 8 0 2 35 3 26
2 SK Rita Berlaar 10 7 0 3 33 8 24
3 KFC Herenthout 10 7 2 1 24 12 22
4 KFC Zammel (2) 10 6 1 3 28 10 21
5 KVC Booischot 10 6 1 3 26 10 21
6 KFC Tongerlo 10 5 2 3 27 11 18
7 Kessel United 10 5 4 1 17 17 16
8 VC Immer-Oost 10 4 5 1 32 29 13
9 SK Peulis 10 3 4 3 28 29 12
10 KSC Wiekevorst 10 3 5 2 25 20 11
11 Racing Emblem 10 3 6 1 20 26 10
12 KFC Heultje 10 2 6 2 14 25 8
13 KFC Herselt B 10 2 6 2 13 33 8
14 SV Grasheide 10 2 7 1 15 33 7
15 KV Hooikt B 10 1 7 2 14 44 5
16 KFC Putte B 10 1 9 0 7 48 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Zammel 10 10 0 0 38 12 30
2 KVC Booischot 10 8 2 0 38 9 24
3 KFC Herenthout 10 8 2 0 24 10 24
4 K Ramsel FC (1) 10 7 3 0 36 17 21
5 KFC Tongerlo 10 6 3 1 24 23 19
6 SK Rita Berlaar 10 5 4 1 31 17 16
7 VC Immer-Oost 10 5 4 1 28 22 16
8 SV Grasheide 10 5 5 0 21 27 15
9 KSC Wiekevorst 10 4 5 1 22 22 13
10 Kessel United 10 3 4 3 21 22 12
11 KFC Heultje 10 3 6 1 17 21 10
12 SK Peulis 10 3 6 1 17 33 10
13 KV Hooikt B 10 3 6 1 16 35 10
14 Racing Emblem 10 2 7 1 17 27 7
15 KFC Herselt B 10 2 8 0 13 27 6
16 KFC Putte B 10 0 9 1 11 50 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Ramsel FC 10 8 0 2 44 21 26
2 KFC Zammel 10 7 2 1 39 16 22
3 KFC Tongerlo 10 7 2 1 27 20 22
4 KFC Heultje 10 6 1 3 32 16 21
5 KVC Booischot 10 6 3 1 32 16 19
6 SK Rita Berlaar 10 6 4 0 26 11 18
7 KFC Herenthout 10 4 3 3 22 15 15
8 VC Immer-Oost 10 4 3 3 23 23 15
9 Kessel United 10 4 5 1 23 22 13
10 KV Hooikt B 10 4 5 1 17 28 13
11 KSC Wiekevorst 10 3 5 2 16 28 11
12 SK Peulis 10 3 6 1 20 34 10
13 Racing Emblem 10 2 6 2 13 22 8
14 KFC Herselt B 10 2 6 2 12 28 8
15 SV Grasheide 10 2 7 1 15 24 7
16 KFC Putte B 10 0 10 0 9 46 0


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ezaart Sport 28 19 4 5 81 33 62
2 SKS Herentals 28 18 4 6 69 22 60
3 KFC Grobbendonk 28 18 7 3 85 50 57
4 KFC Mol (1) 28 16 6 6 72 37 54
5 KFC Pulle 28 15 8 5 64 46 50
6 KFC Wechelderzande 28 15 8 5 55 39 50
7 KSV Oud Turnhout 28 11 9 8 49 35 41
8 FC Gierle 28 10 11 7 58 42 37
9 FC Wezel Sport B 28 10 12 6 53 40 36
10 Rosselaar-Hulsen 28 11 15 2 47 71 35
11 Olen United 28 10 15 3 53 55 33
12 KFCH Pulderbos 28 9 14 5 51 73 32
13 KSAV Sint Dimpna B 28 8 17 3 42 65 27
14 KFCV Alberta Geel 28 5 19 4 49 96 19
15 HIH Turnhout 28 0 26 2 25 149 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Ezaart Sport 14 11 1 2 42 13 35
2 SKS Herentals 14 9 2 3 29 10 30
3 KSV Oud Turnhout 14 9 3 2 28 11 29
4 KFC Grobbendonk 14 9 4 1 44 21 28
5 KFC Pulle 14 8 3 3 36 18 27
6 KFC Wechelderzande 14 8 5 1 27 13 25
7 FC Gierle 14 7 5 2 31 19 23
8 KFC Mol (1) 14 6 5 3 34 20 21
9 KFCH Pulderbos 14 5 7 2 25 40 17
10 Olen United 14 5 8 1 30 29 16
11 FC Wezel Sport B 14 4 6 4 24 18 16
12 KSAV Sint Dimpna B 14 4 9 1 27 37 13
13 KFCV Alberta Geel 14 4 9 1 24 46 13
14 Rosselaar-Hulsen 14 3 11 0 18 49 9
15 HIH Turnhout 14 0 14 0 10 85 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mol 14 10 1 3 38 17 33
2 SKS Herentals 14 9 2 3 40 12 30
3 KFC Grobbendonk 14 9 3 2 41 29 29
4 Ezaart Sport 14 8 3 3 39 20 27
5 Rosselaar-Hulsen 14 8 4 2 29 22 26
6 KFC Wechelderzande 14 7 3 4 28 26 25
7 KFC Pulle 14 7 5 2 28 28 23
8 FC Wezel Sport B 14 6 6 2 29 22 20
9 Olen United 14 5 7 2 23 26 17
10 KFCH Pulderbos 14 4 7 3 26 33 15
11 KSAV Sint Dimpna B 14 4 8 2 15 28 14
12 FC Gierle 14 3 6 5 27 23 14
13 KSV Oud Turnhout 14 2 6 6 21 24 12
14 KFCV Alberta Geel 14 1 10 3 25 50 6
15 HIH Turnhout 14 0 12 2 15 64 2

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 4e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 3e Provinciale A Dames 4e Provinciale A
Dames 2e Provinciale Dames 3e Provinciale B Dames 4e Provinciale B
    

Dames 1e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 24 20 3 1 89 18 61
2 KSC Mechelen A 24 16 3 5 75 33 53
3 VC Moldavo B 24 14 9 1 64 45 43
4 Loenhout SK A 24 11 6 7 60 36 40
5 Blauwvoet Oevel 24 11 7 6 55 53 39
6 KFC Wuustwezel B 24 10 10 4 53 70 34
7 FC Ik Dien A 24 9 13 2 51 59 29
8 KFC Kontich B 24 8 11 5 54 52 29
9 K Hove Sport 24 8 12 4 38 61 28
10 VVC Brasschaat B 24 7 15 2 34 69 23
11 FC V.D.P. A 24 6 13 5 54 82 23
12 Hoogstraten VV A 24 6 14 4 48 62 22
13 Davo Puurs A 24 6 16 2 57 92 20

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport A 22 19 0 3 105 12 60
2 KFC Zammel 22 13 4 5 88 39 44
3 Arendonk Sport A 22 12 6 4 63 34 40
4 KFC Kontich C 22 12 6 4 55 40 40
5 Berlaar Heikant 22 10 6 6 62 41 36
6 FC Antwerp Girls 22 10 10 2 50 74 32
7 KFC Beekhoek Sport 22 9 9 4 40 33 31
8 's Gravenwezel-Schilde 22 7 12 3 37 52 24
9 K Bevel FC 22 7 13 2 39 68 23
10 KFC Schoonbroek 22 7 13 2 40 89 23
11 KFC Wuustwezel C 22 4 17 1 32 75 13
12 VVC Brasschaat C 22 2 16 4 32 86 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Netezonen A 20 15 4 1 84 36 46
2 Zennester Hombeek 20 15 4 1 53 26 46
3 KFC Nijlen A 20 14 3 3 61 44 45
4 VC Immer-Oost 20 14 5 1 84 39 43
5 KFC Broechem 20 9 10 1 60 67 28
6 KSV Vlug Vooruit 20 6 10 4 40 43 22
7 KVV Noordstar 20 6 11 3 38 40 21
8 KFC Berendrecht A 20 5 11 4 29 42 19
9 KSK Heist B 20 6 14 0 35 70 18
10 Berchem Sport B 20 5 14 1 37 73 16
11 FC Oppuurs 20 4 13 3 34 75 15

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Vlimmeren Sport 20 17 2 1 88 17 52
2 KFCE Zoersel 20 17 3 0 71 18 51
3 FC Sint Jozef 20 15 3 2 78 20 47
4 FC Gierle 20 15 4 1 54 23 46
5 KFC Flandria 20 13 6 1 79 33 40
6 Hoogstraten VV B 20 7 11 2 57 65 23
7 VC Moldavo C 20 7 13 0 43 41 21
8 KVNA Wortel 20 7 13 0 54 81 21
9 FC De Kempen TL 20 4 12 4 28 73 16
10 Loenhout SK B 20 2 17 1 18 86 7
11 K Brecht SK 20 0 20 0 7 120 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse 24 24 0 0 265 2 72
2 SV Noorse B 24 21 3 0 159 22 63
3 KSC Mechelen B 24 18 5 1 116 40 55
4 FC Ik Dien B 24 14 6 4 83 69 46
5 K Reet SK 24 13 9 2 112 59 41
6 KFCV Wintam 24 13 10 1 68 59 40
7 KFC Schoten 24 10 11 3 55 71 33
8 City Pirates Antwerpen 24 10 12 2 81 112 32
9 Sporting Club Duffel 24 7 14 3 54 121 24
10 FC V.D.P. B 24 7 16 1 53 124 22
11 Davo Puurs B 24 4 18 2 40 118 14
12 KFC Lint 24 4 20 0 48 150 12
13 KFC Berendrecht B 24 1 22 1 15 202 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVV Vosselaar B 30 29 1 0 207 18 87
2 KV Westmalle 30 27 1 2 200 23 83
3 KFC Herselt B 30 22 3 5 150 50 71
4 White Star Schorvoort 30 19 8 3 127 65 60
5 KFC Zwarte Leeuw 30 18 10 2 128 72 56
6 KFC Herselt A 30 16 10 4 82 60 52
7 Lentezon Beerse 30 14 12 4 98 82 46
8 KVV Rauw Sport 30 13 14 3 79 72 42
9 Racing Emblem 30 12 14 4 53 73 40
10 KSAV Sint-Dimpna 30 11 15 4 58 84 37
11 FC Netezonen B 30 9 16 5 44 88 32
12 KFCV Alberta Geel 30 9 16 5 47 110 32
13 Alberta FC Schilde 30 5 22 3 62 167 18
14 FC Arendonk Sport B 30 5 23 2 46 138 17
15 FC Rosselaar Hulsen 30 2 23 5 32 130 11
16 KFC Nijlen B 30 1 26 3 10 201 6

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2021 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Ranst A 4 4 0 0 10 3 12
2 KFCE Zoersel 4 3 0 1 17 3 10
3 K Ternesse VV A 4 3 0 1 16 3 10
4 KFC Antonia A 4 3 0 1 7 3 10
5 KBSK Retie 4 3 1 0 13 8 9
6 KVV Vosselaar 4 2 0 2 9 4 8
7 OG Vorselaar 4 2 0 2 9 6 8
8 FC Arendonk Sport 4 2 0 2 5 3 8
9 Verbr. Zwijndrecht A 4 2 1 1 7 6 7
10 's Gravenwezel-Schilde A 4 2 1 1 6 5 7
11 RFC Zwaneven 4 2 2 0 9 6 6
12 K Kalmthout SK 4 2 2 0 7 5 6
13 Lentezon Beerse A 4 2 2 0 7 10 6
14 RVC Hoboken A 4 2 2 0 10 17 6
15 K Merksplas SK 4 1 2 1 8 8 4
16 KFC Sint Job A 4 1 3 0 8 9 3
17 FC Ekeren 4 1 3 0 4 7 3
18 KFC Brasschaat 4 1 3 0 2 7 3
19 KFC Wuustwezel 4 1 3 0 5 12 3
20 Zandvliet Sport A 4 1 3 0 5 13 3
21 TOR Deurne Pirates A 4 0 2 2 4 12 2
22 Loenhout SK 4 0 3 1 3 7 1
23 KSK Weelde 4 0 3 1 1 9 1
24 K Minderhout VV 4 0 4 0 3 9 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FCS Mariekerke-Branst 4 4 0 0 18 4 12
2 KFC Kontich A 4 4 0 0 12 4 12
3 KFC Herselt A 4 4 0 0 9 1 12
4 SK Rapid Leest 4 4 0 0 7 1 12
5 FC Oppuurs 4 3 0 1 12 3 10
6 KFC Bevel 4 3 0 1 12 4 10
7 KSV Bornem 4 3 0 1 10 7 10
8 KFC Broechem 4 3 1 0 34 4 9
9 KSAV Sint-Dimpna A 4 2 0 2 10 5 8
10 VC Wilrijk A 4 2 1 1 15 7 7
11 Groen Rood Katelijne 4 2 1 1 12 7 7
12 KVV Zwaluwen Olmen 4 2 2 0 11 6 6
13 KFC Lint A 4 1 3 0 10 10 3
14 FC Wezel Sport 4 1 3 0 8 9 3
15 Sporting Tisselt 4 1 3 0 6 9 3
16 FC Walem 4 1 3 0 2 6 3
17 VC Herentals 4 0 1 3 5 6 3
18 K Zandhovense SK 4 0 2 2 7 11 2
19 KV Bonheiden 4 0 2 2 2 11 2
20 VC Mortsel OG A 4 0 3 1 3 8 1
21 ASV Geel 4 0 3 1 2 23 1
22 KVV Duffel 4 0 4 0 2 14 0
23 Verbroedering Balen 4 0 4 0 3 17 0
24 K Berg en Dal VV 4 0 4 0 0 35 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berchem Sport B 4 4 0 0 23 4 12
2 KVC Wijnegem A 4 4 0 0 20 3 12
3 Excelsior Mariaburg A 4 4 0 0 22 10 12
4 KFC Sint Lenaarts B 4 4 0 0 17 6 12
5 K Gooreind VV 4 4 0 0 12 2 12
6 Tubantia Borgerhout 4 3 0 1 10 3 10
7 TOR Deurne Pirates B 4 3 1 0 24 4 9
8 KFC Nieuwmoer 4 3 1 0 20 2 9
9 Excelsior Essen 4 3 1 0 18 4 9
10 FC Merksem 4 3 1 0 15 5 9
11 RVC Hoboken B 4 3 1 0 11 8 9
12 K Achterbroek VV 4 2 1 1 15 4 7
13 FC Los Incas Antwerpen 4 2 1 1 17 10 7
14 KFC Sint Job B 4 2 2 0 13 5 6
15 KSK Ekeren Donk 4 2 2 0 10 7 6
16 K Brecht SK 4 2 2 0 12 10 6
17 SV Noorse 4 2 2 0 12 12 6
18 's Gravenwezel-Schilde B 4 2 2 0 10 10 6
19 FC Turk Sport 4 2 2 0 10 13 6
20 K Heibos SV 4 2 2 0 10 13 6
21 K Putte SK 4 2 2 0 7 12 6
22 KFC Berendrecht 4 2 2 0 6 11 6
23 FC Antwerpen Noord 4 2 2 0 9 16 6
24 K Ternesse VV B 4 1 2 1 6 6 4
25 KSV Wildert 4 1 2 1 6 8 4
26 Olympic Essen 4 1 3 0 5 16 3
27 Sporting Burcht 4 0 1 3 5 8 3
28 Horendonk FC 4 0 3 1 7 13 1
29 Excelsior Mariaburg B 4 0 3 1 6 13 1
30 KFC Schoten 4 0 3 1 3 14 1
31 KSOC Maria-ter-Heide 4 0 3 1 5 18 1
32 Verbr. Zwijndrecht B 4 0 3 1 4 23 1
33 Zandvliet Sport B 4 0 3 1 2 31 1
34 City Pirates B 4 0 4 0 4 15 0
35 KSC Maccabi 4 0 4 0 2 17 0
36 KVC Wijnegem B 4 0 4 0 1 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Nielse SV 4 4 0 0 27 4 12
2 Kalfort Puursica 4 4 0 0 24 3 12
3 KFC Katelijne A 4 4 0 0 15 1 12
4 Zennester Hombeek 4 4 0 0 19 6 12
5 KFCV Wintam 4 4 0 0 16 4 12
6 KSK Sint-Amands 4 4 0 0 16 4 12
7 K Reet SK 4 4 0 0 15 7 12
8 Willebroekse SV 4 3 1 0 16 2 9
9 Sporting Club Duffel 4 3 1 0 14 5 9
10 K Hove Sport 4 3 1 0 15 9 9
11 Leest United 4 2 1 1 11 8 7
12 VC Wilrijk B 4 2 1 1 7 4 7
13 Red Boys Elzestraat 4 2 1 1 8 6 7
14 FC Suraye United Mechelen 4 2 1 1 11 11 7
15 KFC Kontich B 4 2 2 0 12 5 6
16 Heffen SK 4 2 2 0 12 11 6
17 Schelle Sport A 4 2 2 0 8 10 6
18 Oxford Hemiksem B 4 2 2 0 14 21 6
19 VVH Lippelo 4 1 1 2 7 5 5
20 K Rumstse SK 4 1 2 1 7 10 4
21 Schelle Sport B 4 1 2 1 10 14 4
22 SV Aartselaar A 4 1 2 1 7 11 4
23 FC Blaasveld 4 1 3 0 7 9 3
24 VC Mortsel OG B 4 1 3 0 6 9 3
25 KSC Mechelen 4 1 3 0 2 6 3
26 VK Heindonk 4 1 3 0 4 14 3
27 FC Oxaco-Boechout 4 0 1 3 4 7 3
28 KV Hooikt B 4 0 3 1 4 14 1
29 KFC Katelijne B 4 0 3 1 3 19 1
30 Oxford Hemiksem A 4 0 4 0 5 12 0
31 KVK Hingene 4 0 4 0 5 15 0
32 K Boechoutse VV 4 0 4 0 2 19 0
33 KFC Lint B 4 0 4 0 2 23 0
34 SV Aartselaar B 4 0 4 0 1 28 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum 4 4 0 0 20 4 12
2 KSV Schriek 4 4 0 0 13 0 12
3 SKS Herentals 4 4 0 0 11 4 12
4 KFC Putte A 4 3 0 1 18 6 10
5 KV Hooikt A 4 3 0 1 13 6 10
6 KFC Linda Olen 4 3 1 0 16 1 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 11 4 9
8 KFCV Alberta 4 3 1 0 14 10 9
9 KVC Booischot 4 2 1 1 8 4 7
10 KSK Wavria A 4 2 1 1 8 6 7
11 K Ramsel FC 4 2 1 1 13 12 7
12 VC Immer-Oost 4 2 2 0 13 9 6
13 BO Beerzel 4 2 2 0 12 8 6
14 K Noordstar VV 4 2 2 0 12 8 6
15 VV Laakdal 4 2 2 0 8 6 6
16 Excelsior Bouwel 4 2 2 0 11 10 6
17 KFC Muizen 4 2 2 0 8 7 6
18 Racing Emblem 4 2 2 0 9 13 6
19 KFC Zammel 4 1 1 2 11 7 5
20 Excelsior Vorst 4 1 1 2 8 9 5
21 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 9 9 4
22 SV Grasheide 4 1 2 1 6 8 4
23 SK Rita Berlaar 4 1 2 1 4 7 4
24 KSK Wavria B 4 1 2 1 8 12 4
25 FC Netezonen 4 1 2 1 3 7 4
26 KFC Heultje 4 1 2 1 5 12 4
27 SK Peulis 4 1 3 0 7 11 3
28 VC Rijmenam 4 1 3 0 5 9 3
29 KSC Wiekevorst 4 1 3 0 8 14 3
30 KFC Tongerlo 4 1 3 0 3 10 3
31 Kessel United 4 1 3 0 1 12 3
32 KFC Herenthout 4 0 3 1 1 9 1
33 KFC Herselt B 4 0 4 0 6 19 0
34 KFC Putte B 4 0 4 0 3 33 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 White Star Schorvoort 4 4 0 0 19 4 12
2 FC De Kempen B 4 4 0 0 15 2 12
3 KFC Ezaart Sport 4 4 0 0 14 1 12
4 FC Wezel Sport B 4 3 0 1 27 3 10
5 KSV Oud Turnhout 4 3 0 1 13 1 10
6 KSK Oosthoven 4 3 0 1 15 6 10
7 KFC Beekhoek Sport 4 3 1 0 22 9 9
8 KVC Lille United B 4 3 1 0 15 6 9
9 KFC Mol 4 3 1 0 14 5 9
10 KFC Meer 4 3 1 0 12 3 9
11 KFC Grobbendonk 4 3 1 0 14 6 9
12 KFC Poppel 4 3 1 0 13 6 9
13 FC Gierle 4 3 1 0 9 5 9
14 KVNA Wortel 4 2 0 2 8 5 8
15 KSK Kasterlee 4 2 1 1 14 6 7
16 KVV Dosko 4 2 1 1 10 4 7
17 Olen United 4 2 1 1 10 11 7
18 KFC Halle 4 2 1 1 6 7 7
19 KFC Wechelderzande 4 2 2 0 12 10 6
20 FC Alberta Schilde 4 2 2 0 7 7 6
21 FC Sint Jozef 4 1 1 2 12 11 5
22 KFC Flandria 4 1 2 1 10 8 4
23 SAV Sint Dimpna B 4 1 2 1 7 9 4
24 KFC Pulle 4 1 2 1 8 13 4
25 KVV Rauw Sport 4 1 2 1 6 12 4
26 KSK Oelegem 4 1 3 0 6 10 3
27 KFCH Pulderbos 4 1 3 0 5 21 3
28 FC Rosselaar Hulsen 4 0 3 1 6 13 1
29 KVC Oostmalle 4 0 3 1 6 22 1
30 KVK Westmalle 4 0 3 1 3 20 1
31 HIH Turnhout 4 0 4 0 2 10 0
32 K Meerle FC 4 0 4 0 3 15 0
33 KFC Ranst B 4 0 4 0 0 15 0
34 Lentezon Beerse B 4 0 4 0 2 19 0
35 K Vlimmeren Sport 4 0 4 0 1 19 0
36 KFC Antonia B 4 0 4 0 1 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2021 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Gr 1 BVA Vrouwen - Gr 2 BVA Vrouwen - Gr 3 BVA Vrouwen - Gr 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 4 4 0 0 24 2 12
2 VVC Brasschaat B 4 3 1 0 13 6 9
3 SV Vlug Vooruit 4 3 1 0 7 11 9
4 VVC Brasschaat C 4 2 2 0 6 5 6
5 KSK 's Gravenwezel 4 2 2 0 8 10 6
6 KFC Berendrecht A 4 2 2 0 5 9 6
7 Loenhout SK A 4 1 2 1 4 5 4
8 KFC Wuustwezel B 4 1 2 1 2 4 4
9 KFC Wuustwezel C 4 1 3 0 4 9 3
10 KV Westmalle A 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 4 4 0 0 20 3 12
2 FC Ik Dien A 4 3 0 1 18 5 10
3 Davo Puurs A 4 3 1 0 33 8 9
4 K Berchem Sport A 4 2 1 1 10 10 7
5 K Hove Sport 4 2 2 0 16 10 6
6 KFC Kontich C 4 2 2 0 12 19 6
7 FC VDP A 4 1 3 0 10 18 3
8 Vremde 4 1 3 0 5 13 3
9 FC Antwerp Girls 4 1 3 0 6 20 3
10 K Berchem Sport B 4 0 4 0 1 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Mechelen A 4 4 0 0 23 1 12
2 K Lyra-Lierse 4 3 1 0 38 5 9
3 KFC Zammel 4 3 1 0 22 12 9
4 Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 16 6 9
5 FC Berlaar-Heikant 4 2 1 1 25 5 7
6 KFC Bevel 4 1 1 2 9 10 5
7 KFC Broechem 4 1 2 1 10 24 4
8 KSK Heist B 4 0 3 1 4 20 1
9 KFC Nijlen A 4 0 3 1 6 25 1
10 KFCV Alberta Geel 4 0 4 0 0 45 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten VV A 4 4 0 0 20 0 12
2 KFC Beekhoek Sport 4 4 0 0 21 3 12
3 VC Moldavo B 4 3 1 0 19 2 9
4 Arendonk Sport A 4 2 0 2 10 2 8
5 FC Netezonen A 4 2 1 1 9 6 7
6 KVV Vosselaar B 4 2 2 0 11 7 6
7 KVNA Wortel 4 2 2 0 7 6 6
8 FC De Kempen TL 4 1 2 1 4 19 4
9 VC Moldavo C 4 1 3 0 3 11 3
10 KVV Rauw Sport 4 1 3 0 4 13 3
11 KSK Weelde 4 0 4 0 0 12 0
12 FC Schoonbroek 4 0 4 0 0 27 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - U21 - DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE PRO LEAGUE 1A, 1B EN DE U21.

1A Jupiler Pro League Pro League 1B U21 Pro League - Groep 1 U21 Pro League - Groep 2
    

1e Nationale A

Klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Sint-Gillis 34 24 5 5 76 27 77
2 Club Brugge 34 21 4 9 72 37 72
3 RSC Anderlecht 34 18 6 10 72 36 64
4 R Antwerp FC 34 19 9 6 55 38 63
5 AA Gent 34 18 8 8 56 30 62
6 Sporting Charleroi 34 15 10 9 55 46 54
7 KV Mechelen 34 15 12 7 57 61 52
8 Racing Genk 34 15 13 6 66 47 51
9 Sint-Truiden VV 34 15 13 6 42 40 51
10 Cercle Brugge 34 12 13 9 49 46 45
11 OH Leuven 34 10 13 11 47 58 41
12 KV Oostende 34 10 17 7 34 61 37
13 KV Kortrijk 34 9 15 10 43 48 37
14 Standard Luik 34 9 16 9 32 51 36
15 KAS Eupen 34 8 18 8 37 61 32
16 Zulte-Waregem 34 8 18 8 42 69 32
17 FC Seraing 34 8 22 4 30 66 28
18 K Beerschot VA 34 4 26 4 33 76 16

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 28 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 28 17 6 5 52 29 56
2 RWD Molenbeek 28 14 7 7 41 33 49
3 Waasland-Beveren 28 12 11 5 47 40 41
4 SK Deinze 28 9 7 12 47 39 39
5 Lierse K. 28 9 10 9 39 42 36
6 Lommel SK 28 9 11 8 39 40 35
7 Excel Moeskroen 28 8 14 6 31 45 30
8 Excelsior Virton 28 5 17 6 24 52 21

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 1 Pro League

Klassement na 22 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Racing Genk 22 18 1 3 65 22 57
2 RSC Anderlecht 22 16 4 2 51 16 50
3 Club Brugge 22 13 5 4 48 13 43
4 Standard Luik 22 12 5 5 37 29 41
5 AA Gent 22 12 6 4 38 29 40
6 Sint-Truiden VV 22 6 11 5 27 40 23
7 Sporting Charleroi 22 6 12 4 21 47 22
8 OH Leuven 22 6 13 3 27 39 21
9 Cercle Brugge 22 5 11 6 27 35 21
10 R Antwerp FC 22 5 12 5 26 42 20
11 Zulte-Waregem 22 5 14 3 28 52 18
12 KV Mechelen 22 4 14 4 18 49 16

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 2 Pro League

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KAS Eupen 26 19 4 3 63 32 60
2 K Beerschot VA 26 18 4 4 65 24 58
3 KV Oostende 26 15 4 7 66 32 52
4 Union Sint-Gillis 26 12 8 6 41 27 42
5 Excelsior Virton 26 13 11 2 57 67 41
6 Excel Moeskroen 26 12 10 4 51 34 40
7 Waasland-Beveren 26 12 12 2 46 37 38
8 RWD Molenbeek 26 11 13 2 50 53 35
9 FC Seraing 26 10 12 4 43 42 34
10 KVC Westerlo 26 10 14 2 41 48 32
11 Lierse K 26 8 13 5 31 59 29
12 SK Deinze 26 6 17 3 25 59 21
13 Lommel SK 26 5 16 5 28 61 20
14 KV Kortrijk 26 3 16 7 33 65 16

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Dender EH 28 13 5 10 46 27 49
2 RFC Knokke 28 14 8 6 48 33 48
3 KFC Dessel Sport 28 13 6 9 47 35 48
4 RFC Luik 28 13 7 8 54 28 47
5 Olympic Cl. Charleroi 28 12 6 10 41 31 46
6 Patro Eisden MM 28 12 6 10 28 21 46
7 Winkel Sport SE 28 12 8 8 40 36 44
8 URSL Visé 28 11 11 6 45 34 39
9 KSK Heist 28 10 9 9 41 34 39
10 Thes Sport KVV 28 10 9 9 35 35 39
11 VK Tienen 28 9 11 8 28 34 35
12 K Rupel Boom FC 28 10 15 3 26 39 33
13 Royal Francs Borains 28 8 12 8 26 29 32
14 FC Mandel United 28 4 17 7 26 50 19
15 La Louvière Centre 28 2 23 3 13 78 9

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sparta Petegem A (2) 30 20 3 7 73 30 67
2 VK Ninove A (1) 30 18 6 6 69 30 60
3 Olsa Brakel 30 17 6 7 64 38 58
4 KSC Lokeren-Temse 30 17 7 6 45 28 57
5 KSKV Zwevezele A 30 16 6 8 62 37 56
6 KVV Zelzate 30 15 11 4 50 39 49
7 KFC Merelbeke 30 13 11 6 43 43 45
8 FC Gullegem 30 11 11 8 43 46 41
9 KSV Oudenaarde 30 12 14 4 39 49 40
10 RC Harelbeke 30 11 12 7 51 42 40
11 Racing Club Gent 30 12 15 3 42 46 39
12 SC Dikkelvenne 30 10 12 8 43 50 38
13 VK Westhoek 30 9 17 4 47 62 31
14 RFC Wetteren 30 6 19 5 34 63 23
15 KSCT Menen 30 5 21 4 32 77 19
16 KSK Ronse 30 3 24 3 22 79 12

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Olsa Brakel 10 7 1 2 28 13 23
2 Sparta Petegem A (2) 10 7 1 2 22 10 23
3 KVV Zelzate 10 6 2 2 23 10 20
4 VK Ninove A (1) 10 6 3 1 26 13 19
5 KSV Oudenaarde 10 5 2 3 17 13 18
6 Racing Club Gent 10 5 4 1 20 13 16
7 KSKV Zwevezele A 10 4 3 3 15 15 15
8 KSC Lokeren-Temse 10 4 4 2 13 14 14
9 RC Harelbeke 10 4 5 1 20 15 13
10 SC Dikkelvenne 10 4 5 1 15 19 13
11 KFC Merelbeke 10 4 5 1 12 19 13
12 VK Westhoek 10 3 5 2 19 21 11
13 FC Gullegem 10 2 3 5 16 12 11
14 RFC Wetteren 10 2 6 2 11 18 8
15 KSCT Menen 10 1 8 1 7 31 4
16 KSK Ronse 10 1 8 1 3 31 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sparta Petegem A 10 8 0 2 27 4 26
2 KSC Lokeren-Temse 10 7 1 2 18 8 23
3 KSKV Zwevezele A 10 5 2 3 16 9 18
4 KSV Oudenaarde 10 5 4 1 11 10 16
5 VK Ninove A (1) 10 4 3 3 20 12 15
6 KFC Merelbeke 10 4 3 3 12 12 15
7 FC Gullegem 10 4 3 3 13 15 15
8 Olsa Brakel 10 4 4 2 15 16 14
9 KVV Zelzate 10 4 5 1 16 14 13
10 VK Westhoek 10 4 5 1 14 17 13
11 RC Harelbeke 10 3 3 4 14 12 13
12 Racing Club Gent 10 4 6 0 11 19 12
13 SC Dikkelvenne 10 3 4 3 11 11 12
14 RFC Wetteren 10 2 5 3 14 22 9
15 KSCT Menen 10 2 8 0 12 25 6
16 KSK Ronse 10 1 8 1 8 26 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VK Ninove A 10 8 0 2 23 5 26
2 KSKV Zwevezele A 10 7 1 2 31 13 23
3 Olsa Brakel 10 6 1 3 21 9 21
4 KSC Lokeren-Temse 10 6 2 2 14 6 20
5 Sparta Petegem A 10 5 2 3 24 16 18
6 KFC Merelbeke 10 5 3 2 19 12 17
7 KVV Zelzate 10 5 4 1 11 15 16
8 FC Gullegem 10 5 5 0 14 19 15
9 RC Harelbeke 10 4 4 2 17 15 14
10 SC Dikkelvenne 10 3 3 4 17 20 13
11 Racing Club Gent 10 3 5 2 11 14 11
12 KSCT Menen 10 2 5 3 13 21 9
13 VK Westhoek 10 2 7 1 14 24 7
14 RFC Wetteren 10 2 8 0 9 23 6
15 KSV Oudenaarde 10 2 8 0 11 26 6
16 KSK Ronse 10 1 8 1 11 22 4


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten VV A (2) 30 22 4 4 72 22 70
2 SC Eendracht Aalst 30 17 7 6 61 35 57
3 K Lyra-Lierse (1) 30 17 7 6 52 29 57
4 R Cappellen FC 30 16 9 5 53 40 53
5 SV Belisia Bilzen 30 15 8 7 44 32 52
6 K Bocholter VV A 30 15 9 6 47 38 51
7 City Pirates Antwerpen A 30 13 13 4 44 56 43
8 SK Londerzeel A 30 10 12 8 36 37 38
9 Diegem Sport 30 9 13 8 36 45 35
10 Sporting Hasselt A 30 10 16 4 38 50 34
11 K Berchem Sport 2004 A 30 8 13 9 36 45 33
12 KSK Tongeren A 30 8 14 8 37 49 32
13 RC Hades Hasselt 30 7 12 11 34 45 32
14 Pepingen-Halle A 30 7 16 7 34 51 28
15 KVC Houtvenne 30 6 16 8 30 52 26
16 Olympia Wijgmaal A 30 6 17 7 30 58 25

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 R Cappellen FC 10 7 1 2 22 9 23
2 Hoogstraten VV A (2) 10 7 2 1 21 9 22
3 K Bocholter VV A 10 6 1 3 18 10 21
4 SC Eendracht Aalst 10 6 2 2 23 11 20
5 K Lyra-Lierse (1) 10 5 3 2 15 13 17
6 SV Belisia Bilzen 10 4 1 5 17 7 17
7 City Pirates Antwerpen A 10 5 4 1 15 21 16
8 KSK Tongeren A 10 4 4 2 15 14 14
9 Sporting Hasselt A 10 4 5 1 16 17 13
10 KVC Houtvenne 10 3 4 3 11 14 12
11 Diegem Sport 10 3 6 1 7 11 10
12 K Berchem Sport 2004 A 10 2 5 3 8 14 9
13 SK Londerzeel A 10 2 5 3 8 14 9
14 RC Hades Hasselt 10 2 6 2 6 15 8
15 Pepingen-Halle A 10 1 5 4 8 15 7
16 Olympia Wijgmaal A 10 0 7 3 7 23 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Hoogstraten VV A 10 7 1 2 17 8 23
2 SC Eendracht Aalst 10 6 1 3 21 12 21
3 R Cappellen FC 10 6 3 1 15 11 19
4 SV Belisia Bilzen 10 6 3 1 13 10 19
5 K Berchem Sport 2004 A 10 5 3 2 17 10 17
6 City Pirates Antwerpen A 10 5 4 1 17 18 16
7 K Lyra-Lierse (1) 10 4 4 2 12 10 14
8 K Bocholter VV A 10 4 4 2 14 13 14
9 RC Hades Hasselt 10 3 4 3 17 14 12
10 Pepingen-Halle A 10 3 4 3 15 19 12
11 Diegem Sport 10 3 4 3 10 15 12
12 Sporting Hasselt A 10 3 6 1 12 17 10
13 SK Londerzeel A 10 2 5 3 12 15 9
14 KVC Houtvenne 10 2 5 3 11 15 9
15 KSK Tongeren A 10 2 5 3 10 14 9
16 Olympia Wijgmaal A 10 2 7 1 12 24 7


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 10 8 0 2 25 6 26
2 Hoogstraten VV A 10 8 1 1 34 5 25
3 SK Londerzeel A 10 6 2 2 16 8 20
4 SC Eendracht Aalst 10 5 4 1 17 12 16
5 K Bocholter VV A 10 5 4 1 15 15 16
6 SV Belisia Bilzen 10 5 4 1 14 15 16
7 Olympia Wijgmaal A 10 4 3 3 11 11 15
8 Diegem Sport 10 3 3 4 19 19 13
9 RC Hades Hasselt 10 2 2 6 11 16 12
10 R Cappellen FC 10 3 5 2 16 20 11
11 City Pirates Antwerpen A 10 3 5 2 12 17 11
12 Sporting Hasselt A 10 3 5 2 10 16 11
13 Pepingen-Halle A 10 3 7 0 11 17 9
14 KSK Tongeren A 10 2 5 3 12 21 9
15 K Berchem Sport 2004 A 10 1 5 4 11 21 7
16 KVC Houtvenne 10 1 7 2 8 23 5


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louvière (1)(2) 30 26 4 0 75 18 78
2 RFC Meux 30 19 3 8 73 32 65
3 RFC Warnant 30 17 3 10 61 24 61
4 RU Tubize-Braine LC 30 17 9 4 63 42 55
5 US Rebecquoise 30 14 9 7 53 40 49
6 FC Ganshoren 30 14 9 7 46 33 49
7 Solières Sport 30 13 8 9 74 47 48
8 RRC Hamoir 30 13 9 8 55 53 47
9 Acren Lessines 30 13 14 3 61 61 42
10 RSD Jette 30 10 14 6 37 48 36
11 Waremme-Borgworm 30 9 17 4 48 58 31
12 Stockay-Warfusée 30 8 16 6 35 59 30
13 RCS Verlaine 30 8 17 5 35 53 29
14 Couvin-Mariembourg 30 6 18 6 31 59 24
15 RUS Givry 30 5 18 7 31 65 22
16 Entente Durbuy 30 2 26 2 16 102 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RU Tubize-Braine LC 10 7 1 2 26 12 23
2 RFC Warnant 10 7 1 2 23 9 23
3 RFC Meux 10 6 0 4 28 9 22
4 RAAL La Louvière (1)(2) 10 7 3 0 18 8 21
5 FC Ganshoren 10 5 1 4 14 5 19
6 RCS Verlaine 10 4 4 2 16 12 14
7 Solières Sport 10 3 3 4 23 17 13
8 US Rebecquoise 10 3 3 4 16 15 13
9 RSD Jette 10 3 4 3 15 14 12
10 Waremme-Borgworm 10 3 5 2 12 12 11
11 RRC Hamoir 10 3 5 2 18 19 11
12 Couvin-Mariembourg 10 3 5 2 14 19 11
13 Acren Lessines 10 3 6 1 16 31 10
14 Stockay-Warfusée 10 1 5 4 11 20 7
15 RUS Givry 10 1 6 3 8 26 6
16 Entente Durbuy 10 1 8 1 4 34 4


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière (1) 10 10 0 0 33 5 30
2 RFC Meux 10 7 2 1 21 12 22
3 Acren Lessines 10 7 3 0 30 12 21
4 US Rebecquoise 10 7 3 0 22 11 21
5 RFC Warnant 10 5 0 5 22 7 20
6 Solières Sport 10 6 4 0 30 17 18
7 RU Tubize-Braine LC 10 6 4 0 19 13 18
8 FC Ganshoren 10 4 5 1 14 13 13
9 RSD Jette 10 4 5 1 14 18 13
10 RRC Hamoir 10 3 3 4 15 16 13
11 RUS Givry 10 4 6 0 13 20 12
12 Stockay-Warfusée 10 3 6 1 7 22 10
13 Waremme-Borgworm 10 2 7 1 21 30 7
14 RCS Verlaine 10 2 7 1 11 24 7
15 Couvin-Mariembourg 10 1 6 3 8 21 6
16 Entente Durbuy 10 0 10 0 4 43 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière 10 9 1 0 24 5 27
2 RRC Hamoir 10 7 1 2 22 18 23
3 RFC Meux 10 6 1 3 24 11 21
4 RFC Warnant 10 5 2 3 16 8 18
5 FC Ganshoren 10 5 3 2 18 15 17
6 Solières Sport 10 4 1 5 21 13 17
7 US Rebecquoise 10 4 3 3 15 14 15
8 RU Tubize-Braine LC 10 4 4 2 18 17 14
9 Stockay-Warfusée 10 4 5 1 17 17 13
10 Waremme-Borgworm 10 4 5 1 15 16 13
11 Acren Lessines 10 3 5 2 15 18 11
12 RSD Jette 10 3 5 2 8 16 11
13 RCS Verlaine 10 2 6 2 8 17 8
14 Couvin-Mariembourg 10 2 7 1 9 19 7
15 Entente Durbuy 10 1 8 1 8 25 4
16 RUS Givry 10 0 6 4 10 19 4


3e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVCSV Oostkamp (1)(2) 30 23 2 5 83 37 74
2 FC Lebbeke 30 19 5 6 60 30 63
3 Tempo Overijse 30 16 8 6 55 37 54
4 KM Torhout 30 16 8 6 52 45 54
5 SK Lochristi A 30 14 10 6 60 47 48
6 Erpe-Mere United 30 13 12 5 45 39 44
7 VW Hamme 30 12 10 8 49 45 44
8 Avanti Stekene 30 12 12 6 48 38 42
9 FC Voorde-Appelterre 30 10 14 6 47 52 36
10 Wolvertem-Merchtem 30 9 12 9 42 39 36
11 SV Anzegem 30 10 15 5 47 60 35
12 KVC Jong Lede 30 10 16 4 47 61 34
13 KFC Eppegem 30 8 14 8 36 39 32
14 Svelta Melsele A 30 7 17 6 47 75 27
15 SK Sint-Niklaas A 30 6 17 7 32 66 25
16 Rhodienne de Hoek A 30 6 19 5 26 66 23

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp (1)(2) 10 7 1 2 21 9 23
2 FC Lebbeke 10 7 2 1 24 11 22
3 SK Lochristi A 10 6 3 1 20 11 19
4 SV Anzegem 10 5 3 2 18 17 17
5 KVC Jong Lede 10 5 3 2 17 16 17
6 KM Torhout 10 4 1 5 15 13 17
7 Tempo Overijse 10 5 4 1 15 18 16
8 Avanti Stekene 10 5 5 0 16 10 15
9 Wolvertem-Merchtem 10 4 4 2 17 13 14
10 VW Hamme 10 3 5 2 11 13 11
11 Svelta Melsele A 10 3 5 2 20 23 11
12 FC Voorde-Appelterre 10 3 5 2 11 17 11
13 KFC Eppegem 10 3 6 1 13 12 10
14 Erpe-Mere United 10 3 6 1 11 15 10
15 Rhodienne de Hoek A 10 3 6 1 9 20 10
16 SK Sint-Niklaas A 10 0 7 3 6 26 3


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp (1) 10 7 1 2 34 16 23
2 FC Lebbeke 10 7 1 2 21 8 23
3 Tempo Overijse 10 6 2 2 22 11 20
4 KM Torhout 10 6 3 1 18 17 19
5 VW Hamme 10 5 3 2 17 17 17
6 Erpe-Mere United 10 5 4 1 20 15 16
7 SK Sint-Niklaas A 10 4 4 2 15 19 14
8 KFC Eppegem 10 3 4 3 14 16 12
9 SK Lochristi A 10 3 4 3 18 22 12
10 Wolvertem-Merchtem 10 3 5 2 15 13 11
11 KVC Jong Lede 10 3 5 2 19 21 11
12 FC Voorde-Appelterre 10 3 5 2 18 20 11
13 Avanti Stekene 10 2 3 5 14 14 11
14 Svelta Melsele A 10 2 5 3 20 28 9
15 SV Anzegem 10 2 5 3 12 22 9
16 Rhodienne de Hoek A 10 0 7 3 8 26 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp 10 9 0 1 28 12 28
2 KM Torhout 10 6 4 0 19 15 18
3 Tempo Overijse 10 5 2 3 18 8 18
4 Erpe-Mere United 10 5 2 3 14 9 18
5 FC Lebbeke 10 5 2 3 15 11 18
6 SK Lochristi A 10 5 3 2 22 14 17
7 Avanti Stekene 10 5 4 1 18 14 16
8 VW Hamme 10 4 2 4 21 15 16
9 FC Voorde-Appelterre 10 4 4 2 18 15 14
10 Wolvertem-Merchtem 10 2 3 5 10 13 11
11 Rhodienne de Hoek A 10 3 6 1 9 20 10
12 KFC Eppegem 10 2 4 4 9 11 10
13 SV Anzegem 10 3 7 0 17 21 9
14 SK Sint-Niklaas A 10 2 6 2 11 21 8
15 Svelta Melsele A 10 2 7 1 7 24 7
16 KVC Jong Lede 10 2 8 0 11 24 6


3e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Racing Mechelen (1) 30 18 7 5 63 41 59
2 Esperanza Pelt (2) 30 18 8 4 64 38 58
3 KFC Diest 30 16 6 8 47 28 56
4 KVC Lille United 30 16 8 6 63 55 54
5 KFC Turnhout 30 13 7 10 53 28 49
6 KFC St. Lenaarts A 30 13 9 8 49 41 47
7 KFC Zwarte Leeuw 30 13 10 7 61 38 46
8 KVK Wellen 30 11 8 11 46 41 44
9 Eendracht Termien 30 12 12 6 40 41 42
10 KAC Betekom A 30 12 13 5 53 51 41
11 KFC Nijlen 30 12 13 5 52 55 41
12 KVK Beringen A 30 11 11 8 48 43 41
13 KFC Witgoor Sport 30 10 15 5 37 43 35
14 FC De Kempen TL A 30 5 18 7 35 62 22
15 FC Berlaar-Heikant 30 4 17 9 27 70 21
16 KVV Weerstand Koersel 30 3 25 2 30 93 11

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Lille United 10 7 2 1 22 15 22
2 KFC St. Lenaarts A 10 6 1 3 19 10 21
3 KFC Zwarte Leeuw 10 6 2 2 21 9 20
4 KFC Diest 10 6 2 2 18 8 20
5 Esperanza Pelt (2) 10 6 3 1 18 9 19
6 K Racing Mechelen (1) 10 5 4 1 19 18 16
7 KVK Beringen A 10 4 2 4 15 12 16
8 KFC Witgoor Sport 10 4 4 2 9 8 14
9 Eendracht Termien 10 4 5 1 11 17 13
10 KFC Turnhout 10 3 3 4 14 8 13
11 KVK Wellen 10 3 3 4 14 13 13
12 KFC Nijlen 10 3 6 1 8 19 10
13 FC De Kempen TL A 10 2 5 3 15 18 9
14 KAC Betekom A 10 2 7 1 17 24 7
15 KVV Weerstand Koersel 10 2 8 0 15 27 6
16 FC Berlaar-Heikant 10 1 7 2 6 26 5


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Esperanza Pelt 10 7 2 1 30 15 22
2 K Racing Mechelen (1) 10 6 1 3 18 10 21
3 KFC Turnhout 10 5 2 3 22 11 18
4 KAC Betekom A 10 5 3 2 19 13 17
5 KVK Wellen 10 4 1 5 17 13 17
6 Eendracht Termien 10 4 2 4 11 8 16
7 KFC Nijlen 10 4 4 2 24 18 14
8 KFC Diest 10 3 2 5 12 15 14
9 KFC Zwarte Leeuw 10 3 3 4 21 14 13
10 KVC Lille United 10 3 4 3 21 23 12
11 KVK Beringen A 10 3 5 2 16 13 11
12 KFC Witgoor Sport 10 3 5 2 18 20 11
13 KFC St. Lenaarts A 10 3 5 2 14 18 11
14 FC Berlaar-Heikant 10 2 4 4 9 21 10
15 FC De Kempen TL A 10 2 7 1 11 24 7
16 KVV Weerstand Koersel 10 1 8 1 10 37 4


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Racing Mechelen 10 7 2 1 26 13 22
2 KFC Diest 10 7 2 1 17 5 22
3 KVC Lille United 10 6 2 2 20 17 20
4 KFC Turnhout 10 5 2 3 17 9 18
5 KAC Betekom A 10 5 3 2 17 14 17
6 KFC Nijlen 10 5 3 2 20 18 17
7 Esperanza Pelt 10 5 3 2 16 14 17
8 KFC St. Lenaarts A 10 4 3 3 16 13 15
9 KVK Wellen 10 4 4 2 15 15 14
10 KVK Beringen A 10 4 4 2 17 18 14
11 KFC Zwarte Leeuw 10 4 5 1 19 15 13
12 Eendracht Termien 10 4 5 1 18 16 13
13 KFC Witgoor Sport 10 3 6 1 10 15 10
14 FC Berlaar-Heikant 10 1 6 3 12 23 6
15 FC De Kempen TL A 10 1 6 3 9 20 6
16 KVV Weerstand Koersel 10 0 9 1 5 29 1


Division 3 ACFF A

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Namur A 28 21 5 2 58 21 65
2 CS Entite Manage 28 14 7 7 61 32 49
3 Crossing Schaarbeek A 28 13 5 10 53 40 49
4 Jeunesse Aischoise A 28 13 6 9 61 41 48
5 RFC Doornik A 28 13 9 6 38 34 45
6 RUS Binche A 28 11 8 9 41 36 42
7 Rapid Symphorinois A 28 12 11 5 40 35 41
8 JS Taminoise A 28 10 8 10 32 34 40
9 Renaissance AEC Mons A 28 9 6 13 55 39 40
10 Pays Vert Ostiches-Ath A 28 10 11 7 41 39 37
11 Saint-Ghislain T-H A 28 9 10 9 39 51 36
12 RCS Brainois 28 9 15 4 47 57 31
13 Gosselies Sports A 28 5 16 7 21 50 22
14 Pont-A-Celles Buzet A 28 2 14 12 20 49 18
15 RFC Stockel A 28 2 22 4 32 81 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 3e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Union Namur A 9 8 1 0 24 8 24
2 Jeunesse Aischoise A 10 5 2 3 28 16 18
3 JS Taminoise A 9 5 2 2 9 7 17
4 RCS Brainois 9 5 3 1 18 14 16
5 Crossing Schaarbeek A 9 4 1 4 21 13 16
6 CS Entite Manage 10 4 2 4 19 12 16
7 RFC Doornik A 9 4 4 1 14 16 13
8 Renaissance AEC Mons A 10 2 2 6 18 15 12
9 Pays Vert Ostiches-Ath A 9 3 4 2 11 11 11
10 Gosselies Sports A 10 3 5 2 9 17 11
11 Saint-Ghislain T-H A 9 2 3 4 13 18 10
12 RUS Binche A 9 1 3 5 11 13 8
13 Rapid Symphorinois A 10 2 6 2 10 20 8
14 Pont-A-Celles Buzet A 9 1 4 4 7 15 7
15 RFC Stockel A 9 1 8 0 12 29 3


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Union Namur A 10 8 1 1 19 5 25
2 Crossing Schaarbeek A 10 7 1 2 19 9 23
3 CS Entite Manage 9 5 2 2 24 9 17
4 Rapid Symphorinois A 9 5 2 2 15 7 17
5 Pays Vert Ostiches-Ath A 9 4 2 3 12 6 15
6 RFC Doornik A 9 4 2 3 10 8 15
7 RUS Binche A 10 4 4 2 15 13 14
8 JS Taminoise A 9 3 3 3 12 13 12
9 Jeunesse Aischoise A 9 3 4 2 13 16 11
10 Renaissance AEC Mons A 9 2 2 5 14 11 11
11 Gosselies Sports A 9 2 5 2 3 14 8
12 Pont-A-Celles Buzet A 9 1 4 4 5 12 7
13 RCS Brainois 10 2 7 1 12 20 7
14 Saint-Ghislain T-H A 9 1 6 2 7 22 5
15 RFC Stockel A 10 1 7 2 12 27 5


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Saint-Ghislain T-H A 10 6 1 3 19 11 21
2 RUS Binche A 9 6 1 2 15 10 20
3 Jeunesse Aischoise A 9 5 0 4 20 9 19
4 Renaissance AEC Mons A 9 5 2 2 23 13 17
5 RFC Doornik A 10 5 3 2 14 10 17
6 CS Entite Manage 9 5 3 1 18 11 16
7 Rapid Symphorinois A 9 5 3 1 15 8 16
8 Union Namur A 9 5 3 1 15 8 16
9 Pays Vert Ostiches-Ath A 10 3 5 2 18 22 11
10 JS Taminoise A 10 2 3 5 11 14 11
11 Crossing Schaarbeek A 9 2 3 4 13 18 10
12 RCS Brainois 9 2 5 2 17 23 8
13 Pont-A-Celles Buzet A 10 0 6 4 8 22 4
14 Gosselies Sports A 9 0 6 3 9 19 3
15 RFC Stockel A 9 0 7 2 8 25 2


Division 3 ACFF B

Algemeen klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stade Disonais A (1) 30 19 5 6 69 35 63
2 Union Rochefortoise A 30 18 9 3 63 50 57
3 RFC Raeren-Eynatten (2) 30 17 11 2 65 51 53