Alle Actuele Klassementen
Update: vandaag om 10:28u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: vandaag om 10:28u
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2021-2022 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2021-2022. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2020-2021 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B
Vrouwen 4e Prov. A Vrouwen 4e Prov. B    

!! Als extra service kan u verder op deze pagina ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen
Beker van Antwerpen Vrouwen Pro League 1A, 1B en U21 Nationale Vrouwenreeksen


1e Provinciale

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich A 13 9 2 2 29 18 29
2 Berg en Dal VV 13 8 0 5 33 11 29
3 ASV Geel 13 9 1 3 35 12 27
4 Wezel Sport A (1) 11 8 1 2 34 13 26
5 KVV Ternesse A 13 6 3 4 26 25 22
6 KBSK Retie 13 5 5 3 27 27 18
7 OG Vorselaar 13 4 3 6 23 25 18
8 Vosselaar VV 13 4 5 4 22 20 16
9 KFC Antonia A 13 4 6 3 23 26 15
10 KFC Ranst A 13 3 4 6 18 22 15
11 KSV Bornem 12 4 7 1 25 37 13
12 SK Rapid Leest 13 4 8 1 21 28 13
13 KFCE Zoersel 13 3 6 4 19 36 13
14 KFC Bevel 12 4 8 0 21 29 12
15 FC Oppuurs 13 3 10 0 25 39 9
16 K Kalmthout SK 13 1 10 2 17 30 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 ASV Geel 3 3 0 0 14 2 8
2 Berg en Dal VV 3 2 0 1 7 2 7
3 KFC Kontich A 3 2 0 1 6 3 7
4 SK Rapid Leest 3 2 1 0 7 4 6
5 KBSK Retie 3 2 1 0 8 6 6
6 KFCE Zoersel 2 1 0 1 5 4 4
7 KFC Ranst A 3 1 1 1 4 4 4
8 OG Vorselaar 3 1 1 1 4 4 4
9 KVV Ternesse A 3 1 1 1 6 8 4
10 KSV Bornem 2 1 1 0 5 10 3
11 Vosselaar VV 3 0 1 2 3 4 2
12 Wezel Sport A (1) 1 0 0 1 0 0 1
13 KFC Antonia A 2 0 1 1 3 4 1
14 KFC Bevel 2 0 2 0 2 6 0
15 K Kalmthout SK 3 0 3 0 7 13 0
16 FC Oppuurs 3 0 3 0 5 12 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Antonia A 1 0 0 1 2 2 1
2 KFCE Zoersel 1 0 0 1 2 2 1
3 Berg en Dal VV 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Oppuurs 0 0 0 0 0 0 0
5 K Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0
6 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Bevel 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Kontich A 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0
10 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0
11 KVV Ternesse A 0 0 0 0 0 0 0
12 OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0
13 SK Rapid Leest 0 0 0 0 0 0 0
14 Vosselaar VV 0 0 0 0 0 0 0
15 Wezel Sport A (1) 0 0 0 0 0 0 0
16 ASV Geel 0 0 0 0 0 0 -1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Wezel Sport A 10 8 1 1 34 13 25
2 KFC Kontich A 10 7 2 1 23 15 22
3 Berg en Dal VV 10 6 0 4 26 9 22
4 ASV Geel 10 6 1 3 21 10 20
5 KVV Ternesse A 10 5 2 3 20 17 18
6 Vosselaar VV 10 4 4 2 19 16 14
7 OG Vorselaar 10 3 2 5 19 21 14
8 KFC Antonia A 10 4 5 1 18 20 13
9 KFC Bevel 10 4 6 0 19 23 12
10 KBSK Retie 10 3 4 3 19 21 12
11 KFC Ranst A 10 2 3 5 14 18 11
12 KSV Bornem 10 3 6 1 20 27 10
13 FC Oppuurs 10 3 7 0 20 27 9
14 KFCE Zoersel 10 2 6 2 12 30 8
15 SK Rapid Leest 10 2 7 1 14 24 7
16 K Kalmthout SK 10 1 7 2 10 17 5


2e Provinciale A

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FCS Mariekerke-Branst 13 8 2 3 32 12 27
2 KV Bonheiden (1) 13 8 2 3 36 20 27
3 VC Mortsel OG A 13 8 2 3 28 19 27
4 's Gravenwezel-Schilde A 13 7 1 5 23 5 26
5 Verbr. Zwijndrecht A 13 7 5 1 18 22 22
6 Sporting Tisselt 13 6 4 3 30 26 21
7 KFC Sint Job A 13 6 5 2 32 28 20
8 Ekeren FC 13 6 6 1 23 23 19
9 KFC Brasschaat 13 5 5 3 29 23 18
10 Groen Rood Katelijne 13 5 5 3 21 23 18
11 KVC Wilrijk A 13 4 3 6 24 19 18
12 TOR Deurne Pirates A 13 4 5 4 20 23 16
13 RVC Hoboken A 13 3 7 3 25 28 12
14 KFC Walem 13 3 8 2 11 20 11
15 Zandvliet Sport A 13 1 8 4 15 30 7
16 KVV Duffel 13 0 13 0 3 49 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Verbr. Zwijndrecht A 3 3 0 0 5 2 9
2 FCS Mariekerke-Branst 3 2 0 1 8 2 7
3 Sporting Tisselt 3 2 0 1 6 4 7
4 KFC Brasschaat 2 2 0 0 8 1 6
5 Ekeren FC 3 2 1 0 6 4 6
6 KFC Walem 3 2 1 0 3 1 6
7 VC Mortsel OG A 3 1 0 2 4 3 5
8 's Gravenwezel-Schilde A 3 1 0 2 1 0 5
9 KFC Sint Job A 2 1 0 1 6 1 4
10 KV Bonheiden (1) 3 1 1 1 3 6 4
11 Groen Rood Katelijne 3 1 2 0 4 5 3
12 KVC Wilrijk A 3 1 2 0 5 7 3
13 RVC Hoboken A 3 0 3 0 4 7 0
14 Zandvliet Sport A 3 0 3 0 3 7 0
15 TOR Deurne Pirates A 3 0 3 0 3 8 0
16 KVV Duffel 3 0 3 0 0 11 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Sint Job A 1 1 0 0 3 2 3
2 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0
3 Ekeren FC 0 0 0 0 0 0 0
4 FCS Mariekerke-Branst 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Walem 0 0 0 0 0 0 0
7 KV Bonheiden (1) 0 0 0 0 0 0 0
8 KVC Wilrijk A 0 0 0 0 0 0 0
9 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0
10 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0
11 Sporting Tisselt 0 0 0 0 0 0 0
12 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0
13 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0
14 Verbr. Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0
15 Zandvliet Sport A 0 0 0 0 0 0 0
16 KFC Brasschaat 1 0 1 0 2 3 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KV Bonheiden 10 7 1 2 33 14 23
2 VC Mortsel OG A 10 7 2 1 24 16 22
3 's Gravenwezel-Schilde A 10 6 1 3 22 5 21
4 FCS Mariekerke-Branst 10 6 2 2 24 10 20
5 TOR Deurne Pirates A 10 4 2 4 17 15 16
6 Groen Rood Katelijne 10 4 3 3 17 18 15
7 KVC Wilrijk A 10 3 1 6 19 12 15
8 Sporting Tisselt 10 4 4 2 24 22 14
9 KFC Sint Job A 10 4 5 1 23 25 13
10 Ekeren FC 10 4 5 1 17 19 13
11 Verbr. Zwijndrecht A 10 4 5 1 13 20 13
12 RVC Hoboken A 10 3 4 3 21 21 12
13 KFC Brasschaat 10 3 4 3 19 19 12
14 Zandvliet Sport A 10 1 5 4 12 23 7
15 KFC Walem 10 1 7 2 8 19 5
16 KVV Duffel 10 0 10 0 3 38 0


2e Provinciale B

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Herselt A (1) 12 9 3 0 28 16 27
2 RFC Zwaneven 12 7 4 1 26 27 22
3 VC Herentals 13 6 3 4 25 22 22
4 Lentezon Beerse A 11 6 3 2 34 19 20
5 KSK Weelde 11 6 4 1 20 13 19
6 K Merksplas SK 11 5 3 3 18 11 18
7 Loenhout SK 11 5 5 1 20 26 16
8 KFC Wuustwezel 12 5 6 1 23 22 16
9 KFC Broechem 12 4 5 3 27 30 15
10 KSAV Sint-Dimpna A 13 4 6 3 22 19 15
11 K Zandhovense SK 12 4 6 2 24 22 14
12 Zwaluwen Olmen 11 4 6 1 13 24 13
13 K Minderhout VV 11 3 6 2 13 21 11
14 KFC Arendonk Sport 12 1 5 6 18 30 9
15 Verbroedering Balen 10 2 6 2 14 23 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Broechem 3 2 0 1 10 4 7
2 KSAV Sint-Dimpna A 3 2 0 1 8 4 7
3 KFC Herselt A (1) 3 2 1 0 10 4 6
4 KFC Wuustwezel 3 2 1 0 6 4 6
5 K Zandhovense SK 2 1 0 1 5 2 4
6 RFC Zwaneven 3 1 1 1 6 2 4
7 K Minderhout VV 1 1 0 0 2 1 3
8 Loenhout SK 2 1 1 0 4 3 3
9 Verbroedering Balen 2 1 1 0 4 6 3
10 VC Herentals 3 0 1 2 2 7 2
11 K Merksplas SK 1 0 0 1 1 1 1
12 KSK Weelde 2 0 1 1 2 3 1
13 KFC Arendonk Sport 3 0 2 1 6 12 1
14 Zwaluwen Olmen 3 0 2 1 1 9 1
15 Lentezon Beerse A 2 0 2 0 3 8 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Herselt A 9 7 2 0 18 12 21
2 Lentezon Beerse A 9 6 1 2 31 11 20
3 VC Herentals 10 6 2 2 23 15 20
4 KSK Weelde 9 6 3 0 18 10 18
5 RFC Zwaneven 9 6 3 0 20 25 18
6 K Merksplas SK 10 5 3 2 17 10 17
7 Loenhout SK 9 4 4 1 16 23 13
8 Zwaluwen Olmen 8 4 4 0 12 15 12
9 KFC Wuustwezel 9 3 5 1 17 18 10
10 K Zandhovense SK 10 3 6 1 19 20 10
11 KFC Broechem 9 2 5 2 17 26 8
12 KFC Arendonk Sport 9 1 3 5 12 18 8
13 KSAV Sint-Dimpna A 10 2 6 2 14 15 8
14 K Minderhout VV 10 2 6 2 11 20 8
15 Verbroedering Balen 8 1 5 2 10 17 5


3e Provinciale A

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 White Star Schorvoort (1) 13 11 0 2 36 11 35
2 K Achterbroek VV 13 9 2 2 36 21 29
3 KFC Flandria 12 7 2 3 19 12 24
4 KFC Beekhoek Sport 12 7 3 2 31 22 23
5 KVC Lille United B 13 7 4 2 27 20 23
6 KFC Meer 13 7 5 1 28 22 22
7 FC De Kempen B 13 7 6 0 36 30 21
8 KFC Poppel 13 4 5 4 27 25 16
9 KVNA Wortel 13 4 6 3 27 26 15
10 K Nieuwmoer FC 13 4 6 3 26 25 15
11 KSK Oosthoven 13 4 8 1 21 26 13
12 K Gooreind VV 13 4 8 1 27 38 13
13 KSK Kasterlee 13 3 6 4 19 26 13
14 Excelsior Essen 13 3 7 3 21 32 12
15 FC Sint Jozef 13 2 8 3 13 41 9
16 KVV Dosko 13 2 9 2 13 30 8

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort (1) 4 3 0 1 8 2 10
2 K Achterbroek VV 3 3 0 0 9 6 9
3 KFC Meer 3 2 0 1 6 4 7
4 KFC Flandria 2 2 0 0 6 1 6
5 FC De Kempen B 3 2 1 0 13 5 6
6 KSK Oosthoven 3 2 1 0 7 4 6
7 KVC Lille United B 3 2 1 0 6 3 6
8 KSK Kasterlee 3 1 0 2 8 3 5
9 KFC Poppel 3 1 1 1 4 5 4
10 K Nieuwmoer FC 3 1 2 0 6 5 3
11 KFC Beekhoek Sport 3 1 2 0 4 7 3
12 FC Sint Jozef 3 1 2 0 3 12 3
13 KVV Dosko 3 0 2 1 1 5 1
14 KVNA Wortel 3 0 3 0 5 9 0
15 Excelsior Essen 3 0 3 0 2 6 0
16 K Gooreind VV 3 0 3 0 2 13 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 White Star Schorvoort 9 8 0 1 28 9 25
2 KFC Beekhoek Sport 9 6 1 2 27 15 20
3 K Achterbroek VV 10 6 2 2 27 15 20
4 KFC Flandria 10 5 2 3 13 11 18
5 KVC Lille United B 10 5 3 2 21 17 17
6 KFC Meer 10 5 5 0 22 18 15
7 FC De Kempen B 10 5 5 0 23 25 15
8 KVNA Wortel 10 4 3 3 22 17 15
9 K Gooreind VV 10 4 5 1 25 25 13
10 KFC Poppel 10 3 4 3 23 20 12
11 K Nieuwmoer FC 10 3 4 3 20 20 12
12 Excelsior Essen 10 3 4 3 19 26 12
13 KSK Kasterlee 10 2 6 2 11 23 8
14 KSK Oosthoven 10 2 7 1 14 22 7
15 KVV Dosko 10 2 7 1 12 25 7
16 FC Sint Jozef 10 1 6 3 10 29 6


3e Provinciale B

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Lint A 13 9 4 0 36 34 27
2 KFCV Wintam 13 8 4 1 31 24 25
3 Willebroekse SV (1) 13 7 2 4 33 20 25
4 Excelsior Mariaburg A 13 7 3 3 35 21 24
5 SV Aartselaar A 13 7 4 2 29 19 23
6 K Berchem Sport B 13 6 3 4 34 21 22
7 VC Wijnegem A 13 6 3 4 35 23 22
8 FC Turk Sport Antwerpen 13 6 5 2 32 30 20
9 VVH Lippelo 13 6 5 2 29 27 20
10 Schelle Sport A 13 5 4 4 28 18 19
11 TOR Deurne Pirates B 13 5 7 1 28 32 16
12 Sporting Burcht FC 13 4 8 1 27 41 13
13 KFC Berendrecht 13 4 8 1 23 40 13
14 KFC St-M. Halle 13 3 7 3 26 33 12
15 KFC Kontich B 13 2 9 2 20 40 8
16 FC Oxford Hemiksem A 13 2 11 0 25 48 6

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Burcht FC 3 2 0 1 9 2 7
2 Excelsior Mariaburg A 3 2 0 1 6 0 7
3 Schelle Sport A 3 2 0 1 7 3 7
4 VC Wijnegem A 3 2 1 0 9 4 6
5 VVH Lippelo 3 2 1 0 8 5 6
6 TOR Deurne Pirates B 3 2 1 0 8 6 6
7 KFC Lint A 3 2 1 0 8 9 6
8 SV Aartselaar A 3 1 0 2 5 2 5
9 K Berchem Sport B 3 1 1 1 6 4 4
10 FC Oxford Hemiksem A 3 1 2 0 4 5 3
11 FC Turk Sport Antwerpen 3 1 2 0 4 8 3
12 KFCV Wintam 3 1 2 0 4 9 3
13 Willebroekse SV (1) 3 0 0 3 4 4 3
14 KFC Kontich B 3 0 2 1 3 8 1
15 KFC St-M. Halle 3 0 3 0 4 10 0
16 KFC Berendrecht 3 0 3 0 3 13 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Willebroekse SV 10 7 2 1 29 16 22
2 KFCV Wintam 10 7 2 1 27 15 22
3 KFC Lint A 10 7 3 0 28 25 21
4 SV Aartselaar A 10 6 4 0 24 17 18
5 K Berchem Sport B 10 5 2 3 28 17 18
6 Excelsior Mariaburg A 10 5 3 2 29 21 17
7 FC Turk Sport Antwerpen 10 5 3 2 28 22 17
8 VC Wijnegem A 10 4 2 4 26 19 16
9 VVH Lippelo 10 4 4 2 21 22 14
10 KFC Berendrecht 10 4 5 1 20 27 13
11 Schelle Sport A 10 3 4 3 21 15 12
12 KFC St-M. Halle 10 3 4 3 22 23 12
13 TOR Deurne Pirates B 10 3 6 1 20 26 10
14 KFC Kontich B 10 2 7 1 17 32 7
15 Sporting Burcht FC 10 2 8 0 18 39 6
16 FC Oxford Hemiksem A 10 1 9 0 21 43 3


3e Provinciale C

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Blauwvoet Oevel 13 10 3 0 31 15 30
2 FC Punt Larum 13 9 1 3 33 6 30
3 KV Hooikt A (1) 13 9 3 1 35 17 28
4 KFCM Hallaar 13 8 2 3 24 11 27
5 KVV Noordstar 13 8 3 2 33 21 26
6 KSV Schriek 13 7 2 4 27 14 25
7 KSK Wavria A 13 6 3 4 19 16 22
8 KFC Linda Olen 13 5 5 3 19 20 18
9 KFC Putte A 13 5 5 3 24 26 18
10 KFC Katelijne A 13 4 6 3 28 19 15
11 BO Beerzel 13 4 7 2 21 30 14
12 Excelsior Bouwel 13 3 7 3 20 24 12
13 Excelsior Vorst 13 3 9 1 23 43 10
14 KVV Rauw Sport 13 2 10 1 19 48 7
15 FC Netezonen 13 1 8 4 12 27 7
16 VV Laakdal 13 1 11 1 12 43 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Schriek 3 3 0 0 8 1 9
2 Blauwvoet Oevel 3 3 0 0 7 0 9
3 FC Punt Larum 3 2 0 1 7 0 7
4 KFCM Hallaar 3 2 1 0 6 4 6
5 Excelsior Vorst 3 2 1 0 7 7 6
6 Excelsior Bouwel 3 1 0 2 5 1 5
7 KFC Linda Olen 3 1 0 2 3 2 5
8 KVV Noordstar 3 1 1 1 3 5 4
9 KFC Katelijne A 3 1 2 0 7 5 3
10 KV Hooikt A (1) 3 1 2 0 6 5 3
11 KVV Rauw Sport 3 1 2 0 3 3 3
12 BO Beerzel 3 1 2 0 4 7 3
13 KFC Putte A 3 1 2 0 3 9 3
14 KSK Wavria A 3 0 2 1 1 5 1
15 FC Netezonen 3 0 2 1 2 8 1
16 VV Laakdal 3 0 3 0 1 11 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSK Wavria A 1 1 0 0 2 1 3
2 BO Beerzel 0 0 0 0 0 0 0
3 Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0
4 Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Netezonen 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Punt Larum 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Katelijne A 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0
9 KFC Putte A 0 0 0 0 0 0 0
10 KFCM Hallaar 0 0 0 0 0 0 0
11 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0
12 KV Hooikt A (1) 0 0 0 0 0 0 0
13 KVV Noordstar 0 0 0 0 0 0 0
14 KVV Rauw Sport 0 0 0 0 0 0 0
15 VV Laakdal 0 0 0 0 0 0 0
16 Excelsior Bouwel 1 0 1 0 1 2 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KV Hooikt A 10 8 1 1 29 12 25
2 FC Punt Larum 10 7 1 2 26 6 23
3 KVV Noordstar 10 7 2 1 30 16 22
4 Blauwvoet Oevel 10 7 3 0 24 15 21
5 KFCM Hallaar 10 6 1 3 18 7 21
6 KSK Wavria A 9 5 1 3 16 10 18
7 KSV Schriek 10 4 2 4 19 13 16
8 KFC Putte A 10 4 3 3 21 17 15
9 KFC Linda Olen 10 4 5 1 16 18 13
10 KFC Katelijne A 10 3 4 3 21 14 12
11 BO Beerzel 10 3 5 2 17 23 11
12 Excelsior Bouwel 9 2 6 1 14 21 7
13 FC Netezonen 10 1 6 3 10 19 6
14 Excelsior Vorst 10 1 8 1 16 36 4
15 VV Laakdal 10 1 8 1 11 32 4
16 KVV Rauw Sport 10 1 8 1 16 45 4


4e Provinciale A

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Oostmalle 11 8 2 1 39 14 25
2 K Brecht SK 12 6 1 5 33 14 23
3 K Meerle FC 12 7 4 1 31 23 22
4 KSV Wildert 12 6 3 3 30 24 21
5 SV Noorse 13 6 5 2 31 25 20
6 KV Westmalle 12 6 5 1 20 23 19
7 KFC Sint-Lenaarts B 12 5 4 3 28 20 18
8 Horendonk FC 12 5 4 3 32 26 18
9 Putte SK 12 5 4 3 24 30 18
10 KFC Sint-Job B 10 4 1 5 31 16 17
11 Lentezon Beerse B 12 5 6 1 20 26 16
12 KSOC Maria-ter-Heide 12 2 6 4 14 28 10
13 K Heibos SV 12 2 7 3 16 30 9
14 KFC Olympic Essen 13 1 8 4 6 36 7
15 Vlimmeren Sport 11 1 9 1 11 31 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Oostmalle 11 8 2 1 39 14 25
2 K Brecht SK 12 6 1 5 33 14 23
3 K Meerle FC 12 7 4 1 31 23 22
4 KSV Wildert 12 6 3 3 30 24 21
5 SV Noorse 13 6 5 2 31 25 20
6 KV Westmalle 12 6 5 1 20 23 19
7 KFC Sint-Lenaarts B 12 5 4 3 28 20 18
8 Horendonk FC 12 5 4 3 32 26 18
9 KFC Sint-Job B 10 4 1 5 31 16 17
10 Lentezon Beerse B 12 5 6 1 20 26 16
11 Putte SK 11 4 4 3 19 29 15
12 KSOC Maria-ter-Heide 11 2 5 4 13 23 10
13 K Heibos SV 12 2 7 3 16 30 9
14 KFC Olympic Essen 13 1 8 4 6 36 7
15 Vlimmeren Sport 11 1 9 1 11 31 4


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Putte SK 1 1 0 0 5 1 3
2 Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0
3 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0
4 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0
5 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Olympic Essen 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Sint-Job B 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0
9 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0
10 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0
11 KVC Oostmalle 0 0 0 0 0 0 0
12 Lentezon Beerse B 0 0 0 0 0 0 0
13 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0
14 Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0
15 KSOC Maria-ter-Heide 1 0 1 0 1 5 0


4e Provinciale B

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Merksem 11 11 0 0 57 12 33
2 KSK Ekeren Donk 11 10 0 1 37 5 31
3 KVV Ternesse B 13 9 4 0 44 14 27
4 FC Alberta Schilde 12 8 2 2 31 16 26
5 KSK Oelegem 12 8 4 0 58 23 24
6 FC Antwerpen Noord 12 7 4 1 39 28 22
7 's Gravenwezel-Schilde B 12 6 4 2 22 23 20
8 Excelsior Mariaburg B 12 5 6 1 21 29 16
9 KFC Ranst B 12 5 7 0 26 41 15
10 KFC Antonia B 12 3 7 2 19 34 11
11 KFC Schoten SK 12 3 8 1 25 39 10
12 City Pirates Antwerpen B 13 3 9 1 31 55 10
13 Tubantia Borgerhout 12 2 8 2 18 41 8
14 Zandvliet Sport B 12 2 9 1 11 47 7
15 K Wijnegem VC B 12 1 11 0 11 43 3

= gewonnen = verloren = gelijk


4e Provinciale C

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Sporting Club Duffel (1) 13 13 0 0 76 11 39
2 Nielse SV 13 10 2 1 56 24 31
3 K Hove Sport 13 8 2 3 59 18 27
4 FC Oxaco-Boechout 13 8 3 2 32 24 26
5 K Reet SK 13 8 4 1 36 19 25
6 VC Mortsel OG B 13 8 5 0 42 27 24
7 KVC Wilrijk B 13 7 4 2 26 22 23
8 RVC Hoboken B 13 7 5 1 46 29 22
9 K Boechoutse VV 13 5 5 3 27 37 18
10 Los Incas Antwerpen 13 5 7 1 34 42 16
11 KSK Rumst 13 4 6 3 23 26 15
12 KSC Maccabi 13 2 6 5 21 39 11
13 Verbr. Zwijndrecht B 13 3 9 1 24 42 10
14 KFC Lint B 13 2 9 2 25 58 8
15 SV Aartselaar B 13 1 11 1 10 47 4
16 FC Oxford Hemiksem B 13 0 13 0 8 80 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Nielse SV 4 4 0 0 22 4 12
2 Sporting Club Duffel (1) 3 3 0 0 13 0 9
3 K Reet SK 3 3 0 0 9 5 9
4 K Hove Sport 3 2 0 1 15 2 7
5 FC Oxaco-Boechout 4 2 1 1 8 9 7
6 RVC Hoboken B 3 2 1 0 20 4 6
7 KSC Maccabi 4 1 1 2 5 6 5
8 K Boechoutse VV 3 1 1 1 8 2 4
9 KVC Wilrijk B 3 1 1 1 3 3 4
10 VC Mortsel OG B 3 1 2 0 6 10 3
11 KFC Lint B 3 1 2 0 4 9 3
12 Verbr. Zwijndrecht B 3 1 2 0 2 8 3
13 KSK Rumst 3 0 2 1 6 11 1
14 SV Aartselaar B 4 0 3 1 5 16 1
15 Los Incas Antwerpen 3 0 3 0 3 15 0
16 FC Oxford Hemiksem B 3 0 3 0 0 25 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Sporting Club Duffel 10 10 0 0 63 11 30
2 VC Mortsel OG B 10 7 3 0 36 17 21
3 K Hove Sport 10 6 2 2 44 16 20
4 Nielse SV 9 6 2 1 34 20 19
5 FC Oxaco-Boechout 9 6 2 1 24 15 19
6 KVC Wilrijk B 10 6 3 1 23 19 19
7 K Reet SK 10 5 4 1 27 14 16
8 Los Incas Antwerpen 10 5 4 1 31 27 16
9 RVC Hoboken B 10 5 4 1 26 25 16
10 KSK Rumst 10 4 4 2 17 15 14
11 K Boechoutse VV 10 4 4 2 19 35 14
12 Verbr. Zwijndrecht B 10 2 7 1 22 34 7
13 KSC Maccabi 9 1 5 3 16 33 6
14 KFC Lint B 10 1 7 2 21 49 5
15 SV Aartselaar B 9 1 8 0 5 31 3
16 FC Oxford Hemiksem B 10 0 10 0 8 55 0


4e Provinciale D

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Rijmenam 13 11 1 1 37 11 34
2 KFC Muizen 13 9 2 2 47 20 29
3 Zennester Hombeek 13 9 3 1 45 16 28
4 Kalfort Puursica 13 9 3 1 45 21 28
5 KSK Sint-Amands 13 9 4 0 31 20 27
6 SC Mechelen 13 8 5 0 39 27 24
7 KSK Wavria B 13 6 4 3 30 27 21
8 RB Elzestraat 13 6 5 2 27 21 20
9 Leest United 12 6 6 0 29 27 18
10 Heffen SK 13 5 6 2 23 27 17
11 FC Suraye Utd Mechelen 13 4 9 0 24 52 12
12 Schelle Sport B 13 3 8 2 16 24 11
13 FC Blaasveld 12 3 8 1 21 36 10
14 VK Heindonk 13 3 9 1 10 32 10
15 KVK Hingene 13 2 10 1 18 42 7
16 KFC Katelijne B 13 1 11 1 10 49 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Rijmenam 4 4 0 0 11 1 12
2 Zennester Hombeek 3 3 0 0 18 1 9
3 Kalfort Puursica 3 3 0 0 12 3 9
4 KFC Muizen 3 3 0 0 12 4 9
5 KSK Sint-Amands 3 2 1 0 6 3 6
6 Heffen SK 3 2 1 0 7 5 6
7 VK Heindonk 3 2 1 0 4 6 6
8 RB Elzestraat 3 1 1 1 8 5 4
9 FC Blaasveld 2 1 1 0 2 3 3
10 KVK Hingene 3 1 2 0 4 10 3
11 SC Mechelen 3 1 2 0 4 11 3
12 KSK Wavria B 3 0 2 1 3 9 1
13 Leest United 2 0 2 0 3 7 0
14 FC Suraye Utd Mechelen 3 0 3 0 2 10 0
15 KFC Katelijne B 3 0 3 0 3 15 0
16 Schelle Sport B 4 0 4 0 2 8 0


Voorlopig klassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVK Hingene 1 1 0 0 3 1 3
2 KSK Wavria B 1 0 0 1 1 1 1
3 VK Heindonk 2 0 1 1 2 4 1
4 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Suraye Utd Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
6 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Katelijne B 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0
9 KSK Sint-Amands 0 0 0 0 0 0 0
10 Kalfort Puursica 0 0 0 0 0 0 0
11 Leest United 0 0 0 0 0 0 0
12 RB Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0
13 SC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0
14 Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0
15 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0
16 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Rijmenam 9 7 1 1 26 10 22
2 SC Mechelen 10 7 3 0 35 16 21
3 KSK Sint-Amands 10 7 3 0 25 17 21
4 KFC Muizen 10 6 2 2 35 16 20
5 KSK Wavria B 9 6 2 1 26 17 19
6 Kalfort Puursica 10 6 3 1 33 18 19
7 Zennester Hombeek 10 6 3 1 27 15 19
8 Leest United 10 6 4 0 26 20 18
9 RB Elzestraat 10 5 4 1 19 16 16
10 FC Suraye Utd Mechelen 10 4 6 0 22 42 12
11 Schelle Sport B 9 3 4 2 14 16 11
12 Heffen SK 10 3 5 2 16 22 11
13 FC Blaasveld 10 2 7 1 19 33 7
14 KFC Katelijne B 10 1 8 1 7 34 4
15 VK Heindonk 8 1 7 0 4 22 3
16 KVK Hingene 9 0 8 1 11 31 1


4e Provinciale E

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Ramsel FC (1) 13 10 1 2 56 27 32
2 KFC Zammel 13 10 2 1 55 19 31
3 KVC Booischot 13 9 3 1 41 20 28
4 KFC Tongerlo 13 9 3 1 35 26 28
5 KFC Heultje 13 7 2 4 35 19 25
6 KFC Herenthout 13 7 3 3 33 18 24
7 SK Rita Berlaar 13 7 6 0 31 17 21
8 KV Hooikt B 13 6 6 1 24 37 19
9 VC Immer-Oost 13 5 5 3 29 29 18
10 Kessel United 13 5 6 2 31 29 17
11 KSC Wiekevorst 13 4 7 2 24 35 14
12 SV Grasheide 13 4 8 1 20 29 13
13 SK Peulis 13 3 8 2 19 43 11
14 Racing Emblem 13 2 9 2 20 34 8
15 KFC Herselt B 13 2 9 2 13 40 8
16 KFC Putte B 13 0 12 1 12 56 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Zammel 3 3 0 0 16 3 9
2 KFC Herenthout 3 3 0 0 11 3 9
3 KVC Booischot 3 3 0 0 9 4 9
4 K Ramsel FC (1) 3 2 1 0 12 6 6
5 KFC Tongerlo 3 2 1 0 8 6 6
6 SV Grasheide 3 2 1 0 5 5 6
7 KV Hooikt B 3 2 1 0 7 9 6
8 Kessel United 3 1 1 1 8 7 4
9 KFC Heultje 3 1 1 1 3 3 4
10 SK Peulis 4 1 2 1 5 11 4
11 KSC Wiekevorst 3 1 2 0 8 7 3
12 VC Immer-Oost 3 1 2 0 6 6 3
13 SK Rita Berlaar 3 1 2 0 5 6 3
14 KFC Putte B 4 0 3 1 5 16 1
15 Racing Emblem 3 0 3 0 7 12 0
16 KFC Herselt B 3 0 3 0 1 12 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Ramsel FC 10 8 0 2 44 21 26
2 KFC Zammel 10 7 2 1 39 16 22
3 KFC Tongerlo 10 7 2 1 27 20 22
4 KFC Heultje 10 6 1 3 32 16 21
5 KVC Booischot 10 6 3 1 32 16 19
6 SK Rita Berlaar 10 6 4 0 26 11 18
7 KFC Herenthout 10 4 3 3 22 15 15
8 VC Immer-Oost 10 4 3 3 23 23 15
9 Kessel United 10 4 5 1 23 22 13
10 KV Hooikt B 10 4 5 1 17 28 13
11 KSC Wiekevorst 10 3 5 2 16 28 11
12 Racing Emblem 10 2 6 2 13 22 8
13 KFC Herselt B 10 2 6 2 12 28 8
14 SK Peulis 9 2 6 1 14 32 7
15 SV Grasheide 10 2 7 1 15 24 7
16 KFC Putte B 9 0 9 0 7 40 0


4e Provinciale F

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Mol 13 9 1 3 36 16 30
2 KFC Wechelderzande 12 7 1 4 29 21 25
3 SKS Herentals 12 7 2 3 32 12 24
4 Ezaart Sport 12 7 2 3 32 17 24
5 KFC Grobbendonk 12 7 3 2 35 27 23
6 KFC Pulle 12 7 3 2 27 21 23
7 Rosselaar-Hulsen 12 6 4 2 25 21 20
8 FC Wezel Sport B 12 5 5 2 27 19 17
9 Olen United 12 4 6 2 19 23 14
10 FC Gierle 12 3 5 4 26 21 13
11 KFCH Pulderbos 12 3 7 2 23 32 11
12 KSAV Sint Dimpna B 13 3 8 2 12 28 11
13 KSV Oud Turnhout 11 2 6 3 16 19 9
14 KFCV Alberta Geel 11 1 8 2 20 38 5
15 HIH Turnhout 12 0 10 2 15 59 2

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 1e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Mol 13 9 1 3 36 16 30
2 SKS Herentals 12 7 2 3 32 12 24
3 Ezaart Sport 12 7 2 3 32 17 24
4 KFC Grobbendonk 12 7 3 2 35 27 23
5 KFC Pulle 12 7 3 2 27 21 23
6 KFC Wechelderzande 11 6 1 4 24 19 22
7 Rosselaar-Hulsen 11 6 3 2 23 16 20
8 FC Wezel Sport B 12 5 5 2 27 19 17
9 Olen United 12 4 6 2 19 23 14
10 FC Gierle 12 3 5 4 26 21 13
11 KFCH Pulderbos 12 3 7 2 23 32 11
12 KSAV Sint Dimpna B 13 3 8 2 12 28 11
13 KSV Oud Turnhout 11 2 6 3 16 19 9
14 KFCV Alberta Geel 11 1 8 2 20 38 5
15 HIH Turnhout 12 0 10 2 15 59 2


Voorlopig klassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KFC Wechelderzande 1 1 0 0 5 2 3
2 Ezaart Sport 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Gierle 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
6 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0
7 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0
8 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0
9 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0
10 KFCV Alberta Geel 0 0 0 0 0 0 0
11 KSAV Sint Dimpna B 0 0 0 0 0 0 0
12 KSV Oud Turnhout 0 0 0 0 0 0 0
13 Olen United 0 0 0 0 0 0 0
14 SKS Herentals 0 0 0 0 0 0 0
15 Rosselaar-Hulsen 1 0 1 0 2 5 0

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 4e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 3e Provinciale A Dames 4e Provinciale A
Dames 2e Provinciale Dames 3e Provinciale B Dames 4e Provinciale B
    

Dames 1e Provinciale

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 12 11 0 1 48 9 34
2 FC V.D.P. A 12 6 3 3 35 30 21
3 KSC Mechelen A 11 5 2 4 33 21 19
4 VC Moldavo B 12 6 5 1 37 27 19
5 KFC Wuustwezel B 12 5 5 2 30 35 17
6 Loenhout SK A 11 4 3 4 24 20 16
7 VVC Brasschaat B 12 5 6 1 19 34 16
8 KFC Kontich B 12 4 5 3 27 24 15
9 Blauwvoet Oevel 12 4 5 3 25 33 15
10 FC Ik Dien A 12 4 7 1 28 37 13
11 Hoogstraten VV A 12 3 7 2 26 38 11
12 Davo Puurs A 12 3 8 1 35 48 10
13 K Hove Sport 12 2 6 4 18 29 10

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Provinciale

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Berchem Sport A 11 10 0 1 58 6 31
2 KFC Zammel 11 8 2 1 56 22 25
3 KFC Kontich C 11 7 2 2 27 14 23
4 KFC Beekhoek Sport 10 5 3 2 22 13 17
5 Arendonk Sport A 10 5 4 1 29 18 16
6 's Gravenwezel-Schilde 11 5 5 1 21 21 16
7 FC Antwerp Girls 11 5 5 1 24 36 16
8 Berlaar Heikant 11 4 5 2 36 27 14
9 KFC Schoonbroek 11 4 7 0 20 53 12
10 K Bevel FC 11 3 6 2 20 38 11
11 VVC Brasschaat C 11 1 9 1 18 53 4
12 KFC Wuustwezel C 11 1 10 0 15 45 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale A

Klassement na 12 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Immer-Oost 11 9 2 0 46 19 27
2 Zennester Hombeek 11 8 2 1 33 17 25
3 KFC Nijlen A 10 6 2 2 35 30 20
4 FC Netezonen A 10 6 4 0 37 23 18
5 KFC Broechem 11 6 5 0 45 39 18
6 KFC Berendrecht A 11 4 5 2 18 25 14
7 KSK Heist B 10 4 6 0 28 24 12
8 KSV Vlug Vooruit 10 3 4 3 23 23 12
9 KVV Noordstar 10 3 5 2 18 22 11
10 FC Oppuurs 11 2 7 2 22 50 8
11 Berchem Sport B 11 1 10 0 16 49 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 3e Provinciale B

Klassement na 12 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFCE Zoersel 11 9 2 0 41 13 27
2 FC Sint Jozef 9 8 0 1 45 9 25
3 FC Gierle 11 8 2 1 26 13 25
4 Vlimmeren Sport 10 8 2 0 46 10 24
5 KFC Flandria 11 7 3 1 45 23 22
6 KVNA Wortel 11 5 6 0 33 41 15
7 FC De Kempen TL 11 3 6 2 17 44 11
8 Hoogstraten VV B 11 3 7 1 26 36 10
9 VC Moldavo C 11 3 8 0 27 24 9
10 Loenhout SK B 11 2 9 0 9 36 6
11 K Brecht SK 11 0 11 0 4 70 0

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale A

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse 9 9 0 0 74 1 27
2 SV Noorse B 11 9 2 0 74 11 27
3 KSC Mechelen B 9 8 1 0 59 4 24
4 K Reet SK 12 6 4 2 54 31 20
5 KFCV Wintam 12 6 5 1 32 27 19
6 FC Ik Dien B 9 5 2 2 25 30 17
7 Sporting Club Duffel 9 4 4 1 21 28 13
8 FC V.D.P. B 10 4 5 1 26 47 13
9 KFC Schoten B 10 3 6 1 18 35 10
10 KFC Lint 9 3 6 0 30 38 9
11 City Pirates Antwerpen 9 3 6 0 30 55 9
12 KFC Schoten A 10 1 6 3 14 40 6
13 Davo Puurs B 9 1 7 1 11 40 4
14 KFC Berendrecht B 10 1 9 0 8 89 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 4e Provinciale B

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KV Westmalle 13 13 0 0 107 6 39
2 KVV Vosselaar B 13 13 0 0 97 6 39
3 KFC Herselt B 13 11 2 0 84 27 33
4 White Star Schorvoort 13 10 3 0 63 23 30
5 KFC Zwarte Leeuw 13 8 3 2 66 29 26
6 KSAV Sint-Dimpna 13 7 6 0 37 42 21
7 KFCV Alberta Geel 13 6 5 2 31 48 20
8 KFC Herselt A 13 6 6 1 26 33 19
9 Lentezon Beerse 13 5 5 3 37 48 18
10 Racing Emblem 13 5 8 0 19 36 15
11 KVV Rauw Sport 13 4 7 2 29 29 14
12 FC Netezonen B 13 3 8 2 12 52 11
13 FC Arendonk Sport B 13 3 10 0 27 48 9
14 Alberta FC Schilde 13 2 10 1 28 82 7
15 FC Rosselaar Hulsen 13 1 11 1 17 69 4
16 KFC Nijlen B 13 0 13 0 2 104 0

= gewonnen = verloren = gelijk

DE BVA HEREN - ZOMER 2021 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Ranst A 4 4 0 0 10 3 12
2 KFCE Zoersel 4 3 0 1 17 3 10
3 K Ternesse VV A 4 3 0 1 16 3 10
4 KFC Antonia A 4 3 0 1 7 3 10
5 KBSK Retie 4 3 1 0 13 8 9
6 KVV Vosselaar 4 2 0 2 9 4 8
7 OG Vorselaar 4 2 0 2 9 6 8
8 FC Arendonk Sport 4 2 0 2 5 3 8
9 Verbr. Zwijndrecht A 4 2 1 1 7 6 7
10 's Gravenwezel-Schilde A 4 2 1 1 6 5 7
11 RFC Zwaneven 4 2 2 0 9 6 6
12 K Kalmthout SK 4 2 2 0 7 5 6
13 Lentezon Beerse A 4 2 2 0 7 10 6
14 RVC Hoboken A 4 2 2 0 10 17 6
15 K Merksplas SK 4 1 2 1 8 8 4
16 KFC Sint Job A 4 1 3 0 8 9 3
17 FC Ekeren 4 1 3 0 4 7 3
18 KFC Brasschaat 4 1 3 0 2 7 3
19 KFC Wuustwezel 4 1 3 0 5 12 3
20 Zandvliet Sport A 4 1 3 0 5 13 3
21 TOR Deurne Pirates A 4 0 2 2 4 12 2
22 Loenhout SK 4 0 3 1 3 7 1
23 KSK Weelde 4 0 3 1 1 9 1
24 K Minderhout VV 4 0 4 0 3 9 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FCS Mariekerke-Branst 4 4 0 0 18 4 12
2 KFC Kontich A 4 4 0 0 12 4 12
3 KFC Herselt A 4 4 0 0 9 1 12
4 SK Rapid Leest 4 4 0 0 7 1 12
5 FC Oppuurs 4 3 0 1 12 3 10
6 KFC Bevel 4 3 0 1 12 4 10
7 KSV Bornem 4 3 0 1 10 7 10
8 KFC Broechem 4 3 1 0 34 4 9
9 KSAV Sint-Dimpna A 4 2 0 2 10 5 8
10 VC Wilrijk A 4 2 1 1 15 7 7
11 Groen Rood Katelijne 4 2 1 1 12 7 7
12 KVV Zwaluwen Olmen 4 2 2 0 11 6 6
13 KFC Lint A 4 1 3 0 10 10 3
14 FC Wezel Sport 4 1 3 0 8 9 3
15 Sporting Tisselt 4 1 3 0 6 9 3
16 FC Walem 4 1 3 0 2 6 3
17 VC Herentals 4 0 1 3 5 6 3
18 K Zandhovense SK 4 0 2 2 7 11 2
19 KV Bonheiden 4 0 2 2 2 11 2
20 VC Mortsel OG A 4 0 3 1 3 8 1
21 ASV Geel 4 0 3 1 2 23 1
22 KVV Duffel 4 0 4 0 2 14 0
23 Verbroedering Balen 4 0 4 0 3 17 0
24 K Berg en Dal VV 4 0 4 0 0 35 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berchem Sport B 4 4 0 0 23 4 12
2 KVC Wijnegem A 4 4 0 0 20 3 12
3 Excelsior Mariaburg A 4 4 0 0 22 10 12
4 KFC Sint Lenaarts B 4 4 0 0 17 6 12
5 K Gooreind VV 4 4 0 0 12 2 12
6 Tubantia Borgerhout 4 3 0 1 10 3 10
7 TOR Deurne Pirates B 4 3 1 0 24 4 9
8 KFC Nieuwmoer 4 3 1 0 20 2 9
9 Excelsior Essen 4 3 1 0 18 4 9
10 FC Merksem 4 3 1 0 15 5 9
11 RVC Hoboken B 4 3 1 0 11 8 9
12 K Achterbroek VV 4 2 1 1 15 4 7
13 FC Los Incas Antwerpen 4 2 1 1 17 10 7
14 KFC Sint Job B 4 2 2 0 13 5 6
15 KSK Ekeren Donk 4 2 2 0 10 7 6
16 K Brecht SK 4 2 2 0 12 10 6
17 SV Noorse 4 2 2 0 12 12 6
18 's Gravenwezel-Schilde B 4 2 2 0 10 10 6
19 FC Turk Sport 4 2 2 0 10 13 6
20 K Heibos SV 4 2 2 0 10 13 6
21 K Putte SK 4 2 2 0 7 12 6
22 KFC Berendrecht 4 2 2 0 6 11 6
23 FC Antwerpen Noord 4 2 2 0 9 16 6
24 K Ternesse VV B 4 1 2 1 6 6 4
25 KSV Wildert 4 1 2 1 6 8 4
26 Olympic Essen 4 1 3 0 5 16 3
27 Sporting Burcht 4 0 1 3 5 8 3
28 Horendonk FC 4 0 3 1 7 13 1
29 Excelsior Mariaburg B 4 0 3 1 6 13 1
30 KFC Schoten 4 0 3 1 3 14 1
31 KSOC Maria-ter-Heide 4 0 3 1 5 18 1
32 Verbr. Zwijndrecht B 4 0 3 1 4 23 1
33 Zandvliet Sport B 4 0 3 1 2 31 1
34 City Pirates B 4 0 4 0 4 15 0
35 KSC Maccabi 4 0 4 0 2 17 0
36 KVC Wijnegem B 4 0 4 0 1 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Nielse SV 4 4 0 0 27 4 12
2 Kalfort Puursica 4 4 0 0 24 3 12
3 KFC Katelijne A 4 4 0 0 15 1 12
4 Zennester Hombeek 4 4 0 0 19 6 12
5 KFCV Wintam 4 4 0 0 16 4 12
6 KSK Sint-Amands 4 4 0 0 16 4 12
7 K Reet SK 4 4 0 0 15 7 12
8 Willebroekse SV 4 3 1 0 16 2 9
9 Sporting Club Duffel 4 3 1 0 14 5 9
10 K Hove Sport 4 3 1 0 15 9 9
11 Leest United 4 2 1 1 11 8 7
12 VC Wilrijk B 4 2 1 1 7 4 7
13 Red Boys Elzestraat 4 2 1 1 8 6 7
14 FC Suraye United Mechelen 4 2 1 1 11 11 7
15 KFC Kontich B 4 2 2 0 12 5 6
16 Heffen SK 4 2 2 0 12 11 6
17 Schelle Sport A 4 2 2 0 8 10 6
18 Oxford Hemiksem B 4 2 2 0 14 21 6
19 VVH Lippelo 4 1 1 2 7 5 5
20 K Rumstse SK 4 1 2 1 7 10 4
21 Schelle Sport B 4 1 2 1 10 14 4
22 SV Aartselaar A 4 1 2 1 7 11 4
23 FC Blaasveld 4 1 3 0 7 9 3
24 VC Mortsel OG B 4 1 3 0 6 9 3
25 KSC Mechelen 4 1 3 0 2 6 3
26 VK Heindonk 4 1 3 0 4 14 3
27 FC Oxaco-Boechout 4 0 1 3 4 7 3
28 KV Hooikt B 4 0 3 1 4 14 1
29 KFC Katelijne B 4 0 3 1 3 19 1
30 Oxford Hemiksem A 4 0 4 0 5 12 0
31 KVK Hingene 4 0 4 0 5 15 0
32 K Boechoutse VV 4 0 4 0 2 19 0
33 KFC Lint B 4 0 4 0 2 23 0
34 SV Aartselaar B 4 0 4 0 1 28 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Punt-Larum 4 4 0 0 20 4 12
2 KSV Schriek 4 4 0 0 13 0 12
3 SKS Herentals 4 4 0 0 11 4 12
4 KFC Putte A 4 3 0 1 18 6 10
5 KV Hooikt A 4 3 0 1 13 6 10
6 KFC Linda Olen 4 3 1 0 16 1 9
7 KFCM Hallaar 4 3 1 0 11 4 9
8 KFCV Alberta 4 3 1 0 14 10 9
9 KVC Booischot 4 2 1 1 8 4 7
10 KSK Wavria A 4 2 1 1 8 6 7
11 K Ramsel FC 4 2 1 1 13 12 7
12 VC Immer-Oost 4 2 2 0 13 9 6
13 BO Beerzel 4 2 2 0 12 8 6
14 K Noordstar VV 4 2 2 0 12 8 6
15 VV Laakdal 4 2 2 0 8 6 6
16 Excelsior Bouwel 4 2 2 0 11 10 6
17 KFC Muizen 4 2 2 0 8 7 6
18 Racing Emblem 4 2 2 0 9 13 6
19 KFC Zammel 4 1 1 2 11 7 5
20 Excelsior Vorst 4 1 1 2 8 9 5
21 Blauwvoet Oevel 4 1 2 1 9 9 4
22 SV Grasheide 4 1 2 1 6 8 4
23 SK Rita Berlaar 4 1 2 1 4 7 4
24 KSK Wavria B 4 1 2 1 8 12 4
25 FC Netezonen 4 1 2 1 3 7 4
26 KFC Heultje 4 1 2 1 5 12 4
27 SK Peulis 4 1 3 0 7 11 3
28 VC Rijmenam 4 1 3 0 5 9 3
29 KSC Wiekevorst 4 1 3 0 8 14 3
30 KFC Tongerlo 4 1 3 0 3 10 3
31 Kessel United 4 1 3 0 1 12 3
32 KFC Herenthout 4 0 3 1 1 9 1
33 KFC Herselt B 4 0 4 0 6 19 0
34 KFC Putte B 4 0 4 0 3 33 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 White Star Schorvoort 4 4 0 0 19 4 12
2 FC De Kempen B 4 4 0 0 15 2 12
3 KFC Ezaart Sport 4 4 0 0 14 1 12
4 FC Wezel Sport B 4 3 0 1 27 3 10
5 KSV Oud Turnhout 4 3 0 1 13 1 10
6 KSK Oosthoven 4 3 0 1 15 6 10
7 KFC Beekhoek Sport 4 3 1 0 22 9 9
8 KVC Lille United B 4 3 1 0 15 6 9
9 KFC Mol 4 3 1 0 14 5 9
10 KFC Meer 4 3 1 0 12 3 9
11 KFC Grobbendonk 4 3 1 0 14 6 9
12 KFC Poppel 4 3 1 0 13 6 9
13 FC Gierle 4 3 1 0 9 5 9
14 KVNA Wortel 4 2 0 2 8 5 8
15 KSK Kasterlee 4 2 1 1 14 6 7
16 KVV Dosko 4 2 1 1 10 4 7
17 Olen United 4 2 1 1 10 11 7
18 KFC Halle 4 2 1 1 6 7 7
19 KFC Wechelderzande 4 2 2 0 12 10 6
20 FC Alberta Schilde 4 2 2 0 7 7 6
21 FC Sint Jozef 4 1 1 2 12 11 5
22 KFC Flandria 4 1 2 1 10 8 4
23 SAV Sint Dimpna B 4 1 2 1 7 9 4
24 KFC Pulle 4 1 2 1 8 13 4
25 KVV Rauw Sport 4 1 2 1 6 12 4
26 KSK Oelegem 4 1 3 0 6 10 3
27 KFCH Pulderbos 4 1 3 0 5 21 3
28 FC Rosselaar Hulsen 4 0 3 1 6 13 1
29 KVC Oostmalle 4 0 3 1 6 22 1
30 KVK Westmalle 4 0 3 1 3 20 1
31 HIH Turnhout 4 0 4 0 2 10 0
32 K Meerle FC 4 0 4 0 3 15 0
33 KFC Ranst B 4 0 4 0 0 15 0
34 Lentezon Beerse B 4 0 4 0 2 19 0
35 K Vlimmeren Sport 4 0 4 0 1 19 0
36 KFC Antonia B 4 0 4 0 1 23 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE BVA VROUWEN - ZOMER 2021 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 4 VROUWENGROEPEN.

BVA Vrouwen - Gr 1 BVA Vrouwen - Gr 2 BVA Vrouwen - Gr 3 BVA Vrouwen - Gr 4
    

BVA Vrouwen Groep 1

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SV Noorse A 4 4 0 0 24 2 12
2 VVC Brasschaat B 4 3 1 0 13 6 9
3 SV Vlug Vooruit 4 3 1 0 7 11 9
4 VVC Brasschaat C 4 2 2 0 6 5 6
5 KSK 's Gravenwezel 4 2 2 0 8 10 6
6 KFC Berendrecht A 4 2 2 0 5 9 6
7 Loenhout SK A 4 1 2 1 4 5 4
8 KFC Wuustwezel B 4 1 2 1 2 4 4
9 KFC Wuustwezel C 4 1 3 0 4 9 3
10 KV Westmalle A 4 0 4 0 0 12 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 2

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Kontich B 4 4 0 0 20 3 12
2 FC Ik Dien A 4 3 0 1 18 5 10
3 Davo Puurs A 4 3 1 0 33 8 9
4 K Berchem Sport A 4 2 1 1 10 10 7
5 K Hove Sport 4 2 2 0 16 10 6
6 KFC Kontich C 4 2 2 0 12 19 6
7 FC VDP A 4 1 3 0 10 18 3
8 Vremde 4 1 3 0 5 13 3
9 FC Antwerp Girls 4 1 3 0 6 20 3
10 K Berchem Sport B 4 0 4 0 1 25 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 3

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KSC Mechelen A 4 4 0 0 23 1 12
2 K Lyra-Lierse 4 3 1 0 38 5 9
3 KFC Zammel 4 3 1 0 22 12 9
4 Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 16 6 9
5 FC Berlaar-Heikant 4 2 1 1 25 5 7
6 KFC Bevel 4 1 1 2 9 10 5
7 KFC Broechem 4 1 2 1 10 24 4
8 KSK Heist B 4 0 3 1 4 20 1
9 KFC Nijlen A 4 0 3 1 6 25 1
10 KFCV Alberta Geel 4 0 4 0 0 45 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Vrouwen Groep 4

Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Hoogstraten VV A 4 4 0 0 20 0 12
2 KFC Beekhoek Sport 4 4 0 0 21 3 12
3 VC Moldavo B 4 3 1 0 19 2 9
4 Arendonk Sport A 4 2 0 2 10 2 8
5 FC Netezonen A 4 2 1 1 9 6 7
6 KVV Vosselaar B 4 2 2 0 11 7 6
7 KVNA Wortel 4 2 2 0 7 6 6
8 FC De Kempen TL 4 1 2 1 4 19 4
9 VC Moldavo C 4 1 3 0 3 11 3
10 KVV Rauw Sport 4 1 3 0 4 13 3
11 KSK Weelde 4 0 4 0 0 12 0
12 FC Schoonbroek 4 0 4 0 0 27 0

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de kwartfinales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - U21 - DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE PRO LEAGUE 1A, 1B EN DE U21.

1A Jupiler Pro League Pro League 1B U21 Pro League - Groep 1 U21 Pro League - Groep 2
    

1e Nationale A

Klassement na 16 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Sint-Gillis 16 11 4 1 41 17 34
2 R Antwerp FC 16 9 4 3 29 18 30
3 Club Brugge 16 8 2 6 29 21 30
4 KV Mechelen 16 8 6 2 28 28 26
5 Sporting Charleroi 16 7 4 5 28 22 26
6 RSC Anderlecht 16 6 3 7 31 22 25
7 AA Gent 16 7 6 3 26 17 24
8 KAS Eupen 16 6 6 4 26 24 22
9 KV Kortrijk 16 5 4 7 20 19 22
10 Racing Genk 16 6 7 3 30 28 21
11 Sint-Truiden VV 16 6 7 3 17 23 21
12 Standard Luik 16 5 6 5 18 26 20
13 OH Leuven 16 4 4 8 22 26 20
14 FC Seraing 16 6 9 1 21 28 19
15 KV Oostende 16 5 9 2 19 35 17
16 Zulte-Waregem 16 4 7 5 25 35 17
17 Cercle Brugge 16 3 9 4 18 24 13
18 K Beerschot VA 16 2 11 3 15 30 9

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 13 9 1 3 25 10 30
2 Waasland-Beveren 13 6 5 2 22 19 20
3 RWD Molenbeek 13 4 4 5 20 21 17
4 SK Deinze 13 3 2 8 21 19 17
5 Lierse K. 13 4 5 4 25 26 16
6 Excel Moeskroen 13 4 6 3 15 21 15
7 Lommel SK 13 4 7 2 21 23 14
8 Excelsior Virton 13 3 7 3 12 22 12

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 1 Pro League

Klassement na 10 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Racing Genk 8 8 0 0 30 5 24
2 RSC Anderlecht 8 7 0 1 19 6 22
3 Club Brugge 8 6 2 0 27 5 18
4 AA Gent 9 5 2 2 21 15 17
5 Standard Luik 9 5 3 1 17 15 16
6 Sporting Charleroi 7 3 2 2 8 13 11
7 Sint-Truiden VV 9 3 4 2 9 11 11
8 Zulte-Waregem 10 3 7 0 19 29 9
9 Cercle Brugge 10 2 6 2 15 21 8
10 R Antwerp FC 9 2 6 1 9 22 7
11 OH Leuven 8 1 6 1 7 16 4
12 KV Mechelen 9 0 7 2 7 30 2

= gewonnen = verloren = gelijk


U21 Groep 2 Pro League

Klassement na 12 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KAS Eupen 12 9 2 1 29 13 28
2 K Beerschot VA 12 7 2 3 26 13 24
3 Excelsior Virton 12 7 3 2 30 29 23
4 KV Oostende 11 5 1 5 24 13 20
5 Waasland-Beveren 12 6 5 1 20 11 19
6 RWD Molenbeek 12 6 5 1 28 25 19
7 Excel Moeskroen 12 5 5 2 19 12 17
8 KVC Westerlo 12 5 5 2 17 18 17
9 Lierse K 12 4 4 4 15 24 16
10 Union Sint-Gillis 11 4 5 2 12 10 14
11 SK Deinze 10 4 5 1 11 15 13
12 FC Seraing 12 3 9 0 11 29 9
13 KV Kortrijk 12 1 8 3 12 27 6
14 Lommel SK 12 1 8 3 10 25 6

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN 1, 2 & 3.

1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B
    

1e Nationale Heren

Klassement na 12 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Patro Eisden MM 11 8 1 2 13 4 26
2 KFC Dessel Sport 11 7 2 2 25 11 23
3 RFC Luik 11 6 1 4 16 5 22
4 Thes Sport KVV 12 6 3 3 21 19 21
5 Olympic Cl. Charleroi 11 5 1 5 21 11 20
6 KSK Heist 12 4 3 5 19 12 17
7 FC Dender EH 12 4 3 5 13 14 17
8 Royal Francs Borains 11 4 4 3 13 10 15
9 Winkel Sport SE 11 3 5 3 12 15 12
10 VK Tienen 11 3 5 3 10 16 12
11 URSL Visé 11 3 6 2 11 16 11
12 RFC Knokke 11 3 6 2 12 18 11
13 K Rupel Boom FC 11 3 7 1 8 17 10
14 La Louvière Centre 11 2 7 2 6 17 8
15 FC Mandel United 11 1 8 2 9 24 5

= gewonnen = verloren = gelijk


2e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VK Ninove A (1) 13 9 1 3 29 10 30
2 KSKV Zwevezele A 12 8 1 3 33 14 27
3 Sparta Petegem A 12 7 2 3 33 16 24
4 Olsa Brakel 12 7 2 3 25 12 24
5 KSC Lokeren-Temse 11 6 3 2 15 8 20
6 KVV Zelzate 12 6 4 2 14 16 20
7 KFC Merelbeke 13 6 5 2 21 18 20
8 FC Gullegem 13 6 7 0 18 24 18
9 RC Harelbeke 13 5 5 3 22 19 18
10 KSV Oudenaarde 13 5 8 0 17 29 15
11 SC Dikkelvenne 13 3 4 6 18 23 15
12 Racing Club Gent 13 4 7 2 14 24 14
13 VK Westhoek 13 4 8 1 18 27 13
14 KSCT Menen 13 3 7 3 18 25 12
15 RFC Wetteren 12 3 9 0 13 27 9
16 KSK Ronse 12 1 10 1 13 29 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KSV Oudenaarde 3 3 0 0 6 3 9
2 Sparta Petegem A 2 2 0 0 9 0 6
3 VK Westhoek 3 2 1 0 4 3 6
4 KVV Zelzate 2 1 0 1 3 1 4
5 KSKV Zwevezele A 2 1 0 1 2 1 4
6 VK Ninove A (1) 3 1 1 1 6 5 4
7 RC Harelbeke 3 1 1 1 5 4 4
8 Olsa Brakel 2 1 1 0 4 3 3
9 RFC Wetteren 2 1 1 0 4 4 3
10 KSCT Menen 3 1 2 0 5 4 3
11 FC Gullegem 3 1 2 0 4 5 3
12 KFC Merelbeke 3 1 2 0 2 6 3
13 Racing Club Gent 3 1 2 0 3 10 3
14 SC Dikkelvenne 3 0 1 2 1 3 2
15 KSC Lokeren-Temse 1 0 1 0 1 2 0
16 KSK Ronse 2 0 2 0 2 7 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VK Ninove A 10 8 0 2 23 5 26
2 KSKV Zwevezele A 10 7 1 2 31 13 23
3 Olsa Brakel 10 6 1 3 21 9 21
4 KSC Lokeren-Temse 10 6 2 2 14 6 20
5 Sparta Petegem A 10 5 2 3 24 16 18
6 KFC Merelbeke 10 5 3 2 19 12 17
7 KVV Zelzate 10 5 4 1 11 15 16
8 FC Gullegem 10 5 5 0 14 19 15
9 RC Harelbeke 10 4 4 2 17 15 14
10 SC Dikkelvenne 10 3 3 4 17 20 13
11 Racing Club Gent 10 3 5 2 11 14 11
12 KSCT Menen 10 2 5 3 13 21 9
13 VK Westhoek 10 2 7 1 14 24 7
14 RFC Wetteren 10 2 8 0 9 23 6
15 KSV Oudenaarde 10 2 8 0 11 26 6
16 KSK Ronse 10 1 8 1 11 22 4


2e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra-Lierse (1) 13 9 1 3 30 9 30
2 Hoogstraten VV A 12 9 1 2 37 7 29
3 SC Eendracht Aalst 13 7 4 2 23 14 23
4 K Bocholter VV A 13 7 4 2 20 16 23
5 SK Londerzeel A 13 6 4 3 18 12 21
6 SV Belisia Bilzen 13 6 6 1 15 17 19
7 Olympia Wijgmaal A 13 5 4 4 16 15 19
8 R Cappellen FC 13 5 6 2 22 25 17
9 Sporting Hasselt A 13 5 6 2 15 19 17
10 Diegem Sport 13 4 4 5 22 23 17
11 RC Hades Hasselt 12 3 2 7 13 17 16
12 City Pirates Antwerpen A 13 4 7 2 15 23 14
13 K Berchem Sport 2004 A 13 2 6 5 13 22 11
14 Pepingen-Halle A 13 3 9 1 14 26 10
15 KSK Tongeren A 13 2 7 4 17 29 10
16 KVC Houtvenne 13 2 8 3 14 30 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst 3 2 0 1 6 2 7
2 K Bocholter VV A 3 2 0 1 5 1 7
3 Sporting Hasselt A 3 2 1 0 5 3 6
4 R Cappellen FC 3 2 1 0 6 5 6
5 Hoogstraten VV A 2 1 0 1 3 2 4
6 RC Hades Hasselt 2 1 0 1 2 1 4
7 K Lyra-Lierse (1) 3 1 1 1 5 3 4
8 Olympia Wijgmaal A 3 1 1 1 5 4 4
9 K Berchem Sport 2004 A 3 1 1 1 2 1 4
10 KVC Houtvenne 3 1 1 1 6 7 4
11 Diegem Sport 3 1 1 1 3 4 4
12 SV Belisia Bilzen 3 1 2 0 1 2 3
13 City Pirates Antwerpen A 3 1 2 0 3 6 3
14 SK Londerzeel A 3 0 2 1 2 4 1
15 KSK Tongeren A 3 0 2 1 5 8 1
16 Pepingen-Halle A 3 0 2 1 3 9 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Lyra-Lierse 10 8 0 2 25 6 26
2 Hoogstraten VV A 10 8 1 1 34 5 25
3 SK Londerzeel A 10 6 2 2 16 8 20
4 SC Eendracht Aalst 10 5 4 1 17 12 16
5 K Bocholter VV A 10 5 4 1 15 15 16
6 SV Belisia Bilzen 10 5 4 1 14 15 16
7 Olympia Wijgmaal A 10 4 3 3 11 11 15
8 Diegem Sport 10 3 3 4 19 19 13
9 RC Hades Hasselt 10 2 2 6 11 16 12
10 R Cappellen FC 10 3 5 2 16 20 11
11 City Pirates Antwerpen A 10 3 5 2 12 17 11
12 Sporting Hasselt A 10 3 5 2 10 16 11
13 Pepingen-Halle A 10 3 7 0 11 17 9
14 KSK Tongeren A 10 2 5 3 12 21 9
15 K Berchem Sport 2004 A 10 1 5 4 11 21 7
16 KVC Houtvenne 10 1 7 2 8 23 5


Division 2 ACFF

Algemeen klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RAAL La Louvière (1) 14 13 1 0 39 8 39
2 RFC Meux 14 9 1 4 32 15 31
3 RFC Warnant 14 7 2 5 28 12 26
4 Solières Sport 14 7 2 5 34 22 26
5 RRC Hamoir 14 7 2 5 28 27 26
6 Acren Lessines 14 7 5 2 26 20 23
7 FC Ganshoren 14 7 5 2 22 19 23
8 US Rebecquoise 14 6 5 3 23 19 21
9 Stockay-Warfusée 14 6 6 2 21 21 20
10 RU Tubize-Braine LC 14 5 7 2 22 28 17
11 RSD Jette 14 4 7 3 14 24 15
12 Waremme-Borgworm 14 4 9 1 22 32 13
13 RUS Givry 14 3 7 4 19 22 13
14 Couvin-Mariembourg 14 2 9 3 13 26 9
15 RCS Verlaine 14 2 10 2 11 30 8
16 Entente Durbuy 14 1 12 1 10 39 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière (1) 4 4 0 0 15 3 12
2 Acren Lessines 4 4 0 0 11 2 12
3 RFC Meux 4 3 0 1 8 4 10
4 RUS Givry 4 3 1 0 9 3 9
5 Solières Sport 4 3 1 0 13 9 9
6 RFC Warnant 4 2 0 2 12 4 8
7 Stockay-Warfusée 4 2 1 1 4 4 7
8 US Rebecquoise 4 2 2 0 8 5 6
9 FC Ganshoren 4 2 2 0 4 4 6
10 RSD Jette 4 1 2 1 6 8 4
11 RU Tubize-Braine LC 4 1 3 0 4 11 3
12 RRC Hamoir 4 0 1 3 6 9 3
13 Couvin-Mariembourg 4 0 2 2 4 7 2
14 Waremme-Borgworm 4 0 4 0 7 16 0
15 RCS Verlaine 4 0 4 0 3 13 0
16 Entente Durbuy 4 0 4 0 2 14 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RAAL La Louvière 10 9 1 0 24 5 27
2 RRC Hamoir 10 7 1 2 22 18 23
3 RFC Meux 10 6 1 3 24 11 21
4 RFC Warnant 10 5 2 3 16 8 18
5 FC Ganshoren 10 5 3 2 18 15 17
6 Solières Sport 10 4 1 5 21 13 17
7 US Rebecquoise 10 4 3 3 15 14 15
8 RU Tubize-Braine LC 10 4 4 2 18 17 14
9 Stockay-Warfusée 10 4 5 1 17 17 13
10 Waremme-Borgworm 10 4 5 1 15 16 13
11 Acren Lessines 10 3 5 2 15 18 11
12 RSD Jette 10 3 5 2 8 16 11
13 RCS Verlaine 10 2 6 2 8 17 8
14 Couvin-Mariembourg 10 2 7 1 9 19 7
15 Entente Durbuy 10 1 8 1 8 25 4
16 RUS Givry 10 0 6 4 10 19 4


3e Afdeling VV A

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVCSV Oostkamp (1) 13 11 0 2 34 16 35
2 Erpe-Mere United 13 8 2 3 21 11 27
3 FC Lebbeke 13 7 2 4 19 12 25
4 KM Torhout 13 8 5 0 24 18 24
5 Tempo Overijse 13 7 3 3 25 11 24
6 SK Lochristi A 13 6 5 2 27 20 20
7 Avanti Stekene 13 6 5 2 22 17 20
8 FC Voorde-Appelterre 13 5 6 2 22 20 17
9 VW Hamme 13 4 4 5 23 21 17
10 KFC Eppegem 13 4 5 4 16 15 16
11 SV Anzegem 13 4 8 1 20 27 13
12 Wolvertem-Merchtem 13 2 5 6 11 18 12
13 Rhodienne de Hoek A 13 3 8 2 12 25 11
14 Svelta Melsele A 13 3 8 2 11 30 11
15 KVC Jong Lede 13 3 9 1 14 27 10
16 SK Sint-Niklaas A 13 2 8 3 12 25 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Erpe-Mere United 3 3 0 0 7 2 9
2 FC Lebbeke 3 2 0 1 4 1 7
3 KVCSV Oostkamp (1) 3 2 0 1 6 4 7
4 Tempo Overijse 3 2 1 0 7 3 6
5 KFC Eppegem 3 2 1 0 7 4 6
6 KM Torhout 3 2 1 0 5 3 6
7 Avanti Stekene 3 1 1 1 4 3 4
8 KVC Jong Lede 3 1 1 1 3 3 4
9 Svelta Melsele A 3 1 1 1 4 6 4
10 SV Anzegem 3 1 1 1 3 6 4
11 SK Lochristi A 3 1 2 0 5 6 3
12 FC Voorde-Appelterre 3 1 2 0 4 5 3
13 Rhodienne de Hoek A 3 0 2 1 3 5 1
14 SK Sint-Niklaas A 3 0 2 1 1 4 1
15 VW Hamme 3 0 2 1 2 6 1
16 Wolvertem-Merchtem 3 0 2 1 1 5 1


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVCSV Oostkamp 10 9 0 1 28 12 28
2 KM Torhout 10 6 4 0 19 15 18
3 Tempo Overijse 10 5 2 3 18 8 18
4 Erpe-Mere United 10 5 2 3 14 9 18
5 FC Lebbeke 10 5 2 3 15 11 18
6 SK Lochristi A 10 5 3 2 22 14 17
7 Avanti Stekene 10 5 4 1 18 14 16
8 VW Hamme 10 4 2 4 21 15 16
9 FC Voorde-Appelterre 10 4 4 2 18 15 14
10 Wolvertem-Merchtem 10 2 3 5 10 13 11
11 Rhodienne de Hoek A 10 3 6 1 9 20 10
12 KFC Eppegem 10 2 4 4 9 11 10
13 SV Anzegem 10 3 7 0 17 21 9
14 SK Sint-Niklaas A 10 2 6 2 11 21 8
15 Svelta Melsele A 10 2 7 1 7 24 7
16 KVC Jong Lede 10 2 8 0 11 24 6


3e Afdeling VV B

Algemeen klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Racing Mechelen (1) 13 9 3 1 33 17 28
2 KFC Diest 13 8 3 2 20 8 26
3 KFC Turnhout 13 7 3 3 22 13 24
4 KAC Betekom A 13 7 3 3 25 17 24
5 KVC Lille United 13 7 3 3 25 24 24
6 Esperanza Pelt 12 7 3 2 22 16 23
7 KFC Nijlen 13 7 4 2 30 20 23
8 Eendracht Termien 13 6 6 1 22 21 19
9 KVK Wellen 13 5 5 3 20 20 18
10 KVK Beringen A 13 5 6 2 21 23 17
11 KFC Zwarte Leeuw 13 5 7 1 24 21 16
12 KFC Witgoor Sport 13 5 7 1 16 18 16
13 KFC St. Lenaarts A 13 4 6 3 19 23 15
14 FC Berlaar-Heikant 13 2 6 5 15 25 11
15 FC De Kempen TL A 13 1 9 3 10 30 6
16 KVV Weerstand Koersel 12 0 11 1 6 34 1

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KAC Betekom A 3 2 0 1 8 3 7
2 Esperanza Pelt 2 2 0 0 6 2 6
3 KFC Nijlen 3 2 1 0 10 2 6
4 K Racing Mechelen (1) 3 2 1 0 7 4 6
5 KFC Witgoor Sport 3 2 1 0 6 3 6
6 KFC Turnhout 3 2 1 0 5 4 6
7 Eendracht Termien 3 2 1 0 4 5 6
8 FC Berlaar-Heikant 3 1 0 2 3 2 5
9 KVK Wellen 3 1 1 1 5 5 4
10 KFC Diest 3 1 1 1 3 3 4
11 KVC Lille United 3 1 1 1 5 7 4
12 KFC Zwarte Leeuw 3 1 2 0 5 6 3
13 KVK Beringen A 3 1 2 0 4 5 3
14 KVV Weerstand Koersel 2 0 2 0 1 5 0
15 KFC St. Lenaarts A 3 0 3 0 3 10 0
16 FC De Kempen TL A 3 0 3 0 1 10 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Racing Mechelen 10 7 2 1 26 13 22
2 KFC Diest 10 7 2 1 17 5 22
3 KVC Lille United 10 6 2 2 20 17 20
4 KFC Turnhout 10 5 2 3 17 9 18
5 KAC Betekom A 10 5 3 2 17 14 17
6 KFC Nijlen 10 5 3 2 20 18 17
7 Esperanza Pelt 10 5 3 2 16 14 17
8 KFC St. Lenaarts A 10 4 3 3 16 13 15
9 KVK Wellen 10 4 4 2 15 15 14
10 KVK Beringen A 10 4 4 2 17 18 14
11 KFC Zwarte Leeuw 10 4 5 1 19 15 13
12 Eendracht Termien 10 4 5 1 18 16 13
13 KFC Witgoor Sport 10 3 6 1 10 15 10
14 FC Berlaar-Heikant 10 1 6 3 12 23 6
15 FC De Kempen TL A 10 1 6 3 9 20 6
16 KVV Weerstand Koersel 10 0 9 1 5 29 1


Division 3 ACFF A

Algemeen klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Union Namur A 13 8 3 2 21 9 26
2 RUS Binche A 13 8 3 2 20 16 26
3 Saint-Ghislain T-H A 13 7 3 3 24 17 24
4 Rapid Symphorinois A 13 7 4 2 23 11 23
5 CS Entite Manage 13 7 4 2 23 15 23
6 RFC Doornik A 13 6 4 3 17 13 21
7 Jeunesse Aischoise A 13 5 3 5 22 17 20
8 Crossing Schaarbeek A 13 5 3 5 18 20 20
9 Renaissance AEC Mons A 13 5 4 4 25 17 19
10 JS Taminoise A 14 4 4 6 15 17 18
11 Pays Vert Ostiches-Ath A 13 5 6 2 21 24 17
12 RCS Brainois 13 3 7 3 24 31 12
13 Gosselies Sports A 13 2 7 4 12 21 10
14 Pont-A-Celles Buzet A 13 0 7 6 11 26 6
15 RFC Stockel A 13 0 10 3 9 31 3

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Union Namur A 4 3 0 1 6 1 10
2 Crossing Schaarbeek A 4 3 0 1 5 2 10
3 Rapid Symphorinois A 4 2 1 1 8 3 7
4 CS Entite Manage 4 2 1 1 5 4 7
5 JS Taminoise A 4 2 1 1 4 3 7
6 Gosselies Sports A 4 2 1 1 3 2 7
7 Pays Vert Ostiches-Ath A 3 2 1 0 3 2 6
8 RUS Binche A 4 2 2 0 5 6 6
9 RFC Doornik A 3 1 1 1 3 3 4
10 RCS Brainois 4 1 2 1 7 8 4
11 Saint-Ghislain T-H A 3 1 2 0 5 6 3
12 Pont-A-Celles Buzet A 3 0 1 2 3 4 2
13 Renaissance AEC Mons A 4 0 2 2 2 4 2
14 RFC Stockel A 4 0 3 1 1 6 1
15 Jeunesse Aischoise A 4 0 3 1 2 8 1


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Saint-Ghislain T-H A 10 6 1 3 19 11 21
2 RUS Binche A 9 6 1 2 15 10 20
3 Jeunesse Aischoise A 9 5 0 4 20 9 19
4 Renaissance AEC Mons A 9 5 2 2 23 13 17
5 RFC Doornik A 10 5 3 2 14 10 17
6 CS Entite Manage 9 5 3 1 18 11 16
7 Rapid Symphorinois A 9 5 3 1 15 8 16
8 Union Namur A 9 5 3 1 15 8 16
9 Pays Vert Ostiches-Ath A 10 3 5 2 18 22 11
10 JS Taminoise A 10 2 3 5 11 14 11
11 Crossing Schaarbeek A 9 2 3 4 13 18 10
12 RCS Brainois 9 2 5 2 17 23 8
13 Pont-A-Celles Buzet A 10 0 6 4 8 22 4
14 Gosselies Sports A 9 0 6 3 9 19 3
15 RFC Stockel A 9 0 7 2 8 25 2


Division 3 ACFF B

Algemeen klassement na 14 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Stade Disonais A (1) 14 9 3 2 35 22 29
2 FCB Sprimont A 14 9 3 2 26 16 29
3 Union Rochefortoise A 14 9 4 1 35 25 28
4 RFC Raeren-Eynatten 14 8 6 0 33 25 24
5 CS Onhaye A 13 6 2 5 25 11 23
6 FC Herstal A 14 7 5 2 31 21 23
7 FC Richelle UTD A 14 7 5 2 23 20 23
8 Marloie Sport A 14 7 6 1 31 30 22
9 Habay La Neuve 13 6 4 3 26 21 21
10 RAS Jodoigne A 14 5 6 3 19 18 18
11 RRC Mormont A 14 5 6 3 30 36 18
12 FC Oppagne-Weris A 14 5 9 0 18 37 15
13 RFC Hoei 14 3 7 4 14 19 13
14 Wanze/Bas-Oha A 14 3 8 3 20 29 12
15 RFC Aywaille A 14 3 11 0 24 49 9
16 RUS Gouvy A 14 2 9 3 21 32 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Raeren-Eynatten 4 3 1 0 16 11 9
2 RRC Mormont A 4 3 1 0 10 6 9
3 FCB Sprimont A 4 3 1 0 9 5 9
4 Habay La Neuve 3 2 0 1 9 3 7
5 Stade Disonais A (1) 4 2 2 0 8 6 6
6 FC Herstal A 4 2 2 0 8 7 6
7 RAS Jodoigne A 4 2 2 0 7 7 6
8 Union Rochefortoise A 4 2 2 0 11 12 6
9 FC Richelle UTD A 4 2 2 0 7 8 6
10 Marloie Sport A 4 2 2 0 8 10 6
11 FC Oppagne-Weris A 4 2 2 0 7 10 6
12 RUS Gouvy A 4 1 1 2 4 5 5
13 CS Onhaye A 3 1 1 1 5 2 4
14 Wanze/Bas-Oha A 4 1 2 1 7 9 4
15 RFC Hoei 4 0 3 1 2 6 1
16 RFC Aywaille A 4 0 4 0 9 20 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Stade Disonais A 10 7 1 2 27 16 23
2 Union Rochefortoise A 10 7 2 1 24 13 22
3 FCB Sprimont A 10 6 2 2 17 11 20
4 CS Onhaye A 10 5 1 4 20 9 19
5 FC Herstal A 10 5 3 2 23 14 17
6 FC Richelle UTD A 10 5 3 2 16 12 17
7 Marloie Sport A 10 5 4 1 23 20 16
8 RFC Raeren-Eynatten 10 5 5 0 17 14 15
9 Habay La Neuve 10 4 4 2 17 18 14
10 RAS Jodoigne A 10 3 4 3 12 11 12
11 RFC Hoei 10 3 4 3 12 13 12
12 RFC Aywaille A 10 3 7 0 15 29 9
13 FC Oppagne-Weris A 10 3 7 0 11 27 9
14 RRC Mormont A 10 2 5 3 20 30 9
15 Wanze/Bas-Oha A 10 2 6 2 13 20 8
16 RUS Gouvy A 10 1 8 1 17 27 4

DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
WOMEN'S SCOOORE LEAGUE EN AFDELING 1, 2A & 2B.

Women's Scooore League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Dames Super League

Klassement na 11 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 OH Leuven A 11 9 1 1 34 7 28
2 RSC Anderlecht A 11 9 2 0 38 9 27
3 Club Brugge A 11 8 2 1 26 11 25
4 Standard Luik A 11 7 2 2 27 18 23
5 AA Gent A 11 5 4 2 21 15 17
6 Zulte-Waregem A 11 4 6 1 12 15 13
7 RC Genk Ladies A 11 3 6 2 17 21 11
8 Eendracht Aalst A 11 2 9 0 10 38 6
9 Sporting Charleroi A 11 2 9 0 12 42 6
10 Femina WS Woluwe A 11 1 9 1 8 29 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 1e Nationale

Klassement na 12 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 AA Gent B 12 10 2 0 36 15 30
2 KV Mechelen A 10 9 0 1 39 6 28
3 OH Leuven B 10 8 0 2 42 14 26
4 KSKV Zwevezele 11 6 5 0 24 22 18
5 Standard Luik B 11 5 4 2 18 18 17
6 KFC Kontich A 11 5 5 1 30 24 16
7 KFC Wuustwezel A 10 5 5 0 25 34 15
8 VC Moldavo A 11 5 6 0 31 29 15
9 Racing Genk B 12 3 4 5 22 30 14
10 RSC Anderlecht B 11 2 4 5 16 22 11
11 RFC Luik A 11 2 6 3 10 23 9
12 Famkes WDM A 10 2 6 2 15 21 8
13 Renaissance Mons A 9 1 4 4 15 26 7
14 VK Tienen A 10 1 6 3 14 28 6
15 ASE De Chastre A 11 1 8 2 17 42 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale A

Klassement na 11 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Zulte-Waregem B 10 9 0 1 43 5 28
2 Wolvertem Merchtem A 11 6 2 3 38 21 21
3 Mazenzele Opwijk A 11 6 2 3 35 22 21
4 AA Gent C 11 6 2 3 31 21 21
5 Club Brugge B 10 6 2 2 36 17 20
6 KSV Sottegem A 11 6 4 1 24 18 19
7 Svelta Melsele A 11 5 2 4 26 22 19
8 Dames VK Egem A 11 5 4 2 26 22 17
9 KSV Bredene A 11 4 6 1 22 27 13
10 Bosdam Beveren A 11 2 6 3 29 43 9
11 ASC Havinnes A 11 2 8 1 10 40 7
12 Olsa Brakel A 11 1 6 4 13 40 7
13 Eendracht Aalst B 11 2 9 0 15 28 6
14 Renaissance Mons B 11 1 8 2 17 39 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Dames 2e Nationale B

Klassement na 11 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Westerlo 11 10 1 0 54 10 30
2 KVV Vosselaar A 11 10 1 0 42 14 30
3 KV Mechelen B 11 9 2 0 26 12 27
4 VVC Brasschaat A 10 7 3 0 42 18 21
5 FC Alken 10 6 3 1 35 24 19
6 Femina WS Woluwe B 11 6 4 1 27 20 19
7 RUS Loyers 11 6 5 0 45 37 18
8 Standard Luik C 11 5 6 0 34 15 15
9 Wall. Club Sibret A 11 4 7 0 25 31 12
10 ASE De Chastre B 11 3 8 0 16 40 9
11 Olympic Cl. Charleroi A 11 3 8 0 15 45 9
12 KSK Heist A 11 2 8 1 14 41 7
13 Irlande Auderghem 11 2 9 0 21 41 6
14 RFC Aywaille A 11 1 9 1 7 55 4

= gewonnen = verloren = gelijk


LINKS NAAR ANDERE PROVINCIALE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben deze planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2020-2021 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet. Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken. De planning verscheen in "Sportleven" van mei 2021.

KLIK HIER.

RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Recreatief Reeks 1

Klassement na 13 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VK Simikos 12 9 1 2 41 13 29
2 SC OLVE 12 8 2 2 40 17 26
3 OLVAC 11 8 2 1 31 16 25
4 FC Ik Dien 12 7 4 1 33 23 22
5 Groenenhoek 11 6 3 2 28 23 20
6 SVB Driehoek 12 6 6 0 27 32 18
7 Bacwalde KSK 12 5 5 2 32 29 17
8 Nieuw Stabroek 12 5 7 0 20 31 15
9 FC VDP A 12 4