Archief Seizoen 2021-2022 Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: 14/06/2022 om 08:15u
Hier ziet u tijdens het seizoen
de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve en recreatieve reeksen bij de heren en dames
(voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).
Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button
"Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina
Alle Actuele Klassementen.
Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de heren.
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KBSK Retie |
- |
SK Rapid Leest |
3 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KVV Ternesse A |
- |
Wezel Sport A |
0 - 4 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Bevel |
- |
KFC Antonia A |
0 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Berg en Dal VV |
- |
FC Oppuurs |
4 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFCE Zoersel |
- |
OG Vorselaar |
0 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Kontich A |
- |
Vosselaar VV |
1 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
ASV Geel |
- |
K Kalmthout SK |
3 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSV Bornem |
- |
KFC Ranst A |
3 - 6 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Sporting Tisselt |
- |
Groen Rood Katelijne |
5 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
's Gravenwezel-Schilde A |
- |
RVC Hoboken A |
3 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KVV Duffel |
- |
KVC Wilrijk A |
1 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KV Bonheiden (2e per.) |
- |
KFC Sint Job A |
1 - 3 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
FCS Mariekerke-Branst |
- |
VC Mortsel OG A |
1 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
TOR Deurne Pirates A |
- |
Verbr. Zwijndrecht A |
3 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Brasschaat |
- |
KFC Walem |
4 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Zandvliet Sport A |
- |
Ekeren FC |
3 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
RFC Zwaneven |
- |
Loenhout SK |
2 - 4 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
K Minderhout VV |
- |
Zwaluwen Olmen |
1 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Verbroedering Balen |
- |
KSAV Sint-Dimpna A |
0 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Herselt A |
- |
Lentezon Beerse A |
2 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Broechem |
- |
KFC Wuustwezel |
3 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
K Merksplas SK |
- |
KFC Arendonk Sport |
3 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSK Weelde |
- |
K Zandhovense SK |
2 - 0 |
- |
- |
- |
VC Herentals |
- |
vrij |
|
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Flandria |
- |
KVNA Wortel |
2 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
FC Sint Jozef |
- |
KSK Kasterlee |
2 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
K Achterbroek VV |
- |
KSK Oosthoven |
2 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Poppel |
- |
KVV Dosko |
0 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Excelsior Essen |
- |
FC De Kempen B |
2 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Beekhoek Sport |
- |
K Nieuwmoer FC |
4 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Meer |
- |
KVC Lille United B |
0 - 3 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
K Gooreind VV |
- |
White Star Schorvoort |
0 - 6 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Kontich B |
- |
KFC St-M. Halle |
4 - 5 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
VC Wijnegem A |
- |
Excelsior Mariaburg A |
3 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Schelle Sport A |
- |
KFCV Wintam |
3 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
K Berchem Sport B |
- |
SV Aartselaar A |
1 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
VVH Lippelo |
- |
FC Oxford Hemiksem A |
3 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Lint A |
- |
KFC Berendrecht |
2 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
FC Turk Sport Antwerpen |
- |
Willebroekse SV |
4 - 6 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Sporting Burcht FC |
- |
TOR Deurne Pirates B |
1 - 4 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
FC Punt Larum |
- |
KSK Wavria A |
2 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Excelsior Bouwel |
- |
KV Hooikt A |
0 - 6 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
VV Laakdal |
- |
KVV Rauw Sport |
4 - 3 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Katelijne A |
- |
KFCM Hallaar |
4 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSV Schriek |
- |
KVV Noordstar |
3 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Linda Olen |
- |
Excelsior Vorst |
6 - 3 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
BO Beerzel |
- |
KFC Putte A |
2 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Blauwvoet Oevel |
- |
FC Netezonen |
1 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KVC Oostmalle |
- |
K Heibos SV |
4 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSV Wildert |
- |
Putte SK |
2 - 4 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Vlimmeren Sport |
- |
KFC Sint-Lenaarts B |
4 - 5 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KV Westmalle |
- |
Lentezon Beerse B |
2 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
SV Noorse |
- |
Horendonk FC |
4 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
K Meerle FC |
- |
KFC Sint-Job B |
5 - 0 |
- |
- |
- |
K Brecht SK |
- |
vrij |
|
- |
- |
- |
KFC Olympic Essen |
- |
vrij |
|
Zon. |
01/05 |
13u00 |
KFC Antonia B |
- |
Zandvliet Sport B |
4 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Excelsior Mariaburg B |
- |
's Gravenwezel-Schilde B |
2 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
FC Merksem |
- |
KVV Ternesse B |
9 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Tubantia Borgerhout |
- |
KSK Ekeren Donk |
2 - 8 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSK Oelegem |
- |
K Wijnegem VC B |
13 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
FC Antwerpen Noord |
- |
KFC Schoten SK |
4 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Ranst B |
- |
FC Alberta Schilde |
1 - 4 |
- |
- |
- |
City Pirates Antwerpen B |
- |
vrij |
|
Zon. |
01/05 |
14u30 |
Sporting Club Duffel |
- |
K Boechoutse VV |
5 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
SV Aartselaar B |
- |
KFC Lint B |
3 - 3 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSC Maccabi |
- |
Nielse SV |
2 - 4 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
VC Mortsel OG B |
- |
K Reet SK |
3 - 5 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSK Rumst |
- |
FC Oxaco-Boechout |
1 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KVC Wilrijk B (ff.) |
- |
Los Incas Antwerpen |
0 - 5 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Verbr. Zwijndrecht B |
- |
RVC Hoboken B |
0 - 5 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
FC Oxford Hemiksem B (ff.) |
- |
K Hove Sport |
0 - 5 |
Vrij. |
29/04 |
19u00 |
VK Heindonk |
- |
FC Suraye Utd Mechelen |
3 - 2 |
Zon. |
01/05 |
13u00 |
KFC Katelijne B |
- |
KVK Hingene |
1 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Kalfort Puursica |
- |
KSK Sint-Amands |
2 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Leest United |
- |
SC Mechelen |
2 - 3 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
RB Elzestraat |
- |
Heffen SK |
0 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Muizen |
- |
FC Blaasveld |
5 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Zennester Hombeek (2e per.) |
- |
Schelle Sport B |
5 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
VC Rijmenam |
- |
KSK Wavria B |
1 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSC Wiekevorst |
- |
Kessel United |
1 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Putte B |
- |
SV Grasheide |
1 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Tongerlo |
- |
KFC Herselt B |
2 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Herenthout |
- |
Racing Emblem |
4 - 3 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Heultje |
- |
SK Rita Berlaar |
0 - 2 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KVC Booischot |
- |
SK Peulis |
4 - 3 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KV Hooikt B |
- |
VC Immer-Oost |
2 - 9 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
K Ramsel FC |
- |
KFC Zammel |
3 - 0 |
Vrij. |
29/04 |
20u00 |
FC Wezel Sport B |
- |
FC Gierle |
0 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
SKS Herentals |
- |
KFCV Alberta Geel |
5 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Pulle |
- |
Ezaart Sport |
1 - 4 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
HIH Turnhout |
- |
KSAV Sint Dimpna B |
1 - 8 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
Olen United (1e per.) |
- |
Rosselaar-Hulsen |
4 - 1 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KFC Wechelderzande |
- |
KFC Grobbendonk |
1 - 0 |
Zon. |
01/05 |
15u00 |
KSV Oud Turnhout |
- |
KFCH Pulderbos |
4 - 0 |
- |
- |
- |
KFC Mol |
- |
vrij |
|
Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale competitieve reeksen bij de dames.
Zat. |
09/04 |
10u00 |
VC Moldavo B |
- |
Blauwvoet Oevel |
1 - 4 |
Zat. |
09/04 |
10u00 |
Hoogstraten VV A |
- |
Davo Puurs A |
2 - 2 |
Zat. |
09/04 |
12u00 |
KFC Wuustwezel B |
- |
K Hove Sport |
0 - 1 |
Zat. |
09/04 |
16u00 |
KSC Mechelen A |
- |
SV Noorse A |
3 - 1 |
Zat. |
09/04 |
20u00 |
FC V.D.P. A |
- |
VVC Brasschaat B |
3 - 3 |
Zon. |
10/04 |
12u30 |
FC Ik Dien A |
- |
KFC Kontich B |
2 - 2 |
- |
- |
- |
Loenhout SK A |
- |
vrij |
|
Vrij. |
08/04 |
20u30 |
KFC Kontich C |
- |
KFC Zammel |
3 - 5 |
Zat. |
09/04 |
09u30 |
KFC Wuustwezel C |
- |
VVC Brasschaat C |
2 - 2 |
Zat. |
09/04 |
10u00 |
Berlaar Heikant |
- |
Berchem Sport A |
1 - 1 |
Zat. |
09/04 |
10u30 |
KFC Schoonbroek |
- |
FC Antwerp Girls |
3 - 3 |
Zat. |
09/04 |
14u30 |
's Gravenwezel-Schilde |
- |
KFC Beekhoek Sport |
1 - 2 |
- |
- |
- |
Arendonk Sport A |
- |
vrij |
|
- |
- |
- |
K Bevel FC |
- |
vrij |
|
Vrij. |
25/03 |
20u00 |
KSV Vlug Vooruit |
- |
Berchem Sport B |
1 - 5 |
Zat. |
26/03 |
10u00 |
Zennester Hombeek |
- |
KFC Broechem |
1 - 0 |
Zat. |
26/03 |
13u30 |
VC Immer-Oost |
- |
KSK Heist B |
10 - 0 |
Zat. |
26/03 |
14u00 |
FC Netezonen A |
- |
KFC Berendrecht A |
2 - 0 |
Zat. |
26/03 |
14u00 |
KFC Nijlen A |
- |
KVV Noordstar |
4 - 3 |
- |
- |
- |
FC Oppuurs |
- |
vrij |
|
Vrij. |
25/03 |
20u00 |
FC Gierle |
- |
K Brecht SK |
4 - 0 |
Zat. |
26/03 |
10u30 |
KFC Flandria |
- |
KFCE Zoersel |
0 - 2 |
Zat. |
26/03 |
13u00 |
Loenhout SK B |
- |
FC De Kempen TL |
2 - 2 |
Zat. |
26/03 |
15u00 |
FC Sint Jozef |
- |
Vlimmeren Sport |
1 - 1 |
Zat. |
26/03 |
15u30 |
Hoogstraten VV B |
- |
VC Moldavo C |
6 - 1 |
- |
- |
- |
KVNA Wortel |
- |
vrij |
|
Vrij. |
29/04 |
20u30 |
FC V.D.P. B |
- |
K Reet SK |
1 - 8 |
Vrij. |
29/04 |
20u30 |
KSC Mechelen B |
- |
Sporting Club Duffel |
9 - 0 |
Zat. |
30/04 |
13u00 |
KFC Berendrecht B |
- |
Davo Puurs B |
0 - 2 |
Zat. |
30/04 |
19u00 |
KFC Lint |
- |
K Lyra-Lierse |
0 - 19 |
Don. |
05/05 |
20u00 |
FC Ik Dien B |
- |
City Pirates Antwerpen |
7 - 3 |
- |
- |
- |
KFC Schoten |
- |
vrij |
|
- |
- |
- |
KFCV Wintam |
- |
vrij |
|
- |
- |
- |
SV Noorse B |
- |
vrij |
|
Woe. |
20/04 |
19u00 |
Lentezon Beerse |
- |
KFC Herselt A |
1 - 2 |
Vrij. |
29/04 |
19u30 |
FC Arendonk Sport B |
- |
White Star Schorvoort |
1 - 8 |
Vrij. |
29/04 |
20u00 |
FC Rosselaar Hulsen |
- |
KVV Rauw Sport |
0 - 4 |
Vrij. |
29/04 |
20u30 |
Racing Emblem |
- |
Alberta FC Schilde |
4 - 0 |
Zat. |
30/04 |
12u00 |
FC Netezonen B |
- |
KFC Nijlen B |
0 - 0 |
Zat. |
30/04 |
14u00 |
KSAV Sint-Dimpna |
- |
KFCV Alberta Geel |
3 - 1 |
Zat. |
30/04 |
19u00 |
KFC Herselt B |
- |
KFC Zwarte Leeuw (ff.) |
5 - 0 |
Zon. |
01/05 |
09u30 |
KVV Vosselaar B |
- |
KV Westmalle |
3 - 2 |
Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de heren.
Zon. |
03/04 |
14u45 |
VK Valaarhof |
- |
Groenenhoek |
2 - 4 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
FC Koningshof |
- |
Bacwalde KSK |
4 - 7 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
Nieuw Stabroek |
- |
FC Ik Dien |
0 - 2 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
SC OLVE |
- |
OLVAC |
2 - 3 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
VK Simikos |
- |
FC VDP A |
2 - 1 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
SVB Driehoek |
- |
OXACO-Boechout A |
11 - 0 |
- |
- |
- |
Cantincrode |
- |
vrij |
|
Zon. |
03/04 |
13u00 |
SC Mechelen |
- |
FC SAC (ff.) |
5 - 0 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
FC SEJA |
- |
Kalfort Daghet |
1 - 3 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
FC Racing Kiel |
- |
ESVO |
1 - 1 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
VV OSSMI |
- |
Den Orgel A |
5 - 2 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
VK Helderhoek |
- |
K Rapid AC |
0 - 3 |
Zon. |
03/04 |
13u30 |
BH Ljiljani |
- |
Antwerp Thunderdogs (ff.) |
5 - 0 |
Zon. |
03/04 |
14u00 |
FC Balkan |
- |
KSV Vlug Vooruit |
7 - 1 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
FC Harrows |
- |
Deurne OB - A |
0 - 4 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
SV Groenendaal |
- |
Arakora |
3 - 2 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
Seaman's Chile |
- |
FC Turkgucu |
8 - 0 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
Anadolu Antwerpen |
- |
VC Mortsel OG A |
7 - 1 |
- |
- |
- |
VC OLSE |
- |
vrij |
|
Zon. |
03/04 |
11u15 |
KFC Broechem |
- |
SK Berkenrode |
2 - 5 |
Zon. |
03/04 |
14u00 |
KSC Familia-Academia |
- |
Team Pouvri (ff.) |
5 - 0 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
SK De Vrede |
- |
Boterwaag United |
3 - 1 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
FC Belgica |
- |
SFC Vitesse Boom |
0 - 8 |
Zon. |
03/04 |
15u00 |
FC Rood Wit |
- |
Ostan |
2 - 1 |
Zat. |
02/04 |
19u30 |
FC Patro Hoevenen |
- |
Deurne OB - B |
3 - 1 |
Zon. |
03/04 |
12u00 |
FC Sint-Anneke |
- |
FC Royalle Zeezicht |
4 - 0 |
Zon. |
03/04 |
12u15 |
FC V.D.P. B |
- |
SC Leugenberg |
4 - 2 |
Zon. |
03/04 |
13u00 |
Anv. Genclerbirligi FK A |
- |
VC Mortsel OG B |
5 - 2 |
Zon. |
03/04 |
14u00 |
FC Corum 19 |
- |
FC Hemiksem TR |
5 - 1 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
FC Oxaco-Boechout B |
- |
's Gravenwezel-Schilde A |
4 - 1 |
- |
- |
- |
SA Moretusburg |
- |
vrij |
|
Zat. |
30/04 |
17u00 |
FC Malinswa |
- |
JK Goka |
9 - 2 |
Zon. |
01/05 |
10u00 |
Vosberg Sport |
- |
FC Weitse Gans |
0 - 3 |
Zon. |
01/05 |
10u00 |
Boerenbond Broechem |
- |
VK Ludwina Bonheiden (ff.) |
5 - 0 |
Zon. |
01/05 |
11u30 |
Dynamica |
- |
JK Jolika |
2 - 7 |
Zon. |
01/05 |
14u30 |
FC Bariton |
- |
KWB Voetbal Hombeek |
3 - 4 |
- |
- |
- |
Union Malinese |
- |
vrij |
|
- |
- |
- |
FC Lucyvo |
- |
vrij |
|
- |
- |
- |
Den Orgel B |
- |
vrij |
|
Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale recreatieve reeksen bij de dames.
Vrij. |
01/04 |
20u00 |
Royalle Zeezicht |
- |
VC Rijmenam |
1 - 1 |
Zat. |
02/04 |
13u00 |
Berchem Sport |
- |
Sporting Club Duffel |
1 - 6 |
Zon. |
03/04 |
11u30 |
VK Simikos A |
- |
VV Duffel A |
8 - 0 |
Zon. |
03/04 |
12u30 |
Cantincrode A |
- |
Vremde A |
2 - 1 |
Zon. |
03/04 |
12u30 |
Groenenhoek A |
- |
VK Valaarhof (ff.) |
5 - 0 |
Woe. |
27/04 |
20u30 |
SVB Driehoek |
- |
Oxaco-Boechout A |
4 - 1 |
- |
- |
- |
VK Kontich-Scaldis |
- |
vrij |
|
Vrij. |
01/04 |
20u00 |
SV Noorse A |
- |
Vremde B |
1 - 3 |
Vrij. |
01/04 |
20u00 |
Waarloos 4 |
- |
's Gravenwezel-Schilde |
7 - 1 |
Zat. |
02/04 |
18u00 |
SV Sint-Jozef |
- |
Den Orgel A |
0 - 1 |
Zat. |
02/04 |
20u00 |
FC Belgica |
- |
Oxaco-Boechout B |
1 - 6 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
SC OLVE |
- |
FC Patro Hoevenen |
0 - 0 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
SV Groenendaal |
- |
Bacwalde |
2 - 1 |
Don. |
28/04 |
20u00 |
VK Simikos B |
- |
Ostan |
1 - 1 |
Zat. |
02/04 |
19u00 |
VV Duffel B |
- |
SV Noorse B |
1 - 1 |
Zon. |
03/04 |
10u30 |
Groenenhoek B |
- |
FC Amber |
3 - 0 |
Zon. |
03/04 |
14u30 |
S.A.V.A. |
- |
KFC Nijlen |
0 - 2 |
Zat. |
09/04 |
19u30 |
BO Beerzel |
- |
KSV Vlug Vooruit |
0 - 2 |
Woe. |
13/04 |
20u00 |
KFC Wuustwezel |
- |
VC Mortsel OG |
7 - 1 |
Din. |
19/04 |
20u00 |
Cantincrode B |
- |
Den Orgel B |
0 - 0 |
- |
- |
- |
Sinaai Girls |
- |
vrij |
|
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).