Provinciale Speeldag
Update: vandaag om 12:13u
Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: vandaag om 12:13u
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
Meer-Deurne-Turnhout
www.allesglas.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN HEREN - SEIZOEN 2021-2022

Hier ziet u tijdens het seizoen de meest actuele speeldag in alle provinciale reeksen bij de heren
(voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).
Om deze pagina geheel of gedeeltelijk af te drukken, kies bovenaan de button "Extra-Website-Printvriendelijke versie".
Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

1e Provinciale
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u00 Wezel Sport A - KFC Ranst A 3 - 1
Zat. 18/09 19u30 KVV Ternesse A - KFC Kontich A 4 - 0
Zat. 18/09 20u00 ASV Geel - FC Oppuurs 5 - 0
Zat. 18/09 20u00 K Kalmthout SK - KFC Antonia A 0 - 2
Zat. 18/09 20u00 KFCE Zoersel - KBSK Retie 3 - 3
Zon. 19/09 15u00 Berg en Dal VV - SK Rapid Leest  
Zon. 19/09 15u00 KFC Bevel - OG Vorselaar  
Zon. 19/09 15u00 KSV Bornem - Vosselaar VV  

2e Provinciale A
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zon. 19/09 15u00 KFC Brasschaat - RVC Hoboken A
Zon. 19/09 15u00 VC Wilrijk A - VC Mortsel OG A
Zon. 19/09 15u00 KFC Sint Job A - Ekeren FC
Zon. 19/09 15u00 FCS Mariekerke-Branst - Verbr. Zwijndrecht A
Zon. 19/09 15u00 's Gravenwezel-Schilde A - Sporting Tisselt
Zon. 19/09 15u00 Zandvliet Sport A - Groen Rood Katelijne
Zon. 19/09 15u00 KV Bonheiden - KFC Walem
Zon. 19/09 15u00 KVV Duffel - TOR Deurne Pirates A

2e Provinciale B
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u30 Zwaluwen Olmen - KFC Arendonk Sport 2 - 1
Zat. 18/09 20u00 KFC Herselt A - Verbroedering Balen 3 - 1
Zon. 19/09 15u00 KFC Broechem - SAV Sint-Dimpna A  
Zon. 19/09 15u00 K Merksplas SK - Lentezon Beerse A  
Zon. 19/09 15u00 VC Herentals - Loenhout SK  
Zon. 19/09 15u00 RFC Zwaneven - K Zandhovense SK  
Zon. 19/09 15u00 K Minderhout VV - KFC Wuustwezel  
- - - KSK Weelde - vrij  

3e Provinciale A
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u30 KFC Meer - KFC Poppel 2 - 1
Zat. 18/09 19u30 Excelsior Essen - K Gooreind VV 2 - 5
Zat. 18/09 19u30 KFC Flandria - KSK Oosthoven 3 - 1
Zat. 18/09 19u30 K Achterbroek VV - KVV Dosko 4 - 0
Zon. 19/09 15u00 FC De Kempen B - KSK Kasterlee  
Zon. 19/09 15u00 KVNA Wortel - K Nieuwmoer FC  
Zon. 19/09 15u00 FC Sint Jozef - White Star Schorvoort  
Zon. 19/09 15u00 KFC Beekhoek Sport - KVC Lille United B  

3e Provinciale B
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 20u00 KFC Kontich B - Schelle Sport A 0 - 4
Zat. 18/09 20u00 TOR Deurne Pirates B - FC Oxford Hemiksem A 5 - 1
Zon. 19/09 15u00 VVH Lippelo - Excelsior Mariaburg A  
Zon. 19/09 15u00 FC Turk Sport Antwerpen - SV Aartselaar A  
Zon. 19/09 15u00 KFC Lint A - KFCV Wintam  
Zon. 19/09 15u00 KFC St-M. Halle - KFC Berendrecht  
Zon. 19/09 15u00 Sporting Burcht FC - Willebroekse SV  
Zon. 19/09 15u00 VC Wijnegem A - K Berchem Sport B  

3e Provinciale C
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u30 KVV Rauw Sport - Excelsior Vorst 5 - 3
Zat. 18/09 19u30 FC Punt Larum - KFC Katelijne A 2 - 2
Zon. 19/09 15u00 Blauwvoet Oevel - KFCM Hallaar  
Zon. 19/09 15u00 KFC Linda Olen - KVV Noordstar  
Zon. 19/09 15u00 KSV Schriek - Excelsior Bouwel  
Zon. 19/09 15u00 BO Beerzel - KV Hooikt A  
Zon. 19/09 15u00 KSK Wavria A - FC Netezonen  
Zon. 19/09 15u00 VV Laakdal - KFC Putte A  

4e Provinciale A
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Vrij. 17/09 20u00 KSOC Maria-ter-Heide (2e per.) - Putte SK 1 - 5
Zat. 18/09 19u30 K Brecht SK - K Heibos SV 4 - 4
Zat. 18/09 19u30 SV Noorse - Lentezon Beerse B 4 - 0
Zat. 18/09 20u00 KFC Olympic Essen - KFC Sint-Job B 0 - 5
Zon. 19/09 15u00 K Meerle FC - KFC Sint-Lenaarts B  
Zon. 19/09 15u00 KSV Wildert - KVC Oostmalle  
Zon. 19/09 15u00 KV Westmalle - Vlimmeren Sport  
- - - Horendonk FC - vrij  

4e Provinciale B
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u00 Tubantia Borgerhout - FC Merksem 1 - 4
Zat. 18/09 19u30 's Gravenwezel-Schilde B - K Wijnegem VC B 1 - 0
Zon. 19/09 15u00 KFC Ranst B - KVV Ternesse B  
Zon. 19/09 15u00 KSK Oelegem - KSK Ekeren Donk  
Zon. 19/09 15u00 City Pirates Antwerpen B - Zandvliet Sport B  
Zon. 19/09 15u00 Excelsior Mariaburg B - FC Alberta Schilde  
Zon. 19/09 15u00 KFC Antonia B - KFC Schoten SK  
- - - FC Antwerpen Noord - vrij  

4e Provinciale C
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u00 KFC Lint B - K Boechoutse VV 4 - 4
Zat. 18/09 19u30 VC Mortsel OG B - Los Incas Antwerpen 3 - 2
Zon. 19/09 15u00 RVC Hoboken B - Nielse SV  
Zon. 19/09 15u00 Sporting Club Duffel - FC Oxaco-Boechout  
Zon. 19/09 15u00 SV Aartselaar B - KSK Rumst  
Zon. 19/09 15u00 Verbr. Zwijndrecht B - K Reet SK  
Zon. 19/09 15u00 KSC Maccabi - K Hove Sport  
Zon. 19/09 15u00 FC Oxford Hemiksem B - KVC Wilrijk B  

4e Provinciale D
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zon. 19/09 13u00 KFC Katelijne B - KSK Sint-Amands
Zon. 19/09 13u00 KSK Wavria B - FC Blaasveld
Zon. 19/09 15u00 Schelle Sport B - VK Heindonk
Zon. 19/09 15u00 KFC Muizen - SC Mechelen
Zon. 19/09 15u00 RB Elzestraat - Zennester Hombeek
Zon. 19/09 15u00 KVK Hingene - Heffen SK
Zon. 19/09 15u00 VC Rijmenam - Leest United
Zon. 19/09 15u00 Kalfort Puursica - FC Suraye Utd Mechelen

4e Provinciale E
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u30 KFC Putte B - KFC Zammel 0 - 5
Zat. 18/09 19u30 KFC Herenthout - SK Peulis 3 - 1
Zat. 18/09 19u30 KFC Heultje - KVC Booischot 3 - 1
Zat. 18/09 20u00 KV Hooikt B - K Ramsel FC 0 - 3
Zat. 18/09 20u00 VC Immer-Oost - SV Grasheide 2 - 1
Zon. 19/09 15u00 KSC Wiekevorst - Racing Emblem  
Zon. 19/09 15u00 Kessel United - KFC Herselt B  
Zon. 19/09 15u00 KFC Tongerlo - SK Rita Berlaar  

4e Provinciale F
Speeldag 3 (19 september 2021) - 1e periode
Zat. 18/09 19u30 Rosselaar-Hulsen - FC Gierle 1 - 3
Zat. 18/09 19u30 KFC Mol - KFCV Alberta Geel 1 - 1
Zat. 18/09 19u30 SKS Herentals - KFCH Pulderbos 2 - 0
Zat. 18/09 19u30 KFC Wechelderzande - SAV Sint Dimpna B 2 - 1
Zon. 19/09 15u00 FC Wezel Sport B - HIH Turnhout  
Zon. 19/09 15u00 Ezaart Sport - Olen United  
Zon. 19/09 15u00 KFC Pulle - KFC Grobbendonk  
- - - KSV Oud Turnhout - vrij  


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).