Vrouwen 1e Provinciale
Update: gisteren om 18:35u
Provinciaal 1e provinciale Vrouwen 1e Provinciale
Laatste update: gisteren om 18:35u
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
VV-LOGO    VROUWEN 1e PROVINCIALE - ANTWERPEN - SEIZOEN 2023-2024

Dit zijn de 13 ploegen:
K Wuustwezel FC, Blauwvoet Oevel, Hoogstraten VV A, KVC Lille United A, K Vlimmeren Sport, FC Netezonen A,
K SC Mechelen A, KFC Zammel A, Davo Puurs A, VC Moldavo B, VVC Brasschaat B, FC Ik Dien A en FC VDP A.
FC Antwerp Diamonds gaf algemeen forfait per 6 februari 2024.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (twee keer 13 speeldagen).

1e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 1e Pr - Archief 22-23 Vrouwen 2e Provinciale A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 18 (24 februari 2024) - 2e periode
Vrij. 23/02 20u00 KVC Lille United A - Blauwvoet Oevel uitg.
Zat. 24/02 10u00 KFC Zammel A - FC V.D.P. A 4 - 2
Zat. 24/02 10u00 VC Moldavo B - K Vlimmeren Sport 4 - 0
Zat. 24/02 13u00 Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 6
Zat. 24/02 14u30 FC Netezonen A - K Wuustwezel FC 1 - 4
Zat. 24/02 16u00 KSC Mechelen A - VVC Brasschaat B 3 - 0
- - - Hoogstraten VV A - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 18 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 VC Moldavo B 15 15 0 0 66 5 45
2 KSC Mechelen A 16 12 4 0 66 18 36
3 FC V.D.P. A 17 10 6 1 46 36 31
4 Blauwvoet Oevel 16 10 6 0 53 46 30
5 KVC Lille United A 14 9 4 1 46 35 28
6 FC Ik Dien A 17 9 7 1 47 37 28
7 Hoogstraten VV A 16 8 6 2 43 28 26
8 K Wuustwezel FC 16 7 8 1 37 42 22
9 KFC Zammel A 17 6 8 3 36 58 21
10 FC Netezonen A 17 4 12 1 38 76 13
11 K Vlimmeren Sport 17 4 13 0 25 60 12
12 Davo Puurs A 17 3 12 2 37 63 11
13 VVC Brasschaat B 15 1 12 2 31 67 5

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Moldavo B 4 4 0 0 15 2 12
2 KFC Zammel A 5 3 1 1 12 11 10
3 KVC Lille United A 3 3 0 0 6 2 9
4 KSC Mechelen A 4 3 1 0 14 4 9
5 Blauwvoet Oevel 4 3 1 0 15 6 9
6 FC Ik Dien A 5 3 2 0 18 9 9
7 Hoogstraten VV A 4 2 1 1 7 5 7
8 FC V.D.P. A 5 2 3 0 8 14 6
9 K Wuustwezel FC 4 1 2 1 6 8 4
10 VVC Brasschaat B 3 1 2 0 6 9 3
11 FC Netezonen A 5 1 4 0 10 18 3
12 Davo Puurs A 5 0 4 1 8 18 1
13 K Vlimmeren Sport 5 0 5 0 5 24 0


Voorlopig klassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 VC Moldavo B 11 11 0 0 51 3 33
2 KSC Mechelen A 12 9 3 0 52 14 27
3 FC V.D.P. A 12 8 3 1 38 22 25
4 Blauwvoet Oevel 12 7 5 0 38 40 21
5 KVC Lille United A 11 6 4 1 40 33 19
6 Hoogstraten VV A 12 6 5 1 36 23 19
7 FC Ik Dien A 12 6 5 1 29 28 19
8 K Wuustwezel FC 12 6 6 0 31 34 18
9 K Vlimmeren Sport 12 4 8 0 20 36 12
10 KFC Zammel A 12 3 7 2 24 47 11
11 Davo Puurs A 12 3 8 1 29 45 10
12 FC Netezonen A 12 3 8 1 28 58 10
13 VVC Brasschaat B 12 0 10 2 25 58 2
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (23 september 2023) - 1e periode
Hoogstraten VV A - FC Ik Dien A 4 - 1
VC Moldavo B - KFC Zammel A 12 - 0
K Wuustwezel FC - Davo Puurs A 4 - 3
VVC Brasschaat B - KVC Lille United A 1 - 6
K Vlimmeren Sport - FC Netezonen A 3 - 1
KSC Mechelen A - vrij  
FC V.D.P. A - Blauwvoet Oevel 3 - 4


Speeldag 2 (1 oktober 2023) - 1e periode
KVC Lille United A - K Wuustwezel FC 5 - 2
VC Moldavo B - vrij  
KFC Zammel A - VVC Brasschaat B 5 - 1
Blauwvoet Oevel - K Vlimmeren Sport 4 - 3
Davo Puurs A - Hoogstraten VV A 1 - 5
FC Netezonen A - KSC Mechelen A 0 - 8
FC Ik Dien A - FC V.D.P. A 0 - 3


Speeldag 3 (7 oktober 2023) - 1e periode
VC Moldavo B - FC Netezonen A 8 - 0
Hoogstraten VV A - KVC Lille United A 2 - 2
Blauwvoet Oevel - FC Ik Dien A 1 - 3
K Wuustwezel FC - KFC Zammel A (ff.) 5 - 0
VVC Brasschaat B - vrij  
K Vlimmeren Sport - KSC Mechelen A 2 - 0
FC V.D.P. A - Davo Puurs A 4 - 2


Speeldag 4 (15 oktober 2023) - 1e periode
KVC Lille United A - FC V.D.P. A 1 - 4
K Wuustwezel FC - vrij  
KFC Zammel A - Hoogstraten VV A 0 - 7
Davo Puurs A - Blauwvoet Oevel (ff.) 5 - 0
FC Netezonen A - VVC Brasschaat B 6 - 6
KSC Mechelen A - VC Moldavo B 1 - 2
FC Ik Dien A - K Vlimmeren Sport 3 - 0


Speeldag 5 (22 oktober 2023) - 1e periode
Hoogstraten VV A - vrij  
Blauwvoet Oevel - KVC Lille United A 5 - 3
K Wuustwezel FC - FC Netezonen A 5 - 1
VVC Brasschaat B - KSC Mechelen A 2 - 5
K Vlimmeren Sport - VC Moldavo B 0 - 3
FC V.D.P. A - KFC Zammel A 2 - 2
FC Ik Dien A - Davo Puurs A 7 - 1


Speeldag 6 (4 november 2023) - 1e periode
KVC Lille United A - FC Ik Dien A 5 - 0
FC V.D.P. A - vrij  
VC Moldavo B - VVC Brasschaat B 2 - 1
KFC Zammel A - Blauwvoet Oevel 2 - 4
Davo Puurs A - K Vlimmeren Sport 7 - 1
FC Netezonen A - Hoogstraten VV A 2 - 4
KSC Mechelen A - K Wuustwezel FC 1 - 2


Speeldag 7 (12 november 2023) - 1e periode
Hoogstraten VV A - KSC Mechelen A 1 - 2
Blauwvoet Oevel - vrij  
K Wuustwezel FC - VC Moldavo B 1 - 5
Davo Puurs A - KVC Lille United A 1 - 3
K Vlimmeren Sport - VVC Brasschaat B 5 - 3
FC V.D.P. A - FC Netezonen A 5 - 3
FC Ik Dien A - KFC Zammel A 2 - 2


Speeldag 8 (18 november 2023) - 1e periode
KVC Lille United A - K Vlimmeren Sport 5 - 2
FC Ik Dien A - vrij  
KFC Zammel A - Davo Puurs A 2 - 4
VC Moldavo B - Hoogstraten VV A 2 - 0
VVC Brasschaat B - K Wuustwezel FC 3 - 4
FC Netezonen A - Blauwvoet Oevel 5 - 4
KSC Mechelen A - FC V.D.P. A 4 - 1


Speeldag 9 (26 november 2023) - 1e periode
KVC Lille United A - KFC Zammel A 3 - 4
Hoogstraten VV A - VVC Brasschaat B 7 - 1
Blauwvoet Oevel - KSC Mechelen A 1 - 6
Davo Puurs A - vrij  
K Vlimmeren Sport - K Wuustwezel FC 2 - 1
FC V.D.P. A - VC Moldavo B 0 - 3
FC Ik Dien A - FC Netezonen A 4 - 0


Speeldag 10 (2 december 2023) - 1e periode
KVC Lille United A - vrij  
VC Moldavo B - Blauwvoet Oevel 6 - 0
KFC Zammel A - K Vlimmeren Sport 3 - 1
K Wuustwezel FC - Hoogstraten VV A 3 - 2
VVC Brasschaat B - FC V.D.P. A 2 - 7
FC Netezonen A - Davo Puurs A 3 - 2
KSC Mechelen A - FC Ik Dien A 5 - 0


Speeldag 11 (10 december 2023) - 1e periode
KVC Lille United A - FC Netezonen A 6 - 3
KFC Zammel A - vrij  
Blauwvoet Oevel - VVC Brasschaat B (ff.) 5 - 0
Davo Puurs A - KSC Mechelen A 1 - 9
K Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV A 0 - 3
FC V.D.P. A - K Wuustwezel FC 3 - 0
FC Ik Dien A - VC Moldavo B 0 - 3


Speeldag 12 (16 december 2023) - 1e periode
VC Moldavo B - Davo Puurs A (ff.) 5 - 0
Hoogstraten VV A - FC V.D.P. A 0 - 3
K Wuustwezel FC - Blauwvoet Oevel 3 - 4
VVC Brasschaat B - FC Ik Dien A 3 - 4
FC Netezonen A - KFC Zammel A 4 - 3
K Vlimmeren Sport - vrij  
KSC Mechelen A - KVC Lille United A 9 - 1


Speeldag 13 (14 januari 2024) - 1e periode
KVC Lille United A - VC Moldavo B 20/03
FC Netezonen A - vrij  
KFC Zammel A - KSC Mechelen A 1 - 2
Blauwvoet Oevel - Hoogstraten VV A 6 - 1
Davo Puurs A - VVC Brasschaat B 2 - 2
FC V.D.P. A - K Vlimmeren Sport 3 - 1
FC Ik Dien A - K Wuustwezel FC 5 - 1


Speeldag 15 (27 januari 2024) - 2e periode
Hoogstraten VV A - Davo Puurs A 2 - 0
VC Moldavo B - vrij  
K Wuustwezel FC - KVC Lille United A 0 - 2
VVC Brasschaat B - KFC Zammel A 2 - 3
K Vlimmeren Sport - Blauwvoet Oevel 0 - 4
KSC Mechelen A - FC Netezonen A 5 - 0
FC V.D.P. A - FC Ik Dien A 1 - 0


Speeldag 16 (4 februari 2024) - 2e periode
KVC Lille United A - Hoogstraten VV A 1 - 0
VVC Brasschaat B - vrij  
KFC Zammel A - K Wuustwezel FC 3 - 0
Davo Puurs A - FC V.D.P. A 2 - 3
FC Netezonen A - VC Moldavo B 2 - 3
KSC Mechelen A - K Vlimmeren Sport 6 - 1
FC Ik Dien A - Blauwvoet Oevel 4 - 1


Speeldag 14 (11 februari 2024) - 2e periode
KVC Lille United A - VVC Brasschaat B 13/03
KSC Mechelen A - vrij  
KFC Zammel A - VC Moldavo B 0 - 5
Blauwvoet Oevel - FC V.D.P. A (ff.) 5 - 0
Davo Puurs A - K Wuustwezel FC 2 - 2
FC Netezonen A - K Vlimmeren Sport 4 - 2
FC Ik Dien A - Hoogstraten VV A 2 - 3


Speeldag 17 (17 februari 2024) - 2e periode
VC Moldavo B - KSC Mechelen A 3 - 0
Hoogstraten VV A - KFC Zammel A 2 - 2
Blauwvoet Oevel - Davo Puurs A 5 - 2
K Wuustwezel FC - vrij  
VVC Brasschaat B - FC Netezonen A 4 - 3
K Vlimmeren Sport - FC Ik Dien A 2 - 6
FC V.D.P. A - KVC Lille United A 2 - 3


Speeldag 18 (24 februari 2024) - 2e periode
KVC Lille United A - Blauwvoet Oevel uitg.
Hoogstraten VV A - vrij  
KFC Zammel A - FC V.D.P. A 4 - 2
VC Moldavo B - K Vlimmeren Sport 4 - 0
Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 6
FC Netezonen A - K Wuustwezel FC 1 - 4
KSC Mechelen A - VVC Brasschaat B 3 - 0


Speeldag 19 (3 maart 2024) - 2e periode
Hoogstraten VV A - FC Netezonen A
Blauwvoet Oevel - KFC Zammel A
K Wuustwezel FC - KSC Mechelen A
VVC Brasschaat B - VC Moldavo B
K Vlimmeren Sport - Davo Puurs A
FC V.D.P. A - vrij
FC Ik Dien A - KVC Lille United A


Speeldag 20 (9 maart 2024) - 2e periode
KVC Lille United A - Davo Puurs A
Blauwvoet Oevel - vrij
VC Moldavo B - K Wuustwezel FC
KFC Zammel A - FC Ik Dien A
VVC Brasschaat B - K Vlimmeren Sport
FC Netezonen A - FC V.D.P. A
KSC Mechelen A - Hoogstraten VV A


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 maart 2024)
KVC Lille United A - VVC Brasschaat B   Speeldag 14


Speeldag 21 (17 maart 2024) - 2e periode
Hoogstraten VV A - VC Moldavo B
Blauwvoet Oevel - FC Netezonen A
K Wuustwezel FC - VVC Brasschaat B
Davo Puurs A - KFC Zammel A
K Vlimmeren Sport - KVC Lille United A
FC V.D.P. A - KSC Mechelen A
FC Ik Dien A - vrij


Inhaalwedstrijden (woensdag 20 maart 2024)
KVC Lille United A - VC Moldavo B   Speeldag 13


Speeldag 22 (23 maart 2024) - 2e periode
Davo Puurs A - vrij
VC Moldavo B - FC V.D.P. A
KFC Zammel A - KVC Lille United A
K Wuustwezel FC - K Vlimmeren Sport
VVC Brasschaat B - Hoogstraten VV A
FC Netezonen A - FC Ik Dien A
KSC Mechelen A - Blauwvoet Oevel


Speeldag 23 (7 april 2024) - 2e periode
KVC Lille United A - vrij
Hoogstraten VV A - K Wuustwezel FC
Blauwvoet Oevel - VC Moldavo B
Davo Puurs A - FC Netezonen A
K Vlimmeren Sport - KFC Zammel A
FC V.D.P. A - VVC Brasschaat B
FC Ik Dien A - KSC Mechelen A


Speeldag 24 (13 april 2024) - 2e periode
KFC Zammel A - vrij
VC Moldavo B - FC Ik Dien A
Hoogstraten VV A - K Vlimmeren Sport
K Wuustwezel FC - FC V.D.P. A
VVC Brasschaat B - Blauwvoet Oevel
FC Netezonen A - KVC Lille United A
KSC Mechelen A - Davo Puurs A


Speeldag 25 (21 april 2024) - 2e periode
KVC Lille United A - KSC Mechelen A
K Vlimmeren Sport - vrij
KFC Zammel A - FC Netezonen A
Blauwvoet Oevel - K Wuustwezel FC
Davo Puurs A - VC Moldavo B
FC V.D.P. A - Hoogstraten VV A
FC Ik Dien A - VVC Brasschaat B


Speeldag 26 (27 april 2024) - 2e periode
VC Moldavo B - KVC Lille United A
Hoogstraten VV A - Blauwvoet Oevel
K Wuustwezel FC - FC Ik Dien A
VVC Brasschaat B - Davo Puurs A
K Vlimmeren Sport - FC V.D.P. A
FC Netezonen A - vrij
KSC Mechelen A - KFC Zammel A


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo B 452421
2KSC Mechelen A 361818
3FC V.D.P. A 311615
4Blauwvoet Oevel 301812
5KVC Lille United A 281513
6FC Ik Dien A 281612
7Hoogstraten VV A 261115
8K Wuustwezel FC 221210
9KFC Zammel A 21129
10FC Netezonen A 13130
11K Vlimmeren Sport 12120
12Davo Puurs A 1183
13VVC Brasschaat B 532


VERLIESPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo B 000
2KSC Mechelen A 1266
3KVC Lille United A 1468
4Blauwvoet Oevel 18612
5FC V.D.P. A 20119
6Hoogstraten VV A 221012
7FC Ik Dien A 231112
8K Wuustwezel FC 26917
9KFC Zammel A 301515
10FC Netezonen A 381424
11K Vlimmeren Sport 391227
12Davo Puurs A 401921
13VVC Brasschaat B 401822


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo B 1266
2FC Ik Dien A 936
3KVC Lille United A 936
4Blauwvoet Oevel 963
5KSC Mechelen A 990
6Hoogstraten VV A 743
7KFC Zammel A 761
8K Wuustwezel FC 404
9VVC Brasschaat B 431
10FC V.D.P. A 303
11FC Netezonen A 330
12Davo Puurs A 110
13K Vlimmeren Sport 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSC Mechelen A 663432
2VC Moldavo B 664224
3Blauwvoet Oevel 533221
4FC Ik Dien A 472720
5FC V.D.P. A 462323
6KVC Lille United A 462620
7Hoogstraten VV A 431825
8FC Netezonen A 382711
9K Wuustwezel FC 372116
10Davo Puurs A 372314
11KFC Zammel A 362016
12VVC Brasschaat B 311714
13K Vlimmeren Sport 251411


TEGENDOELPUNTEN NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo B 514
2KSC Mechelen A 18711
3Hoogstraten VV A 281117
4KVC Lille United A 351520
5FC V.D.P. A 361818
6FC Ik Dien A 371423
7K Wuustwezel FC 421725
8Blauwvoet Oevel 461828
9KFC Zammel A 582632
10K Vlimmeren Sport 602139
11Davo Puurs A 633132
12VVC Brasschaat B 673235
13FC Netezonen A 763640


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 18 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1VC Moldavo B 15x15x
2KSC Mechelen A 9 9 
3FC V.D.P. A 6 6 
4Blauwvoet Oevel 4 4 
5FC Ik Dien A 3 3 
6K Wuustwezel FC 3 3 
7KVC Lille United A 3x3x
8Hoogstraten VV A 2 5 
9KFC Zammel A 2 2x
10Davo Puurs A 1 1 
11FC Netezonen A 1 1 
12K Vlimmeren Sport 1 1 
13VVC Brasschaat B 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Moldavo B 1174
2FC V.D.P. A 422
3KSC Mechelen A 431
4Hoogstraten VV A 312
5Blauwvoet Oevel 321
6KVC Lille United A 321
7FC Ik Dien A 220
8Davo Puurs A 110
9K Vlimmeren Sport 110
10K Wuustwezel FC 110
11KFC Zammel A 110
12FC Netezonen A 000
13VVC Brasschaat B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC V.D.P. A 1587
2VC Moldavo B 1587
3Davo Puurs A 1596
4KVC Lille United A 1477
5Blauwvoet Oevel 1486
6KSC Mechelen A 1486
7Hoogstraten VV A 1367
8K Wuustwezel FC 1367
9KFC Zammel A 1376
10VVC Brasschaat B 1376
11FC Netezonen A 1385
12K Vlimmeren Sport 1257
13FC Ik Dien A 1275


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 18 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Lille United A 000
2VC Moldavo B 000
3FC V.D.P. A 211
4Blauwvoet Oevel 202
5Davo Puurs A 202
6KSC Mechelen A 202
7VVC Brasschaat B 202
8Hoogstraten VV A 312
9K Wuustwezel FC 312
10KFC Zammel A 422
11FC Netezonen A 413
12K Vlimmeren Sport 532
13FC Ik Dien A 523


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 18 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 VC Moldavo B 8 8 0 0 42 1 24
2 KSC Mechelen A 8 6 0 2 34 7 18
3 Blauwvoet Oevel 8 6 0 2 32 18 18
4 FC Ik Dien A 9 5 1 3 27 14 16
5 FC V.D.P. A 9 5 1 3 23 18 16
6 KVC Lille United A 7 5 0 2 26 15 15
7 FC Netezonen A 9 4 1 4 27 36 13
8 K Wuustwezel FC 7 4 0 3 21 17 12
9 K Vlimmeren Sport 8 4 0 4 14 21 12
10 KFC Zammel A 9 4 0 5 20 26 12
11 Hoogstraten VV A 7 3 2 2 18 11 11
12 Davo Puurs A 9 2 2 5 23 31 8
13 VVC Brasschaat B 7 1 0 6 17 32 3

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 18 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 VC Moldavo B 7 7 0 0 24 4 21
2 KSC Mechelen A 8 6 0 2 32 11 18
3 FC V.D.P. A 8 5 0 3 23 18 15
4 Hoogstraten VV A 9 5 0 4 25 17 15
5 KVC Lille United A 7 4 1 2 20 20 13
6 FC Ik Dien A 8 4 0 4 20 23 12
7 Blauwvoet Oevel 8 4 0 4 21 28 12
8 K Wuustwezel FC 9 3 1 5 16 25 10
9 KFC Zammel A 8 2 3 3 16 32 9
10 Davo Puurs A 8 1 0 7 14 32 3
11 VVC Brasschaat B 8 0 2 6 14 35 2
12 FC Netezonen A 8 0 0 8 11 40 0
13 K Vlimmeren Sport 9 0 0 9 11 39 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Blauwvoet Oevel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 FC V.D.P. A - Blauwvoet Oevel 3 - 4
01/10/2023 2 Blauwvoet Oevel - K Vlimmeren Sport 4 - 3
07/10/2023 3 Blauwvoet Oevel - FC Ik Dien A 1 - 3
15/10/2023 4 Davo Puurs A - Blauwvoet Oevel (ff.) 5 - 0
22/10/2023 5 Blauwvoet Oevel - KVC Lille United A 5 - 3
04/11/2023 6 KFC Zammel A - Blauwvoet Oevel 2 - 4
12/11/2023 7 Blauwvoet Oevel - vrijSpeeldag 
18/11/2023 8 FC Netezonen A - Blauwvoet Oevel 5 - 4
26/11/2023 9 Blauwvoet Oevel - KSC Mechelen A 1 - 6
02/12/2023 10 VC Moldavo B - Blauwvoet Oevel 6 - 0
10/12/2023 11 Blauwvoet Oevel - VVC Brasschaat B (ff.) 5 - 0
16/12/2023 12 K Wuustwezel FC - Blauwvoet Oevel 3 - 4
14/01/2024 13 Blauwvoet Oevel - Hoogstraten VV A 6 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 K Vlimmeren Sport - Blauwvoet Oevel 0 - 4
04/02/2024 16 FC Ik Dien A - Blauwvoet Oevel 4 - 1
11/02/2024 14 Blauwvoet Oevel - FC V.D.P. A (ff.) 5 - 0
17/02/2024 17 Blauwvoet Oevel - Davo Puurs A 5 - 2
24/02/2024 18 KVC Lille United A - Blauwvoet Oevel uitg. 
03/03/2024 19 Blauwvoet Oevel - KFC Zammel A Speeldag 
09/03/2024 20 Blauwvoet Oevel - vrijSpeeldag 
17/03/2024 21 Blauwvoet Oevel - FC Netezonen A Speeldag 
23/03/2024 22 KSC Mechelen A - Blauwvoet Oevel Speeldag 
07/04/2024 23 Blauwvoet Oevel - VC Moldavo B Speeldag 
13/04/2024 24 VVC Brasschaat B - Blauwvoet Oevel Speeldag 
21/04/2024 25 Blauwvoet Oevel - K Wuustwezel FC Speeldag 
27/04/2024 26 Hoogstraten VV A - Blauwvoet Oevel Speeldag 

Davo Puurs A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 K Wuustwezel FC - Davo Puurs A 4 - 3
01/10/2023 2 Davo Puurs A - Hoogstraten VV A 1 - 5
07/10/2023 3 FC V.D.P. A - Davo Puurs A 4 - 2
15/10/2023 4 Davo Puurs A - Blauwvoet Oevel (ff.) 5 - 0
22/10/2023 5 FC Ik Dien A - Davo Puurs A 7 - 1
04/11/2023 6 Davo Puurs A - K Vlimmeren Sport 7 - 1
12/11/2023 7 Davo Puurs A - KVC Lille United A 1 - 3
18/11/2023 8 KFC Zammel A - Davo Puurs A 2 - 4
26/11/2023 9 Davo Puurs A - vrijSpeeldag 
02/12/2023 10 FC Netezonen A - Davo Puurs A 3 - 2
10/12/2023 11 Davo Puurs A - KSC Mechelen A 1 - 9
16/12/2023 12 VC Moldavo B - Davo Puurs A (ff.) 5 - 0
14/01/2024 13 Davo Puurs A - VVC Brasschaat B 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 Hoogstraten VV A - Davo Puurs A 2 - 0
04/02/2024 16 Davo Puurs A - FC V.D.P. A 2 - 3
11/02/2024 14 Davo Puurs A - K Wuustwezel FC 2 - 2
17/02/2024 17 Blauwvoet Oevel - Davo Puurs A 5 - 2
24/02/2024 18 Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 6
03/03/2024 19 K Vlimmeren Sport - Davo Puurs A Speeldag 
09/03/2024 20 KVC Lille United A - Davo Puurs A Speeldag 
17/03/2024 21 Davo Puurs A - KFC Zammel A Speeldag 
23/03/2024 22 Davo Puurs A - vrijSpeeldag 
07/04/2024 23 Davo Puurs A - FC Netezonen A Speeldag 
13/04/2024 24 KSC Mechelen A - Davo Puurs A Speeldag 
21/04/2024 25 Davo Puurs A - VC Moldavo B Speeldag 
27/04/2024 26 VVC Brasschaat B - Davo Puurs A Speeldag 

FC Ik Dien A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 Hoogstraten VV A - FC Ik Dien A 4 - 1
01/10/2023 2 FC Ik Dien A - FC V.D.P. A 0 - 3
07/10/2023 3 Blauwvoet Oevel - FC Ik Dien A 1 - 3
15/10/2023 4 FC Ik Dien A - K Vlimmeren Sport 3 - 0
22/10/2023 5 FC Ik Dien A - Davo Puurs A 7 - 1
04/11/2023 6 KVC Lille United A - FC Ik Dien A 5 - 0
12/11/2023 7 FC Ik Dien A - KFC Zammel A 2 - 2
18/11/2023 8 FC Ik Dien A - vrijSpeeldag 
26/11/2023 9 FC Ik Dien A - FC Netezonen A 4 - 0
02/12/2023 10 KSC Mechelen A - FC Ik Dien A 5 - 0
10/12/2023 11 FC Ik Dien A - VC Moldavo B 0 - 3
16/12/2023 12 VVC Brasschaat B - FC Ik Dien A 3 - 4
14/01/2024 13 FC Ik Dien A - K Wuustwezel FC 5 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 FC V.D.P. A - FC Ik Dien A 1 - 0
04/02/2024 16 FC Ik Dien A - Blauwvoet Oevel 4 - 1
11/02/2024 14 FC Ik Dien A - Hoogstraten VV A 2 - 3
17/02/2024 17 K Vlimmeren Sport - FC Ik Dien A 2 - 6
24/02/2024 18 Davo Puurs A - FC Ik Dien A 2 - 6
03/03/2024 19 FC Ik Dien A - KVC Lille United A Speeldag 
09/03/2024 20 KFC Zammel A - FC Ik Dien A Speeldag 
17/03/2024 21 FC Ik Dien A - vrijSpeeldag 
23/03/2024 22 FC Netezonen A - FC Ik Dien A Speeldag 
07/04/2024 23 FC Ik Dien A - KSC Mechelen A Speeldag 
13/04/2024 24 VC Moldavo B - FC Ik Dien A Speeldag 
21/04/2024 25 FC Ik Dien A - VVC Brasschaat B Speeldag 
27/04/2024 26 K Wuustwezel FC - FC Ik Dien A Speeldag 

FC Netezonen A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 K Vlimmeren Sport - FC Netezonen A 3 - 1
01/10/2023 2 FC Netezonen A - KSC Mechelen A 0 - 8
07/10/2023 3 VC Moldavo B - FC Netezonen A 8 - 0
15/10/2023 4 FC Netezonen A - VVC Brasschaat B 6 - 6
22/10/2023 5 K Wuustwezel FC - FC Netezonen A 5 - 1
04/11/2023 6 FC Netezonen A - Hoogstraten VV A 2 - 4
12/11/2023 7 FC V.D.P. A - FC Netezonen A 5 - 3
18/11/2023 8 FC Netezonen A - Blauwvoet Oevel 5 - 4
26/11/2023 9 FC Ik Dien A - FC Netezonen A 4 - 0
02/12/2023 10 FC Netezonen A - Davo Puurs A 3 - 2
10/12/2023 11 KVC Lille United A - FC Netezonen A 6 - 3
16/12/2023 12 FC Netezonen A - KFC Zammel A 4 - 3
14/01/2024 13 FC Netezonen A - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 KSC Mechelen A - FC Netezonen A 5 - 0
04/02/2024 16 FC Netezonen A - VC Moldavo B 2 - 3
11/02/2024 14 FC Netezonen A - K Vlimmeren Sport 4 - 2
17/02/2024 17 VVC Brasschaat B - FC Netezonen A 4 - 3
24/02/2024 18 FC Netezonen A - K Wuustwezel FC 1 - 4
03/03/2024 19 Hoogstraten VV A - FC Netezonen A Speeldag 
09/03/2024 20 FC Netezonen A - FC V.D.P. A Speeldag 
17/03/2024 21 Blauwvoet Oevel - FC Netezonen A Speeldag 
23/03/2024 22 FC Netezonen A - FC Ik Dien A Speeldag 
07/04/2024 23 Davo Puurs A - FC Netezonen A Speeldag 
13/04/2024 24 FC Netezonen A - KVC Lille United A Speeldag 
21/04/2024 25 KFC Zammel A - FC Netezonen A Speeldag 
27/04/2024 26 FC Netezonen A - vrijSpeeldag 

FC V.D.P. A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 FC V.D.P. A - Blauwvoet Oevel 3 - 4
01/10/2023 2 FC Ik Dien A - FC V.D.P. A 0 - 3
07/10/2023 3 FC V.D.P. A - Davo Puurs A 4 - 2
15/10/2023 4 KVC Lille United A - FC V.D.P. A 1 - 4
22/10/2023 5 FC V.D.P. A - KFC Zammel A 2 - 2
04/11/2023 6 FC V.D.P. A - vrijSpeeldag 
12/11/2023 7 FC V.D.P. A - FC Netezonen A 5 - 3
18/11/2023 8 KSC Mechelen A - FC V.D.P. A 4 - 1
26/11/2023 9 FC V.D.P. A - VC Moldavo B 0 - 3
02/12/2023 10 VVC Brasschaat B - FC V.D.P. A 2 - 7
10/12/2023 11 FC V.D.P. A - K Wuustwezel FC 3 - 0
16/12/2023 12 Hoogstraten VV A - FC V.D.P. A 0 - 3
14/01/2024 13 FC V.D.P. A - K Vlimmeren Sport 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 FC V.D.P. A - FC Ik Dien A 1 - 0
04/02/2024 16 Davo Puurs A - FC V.D.P. A 2 - 3
11/02/2024 14 Blauwvoet Oevel - FC V.D.P. A (ff.) 5 - 0
17/02/2024 17 FC V.D.P. A - KVC Lille United A 2 - 3
24/02/2024 18 KFC Zammel A - FC V.D.P. A 4 - 2
03/03/2024 19 FC V.D.P. A - vrijSpeeldag 
09/03/2024 20 FC Netezonen A - FC V.D.P. A Speeldag 
17/03/2024 21 FC V.D.P. A - KSC Mechelen A Speeldag 
23/03/2024 22 VC Moldavo B - FC V.D.P. A Speeldag 
07/04/2024 23 FC V.D.P. A - VVC Brasschaat B Speeldag 
13/04/2024 24 K Wuustwezel FC - FC V.D.P. A Speeldag 
21/04/2024 25 FC V.D.P. A - Hoogstraten VV A Speeldag 
27/04/2024 26 K Vlimmeren Sport - FC V.D.P. A Speeldag 

Hoogstraten VV A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 Hoogstraten VV A - FC Ik Dien A 4 - 1
01/10/2023 2 Davo Puurs A - Hoogstraten VV A 1 - 5
07/10/2023 3 Hoogstraten VV A - KVC Lille United A 2 - 2
15/10/2023 4 KFC Zammel A - Hoogstraten VV A 0 - 7
22/10/2023 5 Hoogstraten VV A - vrijSpeeldag 
04/11/2023 6 FC Netezonen A - Hoogstraten VV A 2 - 4
12/11/2023 7 Hoogstraten VV A - KSC Mechelen A 1 - 2
18/11/2023 8 VC Moldavo B - Hoogstraten VV A 2 - 0
26/11/2023 9 Hoogstraten VV A - VVC Brasschaat B 7 - 1
02/12/2023 10 K Wuustwezel FC - Hoogstraten VV A 3 - 2
10/12/2023 11 K Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV A 0 - 3
16/12/2023 12 Hoogstraten VV A - FC V.D.P. A 0 - 3
14/01/2024 13 Blauwvoet Oevel - Hoogstraten VV A 6 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 Hoogstraten VV A - Davo Puurs A 2 - 0
04/02/2024 16 KVC Lille United A - Hoogstraten VV A 1 - 0
11/02/2024 14 FC Ik Dien A - Hoogstraten VV A 2 - 3
17/02/2024 17 Hoogstraten VV A - KFC Zammel A 2 - 2
24/02/2024 18 Hoogstraten VV A - vrijSpeeldag 
03/03/2024 19 Hoogstraten VV A - FC Netezonen A Speeldag 
09/03/2024 20 KSC Mechelen A - Hoogstraten VV A Speeldag 
17/03/2024 21 Hoogstraten VV A - VC Moldavo B Speeldag 
23/03/2024 22 VVC Brasschaat B - Hoogstraten VV A Speeldag 
07/04/2024 23 Hoogstraten VV A - K Wuustwezel FC Speeldag 
13/04/2024 24 Hoogstraten VV A - K Vlimmeren Sport Speeldag 
21/04/2024 25 FC V.D.P. A - Hoogstraten VV A Speeldag 
27/04/2024 26 Hoogstraten VV A - Blauwvoet Oevel Speeldag 

K Vlimmeren Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 K Vlimmeren Sport - FC Netezonen A 3 - 1
01/10/2023 2 Blauwvoet Oevel - K Vlimmeren Sport 4 - 3
07/10/2023 3 K Vlimmeren Sport - KSC Mechelen A 2 - 0
15/10/2023 4 FC Ik Dien A - K Vlimmeren Sport 3 - 0
22/10/2023 5 K Vlimmeren Sport - VC Moldavo B 0 - 3
04/11/2023 6 Davo Puurs A - K Vlimmeren Sport 7 - 1
12/11/2023 7 K Vlimmeren Sport - VVC Brasschaat B 5 - 3
18/11/2023 8 KVC Lille United A - K Vlimmeren Sport 5 - 2
26/11/2023 9 K Vlimmeren Sport - K Wuustwezel FC 2 - 1
02/12/2023 10 KFC Zammel A - K Vlimmeren Sport 3 - 1
10/12/2023 11 K Vlimmeren Sport - Hoogstraten VV A 0 - 3
16/12/2023 12 K Vlimmeren Sport - vrijSpeeldag 
14/01/2024 13 FC V.D.P. A - K Vlimmeren Sport 3 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 K Vlimmeren Sport - Blauwvoet Oevel 0 - 4
04/02/2024 16 KSC Mechelen A - K Vlimmeren Sport 6 - 1
11/02/2024 14 FC Netezonen A - K Vlimmeren Sport 4 - 2
17/02/2024 17 K Vlimmeren Sport - FC Ik Dien A 2 - 6
24/02/2024 18 VC Moldavo B - K Vlimmeren Sport 4 - 0
03/03/2024 19 K Vlimmeren Sport - Davo Puurs A Speeldag 
09/03/2024 20 VVC Brasschaat B - K Vlimmeren Sport Speeldag 
17/03/2024 21 K Vlimmeren Sport - KVC Lille United A Speeldag 
23/03/2024 22 K Wuustwezel FC - K Vlimmeren Sport Speeldag 
07/04/2024 23 K Vlimmeren Sport - KFC Zammel A Speeldag 
13/04/2024 24 Hoogstraten VV A - K Vlimmeren Sport Speeldag 
21/04/2024 25 K Vlimmeren Sport - vrijSpeeldag 
27/04/2024 26 K Vlimmeren Sport - FC V.D.P. A Speeldag 

K Wuustwezel FC

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 K Wuustwezel FC - Davo Puurs A 4 - 3
01/10/2023 2 KVC Lille United A - K Wuustwezel FC 5 - 2
07/10/2023 3 K Wuustwezel FC - KFC Zammel A (ff.) 5 - 0
15/10/2023 4 K Wuustwezel FC - vrijSpeeldag 
22/10/2023 5 K Wuustwezel FC - FC Netezonen A 5 - 1
04/11/2023 6 KSC Mechelen A - K Wuustwezel FC 1 - 2
12/11/2023 7 K Wuustwezel FC - VC Moldavo B 1 - 5
18/11/2023 8 VVC Brasschaat B - K Wuustwezel FC 3 - 4
26/11/2023 9 K Vlimmeren Sport - K Wuustwezel FC 2 - 1
02/12/2023 10 K Wuustwezel FC - Hoogstraten VV A 3 - 2
10/12/2023 11 FC V.D.P. A - K Wuustwezel FC 3 - 0
16/12/2023 12 K Wuustwezel FC - Blauwvoet Oevel 3 - 4
14/01/2024 13 FC Ik Dien A - K Wuustwezel FC 5 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 K Wuustwezel FC - KVC Lille United A 0 - 2
04/02/2024 16 KFC Zammel A - K Wuustwezel FC 3 - 0
11/02/2024 14 Davo Puurs A - K Wuustwezel FC 2 - 2
17/02/2024 17 K Wuustwezel FC - vrijSpeeldag 
24/02/2024 18 FC Netezonen A - K Wuustwezel FC 1 - 4
03/03/2024 19 K Wuustwezel FC - KSC Mechelen A Speeldag 
09/03/2024 20 VC Moldavo B - K Wuustwezel FC Speeldag 
17/03/2024 21 K Wuustwezel FC - VVC Brasschaat B Speeldag 
23/03/2024 22 K Wuustwezel FC - K Vlimmeren Sport Speeldag 
07/04/2024 23 Hoogstraten VV A - K Wuustwezel FC Speeldag 
13/04/2024 24 K Wuustwezel FC - FC V.D.P. A Speeldag 
21/04/2024 25 Blauwvoet Oevel - K Wuustwezel FC Speeldag 
27/04/2024 26 K Wuustwezel FC - FC Ik Dien A Speeldag 

KFC Zammel A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 VC Moldavo B - KFC Zammel A 12 - 0
01/10/2023 2 KFC Zammel A - VVC Brasschaat B 5 - 1
07/10/2023 3 K Wuustwezel FC - KFC Zammel A (ff.) 5 - 0
15/10/2023 4 KFC Zammel A - Hoogstraten VV A 0 - 7
22/10/2023 5 FC V.D.P. A - KFC Zammel A 2 - 2
04/11/2023 6 KFC Zammel A - Blauwvoet Oevel 2 - 4
12/11/2023 7 FC Ik Dien A - KFC Zammel A 2 - 2
18/11/2023 8 KFC Zammel A - Davo Puurs A 2 - 4
26/11/2023 9 KVC Lille United A - KFC Zammel A 3 - 4
02/12/2023 10 KFC Zammel A - K Vlimmeren Sport 3 - 1
10/12/2023 11 KFC Zammel A - vrijSpeeldag 
16/12/2023 12 FC Netezonen A - KFC Zammel A 4 - 3
14/01/2024 13 KFC Zammel A - KSC Mechelen A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 VVC Brasschaat B - KFC Zammel A 2 - 3
04/02/2024 16 KFC Zammel A - K Wuustwezel FC 3 - 0
11/02/2024 14 KFC Zammel A - VC Moldavo B 0 - 5
17/02/2024 17 Hoogstraten VV A - KFC Zammel A 2 - 2
24/02/2024 18 KFC Zammel A - FC V.D.P. A 4 - 2
03/03/2024 19 Blauwvoet Oevel - KFC Zammel A Speeldag 
09/03/2024 20 KFC Zammel A - FC Ik Dien A Speeldag 
17/03/2024 21 Davo Puurs A - KFC Zammel A Speeldag 
23/03/2024 22 KFC Zammel A - KVC Lille United A Speeldag 
07/04/2024 23 K Vlimmeren Sport - KFC Zammel A Speeldag 
13/04/2024 24 KFC Zammel A - vrijSpeeldag 
21/04/2024 25 KFC Zammel A - FC Netezonen A Speeldag 
27/04/2024 26 KSC Mechelen A - KFC Zammel A Speeldag 

KSC Mechelen A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 KSC Mechelen A - vrijSpeeldag 
01/10/2023 2 FC Netezonen A - KSC Mechelen A 0 - 8
07/10/2023 3 K Vlimmeren Sport - KSC Mechelen A 2 - 0
15/10/2023 4 KSC Mechelen A - VC Moldavo B 1 - 2
22/10/2023 5 VVC Brasschaat B - KSC Mechelen A 2 - 5
04/11/2023 6 KSC Mechelen A - K Wuustwezel FC 1 - 2
12/11/2023 7 Hoogstraten VV A - KSC Mechelen A 1 - 2
18/11/2023 8 KSC Mechelen A - FC V.D.P. A 4 - 1
26/11/2023 9 Blauwvoet Oevel - KSC Mechelen A 1 - 6
02/12/2023 10 KSC Mechelen A - FC Ik Dien A 5 - 0
10/12/2023 11 Davo Puurs A - KSC Mechelen A 1 - 9
16/12/2023 12 KSC Mechelen A - KVC Lille United A 9 - 1
14/01/2024 13 KFC Zammel A - KSC Mechelen A 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 KSC Mechelen A - FC Netezonen A 5 - 0
04/02/2024 16 KSC Mechelen A - K Vlimmeren Sport 6 - 1
11/02/2024 14 KSC Mechelen A - vrijSpeeldag 
17/02/2024 17 VC Moldavo B - KSC Mechelen A 3 - 0
24/02/2024 18 KSC Mechelen A - VVC Brasschaat B 3 - 0
03/03/2024 19 K Wuustwezel FC - KSC Mechelen A Speeldag 
09/03/2024 20 KSC Mechelen A - Hoogstraten VV A Speeldag 
17/03/2024 21 FC V.D.P. A - KSC Mechelen A Speeldag 
23/03/2024 22 KSC Mechelen A - Blauwvoet Oevel Speeldag 
07/04/2024 23 FC Ik Dien A - KSC Mechelen A Speeldag 
13/04/2024 24 KSC Mechelen A - Davo Puurs A Speeldag 
21/04/2024 25 KVC Lille United A - KSC Mechelen A Speeldag 
27/04/2024 26 KSC Mechelen A - KFC Zammel A Speeldag 

KVC Lille United A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 VVC Brasschaat B - KVC Lille United A 1 - 6
01/10/2023 2 KVC Lille United A - K Wuustwezel FC 5 - 2
07/10/2023 3 Hoogstraten VV A - KVC Lille United A 2 - 2
15/10/2023 4 KVC Lille United A - FC V.D.P. A 1 - 4
22/10/2023 5 Blauwvoet Oevel - KVC Lille United A 5 - 3
04/11/2023 6 KVC Lille United A - FC Ik Dien A 5 - 0
12/11/2023 7 Davo Puurs A - KVC Lille United A 1 - 3
18/11/2023 8 KVC Lille United A - K Vlimmeren Sport 5 - 2
26/11/2023 9 KVC Lille United A - KFC Zammel A 3 - 4
02/12/2023 10 KVC Lille United A - vrijSpeeldag 
10/12/2023 11 KVC Lille United A - FC Netezonen A 6 - 3
16/12/2023 12 KSC Mechelen A - KVC Lille United A 9 - 1
14/01/2024 13 KVC Lille United A - VC Moldavo B 20/03   Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 K Wuustwezel FC - KVC Lille United A 0 - 2
04/02/2024 16 KVC Lille United A - Hoogstraten VV A 1 - 0
11/02/2024 14 KVC Lille United A - VVC Brasschaat B 13/03   Speeldag 
17/02/2024 17 FC V.D.P. A - KVC Lille United A 2 - 3
24/02/2024 18 KVC Lille United A - Blauwvoet Oevel uitg. 
03/03/2024 19 FC Ik Dien A - KVC Lille United A Speeldag 
09/03/2024 20 KVC Lille United A - Davo Puurs A Speeldag 
13/03/2024 14 KVC Lille United A - VVC Brasschaat B uitg. 
17/03/2024 21 K Vlimmeren Sport - KVC Lille United A Speeldag 
20/03/2024 13 KVC Lille United A - VC Moldavo B uitg. 
23/03/2024 22 KFC Zammel A - KVC Lille United A Speeldag 
07/04/2024 23 KVC Lille United A - vrijSpeeldag 
13/04/2024 24 FC Netezonen A - KVC Lille United A Speeldag 
21/04/2024 25 KVC Lille United A - KSC Mechelen A Speeldag 
27/04/2024 26 VC Moldavo B - KVC Lille United A Speeldag 

VC Moldavo B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 VC Moldavo B - KFC Zammel A 12 - 0
01/10/2023 2 VC Moldavo B - vrijSpeeldag 
07/10/2023 3 VC Moldavo B - FC Netezonen A 8 - 0
15/10/2023 4 KSC Mechelen A - VC Moldavo B 1 - 2
22/10/2023 5 K Vlimmeren Sport - VC Moldavo B 0 - 3
04/11/2023 6 VC Moldavo B - VVC Brasschaat B 2 - 1
12/11/2023 7 K Wuustwezel FC - VC Moldavo B 1 - 5
18/11/2023 8 VC Moldavo B - Hoogstraten VV A 2 - 0
26/11/2023 9 FC V.D.P. A - VC Moldavo B 0 - 3
02/12/2023 10 VC Moldavo B - Blauwvoet Oevel 6 - 0
10/12/2023 11 FC Ik Dien A - VC Moldavo B 0 - 3
16/12/2023 12 VC Moldavo B - Davo Puurs A (ff.) 5 - 0
14/01/2024 13 KVC Lille United A - VC Moldavo B 20/03   Speeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 VC Moldavo B - vrijSpeeldag 
04/02/2024 16 FC Netezonen A - VC Moldavo B 2 - 3
11/02/2024 14 KFC Zammel A - VC Moldavo B 0 - 5
17/02/2024 17 VC Moldavo B - KSC Mechelen A 3 - 0
24/02/2024 18 VC Moldavo B - K Vlimmeren Sport 4 - 0
03/03/2024 19 VVC Brasschaat B - VC Moldavo B Speeldag 
09/03/2024 20 VC Moldavo B - K Wuustwezel FC Speeldag 
17/03/2024 21 Hoogstraten VV A - VC Moldavo B Speeldag 
20/03/2024 13 KVC Lille United A - VC Moldavo B uitg. 
23/03/2024 22 VC Moldavo B - FC V.D.P. A Speeldag 
07/04/2024 23 Blauwvoet Oevel - VC Moldavo B Speeldag 
13/04/2024 24 VC Moldavo B - FC Ik Dien A Speeldag 
21/04/2024 25 Davo Puurs A - VC Moldavo B Speeldag 
27/04/2024 26 VC Moldavo B - KVC Lille United A Speeldag 

VVC Brasschaat B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
23/09/2023 1 VVC Brasschaat B - KVC Lille United A 1 - 6
01/10/2023 2 KFC Zammel A - VVC Brasschaat B 5 - 1
07/10/2023 3 VVC Brasschaat B - vrijSpeeldag 
15/10/2023 4 FC Netezonen A - VVC Brasschaat B 6 - 6
22/10/2023 5 VVC Brasschaat B - KSC Mechelen A 2 - 5
04/11/2023 6 VC Moldavo B - VVC Brasschaat B 2 - 1
12/11/2023 7 K Vlimmeren Sport - VVC Brasschaat B 5 - 3
18/11/2023 8 VVC Brasschaat B - K Wuustwezel FC 3 - 4
26/11/2023 9 Hoogstraten VV A - VVC Brasschaat B 7 - 1
02/12/2023 10 VVC Brasschaat B - FC V.D.P. A 2 - 7
10/12/2023 11 Blauwvoet Oevel - VVC Brasschaat B (ff.) 5 - 0
16/12/2023 12 VVC Brasschaat B - FC Ik Dien A 3 - 4
14/01/2024 13 Davo Puurs A - VVC Brasschaat B 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
27/01/2024 15 VVC Brasschaat B - KFC Zammel A 2 - 3
04/02/2024 16 VVC Brasschaat B - vrijSpeeldag 
11/02/2024 14 KVC Lille United A - VVC Brasschaat B 13/03   Speeldag 
17/02/2024 17 VVC Brasschaat B - FC Netezonen A 4 - 3
24/02/2024 18 KSC Mechelen A - VVC Brasschaat B 3 - 0
03/03/2024 19 VVC Brasschaat B - VC Moldavo B Speeldag 
09/03/2024 20 VVC Brasschaat B - K Vlimmeren Sport Speeldag 
13/03/2024 14 KVC Lille United A - VVC Brasschaat B uitg. 
17/03/2024 21 K Wuustwezel FC - VVC Brasschaat B Speeldag 
23/03/2024 22 VVC Brasschaat B - Hoogstraten VV A Speeldag 
07/04/2024 23 FC V.D.P. A - VVC Brasschaat B Speeldag 
13/04/2024 24 VVC Brasschaat B - Blauwvoet Oevel Speeldag 
21/04/2024 25 FC Ik Dien A - VVC Brasschaat B Speeldag 
27/04/2024 26 VVC Brasschaat B - Davo Puurs A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B


1e PROVINCIALE VROUWEN - PROMOTIE - DEGRADATIE

Bepalingen geldig voor het seizoen 2023-2024 (Artikel V7.207 en volgende)
* Promotie.
- In iedere Vlaamse provincie wordt een kampioenschap van 1e provinciale vrouwen ingericht in één reeks.
- Het kampioenschap, georganiseerd in twee periodes van 14 speeldagen, wordt betwist in heen- en terugwedstrijden.
- Het kampioenschap wordt besloten met een "Interprovinciale Eindronde Stijgen VV", gespeeld door 16 ploegen.
- De 5 kampioenen (eerst gerangschikte per provincie) stijgen verplicht naar de "Interprovinciale Afdeling Voetbal Vlaanderen", behalve indien deze om een reglementaire bepaling niet kan promoveren. In dat geval stijgt de eerstvolgende gerangschikte die gerechtigd is om te stijgen..

* Het systeem van deze eindronde (zie ook bondsartikel V7.216 en volgende)
- De volgende zestien ploegen nemen daaraan deel:
1. De tweede gerangschikte van elke 1e provinciale afdeling.
2. De twee periodekampioenen per provincie.
3. De zestiende deelnemer wordt jaarlijks aangeduid door een andere provincie, in deze volgorde: Antwerpen, Brabant VV, Limburg, Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen.
4. In het geval waarin een deelnemer moet vervangen worden, wordt de eindrangschikking van het kampioenschap in dalende volgorde in aanmerking genomen voor het aanduiden van zijn vervanger.

- Deze eindronde wordt gespeeld met rechtstreekse uitschakeling op dag en uur vastgesteld door het Competitions Department.
1. Op de eerste speeldag worden 8 wedstrijden gespeeld tussen de 16 deelnemers onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
2. Op de tweede speeldag worden 4 wedstrijden gespeeld tussen de 8 winnaars van de eerste speeldag onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
3. Op de derde speeldag spelen de 4 overblijvende deelnemers tegen elkaar, op het terrein van de club die als eerste werd uitgeloot.
4. De twee winnaars zijn gekwalificeerd voor de vierde speeldag. Indien er meer dan twee plaatsen te begeven zijn in de interprovinciale afdeling Voetbal Vlaanderen, spelen ook de verliezers tegen elkaar op de vierde speeldag.
5. Op de vierde speeldag spelen de 2 winnaars van de derde speeldag de grote finale tegen elkaar, op het terrein van de club die als eerste werd uitgeloot.
6. Op de vierde speeldag spelen de 2 verliezers van de derde speeldag de kleine finale tegen elkaar, op het terrein van de club die als eerste werd uitgeloot.
- In het geval er meer dan 4 bijkomende stijgers dienen aangeduid te worden, zullen op de derde speeldag 2 wedstrijden worden gespeeld tussen de 4 verliezers van de tweede speeldag onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Op de vierde speeldag spelen de twee winnaars tegen elkaar voor de vijfde en de zesde plaats en de twee verliezers tegen elkaar voor de zevende en achtste plaats. Wanneer deze wedstrijden op een gelijkspel eindigen, worden conform het bondsreglement verlengingen gespeeld, eventueel gevolgd door een strafschoppenserie.

* Degradatie.
- De daler(s) naar tweede provinciale afdeling Voetbal Vlaanderen worden bepaald op basis van de modaliteiten, vastgelegd door het Competitions Department Voetbal Vlaanderen.
- De 14e gerangschikte degradeert naar de 2e provinciale afdeling.
- Er is 1 bijkomende daler per Antwerpse daler uit de "Interprovinciale Afdelingen Voetbal Vlaanderen".
We hebben de planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2023-2024 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken.
KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).