2e Afdeling VV - A
Update: 05/05/2024 om 17:53u
Nationaal D1 & D2 Nationale Heren 2e Afdeling VV - A
Laatste update: 05/05/2024 om 17:53u
Eenvoudige software voor correcte premiebetalingen aan spelers en trainers.
www.sportspay.be
Meer info...
Onafhankelijk maandblad
www.demaand.be
Meer info...
VV-LOGO    2e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN A - SEIZOEN 2023-2024

18 Ploegen.
Racing Club Gent, Eendracht Aalst, Sparta Petegem A, KVCSV Oostkamp A, Cercle Brugge U23, KFC Merelbeke,
Zulte-Waregem U23, KSC Dikkelvenne, KSV Oudenaarde, KVV Zelzate, KM Torhout A, K Olsa Brakel A, RC Harelbeke A,
FC Gullegem, RFC Wetteren, KVK Ninove, FC Mandel United en Voorde-Appelterre A.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (10, 12 en 12 speeldagen).
** Eendracht Aalst wint het kampioenschap in deze reeks.

2e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2022-2023 Promotie/Degradatie 2e Afdeling VV - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (5 mei 2024) - 3e periode
Zon. 05/05 15u00 KSC Dikkelvenne - KVC SV Oostkamp A 1 - 2
Zon. 05/05 15u00 Jong Essevee B - Racing Club Harelbeke 1 - 2
Zon. 05/05 15u00 KFC Merelbeke - Voorde-Appelterre A 2 - 3
Zon. 05/05 15u00 SC Eendracht Aalst - FC Gullegem 1 - 3
Zon. 05/05 15u00 Jong Cercle B - Olsa Brakel A 2 - 1
Zon. 05/05 15u00 RFC Wetteren - VK Ninove A 1 - 2
Zon. 05/05 15u00 Racing Club Gent - KM Torhout A 0 - 2
Zon. 05/05 15u00 Sparta Petegem A - FC Mandel United A 3 - 0
Zon. 05/05 15u00 KVV Zelzate - KSV Oudenaarde 1 - 3

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC Eendracht Aalst (1) 34 19 8 7 60 35 64
2 VK Ninove A 34 17 10 7 57 48 58
3 KSC Dikkelvenne 34 15 8 11 67 48 56
4 KFC Merelbeke 34 16 12 6 68 43 54
5 Jong Cercle B 34 16 13 5 64 51 53
6 Voorde-Appelterre A 34 15 11 8 54 56 53
7 KSV Oudenaarde 34 13 10 11 45 39 50
8 KVC SV Oostkamp A (2) 34 14 13 7 58 68 49
9 Jong Essevee B 34 14 14 6 53 44 48
10 FC Gullegem 34 14 15 5 57 64 47
11 KM Torhout A 34 13 13 8 47 61 47
12 Racing Club Gent 34 13 15 6 54 53 45
13 KVV Zelzate 34 12 16 6 63 60 42
14 Olsa Brakel A 34 11 17 6 38 47 39
15 Racing Club Harelbeke 34 9 13 12 47 56 39
16 Sparta Petegem A 34 10 16 8 54 63 38
17 FC Mandel United A 34 10 17 7 27 46 37
18 RFC Wetteren 34 8 18 8 49 80 32

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst (1) 12 8 4 0 26 16 24
2 KFC Merelbeke 12 7 3 2 26 11 23
3 VK Ninove A 12 7 5 0 18 20 21
4 Jong Cercle B 12 6 3 3 24 17 21
5 KM Torhout A 12 6 3 3 16 17 21
6 KSC Dikkelvenne 12 6 4 2 29 20 20
7 FC Gullegem 12 6 4 2 20 19 20
8 Jong Essevee B 12 6 5 1 24 14 19
9 KSV Oudenaarde 12 5 3 4 15 10 19
10 Voorde-Appelterre A 12 5 3 4 18 15 19
11 KVV Zelzate 12 6 6 0 34 23 18
12 Racing Club Gent 12 5 4 3 21 17 18
13 Sparta Petegem A 12 4 7 1 20 26 13
14 RFC Wetteren 12 3 7 2 14 32 11
15 Racing Club Harelbeke 12 2 6 4 14 21 10
16 Olsa Brakel A 12 2 7 3 10 22 9
17 KVC SV Oostkamp A (2) 12 2 7 3 17 31 9
18 FC Mandel United A 12 2 7 3 5 20 9


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC SV Oostkamp A 12 8 3 1 24 15 25
2 Jong Essevee B 12 7 3 2 23 14 23
3 KSC Dikkelvenne 12 6 1 5 22 9 23
4 VK Ninove A 12 6 4 2 21 15 20
5 SC Eendracht Aalst (1) 12 5 2 5 18 12 20
6 KM Torhout A 12 5 4 3 17 19 18
7 Jong Cercle B 12 5 5 2 19 18 17
8 FC Mandel United A 12 5 5 2 13 13 17
9 Racing Club Harelbeke 12 5 5 2 18 23 17
10 Voorde-Appelterre A 12 5 5 2 18 26 17
11 Sparta Petegem A 12 4 4 4 17 12 16
12 KFC Merelbeke 12 4 5 3 18 17 15
13 KSV Oudenaarde 12 4 5 3 15 20 15
14 Olsa Brakel A 12 4 6 2 15 14 14
15 Racing Club Gent 12 4 6 2 15 18 14
16 RFC Wetteren 12 3 7 2 16 23 11
17 KVV Zelzate 12 2 6 4 13 21 10
18 FC Gullegem 12 3 9 0 19 32 9


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst 10 6 2 2 16 7 20
2 FC Gullegem 10 5 2 3 18 13 18
3 Voorde-Appelterre A 10 5 3 2 18 15 17
4 VK Ninove A 10 4 1 5 18 13 17
5 KFC Merelbeke 10 5 4 1 24 15 16
6 Olsa Brakel A 10 5 4 1 13 11 16
7 KSV Oudenaarde 10 4 2 4 15 9 16
8 Jong Cercle B 10 5 5 0 21 16 15
9 KVC SV Oostkamp A 10 4 3 3 17 22 15
10 KVV Zelzate 10 4 4 2 16 16 14
11 Racing Club Gent 10 4 5 1 18 18 13
12 KSC Dikkelvenne 10 3 3 4 16 19 13
13 Racing Club Harelbeke 10 2 2 6 15 12 12
14 FC Mandel United A 10 3 5 2 9 13 11
15 RFC Wetteren 10 2 4 4 19 25 10
16 Sparta Petegem A 10 2 5 3 17 25 9
17 KM Torhout A 10 2 6 2 14 25 8
18 Jong Essevee B 10 1 6 3 6 16 6
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (30 augustus 2023) - 1e periode
KFC Merelbeke - VK Ninove A 3 - 1
Olsa Brakel A - FC Mandel United A 1 - 0
FC Gullegem - Sparta Petegem A 2 - 0
RFC Wetteren - KVV Zelzate 2 - 3
KM Torhout A - Racing Club Harelbeke 3 - 1
Jong Essevee B - SC Eendracht Aalst 0 - 0
Jong Cercle B - Voorde-Appelterre A 2 - 3
KSC Dikkelvenne - Racing Club Gent 4 - 2
KSV Oudenaarde - KVC SV Oostkamp A 1 - 1


Speeldag 2 (3 september 2023) - 1e periode
KVC SV Oostkamp A - KFC Merelbeke 2 - 2
VK Ninove A - FC Gullegem 1 - 1
Racing Club Gent - Olsa Brakel A 2 - 1
FC Mandel United A - KM Torhout A 1 - 1
Voorde-Appelterre A - Jong Essevee B 2 - 1
SC Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde 2 - 0
KVV Zelzate - Jong Cercle B 1 - 0
Racing Club Harelbeke - KSC Dikkelvenne 1 - 1
Sparta Petegem A - RFC Wetteren 3 - 3


Speeldag 3 (10 september 2023) - 1e periode
KM Torhout A - KVC SV Oostkamp A 2 - 3
KSC Dikkelvenne - KFC Merelbeke 0 - 5
KSV Oudenaarde - Racing Club Gent 2 - 0
VK Ninove A - SC Eendracht Aalst 2 - 0
Racing Club Harelbeke - Sparta Petegem A 2 - 2
FC Gullegem - RFC Wetteren 4 - 4
Voorde-Appelterre A - FC Mandel United A 2 - 1
Jong Cercle B - Jong Essevee B 3 - 0
Olsa Brakel A - KVV Zelzate 2 - 4


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2023)
Jong Essevee B - SC Eendracht Aalst 0 - 0 Speeldag 1
Racing Club Harelbeke - Sparta Petegem A 2 - 2 Speeldag 3


Speeldag 4 (17 september 2023) - 1e periode
Jong Essevee B - Olsa Brakel A 2 - 1
KVC SV Oostkamp A - FC Gullegem 2 - 1
KSC Dikkelvenne - KSV Oudenaarde 0 - 0
Racing Club Gent - Jong Cercle B 1 - 2
SC Eendracht Aalst - FC Mandel United A 1 - 2
KVV Zelzate - Voorde-Appelterre A 1 - 1
RFC Wetteren - Racing Club Harelbeke 2 - 2
Sparta Petegem A - VK Ninove A 2 - 2
KFC Merelbeke - KM Torhout A 4 - 1


Speeldag 5 (24 september 2023) - 1e periode
Jong Essevee B - KSC Dikkelvenne 2 - 2
KM Torhout A - VK Ninove A 3 - 4
KSV Oudenaarde - Voorde-Appelterre A 1 - 3
KVC SV Oostkamp A - SC Eendracht Aalst 0 - 4
FC Mandel United A - Sparta Petegem A 2 - 0
FC Gullegem - Racing Club Gent 3 - 1
KFC Merelbeke - RFC Wetteren 1 - 3
Racing Club Harelbeke - KVV Zelzate 1 - 2
Olsa Brakel A - Jong Cercle B 2 - 0


Speeldag 6 (1 oktober 2023) - 1e periode
FC Mandel United A - Racing Club Harelbeke 0 - 2
VK Ninove A - KSV Oudenaarde 1 - 1
Racing Club Gent - KVC SV Oostkamp A 2 - 3
Voorde-Appelterre A - Olsa Brakel A 0 - 1
KVV Zelzate - FC Gullegem 1 - 2
SC Eendracht Aalst - KFC Merelbeke 1 - 0
Sparta Petegem A - Jong Essevee B 2 - 1
Jong Cercle B - KM Torhout A 8 - 1
RFC Wetteren - KSC Dikkelvenne 0 - 2


Speeldag 7 (8 oktober 2023) - 1e periode
KSC Dikkelvenne - KVV Zelzate 1 - 1
Jong Essevee B - FC Mandel United A 0 - 0
KVC SV Oostkamp A - VK Ninove A 1 - 1
KSV Oudenaarde - RFC Wetteren 5 - 1
KFC Merelbeke - Racing Club Gent 1 - 4
Olsa Brakel A - KM Torhout A 2 - 0
SC Eendracht Aalst - Sparta Petegem A 3 - 1
FC Gullegem - Jong Cercle B 0 - 2
Racing Club Harelbeke - Voorde-Appelterre A 4 - 0


Speeldag 8 (15 oktober 2023) - 1e periode
KM Torhout A - FC Gullegem 0 - 1
FC Mandel United A - KSV Oudenaarde 1 - 2
VK Ninove A - Jong Essevee B 1 - 0
Jong Cercle B - KFC Merelbeke 0 - 3
RFC Wetteren - Racing Club Gent 1 - 1
KVV Zelzate - SC Eendracht Aalst 1 - 3
Sparta Petegem A - KSC Dikkelvenne 2 - 3
Voorde-Appelterre A - KVC SV Oostkamp A 5 - 1
Olsa Brakel A - Racing Club Harelbeke 0 - 0


Speeldag 9 (22 oktober 2023) - 1e periode
KVC SV Oostkamp A - KVV Zelzate 2 - 1
KSC Dikkelvenne - KM Torhout A 1 - 3
KSV Oudenaarde - Jong Cercle B 3 - 0
Racing Club Gent - Jong Essevee B 3 - 0
VK Ninove A - FC Mandel United A 4 - 1
SC Eendracht Aalst - Racing Club Harelbeke 1 - 1
RFC Wetteren - Olsa Brakel A 1 - 0
KFC Merelbeke - Sparta Petegem A 5 - 2
FC Gullegem - Voorde-Appelterre A 2 - 2


Speeldag 10 (29 oktober 2023) - 1e periode
Jong Essevee B - FC Gullegem 0 - 2
KM Torhout A - KSV Oudenaarde 0 - 0
FC Mandel United A - KFC Merelbeke 1 - 0
Voorde-Appelterre A - SC Eendracht Aalst 0 - 1
KVV Zelzate - Racing Club Gent 1 - 2
Racing Club Harelbeke - VK Ninove A 1 - 1
Sparta Petegem A - KVC SV Oostkamp A 3 - 2
Olsa Brakel A - KSC Dikkelvenne 3 - 2
Jong Cercle B - RFC Wetteren 4 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 november 2023)
VK Ninove A - SC Eendracht Aalst 2 - 0 Speeldag 3


Speeldag 11 (5 november 2023) - 2e periode
KVC SV Oostkamp A - Racing Club Harelbeke 3 - 1
KSC Dikkelvenne - Jong Cercle B 3 - 0
KSV Oudenaarde - KVV Zelzate 3 - 0
Racing Club Gent - Sparta Petegem A 1 - 0
VK Ninove A - Voorde-Appelterre A 3 - 0
RFC Wetteren - KM Torhout A 4 - 1
FC Gullegem - FC Mandel United A 1 - 2
SC Eendracht Aalst - Olsa Brakel A 1 - 1
KFC Merelbeke - Jong Essevee B 0 - 2


Speeldag 12 (12 november 2023) - 2e periode
KM Torhout A - Racing Club Gent 2 - 1
Jong Essevee B - RFC Wetteren 2 - 1
KSV Oudenaarde - FC Gullegem 3 - 2
FC Mandel United A - KVC SV Oostkamp A 0 - 2
Voorde-Appelterre A - KSC Dikkelvenne 1 - 2
KVV Zelzate - VK Ninove A 1 - 3
Racing Club Harelbeke - KFC Merelbeke 2 - 0
Olsa Brakel A - Sparta Petegem A 3 - 1
Jong Cercle B - SC Eendracht Aalst 0 - 1


Speeldag 13 (19 november 2023) - 2e periode
KSC Dikkelvenne - FC Gullegem 2 - 0
KM Torhout A - Jong Essevee B 0 - 3
KVC SV Oostkamp A - Olsa Brakel A 2 - 1
Racing Club Gent - Racing Club Harelbeke 7 - 2
VK Ninove A - Jong Cercle B 0 - 2
KVV Zelzate - FC Mandel United A 1 - 2
RFC Wetteren - SC Eendracht Aalst 3 - 3
Sparta Petegem A - Voorde-Appelterre A 1 - 1
KFC Merelbeke - KSV Oudenaarde 1 - 1


Speeldag 14 (26 november 2023) - 2e periode
KVC SV Oostkamp A - KSC Dikkelvenne 2 - 1
Jong Essevee B - KSV Oudenaarde 3 - 5
FC Mandel United A - RFC Wetteren 1 - 0
Racing Club Harelbeke - Jong Cercle B 0 - 3
Voorde-Appelterre A - Racing Club Gent 1 - 0
SC Eendracht Aalst - KM Torhout A 3 - 1
Olsa Brakel A - VK Ninove A 3 - 1
FC Gullegem - KFC Merelbeke 4 - 3
Sparta Petegem A - KVV Zelzate 1 - 1


Speeldag 15 (3 december 2023) - 2e periode
KSV Oudenaarde - Olsa Brakel A 0 - 0
KM Torhout A - Sparta Petegem A 0 - 0
Jong Essevee B - KVC SV Oostkamp A 0 - 0
KSC Dikkelvenne - SC Eendracht Aalst 1 - 1
Racing Club Gent - VK Ninove A 1 - 0
RFC Wetteren - Voorde-Appelterre A 1 - 2
KFC Merelbeke - KVV Zelzate 3 - 0
FC Gullegem - Racing Club Harelbeke 2 - 1
Jong Cercle B - FC Mandel United A 1 - 4


Speeldag 16 (10 december 2023) - 2e periode
KVC SV Oostkamp A - Jong Cercle B 1 - 2
VK Ninove A - RFC Wetteren 3 - 0
FC Mandel United A - KSC Dikkelvenne 0 - 0
KVV Zelzate - KM Torhout A 1 - 1
Voorde-Appelterre A - KFC Merelbeke 1 - 1
Racing Club Harelbeke - Jong Essevee B 2 - 1
Sparta Petegem A - KSV Oudenaarde 2 - 0
Olsa Brakel A - FC Gullegem 3 - 0
SC Eendracht Aalst - Racing Club Gent 0 - 0


Speeldag 17 (17 december 2023) - 2e periode
KSV Oudenaarde - Racing Club Harelbeke 0 - 2
KSC Dikkelvenne - VK Ninove A 1 - 1
Jong Essevee B - KVV Zelzate 1 - 0
KM Torhout A - Voorde-Appelterre A 4 - 1
Racing Club Gent - FC Mandel United A 1 - 0
RFC Wetteren - KVC SV Oostkamp A 1 - 3
Jong Cercle B - Sparta Petegem A 0 - 2
KFC Merelbeke - Olsa Brakel A 2 - 0
FC Gullegem - SC Eendracht Aalst 1 - 3


Inhaalwedstrijden (zaterdag 23 december 2023)
KSC Dikkelvenne - Jong Essevee B 2 - 0 Speeldag 18
RFC Wetteren - FC Gullegem 1 - 4 Speeldag 18


Speeldag 18 (7 januari 2024) - 2e periode
KSC Dikkelvenne - Jong Essevee B 2 - 0
VK Ninove A - KM Torhout A 0 - 0
KVV Zelzate - KVC SV Oostkamp A 4 - 3
RFC Wetteren - FC Gullegem 1 - 4
KFC Merelbeke - FC Mandel United A 1 - 1
Sparta Petegem A - Racing Club Harelbeke 1 - 1
Jong Cercle B - KSV Oudenaarde 3 - 0
SC Eendracht Aalst - Voorde-Appelterre A 1 - 2
Olsa Brakel A - Racing Club Gent 3 - 0


Speeldag 19 (14 januari 2024) - 2e periode
KVC SV Oostkamp A - Sparta Petegem A 3 - 1
KSV Oudenaarde - KSC Dikkelvenne 1 - 1
Racing Club Gent - RFC Wetteren 2 - 3
VK Ninove A - KFC Merelbeke 3 - 2
FC Mandel United A - Olsa Brakel A 1 - 0
Voorde-Appelterre A - Jong Cercle B 3 - 2
Racing Club Harelbeke - KM Torhout A 2 - 0
FC Gullegem - Jong Essevee B 1 - 5
SC Eendracht Aalst - KVV Zelzate 1 - 0


Speeldag 21 (28 januari 2024) - 2e periode
KSV Oudenaarde - KFC Merelbeke 1 - 4
VK Ninove A - KVC SV Oostkamp A 4 - 1
FC Mandel United A - KVV Zelzate 0 - 2
Racing Club Harelbeke - Racing Club Gent 2 - 1
Voorde-Appelterre A - Sparta Petegem A 1 - 4
Jong Cercle B - KSC Dikkelvenne 1 - 1
FC Gullegem - KM Torhout A 1 - 3
Olsa Brakel A - Jong Essevee B 1 - 2
SC Eendracht Aalst - RFC Wetteren 0 - 0


Speeldag 22 (4 februari 2024) - 2e periode
KVC SV Oostkamp A - KSV Oudenaarde 2 - 0
KM Torhout A - SC Eendracht Aalst 3 - 2
Jong Essevee B - Jong Cercle B 1 - 1
KSC Dikkelvenne - Olsa Brakel A 2 - 0
Racing Club Gent - KVV Zelzate 1 - 1
Sparta Petegem A - KFC Merelbeke 0 - 1
FC Gullegem - VK Ninove A 1 - 2
Voorde-Appelterre A - Racing Club Harelbeke 3 - 1
RFC Wetteren - FC Mandel United A 2 - 1


Speeldag 23 (11 februari 2024) - 3e periode
KVC SV Oostkamp A - Voorde-Appelterre A 2 - 2
VK Ninove A - Racing Club Gent 2 - 0
FC Mandel United A - FC Gullegem 1 - 1
Sparta Petegem A - KM Torhout A 1 - 1
KVV Zelzate - KSC Dikkelvenne 4 - 7
SC Eendracht Aalst - Jong Essevee B 1 - 0
Racing Club Harelbeke - RFC Wetteren 0 - 1
KFC Merelbeke - Jong Cercle B 0 - 0
Olsa Brakel A - KSV Oudenaarde 1 - 1


Speeldag 24 (18 februari 2024) - 3e periode
Jong Essevee B - KFC Merelbeke 0 - 1
KM Torhout A - Olsa Brakel A 1 - 1
KSV Oudenaarde - Sparta Petegem A 1 - 0
KSC Dikkelvenne - RFC Wetteren 5 - 2
Racing Club Gent - SC Eendracht Aalst 2 - 3
Voorde-Appelterre A - VK Ninove A 3 - 0
Racing Club Harelbeke - FC Mandel United A 0 - 1
FC Gullegem - KVC SV Oostkamp A 2 - 1
Jong Cercle B - KVV Zelzate 1 - 4


Speeldag 20 (21 februari 2024) - 2e periode
Jong Essevee B - VK Ninove A 3 - 1
KM Torhout A - FC Mandel United A 2 - 1
KSC Dikkelvenne - Voorde-Appelterre A 6 - 2
KVV Zelzate - Racing Club Harelbeke 2 - 2
RFC Wetteren - KSV Oudenaarde 0 - 1
Olsa Brakel A - KVC SV Oostkamp A 0 - 2
KFC Merelbeke - SC Eendracht Aalst 0 - 2
Jong Cercle B - FC Gullegem 4 - 2
Sparta Petegem A - Racing Club Gent 4 - 0


Speeldag 25 (25 februari 2024) - 3e periode
KVC SV Oostkamp A - KM Torhout A 1 - 2
VK Ninove A - Olsa Brakel A 1 - 0
Racing Club Gent - KSV Oudenaarde 3 - 1
FC Mandel United A - Voorde-Appelterre A 1 - 0
RFC Wetteren - Jong Cercle B 0 - 0
KFC Merelbeke - Racing Club Harelbeke 4 - 0
Sparta Petegem A - FC Gullegem 2 - 1
SC Eendracht Aalst - KSC Dikkelvenne 0 - 3
KVV Zelzate - Jong Essevee B 3 - 2


Speeldag 26 (3 maart 2024) - 3e periode
Jong Essevee B - Sparta Petegem A 4 - 1
KSV Oudenaarde - VK Ninove A 2 - 0
KM Torhout A - KSC Dikkelvenne 1 - 0
FC Mandel United A - SC Eendracht Aalst 0 - 2
KVV Zelzate - KFC Merelbeke 1 - 2
Voorde-Appelterre A - FC Gullegem 0 - 2
Olsa Brakel A - RFC Wetteren 0 - 1
Jong Cercle B - Racing Club Gent 2 - 2
Racing Club Harelbeke - KVC SV Oostkamp A 2 - 2


Speeldag 27 (10 maart 2024) - 3e periode
KVC SV Oostkamp A - FC Mandel United A 1 - 1
KSC Dikkelvenne - Racing Club Harelbeke 2 - 2
VK Ninove A - KVV Zelzate 2 - 1
Racing Club Gent - KFC Merelbeke 1 - 1
Voorde-Appelterre A - KM Torhout A 1 - 1
RFC Wetteren - Jong Essevee B 1 - 2
Sparta Petegem A - Olsa Brakel A 0 - 1
SC Eendracht Aalst - Jong Cercle B 2 - 3
FC Gullegem - KSV Oudenaarde 1 - 0


Speeldag 28 (17 maart 2024) - 3e periode
KM Torhout A - RFC Wetteren 4 - 1
KSV Oudenaarde - SC Eendracht Aalst 0 - 1
Jong Essevee B - Racing Club Gent 1 - 1
FC Mandel United A - VK Ninove A 0 - 1
Olsa Brakel A - Voorde-Appelterre A 0 - 3
Jong Cercle B - KVC SV Oostkamp A 5 - 1
Racing Club Harelbeke - FC Gullegem 2 - 3
KFC Merelbeke - KSC Dikkelvenne 2 - 0
KVV Zelzate - Sparta Petegem A 3 - 1


Speeldag 29 (24 maart 2024) - 3e periode
KM Torhout A - KVV Zelzate 0 - 6
KVC SV Oostkamp A - Jong Essevee B 1 - 5
Racing Club Gent - KSC Dikkelvenne 3 - 2
FC Mandel United A - Jong Cercle B 0 - 4
VK Ninove A - Racing Club Harelbeke 2 - 1
Voorde-Appelterre A - KSV Oudenaarde 0 - 0
RFC Wetteren - KFC Merelbeke 2 - 5
FC Gullegem - Olsa Brakel A 2 - 3
Sparta Petegem A - SC Eendracht Aalst 1 - 6


Speeldag 30 (7 april 2024) - 3e periode
Jong Essevee B - KM Torhout A 3 - 0
KSC Dikkelvenne - Sparta Petegem A 3 - 1
KSV Oudenaarde - FC Mandel United A 1 - 1
Racing Club Gent - Voorde-Appelterre A 0 - 1
Racing Club Harelbeke - Olsa Brakel A 1 - 1
KFC Merelbeke - FC Gullegem 4 - 0
KVV Zelzate - RFC Wetteren 6 - 0
SC Eendracht Aalst - KVC SV Oostkamp A 4 - 1
Jong Cercle B - VK Ninove A 2 - 3


Speeldag 31 (14 april 2024) - 3e periode
KVC SV Oostkamp A - Racing Club Gent 1 - 3
KM Torhout A - KFC Merelbeke 2 - 1
FC Mandel United A - Jong Essevee B 0 - 2
VK Ninove A - KSC Dikkelvenne 1 - 2
Sparta Petegem A - Jong Cercle B 1 - 2
Olsa Brakel A - SC Eendracht Aalst 2 - 3
FC Gullegem - KVV Zelzate 2 - 0
Voorde-Appelterre A - RFC Wetteren 2 - 2
Racing Club Harelbeke - KSV Oudenaarde 2 - 2


Speeldag 32 (21 april 2024) - 3e periode
KSV Oudenaarde - KM Torhout A 1 - 0
Jong Essevee B - Voorde-Appelterre A 4 - 0
KSC Dikkelvenne - FC Mandel United A 2 - 0
Racing Club Gent - FC Gullegem 3 - 1
SC Eendracht Aalst - VK Ninove A 3 - 0
RFC Wetteren - Sparta Petegem A 0 - 4
KVV Zelzate - Olsa Brakel A 4 - 0
Jong Cercle B - Racing Club Harelbeke 2 - 1
KFC Merelbeke - KVC SV Oostkamp A 1 - 2


Speeldag 33 (28 april 2024) - 3e periode
Racing Club Harelbeke - SC Eendracht Aalst 1 - 0
FC Mandel United A - Racing Club Gent 0 - 3
Olsa Brakel A - KFC Merelbeke 0 - 3
KM Torhout A - Jong Cercle B 2 - 1
FC Gullegem - KSC Dikkelvenne 2 - 2
Voorde-Appelterre A - KVV Zelzate 3 - 1
KVC SV Oostkamp A - RFC Wetteren 2 - 3
KSV Oudenaarde - Jong Essevee B 3 - 0
VK Ninove A - Sparta Petegem A 4 - 5


Speeldag 34 (5 mei 2024) - 3e periode
KSC Dikkelvenne - KVC SV Oostkamp A 1 - 2
Jong Essevee B - Racing Club Harelbeke 1 - 2
KFC Merelbeke - Voorde-Appelterre A 2 - 3
SC Eendracht Aalst - FC Gullegem 1 - 3
Jong Cercle B - Olsa Brakel A 2 - 1
RFC Wetteren - VK Ninove A 1 - 2
Racing Club Gent - KM Torhout A 0 - 2
Sparta Petegem A - FC Mandel United A 3 - 0
KVV Zelzate - KSV Oudenaarde 1 - 3


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Afdeling VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC Eendracht Aalst 642836
2VK Ninove A 583622
3KSC Dikkelvenne 563224
4KFC Merelbeke 542727
5Jong Cercle B 532627
6Voorde-Appelterre A 532825
7KSV Oudenaarde 503119
8KVC SV Oostkamp A 492524
9Jong Essevee B 482721
10FC Gullegem 472423
11KM Torhout A 473017
12Racing Club Gent 452916
13KVV Zelzate 422121
14Racing Club Harelbeke 392415
15Olsa Brakel A 392613
16Sparta Petegem A 382414
17FC Mandel United A 371819
18RFC Wetteren 321319


VERLIESPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC Eendracht Aalst 382315
2VK Ninove A 441529
3KSC Dikkelvenne 461927
4KFC Merelbeke 482424
5Jong Cercle B 492524
6Voorde-Appelterre A 492326
7KSV Oudenaarde 522032
8KVC SV Oostkamp A 532627
9Jong Essevee B 542430
10FC Gullegem 552728
11KM Torhout A 552134
12Racing Club Gent 572235
13KVV Zelzate 603030
14Racing Club Harelbeke 632736
15Olsa Brakel A 632538
16Sparta Petegem A 642737
17FC Mandel United A 653332
18RFC Wetteren 703832


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSV Oudenaarde 1064
2Racing Club Gent 936
3Sparta Petegem A 936
4Jong Cercle B 963
5KM Torhout A 963
6KSC Dikkelvenne 734
7FC Gullegem 743
8Racing Club Harelbeke 743
9Voorde-Appelterre A 743
10KVC SV Oostkamp A 606
11Jong Essevee B 633
12SC Eendracht Aalst 633
13RFC Wetteren 404
14KFC Merelbeke 303
15VK Ninove A 303
16KVV Zelzate 330
17FC Mandel United A 000
18Olsa Brakel A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Merelbeke 683434
2KSC Dikkelvenne 673631
3Jong Cercle B 644024
4KVV Zelzate 633627
5SC Eendracht Aalst 602535
6KVC SV Oostkamp A 582830
7FC Gullegem 573126
8VK Ninove A 573423
9Voorde-Appelterre A 542826
10Sparta Petegem A 542925
11Racing Club Gent 543321
12Jong Essevee B 532726
13RFC Wetteren 492227
14Racing Club Harelbeke 472522
15KM Torhout A 472918
16KSV Oudenaarde 452817
17Olsa Brakel A 382612
18FC Mandel United A 27918


TEGENDOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC Eendracht Aalst 351817
2KSV Oudenaarde 391623
3KFC Merelbeke 432221
4Jong Essevee B 441826
5FC Mandel United A 462224
6Olsa Brakel A 472324
7KSC Dikkelvenne 482226
8VK Ninove A 481731
9Jong Cercle B 513120
10Racing Club Gent 532330
11Racing Club Harelbeke 562135
12Voorde-Appelterre A 562135
13KVV Zelzate 603426
14KM Torhout A 612734
15Sparta Petegem A 632637
16FC Gullegem 643430
17KVC SV Oostkamp A 683137
18RFC Wetteren 803644


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 34 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KSC Dikkelvenne 5 11 
2SC Eendracht Aalst 5 7 
3VK Ninove A 4 11 
4Jong Essevee B 4 7 
5KVC SV Oostkamp A 4 5 
6KSV Oudenaarde 3x10 
7KM Torhout A 3 9 
8Jong Cercle B 3 6 
9KFC Merelbeke 3 6 
10Sparta Petegem A 3x6 
11KVV Zelzate 3 5 
12Racing Club Gent 3 5 
13Voorde-Appelterre A 3 5 
14FC Mandel United A 3 4 
15Olsa Brakel A 3 4 
16FC Gullegem 3 3 
17Racing Club Harelbeke 2x5 
18RFC Wetteren 2 4 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC Eendracht Aalst 1477
2KSV Oudenaarde 1284
3KFC Merelbeke 1165
4Jong Essevee B 963
5KSC Dikkelvenne 963
6Olsa Brakel A 963
7Jong Cercle B 826
8FC Mandel United A 862
9VK Ninove A 871
10Racing Club Harelbeke 743
11FC Gullegem 633
12Sparta Petegem A 633
13Racing Club Gent 642
14RFC Wetteren 523
15KM Torhout A 532
16KVV Zelzate 532
17Voorde-Appelterre A 532
18KVC SV Oostkamp A 413


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC SV Oostkamp A 321616
2FC Gullegem 301614
3Racing Club Harelbeke 291415
4KSC Dikkelvenne 291514
5KVV Zelzate 291712
6KFC Merelbeke 281414
7SC Eendracht Aalst 281414
8VK Ninove A 281513
9Sparta Petegem A 271512
10RFC Wetteren 261313
11Voorde-Appelterre A 261313
12Racing Club Gent 261511
13Jong Cercle B 251411
14KM Torhout A 241212
15Jong Essevee B 231211
16KSV Oudenaarde 23149
17Olsa Brakel A 221210
18FC Mandel United A 20812


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC SV Oostkamp A 211
2FC Gullegem 413
3Racing Club Harelbeke 532
4KSC Dikkelvenne 523
5KVV Zelzate 505
6KFC Merelbeke 633
7SC Eendracht Aalst 633
8VK Ninove A 624
9Sparta Petegem A 725
10RFC Wetteren 844
11Voorde-Appelterre A 844
12Racing Club Gent 826
13Jong Cercle B 936
14KM Torhout A 1055
15Jong Essevee B 1156
16KSV Oudenaarde 1138
17Olsa Brakel A 1257
18FC Mandel United A 1495


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 VK Ninove A 17 11 3 3 34 17 36
2 KSC Dikkelvenne 17 9 5 3 36 22 32
3 KSV Oudenaarde 17 9 4 4 28 16 31
4 KM Torhout A 17 9 3 5 29 27 30
5 Racing Club Gent 17 9 2 6 33 23 29
6 SC Eendracht Aalst 17 8 4 5 25 18 28
7 Voorde-Appelterre A 17 8 4 5 28 21 28
8 KFC Merelbeke 17 8 3 6 34 22 27
9 Jong Essevee B 17 7 6 4 27 18 27
10 Jong Cercle B 17 8 2 7 40 31 26
11 Olsa Brakel A 17 8 2 7 26 23 26
12 KVC SV Oostkamp A 17 7 4 6 28 31 25
13 FC Gullegem 17 7 3 7 31 34 24
14 Racing Club Harelbeke 17 6 6 5 25 21 24
15 Sparta Petegem A 17 6 6 5 29 26 24
16 KVV Zelzate 17 6 3 8 36 34 21
17 FC Mandel United A 17 5 3 9 9 22 18
18 RFC Wetteren 17 3 4 10 22 36 13

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 SC Eendracht Aalst 17 11 3 3 35 17 36
2 KFC Merelbeke 17 8 3 6 34 21 27
3 Jong Cercle B 17 8 3 6 24 20 27
4 Voorde-Appelterre A 17 7 4 6 26 35 25
5 KVC SV Oostkamp A 17 7 3 7 30 37 24
6 KSC Dikkelvenne 17 6 6 5 31 26 24
7 FC Gullegem 17 7 2 8 26 30 23
8 VK Ninove A 17 6 4 7 23 31 22
9 Jong Essevee B 17 7 0 10 26 26 21
10 KVV Zelzate 17 6 3 8 27 26 21
11 FC Mandel United A 17 5 4 8 18 24 19
12 RFC Wetteren 17 5 4 8 27 44 19
13 KSV Oudenaarde 17 4 7 6 17 23 19
14 KM Torhout A 17 4 5 8 18 34 17
15 Racing Club Gent 17 4 4 9 21 30 16
16 Racing Club Harelbeke 17 3 6 8 22 35 15
17 Sparta Petegem A 17 4 2 11 25 37 14
18 Olsa Brakel A 17 3 4 10 12 24 13

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Gullegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 FC Gullegem - Sparta Petegem A 2 - 0
03/09/2023 2 VK Ninove A - FC Gullegem 1 - 1
10/09/2023 3 FC Gullegem - RFC Wetteren 4 - 4
17/09/2023 4 KVC SV Oostkamp A - FC Gullegem 2 - 1
24/09/2023 5 FC Gullegem - Racing Club Gent 3 - 1
01/10/2023 6 KVV Zelzate - FC Gullegem 1 - 2
08/10/2023 7 FC Gullegem - Jong Cercle B 0 - 2
15/10/2023 8 KM Torhout A - FC Gullegem 0 - 1
22/10/2023 9 FC Gullegem - Voorde-Appelterre A 2 - 2
29/10/2023 10 Jong Essevee B - FC Gullegem 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Gullegem - FC Mandel United A 1 - 2
12/11/2023 12 KSV Oudenaarde - FC Gullegem 3 - 2
19/11/2023 13 KSC Dikkelvenne - FC Gullegem 2 - 0
26/11/2023 14 FC Gullegem - KFC Merelbeke 4 - 3
03/12/2023 15 FC Gullegem - Racing Club Harelbeke 2 - 1
10/12/2023 16 Olsa Brakel A - FC Gullegem 3 - 0
17/12/2023 17 FC Gullegem - SC Eendracht Aalst 1 - 3
23/12/2023 18 RFC Wetteren - FC Gullegem 1 - 4
07/01/2024 18 RFC Wetteren - FC Gullegem 23/12   Speeldag 
14/01/2024 19 FC Gullegem - Jong Essevee B 1 - 5
28/01/2024 21 FC Gullegem - KM Torhout A 1 - 3
04/02/2024 22 FC Gullegem - VK Ninove A 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 FC Mandel United A - FC Gullegem 1 - 1
18/02/2024 24 FC Gullegem - KVC SV Oostkamp A 2 - 1
21/02/2024 20 Jong Cercle B - FC Gullegem 4 - 2
25/02/2024 25 Sparta Petegem A - FC Gullegem 2 - 1
03/03/2024 26 Voorde-Appelterre A - FC Gullegem 0 - 2
10/03/2024 27 FC Gullegem - KSV Oudenaarde 1 - 0
17/03/2024 28 Racing Club Harelbeke - FC Gullegem 2 - 3
24/03/2024 29 FC Gullegem - Olsa Brakel A 2 - 3
07/04/2024 30 KFC Merelbeke - FC Gullegem 4 - 0
14/04/2024 31 FC Gullegem - KVV Zelzate 2 - 0
21/04/2024 32 Racing Club Gent - FC Gullegem 3 - 1
28/04/2024 33 FC Gullegem - KSC Dikkelvenne 2 - 2
05/05/2024 34 SC Eendracht Aalst - FC Gullegem 1 - 3

FC Mandel United A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 Olsa Brakel A - FC Mandel United A 1 - 0
03/09/2023 2 FC Mandel United A - KM Torhout A 1 - 1
10/09/2023 3 Voorde-Appelterre A - FC Mandel United A 2 - 1
17/09/2023 4 SC Eendracht Aalst - FC Mandel United A 1 - 2
24/09/2023 5 FC Mandel United A - Sparta Petegem A 2 - 0
01/10/2023 6 FC Mandel United A - Racing Club Harelbeke 0 - 2
08/10/2023 7 Jong Essevee B - FC Mandel United A 0 - 0
15/10/2023 8 FC Mandel United A - KSV Oudenaarde 1 - 2
22/10/2023 9 VK Ninove A - FC Mandel United A 4 - 1
29/10/2023 10 FC Mandel United A - KFC Merelbeke 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 FC Gullegem - FC Mandel United A 1 - 2
12/11/2023 12 FC Mandel United A - KVC SV Oostkamp A 0 - 2
19/11/2023 13 KVV Zelzate - FC Mandel United A 1 - 2
26/11/2023 14 FC Mandel United A - RFC Wetteren 1 - 0
03/12/2023 15 Jong Cercle B - FC Mandel United A 1 - 4
10/12/2023 16 FC Mandel United A - KSC Dikkelvenne 0 - 0
17/12/2023 17 Racing Club Gent - FC Mandel United A 1 - 0
07/01/2024 18 KFC Merelbeke - FC Mandel United A 1 - 1
14/01/2024 19 FC Mandel United A - Olsa Brakel A 1 - 0
28/01/2024 21 FC Mandel United A - KVV Zelzate 0 - 2
04/02/2024 22 RFC Wetteren - FC Mandel United A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 FC Mandel United A - FC Gullegem 1 - 1
18/02/2024 24 Racing Club Harelbeke - FC Mandel United A 0 - 1
21/02/2024 20 KM Torhout A - FC Mandel United A 2 - 1
25/02/2024 25 FC Mandel United A - Voorde-Appelterre A 1 - 0
03/03/2024 26 FC Mandel United A - SC Eendracht Aalst 0 - 2
10/03/2024 27 KVC SV Oostkamp A - FC Mandel United A 1 - 1
17/03/2024 28 FC Mandel United A - VK Ninove A 0 - 1
24/03/2024 29 FC Mandel United A - Jong Cercle B 0 - 4
07/04/2024 30 KSV Oudenaarde - FC Mandel United A 1 - 1
14/04/2024 31 FC Mandel United A - Jong Essevee B 0 - 2
21/04/2024 32 KSC Dikkelvenne - FC Mandel United A 2 - 0
28/04/2024 33 FC Mandel United A - Racing Club Gent 0 - 3
05/05/2024 34 Sparta Petegem A - FC Mandel United A 3 - 0

Jong Cercle B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 Jong Cercle B - Voorde-Appelterre A 2 - 3
03/09/2023 2 KVV Zelzate - Jong Cercle B 1 - 0
10/09/2023 3 Jong Cercle B - Jong Essevee B 3 - 0
17/09/2023 4 Racing Club Gent - Jong Cercle B 1 - 2
24/09/2023 5 Olsa Brakel A - Jong Cercle B 2 - 0
01/10/2023 6 Jong Cercle B - KM Torhout A 8 - 1
08/10/2023 7 FC Gullegem - Jong Cercle B 0 - 2
15/10/2023 8 Jong Cercle B - KFC Merelbeke 0 - 3
22/10/2023 9 KSV Oudenaarde - Jong Cercle B 3 - 0
29/10/2023 10 Jong Cercle B - RFC Wetteren 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 KSC Dikkelvenne - Jong Cercle B 3 - 0
12/11/2023 12 Jong Cercle B - SC Eendracht Aalst 0 - 1
19/11/2023 13 VK Ninove A - Jong Cercle B 0 - 2
26/11/2023 14 Racing Club Harelbeke - Jong Cercle B 0 - 3
03/12/2023 15 Jong Cercle B - FC Mandel United A 1 - 4
10/12/2023 16 KVC SV Oostkamp A - Jong Cercle B 1 - 2
17/12/2023 17 Jong Cercle B - Sparta Petegem A 0 - 2
07/01/2024 18 Jong Cercle B - KSV Oudenaarde 3 - 0
14/01/2024 19 Voorde-Appelterre A - Jong Cercle B 3 - 2
28/01/2024 21 Jong Cercle B - KSC Dikkelvenne 1 - 1
04/02/2024 22 Jong Essevee B - Jong Cercle B 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 KFC Merelbeke - Jong Cercle B 0 - 0
18/02/2024 24 Jong Cercle B - KVV Zelzate 1 - 4
21/02/2024 20 Jong Cercle B - FC Gullegem 4 - 2
25/02/2024 25 RFC Wetteren - Jong Cercle B 0 - 0
03/03/2024 26 Jong Cercle B - Racing Club Gent 2 - 2
10/03/2024 27 SC Eendracht Aalst - Jong Cercle B 2 - 3
17/03/2024 28 Jong Cercle B - KVC SV Oostkamp A 5 - 1
24/03/2024 29 FC Mandel United A - Jong Cercle B 0 - 4
07/04/2024 30 Jong Cercle B - VK Ninove A 2 - 3
14/04/2024 31 Sparta Petegem A - Jong Cercle B 1 - 2
21/04/2024 32 Jong Cercle B - Racing Club Harelbeke 2 - 1
28/04/2024 33 KM Torhout A - Jong Cercle B 2 - 1
05/05/2024 34 Jong Cercle B - Olsa Brakel A 2 - 1

Jong Essevee B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 Jong Essevee B - SC Eendracht Aalst 13/09   Speeldag 
03/09/2023 2 Voorde-Appelterre A - Jong Essevee B 2 - 1
10/09/2023 3 Jong Cercle B - Jong Essevee B 3 - 0
13/09/2023 1 Jong Essevee B - SC Eendracht Aalst 0 - 0
17/09/2023 4 Jong Essevee B - Olsa Brakel A 2 - 1
24/09/2023 5 Jong Essevee B - KSC Dikkelvenne 2 - 2
01/10/2023 6 Sparta Petegem A - Jong Essevee B 2 - 1
08/10/2023 7 Jong Essevee B - FC Mandel United A 0 - 0
15/10/2023 8 VK Ninove A - Jong Essevee B 1 - 0
22/10/2023 9 Racing Club Gent - Jong Essevee B 3 - 0
29/10/2023 10 Jong Essevee B - FC Gullegem 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 KFC Merelbeke - Jong Essevee B 0 - 2
12/11/2023 12 Jong Essevee B - RFC Wetteren 2 - 1
19/11/2023 13 KM Torhout A - Jong Essevee B 0 - 3
26/11/2023 14 Jong Essevee B - KSV Oudenaarde 3 - 5
03/12/2023 15 Jong Essevee B - KVC SV Oostkamp A 0 - 0
10/12/2023 16 Racing Club Harelbeke - Jong Essevee B 2 - 1
17/12/2023 17 Jong Essevee B - KVV Zelzate 1 - 0
23/12/2023 18 KSC Dikkelvenne - Jong Essevee B 2 - 0
07/01/2024 18 KSC Dikkelvenne - Jong Essevee B 23/12   Speeldag 
14/01/2024 19 FC Gullegem - Jong Essevee B 1 - 5
28/01/2024 21 Olsa Brakel A - Jong Essevee B 1 - 2
04/02/2024 22 Jong Essevee B - Jong Cercle B 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 SC Eendracht Aalst - Jong Essevee B 1 - 0
18/02/2024 24 Jong Essevee B - KFC Merelbeke 0 - 1
21/02/2024 20 Jong Essevee B - VK Ninove A 3 - 1
25/02/2024 25 KVV Zelzate - Jong Essevee B 3 - 2
03/03/2024 26 Jong Essevee B - Sparta Petegem A 4 - 1
10/03/2024 27 RFC Wetteren - Jong Essevee B 1 - 2
17/03/2024 28 Jong Essevee B - Racing Club Gent 1 - 1
24/03/2024 29 KVC SV Oostkamp A - Jong Essevee B 1 - 5
07/04/2024 30 Jong Essevee B - KM Torhout A 3 - 0
14/04/2024 31 FC Mandel United A - Jong Essevee B 0 - 2
21/04/2024 32 Jong Essevee B - Voorde-Appelterre A 4 - 0
28/04/2024 33 KSV Oudenaarde - Jong Essevee B 3 - 0
05/05/2024 34 Jong Essevee B - Racing Club Harelbeke 1 - 2

KFC Merelbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 KFC Merelbeke - VK Ninove A 3 - 1
03/09/2023 2 KVC SV Oostkamp A - KFC Merelbeke 2 - 2
10/09/2023 3 KSC Dikkelvenne - KFC Merelbeke 0 - 5
17/09/2023 4 KFC Merelbeke - KM Torhout A 4 - 1
24/09/2023 5 KFC Merelbeke - RFC Wetteren 1 - 3
01/10/2023 6 SC Eendracht Aalst - KFC Merelbeke 1 - 0
08/10/2023 7 KFC Merelbeke - Racing Club Gent 1 - 4
15/10/2023 8 Jong Cercle B - KFC Merelbeke 0 - 3
22/10/2023 9 KFC Merelbeke - Sparta Petegem A 5 - 2
29/10/2023 10 FC Mandel United A - KFC Merelbeke 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 KFC Merelbeke - Jong Essevee B 0 - 2
12/11/2023 12 Racing Club Harelbeke - KFC Merelbeke 2 - 0
19/11/2023 13 KFC Merelbeke - KSV Oudenaarde 1 - 1
26/11/2023 14 FC Gullegem - KFC Merelbeke 4 - 3
03/12/2023 15 KFC Merelbeke - KVV Zelzate 3 - 0
10/12/2023 16 Voorde-Appelterre A - KFC Merelbeke 1 - 1
17/12/2023 17 KFC Merelbeke - Olsa Brakel A 2 - 0
07/01/2024 18 KFC Merelbeke - FC Mandel United A 1 - 1
14/01/2024 19 VK Ninove A - KFC Merelbeke 3 - 2
28/01/2024 21 KSV Oudenaarde - KFC Merelbeke 1 - 4
04/02/2024 22 Sparta Petegem A - KFC Merelbeke 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 KFC Merelbeke - Jong Cercle B 0 - 0
18/02/2024 24 Jong Essevee B - KFC Merelbeke 0 - 1
21/02/2024 20 KFC Merelbeke - SC Eendracht Aalst 0 - 2
25/02/2024 25 KFC Merelbeke - Racing Club Harelbeke 4 - 0
03/03/2024 26 KVV Zelzate - KFC Merelbeke 1 - 2
10/03/2024 27 Racing Club Gent - KFC Merelbeke 1 - 1
17/03/2024 28 KFC Merelbeke - KSC Dikkelvenne 2 - 0
24/03/2024 29 RFC Wetteren - KFC Merelbeke 2 - 5
07/04/2024 30 KFC Merelbeke - FC Gullegem 4 - 0
14/04/2024 31 KM Torhout A - KFC Merelbeke 2 - 1
21/04/2024 32 KFC Merelbeke - KVC SV Oostkamp A 1 - 2
28/04/2024 33 Olsa Brakel A - KFC Merelbeke 0 - 3
05/05/2024 34 KFC Merelbeke - Voorde-Appelterre A 2 - 3

KM Torhout A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 KM Torhout A - Racing Club Harelbeke 3 - 1
03/09/2023 2 FC Mandel United A - KM Torhout A 1 - 1
10/09/2023 3 KM Torhout A - KVC SV Oostkamp A 2 - 3
17/09/2023 4 KFC Merelbeke - KM Torhout A 4 - 1
24/09/2023 5 KM Torhout A - VK Ninove A 3 - 4
01/10/2023 6 Jong Cercle B - KM Torhout A 8 - 1
08/10/2023 7 Olsa Brakel A - KM Torhout A 2 - 0
15/10/2023 8 KM Torhout A - FC Gullegem 0 - 1
22/10/2023 9 KSC Dikkelvenne - KM Torhout A 1 - 3
29/10/2023 10 KM Torhout A - KSV Oudenaarde 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RFC Wetteren - KM Torhout A 4 - 1
12/11/2023 12 KM Torhout A - Racing Club Gent 2 - 1
19/11/2023 13 KM Torhout A - Jong Essevee B 0 - 3
26/11/2023 14 SC Eendracht Aalst - KM Torhout A 3 - 1
03/12/2023 15 KM Torhout A - Sparta Petegem A 0 - 0
10/12/2023 16 KVV Zelzate - KM Torhout A 1 - 1
17/12/2023 17 KM Torhout A - Voorde-Appelterre A 4 - 1
07/01/2024 18 VK Ninove A - KM Torhout A 0 - 0
14/01/2024 19 Racing Club Harelbeke - KM Torhout A 2 - 0
28/01/2024 21 FC Gullegem - KM Torhout A 1 - 3
04/02/2024 22 KM Torhout A - SC Eendracht Aalst 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 Sparta Petegem A - KM Torhout A 1 - 1
18/02/2024 24 KM Torhout A - Olsa Brakel A 1 - 1
21/02/2024 20 KM Torhout A - FC Mandel United A 2 - 1
25/02/2024 25 KVC SV Oostkamp A - KM Torhout A 1 - 2
03/03/2024 26 KM Torhout A - KSC Dikkelvenne 1 - 0
10/03/2024 27 Voorde-Appelterre A - KM Torhout A 1 - 1
17/03/2024 28 KM Torhout A - RFC Wetteren 4 - 1
24/03/2024 29 KM Torhout A - KVV Zelzate 0 - 6
07/04/2024 30 Jong Essevee B - KM Torhout A 3 - 0
14/04/2024 31 KM Torhout A - KFC Merelbeke 2 - 1
21/04/2024 32 KSV Oudenaarde - KM Torhout A 1 - 0
28/04/2024 33 KM Torhout A - Jong Cercle B 2 - 1
05/05/2024 34 Racing Club Gent - KM Torhout A 0 - 2

KSC Dikkelvenne

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 KSC Dikkelvenne - Racing Club Gent 4 - 2
03/09/2023 2 Racing Club Harelbeke - KSC Dikkelvenne 1 - 1
10/09/2023 3 KSC Dikkelvenne - KFC Merelbeke 0 - 5
17/09/2023 4 KSC Dikkelvenne - KSV Oudenaarde 0 - 0
24/09/2023 5 Jong Essevee B - KSC Dikkelvenne 2 - 2
01/10/2023 6 RFC Wetteren - KSC Dikkelvenne 0 - 2
08/10/2023 7 KSC Dikkelvenne - KVV Zelzate 1 - 1
15/10/2023 8 Sparta Petegem A - KSC Dikkelvenne 2 - 3
22/10/2023 9 KSC Dikkelvenne - KM Torhout A 1 - 3
29/10/2023 10 Olsa Brakel A - KSC Dikkelvenne 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 KSC Dikkelvenne - Jong Cercle B 3 - 0
12/11/2023 12 Voorde-Appelterre A - KSC Dikkelvenne 1 - 2
19/11/2023 13 KSC Dikkelvenne - FC Gullegem 2 - 0
26/11/2023 14 KVC SV Oostkamp A - KSC Dikkelvenne 2 - 1
03/12/2023 15 KSC Dikkelvenne - SC Eendracht Aalst 1 - 1
10/12/2023 16 FC Mandel United A - KSC Dikkelvenne 0 - 0
17/12/2023 17 KSC Dikkelvenne - VK Ninove A 1 - 1
23/12/2023 18 KSC Dikkelvenne - Jong Essevee B 2 - 0
07/01/2024 18 KSC Dikkelvenne - Jong Essevee B 23/12   Speeldag 
14/01/2024 19 KSV Oudenaarde - KSC Dikkelvenne 1 - 1
28/01/2024 21 Jong Cercle B - KSC Dikkelvenne 1 - 1
04/02/2024 22 KSC Dikkelvenne - Olsa Brakel A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 KVV Zelzate - KSC Dikkelvenne 4 - 7
18/02/2024 24 KSC Dikkelvenne - RFC Wetteren 5 - 2
21/02/2024 20 KSC Dikkelvenne - Voorde-Appelterre A 6 - 2
25/02/2024 25 SC Eendracht Aalst - KSC Dikkelvenne 0 - 3
03/03/2024 26 KM Torhout A - KSC Dikkelvenne 1 - 0
10/03/2024 27 KSC Dikkelvenne - Racing Club Harelbeke 2 - 2
17/03/2024 28 KFC Merelbeke - KSC Dikkelvenne 2 - 0
24/03/2024 29 Racing Club Gent - KSC Dikkelvenne 3 - 2
07/04/2024 30 KSC Dikkelvenne - Sparta Petegem A 3 - 1
14/04/2024 31 VK Ninove A - KSC Dikkelvenne 1 - 2
21/04/2024 32 KSC Dikkelvenne - FC Mandel United A 2 - 0
28/04/2024 33 FC Gullegem - KSC Dikkelvenne 2 - 2
05/05/2024 34 KSC Dikkelvenne - KVC SV Oostkamp A 1 - 2

KSV Oudenaarde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 KSV Oudenaarde - KVC SV Oostkamp A 1 - 1
03/09/2023 2 SC Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde 2 - 0
10/09/2023 3 KSV Oudenaarde - Racing Club Gent 2 - 0
17/09/2023 4 KSC Dikkelvenne - KSV Oudenaarde 0 - 0
24/09/2023 5 KSV Oudenaarde - Voorde-Appelterre A 1 - 3
01/10/2023 6 VK Ninove A - KSV Oudenaarde 1 - 1
08/10/2023 7 KSV Oudenaarde - RFC Wetteren 5 - 1
15/10/2023 8 FC Mandel United A - KSV Oudenaarde 1 - 2
22/10/2023 9 KSV Oudenaarde - Jong Cercle B 3 - 0
29/10/2023 10 KM Torhout A - KSV Oudenaarde 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 KSV Oudenaarde - KVV Zelzate 3 - 0
12/11/2023 12 KSV Oudenaarde - FC Gullegem 3 - 2
19/11/2023 13 KFC Merelbeke - KSV Oudenaarde 1 - 1
26/11/2023 14 Jong Essevee B - KSV Oudenaarde 3 - 5
03/12/2023 15 KSV Oudenaarde - Olsa Brakel A 0 - 0
10/12/2023 16 Sparta Petegem A - KSV Oudenaarde 2 - 0
17/12/2023 17 KSV Oudenaarde - Racing Club Harelbeke 0 - 2
07/01/2024 18 Jong Cercle B - KSV Oudenaarde 3 - 0
14/01/2024 19 KSV Oudenaarde - KSC Dikkelvenne 1 - 1
28/01/2024 21 KSV Oudenaarde - KFC Merelbeke 1 - 4
04/02/2024 22 KVC SV Oostkamp A - KSV Oudenaarde 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 Olsa Brakel A - KSV Oudenaarde 1 - 1
18/02/2024 24 KSV Oudenaarde - Sparta Petegem A 1 - 0
21/02/2024 20 RFC Wetteren - KSV Oudenaarde 0 - 1
25/02/2024 25 Racing Club Gent - KSV Oudenaarde 3 - 1
03/03/2024 26 KSV Oudenaarde - VK Ninove A 2 - 0
10/03/2024 27 FC Gullegem - KSV Oudenaarde 1 - 0
17/03/2024 28 KSV Oudenaarde - SC Eendracht Aalst 0 - 1
24/03/2024 29 Voorde-Appelterre A - KSV Oudenaarde 0 - 0
07/04/2024 30 KSV Oudenaarde - FC Mandel United A 1 - 1
14/04/2024 31 Racing Club Harelbeke - KSV Oudenaarde 2 - 2
21/04/2024 32 KSV Oudenaarde - KM Torhout A 1 - 0
28/04/2024 33 KSV Oudenaarde - Jong Essevee B 3 - 0
05/05/2024 34 KVV Zelzate - KSV Oudenaarde 1 - 3

KVC SV Oostkamp A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 KSV Oudenaarde - KVC SV Oostkamp A 1 - 1
03/09/2023 2 KVC SV Oostkamp A - KFC Merelbeke 2 - 2
10/09/2023 3 KM Torhout A - KVC SV Oostkamp A 2 - 3
17/09/2023 4 KVC SV Oostkamp A - FC Gullegem 2 - 1
24/09/2023 5 KVC SV Oostkamp A - SC Eendracht Aalst 0 - 4
01/10/2023 6 Racing Club Gent - KVC SV Oostkamp A 2 - 3
08/10/2023 7 KVC SV Oostkamp A - VK Ninove A 1 - 1
15/10/2023 8 Voorde-Appelterre A - KVC SV Oostkamp A 5 - 1
22/10/2023 9 KVC SV Oostkamp A - KVV Zelzate 2 - 1
29/10/2023 10 Sparta Petegem A - KVC SV Oostkamp A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 KVC SV Oostkamp A - Racing Club Harelbeke 3 - 1
12/11/2023 12 FC Mandel United A - KVC SV Oostkamp A 0 - 2
19/11/2023 13 KVC SV Oostkamp A - Olsa Brakel A 2 - 1
26/11/2023 14 KVC SV Oostkamp A - KSC Dikkelvenne 2 - 1
03/12/2023 15 Jong Essevee B - KVC SV Oostkamp A 0 - 0
10/12/2023 16 KVC SV Oostkamp A - Jong Cercle B 1 - 2
17/12/2023 17 RFC Wetteren - KVC SV Oostkamp A 1 - 3
07/01/2024 18 KVV Zelzate - KVC SV Oostkamp A 4 - 3
14/01/2024 19 KVC SV Oostkamp A - Sparta Petegem A 3 - 1
28/01/2024 21 VK Ninove A - KVC SV Oostkamp A 4 - 1
04/02/2024 22 KVC SV Oostkamp A - KSV Oudenaarde 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 KVC SV Oostkamp A - Voorde-Appelterre A 2 - 2
18/02/2024 24 FC Gullegem - KVC SV Oostkamp A 2 - 1
21/02/2024 20 Olsa Brakel A - KVC SV Oostkamp A 0 - 2
25/02/2024 25 KVC SV Oostkamp A - KM Torhout A 1 - 2
03/03/2024 26 Racing Club Harelbeke - KVC SV Oostkamp A 2 - 2
10/03/2024 27 KVC SV Oostkamp A - FC Mandel United A 1 - 1
17/03/2024 28 Jong Cercle B - KVC SV Oostkamp A 5 - 1
24/03/2024 29 KVC SV Oostkamp A - Jong Essevee B 1 - 5
07/04/2024 30 SC Eendracht Aalst - KVC SV Oostkamp A 4 - 1
14/04/2024 31 KVC SV Oostkamp A - Racing Club Gent 1 - 3
21/04/2024 32 KFC Merelbeke - KVC SV Oostkamp A 1 - 2
28/04/2024 33 KVC SV Oostkamp A - RFC Wetteren 2 - 3
05/05/2024 34 KSC Dikkelvenne - KVC SV Oostkamp A 1 - 2

KVV Zelzate

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 RFC Wetteren - KVV Zelzate 2 - 3
03/09/2023 2 KVV Zelzate - Jong Cercle B 1 - 0
10/09/2023 3 Olsa Brakel A - KVV Zelzate 2 - 4
17/09/2023 4 KVV Zelzate - Voorde-Appelterre A 1 - 1
24/09/2023 5 Racing Club Harelbeke - KVV Zelzate 1 - 2
01/10/2023 6 KVV Zelzate - FC Gullegem 1 - 2
08/10/2023 7 KSC Dikkelvenne - KVV Zelzate 1 - 1
15/10/2023 8 KVV Zelzate - SC Eendracht Aalst 1 - 3
22/10/2023 9 KVC SV Oostkamp A - KVV Zelzate 2 - 1
29/10/2023 10 KVV Zelzate - Racing Club Gent 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 KSV Oudenaarde - KVV Zelzate 3 - 0
12/11/2023 12 KVV Zelzate - VK Ninove A 1 - 3
19/11/2023 13 KVV Zelzate - FC Mandel United A 1 - 2
26/11/2023 14 Sparta Petegem A - KVV Zelzate 1 - 1
03/12/2023 15 KFC Merelbeke - KVV Zelzate 3 - 0
10/12/2023 16 KVV Zelzate - KM Torhout A 1 - 1
17/12/2023 17 Jong Essevee B - KVV Zelzate 1 - 0
07/01/2024 18 KVV Zelzate - KVC SV Oostkamp A 4 - 3
14/01/2024 19 SC Eendracht Aalst - KVV Zelzate 1 - 0
28/01/2024 21 FC Mandel United A - KVV Zelzate 0 - 2
04/02/2024 22 Racing Club Gent - KVV Zelzate 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 KVV Zelzate - KSC Dikkelvenne 4 - 7
18/02/2024 24 Jong Cercle B - KVV Zelzate 1 - 4
21/02/2024 20 KVV Zelzate - Racing Club Harelbeke 2 - 2
25/02/2024 25 KVV Zelzate - Jong Essevee B 3 - 2
03/03/2024 26 KVV Zelzate - KFC Merelbeke 1 - 2
10/03/2024 27 VK Ninove A - KVV Zelzate 2 - 1
17/03/2024 28 KVV Zelzate - Sparta Petegem A 3 - 1
24/03/2024 29 KM Torhout A - KVV Zelzate 0 - 6
07/04/2024 30 KVV Zelzate - RFC Wetteren 6 - 0
14/04/2024 31 FC Gullegem - KVV Zelzate 2 - 0
21/04/2024 32 KVV Zelzate - Olsa Brakel A 4 - 0
28/04/2024 33 Voorde-Appelterre A - KVV Zelzate 3 - 1
05/05/2024 34 KVV Zelzate - KSV Oudenaarde 1 - 3

Olsa Brakel A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 Olsa Brakel A - FC Mandel United A 1 - 0
03/09/2023 2 Racing Club Gent - Olsa Brakel A 2 - 1
10/09/2023 3 Olsa Brakel A - KVV Zelzate 2 - 4
17/09/2023 4 Jong Essevee B - Olsa Brakel A 2 - 1
24/09/2023 5 Olsa Brakel A - Jong Cercle B 2 - 0
01/10/2023 6 Voorde-Appelterre A - Olsa Brakel A 0 - 1
08/10/2023 7 Olsa Brakel A - KM Torhout A 2 - 0
15/10/2023 8 Olsa Brakel A - Racing Club Harelbeke 0 - 0
22/10/2023 9 RFC Wetteren - Olsa Brakel A 1 - 0
29/10/2023 10 Olsa Brakel A - KSC Dikkelvenne 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 SC Eendracht Aalst - Olsa Brakel A 1 - 1
12/11/2023 12 Olsa Brakel A - Sparta Petegem A 3 - 1
19/11/2023 13 KVC SV Oostkamp A - Olsa Brakel A 2 - 1
26/11/2023 14 Olsa Brakel A - VK Ninove A 3 - 1
03/12/2023 15 KSV Oudenaarde - Olsa Brakel A 0 - 0
10/12/2023 16 Olsa Brakel A - FC Gullegem 3 - 0
17/12/2023 17 KFC Merelbeke - Olsa Brakel A 2 - 0
07/01/2024 18 Olsa Brakel A - Racing Club Gent 3 - 0
14/01/2024 19 FC Mandel United A - Olsa Brakel A 1 - 0
28/01/2024 21 Olsa Brakel A - Jong Essevee B 1 - 2
04/02/2024 22 KSC Dikkelvenne - Olsa Brakel A 2 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 Olsa Brakel A - KSV Oudenaarde 1 - 1
18/02/2024 24 KM Torhout A - Olsa Brakel A 1 - 1
21/02/2024 20 Olsa Brakel A - KVC SV Oostkamp A 0 - 2
25/02/2024 25 VK Ninove A - Olsa Brakel A 1 - 0
03/03/2024 26 Olsa Brakel A - RFC Wetteren 0 - 1
10/03/2024 27 Sparta Petegem A - Olsa Brakel A 0 - 1
17/03/2024 28 Olsa Brakel A - Voorde-Appelterre A 0 - 3
24/03/2024 29 FC Gullegem - Olsa Brakel A 2 - 3
07/04/2024 30 Racing Club Harelbeke - Olsa Brakel A 1 - 1
14/04/2024 31 Olsa Brakel A - SC Eendracht Aalst 2 - 3
21/04/2024 32 KVV Zelzate - Olsa Brakel A 4 - 0
28/04/2024 33 Olsa Brakel A - KFC Merelbeke 0 - 3
05/05/2024 34 Jong Cercle B - Olsa Brakel A 2 - 1

RFC Wetteren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 RFC Wetteren - KVV Zelzate 2 - 3
03/09/2023 2 Sparta Petegem A - RFC Wetteren 3 - 3
10/09/2023 3 FC Gullegem - RFC Wetteren 4 - 4
17/09/2023 4 RFC Wetteren - Racing Club Harelbeke 2 - 2
24/09/2023 5 KFC Merelbeke - RFC Wetteren 1 - 3
01/10/2023 6 RFC Wetteren - KSC Dikkelvenne 0 - 2
08/10/2023 7 KSV Oudenaarde - RFC Wetteren 5 - 1
15/10/2023 8 RFC Wetteren - Racing Club Gent 1 - 1
22/10/2023 9 RFC Wetteren - Olsa Brakel A 1 - 0
29/10/2023 10 Jong Cercle B - RFC Wetteren 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 RFC Wetteren - KM Torhout A 4 - 1
12/11/2023 12 Jong Essevee B - RFC Wetteren 2 - 1
19/11/2023 13 RFC Wetteren - SC Eendracht Aalst 3 - 3
26/11/2023 14 FC Mandel United A - RFC Wetteren 1 - 0
03/12/2023 15 RFC Wetteren - Voorde-Appelterre A 1 - 2
10/12/2023 16 VK Ninove A - RFC Wetteren 3 - 0
17/12/2023 17 RFC Wetteren - KVC SV Oostkamp A 1 - 3
23/12/2023 18 RFC Wetteren - FC Gullegem 1 - 4
07/01/2024 18 RFC Wetteren - FC Gullegem 23/12   Speeldag 
14/01/2024 19 Racing Club Gent - RFC Wetteren 2 - 3
28/01/2024 21 SC Eendracht Aalst - RFC Wetteren 0 - 0
04/02/2024 22 RFC Wetteren - FC Mandel United A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 Racing Club Harelbeke - RFC Wetteren 0 - 1
18/02/2024 24 KSC Dikkelvenne - RFC Wetteren 5 - 2
21/02/2024 20 RFC Wetteren - KSV Oudenaarde 0 - 1
25/02/2024 25 RFC Wetteren - Jong Cercle B 0 - 0
03/03/2024 26 Olsa Brakel A - RFC Wetteren 0 - 1
10/03/2024 27 RFC Wetteren - Jong Essevee B 1 - 2
17/03/2024 28 KM Torhout A - RFC Wetteren 4 - 1
24/03/2024 29 RFC Wetteren - KFC Merelbeke 2 - 5
07/04/2024 30 KVV Zelzate - RFC Wetteren 6 - 0
14/04/2024 31 Voorde-Appelterre A - RFC Wetteren 2 - 2
21/04/2024 32 RFC Wetteren - Sparta Petegem A 0 - 4
28/04/2024 33 KVC SV Oostkamp A - RFC Wetteren 2 - 3
05/05/2024 34 RFC Wetteren - VK Ninove A 1 - 2

Racing Club Gent

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 KSC Dikkelvenne - Racing Club Gent 4 - 2
03/09/2023 2 Racing Club Gent - Olsa Brakel A 2 - 1
10/09/2023 3 KSV Oudenaarde - Racing Club Gent 2 - 0
17/09/2023 4 Racing Club Gent - Jong Cercle B 1 - 2
24/09/2023 5 FC Gullegem - Racing Club Gent 3 - 1
01/10/2023 6 Racing Club Gent - KVC SV Oostkamp A 2 - 3
08/10/2023 7 KFC Merelbeke - Racing Club Gent 1 - 4
15/10/2023 8 RFC Wetteren - Racing Club Gent 1 - 1
22/10/2023 9 Racing Club Gent - Jong Essevee B 3 - 0
29/10/2023 10 KVV Zelzate - Racing Club Gent 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 Racing Club Gent - Sparta Petegem A 1 - 0
12/11/2023 12 KM Torhout A - Racing Club Gent 2 - 1
19/11/2023 13 Racing Club Gent - Racing Club Harelbeke 7 - 2
26/11/2023 14 Voorde-Appelterre A - Racing Club Gent 1 - 0
03/12/2023 15 Racing Club Gent - VK Ninove A 1 - 0
10/12/2023 16 SC Eendracht Aalst - Racing Club Gent 0 - 0
17/12/2023 17 Racing Club Gent - FC Mandel United A 1 - 0
07/01/2024 18 Olsa Brakel A - Racing Club Gent 3 - 0
14/01/2024 19 Racing Club Gent - RFC Wetteren 2 - 3
28/01/2024 21 Racing Club Harelbeke - Racing Club Gent 2 - 1
04/02/2024 22 Racing Club Gent - KVV Zelzate 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 VK Ninove A - Racing Club Gent 2 - 0
18/02/2024 24 Racing Club Gent - SC Eendracht Aalst 2 - 3
21/02/2024 20 Sparta Petegem A - Racing Club Gent 4 - 0
25/02/2024 25 Racing Club Gent - KSV Oudenaarde 3 - 1
03/03/2024 26 Jong Cercle B - Racing Club Gent 2 - 2
10/03/2024 27 Racing Club Gent - KFC Merelbeke 1 - 1
17/03/2024 28 Jong Essevee B - Racing Club Gent 1 - 1
24/03/2024 29 Racing Club Gent - KSC Dikkelvenne 3 - 2
07/04/2024 30 Racing Club Gent - Voorde-Appelterre A 0 - 1
14/04/2024 31 KVC SV Oostkamp A - Racing Club Gent 1 - 3
21/04/2024 32 Racing Club Gent - FC Gullegem 3 - 1
28/04/2024 33 FC Mandel United A - Racing Club Gent 0 - 3
05/05/2024 34 Racing Club Gent - KM Torhout A 0 - 2

Racing Club Harelbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 KM Torhout A - Racing Club Harelbeke 3 - 1
03/09/2023 2 Racing Club Harelbeke - KSC Dikkelvenne 1 - 1
10/09/2023 3 Racing Club Harelbeke - Sparta Petegem A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 Racing Club Harelbeke - Sparta Petegem A 2 - 2
17/09/2023 4 RFC Wetteren - Racing Club Harelbeke 2 - 2
24/09/2023 5 Racing Club Harelbeke - KVV Zelzate 1 - 2
01/10/2023 6 FC Mandel United A - Racing Club Harelbeke 0 - 2
08/10/2023 7 Racing Club Harelbeke - Voorde-Appelterre A 4 - 0
15/10/2023 8 Olsa Brakel A - Racing Club Harelbeke 0 - 0
22/10/2023 9 SC Eendracht Aalst - Racing Club Harelbeke 1 - 1
29/10/2023 10 Racing Club Harelbeke - VK Ninove A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 KVC SV Oostkamp A - Racing Club Harelbeke 3 - 1
12/11/2023 12 Racing Club Harelbeke - KFC Merelbeke 2 - 0
19/11/2023 13 Racing Club Gent - Racing Club Harelbeke 7 - 2
26/11/2023 14 Racing Club Harelbeke - Jong Cercle B 0 - 3
03/12/2023 15 FC Gullegem - Racing Club Harelbeke 2 - 1
10/12/2023 16 Racing Club Harelbeke - Jong Essevee B 2 - 1
17/12/2023 17 KSV Oudenaarde - Racing Club Harelbeke 0 - 2
07/01/2024 18 Sparta Petegem A - Racing Club Harelbeke 1 - 1
14/01/2024 19 Racing Club Harelbeke - KM Torhout A 2 - 0
28/01/2024 21 Racing Club Harelbeke - Racing Club Gent 2 - 1
04/02/2024 22 Voorde-Appelterre A - Racing Club Harelbeke 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 Racing Club Harelbeke - RFC Wetteren 0 - 1
18/02/2024 24 Racing Club Harelbeke - FC Mandel United A 0 - 1
21/02/2024 20 KVV Zelzate - Racing Club Harelbeke 2 - 2
25/02/2024 25 KFC Merelbeke - Racing Club Harelbeke 4 - 0
03/03/2024 26 Racing Club Harelbeke - KVC SV Oostkamp A 2 - 2
10/03/2024 27 KSC Dikkelvenne - Racing Club Harelbeke 2 - 2
17/03/2024 28 Racing Club Harelbeke - FC Gullegem 2 - 3
24/03/2024 29 VK Ninove A - Racing Club Harelbeke 2 - 1
07/04/2024 30 Racing Club Harelbeke - Olsa Brakel A 1 - 1
14/04/2024 31 Racing Club Harelbeke - KSV Oudenaarde 2 - 2
21/04/2024 32 Jong Cercle B - Racing Club Harelbeke 2 - 1
28/04/2024 33 Racing Club Harelbeke - SC Eendracht Aalst 1 - 0
05/05/2024 34 Jong Essevee B - Racing Club Harelbeke 1 - 2

SC Eendracht Aalst

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 Jong Essevee B - SC Eendracht Aalst 13/09   Speeldag 
03/09/2023 2 SC Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde 2 - 0
10/09/2023 3 VK Ninove A - SC Eendracht Aalst 01/11   Speeldag 
13/09/2023 1 Jong Essevee B - SC Eendracht Aalst 0 - 0
17/09/2023 4 SC Eendracht Aalst - FC Mandel United A 1 - 2
24/09/2023 5 KVC SV Oostkamp A - SC Eendracht Aalst 0 - 4
01/10/2023 6 SC Eendracht Aalst - KFC Merelbeke 1 - 0
08/10/2023 7 SC Eendracht Aalst - Sparta Petegem A 3 - 1
15/10/2023 8 KVV Zelzate - SC Eendracht Aalst 1 - 3
22/10/2023 9 SC Eendracht Aalst - Racing Club Harelbeke 1 - 1
29/10/2023 10 Voorde-Appelterre A - SC Eendracht Aalst 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2023 3 VK Ninove A - SC Eendracht Aalst 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 SC Eendracht Aalst - Olsa Brakel A 1 - 1
12/11/2023 12 Jong Cercle B - SC Eendracht Aalst 0 - 1
19/11/2023 13 RFC Wetteren - SC Eendracht Aalst 3 - 3
26/11/2023 14 SC Eendracht Aalst - KM Torhout A 3 - 1
03/12/2023 15 KSC Dikkelvenne - SC Eendracht Aalst 1 - 1
10/12/2023 16 SC Eendracht Aalst - Racing Club Gent 0 - 0
17/12/2023 17 FC Gullegem - SC Eendracht Aalst 1 - 3
07/01/2024 18 SC Eendracht Aalst - Voorde-Appelterre A 1 - 2
14/01/2024 19 SC Eendracht Aalst - KVV Zelzate 1 - 0
28/01/2024 21 SC Eendracht Aalst - RFC Wetteren 0 - 0
04/02/2024 22 KM Torhout A - SC Eendracht Aalst 3 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 SC Eendracht Aalst - Jong Essevee B 1 - 0
18/02/2024 24 Racing Club Gent - SC Eendracht Aalst 2 - 3
21/02/2024 20 KFC Merelbeke - SC Eendracht Aalst 0 - 2
25/02/2024 25 SC Eendracht Aalst - KSC Dikkelvenne 0 - 3
03/03/2024 26 FC Mandel United A - SC Eendracht Aalst 0 - 2
10/03/2024 27 SC Eendracht Aalst - Jong Cercle B 2 - 3
17/03/2024 28 KSV Oudenaarde - SC Eendracht Aalst 0 - 1
24/03/2024 29 Sparta Petegem A - SC Eendracht Aalst 1 - 6
07/04/2024 30 SC Eendracht Aalst - KVC SV Oostkamp A 4 - 1
14/04/2024 31 Olsa Brakel A - SC Eendracht Aalst 2 - 3
21/04/2024 32 SC Eendracht Aalst - VK Ninove A 3 - 0
28/04/2024 33 Racing Club Harelbeke - SC Eendracht Aalst 1 - 0
05/05/2024 34 SC Eendracht Aalst - FC Gullegem 1 - 3

Sparta Petegem A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 FC Gullegem - Sparta Petegem A 2 - 0
03/09/2023 2 Sparta Petegem A - RFC Wetteren 3 - 3
10/09/2023 3 Racing Club Harelbeke - Sparta Petegem A 13/09   Speeldag 
13/09/2023 3 Racing Club Harelbeke - Sparta Petegem A 2 - 2
17/09/2023 4 Sparta Petegem A - VK Ninove A 2 - 2
24/09/2023 5 FC Mandel United A - Sparta Petegem A 2 - 0
01/10/2023 6 Sparta Petegem A - Jong Essevee B 2 - 1
08/10/2023 7 SC Eendracht Aalst - Sparta Petegem A 3 - 1
15/10/2023 8 Sparta Petegem A - KSC Dikkelvenne 2 - 3
22/10/2023 9 KFC Merelbeke - Sparta Petegem A 5 - 2
29/10/2023 10 Sparta Petegem A - KVC SV Oostkamp A 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 Racing Club Gent - Sparta Petegem A 1 - 0
12/11/2023 12 Olsa Brakel A - Sparta Petegem A 3 - 1
19/11/2023 13 Sparta Petegem A - Voorde-Appelterre A 1 - 1
26/11/2023 14 Sparta Petegem A - KVV Zelzate 1 - 1
03/12/2023 15 KM Torhout A - Sparta Petegem A 0 - 0
10/12/2023 16 Sparta Petegem A - KSV Oudenaarde 2 - 0
17/12/2023 17 Jong Cercle B - Sparta Petegem A 0 - 2
07/01/2024 18 Sparta Petegem A - Racing Club Harelbeke 1 - 1
14/01/2024 19 KVC SV Oostkamp A - Sparta Petegem A 3 - 1
28/01/2024 21 Voorde-Appelterre A - Sparta Petegem A 1 - 4
04/02/2024 22 Sparta Petegem A - KFC Merelbeke 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 Sparta Petegem A - KM Torhout A 1 - 1
18/02/2024 24 KSV Oudenaarde - Sparta Petegem A 1 - 0
21/02/2024 20 Sparta Petegem A - Racing Club Gent 4 - 0
25/02/2024 25 Sparta Petegem A - FC Gullegem 2 - 1
03/03/2024 26 Jong Essevee B - Sparta Petegem A 4 - 1
10/03/2024 27 Sparta Petegem A - Olsa Brakel A 0 - 1
17/03/2024 28 KVV Zelzate - Sparta Petegem A 3 - 1
24/03/2024 29 Sparta Petegem A - SC Eendracht Aalst 1 - 6
07/04/2024 30 KSC Dikkelvenne - Sparta Petegem A 3 - 1
14/04/2024 31 Sparta Petegem A - Jong Cercle B 1 - 2
21/04/2024 32 RFC Wetteren - Sparta Petegem A 0 - 4
28/04/2024 33 VK Ninove A - Sparta Petegem A 4 - 5
05/05/2024 34 Sparta Petegem A - FC Mandel United A 3 - 0

VK Ninove A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 KFC Merelbeke - VK Ninove A 3 - 1
03/09/2023 2 VK Ninove A - FC Gullegem 1 - 1
10/09/2023 3 VK Ninove A - SC Eendracht Aalst 01/11   Speeldag 
17/09/2023 4 Sparta Petegem A - VK Ninove A 2 - 2
24/09/2023 5 KM Torhout A - VK Ninove A 3 - 4
01/10/2023 6 VK Ninove A - KSV Oudenaarde 1 - 1
08/10/2023 7 KVC SV Oostkamp A - VK Ninove A 1 - 1
15/10/2023 8 VK Ninove A - Jong Essevee B 1 - 0
22/10/2023 9 VK Ninove A - FC Mandel United A 4 - 1
29/10/2023 10 Racing Club Harelbeke - VK Ninove A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2023 3 VK Ninove A - SC Eendracht Aalst 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 VK Ninove A - Voorde-Appelterre A 3 - 0
12/11/2023 12 KVV Zelzate - VK Ninove A 1 - 3
19/11/2023 13 VK Ninove A - Jong Cercle B 0 - 2
26/11/2023 14 Olsa Brakel A - VK Ninove A 3 - 1
03/12/2023 15 Racing Club Gent - VK Ninove A 1 - 0
10/12/2023 16 VK Ninove A - RFC Wetteren 3 - 0
17/12/2023 17 KSC Dikkelvenne - VK Ninove A 1 - 1
07/01/2024 18 VK Ninove A - KM Torhout A 0 - 0
14/01/2024 19 VK Ninove A - KFC Merelbeke 3 - 2
28/01/2024 21 VK Ninove A - KVC SV Oostkamp A 4 - 1
04/02/2024 22 FC Gullegem - VK Ninove A 1 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 VK Ninove A - Racing Club Gent 2 - 0
18/02/2024 24 Voorde-Appelterre A - VK Ninove A 3 - 0
21/02/2024 20 Jong Essevee B - VK Ninove A 3 - 1
25/02/2024 25 VK Ninove A - Olsa Brakel A 1 - 0
03/03/2024 26 KSV Oudenaarde - VK Ninove A 2 - 0
10/03/2024 27 VK Ninove A - KVV Zelzate 2 - 1
17/03/2024 28 FC Mandel United A - VK Ninove A 0 - 1
24/03/2024 29 VK Ninove A - Racing Club Harelbeke 2 - 1
07/04/2024 30 Jong Cercle B - VK Ninove A 2 - 3
14/04/2024 31 VK Ninove A - KSC Dikkelvenne 1 - 2
21/04/2024 32 SC Eendracht Aalst - VK Ninove A 3 - 0
28/04/2024 33 VK Ninove A - Sparta Petegem A 4 - 5
05/05/2024 34 RFC Wetteren - VK Ninove A 1 - 2

Voorde-Appelterre A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
30/08/2023 1 Jong Cercle B - Voorde-Appelterre A 2 - 3
03/09/2023 2 Voorde-Appelterre A - Jong Essevee B 2 - 1
10/09/2023 3 Voorde-Appelterre A - FC Mandel United A 2 - 1
17/09/2023 4 KVV Zelzate - Voorde-Appelterre A 1 - 1
24/09/2023 5 KSV Oudenaarde - Voorde-Appelterre A 1 - 3
01/10/2023 6 Voorde-Appelterre A - Olsa Brakel A 0 - 1
08/10/2023 7 Racing Club Harelbeke - Voorde-Appelterre A 4 - 0
15/10/2023 8 Voorde-Appelterre A - KVC SV Oostkamp A 5 - 1
22/10/2023 9 FC Gullegem - Voorde-Appelterre A 2 - 2
29/10/2023 10 Voorde-Appelterre A - SC Eendracht Aalst 0 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
05/11/2023 11 VK Ninove A - Voorde-Appelterre A 3 - 0
12/11/2023 12 Voorde-Appelterre A - KSC Dikkelvenne 1 - 2
19/11/2023 13 Sparta Petegem A - Voorde-Appelterre A 1 - 1
26/11/2023 14 Voorde-Appelterre A - Racing Club Gent 1 - 0
03/12/2023 15 RFC Wetteren - Voorde-Appelterre A 1 - 2
10/12/2023 16 Voorde-Appelterre A - KFC Merelbeke 1 - 1
17/12/2023 17 KM Torhout A - Voorde-Appelterre A 4 - 1
07/01/2024 18 SC Eendracht Aalst - Voorde-Appelterre A 1 - 2
14/01/2024 19 Voorde-Appelterre A - Jong Cercle B 3 - 2
28/01/2024 21 Voorde-Appelterre A - Sparta Petegem A 1 - 4
04/02/2024 22 Voorde-Appelterre A - Racing Club Harelbeke 3 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
11/02/2024 23 KVC SV Oostkamp A - Voorde-Appelterre A 2 - 2
18/02/2024 24 Voorde-Appelterre A - VK Ninove A 3 - 0
21/02/2024 20 KSC Dikkelvenne - Voorde-Appelterre A 6 - 2
25/02/2024 25 FC Mandel United A - Voorde-Appelterre A 1 - 0
03/03/2024 26 Voorde-Appelterre A - FC Gullegem 0 - 2
10/03/2024 27 Voorde-Appelterre A - KM Torhout A 1 - 1
17/03/2024 28 Olsa Brakel A - Voorde-Appelterre A 0 - 3
24/03/2024 29 Voorde-Appelterre A - KSV Oudenaarde 0 - 0
07/04/2024 30 Racing Club Gent - Voorde-Appelterre A 0 - 1
14/04/2024 31 Voorde-Appelterre A - RFC Wetteren 2 - 2
21/04/2024 32 Jong Essevee B - Voorde-Appelterre A 4 - 0
28/04/2024 33 Voorde-Appelterre A - KVV Zelzate 3 - 1
05/05/2024 34 KFC Merelbeke - Voorde-Appelterre A 2 - 3

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

2e AFDELING / DIVISION 2 - PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 18 clubs (in het seizoen 2023-2024), in totaal dus 54.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, 10, 12 en 12 wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Nationale.
- De titel van "Kampioen van de 2e Afdeling - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de Division 2 - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks Division 2 - ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de 1e Nationale (vroeger 1e Amateurs), maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e Afdeling VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e Nationale Heren. Zie ***
2. Een "Eindronde stijgen Division 2 ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.

*** De eindronde stijgen (naar) 2de afdeling Voetbal Vlaanderen (Artikel V7.113 en volgende).
- Deze eindronde wordt gespeeld tussen de twee tweedes (in reeks VV-A en VV-B) en de zes periodewinnaars.
- De twee beste clubs uit deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e nationale.
- Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De winnaars spelen verder voor de 1e tot en met de 4e plaats, de verliezers voor de 5e de tot de 8e plaats.
- Op de tweede speeldag worden twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De winnaars spelen verder voor de 1e en 2e plaats, de verliezers voor de 3e en 4e plaats.
- Er kunnen dit seizoen nul tot vier stijgers zijn, in verband met de splitsing van 1e nationale (in een VV- en ACFF-reeks) en afhankelijk van de resultaten in 1e nationale en in 1B.

2e AFDELING VV / DIVISION 2 ACFF - SEIZOEN 2023-2024 - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Afdeling VV.
- De laatste twee (o.v.) clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de Division 3 ACFF.

- In het seizoen 2023-2024 is er géén "eindronde dalen 2e Afdeling VV".
- Er is géén "eindronde dalen Division 2 ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit 1e Nationale Heren, nog één of twee extra dalers zijn.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).