2e Afdeling VV - A
Update: 14/05/2023 om 18:14u
Archief Seizoen 2022-2023 Nationaal D1 & D2 Nationale Heren 2e Afdeling VV - A
Laatste update: 14/05/2023 om 18:14u
Putten 48, 2320 Hoogstraten
Onafhankelijke glasonderneming.
Ook eigen productie van aluminium
brandwerende wanden en deuren.
www.martensglas.be
Meer info...
Vind het ideale Tornooi voor uw
seniors-, jeugd- of damesteam.
Info voor Tornooi-Organisatoren
www.foooble.com
Meer info...
VV-LOGO    2e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN A - SEIZOEN 2022-2023

Racing Club Gent, KSV Oudenaarde, RFC Wetteren, KVK Westhoek, KM Torhout, RC Harelbeke, KFC Merelbeke, Sparta Petegem,
KVV Zelzate, KSC Lokeren-Temse, Erpe-Mere United, Olsa Brakel, KVC Oostkamp, KSC Dikkelvenne, FC Gullegem,
Cercle Brugge U23, Zulte-Waregem U23 en Eendracht Aalst.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (10, 12 en 12 speeldagen).
* Lokeren-Temse A is kampioen in deze reeks.

2e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie 2e Afdeling VV - B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (14 mei 2023) - 3e periode
Zon. 14/05 15u00 Zulte-Waregem U23 - RFC Wetteren 1 - 2
Zon. 14/05 15u00 KSV Oudenaarde - SC Eendracht Aalst 2 - 4
Zon. 14/05 15u00 KVCSV Oostkamp A - KSC Dikkelvenne 3 - 0
Zon. 14/05 15u00 Racing Club Gent - Lokeren-Temse A 2 - 3
Zon. 14/05 15u00 K Olsa Brakel A - Erpe-Mere United 3 - 0
Zon. 14/05 15u00 FC Gullegem - RC Harelbeke A 1 - 3
Zon. 14/05 15u00 KFC Merelbeke - Cercle Brugge U23 0 - 2
Zon. 14/05 15u00 KVV Zelzate - Sparta Petegem A 3 - 2
Zon. 14/05 15u00 KVK Westhoek - KM Torhout A 2 - 6

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Lokeren-Temse A (2) 34 22 5 7 66 35 73
2 Sparta Petegem A 34 17 9 8 68 55 59
3 KVCSV Oostkamp A 34 16 8 10 77 51 58
4 Cercle Brugge U23 34 16 11 7 54 43 55
5 Racing Club Gent 34 15 11 8 63 51 53
6 KFC Merelbeke 34 14 9 11 47 36 53
7 SC Eendracht Aalst (1) 34 15 13 6 55 44 51
8 Zulte-Waregem U23 34 14 12 8 64 49 50
9 KSC Dikkelvenne 34 14 12 8 53 55 50
10 KSV Oudenaarde 34 13 11 10 60 64 49
11 KVV Zelzate 34 13 15 6 53 55 45
12 KM Torhout A 34 12 14 8 57 46 44
13 K Olsa Brakel A 34 12 14 8 49 54 44
14 RC Harelbeke A 34 11 15 8 46 60 41
15 FC Gullegem 34 10 13 11 57 53 41
16 RFC Wetteren 34 9 17 8 41 67 35
17 KVK Westhoek 34 8 15 11 44 66 35
18 Erpe-Mere United 34 2 29 3 23 93 9

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lokeren-Temse A (2) 12 8 3 1 18 12 25
2 KSV Oudenaarde 12 7 2 3 28 19 24
3 RC Harelbeke A 12 7 4 1 22 22 22
4 KVCSV Oostkamp A 12 6 4 2 28 20 20
5 Zulte-Waregem U23 12 6 4 2 25 17 20
6 K Olsa Brakel A 12 6 5 1 22 14 19
7 KFC Merelbeke 12 5 3 4 17 12 19
8 FC Gullegem 12 5 3 4 19 16 19
9 KM Torhout A 12 6 6 0 28 16 18
10 KSC Dikkelvenne 12 5 4 3 22 23 18
11 Sparta Petegem A 12 5 5 2 24 23 17
12 SC Eendracht Aalst (1) 12 5 6 1 17 15 16
13 Racing Club Gent 12 5 6 1 19 20 16
14 KVK Westhoek 12 4 5 3 21 27 15
15 Cercle Brugge U23 12 4 7 1 16 21 13
16 KVV Zelzate 12 3 6 3 14 21 12
17 RFC Wetteren 12 2 4 6 12 20 12
18 Erpe-Mere United 12 0 12 0 9 43 0


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Lokeren-Temse A 12 10 1 1 32 13 31
2 Sparta Petegem A 12 7 2 3 25 14 24
3 Racing Club Gent 12 6 0 6 24 10 24
4 KSC Dikkelvenne 12 6 2 4 20 12 22
5 Cercle Brugge U23 12 6 3 3 21 14 21
6 KVCSV Oostkamp A 12 5 2 5 27 18 20
7 KVV Zelzate 12 6 5 1 26 20 19
8 KFC Merelbeke 12 5 3 4 16 11 19
9 KM Torhout A 12 4 2 6 18 15 18
10 RFC Wetteren 12 4 6 2 15 25 14
11 SC Eendracht Aalst (1) 12 3 5 4 19 20 13
12 Zulte-Waregem U23 12 3 6 3 15 22 12
13 K Olsa Brakel A 12 3 6 3 13 22 12
14 KSV Oudenaarde 12 2 4 6 15 25 12
15 FC Gullegem 12 3 7 2 21 23 11
16 RC Harelbeke A 12 2 6 4 16 18 10
17 Erpe-Mere United 12 1 9 2 8 30 5
18 KVK Westhoek 12 0 7 5 8 27 5


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 SC Eendracht Aalst 10 7 2 1 19 9 22
2 Cercle Brugge U23 10 6 1 3 17 8 21
3 Zulte-Waregem U23 10 5 2 3 24 10 18
4 KVCSV Oostkamp A 10 5 2 3 22 13 18
5 Sparta Petegem A 10 5 2 3 19 18 18
6 Lokeren-Temse A 10 4 1 5 16 10 17
7 KVK Westhoek 10 4 3 3 15 12 15
8 KFC Merelbeke 10 4 3 3 14 13 15
9 KVV Zelzate 10 4 4 2 13 14 14
10 Racing Club Gent 10 4 5 1 20 21 13
11 KSV Oudenaarde 10 4 5 1 17 20 13
12 K Olsa Brakel A 10 3 3 4 14 18 13
13 FC Gullegem 10 2 3 5 17 14 11
14 KSC Dikkelvenne 10 3 6 1 11 20 10
15 RFC Wetteren 10 3 7 0 14 22 9
16 RC Harelbeke A 10 2 5 3 8 20 9
17 KM Torhout A 10 2 6 2 11 15 8
18 Erpe-Mere United 10 1 8 1 6 20 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (4 september 2022) - 1e periode
Racing Club Gent - RFC Wetteren 5 - 1
Zulte-Waregem U23 - KVK Westhoek 1 - 4
KSV Oudenaarde - KM Torhout A 5 - 3
RC Harelbeke A - KVV Zelzate 2 - 1
KSC Dikkelvenne - Erpe-Mere United 1 - 0
KVCSV Oostkamp A - Sparta Petegem A 4 - 2
K Olsa Brakel A - SC Eendracht Aalst 2 - 1
FC Gullegem - Cercle Brugge U23 2 - 2
KFC Merelbeke - Lokeren-Temse A 2 - 2


Speeldag 2 (11 september 2022) - 1e periode
Cercle Brugge U23 - KSC Dikkelvenne 0 - 0
KM Torhout A - RC Harelbeke A 2 - 1
SC Eendracht Aalst - FC Gullegem 2 - 1
Lokeren-Temse A - Racing Club Gent 0 - 2
Erpe-Mere United - KSV Oudenaarde 0 - 1
RFC Wetteren - Zulte-Waregem U23 0 - 2
KVV Zelzate - K Olsa Brakel A 2 - 2
KVK Westhoek - KVCSV Oostkamp A 1 - 1
Sparta Petegem A - KFC Merelbeke 2 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 14 september 2022)
Cercle Brugge U23 - SC Eendracht Aalst 1 - 0 Speeldag 5


Speeldag 3 (18 september 2022) - 1e periode
Zulte-Waregem U23 - Lokeren-Temse A 1 - 1
KSV Oudenaarde - Sparta Petegem A 2 - 3
KVCSV Oostkamp A - RC Harelbeke A 6 - 0
Racing Club Gent - SC Eendracht Aalst 1 - 2
K Olsa Brakel A - KSC Dikkelvenne 2 - 3
FC Gullegem - KM Torhout A 0 - 0
KFC Merelbeke - RFC Wetteren 1 - 2
KVV Zelzate - Cercle Brugge U23 0 - 4
KVK Westhoek - Erpe-Mere United 2 - 1


Speeldag 4 (25 september 2022) - 1e periode
KM Torhout A - Cercle Brugge U23 0 - 1
RC Harelbeke A - Zulte-Waregem U23 1 - 1
KSC Dikkelvenne - Racing Club Gent 4 - 5
KVCSV Oostkamp A - KFC Merelbeke 2 - 1
SC Eendracht Aalst - KVV Zelzate 2 - 1
Lokeren-Temse A - KSV Oudenaarde 1 - 0
Erpe-Mere United - FC Gullegem 1 - 1
RFC Wetteren - KVK Westhoek 1 - 2
Sparta Petegem A - K Olsa Brakel A 2 - 2


Speeldag 5 (2 oktober 2022) - 1e periode
Zulte-Waregem U23 - KVCSV Oostkamp A 3 - 1
Cercle Brugge U23 - SC Eendracht Aalst 1 - 0
Racing Club Gent - K Olsa Brakel A 3 - 0
Lokeren-Temse A - Erpe-Mere United 3 - 0
FC Gullegem - KSC Dikkelvenne 3 - 1
KFC Merelbeke - RC Harelbeke A 1 - 1
RFC Wetteren - Sparta Petegem A 1 - 2
KVV Zelzate - KM Torhout A 1 - 0
KVK Westhoek - KSV Oudenaarde 1 - 2


Speeldag 6 (9 oktober 2022) - 1e periode
Zulte-Waregem U23 - KFC Merelbeke 1 - 2
KM Torhout A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
KSV Oudenaarde - FC Gullegem 2 - 1
RC Harelbeke A - RFC Wetteren 3 - 2
KSC Dikkelvenne - KVV Zelzate 0 - 2
KVCSV Oostkamp A - Racing Club Gent 2 - 1
K Olsa Brakel A - KVK Westhoek 0 - 0
Erpe-Mere United - Cercle Brugge U23 0 - 1
Sparta Petegem A - Lokeren-Temse A 1 - 1


Speeldag 7 (16 oktober 2022) - 1e periode
Cercle Brugge U23 - KVCSV Oostkamp A 2 - 1
KM Torhout A - Sparta Petegem A 4 - 1
Racing Club Gent - Zulte-Waregem U23 0 - 7
SC Eendracht Aalst - Erpe-Mere United 1 - 0
Lokeren-Temse A - KSC Dikkelvenne 1 - 0
FC Gullegem - KFC Merelbeke 1 - 1
RFC Wetteren - K Olsa Brakel A 2 - 3
KVV Zelzate - KSV Oudenaarde 2 - 0
KVK Westhoek - RC Harelbeke A 0 - 0


Speeldag 8 (23 oktober 2022) - 1e periode
Zulte-Waregem U23 - Cercle Brugge U23 0 - 0
KSV Oudenaarde - RFC Wetteren 1 - 2
RC Harelbeke A - FC Gullegem 0 - 4
KSC Dikkelvenne - SC Eendracht Aalst 0 - 5
KVCSV Oostkamp A - KVV Zelzate 1 - 1
K Olsa Brakel A - Lokeren-Temse A 0 - 3
Erpe-Mere United - KM Torhout A 2 - 1
KFC Merelbeke - Racing Club Gent 2 - 1
Sparta Petegem A - KVK Westhoek 4 - 3


Speeldag 9 (30 oktober 2022) - 1e periode
Cercle Brugge U23 - KFC Merelbeke 1 - 3
KM Torhout A - KSC Dikkelvenne 0 - 2
SC Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde 2 - 2
Lokeren-Temse A - FC Gullegem 3 - 3
Erpe-Mere United - K Olsa Brakel A 2 - 3
RFC Wetteren - KVCSV Oostkamp A 1 - 3
KVV Zelzate - Zulte-Waregem U23 1 - 2
KVK Westhoek - Racing Club Gent 2 - 1
Sparta Petegem A - RC Harelbeke A 1 - 0


Speeldag 10 (6 november 2022) - 1e periode
Zulte-Waregem U23 - Erpe-Mere United 6 - 0
KSV Oudenaarde - Cercle Brugge U23 2 - 5
RC Harelbeke A - SC Eendracht Aalst 0 - 2
KSC Dikkelvenne - RFC Wetteren 0 - 2
KVCSV Oostkamp A - Lokeren-Temse A 1 - 1
Racing Club Gent - Sparta Petegem A 1 - 1
K Olsa Brakel A - KM Torhout A 0 - 0
FC Gullegem - KVV Zelzate 1 - 2
KFC Merelbeke - KVK Westhoek 1 - 0


Speeldag 11 (13 november 2022) - 2e periode
Cercle Brugge U23 - K Olsa Brakel A 1 - 0
KM Torhout A - KVCSV Oostkamp A 1 - 1
KSC Dikkelvenne - KSV Oudenaarde 1 - 0
SC Eendracht Aalst - KFC Merelbeke 1 - 0
Lokeren-Temse A - RC Harelbeke A 3 - 1
Erpe-Mere United - Racing Club Gent 1 - 3
RFC Wetteren - FC Gullegem 2 - 1
KVV Zelzate - KVK Westhoek 4 - 1
Sparta Petegem A - Zulte-Waregem U23 1 - 0


Speeldag 12 (20 november 2022) - 2e periode
Zulte-Waregem U23 - KM Torhout A 1 - 2
RC Harelbeke A - Cercle Brugge U23 2 - 4
KVCSV Oostkamp A - Erpe-Mere United 2 - 0
Racing Club Gent - FC Gullegem 1 - 1
K Olsa Brakel A - KSV Oudenaarde 1 - 1
KFC Merelbeke - KSC Dikkelvenne 0 - 0
RFC Wetteren - Lokeren-Temse A 1 - 2
KVK Westhoek - SC Eendracht Aalst 0 - 5
Sparta Petegem A - KVV Zelzate 2 - 2


Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
Cercle Brugge U23 - Racing Club Gent 1 - 1
KM Torhout A - RFC Wetteren 4 - 0
KSV Oudenaarde - Zulte-Waregem U23 2 - 1
KSC Dikkelvenne - KVCSV Oostkamp A 3 - 3
SC Eendracht Aalst - Sparta Petegem A 3 - 0
Lokeren-Temse A - KVK Westhoek 3 - 1
FC Gullegem - K Olsa Brakel A 2 - 4
Erpe-Mere United - RC Harelbeke A 1 - 1
KVV Zelzate - KFC Merelbeke 2 - 3


Speeldag 14 (4 december 2022) - 2e periode
Zulte-Waregem U23 - SC Eendracht Aalst 1 - 0
RC Harelbeke A - K Olsa Brakel A 2 - 0
KVCSV Oostkamp A - FC Gullegem 3 - 1
Racing Club Gent - KM Torhout A 0 - 0
Lokeren-Temse A - KVV Zelzate 1 - 3
KFC Merelbeke - KSV Oudenaarde 6 - 1
RFC Wetteren - Erpe-Mere United 3 - 2
KVK Westhoek - Cercle Brugge U23 2 - 2
Sparta Petegem A - KSC Dikkelvenne 1 - 0


Speeldag 15 (11 december 2022) - 2e periode
Cercle Brugge U23 - Lokeren-Temse A 2 - 3
KM Torhout A - KVK Westhoek 1 - 1
KSV Oudenaarde - Racing Club Gent 0 - 3
KSC Dikkelvenne - RC Harelbeke A 1 - 1
SC Eendracht Aalst - KVCSV Oostkamp A 0 - 4
K Olsa Brakel A - KFC Merelbeke 1 - 1
FC Gullegem - Zulte-Waregem U23 2 - 2
Erpe-Mere United - Sparta Petegem A 0 - 3
KVV Zelzate - RFC Wetteren 2 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 14 december 2022)
KM Torhout A - KVCSV Oostkamp A 1 - 1 Speeldag 11


Speeldag 16 (18 december 2022) - 2e periode
Zulte-Waregem U23 - KSC Dikkelvenne 2 - 1
RC Harelbeke A - KSV Oudenaarde 1 - 1
KVCSV Oostkamp A - K Olsa Brakel A 0 - 1
Racing Club Gent - KVV Zelzate 4 - 2
Lokeren-Temse A - KM Torhout A 3 - 3
KFC Merelbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
RFC Wetteren - SC Eendracht Aalst 3 - 1
KVK Westhoek - FC Gullegem 0 - 5
Sparta Petegem A - Cercle Brugge U23 2 - 0


Speeldag 17 (8 januari 2023) - 2e periode
Cercle Brugge U23 - RFC Wetteren 4 - 0
KM Torhout A - KFC Merelbeke 3 - 1
KSV Oudenaarde - KVCSV Oostkamp A 4 - 2
RC Harelbeke A - Racing Club Gent 1 - 2
KSC Dikkelvenne - KVK Westhoek 3 - 2
SC Eendracht Aalst - Lokeren-Temse A 1 - 3
K Olsa Brakel A - Zulte-Waregem U23 3 - 5
FC Gullegem - Sparta Petegem A 1 - 5
Erpe-Mere United - KVV Zelzate 1 - 4


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 januari 2023)
Cercle Brugge U23 - K Olsa Brakel A 1 - 0 Speeldag 11
Racing Club Gent - KVV Zelzate 4 - 2 Speeldag 16
Lokeren-Temse A - KM Torhout A 3 - 3 Speeldag 16


Speeldag 18 (15 januari 2023) - 2e periode
Cercle Brugge U23 - RC Harelbeke A 1 - 0
KM Torhout A - Zulte-Waregem U23 1 - 1
KSV Oudenaarde - KFC Merelbeke 0 - 0
SC Eendracht Aalst - KSC Dikkelvenne 1 - 2
K Olsa Brakel A - Sparta Petegem A 1 - 3
FC Gullegem - Racing Club Gent 1 - 3
Erpe-Mere United - RFC Wetteren 1 - 1
KVV Zelzate - KVCSV Oostkamp A 1 - 4
KVK Westhoek - Lokeren-Temse A 0 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 18 januari 2023)
Sparta Petegem A - Cercle Brugge U23 2 - 0 Speeldag 16


Speeldag 19 (22 januari 2023) - 2e periode
Zulte-Waregem U23 - FC Gullegem 0 - 3
RC Harelbeke A - Erpe-Mere United 1 - 2
KSC Dikkelvenne - K Olsa Brakel A 3 - 0
KVCSV Oostkamp A - SC Eendracht Aalst 2 - 2
Racing Club Gent - KVK Westhoek 0 - 0
Lokeren-Temse A - Cercle Brugge U23 1 - 0
KFC Merelbeke - KVV Zelzate 1 - 0
RFC Wetteren - KM Torhout A 2 - 0
Sparta Petegem A - KSV Oudenaarde 3 - 3


Speeldag 20 (29 januari 2023) - 2e periode
Cercle Brugge U23 - KM Torhout A 2 - 2
KSV Oudenaarde - RC Harelbeke A 0 - 4
Racing Club Gent - Erpe-Mere United 4 - 0
SC Eendracht Aalst - RFC Wetteren 1 - 1
Lokeren-Temse A - Zulte-Waregem U23 4 - 0
FC Gullegem - KVCSV Oostkamp A 1 - 2
KFC Merelbeke - Sparta Petegem A 0 - 2
KVV Zelzate - KSC Dikkelvenne 1 - 2
KVK Westhoek - K Olsa Brakel A 0 - 1


Speeldag 21 (5 februari 2023) - 2e periode
Zulte-Waregem U23 - Racing Club Gent 1 - 1
KM Torhout A - FC Gullegem 1 - 0
RC Harelbeke A - KSC Dikkelvenne 1 - 1
KVCSV Oostkamp A - KSV Oudenaarde 2 - 2
K Olsa Brakel A - KVV Zelzate 0 - 3
Erpe-Mere United - Lokeren-Temse A 0 - 3
RFC Wetteren - Cercle Brugge U23 1 - 3
KVK Westhoek - KFC Merelbeke 0 - 0
Sparta Petegem A - SC Eendracht Aalst 3 - 3


Speeldag 22 (12 februari 2023) - 2e periode
Cercle Brugge U23 - Sparta Petegem A 1 - 0
KSV Oudenaarde - KVK Westhoek 1 - 1
KSC Dikkelvenne - KM Torhout A 3 - 0
Racing Club Gent - KVCSV Oostkamp A 2 - 2
SC Eendracht Aalst - K Olsa Brakel A 1 - 1
Lokeren-Temse A - RFC Wetteren 4 - 1
FC Gullegem - Erpe-Mere United 3 - 0
KFC Merelbeke - Zulte-Waregem U23 2 - 1
KVV Zelzate - RC Harelbeke A 2 - 1


Speeldag 23 (19 februari 2023) - 3e periode
Zulte-Waregem U23 - KSV Oudenaarde 4 - 4
KM Torhout A - Lokeren-Temse A 1 - 2
KSC Dikkelvenne - Cercle Brugge U23 3 - 1
KVCSV Oostkamp A - KVK Westhoek 6 - 3
K Olsa Brakel A - FC Gullegem 2 - 3
Erpe-Mere United - KFC Merelbeke 0 - 3
RFC Wetteren - RC Harelbeke A 0 - 1
KVV Zelzate - SC Eendracht Aalst 1 - 1
Sparta Petegem A - Racing Club Gent 1 - 4


Speeldag 24 (26 februari 2023) - 3e periode
Cercle Brugge U23 - Erpe-Mere United 3 - 0
KSV Oudenaarde - K Olsa Brakel A 0 - 2
RC Harelbeke A - KM Torhout A 2 - 1
Racing Club Gent - KSC Dikkelvenne 2 - 3
SC Eendracht Aalst - Zulte-Waregem U23 1 - 0
Lokeren-Temse A - Sparta Petegem A 1 - 0
FC Gullegem - RFC Wetteren 2 - 2
KFC Merelbeke - KVCSV Oostkamp A 2 - 2
KVK Westhoek - KVV Zelzate 2 - 0


Speeldag 25 (5 maart 2023) - 3e periode
Zulte-Waregem U23 - KVV Zelzate 1 - 0
KM Torhout A - KSV Oudenaarde 2 - 3
RC Harelbeke A - Sparta Petegem A 1 - 0
KSC Dikkelvenne - Lokeren-Temse A 3 - 1
KVCSV Oostkamp A - Cercle Brugge U23 2 - 2
K Olsa Brakel A - Racing Club Gent 2 - 1
FC Gullegem - KVK Westhoek 1 - 1
Erpe-Mere United (ff.) - SC Eendracht Aalst 0 - 5
RFC Wetteren - KFC Merelbeke 1 - 1


Speeldag 26 (12 maart 2023) - 3e periode
Cercle Brugge U23 - Zulte-Waregem U23 1 - 3
KSV Oudenaarde - KSC Dikkelvenne 2 - 1
Racing Club Gent - RC Harelbeke A 3 - 2
SC Eendracht Aalst - KM Torhout A 0 - 1
Lokeren-Temse A - KVCSV Oostkamp A 1 - 3
KFC Merelbeke - K Olsa Brakel A 1 - 1
KVV Zelzate - FC Gullegem 1 - 1
KVK Westhoek - RFC Wetteren 1 - 1
Sparta Petegem A - Erpe-Mere United 4 - 2


Speeldag 27 (19 maart 2023) - 3e periode
Zulte-Waregem U23 - Sparta Petegem A 3 - 3
Cercle Brugge U23 - KSV Oudenaarde 1 - 2
KM Torhout A - Racing Club Gent 4 - 0
RC Harelbeke A - Lokeren-Temse A 2 - 3
KSC Dikkelvenne - KFC Merelbeke 1 - 3
K Olsa Brakel A - KVCSV Oostkamp A 1 - 0
FC Gullegem - SC Eendracht Aalst 1 - 0
Erpe-Mere United - KVK Westhoek 2 - 3
RFC Wetteren - KVV Zelzate 1 - 1


Speeldag 28 (26 maart 2023) - 3e periode
KSV Oudenaarde - Erpe-Mere United 4 - 1
KVCSV Oostkamp A - Zulte-Waregem U23 0 - 2
Racing Club Gent - Cercle Brugge U23 1 - 0
SC Eendracht Aalst - RC Harelbeke A 1 - 4
K Olsa Brakel A - RFC Wetteren 1 - 2
KFC Merelbeke - KM Torhout A 2 - 1
KVV Zelzate - Lokeren-Temse A 0 - 4
KVK Westhoek - KSC Dikkelvenne 1 - 2
Sparta Petegem A - FC Gullegem 0 - 2


Speeldag 29 (1 april 2023) - 3e periode
Zulte-Waregem U23 - K Olsa Brakel A 2 - 1
Cercle Brugge U23 - KVK Westhoek 3 - 0
KM Torhout A - KVV Zelzate 4 - 1
RC Harelbeke A - KFC Merelbeke 0 - 2
KSC Dikkelvenne - Sparta Petegem A 3 - 3
Lokeren-Temse A - SC Eendracht Aalst 1 - 0
FC Gullegem - KSV Oudenaarde 1 - 3
Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp A 1 - 4
RFC Wetteren - Racing Club Gent 0 - 4


Speeldag 30 (16 april 2023) - 3e periode
KSV Oudenaarde - Lokeren-Temse A 0 - 0
KVCSV Oostkamp A - RFC Wetteren 3 - 1
SC Eendracht Aalst - Cercle Brugge U23 1 - 2
K Olsa Brakel A - RC Harelbeke A 6 - 0
Erpe-Mere United - KSC Dikkelvenne 1 - 3
KFC Merelbeke - FC Gullegem 3 - 1
KVV Zelzate - Racing Club Gent 0 - 1
KVK Westhoek - Zulte-Waregem U23 1 - 0
Sparta Petegem A - KM Torhout A 2 - 1


Speeldag 31 (23 april 2023) - 3e periode
Cercle Brugge U23 - FC Gullegem 0 - 4
KM Torhout A - Erpe-Mere United 3 - 0
KSV Oudenaarde - KVV Zelzate 4 - 2
RC Harelbeke A - KVCSV Oostkamp A 3 - 2
KSC Dikkelvenne - Zulte-Waregem U23 1 - 4
Racing Club Gent - KFC Merelbeke 0 - 0
SC Eendracht Aalst - KVK Westhoek 1 - 3
Lokeren-Temse A - K Olsa Brakel A 1 - 0
Sparta Petegem A - RFC Wetteren 4 - 1


Speeldag 32 (30 april 2023) - 3e periode
Zulte-Waregem U23 - RC Harelbeke A 0 - 1
KVCSV Oostkamp A - KM Torhout A 2 - 1
Racing Club Gent - KSV Oudenaarde 1 - 4
K Olsa Brakel A - Cercle Brugge U23 3 - 1
FC Gullegem - Lokeren-Temse A 1 - 0
KFC Merelbeke - SC Eendracht Aalst 0 - 2
RFC Wetteren - KSC Dikkelvenne 1 - 1
KVV Zelzate - Erpe-Mere United 3 - 0
KVK Westhoek - Sparta Petegem A 1 - 2


Speeldag 33 (7 mei 2023) - 3e periode
Cercle Brugge U23 - KVV Zelzate 0 - 2
KM Torhout A - K Olsa Brakel A 3 - 0
RC Harelbeke A - KVK Westhoek 3 - 3
KSC Dikkelvenne - FC Gullegem 1 - 1
SC Eendracht Aalst - Racing Club Gent 1 - 0
Lokeren-Temse A - KFC Merelbeke 1 - 0
Erpe-Mere United - Zulte-Waregem U23 2 - 5
RFC Wetteren - KSV Oudenaarde 0 - 0
Sparta Petegem A - KVCSV Oostkamp A 3 - 1


Speeldag 34 (14 mei 2023) - 3e periode
Zulte-Waregem U23 - RFC Wetteren 1 - 2
KSV Oudenaarde - SC Eendracht Aalst 2 - 4
KVCSV Oostkamp A - KSC Dikkelvenne 3 - 0
Racing Club Gent - Lokeren-Temse A 2 - 3
K Olsa Brakel A - Erpe-Mere United 3 - 0
FC Gullegem - RC Harelbeke A 1 - 3
KFC Merelbeke - Cercle Brugge U23 0 - 2
KVV Zelzate - Sparta Petegem A 3 - 2
KVK Westhoek - KM Torhout A 2 - 6


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Afdeling VV - A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Lokeren-Temse A 733835
2Sparta Petegem A 593524
3KVCSV Oostkamp A 583523
4Cercle Brugge U23 552728
5Racing Club Gent 532429
6KFC Merelbeke 532924
7SC Eendracht Aalst 512427
8Zulte-Waregem U23 502327
9KSC Dikkelvenne 502525
10KSV Oudenaarde 492425
11KVV Zelzate 452421
12K Olsa Brakel A 442222
13KM Torhout A 443014
14FC Gullegem 411823
15RC Harelbeke A 412219
16RFC Wetteren 351619
17KVK Westhoek 351718
18Erpe-Mere United 963


VERLIESPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Lokeren-Temse A 291316
2Sparta Petegem A 431627
3KVCSV Oostkamp A 441628
4Cercle Brugge U23 472423
5Racing Club Gent 492722
6KFC Merelbeke 492227
7SC Eendracht Aalst 512724
8Zulte-Waregem U23 522824
9KSC Dikkelvenne 522626
10KSV Oudenaarde 532726
11KVV Zelzate 572730
12K Olsa Brakel A 582929
13KM Torhout A 582137
14FC Gullegem 613328
15RC Harelbeke A 612932
16RFC Wetteren 673532
17KVK Westhoek 673433
18Erpe-Mere United 934548


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RC Harelbeke A 1046
2SC Eendracht Aalst 936
3KM Torhout A 963
4KVV Zelzate 963
5Lokeren-Temse A 963
6Sparta Petegem A 963
7FC Gullegem 734
8KSV Oudenaarde 734
9Zulte-Waregem U23 606
10K Olsa Brakel A 660
11KVCSV Oostkamp A 660
12RFC Wetteren 523
13KVK Westhoek 404
14Cercle Brugge U23 303
15KSC Dikkelvenne 211
16KFC Merelbeke 101
17Racing Club Gent 110
18Erpe-Mere United 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVCSV Oostkamp A 774136
2Sparta Petegem A 683632
3Lokeren-Temse A 663234
4Zulte-Waregem U23 642836
5Racing Club Gent 633033
6KSV Oudenaarde 603129
7FC Gullegem 572433
8KM Torhout A 573522
9SC Eendracht Aalst 552035
10Cercle Brugge U23 542430
11KVV Zelzate 532627
12KSC Dikkelvenne 533122
13K Olsa Brakel A 492821
14KFC Merelbeke 472621
15RC Harelbeke A 462521
16KVK Westhoek 441628
17RFC Wetteren 412021
18Erpe-Mere United 23158


TEGENDOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Lokeren-Temse A 351718
2KFC Merelbeke 361917
3Cercle Brugge U23 432122
4SC Eendracht Aalst 442519
5KM Torhout A 461729
6Zulte-Waregem U23 492623
7Racing Club Gent 512823
8KVCSV Oostkamp A 512130
9FC Gullegem 533122
10K Olsa Brakel A 542727
11KSC Dikkelvenne 553322
12KVV Zelzate 552827
13Sparta Petegem A 552530
14RC Harelbeke A 603129
15KSV Oudenaarde 643529
16KVK Westhoek 663135
17RFC Wetteren 672938
18Erpe-Mere United 934548


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 34 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Lokeren-Temse A 7 11 
2SC Eendracht Aalst 5 10 
3KSV Oudenaarde 5 9 
4Cercle Brugge U23 5 8 
5Sparta Petegem A 5 8 
6Racing Club Gent 4 14 
7KFC Merelbeke 4 11 
8KSC Dikkelvenne 4 9 
9KVV Zelzate 3x4 
10RC Harelbeke A 3 4x
11KM Torhout A 2x9 
12KVCSV Oostkamp A 2 9 
13FC Gullegem 2 7 
14RFC Wetteren 2 5 
15Zulte-Waregem U23 2 5 
16K Olsa Brakel A 2 4 
17KVK Westhoek 2 4 
18Erpe-Mere United 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Lokeren-Temse A 1495
2Cercle Brugge U23 1385
3SC Eendracht Aalst 1055
4Racing Club Gent 1064
5FC Gullegem 945
6KFC Merelbeke 945
7KM Torhout A 954
8K Olsa Brakel A 853
9KSC Dikkelvenne 743
10KVV Zelzate 743
11Zulte-Waregem U23 743
12Sparta Petegem A 752
13RC Harelbeke A 624
14KVK Westhoek 642
15KSV Oudenaarde 422
16KVCSV Oostkamp A 431
17RFC Wetteren 321
18Erpe-Mere United 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Gullegem 321616
2KVCSV Oostkamp A 311516
3Lokeren-Temse A 311615
4Sparta Petegem A 291613
5Racing Club Gent 281315
6KVV Zelzate 281414
7SC Eendracht Aalst 281513
8RFC Wetteren 271314
9Cercle Brugge U23 271413
10Zulte-Waregem U23 271413
11KSC Dikkelvenne 261412
12RC Harelbeke A 261412
13KM Torhout A 261511
14KSV Oudenaarde 251213
15KVK Westhoek 241113
16K Olsa Brakel A 241311
17KFC Merelbeke 241311
18Erpe-Mere United 16115


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Gullegem 211
2KVCSV Oostkamp A 321
3Lokeren-Temse A 312
4Sparta Petegem A 514
5Racing Club Gent 642
6KVV Zelzate 633
7SC Eendracht Aalst 624
8RFC Wetteren 743
9Cercle Brugge U23 734
10Zulte-Waregem U23 734
11KSC Dikkelvenne 835
12RC Harelbeke A 835
13KM Torhout A 826
14KSV Oudenaarde 954
15KVK Westhoek 1064
16K Olsa Brakel A 1046
17KFC Merelbeke 1046
18Erpe-Mere United 18612


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 Lokeren-Temse A 17 12 2 3 32 17 38
2 KVCSV Oostkamp A 17 10 5 2 41 21 35
3 Sparta Petegem A 17 10 5 2 36 25 35
4 KM Torhout A 17 9 3 5 35 17 30
5 KFC Merelbeke 17 8 5 4 26 19 29
6 Cercle Brugge U23 17 8 3 6 24 21 27
7 KSC Dikkelvenne 17 7 4 6 31 33 25
8 KVV Zelzate 17 7 3 7 26 28 24
9 KSV Oudenaarde 17 7 3 7 31 35 24
10 SC Eendracht Aalst 17 7 3 7 20 25 24
11 Racing Club Gent 17 6 6 5 30 28 24
12 Zulte-Waregem U23 17 6 5 6 28 26 23
13 K Olsa Brakel A 17 6 4 7 28 27 22
14 RC Harelbeke A 17 6 4 7 25 31 22
15 FC Gullegem 17 4 6 7 24 31 18
16 KVK Westhoek 17 4 5 8 16 31 17
17 RFC Wetteren 17 4 4 9 20 29 16
18 Erpe-Mere United 17 1 3 13 15 45 6

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Lokeren-Temse A 17 10 5 2 34 18 35
2 Racing Club Gent 17 9 2 6 33 23 29
3 Cercle Brugge U23 17 8 4 5 30 22 28
4 SC Eendracht Aalst 17 8 3 6 35 19 27
5 Zulte-Waregem U23 17 8 3 6 36 23 27
6 KSC Dikkelvenne 17 7 4 6 22 22 25
7 KSV Oudenaarde 17 6 7 4 29 29 25
8 Sparta Petegem A 17 7 3 7 32 30 24
9 KFC Merelbeke 17 6 6 5 21 17 24
10 FC Gullegem 17 6 5 6 33 22 23
11 KVCSV Oostkamp A 17 6 5 6 36 30 23
12 K Olsa Brakel A 17 6 4 7 21 27 22
13 KVV Zelzate 17 6 3 8 27 27 21
14 RC Harelbeke A 17 5 4 8 21 29 19
15 RFC Wetteren 17 5 4 8 21 38 19
16 KVK Westhoek 17 4 6 7 28 35 18
17 KM Torhout A 17 3 5 9 22 29 14
18 Erpe-Mere United 17 1 0 16 8 48 3

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Cercle Brugge U23

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Gullegem - Cercle Brugge U23 2 - 2
11/09/2022 2 Cercle Brugge U23 - KSC Dikkelvenne 0 - 0
14/09/2022 5 Cercle Brugge U23 - SC Eendracht Aalst 1 - 0
18/09/2022 3 KVV Zelzate - Cercle Brugge U23 0 - 4
25/09/2022 4 KM Torhout A - Cercle Brugge U23 0 - 1
02/10/2022 5 Cercle Brugge U23 - SC Eendracht Aalst 14/09   Speeldag 
09/10/2022 6 Erpe-Mere United - Cercle Brugge U23 0 - 1
16/10/2022 7 Cercle Brugge U23 - KVCSV Oostkamp A 2 - 1
23/10/2022 8 Zulte-Waregem U23 - Cercle Brugge U23 0 - 0
30/10/2022 9 Cercle Brugge U23 - KFC Merelbeke 1 - 3
06/11/2022 10 KSV Oudenaarde - Cercle Brugge U23 2 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Cercle Brugge U23 - K Olsa Brakel A 11/01   Speeldag 
20/11/2022 12 RC Harelbeke A - Cercle Brugge U23 2 - 4
26/11/2022 13 Cercle Brugge U23 - Racing Club Gent 1 - 1
04/12/2022 14 KVK Westhoek - Cercle Brugge U23 2 - 2
11/12/2022 15 Cercle Brugge U23 - Lokeren-Temse A 2 - 3
18/12/2022 16 Sparta Petegem A - Cercle Brugge U23 18/01   Speeldag 
08/01/2023 17 Cercle Brugge U23 - RFC Wetteren 4 - 0
11/01/2023 11 Cercle Brugge U23 - K Olsa Brakel A 1 - 0
15/01/2023 18 Cercle Brugge U23 - RC Harelbeke A 1 - 0
18/01/2023 16 Sparta Petegem A - Cercle Brugge U23 2 - 0
22/01/2023 19 Lokeren-Temse A - Cercle Brugge U23 1 - 0
29/01/2023 20 Cercle Brugge U23 - KM Torhout A 2 - 2
05/02/2023 21 RFC Wetteren - Cercle Brugge U23 1 - 3
12/02/2023 22 Cercle Brugge U23 - Sparta Petegem A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 KSC Dikkelvenne - Cercle Brugge U23 3 - 1
26/02/2023 24 Cercle Brugge U23 - Erpe-Mere United 3 - 0
05/03/2023 25 KVCSV Oostkamp A - Cercle Brugge U23 2 - 2
12/03/2023 26 Cercle Brugge U23 - Zulte-Waregem U23 1 - 3
19/03/2023 27 Cercle Brugge U23 - KSV Oudenaarde 1 - 2
26/03/2023 28 Racing Club Gent - Cercle Brugge U23 1 - 0
01/04/2023 29 Cercle Brugge U23 - KVK Westhoek 3 - 0
16/04/2023 30 SC Eendracht Aalst - Cercle Brugge U23 1 - 2
23/04/2023 31 Cercle Brugge U23 - FC Gullegem 0 - 4
30/04/2023 32 K Olsa Brakel A - Cercle Brugge U23 3 - 1
07/05/2023 33 Cercle Brugge U23 - KVV Zelzate 0 - 2
14/05/2023 34 KFC Merelbeke - Cercle Brugge U23 0 - 2

Erpe-Mere United

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSC Dikkelvenne - Erpe-Mere United 1 - 0
11/09/2022 2 Erpe-Mere United - KSV Oudenaarde 0 - 1
18/09/2022 3 KVK Westhoek - Erpe-Mere United 2 - 1
25/09/2022 4 Erpe-Mere United - FC Gullegem 1 - 1
02/10/2022 5 Lokeren-Temse A - Erpe-Mere United 3 - 0
09/10/2022 6 Erpe-Mere United - Cercle Brugge U23 0 - 1
16/10/2022 7 SC Eendracht Aalst - Erpe-Mere United 1 - 0
23/10/2022 8 Erpe-Mere United - KM Torhout A 2 - 1
30/10/2022 9 Erpe-Mere United - K Olsa Brakel A 2 - 3
06/11/2022 10 Zulte-Waregem U23 - Erpe-Mere United 6 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Erpe-Mere United - Racing Club Gent 1 - 3
20/11/2022 12 KVCSV Oostkamp A - Erpe-Mere United 2 - 0
26/11/2022 13 Erpe-Mere United - RC Harelbeke A 1 - 1
04/12/2022 14 RFC Wetteren - Erpe-Mere United 3 - 2
11/12/2022 15 Erpe-Mere United - Sparta Petegem A 0 - 3
18/12/2022 16 KFC Merelbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
08/01/2023 17 Erpe-Mere United - KVV Zelzate 1 - 4
15/01/2023 18 Erpe-Mere United - RFC Wetteren 1 - 1
22/01/2023 19 RC Harelbeke A - Erpe-Mere United 1 - 2
29/01/2023 20 Racing Club Gent - Erpe-Mere United 4 - 0
05/02/2023 21 Erpe-Mere United - Lokeren-Temse A 0 - 3
12/02/2023 22 FC Gullegem - Erpe-Mere United 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 Erpe-Mere United - KFC Merelbeke 0 - 3
26/02/2023 24 Cercle Brugge U23 - Erpe-Mere United 3 - 0
05/03/2023 25 Erpe-Mere United (ff.) - SC Eendracht Aalst 0 - 5
12/03/2023 26 Sparta Petegem A - Erpe-Mere United 4 - 2
19/03/2023 27 Erpe-Mere United - KVK Westhoek 2 - 3
26/03/2023 28 KSV Oudenaarde - Erpe-Mere United 4 - 1
01/04/2023 29 Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp A 1 - 4
16/04/2023 30 Erpe-Mere United - KSC Dikkelvenne 1 - 3
23/04/2023 31 KM Torhout A - Erpe-Mere United 3 - 0
30/04/2023 32 KVV Zelzate - Erpe-Mere United 3 - 0
07/05/2023 33 Erpe-Mere United - Zulte-Waregem U23 2 - 5
14/05/2023 34 K Olsa Brakel A - Erpe-Mere United 3 - 0

FC Gullegem

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Gullegem - Cercle Brugge U23 2 - 2
11/09/2022 2 SC Eendracht Aalst - FC Gullegem 2 - 1
18/09/2022 3 FC Gullegem - KM Torhout A 0 - 0
25/09/2022 4 Erpe-Mere United - FC Gullegem 1 - 1
02/10/2022 5 FC Gullegem - KSC Dikkelvenne 3 - 1
09/10/2022 6 KSV Oudenaarde - FC Gullegem 2 - 1
16/10/2022 7 FC Gullegem - KFC Merelbeke 1 - 1
23/10/2022 8 RC Harelbeke A - FC Gullegem 0 - 4
30/10/2022 9 Lokeren-Temse A - FC Gullegem 3 - 3
06/11/2022 10 FC Gullegem - KVV Zelzate 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 RFC Wetteren - FC Gullegem 2 - 1
20/11/2022 12 Racing Club Gent - FC Gullegem 1 - 1
26/11/2022 13 FC Gullegem - K Olsa Brakel A 2 - 4
04/12/2022 14 KVCSV Oostkamp A - FC Gullegem 3 - 1
11/12/2022 15 FC Gullegem - Zulte-Waregem U23 2 - 2
18/12/2022 16 KVK Westhoek - FC Gullegem 0 - 5
08/01/2023 17 FC Gullegem - Sparta Petegem A 1 - 5
15/01/2023 18 FC Gullegem - Racing Club Gent 1 - 3
22/01/2023 19 Zulte-Waregem U23 - FC Gullegem 0 - 3
29/01/2023 20 FC Gullegem - KVCSV Oostkamp A 1 - 2
05/02/2023 21 KM Torhout A - FC Gullegem 1 - 0
12/02/2023 22 FC Gullegem - Erpe-Mere United 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 K Olsa Brakel A - FC Gullegem 2 - 3
26/02/2023 24 FC Gullegem - RFC Wetteren 2 - 2
05/03/2023 25 FC Gullegem - KVK Westhoek 1 - 1
12/03/2023 26 KVV Zelzate - FC Gullegem 1 - 1
19/03/2023 27 FC Gullegem - SC Eendracht Aalst 1 - 0
26/03/2023 28 Sparta Petegem A - FC Gullegem 0 - 2
01/04/2023 29 FC Gullegem - KSV Oudenaarde 1 - 3
16/04/2023 30 KFC Merelbeke - FC Gullegem 3 - 1
23/04/2023 31 Cercle Brugge U23 - FC Gullegem 0 - 4
30/04/2023 32 FC Gullegem - Lokeren-Temse A 1 - 0
07/05/2023 33 KSC Dikkelvenne - FC Gullegem 1 - 1
14/05/2023 34 FC Gullegem - RC Harelbeke A 1 - 3

K Olsa Brakel A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 K Olsa Brakel A - SC Eendracht Aalst 2 - 1
11/09/2022 2 KVV Zelzate - K Olsa Brakel A 2 - 2
18/09/2022 3 K Olsa Brakel A - KSC Dikkelvenne 2 - 3
25/09/2022 4 Sparta Petegem A - K Olsa Brakel A 2 - 2
02/10/2022 5 Racing Club Gent - K Olsa Brakel A 3 - 0
09/10/2022 6 K Olsa Brakel A - KVK Westhoek 0 - 0
16/10/2022 7 RFC Wetteren - K Olsa Brakel A 2 - 3
23/10/2022 8 K Olsa Brakel A - Lokeren-Temse A 0 - 3
30/10/2022 9 Erpe-Mere United - K Olsa Brakel A 2 - 3
06/11/2022 10 K Olsa Brakel A - KM Torhout A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Cercle Brugge U23 - K Olsa Brakel A 11/01   Speeldag 
20/11/2022 12 K Olsa Brakel A - KSV Oudenaarde 1 - 1
26/11/2022 13 FC Gullegem - K Olsa Brakel A 2 - 4
04/12/2022 14 RC Harelbeke A - K Olsa Brakel A 2 - 0
11/12/2022 15 K Olsa Brakel A - KFC Merelbeke 1 - 1
18/12/2022 16 KVCSV Oostkamp A - K Olsa Brakel A 0 - 1
08/01/2023 17 K Olsa Brakel A - Zulte-Waregem U23 3 - 5
11/01/2023 11 Cercle Brugge U23 - K Olsa Brakel A 1 - 0
15/01/2023 18 K Olsa Brakel A - Sparta Petegem A 1 - 3
22/01/2023 19 KSC Dikkelvenne - K Olsa Brakel A 3 - 0
29/01/2023 20 KVK Westhoek - K Olsa Brakel A 0 - 1
05/02/2023 21 K Olsa Brakel A - KVV Zelzate 0 - 3
12/02/2023 22 SC Eendracht Aalst - K Olsa Brakel A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 K Olsa Brakel A - FC Gullegem 2 - 3
26/02/2023 24 KSV Oudenaarde - K Olsa Brakel A 0 - 2
05/03/2023 25 K Olsa Brakel A - Racing Club Gent 2 - 1
12/03/2023 26 KFC Merelbeke - K Olsa Brakel A 1 - 1
19/03/2023 27 K Olsa Brakel A - KVCSV Oostkamp A 1 - 0
26/03/2023 28 K Olsa Brakel A - RFC Wetteren 1 - 2
01/04/2023 29 Zulte-Waregem U23 - K Olsa Brakel A 2 - 1
16/04/2023 30 K Olsa Brakel A - RC Harelbeke A 6 - 0
23/04/2023 31 Lokeren-Temse A - K Olsa Brakel A 1 - 0
30/04/2023 32 K Olsa Brakel A - Cercle Brugge U23 3 - 1
07/05/2023 33 KM Torhout A - K Olsa Brakel A 3 - 0
14/05/2023 34 K Olsa Brakel A - Erpe-Mere United 3 - 0

KFC Merelbeke

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Merelbeke - Lokeren-Temse A 2 - 2
11/09/2022 2 Sparta Petegem A - KFC Merelbeke 2 - 0
18/09/2022 3 KFC Merelbeke - RFC Wetteren 1 - 2
25/09/2022 4 KVCSV Oostkamp A - KFC Merelbeke 2 - 1
02/10/2022 5 KFC Merelbeke - RC Harelbeke A 1 - 1
09/10/2022 6 Zulte-Waregem U23 - KFC Merelbeke 1 - 2
16/10/2022 7 FC Gullegem - KFC Merelbeke 1 - 1
23/10/2022 8 KFC Merelbeke - Racing Club Gent 2 - 1
30/10/2022 9 Cercle Brugge U23 - KFC Merelbeke 1 - 3
06/11/2022 10 KFC Merelbeke - KVK Westhoek 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 SC Eendracht Aalst - KFC Merelbeke 1 - 0
20/11/2022 12 KFC Merelbeke - KSC Dikkelvenne 0 - 0
26/11/2022 13 KVV Zelzate - KFC Merelbeke 2 - 3
04/12/2022 14 KFC Merelbeke - KSV Oudenaarde 6 - 1
11/12/2022 15 K Olsa Brakel A - KFC Merelbeke 1 - 1
18/12/2022 16 KFC Merelbeke - Erpe-Mere United 2 - 0
08/01/2023 17 KM Torhout A - KFC Merelbeke 3 - 1
15/01/2023 18 KSV Oudenaarde - KFC Merelbeke 0 - 0
22/01/2023 19 KFC Merelbeke - KVV Zelzate 1 - 0
29/01/2023 20 KFC Merelbeke - Sparta Petegem A 0 - 2
05/02/2023 21 KVK Westhoek - KFC Merelbeke 0 - 0
12/02/2023 22 KFC Merelbeke - Zulte-Waregem U23 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 Erpe-Mere United - KFC Merelbeke 0 - 3
26/02/2023 24 KFC Merelbeke - KVCSV Oostkamp A 2 - 2
05/03/2023 25 RFC Wetteren - KFC Merelbeke 1 - 1
12/03/2023 26 KFC Merelbeke - K Olsa Brakel A 1 - 1
19/03/2023 27 KSC Dikkelvenne - KFC Merelbeke 1 - 3
26/03/2023 28 KFC Merelbeke - KM Torhout A 2 - 1
01/04/2023 29 RC Harelbeke A - KFC Merelbeke 0 - 2
16/04/2023 30 KFC Merelbeke - FC Gullegem 3 - 1
23/04/2023 31 Racing Club Gent - KFC Merelbeke 0 - 0
30/04/2023 32 KFC Merelbeke - SC Eendracht Aalst 0 - 2
07/05/2023 33 Lokeren-Temse A - KFC Merelbeke 1 - 0
14/05/2023 34 KFC Merelbeke - Cercle Brugge U23 0 - 2

KM Torhout A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSV Oudenaarde - KM Torhout A 5 - 3
11/09/2022 2 KM Torhout A - RC Harelbeke A 2 - 1
18/09/2022 3 FC Gullegem - KM Torhout A 0 - 0
25/09/2022 4 KM Torhout A - Cercle Brugge U23 0 - 1
02/10/2022 5 KVV Zelzate - KM Torhout A 1 - 0
09/10/2022 6 KM Torhout A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
16/10/2022 7 KM Torhout A - Sparta Petegem A 4 - 1
23/10/2022 8 Erpe-Mere United - KM Torhout A 2 - 1
30/10/2022 9 KM Torhout A - KSC Dikkelvenne 0 - 2
06/11/2022 10 K Olsa Brakel A - KM Torhout A 0 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KM Torhout A - KVCSV Oostkamp A 14/12   Speeldag 
20/11/2022 12 Zulte-Waregem U23 - KM Torhout A 1 - 2
26/11/2022 13 KM Torhout A - RFC Wetteren 4 - 0
04/12/2022 14 Racing Club Gent - KM Torhout A 0 - 0
11/12/2022 15 KM Torhout A - KVK Westhoek 1 - 1
14/12/2022 11 KM Torhout A - KVCSV Oostkamp A 1 - 1
18/12/2022 16 Lokeren-Temse A - KM Torhout A 11/01   Speeldag 
08/01/2023 17 KM Torhout A - KFC Merelbeke 3 - 1
11/01/2023 16 Lokeren-Temse A - KM Torhout A 3 - 3
15/01/2023 18 KM Torhout A - Zulte-Waregem U23 1 - 1
22/01/2023 19 RFC Wetteren - KM Torhout A 2 - 0
29/01/2023 20 Cercle Brugge U23 - KM Torhout A 2 - 2
05/02/2023 21 KM Torhout A - FC Gullegem 1 - 0
12/02/2023 22 KSC Dikkelvenne - KM Torhout A 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 KM Torhout A - Lokeren-Temse A 1 - 2
26/02/2023 24 RC Harelbeke A - KM Torhout A 2 - 1
05/03/2023 25 KM Torhout A - KSV Oudenaarde 2 - 3
12/03/2023 26 SC Eendracht Aalst - KM Torhout A 0 - 1
19/03/2023 27 KM Torhout A - Racing Club Gent 4 - 0
26/03/2023 28 KFC Merelbeke - KM Torhout A 2 - 1
01/04/2023 29 KM Torhout A - KVV Zelzate 4 - 1
16/04/2023 30 Sparta Petegem A - KM Torhout A 2 - 1
23/04/2023 31 KM Torhout A - Erpe-Mere United 3 - 0
30/04/2023 32 KVCSV Oostkamp A - KM Torhout A 2 - 1
07/05/2023 33 KM Torhout A - K Olsa Brakel A 3 - 0
14/05/2023 34 KVK Westhoek - KM Torhout A 2 - 6

KSC Dikkelvenne

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSC Dikkelvenne - Erpe-Mere United 1 - 0
11/09/2022 2 Cercle Brugge U23 - KSC Dikkelvenne 0 - 0
18/09/2022 3 K Olsa Brakel A - KSC Dikkelvenne 2 - 3
25/09/2022 4 KSC Dikkelvenne - Racing Club Gent 4 - 5
02/10/2022 5 FC Gullegem - KSC Dikkelvenne 3 - 1
09/10/2022 6 KSC Dikkelvenne - KVV Zelzate 0 - 2
16/10/2022 7 Lokeren-Temse A - KSC Dikkelvenne 1 - 0
23/10/2022 8 KSC Dikkelvenne - SC Eendracht Aalst 0 - 5
30/10/2022 9 KM Torhout A - KSC Dikkelvenne 0 - 2
06/11/2022 10 KSC Dikkelvenne - RFC Wetteren 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KSC Dikkelvenne - KSV Oudenaarde 1 - 0
20/11/2022 12 KFC Merelbeke - KSC Dikkelvenne 0 - 0
26/11/2022 13 KSC Dikkelvenne - KVCSV Oostkamp A 3 - 3
04/12/2022 14 Sparta Petegem A - KSC Dikkelvenne 1 - 0
11/12/2022 15 KSC Dikkelvenne - RC Harelbeke A 1 - 1
18/12/2022 16 Zulte-Waregem U23 - KSC Dikkelvenne 2 - 1
08/01/2023 17 KSC Dikkelvenne - KVK Westhoek 3 - 2
15/01/2023 18 SC Eendracht Aalst - KSC Dikkelvenne 1 - 2
22/01/2023 19 KSC Dikkelvenne - K Olsa Brakel A 3 - 0
29/01/2023 20 KVV Zelzate - KSC Dikkelvenne 1 - 2
05/02/2023 21 RC Harelbeke A - KSC Dikkelvenne 1 - 1
12/02/2023 22 KSC Dikkelvenne - KM Torhout A 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 KSC Dikkelvenne - Cercle Brugge U23 3 - 1
26/02/2023 24 Racing Club Gent - KSC Dikkelvenne 2 - 3
05/03/2023 25 KSC Dikkelvenne - Lokeren-Temse A 3 - 1
12/03/2023 26 KSV Oudenaarde - KSC Dikkelvenne 2 - 1
19/03/2023 27 KSC Dikkelvenne - KFC Merelbeke 1 - 3
26/03/2023 28 KVK Westhoek - KSC Dikkelvenne 1 - 2
01/04/2023 29 KSC Dikkelvenne - Sparta Petegem A 3 - 3
16/04/2023 30 Erpe-Mere United - KSC Dikkelvenne 1 - 3
23/04/2023 31 KSC Dikkelvenne - Zulte-Waregem U23 1 - 4
30/04/2023 32 RFC Wetteren - KSC Dikkelvenne 1 - 1
07/05/2023 33 KSC Dikkelvenne - FC Gullegem 1 - 1
14/05/2023 34 KVCSV Oostkamp A - KSC Dikkelvenne 3 - 0

KSV Oudenaarde

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSV Oudenaarde - KM Torhout A 5 - 3
11/09/2022 2 Erpe-Mere United - KSV Oudenaarde 0 - 1
18/09/2022 3 KSV Oudenaarde - Sparta Petegem A 2 - 3
25/09/2022 4 Lokeren-Temse A - KSV Oudenaarde 1 - 0
02/10/2022 5 KVK Westhoek - KSV Oudenaarde 1 - 2
09/10/2022 6 KSV Oudenaarde - FC Gullegem 2 - 1
16/10/2022 7 KVV Zelzate - KSV Oudenaarde 2 - 0
23/10/2022 8 KSV Oudenaarde - RFC Wetteren 1 - 2
30/10/2022 9 SC Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde 2 - 2
06/11/2022 10 KSV Oudenaarde - Cercle Brugge U23 2 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KSC Dikkelvenne - KSV Oudenaarde 1 - 0
20/11/2022 12 K Olsa Brakel A - KSV Oudenaarde 1 - 1
26/11/2022 13 KSV Oudenaarde - Zulte-Waregem U23 2 - 1
04/12/2022 14 KFC Merelbeke - KSV Oudenaarde 6 - 1
11/12/2022 15 KSV Oudenaarde - Racing Club Gent 0 - 3
18/12/2022 16 RC Harelbeke A - KSV Oudenaarde 1 - 1
08/01/2023 17 KSV Oudenaarde - KVCSV Oostkamp A 4 - 2
15/01/2023 18 KSV Oudenaarde - KFC Merelbeke 0 - 0
22/01/2023 19 Sparta Petegem A - KSV Oudenaarde 3 - 3
29/01/2023 20 KSV Oudenaarde - RC Harelbeke A 0 - 4
05/02/2023 21 KVCSV Oostkamp A - KSV Oudenaarde 2 - 2
12/02/2023 22 KSV Oudenaarde - KVK Westhoek 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 Zulte-Waregem U23 - KSV Oudenaarde 4 - 4
26/02/2023 24 KSV Oudenaarde - K Olsa Brakel A 0 - 2
05/03/2023 25 KM Torhout A - KSV Oudenaarde 2 - 3
12/03/2023 26 KSV Oudenaarde - KSC Dikkelvenne 2 - 1
19/03/2023 27 Cercle Brugge U23 - KSV Oudenaarde 1 - 2
26/03/2023 28 KSV Oudenaarde - Erpe-Mere United 4 - 1
01/04/2023 29 FC Gullegem - KSV Oudenaarde 1 - 3
16/04/2023 30 KSV Oudenaarde - Lokeren-Temse A 0 - 0
23/04/2023 31 KSV Oudenaarde - KVV Zelzate 4 - 2
30/04/2023 32 Racing Club Gent - KSV Oudenaarde 1 - 4
07/05/2023 33 RFC Wetteren - KSV Oudenaarde 0 - 0
14/05/2023 34 KSV Oudenaarde - SC Eendracht Aalst 2 - 4

KVCSV Oostkamp A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KVCSV Oostkamp A - Sparta Petegem A 4 - 2
11/09/2022 2 KVK Westhoek - KVCSV Oostkamp A 1 - 1
18/09/2022 3 KVCSV Oostkamp A - RC Harelbeke A 6 - 0
25/09/2022 4 KVCSV Oostkamp A - KFC Merelbeke 2 - 1
02/10/2022 5 Zulte-Waregem U23 - KVCSV Oostkamp A 3 - 1
09/10/2022 6 KVCSV Oostkamp A - Racing Club Gent 2 - 1
16/10/2022 7 Cercle Brugge U23 - KVCSV Oostkamp A 2 - 1
23/10/2022 8 KVCSV Oostkamp A - KVV Zelzate 1 - 1
30/10/2022 9 RFC Wetteren - KVCSV Oostkamp A 1 - 3
06/11/2022 10 KVCSV Oostkamp A - Lokeren-Temse A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KM Torhout A - KVCSV Oostkamp A 14/12   Speeldag 
20/11/2022 12 KVCSV Oostkamp A - Erpe-Mere United 2 - 0
26/11/2022 13 KSC Dikkelvenne - KVCSV Oostkamp A 3 - 3
04/12/2022 14 KVCSV Oostkamp A - FC Gullegem 3 - 1
11/12/2022 15 SC Eendracht Aalst - KVCSV Oostkamp A 0 - 4
14/12/2022 11 KM Torhout A - KVCSV Oostkamp A 1 - 1
18/12/2022 16 KVCSV Oostkamp A - K Olsa Brakel A 0 - 1
08/01/2023 17 KSV Oudenaarde - KVCSV Oostkamp A 4 - 2
15/01/2023 18 KVV Zelzate - KVCSV Oostkamp A 1 - 4
22/01/2023 19 KVCSV Oostkamp A - SC Eendracht Aalst 2 - 2
29/01/2023 20 FC Gullegem - KVCSV Oostkamp A 1 - 2
05/02/2023 21 KVCSV Oostkamp A - KSV Oudenaarde 2 - 2
12/02/2023 22 Racing Club Gent - KVCSV Oostkamp A 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 KVCSV Oostkamp A - KVK Westhoek 6 - 3
26/02/2023 24 KFC Merelbeke - KVCSV Oostkamp A 2 - 2
05/03/2023 25 KVCSV Oostkamp A - Cercle Brugge U23 2 - 2
12/03/2023 26 Lokeren-Temse A - KVCSV Oostkamp A 1 - 3
19/03/2023 27 K Olsa Brakel A - KVCSV Oostkamp A 1 - 0
26/03/2023 28 KVCSV Oostkamp A - Zulte-Waregem U23 0 - 2
01/04/2023 29 Erpe-Mere United - KVCSV Oostkamp A 1 - 4
16/04/2023 30 KVCSV Oostkamp A - RFC Wetteren 3 - 1
23/04/2023 31 RC Harelbeke A - KVCSV Oostkamp A 3 - 2
30/04/2023 32 KVCSV Oostkamp A - KM Torhout A 2 - 1
07/05/2023 33 Sparta Petegem A - KVCSV Oostkamp A 3 - 1
14/05/2023 34 KVCSV Oostkamp A - KSC Dikkelvenne 3 - 0

KVK Westhoek

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Zulte-Waregem U23 - KVK Westhoek 1 - 4
11/09/2022 2 KVK Westhoek - KVCSV Oostkamp A 1 - 1
18/09/2022 3 KVK Westhoek - Erpe-Mere United 2 - 1
25/09/2022 4 RFC Wetteren - KVK Westhoek 1 - 2
02/10/2022 5 KVK Westhoek - KSV Oudenaarde 1 - 2
09/10/2022 6 K Olsa Brakel A - KVK Westhoek 0 - 0
16/10/2022 7 KVK Westhoek - RC Harelbeke A 0 - 0
23/10/2022 8 Sparta Petegem A - KVK Westhoek 4 - 3
30/10/2022 9 KVK Westhoek - Racing Club Gent 2 - 1
06/11/2022 10 KFC Merelbeke - KVK Westhoek 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KVV Zelzate - KVK Westhoek 4 - 1
20/11/2022 12 KVK Westhoek - SC Eendracht Aalst 0 - 5
26/11/2022 13 Lokeren-Temse A - KVK Westhoek 3 - 1
04/12/2022 14 KVK Westhoek - Cercle Brugge U23 2 - 2
11/12/2022 15 KM Torhout A - KVK Westhoek 1 - 1
18/12/2022 16 KVK Westhoek - FC Gullegem 0 - 5
08/01/2023 17 KSC Dikkelvenne - KVK Westhoek 3 - 2
15/01/2023 18 KVK Westhoek - Lokeren-Temse A 0 - 2
22/01/2023 19 Racing Club Gent - KVK Westhoek 0 - 0
29/01/2023 20 KVK Westhoek - K Olsa Brakel A 0 - 1
05/02/2023 21 KVK Westhoek - KFC Merelbeke 0 - 0
12/02/2023 22 KSV Oudenaarde - KVK Westhoek 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 KVCSV Oostkamp A - KVK Westhoek 6 - 3
26/02/2023 24 KVK Westhoek - KVV Zelzate 2 - 0
05/03/2023 25 FC Gullegem - KVK Westhoek 1 - 1
12/03/2023 26 KVK Westhoek - RFC Wetteren 1 - 1
19/03/2023 27 Erpe-Mere United - KVK Westhoek 2 - 3
26/03/2023 28 KVK Westhoek - KSC Dikkelvenne 1 - 2
01/04/2023 29 Cercle Brugge U23 - KVK Westhoek 3 - 0
16/04/2023 30 KVK Westhoek - Zulte-Waregem U23 1 - 0
23/04/2023 31 SC Eendracht Aalst - KVK Westhoek 1 - 3
30/04/2023 32 KVK Westhoek - Sparta Petegem A 1 - 2
07/05/2023 33 RC Harelbeke A - KVK Westhoek 3 - 3
14/05/2023 34 KVK Westhoek - KM Torhout A 2 - 6

KVV Zelzate

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 RC Harelbeke A - KVV Zelzate 2 - 1
11/09/2022 2 KVV Zelzate - K Olsa Brakel A 2 - 2
18/09/2022 3 KVV Zelzate - Cercle Brugge U23 0 - 4
25/09/2022 4 SC Eendracht Aalst - KVV Zelzate 2 - 1
02/10/2022 5 KVV Zelzate - KM Torhout A 1 - 0
09/10/2022 6 KSC Dikkelvenne - KVV Zelzate 0 - 2
16/10/2022 7 KVV Zelzate - KSV Oudenaarde 2 - 0
23/10/2022 8 KVCSV Oostkamp A - KVV Zelzate 1 - 1
30/10/2022 9 KVV Zelzate - Zulte-Waregem U23 1 - 2
06/11/2022 10 FC Gullegem - KVV Zelzate 1 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KVV Zelzate - KVK Westhoek 4 - 1
20/11/2022 12 Sparta Petegem A - KVV Zelzate 2 - 2
26/11/2022 13 KVV Zelzate - KFC Merelbeke 2 - 3
04/12/2022 14 Lokeren-Temse A - KVV Zelzate 1 - 3
11/12/2022 15 KVV Zelzate - RFC Wetteren 2 - 0
18/12/2022 16 Racing Club Gent - KVV Zelzate 11/01   Speeldag 
08/01/2023 17 Erpe-Mere United - KVV Zelzate 1 - 4
11/01/2023 16 Racing Club Gent - KVV Zelzate 4 - 2
15/01/2023 18 KVV Zelzate - KVCSV Oostkamp A 1 - 4
22/01/2023 19 KFC Merelbeke - KVV Zelzate 1 - 0
29/01/2023 20 KVV Zelzate - KSC Dikkelvenne 1 - 2
05/02/2023 21 K Olsa Brakel A - KVV Zelzate 0 - 3
12/02/2023 22 KVV Zelzate - RC Harelbeke A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 KVV Zelzate - SC Eendracht Aalst 1 - 1
26/02/2023 24 KVK Westhoek - KVV Zelzate 2 - 0
05/03/2023 25 Zulte-Waregem U23 - KVV Zelzate 1 - 0
12/03/2023 26 KVV Zelzate - FC Gullegem 1 - 1
19/03/2023 27 RFC Wetteren - KVV Zelzate 1 - 1
26/03/2023 28 KVV Zelzate - Lokeren-Temse A 0 - 4
01/04/2023 29 KM Torhout A - KVV Zelzate 4 - 1
16/04/2023 30 KVV Zelzate - Racing Club Gent 0 - 1
23/04/2023 31 KSV Oudenaarde - KVV Zelzate 4 - 2
30/04/2023 32 KVV Zelzate - Erpe-Mere United 3 - 0
07/05/2023 33 Cercle Brugge U23 - KVV Zelzate 0 - 2
14/05/2023 34 KVV Zelzate - Sparta Petegem A 3 - 2

Lokeren-Temse A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Merelbeke - Lokeren-Temse A 2 - 2
11/09/2022 2 Lokeren-Temse A - Racing Club Gent 0 - 2
18/09/2022 3 Zulte-Waregem U23 - Lokeren-Temse A 1 - 1
25/09/2022 4 Lokeren-Temse A - KSV Oudenaarde 1 - 0
02/10/2022 5 Lokeren-Temse A - Erpe-Mere United 3 - 0
09/10/2022 6 Sparta Petegem A - Lokeren-Temse A 1 - 1
16/10/2022 7 Lokeren-Temse A - KSC Dikkelvenne 1 - 0
23/10/2022 8 K Olsa Brakel A - Lokeren-Temse A 0 - 3
30/10/2022 9 Lokeren-Temse A - FC Gullegem 3 - 3
06/11/2022 10 KVCSV Oostkamp A - Lokeren-Temse A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Lokeren-Temse A - RC Harelbeke A 3 - 1
20/11/2022 12 RFC Wetteren - Lokeren-Temse A 1 - 2
26/11/2022 13 Lokeren-Temse A - KVK Westhoek 3 - 1
04/12/2022 14 Lokeren-Temse A - KVV Zelzate 1 - 3
11/12/2022 15 Cercle Brugge U23 - Lokeren-Temse A 2 - 3
18/12/2022 16 Lokeren-Temse A - KM Torhout A 11/01   Speeldag 
08/01/2023 17 SC Eendracht Aalst - Lokeren-Temse A 1 - 3
11/01/2023 16 Lokeren-Temse A - KM Torhout A 3 - 3
15/01/2023 18 KVK Westhoek - Lokeren-Temse A 0 - 2
22/01/2023 19 Lokeren-Temse A - Cercle Brugge U23 1 - 0
29/01/2023 20 Lokeren-Temse A - Zulte-Waregem U23 4 - 0
05/02/2023 21 Erpe-Mere United - Lokeren-Temse A 0 - 3
12/02/2023 22 Lokeren-Temse A - RFC Wetteren 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 KM Torhout A - Lokeren-Temse A 1 - 2
26/02/2023 24 Lokeren-Temse A - Sparta Petegem A 1 - 0
05/03/2023 25 KSC Dikkelvenne - Lokeren-Temse A 3 - 1
12/03/2023 26 Lokeren-Temse A - KVCSV Oostkamp A 1 - 3
19/03/2023 27 RC Harelbeke A - Lokeren-Temse A 2 - 3
26/03/2023 28 KVV Zelzate - Lokeren-Temse A 0 - 4
01/04/2023 29 Lokeren-Temse A - SC Eendracht Aalst 1 - 0
16/04/2023 30 KSV Oudenaarde - Lokeren-Temse A 0 - 0
23/04/2023 31 Lokeren-Temse A - K Olsa Brakel A 1 - 0
30/04/2023 32 FC Gullegem - Lokeren-Temse A 1 - 0
07/05/2023 33 Lokeren-Temse A - KFC Merelbeke 1 - 0
14/05/2023 34 Racing Club Gent - Lokeren-Temse A 2 - 3

RC Harelbeke A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 RC Harelbeke A - KVV Zelzate 2 - 1
11/09/2022 2 KM Torhout A - RC Harelbeke A 2 - 1
18/09/2022 3 KVCSV Oostkamp A - RC Harelbeke A 6 - 0
25/09/2022 4 RC Harelbeke A - Zulte-Waregem U23 1 - 1
02/10/2022 5 KFC Merelbeke - RC Harelbeke A 1 - 1
09/10/2022 6 RC Harelbeke A - RFC Wetteren 3 - 2
16/10/2022 7 KVK Westhoek - RC Harelbeke A 0 - 0
23/10/2022 8 RC Harelbeke A - FC Gullegem 0 - 4
30/10/2022 9 Sparta Petegem A - RC Harelbeke A 1 - 0
06/11/2022 10 RC Harelbeke A - SC Eendracht Aalst 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Lokeren-Temse A - RC Harelbeke A 3 - 1
20/11/2022 12 RC Harelbeke A - Cercle Brugge U23 2 - 4
26/11/2022 13 Erpe-Mere United - RC Harelbeke A 1 - 1
04/12/2022 14 RC Harelbeke A - K Olsa Brakel A 2 - 0
11/12/2022 15 KSC Dikkelvenne - RC Harelbeke A 1 - 1
18/12/2022 16 RC Harelbeke A - KSV Oudenaarde 1 - 1
08/01/2023 17 RC Harelbeke A - Racing Club Gent 1 - 2
15/01/2023 18 Cercle Brugge U23 - RC Harelbeke A 1 - 0
22/01/2023 19 RC Harelbeke A - Erpe-Mere United 1 - 2
29/01/2023 20 KSV Oudenaarde - RC Harelbeke A 0 - 4
05/02/2023 21 RC Harelbeke A - KSC Dikkelvenne 1 - 1
12/02/2023 22 KVV Zelzate - RC Harelbeke A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 RFC Wetteren - RC Harelbeke A 0 - 1
26/02/2023 24 RC Harelbeke A - KM Torhout A 2 - 1
05/03/2023 25 RC Harelbeke A - Sparta Petegem A 1 - 0
12/03/2023 26 Racing Club Gent - RC Harelbeke A 3 - 2
19/03/2023 27 RC Harelbeke A - Lokeren-Temse A 2 - 3
26/03/2023 28 SC Eendracht Aalst - RC Harelbeke A 1 - 4
01/04/2023 29 RC Harelbeke A - KFC Merelbeke 0 - 2
16/04/2023 30 K Olsa Brakel A - RC Harelbeke A 6 - 0
23/04/2023 31 RC Harelbeke A - KVCSV Oostkamp A 3 - 2
30/04/2023 32 Zulte-Waregem U23 - RC Harelbeke A 0 - 1
07/05/2023 33 RC Harelbeke A - KVK Westhoek 3 - 3
14/05/2023 34 FC Gullegem - RC Harelbeke A 1 - 3

RFC Wetteren

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Racing Club Gent - RFC Wetteren 5 - 1
11/09/2022 2 RFC Wetteren - Zulte-Waregem U23 0 - 2
18/09/2022 3 KFC Merelbeke - RFC Wetteren 1 - 2
25/09/2022 4 RFC Wetteren - KVK Westhoek 1 - 2
02/10/2022 5 RFC Wetteren - Sparta Petegem A 1 - 2
09/10/2022 6 RC Harelbeke A - RFC Wetteren 3 - 2
16/10/2022 7 RFC Wetteren - K Olsa Brakel A 2 - 3
23/10/2022 8 KSV Oudenaarde - RFC Wetteren 1 - 2
30/10/2022 9 RFC Wetteren - KVCSV Oostkamp A 1 - 3
06/11/2022 10 KSC Dikkelvenne - RFC Wetteren 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 RFC Wetteren - FC Gullegem 2 - 1
20/11/2022 12 RFC Wetteren - Lokeren-Temse A 1 - 2
26/11/2022 13 KM Torhout A - RFC Wetteren 4 - 0
04/12/2022 14 RFC Wetteren - Erpe-Mere United 3 - 2
11/12/2022 15 KVV Zelzate - RFC Wetteren 2 - 0
18/12/2022 16 RFC Wetteren - SC Eendracht Aalst 3 - 1
08/01/2023 17 Cercle Brugge U23 - RFC Wetteren 4 - 0
15/01/2023 18 Erpe-Mere United - RFC Wetteren 1 - 1
22/01/2023 19 RFC Wetteren - KM Torhout A 2 - 0
29/01/2023 20 SC Eendracht Aalst - RFC Wetteren 1 - 1
05/02/2023 21 RFC Wetteren - Cercle Brugge U23 1 - 3
12/02/2023 22 Lokeren-Temse A - RFC Wetteren 4 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 RFC Wetteren - RC Harelbeke A 0 - 1
26/02/2023 24 FC Gullegem - RFC Wetteren 2 - 2
05/03/2023 25 RFC Wetteren - KFC Merelbeke 1 - 1
12/03/2023 26 KVK Westhoek - RFC Wetteren 1 - 1
19/03/2023 27 RFC Wetteren - KVV Zelzate 1 - 1
26/03/2023 28 K Olsa Brakel A - RFC Wetteren 1 - 2
01/04/2023 29 RFC Wetteren - Racing Club Gent 0 - 4
16/04/2023 30 KVCSV Oostkamp A - RFC Wetteren 3 - 1
23/04/2023 31 Sparta Petegem A - RFC Wetteren 4 - 1
30/04/2023 32 RFC Wetteren - KSC Dikkelvenne 1 - 1
07/05/2023 33 RFC Wetteren - KSV Oudenaarde 0 - 0
14/05/2023 34 Zulte-Waregem U23 - RFC Wetteren 1 - 2

Racing Club Gent

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Racing Club Gent - RFC Wetteren 5 - 1
11/09/2022 2 Lokeren-Temse A - Racing Club Gent 0 - 2
18/09/2022 3 Racing Club Gent - SC Eendracht Aalst 1 - 2
25/09/2022 4 KSC Dikkelvenne - Racing Club Gent 4 - 5
02/10/2022 5 Racing Club Gent - K Olsa Brakel A 3 - 0
09/10/2022 6 KVCSV Oostkamp A - Racing Club Gent 2 - 1
16/10/2022 7 Racing Club Gent - Zulte-Waregem U23 0 - 7
23/10/2022 8 KFC Merelbeke - Racing Club Gent 2 - 1
30/10/2022 9 KVK Westhoek - Racing Club Gent 2 - 1
06/11/2022 10 Racing Club Gent - Sparta Petegem A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Erpe-Mere United - Racing Club Gent 1 - 3
20/11/2022 12 Racing Club Gent - FC Gullegem 1 - 1
26/11/2022 13 Cercle Brugge U23 - Racing Club Gent 1 - 1
04/12/2022 14 Racing Club Gent - KM Torhout A 0 - 0
11/12/2022 15 KSV Oudenaarde - Racing Club Gent 0 - 3
18/12/2022 16 Racing Club Gent - KVV Zelzate 11/01   Speeldag 
08/01/2023 17 RC Harelbeke A - Racing Club Gent 1 - 2
11/01/2023 16 Racing Club Gent - KVV Zelzate 4 - 2
15/01/2023 18 FC Gullegem - Racing Club Gent 1 - 3
22/01/2023 19 Racing Club Gent - KVK Westhoek 0 - 0
29/01/2023 20 Racing Club Gent - Erpe-Mere United 4 - 0
05/02/2023 21 Zulte-Waregem U23 - Racing Club Gent 1 - 1
12/02/2023 22 Racing Club Gent - KVCSV Oostkamp A 2 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 Sparta Petegem A - Racing Club Gent 1 - 4
26/02/2023 24 Racing Club Gent - KSC Dikkelvenne 2 - 3
05/03/2023 25 K Olsa Brakel A - Racing Club Gent 2 - 1
12/03/2023 26 Racing Club Gent - RC Harelbeke A 3 - 2
19/03/2023 27 KM Torhout A - Racing Club Gent 4 - 0
26/03/2023 28 Racing Club Gent - Cercle Brugge U23 1 - 0
01/04/2023 29 RFC Wetteren - Racing Club Gent 0 - 4
16/04/2023 30 KVV Zelzate - Racing Club Gent 0 - 1
23/04/2023 31 Racing Club Gent - KFC Merelbeke 0 - 0
30/04/2023 32 Racing Club Gent - KSV Oudenaarde 1 - 4
07/05/2023 33 SC Eendracht Aalst - Racing Club Gent 1 - 0
14/05/2023 34 Racing Club Gent - Lokeren-Temse A 2 - 3

SC Eendracht Aalst

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 K Olsa Brakel A - SC Eendracht Aalst 2 - 1
11/09/2022 2 SC Eendracht Aalst - FC Gullegem 2 - 1
14/09/2022 5 Cercle Brugge U23 - SC Eendracht Aalst 1 - 0
18/09/2022 3 Racing Club Gent - SC Eendracht Aalst 1 - 2
25/09/2022 4 SC Eendracht Aalst - KVV Zelzate 2 - 1
02/10/2022 5 Cercle Brugge U23 - SC Eendracht Aalst 14/09   Speeldag 
09/10/2022 6 KM Torhout A - SC Eendracht Aalst 1 - 2
16/10/2022 7 SC Eendracht Aalst - Erpe-Mere United 1 - 0
23/10/2022 8 KSC Dikkelvenne - SC Eendracht Aalst 0 - 5
30/10/2022 9 SC Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde 2 - 2
06/11/2022 10 RC Harelbeke A - SC Eendracht Aalst 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 SC Eendracht Aalst - KFC Merelbeke 1 - 0
20/11/2022 12 KVK Westhoek - SC Eendracht Aalst 0 - 5
26/11/2022 13 SC Eendracht Aalst - Sparta Petegem A 3 - 0
04/12/2022 14 Zulte-Waregem U23 - SC Eendracht Aalst 1 - 0
11/12/2022 15 SC Eendracht Aalst - KVCSV Oostkamp A 0 - 4
18/12/2022 16 RFC Wetteren - SC Eendracht Aalst 3 - 1
08/01/2023 17 SC Eendracht Aalst - Lokeren-Temse A 1 - 3
15/01/2023 18 SC Eendracht Aalst - KSC Dikkelvenne 1 - 2
22/01/2023 19 KVCSV Oostkamp A - SC Eendracht Aalst 2 - 2
29/01/2023 20 SC Eendracht Aalst - RFC Wetteren 1 - 1
05/02/2023 21 Sparta Petegem A - SC Eendracht Aalst 3 - 3
12/02/2023 22 SC Eendracht Aalst - K Olsa Brakel A 1 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 KVV Zelzate - SC Eendracht Aalst 1 - 1
26/02/2023 24 SC Eendracht Aalst - Zulte-Waregem U23 1 - 0
05/03/2023 25 Erpe-Mere United (ff.) - SC Eendracht Aalst 0 - 5
12/03/2023 26 SC Eendracht Aalst - KM Torhout A 0 - 1
19/03/2023 27 FC Gullegem - SC Eendracht Aalst 1 - 0
26/03/2023 28 SC Eendracht Aalst - RC Harelbeke A 1 - 4
01/04/2023 29 Lokeren-Temse A - SC Eendracht Aalst 1 - 0
16/04/2023 30 SC Eendracht Aalst - Cercle Brugge U23 1 - 2
23/04/2023 31 SC Eendracht Aalst - KVK Westhoek 1 - 3
30/04/2023 32 KFC Merelbeke - SC Eendracht Aalst 0 - 2
07/05/2023 33 SC Eendracht Aalst - Racing Club Gent 1 - 0
14/05/2023 34 KSV Oudenaarde - SC Eendracht Aalst 2 - 4

Sparta Petegem A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KVCSV Oostkamp A - Sparta Petegem A 4 - 2
11/09/2022 2 Sparta Petegem A - KFC Merelbeke 2 - 0
18/09/2022 3 KSV Oudenaarde - Sparta Petegem A 2 - 3
25/09/2022 4 Sparta Petegem A - K Olsa Brakel A 2 - 2
02/10/2022 5 RFC Wetteren - Sparta Petegem A 1 - 2
09/10/2022 6 Sparta Petegem A - Lokeren-Temse A 1 - 1
16/10/2022 7 KM Torhout A - Sparta Petegem A 4 - 1
23/10/2022 8 Sparta Petegem A - KVK Westhoek 4 - 3
30/10/2022 9 Sparta Petegem A - RC Harelbeke A 1 - 0
06/11/2022 10 Racing Club Gent - Sparta Petegem A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Sparta Petegem A - Zulte-Waregem U23 1 - 0
20/11/2022 12 Sparta Petegem A - KVV Zelzate 2 - 2
26/11/2022 13 SC Eendracht Aalst - Sparta Petegem A 3 - 0
04/12/2022 14 Sparta Petegem A - KSC Dikkelvenne 1 - 0
11/12/2022 15 Erpe-Mere United - Sparta Petegem A 0 - 3
18/12/2022 16 Sparta Petegem A - Cercle Brugge U23 18/01   Speeldag 
08/01/2023 17 FC Gullegem - Sparta Petegem A 1 - 5
15/01/2023 18 K Olsa Brakel A - Sparta Petegem A 1 - 3
18/01/2023 16 Sparta Petegem A - Cercle Brugge U23 2 - 0
22/01/2023 19 Sparta Petegem A - KSV Oudenaarde 3 - 3
29/01/2023 20 KFC Merelbeke - Sparta Petegem A 0 - 2
05/02/2023 21 Sparta Petegem A - SC Eendracht Aalst 3 - 3
12/02/2023 22 Cercle Brugge U23 - Sparta Petegem A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 Sparta Petegem A - Racing Club Gent 1 - 4
26/02/2023 24 Lokeren-Temse A - Sparta Petegem A 1 - 0
05/03/2023 25 RC Harelbeke A - Sparta Petegem A 1 - 0
12/03/2023 26 Sparta Petegem A - Erpe-Mere United 4 - 2
19/03/2023 27 Zulte-Waregem U23 - Sparta Petegem A 3 - 3
26/03/2023 28 Sparta Petegem A - FC Gullegem 0 - 2
01/04/2023 29 KSC Dikkelvenne - Sparta Petegem A 3 - 3
16/04/2023 30 Sparta Petegem A - KM Torhout A 2 - 1
23/04/2023 31 Sparta Petegem A - RFC Wetteren 4 - 1
30/04/2023 32 KVK Westhoek - Sparta Petegem A 1 - 2
07/05/2023 33 Sparta Petegem A - KVCSV Oostkamp A 3 - 1
14/05/2023 34 KVV Zelzate - Sparta Petegem A 3 - 2

Zulte-Waregem U23

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Zulte-Waregem U23 - KVK Westhoek 1 - 4
11/09/2022 2 RFC Wetteren - Zulte-Waregem U23 0 - 2
18/09/2022 3 Zulte-Waregem U23 - Lokeren-Temse A 1 - 1
25/09/2022 4 RC Harelbeke A - Zulte-Waregem U23 1 - 1
02/10/2022 5 Zulte-Waregem U23 - KVCSV Oostkamp A 3 - 1
09/10/2022 6 Zulte-Waregem U23 - KFC Merelbeke 1 - 2
16/10/2022 7 Racing Club Gent - Zulte-Waregem U23 0 - 7
23/10/2022 8 Zulte-Waregem U23 - Cercle Brugge U23 0 - 0
30/10/2022 9 KVV Zelzate - Zulte-Waregem U23 1 - 2
06/11/2022 10 Zulte-Waregem U23 - Erpe-Mere United 6 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Sparta Petegem A - Zulte-Waregem U23 1 - 0
20/11/2022 12 Zulte-Waregem U23 - KM Torhout A 1 - 2
26/11/2022 13 KSV Oudenaarde - Zulte-Waregem U23 2 - 1
04/12/2022 14 Zulte-Waregem U23 - SC Eendracht Aalst 1 - 0
11/12/2022 15 FC Gullegem - Zulte-Waregem U23 2 - 2
18/12/2022 16 Zulte-Waregem U23 - KSC Dikkelvenne 2 - 1
08/01/2023 17 K Olsa Brakel A - Zulte-Waregem U23 3 - 5
15/01/2023 18 KM Torhout A - Zulte-Waregem U23 1 - 1
22/01/2023 19 Zulte-Waregem U23 - FC Gullegem 0 - 3
29/01/2023 20 Lokeren-Temse A - Zulte-Waregem U23 4 - 0
05/02/2023 21 Zulte-Waregem U23 - Racing Club Gent 1 - 1
12/02/2023 22 KFC Merelbeke - Zulte-Waregem U23 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
19/02/2023 23 Zulte-Waregem U23 - KSV Oudenaarde 4 - 4
26/02/2023 24 SC Eendracht Aalst - Zulte-Waregem U23 1 - 0
05/03/2023 25 Zulte-Waregem U23 - KVV Zelzate 1 - 0
12/03/2023 26 Cercle Brugge U23 - Zulte-Waregem U23 1 - 3
19/03/2023 27 Zulte-Waregem U23 - Sparta Petegem A 3 - 3
26/03/2023 28 KVCSV Oostkamp A - Zulte-Waregem U23 0 - 2
01/04/2023 29 Zulte-Waregem U23 - K Olsa Brakel A 2 - 1
16/04/2023 30 KVK Westhoek - Zulte-Waregem U23 1 - 0
23/04/2023 31 KSC Dikkelvenne - Zulte-Waregem U23 1 - 4
30/04/2023 32 Zulte-Waregem U23 - RC Harelbeke A 0 - 1
07/05/2023 33 Erpe-Mere United - Zulte-Waregem U23 2 - 5
14/05/2023 34 Zulte-Waregem U23 - RFC Wetteren 1 - 2

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

2e AFDELING / DIVISION 2 - PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 18 clubs (in het seizoen 2022-2023), in totaal dus 54.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, 10, 12 en 12 wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Nationale (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Afdeling - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de Division 2 - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks Division 2 - ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de 1e Nationale (vroeger 1e Amateurs), maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e Afdeling VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e Nationale Heren. Zie ***
2. Een "Eindronde stijgen Division 2 ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Nationale Heren, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

*** De eindronde stijgen 2de afdeling Voetbal Vlaanderen (Artikel V7.123 en volgende).
- Deze eindronde wordt gespeeld tussen de twee tweedes (in reeks VV-A en VV-B) en de zes periodewinnaars.
- De twee beste clubs uit deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e nationale, voor zover ze de licentie van nationale amateurclub hebben.
- Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De winnaars spelen verder voor de 1e tot en met de 4e plaats, de verliezers voor de 5e de tot de 8e plaats.
- Op de tweede speeldag worden twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De winnaars spelen verder voor de 1e en 2e plaats, de verliezers voor de 3e en 4e plaats.
- Indien er tussen de 4 winnaars van de eerste speeldag niet minstens 2 ploegen zijn die voldoen aan de toekenningsvoorwaarden tot het bekomen van de licentie van nationale amateurclub, worden eveneens nog twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag onderverdeeld door loting.
- De winnaars spelen verder voor de 5e en 6e plaats, de verliezers voor de 7e en 8e plaats. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Indien het noodzakelijk is om 2 deelnemers aan de eindronde 1e nationale aan te duiden, zullen er op de derde speeldag nog wedstrijden worden gespeeld om de eindrangschikking vast te leggen. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. Wanneer deze wedstrijden op een gelijkspel eindigen, worden verlengingen gespeeld, eventueel gevolgd door een strafschoppenserie.
>>> Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen in de 2e Afdelingen VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

2e AFDELING VV / DIVISION 2 ACFF - SEIZOEN 2022-2023 - DEGRADATIE

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Afdeling VV.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de Division 3 ACFF.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 16e uit de reeks VV-A en de 16e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 16e geëindigde ploegen 0, 1 of 2.

- De twee ploegen die 16e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e Afdeling VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e Afdeling VV.

- Er is géén "eindronde dalen Division 2 ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit 1e Nationale Heren, nog één of twee extra dalers zijn.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).