Division 2 - ACFF
Update: 14/05/2023 om 18:19u
Archief Seizoen 2022-2023 Nationaal D1 & D2 Nationale Heren Division 2 - ACFF
Laatste update: 14/05/2023 om 18:19u
Steun Voetbalexpress.
Een éénmalig bedrag.
Vermelding onbeperkt in tijd.
Stuur ons een bericht via de pagina "Contact"
Meer info...
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
ACFF-LOGO    DE VOETBALCOMPETITIE 2022-2023 - DIVISION 2 - ACFF

18 Ploegen.
Tubize-Braine LC, US Rebecquoise, FC Ganshoren, RSD Jette, Union Sint-Gillis U23, La Louvière Centre, RUS Binche,
Acren Lessines, RFC Meux, RFC Warnant, Union Namur A, Solières Sport, RRC Hamoir, Stockay-Warfusee,
Waremme-Borgworm FC, FC Seraing U23, RCS Verlaine en Stade Disonais.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (10, 12 en 12 speeldagen).
* RFC Warnant A is kampioen in deze reeks.

Division 2 ACFF - Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie 3e Afdeling VV - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 34 (14 mei 2023) - 3e periode
Zat. 13/05 19u30 Ent. Acren Lessines A - FC Ganshoren A 2 - 3
Zon. 14/05 15u00 RSD Jette A - La Louvière Centre A 2 - 1
Zon. 14/05 15u00 Union Namen A - Solières Sport 4 - 3
Zon. 14/05 15u00 US Rebecquoise A - RFC Warnant A 2 - 0
Zon. 14/05 15u00 RU Tubize BLC A - RFC Meux A 5 - 0
Zon. 14/05 15u00 Stade Disonais - RRC Hamoir A 3 - 0
Zon. 14/05 15u00 RUS Binche A - RCS Verlaine A 3 - 1
Zon. 14/05 15u00 Waremme-Borgworm A - Union Sint-Gillis B 1 - 8
Zon. 14/05 15u00 FC Seraing B - Stockay-Warfusée A 1 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement

Algemeen klassement na 34 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 RFC Warnant A (1) 34 22 6 6 58 31 72
2 Union Namen A 34 19 10 5 75 53 62
3 RU Tubize BLC A 34 18 9 7 70 33 61
4 La Louvière Centre A 34 18 11 5 62 46 56
5 RFC Meux A (2) 34 16 10 8 51 46 56
6 RUS Binche A 34 15 9 10 54 43 55
7 US Rebecquoise A 34 16 13 5 61 54 53
8 Stockay-Warfusée A 34 15 11 8 45 41 53
9 RCS Verlaine A 34 15 13 6 55 41 51
10 Stade Disonais 34 13 10 11 45 44 50
11 RRC Hamoir A 34 12 13 9 47 64 45
12 Ent. Acren Lessines A 34 14 18 2 54 66 44
13 FC Ganshoren A 34 11 12 11 47 47 44
14 Union Sint-Gillis B 34 10 16 8 53 53 38
15 RSD Jette A 34 9 17 8 45 56 35
16 Solières Sport 34 8 19 7 54 77 31
17 FC Seraing B 34 6 22 6 39 76 24
18 Waremme-Borgworm A 34 3 21 10 30 74 19

= gewonnen = verloren = gelijk


Eindklassement van de 3e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RU Tubize BLC A 12 8 3 1 32 11 25
2 Union Namen A 12 7 2 3 37 20 24
3 RUS Binche A 12 7 2 3 19 14 24
4 RFC Warnant A (1) 12 7 3 2 19 13 23
5 US Rebecquoise A 12 7 3 2 18 12 23
6 FC Ganshoren A 12 6 3 3 17 14 21
7 Stockay-Warfusée A 12 6 4 2 17 17 20
8 La Louvière Centre A 12 5 4 3 18 15 18
9 Union Sint-Gillis B 12 4 4 4 21 14 16
10 Stade Disonais 12 4 4 4 15 12 16
11 RFC Meux A (2) 12 4 5 3 14 20 15
12 Ent. Acren Lessines A 12 4 6 2 16 23 14
13 RCS Verlaine A 12 3 6 3 17 18 12
14 Solières Sport 12 3 7 2 21 26 11
15 RRC Hamoir A 12 3 7 2 13 29 11
16 RSD Jette A 12 2 5 5 12 19 11
17 FC Seraing B 12 2 7 3 18 26 9
18 Waremme-Borgworm A 12 1 8 3 9 30 6


Eindklassement van de 2e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Meux A 12 8 1 3 22 10 27
2 Union Namen A 12 8 2 2 26 14 26
3 La Louvière Centre A 12 8 2 2 26 15 26
4 RFC Warnant A (1) 12 7 2 3 20 11 24
5 Stockay-Warfusée A 12 6 2 4 18 11 22
6 RCS Verlaine A 12 6 6 0 19 15 18
7 RU Tubize BLC A 12 4 2 6 19 14 18
8 US Rebecquoise A 12 5 5 2 20 19 17
9 Stade Disonais 12 4 3 5 16 18 17
10 RRC Hamoir A 12 4 4 4 17 24 16
11 RUS Binche A 12 4 5 3 18 17 15
12 RSD Jette A 12 4 8 0 14 24 12
13 Union Sint-Gillis B 12 3 6 3 20 17 12
14 FC Seraing B 12 3 7 2 18 28 11
15 Solières Sport 12 3 7 2 19 31 11
16 FC Ganshoren A 12 2 6 4 15 20 10
17 Ent. Acren Lessines A 12 3 9 0 18 30 9
18 Waremme-Borgworm A 12 2 7 3 14 21 9


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 RFC Warnant A 10 8 1 1 19 7 25
2 Ent. Acren Lessines A 10 7 3 0 20 13 21
3 RCS Verlaine A 10 6 1 3 19 8 21
4 RU Tubize BLC A 10 6 4 0 19 8 18
5 RRC Hamoir A 10 5 2 3 17 11 18
6 Stade Disonais 10 5 3 2 14 14 17
7 RUS Binche A 10 4 2 4 17 12 16
8 RFC Meux A 10 4 4 2 15 16 14
9 US Rebecquoise A 10 4 5 1 23 23 13
10 FC Ganshoren A 10 3 3 4 15 13 13
11 La Louvière Centre A 10 5 5 0 18 16 12
12 Union Namen A 10 4 6 0 12 19 12
13 RSD Jette A 10 3 4 3 19 13 12
14 Stockay-Warfusée A 10 3 5 2 10 13 11
15 Union Sint-Gillis B 10 3 6 1 12 22 10
16 Solières Sport 10 2 5 3 14 20 9
17 FC Seraing B 10 1 8 1 3 22 4
18 Waremme-Borgworm A 10 0 6 4 7 23 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Speeldag 1 (28 augustus 2022) - 1e periode
Union Namen A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
RFC Meux A - FC Seraing B 2 - 0
RU Tubize BLC A - RUS Binche A 0 - 1
La Louvière Centre A - Solières Sport 1 - 3
US Rebecquoise A - Stade Disonais 3 - 2
Waremme-Borgworm A - FC Ganshoren A 1 - 1
RFC Warnant A - RRC Hamoir A 5 - 2
RSD Jette A - Ent. Acren Lessines A 5 - 1
RCS Verlaine A - Stockay-Warfusée A 3 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 31 augustus 2022)
RFC Meux A - FC Seraing B 2 - 0 Speeldag 1


Speeldag 2 (4 september 2022) - 1e periode
Stade Disonais - Waremme-Borgworm A 3 - 1
RRC Hamoir A - RFC Meux A 0 - 1
Ent. Acren Lessines A - RU Tubize BLC A 2 - 0
FC Seraing B - RFC Warnant A 1 - 2
FC Ganshoren A - RCS Verlaine A 0 - 0
Solières Sport - RSD Jette A 3 - 3
Stockay-Warfusée A - La Louvière Centre A 2 - 1
RUS Binche A - Union Namen A 3 - 0
US Rebecquoise A - Union Sint-Gillis B 2 - 4


Speeldag 3 (11 september 2022) - 1e periode
RFC Meux A - RUS Binche A 1 - 4
La Louvière Centre A - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 1 - 1
US Rebecquoise A - Union Namen A 2 - 3
RFC Warnant A - Union Sint-Gillis B 1 - 0
Solières Sport - Stade Disonais 0 - 1
Stockay-Warfusée A - RRC Hamoir A 1 - 1
RSD Jette A - FC Ganshoren A 0 - 0
RCS Verlaine A - RU Tubize BLC A 2 - 1


Speeldag 4 (18 september 2022) - 1e periode
Union Namen A - RFC Warnant A 1 - 0
Stade Disonais - RSD Jette A 2 - 1
RU Tubize BLC A - Stockay-Warfusée A 1 - 0
Ent. Acren Lessines A - Waremme-Borgworm A 2 - 1
FC Seraing B - La Louvière Centre A 0 - 2
RRC Hamoir A - RCS Verlaine A 1 - 1
FC Ganshoren A - Solières Sport 2 - 2
RUS Binche A - US Rebecquoise A 2 - 4
Union Sint-Gillis B - RFC Meux A 2 - 2


Speeldag 5 (25 september 2022) - 1e periode
Stade Disonais - FC Seraing B 1 - 0
RFC Meux A - US Rebecquoise A 3 - 3
La Louvière Centre A - RRC Hamoir A 0 - 2
Waremme-Borgworm A - RUS Binche A 1 - 1
RSD Jette A - RU Tubize BLC A 0 - 1
Stockay-Warfusée A - Union Sint-Gillis B 3 - 1
Solières Sport - RFC Warnant A 0 - 3
RCS Verlaine A - Union Namen A 4 - 2
FC Ganshoren A - Ent. Acren Lessines A 1 - 3


Speeldag 6 (2 oktober 2022) - 1e periode
Union Namen A - Waremme-Borgworm A 2 - 1
US Rebecquoise A - Stockay-Warfusée A 1 - 2
RU Tubize BLC A - La Louvière Centre A 2 - 3
RRC Hamoir A - Solières Sport 3 - 0
RUS Binche A - RSD Jette A 0 - 0
RFC Warnant A - RFC Meux A 1 - 0
FC Seraing B - FC Ganshoren A 1 - 0
Ent. Acren Lessines A - Stade Disonais 0 - 3
Union Sint-Gillis B - RCS Verlaine A 0 - 1


Speeldag 7 (9 oktober 2022) - 1e periode
Stade Disonais - RFC Warnant A 1 - 1
La Louvière Centre A - RFC Meux A 4 - 3
Waremme-Borgworm A - RU Tubize BLC A 0 - 3
Stockay-Warfusée A - RUS Binche A 1 - 1
Solières Sport - Union Sint-Gillis B 0 - 3
RSD Jette A - RRC Hamoir A 1 - 2
FC Ganshoren A - Union Namen A 2 - 1
RCS Verlaine A - US Rebecquoise A 1 - 3
Ent. Acren Lessines A - FC Seraing B 2 - 0


Speeldag 8 (16 oktober 2022) - 1e periode
US Rebecquoise A - Ent. Acren Lessines A 1 - 2
RU Tubize BLC A - Stade Disonais 6 - 0
Union Namen A - Stockay-Warfusée A 1 - 0
RFC Meux A - RCS Verlaine A 0 - 1
Waremme-Borgworm A - RSD Jette A 0 - 4
RUS Binche A - FC Ganshoren A 2 - 3
FC Seraing B - Solières Sport 0 - 5
RFC Warnant A - La Louvière Centre A 2 - 0
Union Sint-Gillis B - RRC Hamoir A 0 - 2


Speeldag 9 (23 oktober 2022) - 1e periode
La Louvière Centre A - Union Namen A 2 - 0
Stade Disonais - RCS Verlaine A 1 - 1
RSD Jette A - RFC Warnant A 2 - 3
FC Ganshoren A - US Rebecquoise A 1 - 3
Stockay-Warfusée A - RFC Meux A 1 - 2
RRC Hamoir A - RUS Binche A 1 - 1
Solières Sport - Waremme-Borgworm A 1 - 1
Ent. Acren Lessines A - Union Sint-Gillis B 5 - 0
FC Seraing B - RU Tubize BLC A 0 - 2


Speeldag 10 (30 oktober 2022) - 1e periode
RFC Meux A - Stade Disonais 1 - 0
Union Namen A - RRC Hamoir A 1 - 3
US Rebecquoise A - RSD Jette A 1 - 3
RUS Binche A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
Union Sint-Gillis B - FC Ganshoren A 0 - 5
RFC Warnant A - Stockay-Warfusée A 1 - 0
RU Tubize BLC A - Solières Sport 3 - 0
RCS Verlaine A - FC Seraing B 5 - 0
Waremme-Borgworm A - La Louvière Centre A 0 - 5


Inhaalwedstrijden (dinsdag 1 november 2022)
Stade Disonais - Union Sint-Gillis B 1 - 0 Speeldag 14
FC Seraing B - RUS Binche A 0 - 5 Speeldag 14


Speeldag 11 (6 november 2022) - 2e periode
Stade Disonais - RUS Binche A 1 - 1
La Louvière Centre A - Union Sint-Gillis B 4 - 1
RFC Meux A - Union Namen A 2 - 4
Solières Sport - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
RRC Hamoir A - US Rebecquoise A 1 - 1
FC Ganshoren A - RU Tubize BLC A 2 - 4
Stockay-Warfusée A - Waremme-Borgworm A 1 - 3
RSD Jette A - FC Seraing B 2 - 0
RCS Verlaine A - RFC Warnant A 0 - 2


Speeldag 12 (13 november 2022) - 2e periode
RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 0 - 0
La Louvière Centre A - RSD Jette A 2 - 1
Waremme-Borgworm A - RFC Meux A 1 - 1
RFC Warnant A - US Rebecquoise A 3 - 1
FC Ganshoren A - Stade Disonais 3 - 0
Solières Sport - RCS Verlaine A 4 - 0
FC Seraing B - Union Namen A 0 - 1
Ent. Acren Lessines A - Stockay-Warfusée A 0 - 1
Union Sint-Gillis B - RUS Binche A 5 - 0


Speeldag 13 (20 november 2022) - 2e periode
Union Namen A - RU Tubize BLC A 1 - 1
US Rebecquoise A - Solières Sport 5 - 0
RFC Meux A - FC Ganshoren A 3 - 0
RFC Warnant A - Waremme-Borgworm A 3 - 2
RUS Binche A - La Louvière Centre A 0 - 0
RRC Hamoir A - Stade Disonais 1 - 2
Stockay-Warfusée A - RSD Jette A 4 - 1
RCS Verlaine A - Ent. Acren Lessines A 4 - 1
Union Sint-Gillis B - FC Seraing B 5 - 0


Speeldag 14 (26 november 2022) - 2e periode
RU Tubize BLC A - RFC Warnant A 2 - 0
Stade Disonais - Union Sint-Gillis B 1 - 0
Waremme-Borgworm A - RCS Verlaine A 0 - 3
La Louvière Centre A - US Rebecquoise A 3 - 1
FC Seraing B - RUS Binche A 0 - 5
Solières Sport - Stockay-Warfusée A 1 - 2
FC Ganshoren A - RRC Hamoir A 0 - 2
Ent. Acren Lessines A - Union Namen A 0 - 4
RSD Jette A - RFC Meux A 0 - 2


Speeldag 15 (4 december 2022) - 2e periode
US Rebecquoise A - Waremme-Borgworm A 3 - 2
Union Namen A - Stade Disonais 1 - 2
RFC Meux A - RU Tubize BLC A 2 - 2
RUS Binche A - Solières Sport 3 - 1
Stockay-Warfusée A - FC Seraing B 2 - 1
RFC Warnant A - FC Ganshoren A 2 - 2
RRC Hamoir A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
RCS Verlaine A - La Louvière Centre A 3 - 0
Union Sint-Gillis B - RSD Jette A 1 - 3


Speeldag 16 (11 december 2022) - 2e periode
Stade Disonais - Stockay-Warfusée A 1 - 1
Waremme-Borgworm A - RRC Hamoir A 4 - 0
RU Tubize BLC A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
Solières Sport - Union Namen A 2 - 3
FC Ganshoren A - La Louvière Centre A 1 - 3
FC Seraing B - US Rebecquoise A 4 - 1
RUS Binche A - RFC Warnant A 0 - 0
RSD Jette A - RCS Verlaine A 0 - 1
Ent. Acren Lessines A - RFC Meux A 2 - 3


Speeldag 18 (8 januari 2023) - 2e periode
US Rebecquoise A - RFC Meux A 0 - 2
Stade Disonais - RU Tubize BLC A 0 - 2
Union Namen A - FC Ganshoren A 3 - 2
Stockay-Warfusée A - RFC Warnant A 0 - 1
RRC Hamoir A - La Louvière Centre A 1 - 4
FC Seraing B - RCS Verlaine A 2 - 1
RUS Binche A - Waremme-Borgworm A 3 - 0
Ent. Acren Lessines A - RSD Jette A 4 - 2
Union Sint-Gillis B - Solières Sport 4 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 januari 2023)
FC Seraing B - US Rebecquoise A 4 - 1 Speeldag 16


Speeldag 19 (15 januari 2023) - 2e periode
La Louvière Centre A - Stockay-Warfusée A 0 - 1
Waremme-Borgworm A - Union Namen A 0 - 0
RU Tubize BLC A - FC Seraing B 2 - 2
RFC Warnant A - Stade Disonais 1 - 1
FC Ganshoren A - Union Sint-Gillis B 3 - 0
Solières Sport - RRC Hamoir A 6 - 2
RSD Jette A - RUS Binche A 0 - 1
RCS Verlaine A - RFC Meux A 0 - 1
Ent. Acren Lessines A - US Rebecquoise A 2 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 22 januari 2023)
US Rebecquoise A - FC Ganshoren A 1 - 0 Speeldag 20
La Louvière Centre A - FC Seraing B 2 - 1 Speeldag 20
Union Namen A - RUS Binche A 3 - 2 Speeldag 20
RSD Jette A - Waremme-Borgworm A 2 - 1 Speeldag 20


Speeldag 21 (29 januari 2023) - 2e periode
Waremme-Borgworm A - Stockay-Warfusée A 0 - 3
Stade Disonais - US Rebecquoise A 1 - 1
RU Tubize BLC A - Union Namen A 1 - 2
RUS Binche A - RRC Hamoir A 1 - 2
Solières Sport - La Louvière Centre A 3 - 3
FC Seraing B - RSD Jette A 1 - 2
FC Ganshoren A - RFC Meux A 0 - 0
Ent. Acren Lessines A - RCS Verlaine A 2 - 0
Union Sint-Gillis B - RFC Warnant A 1 - 2


Speeldag 17 (5 februari 2023) - 2e periode
Union Namen A - RSD Jette A 4 - 1
La Louvière Centre A - Stade Disonais 4 - 2
RFC Meux A - Solières Sport 3 - 0
US Rebecquoise A - RU Tubize BLC A 2 - 1
RFC Warnant A - Ent. Acren Lessines A 2 - 0
Stockay-Warfusée A - FC Ganshoren A 2 - 2
RRC Hamoir A - FC Seraing B 3 - 3
RCS Verlaine A - RUS Binche A 2 - 0
Union Sint-Gillis B - Waremme-Borgworm A 1 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 11 februari 2023)
RFC Meux A - RFC Warnant A 2 - 1 Speeldag 20
Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 1 - 1 Speeldag 20
RCS Verlaine A - Solières Sport 5 - 0 Speeldag 20


Speeldag 20 (12 februari 2023) - 2e periode
Stade Disonais - Ent. Acren Lessines A 5 - 3
US Rebecquoise A - FC Ganshoren A 1 - 0
La Louvière Centre A - FC Seraing B 2 - 1
RFC Meux A - RFC Warnant A 2 - 1
Union Namen A - RUS Binche A 3 - 2
Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 1 - 1
RRC Hamoir A - Union Sint-Gillis B 3 - 2
RCS Verlaine A - Solières Sport 5 - 0
RSD Jette A - Waremme-Borgworm A 2 - 1


Inhaalwedstrijden (zondag 12 februari 2023)
FC Ganshoren A - RUS Binche A 2 - 1 Speeldag 23


Speeldag 23 (19 februari 2023) - 3e periode
Union Namen A - FC Seraing B 5 - 3
La Louvière Centre A - RFC Warnant A 2 - 2
RU Tubize BLC A - Waremme-Borgworm A 5 - 0
Stade Disonais - RFC Meux A 0 - 1
FC Ganshoren A - RUS Binche A 2 - 1
RSD Jette A - US Rebecquoise A 0 - 2
RCS Verlaine A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
RRC Hamoir A - Stockay-Warfusée A 1 - 2
Ent. Acren Lessines A - Solières Sport 0 - 3


Speeldag 24 (26 februari 2023) - 3e periode
US Rebecquoise A - La Louvière Centre A 2 - 1
RFC Meux A - Stockay-Warfusée A 0 - 3
Waremme-Borgworm A - Ent. Acren Lessines A 0 - 1
RU Tubize BLC A - RSD Jette A 1 - 1
RUS Binche A - Stade Disonais 1 - 0
RFC Warnant A - FC Seraing B 2 - 0
Solières Sport - FC Ganshoren A 3 - 4
RCS Verlaine A - RRC Hamoir A 7 - 0
Union Sint-Gillis B - Union Namen A 4 - 1


Speeldag 25 (5 maart 2023) - 3e periode
La Louvière Centre A - RCS Verlaine A 1 - 0
Stade Disonais - Union Namen A 1 - 1
Stockay-Warfusée A - US Rebecquoise A 1 - 0
FC Seraing B - RFC Meux A 1 - 3
RSD Jette A - Union Sint-Gillis B 1 - 1
Ent. Acren Lessines A - RFC Warnant A 2 - 2
Solières Sport - RUS Binche A 1 - 2
FC Ganshoren A - Waremme-Borgworm A 0 - 0
RRC Hamoir A - RU Tubize BLC A 1 - 3


Speeldag 26 (12 maart 2023) - 3e periode
RU Tubize BLC A - FC Ganshoren A 0 - 1
RFC Meux A - La Louvière Centre A 3 - 2
Union Namen A - Ent. Acren Lessines A 6 - 1
US Rebecquoise A - RRC Hamoir A 3 - 0
Waremme-Borgworm A - Stade Disonais 1 - 2
RFC Warnant A - Solières Sport 3 - 1
RCS Verlaine A - RSD Jette A 1 - 1
RUS Binche A - FC Seraing B 2 - 2
Union Sint-Gillis B - Stockay-Warfusée A 2 - 1


Speeldag 27 (19 maart 2023) - 3e periode
Union Sint-Gillis B - US Rebecquoise A 2 - 2
Stade Disonais - FC Ganshoren A 1 - 0
La Louvière Centre A - RU Tubize BLC A 3 - 2
RRC Hamoir A - RFC Warnant A 0 - 1
FC Seraing B - Waremme-Borgworm A 3 - 2
Ent. Acren Lessines A - RUS Binche A 1 - 1
RSD Jette A - Union Namen A 0 - 3
Stockay-Warfusée A - RCS Verlaine A 0 - 3
Solières Sport - RFC Meux A 1 - 1


Speeldag 28 (26 maart 2023) - 3e periode
RFC Meux A - RRC Hamoir A 2 - 0
Union Namen A - US Rebecquoise A 1 - 1
Waremme-Borgworm A - Solières Sport 1 - 1
RU Tubize BLC A - Ent. Acren Lessines A 3 - 2
FC Ganshoren A - RSD Jette A 2 - 1
FC Seraing B - Stade Disonais 3 - 1
RFC Warnant A - RCS Verlaine A 0 - 1
RUS Binche A - Stockay-Warfusée A 3 - 1
Union Sint-Gillis B - La Louvière Centre A 0 - 1


Speeldag 29 (2 april 2023) - 3e periode
US Rebecquoise A - RUS Binche A 1 - 2
RFC Meux A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
La Louvière Centre A - FC Ganshoren A 1 - 0
Solières Sport - FC Seraing B 3 - 1
RCS Verlaine A - Waremme-Borgworm A 1 - 2
RRC Hamoir A - Union Namen A 4 - 3
RFC Warnant A - RU Tubize BLC A 1 - 0
RSD Jette A - Stade Disonais 1 - 0
Stockay-Warfusée A - Ent. Acren Lessines A 3 - 1


Speeldag 22 (9 april 2023) - 2e periode
Union Namen A - La Louvière Centre A 0 - 1
US Rebecquoise A - RCS Verlaine A 3 - 0
RFC Meux A - Waremme-Borgworm A 1 - 0
Union Sint-Gillis B - Stade Disonais 0 - 0
RUS Binche A - RU Tubize BLC A 2 - 3
RRC Hamoir A - FC Ganshoren A 0 - 0
FC Seraing B - Ent. Acren Lessines A 4 - 2
Stockay-Warfusée A - Solières Sport 0 - 0
RFC Warnant A - RSD Jette A 3 - 0


Speeldag 30 (16 april 2023) - 3e periode
Union Namen A - RFC Meux A 1 - 1
RU Tubize BLC A - RCS Verlaine A 3 - 0
Stade Disonais - Solières Sport 4 - 1
Waremme-Borgworm A - US Rebecquoise A 0 - 2
FC Ganshoren A - RFC Warnant A 0 - 1
Ent. Acren Lessines A - La Louvière Centre A 1 - 0
RUS Binche A - Union Sint-Gillis B 1 - 0
FC Seraing B - RRC Hamoir A 1 - 2
RSD Jette A - Stockay-Warfusée A 2 - 3


Speeldag 31 (23 april 2023) - 3e periode
RFC Meux A - RSD Jette A 2 - 2
La Louvière Centre A - RUS Binche A 2 - 2
US Rebecquoise A - FC Seraing B 1 - 0
RFC Warnant A - Union Namen A 2 - 5
RRC Hamoir A - Waremme-Borgworm A 2 - 2
RCS Verlaine A - FC Ganshoren A 2 - 3
Stockay-Warfusée A - Stade Disonais 1 - 1
Solières Sport - RU Tubize BLC A 1 - 4
Union Sint-Gillis B - Ent. Acren Lessines A 0 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 26 april 2023)
Solières Sport - FC Seraing B 3 - 1 Speeldag 29


Speeldag 32 (30 april 2023) - 3e periode
Waremme-Borgworm A - RFC Warnant A 0 - 2
Stade Disonais - La Louvière Centre A 1 - 1
Union Namen A - RCS Verlaine A 4 - 0
RU Tubize BLC A - US Rebecquoise A 4 - 0
RUS Binche A - RFC Meux A 1 - 0
FC Seraing B - Union Sint-Gillis B 1 - 1
FC Ganshoren A - Stockay-Warfusée A 0 - 0
RSD Jette A - Solières Sport 0 - 2
Ent. Acren Lessines A - RRC Hamoir A 1 - 2


Speeldag 33 (7 mei 2023) - 3e periode
FC Ganshoren A - FC Seraing B 2 - 2
Stockay-Warfusée A - Union Namen A 0 - 3
RCS Verlaine A - Stade Disonais 1 - 1
Solières Sport - US Rebecquoise A 1 - 2
RRC Hamoir A - RSD Jette A 1 - 1
RFC Meux A - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
La Louvière Centre A - Waremme-Borgworm A 3 - 0
RFC Warnant A - RUS Binche A 3 - 0
Union Sint-Gillis B - RU Tubize BLC A 1 - 2


Speeldag 34 (14 mei 2023) - 3e periode
RSD Jette A - La Louvière Centre A 2 - 1
Union Namen A - Solières Sport 4 - 3
US Rebecquoise A - RFC Warnant A 2 - 0
RU Tubize BLC A - RFC Meux A 5 - 0
Stade Disonais - RRC Hamoir A 3 - 0
RUS Binche A - RCS Verlaine A 3 - 1
Waremme-Borgworm A - Union Sint-Gillis B 1 - 8
FC Seraing B - Stockay-Warfusée A 1 - 2
Ent. Acren Lessines A - FC Ganshoren A 2 - 3


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de Division 2 ACFF.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Warnant A 724131
2Union Namen A 623329
3RU Tubize BLC A 613130
4La Louvière Centre A 593524
5RFC Meux A 562729
6RUS Binche A 553124
7Stockay-Warfusée A 532429
8US Rebecquoise A 533023
9RCS Verlaine A 513021
10Stade Disonais 503119
11RRC Hamoir A 451926
12FC Ganshoren A 442123
13Ent. Acren Lessines A 442618
14Union Sint-Gillis B 381919
15RSD Jette A 351718
16Solières Sport 311615
17FC Seraing B 24195
18Waremme-Borgworm A 19910


VERLIESPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Warnant A 301020
2Union Namen A 401822
3RU Tubize BLC A 412021
4La Louvière Centre A 431627
5RFC Meux A 462422
6RUS Binche A 472027
7Stockay-Warfusée A 492722
8US Rebecquoise A 492128
9RCS Verlaine A 512130
10Stade Disonais 522032
11RRC Hamoir A 573225
12FC Ganshoren A 583028
13Ent. Acren Lessines A 582533
14Union Sint-Gillis B 643232
15RSD Jette A 673433
16Solières Sport 713536
17FC Seraing B 783246
18Waremme-Borgworm A 834241


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RU Tubize BLC A 1266
2Union Namen A 1266
3US Rebecquoise A 963
4FC Ganshoren A 826
5RUS Binche A 761
6Ent. Acren Lessines A 606
7RFC Warnant A 633
8Solières Sport 633
9Stade Disonais 642
10Stockay-Warfusée A 514
11RRC Hamoir A 523
12RSD Jette A 532
13La Louvière Centre A 541
14Union Sint-Gillis B 404
15FC Seraing B 211
16Waremme-Borgworm A 101
17RCS Verlaine A 110
18RFC Meux A 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Union Namen A 753936
2RU Tubize BLC A 703832
3La Louvière Centre A 623428
4US Rebecquoise A 613328
5RFC Warnant A 583523
6RCS Verlaine A 554114
7Ent. Acren Lessines A 542826
8RUS Binche A 542925
9Solières Sport 543222
10Union Sint-Gillis B 532825
11RFC Meux A 512823
12FC Ganshoren A 472126
13RRC Hamoir A 472522
14RSD Jette A 451827
15Stockay-Warfusée A 452322
16Stade Disonais 452718
17FC Seraing B 392316
18Waremme-Borgworm A 301119


TEGENDOELPUNTEN NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Warnant A 311516
2RU Tubize BLC A 331221
3Stockay-Warfusée A 412318
4RCS Verlaine A 411724
5RUS Binche A 431825
6Stade Disonais 441628
7RFC Meux A 462620
8La Louvière Centre A 462323
9FC Ganshoren A 472324
10Union Sint-Gillis B 532528
11Union Namen A 532429
12US Rebecquoise A 542430
13RSD Jette A 562432
14RRC Hamoir A 642836
15Ent. Acren Lessines A 662640
16Waremme-Borgworm A 743836
17FC Seraing B 763442
18Solières Sport 773641


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 34 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RU Tubize BLC A 6x12 
2RFC Warnant A 6 9 
3Stade Disonais 5 6x
4RRC Hamoir A 4 10 
5Stockay-Warfusée A 4 7 
6Union Namen A 4x7 
7La Louvière Centre A 4 6 
8RCS Verlaine A 4 6 
9Ent. Acren Lessines A 4 4 
10RFC Meux A 3 11 
11RUS Binche A 3 6 
12US Rebecquoise A 3 5 
13FC Seraing B 3 4 
14FC Ganshoren A 2 6 
15Union Sint-Gillis B 2 5 
16RSD Jette A 2 3 
17Solières Sport 2 3 
18Waremme-Borgworm A 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Warnant A 1697
2RCS Verlaine A 1477
3RU Tubize BLC A 14104
4RFC Meux A 1266
5RUS Binche A 1183
6FC Ganshoren A 1064
7La Louvière Centre A 945
8Ent. Acren Lessines A 954
9Union Namen A 835
10US Rebecquoise A 862
11Stockay-Warfusée A 725
12Stade Disonais 743
13Union Sint-Gillis B 743
14RRC Hamoir A 624
15Solières Sport 514
16RSD Jette A 532
17Waremme-Borgworm A 321
18FC Seraing B 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1US Rebecquoise A 311615
2Union Namen A 301614
3Ent. Acren Lessines A 291316
4RFC Warnant A 291613
5RU Tubize BLC A 281315
6RUS Binche A 281414
7La Louvière Centre A 271413
8RFC Meux A 271413
9Stade Disonais 261511
10Stockay-Warfusée A 251312
11RRC Hamoir A 251411
12RSD Jette A 24915
13RCS Verlaine A 241410
14Solières Sport 241410
15FC Ganshoren A 211110
16Union Sint-Gillis B 211110
17FC Seraing B 21129
18Waremme-Borgworm A 20812


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 34 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1US Rebecquoise A 312
2Union Namen A 413
3Ent. Acren Lessines A 541
4RFC Warnant A 514
5RU Tubize BLC A 642
6RUS Binche A 633
7La Louvière Centre A 734
8RFC Meux A 734
9Stade Disonais 826
10Stockay-Warfusée A 945
11RRC Hamoir A 936
12RSD Jette A 1082
13RCS Verlaine A 1037
14Solières Sport 1037
15FC Ganshoren A 1367
16Union Sint-Gillis B 1367
17FC Seraing B 1358
18Waremme-Borgworm A 1495


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RFC Warnant A 17 13 2 2 35 15 41
2 La Louvière Centre A 17 11 2 4 34 23 35
3 Union Namen A 17 10 3 4 39 24 33
4 RU Tubize BLC A 17 9 4 4 38 12 31
5 RUS Binche A 17 9 4 4 29 18 31
6 Stade Disonais 17 8 7 2 27 16 31
7 US Rebecquoise A 17 10 0 7 33 24 30
8 RCS Verlaine A 17 9 3 5 41 17 30
9 RFC Meux A 17 8 3 6 28 26 27
10 Ent. Acren Lessines A 17 8 2 7 28 26 26
11 Stockay-Warfusée A 17 6 6 5 23 23 24
12 FC Ganshoren A 17 5 6 6 21 23 21
13 FC Seraing B 17 6 1 10 23 34 19
14 Union Sint-Gillis B 17 5 4 8 28 25 19
15 RRC Hamoir A 17 4 7 6 25 28 19
16 RSD Jette A 17 5 2 10 18 24 17
17 Solières Sport 17 4 4 9 32 36 16
18 Waremme-Borgworm A 17 1 6 10 11 38 9

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 34 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 RFC Warnant A 17 9 4 4 23 16 31
2 RU Tubize BLC A 17 9 3 5 32 21 30
3 Union Namen A 17 9 2 6 36 29 29
4 Stockay-Warfusée A 17 9 2 6 22 18 29
5 RFC Meux A 17 8 5 4 23 20 29
6 RRC Hamoir A 17 8 2 7 22 36 26
7 La Louvière Centre A 17 7 3 7 28 23 24
8 RUS Binche A 17 6 6 5 25 25 24
9 FC Ganshoren A 17 6 5 6 26 24 23
10 US Rebecquoise A 17 6 5 6 28 30 23
11 RCS Verlaine A 17 6 3 8 14 24 21
12 Union Sint-Gillis B 17 5 4 8 25 28 19
13 Stade Disonais 17 5 4 8 18 28 19
14 Ent. Acren Lessines A 17 6 0 11 26 40 18
15 RSD Jette A 17 4 6 7 27 32 18
16 Solières Sport 17 4 3 10 22 41 15
17 Waremme-Borgworm A 17 2 4 11 19 36 10
18 FC Seraing B 17 0 5 12 16 42 5

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Ent. Acren Lessines A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RSD Jette A - Ent. Acren Lessines A 5 - 1
04/09/2022 2 Ent. Acren Lessines A - RU Tubize BLC A 2 - 0
11/09/2022 3 La Louvière Centre A - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
18/09/2022 4 Ent. Acren Lessines A - Waremme-Borgworm A 2 - 1
25/09/2022 5 FC Ganshoren A - Ent. Acren Lessines A 1 - 3
02/10/2022 6 Ent. Acren Lessines A - Stade Disonais 0 - 3
09/10/2022 7 Ent. Acren Lessines A - FC Seraing B 2 - 0
16/10/2022 8 US Rebecquoise A - Ent. Acren Lessines A 1 - 2
23/10/2022 9 Ent. Acren Lessines A - Union Sint-Gillis B 5 - 0
30/10/2022 10 RUS Binche A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Solières Sport - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
13/11/2022 12 Ent. Acren Lessines A - Stockay-Warfusée A 0 - 1
20/11/2022 13 RCS Verlaine A - Ent. Acren Lessines A 4 - 1
26/11/2022 14 Ent. Acren Lessines A - Union Namen A 0 - 4
04/12/2022 15 RRC Hamoir A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
11/12/2022 16 Ent. Acren Lessines A - RFC Meux A 2 - 3
08/01/2023 18 Ent. Acren Lessines A - RSD Jette A 4 - 2
15/01/2023 19 Ent. Acren Lessines A - US Rebecquoise A 2 - 1
29/01/2023 21 Ent. Acren Lessines A - RCS Verlaine A 2 - 0
05/02/2023 17 RFC Warnant A - Ent. Acren Lessines A 2 - 0
12/02/2023 20 Stade Disonais - Ent. Acren Lessines A 5 - 3
19/02/2023 23 Ent. Acren Lessines A - Solières Sport 0 - 3
26/02/2023 24 Waremme-Borgworm A - Ent. Acren Lessines A 0 - 1
05/03/2023 25 Ent. Acren Lessines A - RFC Warnant A 2 - 2
12/03/2023 26 Union Namen A - Ent. Acren Lessines A 6 - 1
19/03/2023 27 Ent. Acren Lessines A - RUS Binche A 1 - 1
26/03/2023 28 RU Tubize BLC A - Ent. Acren Lessines A 3 - 2
02/04/2023 29 Stockay-Warfusée A - Ent. Acren Lessines A 3 - 1
09/04/2023 22 FC Seraing B - Ent. Acren Lessines A 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 Ent. Acren Lessines A - La Louvière Centre A 1 - 0
23/04/2023 31 Union Sint-Gillis B - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
30/04/2023 32 Ent. Acren Lessines A - RRC Hamoir A 1 - 2
07/05/2023 33 RFC Meux A - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
14/05/2023 34 Ent. Acren Lessines A - FC Ganshoren A 2 - 3

FC Ganshoren A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Waremme-Borgworm A - FC Ganshoren A 1 - 1
04/09/2022 2 FC Ganshoren A - RCS Verlaine A 0 - 0
11/09/2022 3 RSD Jette A - FC Ganshoren A 0 - 0
18/09/2022 4 FC Ganshoren A - Solières Sport 2 - 2
25/09/2022 5 FC Ganshoren A - Ent. Acren Lessines A 1 - 3
02/10/2022 6 FC Seraing B - FC Ganshoren A 1 - 0
09/10/2022 7 FC Ganshoren A - Union Namen A 2 - 1
16/10/2022 8 RUS Binche A - FC Ganshoren A 2 - 3
23/10/2022 9 FC Ganshoren A - US Rebecquoise A 1 - 3
30/10/2022 10 Union Sint-Gillis B - FC Ganshoren A 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Ganshoren A - RU Tubize BLC A 2 - 4
13/11/2022 12 FC Ganshoren A - Stade Disonais 3 - 0
20/11/2022 13 RFC Meux A - FC Ganshoren A 3 - 0
26/11/2022 14 FC Ganshoren A - RRC Hamoir A 0 - 2
04/12/2022 15 RFC Warnant A - FC Ganshoren A 2 - 2
11/12/2022 16 FC Ganshoren A - La Louvière Centre A 1 - 3
08/01/2023 18 Union Namen A - FC Ganshoren A 3 - 2
15/01/2023 19 FC Ganshoren A - Union Sint-Gillis B 3 - 0
22/01/2023 20 US Rebecquoise A - FC Ganshoren A 1 - 0
29/01/2023 21 FC Ganshoren A - RFC Meux A 0 - 0
05/02/2023 17 Stockay-Warfusée A - FC Ganshoren A 2 - 2
12/02/2023 20 US Rebecquoise A - FC Ganshoren A 22/01   Speeldag 
12/02/2023 23 FC Ganshoren A - RUS Binche A 2 - 1
19/02/2023 23 FC Ganshoren A - RUS Binche A 12/02   Speeldag 
26/02/2023 24 Solières Sport - FC Ganshoren A 3 - 4
05/03/2023 25 FC Ganshoren A - Waremme-Borgworm A 0 - 0
12/03/2023 26 RU Tubize BLC A - FC Ganshoren A 0 - 1
19/03/2023 27 Stade Disonais - FC Ganshoren A 1 - 0
26/03/2023 28 FC Ganshoren A - RSD Jette A 2 - 1
02/04/2023 29 La Louvière Centre A - FC Ganshoren A 1 - 0
09/04/2023 22 RRC Hamoir A - FC Ganshoren A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 FC Ganshoren A - RFC Warnant A 0 - 1
23/04/2023 31 RCS Verlaine A - FC Ganshoren A 2 - 3
30/04/2023 32 FC Ganshoren A - Stockay-Warfusée A 0 - 0
07/05/2023 33 FC Ganshoren A - FC Seraing B 2 - 2
14/05/2023 34 Ent. Acren Lessines A - FC Ganshoren A 2 - 3

FC Seraing B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RFC Meux A - FC Seraing B 31/08   Speeldag 
31/08/2022 1 RFC Meux A - FC Seraing B 2 - 0
04/09/2022 2 FC Seraing B - RFC Warnant A 1 - 2
11/09/2022 3 Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 1 - 1
18/09/2022 4 FC Seraing B - La Louvière Centre A 0 - 2
25/09/2022 5 Stade Disonais - FC Seraing B 1 - 0
02/10/2022 6 FC Seraing B - FC Ganshoren A 1 - 0
09/10/2022 7 Ent. Acren Lessines A - FC Seraing B 2 - 0
16/10/2022 8 FC Seraing B - Solières Sport 0 - 5
23/10/2022 9 FC Seraing B - RU Tubize BLC A 0 - 2
30/10/2022 10 RCS Verlaine A - FC Seraing B 5 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 FC Seraing B - RUS Binche A 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RSD Jette A - FC Seraing B 2 - 0
13/11/2022 12 FC Seraing B - Union Namen A 0 - 1
20/11/2022 13 Union Sint-Gillis B - FC Seraing B 5 - 0
26/11/2022 14 FC Seraing B - RUS Binche A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 Stockay-Warfusée A - FC Seraing B 2 - 1
11/12/2022 16 FC Seraing B - US Rebecquoise A 11/01   Speeldag 
08/01/2023 18 FC Seraing B - RCS Verlaine A 2 - 1
11/01/2023 16 FC Seraing B - US Rebecquoise A 4 - 1
15/01/2023 19 RU Tubize BLC A - FC Seraing B 2 - 2
22/01/2023 20 La Louvière Centre A - FC Seraing B 2 - 1
29/01/2023 21 FC Seraing B - RSD Jette A 1 - 2
05/02/2023 17 RRC Hamoir A - FC Seraing B 3 - 3
12/02/2023 20 La Louvière Centre A - FC Seraing B 22/01   Speeldag 
19/02/2023 23 Union Namen A - FC Seraing B 5 - 3
26/02/2023 24 RFC Warnant A - FC Seraing B 2 - 0
05/03/2023 25 FC Seraing B - RFC Meux A 1 - 3
12/03/2023 26 RUS Binche A - FC Seraing B 2 - 2
19/03/2023 27 FC Seraing B - Waremme-Borgworm A 3 - 2
26/03/2023 28 FC Seraing B - Stade Disonais 3 - 1
02/04/2023 29 Solières Sport - FC Seraing B 26/04   Speeldag 
09/04/2023 22 FC Seraing B - Ent. Acren Lessines A 4 - 2

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 FC Seraing B - RRC Hamoir A 1 - 2
23/04/2023 31 US Rebecquoise A - FC Seraing B 1 - 0
26/04/2023 29 Solières Sport - FC Seraing B 3 - 1
30/04/2023 32 FC Seraing B - Union Sint-Gillis B 1 - 1
07/05/2023 33 FC Ganshoren A - FC Seraing B 2 - 2
14/05/2023 34 FC Seraing B - Stockay-Warfusée A 1 - 2

La Louvière Centre A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 La Louvière Centre A - Solières Sport 1 - 3
04/09/2022 2 Stockay-Warfusée A - La Louvière Centre A 2 - 1
11/09/2022 3 La Louvière Centre A - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
18/09/2022 4 FC Seraing B - La Louvière Centre A 0 - 2
25/09/2022 5 La Louvière Centre A - RRC Hamoir A 0 - 2
02/10/2022 6 RU Tubize BLC A - La Louvière Centre A 2 - 3
09/10/2022 7 La Louvière Centre A - RFC Meux A 4 - 3
16/10/2022 8 RFC Warnant A - La Louvière Centre A 2 - 0
23/10/2022 9 La Louvière Centre A - Union Namen A 2 - 0
30/10/2022 10 Waremme-Borgworm A - La Louvière Centre A 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 La Louvière Centre A - Union Sint-Gillis B 4 - 1
13/11/2022 12 La Louvière Centre A - RSD Jette A 2 - 1
20/11/2022 13 RUS Binche A - La Louvière Centre A 0 - 0
26/11/2022 14 La Louvière Centre A - US Rebecquoise A 3 - 1
04/12/2022 15 RCS Verlaine A - La Louvière Centre A 3 - 0
11/12/2022 16 FC Ganshoren A - La Louvière Centre A 1 - 3
08/01/2023 18 RRC Hamoir A - La Louvière Centre A 1 - 4
15/01/2023 19 La Louvière Centre A - Stockay-Warfusée A 0 - 1
22/01/2023 20 La Louvière Centre A - FC Seraing B 2 - 1
29/01/2023 21 Solières Sport - La Louvière Centre A 3 - 3
05/02/2023 17 La Louvière Centre A - Stade Disonais 4 - 2
12/02/2023 20 La Louvière Centre A - FC Seraing B 22/01   Speeldag 
19/02/2023 23 La Louvière Centre A - RFC Warnant A 2 - 2
26/02/2023 24 US Rebecquoise A - La Louvière Centre A 2 - 1
05/03/2023 25 La Louvière Centre A - RCS Verlaine A 1 - 0
12/03/2023 26 RFC Meux A - La Louvière Centre A 3 - 2
19/03/2023 27 La Louvière Centre A - RU Tubize BLC A 3 - 2
26/03/2023 28 Union Sint-Gillis B - La Louvière Centre A 0 - 1
02/04/2023 29 La Louvière Centre A - FC Ganshoren A 1 - 0
09/04/2023 22 Union Namen A - La Louvière Centre A 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 Ent. Acren Lessines A - La Louvière Centre A 1 - 0
23/04/2023 31 La Louvière Centre A - RUS Binche A 2 - 2
30/04/2023 32 Stade Disonais - La Louvière Centre A 1 - 1
07/05/2023 33 La Louvière Centre A - Waremme-Borgworm A 3 - 0
14/05/2023 34 RSD Jette A - La Louvière Centre A 2 - 1

RCS Verlaine A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Verlaine A - Stockay-Warfusée A 3 - 0
04/09/2022 2 FC Ganshoren A - RCS Verlaine A 0 - 0
11/09/2022 3 RCS Verlaine A - RU Tubize BLC A 2 - 1
18/09/2022 4 RRC Hamoir A - RCS Verlaine A 1 - 1
25/09/2022 5 RCS Verlaine A - Union Namen A 4 - 2
02/10/2022 6 Union Sint-Gillis B - RCS Verlaine A 0 - 1
09/10/2022 7 RCS Verlaine A - US Rebecquoise A 1 - 3
16/10/2022 8 RFC Meux A - RCS Verlaine A 0 - 1
23/10/2022 9 Stade Disonais - RCS Verlaine A 1 - 1
30/10/2022 10 RCS Verlaine A - FC Seraing B 5 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RCS Verlaine A - RFC Warnant A 0 - 2
13/11/2022 12 Solières Sport - RCS Verlaine A 4 - 0
20/11/2022 13 RCS Verlaine A - Ent. Acren Lessines A 4 - 1
26/11/2022 14 Waremme-Borgworm A - RCS Verlaine A 0 - 3
04/12/2022 15 RCS Verlaine A - La Louvière Centre A 3 - 0
11/12/2022 16 RSD Jette A - RCS Verlaine A 0 - 1
08/01/2023 18 FC Seraing B - RCS Verlaine A 2 - 1
15/01/2023 19 RCS Verlaine A - RFC Meux A 0 - 1
29/01/2023 21 Ent. Acren Lessines A - RCS Verlaine A 2 - 0
05/02/2023 17 RCS Verlaine A - RUS Binche A 2 - 0
11/02/2023 20 RCS Verlaine A - Solières Sport 5 - 0
12/02/2023 20 RCS Verlaine A - Solières Sport 11/02   Speeldag 
19/02/2023 23 RCS Verlaine A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
26/02/2023 24 RCS Verlaine A - RRC Hamoir A 7 - 0
05/03/2023 25 La Louvière Centre A - RCS Verlaine A 1 - 0
12/03/2023 26 RCS Verlaine A - RSD Jette A 1 - 1
19/03/2023 27 Stockay-Warfusée A - RCS Verlaine A 0 - 3
26/03/2023 28 RFC Warnant A - RCS Verlaine A 0 - 1
02/04/2023 29 RCS Verlaine A - Waremme-Borgworm A 1 - 2
09/04/2023 22 US Rebecquoise A - RCS Verlaine A 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 RU Tubize BLC A - RCS Verlaine A 3 - 0
23/04/2023 31 RCS Verlaine A - FC Ganshoren A 2 - 3
30/04/2023 32 Union Namen A - RCS Verlaine A 4 - 0
07/05/2023 33 RCS Verlaine A - Stade Disonais 1 - 1
14/05/2023 34 RUS Binche A - RCS Verlaine A 3 - 1

RFC Meux A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RFC Meux A - FC Seraing B 31/08   Speeldag 
31/08/2022 1 RFC Meux A - FC Seraing B 2 - 0
04/09/2022 2 RRC Hamoir A - RFC Meux A 0 - 1
11/09/2022 3 RFC Meux A - RUS Binche A 1 - 4
18/09/2022 4 Union Sint-Gillis B - RFC Meux A 2 - 2
25/09/2022 5 RFC Meux A - US Rebecquoise A 3 - 3
02/10/2022 6 RFC Warnant A - RFC Meux A 1 - 0
09/10/2022 7 La Louvière Centre A - RFC Meux A 4 - 3
16/10/2022 8 RFC Meux A - RCS Verlaine A 0 - 1
23/10/2022 9 Stockay-Warfusée A - RFC Meux A 1 - 2
30/10/2022 10 RFC Meux A - Stade Disonais 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Meux A - Union Namen A 2 - 4
13/11/2022 12 Waremme-Borgworm A - RFC Meux A 1 - 1
20/11/2022 13 RFC Meux A - FC Ganshoren A 3 - 0
26/11/2022 14 RSD Jette A - RFC Meux A 0 - 2
04/12/2022 15 RFC Meux A - RU Tubize BLC A 2 - 2
11/12/2022 16 Ent. Acren Lessines A - RFC Meux A 2 - 3
08/01/2023 18 US Rebecquoise A - RFC Meux A 0 - 2
15/01/2023 19 RCS Verlaine A - RFC Meux A 0 - 1
29/01/2023 21 FC Ganshoren A - RFC Meux A 0 - 0
05/02/2023 17 RFC Meux A - Solières Sport 3 - 0
11/02/2023 20 RFC Meux A - RFC Warnant A 2 - 1
12/02/2023 20 RFC Meux A - RFC Warnant A 11/02   Speeldag 
19/02/2023 23 Stade Disonais - RFC Meux A 0 - 1
26/02/2023 24 RFC Meux A - Stockay-Warfusée A 0 - 3
05/03/2023 25 FC Seraing B - RFC Meux A 1 - 3
12/03/2023 26 RFC Meux A - La Louvière Centre A 3 - 2
19/03/2023 27 Solières Sport - RFC Meux A 1 - 1
26/03/2023 28 RFC Meux A - RRC Hamoir A 2 - 0
02/04/2023 29 RFC Meux A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
09/04/2023 22 RFC Meux A - Waremme-Borgworm A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 Union Namen A - RFC Meux A 1 - 1
23/04/2023 31 RFC Meux A - RSD Jette A 2 - 2
30/04/2023 32 RUS Binche A - RFC Meux A 1 - 0
07/05/2023 33 RFC Meux A - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
14/05/2023 34 RU Tubize BLC A - RFC Meux A 5 - 0

RFC Warnant A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RFC Warnant A - RRC Hamoir A 5 - 2
04/09/2022 2 FC Seraing B - RFC Warnant A 1 - 2
11/09/2022 3 RFC Warnant A - Union Sint-Gillis B 1 - 0
18/09/2022 4 Union Namen A - RFC Warnant A 1 - 0
25/09/2022 5 Solières Sport - RFC Warnant A 0 - 3
02/10/2022 6 RFC Warnant A - RFC Meux A 1 - 0
09/10/2022 7 Stade Disonais - RFC Warnant A 1 - 1
16/10/2022 8 RFC Warnant A - La Louvière Centre A 2 - 0
23/10/2022 9 RSD Jette A - RFC Warnant A 2 - 3
30/10/2022 10 RFC Warnant A - Stockay-Warfusée A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RCS Verlaine A - RFC Warnant A 0 - 2
13/11/2022 12 RFC Warnant A - US Rebecquoise A 3 - 1
20/11/2022 13 RFC Warnant A - Waremme-Borgworm A 3 - 2
26/11/2022 14 RU Tubize BLC A - RFC Warnant A 2 - 0
04/12/2022 15 RFC Warnant A - FC Ganshoren A 2 - 2
11/12/2022 16 RUS Binche A - RFC Warnant A 0 - 0
08/01/2023 18 Stockay-Warfusée A - RFC Warnant A 0 - 1
15/01/2023 19 RFC Warnant A - Stade Disonais 1 - 1
29/01/2023 21 Union Sint-Gillis B - RFC Warnant A 1 - 2
05/02/2023 17 RFC Warnant A - Ent. Acren Lessines A 2 - 0
11/02/2023 20 RFC Meux A - RFC Warnant A 2 - 1
12/02/2023 20 RFC Meux A - RFC Warnant A 11/02   Speeldag 
19/02/2023 23 La Louvière Centre A - RFC Warnant A 2 - 2
26/02/2023 24 RFC Warnant A - FC Seraing B 2 - 0
05/03/2023 25 Ent. Acren Lessines A - RFC Warnant A 2 - 2
12/03/2023 26 RFC Warnant A - Solières Sport 3 - 1
19/03/2023 27 RRC Hamoir A - RFC Warnant A 0 - 1
26/03/2023 28 RFC Warnant A - RCS Verlaine A 0 - 1
02/04/2023 29 RFC Warnant A - RU Tubize BLC A 1 - 0
09/04/2023 22 RFC Warnant A - RSD Jette A 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 FC Ganshoren A - RFC Warnant A 0 - 1
23/04/2023 31 RFC Warnant A - Union Namen A 2 - 5
30/04/2023 32 Waremme-Borgworm A - RFC Warnant A 0 - 2
07/05/2023 33 RFC Warnant A - RUS Binche A 3 - 0
14/05/2023 34 US Rebecquoise A - RFC Warnant A 2 - 0

RRC Hamoir A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RFC Warnant A - RRC Hamoir A 5 - 2
04/09/2022 2 RRC Hamoir A - RFC Meux A 0 - 1
11/09/2022 3 Stockay-Warfusée A - RRC Hamoir A 1 - 1
18/09/2022 4 RRC Hamoir A - RCS Verlaine A 1 - 1
25/09/2022 5 La Louvière Centre A - RRC Hamoir A 0 - 2
02/10/2022 6 RRC Hamoir A - Solières Sport 3 - 0
09/10/2022 7 RSD Jette A - RRC Hamoir A 1 - 2
16/10/2022 8 Union Sint-Gillis B - RRC Hamoir A 0 - 2
23/10/2022 9 RRC Hamoir A - RUS Binche A 1 - 1
30/10/2022 10 Union Namen A - RRC Hamoir A 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RRC Hamoir A - US Rebecquoise A 1 - 1
13/11/2022 12 RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 0 - 0
20/11/2022 13 RRC Hamoir A - Stade Disonais 1 - 2
26/11/2022 14 FC Ganshoren A - RRC Hamoir A 0 - 2
04/12/2022 15 RRC Hamoir A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
11/12/2022 16 Waremme-Borgworm A - RRC Hamoir A 4 - 0
08/01/2023 18 RRC Hamoir A - La Louvière Centre A 1 - 4
15/01/2023 19 Solières Sport - RRC Hamoir A 6 - 2
29/01/2023 21 RUS Binche A - RRC Hamoir A 1 - 2
05/02/2023 17 RRC Hamoir A - FC Seraing B 3 - 3
12/02/2023 20 RRC Hamoir A - Union Sint-Gillis B 3 - 2
19/02/2023 23 RRC Hamoir A - Stockay-Warfusée A 1 - 2
26/02/2023 24 RCS Verlaine A - RRC Hamoir A 7 - 0
05/03/2023 25 RRC Hamoir A - RU Tubize BLC A 1 - 3
12/03/2023 26 US Rebecquoise A - RRC Hamoir A 3 - 0
19/03/2023 27 RRC Hamoir A - RFC Warnant A 0 - 1
26/03/2023 28 RFC Meux A - RRC Hamoir A 2 - 0
02/04/2023 29 RRC Hamoir A - Union Namen A 4 - 3
09/04/2023 22 RRC Hamoir A - FC Ganshoren A 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 FC Seraing B - RRC Hamoir A 1 - 2
23/04/2023 31 RRC Hamoir A - Waremme-Borgworm A 2 - 2
30/04/2023 32 Ent. Acren Lessines A - RRC Hamoir A 1 - 2
07/05/2023 33 RRC Hamoir A - RSD Jette A 1 - 1
14/05/2023 34 Stade Disonais - RRC Hamoir A 3 - 0

RSD Jette A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RSD Jette A - Ent. Acren Lessines A 5 - 1
04/09/2022 2 Solières Sport - RSD Jette A 3 - 3
11/09/2022 3 RSD Jette A - FC Ganshoren A 0 - 0
18/09/2022 4 Stade Disonais - RSD Jette A 2 - 1
25/09/2022 5 RSD Jette A - RU Tubize BLC A 0 - 1
02/10/2022 6 RUS Binche A - RSD Jette A 0 - 0
09/10/2022 7 RSD Jette A - RRC Hamoir A 1 - 2
16/10/2022 8 Waremme-Borgworm A - RSD Jette A 0 - 4
23/10/2022 9 RSD Jette A - RFC Warnant A 2 - 3
30/10/2022 10 US Rebecquoise A - RSD Jette A 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RSD Jette A - FC Seraing B 2 - 0
13/11/2022 12 La Louvière Centre A - RSD Jette A 2 - 1
20/11/2022 13 Stockay-Warfusée A - RSD Jette A 4 - 1
26/11/2022 14 RSD Jette A - RFC Meux A 0 - 2
04/12/2022 15 Union Sint-Gillis B - RSD Jette A 1 - 3
11/12/2022 16 RSD Jette A - RCS Verlaine A 0 - 1
08/01/2023 18 Ent. Acren Lessines A - RSD Jette A 4 - 2
15/01/2023 19 RSD Jette A - RUS Binche A 0 - 1
22/01/2023 20 RSD Jette A - Waremme-Borgworm A 2 - 1
29/01/2023 21 FC Seraing B - RSD Jette A 1 - 2
05/02/2023 17 Union Namen A - RSD Jette A 4 - 1
12/02/2023 20 RSD Jette A - Waremme-Borgworm A 22/01   Speeldag 
19/02/2023 23 RSD Jette A - US Rebecquoise A 0 - 2
26/02/2023 24 RU Tubize BLC A - RSD Jette A 1 - 1
05/03/2023 25 RSD Jette A - Union Sint-Gillis B 1 - 1
12/03/2023 26 RCS Verlaine A - RSD Jette A 1 - 1
19/03/2023 27 RSD Jette A - Union Namen A 0 - 3
26/03/2023 28 FC Ganshoren A - RSD Jette A 2 - 1
02/04/2023 29 RSD Jette A - Stade Disonais 1 - 0
09/04/2023 22 RFC Warnant A - RSD Jette A 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 RSD Jette A - Stockay-Warfusée A 2 - 3
23/04/2023 31 RFC Meux A - RSD Jette A 2 - 2
30/04/2023 32 RSD Jette A - Solières Sport 0 - 2
07/05/2023 33 RRC Hamoir A - RSD Jette A 1 - 1
14/05/2023 34 RSD Jette A - La Louvière Centre A 2 - 1

RU Tubize BLC A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RU Tubize BLC A - RUS Binche A 0 - 1
04/09/2022 2 Ent. Acren Lessines A - RU Tubize BLC A 2 - 0
11/09/2022 3 RCS Verlaine A - RU Tubize BLC A 2 - 1
18/09/2022 4 RU Tubize BLC A - Stockay-Warfusée A 1 - 0
25/09/2022 5 RSD Jette A - RU Tubize BLC A 0 - 1
02/10/2022 6 RU Tubize BLC A - La Louvière Centre A 2 - 3
09/10/2022 7 Waremme-Borgworm A - RU Tubize BLC A 0 - 3
16/10/2022 8 RU Tubize BLC A - Stade Disonais 6 - 0
23/10/2022 9 FC Seraing B - RU Tubize BLC A 0 - 2
30/10/2022 10 RU Tubize BLC A - Solières Sport 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 FC Ganshoren A - RU Tubize BLC A 2 - 4
13/11/2022 12 RU Tubize BLC A - RRC Hamoir A 0 - 0
20/11/2022 13 Union Namen A - RU Tubize BLC A 1 - 1
26/11/2022 14 RU Tubize BLC A - RFC Warnant A 2 - 0
04/12/2022 15 RFC Meux A - RU Tubize BLC A 2 - 2
11/12/2022 16 RU Tubize BLC A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
08/01/2023 18 Stade Disonais - RU Tubize BLC A 0 - 2
15/01/2023 19 RU Tubize BLC A - FC Seraing B 2 - 2
29/01/2023 21 RU Tubize BLC A - Union Namen A 1 - 2
05/02/2023 17 US Rebecquoise A - RU Tubize BLC A 2 - 1
11/02/2023 20 Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 1 - 1
12/02/2023 20 Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 11/02   Speeldag 
19/02/2023 23 RU Tubize BLC A - Waremme-Borgworm A 5 - 0
26/02/2023 24 RU Tubize BLC A - RSD Jette A 1 - 1
05/03/2023 25 RRC Hamoir A - RU Tubize BLC A 1 - 3
12/03/2023 26 RU Tubize BLC A - FC Ganshoren A 0 - 1
19/03/2023 27 La Louvière Centre A - RU Tubize BLC A 3 - 2
26/03/2023 28 RU Tubize BLC A - Ent. Acren Lessines A 3 - 2
02/04/2023 29 RFC Warnant A - RU Tubize BLC A 1 - 0
09/04/2023 22 RUS Binche A - RU Tubize BLC A 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 RU Tubize BLC A - RCS Verlaine A 3 - 0
23/04/2023 31 Solières Sport - RU Tubize BLC A 1 - 4
30/04/2023 32 RU Tubize BLC A - US Rebecquoise A 4 - 0
07/05/2023 33 Union Sint-Gillis B - RU Tubize BLC A 1 - 2
14/05/2023 34 RU Tubize BLC A - RFC Meux A 5 - 0

RUS Binche A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RU Tubize BLC A - RUS Binche A 0 - 1
04/09/2022 2 RUS Binche A - Union Namen A 3 - 0
11/09/2022 3 RFC Meux A - RUS Binche A 1 - 4
18/09/2022 4 RUS Binche A - US Rebecquoise A 2 - 4
25/09/2022 5 Waremme-Borgworm A - RUS Binche A 1 - 1
02/10/2022 6 RUS Binche A - RSD Jette A 0 - 0
09/10/2022 7 Stockay-Warfusée A - RUS Binche A 1 - 1
16/10/2022 8 RUS Binche A - FC Ganshoren A 2 - 3
23/10/2022 9 RRC Hamoir A - RUS Binche A 1 - 1
30/10/2022 10 RUS Binche A - Ent. Acren Lessines A 2 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 FC Seraing B - RUS Binche A 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Stade Disonais - RUS Binche A 1 - 1
13/11/2022 12 Union Sint-Gillis B - RUS Binche A 5 - 0
20/11/2022 13 RUS Binche A - La Louvière Centre A 0 - 0
26/11/2022 14 FC Seraing B - RUS Binche A 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 RUS Binche A - Solières Sport 3 - 1
11/12/2022 16 RUS Binche A - RFC Warnant A 0 - 0
08/01/2023 18 RUS Binche A - Waremme-Borgworm A 3 - 0
15/01/2023 19 RSD Jette A - RUS Binche A 0 - 1
22/01/2023 20 Union Namen A - RUS Binche A 3 - 2
29/01/2023 21 RUS Binche A - RRC Hamoir A 1 - 2
05/02/2023 17 RCS Verlaine A - RUS Binche A 2 - 0
12/02/2023 20 Union Namen A - RUS Binche A 22/01   Speeldag 
12/02/2023 23 FC Ganshoren A - RUS Binche A 2 - 1
19/02/2023 23 FC Ganshoren A - RUS Binche A 12/02   Speeldag 
26/02/2023 24 RUS Binche A - Stade Disonais 1 - 0
05/03/2023 25 Solières Sport - RUS Binche A 1 - 2
12/03/2023 26 RUS Binche A - FC Seraing B 2 - 2
19/03/2023 27 Ent. Acren Lessines A - RUS Binche A 1 - 1
26/03/2023 28 RUS Binche A - Stockay-Warfusée A 3 - 1
02/04/2023 29 US Rebecquoise A - RUS Binche A 1 - 2
09/04/2023 22 RUS Binche A - RU Tubize BLC A 2 - 3

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 RUS Binche A - Union Sint-Gillis B 1 - 0
23/04/2023 31 La Louvière Centre A - RUS Binche A 2 - 2
30/04/2023 32 RUS Binche A - RFC Meux A 1 - 0
07/05/2023 33 RFC Warnant A - RUS Binche A 3 - 0
14/05/2023 34 RUS Binche A - RCS Verlaine A 3 - 1

Solières Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 La Louvière Centre A - Solières Sport 1 - 3
04/09/2022 2 Solières Sport - RSD Jette A 3 - 3
11/09/2022 3 Solières Sport - Stade Disonais 0 - 1
18/09/2022 4 FC Ganshoren A - Solières Sport 2 - 2
25/09/2022 5 Solières Sport - RFC Warnant A 0 - 3
02/10/2022 6 RRC Hamoir A - Solières Sport 3 - 0
09/10/2022 7 Solières Sport - Union Sint-Gillis B 0 - 3
16/10/2022 8 FC Seraing B - Solières Sport 0 - 5
23/10/2022 9 Solières Sport - Waremme-Borgworm A 1 - 1
30/10/2022 10 RU Tubize BLC A - Solières Sport 3 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Solières Sport - Ent. Acren Lessines A 2 - 1
13/11/2022 12 Solières Sport - RCS Verlaine A 4 - 0
20/11/2022 13 US Rebecquoise A - Solières Sport 5 - 0
26/11/2022 14 Solières Sport - Stockay-Warfusée A 1 - 2
04/12/2022 15 RUS Binche A - Solières Sport 3 - 1
11/12/2022 16 Solières Sport - Union Namen A 2 - 3
08/01/2023 18 Union Sint-Gillis B - Solières Sport 4 - 0
15/01/2023 19 Solières Sport - RRC Hamoir A 6 - 2
29/01/2023 21 Solières Sport - La Louvière Centre A 3 - 3
05/02/2023 17 RFC Meux A - Solières Sport 3 - 0
11/02/2023 20 RCS Verlaine A - Solières Sport 5 - 0
12/02/2023 20 RCS Verlaine A - Solières Sport 11/02   Speeldag 
19/02/2023 23 Ent. Acren Lessines A - Solières Sport 0 - 3
26/02/2023 24 Solières Sport - FC Ganshoren A 3 - 4
05/03/2023 25 Solières Sport - RUS Binche A 1 - 2
12/03/2023 26 RFC Warnant A - Solières Sport 3 - 1
19/03/2023 27 Solières Sport - RFC Meux A 1 - 1
26/03/2023 28 Waremme-Borgworm A - Solières Sport 1 - 1
02/04/2023 29 Solières Sport - FC Seraing B 26/04   Speeldag 
09/04/2023 22 Stockay-Warfusée A - Solières Sport 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 Stade Disonais - Solières Sport 4 - 1
23/04/2023 31 Solières Sport - RU Tubize BLC A 1 - 4
26/04/2023 29 Solières Sport - FC Seraing B 3 - 1
30/04/2023 32 RSD Jette A - Solières Sport 0 - 2
07/05/2023 33 Solières Sport - US Rebecquoise A 1 - 2
14/05/2023 34 Union Namen A - Solières Sport 4 - 3

Stade Disonais

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 US Rebecquoise A - Stade Disonais 3 - 2
04/09/2022 2 Stade Disonais - Waremme-Borgworm A 3 - 1
11/09/2022 3 Solières Sport - Stade Disonais 0 - 1
18/09/2022 4 Stade Disonais - RSD Jette A 2 - 1
25/09/2022 5 Stade Disonais - FC Seraing B 1 - 0
02/10/2022 6 Ent. Acren Lessines A - Stade Disonais 0 - 3
09/10/2022 7 Stade Disonais - RFC Warnant A 1 - 1
16/10/2022 8 RU Tubize BLC A - Stade Disonais 6 - 0
23/10/2022 9 Stade Disonais - RCS Verlaine A 1 - 1
30/10/2022 10 RFC Meux A - Stade Disonais 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 Stade Disonais - Union Sint-Gillis B 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Stade Disonais - RUS Binche A 1 - 1
13/11/2022 12 FC Ganshoren A - Stade Disonais 3 - 0
20/11/2022 13 RRC Hamoir A - Stade Disonais 1 - 2
26/11/2022 14 Stade Disonais - Union Sint-Gillis B 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 Union Namen A - Stade Disonais 1 - 2
11/12/2022 16 Stade Disonais - Stockay-Warfusée A 1 - 1
08/01/2023 18 Stade Disonais - RU Tubize BLC A 0 - 2
15/01/2023 19 RFC Warnant A - Stade Disonais 1 - 1
29/01/2023 21 Stade Disonais - US Rebecquoise A 1 - 1
05/02/2023 17 La Louvière Centre A - Stade Disonais 4 - 2
12/02/2023 20 Stade Disonais - Ent. Acren Lessines A 5 - 3
19/02/2023 23 Stade Disonais - RFC Meux A 0 - 1
26/02/2023 24 RUS Binche A - Stade Disonais 1 - 0
05/03/2023 25 Stade Disonais - Union Namen A 1 - 1
12/03/2023 26 Waremme-Borgworm A - Stade Disonais 1 - 2
19/03/2023 27 Stade Disonais - FC Ganshoren A 1 - 0
26/03/2023 28 FC Seraing B - Stade Disonais 3 - 1
02/04/2023 29 RSD Jette A - Stade Disonais 1 - 0
09/04/2023 22 Union Sint-Gillis B - Stade Disonais 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 Stade Disonais - Solières Sport 4 - 1
23/04/2023 31 Stockay-Warfusée A - Stade Disonais 1 - 1
30/04/2023 32 Stade Disonais - La Louvière Centre A 1 - 1
07/05/2023 33 RCS Verlaine A - Stade Disonais 1 - 1
14/05/2023 34 Stade Disonais - RRC Hamoir A 3 - 0

Stockay-Warfusée A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 RCS Verlaine A - Stockay-Warfusée A 3 - 0
04/09/2022 2 Stockay-Warfusée A - La Louvière Centre A 2 - 1
11/09/2022 3 Stockay-Warfusée A - RRC Hamoir A 1 - 1
18/09/2022 4 RU Tubize BLC A - Stockay-Warfusée A 1 - 0
25/09/2022 5 Stockay-Warfusée A - Union Sint-Gillis B 3 - 1
02/10/2022 6 US Rebecquoise A - Stockay-Warfusée A 1 - 2
09/10/2022 7 Stockay-Warfusée A - RUS Binche A 1 - 1
16/10/2022 8 Union Namen A - Stockay-Warfusée A 1 - 0
23/10/2022 9 Stockay-Warfusée A - RFC Meux A 1 - 2
30/10/2022 10 RFC Warnant A - Stockay-Warfusée A 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Stockay-Warfusée A - Waremme-Borgworm A 1 - 3
13/11/2022 12 Ent. Acren Lessines A - Stockay-Warfusée A 0 - 1
20/11/2022 13 Stockay-Warfusée A - RSD Jette A 4 - 1
26/11/2022 14 Solières Sport - Stockay-Warfusée A 1 - 2
04/12/2022 15 Stockay-Warfusée A - FC Seraing B 2 - 1
11/12/2022 16 Stade Disonais - Stockay-Warfusée A 1 - 1
08/01/2023 18 Stockay-Warfusée A - RFC Warnant A 0 - 1
15/01/2023 19 La Louvière Centre A - Stockay-Warfusée A 0 - 1
29/01/2023 21 Waremme-Borgworm A - Stockay-Warfusée A 0 - 3
05/02/2023 17 Stockay-Warfusée A - FC Ganshoren A 2 - 2
11/02/2023 20 Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 1 - 1
12/02/2023 20 Stockay-Warfusée A - RU Tubize BLC A 11/02   Speeldag 
19/02/2023 23 RRC Hamoir A - Stockay-Warfusée A 1 - 2
26/02/2023 24 RFC Meux A - Stockay-Warfusée A 0 - 3
05/03/2023 25 Stockay-Warfusée A - US Rebecquoise A 1 - 0
12/03/2023 26 Union Sint-Gillis B - Stockay-Warfusée A 2 - 1
19/03/2023 27 Stockay-Warfusée A - RCS Verlaine A 0 - 3
26/03/2023 28 RUS Binche A - Stockay-Warfusée A 3 - 1
02/04/2023 29 Stockay-Warfusée A - Ent. Acren Lessines A 3 - 1
09/04/2023 22 Stockay-Warfusée A - Solières Sport 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 RSD Jette A - Stockay-Warfusée A 2 - 3
23/04/2023 31 Stockay-Warfusée A - Stade Disonais 1 - 1
30/04/2023 32 FC Ganshoren A - Stockay-Warfusée A 0 - 0
07/05/2023 33 Stockay-Warfusée A - Union Namen A 0 - 3
14/05/2023 34 FC Seraing B - Stockay-Warfusée A 1 - 2

US Rebecquoise A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 US Rebecquoise A - Stade Disonais 3 - 2
04/09/2022 2 US Rebecquoise A - Union Sint-Gillis B 2 - 4
11/09/2022 3 US Rebecquoise A - Union Namen A 2 - 3
18/09/2022 4 RUS Binche A - US Rebecquoise A 2 - 4
25/09/2022 5 RFC Meux A - US Rebecquoise A 3 - 3
02/10/2022 6 US Rebecquoise A - Stockay-Warfusée A 1 - 2
09/10/2022 7 RCS Verlaine A - US Rebecquoise A 1 - 3
16/10/2022 8 US Rebecquoise A - Ent. Acren Lessines A 1 - 2
23/10/2022 9 FC Ganshoren A - US Rebecquoise A 1 - 3
30/10/2022 10 US Rebecquoise A - RSD Jette A 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RRC Hamoir A - US Rebecquoise A 1 - 1
13/11/2022 12 RFC Warnant A - US Rebecquoise A 3 - 1
20/11/2022 13 US Rebecquoise A - Solières Sport 5 - 0
26/11/2022 14 La Louvière Centre A - US Rebecquoise A 3 - 1
04/12/2022 15 US Rebecquoise A - Waremme-Borgworm A 3 - 2
11/12/2022 16 FC Seraing B - US Rebecquoise A 11/01   Speeldag 
08/01/2023 18 US Rebecquoise A - RFC Meux A 0 - 2
11/01/2023 16 FC Seraing B - US Rebecquoise A 4 - 1
15/01/2023 19 Ent. Acren Lessines A - US Rebecquoise A 2 - 1
22/01/2023 20 US Rebecquoise A - FC Ganshoren A 1 - 0
29/01/2023 21 Stade Disonais - US Rebecquoise A 1 - 1
05/02/2023 17 US Rebecquoise A - RU Tubize BLC A 2 - 1
12/02/2023 20 US Rebecquoise A - FC Ganshoren A 22/01   Speeldag 
19/02/2023 23 RSD Jette A - US Rebecquoise A 0 - 2
26/02/2023 24 US Rebecquoise A - La Louvière Centre A 2 - 1
05/03/2023 25 Stockay-Warfusée A - US Rebecquoise A 1 - 0
12/03/2023 26 US Rebecquoise A - RRC Hamoir A 3 - 0
19/03/2023 27 Union Sint-Gillis B - US Rebecquoise A 2 - 2
26/03/2023 28 Union Namen A - US Rebecquoise A 1 - 1
02/04/2023 29 US Rebecquoise A - RUS Binche A 1 - 2
09/04/2023 22 US Rebecquoise A - RCS Verlaine A 3 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 Waremme-Borgworm A - US Rebecquoise A 0 - 2
23/04/2023 31 US Rebecquoise A - FC Seraing B 1 - 0
30/04/2023 32 RU Tubize BLC A - US Rebecquoise A 4 - 0
07/05/2023 33 Solières Sport - US Rebecquoise A 1 - 2
14/05/2023 34 US Rebecquoise A - RFC Warnant A 2 - 0

Union Namen A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Union Namen A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
04/09/2022 2 RUS Binche A - Union Namen A 3 - 0
11/09/2022 3 US Rebecquoise A - Union Namen A 2 - 3
18/09/2022 4 Union Namen A - RFC Warnant A 1 - 0
25/09/2022 5 RCS Verlaine A - Union Namen A 4 - 2
02/10/2022 6 Union Namen A - Waremme-Borgworm A 2 - 1
09/10/2022 7 FC Ganshoren A - Union Namen A 2 - 1
16/10/2022 8 Union Namen A - Stockay-Warfusée A 1 - 0
23/10/2022 9 La Louvière Centre A - Union Namen A 2 - 0
30/10/2022 10 Union Namen A - RRC Hamoir A 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 RFC Meux A - Union Namen A 2 - 4
13/11/2022 12 FC Seraing B - Union Namen A 0 - 1
20/11/2022 13 Union Namen A - RU Tubize BLC A 1 - 1
26/11/2022 14 Ent. Acren Lessines A - Union Namen A 0 - 4
04/12/2022 15 Union Namen A - Stade Disonais 1 - 2
11/12/2022 16 Solières Sport - Union Namen A 2 - 3
08/01/2023 18 Union Namen A - FC Ganshoren A 3 - 2
15/01/2023 19 Waremme-Borgworm A - Union Namen A 0 - 0
22/01/2023 20 Union Namen A - RUS Binche A 3 - 2
29/01/2023 21 RU Tubize BLC A - Union Namen A 1 - 2
05/02/2023 17 Union Namen A - RSD Jette A 4 - 1
12/02/2023 20 Union Namen A - RUS Binche A 22/01   Speeldag 
19/02/2023 23 Union Namen A - FC Seraing B 5 - 3
26/02/2023 24 Union Sint-Gillis B - Union Namen A 4 - 1
05/03/2023 25 Stade Disonais - Union Namen A 1 - 1
12/03/2023 26 Union Namen A - Ent. Acren Lessines A 6 - 1
19/03/2023 27 RSD Jette A - Union Namen A 0 - 3
26/03/2023 28 Union Namen A - US Rebecquoise A 1 - 1
02/04/2023 29 RRC Hamoir A - Union Namen A 4 - 3
09/04/2023 22 Union Namen A - La Louvière Centre A 0 - 1

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 Union Namen A - RFC Meux A 1 - 1
23/04/2023 31 RFC Warnant A - Union Namen A 2 - 5
30/04/2023 32 Union Namen A - RCS Verlaine A 4 - 0
07/05/2023 33 Stockay-Warfusée A - Union Namen A 0 - 3
14/05/2023 34 Union Namen A - Solières Sport 4 - 3

Union Sint-Gillis B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Union Namen A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
04/09/2022 2 US Rebecquoise A - Union Sint-Gillis B 2 - 4
11/09/2022 3 RFC Warnant A - Union Sint-Gillis B 1 - 0
18/09/2022 4 Union Sint-Gillis B - RFC Meux A 2 - 2
25/09/2022 5 Stockay-Warfusée A - Union Sint-Gillis B 3 - 1
02/10/2022 6 Union Sint-Gillis B - RCS Verlaine A 0 - 1
09/10/2022 7 Solières Sport - Union Sint-Gillis B 0 - 3
16/10/2022 8 Union Sint-Gillis B - RRC Hamoir A 0 - 2
23/10/2022 9 Ent. Acren Lessines A - Union Sint-Gillis B 5 - 0
30/10/2022 10 Union Sint-Gillis B - FC Ganshoren A 0 - 5

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
01/11/2022 14 Stade Disonais - Union Sint-Gillis B 1 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 La Louvière Centre A - Union Sint-Gillis B 4 - 1
13/11/2022 12 Union Sint-Gillis B - RUS Binche A 5 - 0
20/11/2022 13 Union Sint-Gillis B - FC Seraing B 5 - 0
26/11/2022 14 Stade Disonais - Union Sint-Gillis B 01/11   Speeldag 
04/12/2022 15 Union Sint-Gillis B - RSD Jette A 1 - 3
11/12/2022 16 RU Tubize BLC A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
08/01/2023 18 Union Sint-Gillis B - Solières Sport 4 - 0
15/01/2023 19 FC Ganshoren A - Union Sint-Gillis B 3 - 0
29/01/2023 21 Union Sint-Gillis B - RFC Warnant A 1 - 2
05/02/2023 17 Union Sint-Gillis B - Waremme-Borgworm A 1 - 1
12/02/2023 20 RRC Hamoir A - Union Sint-Gillis B 3 - 2
19/02/2023 23 RCS Verlaine A - Union Sint-Gillis B 0 - 0
26/02/2023 24 Union Sint-Gillis B - Union Namen A 4 - 1
05/03/2023 25 RSD Jette A - Union Sint-Gillis B 1 - 1
12/03/2023 26 Union Sint-Gillis B - Stockay-Warfusée A 2 - 1
19/03/2023 27 Union Sint-Gillis B - US Rebecquoise A 2 - 2
26/03/2023 28 Union Sint-Gillis B - La Louvière Centre A 0 - 1
02/04/2023 29 RFC Meux A - Union Sint-Gillis B 1 - 2
09/04/2023 22 Union Sint-Gillis B - Stade Disonais 0 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 RUS Binche A - Union Sint-Gillis B 1 - 0
23/04/2023 31 Union Sint-Gillis B - Ent. Acren Lessines A 0 - 2
30/04/2023 32 FC Seraing B - Union Sint-Gillis B 1 - 1
07/05/2023 33 Union Sint-Gillis B - RU Tubize BLC A 1 - 2
14/05/2023 34 Waremme-Borgworm A - Union Sint-Gillis B 1 - 8

Waremme-Borgworm A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Waremme-Borgworm A - FC Ganshoren A 1 - 1
04/09/2022 2 Stade Disonais - Waremme-Borgworm A 3 - 1
11/09/2022 3 Waremme-Borgworm A - FC Seraing B 1 - 1
18/09/2022 4 Ent. Acren Lessines A - Waremme-Borgworm A 2 - 1
25/09/2022 5 Waremme-Borgworm A - RUS Binche A 1 - 1
02/10/2022 6 Union Namen A - Waremme-Borgworm A 2 - 1
09/10/2022 7 Waremme-Borgworm A - RU Tubize BLC A 0 - 3
16/10/2022 8 Waremme-Borgworm A - RSD Jette A 0 - 4
23/10/2022 9 Solières Sport - Waremme-Borgworm A 1 - 1
30/10/2022 10 Waremme-Borgworm A - La Louvière Centre A 0 - 5

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
06/11/2022 11 Stockay-Warfusée A - Waremme-Borgworm A 1 - 3
13/11/2022 12 Waremme-Borgworm A - RFC Meux A 1 - 1
20/11/2022 13 RFC Warnant A - Waremme-Borgworm A 3 - 2
26/11/2022 14 Waremme-Borgworm A - RCS Verlaine A 0 - 3
04/12/2022 15 US Rebecquoise A - Waremme-Borgworm A 3 - 2
11/12/2022 16 Waremme-Borgworm A - RRC Hamoir A 4 - 0
08/01/2023 18 RUS Binche A - Waremme-Borgworm A 3 - 0
15/01/2023 19 Waremme-Borgworm A - Union Namen A 0 - 0
22/01/2023 20 RSD Jette A - Waremme-Borgworm A 2 - 1
29/01/2023 21 Waremme-Borgworm A - Stockay-Warfusée A 0 - 3
05/02/2023 17 Union Sint-Gillis B - Waremme-Borgworm A 1 - 1
12/02/2023 20 RSD Jette A - Waremme-Borgworm A 22/01   Speeldag 
19/02/2023 23 RU Tubize BLC A - Waremme-Borgworm A 5 - 0
26/02/2023 24 Waremme-Borgworm A - Ent. Acren Lessines A 0 - 1
05/03/2023 25 FC Ganshoren A - Waremme-Borgworm A 0 - 0
12/03/2023 26 Waremme-Borgworm A - Stade Disonais 1 - 2
19/03/2023 27 FC Seraing B - Waremme-Borgworm A 3 - 2
26/03/2023 28 Waremme-Borgworm A - Solières Sport 1 - 1
02/04/2023 29 RCS Verlaine A - Waremme-Borgworm A 1 - 2
09/04/2023 22 RFC Meux A - Waremme-Borgworm A 1 - 0

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
16/04/2023 30 Waremme-Borgworm A - US Rebecquoise A 0 - 2
23/04/2023 31 RRC Hamoir A - Waremme-Borgworm A 2 - 2
30/04/2023 32 Waremme-Borgworm A - RFC Warnant A 0 - 2
07/05/2023 33 La Louvière Centre A - Waremme-Borgworm A 3 - 0
14/05/2023 34 Waremme-Borgworm A - Union Sint-Gillis B 1 - 8

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

2e AFDELING / DIVISION 2 - PROMOTIE - VV EN ACFF

- In deze afdeling zijn er drie reeksen: twee in Vlaanderen en één in Wallonië.
- Elk van die drie reeksen telt 18 clubs (in het seizoen 2022-2023), in totaal dus 54.
- In deze reeksen geldt het periodekampioenschap, 10, 12 en 12 wedstrijden.
- De eerste van elk van de drie reeksen promoveert naar de 1e Nationale (mits de juiste licentie).
- De titel van "Kampioen van de 2e Afdeling - VV" zal worden betwist door de winnaars van reeks A en B, die daarvoor één wedstrijd spelen op het veld van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De titel van "Kampioen van de Division 2 - ACFF" is voor de ploeg die als eerste eindigt in de reeks Division 2 - ACFF.

- De drie ploegen (twee Vlaamse en één Waalse) die tweede eindigen in hun reeks, plus de negen periodekampioenen, in totaal dus 12 ploegen, nemen deel aan de eindronde voor promotie naar de 1e Nationale (vroeger 1e Amateurs), maar er zijn twee aparte eindrondes :

1. Een "Eindronde stijgen 2e Afdeling VV", die gespeeld wordt door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen. De twee winnaars van deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e Nationale Heren. Zie ***
2. Een "Eindronde stijgen Division 2 ACFF", die gespeeld wordt door 4 clubs : de 2e uit de ACFF reeks, en de drie periodewinnaars. De winnaar van deze eindronde neemt deel aan de eindronde 1e Nationale Heren.

Mocht één of méér van de clubs die recht hebben op één van de plaatsen in de hierboven vermelde eindrondes géén licentie hebben (of willen) voor de 1e Nationale Heren, dan wordt die plaats ingevuld door de volgende in de eindrangschikking, maar uiterlijk tot en met de vijfde geklasseerde.

*** De eindronde stijgen 2de afdeling Voetbal Vlaanderen (Artikel V7.123 en volgende).
- Deze eindronde wordt gespeeld tussen de twee tweedes (in reeks VV-A en VV-B) en de zes periodewinnaars.
- De twee beste clubs uit deze eindronde nemen deel aan de eindronde 1e nationale, voor zover ze de licentie van nationale amateurclub hebben.
- Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De winnaars spelen verder voor de 1e tot en met de 4e plaats, de verliezers voor de 5e de tot de 8e plaats.
- Op de tweede speeldag worden twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag onderverdeeld door loting. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De winnaars spelen verder voor de 1e en 2e plaats, de verliezers voor de 3e en 4e plaats.
- Indien er tussen de 4 winnaars van de eerste speeldag niet minstens 2 ploegen zijn die voldoen aan de toekenningsvoorwaarden tot het bekomen van de licentie van nationale amateurclub, worden eveneens nog twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag onderverdeeld door loting.
- De winnaars spelen verder voor de 5e en 6e plaats, de verliezers voor de 7e en 8e plaats. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Indien het noodzakelijk is om 2 deelnemers aan de eindronde 1e nationale aan te duiden, zullen er op de derde speeldag nog wedstrijden worden gespeeld om de eindrangschikking vast te leggen. Deze wedstrijden worden gespeeld op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. Wanneer deze wedstrijden op een gelijkspel eindigen, worden verlengingen gespeeld, eventueel gevolgd door een strafschoppenserie.
>>> Alle verdere details, de deelnemende ploegen, de wedstrijdschema's, de klassementen en alle verdere regelingen van de eindrondes voor stijgen en dalen in de 2e Afdelingen VV en ACFF zullen we tegen het einde van de competitie op een aparte pagina zetten.

2e AFDELING VV / DIVISION 2 ACFF - SEIZOEN 2022-2023 - DEGRADATIE

- De laatste twee clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar de 3e Afdeling VV.
- De laatste drie clubs uit de reeks ACFF dalen rechtstreeks naar de Division 3 ACFF.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 2e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 16e uit de reeks VV-A en de 16e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 16e geëindigde ploegen 0, 1 of 2.

- De twee ploegen die 16e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar de 3e Afdeling VV.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar de 3e Afdeling VV.

- Er is géén "eindronde dalen Division 2 ACFF", maar naast de drie rechtstreekse dalers in die reeks kunnen er, afhankelijk van het aantal ACFF-dalers uit 1e Nationale Heren, nog één of twee extra dalers zijn.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).