3e Afdeling VV - B
Update: gisteren om 22:36u
Nationaal D3 Nationale Heren 3e Afdeling VV - B
Laatste update: gisteren om 22:36u
VV-LOGO    3e AFDELING VOETBAL VLAANDEREN B - SEIZOEN 2022-2023

KFC Diest, KVK Beringen, FC Wezel Sport A, KFC Nijlen, KFC Zwarte Leeuw, KFC Sint-Lenaarts, Olympia Wijgmaal, Witgoor Sport, ASV Geel,
Esperanza Pelt, Sporting Kampenhout, EWS Schoonbeek-Beverst, KVK Wellen, KAC Betekom, KVC Houtvenne en Eendracht Termien.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (drie keer 10 wedstrijden).

3e Afdeling VV Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie Division 3 ACFF - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 19 (29 januari 2023) - 2e periode
Zat. 28/01 19u30 K Witgoor Sport - KVC Houtvenne 0 - 2
Zat. 28/01 19u30 KFC Diest - KVK Wellen 3 - 1
Zat. 28/01 19u30 KFC Sint-Lenaarts A - KAC Betekom A 7 - 0
Zat. 28/01 19u30 Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 3 - 3
Zat. 28/01 20u00 FC Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
Zon. 29/01 15u00 Eendracht Termien - FC Wezel Sport A  
Zon. 29/01 15u00 Sporting Kampenhout A - AS Verbroedering Geel  
Zon. 29/01 15u00 Olympia Wijgmaal A - KVK Beringen  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KVC Houtvenne 18 12 1 5 46 12 41
2 FC Wezel Sport A (1) 17 11 4 2 45 27 35
3 Eendracht Termien 17 10 2 5 36 21 35
4 KVK Wellen 18 10 4 4 40 31 34
5 AS Verbroedering Geel 18 9 2 7 39 26 34
6 KFC Sint-Lenaarts A 18 8 5 5 28 22 29
7 Schoonbeek-Beverst A 18 6 6 6 19 30 24
8 FC Esperanza Pelt A 19 5 5 9 24 25 24
9 KAC Betekom A 18 5 6 7 31 37 22
10 KFC Nijlen 19 4 8 7 25 36 19
11 Olympia Wijgmaal A 17 5 9 3 23 30 18
12 KVK Beringen 17 4 9 4 22 27 16
13 KFC Diest 19 4 11 4 18 34 16
14 K Witgoor Sport 18 4 11 3 25 34 15
15 KFC Zwarte Leeuw 18 4 11 3 25 39 15
16 Sporting Kampenhout A 17 4 11 2 20 35 14

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 KVC Houtvenne 8 6 1 1 20 5 19
2 KFC Sint-Lenaarts A 8 6 1 1 16 5 19
3 Eendracht Termien 7 5 0 2 14 6 17
4 KVK Wellen 8 5 1 2 18 11 17
5 FC Esperanza Pelt A 9 4 0 5 10 5 17
6 AS Verbroedering Geel 8 4 1 3 19 11 15
7 FC Wezel Sport A (1) 7 4 2 1 18 11 13
8 KAC Betekom A 8 3 3 2 12 17 11
9 KFC Zwarte Leeuw 8 3 4 1 11 13 10
10 Schoonbeek-Beverst A 8 2 2 4 9 15 10
11 KFC Nijlen 9 2 5 2 10 18 8
12 Olympia Wijgmaal A 7 2 4 1 8 12 7
13 KVK Beringen 7 1 5 1 7 11 4
14 Sporting Kampenhout A 7 1 6 0 5 14 3
15 K Witgoor Sport 8 1 7 0 11 20 3
16 KFC Diest 9 1 8 0 7 21 3


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 FC Wezel Sport A 10 7 2 1 27 16 22
2 KVC Houtvenne 10 6 0 4 26 7 22
3 AS Verbroedering Geel 10 5 1 4 20 15 19
4 Eendracht Termien 10 5 2 3 22 15 18
5 KVK Wellen 10 5 3 2 22 20 17
6 Schoonbeek-Beverst A 10 4 4 2 10 15 14
7 KFC Diest 10 3 3 4 11 13 13
8 K Witgoor Sport 10 3 4 3 14 14 12
9 KVK Beringen 10 3 4 3 15 16 12
10 Olympia Wijgmaal A 10 3 5 2 15 18 11
11 Sporting Kampenhout A 10 3 5 2 15 21 11
12 KAC Betekom A 10 2 3 5 19 20 11
13 KFC Nijlen 10 2 3 5 15 18 11
14 KFC Sint-Lenaarts A 10 2 4 4 12 17 10
15 FC Esperanza Pelt A 10 1 5 4 14 20 7
16 KFC Zwarte Leeuw 10 1 7 2 14 26 5
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (4 september 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - KFC Diest 1 - 2
KFC Sint-Lenaarts A - KVK Wellen 3 - 2
KVK Beringen - K Witgoor Sport 1 - 0
AS Verbroedering Geel - KVC Houtvenne 0 - 0
FC Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 1 - 3
KAC Betekom A - FC Wezel Sport A 1 - 4
Sporting Kampenhout A - KFC Nijlen 0 - 0
Olympia Wijgmaal A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2


Speeldag 2 (11 september 2022) - 1e periode
FC Wezel Sport A - KVK Beringen 3 - 2
K Witgoor Sport - Olympia Wijgmaal A 1 - 0
KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 1
KVK Wellen - FC Esperanza Pelt A 4 - 1
KVC Houtvenne - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
KFC Nijlen - AS Verbroedering Geel 2 - 5
Eendracht Termien - Sporting Kampenhout A 2 - 2
Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0


Speeldag 3 (18 september 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - KFC Nijlen 0 - 4
KFC Sint-Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
KVK Beringen - KFC Diest 1 - 1
AS Verbroedering Geel - FC Wezel Sport A 3 - 2
FC Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
KAC Betekom A - K Witgoor Sport 1 - 1
Sporting Kampenhout A - KVC Houtvenne 0 - 3
Olympia Wijgmaal A - KVK Wellen 1 - 1


Speeldag 4 (25 september 2022) - 1e periode
FC Wezel Sport A - Sporting Kampenhout A 3 - 1
K Witgoor Sport - FC Esperanza Pelt A 0 - 0
KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
KVK Beringen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
KVC Houtvenne - KAC Betekom A 1 - 1
KFC Nijlen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
Eendracht Termien - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 1 - 0


Speeldag 5 (2 oktober 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - KVK Beringen 2 - 2
KFC Diest - Eendracht Termien 1 - 0
KFC Sint-Lenaarts A - FC Wezel Sport A 1 - 2
KVK Wellen - KVC Houtvenne 1 - 7
FC Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 1 - 1
KAC Betekom A - AS Verbroedering Geel 5 - 2
Olympia Wijgmaal A - Sporting Kampenhout A 4 - 2
Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 1


Speeldag 6 (9 oktober 2022) - 1e periode
FC Wezel Sport A - FC Esperanza Pelt A 3 - 2
K Witgoor Sport - KFC Diest 3 - 2
KVK Beringen - KAC Betekom A 1 - 2
KVC Houtvenne - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0
KFC Nijlen - Olympia Wijgmaal A 2 - 1
AS Verbroedering Geel - KVK Wellen 0 - 0
Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 2 - 0
Sporting Kampenhout A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 1


Speeldag 7 (16 oktober 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - AS Verbroedering Geel 2 - 3
KFC Diest - FC Wezel Sport A 2 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - Sporting Kampenhout A 2 - 1
KVK Wellen - KFC Nijlen 4 - 2
FC Esperanza Pelt A - KVK Beringen 2 - 4
Eendracht Termien - K Witgoor Sport 1 - 3
Olympia Wijgmaal A - KAC Betekom A 2 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KVC Houtvenne 0 - 1


Speeldag 8 (23 oktober 2022) - 1e periode
FC Wezel Sport A - Schoonbeek-Beverst A 5 - 1
K Witgoor Sport - KVK Wellen 3 - 4
KVK Beringen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
KVC Houtvenne - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 4
AS Verbroedering Geel - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
Sporting Kampenhout A - KFC Diest 3 - 0


Speeldag 9 (30 oktober 2022) - 1e periode
K Witgoor Sport - FC Wezel Sport A 0 - 1
KFC Diest - KFC Nijlen 0 - 0
KFC Sint-Lenaarts A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
KVK Wellen - Sporting Kampenhout A 4 - 0
FC Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 2 - 2
Eendracht Termien - KVC Houtvenne 2 - 2
Olympia Wijgmaal A - KFC Zwarte Leeuw 4 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KVK Beringen 2 - 0


Speeldag 10 (6 november 2022) - 1e periode
KFC Zwarte Leeuw - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
FC Wezel Sport A - Eendracht Termien 3 - 3
KVK Beringen - KVK Wellen 2 - 0
KVC Houtvenne - KFC Diest 2 - 2
KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 2
AS Verbroedering Geel - Olympia Wijgmaal A 1 - 1
KAC Betekom A - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2
Sporting Kampenhout A - K Witgoor Sport 3 - 2


Speeldag 11 (13 november 2022) - 2e periode
FC Wezel Sport A - KVC Houtvenne 1 - 4
K Witgoor Sport - KFC Nijlen 3 - 1
KFC Diest - AS Verbroedering Geel 2 - 4
KFC Sint-Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
KVK Wellen - KAC Betekom A 3 - 2
Eendracht Termien - KVK Beringen 1 - 0
Olympia Wijgmaal A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
Schoonbeek-Beverst A - Sporting Kampenhout A 2 - 0


Speeldag 12 (19 november 2022) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - Eendracht Termien 1 - 2
KVK Wellen - KFC Diest 1 - 0
KVK Beringen - Olympia Wijgmaal A 0 - 2
KVC Houtvenne - K Witgoor Sport 3 - 2
KFC Nijlen - FC Wezel Sport A 1 - 2
AS Verbroedering Geel - Sporting Kampenhout A 4 - 2
FC Esperanza Pelt A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1


Speeldag 13 (26 november 2022) - 2e periode
FC Wezel Sport A - KFC Zwarte Leeuw 7 - 1
K Witgoor Sport - AS Verbroedering Geel 1 - 3
KFC Diest - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
KVC Houtvenne - KFC Nijlen 2 - 0
Eendracht Termien - KAC Betekom A 3 - 0
Sporting Kampenhout A - KVK Beringen 3 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 3


Speeldag 14 (4 december 2022) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - K Witgoor Sport 2 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - KFC Diest 1 - 0
KVK Wellen - Eendracht Termien 1 - 1
KVK Beringen - KFC Nijlen 3 - 0
AS Verbroedering Geel - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
FC Esperanza Pelt A - KVC Houtvenne 0 - 0
KAC Betekom A - Sporting Kampenhout A 3 - 0
Olympia Wijgmaal A - FC Wezel Sport A 1 - 2


Speeldag 15 (11 december 2022) - 2e periode
FC Wezel Sport A - KVK Wellen 2 - 2
K Witgoor Sport - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 2
KFC Diest - Olympia Wijgmaal A 1 - 3
KVC Houtvenne - KVK Beringen 2 - 1
KFC Nijlen - KAC Betekom A 1 - 1
Eendracht Termien - AS Verbroedering Geel 2 - 2
Sporting Kampenhout A - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 1


Speeldag 16 (18 december 2022) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
FC Wezel Sport A - KFC Diest 4 - 1
KVK Wellen - K Witgoor Sport 5 - 2
KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
KVC Houtvenne - Schoonbeek-Beverst A 7 - 0
KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 1 - 0
AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 1 - 3
Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 3 - 1


Inhaalwedstrijden (zaterdag 7 januari 2023)
Eendracht Termien - KAC Betekom A 3 - 0 Speeldag 13
KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 4 - 0 Speeldag 16
KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 1 - 1 Speeldag 16


Inhaalwedstrijden (zondag 8 januari 2023)
KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 1 - 0 Speeldag 16


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 januari 2023)
AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 1 - 3 Speeldag 16
Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 3 - 1 Speeldag 16


Speeldag 17 (15 januari 2023) - 2e periode
K Witgoor Sport - Eendracht Termien 1 - 2
KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw 0 - 2
KFC Sint-Lenaarts A - KVC Houtvenne 1 - 0
FC Esperanza Pelt A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
KAC Betekom A - KVK Beringen 2 - 1
Sporting Kampenhout A - KVK Wellen 0 - 2
Olympia Wijgmaal A - KFC Nijlen 1 - 2
Schoonbeek-Beverst A - FC Wezel Sport A 1 - 0


Speeldag 18 (21 januari 2023) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 08/02
FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 08/02
KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 08/02
KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 08/02
KVC Houtvenne - Eendracht Termien 08/02
KFC Nijlen - FC Esperanza Pelt A 1 - 3
AS Verbroedering Geel - KFC Diest 4 - 0
KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 08/02


Speeldag 19 (29 januari 2023) - 2e periode
K Witgoor Sport - KVC Houtvenne 0 - 2
KFC Diest - KVK Wellen 3 - 1
KFC Sint-Lenaarts A - KAC Betekom A 7 - 0
FC Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
Eendracht Termien - FC Wezel Sport A  
Sporting Kampenhout A - AS Verbroedering Geel  
Olympia Wijgmaal A - KVK Beringen  
Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 3 - 3


Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
KFC Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne
FC Wezel Sport A - KFC Sint-Lenaarts A
KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A
KVK Beringen - Sporting Kampenhout A
KFC Nijlen - KFC Diest
AS Verbroedering Geel - K Witgoor Sport
KAC Betekom A - FC Esperanza Pelt A
Olympia Wijgmaal A - Eendracht Termien


Inhaalwedstrijden (woensdag 8 februari 2023)
KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A   Speeldag 18
FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport   Speeldag 18
KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A   Speeldag 18
KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A   Speeldag 18
KVC Houtvenne - Eendracht Termien   Speeldag 18
KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A   Speeldag 18


Speeldag 21 (12 februari 2023) - 3e periode
K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw
KFC Diest - KVK Beringen
KFC Sint-Lenaarts A - KFC Nijlen
KVC Houtvenne - FC Wezel Sport A
FC Esperanza Pelt A - Olympia Wijgmaal A
Eendracht Termien - KVK Wellen
Sporting Kampenhout A - KAC Betekom A
Schoonbeek-Beverst A - AS Verbroedering Geel


Speeldag 22 (26 februari 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - KFC Sint-Lenaarts A
KFC Diest - KVC Houtvenne
KFC Nijlen - KVK Beringen
FC Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport
KAC Betekom A - KVK Wellen
Sporting Kampenhout A - FC Wezel Sport A
Olympia Wijgmaal A - AS Verbroedering Geel
Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien


Speeldag 23 (5 maart 2023) - 3e periode
FC Wezel Sport A - KAC Betekom A
K Witgoor Sport - Sporting Kampenhout A
KFC Sint-Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A
KVK Wellen - Olympia Wijgmaal A
KVK Beringen - KFC Zwarte Leeuw
KVC Houtvenne - FC Esperanza Pelt A
AS Verbroedering Geel - KFC Nijlen
Eendracht Termien - KFC Diest


Speeldag 24 (12 maart 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - KVK Wellen
KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A
KFC Nijlen - K Witgoor Sport
AS Verbroedering Geel - KVK Beringen
FC Esperanza Pelt A - FC Wezel Sport A
KAC Betekom A - Eendracht Termien
Sporting Kampenhout A - KFC Sint-Lenaarts A
Olympia Wijgmaal A - KVC Houtvenne


Speeldag 25 (19 maart 2023) - 3e periode
FC Wezel Sport A - KFC Nijlen
K Witgoor Sport - KAC Betekom A
KFC Diest - Sporting Kampenhout A
KFC Sint-Lenaarts A - FC Esperanza Pelt A
KVK Wellen - KVK Beringen
KVC Houtvenne - AS Verbroedering Geel
Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw
Schoonbeek-Beverst A - Olympia Wijgmaal A


Speeldag 26 (26 maart 2023) - 3e periode
K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A
KVK Beringen - FC Wezel Sport A
KFC Nijlen - KVK Wellen
AS Verbroedering Geel - KFC Zwarte Leeuw
FC Esperanza Pelt A - KFC Diest
KAC Betekom A - KVC Houtvenne
Sporting Kampenhout A - Eendracht Termien
Olympia Wijgmaal A - KFC Sint-Lenaarts A


Speeldag 27 (2 april 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - KAC Betekom A
FC Wezel Sport A - Olympia Wijgmaal A
KFC Diest - K Witgoor Sport
KFC Sint-Lenaarts A - KVK Beringen
KVK Wellen - AS Verbroedering Geel
KVC Houtvenne - Sporting Kampenhout A
Eendracht Termien - KFC Nijlen
Schoonbeek-Beverst A - FC Esperanza Pelt A


Speeldag 28 (16 april 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - FC Wezel Sport A
KVK Beringen - Eendracht Termien
KFC Nijlen - KVC Houtvenne
AS Verbroedering Geel - KFC Sint-Lenaarts A
FC Esperanza Pelt A - KVK Wellen
KAC Betekom A - KFC Diest
Sporting Kampenhout A - Schoonbeek-Beverst A
Olympia Wijgmaal A - K Witgoor Sport


Speeldag 29 (23 april 2023) - 3e periode
FC Wezel Sport A - AS Verbroedering Geel
K Witgoor Sport - KVK Beringen
KFC Diest - KFC Sint-Lenaarts A
KVC Houtvenne - KVK Wellen
KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw
Eendracht Termien - FC Esperanza Pelt A
Sporting Kampenhout A - Olympia Wijgmaal A
Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A


Speeldag 30 (30 april 2023) - 3e periode
KFC Zwarte Leeuw - Schoonbeek-Beverst A
KFC Sint-Lenaarts A - K Witgoor Sport
KVK Wellen - FC Wezel Sport A
KVK Beringen - KVC Houtvenne
AS Verbroedering Geel - Eendracht Termien
FC Esperanza Pelt A - Sporting Kampenhout A
KAC Betekom A - KFC Nijlen
Olympia Wijgmaal A - KFC Diest


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 3e Afdeling VV - B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Houtvenne 412318
2Eendracht Termien 351817
3FC Wezel Sport A 352015
4AS Verbroedering Geel 341618
5KVK Wellen 342212
6KFC Sint-Lenaarts A 29227
7FC Esperanza Pelt A 241113
8Schoonbeek-Beverst A 24186
9KAC Betekom A 221210
10KFC Nijlen 19910
11Olympia Wijgmaal A 18117
12KFC Diest 16115
13KVK Beringen 16124
14KFC Zwarte Leeuw 1587
15K Witgoor Sport 15105
16Sporting Kampenhout A 14131


VERLIESPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Houtvenne 1349
2Eendracht Termien 1697
3FC Wezel Sport A 1679
4AS Verbroedering Geel 20119
5KVK Wellen 20515
6KFC Sint-Lenaarts A 25817
7Schoonbeek-Beverst A 301218
8KAC Betekom A 321220
9FC Esperanza Pelt A 331617
10Olympia Wijgmaal A 331320
11KVK Beringen 351520
12Sporting Kampenhout A 371126
13KFC Nijlen 381820
14K Witgoor Sport 392019
15KFC Zwarte Leeuw 391623
16KFC Diest 411625


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 1073
2KFC Sint-Lenaarts A 963
3KVC Houtvenne 963
4FC Esperanza Pelt A 844
5KFC Nijlen 734
6KFC Zwarte Leeuw 734
7KVK Wellen 734
8FC Wezel Sport A 743
9KAC Betekom A 633
10AS Verbroedering Geel 532
11Schoonbeek-Beverst A 550
12KVK Beringen 440
13Olympia Wijgmaal A 303
14KFC Diest 330
15K Witgoor Sport 000
16Sporting Kampenhout A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Houtvenne 462719
2FC Wezel Sport A 453114
3KVK Wellen 402515
4AS Verbroedering Geel 391524
5Eendracht Termien 361917
6KAC Betekom A 311813
7KFC Sint-Lenaarts A 28208
8KFC Nijlen 251213
9K Witgoor Sport 251312
10KFC Zwarte Leeuw 251312
11FC Esperanza Pelt A 241212
12Olympia Wijgmaal A 23158
13KVK Beringen 221111
14Sporting Kampenhout A 20128
15Schoonbeek-Beverst A 19136
16KFC Diest 18108


TEGENDOELPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Houtvenne 1275
2Eendracht Termien 211110
3KFC Sint-Lenaarts A 22814
4FC Esperanza Pelt A 251213
5AS Verbroedering Geel 26917
6FC Wezel Sport A 271710
7KVK Beringen 271017
8Olympia Wijgmaal A 301218
9Schoonbeek-Beverst A 30921
10KVK Wellen 311615
11K Witgoor Sport 341717
12KFC Diest 341321
13Sporting Kampenhout A 351025
14KFC Nijlen 361917
15KAC Betekom A 371522
16KFC Zwarte Leeuw 391524


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 19 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KVC Houtvenne 4 16 
2AS Verbroedering Geel 3 10 
3Eendracht Termien 3x10x
4KFC Sint-Lenaarts A 3 9 
5KVK Wellen 3 7 
6FC Wezel Sport A 3 5 
7FC Esperanza Pelt A 2x11x
8K Witgoor Sport 2 6 
9KAC Betekom A 2 5 
10KFC Nijlen 2 4 
11KFC Zwarte Leeuw 2 4 
12Schoonbeek-Beverst A 2 4 
13Olympia Wijgmaal A 1 4 
14KFC Diest 1x3 
15KVK Beringen 1 2 
16Sporting Kampenhout A 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KVC Houtvenne 945
2FC Esperanza Pelt A 633
3Schoonbeek-Beverst A 651
4KFC Sint-Lenaarts A 550
5KFC Nijlen 413
6KVK Wellen 422
7AS Verbroedering Geel 440
8Eendracht Termien 330
9KVK Beringen 330
10KFC Zwarte Leeuw 211
11K Witgoor Sport 220
12KFC Diest 220
13Sporting Kampenhout A 220
14FC Wezel Sport A 101
15Olympia Wijgmaal A 101
16KAC Betekom A 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Esperanza Pelt A 1789
2KAC Betekom A 1688
3Eendracht Termien 1697
4FC Wezel Sport A 1697
5KVK Wellen 1697
6KFC Sint-Lenaarts A 16106
7AS Verbroedering Geel 1569
8KFC Zwarte Leeuw 1578
9KFC Nijlen 1596
10KVC Houtvenne 1596
11K Witgoor Sport 1477
12KVK Beringen 1486
13Olympia Wijgmaal A 1385
14Schoonbeek-Beverst A 1394
15KFC Diest 1165
16Sporting Kampenhout A 945


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Eendracht Termien 101
2FC Wezel Sport A 101
3FC Esperanza Pelt A 211
4KAC Betekom A 202
5KFC Sint-Lenaarts A 202
6KVK Wellen 202
7AS Verbroedering Geel 330
8KFC Zwarte Leeuw 312
9KVK Beringen 312
10KVC Houtvenne 303
11K Witgoor Sport 431
12KFC Nijlen 404
13Olympia Wijgmaal A 404
14Schoonbeek-Beverst A 514
15Sporting Kampenhout A 844
16KFC Diest 835


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 19 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KVC Houtvenne 9 7 2 0 27 7 23
2 KVK Wellen 9 7 1 1 25 16 22
3 KFC Sint-Lenaarts A 10 7 1 2 20 8 22
4 FC Wezel Sport A 9 6 2 1 31 17 20
5 Eendracht Termien 9 5 3 1 19 11 18
6 Schoonbeek-Beverst A 10 5 3 2 13 9 18
7 AS Verbroedering Geel 9 4 4 1 15 9 16
8 Sporting Kampenhout A 8 4 1 3 12 10 13
9 KAC Betekom A 8 3 3 2 18 15 12
10 KVK Beringen 9 3 3 3 11 10 12
11 Olympia Wijgmaal A 8 3 2 3 15 12 11
12 KFC Diest 9 3 2 4 10 13 11
13 FC Esperanza Pelt A 9 2 5 2 12 12 11
14 K Witgoor Sport 10 3 1 6 13 17 10
15 KFC Nijlen 9 2 3 4 12 19 9
16 KFC Zwarte Leeuw 8 2 2 4 13 15 8

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 19 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KVC Houtvenne 9 5 3 1 19 5 18
2 AS Verbroedering Geel 9 5 3 1 24 17 18
3 Eendracht Termien 8 5 2 1 17 10 17
4 FC Wezel Sport A 8 5 0 3 14 10 15
5 FC Esperanza Pelt A 10 3 4 3 12 13 13
6 KVK Wellen 9 3 3 3 15 15 12
7 KFC Nijlen 10 2 4 4 13 17 10
8 KAC Betekom A 10 2 4 4 13 22 10
9 KFC Sint-Lenaarts A 8 1 4 3 8 14 7
10 Olympia Wijgmaal A 9 2 1 6 8 18 7
11 KFC Zwarte Leeuw 10 2 1 7 12 24 7
12 Schoonbeek-Beverst A 8 1 3 4 6 21 6
13 K Witgoor Sport 8 1 2 5 12 17 5
14 KFC Diest 10 1 2 7 8 21 5
15 KVK Beringen 8 1 1 6 11 17 4
16 Sporting Kampenhout A 9 0 1 8 8 25 1

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



AS Verbroedering Geel

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 AS Verbroedering Geel - KVC Houtvenne 0 - 0
11/09/2022 2 KFC Nijlen - AS Verbroedering Geel 2 - 5
18/09/2022 3 AS Verbroedering Geel - FC Wezel Sport A 3 - 2
25/09/2022 4 KVK Beringen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
02/10/2022 5 KAC Betekom A - AS Verbroedering Geel 5 - 2
09/10/2022 6 AS Verbroedering Geel - KVK Wellen 0 - 0
16/10/2022 7 KFC Zwarte Leeuw - AS Verbroedering Geel 2 - 3
23/10/2022 8 AS Verbroedering Geel - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
30/10/2022 9 KFC Sint-Lenaarts A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
06/11/2022 10 AS Verbroedering Geel - Olympia Wijgmaal A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KFC Diest - AS Verbroedering Geel 2 - 4
19/11/2022 12 AS Verbroedering Geel - Sporting Kampenhout A 4 - 2
26/11/2022 13 K Witgoor Sport - AS Verbroedering Geel 1 - 3
04/12/2022 14 AS Verbroedering Geel - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
11/12/2022 15 Eendracht Termien - AS Verbroedering Geel 2 - 2
18/12/2022 16 AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 11/01   Speeldag 
11/01/2023 16 AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 1 - 3
15/01/2023 17 FC Esperanza Pelt A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
21/01/2023 18 AS Verbroedering Geel - KFC Diest 4 - 0
29/01/2023 19 Sporting Kampenhout A - AS Verbroedering Geel Speeldag 
05/02/2023 20 AS Verbroedering Geel - K Witgoor Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 Schoonbeek-Beverst A - AS Verbroedering Geel Speeldag 
26/02/2023 22 Olympia Wijgmaal A - AS Verbroedering Geel Speeldag 
05/03/2023 23 AS Verbroedering Geel - KFC Nijlen Speeldag 
12/03/2023 24 AS Verbroedering Geel - KVK Beringen Speeldag 
19/03/2023 25 KVC Houtvenne - AS Verbroedering Geel Speeldag 
26/03/2023 26 AS Verbroedering Geel - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
02/04/2023 27 KVK Wellen - AS Verbroedering Geel Speeldag 
16/04/2023 28 AS Verbroedering Geel - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
23/04/2023 29 FC Wezel Sport A - AS Verbroedering Geel Speeldag 
30/04/2023 30 AS Verbroedering Geel - Eendracht Termien Speeldag 

Eendracht Termien

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 1 - 3
11/09/2022 2 Eendracht Termien - Sporting Kampenhout A 2 - 2
18/09/2022 3 KFC Sint-Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
25/09/2022 4 Eendracht Termien - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
02/10/2022 5 KFC Diest - Eendracht Termien 1 - 0
09/10/2022 6 Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 2 - 0
16/10/2022 7 Eendracht Termien - K Witgoor Sport 1 - 3
23/10/2022 8 KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 4
30/10/2022 9 Eendracht Termien - KVC Houtvenne 2 - 2
06/11/2022 10 FC Wezel Sport A - Eendracht Termien 3 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Eendracht Termien - KVK Beringen 1 - 0
19/11/2022 12 KFC Zwarte Leeuw - Eendracht Termien 1 - 2
26/11/2022 13 Eendracht Termien - KAC Betekom A 07/01   Speeldag 
04/12/2022 14 KVK Wellen - Eendracht Termien 1 - 1
11/12/2022 15 Eendracht Termien - AS Verbroedering Geel 2 - 2
18/12/2022 16 Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 11/01   Speeldag 
07/01/2023 13 Eendracht Termien - KAC Betekom A 3 - 0
11/01/2023 16 Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 3 - 1
15/01/2023 17 K Witgoor Sport - Eendracht Termien 1 - 2
21/01/2023 18 KVC Houtvenne - Eendracht Termien 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Eendracht Termien - FC Wezel Sport A Speeldag 
05/02/2023 20 Olympia Wijgmaal A - Eendracht Termien Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVC Houtvenne - Eendracht Termien uitg. 
12/02/2023 21 Eendracht Termien - KVK Wellen Speeldag 
26/02/2023 22 Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien Speeldag 
05/03/2023 23 Eendracht Termien - KFC Diest Speeldag 
12/03/2023 24 KAC Betekom A - Eendracht Termien Speeldag 
19/03/2023 25 Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
26/03/2023 26 Sporting Kampenhout A - Eendracht Termien Speeldag 
02/04/2023 27 Eendracht Termien - KFC Nijlen Speeldag 
16/04/2023 28 KVK Beringen - Eendracht Termien Speeldag 
23/04/2023 29 Eendracht Termien - FC Esperanza Pelt A Speeldag 
30/04/2023 30 AS Verbroedering Geel - Eendracht Termien Speeldag 

FC Esperanza Pelt A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Esperanza Pelt A - Eendracht Termien 1 - 3
11/09/2022 2 KVK Wellen - FC Esperanza Pelt A 4 - 1
18/09/2022 3 FC Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
25/09/2022 4 K Witgoor Sport - FC Esperanza Pelt A 0 - 0
02/10/2022 5 FC Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 1 - 1
09/10/2022 6 FC Wezel Sport A - FC Esperanza Pelt A 3 - 2
16/10/2022 7 FC Esperanza Pelt A - KVK Beringen 2 - 4
23/10/2022 8 AS Verbroedering Geel - FC Esperanza Pelt A 2 - 1
30/10/2022 9 FC Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 2 - 2
06/11/2022 10 KFC Zwarte Leeuw - FC Esperanza Pelt A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Olympia Wijgmaal A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
19/11/2022 12 FC Esperanza Pelt A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
26/11/2022 13 KFC Diest - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
04/12/2022 14 FC Esperanza Pelt A - KVC Houtvenne 0 - 0
11/12/2022 15 Sporting Kampenhout A - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
18/12/2022 16 KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
15/01/2023 17 FC Esperanza Pelt A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
21/01/2023 18 KFC Nijlen - FC Esperanza Pelt A 1 - 3
29/01/2023 19 FC Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
05/02/2023 20 KAC Betekom A - FC Esperanza Pelt A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 FC Esperanza Pelt A - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
26/02/2023 22 FC Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport Speeldag 
05/03/2023 23 KVC Houtvenne - FC Esperanza Pelt A Speeldag 
12/03/2023 24 FC Esperanza Pelt A - FC Wezel Sport A Speeldag 
19/03/2023 25 KFC Sint-Lenaarts A - FC Esperanza Pelt A Speeldag 
26/03/2023 26 FC Esperanza Pelt A - KFC Diest Speeldag 
02/04/2023 27 Schoonbeek-Beverst A - FC Esperanza Pelt A Speeldag 
16/04/2023 28 FC Esperanza Pelt A - KVK Wellen Speeldag 
23/04/2023 29 Eendracht Termien - FC Esperanza Pelt A Speeldag 
30/04/2023 30 FC Esperanza Pelt A - Sporting Kampenhout A Speeldag 

FC Wezel Sport A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KAC Betekom A - FC Wezel Sport A 1 - 4
11/09/2022 2 FC Wezel Sport A - KVK Beringen 3 - 2
18/09/2022 3 AS Verbroedering Geel - FC Wezel Sport A 3 - 2
25/09/2022 4 FC Wezel Sport A - Sporting Kampenhout A 3 - 1
02/10/2022 5 KFC Sint-Lenaarts A - FC Wezel Sport A 1 - 2
09/10/2022 6 FC Wezel Sport A - FC Esperanza Pelt A 3 - 2
16/10/2022 7 KFC Diest - FC Wezel Sport A 2 - 1
23/10/2022 8 FC Wezel Sport A - Schoonbeek-Beverst A 5 - 1
30/10/2022 9 K Witgoor Sport - FC Wezel Sport A 0 - 1
06/11/2022 10 FC Wezel Sport A - Eendracht Termien 3 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 FC Wezel Sport A - KVC Houtvenne 1 - 4
19/11/2022 12 KFC Nijlen - FC Wezel Sport A 1 - 2
26/11/2022 13 FC Wezel Sport A - KFC Zwarte Leeuw 7 - 1
04/12/2022 14 Olympia Wijgmaal A - FC Wezel Sport A 1 - 2
11/12/2022 15 FC Wezel Sport A - KVK Wellen 2 - 2
18/12/2022 16 FC Wezel Sport A - KFC Diest 4 - 1
15/01/2023 17 Schoonbeek-Beverst A - FC Wezel Sport A 1 - 0
21/01/2023 18 FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Eendracht Termien - FC Wezel Sport A Speeldag 
05/02/2023 20 FC Wezel Sport A - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport uitg. 
12/02/2023 21 KVC Houtvenne - FC Wezel Sport A Speeldag 
26/02/2023 22 Sporting Kampenhout A - FC Wezel Sport A Speeldag 
05/03/2023 23 FC Wezel Sport A - KAC Betekom A Speeldag 
12/03/2023 24 FC Esperanza Pelt A - FC Wezel Sport A Speeldag 
19/03/2023 25 FC Wezel Sport A - KFC Nijlen Speeldag 
26/03/2023 26 KVK Beringen - FC Wezel Sport A Speeldag 
02/04/2023 27 FC Wezel Sport A - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
16/04/2023 28 KFC Zwarte Leeuw - FC Wezel Sport A Speeldag 
23/04/2023 29 FC Wezel Sport A - AS Verbroedering Geel Speeldag 
30/04/2023 30 KVK Wellen - FC Wezel Sport A Speeldag 

K Witgoor Sport

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KVK Beringen - K Witgoor Sport 1 - 0
11/09/2022 2 K Witgoor Sport - Olympia Wijgmaal A 1 - 0
18/09/2022 3 KAC Betekom A - K Witgoor Sport 1 - 1
25/09/2022 4 K Witgoor Sport - FC Esperanza Pelt A 0 - 0
02/10/2022 5 Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 1
09/10/2022 6 K Witgoor Sport - KFC Diest 3 - 2
16/10/2022 7 Eendracht Termien - K Witgoor Sport 1 - 3
23/10/2022 8 K Witgoor Sport - KVK Wellen 3 - 4
30/10/2022 9 K Witgoor Sport - FC Wezel Sport A 0 - 1
06/11/2022 10 Sporting Kampenhout A - K Witgoor Sport 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 K Witgoor Sport - KFC Nijlen 3 - 1
19/11/2022 12 KVC Houtvenne - K Witgoor Sport 3 - 2
26/11/2022 13 K Witgoor Sport - AS Verbroedering Geel 1 - 3
04/12/2022 14 KFC Zwarte Leeuw - K Witgoor Sport 2 - 1
11/12/2022 15 K Witgoor Sport - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 2
18/12/2022 16 KVK Wellen - K Witgoor Sport 5 - 2
15/01/2023 17 K Witgoor Sport - Eendracht Termien 1 - 2
21/01/2023 18 FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 K Witgoor Sport - KVC Houtvenne 0 - 2
05/02/2023 20 AS Verbroedering Geel - K Witgoor Sport Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 FC Wezel Sport A - K Witgoor Sport uitg. 
12/02/2023 21 K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
26/02/2023 22 FC Esperanza Pelt A - K Witgoor Sport Speeldag 
05/03/2023 23 K Witgoor Sport - Sporting Kampenhout A Speeldag 
12/03/2023 24 KFC Nijlen - K Witgoor Sport Speeldag 
19/03/2023 25 K Witgoor Sport - KAC Betekom A Speeldag 
26/03/2023 26 K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 
02/04/2023 27 KFC Diest - K Witgoor Sport Speeldag 
16/04/2023 28 Olympia Wijgmaal A - K Witgoor Sport Speeldag 
23/04/2023 29 K Witgoor Sport - KVK Beringen Speeldag 
30/04/2023 30 KFC Sint-Lenaarts A - K Witgoor Sport Speeldag 

KAC Betekom A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KAC Betekom A - FC Wezel Sport A 1 - 4
11/09/2022 2 KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 1
18/09/2022 3 KAC Betekom A - K Witgoor Sport 1 - 1
25/09/2022 4 KVC Houtvenne - KAC Betekom A 1 - 1
02/10/2022 5 KAC Betekom A - AS Verbroedering Geel 5 - 2
09/10/2022 6 KVK Beringen - KAC Betekom A 1 - 2
16/10/2022 7 Olympia Wijgmaal A - KAC Betekom A 2 - 1
23/10/2022 8 KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
30/10/2022 9 FC Esperanza Pelt A - KAC Betekom A 2 - 2
06/11/2022 10 KAC Betekom A - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KVK Wellen - KAC Betekom A 3 - 2
19/11/2022 12 KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
26/11/2022 13 Eendracht Termien - KAC Betekom A 07/01   Speeldag 
04/12/2022 14 KAC Betekom A - Sporting Kampenhout A 3 - 0
11/12/2022 15 KFC Nijlen - KAC Betekom A 1 - 1
18/12/2022 16 AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 11/01   Speeldag 
07/01/2023 13 Eendracht Termien - KAC Betekom A 3 - 0
11/01/2023 16 AS Verbroedering Geel - KAC Betekom A 1 - 3
15/01/2023 17 KAC Betekom A - KVK Beringen 2 - 1
21/01/2023 18 KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 KFC Sint-Lenaarts A - KAC Betekom A 7 - 0
05/02/2023 20 KAC Betekom A - FC Esperanza Pelt A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A uitg. 
12/02/2023 21 Sporting Kampenhout A - KAC Betekom A Speeldag 
26/02/2023 22 KAC Betekom A - KVK Wellen Speeldag 
05/03/2023 23 FC Wezel Sport A - KAC Betekom A Speeldag 
12/03/2023 24 KAC Betekom A - Eendracht Termien Speeldag 
19/03/2023 25 K Witgoor Sport - KAC Betekom A Speeldag 
26/03/2023 26 KAC Betekom A - KVC Houtvenne Speeldag 
02/04/2023 27 KFC Zwarte Leeuw - KAC Betekom A Speeldag 
16/04/2023 28 KAC Betekom A - KFC Diest Speeldag 
23/04/2023 29 Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A Speeldag 
30/04/2023 30 KAC Betekom A - KFC Nijlen Speeldag 

KFC Diest

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Zwarte Leeuw - KFC Diest 1 - 2
11/09/2022 2 KFC Diest - KAC Betekom A 1 - 1
18/09/2022 3 KVK Beringen - KFC Diest 1 - 1
25/09/2022 4 Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 1 - 0
02/10/2022 5 KFC Diest - Eendracht Termien 1 - 0
09/10/2022 6 K Witgoor Sport - KFC Diest 3 - 2
16/10/2022 7 KFC Diest - FC Wezel Sport A 2 - 1
23/10/2022 8 Sporting Kampenhout A - KFC Diest 3 - 0
30/10/2022 9 KFC Diest - KFC Nijlen 0 - 0
06/11/2022 10 KVC Houtvenne - KFC Diest 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KFC Diest - AS Verbroedering Geel 2 - 4
19/11/2022 12 KVK Wellen - KFC Diest 1 - 0
26/11/2022 13 KFC Diest - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
04/12/2022 14 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Diest 1 - 0
11/12/2022 15 KFC Diest - Olympia Wijgmaal A 1 - 3
18/12/2022 16 FC Wezel Sport A - KFC Diest 4 - 1
15/01/2023 17 KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw 0 - 2
21/01/2023 18 AS Verbroedering Geel - KFC Diest 4 - 0
29/01/2023 19 KFC Diest - KVK Wellen 3 - 1
05/02/2023 20 KFC Nijlen - KFC Diest Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 KFC Diest - KVK Beringen Speeldag 
26/02/2023 22 KFC Diest - KVC Houtvenne Speeldag 
05/03/2023 23 Eendracht Termien - KFC Diest Speeldag 
12/03/2023 24 KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 
19/03/2023 25 KFC Diest - Sporting Kampenhout A Speeldag 
26/03/2023 26 FC Esperanza Pelt A - KFC Diest Speeldag 
02/04/2023 27 KFC Diest - K Witgoor Sport Speeldag 
16/04/2023 28 KAC Betekom A - KFC Diest Speeldag 
23/04/2023 29 KFC Diest - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
30/04/2023 30 Olympia Wijgmaal A - KFC Diest Speeldag 

KFC Nijlen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sporting Kampenhout A - KFC Nijlen 0 - 0
11/09/2022 2 KFC Nijlen - AS Verbroedering Geel 2 - 5
18/09/2022 3 KFC Zwarte Leeuw - KFC Nijlen 0 - 4
25/09/2022 4 KFC Nijlen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
02/10/2022 5 FC Esperanza Pelt A - KFC Nijlen 1 - 1
09/10/2022 6 KFC Nijlen - Olympia Wijgmaal A 2 - 1
16/10/2022 7 KVK Wellen - KFC Nijlen 4 - 2
23/10/2022 8 KFC Nijlen - Eendracht Termien 1 - 4
30/10/2022 9 KFC Diest - KFC Nijlen 0 - 0
06/11/2022 10 KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 K Witgoor Sport - KFC Nijlen 3 - 1
19/11/2022 12 KFC Nijlen - FC Wezel Sport A 1 - 2
26/11/2022 13 KVC Houtvenne - KFC Nijlen 2 - 0
04/12/2022 14 KVK Beringen - KFC Nijlen 3 - 0
11/12/2022 15 KFC Nijlen - KAC Betekom A 1 - 1
18/12/2022 16 KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 08/01   Speeldag 
08/01/2023 16 KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 1 - 0
15/01/2023 17 Olympia Wijgmaal A - KFC Nijlen 1 - 2
21/01/2023 18 KFC Nijlen - FC Esperanza Pelt A 1 - 3
29/01/2023 19 Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 3 - 3
05/02/2023 20 KFC Nijlen - KFC Diest Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
12/02/2023 21 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Nijlen Speeldag 
26/02/2023 22 KFC Nijlen - KVK Beringen Speeldag 
05/03/2023 23 AS Verbroedering Geel - KFC Nijlen Speeldag 
12/03/2023 24 KFC Nijlen - K Witgoor Sport Speeldag 
19/03/2023 25 FC Wezel Sport A - KFC Nijlen Speeldag 
26/03/2023 26 KFC Nijlen - KVK Wellen Speeldag 
02/04/2023 27 Eendracht Termien - KFC Nijlen Speeldag 
16/04/2023 28 KFC Nijlen - KVC Houtvenne Speeldag 
23/04/2023 29 KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
30/04/2023 30 KAC Betekom A - KFC Nijlen Speeldag 

KFC Sint-Lenaarts A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Sint-Lenaarts A - KVK Wellen 3 - 2
11/09/2022 2 Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
18/09/2022 3 KFC Sint-Lenaarts A - Eendracht Termien 1 - 2
25/09/2022 4 KFC Nijlen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
02/10/2022 5 KFC Sint-Lenaarts A - FC Wezel Sport A 1 - 2
09/10/2022 6 KVC Houtvenne - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0
16/10/2022 7 KFC Sint-Lenaarts A - Sporting Kampenhout A 2 - 1
23/10/2022 8 KVK Beringen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
30/10/2022 9 KFC Sint-Lenaarts A - AS Verbroedering Geel 1 - 1
06/11/2022 10 KAC Betekom A - KFC Sint-Lenaarts A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
19/11/2022 12 FC Esperanza Pelt A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
26/11/2022 13 KFC Sint-Lenaarts A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
04/12/2022 14 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Diest 1 - 0
11/12/2022 15 K Witgoor Sport - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 2
18/12/2022 16 Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 11/01   Speeldag 
11/01/2023 16 Eendracht Termien - KFC Sint-Lenaarts A 3 - 1
15/01/2023 17 KFC Sint-Lenaarts A - KVC Houtvenne 1 - 0
21/01/2023 18 KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 KFC Sint-Lenaarts A - KAC Betekom A 7 - 0
05/02/2023 20 FC Wezel Sport A - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A uitg. 
12/02/2023 21 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Nijlen Speeldag 
26/02/2023 22 KFC Zwarte Leeuw - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
05/03/2023 23 KFC Sint-Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 
12/03/2023 24 Sporting Kampenhout A - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
19/03/2023 25 KFC Sint-Lenaarts A - FC Esperanza Pelt A Speeldag 
26/03/2023 26 Olympia Wijgmaal A - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
02/04/2023 27 KFC Sint-Lenaarts A - KVK Beringen Speeldag 
16/04/2023 28 AS Verbroedering Geel - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
23/04/2023 29 KFC Diest - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
30/04/2023 30 KFC Sint-Lenaarts A - K Witgoor Sport Speeldag 

KFC Zwarte Leeuw

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Zwarte Leeuw - KFC Diest 1 - 2
11/09/2022 2 KVC Houtvenne - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
18/09/2022 3 KFC Zwarte Leeuw - KFC Nijlen 0 - 4
25/09/2022 4 KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
02/10/2022 5 KFC Zwarte Leeuw - KVK Beringen 2 - 2
09/10/2022 6 Sporting Kampenhout A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 1
16/10/2022 7 KFC Zwarte Leeuw - AS Verbroedering Geel 2 - 3
23/10/2022 8 KAC Betekom A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 4
30/10/2022 9 Olympia Wijgmaal A - KFC Zwarte Leeuw 4 - 1
06/11/2022 10 KFC Zwarte Leeuw - FC Esperanza Pelt A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KFC Sint-Lenaarts A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
19/11/2022 12 KFC Zwarte Leeuw - Eendracht Termien 1 - 2
26/11/2022 13 FC Wezel Sport A - KFC Zwarte Leeuw 7 - 1
04/12/2022 14 KFC Zwarte Leeuw - K Witgoor Sport 2 - 1
11/12/2022 15 Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 1
18/12/2022 16 KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
15/01/2023 17 KFC Diest - KFC Zwarte Leeuw 0 - 2
21/01/2023 18 KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 FC Esperanza Pelt A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 0
05/02/2023 20 KFC Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A uitg. 
12/02/2023 21 K Witgoor Sport - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
26/02/2023 22 KFC Zwarte Leeuw - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
05/03/2023 23 KVK Beringen - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
12/03/2023 24 KFC Zwarte Leeuw - KVK Wellen Speeldag 
19/03/2023 25 Eendracht Termien - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
26/03/2023 26 AS Verbroedering Geel - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
02/04/2023 27 KFC Zwarte Leeuw - KAC Betekom A Speeldag 
16/04/2023 28 KFC Zwarte Leeuw - FC Wezel Sport A Speeldag 
23/04/2023 29 KFC Nijlen - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
30/04/2023 30 KFC Zwarte Leeuw - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 

KVC Houtvenne

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 AS Verbroedering Geel - KVC Houtvenne 0 - 0
11/09/2022 2 KVC Houtvenne - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
18/09/2022 3 Sporting Kampenhout A - KVC Houtvenne 0 - 3
25/09/2022 4 KVC Houtvenne - KAC Betekom A 1 - 1
02/10/2022 5 KVK Wellen - KVC Houtvenne 1 - 7
09/10/2022 6 KVC Houtvenne - KFC Sint-Lenaarts A 4 - 0
16/10/2022 7 Schoonbeek-Beverst A - KVC Houtvenne 0 - 1
23/10/2022 8 KVC Houtvenne - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
30/10/2022 9 Eendracht Termien - KVC Houtvenne 2 - 2
06/11/2022 10 KVC Houtvenne - KFC Diest 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 FC Wezel Sport A - KVC Houtvenne 1 - 4
19/11/2022 12 KVC Houtvenne - K Witgoor Sport 3 - 2
26/11/2022 13 KVC Houtvenne - KFC Nijlen 2 - 0
04/12/2022 14 FC Esperanza Pelt A - KVC Houtvenne 0 - 0
11/12/2022 15 KVC Houtvenne - KVK Beringen 2 - 1
18/12/2022 16 KVC Houtvenne - Schoonbeek-Beverst A 7 - 0
15/01/2023 17 KFC Sint-Lenaarts A - KVC Houtvenne 1 - 0
21/01/2023 18 KVC Houtvenne - Eendracht Termien 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 K Witgoor Sport - KVC Houtvenne 0 - 2
05/02/2023 20 KFC Zwarte Leeuw - KVC Houtvenne Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVC Houtvenne - Eendracht Termien uitg. 
12/02/2023 21 KVC Houtvenne - FC Wezel Sport A Speeldag 
26/02/2023 22 KFC Diest - KVC Houtvenne Speeldag 
05/03/2023 23 KVC Houtvenne - FC Esperanza Pelt A Speeldag 
12/03/2023 24 Olympia Wijgmaal A - KVC Houtvenne Speeldag 
19/03/2023 25 KVC Houtvenne - AS Verbroedering Geel Speeldag 
26/03/2023 26 KAC Betekom A - KVC Houtvenne Speeldag 
02/04/2023 27 KVC Houtvenne - Sporting Kampenhout A Speeldag 
16/04/2023 28 KFC Nijlen - KVC Houtvenne Speeldag 
23/04/2023 29 KVC Houtvenne - KVK Wellen Speeldag 
30/04/2023 30 KVK Beringen - KVC Houtvenne Speeldag 

KVK Beringen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KVK Beringen - K Witgoor Sport 1 - 0
11/09/2022 2 FC Wezel Sport A - KVK Beringen 3 - 2
18/09/2022 3 KVK Beringen - KFC Diest 1 - 1
25/09/2022 4 KVK Beringen - AS Verbroedering Geel 1 - 3
02/10/2022 5 KFC Zwarte Leeuw - KVK Beringen 2 - 2
09/10/2022 6 KVK Beringen - KAC Betekom A 1 - 2
16/10/2022 7 FC Esperanza Pelt A - KVK Beringen 2 - 4
23/10/2022 8 KVK Beringen - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 1
30/10/2022 9 Schoonbeek-Beverst A - KVK Beringen 2 - 0
06/11/2022 10 KVK Beringen - KVK Wellen 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Eendracht Termien - KVK Beringen 1 - 0
19/11/2022 12 KVK Beringen - Olympia Wijgmaal A 0 - 2
26/11/2022 13 Sporting Kampenhout A - KVK Beringen 3 - 1
04/12/2022 14 KVK Beringen - KFC Nijlen 3 - 0
11/12/2022 15 KVC Houtvenne - KVK Beringen 2 - 1
18/12/2022 16 KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 KVK Beringen - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
15/01/2023 17 KAC Betekom A - KVK Beringen 2 - 1
21/01/2023 18 KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Olympia Wijgmaal A - KVK Beringen Speeldag 
05/02/2023 20 KVK Beringen - Sporting Kampenhout A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A uitg. 
12/02/2023 21 KFC Diest - KVK Beringen Speeldag 
26/02/2023 22 KFC Nijlen - KVK Beringen Speeldag 
05/03/2023 23 KVK Beringen - KFC Zwarte Leeuw Speeldag 
12/03/2023 24 AS Verbroedering Geel - KVK Beringen Speeldag 
19/03/2023 25 KVK Wellen - KVK Beringen Speeldag 
26/03/2023 26 KVK Beringen - FC Wezel Sport A Speeldag 
02/04/2023 27 KFC Sint-Lenaarts A - KVK Beringen Speeldag 
16/04/2023 28 KVK Beringen - Eendracht Termien Speeldag 
23/04/2023 29 K Witgoor Sport - KVK Beringen Speeldag 
30/04/2023 30 KVK Beringen - KVC Houtvenne Speeldag 

KVK Wellen

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KFC Sint-Lenaarts A - KVK Wellen 3 - 2
11/09/2022 2 KVK Wellen - FC Esperanza Pelt A 4 - 1
18/09/2022 3 Olympia Wijgmaal A - KVK Wellen 1 - 1
25/09/2022 4 KVK Wellen - KFC Zwarte Leeuw 2 - 1
02/10/2022 5 KVK Wellen - KVC Houtvenne 1 - 7
09/10/2022 6 AS Verbroedering Geel - KVK Wellen 0 - 0
16/10/2022 7 KVK Wellen - KFC Nijlen 4 - 2
23/10/2022 8 K Witgoor Sport - KVK Wellen 3 - 4
30/10/2022 9 KVK Wellen - Sporting Kampenhout A 4 - 0
06/11/2022 10 KVK Beringen - KVK Wellen 2 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 KVK Wellen - KAC Betekom A 3 - 2
19/11/2022 12 KVK Wellen - KFC Diest 1 - 0
26/11/2022 13 Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 3
04/12/2022 14 KVK Wellen - Eendracht Termien 1 - 1
11/12/2022 15 FC Wezel Sport A - KVK Wellen 2 - 2
18/12/2022 16 KVK Wellen - K Witgoor Sport 5 - 2
15/01/2023 17 Sporting Kampenhout A - KVK Wellen 0 - 2
21/01/2023 18 KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 KFC Diest - KVK Wellen 3 - 1
05/02/2023 20 KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVK Wellen - KFC Sint-Lenaarts A uitg. 
12/02/2023 21 Eendracht Termien - KVK Wellen Speeldag 
26/02/2023 22 KAC Betekom A - KVK Wellen Speeldag 
05/03/2023 23 KVK Wellen - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
12/03/2023 24 KFC Zwarte Leeuw - KVK Wellen Speeldag 
19/03/2023 25 KVK Wellen - KVK Beringen Speeldag 
26/03/2023 26 KFC Nijlen - KVK Wellen Speeldag 
02/04/2023 27 KVK Wellen - AS Verbroedering Geel Speeldag 
16/04/2023 28 FC Esperanza Pelt A - KVK Wellen Speeldag 
23/04/2023 29 KVC Houtvenne - KVK Wellen Speeldag 
30/04/2023 30 KVK Wellen - FC Wezel Sport A Speeldag 

Olympia Wijgmaal A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Olympia Wijgmaal A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
11/09/2022 2 K Witgoor Sport - Olympia Wijgmaal A 1 - 0
18/09/2022 3 Olympia Wijgmaal A - KVK Wellen 1 - 1
25/09/2022 4 Eendracht Termien - Olympia Wijgmaal A 3 - 1
02/10/2022 5 Olympia Wijgmaal A - Sporting Kampenhout A 4 - 2
09/10/2022 6 KFC Nijlen - Olympia Wijgmaal A 2 - 1
16/10/2022 7 Olympia Wijgmaal A - KAC Betekom A 2 - 1
23/10/2022 8 KVC Houtvenne - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
30/10/2022 9 Olympia Wijgmaal A - KFC Zwarte Leeuw 4 - 1
06/11/2022 10 AS Verbroedering Geel - Olympia Wijgmaal A 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Olympia Wijgmaal A - FC Esperanza Pelt A 1 - 1
19/11/2022 12 KVK Beringen - Olympia Wijgmaal A 0 - 2
26/11/2022 13 KFC Sint-Lenaarts A - Olympia Wijgmaal A 2 - 0
04/12/2022 14 Olympia Wijgmaal A - FC Wezel Sport A 1 - 2
11/12/2022 15 KFC Diest - Olympia Wijgmaal A 1 - 3
18/12/2022 16 KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 KFC Zwarte Leeuw - Olympia Wijgmaal A 4 - 0
15/01/2023 17 Olympia Wijgmaal A - KFC Nijlen 1 - 2
21/01/2023 18 KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Olympia Wijgmaal A - KVK Beringen Speeldag 
05/02/2023 20 Olympia Wijgmaal A - Eendracht Termien Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KAC Betekom A - Olympia Wijgmaal A uitg. 
12/02/2023 21 FC Esperanza Pelt A - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
26/02/2023 22 Olympia Wijgmaal A - AS Verbroedering Geel Speeldag 
05/03/2023 23 KVK Wellen - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
12/03/2023 24 Olympia Wijgmaal A - KVC Houtvenne Speeldag 
19/03/2023 25 Schoonbeek-Beverst A - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
26/03/2023 26 Olympia Wijgmaal A - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
02/04/2023 27 FC Wezel Sport A - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
16/04/2023 28 Olympia Wijgmaal A - K Witgoor Sport Speeldag 
23/04/2023 29 Sporting Kampenhout A - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
30/04/2023 30 Olympia Wijgmaal A - KFC Diest Speeldag 

Schoonbeek-Beverst A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Olympia Wijgmaal A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 2
11/09/2022 2 Schoonbeek-Beverst A - KFC Sint-Lenaarts A 1 - 0
18/09/2022 3 FC Esperanza Pelt A - Schoonbeek-Beverst A 3 - 0
25/09/2022 4 Schoonbeek-Beverst A - KFC Diest 1 - 0
02/10/2022 5 Schoonbeek-Beverst A - K Witgoor Sport 1 - 1
09/10/2022 6 Eendracht Termien - Schoonbeek-Beverst A 2 - 0
16/10/2022 7 Schoonbeek-Beverst A - KVC Houtvenne 0 - 1
23/10/2022 8 FC Wezel Sport A - Schoonbeek-Beverst A 5 - 1
30/10/2022 9 Schoonbeek-Beverst A - KVK Beringen 2 - 0
06/11/2022 10 KFC Nijlen - Schoonbeek-Beverst A 2 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Schoonbeek-Beverst A - Sporting Kampenhout A 2 - 0
19/11/2022 12 KAC Betekom A - Schoonbeek-Beverst A 1 - 1
26/11/2022 13 Schoonbeek-Beverst A - KVK Wellen 1 - 3
04/12/2022 14 AS Verbroedering Geel - Schoonbeek-Beverst A 0 - 0
11/12/2022 15 Schoonbeek-Beverst A - KFC Zwarte Leeuw 1 - 1
18/12/2022 16 KVC Houtvenne - Schoonbeek-Beverst A 7 - 0
15/01/2023 17 Schoonbeek-Beverst A - FC Wezel Sport A 1 - 0
21/01/2023 18 KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Schoonbeek-Beverst A - KFC Nijlen 3 - 3
05/02/2023 20 KVK Wellen - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KVK Beringen - Schoonbeek-Beverst A uitg. 
12/02/2023 21 Schoonbeek-Beverst A - AS Verbroedering Geel Speeldag 
26/02/2023 22 Schoonbeek-Beverst A - Eendracht Termien Speeldag 
05/03/2023 23 KFC Sint-Lenaarts A - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 
12/03/2023 24 KFC Diest - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 
19/03/2023 25 Schoonbeek-Beverst A - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
26/03/2023 26 K Witgoor Sport - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 
02/04/2023 27 Schoonbeek-Beverst A - FC Esperanza Pelt A Speeldag 
16/04/2023 28 Sporting Kampenhout A - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 
23/04/2023 29 Schoonbeek-Beverst A - KAC Betekom A Speeldag 
30/04/2023 30 KFC Zwarte Leeuw - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 

Sporting Kampenhout A

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sporting Kampenhout A - KFC Nijlen 0 - 0
11/09/2022 2 Eendracht Termien - Sporting Kampenhout A 2 - 2
18/09/2022 3 Sporting Kampenhout A - KVC Houtvenne 0 - 3
25/09/2022 4 FC Wezel Sport A - Sporting Kampenhout A 3 - 1
02/10/2022 5 Olympia Wijgmaal A - Sporting Kampenhout A 4 - 2
09/10/2022 6 Sporting Kampenhout A - KFC Zwarte Leeuw 3 - 1
16/10/2022 7 KFC Sint-Lenaarts A - Sporting Kampenhout A 2 - 1
23/10/2022 8 Sporting Kampenhout A - KFC Diest 3 - 0
30/10/2022 9 KVK Wellen - Sporting Kampenhout A 4 - 0
06/11/2022 10 Sporting Kampenhout A - K Witgoor Sport 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/11/2022 11 Schoonbeek-Beverst A - Sporting Kampenhout A 2 - 0
19/11/2022 12 AS Verbroedering Geel - Sporting Kampenhout A 4 - 2
26/11/2022 13 Sporting Kampenhout A - KVK Beringen 3 - 1
04/12/2022 14 KAC Betekom A - Sporting Kampenhout A 3 - 0
11/12/2022 15 Sporting Kampenhout A - FC Esperanza Pelt A 0 - 1
18/12/2022 16 KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 08/01   Speeldag 
08/01/2023 16 KFC Nijlen - Sporting Kampenhout A 1 - 0
15/01/2023 17 Sporting Kampenhout A - KVK Wellen 0 - 2
21/01/2023 18 KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A 08/02   Speeldag 
29/01/2023 19 Sporting Kampenhout A - AS Verbroedering Geel Speeldag 
05/02/2023 20 KVK Beringen - Sporting Kampenhout A Speeldag 

3e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
08/02/2023 18 KFC Zwarte Leeuw - Sporting Kampenhout A uitg. 
12/02/2023 21 Sporting Kampenhout A - KAC Betekom A Speeldag 
26/02/2023 22 Sporting Kampenhout A - FC Wezel Sport A Speeldag 
05/03/2023 23 K Witgoor Sport - Sporting Kampenhout A Speeldag 
12/03/2023 24 Sporting Kampenhout A - KFC Sint-Lenaarts A Speeldag 
19/03/2023 25 KFC Diest - Sporting Kampenhout A Speeldag 
26/03/2023 26 Sporting Kampenhout A - Eendracht Termien Speeldag 
02/04/2023 27 KVC Houtvenne - Sporting Kampenhout A Speeldag 
16/04/2023 28 Sporting Kampenhout A - Schoonbeek-Beverst A Speeldag 
23/04/2023 29 Sporting Kampenhout A - Olympia Wijgmaal A Speeldag 
30/04/2023 30 FC Esperanza Pelt A - Sporting Kampenhout A Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

DE EINDRONDE - STIJGEN 3e AFDELING VV

Alle vermelde teksten over promotie en degradatie zijn gebaseerd op het RBFA-Reglement (c), onder voorbehoud van wijziging.

De eerste van elke reeks (VV A en B + ACFF A en B) stijgt rechtstreeks naar de 2e Afdeling of Division 2, mits de club de licentie daarvoor heeft. Dat zijn dus vier rechtstreekse stijgers.

De "Eindronde stijgen 3e Afdeling VV" wordt gespeeld door 8 clubs : de 2e uit de VV-reeks A, de 2e uit VV-reeks B en de zes periodewinnaars uit die reeksen.

De eerste twee geklasseerde ploegen van deze eindronde stijgen naar de 2e Afdeling VV.
Maar mogelijk zijn er nog 1, 2 of 3 bijkomende stijgers van 3e naar 2e Afdeling VV.
Dat hangt mede af van het aantal VV-dalers uit de 1e Nationale Heren:
- bij 0 dalers zijn er 2 bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- bij 1 dalers is er 1 bijkomende stijger naar de 2e Afdeling VV.
- bij 2 of 3 dalers zijn er géén bijkomende stijgers naar de 2e Afdeling VV.
- er is een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de 2e Afdeling VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale een ACFF-club is, maar de winnaar van de eindronde een VV-club is.

Deze eindronde bestaat uit één, twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Indien er in het totaal 4 stijgers zijn, stijgen de 4 winnaars naar de 2e Afdeling VV en is de promotie-eindronde afgelopen.

* Op de tweede speeldag, die enkel wordt afgewerkt indien er 2, 3 of 5 stijgers zijn, is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 2 of 3 stijgers zijn (zie punt c.), worden er op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij in het totaal 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de 2e Afdeling VV.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 5 stijgers zijn (zie punt d.), worden er de op de tweede speeldag twee wedstrijden gespeeld tussen de vier verliezers van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting.

* c. de derde speeldag. Bij een totaal van 3 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de winnaarsronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

d. de derde speeldag. Bij een totaal van 5 stijgers wordt er op de derde speeldag een wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de verliezersronde van de tweede speeldag. De winnaar van deze speeldag stijgt naar 2e Afdeling VV.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

!!! Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

DE EINDRONDE - STIJGEN DIVISION 3 ACFF

De "Eindronde stijgen Division 3 ACFF" wordt gespeeld wordt door 8 Franstalige clubs : de 2e uit de ACFF-reeks A, de 2e uit de ACFF-reeks B en de zes periodewinnaars.
De winnaar van deze eindronde stijgt naar de Division 2 ACFF.
De mogelijkheid bestaat dat er nog 1 of 2 bijkomende stijgers uit deze eindronde worden aangeduid.
- Indien er géén rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er één bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Indien er 1, 2 of 3 rechtstreekse ACFF-dalers uit de 1e Nationale Heren zijn, stijgt er géén enkele bijkomende ACFF-club naar de Division 2 ACFF.
- Er is wel een bijkomende stijger uit deze eindronde naar de Division 2 ACFF wanneer in de eindronde "1e Nationale" de deelnemer uit de 1e Nationale een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is.

Deze eindronde bestaat uit twee of drie speeldagen, naargelang er stijgers zijn.
* Op de eerste speeldag worden vier wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers, onderverdeeld door loting. Hierbij valt er nog geen beslissing over de stijgers naar de Division 2 ACFF.
* Op de tweede speeldag worden er twee wedstrijden gespeeld, tussen de vier winnaars van de eerste speeldag, onderverdeeld door loting. Bij een totaal van 2 stijgers, stijgen de twee winnaars van deze speeldag naar de Division 2 ACFF.

* Op de derde speeldag is er
a. een "winnaarsronde". Wanneer er in het totaal 1 stijger is, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de Division 2 ACFF.

b. of een "verliezersronde". Wanneer er in het totaal 3 stijgers zijn, wordt er één wedstrijd gespeeld tussen de twee verliezers van de tweede speeldag. De winnaar van deze wedstrijd stijgt naar de 2e Division 2 ACFF.

Bij al deze duels met rechtstreekse uitschakeling volgen er, bij een gelijke stand na 90 minuten, verlengingen en eventueel strafschoppen.

3e AFDELING VV - DEGRADATIE

- De laatste drie clubs uit elk van de twee reeksen VV-A en VV-B dalen rechtstreeks naar 1e provinciale.

- Daarnaast is er ook een "eindronde dalen 3e Afdeling VV" waaraan er twee clubs deelnemen: de 13e uit de reeks VV-A en de 13e uit de reeks VV-B.
- Afhankelijk van het aantal Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0 of 1 naar 1e provinciale.
- Bij 0, 1 of 2 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Vlaamse dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Maar er is een bijkomende daler uit deze eindronde naar de provinciale reeksen VV wanneer in de eindronde "1e Nationale Heren" de deelnemer uit de 1e Nationale Heren een VV-club is, maar de winnaar van de eindronde een ACFF-club is

- De twee ploegen die 13e eindigen in de reeksen VV-A en VV-B spelen één wedstrijd tegen elkaar, op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- Bij een gelijke stand volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen.
- Indien er 1 bijkomende daler noodzakelijk is, degradeert de verliezer naar 1e provinciale.
- Indien er 2 bijkomende dalers noodzakelijk zijn, dalen beide deelnemers naar 1e provinciale.

DIVISION 3 ACFF - DEGRADATIE

- De clubs die eindigen op de laatste drie plaatsen in de eindrangschikking (de nummers 14, 15 en 16) van de reeksen ACFF-A en ACFF-B (seizoen 2022-2023) zakken rechtstreeks naar 1e provinciale.

- De "eindronde dalen Division 3 ACFF" wordt gespeeld tussen de nummers 13 van elke reeks, eventueel aangevuld met een wedstrijd betwist door de nummers 12 van elke reeks.
- Afhankelijk van het aantal Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren en de winnaar van de eindronde in die afdeling, zakken er van die twee 13e geëindigde ploegen 0, 1 of 2 naar 1e provinciale.
- Bij 0 of 1 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er géén bijkomende ploegen naar 1e provinciale.
- Bij 2 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakt er één bijkomende ploeg naar 1e provinciale.
- Bij 3 rechtstreekse Franstalige dalers uit de 1e Nationale Heren zakken er twee bijkomende ploegen naar 1e provinciale.

- Als er geen daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer blijft echter in de Division 3 ACFF, behalve indien er om één of andere reden een daler naar de provinciale reeksen ACFF dient aangewezen te worden.

- Als er één daler is, spelen de nummers 13 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot.
- De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er twee dalers zijn, zullen de nummers 13 van elke reeks dalen naar de provinciale afdelingen ACFF.

- Als er drie dalers zijn, spelen de nummers 12 van elke reeks een wedstrijd op het terrein van de club die het eerst wordt uitgeloot. De verliezer van deze wedstrijd daalt naar de provinciale afdelingen ACFF. !! Vanaf het seizoen 2021/2022 (artikels V7.25 en 26):
- Indien een club uit 2e afdeling VV naar 1e provinciale degradeert wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt deze club (die eigenlijk naar 3e afdeling zou zakken) in 3e afdeling VV vervangen door een bijkomende stijger uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken club behoort.
- Indien een club uit 3e afdeling VV degradeert naar 1e provinciale wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, wordt het aantal sportieve rechtstreekse dalers naar verhouding verminderd in de reeks van de afdeling waarin de gesanctioneerde club uitkwam.
- Indien er echter meer clubs dan dat er sportieve rechtstreekse dalers zijn, uit 3e afdeling VV dalen naar 1e provinciale, wegens het niet behalen van de licentie of omdat er geen licentie is aangevraagd, worden deze clubs vervangen door bijkomende stijgers uit 1e provinciale van de provincie waartoe de betrokken clubs behoren.
- De clubs die niet de rechtstreeks sportieve dalers vervangen, worden aangeduid op basis van de eindrangschikking van hun reeks van 3e afdeling VV, vooraleer de herziening van de rangschikking wegens het niet bekomen of aanvragen van de licentie van regionale amateurclub wordt toegepast.
Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).