Challenger Pro League
Update: gisteren om 22:02u
Nationaal Profvoetbal Challenger Pro League
Laatste update: gisteren om 22:02u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
1e KLASSE B - CHALLENGER PRO LEAGUE - SEIZOEN 2022-2023

1B Pro League Op deze pagina ziet de gegevens, het wedstrijdschema, de uitslagen, de klassementen en statistieken
van de competitie in de Nationale 1e Klasse B, de "Challenger Pro League".

Dit zijn de 12 ploegen: Beerschot VA, SK Deinze, Lierse K, Lommel SK, RWD Molenbeek, Excelsior Virton,
SK Beveren, Anderlecht Futures (U23), Club Brugge NXT (U23), Jong RC Genk (U23), Standard 16 FC (U23) en FC Dender EH.
* De reguliere competitie, die tijdens het WK 2022 in Qatar gewoon doorloopt, telt 22 speeldagen.
* De punten in het eindklassement van die competitie worden behouden als starttotaal in de twee Play-offs.

- Daarin spelen de nummers 1 tot en met 6 de "Promotion Play-offs", een competitie van 10 speeldagen waarbij de eerste in het eindklassement kampioen is en rechtstreeks naar 1A stijgt, behalve wanneer het om een U23-ploeg gaat. In dat geval promoveert volgende in het eindklassement van de Promotion Play-offs.
- De nummers 7 tot en met 12 spelen de "Relegation Play-offs", eveneens een competitie van 10 speeldagen waarbij de laatste in het eindklassement rechtstreeks naar de 1e amateurs zakt. Dat kan ook een U23-ploeg zijn.
- Alle verdere gegevens en reglementen vindt u onderaan deze pagina.
>> Voor de originele gepubliceerde kalender van de Challenger Pro League (in pdf), klik hier.
Archief - Seizoen 2021-2022 Kalender per ploeg Champions Play-Off Europa League Play-Off 1e Nationale VV-ACFF
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 15 (27 november 2022)
Vrij. 25/11 20u00 Club Brugge NXT - FC Dender EH 4 - 1
Vrij. 25/11 20u00 Jong RC. Genk - RWD Molenbeek 2 - 0
Zat. 26/11 16u00 Standard Luik 16 FC - KMSK Deinze 1 - 2
Zat. 26/11 20u00 Anderlecht Futures - Beerschot VA - A 1 - 2
Zon. 27/11 16u30 SK Beveren - Lommel SK 2 - 3
Zon. 27/11 20u00 Lierse K. - Excelsior Virton 2 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 15 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Beerschot VA - A 15 9 4 2 24 17 29
2 SK Beveren 15 8 3 4 33 17 28
3 RWD Molenbeek 15 8 3 4 28 14 28
4 Lierse K. 15 7 6 2 29 33 23
5 Anderlecht Futures 15 6 4 5 27 21 23
6 Lommel SK 15 7 8 0 24 29 21
7 KMSK Deinze 15 6 6 3 19 20 21
8 Club Brugge NXT 15 5 5 5 29 26 20
9 FC Dender EH 15 5 7 3 18 23 18
10 Standard Luik 16 FC 15 4 7 4 18 28 16
11 Jong RC. Genk 15 3 9 3 19 29 12
12 Excelsior Virton 15 1 7 7 15 26 10

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Speeldag 1 (14 augustus 2022)
Excelsior Virton - RWD Molenbeek 1 - 1
FC Dender EH - Lommel SK 1 - 4
Beerschot VA - A - SK Beveren 1 - 0
Club Brugge NXT - Standard Luik 16 FC 2 - 2
Jong RC. Genk - Lierse K. 4 - 1
Anderlecht Futures - KMSK Deinze 0 - 0


Speeldag 2 (21 augustus 2022)
KMSK Deinze - Jong RC. Genk 3 - 2
Standard Luik 16 FC - Beerschot VA - A 2 - 2
SK Beveren - Excelsior Virton 2 - 2
RWD Molenbeek - FC Dender EH 1 - 0
Lommel SK - Anderlecht Futures 0 - 2
Lierse K. - Club Brugge NXT 3 - 1


Speeldag 3 (28 augustus 2022)
FC Dender EH - Standard Luik 16 FC 0 - 1
Jong RC. Genk - Lommel SK 0 - 3
Anderlecht Futures - SK Beveren 2 - 2
KMSK Deinze - Excelsior Virton 1 - 1
Club Brugge NXT - RWD Molenbeek 2 - 1
Beerschot VA - A - Lierse K. 2 - 3


Speeldag 4 (4 september 2022)
RWD Molenbeek - Anderlecht Futures 2 - 2
Excelsior Virton - FC Dender EH 1 - 1
Lommel SK - SK Beveren 0 - 2
Lierse K. - KMSK Deinze 4 - 1
Club Brugge NXT - Beerschot VA - A 1 - 2
Standard Luik 16 FC - Jong RC. Genk 2 - 2


Speeldag 5 (11 september 2022)
FC Dender EH - Lierse K. 2 - 3
SK Beveren - Standard Luik 16 FC 2 - 1
KMSK Deinze - RWD Molenbeek 1 - 2
Beerschot VA - A - Lommel SK 0 - 2
Anderlecht Futures - Club Brugge NXT 1 - 1
Jong RC. Genk - Excelsior Virton 0 - 1


Speeldag 6 (18 september 2022)
RWD Molenbeek - Jong RC. Genk 1 - 1
Excelsior Virton - Beerschot VA - A 1 - 2
KMSK Deinze - FC Dender EH 0 - 2
Lommel SK - Standard Luik 16 FC 0 - 1
Lierse K. - Anderlecht Futures 2 - 3
Club Brugge NXT - SK Beveren 2 - 2


Speeldag 7 (2 oktober 2022)
Excelsior Virton - Club Brugge NXT 3 - 3
SK Beveren - Lierse K. 5 - 0
Lommel SK - RWD Molenbeek 2 - 1
Beerschot VA - A - KMSK Deinze 2 - 0
Jong RC. Genk - FC Dender EH 0 - 2
Standard Luik 16 FC - Anderlecht Futures 1 - 3


Speeldag 8 (9 oktober 2022)
RWD Molenbeek - Beerschot VA - A 2 - 0
FC Dender EH - SK Beveren 0 - 3
KMSK Deinze - Lommel SK 3 - 0
Lierse K. - Standard Luik 16 FC 2 - 0
Club Brugge NXT - Jong RC. Genk 3 - 1
Anderlecht Futures - Excelsior Virton 3 - 1


Speeldag 9 (16 oktober 2022)
Excelsior Virton - Lierse K. 0 - 0
SK Beveren - KMSK Deinze 2 - 1
Lommel SK - Club Brugge NXT 3 - 4
Beerschot VA - A - FC Dender EH 1 - 1
Jong RC. Genk - Anderlecht Futures 3 - 2
Standard Luik 16 FC - RWD Molenbeek 1 - 4


Speeldag 10 (23 oktober 2022)
RWD Molenbeek - SK Beveren 3 - 1
Lierse K. - Lommel SK 3 - 1
Club Brugge NXT - KMSK Deinze 2 - 0
Anderlecht Futures - FC Dender EH 0 - 2
Jong RC. Genk - Beerschot VA - A 1 - 2
Standard Luik 16 FC - Excelsior Virton 2 - 1


Speeldag 11 (30 oktober 2022)
RWD Molenbeek - Lierse K. 3 - 0
FC Dender EH - Club Brugge NXT 3 - 2
SK Beveren - Jong RC. Genk 3 - 0
KMSK Deinze - Standard Luik 16 FC 4 - 1
Lommel SK - Excelsior Virton 3 - 1
Beerschot VA - A - Anderlecht Futures 1 - 2


Speeldag 12 (6 november 2022)
Excelsior Virton - KMSK Deinze 0 - 1
FC Dender EH - RWD Molenbeek 0 - 1
SK Beveren - Club Brugge NXT 1 - 0
Lommel SK - Beerschot VA - A 1 - 3
Lierse K. - Jong RC. Genk 4 - 2
Anderlecht Futures - Standard Luik 16 FC 3 - 0


Speeldag 13 (13 november 2022)
RWD Molenbeek - Lommel SK 5 - 0
Lierse K. - SK Beveren 1 - 5
Beerschot VA - A - Excelsior Virton 3 - 0
Club Brugge NXT - Anderlecht Futures 2 - 2
Jong RC. Genk - KMSK Deinze 0 - 0
Standard Luik 16 FC - FC Dender EH 1 - 1


Speeldag 14 (20 november 2022)
Excelsior Virton - Standard Luik 16 FC 0 - 2
FC Dender EH - Anderlecht Futures 2 - 1
SK Beveren - RWD Molenbeek 1 - 1
KMSK Deinze - Lierse K. 2 - 1
Lommel SK - Jong RC. Genk 2 - 1
Beerschot VA - A - Club Brugge NXT 1 - 0


Speeldag 15 (27 november 2022)
SK Beveren - Lommel SK 2 - 3
Lierse K. - Excelsior Virton 2 - 2
Club Brugge NXT - FC Dender EH 4 - 1
Anderlecht Futures - Beerschot VA - A 1 - 2
Jong RC. Genk - RWD Molenbeek 2 - 0
Standard Luik 16 FC - KMSK Deinze 1 - 2


Speeldag 16 (4 december 2022)
RWD Molenbeek - Club Brugge NXT
Excelsior Virton - Lommel SK
FC Dender EH - Beerschot VA - A
KMSK Deinze - SK Beveren
Anderlecht Futures - Jong RC. Genk
Standard Luik 16 FC - Lierse K.


Speeldag 17 (11 december 2022)
RWD Molenbeek - Excelsior Virton
SK Beveren - Anderlecht Futures
Lommel SK - KMSK Deinze
Lierse K. - FC Dender EH
Beerschot VA - A - Standard Luik 16 FC
Jong RC. Genk - Club Brugge NXT


Speeldag 18 (18 december 2022)
Excelsior Virton - SK Beveren
FC Dender EH - Jong RC. Genk
KMSK Deinze - Beerschot VA - A
Club Brugge NXT - Lierse K.
Anderlecht Futures - RWD Molenbeek
Standard Luik 16 FC - Lommel SK


Speeldag 19 (22 januari 2023)
RWD Molenbeek - KMSK Deinze
FC Dender EH - Excelsior Virton
SK Beveren - Beerschot VA - A
Club Brugge NXT - Lommel SK
Anderlecht Futures - Lierse K.
Jong RC. Genk - Standard Luik 16 FC


Speeldag 20 (29 januari 2023)
Excelsior Virton - Anderlecht Futures
KMSK Deinze - Club Brugge NXT
Lommel SK - FC Dender EH
Lierse K. - RWD Molenbeek
Beerschot VA - A - Jong RC. Genk
Standard Luik 16 FC - SK Beveren


Speeldag 21 (5 februari 2023)
RWD Molenbeek - Standard Luik 16 FC
FC Dender EH - KMSK Deinze
Lierse K. - Beerschot VA - A
Club Brugge NXT - Excelsior Virton
Anderlecht Futures - Lommel SK
Jong RC. Genk - SK Beveren


Speeldag 22 (12 februari 2023)
Excelsior Virton - Jong RC. Genk
SK Beveren - FC Dender EH
KMSK Deinze - Anderlecht Futures
Lommel SK - Lierse K.
Beerschot VA - A - RWD Molenbeek
Standard Luik 16 FC - Club Brugge NXT


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN - 1B PRO LEAGUE

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 1e Klasse B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Beerschot VA - A 291316
2RWD Molenbeek 281711
3SK Beveren 281711
4Anderlecht Futures 23914
5Lierse K. 23167
6Lommel SK 21912
7KMSK Deinze 21138
8Club Brugge NXT 20155
9FC Dender EH 18612
10Standard Luik 16 FC 16610
11Jong RC. Genk 12102
12Excelsior Virton 1046


VERLIESPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Beerschot VA - A 16115
2SK Beveren 17710
3RWD Molenbeek 17413
4Anderlecht Futures 221210
5Lierse K. 22814
6Lommel SK 24159
7KMSK Deinze 24816
8Club Brugge NXT 25916
9FC Dender EH 271512
10Standard Luik 16 FC 291514
11Jong RC. Genk 331419
12Excelsior Virton 351718


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Beerschot VA - A 1266
2KMSK Deinze 1037
3RWD Molenbeek 734
4SK Beveren 743
5Lommel SK 633
6Standard Luik 16 FC 413
7Anderlecht Futures 431
8FC Dender EH 431
9Club Brugge NXT 440
10Jong RC. Genk 440
11Lierse K. 440
12Excelsior Virton 101


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Beveren 331815
2Club Brugge NXT 291811
3Lierse K. 29218
4RWD Molenbeek 281711
5Anderlecht Futures 271017
6Beerschot VA - A 241113
7Lommel SK 241113
8Jong RC. Genk 19109
9KMSK Deinze 19145
10FC Dender EH 18810
11Standard Luik 16 FC 18108
12Excelsior Virton 1569


TEGENDOELPUNTEN NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 14410
2Beerschot VA - A 1789
3SK Beveren 1789
4KMSK Deinze 20911
5Anderlecht Futures 21813
6FC Dender EH 23158
7Club Brugge NXT 261115
8Excelsior Virton 261016
9Standard Luik 16 FC 281513
10Lommel SK 291514
11Jong RC. Genk 291118
12Lierse K. 331518


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 15 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RWD Molenbeek 6 7 
2Beerschot VA - A 4x4x
3Lierse K. 4 4 
4Anderlecht Futures 3 8 
5SK Beveren 3 8 
6Club Brugge NXT 3 6 
7KMSK Deinze 2x5x
8FC Dender EH 2 3 
9Lommel SK 2x2x
10Excelsior Virton 1 5 
11Standard Luik 16 FC 1 4 
12Jong RC. Genk 1x1x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SK Beveren 532
2RWD Molenbeek 541
3KMSK Deinze 413
4Beerschot VA - A 440
5FC Dender EH 303
6Standard Luik 16 FC 303
7Anderlecht Futures 321
8Lommel SK 202
9Excelsior Virton 211
10Lierse K. 211
11Jong RC. Genk 220
12Club Brugge NXT 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 1477
2SK Beveren 1486
3Anderlecht Futures 1358
4Beerschot VA - A 1376
5Standard Luik 16 FC 1376
6Club Brugge NXT 1385
7Lierse K. 1284
8Excelsior Virton 1147
9FC Dender EH 1147
10Jong RC. Genk 1046
11Lommel SK 1055
12KMSK Deinze 1064


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 15 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RWD Molenbeek 101
2SK Beveren 101
3Anderlecht Futures 220
4Beerschot VA - A 211
5Club Brugge NXT 202
6Standard Luik 16 FC 202
7Lierse K. 303
8Excelsior Virton 431
9FC Dender EH 431
10Jong RC. Genk 541
11Lommel SK 532
12KMSK Deinze 514


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 15 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RWD Molenbeek 7 5 2 0 17 4 17
2 SK Beveren 8 5 2 1 18 8 17
3 Lierse K. 8 5 1 2 21 15 16
4 Club Brugge NXT 8 4 3 1 18 11 15
5 KMSK Deinze 7 4 1 2 14 9 13
6 Beerschot VA - A 8 4 1 3 11 8 13
7 Jong RC. Genk 8 3 1 4 10 11 10
8 Anderlecht Futures 7 2 3 2 10 8 9
9 Lommel SK 8 3 0 5 11 15 9
10 FC Dender EH 7 2 0 5 8 15 6
11 Standard Luik 16 FC 7 1 3 3 10 15 6
12 Excelsior Virton 7 0 4 3 6 10 4

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 15 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Beerschot VA - A 7 5 1 1 13 9 16
2 Anderlecht Futures 8 4 2 2 17 13 14
3 Lommel SK 7 4 0 3 13 14 12
4 FC Dender EH 8 3 3 2 10 8 12
5 SK Beveren 7 3 2 2 15 9 11
6 RWD Molenbeek 8 3 2 3 11 10 11
7 Standard Luik 16 FC 8 3 1 4 8 13 10
8 KMSK Deinze 8 2 2 4 5 11 8
9 Lierse K. 7 2 1 4 8 18 7
10 Excelsior Virton 8 1 3 4 9 16 6
11 Club Brugge NXT 7 1 2 4 11 15 5
12 Jong RC. Genk 7 0 2 5 9 18 2

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Anderlecht Futures

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Anderlecht Futures - KMSK Deinze 0 - 0
21/08/2022 2 Lommel SK - Anderlecht Futures 0 - 2
28/08/2022 3 Anderlecht Futures - SK Beveren 2 - 2
04/09/2022 4 RWD Molenbeek - Anderlecht Futures 2 - 2
11/09/2022 5 Anderlecht Futures - Club Brugge NXT 1 - 1
18/09/2022 6 Lierse K. - Anderlecht Futures 2 - 3
02/10/2022 7 Standard Luik 16 FC - Anderlecht Futures 1 - 3
09/10/2022 8 Anderlecht Futures - Excelsior Virton 3 - 1
16/10/2022 9 Jong RC. Genk - Anderlecht Futures 3 - 2
23/10/2022 10 Anderlecht Futures - FC Dender EH 0 - 2
30/10/2022 11 Beerschot VA - A - Anderlecht Futures 1 - 2
06/11/2022 12 Anderlecht Futures - Standard Luik 16 FC 3 - 0
13/11/2022 13 Club Brugge NXT - Anderlecht Futures 2 - 2
20/11/2022 14 FC Dender EH - Anderlecht Futures 2 - 1
27/11/2022 15 Anderlecht Futures - Beerschot VA - A 1 - 2
04/12/2022 16 Anderlecht Futures - Jong RC. Genk Speeldag 
11/12/2022 17 SK Beveren - Anderlecht Futures Speeldag 
18/12/2022 18 Anderlecht Futures - RWD Molenbeek Speeldag 
22/01/2023 19 Anderlecht Futures - Lierse K. Speeldag 
29/01/2023 20 Excelsior Virton - Anderlecht Futures Speeldag 
05/02/2023 21 Anderlecht Futures - Lommel SK Speeldag 
12/02/2023 22 KMSK Deinze - Anderlecht Futures Speeldag 

Beerschot VA - A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Beerschot VA - A - SK Beveren 1 - 0
21/08/2022 2 Standard Luik 16 FC - Beerschot VA - A 2 - 2
28/08/2022 3 Beerschot VA - A - Lierse K. 2 - 3
04/09/2022 4 Club Brugge NXT - Beerschot VA - A 1 - 2
11/09/2022 5 Beerschot VA - A - Lommel SK 0 - 2
18/09/2022 6 Excelsior Virton - Beerschot VA - A 1 - 2
02/10/2022 7 Beerschot VA - A - KMSK Deinze 2 - 0
09/10/2022 8 RWD Molenbeek - Beerschot VA - A 2 - 0
16/10/2022 9 Beerschot VA - A - FC Dender EH 1 - 1
23/10/2022 10 Jong RC. Genk - Beerschot VA - A 1 - 2
30/10/2022 11 Beerschot VA - A - Anderlecht Futures 1 - 2
06/11/2022 12 Lommel SK - Beerschot VA - A 1 - 3
13/11/2022 13 Beerschot VA - A - Excelsior Virton 3 - 0
20/11/2022 14 Beerschot VA - A - Club Brugge NXT 1 - 0
27/11/2022 15 Anderlecht Futures - Beerschot VA - A 1 - 2
04/12/2022 16 FC Dender EH - Beerschot VA - A Speeldag 
11/12/2022 17 Beerschot VA - A - Standard Luik 16 FC Speeldag 
18/12/2022 18 KMSK Deinze - Beerschot VA - A Speeldag 
22/01/2023 19 SK Beveren - Beerschot VA - A Speeldag 
29/01/2023 20 Beerschot VA - A - Jong RC. Genk Speeldag 
05/02/2023 21 Lierse K. - Beerschot VA - A Speeldag 
12/02/2023 22 Beerschot VA - A - RWD Molenbeek Speeldag 

Club Brugge NXT

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Club Brugge NXT - Standard Luik 16 FC 2 - 2
21/08/2022 2 Lierse K. - Club Brugge NXT 3 - 1
28/08/2022 3 Club Brugge NXT - RWD Molenbeek 2 - 1
04/09/2022 4 Club Brugge NXT - Beerschot VA - A 1 - 2
11/09/2022 5 Anderlecht Futures - Club Brugge NXT 1 - 1
18/09/2022 6 Club Brugge NXT - SK Beveren 2 - 2
02/10/2022 7 Excelsior Virton - Club Brugge NXT 3 - 3
09/10/2022 8 Club Brugge NXT - Jong RC. Genk 3 - 1
16/10/2022 9 Lommel SK - Club Brugge NXT 3 - 4
23/10/2022 10 Club Brugge NXT - KMSK Deinze 2 - 0
30/10/2022 11 FC Dender EH - Club Brugge NXT 3 - 2
06/11/2022 12 SK Beveren - Club Brugge NXT 1 - 0
13/11/2022 13 Club Brugge NXT - Anderlecht Futures 2 - 2
20/11/2022 14 Beerschot VA - A - Club Brugge NXT 1 - 0
27/11/2022 15 Club Brugge NXT - FC Dender EH 4 - 1
04/12/2022 16 RWD Molenbeek - Club Brugge NXT Speeldag 
11/12/2022 17 Jong RC. Genk - Club Brugge NXT Speeldag 
18/12/2022 18 Club Brugge NXT - Lierse K. Speeldag 
22/01/2023 19 Club Brugge NXT - Lommel SK Speeldag 
29/01/2023 20 KMSK Deinze - Club Brugge NXT Speeldag 
05/02/2023 21 Club Brugge NXT - Excelsior Virton Speeldag 
12/02/2023 22 Standard Luik 16 FC - Club Brugge NXT Speeldag 

Excelsior Virton

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Excelsior Virton - RWD Molenbeek 1 - 1
21/08/2022 2 SK Beveren - Excelsior Virton 2 - 2
28/08/2022 3 KMSK Deinze - Excelsior Virton 1 - 1
04/09/2022 4 Excelsior Virton - FC Dender EH 1 - 1
11/09/2022 5 Jong RC. Genk - Excelsior Virton 0 - 1
18/09/2022 6 Excelsior Virton - Beerschot VA - A 1 - 2
02/10/2022 7 Excelsior Virton - Club Brugge NXT 3 - 3
09/10/2022 8 Anderlecht Futures - Excelsior Virton 3 - 1
16/10/2022 9 Excelsior Virton - Lierse K. 0 - 0
23/10/2022 10 Standard Luik 16 FC - Excelsior Virton 2 - 1
30/10/2022 11 Lommel SK - Excelsior Virton 3 - 1
06/11/2022 12 Excelsior Virton - KMSK Deinze 0 - 1
13/11/2022 13 Beerschot VA - A - Excelsior Virton 3 - 0
20/11/2022 14 Excelsior Virton - Standard Luik 16 FC 0 - 2
27/11/2022 15 Lierse K. - Excelsior Virton 2 - 2
04/12/2022 16 Excelsior Virton - Lommel SK Speeldag 
11/12/2022 17 RWD Molenbeek - Excelsior Virton Speeldag 
18/12/2022 18 Excelsior Virton - SK Beveren Speeldag 
22/01/2023 19 FC Dender EH - Excelsior Virton Speeldag 
29/01/2023 20 Excelsior Virton - Anderlecht Futures Speeldag 
05/02/2023 21 Club Brugge NXT - Excelsior Virton Speeldag 
12/02/2023 22 Excelsior Virton - Jong RC. Genk Speeldag 

FC Dender EH

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 FC Dender EH - Lommel SK 1 - 4
21/08/2022 2 RWD Molenbeek - FC Dender EH 1 - 0
28/08/2022 3 FC Dender EH - Standard Luik 16 FC 0 - 1
04/09/2022 4 Excelsior Virton - FC Dender EH 1 - 1
11/09/2022 5 FC Dender EH - Lierse K. 2 - 3
18/09/2022 6 KMSK Deinze - FC Dender EH 0 - 2
02/10/2022 7 Jong RC. Genk - FC Dender EH 0 - 2
09/10/2022 8 FC Dender EH - SK Beveren 0 - 3
16/10/2022 9 Beerschot VA - A - FC Dender EH 1 - 1
23/10/2022 10 Anderlecht Futures - FC Dender EH 0 - 2
30/10/2022 11 FC Dender EH - Club Brugge NXT 3 - 2
06/11/2022 12 FC Dender EH - RWD Molenbeek 0 - 1
13/11/2022 13 Standard Luik 16 FC - FC Dender EH 1 - 1
20/11/2022 14 FC Dender EH - Anderlecht Futures 2 - 1
27/11/2022 15 Club Brugge NXT - FC Dender EH 4 - 1
04/12/2022 16 FC Dender EH - Beerschot VA - A Speeldag 
11/12/2022 17 Lierse K. - FC Dender EH Speeldag 
18/12/2022 18 FC Dender EH - Jong RC. Genk Speeldag 
22/01/2023 19 FC Dender EH - Excelsior Virton Speeldag 
29/01/2023 20 Lommel SK - FC Dender EH Speeldag 
05/02/2023 21 FC Dender EH - KMSK Deinze Speeldag 
12/02/2023 22 SK Beveren - FC Dender EH Speeldag 

Jong RC. Genk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Jong RC. Genk - Lierse K. 4 - 1
21/08/2022 2 KMSK Deinze - Jong RC. Genk 3 - 2
28/08/2022 3 Jong RC. Genk - Lommel SK 0 - 3
04/09/2022 4 Standard Luik 16 FC - Jong RC. Genk 2 - 2
11/09/2022 5 Jong RC. Genk - Excelsior Virton 0 - 1
18/09/2022 6 RWD Molenbeek - Jong RC. Genk 1 - 1
02/10/2022 7 Jong RC. Genk - FC Dender EH 0 - 2
09/10/2022 8 Club Brugge NXT - Jong RC. Genk 3 - 1
16/10/2022 9 Jong RC. Genk - Anderlecht Futures 3 - 2
23/10/2022 10 Jong RC. Genk - Beerschot VA - A 1 - 2
30/10/2022 11 SK Beveren - Jong RC. Genk 3 - 0
06/11/2022 12 Lierse K. - Jong RC. Genk 4 - 2
13/11/2022 13 Jong RC. Genk - KMSK Deinze 0 - 0
20/11/2022 14 Lommel SK - Jong RC. Genk 2 - 1
27/11/2022 15 Jong RC. Genk - RWD Molenbeek 2 - 0
04/12/2022 16 Anderlecht Futures - Jong RC. Genk Speeldag 
11/12/2022 17 Jong RC. Genk - Club Brugge NXT Speeldag 
18/12/2022 18 FC Dender EH - Jong RC. Genk Speeldag 
22/01/2023 19 Jong RC. Genk - Standard Luik 16 FC Speeldag 
29/01/2023 20 Beerschot VA - A - Jong RC. Genk Speeldag 
05/02/2023 21 Jong RC. Genk - SK Beveren Speeldag 
12/02/2023 22 Excelsior Virton - Jong RC. Genk Speeldag 

KMSK Deinze

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Anderlecht Futures - KMSK Deinze 0 - 0
21/08/2022 2 KMSK Deinze - Jong RC. Genk 3 - 2
28/08/2022 3 KMSK Deinze - Excelsior Virton 1 - 1
04/09/2022 4 Lierse K. - KMSK Deinze 4 - 1
11/09/2022 5 KMSK Deinze - RWD Molenbeek 1 - 2
18/09/2022 6 KMSK Deinze - FC Dender EH 0 - 2
02/10/2022 7 Beerschot VA - A - KMSK Deinze 2 - 0
09/10/2022 8 KMSK Deinze - Lommel SK 3 - 0
16/10/2022 9 SK Beveren - KMSK Deinze 2 - 1
23/10/2022 10 Club Brugge NXT - KMSK Deinze 2 - 0
30/10/2022 11 KMSK Deinze - Standard Luik 16 FC 4 - 1
06/11/2022 12 Excelsior Virton - KMSK Deinze 0 - 1
13/11/2022 13 Jong RC. Genk - KMSK Deinze 0 - 0
20/11/2022 14 KMSK Deinze - Lierse K. 2 - 1
27/11/2022 15 Standard Luik 16 FC - KMSK Deinze 1 - 2
04/12/2022 16 KMSK Deinze - SK Beveren Speeldag 
11/12/2022 17 Lommel SK - KMSK Deinze Speeldag 
18/12/2022 18 KMSK Deinze - Beerschot VA - A Speeldag 
22/01/2023 19 RWD Molenbeek - KMSK Deinze Speeldag 
29/01/2023 20 KMSK Deinze - Club Brugge NXT Speeldag 
05/02/2023 21 FC Dender EH - KMSK Deinze Speeldag 
12/02/2023 22 KMSK Deinze - Anderlecht Futures Speeldag 

Lierse K.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Jong RC. Genk - Lierse K. 4 - 1
21/08/2022 2 Lierse K. - Club Brugge NXT 3 - 1
28/08/2022 3 Beerschot VA - A - Lierse K. 2 - 3
04/09/2022 4 Lierse K. - KMSK Deinze 4 - 1
11/09/2022 5 FC Dender EH - Lierse K. 2 - 3
18/09/2022 6 Lierse K. - Anderlecht Futures 2 - 3
02/10/2022 7 SK Beveren - Lierse K. 5 - 0
09/10/2022 8 Lierse K. - Standard Luik 16 FC 2 - 0
16/10/2022 9 Excelsior Virton - Lierse K. 0 - 0
23/10/2022 10 Lierse K. - Lommel SK 3 - 1
30/10/2022 11 RWD Molenbeek - Lierse K. 3 - 0
06/11/2022 12 Lierse K. - Jong RC. Genk 4 - 2
13/11/2022 13 Lierse K. - SK Beveren 1 - 5
20/11/2022 14 KMSK Deinze - Lierse K. 2 - 1
27/11/2022 15 Lierse K. - Excelsior Virton 2 - 2
04/12/2022 16 Standard Luik 16 FC - Lierse K. Speeldag 
11/12/2022 17 Lierse K. - FC Dender EH Speeldag 
18/12/2022 18 Club Brugge NXT - Lierse K. Speeldag 
22/01/2023 19 Anderlecht Futures - Lierse K. Speeldag 
29/01/2023 20 Lierse K. - RWD Molenbeek Speeldag 
05/02/2023 21 Lierse K. - Beerschot VA - A Speeldag 
12/02/2023 22 Lommel SK - Lierse K. Speeldag 

Lommel SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 FC Dender EH - Lommel SK 1 - 4
21/08/2022 2 Lommel SK - Anderlecht Futures 0 - 2
28/08/2022 3 Jong RC. Genk - Lommel SK 0 - 3
04/09/2022 4 Lommel SK - SK Beveren 0 - 2
11/09/2022 5 Beerschot VA - A - Lommel SK 0 - 2
18/09/2022 6 Lommel SK - Standard Luik 16 FC 0 - 1
02/10/2022 7 Lommel SK - RWD Molenbeek 2 - 1
09/10/2022 8 KMSK Deinze - Lommel SK 3 - 0
16/10/2022 9 Lommel SK - Club Brugge NXT 3 - 4
23/10/2022 10 Lierse K. - Lommel SK 3 - 1
30/10/2022 11 Lommel SK - Excelsior Virton 3 - 1
06/11/2022 12 Lommel SK - Beerschot VA - A 1 - 3
13/11/2022 13 RWD Molenbeek - Lommel SK 5 - 0
20/11/2022 14 Lommel SK - Jong RC. Genk 2 - 1
27/11/2022 15 SK Beveren - Lommel SK 2 - 3
04/12/2022 16 Excelsior Virton - Lommel SK Speeldag 
11/12/2022 17 Lommel SK - KMSK Deinze Speeldag 
18/12/2022 18 Standard Luik 16 FC - Lommel SK Speeldag 
22/01/2023 19 Club Brugge NXT - Lommel SK Speeldag 
29/01/2023 20 Lommel SK - FC Dender EH Speeldag 
05/02/2023 21 Anderlecht Futures - Lommel SK Speeldag 
12/02/2023 22 Lommel SK - Lierse K. Speeldag 

RWD Molenbeek

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Excelsior Virton - RWD Molenbeek 1 - 1
21/08/2022 2 RWD Molenbeek - FC Dender EH 1 - 0
28/08/2022 3 Club Brugge NXT - RWD Molenbeek 2 - 1
04/09/2022 4 RWD Molenbeek - Anderlecht Futures 2 - 2
11/09/2022 5 KMSK Deinze - RWD Molenbeek 1 - 2
18/09/2022 6 RWD Molenbeek - Jong RC. Genk 1 - 1
02/10/2022 7 Lommel SK - RWD Molenbeek 2 - 1
09/10/2022 8 RWD Molenbeek - Beerschot VA - A 2 - 0
16/10/2022 9 Standard Luik 16 FC - RWD Molenbeek 1 - 4
23/10/2022 10 RWD Molenbeek - SK Beveren 3 - 1
30/10/2022 11 RWD Molenbeek - Lierse K. 3 - 0
06/11/2022 12 FC Dender EH - RWD Molenbeek 0 - 1
13/11/2022 13 RWD Molenbeek - Lommel SK 5 - 0
20/11/2022 14 SK Beveren - RWD Molenbeek 1 - 1
27/11/2022 15 Jong RC. Genk - RWD Molenbeek 2 - 0
04/12/2022 16 RWD Molenbeek - Club Brugge NXT Speeldag 
11/12/2022 17 RWD Molenbeek - Excelsior Virton Speeldag 
18/12/2022 18 Anderlecht Futures - RWD Molenbeek Speeldag 
22/01/2023 19 RWD Molenbeek - KMSK Deinze Speeldag 
29/01/2023 20 Lierse K. - RWD Molenbeek Speeldag 
05/02/2023 21 RWD Molenbeek - Standard Luik 16 FC Speeldag 
12/02/2023 22 Beerschot VA - A - RWD Molenbeek Speeldag 

SK Beveren

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Beerschot VA - A - SK Beveren 1 - 0
21/08/2022 2 SK Beveren - Excelsior Virton 2 - 2
28/08/2022 3 Anderlecht Futures - SK Beveren 2 - 2
04/09/2022 4 Lommel SK - SK Beveren 0 - 2
11/09/2022 5 SK Beveren - Standard Luik 16 FC 2 - 1
18/09/2022 6 Club Brugge NXT - SK Beveren 2 - 2
02/10/2022 7 SK Beveren - Lierse K. 5 - 0
09/10/2022 8 FC Dender EH - SK Beveren 0 - 3
16/10/2022 9 SK Beveren - KMSK Deinze 2 - 1
23/10/2022 10 RWD Molenbeek - SK Beveren 3 - 1
30/10/2022 11 SK Beveren - Jong RC. Genk 3 - 0
06/11/2022 12 SK Beveren - Club Brugge NXT 1 - 0
13/11/2022 13 Lierse K. - SK Beveren 1 - 5
20/11/2022 14 SK Beveren - RWD Molenbeek 1 - 1
27/11/2022 15 SK Beveren - Lommel SK 2 - 3
04/12/2022 16 KMSK Deinze - SK Beveren Speeldag 
11/12/2022 17 SK Beveren - Anderlecht Futures Speeldag 
18/12/2022 18 Excelsior Virton - SK Beveren Speeldag 
22/01/2023 19 SK Beveren - Beerschot VA - A Speeldag 
29/01/2023 20 Standard Luik 16 FC - SK Beveren Speeldag 
05/02/2023 21 Jong RC. Genk - SK Beveren Speeldag 
12/02/2023 22 SK Beveren - FC Dender EH Speeldag 

Standard Luik 16 FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/08/2022 1 Club Brugge NXT - Standard Luik 16 FC 2 - 2
21/08/2022 2 Standard Luik 16 FC - Beerschot VA - A 2 - 2
28/08/2022 3 FC Dender EH - Standard Luik 16 FC 0 - 1
04/09/2022 4 Standard Luik 16 FC - Jong RC. Genk 2 - 2
11/09/2022 5 SK Beveren - Standard Luik 16 FC 2 - 1
18/09/2022 6 Lommel SK - Standard Luik 16 FC 0 - 1
02/10/2022 7 Standard Luik 16 FC - Anderlecht Futures 1 - 3
09/10/2022 8 Lierse K. - Standard Luik 16 FC 2 - 0
16/10/2022 9 Standard Luik 16 FC - RWD Molenbeek 1 - 4
23/10/2022 10 Standard Luik 16 FC - Excelsior Virton 2 - 1
30/10/2022 11 KMSK Deinze - Standard Luik 16 FC 4 - 1
06/11/2022 12 Anderlecht Futures - Standard Luik 16 FC 3 - 0
13/11/2022 13 Standard Luik 16 FC - FC Dender EH 1 - 1
20/11/2022 14 Excelsior Virton - Standard Luik 16 FC 0 - 2
27/11/2022 15 Standard Luik 16 FC - KMSK Deinze 1 - 2
04/12/2022 16 Standard Luik 16 FC - Lierse K. Speeldag 
11/12/2022 17 Beerschot VA - A - Standard Luik 16 FC Speeldag 
18/12/2022 18 Standard Luik 16 FC - Lommel SK Speeldag 
22/01/2023 19 Jong RC. Genk - Standard Luik 16 FC Speeldag 
29/01/2023 20 Standard Luik 16 FC - SK Beveren Speeldag 
05/02/2023 21 RWD Molenbeek - Standard Luik 16 FC Speeldag 
12/02/2023 22 Standard Luik 16 FC - Club Brugge NXT Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

JUPILER PRO LEAGUE - CHALLENGER PRO LEAGUE - 2022-2023 - KAMPIOENSCHAP EN PLAY-OFFS

- De Algemene Vergadering van de leden van de Pro League besliste op 31 juni 2020 dat er, ook in het seizoen 2022-2023, 18 ploegen uitkomen in 1A.
- Op 14 juni 2021 werd er eveneens beslist om ook de competitievorm in het seizoen 2022-2023 te behouden, inclusief de play-offs voor plaatsen één tot vier én vijf tot acht, met halvering van de punten.
- Er zou dus ook in het seizoen 2022-2023 slechts één rechtstreekse daler naar 1B zijn, maar op vrijdag 17 juni 2022 werd het nieuwe competitiesysteem van de Jupiler Pro League (1A) goedgekeurd voor 2023-2024. Dan zullen er in plaats van 18 opnieuw 16 ploegen uitkomen in 1A.

- Dat betekent dat aan het einde van dit seizoen 2022-2023 er 3 rechtstreekse dalers zullen zijn.

** Samengevat:
* De Jupiler Pro League:
1. Achttien ploegen spelen een reguliere competitie met 34 speeldagen.
2. De nummers 1 tot en met 4 in de eindstand spelen een "Champions Play-Off" met zes speeldagen. Daar wordt beslist over de titel en het resterende Champions League-ticket.
3. De nummers 5 tot en met 8 in de eindstand van de reguliere competitie spelen de "Europa League Play-Off" met zes speeldagen.
4. De laatste drie uit de eindklassering, de nummers 16, 17 en 18, zakken rechtstreeks naar 1B.
5. Voor de nummers 9 tot en met 15 eindigt het seizoen na de reguliere competitie.

>>> Hieronder ziet u de wijzigingen voor het seizoen 2023-2024, zoals ze op 17 juni 2022 werden goedgekeurd.
- Na de gewone competitie van 2023-2024, die 30 speeldagen zal tellen, volgen er opnieuw Play-offs.
- De Champions Play-off wordt gespeeld volgens het al gekende systeem: de nummers 1 tot 6 spelen nog een competitie van tien wedstrijden voor de titel en vier Europese tickets. Ze beginnen met de helft van de punten uit de reguliere competitie.
- De Europe Play-off zal opnieuw worden opgevist zoals we dat al kenden: de nummers 7 tot 12 spelen eveneens een competitie van tien wedstrijden voor het vijfde Europese ticket. Ze beginnen met de helft van de punten uit de reguliere competitie.
- Nieuw zijn de Play-downs, een nacompetitie met de nummers 13 tot 16. Zij beginnen met hun behaald puntentotaal, zonder halvering. Deze vier ploegen spelen een onderlinge competitie van zes wedstrijden. De derde en de vierde uit dat eindklassement zakken naar 1B.
De tweede uit dat eindklassement speelt barragewedstrijden met een ploeg uit 1B, voor een plaats in 1A. Die ploeg uit 1B is de winnaar van de eindronde die door de nummers 3 tot 6 uit 1B gespeeld wordt.

* De Challenger Pro League - 1B:
1. Twaalf ploegen spelen in het seizoen 2022-2023 een reguliere competitie met 22 speeldagen.
2. Er is slechts één stijger uit 1B naar 1A, in principe de kampioen.
3. Na de reguliere competitie van 22 speeldagen worden de twaalf teams onderverdeeld in twee poules van telkens zes clubs: de Promotion play-offs en de Relegation play-offs. De punten na de reguliere competitie blijven behouden.
4. Wie na tien speeldagen bovenaan staat in de Promotion play-offs, kroont zich tot kampioen van 1B en promoveert rechtstreeks naar de Jupiler Pro League behalve wanneer het om een U23-ploeg gaat. In dat geval promoveert volgende in het eindklassement van de Promotion play-offs.
5. De laatste uit de Relegation play-offs zakt naar de hoogste amateurafdeling. Dat kan ook een U23-ploag zijn.
6. Degradaties kunnen eventueel ook afhangen van o.a. de licenties en eventuele vereffeningen.

!! Vanaf het seizoen 2023-2024 wordt er in 1B met 16 ploegen gespeeld.
- De nummers 1 en 2 in de eindstand stijgen rechtstreeks naar 1A.
- De nummers 3 tot en met 6 spelen play-offs met een knock-outsysteem.
- De winnaar daarvan plaatst zich voor een barragewedstrijd tegen de tweede uit de play-down van 1A.

* De Jupiler Pro League en de Challenger Pro League - Play-Offs:
°° De winnaar van de "Europa League Play-Off" speelt één finalewedstrijd tegen de nummer 4 van de "Champions Play-off" om het laatste Europese ticket (tweede voorronde van de Europa League), tenzij de bekerwinnaar ook in de "Champions Play-off" zit. In dat geval krijgt de winnaar van de "Europa League Play-Off" automatisch het laatste Europese ticket en wordt er dus geen finale gespeeld.
°° Beide play-offs ("Champions Play-Off" - punt 2 en "Europa League Play-Off" - punt 3) werken met halvering van de punten na de reguliere competitie. De eerder voorgestelde Play-off 2 verdwijnt in 2021.

>>> Zie verder hieronder voor de verdeling van de Europese tickets na het seizoen 2022-2023. Klik hier.

* De Pro League heeft verder nog een aantal bindende modaliteiten opgesteld die door de leden werden goedgekeurd.
- Wedstrijden in 1A en 1B die door de lokale overheid worden verboden, resulteren in een forfaitscore van 0 - 3 ten nadele van de thuisclub. Die behoudt wel de mogelijkheid om toch op neutraal terrein te spelen, op de voorziene datum.
- Alle clubs engageren zich om de reguliere competitie en de play-offs volledig af te werken.
- Indien door overmacht zou blijken dat de reguliere competitie niet volledig kan afgewerkt worden, gaan alle clubs akkoord met het principe om het sportieve klassement op het moment van afsluiting te aanvaarden mét de sportieve conclusies op basis van dit klassement (titel, Europese tickets en degradatie), zonder compensatie.
- Na het seizoen 2022-2023, zouden er drie (rechtstreekse) dalers zijn in 1A, waarin er dus vanaf 2022-2023 opnieuw 16 clubs in competitie zouden uitkomen, inclusief de "gewone" play-offs met de eerste zes. Die regeling werd echter nog niet bevestigd.one" play-offs met de eerste zes.

VOORTIJDIGE STOPZETTING VAN DE COMPETITIE 2022-2023 - REGLEMENT

Vanwege de coronacrisis en het mogelijk effect daarvan op de voetbalcompetitie in de Pro League (1A en 1B) werd er door de RBFA een nieuw artikel in het reglement uitgevaardigd.

Artikel P7.134 (NIEUW ARTIKEL).
** Indien tot definitieve stopzetting van de competitie omwille van overmacht wordt beslist, wordt het klassement na de laatste effectief gespeelde wedstrijddag aanvaard en beschouwd als zijnde het eindklassement voor wat betreft de sportieve gevolgen (kampioen, Europese tickets en degradatie), indien aan onderstaande voorwaarden wordt voldaan.
1. Indien alle clubs uit de competitie ten minste 1x tegen elkaar hebben gespeeld in hetzelfde seizoen of 50% van de wedstrijden van het reguliere kampioenschap zijn afgewerkt, dan wordt het klassement op het moment van de stopzetting beschouwd als zijnde definitief (inclusief sportieve gevolgtrekking). De regel van drie wordt toegepast indien niet alle clubs evenveel wedstrijden hebben afgewerkt.
2. Indien deze voorwaarde van punt 1 niet is vervuld, dan wordt het seizoen geannuleerd.
3. Er zal in dat geval bijgevolg geen kampioen zijn, geen sportieve dalers en geen stijgers.
4. De Europese tickets (met uitzondering van het ticket dat aan de winnaar van de Beker van België toekomt) worden in dat geval toegekend op basis van de prestaties van de clubs in de nationale profcompetities en/of de Beker van België (dat zijn dus de competities die bepalend zijn voor de kwalificatie voor de Europese competities) in de vorige 5 seizoenen.
5. Indien door overmacht de barragewedstrijd tussen de voorlaatste club uit de competitie 1A en de nummer 2 uit de competitie 1B niet kan worden afgewerkt, wordt de club uit de competitie 1A als winnaar beschouwd van deze barragewedstrijd.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).