1e Nationale
Update: 20/05/2023 om 22:37u
Archief Seizoen 2022-2023 Nationaal D1 & D2 Nationale Heren 1e Nationale
Laatste update: 20/05/2023 om 22:37u
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
De meest complete verzameling cijfers
over het Belgische voetbal.
Nationale en provinciale statistieken.
Zie de website www.bsdb.be
Meer info...
1e NATIONALE AFDELING - SEIZOEN 2022-2023

Er worden dit seizoen 38 speeldagen afgewerkt waarin de twintig ploegen elk in totaal dus 38 competitiewedstrijden spelen.
* De drie hoogst gerangschikte ploegen aan het eind van het kampioenschap promoveren rechtstreeks naar afdeling 1B van het profvoetbal, op voorwaarde dat hun clubs ten minste de licentie profvoetbal 1B krijgen.
* De club die als eerste eindigt na de volledige competitie is "Kampioen van België Amateurvoetbal" en kan stijgen naar de afdeling profvoetbal 1B indien ze de vereiste licentie heeft.
- In deze reeks zijn er geen periodekampioenschappen.

Dit zijn de 20 ploegen.
FC Rupel Boom, RFC Knokke, Dessel Sport, Olympic Charleroi, Patro Eisden-MM, Winkel Sport, URSL Visé, KSK Heist,
Thes Sport, KVK Tienen, VK Ninove, Hoogstraten VV, RAAL La Louvière, Francs Borains, FC Luik, FC Mandel United,
Jong AA Gent, Zébra Elites Sporting Charleroi, OH Leuven U23 en Young Reds Antwerp FC.
- OH Leuven U23 kreeg (per 2 februari 2023) 1 punt in mindering i.v.m. het niet naleven van artikel B4.119 van het Bondsreglement, met betrekking tot het aantal opgestelde U23-spelers (minstens de helft moet opgeleid zijn bij de club, en minstens 2/3 opgeleid in België).

1e Nationale Geografisch Archief - Seizoen 2021-2022 Promotie/Degradatie 2e Afdeling VV - A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 38 (20 mei 2023)
Vrij. 19/05 20u00 Jong AA Gent - Olympic Charleroi 4 - 2
Vrij. 19/05 20u00 Young Reds Antwerp - KVK Tienen 3 - 0
Zat. 20/05 15u00 Zebra Elites Charleroi - Francs Borains 0 - 3
Zat. 20/05 16u00 KVK Ninove - Thes Sport 2 - 1
Zat. 20/05 20u00 FC Mandel United - URSL Visé 0 - 3
Zat. 20/05 20u00 Hoogstraten VV - RAAL La Louvière 2 - 6
Zat. 20/05 20u00 Patro Eisden MM - KFC Dessel Sport 3 - 0
Zat. 20/05 20u00 K Rupel Boom FC - KSK Heist 3 - 3
Zat. 20/05 20u00 OH Leuven U23 - Winkel Sport 4 - 0
Zat. 20/05 20u00 RFC Luik - R Knokke FC 6 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 38 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Patro Eisden MM 38 26 4 8 84 23 86
2 RFC Luik 38 25 2 11 99 29 86
3 Francs Borains 38 23 7 8 79 46 77
4 RAAL La Louvière 38 22 9 7 72 39 73
5 Jong AA Gent 38 19 9 10 59 43 67
6 KSK Heist 38 16 9 13 69 59 61
7 Olympic Charleroi 38 18 14 6 71 52 60
8 R Knokke FC 38 18 14 6 65 58 60
9 URSL Visé 38 15 12 11 66 52 56
10 Thes Sport 38 13 11 14 58 52 53
11 OH Leuven U23 38 15 17 6 61 68 50
12 KVK Tienen 38 12 16 10 50 60 46
13 Zebra Elites Charleroi 38 12 18 8 41 58 44
14 KFC Dessel Sport 38 11 17 10 45 65 43
15 Winkel Sport 38 11 18 9 44 58 42
16 Hoogstraten VV 38 11 19 8 46 60 41
17 Young Reds Antwerp 38 11 21 6 33 58 39
18 KVK Ninove 38 10 23 5 39 75 35
19 K Rupel Boom FC 38 6 26 6 29 83 24
20 FC Mandel United 38 4 32 2 16 88 14

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


Speeldag 1 (17 augustus 2022)
Francs Borains - Young Reds Antwerp 2 - 0
KFC Dessel Sport - R Knokke FC 0 - 4
RAAL La Louvière - Patro Eisden MM 2 - 1
Winkel Sport - KSK Heist 2 - 1
Thes Sport - RFC Luik 1 - 1
OH Leuven U23 - Hoogstraten VV 1 - 0
K Rupel Boom FC - KVK Ninove 1 - 2
Zebra Elites Charleroi - KVK Tienen 2 - 2
Jong AA Gent - URSL Visé 2 - 2
FC Mandel United - Olympic Charleroi 0 - 8


Speeldag 2 (24 augustus 2022)
URSL Visé - Thes Sport 3 - 0
R Knokke FC - RAAL La Louvière 0 - 3
Young Reds Antwerp - Zebra Elites Charleroi 0 - 1
Patro Eisden MM - OH Leuven U23 3 - 0
KSK Heist - KFC Dessel Sport 2 - 2
RFC Luik - FC Mandel United 9 - 0
Olympic Charleroi - K Rupel Boom FC 3 - 0
KVK Tienen - Jong AA Gent 0 - 4
Hoogstraten VV - Winkel Sport 0 - 1
KVK Ninove - Francs Borains 1 - 2


Speeldag 3 (4 september 2022)
KFC Dessel Sport - Young Reds Antwerp 0 - 1
Thes Sport - KSK Heist 3 - 1
Francs Borains - Hoogstraten VV 3 - 0
K Rupel Boom FC - KVK Tienen 0 - 5
RAAL La Louvière - FC Mandel United 3 - 0
Zebra Elites Charleroi - Jong AA Gent 0 - 2
Winkel Sport - Olympic Charleroi 3 - 0
OH Leuven U23 - KVK Ninove 3 - 1
R Knokke FC - RFC Luik 0 - 3
URSL Visé - Patro Eisden MM 2 - 5


Speeldag 4 (11 september 2022)
Jong AA Gent - Winkel Sport 0 - 0
KVK Ninove - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
FC Mandel United - KFC Dessel Sport 0 - 2
Hoogstraten VV - Thes Sport 4 - 0
Patro Eisden MM - R Knokke FC 2 - 0
KSK Heist - OH Leuven U23 1 - 1
Olympic Charleroi - Francs Borains 0 - 1
Young Reds Antwerp - URSL Visé 2 - 1
KVK Tienen - RAAL La Louvière 1 - 0
RFC Luik - K Rupel Boom FC 5 - 0


Speeldag 5 (18 september 2022)
KFC Dessel Sport - Patro Eisden MM 0 - 4
Thes Sport - Jong AA Gent 2 - 1
Francs Borains - KVK Tienen 2 - 1
K Rupel Boom FC - FC Mandel United 1 - 2
RAAL La Louvière - Olympic Charleroi 1 - 1
Zebra Elites Charleroi - KSK Heist 0 - 1
Winkel Sport - KVK Ninove 0 - 0
OH Leuven U23 - RFC Luik 1 - 4
R Knokke FC - Young Reds Antwerp 1 - 2
URSL Visé - Hoogstraten VV 1 - 0


Speeldag 6 (25 september 2022)
Jong AA Gent - OH Leuven U23 4 - 0
KVK Ninove - URSL Visé 0 - 3
FC Mandel United - Thes Sport 0 - 2
Hoogstraten VV - Zebra Elites Charleroi 1 - 2
Patro Eisden MM - K Rupel Boom FC 0 - 0
KSK Heist - Francs Borains 2 - 1
Olympic Charleroi - R Knokke FC 0 - 2
Young Reds Antwerp - RAAL La Louvière 1 - 3
KVK Tienen - Winkel Sport 0 - 3
RFC Luik - KFC Dessel Sport 6 - 0


Speeldag 7 (2 oktober 2022)
KFC Dessel Sport - KVK Ninove 1 - 3
Thes Sport - OH Leuven U23 3 - 1
Francs Borains - Winkel Sport 2 - 0
K Rupel Boom FC - Hoogstraten VV 1 - 1
Olympic Charleroi - RFC Luik 0 - 0
RAAL La Louvière - Zebra Elites Charleroi 1 - 0
Young Reds Antwerp - FC Mandel United 0 - 1
KVK Tienen - Patro Eisden MM 0 - 4
R Knokke FC - Jong AA Gent 1 - 3
URSL Visé - KSK Heist 1 - 1


Speeldag 8 (9 oktober 2022)
Jong AA Gent - K Rupel Boom FC 3 - 2
KVK Ninove - R Knokke FC 1 - 2
Thes Sport - KFC Dessel Sport 1 - 1
FC Mandel United - Patro Eisden MM 0 - 3
Hoogstraten VV - Young Reds Antwerp 0 - 2
KSK Heist - Olympic Charleroi 1 - 3
Zebra Elites Charleroi - URSL Visé 3 - 2
Winkel Sport - RAAL La Louvière 2 - 4
OH Leuven U23 - Francs Borains 2 - 2
RFC Luik - KVK Tienen 1 - 1


Speeldag 9 (16 oktober 2022)
KFC Dessel Sport - Olympic Charleroi 0 - 2
Francs Borains - Jong AA Gent 0 - 0
Patro Eisden MM - KVK Ninove 5 - 0
K Rupel Boom FC - OH Leuven U23 0 - 2
RAAL La Louvière - Hoogstraten VV 4 - 0
Zebra Elites Charleroi - Thes Sport 1 - 4
Young Reds Antwerp - RFC Luik 1 - 0
KVK Tienen - FC Mandel United 2 - 0
R Knokke FC - KSK Heist 4 - 1
URSL Visé - Winkel Sport 2 - 0


Speeldag 10 (23 oktober 2022)
Francs Borains - URSL Visé 1 - 2
Jong AA Gent - RAAL La Louvière 0 - 1
KVK Ninove - RFC Luik 0 - 3
FC Mandel United - R Knokke FC 0 - 1
Hoogstraten VV - KFC Dessel Sport 0 - 1
Patro Eisden MM - Young Reds Antwerp 4 - 0
KSK Heist - K Rupel Boom FC 3 - 1
Olympic Charleroi - KVK Tienen 2 - 1
Winkel Sport - Thes Sport 2 - 3
OH Leuven U23 - Zebra Elites Charleroi 4 - 0


Speeldag 11 (30 oktober 2022)
Jong AA Gent - FC Mandel United 2 - 0
Thes Sport - Francs Borains 1 - 0
Hoogstraten VV - KSK Heist 0 - 1
K Rupel Boom FC - KFC Dessel Sport 2 - 1
RAAL La Louvière - KVK Ninove 2 - 0
Zebra Elites Charleroi - Winkel Sport 1 - 2
Young Reds Antwerp - Olympic Charleroi 1 - 3
KVK Tienen - R Knokke FC 2 - 0
RFC Luik - Patro Eisden MM 2 - 1
URSL Visé - OH Leuven U23 1 - 3


Speeldag 12 (6 november 2022)
KFC Dessel Sport - Francs Borains 1 - 4
KVK Ninove - Jong AA Gent 0 - 1
FC Mandel United - Zebra Elites Charleroi 1 - 2
Patro Eisden MM - Thes Sport 0 - 0
KSK Heist - RAAL La Louvière 3 - 1
Olympic Charleroi - URSL Visé 3 - 1
Winkel Sport - OH Leuven U23 2 - 4
KVK Tienen - Young Reds Antwerp 0 - 1
R Knokke FC - K Rupel Boom FC 1 - 0
RFC Luik - Hoogstraten VV 2 - 1


Speeldag 13 (13 november 2022)
Jong AA Gent - KSK Heist 0 - 2
KVK Ninove - KVK Tienen 1 - 1
Thes Sport - Olympic Charleroi 3 - 3
Francs Borains - RAAL La Louvière (ff.) 5 - 0
K Rupel Boom FC - Young Reds Antwerp 1 - 0
Zebra Elites Charleroi - Patro Eisden MM 1 - 3
Hoogstraten VV - R Knokke FC 3 - 3
Winkel Sport - FC Mandel United 1 - 0
OH Leuven U23 - KFC Dessel Sport 3 - 1
URSL Visé - RFC Luik 0 - 1


Speeldag 14 (20 november 2022)
KFC Dessel Sport - Winkel Sport 1 - 0
FC Mandel United - Francs Borains 1 - 1
Patro Eisden MM - Jong AA Gent 2 - 0
K Rupel Boom FC - URSL Visé 0 - 3
Olympic Charleroi - Hoogstraten VV 2 - 1
RAAL La Louvière - OH Leuven U23 2 - 0
Young Reds Antwerp - KVK Ninove 2 - 3
KVK Tienen - Thes Sport 2 - 0
R Knokke FC - Zebra Elites Charleroi 2 - 1
RFC Luik - KSK Heist 0 - 0


Speeldag 15 (26 november 2022)
Jong AA Gent - Young Reds Antwerp 2 - 1
KVK Ninove - FC Mandel United 1 - 2
Thes Sport - RAAL La Louvière 1 - 1
Francs Borains - R Knokke FC 2 - 2
Hoogstraten VV - Patro Eisden MM 1 - 2
Winkel Sport - K Rupel Boom FC 0 - 3
KSK Heist - KVK Tienen 2 - 0
OH Leuven U23 - Olympic Charleroi 2 - 2
URSL Visé - KFC Dessel Sport 3 - 3
Zebra Elites Charleroi - RFC Luik 1 - 2


Speeldag 16 (4 december 2022)
KFC Dessel Sport - Jong AA Gent 0 - 0
FC Mandel United - OH Leuven U23 1 - 2
Patro Eisden MM - KSK Heist 1 - 1
K Rupel Boom FC - Zebra Elites Charleroi 1 - 0
Olympic Charleroi - KVK Ninove 3 - 0
RAAL La Louvière - URSL Visé 2 - 1
Young Reds Antwerp - Winkel Sport 0 - 0
KVK Tienen - Hoogstraten VV 1 - 1
R Knokke FC - Thes Sport 2 - 0
RFC Luik - Francs Borains 3 - 1


Speeldag 17 (11 december 2022)
Jong AA Gent - RFC Luik 2 - 2
Thes Sport - K Rupel Boom FC 3 - 0
Francs Borains - Patro Eisden MM 0 - 5
Hoogstraten VV - KVK Ninove 1 - 1
KSK Heist - FC Mandel United 4 - 1
RAAL La Louvière - KFC Dessel Sport 0 - 0
Zebra Elites Charleroi - Olympic Charleroi 0 - 1
Winkel Sport - R Knokke FC 1 - 0
OH Leuven U23 - Young Reds Antwerp 1 - 1
URSL Visé - KVK Tienen 0 - 1


Speeldag 18 (18 december 2022)
KFC Dessel Sport - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
KVK Ninove - KSK Heist 0 - 1
FC Mandel United - Hoogstraten VV 0 - 3
Patro Eisden MM - Winkel Sport 2 - 1
K Rupel Boom FC - Francs Borains 4 - 4
Olympic Charleroi - Jong AA Gent 0 - 2
Young Reds Antwerp - Thes Sport 0 - 1
KVK Tienen - OH Leuven U23 4 - 1
R Knokke FC - URSL Visé 2 - 2
RFC Luik - RAAL La Louvière 2 - 0


Speeldag 19 (8 januari 2023)
Jong AA Gent - Hoogstraten VV 3 - 1
KFC Dessel Sport - KVK Tienen 0 - 1
Thes Sport - KVK Ninove 0 - 0
Francs Borains - Zebra Elites Charleroi 1 - 1
KSK Heist - Young Reds Antwerp 2 - 2
Olympic Charleroi - Patro Eisden MM 2 - 1
RAAL La Louvière - K Rupel Boom FC 4 - 1
Winkel Sport - RFC Luik 1 - 1
OH Leuven U23 - R Knokke FC 1 - 2
URSL Visé - FC Mandel United 1 - 0


Speeldag 20 (15 januari 2023)
Jong AA Gent - KVK Tienen 1 - 0
KVK Ninove - KFC Dessel Sport 1 - 2
Francs Borains - Thes Sport 2 - 1
Hoogstraten VV - RFC Luik 1 - 1
Patro Eisden MM - RAAL La Louvière 2 - 1
KSK Heist - Winkel Sport 2 - 0
Zebra Elites Charleroi - FC Mandel United 1 - 0
Young Reds Antwerp - R Knokke FC 0 - 1
OH Leuven U23 - K Rupel Boom FC 1 - 2
URSL Visé - Olympic Charleroi 1 - 0


Speeldag 21 (22 januari 2023)
KFC Dessel Sport - KSK Heist 1 - 3
KVK Ninove - OH Leuven U23 1 - 2
Thes Sport - Zebra Elites Charleroi 2 - 2
FC Mandel United - RAAL La Louvière 1 - 2
K Rupel Boom FC - Jong AA Gent 0 - 1
Olympic Charleroi - Winkel Sport 2 - 1
Young Reds Antwerp - Hoogstraten VV 0 - 0
KVK Tienen - Francs Borains 1 - 3
R Knokke FC - Patro Eisden MM 1 - 2
RFC Luik - URSL Visé 2 - 0


Speeldag 22 (29 januari 2023)
Francs Borains - Olympic Charleroi 3 - 1
Hoogstraten VV - K Rupel Boom FC 1 - 0
Patro Eisden MM - KVK Tienen 2 - 1
KSK Heist - RFC Luik 1 - 1
RAAL La Louvière - Thes Sport 1 - 1
Zebra Elites Charleroi - Young Reds Antwerp 1 - 0
Winkel Sport - KFC Dessel Sport 1 - 1
OH Leuven U23 - Jong AA Gent 5 - 1
R Knokke FC - FC Mandel United 1 - 0
URSL Visé - KVK Ninove 0 - 0


Speeldag 23 (5 februari 2023)
Jong AA Gent - Francs Borains 0 - 3
KFC Dessel Sport - OH Leuven U23 1 - 0
KVK Ninove - Patro Eisden MM 0 - 2
Thes Sport - Hoogstraten VV 2 - 3
FC Mandel United - Young Reds Antwerp 2 - 1
K Rupel Boom FC - R Knokke FC 1 - 1
Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 2 - 1
Winkel Sport - URSL Visé 1 - 3
KVK Tienen - KSK Heist 2 - 2
RFC Luik - Zebra Elites Charleroi 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 8 februari 2023)
Young Reds Antwerp - Thes Sport 0 - 1 Speeldag 18
R Knokke FC - URSL Visé 2 - 2 Speeldag 18


Speeldag 24 (12 februari 2023)
Francs Borains - KFC Dessel Sport 2 - 1
FC Mandel United - KVK Ninove 1 - 2
Hoogstraten VV - Olympic Charleroi 1 - 3
Patro Eisden MM - RFC Luik 1 - 1
KSK Heist - Thes Sport 1 - 1
Zebra Elites Charleroi - K Rupel Boom FC 2 - 0
RAAL La Louvière - Jong AA Gent 1 - 1
Young Reds Antwerp - OH Leuven U23 2 - 0
KVK Tienen - URSL Visé 1 - 1
R Knokke FC - Winkel Sport 2 - 0


Speeldag 25 (19 februari 2023)
Jong AA Gent - R Knokke FC 0 - 1
KFC Dessel Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
KVK Ninove - Hoogstraten VV 1 - 4
Thes Sport - KVK Tienen 3 - 3
K Rupel Boom FC - Patro Eisden MM 0 - 2
Olympic Charleroi - KSK Heist 1 - 3
Winkel Sport - Francs Borains 2 - 1
OH Leuven U23 - FC Mandel United 2 - 1
RFC Luik - Young Reds Antwerp 3 - 1
URSL Visé - Zebra Elites Charleroi 2 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 22 februari 2023)
KFC Dessel Sport - Zebra Elites Charleroi 2 - 0 Speeldag 18


Speeldag 26 (26 februari 2023)
KFC Dessel Sport - Thes Sport 2 - 2
FC Mandel United - K Rupel Boom FC 1 - 2
Patro Eisden MM - Hoogstraten VV 1 - 1
KSK Heist - URSL Visé 6 - 2
RAAL La Louvière - Winkel Sport 4 - 2
Zebra Elites Charleroi - OH Leuven U23 1 - 3
Young Reds Antwerp - Jong AA Gent 0 - 0
KVK Tienen - Olympic Charleroi 1 - 1
R Knokke FC - Francs Borains 1 - 1
RFC Luik - KVK Ninove 6 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 maart 2023)
KVK Tienen - Francs Borains 1 - 3 Speeldag 21


Speeldag 27 (5 maart 2023)
Jong AA Gent - Thes Sport 1 - 0
KVK Ninove - Young Reds Antwerp 3 - 1
Francs Borains - KSK Heist 4 - 2
Hoogstraten VV - FC Mandel United 1 - 0
K Rupel Boom FC - RFC Luik 0 - 4
Olympic Charleroi - KFC Dessel Sport 1 - 2
Patro Eisden MM - Zebra Elites Charleroi 4 - 0
Winkel Sport - KVK Tienen 1 - 2
OH Leuven U23 - RAAL La Louvière 0 - 3
URSL Visé - R Knokke FC 2 - 1


Speeldag 28 (12 maart 2023)
KFC Dessel Sport - URSL Visé 1 - 1
Thes Sport - Winkel Sport 1 - 1
FC Mandel United - KVK Tienen 0 - 3
KSK Heist - Jong AA Gent 3 - 4
RAAL La Louvière - Francs Borains 0 - 1
Zebra Elites Charleroi - Hoogstraten VV 1 - 0
Young Reds Antwerp - K Rupel Boom FC 1 - 0
OH Leuven U23 - Patro Eisden MM 1 - 2
R Knokke FC - KVK Ninove 4 - 1
RFC Luik - Olympic Charleroi 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 15 maart 2023)
KFC Dessel Sport - KSK Heist 1 - 3 Speeldag 21
Young Reds Antwerp - Hoogstraten VV 0 - 0 Speeldag 21


Speeldag 29 (19 maart 2023)
Jong AA Gent - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
KVK Ninove - K Rupel Boom FC 1 - 0
Francs Borains - RFC Luik 3 - 2
Hoogstraten VV - OH Leuven U23 3 - 2
Patro Eisden MM - FC Mandel United 2 - 0
KSK Heist - R Knokke FC 2 - 0
Olympic Charleroi - Thes Sport 2 - 0
Winkel Sport - Young Reds Antwerp 3 - 1
KVK Tienen - KFC Dessel Sport 1 - 6
URSL Visé - RAAL La Louvière 1 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 22 maart 2023)
K Rupel Boom FC - Francs Borains 4 - 4 Speeldag 18
Thes Sport - Zebra Elites Charleroi 2 - 2 Speeldag 21
RFC Luik - URSL Visé 2 - 0 Speeldag 21


Speeldag 30 (26 maart 2023)
Thes Sport - URSL Visé 2 - 1
FC Mandel United - Winkel Sport 0 - 3
Hoogstraten VV - Francs Borains 0 - 1
K Rupel Boom FC - Olympic Charleroi 1 - 3
RAAL La Louvière - KSK Heist 6 - 2
Zebra Elites Charleroi - KVK Ninove 3 - 1
Young Reds Antwerp - Patro Eisden MM 0 - 2
OH Leuven U23 - KVK Tienen 2 - 1
R Knokke FC - KFC Dessel Sport 4 - 1
RFC Luik - Jong AA Gent 4 - 1


Speeldag 31 (2 april 2023)
Jong AA Gent - Patro Eisden MM 0 - 2
KFC Dessel Sport - FC Mandel United 3 - 0
KVK Ninove - RAAL La Louvière 1 - 3
Thes Sport - R Knokke FC 2 - 1
KSK Heist - Hoogstraten VV 0 - 2
Olympic Charleroi - Young Reds Antwerp 6 - 0
Winkel Sport - Zebra Elites Charleroi 0 - 0
KVK Tienen - K Rupel Boom FC 1 - 0
RFC Luik - OH Leuven U23 3 - 1
URSL Visé - Francs Borains 3 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 5 april 2023)
Olympic Charleroi - Jong AA Gent 0 - 2 Speeldag 18


Speeldag 32 (9 april 2023)
Francs Borains - KVK Ninove 1 - 0
FC Mandel United - RFC Luik 0 - 0
Hoogstraten VV - Jong AA Gent 1 - 1
Patro Eisden MM - URSL Visé 0 - 0
K Rupel Boom FC - Winkel Sport 0 - 0
RAAL La Louvière - KVK Tienen 3 - 1
Zebra Elites Charleroi - KFC Dessel Sport 0 - 0
Young Reds Antwerp - KSK Heist 1 - 1
OH Leuven U23 - Thes Sport 0 - 0
R Knokke FC - Olympic Charleroi 3 - 2


Speeldag 33 (16 april 2023)
Francs Borains - OH Leuven U23 2 - 1
Jong AA Gent - KVK Ninove 3 - 1
KFC Dessel Sport - RFC Luik 1 - 4
Thes Sport - Young Reds Antwerp 1 - 2
KSK Heist - Patro Eisden MM 1 - 1
Olympic Charleroi - FC Mandel United 2 - 0
RAAL La Louvière - R Knokke FC 2 - 0
Winkel Sport - Hoogstraten VV 0 - 1
KVK Tienen - Zebra Elites Charleroi 1 - 4
URSL Visé - K Rupel Boom FC 4 - 0


Speeldag 34 (23 april 2023)
KVK Ninove - Olympic Charleroi 3 - 1
FC Mandel United - Jong AA Gent 0 - 2
Hoogstraten VV - URSL Visé 0 - 4
Patro Eisden MM - Francs Borains 4 - 0
K Rupel Boom FC - Thes Sport 1 - 3
RFC Luik - Winkel Sport 5 - 3
Zebra Elites Charleroi - RAAL La Louvière 0 - 0
Young Reds Antwerp - KFC Dessel Sport 0 - 1
OH Leuven U23 - KSK Heist 2 - 2
R Knokke FC - KVK Tienen 2 - 2


Speeldag 35 (30 april 2023)
KFC Dessel Sport - Hoogstraten VV 1 - 2
Thes Sport - FC Mandel United 6 - 0
Francs Borains - K Rupel Boom FC 5 - 0
KSK Heist - KVK Ninove 3 - 2
Olympic Charleroi - Zebra Elites Charleroi 1 - 1
RAAL La Louvière - Young Reds Antwerp 2 - 0
Winkel Sport - Patro Eisden MM 2 - 1
KVK Tienen - RFC Luik 0 - 0
R Knokke FC - OH Leuven U23 4 - 0
URSL Visé - Jong AA Gent 1 - 1


Speeldag 36 (7 mei 2023)
Jong AA Gent - KFC Dessel Sport 3 - 1
KVK Ninove - Winkel Sport 2 - 1
FC Mandel United - KSK Heist 0 - 1
Hoogstraten VV - KVK Tienen 1 - 0
Patro Eisden MM - Olympic Charleroi 2 - 1
K Rupel Boom FC - RAAL La Louvière 0 - 3
Zebra Elites Charleroi - R Knokke FC 3 - 2
Young Reds Antwerp - Francs Borains 0 - 4
OH Leuven U23 - URSL Visé 0 - 4
RFC Luik - Thes Sport 3 - 1


Speeldag 37 (13 mei 2023)
Francs Borains - FC Mandel United 3 - 1
Winkel Sport - Jong AA Gent 2 - 2
KFC Dessel Sport - K Rupel Boom FC 4 - 1
KSK Heist - Zebra Elites Charleroi 1 - 3
KVK Tienen - KVK Ninove 4 - 1
Thes Sport - Patro Eisden MM 1 - 1
Olympic Charleroi - OH Leuven U23 1 - 3
R Knokke FC - Hoogstraten VV 5 - 4
RAAL La Louvière - RFC Luik 0 - 3
URSL Visé - Young Reds Antwerp 2 - 3


Speeldag 38 (20 mei 2023)
FC Mandel United - URSL Visé 0 - 3
Hoogstraten VV - RAAL La Louvière 2 - 6
Jong AA Gent - Olympic Charleroi 4 - 2
Patro Eisden MM - KFC Dessel Sport 3 - 0
K Rupel Boom FC - KSK Heist 3 - 3
KVK Ninove - Thes Sport 2 - 1
OH Leuven U23 - Winkel Sport 4 - 0
RFC Luik - R Knokke FC 6 - 2
Young Reds Antwerp - KVK Tienen 3 - 0
Zebra Elites Charleroi - Francs Borains 0 - 3


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 1e Nationale Heren.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 38 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Patro Eisden MM 864541
2RFC Luik 865333
3Francs Borains 774532
4RAAL La Louvière 734330
5Jong AA Gent 673631
6KSK Heist 613328
7Olympic Charleroi 603525
8R Knokke FC 603624
9URSL Visé 563026
10Thes Sport 533320
11OH Leuven U23 512922
12KVK Tienen 462620
13Zebra Elites Charleroi 442420
14KFC Dessel Sport 431924
15Winkel Sport 422616
16Hoogstraten VV 411922
17Young Reds Antwerp 391920
18KVK Ninove 351916
19K Rupel Boom FC 241410
20FC Mandel United 1459


VERLIESPUNTEN NA 38 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Patro Eisden MM 281216
2RFC Luik 28424
3Francs Borains 371225
4RAAL La Louvière 411427
5Jong AA Gent 472126
6KSK Heist 532429
7Olympic Charleroi 542232
8R Knokke FC 542133
9URSL Visé 582731
10Thes Sport 612437
11OH Leuven U23 632835
12KVK Tienen 683137
13Zebra Elites Charleroi 703337
14KFC Dessel Sport 713833
15Winkel Sport 723141
16Hoogstraten VV 733835
17Young Reds Antwerp 753837
18KVK Ninove 793841
19K Rupel Boom FC 904347
20FC Mandel United 1005248


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Francs Borains 1266
2RFC Luik 1064
3RAAL La Louvière 936
4Jong AA Gent 862
5URSL Visé 716
6KSK Heist 734
7Zebra Elites Charleroi 734
8Patro Eisden MM 761
9Hoogstraten VV 633
10OH Leuven U23 633
11Young Reds Antwerp 633
12KVK Ninove 660
13R Knokke FC 660
14KVK Tienen 440
15Thes Sport 440
16Winkel Sport 440
17KFC Dessel Sport 330
18K Rupel Boom FC 110
19Olympic Charleroi 110
20FC Mandel United 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 38 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1RFC Luik 996633
2Patro Eisden MM 844044
3Francs Borains 794336
4RAAL La Louvière 724032
5Olympic Charleroi 713338
6KSK Heist 694029
7URSL Visé 663036
8R Knokke FC 654025
9OH Leuven U23 613526
10Jong AA Gent 593227
11Thes Sport 583820
12KVK Tienen 502426
13Hoogstraten VV 462125
14KFC Dessel Sport 451926
15Winkel Sport 442618
16Zebra Elites Charleroi 412120
17KVK Ninove 392118
18Young Reds Antwerp 331419
19K Rupel Boom FC 291712
20FC Mandel United 1688


TEGENDOELPUNTEN NA 38 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Patro Eisden MM 23716
2RFC Luik 291514
3RAAL La Louvière 391524
4Jong AA Gent 432122
5Francs Borains 462026
6URSL Visé 522428
7Thes Sport 522329
8Olympic Charleroi 522032
9R Knokke FC 582830
10Winkel Sport 582830
11Zebra Elites Charleroi 582830
12Young Reds Antwerp 582236
13KSK Heist 592831
14KVK Tienen 603228
15Hoogstraten VV 603129
16KFC Dessel Sport 653233
17OH Leuven U23 682939
18KVK Ninove 753243
19K Rupel Boom FC 834043
20FC Mandel United 884345


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 38 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1RAAL La Louvière 6 7 
2RFC Luik 5 18 
3Patro Eisden MM 5 15 
4Olympic Charleroi 5 12 
5Francs Borains 5 10 
6OH Leuven U23 5 6 
7KSK Heist 4 16 
8Thes Sport 3 9 
9Jong AA Gent 3 8x
10R Knokke FC 3 6 
11Winkel Sport 3 6 
12KVK Tienen 3 4 
13Young Reds Antwerp 3 3 
14Zebra Elites Charleroi 2 9 
15URSL Visé 2 7 
16Hoogstraten VV 2 3 
17K Rupel Boom FC 2 2 
18KFC Dessel Sport 1 5 
19FC Mandel United 1 2 
20KVK Ninove 1x2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 38 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Patro Eisden MM 20128
2Jong AA Gent 1569
3RFC Luik 1578
4RAAL La Louvière 1486
5URSL Visé 1486
6Francs Borains 1376
7Winkel Sport 1156
8KFC Dessel Sport 1165
9R Knokke FC 1055
10KVK Tienen 1064
11Young Reds Antwerp 1073
12KSK Heist 936
13Olympic Charleroi 963
14Hoogstraten VV 844
15Thes Sport 844
16Zebra Elites Charleroi 862
17KVK Ninove 523
18K Rupel Boom FC 532
19OH Leuven U23 541
20FC Mandel United 211


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 38 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist 361818
2Patro Eisden MM 351619
3Francs Borains 341717
4URSL Visé 331617
5RFC Luik 331815
6Olympic Charleroi 321517
7R Knokke FC 311714
8KVK Tienen 291415
9OH Leuven U23 291613
10RAAL La Louvière 291613
11Thes Sport 291811
12Jong AA Gent 281315
13KFC Dessel Sport 271215
14Hoogstraten VV 261313
15KVK Ninove 251411
16Winkel Sport 251510
17Zebra Elites Charleroi 241311
18Young Reds Antwerp 22913
19K Rupel Boom FC 18117
20FC Mandel United 1376


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 38 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSK Heist 211
2Patro Eisden MM 330
3Francs Borains 422
4URSL Visé 532
5RFC Luik 514
6Olympic Charleroi 642
7R Knokke FC 725
8KVK Tienen 954
9OH Leuven U23 936
10RAAL La Louvière 936
11Thes Sport 918
12Jong AA Gent 1064
13KFC Dessel Sport 1174
14Hoogstraten VV 1266
15KVK Ninove 1358
16Winkel Sport 1349
17Zebra Elites Charleroi 1468
18Young Reds Antwerp 16106
19K Rupel Boom FC 20812
20FC Mandel United 251213


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 38 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 RFC Luik 19 17 2 0 66 15 53
2 Francs Borains 19 14 3 2 43 20 45
3 Patro Eisden MM 19 13 6 0 40 7 45
4 RAAL La Louvière 19 13 4 2 40 15 43
5 R Knokke FC 19 11 3 5 40 28 36
6 Jong AA Gent 19 11 3 5 32 21 36
7 Olympic Charleroi 19 11 2 6 33 20 35
8 KSK Heist 19 9 6 4 40 28 33
9 Thes Sport 19 8 9 2 38 23 33
10 URSL Visé 19 8 6 5 30 24 30
11 OH Leuven U23 19 8 5 6 35 29 29
12 Winkel Sport 19 7 5 7 26 28 26
13 KVK Tienen 19 7 5 7 24 32 26
14 Zebra Elites Charleroi 19 7 3 9 21 28 24
15 KVK Ninove 19 6 1 12 21 32 19
16 Young Reds Antwerp 19 5 4 10 14 22 19
17 Hoogstraten VV 19 5 4 10 21 31 19
18 KFC Dessel Sport 19 5 4 10 19 32 19
19 K Rupel Boom FC 19 3 5 11 17 40 14
20 FC Mandel United 19 1 2 16 8 43 5

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 38 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Patro Eisden MM 19 13 2 4 44 16 41
2 RFC Luik 19 8 9 2 33 14 33
3 Francs Borains 19 9 5 5 36 26 32
4 Jong AA Gent 19 8 7 4 27 22 31
5 RAAL La Louvière 19 9 3 7 32 24 30
6 KSK Heist 19 7 7 5 29 31 28
7 URSL Visé 19 7 5 7 36 28 26
8 Olympic Charleroi 19 7 4 8 38 32 25
9 R Knokke FC 19 7 3 9 25 30 24
10 KFC Dessel Sport 19 6 6 7 26 33 24
11 OH Leuven U23 19 7 1 11 26 39 22
12 Hoogstraten VV 19 6 4 9 25 29 22
13 Young Reds Antwerp 19 6 2 11 19 36 20
14 KVK Tienen 19 5 5 9 26 28 20
15 Thes Sport 19 5 5 9 20 29 20
16 Zebra Elites Charleroi 19 5 5 9 20 30 20
17 Winkel Sport 19 4 4 11 18 30 16
18 KVK Ninove 19 4 4 11 18 43 16
19 K Rupel Boom FC 19 3 1 15 12 43 10
20 FC Mandel United 19 3 0 16 8 45 9

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Mandel United

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 FC Mandel United - Olympic Charleroi 0 - 8
24/08/2022 2 RFC Luik - FC Mandel United 9 - 0
04/09/2022 3 RAAL La Louvière - FC Mandel United 3 - 0
11/09/2022 4 FC Mandel United - KFC Dessel Sport 0 - 2
18/09/2022 5 K Rupel Boom FC - FC Mandel United 1 - 2
25/09/2022 6 FC Mandel United - Thes Sport 0 - 2
02/10/2022 7 Young Reds Antwerp - FC Mandel United 0 - 1
09/10/2022 8 FC Mandel United - Patro Eisden MM 0 - 3
16/10/2022 9 KVK Tienen - FC Mandel United 2 - 0
23/10/2022 10 FC Mandel United - R Knokke FC 0 - 1
30/10/2022 11 Jong AA Gent - FC Mandel United 2 - 0
06/11/2022 12 FC Mandel United - Zebra Elites Charleroi 1 - 2
13/11/2022 13 Winkel Sport - FC Mandel United 1 - 0
20/11/2022 14 FC Mandel United - Francs Borains 1 - 1
26/11/2022 15 KVK Ninove - FC Mandel United 1 - 2
04/12/2022 16 FC Mandel United - OH Leuven U23 1 - 2
11/12/2022 17 KSK Heist - FC Mandel United 4 - 1
18/12/2022 18 FC Mandel United - Hoogstraten VV 0 - 3
08/01/2023 19 URSL Visé - FC Mandel United 1 - 0
15/01/2023 20 Zebra Elites Charleroi - FC Mandel United 1 - 0
22/01/2023 21 FC Mandel United - RAAL La Louvière 1 - 2
29/01/2023 22 R Knokke FC - FC Mandel United 1 - 0
05/02/2023 23 FC Mandel United - Young Reds Antwerp 2 - 1
12/02/2023 24 FC Mandel United - KVK Ninove 1 - 2
19/02/2023 25 OH Leuven U23 - FC Mandel United 2 - 1
26/02/2023 26 FC Mandel United - K Rupel Boom FC 1 - 2
05/03/2023 27 Hoogstraten VV - FC Mandel United 1 - 0
12/03/2023 28 FC Mandel United - KVK Tienen 0 - 3
19/03/2023 29 Patro Eisden MM - FC Mandel United 2 - 0
26/03/2023 30 FC Mandel United - Winkel Sport 0 - 3
02/04/2023 31 KFC Dessel Sport - FC Mandel United 3 - 0
09/04/2023 32 FC Mandel United - RFC Luik 0 - 0
16/04/2023 33 Olympic Charleroi - FC Mandel United 2 - 0
23/04/2023 34 FC Mandel United - Jong AA Gent 0 - 2
30/04/2023 35 Thes Sport - FC Mandel United 6 - 0
07/05/2023 36 FC Mandel United - KSK Heist 0 - 1
13/05/2023 37 Francs Borains - FC Mandel United 3 - 1
20/05/2023 38 FC Mandel United - URSL Visé 0 - 3

Francs Borains

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Francs Borains - Young Reds Antwerp 2 - 0
24/08/2022 2 KVK Ninove - Francs Borains 1 - 2
04/09/2022 3 Francs Borains - Hoogstraten VV 3 - 0
11/09/2022 4 Olympic Charleroi - Francs Borains 0 - 1
18/09/2022 5 Francs Borains - KVK Tienen 2 - 1
25/09/2022 6 KSK Heist - Francs Borains 2 - 1
02/10/2022 7 Francs Borains - Winkel Sport 2 - 0
09/10/2022 8 OH Leuven U23 - Francs Borains 2 - 2
16/10/2022 9 Francs Borains - Jong AA Gent 0 - 0
23/10/2022 10 Francs Borains - URSL Visé 1 - 2
30/10/2022 11 Thes Sport - Francs Borains 1 - 0
06/11/2022 12 KFC Dessel Sport - Francs Borains 1 - 4
13/11/2022 13 Francs Borains - RAAL La Louvière (ff.) 5 - 0
20/11/2022 14 FC Mandel United - Francs Borains 1 - 1
26/11/2022 15 Francs Borains - R Knokke FC 2 - 2
04/12/2022 16 RFC Luik - Francs Borains 3 - 1
11/12/2022 17 Francs Borains - Patro Eisden MM 0 - 5
18/12/2022 18 K Rupel Boom FC - Francs Borains 22/03   Speeldag 
08/01/2023 19 Francs Borains - Zebra Elites Charleroi 1 - 1
15/01/2023 20 Francs Borains - Thes Sport 2 - 1
22/01/2023 21 KVK Tienen - Francs Borains 01/03   Speeldag 
29/01/2023 22 Francs Borains - Olympic Charleroi 3 - 1
05/02/2023 23 Jong AA Gent - Francs Borains 0 - 3
12/02/2023 24 Francs Borains - KFC Dessel Sport 2 - 1
19/02/2023 25 Winkel Sport - Francs Borains 2 - 1
26/02/2023 26 R Knokke FC - Francs Borains 1 - 1
01/03/2023 21 KVK Tienen - Francs Borains 1 - 3
05/03/2023 27 Francs Borains - KSK Heist 4 - 2
12/03/2023 28 RAAL La Louvière - Francs Borains 0 - 1
19/03/2023 29 Francs Borains - RFC Luik 3 - 2
22/03/2023 18 K Rupel Boom FC - Francs Borains 4 - 4
26/03/2023 30 Hoogstraten VV - Francs Borains 0 - 1
02/04/2023 31 URSL Visé - Francs Borains 3 - 3
09/04/2023 32 Francs Borains - KVK Ninove 1 - 0
16/04/2023 33 Francs Borains - OH Leuven U23 2 - 1
23/04/2023 34 Patro Eisden MM - Francs Borains 4 - 0
30/04/2023 35 Francs Borains - K Rupel Boom FC 5 - 0
07/05/2023 36 Young Reds Antwerp - Francs Borains 0 - 4
13/05/2023 37 Francs Borains - FC Mandel United 3 - 1
20/05/2023 38 Zebra Elites Charleroi - Francs Borains 0 - 3

Hoogstraten VV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 OH Leuven U23 - Hoogstraten VV 1 - 0
24/08/2022 2 Hoogstraten VV - Winkel Sport 0 - 1
04/09/2022 3 Francs Borains - Hoogstraten VV 3 - 0
11/09/2022 4 Hoogstraten VV - Thes Sport 4 - 0
18/09/2022 5 URSL Visé - Hoogstraten VV 1 - 0
25/09/2022 6 Hoogstraten VV - Zebra Elites Charleroi 1 - 2
02/10/2022 7 K Rupel Boom FC - Hoogstraten VV 1 - 1
09/10/2022 8 Hoogstraten VV - Young Reds Antwerp 0 - 2
16/10/2022 9 RAAL La Louvière - Hoogstraten VV 4 - 0
23/10/2022 10 Hoogstraten VV - KFC Dessel Sport 0 - 1
30/10/2022 11 Hoogstraten VV - KSK Heist 0 - 1
06/11/2022 12 RFC Luik - Hoogstraten VV 2 - 1
13/11/2022 13 Hoogstraten VV - R Knokke FC 3 - 3
20/11/2022 14 Olympic Charleroi - Hoogstraten VV 2 - 1
26/11/2022 15 Hoogstraten VV - Patro Eisden MM 1 - 2
04/12/2022 16 KVK Tienen - Hoogstraten VV 1 - 1
11/12/2022 17 Hoogstraten VV - KVK Ninove 1 - 1
18/12/2022 18 FC Mandel United - Hoogstraten VV 0 - 3
08/01/2023 19 Jong AA Gent - Hoogstraten VV 3 - 1
15/01/2023 20 Hoogstraten VV - RFC Luik 1 - 1
22/01/2023 21 Young Reds Antwerp - Hoogstraten VV 15/03   Speeldag 
29/01/2023 22 Hoogstraten VV - K Rupel Boom FC 1 - 0
05/02/2023 23 Thes Sport - Hoogstraten VV 2 - 3
12/02/2023 24 Hoogstraten VV - Olympic Charleroi 1 - 3
19/02/2023 25 KVK Ninove - Hoogstraten VV 1 - 4
26/02/2023 26 Patro Eisden MM - Hoogstraten VV 1 - 1
05/03/2023 27 Hoogstraten VV - FC Mandel United 1 - 0
12/03/2023 28 Zebra Elites Charleroi - Hoogstraten VV 1 - 0
15/03/2023 21 Young Reds Antwerp - Hoogstraten VV 0 - 0
19/03/2023 29 Hoogstraten VV - OH Leuven U23 3 - 2
26/03/2023 30 Hoogstraten VV - Francs Borains 0 - 1
02/04/2023 31 KSK Heist - Hoogstraten VV 0 - 2
09/04/2023 32 Hoogstraten VV - Jong AA Gent 1 - 1
16/04/2023 33 Winkel Sport - Hoogstraten VV 0 - 1
23/04/2023 34 Hoogstraten VV - URSL Visé 0 - 4
30/04/2023 35 KFC Dessel Sport - Hoogstraten VV 1 - 2
07/05/2023 36 Hoogstraten VV - KVK Tienen 1 - 0
13/05/2023 37 R Knokke FC - Hoogstraten VV 5 - 4
20/05/2023 38 Hoogstraten VV - RAAL La Louvière 2 - 6

Jong AA Gent

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Jong AA Gent - URSL Visé 2 - 2
24/08/2022 2 KVK Tienen - Jong AA Gent 0 - 4
04/09/2022 3 Zebra Elites Charleroi - Jong AA Gent 0 - 2
11/09/2022 4 Jong AA Gent - Winkel Sport 0 - 0
18/09/2022 5 Thes Sport - Jong AA Gent 2 - 1
25/09/2022 6 Jong AA Gent - OH Leuven U23 4 - 0
02/10/2022 7 R Knokke FC - Jong AA Gent 1 - 3
09/10/2022 8 Jong AA Gent - K Rupel Boom FC 3 - 2
16/10/2022 9 Francs Borains - Jong AA Gent 0 - 0
23/10/2022 10 Jong AA Gent - RAAL La Louvière 0 - 1
30/10/2022 11 Jong AA Gent - FC Mandel United 2 - 0
06/11/2022 12 KVK Ninove - Jong AA Gent 0 - 1
13/11/2022 13 Jong AA Gent - KSK Heist 0 - 2
20/11/2022 14 Patro Eisden MM - Jong AA Gent 2 - 0
26/11/2022 15 Jong AA Gent - Young Reds Antwerp 2 - 1
04/12/2022 16 KFC Dessel Sport - Jong AA Gent 0 - 0
11/12/2022 17 Jong AA Gent - RFC Luik 2 - 2
18/12/2022 18 Olympic Charleroi - Jong AA Gent 05/04   Speeldag 
08/01/2023 19 Jong AA Gent - Hoogstraten VV 3 - 1
15/01/2023 20 Jong AA Gent - KVK Tienen 1 - 0
22/01/2023 21 K Rupel Boom FC - Jong AA Gent 0 - 1
29/01/2023 22 OH Leuven U23 - Jong AA Gent 5 - 1
05/02/2023 23 Jong AA Gent - Francs Borains 0 - 3
12/02/2023 24 RAAL La Louvière - Jong AA Gent 1 - 1
19/02/2023 25 Jong AA Gent - R Knokke FC 0 - 1
26/02/2023 26 Young Reds Antwerp - Jong AA Gent 0 - 0
05/03/2023 27 Jong AA Gent - Thes Sport 1 - 0
12/03/2023 28 KSK Heist - Jong AA Gent 3 - 4
19/03/2023 29 Jong AA Gent - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
26/03/2023 30 RFC Luik - Jong AA Gent 4 - 1
02/04/2023 31 Jong AA Gent - Patro Eisden MM 0 - 2
05/04/2023 18 Olympic Charleroi - Jong AA Gent 0 - 2
09/04/2023 32 Hoogstraten VV - Jong AA Gent 1 - 1
16/04/2023 33 Jong AA Gent - KVK Ninove 3 - 1
23/04/2023 34 FC Mandel United - Jong AA Gent 0 - 2
30/04/2023 35 URSL Visé - Jong AA Gent 1 - 1
07/05/2023 36 Jong AA Gent - KFC Dessel Sport 3 - 1
13/05/2023 37 Winkel Sport - Jong AA Gent 2 - 2
20/05/2023 38 Jong AA Gent - Olympic Charleroi 4 - 2

K Rupel Boom FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 K Rupel Boom FC - KVK Ninove 1 - 2
24/08/2022 2 Olympic Charleroi - K Rupel Boom FC 3 - 0
04/09/2022 3 K Rupel Boom FC - KVK Tienen 0 - 5
11/09/2022 4 RFC Luik - K Rupel Boom FC 5 - 0
18/09/2022 5 K Rupel Boom FC - FC Mandel United 1 - 2
25/09/2022 6 Patro Eisden MM - K Rupel Boom FC 0 - 0
02/10/2022 7 K Rupel Boom FC - Hoogstraten VV 1 - 1
09/10/2022 8 Jong AA Gent - K Rupel Boom FC 3 - 2
16/10/2022 9 K Rupel Boom FC - OH Leuven U23 0 - 2
23/10/2022 10 KSK Heist - K Rupel Boom FC 3 - 1
30/10/2022 11 K Rupel Boom FC - KFC Dessel Sport 2 - 1
06/11/2022 12 R Knokke FC - K Rupel Boom FC 1 - 0
13/11/2022 13 K Rupel Boom FC - Young Reds Antwerp 1 - 0
20/11/2022 14 K Rupel Boom FC - URSL Visé 0 - 3
26/11/2022 15 Winkel Sport - K Rupel Boom FC 0 - 3
04/12/2022 16 K Rupel Boom FC - Zebra Elites Charleroi 1 - 0
11/12/2022 17 Thes Sport - K Rupel Boom FC 3 - 0
18/12/2022 18 K Rupel Boom FC - Francs Borains 22/03   Speeldag 
08/01/2023 19 RAAL La Louvière - K Rupel Boom FC 4 - 1
15/01/2023 20 OH Leuven U23 - K Rupel Boom FC 1 - 2
22/01/2023 21 K Rupel Boom FC - Jong AA Gent 0 - 1
29/01/2023 22 Hoogstraten VV - K Rupel Boom FC 1 - 0
05/02/2023 23 K Rupel Boom FC - R Knokke FC 1 - 1
12/02/2023 24 Zebra Elites Charleroi - K Rupel Boom FC 2 - 0
19/02/2023 25 K Rupel Boom FC - Patro Eisden MM 0 - 2
26/02/2023 26 FC Mandel United - K Rupel Boom FC 1 - 2
05/03/2023 27 K Rupel Boom FC - RFC Luik 0 - 4
12/03/2023 28 Young Reds Antwerp - K Rupel Boom FC 1 - 0
19/03/2023 29 KVK Ninove - K Rupel Boom FC 1 - 0
22/03/2023 18 K Rupel Boom FC - Francs Borains 4 - 4
26/03/2023 30 K Rupel Boom FC - Olympic Charleroi 1 - 3
02/04/2023 31 KVK Tienen - K Rupel Boom FC 1 - 0
09/04/2023 32 K Rupel Boom FC - Winkel Sport 0 - 0
16/04/2023 33 URSL Visé - K Rupel Boom FC 4 - 0
23/04/2023 34 K Rupel Boom FC - Thes Sport 1 - 3
30/04/2023 35 Francs Borains - K Rupel Boom FC 5 - 0
07/05/2023 36 K Rupel Boom FC - RAAL La Louvière 0 - 3
13/05/2023 37 KFC Dessel Sport - K Rupel Boom FC 4 - 1
20/05/2023 38 K Rupel Boom FC - KSK Heist 3 - 3

KFC Dessel Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 KFC Dessel Sport - R Knokke FC 0 - 4
24/08/2022 2 KSK Heist - KFC Dessel Sport 2 - 2
04/09/2022 3 KFC Dessel Sport - Young Reds Antwerp 0 - 1
11/09/2022 4 FC Mandel United - KFC Dessel Sport 0 - 2
18/09/2022 5 KFC Dessel Sport - Patro Eisden MM 0 - 4
25/09/2022 6 RFC Luik - KFC Dessel Sport 6 - 0
02/10/2022 7 KFC Dessel Sport - KVK Ninove 1 - 3
09/10/2022 8 Thes Sport - KFC Dessel Sport 1 - 1
16/10/2022 9 KFC Dessel Sport - Olympic Charleroi 0 - 2
23/10/2022 10 Hoogstraten VV - KFC Dessel Sport 0 - 1
30/10/2022 11 K Rupel Boom FC - KFC Dessel Sport 2 - 1
06/11/2022 12 KFC Dessel Sport - Francs Borains 1 - 4
13/11/2022 13 OH Leuven U23 - KFC Dessel Sport 3 - 1
20/11/2022 14 KFC Dessel Sport - Winkel Sport 1 - 0
26/11/2022 15 URSL Visé - KFC Dessel Sport 3 - 3
04/12/2022 16 KFC Dessel Sport - Jong AA Gent 0 - 0
11/12/2022 17 RAAL La Louvière - KFC Dessel Sport 0 - 0
18/12/2022 18 KFC Dessel Sport - Zebra Elites Charleroi 22/02   Speeldag 
08/01/2023 19 KFC Dessel Sport - KVK Tienen 0 - 1
15/01/2023 20 KVK Ninove - KFC Dessel Sport 1 - 2
22/01/2023 21 KFC Dessel Sport - KSK Heist 15/03   Speeldag 
29/01/2023 22 Winkel Sport - KFC Dessel Sport 1 - 1
05/02/2023 23 KFC Dessel Sport - OH Leuven U23 1 - 0
12/02/2023 24 Francs Borains - KFC Dessel Sport 2 - 1
19/02/2023 25 KFC Dessel Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
22/02/2023 18 KFC Dessel Sport - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
26/02/2023 26 KFC Dessel Sport - Thes Sport 2 - 2
05/03/2023 27 Olympic Charleroi - KFC Dessel Sport 1 - 2
12/03/2023 28 KFC Dessel Sport - URSL Visé 1 - 1
15/03/2023 21 KFC Dessel Sport - KSK Heist 1 - 3
19/03/2023 29 KVK Tienen - KFC Dessel Sport 1 - 6
26/03/2023 30 R Knokke FC - KFC Dessel Sport 4 - 1
02/04/2023 31 KFC Dessel Sport - FC Mandel United 3 - 0
09/04/2023 32 Zebra Elites Charleroi - KFC Dessel Sport 0 - 0
16/04/2023 33 KFC Dessel Sport - RFC Luik 1 - 4
23/04/2023 34 Young Reds Antwerp - KFC Dessel Sport 0 - 1
30/04/2023 35 KFC Dessel Sport - Hoogstraten VV 1 - 2
07/05/2023 36 Jong AA Gent - KFC Dessel Sport 3 - 1
13/05/2023 37 KFC Dessel Sport - K Rupel Boom FC 4 - 1
20/05/2023 38 Patro Eisden MM - KFC Dessel Sport 3 - 0

KSK Heist

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Winkel Sport - KSK Heist 2 - 1
24/08/2022 2 KSK Heist - KFC Dessel Sport 2 - 2
04/09/2022 3 Thes Sport - KSK Heist 3 - 1
11/09/2022 4 KSK Heist - OH Leuven U23 1 - 1
18/09/2022 5 Zebra Elites Charleroi - KSK Heist 0 - 1
25/09/2022 6 KSK Heist - Francs Borains 2 - 1
02/10/2022 7 URSL Visé - KSK Heist 1 - 1
09/10/2022 8 KSK Heist - Olympic Charleroi 1 - 3
16/10/2022 9 R Knokke FC - KSK Heist 4 - 1
23/10/2022 10 KSK Heist - K Rupel Boom FC 3 - 1
30/10/2022 11 Hoogstraten VV - KSK Heist 0 - 1
06/11/2022 12 KSK Heist - RAAL La Louvière 3 - 1
13/11/2022 13 Jong AA Gent - KSK Heist 0 - 2
20/11/2022 14 RFC Luik - KSK Heist 0 - 0
26/11/2022 15 KSK Heist - KVK Tienen 2 - 0
04/12/2022 16 Patro Eisden MM - KSK Heist 1 - 1
11/12/2022 17 KSK Heist - FC Mandel United 4 - 1
18/12/2022 18 KVK Ninove - KSK Heist 0 - 1
08/01/2023 19 KSK Heist - Young Reds Antwerp 2 - 2
15/01/2023 20 KSK Heist - Winkel Sport 2 - 0
22/01/2023 21 KFC Dessel Sport - KSK Heist 15/03   Speeldag 
29/01/2023 22 KSK Heist - RFC Luik 1 - 1
05/02/2023 23 KVK Tienen - KSK Heist 2 - 2
12/02/2023 24 KSK Heist - Thes Sport 1 - 1
19/02/2023 25 Olympic Charleroi - KSK Heist 1 - 3
26/02/2023 26 KSK Heist - URSL Visé 6 - 2
05/03/2023 27 Francs Borains - KSK Heist 4 - 2
12/03/2023 28 KSK Heist - Jong AA Gent 3 - 4
15/03/2023 21 KFC Dessel Sport - KSK Heist 1 - 3
19/03/2023 29 KSK Heist - R Knokke FC 2 - 0
26/03/2023 30 RAAL La Louvière - KSK Heist 6 - 2
02/04/2023 31 KSK Heist - Hoogstraten VV 0 - 2
09/04/2023 32 Young Reds Antwerp - KSK Heist 1 - 1
16/04/2023 33 KSK Heist - Patro Eisden MM 1 - 1
23/04/2023 34 OH Leuven U23 - KSK Heist 2 - 2
30/04/2023 35 KSK Heist - KVK Ninove 3 - 2
07/05/2023 36 FC Mandel United - KSK Heist 0 - 1
13/05/2023 37 KSK Heist - Zebra Elites Charleroi 1 - 3
20/05/2023 38 K Rupel Boom FC - KSK Heist 3 - 3

KVK Ninove

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 K Rupel Boom FC - KVK Ninove 1 - 2
24/08/2022 2 KVK Ninove - Francs Borains 1 - 2
04/09/2022 3 OH Leuven U23 - KVK Ninove 3 - 1
11/09/2022 4 KVK Ninove - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
18/09/2022 5 Winkel Sport - KVK Ninove 0 - 0
25/09/2022 6 KVK Ninove - URSL Visé 0 - 3
02/10/2022 7 KFC Dessel Sport - KVK Ninove 1 - 3
09/10/2022 8 KVK Ninove - R Knokke FC 1 - 2
16/10/2022 9 Patro Eisden MM - KVK Ninove 5 - 0
23/10/2022 10 KVK Ninove - RFC Luik 0 - 3
30/10/2022 11 RAAL La Louvière - KVK Ninove 2 - 0
06/11/2022 12 KVK Ninove - Jong AA Gent 0 - 1
13/11/2022 13 KVK Ninove - KVK Tienen 1 - 1
20/11/2022 14 Young Reds Antwerp - KVK Ninove 2 - 3
26/11/2022 15 KVK Ninove - FC Mandel United 1 - 2
04/12/2022 16 Olympic Charleroi - KVK Ninove 3 - 0
11/12/2022 17 Hoogstraten VV - KVK Ninove 1 - 1
18/12/2022 18 KVK Ninove - KSK Heist 0 - 1
08/01/2023 19 Thes Sport - KVK Ninove 0 - 0
15/01/2023 20 KVK Ninove - KFC Dessel Sport 1 - 2
22/01/2023 21 KVK Ninove - OH Leuven U23 1 - 2
29/01/2023 22 URSL Visé - KVK Ninove 0 - 0
05/02/2023 23 KVK Ninove - Patro Eisden MM 0 - 2
12/02/2023 24 FC Mandel United - KVK Ninove 1 - 2
19/02/2023 25 KVK Ninove - Hoogstraten VV 1 - 4
26/02/2023 26 RFC Luik - KVK Ninove 6 - 0
05/03/2023 27 KVK Ninove - Young Reds Antwerp 3 - 1
12/03/2023 28 R Knokke FC - KVK Ninove 4 - 1
19/03/2023 29 KVK Ninove - K Rupel Boom FC 1 - 0
26/03/2023 30 Zebra Elites Charleroi - KVK Ninove 3 - 1
02/04/2023 31 KVK Ninove - RAAL La Louvière 1 - 3
09/04/2023 32 Francs Borains - KVK Ninove 1 - 0
16/04/2023 33 Jong AA Gent - KVK Ninove 3 - 1
23/04/2023 34 KVK Ninove - Olympic Charleroi 3 - 1
30/04/2023 35 KSK Heist - KVK Ninove 3 - 2
07/05/2023 36 KVK Ninove - Winkel Sport 2 - 1
13/05/2023 37 KVK Tienen - KVK Ninove 4 - 1
20/05/2023 38 KVK Ninove - Thes Sport 2 - 1

KVK Tienen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Zebra Elites Charleroi - KVK Tienen 2 - 2
24/08/2022 2 KVK Tienen - Jong AA Gent 0 - 4
04/09/2022 3 K Rupel Boom FC - KVK Tienen 0 - 5
11/09/2022 4 KVK Tienen - RAAL La Louvière 1 - 0
18/09/2022 5 Francs Borains - KVK Tienen 2 - 1
25/09/2022 6 KVK Tienen - Winkel Sport 0 - 3
02/10/2022 7 KVK Tienen - Patro Eisden MM 0 - 4
09/10/2022 8 RFC Luik - KVK Tienen 1 - 1
16/10/2022 9 KVK Tienen - FC Mandel United 2 - 0
23/10/2022 10 Olympic Charleroi - KVK Tienen 2 - 1
30/10/2022 11 KVK Tienen - R Knokke FC 2 - 0
06/11/2022 12 KVK Tienen - Young Reds Antwerp 0 - 1
13/11/2022 13 KVK Ninove - KVK Tienen 1 - 1
20/11/2022 14 KVK Tienen - Thes Sport 2 - 0
26/11/2022 15 KSK Heist - KVK Tienen 2 - 0
04/12/2022 16 KVK Tienen - Hoogstraten VV 1 - 1
11/12/2022 17 URSL Visé - KVK Tienen 0 - 1
18/12/2022 18 KVK Tienen - OH Leuven U23 4 - 1
08/01/2023 19 KFC Dessel Sport - KVK Tienen 0 - 1
15/01/2023 20 Jong AA Gent - KVK Tienen 1 - 0
22/01/2023 21 KVK Tienen - Francs Borains 01/03   Speeldag 
29/01/2023 22 Patro Eisden MM - KVK Tienen 2 - 1
05/02/2023 23 KVK Tienen - KSK Heist 2 - 2
12/02/2023 24 KVK Tienen - URSL Visé 1 - 1
19/02/2023 25 Thes Sport - KVK Tienen 3 - 3
26/02/2023 26 KVK Tienen - Olympic Charleroi 1 - 1
01/03/2023 21 KVK Tienen - Francs Borains 1 - 3
05/03/2023 27 Winkel Sport - KVK Tienen 1 - 2
12/03/2023 28 FC Mandel United - KVK Tienen 0 - 3
19/03/2023 29 KVK Tienen - KFC Dessel Sport 1 - 6
26/03/2023 30 OH Leuven U23 - KVK Tienen 2 - 1
02/04/2023 31 KVK Tienen - K Rupel Boom FC 1 - 0
09/04/2023 32 RAAL La Louvière - KVK Tienen 3 - 1
16/04/2023 33 KVK Tienen - Zebra Elites Charleroi 1 - 4
23/04/2023 34 R Knokke FC - KVK Tienen 2 - 2
30/04/2023 35 KVK Tienen - RFC Luik 0 - 0
07/05/2023 36 Hoogstraten VV - KVK Tienen 1 - 0
13/05/2023 37 KVK Tienen - KVK Ninove 4 - 1
20/05/2023 38 Young Reds Antwerp - KVK Tienen 3 - 0

OH Leuven U23

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 OH Leuven U23 - Hoogstraten VV 1 - 0
24/08/2022 2 Patro Eisden MM - OH Leuven U23 3 - 0
04/09/2022 3 OH Leuven U23 - KVK Ninove 3 - 1
11/09/2022 4 KSK Heist - OH Leuven U23 1 - 1
18/09/2022 5 OH Leuven U23 - RFC Luik 1 - 4
25/09/2022 6 Jong AA Gent - OH Leuven U23 4 - 0
02/10/2022 7 Thes Sport - OH Leuven U23 3 - 1
09/10/2022 8 OH Leuven U23 - Francs Borains 2 - 2
16/10/2022 9 K Rupel Boom FC - OH Leuven U23 0 - 2
23/10/2022 10 OH Leuven U23 - Zebra Elites Charleroi 4 - 0
30/10/2022 11 URSL Visé - OH Leuven U23 1 - 3
06/11/2022 12 Winkel Sport - OH Leuven U23 2 - 4
13/11/2022 13 OH Leuven U23 - KFC Dessel Sport 3 - 1
20/11/2022 14 RAAL La Louvière - OH Leuven U23 2 - 0
26/11/2022 15 OH Leuven U23 - Olympic Charleroi 2 - 2
04/12/2022 16 FC Mandel United - OH Leuven U23 1 - 2
11/12/2022 17 OH Leuven U23 - Young Reds Antwerp 1 - 1
18/12/2022 18 KVK Tienen - OH Leuven U23 4 - 1
08/01/2023 19 OH Leuven U23 - R Knokke FC 1 - 2
15/01/2023 20 OH Leuven U23 - K Rupel Boom FC 1 - 2
22/01/2023 21 KVK Ninove - OH Leuven U23 1 - 2
29/01/2023 22 OH Leuven U23 - Jong AA Gent 5 - 1
05/02/2023 23 KFC Dessel Sport - OH Leuven U23 1 - 0
12/02/2023 24 Young Reds Antwerp - OH Leuven U23 2 - 0
19/02/2023 25 OH Leuven U23 - FC Mandel United 2 - 1
26/02/2023 26 Zebra Elites Charleroi - OH Leuven U23 1 - 3
05/03/2023 27 OH Leuven U23 - RAAL La Louvière 0 - 3
12/03/2023 28 OH Leuven U23 - Patro Eisden MM 1 - 2
19/03/2023 29 Hoogstraten VV - OH Leuven U23 3 - 2
26/03/2023 30 OH Leuven U23 - KVK Tienen 2 - 1
02/04/2023 31 RFC Luik - OH Leuven U23 3 - 1
09/04/2023 32 OH Leuven U23 - Thes Sport 0 - 0
16/04/2023 33 Francs Borains - OH Leuven U23 2 - 1
23/04/2023 34 OH Leuven U23 - KSK Heist 2 - 2
30/04/2023 35 R Knokke FC - OH Leuven U23 4 - 0
07/05/2023 36 OH Leuven U23 - URSL Visé 0 - 4
13/05/2023 37 Olympic Charleroi - OH Leuven U23 1 - 3
20/05/2023 38 OH Leuven U23 - Winkel Sport 4 - 0

Olympic Charleroi

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 FC Mandel United - Olympic Charleroi 0 - 8
24/08/2022 2 Olympic Charleroi - K Rupel Boom FC 3 - 0
04/09/2022 3 Winkel Sport - Olympic Charleroi 3 - 0
11/09/2022 4 Olympic Charleroi - Francs Borains 0 - 1
18/09/2022 5 RAAL La Louvière - Olympic Charleroi 1 - 1
25/09/2022 6 Olympic Charleroi - R Knokke FC 0 - 2
02/10/2022 7 Olympic Charleroi - RFC Luik 0 - 0
09/10/2022 8 KSK Heist - Olympic Charleroi 1 - 3
16/10/2022 9 KFC Dessel Sport - Olympic Charleroi 0 - 2
23/10/2022 10 Olympic Charleroi - KVK Tienen 2 - 1
30/10/2022 11 Young Reds Antwerp - Olympic Charleroi 1 - 3
06/11/2022 12 Olympic Charleroi - URSL Visé 3 - 1
13/11/2022 13 Thes Sport - Olympic Charleroi 3 - 3
20/11/2022 14 Olympic Charleroi - Hoogstraten VV 2 - 1
26/11/2022 15 OH Leuven U23 - Olympic Charleroi 2 - 2
04/12/2022 16 Olympic Charleroi - KVK Ninove 3 - 0
11/12/2022 17 Zebra Elites Charleroi - Olympic Charleroi 0 - 1
18/12/2022 18 Olympic Charleroi - Jong AA Gent 05/04   Speeldag 
08/01/2023 19 Olympic Charleroi - Patro Eisden MM 2 - 1
15/01/2023 20 URSL Visé - Olympic Charleroi 1 - 0
22/01/2023 21 Olympic Charleroi - Winkel Sport 2 - 1
29/01/2023 22 Francs Borains - Olympic Charleroi 3 - 1
05/02/2023 23 Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 2 - 1
12/02/2023 24 Hoogstraten VV - Olympic Charleroi 1 - 3
19/02/2023 25 Olympic Charleroi - KSK Heist 1 - 3
26/02/2023 26 KVK Tienen - Olympic Charleroi 1 - 1
05/03/2023 27 Olympic Charleroi - KFC Dessel Sport 1 - 2
12/03/2023 28 RFC Luik - Olympic Charleroi 2 - 1
19/03/2023 29 Olympic Charleroi - Thes Sport 2 - 0
26/03/2023 30 K Rupel Boom FC - Olympic Charleroi 1 - 3
02/04/2023 31 Olympic Charleroi - Young Reds Antwerp 6 - 0
05/04/2023 18 Olympic Charleroi - Jong AA Gent 0 - 2
09/04/2023 32 R Knokke FC - Olympic Charleroi 3 - 2
16/04/2023 33 Olympic Charleroi - FC Mandel United 2 - 0
23/04/2023 34 KVK Ninove - Olympic Charleroi 3 - 1
30/04/2023 35 Olympic Charleroi - Zebra Elites Charleroi 1 - 1
07/05/2023 36 Patro Eisden MM - Olympic Charleroi 2 - 1
13/05/2023 37 Olympic Charleroi - OH Leuven U23 1 - 3
20/05/2023 38 Jong AA Gent - Olympic Charleroi 4 - 2

Patro Eisden MM

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 RAAL La Louvière - Patro Eisden MM 2 - 1
24/08/2022 2 Patro Eisden MM - OH Leuven U23 3 - 0
04/09/2022 3 URSL Visé - Patro Eisden MM 2 - 5
11/09/2022 4 Patro Eisden MM - R Knokke FC 2 - 0
18/09/2022 5 KFC Dessel Sport - Patro Eisden MM 0 - 4
25/09/2022 6 Patro Eisden MM - K Rupel Boom FC 0 - 0
02/10/2022 7 KVK Tienen - Patro Eisden MM 0 - 4
09/10/2022 8 FC Mandel United - Patro Eisden MM 0 - 3
16/10/2022 9 Patro Eisden MM - KVK Ninove 5 - 0
23/10/2022 10 Patro Eisden MM - Young Reds Antwerp 4 - 0
30/10/2022 11 RFC Luik - Patro Eisden MM 2 - 1
06/11/2022 12 Patro Eisden MM - Thes Sport 0 - 0
13/11/2022 13 Zebra Elites Charleroi - Patro Eisden MM 1 - 3
20/11/2022 14 Patro Eisden MM - Jong AA Gent 2 - 0
26/11/2022 15 Hoogstraten VV - Patro Eisden MM 1 - 2
04/12/2022 16 Patro Eisden MM - KSK Heist 1 - 1
11/12/2022 17 Francs Borains - Patro Eisden MM 0 - 5
18/12/2022 18 Patro Eisden MM - Winkel Sport 2 - 1
08/01/2023 19 Olympic Charleroi - Patro Eisden MM 2 - 1
15/01/2023 20 Patro Eisden MM - RAAL La Louvière 2 - 1
22/01/2023 21 R Knokke FC - Patro Eisden MM 1 - 2
29/01/2023 22 Patro Eisden MM - KVK Tienen 2 - 1
05/02/2023 23 KVK Ninove - Patro Eisden MM 0 - 2
12/02/2023 24 Patro Eisden MM - RFC Luik 1 - 1
19/02/2023 25 K Rupel Boom FC - Patro Eisden MM 0 - 2
26/02/2023 26 Patro Eisden MM - Hoogstraten VV 1 - 1
05/03/2023 27 Patro Eisden MM - Zebra Elites Charleroi 4 - 0
12/03/2023 28 OH Leuven U23 - Patro Eisden MM 1 - 2
19/03/2023 29 Patro Eisden MM - FC Mandel United 2 - 0
26/03/2023 30 Young Reds Antwerp - Patro Eisden MM 0 - 2
02/04/2023 31 Jong AA Gent - Patro Eisden MM 0 - 2
09/04/2023 32 Patro Eisden MM - URSL Visé 0 - 0
16/04/2023 33 KSK Heist - Patro Eisden MM 1 - 1
23/04/2023 34 Patro Eisden MM - Francs Borains 4 - 0
30/04/2023 35 Winkel Sport - Patro Eisden MM 2 - 1
07/05/2023 36 Patro Eisden MM - Olympic Charleroi 2 - 1
13/05/2023 37 Thes Sport - Patro Eisden MM 1 - 1
20/05/2023 38 Patro Eisden MM - KFC Dessel Sport 3 - 0

R Knokke FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 KFC Dessel Sport - R Knokke FC 0 - 4
24/08/2022 2 R Knokke FC - RAAL La Louvière 0 - 3
04/09/2022 3 R Knokke FC - RFC Luik 0 - 3
11/09/2022 4 Patro Eisden MM - R Knokke FC 2 - 0
18/09/2022 5 R Knokke FC - Young Reds Antwerp 1 - 2
25/09/2022 6 Olympic Charleroi - R Knokke FC 0 - 2
02/10/2022 7 R Knokke FC - Jong AA Gent 1 - 3
09/10/2022 8 KVK Ninove - R Knokke FC 1 - 2
16/10/2022 9 R Knokke FC - KSK Heist 4 - 1
23/10/2022 10 FC Mandel United - R Knokke FC 0 - 1
30/10/2022 11 KVK Tienen - R Knokke FC 2 - 0
06/11/2022 12 R Knokke FC - K Rupel Boom FC 1 - 0
13/11/2022 13 Hoogstraten VV - R Knokke FC 3 - 3
20/11/2022 14 R Knokke FC - Zebra Elites Charleroi 2 - 1
26/11/2022 15 Francs Borains - R Knokke FC 2 - 2
04/12/2022 16 R Knokke FC - Thes Sport 2 - 0
11/12/2022 17 Winkel Sport - R Knokke FC 1 - 0
18/12/2022 18 R Knokke FC - URSL Visé 08/02   Speeldag 
08/01/2023 19 OH Leuven U23 - R Knokke FC 1 - 2
15/01/2023 20 Young Reds Antwerp - R Knokke FC 0 - 1
22/01/2023 21 R Knokke FC - Patro Eisden MM 1 - 2
29/01/2023 22 R Knokke FC - FC Mandel United 1 - 0
05/02/2023 23 K Rupel Boom FC - R Knokke FC 1 - 1
08/02/2023 18 R Knokke FC - URSL Visé 2 - 2
12/02/2023 24 R Knokke FC - Winkel Sport 2 - 0
19/02/2023 25 Jong AA Gent - R Knokke FC 0 - 1
26/02/2023 26 R Knokke FC - Francs Borains 1 - 1
05/03/2023 27 URSL Visé - R Knokke FC 2 - 1
12/03/2023 28 R Knokke FC - KVK Ninove 4 - 1
19/03/2023 29 KSK Heist - R Knokke FC 2 - 0
26/03/2023 30 R Knokke FC - KFC Dessel Sport 4 - 1
02/04/2023 31 Thes Sport - R Knokke FC 2 - 1
09/04/2023 32 R Knokke FC - Olympic Charleroi 3 - 2
16/04/2023 33 RAAL La Louvière - R Knokke FC 2 - 0
23/04/2023 34 R Knokke FC - KVK Tienen 2 - 2
30/04/2023 35 R Knokke FC - OH Leuven U23 4 - 0
07/05/2023 36 Zebra Elites Charleroi - R Knokke FC 3 - 2
13/05/2023 37 R Knokke FC - Hoogstraten VV 5 - 4
20/05/2023 38 RFC Luik - R Knokke FC 6 - 2

RAAL La Louvière

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 RAAL La Louvière - Patro Eisden MM 2 - 1
24/08/2022 2 R Knokke FC - RAAL La Louvière 0 - 3
04/09/2022 3 RAAL La Louvière - FC Mandel United 3 - 0
11/09/2022 4 KVK Tienen - RAAL La Louvière 1 - 0
18/09/2022 5 RAAL La Louvière - Olympic Charleroi 1 - 1
25/09/2022 6 Young Reds Antwerp - RAAL La Louvière 1 - 3
02/10/2022 7 RAAL La Louvière - Zebra Elites Charleroi 1 - 0
09/10/2022 8 Winkel Sport - RAAL La Louvière 2 - 4
16/10/2022 9 RAAL La Louvière - Hoogstraten VV 4 - 0
23/10/2022 10 Jong AA Gent - RAAL La Louvière 0 - 1
30/10/2022 11 RAAL La Louvière - KVK Ninove 2 - 0
06/11/2022 12 KSK Heist - RAAL La Louvière 3 - 1
13/11/2022 13 Francs Borains - RAAL La Louvière (ff.) 5 - 0
20/11/2022 14 RAAL La Louvière - OH Leuven U23 2 - 0
26/11/2022 15 Thes Sport - RAAL La Louvière 1 - 1
04/12/2022 16 RAAL La Louvière - URSL Visé 2 - 1
11/12/2022 17 RAAL La Louvière - KFC Dessel Sport 0 - 0
18/12/2022 18 RFC Luik - RAAL La Louvière 2 - 0
08/01/2023 19 RAAL La Louvière - K Rupel Boom FC 4 - 1
15/01/2023 20 Patro Eisden MM - RAAL La Louvière 2 - 1
22/01/2023 21 FC Mandel United - RAAL La Louvière 1 - 2
29/01/2023 22 RAAL La Louvière - Thes Sport 1 - 1
05/02/2023 23 Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 2 - 1
12/02/2023 24 RAAL La Louvière - Jong AA Gent 1 - 1
19/02/2023 25 KFC Dessel Sport - RAAL La Louvière 0 - 0
26/02/2023 26 RAAL La Louvière - Winkel Sport 4 - 2
05/03/2023 27 OH Leuven U23 - RAAL La Louvière 0 - 3
12/03/2023 28 RAAL La Louvière - Francs Borains 0 - 1
19/03/2023 29 URSL Visé - RAAL La Louvière 1 - 0
26/03/2023 30 RAAL La Louvière - KSK Heist 6 - 2
02/04/2023 31 KVK Ninove - RAAL La Louvière 1 - 3
09/04/2023 32 RAAL La Louvière - KVK Tienen 3 - 1
16/04/2023 33 RAAL La Louvière - R Knokke FC 2 - 0
23/04/2023 34 Zebra Elites Charleroi - RAAL La Louvière 0 - 0
30/04/2023 35 RAAL La Louvière - Young Reds Antwerp 2 - 0
07/05/2023 36 K Rupel Boom FC - RAAL La Louvière 0 - 3
13/05/2023 37 RAAL La Louvière - RFC Luik 0 - 3
20/05/2023 38 Hoogstraten VV - RAAL La Louvière 2 - 6

RFC Luik

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Thes Sport - RFC Luik 1 - 1
24/08/2022 2 RFC Luik - FC Mandel United 9 - 0
04/09/2022 3 R Knokke FC - RFC Luik 0 - 3
11/09/2022 4 RFC Luik - K Rupel Boom FC 5 - 0
18/09/2022 5 OH Leuven U23 - RFC Luik 1 - 4
25/09/2022 6 RFC Luik - KFC Dessel Sport 6 - 0
02/10/2022 7 Olympic Charleroi - RFC Luik 0 - 0
09/10/2022 8 RFC Luik - KVK Tienen 1 - 1
16/10/2022 9 Young Reds Antwerp - RFC Luik 1 - 0
23/10/2022 10 KVK Ninove - RFC Luik 0 - 3
30/10/2022 11 RFC Luik - Patro Eisden MM 2 - 1
06/11/2022 12 RFC Luik - Hoogstraten VV 2 - 1
13/11/2022 13 URSL Visé - RFC Luik 0 - 1
20/11/2022 14 RFC Luik - KSK Heist 0 - 0
26/11/2022 15 Zebra Elites Charleroi - RFC Luik 1 - 2
04/12/2022 16 RFC Luik - Francs Borains 3 - 1
11/12/2022 17 Jong AA Gent - RFC Luik 2 - 2
18/12/2022 18 RFC Luik - RAAL La Louvière 2 - 0
08/01/2023 19 Winkel Sport - RFC Luik 1 - 1
15/01/2023 20 Hoogstraten VV - RFC Luik 1 - 1
22/01/2023 21 RFC Luik - URSL Visé 22/03   Speeldag 
29/01/2023 22 KSK Heist - RFC Luik 1 - 1
05/02/2023 23 RFC Luik - Zebra Elites Charleroi 2 - 1
12/02/2023 24 Patro Eisden MM - RFC Luik 1 - 1
19/02/2023 25 RFC Luik - Young Reds Antwerp 3 - 1
26/02/2023 26 RFC Luik - KVK Ninove 6 - 0
05/03/2023 27 K Rupel Boom FC - RFC Luik 0 - 4
12/03/2023 28 RFC Luik - Olympic Charleroi 2 - 1
19/03/2023 29 Francs Borains - RFC Luik 3 - 2
22/03/2023 21 RFC Luik - URSL Visé 2 - 0
26/03/2023 30 RFC Luik - Jong AA Gent 4 - 1
02/04/2023 31 RFC Luik - OH Leuven U23 3 - 1
09/04/2023 32 FC Mandel United - RFC Luik 0 - 0
16/04/2023 33 KFC Dessel Sport - RFC Luik 1 - 4
23/04/2023 34 RFC Luik - Winkel Sport 5 - 3
30/04/2023 35 KVK Tienen - RFC Luik 0 - 0
07/05/2023 36 RFC Luik - Thes Sport 3 - 1
13/05/2023 37 RAAL La Louvière - RFC Luik 0 - 3
20/05/2023 38 RFC Luik - R Knokke FC 6 - 2

Thes Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Thes Sport - RFC Luik 1 - 1
24/08/2022 2 URSL Visé - Thes Sport 3 - 0
04/09/2022 3 Thes Sport - KSK Heist 3 - 1
11/09/2022 4 Hoogstraten VV - Thes Sport 4 - 0
18/09/2022 5 Thes Sport - Jong AA Gent 2 - 1
25/09/2022 6 FC Mandel United - Thes Sport 0 - 2
02/10/2022 7 Thes Sport - OH Leuven U23 3 - 1
09/10/2022 8 Thes Sport - KFC Dessel Sport 1 - 1
16/10/2022 9 Zebra Elites Charleroi - Thes Sport 1 - 4
23/10/2022 10 Winkel Sport - Thes Sport 2 - 3
30/10/2022 11 Thes Sport - Francs Borains 1 - 0
06/11/2022 12 Patro Eisden MM - Thes Sport 0 - 0
13/11/2022 13 Thes Sport - Olympic Charleroi 3 - 3
20/11/2022 14 KVK Tienen - Thes Sport 2 - 0
26/11/2022 15 Thes Sport - RAAL La Louvière 1 - 1
04/12/2022 16 R Knokke FC - Thes Sport 2 - 0
11/12/2022 17 Thes Sport - K Rupel Boom FC 3 - 0
18/12/2022 18 Young Reds Antwerp - Thes Sport 08/02   Speeldag 
08/01/2023 19 Thes Sport - KVK Ninove 0 - 0
15/01/2023 20 Francs Borains - Thes Sport 2 - 1
22/01/2023 21 Thes Sport - Zebra Elites Charleroi 22/03   Speeldag 
29/01/2023 22 RAAL La Louvière - Thes Sport 1 - 1
05/02/2023 23 Thes Sport - Hoogstraten VV 2 - 3
08/02/2023 18 Young Reds Antwerp - Thes Sport 0 - 1
12/02/2023 24 KSK Heist - Thes Sport 1 - 1
19/02/2023 25 Thes Sport - KVK Tienen 3 - 3
26/02/2023 26 KFC Dessel Sport - Thes Sport 2 - 2
05/03/2023 27 Jong AA Gent - Thes Sport 1 - 0
12/03/2023 28 Thes Sport - Winkel Sport 1 - 1
19/03/2023 29 Olympic Charleroi - Thes Sport 2 - 0
22/03/2023 21 Thes Sport - Zebra Elites Charleroi 2 - 2
26/03/2023 30 Thes Sport - URSL Visé 2 - 1
02/04/2023 31 Thes Sport - R Knokke FC 2 - 1
09/04/2023 32 OH Leuven U23 - Thes Sport 0 - 0
16/04/2023 33 Thes Sport - Young Reds Antwerp 1 - 2
23/04/2023 34 K Rupel Boom FC - Thes Sport 1 - 3
30/04/2023 35 Thes Sport - FC Mandel United 6 - 0
07/05/2023 36 RFC Luik - Thes Sport 3 - 1
13/05/2023 37 Thes Sport - Patro Eisden MM 1 - 1
20/05/2023 38 KVK Ninove - Thes Sport 2 - 1

URSL Visé

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Jong AA Gent - URSL Visé 2 - 2
24/08/2022 2 URSL Visé - Thes Sport 3 - 0
04/09/2022 3 URSL Visé - Patro Eisden MM 2 - 5
11/09/2022 4 Young Reds Antwerp - URSL Visé 2 - 1
18/09/2022 5 URSL Visé - Hoogstraten VV 1 - 0
25/09/2022 6 KVK Ninove - URSL Visé 0 - 3
02/10/2022 7 URSL Visé - KSK Heist 1 - 1
09/10/2022 8 Zebra Elites Charleroi - URSL Visé 3 - 2
16/10/2022 9 URSL Visé - Winkel Sport 2 - 0
23/10/2022 10 Francs Borains - URSL Visé 1 - 2
30/10/2022 11 URSL Visé - OH Leuven U23 1 - 3
06/11/2022 12 Olympic Charleroi - URSL Visé 3 - 1
13/11/2022 13 URSL Visé - RFC Luik 0 - 1
20/11/2022 14 K Rupel Boom FC - URSL Visé 0 - 3
26/11/2022 15 URSL Visé - KFC Dessel Sport 3 - 3
04/12/2022 16 RAAL La Louvière - URSL Visé 2 - 1
11/12/2022 17 URSL Visé - KVK Tienen 0 - 1
18/12/2022 18 R Knokke FC - URSL Visé 08/02   Speeldag 
08/01/2023 19 URSL Visé - FC Mandel United 1 - 0
15/01/2023 20 URSL Visé - Olympic Charleroi 1 - 0
22/01/2023 21 RFC Luik - URSL Visé 22/03   Speeldag 
29/01/2023 22 URSL Visé - KVK Ninove 0 - 0
05/02/2023 23 Winkel Sport - URSL Visé 1 - 3
08/02/2023 18 R Knokke FC - URSL Visé 2 - 2
12/02/2023 24 KVK Tienen - URSL Visé 1 - 1
19/02/2023 25 URSL Visé - Zebra Elites Charleroi 2 - 2
26/02/2023 26 KSK Heist - URSL Visé 6 - 2
05/03/2023 27 URSL Visé - R Knokke FC 2 - 1
12/03/2023 28 KFC Dessel Sport - URSL Visé 1 - 1
19/03/2023 29 URSL Visé - RAAL La Louvière 1 - 0
22/03/2023 21 RFC Luik - URSL Visé 2 - 0
26/03/2023 30 Thes Sport - URSL Visé 2 - 1
02/04/2023 31 URSL Visé - Francs Borains 3 - 3
09/04/2023 32 Patro Eisden MM - URSL Visé 0 - 0
16/04/2023 33 URSL Visé - K Rupel Boom FC 4 - 0
23/04/2023 34 Hoogstraten VV - URSL Visé 0 - 4
30/04/2023 35 URSL Visé - Jong AA Gent 1 - 1
07/05/2023 36 OH Leuven U23 - URSL Visé 0 - 4
13/05/2023 37 URSL Visé - Young Reds Antwerp 2 - 3
20/05/2023 38 FC Mandel United - URSL Visé 0 - 3

Winkel Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Winkel Sport - KSK Heist 2 - 1
24/08/2022 2 Hoogstraten VV - Winkel Sport 0 - 1
04/09/2022 3 Winkel Sport - Olympic Charleroi 3 - 0
11/09/2022 4 Jong AA Gent - Winkel Sport 0 - 0
18/09/2022 5 Winkel Sport - KVK Ninove 0 - 0
25/09/2022 6 KVK Tienen - Winkel Sport 0 - 3
02/10/2022 7 Francs Borains - Winkel Sport 2 - 0
09/10/2022 8 Winkel Sport - RAAL La Louvière 2 - 4
16/10/2022 9 URSL Visé - Winkel Sport 2 - 0
23/10/2022 10 Winkel Sport - Thes Sport 2 - 3
30/10/2022 11 Zebra Elites Charleroi - Winkel Sport 1 - 2
06/11/2022 12 Winkel Sport - OH Leuven U23 2 - 4
13/11/2022 13 Winkel Sport - FC Mandel United 1 - 0
20/11/2022 14 KFC Dessel Sport - Winkel Sport 1 - 0
26/11/2022 15 Winkel Sport - K Rupel Boom FC 0 - 3
04/12/2022 16 Young Reds Antwerp - Winkel Sport 0 - 0
11/12/2022 17 Winkel Sport - R Knokke FC 1 - 0
18/12/2022 18 Patro Eisden MM - Winkel Sport 2 - 1
08/01/2023 19 Winkel Sport - RFC Luik 1 - 1
15/01/2023 20 KSK Heist - Winkel Sport 2 - 0
22/01/2023 21 Olympic Charleroi - Winkel Sport 2 - 1
29/01/2023 22 Winkel Sport - KFC Dessel Sport 1 - 1
05/02/2023 23 Winkel Sport - URSL Visé 1 - 3
12/02/2023 24 R Knokke FC - Winkel Sport 2 - 0
19/02/2023 25 Winkel Sport - Francs Borains 2 - 1
26/02/2023 26 RAAL La Louvière - Winkel Sport 4 - 2
05/03/2023 27 Winkel Sport - KVK Tienen 1 - 2
12/03/2023 28 Thes Sport - Winkel Sport 1 - 1
19/03/2023 29 Winkel Sport - Young Reds Antwerp 3 - 1
26/03/2023 30 FC Mandel United - Winkel Sport 0 - 3
02/04/2023 31 Winkel Sport - Zebra Elites Charleroi 0 - 0
09/04/2023 32 K Rupel Boom FC - Winkel Sport 0 - 0
16/04/2023 33 Winkel Sport - Hoogstraten VV 0 - 1
23/04/2023 34 RFC Luik - Winkel Sport 5 - 3
30/04/2023 35 Winkel Sport - Patro Eisden MM 2 - 1
07/05/2023 36 KVK Ninove - Winkel Sport 2 - 1
13/05/2023 37 Winkel Sport - Jong AA Gent 2 - 2
20/05/2023 38 OH Leuven U23 - Winkel Sport 4 - 0

Young Reds Antwerp

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Francs Borains - Young Reds Antwerp 2 - 0
24/08/2022 2 Young Reds Antwerp - Zebra Elites Charleroi 0 - 1
04/09/2022 3 KFC Dessel Sport - Young Reds Antwerp 0 - 1
11/09/2022 4 Young Reds Antwerp - URSL Visé 2 - 1
18/09/2022 5 R Knokke FC - Young Reds Antwerp 1 - 2
25/09/2022 6 Young Reds Antwerp - RAAL La Louvière 1 - 3
02/10/2022 7 Young Reds Antwerp - FC Mandel United 0 - 1
09/10/2022 8 Hoogstraten VV - Young Reds Antwerp 0 - 2
16/10/2022 9 Young Reds Antwerp - RFC Luik 1 - 0
23/10/2022 10 Patro Eisden MM - Young Reds Antwerp 4 - 0
30/10/2022 11 Young Reds Antwerp - Olympic Charleroi 1 - 3
06/11/2022 12 KVK Tienen - Young Reds Antwerp 0 - 1
13/11/2022 13 K Rupel Boom FC - Young Reds Antwerp 1 - 0
20/11/2022 14 Young Reds Antwerp - KVK Ninove 2 - 3
26/11/2022 15 Jong AA Gent - Young Reds Antwerp 2 - 1
04/12/2022 16 Young Reds Antwerp - Winkel Sport 0 - 0
11/12/2022 17 OH Leuven U23 - Young Reds Antwerp 1 - 1
18/12/2022 18 Young Reds Antwerp - Thes Sport 08/02   Speeldag 
08/01/2023 19 KSK Heist - Young Reds Antwerp 2 - 2
15/01/2023 20 Young Reds Antwerp - R Knokke FC 0 - 1
22/01/2023 21 Young Reds Antwerp - Hoogstraten VV 15/03   Speeldag 
29/01/2023 22 Zebra Elites Charleroi - Young Reds Antwerp 1 - 0
05/02/2023 23 FC Mandel United - Young Reds Antwerp 2 - 1
08/02/2023 18 Young Reds Antwerp - Thes Sport 0 - 1
12/02/2023 24 Young Reds Antwerp - OH Leuven U23 2 - 0
19/02/2023 25 RFC Luik - Young Reds Antwerp 3 - 1
26/02/2023 26 Young Reds Antwerp - Jong AA Gent 0 - 0
05/03/2023 27 KVK Ninove - Young Reds Antwerp 3 - 1
12/03/2023 28 Young Reds Antwerp - K Rupel Boom FC 1 - 0
15/03/2023 21 Young Reds Antwerp - Hoogstraten VV 0 - 0
19/03/2023 29 Winkel Sport - Young Reds Antwerp 3 - 1
26/03/2023 30 Young Reds Antwerp - Patro Eisden MM 0 - 2
02/04/2023 31 Olympic Charleroi - Young Reds Antwerp 6 - 0
09/04/2023 32 Young Reds Antwerp - KSK Heist 1 - 1
16/04/2023 33 Thes Sport - Young Reds Antwerp 1 - 2
23/04/2023 34 Young Reds Antwerp - KFC Dessel Sport 0 - 1
30/04/2023 35 RAAL La Louvière - Young Reds Antwerp 2 - 0
07/05/2023 36 Young Reds Antwerp - Francs Borains 0 - 4
13/05/2023 37 URSL Visé - Young Reds Antwerp 2 - 3
20/05/2023 38 Young Reds Antwerp - KVK Tienen 3 - 0

Zebra Elites Charleroi

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
17/08/2022 1 Zebra Elites Charleroi - KVK Tienen 2 - 2
24/08/2022 2 Young Reds Antwerp - Zebra Elites Charleroi 0 - 1
04/09/2022 3 Zebra Elites Charleroi - Jong AA Gent 0 - 2
11/09/2022 4 KVK Ninove - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
18/09/2022 5 Zebra Elites Charleroi - KSK Heist 0 - 1
25/09/2022 6 Hoogstraten VV - Zebra Elites Charleroi 1 - 2
02/10/2022 7 RAAL La Louvière - Zebra Elites Charleroi 1 - 0
09/10/2022 8 Zebra Elites Charleroi - URSL Visé 3 - 2
16/10/2022 9 Zebra Elites Charleroi - Thes Sport 1 - 4
23/10/2022 10 OH Leuven U23 - Zebra Elites Charleroi 4 - 0
30/10/2022 11 Zebra Elites Charleroi - Winkel Sport 1 - 2
06/11/2022 12 FC Mandel United - Zebra Elites Charleroi 1 - 2
13/11/2022 13 Zebra Elites Charleroi - Patro Eisden MM 1 - 3
20/11/2022 14 R Knokke FC - Zebra Elites Charleroi 2 - 1
26/11/2022 15 Zebra Elites Charleroi - RFC Luik 1 - 2
04/12/2022 16 K Rupel Boom FC - Zebra Elites Charleroi 1 - 0
11/12/2022 17 Zebra Elites Charleroi - Olympic Charleroi 0 - 1
18/12/2022 18 KFC Dessel Sport - Zebra Elites Charleroi 22/02   Speeldag 
08/01/2023 19 Francs Borains - Zebra Elites Charleroi 1 - 1
15/01/2023 20 Zebra Elites Charleroi - FC Mandel United 1 - 0
22/01/2023 21 Thes Sport - Zebra Elites Charleroi 22/03   Speeldag 
29/01/2023 22 Zebra Elites Charleroi - Young Reds Antwerp 1 - 0
05/02/2023 23 RFC Luik - Zebra Elites Charleroi 2 - 1
12/02/2023 24 Zebra Elites Charleroi - K Rupel Boom FC 2 - 0
19/02/2023 25 URSL Visé - Zebra Elites Charleroi 2 - 2
22/02/2023 18 KFC Dessel Sport - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
26/02/2023 26 Zebra Elites Charleroi - OH Leuven U23 1 - 3
05/03/2023 27 Patro Eisden MM - Zebra Elites Charleroi 4 - 0
12/03/2023 28 Zebra Elites Charleroi - Hoogstraten VV 1 - 0
19/03/2023 29 Jong AA Gent - Zebra Elites Charleroi 2 - 0
22/03/2023 21 Thes Sport - Zebra Elites Charleroi 2 - 2
26/03/2023 30 Zebra Elites Charleroi - KVK Ninove 3 - 1
02/04/2023 31 Winkel Sport - Zebra Elites Charleroi 0 - 0
09/04/2023 32 Zebra Elites Charleroi - KFC Dessel Sport 0 - 0
16/04/2023 33 KVK Tienen - Zebra Elites Charleroi 1 - 4
23/04/2023 34 Zebra Elites Charleroi - RAAL La Louvière 0 - 0
30/04/2023 35 Olympic Charleroi - Zebra Elites Charleroi 1 - 1
07/05/2023 36 Zebra Elites Charleroi - R Knokke FC 3 - 2
13/05/2023 37 KSK Heist - Zebra Elites Charleroi 1 - 3
20/05/2023 38 Zebra Elites Charleroi - Francs Borains 0 - 3

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

1e NATIONALE HEREN - KAMPIOENSCHAP EN DEGRADATIE

De club die als eerste eindigt na de volledige competitie is Kampioen van België amateurvoetbal en kan stijgen naar de afdeling profvoetbal 1B indien ze de vereiste licentie bekomt.

!!! Bepalingen geldig voor het seizoen 2022-2023 (Bondsreglement - Artikel V7.98 en volgende).
De competitie van de 1e nationale bestaat uit:
1. een kampioenschap dat wordt betwist in één enkele reeks van twintig ploegen, die alle minstens in het bezit zijn van een licentie als nationale amateurclub.
2. een eindronde 1e nationale (degradatie naar of promotie vanuit 2e VV-ACFF).
3. Het kampioenschap wordt betwist in heen- en terugwedstrijden. Na achtendertig wedstrijden wordt er een eindrangschikking opgemaakt.
4. De drie hoogst gerangschikte ploegen aan het eind van het kampioenschap van 1e nationale promoveren rechtstreeks naar afdeling 1B van het profvoetbal, op voorwaarde dat hun clubs ten minste de licentie profvoetbal 1B hebben bekomen.
5. Indien één van de drie ploegen die naar afdeling 1B van het profvoetbal moet promoveren een U23-team is, zal die worden gepromoveerd op voorwaarde dat zijn club de licentie voor het profvoetbal 1A heeft bekomen en dat zijn club in het seizoen 2023-2024 in afdeling 1A van het profvoetbal uitkomt.
>>> PS: in het seizoen 2023-2024 zullen er in deze reeks (1e nationale amateurs) 18 clubs uitkomen.

Op deze pagina ziet u de algemene gegevens wat promotie en degradatie betreft, gebaseerd op de reglementering van de RBFA. Het al dan niet aanvragen en/of verkrijgen van een licentie door sommige clubs kan zorgen voor afwijkingen en andere regelingen.

Degradatie.
!!! Bepalingen geldig voor het seizoen 2022-2023 (Artikel V7.102 en volgende).
- De ploegen die 18e, 19e en 20e eindigen in het kampioenschap dalen rechtstreeks naar de 2e afdeling Voetbal Vlaanderen of ACFF.
- De ploeg die 17e eindigt in het kampioenschap dient deel te nemen aan de eindronde "1e Nationale".

1e NATIONALE HEREN - DEGRADATIE-EINDRONDE - SEIZOEN 2022-2023

!!! Bepalingen geldig voor de seizoenen 2022-2023 en 2023-2024 (Artikel V7.108 en volgende).
- De ploegen die deelnemen aan de eindronde "1e nationale":
1. Een ploeg aangeduid door de rangschikking in het kampioenschap van de 1e nationale, normaal de 17e in de eindstand.
2. Twee ploegen aangeduid door de eindronde "stijgen 2e afdeling Voetbal Vlaanderen".
3. Een ploeg aangeduid door de eindronde "stijgen 2e afdeling ACFF".

!!! De eindronde. Bepaling voor het seizoen 2022-2023 en 2023-2024 (Artikel V7.112 en volgende).
- Op de eerste speeldag worden twee wedstrijden gespeeld tussen de deelnemers onderverdeeld door loting.
- Deze speeldag wordt gespeeld in 1 enkele wedstrijd op neutraal terrein, tenzij beide clubs ermee instemmen om op een van hun terreinen te spelen.
* Winnaarsronde.
- Op de tweede speeldag wordt er 1 wedstrijd gespeeld tussen de twee winnaars van de eerste speeldag.
- Deze speeldag wordt gespeeld in 1 enkele wedstrijd op neutraal terrein, tenzij beide clubs ermee instemmen om op een van hun terreinen te spelen.
- De winnaar blijft in of stijgt naar de 1e nationale, terwijl de verliezer de tweede gerangschikte is van deze eindronde.

* Verliezersronde.
- Deze tweede speeldag wordt gespeeld in 1 enkele wedstrijd op neutraal terrein, tenzij beide clubs ermee instemmen om op een van hun terreinen te spelen.
- Deze wedstrijd duidt de derde en vierde plaats aan in deze eindronde.
- Er wordt een klassement gemaakt op basis van de "gewone" parameters: aantal punten, aantal gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo.
- Het aantal dalers VV of ACFF heeft zijn invloed op het aantal stijgers en dalers in de onderliggende reeksen VV of ACFF.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).