Heren 4e Provinciale A
Update: gisteren om 22:08u
Provinciaal 4e provinciale Heren 4e Provinciale A
Laatste update: gisteren om 22:08u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, België.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
VV-LOGO    4e PROVINCIALE A - ANTWERPEN - SEIZOEN 2022-2023

Dit zijn de 15 ploegen:
K Kontich FC B, SV Nielse B, KSK Rumst, KVK Hingene, K Reet SK, Schelle Sport B, Mariekerke-Branst B, VK Heindonk,
VVH Lippelo, SV Aartselaar B, FC Blaasveld, Sporting Tisselt B, FC Oxford Hemiksem B, Kalfort Puursica en SC Duffel B.
* In deze reeks gelden de periodekampioenschappen (twee keer 15 speeldagen).

4e Prov. Geografisch Provinciale Speeldag Alle Klassementen Archief 2021-2022 4e Provinciale B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 19 (29 januari 2023) - 2e periode
Zat. 28/01 19u30 VK Heindonk - VVH Lippelo 3 - 5
Zat. 28/01 19u30 K Kontich FC B - Oxford Hemiksem B 4 - 0
Zat. 28/01 20u00 Sporting Tisselt B - K Schelle Sport B 3 - 3
Zon. 29/01 14u30 SV Nielse B - KSV Aartselaar B  
Zon. 29/01 14u30 FC Blaasveld - Sp. Club Duffel B  
Zon. 29/01 14u30 KVK Hingene - K Reet SK  
Zon. 29/01 14u30 Kalfort Puursica - K Rumst SK  
- - - Mariekerke-Branst B - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement

Algemeen klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Kalfort Puursica (1) 16 16 0 0 101 9 48
2 K Kontich FC B 18 13 5 0 51 28 39
3 K Reet SK 16 12 2 2 51 23 38
4 VVH Lippelo 17 11 4 2 45 21 35
5 KSV Aartselaar B 15 11 3 1 35 16 34
6 K Schelle Sport B 18 10 5 3 43 30 33
7 FC Blaasveld 16 7 7 2 39 44 23
8 Mariekerke-Branst B 17 7 9 1 36 48 22
9 KVK Hingene 16 6 9 1 28 39 19
10 Sporting Tisselt B 17 5 9 3 36 39 18
11 K Rumst SK 17 5 11 1 33 46 16
12 VK Heindonk 18 5 12 1 35 45 16
13 Sp. Club Duffel B 17 4 12 1 25 64 13
14 SV Nielse B 17 3 13 1 19 66 10
15 Oxford Hemiksem B 17 1 15 1 23 82 4

= gewonnen = verloren = gelijk


Voorlopig klassement van de 2e periode (lopend)

Ploegen A W V G D+ D- P
1 K Kontich FC B 4 3 1 0 10 2 9
2 K Schelle Sport B 4 2 1 1 9 7 7
3 Kalfort Puursica (1) 2 2 0 0 10 1 6
4 KVK Hingene 2 2 0 0 6 1 6
5 VK Heindonk 4 2 2 0 12 9 6
6 Sporting Tisselt B 3 1 0 2 10 6 5
7 FC Blaasveld 2 1 0 1 2 0 4
8 VVH Lippelo 3 1 1 1 5 8 4
9 KSV Aartselaar B 1 1 0 0 5 1 3
10 K Reet SK 2 1 1 0 6 2 3
11 Mariekerke-Branst B 3 1 2 0 4 11 3
12 SV Nielse B 3 1 2 0 4 12 3
13 K Rumst SK 3 0 2 1 4 8 1
14 Sp. Club Duffel B 3 0 3 0 4 13 0
15 Oxford Hemiksem B 3 0 3 0 2 12 0


Eindklassement van de 1e periode

Ploegen A W V G D+ D- P
1 Kalfort Puursica 14 14 0 0 91 8 42
2 K Reet SK 14 11 1 2 45 21 35
3 VVH Lippelo 14 10 3 1 40 13 31
4 KSV Aartselaar B 14 10 3 1 30 15 31
5 K Kontich FC B 14 10 4 0 41 26 30
6 K Schelle Sport B 14 8 4 2 34 23 26
7 Mariekerke-Branst B 14 6 7 1 32 37 19
8 FC Blaasveld 14 6 7 1 37 44 19
9 K Rumst SK 14 5 9 0 29 38 15
10 Sporting Tisselt B 14 4 9 1 26 33 13
11 KVK Hingene 14 4 9 1 22 38 13
12 Sp. Club Duffel B 14 4 9 1 21 51 13
13 VK Heindonk 14 3 10 1 23 36 10
14 SV Nielse B 14 2 11 1 15 54 7
15 Oxford Hemiksem B 14 1 12 1 21 70 4
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (4 september 2022) - 1e periode
K Kontich FC B - K Rumst SK 1 - 2
SV Nielse B - K Reet SK 2 - 4
Sporting Tisselt B - VK Heindonk 3 - 0
FC Blaasveld - vrij  
K Schelle Sport B - KVK Hingene 2 - 1
Oxford Hemiksem B - Sp. Club Duffel B 2 - 7
Mariekerke-Branst B - Kalfort Puursica 0 - 10
KSV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 0


Speeldag 2 (11 september 2022) - 1e periode
Sp. Club Duffel B - K Schelle Sport B 0 - 7
VK Heindonk - K Kontich FC B 0 - 3
K Reet SK - Sporting Tisselt B 3 - 0
VVH Lippelo - vrij  
K Rumst SK - Oxford Hemiksem B 10 - 1
FC Blaasveld - Mariekerke-Branst B 6 - 1
KVK Hingene - KSV Aartselaar B 0 - 2
Kalfort Puursica - SV Nielse B 11 - 1


Speeldag 3 (18 september 2022) - 1e periode
K Kontich FC B - Sp. Club Duffel B 2 - 0
SV Nielse B - VK Heindonk 2 - 1
Sporting Tisselt B - Kalfort Puursica 0 - 4
KVK Hingene - vrij  
K Schelle Sport B - K Rumst SK 1 - 0
Oxford Hemiksem B - VVH Lippelo 2 - 6
Mariekerke-Branst B - K Reet SK 1 - 2
KSV Aartselaar B - FC Blaasveld 1 - 0


Speeldag 4 (25 september 2022) - 1e periode
Sp. Club Duffel B - KSV Aartselaar B 0 - 3
VK Heindonk - Mariekerke-Branst B 1 - 2
Oxford Hemiksem B - vrij  
K Reet SK - K Schelle Sport B 2 - 2
VVH Lippelo - K Kontich FC B 0 - 2
K Rumst SK - SV Nielse B 5 - 1
FC Blaasveld - Sporting Tisselt B 5 - 2
Kalfort Puursica - KVK Hingene 6 - 0


Speeldag 5 (2 oktober 2022) - 1e periode
SV Nielse B - VVH Lippelo 0 - 1
Sporting Tisselt B - K Rumst SK 1 - 2
K Schelle Sport B - vrij  
K Reet SK - Sp. Club Duffel B 5 - 0
KVK Hingene - VK Heindonk 1 - 3
Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B 3 - 4
KSV Aartselaar B - Oxford Hemiksem B 3 - 0
Kalfort Puursica - FC Blaasveld 7 - 0


Speeldag 6 (9 oktober 2022) - 1e periode
Sp. Club Duffel B - SV Nielse B 1 - 2
VK Heindonk - Kalfort Puursica 1 - 6
K Kontich FC B - K Schelle Sport B 0 - 4
KSV Aartselaar B - vrij  
VVH Lippelo - Sporting Tisselt B 4 - 0
K Rumst SK - Mariekerke-Branst B 1 - 7
Oxford Hemiksem B - K Reet SK 0 - 4
FC Blaasveld - KVK Hingene 3 - 4


Speeldag 7 (16 oktober 2022) - 1e periode
VK Heindonk - FC Blaasveld 4 - 4
SV Nielse B - K Kontich FC B 0 - 1
Sporting Tisselt B - vrij  
K Schelle Sport B - Oxford Hemiksem B 3 - 2
K Reet SK - K Rumst SK 4 - 0
KVK Hingene - VVH Lippelo 0 - 1
Mariekerke-Branst B - KSV Aartselaar B 0 - 3
Kalfort Puursica - Sp. Club Duffel B 7 - 0


Speeldag 8 (23 oktober 2022) - 1e periode
Sp. Club Duffel B - Mariekerke-Branst B 2 - 2
K Kontich FC B - KVK Hingene 6 - 0
SV Nielse B - vrij  
VVH Lippelo - Kalfort Puursica 1 - 3
K Rumst SK - VK Heindonk 3 - 0
Oxford Hemiksem B - Sporting Tisselt B 1 - 1
FC Blaasveld - K Reet SK 1 - 6
KSV Aartselaar B - K Schelle Sport B 1 - 1


Speeldag 9 (30 oktober 2022) - 1e periode
VK Heindonk - Sp. Club Duffel B 1 - 3
SV Nielse B - Oxford Hemiksem B 0 - 7
Sporting Tisselt B - KSV Aartselaar B 0 - 2
K Reet SK - K Kontich FC B 3 - 1
FC Blaasveld - VVH Lippelo 0 - 3
KVK Hingene - K Rumst SK 3 - 2
Mariekerke-Branst B - K Schelle Sport B 1 - 3
Kalfort Puursica - vrij  


Inhaalwedstrijden (dinsdag 1 november 2022)
FC Blaasveld - KVK Hingene 3 - 4 Speeldag 6


Speeldag 10 (6 november 2022) - 1e periode
Sp. Club Duffel B - KVK Hingene 4 - 1
K Kontich FC B - FC Blaasveld 5 - 0
K Reet SK - vrij  
K Schelle Sport B - Sporting Tisselt B 2 - 3
VVH Lippelo - VK Heindonk 3 - 1
K Rumst SK - Kalfort Puursica 0 - 3
Oxford Hemiksem B - Mariekerke-Branst B 0 - 7
KSV Aartselaar B - SV Nielse B 2 - 0


Speeldag 11 (13 november 2022) - 1e periode
VK Heindonk - vrij  
SV Nielse B - K Schelle Sport B 1 - 2
K Reet SK - KSV Aartselaar B 5 - 3
VVH Lippelo - Sp. Club Duffel B 8 - 0
FC Blaasveld - K Rumst SK 3 - 1
KVK Hingene - Oxford Hemiksem B 5 - 2
Mariekerke-Branst B - Sporting Tisselt B 3 - 0
Kalfort Puursica - K Kontich FC B 10 - 1


Speeldag 12 (20 november 2022) - 1e periode
Sp. Club Duffel B - FC Blaasveld 0 - 7
Sporting Tisselt B - SV Nielse B 11 - 0
Mariekerke-Branst B - vrij  
K Schelle Sport B - VK Heindonk 0 - 1
K Reet SK - KVK Hingene 2 - 1
K Rumst SK - VVH Lippelo 1 - 6
Oxford Hemiksem B - K Kontich FC B 1 - 9
KSV Aartselaar B - Kalfort Puursica 1 - 4


Inhaalwedstrijden (zaterdag 26 november 2022)
Sp. Club Duffel B - K Rumst SK 4 - 1 Speeldag 13
VK Heindonk - KSV Aartselaar B 2 - 4 Speeldag 13
SV Nielse B - Mariekerke-Branst B 1 - 2 Speeldag 13


Speeldag 14 (4 december 2022) - 1e periode
SV Nielse B - KVK Hingene 3 - 3
Sporting Tisselt B - Sp. Club Duffel B 3 - 0
K Rumst SK - vrij  
K Schelle Sport B - FC Blaasveld 6 - 1
K Reet SK - VK Heindonk 2 - 1
Oxford Hemiksem B - Kalfort Puursica 1 - 4
Mariekerke-Branst B - VVH Lippelo 1 - 4
KSV Aartselaar B - K Kontich FC B 1 - 2


Speeldag 15 (11 december 2022) - 1e periode
Sp. Club Duffel B - vrij  
VK Heindonk - Oxford Hemiksem B 7 - 0
K Kontich FC B - Sporting Tisselt B 4 - 2
VVH Lippelo - K Reet SK 1 - 1
K Rumst SK - KSV Aartselaar B 1 - 3
FC Blaasveld - SV Nielse B 3 - 2
KVK Hingene - Mariekerke-Branst B 0 - 2
Kalfort Puursica - K Schelle Sport B 8 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 14 december 2022)
Sp. Club Duffel B - FC Blaasveld 0 - 7 Speeldag 12


Speeldag 16 (18 december 2022) - 2e periode
Sp. Club Duffel B - Kalfort Puursica 1 - 5
VK Heindonk - SV Nielse B 5 - 0
Sporting Tisselt B - vrij  
K Schelle Sport B - Mariekerke-Branst B 4 - 0
K Reet SK - FC Blaasveld 19/02
VVH Lippelo - KVK Hingene 19/02
K Rumst SK - K Kontich FC B 0 - 3
Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar B 19/02


Inhaalwedstrijden (zaterdag 7 januari 2023)
VK Heindonk - SV Nielse B 5 - 0 Speeldag 16


Speeldag 13 (8 januari 2023) - 1e periode
Sp. Club Duffel B - K Rumst SK 4 - 1
VK Heindonk - KSV Aartselaar B 2 - 4
K Kontich FC B - vrij  
SV Nielse B - Mariekerke-Branst B 1 - 2
VVH Lippelo - K Schelle Sport B 2 - 1
FC Blaasveld - Oxford Hemiksem B 4 - 2
KVK Hingene - Sporting Tisselt B 3 - 0
Kalfort Puursica - K Reet SK 8 - 2


Inhaalwedstrijden (zondag 8 januari 2023)
K Rumst SK - K Kontich FC B 0 - 3 Speeldag 16


Speeldag 17 (15 januari 2023) - 2e periode
K Kontich FC B - K Reet SK 2 - 0
SV Nielse B - Sp. Club Duffel B 4 - 1
Sporting Tisselt B - Oxford Hemiksem B 5 - 1
FC Blaasveld - VK Heindonk 2 - 0
KVK Hingene - K Schelle Sport B 3 - 0
Mariekerke-Branst B - K Rumst SK 3 - 2
KSV Aartselaar B - vrij  
Kalfort Puursica - VVH Lippelo 5 - 0


Speeldag 18 (22 januari 2023) - 2e periode
Sp. Club Duffel B - VK Heindonk 2 - 4
Kalfort Puursica - vrij  
K Schelle Sport B - K Kontich FC B 2 - 1
K Reet SK - SV Nielse B 6 - 0
VVH Lippelo - FC Blaasveld 0 - 0
K Rumst SK - Sporting Tisselt B 2 - 2
Oxford Hemiksem B - KVK Hingene 1 - 3
KSV Aartselaar B - Mariekerke-Branst B 5 - 1


Speeldag 19 (29 januari 2023) - 2e periode
VK Heindonk - VVH Lippelo 3 - 5
K Kontich FC B - Oxford Hemiksem B 4 - 0
SV Nielse B - KSV Aartselaar B  
Sporting Tisselt B - K Schelle Sport B 3 - 3
FC Blaasveld - Sp. Club Duffel B  
KVK Hingene - K Reet SK  
Mariekerke-Branst B - vrij  
Kalfort Puursica - K Rumst SK  


Speeldag 20 (5 februari 2023) - 2e periode
K Kontich FC B - vrij
K Schelle Sport B - Sp. Club Duffel B
K Reet SK - Kalfort Puursica
VVH Lippelo - SV Nielse B
K Rumst SK - KVK Hingene
Oxford Hemiksem B - FC Blaasveld
Mariekerke-Branst B - VK Heindonk
KSV Aartselaar B - Sporting Tisselt B


Speeldag 21 (12 februari 2023) - 2e periode
Sp. Club Duffel B - VVH Lippelo
VK Heindonk - K Reet SK
K Kontich FC B - KSV Aartselaar B
SV Nielse B - K Rumst SK
Sporting Tisselt B - Mariekerke-Branst B
FC Blaasveld - K Schelle Sport B
KVK Hingene - vrij
Kalfort Puursica - Oxford Hemiksem B


Inhaalwedstrijden (zondag 19 februari 2023)
K Reet SK - FC Blaasveld   Speeldag 16
VVH Lippelo - KVK Hingene   Speeldag 16
Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar B   Speeldag 16


Speeldag 22 (26 februari 2023) - 2e periode
K Kontich FC B - VVH Lippelo
Sporting Tisselt B - FC Blaasveld
K Schelle Sport B - SV Nielse B
K Rumst SK - vrij
KVK Hingene - Sp. Club Duffel B
Mariekerke-Branst B - Oxford Hemiksem B
KSV Aartselaar B - K Reet SK
Kalfort Puursica - VK Heindonk


Speeldag 23 (5 maart 2023) - 2e periode
Sp. Club Duffel B - Sporting Tisselt B
VK Heindonk - KVK Hingene
SV Nielse B - Kalfort Puursica
K Schelle Sport B - vrij
K Reet SK - Mariekerke-Branst B
VVH Lippelo - KSV Aartselaar B
Oxford Hemiksem B - K Rumst SK
FC Blaasveld - K Kontich FC B


Speeldag 24 (12 maart 2023) - 2e periode
K Kontich FC B - SV Nielse B
Sporting Tisselt B - VVH Lippelo
K Schelle Sport B - K Reet SK
K Rumst SK - FC Blaasveld
Oxford Hemiksem B - vrij
KVK Hingene - Kalfort Puursica
Mariekerke-Branst B - Sp. Club Duffel B
KSV Aartselaar B - VK Heindonk


Speeldag 25 (19 maart 2023) - 2e periode
Sp. Club Duffel B - Oxford Hemiksem B
VK Heindonk - K Schelle Sport B
SV Nielse B - Sporting Tisselt B
K Reet SK - vrij
VVH Lippelo - K Rumst SK
FC Blaasveld - KSV Aartselaar B
KVK Hingene - K Kontich FC B
Kalfort Puursica - Mariekerke-Branst B


Speeldag 26 (26 maart 2023) - 2e periode
K Kontich FC B - VK Heindonk
Sporting Tisselt B - KVK Hingene
VVH Lippelo - vrij
K Rumst SK - K Reet SK
Oxford Hemiksem B - K Schelle Sport B
FC Blaasveld - Kalfort Puursica
Mariekerke-Branst B - SV Nielse B
KSV Aartselaar B - Sp. Club Duffel B


Speeldag 27 (2 april 2023) - 2e periode
Sp. Club Duffel B - K Kontich FC B
VK Heindonk - K Rumst SK
SV Nielse B - vrij
K Schelle Sport B - KSV Aartselaar B
K Reet SK - Oxford Hemiksem B
VVH Lippelo - Mariekerke-Branst B
KVK Hingene - FC Blaasveld
Kalfort Puursica - Sporting Tisselt B


Speeldag 28 (16 april 2023) - 2e periode
K Kontich FC B - Kalfort Puursica
Sporting Tisselt B - K Reet SK
VK Heindonk - vrij
K Schelle Sport B - VVH Lippelo
K Rumst SK - Sp. Club Duffel B
Oxford Hemiksem B - SV Nielse B
Mariekerke-Branst B - FC Blaasveld
KSV Aartselaar B - KVK Hingene


Speeldag 29 (23 april 2023) - 2e periode
Sp. Club Duffel B - K Reet SK
VK Heindonk - Sporting Tisselt B
K Kontich FC B - Mariekerke-Branst B
VVH Lippelo - Oxford Hemiksem B
K Rumst SK - K Schelle Sport B
FC Blaasveld - vrij
KVK Hingene - SV Nielse B
Kalfort Puursica - KSV Aartselaar B


Speeldag 30 (30 april 2023) - 2e periode
SV Nielse B - FC Blaasveld
Sporting Tisselt B - K Kontich FC B
Sp. Club Duffel B - vrij
K Schelle Sport B - Kalfort Puursica
K Reet SK - VVH Lippelo
Oxford Hemiksem B - VK Heindonk
Mariekerke-Branst B - KVK Hingene
KSV Aartselaar B - K Rumst SK


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 4e provinciale A.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kalfort Puursica 482424
2K Kontich FC B 391821
3K Reet SK 382513
4VVH Lippelo 351421
5KSV Aartselaar B 341618
6K Schelle Sport B 331815
7FC Blaasveld 23185
8Mariekerke-Branst B 22616
9KVK Hingene 19127
10Sporting Tisselt B 18135
11VK Heindonk 1679
12K Rumst SK 16106
13Sp. Club Duffel B 1376
14SV Nielse B 1073
15Oxford Hemiksem B 413


VERLIESPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kalfort Puursica 000
2K Reet SK 1028
3KSV Aartselaar B 1183
4K Kontich FC B 1569
5VVH Lippelo 16106
6K Schelle Sport B 21615
7FC Blaasveld 25916
8Mariekerke-Branst B 291811
9KVK Hingene 291217
10Sporting Tisselt B 331122
11K Rumst SK 351718
12Sp. Club Duffel B 382018
13VK Heindonk 382018
14SV Nielse B 412021
15Oxford Hemiksem B 472324


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kalfort Puursica 1293
2FC Blaasveld 1064
3KSV Aartselaar B 936
4K Kontich FC B 963
5KVK Hingene 963
6VVH Lippelo 743
7Mariekerke-Branst B 633
8VK Heindonk 633
9Sporting Tisselt B 541
10K Reet SK 431
11K Schelle Sport B 431
12SV Nielse B 330
13K Rumst SK 110
14Oxford Hemiksem B 000
15Sp. Club Duffel B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kalfort Puursica 1016239
2K Kontich FC B 512427
3K Reet SK 513219
4VVH Lippelo 451926
5K Schelle Sport B 432023
6FC Blaasveld 392712
7Mariekerke-Branst B 361224
8Sporting Tisselt B 362610
9KSV Aartselaar B 351520
10VK Heindonk 352411
11K Rumst SK 332310
12KVK Hingene 281513
13Sp. Club Duffel B 251411
14Oxford Hemiksem B 23815
15SV Nielse B 19136


TEGENDOELPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kalfort Puursica 945
2KSV Aartselaar B 1688
3VVH Lippelo 21813
4K Reet SK 23815
5K Kontich FC B 28820
6K Schelle Sport B 30921
7KVK Hingene 391227
8Sporting Tisselt B 391227
9FC Blaasveld 442123
10VK Heindonk 452718
11K Rumst SK 462620
12Mariekerke-Branst B 482820
13Sp. Club Duffel B 643232
14SV Nielse B 662244
15Oxford Hemiksem B 824141


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 19 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1Kalfort Puursica 16x16x
2K Reet SK 8 13 
3KSV Aartselaar B 6 9 
4VVH Lippelo 5 7 
5K Kontich FC B 5 5 
6FC Blaasveld 4 5x
7K Schelle Sport B 3 8 
8KVK Hingene 3x3x
9Mariekerke-Branst B 3 3 
10Sp. Club Duffel B 2 3 
11Sporting Tisselt B 2 3x
12K Rumst SK 2 2 
13VK Heindonk 2 2 
14Oxford Hemiksem B 1 2 
15SV Nielse B 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Kontich FC B 954
2KSV Aartselaar B 844
3Kalfort Puursica 853
4VVH Lippelo 633
5K Reet SK 541
6K Schelle Sport B 422
7FC Blaasveld 312
8Mariekerke-Branst B 312
9VK Heindonk 321
10Sporting Tisselt B 330
11KVK Hingene 220
12Oxford Hemiksem B 101
13K Rumst SK 110
14SV Nielse B 000
15Sp. Club Duffel B 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Kontich FC B 17710
2Kalfort Puursica 1688
3K Schelle Sport B 1578
4KSV Aartselaar B 1587
5K Reet SK 1596
6Mariekerke-Branst B 1468
7VK Heindonk 1486
8VVH Lippelo 1367
9K Rumst SK 1376
10Oxford Hemiksem B 1266
11KVK Hingene 1156
12Sporting Tisselt B 1165
13FC Blaasveld 1183
14SV Nielse B 1064
15Sp. Club Duffel B 963


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KSV Aartselaar B 000
2Kalfort Puursica 000
3K Kontich FC B 110
4K Reet SK 101
5Mariekerke-Branst B 321
6K Schelle Sport B 312
7K Rumst SK 422
8VVH Lippelo 422
9VK Heindonk 413
10KVK Hingene 532
11Oxford Hemiksem B 523
12FC Blaasveld 514
13Sporting Tisselt B 624
14SV Nielse B 734
15Sp. Club Duffel B 835


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 19 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 K Reet SK 9 8 1 0 32 8 25
2 Kalfort Puursica 8 8 0 0 62 4 24
3 K Kontich FC B 8 6 0 2 24 8 18
4 K Schelle Sport B 8 6 0 2 20 9 18
5 FC Blaasveld 9 6 0 3 27 21 18
6 KSV Aartselaar B 8 5 1 2 15 8 16
7 VVH Lippelo 8 4 2 2 19 8 14
8 Sporting Tisselt B 8 4 1 3 26 12 13
9 KVK Hingene 8 4 0 4 15 12 12
10 K Rumst SK 9 3 1 5 23 26 10
11 VK Heindonk 9 2 1 6 24 27 7
12 SV Nielse B 9 2 1 6 13 22 7
13 Sp. Club Duffel B 9 2 1 6 14 32 7
14 Mariekerke-Branst B 8 2 0 6 12 28 6
15 Oxford Hemiksem B 8 0 1 7 8 41 1

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 19 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Kalfort Puursica 8 8 0 0 39 5 24
2 VVH Lippelo 9 7 0 2 26 13 21
3 K Kontich FC B 10 7 0 3 27 20 21
4 KSV Aartselaar B 7 6 0 1 20 8 18
5 Mariekerke-Branst B 9 5 1 3 24 20 16
6 K Schelle Sport B 10 4 3 3 23 21 15
7 K Reet SK 7 4 1 2 19 15 13
8 VK Heindonk 9 3 0 6 11 18 9
9 KVK Hingene 8 2 1 5 13 27 7
10 K Rumst SK 8 2 0 6 10 20 6
11 Sp. Club Duffel B 8 2 0 6 11 32 6
12 FC Blaasveld 7 1 2 4 12 23 5
13 Sporting Tisselt B 9 1 2 6 10 27 5
14 SV Nielse B 8 1 0 7 6 44 3
15 Oxford Hemiksem B 9 1 0 8 15 41 3

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



FC Blaasveld

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
11/09/2022 2 FC Blaasveld - Mariekerke-Branst B 6 - 1
18/09/2022 3 KSV Aartselaar B - FC Blaasveld 1 - 0
25/09/2022 4 FC Blaasveld - Sporting Tisselt B 5 - 2
02/10/2022 5 Kalfort Puursica - FC Blaasveld 7 - 0
09/10/2022 6 FC Blaasveld - KVK Hingene 01/11   Speeldag 
16/10/2022 7 VK Heindonk - FC Blaasveld 4 - 4
23/10/2022 8 FC Blaasveld - K Reet SK 1 - 6
30/10/2022 9 FC Blaasveld - VVH Lippelo 0 - 3
01/11/2022 6 FC Blaasveld - KVK Hingene 3 - 4
06/11/2022 10 K Kontich FC B - FC Blaasveld 5 - 0
13/11/2022 11 FC Blaasveld - K Rumst SK 3 - 1
20/11/2022 12 Sp. Club Duffel B - FC Blaasveld 14/12   Speeldag 
04/12/2022 14 K Schelle Sport B - FC Blaasveld 6 - 1
11/12/2022 15 FC Blaasveld - SV Nielse B 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/12/2022 12 Sp. Club Duffel B - FC Blaasveld 0 - 7
18/12/2022 16 K Reet SK - FC Blaasveld 19/02   Speeldag 
08/01/2023 13 FC Blaasveld - Oxford Hemiksem B 4 - 2
15/01/2023 17 FC Blaasveld - VK Heindonk 2 - 0
22/01/2023 18 VVH Lippelo - FC Blaasveld 0 - 0
29/01/2023 19 FC Blaasveld - Sp. Club Duffel B Speeldag 
05/02/2023 20 Oxford Hemiksem B - FC Blaasveld Speeldag 
12/02/2023 21 FC Blaasveld - K Schelle Sport B Speeldag 
19/02/2023 16 K Reet SK - FC Blaasveld uitg. 
26/02/2023 22 Sporting Tisselt B - FC Blaasveld Speeldag 
05/03/2023 23 FC Blaasveld - K Kontich FC B Speeldag 
12/03/2023 24 K Rumst SK - FC Blaasveld Speeldag 
19/03/2023 25 FC Blaasveld - KSV Aartselaar B Speeldag 
26/03/2023 26 FC Blaasveld - Kalfort Puursica Speeldag 
02/04/2023 27 KVK Hingene - FC Blaasveld Speeldag 
16/04/2023 28 Mariekerke-Branst B - FC Blaasveld Speeldag 
23/04/2023 29 FC Blaasveld - vrijSpeeldag 
30/04/2023 30 SV Nielse B - FC Blaasveld Speeldag 

K Kontich FC B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 K Kontich FC B - K Rumst SK 1 - 2
11/09/2022 2 VK Heindonk - K Kontich FC B 0 - 3
18/09/2022 3 K Kontich FC B - Sp. Club Duffel B 2 - 0
25/09/2022 4 VVH Lippelo - K Kontich FC B 0 - 2
02/10/2022 5 Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B 3 - 4
09/10/2022 6 K Kontich FC B - K Schelle Sport B 0 - 4
16/10/2022 7 SV Nielse B - K Kontich FC B 0 - 1
23/10/2022 8 K Kontich FC B - KVK Hingene 6 - 0
30/10/2022 9 K Reet SK - K Kontich FC B 3 - 1
06/11/2022 10 K Kontich FC B - FC Blaasveld 5 - 0
13/11/2022 11 Kalfort Puursica - K Kontich FC B 10 - 1
20/11/2022 12 Oxford Hemiksem B - K Kontich FC B 1 - 9
04/12/2022 14 KSV Aartselaar B - K Kontich FC B 1 - 2
11/12/2022 15 K Kontich FC B - Sporting Tisselt B 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 K Rumst SK - K Kontich FC B 08/01   Speeldag 
08/01/2023 13 K Kontich FC B - vrijSpeeldag 
08/01/2023 16 K Rumst SK - K Kontich FC B 0 - 3
15/01/2023 17 K Kontich FC B - K Reet SK 2 - 0
22/01/2023 18 K Schelle Sport B - K Kontich FC B 2 - 1
29/01/2023 19 K Kontich FC B - Oxford Hemiksem B 4 - 0
05/02/2023 20 K Kontich FC B - vrijSpeeldag 
12/02/2023 21 K Kontich FC B - KSV Aartselaar B Speeldag 
26/02/2023 22 K Kontich FC B - VVH Lippelo Speeldag 
05/03/2023 23 FC Blaasveld - K Kontich FC B Speeldag 
12/03/2023 24 K Kontich FC B - SV Nielse B Speeldag 
19/03/2023 25 KVK Hingene - K Kontich FC B Speeldag 
26/03/2023 26 K Kontich FC B - VK Heindonk Speeldag 
02/04/2023 27 Sp. Club Duffel B - K Kontich FC B Speeldag 
16/04/2023 28 K Kontich FC B - Kalfort Puursica Speeldag 
23/04/2023 29 K Kontich FC B - Mariekerke-Branst B Speeldag 
30/04/2023 30 Sporting Tisselt B - K Kontich FC B Speeldag 

K Reet SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 SV Nielse B - K Reet SK 2 - 4
11/09/2022 2 K Reet SK - Sporting Tisselt B 3 - 0
18/09/2022 3 Mariekerke-Branst B - K Reet SK 1 - 2
25/09/2022 4 K Reet SK - K Schelle Sport B 2 - 2
02/10/2022 5 K Reet SK - Sp. Club Duffel B 5 - 0
09/10/2022 6 Oxford Hemiksem B - K Reet SK 0 - 4
16/10/2022 7 K Reet SK - K Rumst SK 4 - 0
23/10/2022 8 FC Blaasveld - K Reet SK 1 - 6
30/10/2022 9 K Reet SK - K Kontich FC B 3 - 1
06/11/2022 10 K Reet SK - vrijSpeeldag 
13/11/2022 11 K Reet SK - KSV Aartselaar B 5 - 3
20/11/2022 12 K Reet SK - KVK Hingene 2 - 1
04/12/2022 14 K Reet SK - VK Heindonk 2 - 1
11/12/2022 15 VVH Lippelo - K Reet SK 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 K Reet SK - FC Blaasveld 19/02   Speeldag 
08/01/2023 13 Kalfort Puursica - K Reet SK 8 - 2
15/01/2023 17 K Kontich FC B - K Reet SK 2 - 0
22/01/2023 18 K Reet SK - SV Nielse B 6 - 0
29/01/2023 19 KVK Hingene - K Reet SK Speeldag 
05/02/2023 20 K Reet SK - Kalfort Puursica Speeldag 
12/02/2023 21 VK Heindonk - K Reet SK Speeldag 
19/02/2023 16 K Reet SK - FC Blaasveld uitg. 
26/02/2023 22 KSV Aartselaar B - K Reet SK Speeldag 
05/03/2023 23 K Reet SK - Mariekerke-Branst B Speeldag 
12/03/2023 24 K Schelle Sport B - K Reet SK Speeldag 
19/03/2023 25 K Reet SK - vrijSpeeldag 
26/03/2023 26 K Rumst SK - K Reet SK Speeldag 
02/04/2023 27 K Reet SK - Oxford Hemiksem B Speeldag 
16/04/2023 28 Sporting Tisselt B - K Reet SK Speeldag 
23/04/2023 29 Sp. Club Duffel B - K Reet SK Speeldag 
30/04/2023 30 K Reet SK - VVH Lippelo Speeldag 

K Rumst SK

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 K Kontich FC B - K Rumst SK 1 - 2
11/09/2022 2 K Rumst SK - Oxford Hemiksem B 10 - 1
18/09/2022 3 K Schelle Sport B - K Rumst SK 1 - 0
25/09/2022 4 K Rumst SK - SV Nielse B 5 - 1
02/10/2022 5 Sporting Tisselt B - K Rumst SK 1 - 2
09/10/2022 6 K Rumst SK - Mariekerke-Branst B 1 - 7
16/10/2022 7 K Reet SK - K Rumst SK 4 - 0
23/10/2022 8 K Rumst SK - VK Heindonk 3 - 0
30/10/2022 9 KVK Hingene - K Rumst SK 3 - 2
06/11/2022 10 K Rumst SK - Kalfort Puursica 0 - 3
13/11/2022 11 FC Blaasveld - K Rumst SK 3 - 1
20/11/2022 12 K Rumst SK - VVH Lippelo 1 - 6
26/11/2022 13 Sp. Club Duffel B - K Rumst SK 4 - 1
04/12/2022 14 K Rumst SK - vrijSpeeldag 
11/12/2022 15 K Rumst SK - KSV Aartselaar B 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 K Rumst SK - K Kontich FC B 08/01   Speeldag 
08/01/2023 13 Sp. Club Duffel B - K Rumst SK 26/11   Speeldag 
08/01/2023 16 K Rumst SK - K Kontich FC B 0 - 3
15/01/2023 17 Mariekerke-Branst B - K Rumst SK 3 - 2
22/01/2023 18 K Rumst SK - Sporting Tisselt B 2 - 2
29/01/2023 19 Kalfort Puursica - K Rumst SK Speeldag 
05/02/2023 20 K Rumst SK - KVK Hingene Speeldag 
12/02/2023 21 SV Nielse B - K Rumst SK Speeldag 
26/02/2023 22 K Rumst SK - vrijSpeeldag 
05/03/2023 23 Oxford Hemiksem B - K Rumst SK Speeldag 
12/03/2023 24 K Rumst SK - FC Blaasveld Speeldag 
19/03/2023 25 VVH Lippelo - K Rumst SK Speeldag 
26/03/2023 26 K Rumst SK - K Reet SK Speeldag 
02/04/2023 27 VK Heindonk - K Rumst SK Speeldag 
16/04/2023 28 K Rumst SK - Sp. Club Duffel B Speeldag 
23/04/2023 29 K Rumst SK - K Schelle Sport B Speeldag 
30/04/2023 30 KSV Aartselaar B - K Rumst SK Speeldag 

K Schelle Sport B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 K Schelle Sport B - KVK Hingene 2 - 1
11/09/2022 2 Sp. Club Duffel B - K Schelle Sport B 0 - 7
18/09/2022 3 K Schelle Sport B - K Rumst SK 1 - 0
25/09/2022 4 K Reet SK - K Schelle Sport B 2 - 2
02/10/2022 5 K Schelle Sport B - vrijSpeeldag 
09/10/2022 6 K Kontich FC B - K Schelle Sport B 0 - 4
16/10/2022 7 K Schelle Sport B - Oxford Hemiksem B 3 - 2
23/10/2022 8 KSV Aartselaar B - K Schelle Sport B 1 - 1
30/10/2022 9 Mariekerke-Branst B - K Schelle Sport B 1 - 3
06/11/2022 10 K Schelle Sport B - Sporting Tisselt B 2 - 3
13/11/2022 11 SV Nielse B - K Schelle Sport B 1 - 2
20/11/2022 12 K Schelle Sport B - VK Heindonk 0 - 1
04/12/2022 14 K Schelle Sport B - FC Blaasveld 6 - 1
11/12/2022 15 Kalfort Puursica - K Schelle Sport B 8 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 K Schelle Sport B - Mariekerke-Branst B 4 - 0
08/01/2023 13 VVH Lippelo - K Schelle Sport B 2 - 1
15/01/2023 17 KVK Hingene - K Schelle Sport B 3 - 0
22/01/2023 18 K Schelle Sport B - K Kontich FC B 2 - 1
29/01/2023 19 Sporting Tisselt B - K Schelle Sport B 3 - 3
05/02/2023 20 K Schelle Sport B - Sp. Club Duffel B Speeldag 
12/02/2023 21 FC Blaasveld - K Schelle Sport B Speeldag 
26/02/2023 22 K Schelle Sport B - SV Nielse B Speeldag 
05/03/2023 23 K Schelle Sport B - vrijSpeeldag 
12/03/2023 24 K Schelle Sport B - K Reet SK Speeldag 
19/03/2023 25 VK Heindonk - K Schelle Sport B Speeldag 
26/03/2023 26 Oxford Hemiksem B - K Schelle Sport B Speeldag 
02/04/2023 27 K Schelle Sport B - KSV Aartselaar B Speeldag 
16/04/2023 28 K Schelle Sport B - VVH Lippelo Speeldag 
23/04/2023 29 K Rumst SK - K Schelle Sport B Speeldag 
30/04/2023 30 K Schelle Sport B - Kalfort Puursica Speeldag 

KSV Aartselaar B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 0
11/09/2022 2 KVK Hingene - KSV Aartselaar B 0 - 2
18/09/2022 3 KSV Aartselaar B - FC Blaasveld 1 - 0
25/09/2022 4 Sp. Club Duffel B - KSV Aartselaar B 0 - 3
02/10/2022 5 KSV Aartselaar B - Oxford Hemiksem B 3 - 0
09/10/2022 6 KSV Aartselaar B - vrijSpeeldag 
16/10/2022 7 Mariekerke-Branst B - KSV Aartselaar B 0 - 3
23/10/2022 8 KSV Aartselaar B - K Schelle Sport B 1 - 1
30/10/2022 9 Sporting Tisselt B - KSV Aartselaar B 0 - 2
06/11/2022 10 KSV Aartselaar B - SV Nielse B 2 - 0
13/11/2022 11 K Reet SK - KSV Aartselaar B 5 - 3
20/11/2022 12 KSV Aartselaar B - Kalfort Puursica 1 - 4
26/11/2022 13 VK Heindonk - KSV Aartselaar B 2 - 4
04/12/2022 14 KSV Aartselaar B - K Kontich FC B 1 - 2
11/12/2022 15 K Rumst SK - KSV Aartselaar B 1 - 3

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar B 19/02   Speeldag 
08/01/2023 13 VK Heindonk - KSV Aartselaar B 26/11   Speeldag 
15/01/2023 17 KSV Aartselaar B - vrijSpeeldag 
22/01/2023 18 KSV Aartselaar B - Mariekerke-Branst B 5 - 1
29/01/2023 19 SV Nielse B - KSV Aartselaar B Speeldag 
05/02/2023 20 KSV Aartselaar B - Sporting Tisselt B Speeldag 
12/02/2023 21 K Kontich FC B - KSV Aartselaar B Speeldag 
19/02/2023 16 Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar B uitg. 
26/02/2023 22 KSV Aartselaar B - K Reet SK Speeldag 
05/03/2023 23 VVH Lippelo - KSV Aartselaar B Speeldag 
12/03/2023 24 KSV Aartselaar B - VK Heindonk Speeldag 
19/03/2023 25 FC Blaasveld - KSV Aartselaar B Speeldag 
26/03/2023 26 KSV Aartselaar B - Sp. Club Duffel B Speeldag 
02/04/2023 27 K Schelle Sport B - KSV Aartselaar B Speeldag 
16/04/2023 28 KSV Aartselaar B - KVK Hingene Speeldag 
23/04/2023 29 Kalfort Puursica - KSV Aartselaar B Speeldag 
30/04/2023 30 KSV Aartselaar B - K Rumst SK Speeldag 

KVK Hingene

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 K Schelle Sport B - KVK Hingene 2 - 1
11/09/2022 2 KVK Hingene - KSV Aartselaar B 0 - 2
18/09/2022 3 KVK Hingene - vrijSpeeldag 
25/09/2022 4 Kalfort Puursica - KVK Hingene 6 - 0
02/10/2022 5 KVK Hingene - VK Heindonk 1 - 3
09/10/2022 6 FC Blaasveld - KVK Hingene 01/11   Speeldag 
16/10/2022 7 KVK Hingene - VVH Lippelo 0 - 1
23/10/2022 8 K Kontich FC B - KVK Hingene 6 - 0
30/10/2022 9 KVK Hingene - K Rumst SK 3 - 2
01/11/2022 6 FC Blaasveld - KVK Hingene 3 - 4
06/11/2022 10 Sp. Club Duffel B - KVK Hingene 4 - 1
13/11/2022 11 KVK Hingene - Oxford Hemiksem B 5 - 2
20/11/2022 12 K Reet SK - KVK Hingene 2 - 1
04/12/2022 14 SV Nielse B - KVK Hingene 3 - 3
11/12/2022 15 KVK Hingene - Mariekerke-Branst B 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 VVH Lippelo - KVK Hingene 19/02   Speeldag 
08/01/2023 13 KVK Hingene - Sporting Tisselt B 3 - 0
15/01/2023 17 KVK Hingene - K Schelle Sport B 3 - 0
22/01/2023 18 Oxford Hemiksem B - KVK Hingene 1 - 3
29/01/2023 19 KVK Hingene - K Reet SK Speeldag 
05/02/2023 20 K Rumst SK - KVK Hingene Speeldag 
12/02/2023 21 KVK Hingene - vrijSpeeldag 
19/02/2023 16 VVH Lippelo - KVK Hingene uitg. 
26/02/2023 22 KVK Hingene - Sp. Club Duffel B Speeldag 
05/03/2023 23 VK Heindonk - KVK Hingene Speeldag 
12/03/2023 24 KVK Hingene - Kalfort Puursica Speeldag 
19/03/2023 25 KVK Hingene - K Kontich FC B Speeldag 
26/03/2023 26 Sporting Tisselt B - KVK Hingene Speeldag 
02/04/2023 27 KVK Hingene - FC Blaasveld Speeldag 
16/04/2023 28 KSV Aartselaar B - KVK Hingene Speeldag 
23/04/2023 29 KVK Hingene - SV Nielse B Speeldag 
30/04/2023 30 Mariekerke-Branst B - KVK Hingene Speeldag 

Kalfort Puursica

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Mariekerke-Branst B - Kalfort Puursica 0 - 10
11/09/2022 2 Kalfort Puursica - SV Nielse B 11 - 1
18/09/2022 3 Sporting Tisselt B - Kalfort Puursica 0 - 4
25/09/2022 4 Kalfort Puursica - KVK Hingene 6 - 0
02/10/2022 5 Kalfort Puursica - FC Blaasveld 7 - 0
09/10/2022 6 VK Heindonk - Kalfort Puursica 1 - 6
16/10/2022 7 Kalfort Puursica - Sp. Club Duffel B 7 - 0
23/10/2022 8 VVH Lippelo - Kalfort Puursica 1 - 3
30/10/2022 9 Kalfort Puursica - vrijSpeeldag 
06/11/2022 10 K Rumst SK - Kalfort Puursica 0 - 3
13/11/2022 11 Kalfort Puursica - K Kontich FC B 10 - 1
20/11/2022 12 KSV Aartselaar B - Kalfort Puursica 1 - 4
04/12/2022 14 Oxford Hemiksem B - Kalfort Puursica 1 - 4
11/12/2022 15 Kalfort Puursica - K Schelle Sport B 8 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 Sp. Club Duffel B - Kalfort Puursica 1 - 5
08/01/2023 13 Kalfort Puursica - K Reet SK 8 - 2
15/01/2023 17 Kalfort Puursica - VVH Lippelo 5 - 0
22/01/2023 18 Kalfort Puursica - vrijSpeeldag 
29/01/2023 19 Kalfort Puursica - K Rumst SK Speeldag 
05/02/2023 20 K Reet SK - Kalfort Puursica Speeldag 
12/02/2023 21 Kalfort Puursica - Oxford Hemiksem B Speeldag 
26/02/2023 22 Kalfort Puursica - VK Heindonk Speeldag 
05/03/2023 23 SV Nielse B - Kalfort Puursica Speeldag 
12/03/2023 24 KVK Hingene - Kalfort Puursica Speeldag 
19/03/2023 25 Kalfort Puursica - Mariekerke-Branst B Speeldag 
26/03/2023 26 FC Blaasveld - Kalfort Puursica Speeldag 
02/04/2023 27 Kalfort Puursica - Sporting Tisselt B Speeldag 
16/04/2023 28 K Kontich FC B - Kalfort Puursica Speeldag 
23/04/2023 29 Kalfort Puursica - KSV Aartselaar B Speeldag 
30/04/2023 30 K Schelle Sport B - Kalfort Puursica Speeldag 

Mariekerke-Branst B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Mariekerke-Branst B - Kalfort Puursica 0 - 10
11/09/2022 2 FC Blaasveld - Mariekerke-Branst B 6 - 1
18/09/2022 3 Mariekerke-Branst B - K Reet SK 1 - 2
25/09/2022 4 VK Heindonk - Mariekerke-Branst B 1 - 2
02/10/2022 5 Mariekerke-Branst B - K Kontich FC B 3 - 4
09/10/2022 6 K Rumst SK - Mariekerke-Branst B 1 - 7
16/10/2022 7 Mariekerke-Branst B - KSV Aartselaar B 0 - 3
23/10/2022 8 Sp. Club Duffel B - Mariekerke-Branst B 2 - 2
30/10/2022 9 Mariekerke-Branst B - K Schelle Sport B 1 - 3
06/11/2022 10 Oxford Hemiksem B - Mariekerke-Branst B 0 - 7
13/11/2022 11 Mariekerke-Branst B - Sporting Tisselt B 3 - 0
20/11/2022 12 Mariekerke-Branst B - vrijSpeeldag 
26/11/2022 13 SV Nielse B - Mariekerke-Branst B 1 - 2
04/12/2022 14 Mariekerke-Branst B - VVH Lippelo 1 - 4
11/12/2022 15 KVK Hingene - Mariekerke-Branst B 0 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 K Schelle Sport B - Mariekerke-Branst B 4 - 0
08/01/2023 13 SV Nielse B - Mariekerke-Branst B 26/11   Speeldag 
15/01/2023 17 Mariekerke-Branst B - K Rumst SK 3 - 2
22/01/2023 18 KSV Aartselaar B - Mariekerke-Branst B 5 - 1
29/01/2023 19 Mariekerke-Branst B - vrijSpeeldag 
05/02/2023 20 Mariekerke-Branst B - VK Heindonk Speeldag 
12/02/2023 21 Sporting Tisselt B - Mariekerke-Branst B Speeldag 
26/02/2023 22 Mariekerke-Branst B - Oxford Hemiksem B Speeldag 
05/03/2023 23 K Reet SK - Mariekerke-Branst B Speeldag 
12/03/2023 24 Mariekerke-Branst B - Sp. Club Duffel B Speeldag 
19/03/2023 25 Kalfort Puursica - Mariekerke-Branst B Speeldag 
26/03/2023 26 Mariekerke-Branst B - SV Nielse B Speeldag 
02/04/2023 27 VVH Lippelo - Mariekerke-Branst B Speeldag 
16/04/2023 28 Mariekerke-Branst B - FC Blaasveld Speeldag 
23/04/2023 29 K Kontich FC B - Mariekerke-Branst B Speeldag 
30/04/2023 30 Mariekerke-Branst B - KVK Hingene Speeldag 

Oxford Hemiksem B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Oxford Hemiksem B - Sp. Club Duffel B 2 - 7
11/09/2022 2 K Rumst SK - Oxford Hemiksem B 10 - 1
18/09/2022 3 Oxford Hemiksem B - VVH Lippelo 2 - 6
25/09/2022 4 Oxford Hemiksem B - vrijSpeeldag 
02/10/2022 5 KSV Aartselaar B - Oxford Hemiksem B 3 - 0
09/10/2022 6 Oxford Hemiksem B - K Reet SK 0 - 4
16/10/2022 7 K Schelle Sport B - Oxford Hemiksem B 3 - 2
23/10/2022 8 Oxford Hemiksem B - Sporting Tisselt B 1 - 1
30/10/2022 9 SV Nielse B - Oxford Hemiksem B 0 - 7
06/11/2022 10 Oxford Hemiksem B - Mariekerke-Branst B 0 - 7
13/11/2022 11 KVK Hingene - Oxford Hemiksem B 5 - 2
20/11/2022 12 Oxford Hemiksem B - K Kontich FC B 1 - 9
04/12/2022 14 Oxford Hemiksem B - Kalfort Puursica 1 - 4
11/12/2022 15 VK Heindonk - Oxford Hemiksem B 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar B 19/02   Speeldag 
08/01/2023 13 FC Blaasveld - Oxford Hemiksem B 4 - 2
15/01/2023 17 Sporting Tisselt B - Oxford Hemiksem B 5 - 1
22/01/2023 18 Oxford Hemiksem B - KVK Hingene 1 - 3
29/01/2023 19 K Kontich FC B - Oxford Hemiksem B 4 - 0
05/02/2023 20 Oxford Hemiksem B - FC Blaasveld Speeldag 
12/02/2023 21 Kalfort Puursica - Oxford Hemiksem B Speeldag 
19/02/2023 16 Oxford Hemiksem B - KSV Aartselaar B uitg. 
26/02/2023 22 Mariekerke-Branst B - Oxford Hemiksem B Speeldag 
05/03/2023 23 Oxford Hemiksem B - K Rumst SK Speeldag 
12/03/2023 24 Oxford Hemiksem B - vrijSpeeldag 
19/03/2023 25 Sp. Club Duffel B - Oxford Hemiksem B Speeldag 
26/03/2023 26 Oxford Hemiksem B - K Schelle Sport B Speeldag 
02/04/2023 27 K Reet SK - Oxford Hemiksem B Speeldag 
16/04/2023 28 Oxford Hemiksem B - SV Nielse B Speeldag 
23/04/2023 29 VVH Lippelo - Oxford Hemiksem B Speeldag 
30/04/2023 30 Oxford Hemiksem B - VK Heindonk Speeldag 

SV Nielse B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 SV Nielse B - K Reet SK 2 - 4
11/09/2022 2 Kalfort Puursica - SV Nielse B 11 - 1
18/09/2022 3 SV Nielse B - VK Heindonk 2 - 1
25/09/2022 4 K Rumst SK - SV Nielse B 5 - 1
02/10/2022 5 SV Nielse B - VVH Lippelo 0 - 1
09/10/2022 6 Sp. Club Duffel B - SV Nielse B 1 - 2
16/10/2022 7 SV Nielse B - K Kontich FC B 0 - 1
23/10/2022 8 SV Nielse B - vrijSpeeldag 
30/10/2022 9 SV Nielse B - Oxford Hemiksem B 0 - 7
06/11/2022 10 KSV Aartselaar B - SV Nielse B 2 - 0
13/11/2022 11 SV Nielse B - K Schelle Sport B 1 - 2
20/11/2022 12 Sporting Tisselt B - SV Nielse B 11 - 0
26/11/2022 13 SV Nielse B - Mariekerke-Branst B 1 - 2
04/12/2022 14 SV Nielse B - KVK Hingene 3 - 3
11/12/2022 15 FC Blaasveld - SV Nielse B 3 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 VK Heindonk - SV Nielse B 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 VK Heindonk - SV Nielse B 5 - 0
08/01/2023 13 SV Nielse B - Mariekerke-Branst B 26/11   Speeldag 
15/01/2023 17 SV Nielse B - Sp. Club Duffel B 4 - 1
22/01/2023 18 K Reet SK - SV Nielse B 6 - 0
29/01/2023 19 SV Nielse B - KSV Aartselaar B Speeldag 
05/02/2023 20 VVH Lippelo - SV Nielse B Speeldag 
12/02/2023 21 SV Nielse B - K Rumst SK Speeldag 
26/02/2023 22 K Schelle Sport B - SV Nielse B Speeldag 
05/03/2023 23 SV Nielse B - Kalfort Puursica Speeldag 
12/03/2023 24 K Kontich FC B - SV Nielse B Speeldag 
19/03/2023 25 SV Nielse B - Sporting Tisselt B Speeldag 
26/03/2023 26 Mariekerke-Branst B - SV Nielse B Speeldag 
02/04/2023 27 SV Nielse B - vrijSpeeldag 
16/04/2023 28 Oxford Hemiksem B - SV Nielse B Speeldag 
23/04/2023 29 KVK Hingene - SV Nielse B Speeldag 
30/04/2023 30 SV Nielse B - FC Blaasveld Speeldag 

Sp. Club Duffel B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Oxford Hemiksem B - Sp. Club Duffel B 2 - 7
11/09/2022 2 Sp. Club Duffel B - K Schelle Sport B 0 - 7
18/09/2022 3 K Kontich FC B - Sp. Club Duffel B 2 - 0
25/09/2022 4 Sp. Club Duffel B - KSV Aartselaar B 0 - 3
02/10/2022 5 K Reet SK - Sp. Club Duffel B 5 - 0
09/10/2022 6 Sp. Club Duffel B - SV Nielse B 1 - 2
16/10/2022 7 Kalfort Puursica - Sp. Club Duffel B 7 - 0
23/10/2022 8 Sp. Club Duffel B - Mariekerke-Branst B 2 - 2
30/10/2022 9 VK Heindonk - Sp. Club Duffel B 1 - 3
06/11/2022 10 Sp. Club Duffel B - KVK Hingene 4 - 1
13/11/2022 11 VVH Lippelo - Sp. Club Duffel B 8 - 0
20/11/2022 12 Sp. Club Duffel B - FC Blaasveld 14/12   Speeldag 
26/11/2022 13 Sp. Club Duffel B - K Rumst SK 4 - 1
04/12/2022 14 Sporting Tisselt B - Sp. Club Duffel B 3 - 0
11/12/2022 15 Sp. Club Duffel B - vrijSpeeldag 

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
14/12/2022 12 Sp. Club Duffel B - FC Blaasveld 0 - 7
18/12/2022 16 Sp. Club Duffel B - Kalfort Puursica 1 - 5
08/01/2023 13 Sp. Club Duffel B - K Rumst SK 26/11   Speeldag 
15/01/2023 17 SV Nielse B - Sp. Club Duffel B 4 - 1
22/01/2023 18 Sp. Club Duffel B - VK Heindonk 2 - 4
29/01/2023 19 FC Blaasveld - Sp. Club Duffel B Speeldag 
05/02/2023 20 K Schelle Sport B - Sp. Club Duffel B Speeldag 
12/02/2023 21 Sp. Club Duffel B - VVH Lippelo Speeldag 
26/02/2023 22 KVK Hingene - Sp. Club Duffel B Speeldag 
05/03/2023 23 Sp. Club Duffel B - Sporting Tisselt B Speeldag 
12/03/2023 24 Mariekerke-Branst B - Sp. Club Duffel B Speeldag 
19/03/2023 25 Sp. Club Duffel B - Oxford Hemiksem B Speeldag 
26/03/2023 26 KSV Aartselaar B - Sp. Club Duffel B Speeldag 
02/04/2023 27 Sp. Club Duffel B - K Kontich FC B Speeldag 
16/04/2023 28 K Rumst SK - Sp. Club Duffel B Speeldag 
23/04/2023 29 Sp. Club Duffel B - K Reet SK Speeldag 
30/04/2023 30 Sp. Club Duffel B - vrijSpeeldag 

Sporting Tisselt B

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sporting Tisselt B - VK Heindonk 3 - 0
11/09/2022 2 K Reet SK - Sporting Tisselt B 3 - 0
18/09/2022 3 Sporting Tisselt B - Kalfort Puursica 0 - 4
25/09/2022 4 FC Blaasveld - Sporting Tisselt B 5 - 2
02/10/2022 5 Sporting Tisselt B - K Rumst SK 1 - 2
09/10/2022 6 VVH Lippelo - Sporting Tisselt B 4 - 0
16/10/2022 7 Sporting Tisselt B - vrijSpeeldag 
23/10/2022 8 Oxford Hemiksem B - Sporting Tisselt B 1 - 1
30/10/2022 9 Sporting Tisselt B - KSV Aartselaar B 0 - 2
06/11/2022 10 K Schelle Sport B - Sporting Tisselt B 2 - 3
13/11/2022 11 Mariekerke-Branst B - Sporting Tisselt B 3 - 0
20/11/2022 12 Sporting Tisselt B - SV Nielse B 11 - 0
04/12/2022 14 Sporting Tisselt B - Sp. Club Duffel B 3 - 0
11/12/2022 15 K Kontich FC B - Sporting Tisselt B 4 - 2

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 Sporting Tisselt B - vrijSpeeldag 
08/01/2023 13 KVK Hingene - Sporting Tisselt B 3 - 0
15/01/2023 17 Sporting Tisselt B - Oxford Hemiksem B 5 - 1
22/01/2023 18 K Rumst SK - Sporting Tisselt B 2 - 2
29/01/2023 19 Sporting Tisselt B - K Schelle Sport B 3 - 3
05/02/2023 20 KSV Aartselaar B - Sporting Tisselt B Speeldag 
12/02/2023 21 Sporting Tisselt B - Mariekerke-Branst B Speeldag 
26/02/2023 22 Sporting Tisselt B - FC Blaasveld Speeldag 
05/03/2023 23 Sp. Club Duffel B - Sporting Tisselt B Speeldag 
12/03/2023 24 Sporting Tisselt B - VVH Lippelo Speeldag 
19/03/2023 25 SV Nielse B - Sporting Tisselt B Speeldag 
26/03/2023 26 Sporting Tisselt B - KVK Hingene Speeldag 
02/04/2023 27 Kalfort Puursica - Sporting Tisselt B Speeldag 
16/04/2023 28 Sporting Tisselt B - K Reet SK Speeldag 
23/04/2023 29 VK Heindonk - Sporting Tisselt B Speeldag 
30/04/2023 30 Sporting Tisselt B - K Kontich FC B Speeldag 

VK Heindonk

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sporting Tisselt B - VK Heindonk 3 - 0
11/09/2022 2 VK Heindonk - K Kontich FC B 0 - 3
18/09/2022 3 SV Nielse B - VK Heindonk 2 - 1
25/09/2022 4 VK Heindonk - Mariekerke-Branst B 1 - 2
02/10/2022 5 KVK Hingene - VK Heindonk 1 - 3
09/10/2022 6 VK Heindonk - Kalfort Puursica 1 - 6
16/10/2022 7 VK Heindonk - FC Blaasveld 4 - 4
23/10/2022 8 K Rumst SK - VK Heindonk 3 - 0
30/10/2022 9 VK Heindonk - Sp. Club Duffel B 1 - 3
06/11/2022 10 VVH Lippelo - VK Heindonk 3 - 1
13/11/2022 11 VK Heindonk - vrijSpeeldag 
20/11/2022 12 K Schelle Sport B - VK Heindonk 0 - 1
26/11/2022 13 VK Heindonk - KSV Aartselaar B 2 - 4
04/12/2022 14 K Reet SK - VK Heindonk 2 - 1
11/12/2022 15 VK Heindonk - Oxford Hemiksem B 7 - 0

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 VK Heindonk - SV Nielse B 07/01   Speeldag 
07/01/2023 16 VK Heindonk - SV Nielse B 5 - 0
08/01/2023 13 VK Heindonk - KSV Aartselaar B 26/11   Speeldag 
15/01/2023 17 FC Blaasveld - VK Heindonk 2 - 0
22/01/2023 18 Sp. Club Duffel B - VK Heindonk 2 - 4
29/01/2023 19 VK Heindonk - VVH Lippelo 3 - 5
05/02/2023 20 Mariekerke-Branst B - VK Heindonk Speeldag 
12/02/2023 21 VK Heindonk - K Reet SK Speeldag 
26/02/2023 22 Kalfort Puursica - VK Heindonk Speeldag 
05/03/2023 23 VK Heindonk - KVK Hingene Speeldag 
12/03/2023 24 KSV Aartselaar B - VK Heindonk Speeldag 
19/03/2023 25 VK Heindonk - K Schelle Sport B Speeldag 
26/03/2023 26 K Kontich FC B - VK Heindonk Speeldag 
02/04/2023 27 VK Heindonk - K Rumst SK Speeldag 
16/04/2023 28 VK Heindonk - vrijSpeeldag 
23/04/2023 29 VK Heindonk - Sporting Tisselt B Speeldag 
30/04/2023 30 Oxford Hemiksem B - VK Heindonk Speeldag 

VVH Lippelo

1e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSV Aartselaar B - VVH Lippelo 1 - 0
11/09/2022 2 VVH Lippelo - vrijSpeeldag 
18/09/2022 3 Oxford Hemiksem B - VVH Lippelo 2 - 6
25/09/2022 4 VVH Lippelo - K Kontich FC B 0 - 2
02/10/2022 5 SV Nielse B - VVH Lippelo 0 - 1
09/10/2022 6 VVH Lippelo - Sporting Tisselt B 4 - 0
16/10/2022 7 KVK Hingene - VVH Lippelo 0 - 1
23/10/2022 8 VVH Lippelo - Kalfort Puursica 1 - 3
30/10/2022 9 FC Blaasveld - VVH Lippelo 0 - 3
06/11/2022 10 VVH Lippelo - VK Heindonk 3 - 1
13/11/2022 11 VVH Lippelo - Sp. Club Duffel B 8 - 0
20/11/2022 12 K Rumst SK - VVH Lippelo 1 - 6
04/12/2022 14 Mariekerke-Branst B - VVH Lippelo 1 - 4
11/12/2022 15 VVH Lippelo - K Reet SK 1 - 1

2e periode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
18/12/2022 16 VVH Lippelo - KVK Hingene 19/02   Speeldag 
08/01/2023 13 VVH Lippelo - K Schelle Sport B 2 - 1
15/01/2023 17 Kalfort Puursica - VVH Lippelo 5 - 0
22/01/2023 18 VVH Lippelo - FC Blaasveld 0 - 0
29/01/2023 19 VK Heindonk - VVH Lippelo 3 - 5
05/02/2023 20 VVH Lippelo - SV Nielse B Speeldag 
12/02/2023 21 Sp. Club Duffel B - VVH Lippelo Speeldag 
19/02/2023 16 VVH Lippelo - KVK Hingene uitg. 
26/02/2023 22 K Kontich FC B - VVH Lippelo Speeldag 
05/03/2023 23 VVH Lippelo - KSV Aartselaar B Speeldag 
12/03/2023 24 Sporting Tisselt B - VVH Lippelo Speeldag 
19/03/2023 25 VVH Lippelo - K Rumst SK Speeldag 
26/03/2023 26 VVH Lippelo - vrijSpeeldag 
02/04/2023 27 VVH Lippelo - Mariekerke-Branst B Speeldag 
16/04/2023 28 K Schelle Sport B - VVH Lippelo Speeldag 
23/04/2023 29 VVH Lippelo - Oxford Hemiksem B Speeldag 
30/04/2023 30 K Reet SK - VVH Lippelo Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

4e PROVINCIALE 2022-2023 - PROMOTIE

** In het seizoen 2022-2023 worden de ploegen van 4e provinciale ingedeeld in zes reeksen met 15 ploegen.
Dit zijn de parameters voor promotie:
* De zes kampioenen (uit de reeksen A tot en met F) promoveren rechtstreeks naar 3e provinciale.

* Bij 15 ploegen in een reeks zijn er twee periodes van 15 speeldagen, die dus twee periodewinnaars opleveren.
* De eerste periode is speeldag 1 tot en met 15 (14 wds). De tweede periode van speeldag 15 tot en met 30 (14 wds).

* De promotie-eindronde: hier nemen, naast de twee periodekampioenen per reeks, ook de 2e en 3e in de eindrangschikking deel, of de volgende ploeg(en) in die eindrangschikking indien
a. er geen 2 verschillende periodewinnaars zijn geweest,
b. of indien de 1e, 2e of 3e in de eindrangschikking ook periodekampioen is geweest.
* Dat zijn dus 4 ploegen per reeks, of in totaal 24 voor de zes reeksen samen.
* Die worden willekeurig tegen elkaar uitgeloot, ongeacht de reeks waarin ze uitkwamen, (bv. ploeg 1 wordt A, ploeg 2 wordt M, ploeg 3 wordt W, enzovoort).
* Speeldag 1 met rechtstreekse uitschakeling - 12 wedstrijden en 12 winnaars.
- Het schema : ploeg A tegen B, C tegen D, E tegen F, G tegen H, I tegen J, K tegen L, M tegen N, O tegen P, Q tegen R, S tegen T, U tegen V en W tegen X.
* Speeldag 2 met rechtstreekse uitschakeling - 6 wedstrijden en 6 winnaars.
- Het schema : winnaar AB tegen winnaar CD, winnaar EF tegen winnaar GH, winnaar IJ tegen winnaar KL, winnaar MN tegen winnaar OP, winnaar QR tegen winnaar ST en winnaar UV tegen winnaar WX.

>>> Indien bij de speeldagen 1 en 2 met rechtstreekse uitschakeling er na 90 minuten een gelijke stand is, zijn de doelpunten die de bezoekende ploeg scoorde, NIET doorslaggevend.
- In dat geval worden er verlengingen gespeeld van twee keer 15 minuten. Bij een gelijke stand na die verlengingen volgen er (beslissende) strafschoppen.


* Speeldag 3 (heenwedstrijden van de finale - 3 heenwedstrijden):
winnaar ABCD - winnaar EFGH, winnaar IJKL - winnaar MNOP en winnaar QRST - winnaar UVWX.
* Speeldag 4 (terugwedstrijden van de finale - 3 terugwedstrijden):
winnaar EFGH – winnaar ABCD, winnaar MNOP – winnaar IJKL, en winnaar UVWX – winnaar QRST.

>>> Indien er na de speeldagen 3 en 4 een gelijke totaalstand is, bijvoorbeeld 1 - 1 en 2 - 2, of 3 - 1 en 2 - 4, zijn de doelpunten die de bezoekende ploeg(en) scoorde(n), NIET doorslaggevend.
- Ook dan volgen er verlengingen en eventueel (beslissende) strafschoppen.


** De drie winnaars plus de beste verliezer van de finales (in speeldag 3 en 4 van de eindronde) stijgen naar 3e provinciale.
>> indien er 2 stijgers zijn van 1e provinciale naar 3e nationale VV: de twee beste verliezers stijgen.
>> indien er 3 stijgers zijn van 1e provinciale naar 3e nationale VV: de drie verliezers stijgen.
* De beste verliezer (of eventueel extra stijger of stijgers) wordt (worden) aangeduid volgens de gewone parameters van de 2e eindrondefase (punten, doelsaldo, gescoorde goals, en dan de cijfers uit de reguliere competitie: plaats in de eindrangschikking, behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, gescoorde goals, en indien nodig bij lottrekking).

* Hieronder ziet u een volledig schema van het aantal stijgers en dalers in de provinciale reeksen.

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben de planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2022-2023 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).