Vrouwen 2e Nationale B
Update: 07/05/2023 om 11:54u
Archief Seizoen 2022-2023 Nationaal Vrouwen Nationaal Vrouwen 2e Nationale B
Laatste update: 07/05/2023 om 11:54u
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
VROUWEN - 2e NATIONALE B - SEIZOEN 2022-2023

De 14 ploegen zijn:
Standard Luik C, Sporting Charleroi, KV Mechelen B, Sint-Truiden VV, KVV Vosselaar, FC Alken, Renaissance AEC Mons,
RUS Loyers, Wallonia Club Sibret, BX Brussels, Femina WS Woluwe B, RWDM Girls, FC Irlande Auderghem en EFA Manhay.
* FC Alken is kampioen in deze reeks.

Archief - Seizoen 2021-2022 Kalender per ploeg Geografische ligging 1e Provinciale Vrouwen
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Inhaalwedstrijd (zondag 23 april 2023 - 15u00)
Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 5 - 0  Speeldag 15

Speeldag 26 (6 mei 2023)
Zat. 06/05 17u00 EFA Manhay A - RWDM Girls A 0 - 4
Zat. 06/05 17u00 Sint Truiden VV A - FC Alken 2 - 5
Zat. 06/05 17u00 BX Brussels A - RUS Loyers 1 - 6
Zat. 06/05 17u00 Wallonia Club Sibret A - KVV Vosselaar A 4 - 2
Zat. 06/05 17u00 Femina WS Woluwe B - Renaissance Mons B 5 - 5
Zat. 06/05 17u00 Standard Luik C - FC Irlande Auderghem A 4 - 0
Zat. 06/05 17u00 KV Mechelen B - Sporting Charleroi B 9 - 0

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Alken 26 23 1 2 125 25 71
2 KV Mechelen B 26 21 4 1 113 28 64
3 Standard Luik C 26 18 4 4 91 30 58
4 RWDM Girls A 26 17 5 4 77 29 55
5 RUS Loyers 26 17 8 1 110 60 52
6 KVV Vosselaar A 26 14 10 2 67 87 44
7 Femina WS Woluwe B 26 11 13 2 80 76 35
8 Sporting Charleroi B 26 10 12 4 46 63 34
9 Wallonia Club Sibret A 26 10 13 3 59 74 33
10 Renaissance Mons B 26 8 15 3 49 96 27
11 Sint Truiden VV A 26 6 18 2 32 69 20
12 FC Irlande Auderghem A 26 4 19 3 33 88 15
13 BX Brussels A 26 3 19 4 40 99 13
14 EFA Manhay A 26 2 23 1 32 130 7

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (28 augustus 2022)
EFA Manhay A - FC Alken 0 - 3
Femina WS Woluwe B - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
Wallonia Club Sibret A - Renaissance Mons B 5 - 2
Sint Truiden VV A - RUS Loyers 1 - 6
KV Mechelen B - Standard Luik C 3 - 1
BX Brussels A - KVV Vosselaar A 1 - 2
Sporting Charleroi B - RWDM Girls A 0 - 0


Speeldag 2 (3 september 2022)
KVV Vosselaar A - Sint Truiden VV A 4 - 1
RWDM Girls A - KV Mechelen B 2 - 3
FC Alken - Sporting Charleroi B 1 - 0
RUS Loyers - EFA Manhay A 3 - 1
Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 3 - 1
Renaissance Mons B - BX Brussels A 2 - 3
FC Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 1 - 3


Speeldag 3 (11 september 2022)
RWDM Girls A - FC Alken 0 - 2
Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 0 - 3
EFA Manhay A - KVV Vosselaar A 1 - 3
Sint Truiden VV A - Renaissance Mons B 1 - 1
KV Mechelen B - Femina WS Woluwe B 3 - 2
BX Brussels A - FC Irlande Auderghem A 4 - 1
Sporting Charleroi B - RUS Loyers 5 - 4


Speeldag 4 (17 september 2022)
Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 2
KVV Vosselaar A - Sporting Charleroi B 3 - 2
FC Alken - KV Mechelen B 4 - 0
Standard Luik C - BX Brussels A 4 - 0
RUS Loyers - RWDM Girls A 1 - 0
Renaissance Mons B - EFA Manhay A 3 - 2
FC Irlande Auderghem A - Sint Truiden VV A 3 - 1


Speeldag 5 (2 oktober 2022)
Sint Truiden VV A - Standard Luik C 1 - 0
EFA Manhay A - FC Irlande Auderghem A 4 - 3
RWDM Girls A - KVV Vosselaar A 2 - 1
KV Mechelen B - Wallonia Club Sibret A 3 - 0
FC Alken - RUS Loyers 5 - 1
BX Brussels A - Femina WS Woluwe B 4 - 8
Sporting Charleroi B - Renaissance Mons B 5 - 1


Speeldag 6 (15 oktober 2022)
Wallonia Club Sibret A - BX Brussels A 9 - 1
Femina WS Woluwe B - Sint Truiden VV A 2 - 2
KVV Vosselaar A - FC Alken 2 - 6
Renaissance Mons B - RWDM Girls A 5 - 0
RUS Loyers - KV Mechelen B 2 - 1
Standard Luik C - EFA Manhay A 7 - 1
FC Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 0 - 3


Speeldag 7 (23 oktober 2022)
Sint Truiden VV A - Wallonia Club Sibret A 0 - 1
RWDM Girls A - FC Irlande Auderghem A 3 - 0
EFA Manhay A - Femina WS Woluwe B 1 - 2
FC Alken - Renaissance Mons B 7 - 0
KV Mechelen B - BX Brussels A 7 - 0
RUS Loyers - KVV Vosselaar A 7 - 1
Sporting Charleroi B - Standard Luik C 0 - 1


Speeldag 8 (30 oktober 2022)
Wallonia Club Sibret A - EFA Manhay A 2 - 1
KVV Vosselaar A - KV Mechelen B 2 - 8
Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 4 - 0
FC Irlande Auderghem A - FC Alken 1 - 4
Renaissance Mons B - RUS Loyers 1 - 6
Standard Luik C - RWDM Girls A 3 - 3
BX Brussels A - Sint Truiden VV A 2 - 4


Speeldag 9 (6 november 2022)
KVV Vosselaar A - Renaissance Mons B 3 - 1
RWDM Girls A - Femina WS Woluwe B 4 - 2
EFA Manhay A - BX Brussels A 1 - 1
FC Alken - Standard Luik C 4 - 1
KV Mechelen B - Sint Truiden VV A 6 - 0
RUS Loyers - FC Irlande Auderghem A 5 - 1
Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 4 - 0


Speeldag 10 (20 november 2022)
Femina WS Woluwe B - FC Alken 2 - 4
Wallonia Club Sibret A - RWDM Girls A 1 - 0
Sint Truiden VV A - EFA Manhay A 3 - 0
Renaissance Mons B - KV Mechelen B 0 - 4
Standard Luik C - RUS Loyers 4 - 1
FC Irlande Auderghem A - KVV Vosselaar A 2 - 3
BX Brussels A - Sporting Charleroi B 1 - 1


Speeldag 11 (26 november 2022)
RWDM Girls A - BX Brussels A 4 - 0
KVV Vosselaar A - Standard Luik C 2 - 8
FC Alken - Wallonia Club Sibret A 3 - 2
KV Mechelen B - EFA Manhay A 6 - 1
RUS Loyers - Femina WS Woluwe B 10 - 3
FC Irlande Auderghem A - Renaissance Mons B 2 - 1
Sporting Charleroi B - Sint Truiden VV A 3 - 0


Speeldag 12 (4 december 2022)
Sint Truiden VV A - RWDM Girls A 1 - 3
EFA Manhay A - Sporting Charleroi B 1 - 3
Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers 2 - 7
Femina WS Woluwe B - KVV Vosselaar A 2 - 5
KV Mechelen B - FC Irlande Auderghem A 10 - 0
Standard Luik C - Renaissance Mons B 7 - 2
BX Brussels A - FC Alken 2 - 5


Speeldag 13 (10 december 2022)
KVV Vosselaar A - Wallonia Club Sibret A 2 - 2
RWDM Girls A - EFA Manhay A 12 - 2
FC Alken - Sint Truiden VV A 4 - 1
RUS Loyers - BX Brussels A 6 - 3
Renaissance Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 1
FC Irlande Auderghem A - Standard Luik C 0 - 0
Sporting Charleroi B - KV Mechelen B 0 - 5


Speeldag 14 (14 januari 2023)
RWDM Girls A - Sporting Charleroi B 6 - 0
KVV Vosselaar A - BX Brussels A 5 - 3
FC Alken - EFA Manhay A 23 - 1
FC Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
Renaissance Mons B - Wallonia Club Sibret A 3 - 3
RUS Loyers - Sint Truiden VV A 4 - 0
Standard Luik C - KV Mechelen B 5 - 3


Speeldag 15 (22 januari 2023)
Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 0 - 3
EFA Manhay A - RUS Loyers 3 - 8
Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A 3 - 4
KV Mechelen B - RWDM Girls A 2 - 2
BX Brussels A - Renaissance Mons B 1 - 2
Sporting Charleroi B - FC Alken 0 - 10


Speeldag 16 (28 januari 2023)
KVV Vosselaar A - EFA Manhay A 1 - 0
Femina WS Woluwe B - KV Mechelen B 0 - 4
FC Alken - RWDM Girls A 0 - 0
FC Irlande Auderghem A - BX Brussels A 2 - 2
RUS Loyers - Sporting Charleroi B 5 - 1
Renaissance Mons B - Sint Truiden VV A 2 - 1
Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 7 - 0


Speeldag 17 (5 februari 2023)
Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
RWDM Girls A - RUS Loyers 2 - 1
EFA Manhay A - Renaissance Mons B 3 - 4
Sint Truiden VV A - FC Irlande Auderghem A 1 - 3
KV Mechelen B - FC Alken 1 - 3
BX Brussels A - Standard Luik C 0 - 0
Sporting Charleroi B - KVV Vosselaar A 1 - 3


Speeldag 18 (11 februari 2023)
Femina WS Woluwe B - BX Brussels A 4 - 1
Wallonia Club Sibret A - KV Mechelen B 1 - 2
KVV Vosselaar A - RWDM Girls A 2 - 5
Renaissance Mons B - Sporting Charleroi B 4 - 1
Standard Luik C - Sint Truiden VV A 3 - 1
FC Irlande Auderghem A - EFA Manhay A 4 - 1
RUS Loyers - FC Alken 2 - 2


Inhaalwedstrijden (zaterdag 18 februari 2023)
EFA Manhay A - RUS Loyers 3 - 8 Speeldag 15


Inhaalwedstrijden (woensdag 22 februari 2023)
Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A 3 - 4 Speeldag 15


Speeldag 19 (26 februari 2023)
EFA Manhay A - Standard Luik C 0 - 6
RWDM Girls A - Renaissance Mons B 4 - 1
Sint Truiden VV A - Femina WS Woluwe B 0 - 1
KV Mechelen B - RUS Loyers 3 - 2
FC Alken - KVV Vosselaar A 3 - 1
BX Brussels A - Wallonia Club Sibret A 6 - 3
Sporting Charleroi B - FC Irlande Auderghem A 3 - 1


Speeldag 20 (5 maart 2023)
KVV Vosselaar A - RUS Loyers (ff.) 5 - 0
Femina WS Woluwe B - EFA Manhay A 7 - 2
Wallonia Club Sibret A - Sint Truiden VV A 5 - 0
FC Irlande Auderghem A - RWDM Girls A 0 - 1
Renaissance Mons B - FC Alken 0 - 7
Standard Luik C - Sporting Charleroi B 1 - 1
BX Brussels A - KV Mechelen B 0 - 2


Speeldag 21 (12 maart 2023)
Sint Truiden VV A - BX Brussels A 3 - 0
EFA Manhay A - Wallonia Club Sibret A 2 - 4
RWDM Girls A - Standard Luik C 2 - 0
FC Alken - FC Irlande Auderghem A (ff.) 5 - 0
KV Mechelen B - KVV Vosselaar A 8 - 0
RUS Loyers - Renaissance Mons B 9 - 0
Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 4 - 0


Speeldag 22 (19 maart 2023)
Sint Truiden VV A - KV Mechelen B 0 - 1
Femina WS Woluwe B - RWDM Girls A 0 - 3
Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 1 - 1
Standard Luik C - FC Alken 2 - 1
Renaissance Mons B - KVV Vosselaar A 2 - 4
FC Irlande Auderghem A - RUS Loyers 2 - 5
BX Brussels A - EFA Manhay A 1 - 3


Speeldag 23 (25 maart 2023)
EFA Manhay A - Sint Truiden VV A 0 - 3
RWDM Girls A - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
KVV Vosselaar A - FC Irlande Auderghem A 2 - 2
FC Alken - Femina WS Woluwe B 3 - 1
KV Mechelen B - Renaissance Mons B 7 - 0
RUS Loyers - Standard Luik C 2 - 3
Sporting Charleroi B - BX Brussels A 3 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 1 april 2023)
RWDM Girls A - RUS Loyers 2 - 1 Speeldag 17


Inhaalwedstrijden (zaterdag 8 april 2023)
Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 7 - 0 Speeldag 16


Speeldag 24 (16 april 2023)
Femina WS Woluwe B - RUS Loyers 9 - 3
Wallonia Club Sibret A - FC Alken 1 - 2
Sint Truiden VV A - Sporting Charleroi B 1 - 0
EFA Manhay A - KV Mechelen B 0 - 9
Standard Luik C - KVV Vosselaar A 12 - 1
Renaissance Mons B - FC Irlande Auderghem A 4 - 2
BX Brussels A - RWDM Girls A 1 - 3


Inhaalwedstrijden (zondag 23 april 2023)
Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 5 - 0 Speeldag 15


Speeldag 25 (29 april 2023)
FC Irlande Auderghem A - KV Mechelen B 1 - 3
Sporting Charleroi B - EFA Manhay A 5 - 1
RWDM Girls A - Sint Truiden VV A 6 - 1
RUS Loyers - Wallonia Club Sibret A 4 - 1
KVV Vosselaar A - Femina WS Woluwe B 4 - 1
Renaissance Mons B - Standard Luik C 1 - 3
FC Alken - BX Brussels A 9 - 2


Speeldag 26 (6 mei 2023)
EFA Manhay A - RWDM Girls A 0 - 4
Sint Truiden VV A - FC Alken 2 - 5
BX Brussels A - RUS Loyers 1 - 6
Wallonia Club Sibret A - KVV Vosselaar A 4 - 2
Femina WS Woluwe B - Renaissance Mons B 5 - 5
Standard Luik C - FC Irlande Auderghem A 4 - 0
KV Mechelen B - Sporting Charleroi B 9 - 0


ALGEMEEN KLASSEMENT VAN ALLE NATIONALE VROUWENREEKSEN

Scooore Super League Vrouwen 1e Nat. Vrouwen 2e Nat. A Vrouwen 2e Nat. B

EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 2e Nationale afdeling B vrouwen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 713734
2KV Mechelen B 643430
3Standard Luik C 583523
4RWDM Girls A 553322
5RUS Loyers 523418
6KVV Vosselaar A 442321
7Femina WS Woluwe B 352015
8Sporting Charleroi B 34259
9Wallonia Club Sibret A 332211
10Renaissance Mons B 27198
11Sint Truiden VV A 20137
12FC Irlande Auderghem A 15114
13BX Brussels A 1385
14EFA Manhay A 743


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 725
2KV Mechelen B 1459
3Standard Luik C 20416
4RWDM Girls A 23617
5RUS Loyers 26521
6KVV Vosselaar A 341618
7Femina WS Woluwe B 431924
8Sporting Charleroi B 441430
9Wallonia Club Sibret A 451728
10Renaissance Mons B 512031
11Sint Truiden VV A 582632
12FC Irlande Auderghem A 632835
13BX Brussels A 653134
14EFA Manhay A 713536


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 1266
2KV Mechelen B 1266
3RWDM Girls A 1266
4Standard Luik C 1293
5RUS Loyers 633
6Sint Truiden VV A 633
7Sporting Charleroi B 660
8Wallonia Club Sibret A 660
9Renaissance Mons B 431
10Femina WS Woluwe B 440
11KVV Vosselaar A 440
12BX Brussels A 000
13EFA Manhay A 000
14FC Irlande Auderghem A 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 1257154
2KV Mechelen B 1136845
3RUS Loyers 1106050
4Standard Luik C 916229
5Femina WS Woluwe B 804634
6RWDM Girls A 775324
7KVV Vosselaar A 673730
8Wallonia Club Sibret A 593821
9Renaissance Mons B 492920
10Sporting Charleroi B 463313
11BX Brussels A 402416
12FC Irlande Auderghem A 332013
13EFA Manhay A 321616
14Sint Truiden VV A 321715


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 251015
2KV Mechelen B 281117
3RWDM Girls A 291316
4Standard Luik C 301515
5RUS Loyers 601743
6Sporting Charleroi B 632637
7Sint Truiden VV A 692544
8Wallonia Club Sibret A 742747
9Femina WS Woluwe B 763442
10KVV Vosselaar A 873948
11FC Irlande Auderghem A 883355
12Renaissance Mons B 963759
13BX Brussels A 994059
14EFA Manhay A 1305377


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Alken 15 21 
2RWDM Girls A 10x16x
3KV Mechelen B 9x9x
4Standard Luik C 6x10 
5RUS Loyers 5 7 
6Renaissance Mons B 4 6 
7Femina WS Woluwe B 4 5 
8KVV Vosselaar A 4 5 
9Wallonia Club Sibret A 3 3 
10Sporting Charleroi B 2 5 
11FC Irlande Auderghem A 2 3 
12BX Brussels A 2 2 
13Sint Truiden VV A 2 2 
14EFA Manhay A 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KV Mechelen B 1376
2RWDM Girls A 1055
3Standard Luik C 936
4FC Alken 954
5Sporting Charleroi B 651
6Sint Truiden VV A 541
7Wallonia Club Sibret A 431
8Femina WS Woluwe B 321
9RUS Loyers 330
10KVV Vosselaar A 220
11BX Brussels A 110
12FC Irlande Auderghem A 110
13Renaissance Mons B 110
14EFA Manhay A 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 251213
2KV Mechelen B 251312
3KVV Vosselaar A 251312
4RUS Loyers 251312
5Femina WS Woluwe B 221012
6Standard Luik C 22139
7Renaissance Mons B 211110
8Wallonia Club Sibret A 21129
9RWDM Girls A 20128
10EFA Manhay A 19811
11Sint Truiden VV A 19109
12BX Brussels A 19118
13Sporting Charleroi B 1798
14FC Irlande Auderghem A 17107


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Alken 110
2KV Mechelen B 101
3KVV Vosselaar A 101
4RUS Loyers 101
5Femina WS Woluwe B 431
6Standard Luik C 404
7Renaissance Mons B 523
8Wallonia Club Sibret A 514
9RWDM Girls A 615
10EFA Manhay A 752
11Sint Truiden VV A 734
12BX Brussels A 725
13Sporting Charleroi B 945
14FC Irlande Auderghem A 936


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Alken 13 12 1 0 71 10 37
2 Standard Luik C 13 11 2 0 62 15 35
3 KV Mechelen B 13 11 1 1 68 11 34
4 RUS Loyers 13 11 1 1 60 17 34
5 RWDM Girls A 13 11 0 2 53 13 33
6 Sporting Charleroi B 13 8 1 4 33 26 25
7 KVV Vosselaar A 13 7 2 4 37 39 23
8 Wallonia Club Sibret A 13 7 1 5 38 27 22
9 Femina WS Woluwe B 13 6 2 5 46 34 20
10 Renaissance Mons B 13 6 1 6 29 37 19
11 Sint Truiden VV A 13 4 1 8 17 25 13
12 FC Irlande Auderghem A 13 3 2 8 20 33 11
13 BX Brussels A 13 2 2 9 24 40 8
14 EFA Manhay A 13 1 1 11 16 53 4

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Alken 13 11 1 1 54 15 34
2 KV Mechelen B 13 10 0 3 45 17 30
3 Standard Luik C 13 7 2 4 29 15 23
4 RWDM Girls A 13 6 4 3 24 16 22
5 KVV Vosselaar A 13 7 0 6 30 48 21
6 RUS Loyers 13 6 0 7 50 43 18
7 Femina WS Woluwe B 13 5 0 8 34 42 15
8 Wallonia Club Sibret A 13 3 2 8 21 47 11
9 Sporting Charleroi B 13 2 3 8 13 37 9
10 Renaissance Mons B 13 2 2 9 20 59 8
11 Sint Truiden VV A 13 2 1 10 15 44 7
12 BX Brussels A 13 1 2 10 16 59 5
13 FC Irlande Auderghem A 13 1 1 11 13 55 4
14 EFA Manhay A 13 1 0 12 16 77 3

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BX Brussels A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 BX Brussels A - KVV Vosselaar A 1 - 2
03/09/2022 2 Renaissance Mons B - BX Brussels A 2 - 3
11/09/2022 3 BX Brussels A - FC Irlande Auderghem A 4 - 1
17/09/2022 4 Standard Luik C - BX Brussels A 4 - 0
02/10/2022 5 BX Brussels A - Femina WS Woluwe B 4 - 8
15/10/2022 6 Wallonia Club Sibret A - BX Brussels A 9 - 1
23/10/2022 7 KV Mechelen B - BX Brussels A 7 - 0
30/10/2022 8 BX Brussels A - Sint Truiden VV A 2 - 4
06/11/2022 9 EFA Manhay A - BX Brussels A 1 - 1
20/11/2022 10 BX Brussels A - Sporting Charleroi B 1 - 1
26/11/2022 11 RWDM Girls A - BX Brussels A 4 - 0
04/12/2022 12 BX Brussels A - FC Alken 2 - 5
10/12/2022 13 RUS Loyers - BX Brussels A 6 - 3
14/01/2023 14 KVV Vosselaar A - BX Brussels A 5 - 3
22/01/2023 15 BX Brussels A - Renaissance Mons B 1 - 2
28/01/2023 16 FC Irlande Auderghem A - BX Brussels A 2 - 2
05/02/2023 17 BX Brussels A - Standard Luik C 0 - 0
11/02/2023 18 Femina WS Woluwe B - BX Brussels A 4 - 1
26/02/2023 19 BX Brussels A - Wallonia Club Sibret A 6 - 3
05/03/2023 20 BX Brussels A - KV Mechelen B 0 - 2
12/03/2023 21 Sint Truiden VV A - BX Brussels A 3 - 0
19/03/2023 22 BX Brussels A - EFA Manhay A 1 - 3
25/03/2023 23 Sporting Charleroi B - BX Brussels A 3 - 0
16/04/2023 24 BX Brussels A - RWDM Girls A 1 - 3
29/04/2023 25 FC Alken - BX Brussels A 9 - 2
06/05/2023 26 BX Brussels A - RUS Loyers 1 - 6

EFA Manhay A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 EFA Manhay A - FC Alken 0 - 3
03/09/2022 2 RUS Loyers - EFA Manhay A 3 - 1
11/09/2022 3 EFA Manhay A - KVV Vosselaar A 1 - 3
17/09/2022 4 Renaissance Mons B - EFA Manhay A 3 - 2
02/10/2022 5 EFA Manhay A - FC Irlande Auderghem A 4 - 3
15/10/2022 6 Standard Luik C - EFA Manhay A 7 - 1
23/10/2022 7 EFA Manhay A - Femina WS Woluwe B 1 - 2
30/10/2022 8 Wallonia Club Sibret A - EFA Manhay A 2 - 1
06/11/2022 9 EFA Manhay A - BX Brussels A 1 - 1
20/11/2022 10 Sint Truiden VV A - EFA Manhay A 3 - 0
26/11/2022 11 KV Mechelen B - EFA Manhay A 6 - 1
04/12/2022 12 EFA Manhay A - Sporting Charleroi B 1 - 3
10/12/2022 13 RWDM Girls A - EFA Manhay A 12 - 2
14/01/2023 14 FC Alken - EFA Manhay A 23 - 1
22/01/2023 15 EFA Manhay A - RUS Loyers 18/02   Speeldag 
28/01/2023 16 KVV Vosselaar A - EFA Manhay A 1 - 0
05/02/2023 17 EFA Manhay A - Renaissance Mons B 3 - 4
11/02/2023 18 FC Irlande Auderghem A - EFA Manhay A 4 - 1
18/02/2023 15 EFA Manhay A - RUS Loyers 3 - 8
26/02/2023 19 EFA Manhay A - Standard Luik C 0 - 6
05/03/2023 20 Femina WS Woluwe B - EFA Manhay A 7 - 2
12/03/2023 21 EFA Manhay A - Wallonia Club Sibret A 2 - 4
19/03/2023 22 BX Brussels A - EFA Manhay A 1 - 3
25/03/2023 23 EFA Manhay A - Sint Truiden VV A 0 - 3
16/04/2023 24 EFA Manhay A - KV Mechelen B 0 - 9
29/04/2023 25 Sporting Charleroi B - EFA Manhay A 5 - 1
06/05/2023 26 EFA Manhay A - RWDM Girls A 0 - 4

FC Alken

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 EFA Manhay A - FC Alken 0 - 3
03/09/2022 2 FC Alken - Sporting Charleroi B 1 - 0
11/09/2022 3 RWDM Girls A - FC Alken 0 - 2
17/09/2022 4 FC Alken - KV Mechelen B 4 - 0
02/10/2022 5 FC Alken - RUS Loyers 5 - 1
15/10/2022 6 KVV Vosselaar A - FC Alken 2 - 6
23/10/2022 7 FC Alken - Renaissance Mons B 7 - 0
30/10/2022 8 FC Irlande Auderghem A - FC Alken 1 - 4
06/11/2022 9 FC Alken - Standard Luik C 4 - 1
20/11/2022 10 Femina WS Woluwe B - FC Alken 2 - 4
26/11/2022 11 FC Alken - Wallonia Club Sibret A 3 - 2
04/12/2022 12 BX Brussels A - FC Alken 2 - 5
10/12/2022 13 FC Alken - Sint Truiden VV A 4 - 1
14/01/2023 14 FC Alken - EFA Manhay A 23 - 1
22/01/2023 15 Sporting Charleroi B - FC Alken 0 - 10
28/01/2023 16 FC Alken - RWDM Girls A 0 - 0
05/02/2023 17 KV Mechelen B - FC Alken 1 - 3
11/02/2023 18 RUS Loyers - FC Alken 2 - 2
26/02/2023 19 FC Alken - KVV Vosselaar A 3 - 1
05/03/2023 20 Renaissance Mons B - FC Alken 0 - 7
12/03/2023 21 FC Alken - FC Irlande Auderghem A (ff.) 5 - 0
19/03/2023 22 Standard Luik C - FC Alken 2 - 1
25/03/2023 23 FC Alken - Femina WS Woluwe B 3 - 1
16/04/2023 24 Wallonia Club Sibret A - FC Alken 1 - 2
29/04/2023 25 FC Alken - BX Brussels A 9 - 2
06/05/2023 26 Sint Truiden VV A - FC Alken 2 - 5

FC Irlande Auderghem A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Femina WS Woluwe B - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
03/09/2022 2 FC Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 1 - 3
11/09/2022 3 BX Brussels A - FC Irlande Auderghem A 4 - 1
17/09/2022 4 FC Irlande Auderghem A - Sint Truiden VV A 3 - 1
02/10/2022 5 EFA Manhay A - FC Irlande Auderghem A 4 - 3
15/10/2022 6 FC Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 0 - 3
23/10/2022 7 RWDM Girls A - FC Irlande Auderghem A 3 - 0
30/10/2022 8 FC Irlande Auderghem A - FC Alken 1 - 4
06/11/2022 9 RUS Loyers - FC Irlande Auderghem A 5 - 1
20/11/2022 10 FC Irlande Auderghem A - KVV Vosselaar A 2 - 3
26/11/2022 11 FC Irlande Auderghem A - Renaissance Mons B 2 - 1
04/12/2022 12 KV Mechelen B - FC Irlande Auderghem A 10 - 0
10/12/2022 13 FC Irlande Auderghem A - Standard Luik C 0 - 0
14/01/2023 14 FC Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
22/01/2023 15 Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 23/04   Speeldag 
28/01/2023 16 FC Irlande Auderghem A - BX Brussels A 2 - 2
05/02/2023 17 Sint Truiden VV A - FC Irlande Auderghem A 1 - 3
11/02/2023 18 FC Irlande Auderghem A - EFA Manhay A 4 - 1
26/02/2023 19 Sporting Charleroi B - FC Irlande Auderghem A 3 - 1
05/03/2023 20 FC Irlande Auderghem A - RWDM Girls A 0 - 1
12/03/2023 21 FC Alken - FC Irlande Auderghem A (ff.) 5 - 0
19/03/2023 22 FC Irlande Auderghem A - RUS Loyers 2 - 5
25/03/2023 23 KVV Vosselaar A - FC Irlande Auderghem A 2 - 2
16/04/2023 24 Renaissance Mons B - FC Irlande Auderghem A 4 - 2
23/04/2023 15 Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
29/04/2023 25 FC Irlande Auderghem A - KV Mechelen B 1 - 3
06/05/2023 26 Standard Luik C - FC Irlande Auderghem A 4 - 0

Femina WS Woluwe B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Femina WS Woluwe B - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
03/09/2022 2 Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 3 - 1
11/09/2022 3 KV Mechelen B - Femina WS Woluwe B 3 - 2
17/09/2022 4 Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 2
02/10/2022 5 BX Brussels A - Femina WS Woluwe B 4 - 8
15/10/2022 6 Femina WS Woluwe B - Sint Truiden VV A 2 - 2
23/10/2022 7 EFA Manhay A - Femina WS Woluwe B 1 - 2
30/10/2022 8 Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 4 - 0
06/11/2022 9 RWDM Girls A - Femina WS Woluwe B 4 - 2
20/11/2022 10 Femina WS Woluwe B - FC Alken 2 - 4
26/11/2022 11 RUS Loyers - Femina WS Woluwe B 10 - 3
04/12/2022 12 Femina WS Woluwe B - KVV Vosselaar A 2 - 5
10/12/2022 13 Renaissance Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 1
14/01/2023 14 FC Irlande Auderghem A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
22/01/2023 15 Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 0 - 3
28/01/2023 16 Femina WS Woluwe B - KV Mechelen B 0 - 4
05/02/2023 17 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
11/02/2023 18 Femina WS Woluwe B - BX Brussels A 4 - 1
26/02/2023 19 Sint Truiden VV A - Femina WS Woluwe B 0 - 1
05/03/2023 20 Femina WS Woluwe B - EFA Manhay A 7 - 2
12/03/2023 21 Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 4 - 0
19/03/2023 22 Femina WS Woluwe B - RWDM Girls A 0 - 3
25/03/2023 23 FC Alken - Femina WS Woluwe B 3 - 1
16/04/2023 24 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers 9 - 3
29/04/2023 25 KVV Vosselaar A - Femina WS Woluwe B 4 - 1
06/05/2023 26 Femina WS Woluwe B - Renaissance Mons B 5 - 5

KV Mechelen B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 KV Mechelen B - Standard Luik C 3 - 1
03/09/2022 2 RWDM Girls A - KV Mechelen B 2 - 3
11/09/2022 3 KV Mechelen B - Femina WS Woluwe B 3 - 2
17/09/2022 4 FC Alken - KV Mechelen B 4 - 0
02/10/2022 5 KV Mechelen B - Wallonia Club Sibret A 3 - 0
15/10/2022 6 RUS Loyers - KV Mechelen B 2 - 1
23/10/2022 7 KV Mechelen B - BX Brussels A 7 - 0
30/10/2022 8 KVV Vosselaar A - KV Mechelen B 2 - 8
06/11/2022 9 KV Mechelen B - Sint Truiden VV A 6 - 0
20/11/2022 10 Renaissance Mons B - KV Mechelen B 0 - 4
26/11/2022 11 KV Mechelen B - EFA Manhay A 6 - 1
04/12/2022 12 KV Mechelen B - FC Irlande Auderghem A 10 - 0
10/12/2022 13 Sporting Charleroi B - KV Mechelen B 0 - 5
14/01/2023 14 Standard Luik C - KV Mechelen B 5 - 3
22/01/2023 15 KV Mechelen B - RWDM Girls A 2 - 2
28/01/2023 16 Femina WS Woluwe B - KV Mechelen B 0 - 4
05/02/2023 17 KV Mechelen B - FC Alken 1 - 3
11/02/2023 18 Wallonia Club Sibret A - KV Mechelen B 1 - 2
26/02/2023 19 KV Mechelen B - RUS Loyers 3 - 2
05/03/2023 20 BX Brussels A - KV Mechelen B 0 - 2
12/03/2023 21 KV Mechelen B - KVV Vosselaar A 8 - 0
19/03/2023 22 Sint Truiden VV A - KV Mechelen B 0 - 1
25/03/2023 23 KV Mechelen B - Renaissance Mons B 7 - 0
16/04/2023 24 EFA Manhay A - KV Mechelen B 0 - 9
29/04/2023 25 FC Irlande Auderghem A - KV Mechelen B 1 - 3
06/05/2023 26 KV Mechelen B - Sporting Charleroi B 9 - 0

KVV Vosselaar A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 BX Brussels A - KVV Vosselaar A 1 - 2
03/09/2022 2 KVV Vosselaar A - Sint Truiden VV A 4 - 1
11/09/2022 3 EFA Manhay A - KVV Vosselaar A 1 - 3
17/09/2022 4 KVV Vosselaar A - Sporting Charleroi B 3 - 2
02/10/2022 5 RWDM Girls A - KVV Vosselaar A 2 - 1
15/10/2022 6 KVV Vosselaar A - FC Alken 2 - 6
23/10/2022 7 RUS Loyers - KVV Vosselaar A 7 - 1
30/10/2022 8 KVV Vosselaar A - KV Mechelen B 2 - 8
06/11/2022 9 KVV Vosselaar A - Renaissance Mons B 3 - 1
20/11/2022 10 FC Irlande Auderghem A - KVV Vosselaar A 2 - 3
26/11/2022 11 KVV Vosselaar A - Standard Luik C 2 - 8
04/12/2022 12 Femina WS Woluwe B - KVV Vosselaar A 2 - 5
10/12/2022 13 KVV Vosselaar A - Wallonia Club Sibret A 2 - 2
14/01/2023 14 KVV Vosselaar A - BX Brussels A 5 - 3
22/01/2023 15 Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A 22/02   Speeldag 
28/01/2023 16 KVV Vosselaar A - EFA Manhay A 1 - 0
05/02/2023 17 Sporting Charleroi B - KVV Vosselaar A 1 - 3
11/02/2023 18 KVV Vosselaar A - RWDM Girls A 2 - 5
22/02/2023 15 Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A 3 - 4
26/02/2023 19 FC Alken - KVV Vosselaar A 3 - 1
05/03/2023 20 KVV Vosselaar A - RUS Loyers (ff.) 5 - 0
12/03/2023 21 KV Mechelen B - KVV Vosselaar A 8 - 0
19/03/2023 22 Renaissance Mons B - KVV Vosselaar A 2 - 4
25/03/2023 23 KVV Vosselaar A - FC Irlande Auderghem A 2 - 2
16/04/2023 24 Standard Luik C - KVV Vosselaar A 12 - 1
29/04/2023 25 KVV Vosselaar A - Femina WS Woluwe B 4 - 1
06/05/2023 26 Wallonia Club Sibret A - KVV Vosselaar A 4 - 2

RUS Loyers

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Sint Truiden VV A - RUS Loyers 1 - 6
03/09/2022 2 RUS Loyers - EFA Manhay A 3 - 1
11/09/2022 3 Sporting Charleroi B - RUS Loyers 5 - 4
17/09/2022 4 RUS Loyers - RWDM Girls A 1 - 0
02/10/2022 5 FC Alken - RUS Loyers 5 - 1
15/10/2022 6 RUS Loyers - KV Mechelen B 2 - 1
23/10/2022 7 RUS Loyers - KVV Vosselaar A 7 - 1
30/10/2022 8 Renaissance Mons B - RUS Loyers 1 - 6
06/11/2022 9 RUS Loyers - FC Irlande Auderghem A 5 - 1
20/11/2022 10 Standard Luik C - RUS Loyers 4 - 1
26/11/2022 11 RUS Loyers - Femina WS Woluwe B 10 - 3
04/12/2022 12 Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers 2 - 7
10/12/2022 13 RUS Loyers - BX Brussels A 6 - 3
14/01/2023 14 RUS Loyers - Sint Truiden VV A 4 - 0
22/01/2023 15 EFA Manhay A - RUS Loyers 18/02   Speeldag 
28/01/2023 16 RUS Loyers - Sporting Charleroi B 5 - 1
05/02/2023 17 RWDM Girls A - RUS Loyers 01/04   Speeldag 
11/02/2023 18 RUS Loyers - FC Alken 2 - 2
18/02/2023 15 EFA Manhay A - RUS Loyers 3 - 8
26/02/2023 19 KV Mechelen B - RUS Loyers 3 - 2
05/03/2023 20 KVV Vosselaar A - RUS Loyers (ff.) 5 - 0
12/03/2023 21 RUS Loyers - Renaissance Mons B 9 - 0
19/03/2023 22 FC Irlande Auderghem A - RUS Loyers 2 - 5
25/03/2023 23 RUS Loyers - Standard Luik C 2 - 3
01/04/2023 17 RWDM Girls A - RUS Loyers 2 - 1
16/04/2023 24 Femina WS Woluwe B - RUS Loyers 9 - 3
29/04/2023 25 RUS Loyers - Wallonia Club Sibret A 4 - 1
06/05/2023 26 BX Brussels A - RUS Loyers 1 - 6

RWDM Girls A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Sporting Charleroi B - RWDM Girls A 0 - 0
03/09/2022 2 RWDM Girls A - KV Mechelen B 2 - 3
11/09/2022 3 RWDM Girls A - FC Alken 0 - 2
17/09/2022 4 RUS Loyers - RWDM Girls A 1 - 0
02/10/2022 5 RWDM Girls A - KVV Vosselaar A 2 - 1
15/10/2022 6 Renaissance Mons B - RWDM Girls A 5 - 0
23/10/2022 7 RWDM Girls A - FC Irlande Auderghem A 3 - 0
30/10/2022 8 Standard Luik C - RWDM Girls A 3 - 3
06/11/2022 9 RWDM Girls A - Femina WS Woluwe B 4 - 2
20/11/2022 10 Wallonia Club Sibret A - RWDM Girls A 1 - 0
26/11/2022 11 RWDM Girls A - BX Brussels A 4 - 0
04/12/2022 12 Sint Truiden VV A - RWDM Girls A 1 - 3
10/12/2022 13 RWDM Girls A - EFA Manhay A 12 - 2
14/01/2023 14 RWDM Girls A - Sporting Charleroi B 6 - 0
22/01/2023 15 KV Mechelen B - RWDM Girls A 2 - 2
28/01/2023 16 FC Alken - RWDM Girls A 0 - 0
05/02/2023 17 RWDM Girls A - RUS Loyers 01/04   Speeldag 
11/02/2023 18 KVV Vosselaar A - RWDM Girls A 2 - 5
26/02/2023 19 RWDM Girls A - Renaissance Mons B 4 - 1
05/03/2023 20 FC Irlande Auderghem A - RWDM Girls A 0 - 1
12/03/2023 21 RWDM Girls A - Standard Luik C 2 - 0
19/03/2023 22 Femina WS Woluwe B - RWDM Girls A 0 - 3
25/03/2023 23 RWDM Girls A - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
01/04/2023 17 RWDM Girls A - RUS Loyers 2 - 1
16/04/2023 24 BX Brussels A - RWDM Girls A 1 - 3
29/04/2023 25 RWDM Girls A - Sint Truiden VV A 6 - 1
06/05/2023 26 EFA Manhay A - RWDM Girls A 0 - 4

Renaissance Mons B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Wallonia Club Sibret A - Renaissance Mons B 5 - 2
03/09/2022 2 Renaissance Mons B - BX Brussels A 2 - 3
11/09/2022 3 Sint Truiden VV A - Renaissance Mons B 1 - 1
17/09/2022 4 Renaissance Mons B - EFA Manhay A 3 - 2
02/10/2022 5 Sporting Charleroi B - Renaissance Mons B 5 - 1
15/10/2022 6 Renaissance Mons B - RWDM Girls A 5 - 0
23/10/2022 7 FC Alken - Renaissance Mons B 7 - 0
30/10/2022 8 Renaissance Mons B - RUS Loyers 1 - 6
06/11/2022 9 KVV Vosselaar A - Renaissance Mons B 3 - 1
20/11/2022 10 Renaissance Mons B - KV Mechelen B 0 - 4
26/11/2022 11 FC Irlande Auderghem A - Renaissance Mons B 2 - 1
04/12/2022 12 Standard Luik C - Renaissance Mons B 7 - 2
10/12/2022 13 Renaissance Mons B - Femina WS Woluwe B 2 - 1
14/01/2023 14 Renaissance Mons B - Wallonia Club Sibret A 3 - 3
22/01/2023 15 BX Brussels A - Renaissance Mons B 1 - 2
28/01/2023 16 Renaissance Mons B - Sint Truiden VV A 2 - 1
05/02/2023 17 EFA Manhay A - Renaissance Mons B 3 - 4
11/02/2023 18 Renaissance Mons B - Sporting Charleroi B 4 - 1
26/02/2023 19 RWDM Girls A - Renaissance Mons B 4 - 1
05/03/2023 20 Renaissance Mons B - FC Alken 0 - 7
12/03/2023 21 RUS Loyers - Renaissance Mons B 9 - 0
19/03/2023 22 Renaissance Mons B - KVV Vosselaar A 2 - 4
25/03/2023 23 KV Mechelen B - Renaissance Mons B 7 - 0
16/04/2023 24 Renaissance Mons B - FC Irlande Auderghem A 4 - 2
29/04/2023 25 Renaissance Mons B - Standard Luik C 1 - 3
06/05/2023 26 Femina WS Woluwe B - Renaissance Mons B 5 - 5

Sint Truiden VV A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Sint Truiden VV A - RUS Loyers 1 - 6
03/09/2022 2 KVV Vosselaar A - Sint Truiden VV A 4 - 1
11/09/2022 3 Sint Truiden VV A - Renaissance Mons B 1 - 1
17/09/2022 4 FC Irlande Auderghem A - Sint Truiden VV A 3 - 1
02/10/2022 5 Sint Truiden VV A - Standard Luik C 1 - 0
15/10/2022 6 Femina WS Woluwe B - Sint Truiden VV A 2 - 2
23/10/2022 7 Sint Truiden VV A - Wallonia Club Sibret A 0 - 1
30/10/2022 8 BX Brussels A - Sint Truiden VV A 2 - 4
06/11/2022 9 KV Mechelen B - Sint Truiden VV A 6 - 0
20/11/2022 10 Sint Truiden VV A - EFA Manhay A 3 - 0
26/11/2022 11 Sporting Charleroi B - Sint Truiden VV A 3 - 0
04/12/2022 12 Sint Truiden VV A - RWDM Girls A 1 - 3
10/12/2022 13 FC Alken - Sint Truiden VV A 4 - 1
14/01/2023 14 RUS Loyers - Sint Truiden VV A 4 - 0
22/01/2023 15 Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A 22/02   Speeldag 
28/01/2023 16 Renaissance Mons B - Sint Truiden VV A 2 - 1
05/02/2023 17 Sint Truiden VV A - FC Irlande Auderghem A 1 - 3
11/02/2023 18 Standard Luik C - Sint Truiden VV A 3 - 1
22/02/2023 15 Sint Truiden VV A - KVV Vosselaar A 3 - 4
26/02/2023 19 Sint Truiden VV A - Femina WS Woluwe B 0 - 1
05/03/2023 20 Wallonia Club Sibret A - Sint Truiden VV A 5 - 0
12/03/2023 21 Sint Truiden VV A - BX Brussels A 3 - 0
19/03/2023 22 Sint Truiden VV A - KV Mechelen B 0 - 1
25/03/2023 23 EFA Manhay A - Sint Truiden VV A 0 - 3
16/04/2023 24 Sint Truiden VV A - Sporting Charleroi B 1 - 0
29/04/2023 25 RWDM Girls A - Sint Truiden VV A 6 - 1
06/05/2023 26 Sint Truiden VV A - FC Alken 2 - 5

Sporting Charleroi B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Sporting Charleroi B - RWDM Girls A 0 - 0
03/09/2022 2 FC Alken - Sporting Charleroi B 1 - 0
11/09/2022 3 Sporting Charleroi B - RUS Loyers 5 - 4
17/09/2022 4 KVV Vosselaar A - Sporting Charleroi B 3 - 2
02/10/2022 5 Sporting Charleroi B - Renaissance Mons B 5 - 1
15/10/2022 6 FC Irlande Auderghem A - Sporting Charleroi B 0 - 3
23/10/2022 7 Sporting Charleroi B - Standard Luik C 0 - 1
30/10/2022 8 Femina WS Woluwe B - Sporting Charleroi B 4 - 0
06/11/2022 9 Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 4 - 0
20/11/2022 10 BX Brussels A - Sporting Charleroi B 1 - 1
26/11/2022 11 Sporting Charleroi B - Sint Truiden VV A 3 - 0
04/12/2022 12 EFA Manhay A - Sporting Charleroi B 1 - 3
10/12/2022 13 Sporting Charleroi B - KV Mechelen B 0 - 5
14/01/2023 14 RWDM Girls A - Sporting Charleroi B 6 - 0
22/01/2023 15 Sporting Charleroi B - FC Alken 0 - 10
28/01/2023 16 RUS Loyers - Sporting Charleroi B 5 - 1
05/02/2023 17 Sporting Charleroi B - KVV Vosselaar A 1 - 3
11/02/2023 18 Renaissance Mons B - Sporting Charleroi B 4 - 1
26/02/2023 19 Sporting Charleroi B - FC Irlande Auderghem A 3 - 1
05/03/2023 20 Standard Luik C - Sporting Charleroi B 1 - 1
12/03/2023 21 Sporting Charleroi B - Femina WS Woluwe B 4 - 0
19/03/2023 22 Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 1 - 1
25/03/2023 23 Sporting Charleroi B - BX Brussels A 3 - 0
16/04/2023 24 Sint Truiden VV A - Sporting Charleroi B 1 - 0
29/04/2023 25 Sporting Charleroi B - EFA Manhay A 5 - 1
06/05/2023 26 KV Mechelen B - Sporting Charleroi B 9 - 0

Standard Luik C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 KV Mechelen B - Standard Luik C 3 - 1
03/09/2022 2 Standard Luik C - Femina WS Woluwe B 3 - 1
11/09/2022 3 Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 0 - 3
17/09/2022 4 Standard Luik C - BX Brussels A 4 - 0
02/10/2022 5 Sint Truiden VV A - Standard Luik C 1 - 0
15/10/2022 6 Standard Luik C - EFA Manhay A 7 - 1
23/10/2022 7 Sporting Charleroi B - Standard Luik C 0 - 1
30/10/2022 8 Standard Luik C - RWDM Girls A 3 - 3
06/11/2022 9 FC Alken - Standard Luik C 4 - 1
20/11/2022 10 Standard Luik C - RUS Loyers 4 - 1
26/11/2022 11 KVV Vosselaar A - Standard Luik C 2 - 8
04/12/2022 12 Standard Luik C - Renaissance Mons B 7 - 2
10/12/2022 13 FC Irlande Auderghem A - Standard Luik C 0 - 0
14/01/2023 14 Standard Luik C - KV Mechelen B 5 - 3
22/01/2023 15 Femina WS Woluwe B - Standard Luik C 0 - 3
28/01/2023 16 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 08/04   Speeldag 
05/02/2023 17 BX Brussels A - Standard Luik C 0 - 0
11/02/2023 18 Standard Luik C - Sint Truiden VV A 3 - 1
26/02/2023 19 EFA Manhay A - Standard Luik C 0 - 6
05/03/2023 20 Standard Luik C - Sporting Charleroi B 1 - 1
12/03/2023 21 RWDM Girls A - Standard Luik C 2 - 0
19/03/2023 22 Standard Luik C - FC Alken 2 - 1
25/03/2023 23 RUS Loyers - Standard Luik C 2 - 3
08/04/2023 16 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 7 - 0
16/04/2023 24 Standard Luik C - KVV Vosselaar A 12 - 1
29/04/2023 25 Renaissance Mons B - Standard Luik C 1 - 3
06/05/2023 26 Standard Luik C - FC Irlande Auderghem A 4 - 0

Wallonia Club Sibret A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
28/08/2022 1 Wallonia Club Sibret A - Renaissance Mons B 5 - 2
03/09/2022 2 FC Irlande Auderghem A - Wallonia Club Sibret A 1 - 3
11/09/2022 3 Wallonia Club Sibret A - Standard Luik C 0 - 3
17/09/2022 4 Femina WS Woluwe B - Wallonia Club Sibret A 6 - 2
02/10/2022 5 KV Mechelen B - Wallonia Club Sibret A 3 - 0
15/10/2022 6 Wallonia Club Sibret A - BX Brussels A 9 - 1
23/10/2022 7 Sint Truiden VV A - Wallonia Club Sibret A 0 - 1
30/10/2022 8 Wallonia Club Sibret A - EFA Manhay A 2 - 1
06/11/2022 9 Sporting Charleroi B - Wallonia Club Sibret A 4 - 0
20/11/2022 10 Wallonia Club Sibret A - RWDM Girls A 1 - 0
26/11/2022 11 FC Alken - Wallonia Club Sibret A 3 - 2
04/12/2022 12 Wallonia Club Sibret A - RUS Loyers 2 - 7
10/12/2022 13 KVV Vosselaar A - Wallonia Club Sibret A 2 - 2
14/01/2023 14 Renaissance Mons B - Wallonia Club Sibret A 3 - 3
22/01/2023 15 Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 23/04   Speeldag 
28/01/2023 16 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 08/04   Speeldag 
05/02/2023 17 Wallonia Club Sibret A - Femina WS Woluwe B 2 - 6
11/02/2023 18 Wallonia Club Sibret A - KV Mechelen B 1 - 2
26/02/2023 19 BX Brussels A - Wallonia Club Sibret A 6 - 3
05/03/2023 20 Wallonia Club Sibret A - Sint Truiden VV A 5 - 0
12/03/2023 21 EFA Manhay A - Wallonia Club Sibret A 2 - 4
19/03/2023 22 Wallonia Club Sibret A - Sporting Charleroi B 1 - 1
25/03/2023 23 RWDM Girls A - Wallonia Club Sibret A 6 - 0
08/04/2023 16 Standard Luik C - Wallonia Club Sibret A 7 - 0
16/04/2023 24 Wallonia Club Sibret A - FC Alken 1 - 2
23/04/2023 15 Wallonia Club Sibret A - FC Irlande Auderghem A 5 - 0
29/04/2023 25 RUS Loyers - Wallonia Club Sibret A 4 - 1
06/05/2023 26 Wallonia Club Sibret A - KVV Vosselaar A 4 - 2

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F


PROMOTIE-DEGRADATIE - 2e NATIONALE A - VROUWEN

Bepalingen geldig voor het seizoen 2022-2023 (Artikel V7.204 en volgende).
- Omdat er in het seizoen 2022-2023 in 2e nationale 18 Voetbal Vlaanderen clubs zijn, verdeeld over de 2 reeksen, gelden de volgende overgangsmaatregelen om te komen tot 24 Voetbal Vlaanderen clubs, die vanaf het seizoen 2023-2024 deelnemen aan de Competitie.

* Interprovinciaal Vrouwenkampioenschap Voetbal Vlaanderen (2 reeksen van 12 clubs).
- De regeling na het einde van het kampioenschap 2e nationale vrouwenafdeling in het seizoen 2022-2023:
1. de eerste van elke reeks stijgt naar de 1e nationale vrouwenafdeling.
2. er zijn 2, 3 of 4 dalers Voetbal Vlaanderen vanuit de 2e nationale vrouwenafdeling naar 1e provinciale Voetbal Vlaanderen, afhankelijk van het aantal Voetbal Vlaanderen clubs die zakken uit 1e nationale vrouwenafdeling (geen, 1 of 2).
Deze dalers naar 1e provinciale Voetbal Vlaanderen worden bepaald door een klassement van de slechtst gerangschikten in de twee reeksen 2e nationale.
3. maximum 3 Vlaamse Pro League clubs krijgen de kans om in de interprovinciale afdeling Voetbal Vlaanderen voor het seizoen 2023-2024 een 1e vrouwen seniores team in te schrijven (de aanvraag moet ten laatste op 1 april 2023 bij het Competitions Department van de KBVB ingediend worden).
4. er zullen minimum 5 stijgers vanuit 1e provinciale Vlaanderen zijn.
5. de eerst gerangschikte van elke 1e provinciale afdeling Voetbal Vlaanderen stijgt naar de interprovinciale afdeling Voetbal Vlaanderen. Deze clubs kunnen de promotie niet weigeren.
6. er zal, per Voetbal Vlaanderen stijger vanuit 2e nationale vrouwenafdeling naar 1e nationale, een extra stijger bijkomen vanuit de 1e provinciale vrouwenafdeling Voetbal Vlaanderen.
7. er zullen bijkomende stijgers vanuit 1e provinciale vrouwenafdeling naar interprovinciaal Voetbal Vlaanderen aangeduid worden, volgens de modaliteiten "eindronde stijgen provinciaal vrouwenkampioenschap Voetbal Vlaanderen" (zie ***).
8. Clubs kunnen noch de deelname aan de eindronde stijgen provinciaal vrouwenkampioenschap Voetbal Vlaanderen noch de eventuele promotie naar het interprovinciaal kampioenschap op het einde van het seizoen 2022-2023 weigeren.

*** Na het einde van het kampioenschap van de 1e provinciale afdelingen van Voetbal Vlaanderen wordt er een eindronde "stijgen provinciale afdelingen Voetbal Vlaanderen" betwist.
De volgende zestien ploegen nemen hieraan deel:
1. De tweede gerangschikte van elke 1ste provinciale afdeling.
2. De twee periodekampioenen per provincie.
3. De zestiende deelnemer wordt jaarlijks aangeduid door een andere provincie, in deze volgorde: Antwerpen, Brabant VV, Limburg, Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).