Vrouwen 4e Provinciale A
Update: 26/04/2023 om 22:40u
Archief Seizoen 2022-2023 Provinciaal 4e provinciale Vrouwen 4e Provinciale A
Laatste update: 26/04/2023 om 22:40u
Verschueren BV - Schrijnwerkerij
Ramen & Deuren - Meer-Hoogstraten
Meer info...
Relaxen in de Ardennen
Erpigny 19 B/C, Erezťe
www.chambres-d-erpigny.be
Meer info...
VV-LOGO    VROUWEN 4e PROVINCIALE A - ANTWERPEN - SEIZOEN 2022-2023

Dit zijn de 14 ploegen:
K Lyra-Lierse B, KFC Lint, RB Elzestraat, KFC Ranst, K Hove Sport, Racing Emblem, VK Heindonk, FC Blaasveld, Davo Puurs B,
FC Oxford Hemiksem, Sporting Club Duffel, SV Noorse C, Vremde en FC V.D.P. B.
* In de damesreeksen van vierde provinciale zijn er "vliegende vervangingen" toegestaan.
* K Lyra-Lierse B is kampioen in deze reeks.

4e Pr. Vrouwen Geografisch Alle Provinciale klassementen Vrouwen 4e Pr. A - Archief 21-22 Vrouwen 4e Provinciale B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (22 april 2023)
Vrij. 21/04 20u00 VK Heindonk - Vremde 1 - 4
Vrij. 21/04 20u30 K Racing Emblem - FC Oxford Hemiksem 5 - 1
Zat. 22/04 15u00 Davo Puurs B - K Lyra Lierse B 0 - 12
Zat. 22/04 16u00 K Hove Sport - KFC Ranst 2 - 1
Zat. 22/04 18u30 KFC Lint - Sporting Club Duffel 4 - 1
Zat. 22/04 19u30 SV Noorse C - FC Blaasveld 8 - 0
Zon. 23/04 11u00 Red Boys Elzestraat - FV VDP B 3 - 1

Vorige speeldag Huidig klassement  
Inhaalwedstrijd (woensdag 26 april 2023 - 20u00)
KFC Ranst (ff) - VK Heindonk 5 - 0  Speeldag 23

Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Lyra Lierse B 26 23 2 1 177 11 70
2 Vremde 26 22 2 2 143 18 68
3 SV Noorse C 26 20 5 1 104 37 61
4 VK Heindonk 26 18 5 3 106 29 57
5 K Racing Emblem 26 18 6 2 114 44 56
6 KFC Lint 26 14 11 1 102 72 43
7 Red Boys Elzestraat 26 12 12 2 55 77 38
8 Sporting Club Duffel 26 12 13 1 90 83 37
9 KFC Ranst 26 11 13 2 61 70 35
10 FV VDP B 26 6 19 1 57 110 19
11 Davo Puurs B 26 6 19 1 53 132 19
12 K Hove Sport 26 4 20 2 23 90 14
13 FC Oxford Hemiksem 26 3 22 1 24 141 10
14 FC Blaasveld 26 3 23 0 29 224 9

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (24 september 2022)
VK Heindonk - FC Oxford Hemiksem 20 - 0
K Racing Emblem - K Lyra Lierse B 2 - 1
FC Blaasveld - KFC Ranst 1 - 5
K Hove Sport - Sporting Club Duffel 1 - 4
KFC Lint - FV VDP B 6 - 2
SV Noorse C - Davo Puurs B 4 - 3
Red Boys Elzestraat - Vremde 0 - 7


Speeldag 2 (1 oktober 2022)
Vremde - KFC Lint 7 - 0
FC Oxford Hemiksem - Red Boys Elzestraat 0 - 2
K Lyra Lierse B - VK Heindonk 5 - 0
KFC Ranst - SV Noorse C 0 - 6
Davo Puurs B - K Racing Emblem 0 - 10
Sporting Club Duffel - FC Blaasveld 11 - 0
FV VDP B - K Hove Sport 1 - 2


Speeldag 3 (8 oktober 2022)
VK Heindonk - Davo Puurs B 3 - 0
KFC Ranst - Sporting Club Duffel 0 - 5
FC Blaasveld - FV VDP B 10 - 3
K Hove Sport - Vremde 0 - 2
KFC Lint - FC Oxford Hemiksem 9 - 0
SV Noorse C - K Racing Emblem 3 - 0
Red Boys Elzestraat - K Lyra Lierse B 0 - 9


Speeldag 4 (15 oktober 2022)
Vremde - FC Blaasveld 20 - 0
K Racing Emblem - VK Heindonk 3 - 2
FC Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
K Lyra Lierse B - KFC Lint 7 - 0
Davo Puurs B - Red Boys Elzestraat 3 - 5
Sporting Club Duffel - SV Noorse C 2 - 6
FV VDP B - KFC Ranst 6 - 7


Inhaalwedstrijden (dinsdag 18 oktober 2022)
Vremde - FC Blaasveld 20 - 0 Speeldag 4


Speeldag 5 (22 oktober 2022)
KFC Ranst - Vremde 0 - 5
FC Blaasveld - FC Oxford Hemiksem 6 - 0
K Hove Sport - K Lyra Lierse B 0 - 8
Sporting Club Duffel - FV VDP B 7 - 2
KFC Lint - Davo Puurs B 9 - 1
SV Noorse C - VK Heindonk 4 - 3
Red Boys Elzestraat - K Racing Emblem 3 - 2


Speeldag 6 (29 oktober 2022)
VK Heindonk - Red Boys Elzestraat 0 - 5
Vremde - Sporting Club Duffel 11 - 2
K Racing Emblem - KFC Lint 4 - 3
FC Oxford Hemiksem - KFC Ranst 1 - 2
K Lyra Lierse B - FC Blaasveld 19 - 0
Davo Puurs B - K Hove Sport 3 - 2
FV VDP B - SV Noorse C 1 - 6


Speeldag 7 (5 november 2022)
KFC Ranst - K Lyra Lierse B 0 - 2
FC Blaasveld - Davo Puurs B 1 - 9
K Hove Sport (ff.) - K Racing Emblem 0 - 5
Sporting Club Duffel - FC Oxford Hemiksem 8 - 1
KFC Lint - VK Heindonk 2 - 4
FV VDP B - Vremde 0 - 3
SV Noorse C - Red Boys Elzestraat 1 - 0


Inhaalwedstrijden (dinsdag 8 november 2022)
Vremde - SV Noorse C 3 - 1 Speeldag 8


Speeldag 8 (12 november 2022)
VK Heindonk - K Hove Sport 1 - 0
Vremde - SV Noorse C 3 - 1
K Racing Emblem - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
FC Oxford Hemiksem - FV VDP B 0 - 4
K Lyra Lierse B - Sporting Club Duffel 6 - 1
Davo Puurs B - KFC Ranst (ff.) 5 - 0
Red Boys Elzestraat - KFC Lint 1 - 4


Speeldag 9 (19 november 2022)
Vremde - FC Oxford Hemiksem 13 - 0
KFC Ranst - K Racing Emblem 0 - 9
FC Blaasveld - VK Heindonk 0 - 8
K Hove Sport - Red Boys Elzestraat 1 - 1
Sporting Club Duffel - Davo Puurs B 7 - 1
FV VDP B - K Lyra Lierse B 0 - 9
SV Noorse C - KFC Lint 4 - 1


Speeldag 10 (26 november 2022)
VK Heindonk - KFC Ranst 0 - 0
K Racing Emblem - Sporting Club Duffel 8 - 1
FC Oxford Hemiksem - SV Noorse C 1 - 9
K Lyra Lierse B - Vremde 1 - 1
Davo Puurs B - FV VDP B 3 - 3
KFC Lint - K Hove Sport 4 - 3
Red Boys Elzestraat - FC Blaasveld 5 - 0


Speeldag 11 (3 december 2022)
Vremde - Davo Puurs B 8 - 0
FC Oxford Hemiksem - K Lyra Lierse B 0 - 6
KFC Ranst - Red Boys Elzestraat 3 - 0
FC Blaasveld - KFC Lint 1 - 7
Sporting Club Duffel - VK Heindonk 0 - 2
FV VDP B - K Racing Emblem 2 - 5
SV Noorse C - K Hove Sport (ff.) 5 - 0


Speeldag 12 (10 december 2022)
VK Heindonk - FV VDP B 5 - 0
K Racing Emblem - Vremde 2 - 1
Davo Puurs B - FC Oxford Hemiksem (ff.) 5 - 0
K Hove Sport (ff.) - FC Blaasveld 0 - 5
KFC Lint - KFC Ranst 3 - 0
SV Noorse C - K Lyra Lierse B 0 - 7
Red Boys Elzestraat - Sporting Club Duffel 0 - 2


Inhaalwedstrijden (zaterdag 17 december 2022)
Vremde - VK Heindonk 3 - 3 Speeldag 13
FC Oxford Hemiksem - K Racing Emblem 1 - 3 Speeldag 13
K Lyra Lierse B - Davo Puurs B 7 - 0 Speeldag 13
KFC Ranst - K Hove Sport 3 - 0 Speeldag 13
FC Blaasveld - SV Noorse C 0 - 13 Speeldag 13
FV VDP B - Red Boys Elzestraat 1 - 4 Speeldag 13


Speeldag 13 (7 januari 2023)
Vremde - VK Heindonk 3 - 3
FC Oxford Hemiksem - K Racing Emblem 1 - 3
K Lyra Lierse B - Davo Puurs B 7 - 0
KFC Ranst - K Hove Sport 3 - 0
FC Blaasveld - SV Noorse C 0 - 13
Sporting Club Duffel - KFC Lint (ff.) 5 - 0
FV VDP B - Red Boys Elzestraat 1 - 4


Speeldag 14 (14 januari 2023)
Vremde - Red Boys Elzestraat 5 - 0
FC Oxford Hemiksem - VK Heindonk 0 - 8
K Lyra Lierse B - K Racing Emblem 10 - 0
KFC Ranst - FC Blaasveld 8 - 0
Davo Puurs B - SV Noorse C 0 - 9
Sporting Club Duffel - K Hove Sport 3 - 1
FV VDP B - KFC Lint 2 - 9


Speeldag 15 (21 januari 2023)
VK Heindonk - K Lyra Lierse B 1 - 0
K Racing Emblem - Davo Puurs B 7 - 1
FC Blaasveld - Sporting Club Duffel 3 - 13
K Hove Sport - FV VDP B 0 - 1
KFC Lint - Vremde 0 - 2
SV Noorse C - KFC Ranst 2 - 1
Red Boys Elzestraat - FC Oxford Hemiksem 5 - 0


Speeldag 16 (28 januari 2023)
Vremde - K Hove Sport 13 - 0
K Racing Emblem - SV Noorse C 2 - 2
FC Oxford Hemiksem - KFC Lint 2 - 5
K Lyra Lierse B - Red Boys Elzestraat 9 - 0
Davo Puurs B - VK Heindonk 1 - 4
Sporting Club Duffel - KFC Ranst 1 - 1
FV VDP B - FC Blaasveld 10 - 0


Speeldag 17 (4 februari 2023)
VK Heindonk - K Racing Emblem 3 - 1
KFC Ranst - FV VDP B 5 - 4
FC Blaasveld - Vremde 0 - 8
K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem 2 - 0
KFC Lint - K Lyra Lierse B 1 - 5
SV Noorse C - Sporting Club Duffel 3 - 0
Red Boys Elzestraat - Davo Puurs B 3 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 8 februari 2023)
K Racing Emblem - Davo Puurs B 7 - 1 Speeldag 15
K Hove Sport - FV VDP B 0 - 1 Speeldag 15


Speeldag 18 (11 februari 2023)
VK Heindonk - SV Noorse C 3 - 0
Vremde - KFC Ranst 2 - 0
K Racing Emblem - Red Boys Elzestraat 9 - 0
FC Oxford Hemiksem - FC Blaasveld 5 - 0
K Lyra Lierse B - K Hove Sport 5 - 0
Davo Puurs B - KFC Lint 1 - 3
FV VDP B - Sporting Club Duffel 4 - 2


Inhaalwedstrijden (donderdag 16 februari 2023)
Sporting Club Duffel - Vremde 0 - 1 Speeldag 19


Inhaalwedstrijden (zaterdag 18 februari 2023)
KFC Ranst - FC Blaasveld 8 - 0 Speeldag 14


Speeldag 19 (25 februari 2023)
KFC Ranst - FC Oxford Hemiksem 8 - 0
FC Blaasveld - K Lyra Lierse B 0 - 20
K Hove Sport (ff.) - Davo Puurs B 0 - 5
Sporting Club Duffel - Vremde 0 - 1
KFC Lint - K Racing Emblem 3 - 3
SV Noorse C - FV VDP B 3 - 0
Red Boys Elzestraat - VK Heindonk 1 - 1


Speeldag 20 (4 maart 2023)
VK Heindonk - KFC Lint 8 - 0
Vremde - FV VDP B 3 - 0
K Racing Emblem - K Hove Sport 4 - 0
FC Oxford Hemiksem - Sporting Club Duffel 2 - 1
K Lyra Lierse B - KFC Ranst (ff.) 5 - 0
Davo Puurs B - FC Blaasveld 5 - 1
Red Boys Elzestraat - SV Noorse C 2 - 3


Speeldag 21 (11 maart 2023)
KFC Ranst - Davo Puurs B 10 - 2
FC Blaasveld - K Racing Emblem 0 - 8
K Hove Sport - VK Heindonk 0 - 2
Sporting Club Duffel - K Lyra Lierse B 1 - 5
KFC Lint - Red Boys Elzestraat 3 - 4
FV VDP B - FC Oxford Hemiksem 2 - 1
SV Noorse C - Vremde 1 - 4


Speeldag 22 (18 maart 2023)
VK Heindonk - FC Blaasveld 9 - 0
K Racing Emblem - KFC Ranst 1 - 2
FC Oxford Hemiksem - Vremde 1 - 6
K Lyra Lierse B - FV VDP B 8 - 0
Davo Puurs B - Sporting Club Duffel 4 - 5
KFC Lint - SV Noorse C 2 - 3
Red Boys Elzestraat - K Hove Sport 5 - 1


Speeldag 23 (25 maart 2023)
Vremde - K Lyra Lierse B 2 - 3
KFC Ranst (ff.) - VK Heindonk 0 - 5
FC Blaasveld - Red Boys Elzestraat 1 - 4
K Hove Sport - KFC Lint 2 - 4
Sporting Club Duffel - K Racing Emblem 2 - 9
FV VDP B - Davo Puurs B 8 - 0
SV Noorse C - FC Oxford Hemiksem 4 - 0


Speeldag 24 (1 april 2023)
VK Heindonk - Sporting Club Duffel 6 - 0
K Racing Emblem - FV VDP B 5 - 0
K Lyra Lierse B - FC Oxford Hemiksem 6 - 1
Davo Puurs B - Vremde 1 - 6
K Hove Sport - SV Noorse C 0 - 3
KFC Lint - FC Blaasveld 17 - 0
Red Boys Elzestraat (ff.) - KFC Ranst 0 - 5


Speeldag 25 (15 april 2023)
Vremde - K Racing Emblem 3 - 2
FC Oxford Hemiksem - Davo Puurs B 5 - 0
K Lyra Lierse B - SV Noorse C 2 - 1
KFC Ranst - KFC Lint 0 - 3
FC Blaasveld - K Hove Sport 0 - 4
Sporting Club Duffel - Red Boys Elzestraat 6 - 2
FV VDP B - VK Heindonk 0 - 4


Speeldag 26 (22 april 2023)
VK Heindonk - Vremde 1 - 4
K Racing Emblem - FC Oxford Hemiksem 5 - 1
Davo Puurs B - K Lyra Lierse B 0 - 12
K Hove Sport - KFC Ranst 2 - 1
KFC Lint - Sporting Club Duffel 4 - 1
SV Noorse C - FC Blaasveld 8 - 0
Red Boys Elzestraat - FV VDP B 3 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 26 april 2023)
KFC Ranst (ff.) - VK Heindonk 0 - 5 Speeldag 23


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in de 4e Provinciale A van het vrouwenvoetbal, provincie Antwerpen.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra Lierse B 703733
2Vremde 683434
3SV Noorse C 613328
4VK Heindonk 573126
5K Racing Emblem 563422
6KFC Lint 432221
7Red Boys Elzestraat 381919
8Sporting Club Duffel 372215
9KFC Ranst 351817
10FV VDP B 19127
11Davo Puurs B 19136
12K Hove Sport 1477
13FC Oxford Hemiksem 10100
14FC Blaasveld 963


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra Lierse B 826
2Vremde 1055
3SV Noorse C 17611
4VK Heindonk 21813
5K Racing Emblem 22517
6KFC Lint 351718
7Red Boys Elzestraat 402020
8Sporting Club Duffel 411724
9KFC Ranst 432122
10FV VDP B 592732
11Davo Puurs B 592633
12K Hove Sport 643232
13FC Oxford Hemiksem 682939
14FC Blaasveld 693336


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra Lierse B 1266
2KFC Lint 1266
3VK Heindonk 936
4Vremde 936
5K Racing Emblem 963
6SV Noorse C 963
7K Hove Sport 633
8Red Boys Elzestraat 633
9KFC Ranst 303
10FC Oxford Hemiksem 330
11FV VDP B 330
12Sporting Club Duffel 330
13Davo Puurs B 000
14FC Blaasveld 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra Lierse B 1779087
2Vremde 1439350
3K Racing Emblem 1145757
4VK Heindonk 1066046
5SV Noorse C 1044262
6KFC Lint 1026339
7Sporting Club Duffel 905337
8KFC Ranst 613724
9FV VDP B 573720
10Red Boys Elzestraat 552827
11Davo Puurs B 533122
12FC Blaasveld 29236
13FC Oxford Hemiksem 24204
14K Hove Sport 23815


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra Lierse B 1147
2Vremde 18117
3VK Heindonk 291019
4SV Noorse C 371918
5K Racing Emblem 441430
6KFC Ranst 704129
7KFC Lint 722844
8Red Boys Elzestraat 773542
9Sporting Club Duffel 833152
10K Hove Sport 904149
11FV VDP B 1105258
12Davo Puurs B 1326072
13FC Oxford Hemiksem 1414893
14FC Blaasveld 224102122


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1K Lyra Lierse B 11x13 
2Vremde 9 11 
3K Racing Emblem 8 8 
4SV Noorse C 7 7 
5VK Heindonk 5 18 
6Sporting Club Duffel 4 5 
7KFC Lint 4x4x
8Davo Puurs B 3 3 
9KFC Ranst 3 3 
10Red Boys Elzestraat 3 3 
11FV VDP B 2 2 
12K Hove Sport 2x2x
13FC Blaasveld 1 1 
14FC Oxford Hemiksem 1 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Lyra Lierse B 1798
2VK Heindonk 16106
3Vremde 1587
4SV Noorse C 1174
5K Racing Emblem 844
6KFC Ranst 642
7Red Boys Elzestraat 532
8FV VDP B 422
9Sporting Club Duffel 422
10KFC Lint 431
11Davo Puurs B 321
12FC Blaasveld 211
13K Hove Sport 211
14FC Oxford Hemiksem 220


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Vremde 261313
2K Lyra Lierse B 251312
3SV Noorse C 241212
4K Racing Emblem 241311
5VK Heindonk 231112
6Sporting Club Duffel 221111
7KFC Lint 21129
8FV VDP B 18108
9Red Boys Elzestraat 1798
10Davo Puurs B 17107
11KFC Ranst 1468
12FC Oxford Hemiksem 1394
13K Hove Sport 1257
14FC Blaasveld 972


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Vremde 000
2K Lyra Lierse B 101
3SV Noorse C 211
4K Racing Emblem 202
5VK Heindonk 321
6Sporting Club Duffel 422
7KFC Lint 514
8FV VDP B 835
9Red Boys Elzestraat 945
10Davo Puurs B 936
11KFC Ranst 1275
12FC Oxford Hemiksem 1349
13K Hove Sport 1486
14FC Blaasveld 17611


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 K Lyra Lierse B 13 12 1 0 90 4 37
2 Vremde 13 11 1 1 93 11 34
3 K Racing Emblem 13 11 1 1 57 14 34
4 SV Noorse C 13 11 0 2 42 19 33
5 VK Heindonk 13 10 1 2 60 10 31
6 KFC Lint 13 7 1 5 63 28 22
7 Sporting Club Duffel 13 7 1 5 53 31 22
8 Red Boys Elzestraat 13 6 1 6 28 35 19
9 KFC Ranst 13 6 0 7 37 41 18
10 Davo Puurs B 13 4 1 8 31 60 13
11 FV VDP B 13 4 0 9 37 52 12
12 FC Oxford Hemiksem 13 3 1 9 20 48 10
13 K Hove Sport 13 2 1 10 8 41 7
14 FC Blaasveld 13 2 0 11 23 102 6

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Vremde 13 11 1 1 50 7 34
2 K Lyra Lierse B 13 11 0 2 87 7 33
3 SV Noorse C 13 9 1 3 62 18 28
4 VK Heindonk 13 8 2 3 46 19 26
5 K Racing Emblem 13 7 1 5 57 30 22
6 KFC Lint 13 7 0 6 39 44 21
7 Red Boys Elzestraat 13 6 1 6 27 42 19
8 KFC Ranst 13 5 2 6 24 29 17
9 Sporting Club Duffel 13 5 0 8 37 52 15
10 K Hove Sport 13 2 1 10 15 49 7
11 FV VDP B 13 2 1 10 20 58 7
12 Davo Puurs B 13 2 0 11 22 72 6
13 FC Blaasveld 13 1 0 12 6 122 3
14 FC Oxford Hemiksem 13 0 0 13 4 93 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Davo Puurs B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 SV Noorse C - Davo Puurs B 4 - 3
01/10/2022 2 Davo Puurs B - K Racing Emblem 0 - 10
08/10/2022 3 VK Heindonk - Davo Puurs B 3 - 0
15/10/2022 4 Davo Puurs B - Red Boys Elzestraat 3 - 5
22/10/2022 5 KFC Lint - Davo Puurs B 9 - 1
29/10/2022 6 Davo Puurs B - K Hove Sport 3 - 2
05/11/2022 7 FC Blaasveld - Davo Puurs B 1 - 9
12/11/2022 8 Davo Puurs B - KFC Ranst (ff.) 5 - 0
19/11/2022 9 Sporting Club Duffel - Davo Puurs B 7 - 1
26/11/2022 10 Davo Puurs B - FV VDP B 3 - 3
03/12/2022 11 Vremde - Davo Puurs B 8 - 0
10/12/2022 12 Davo Puurs B - FC Oxford Hemiksem (ff.) 5 - 0
17/12/2022 13 K Lyra Lierse B - Davo Puurs B 7 - 0
07/01/2023 13 K Lyra Lierse B - Davo Puurs B 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 Davo Puurs B - SV Noorse C 0 - 9
21/01/2023 15 K Racing Emblem - Davo Puurs B 08/02   Speeldag 
28/01/2023 16 Davo Puurs B - VK Heindonk 1 - 4
04/02/2023 17 Red Boys Elzestraat - Davo Puurs B 3 - 0
08/02/2023 15 K Racing Emblem - Davo Puurs B 7 - 1
11/02/2023 18 Davo Puurs B - KFC Lint 1 - 3
25/02/2023 19 K Hove Sport (ff.) - Davo Puurs B 0 - 5
04/03/2023 20 Davo Puurs B - FC Blaasveld 5 - 1
11/03/2023 21 KFC Ranst - Davo Puurs B 10 - 2
18/03/2023 22 Davo Puurs B - Sporting Club Duffel 4 - 5
25/03/2023 23 FV VDP B - Davo Puurs B 8 - 0
01/04/2023 24 Davo Puurs B - Vremde 1 - 6
15/04/2023 25 FC Oxford Hemiksem - Davo Puurs B 5 - 0
22/04/2023 26 Davo Puurs B - K Lyra Lierse B 0 - 12

FC Blaasveld

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 FC Blaasveld - KFC Ranst 1 - 5
01/10/2022 2 Sporting Club Duffel - FC Blaasveld 11 - 0
08/10/2022 3 FC Blaasveld - FV VDP B 10 - 3
15/10/2022 4 Vremde - FC Blaasveld 18/10   Speeldag 
18/10/2022 4 Vremde - FC Blaasveld 20 - 0
22/10/2022 5 FC Blaasveld - FC Oxford Hemiksem 6 - 0
29/10/2022 6 K Lyra Lierse B - FC Blaasveld 19 - 0
05/11/2022 7 FC Blaasveld - Davo Puurs B 1 - 9
12/11/2022 8 K Racing Emblem - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
19/11/2022 9 FC Blaasveld - VK Heindonk 0 - 8
26/11/2022 10 Red Boys Elzestraat - FC Blaasveld 5 - 0
03/12/2022 11 FC Blaasveld - KFC Lint 1 - 7
10/12/2022 12 K Hove Sport (ff.) - FC Blaasveld 0 - 5
17/12/2022 13 FC Blaasveld - SV Noorse C 0 - 13
07/01/2023 13 FC Blaasveld - SV Noorse C 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 KFC Ranst - FC Blaasveld 18/02   Speeldag 
21/01/2023 15 FC Blaasveld - Sporting Club Duffel 3 - 13
28/01/2023 16 FV VDP B - FC Blaasveld 10 - 0
04/02/2023 17 FC Blaasveld - Vremde 0 - 8
11/02/2023 18 FC Oxford Hemiksem - FC Blaasveld 5 - 0
18/02/2023 14 KFC Ranst - FC Blaasveld 8 - 0
25/02/2023 19 FC Blaasveld - K Lyra Lierse B 0 - 20
04/03/2023 20 Davo Puurs B - FC Blaasveld 5 - 1
11/03/2023 21 FC Blaasveld - K Racing Emblem 0 - 8
18/03/2023 22 VK Heindonk - FC Blaasveld 9 - 0
25/03/2023 23 FC Blaasveld - Red Boys Elzestraat 1 - 4
01/04/2023 24 KFC Lint - FC Blaasveld 17 - 0
15/04/2023 25 FC Blaasveld - K Hove Sport 0 - 4
22/04/2023 26 SV Noorse C - FC Blaasveld 8 - 0

FC Oxford Hemiksem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 VK Heindonk - FC Oxford Hemiksem 20 - 0
01/10/2022 2 FC Oxford Hemiksem - Red Boys Elzestraat 0 - 2
08/10/2022 3 KFC Lint - FC Oxford Hemiksem 9 - 0
15/10/2022 4 FC Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
22/10/2022 5 FC Blaasveld - FC Oxford Hemiksem 6 - 0
29/10/2022 6 FC Oxford Hemiksem - KFC Ranst 1 - 2
05/11/2022 7 Sporting Club Duffel - FC Oxford Hemiksem 8 - 1
12/11/2022 8 FC Oxford Hemiksem - FV VDP B 0 - 4
19/11/2022 9 Vremde - FC Oxford Hemiksem 13 - 0
26/11/2022 10 FC Oxford Hemiksem - SV Noorse C 1 - 9
03/12/2022 11 FC Oxford Hemiksem - K Lyra Lierse B 0 - 6
10/12/2022 12 Davo Puurs B - FC Oxford Hemiksem (ff.) 5 - 0
17/12/2022 13 FC Oxford Hemiksem - K Racing Emblem 1 - 3
07/01/2023 13 FC Oxford Hemiksem - K Racing Emblem 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 FC Oxford Hemiksem - VK Heindonk 0 - 8
21/01/2023 15 Red Boys Elzestraat - FC Oxford Hemiksem 5 - 0
28/01/2023 16 FC Oxford Hemiksem - KFC Lint 2 - 5
04/02/2023 17 K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem 2 - 0
11/02/2023 18 FC Oxford Hemiksem - FC Blaasveld 5 - 0
25/02/2023 19 KFC Ranst - FC Oxford Hemiksem 8 - 0
04/03/2023 20 FC Oxford Hemiksem - Sporting Club Duffel 2 - 1
11/03/2023 21 FV VDP B - FC Oxford Hemiksem 2 - 1
18/03/2023 22 FC Oxford Hemiksem - Vremde 1 - 6
25/03/2023 23 SV Noorse C - FC Oxford Hemiksem 4 - 0
01/04/2023 24 K Lyra Lierse B - FC Oxford Hemiksem 6 - 1
15/04/2023 25 FC Oxford Hemiksem - Davo Puurs B 5 - 0
22/04/2023 26 K Racing Emblem - FC Oxford Hemiksem 5 - 1

FV VDP B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 KFC Lint - FV VDP B 6 - 2
01/10/2022 2 FV VDP B - K Hove Sport 1 - 2
08/10/2022 3 FC Blaasveld - FV VDP B 10 - 3
15/10/2022 4 FV VDP B - KFC Ranst 6 - 7
22/10/2022 5 Sporting Club Duffel - FV VDP B 7 - 2
29/10/2022 6 FV VDP B - SV Noorse C 1 - 6
05/11/2022 7 FV VDP B - Vremde 0 - 3
12/11/2022 8 FC Oxford Hemiksem - FV VDP B 0 - 4
19/11/2022 9 FV VDP B - K Lyra Lierse B 0 - 9
26/11/2022 10 Davo Puurs B - FV VDP B 3 - 3
03/12/2022 11 FV VDP B - K Racing Emblem 2 - 5
10/12/2022 12 VK Heindonk - FV VDP B 5 - 0
17/12/2022 13 FV VDP B - Red Boys Elzestraat 1 - 4
07/01/2023 13 FV VDP B - Red Boys Elzestraat 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 FV VDP B - KFC Lint 2 - 9
21/01/2023 15 K Hove Sport - FV VDP B 08/02   Speeldag 
28/01/2023 16 FV VDP B - FC Blaasveld 10 - 0
04/02/2023 17 KFC Ranst - FV VDP B 5 - 4
08/02/2023 15 K Hove Sport - FV VDP B 0 - 1
11/02/2023 18 FV VDP B - Sporting Club Duffel 4 - 2
25/02/2023 19 SV Noorse C - FV VDP B 3 - 0
04/03/2023 20 Vremde - FV VDP B 3 - 0
11/03/2023 21 FV VDP B - FC Oxford Hemiksem 2 - 1
18/03/2023 22 K Lyra Lierse B - FV VDP B 8 - 0
25/03/2023 23 FV VDP B - Davo Puurs B 8 - 0
01/04/2023 24 K Racing Emblem - FV VDP B 5 - 0
15/04/2023 25 FV VDP B - VK Heindonk 0 - 4
22/04/2023 26 Red Boys Elzestraat - FV VDP B 3 - 1

K Hove Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 K Hove Sport - Sporting Club Duffel 1 - 4
01/10/2022 2 FV VDP B - K Hove Sport 1 - 2
08/10/2022 3 K Hove Sport - Vremde 0 - 2
15/10/2022 4 FC Oxford Hemiksem - K Hove Sport 2 - 2
22/10/2022 5 K Hove Sport - K Lyra Lierse B 0 - 8
29/10/2022 6 Davo Puurs B - K Hove Sport 3 - 2
05/11/2022 7 K Hove Sport (ff.) - K Racing Emblem 0 - 5
12/11/2022 8 VK Heindonk - K Hove Sport 1 - 0
19/11/2022 9 K Hove Sport - Red Boys Elzestraat 1 - 1
26/11/2022 10 KFC Lint - K Hove Sport 4 - 3
03/12/2022 11 SV Noorse C - K Hove Sport (ff.) 5 - 0
10/12/2022 12 K Hove Sport (ff.) - FC Blaasveld 0 - 5
17/12/2022 13 KFC Ranst - K Hove Sport 3 - 0
07/01/2023 13 KFC Ranst - K Hove Sport 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 Sporting Club Duffel - K Hove Sport 3 - 1
21/01/2023 15 K Hove Sport - FV VDP B 08/02   Speeldag 
28/01/2023 16 Vremde - K Hove Sport 13 - 0
04/02/2023 17 K Hove Sport - FC Oxford Hemiksem 2 - 0
08/02/2023 15 K Hove Sport - FV VDP B 0 - 1
11/02/2023 18 K Lyra Lierse B - K Hove Sport 5 - 0
25/02/2023 19 K Hove Sport (ff.) - Davo Puurs B 0 - 5
04/03/2023 20 K Racing Emblem - K Hove Sport 4 - 0
11/03/2023 21 K Hove Sport - VK Heindonk 0 - 2
18/03/2023 22 Red Boys Elzestraat - K Hove Sport 5 - 1
25/03/2023 23 K Hove Sport - KFC Lint 2 - 4
01/04/2023 24 K Hove Sport - SV Noorse C 0 - 3
15/04/2023 25 FC Blaasveld - K Hove Sport 0 - 4
22/04/2023 26 K Hove Sport - KFC Ranst 2 - 1

K Lyra Lierse B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 K Racing Emblem - K Lyra Lierse B 2 - 1
01/10/2022 2 K Lyra Lierse B - VK Heindonk 5 - 0
08/10/2022 3 Red Boys Elzestraat - K Lyra Lierse B 0 - 9
15/10/2022 4 K Lyra Lierse B - KFC Lint 7 - 0
22/10/2022 5 K Hove Sport - K Lyra Lierse B 0 - 8
29/10/2022 6 K Lyra Lierse B - FC Blaasveld 19 - 0
05/11/2022 7 KFC Ranst - K Lyra Lierse B 0 - 2
12/11/2022 8 K Lyra Lierse B - Sporting Club Duffel 6 - 1
19/11/2022 9 FV VDP B - K Lyra Lierse B 0 - 9
26/11/2022 10 K Lyra Lierse B - Vremde 1 - 1
03/12/2022 11 FC Oxford Hemiksem - K Lyra Lierse B 0 - 6
10/12/2022 12 SV Noorse C - K Lyra Lierse B 0 - 7
17/12/2022 13 K Lyra Lierse B - Davo Puurs B 7 - 0
07/01/2023 13 K Lyra Lierse B - Davo Puurs B 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 K Lyra Lierse B - K Racing Emblem 10 - 0
21/01/2023 15 VK Heindonk - K Lyra Lierse B 1 - 0
28/01/2023 16 K Lyra Lierse B - Red Boys Elzestraat 9 - 0
04/02/2023 17 KFC Lint - K Lyra Lierse B 1 - 5
11/02/2023 18 K Lyra Lierse B - K Hove Sport 5 - 0
25/02/2023 19 FC Blaasveld - K Lyra Lierse B 0 - 20
04/03/2023 20 K Lyra Lierse B - KFC Ranst (ff.) 5 - 0
11/03/2023 21 Sporting Club Duffel - K Lyra Lierse B 1 - 5
18/03/2023 22 K Lyra Lierse B - FV VDP B 8 - 0
25/03/2023 23 Vremde - K Lyra Lierse B 2 - 3
01/04/2023 24 K Lyra Lierse B - FC Oxford Hemiksem 6 - 1
15/04/2023 25 K Lyra Lierse B - SV Noorse C 2 - 1
22/04/2023 26 Davo Puurs B - K Lyra Lierse B 0 - 12

K Racing Emblem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 K Racing Emblem - K Lyra Lierse B 2 - 1
01/10/2022 2 Davo Puurs B - K Racing Emblem 0 - 10
08/10/2022 3 SV Noorse C - K Racing Emblem 3 - 0
15/10/2022 4 K Racing Emblem - VK Heindonk 3 - 2
22/10/2022 5 Red Boys Elzestraat - K Racing Emblem 3 - 2
29/10/2022 6 K Racing Emblem - KFC Lint 4 - 3
05/11/2022 7 K Hove Sport (ff.) - K Racing Emblem 0 - 5
12/11/2022 8 K Racing Emblem - FC Blaasveld (ff.) 5 - 0
19/11/2022 9 KFC Ranst - K Racing Emblem 0 - 9
26/11/2022 10 K Racing Emblem - Sporting Club Duffel 8 - 1
03/12/2022 11 FV VDP B - K Racing Emblem 2 - 5
10/12/2022 12 K Racing Emblem - Vremde 2 - 1
17/12/2022 13 FC Oxford Hemiksem - K Racing Emblem 1 - 3
07/01/2023 13 FC Oxford Hemiksem - K Racing Emblem 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 K Lyra Lierse B - K Racing Emblem 10 - 0
21/01/2023 15 K Racing Emblem - Davo Puurs B 08/02   Speeldag 
28/01/2023 16 K Racing Emblem - SV Noorse C 2 - 2
04/02/2023 17 VK Heindonk - K Racing Emblem 3 - 1
08/02/2023 15 K Racing Emblem - Davo Puurs B 7 - 1
11/02/2023 18 K Racing Emblem - Red Boys Elzestraat 9 - 0
25/02/2023 19 KFC Lint - K Racing Emblem 3 - 3
04/03/2023 20 K Racing Emblem - K Hove Sport 4 - 0
11/03/2023 21 FC Blaasveld - K Racing Emblem 0 - 8
18/03/2023 22 K Racing Emblem - KFC Ranst 1 - 2
25/03/2023 23 Sporting Club Duffel - K Racing Emblem 2 - 9
01/04/2023 24 K Racing Emblem - FV VDP B 5 - 0
15/04/2023 25 Vremde - K Racing Emblem 3 - 2
22/04/2023 26 K Racing Emblem - FC Oxford Hemiksem 5 - 1

KFC Lint

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 KFC Lint - FV VDP B 6 - 2
01/10/2022 2 Vremde - KFC Lint 7 - 0
08/10/2022 3 KFC Lint - FC Oxford Hemiksem 9 - 0
15/10/2022 4 K Lyra Lierse B - KFC Lint 7 - 0
22/10/2022 5 KFC Lint - Davo Puurs B 9 - 1
29/10/2022 6 K Racing Emblem - KFC Lint 4 - 3
05/11/2022 7 KFC Lint - VK Heindonk 2 - 4
12/11/2022 8 Red Boys Elzestraat - KFC Lint 1 - 4
19/11/2022 9 SV Noorse C - KFC Lint 4 - 1
26/11/2022 10 KFC Lint - K Hove Sport 4 - 3
03/12/2022 11 FC Blaasveld - KFC Lint 1 - 7
10/12/2022 12 KFC Lint - KFC Ranst 3 - 0
07/01/2023 13 Sporting Club Duffel - KFC Lint (ff.) 5 - 0
14/01/2023 14 FV VDP B - KFC Lint 2 - 9
21/01/2023 15 KFC Lint - Vremde 0 - 2
28/01/2023 16 FC Oxford Hemiksem - KFC Lint 2 - 5
04/02/2023 17 KFC Lint - K Lyra Lierse B 1 - 5
11/02/2023 18 Davo Puurs B - KFC Lint 1 - 3
25/02/2023 19 KFC Lint - K Racing Emblem 3 - 3
04/03/2023 20 VK Heindonk - KFC Lint 8 - 0
11/03/2023 21 KFC Lint - Red Boys Elzestraat 3 - 4
18/03/2023 22 KFC Lint - SV Noorse C 2 - 3
25/03/2023 23 K Hove Sport - KFC Lint 2 - 4
01/04/2023 24 KFC Lint - FC Blaasveld 17 - 0
15/04/2023 25 KFC Ranst - KFC Lint 0 - 3
22/04/2023 26 KFC Lint - Sporting Club Duffel 4 - 1

KFC Ranst

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 FC Blaasveld - KFC Ranst 1 - 5
01/10/2022 2 KFC Ranst - SV Noorse C 0 - 6
08/10/2022 3 KFC Ranst - Sporting Club Duffel 0 - 5
15/10/2022 4 FV VDP B - KFC Ranst 6 - 7
22/10/2022 5 KFC Ranst - Vremde 0 - 5
29/10/2022 6 FC Oxford Hemiksem - KFC Ranst 1 - 2
05/11/2022 7 KFC Ranst - K Lyra Lierse B 0 - 2
12/11/2022 8 Davo Puurs B - KFC Ranst (ff.) 5 - 0
19/11/2022 9 KFC Ranst - K Racing Emblem 0 - 9
26/11/2022 10 VK Heindonk - KFC Ranst 0 - 0
03/12/2022 11 KFC Ranst - Red Boys Elzestraat 3 - 0
10/12/2022 12 KFC Lint - KFC Ranst 3 - 0
17/12/2022 13 KFC Ranst - K Hove Sport 3 - 0
07/01/2023 13 KFC Ranst - K Hove Sport 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 KFC Ranst - FC Blaasveld 18/02   Speeldag 
21/01/2023 15 SV Noorse C - KFC Ranst 2 - 1
28/01/2023 16 Sporting Club Duffel - KFC Ranst 1 - 1
04/02/2023 17 KFC Ranst - FV VDP B 5 - 4
11/02/2023 18 Vremde - KFC Ranst 2 - 0
18/02/2023 14 KFC Ranst - FC Blaasveld 8 - 0
25/02/2023 19 KFC Ranst - FC Oxford Hemiksem 8 - 0
04/03/2023 20 K Lyra Lierse B - KFC Ranst (ff.) 5 - 0
11/03/2023 21 KFC Ranst - Davo Puurs B 10 - 2
18/03/2023 22 K Racing Emblem - KFC Ranst 1 - 2
25/03/2023 23 KFC Ranst (ff.) - VK Heindonk 26/04   Speeldag 
01/04/2023 24 Red Boys Elzestraat (ff.) - KFC Ranst 0 - 5
15/04/2023 25 KFC Ranst - KFC Lint 0 - 3
22/04/2023 26 K Hove Sport - KFC Ranst 2 - 1
26/04/2023 23 KFC Ranst (ff.) - VK Heindonk 0 - 5

Red Boys Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 Red Boys Elzestraat - Vremde 0 - 7
01/10/2022 2 FC Oxford Hemiksem - Red Boys Elzestraat 0 - 2
08/10/2022 3 Red Boys Elzestraat - K Lyra Lierse B 0 - 9
15/10/2022 4 Davo Puurs B - Red Boys Elzestraat 3 - 5
22/10/2022 5 Red Boys Elzestraat - K Racing Emblem 3 - 2
29/10/2022 6 VK Heindonk - Red Boys Elzestraat 0 - 5
05/11/2022 7 SV Noorse C - Red Boys Elzestraat 1 - 0
12/11/2022 8 Red Boys Elzestraat - KFC Lint 1 - 4
19/11/2022 9 K Hove Sport - Red Boys Elzestraat 1 - 1
26/11/2022 10 Red Boys Elzestraat - FC Blaasveld 5 - 0
03/12/2022 11 KFC Ranst - Red Boys Elzestraat 3 - 0
10/12/2022 12 Red Boys Elzestraat - Sporting Club Duffel 0 - 2
17/12/2022 13 FV VDP B - Red Boys Elzestraat 1 - 4
07/01/2023 13 FV VDP B - Red Boys Elzestraat 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 Vremde - Red Boys Elzestraat 5 - 0
21/01/2023 15 Red Boys Elzestraat - FC Oxford Hemiksem 5 - 0
28/01/2023 16 K Lyra Lierse B - Red Boys Elzestraat 9 - 0
04/02/2023 17 Red Boys Elzestraat - Davo Puurs B 3 - 0
11/02/2023 18 K Racing Emblem - Red Boys Elzestraat 9 - 0
25/02/2023 19 Red Boys Elzestraat - VK Heindonk 1 - 1
04/03/2023 20 Red Boys Elzestraat - SV Noorse C 2 - 3
11/03/2023 21 KFC Lint - Red Boys Elzestraat 3 - 4
18/03/2023 22 Red Boys Elzestraat - K Hove Sport 5 - 1
25/03/2023 23 FC Blaasveld - Red Boys Elzestraat 1 - 4
01/04/2023 24 Red Boys Elzestraat (ff.) - KFC Ranst 0 - 5
15/04/2023 25 Sporting Club Duffel - Red Boys Elzestraat 6 - 2
22/04/2023 26 Red Boys Elzestraat - FV VDP B 3 - 1

SV Noorse C

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 SV Noorse C - Davo Puurs B 4 - 3
01/10/2022 2 KFC Ranst - SV Noorse C 0 - 6
08/10/2022 3 SV Noorse C - K Racing Emblem 3 - 0
15/10/2022 4 Sporting Club Duffel - SV Noorse C 2 - 6
22/10/2022 5 SV Noorse C - VK Heindonk 4 - 3
29/10/2022 6 FV VDP B - SV Noorse C 1 - 6
05/11/2022 7 SV Noorse C - Red Boys Elzestraat 1 - 0
08/11/2022 8 Vremde - SV Noorse C 3 - 1
12/11/2022 8 Vremde - SV Noorse C 08/11   Speeldag 
19/11/2022 9 SV Noorse C - KFC Lint 4 - 1
26/11/2022 10 FC Oxford Hemiksem - SV Noorse C 1 - 9
03/12/2022 11 SV Noorse C - K Hove Sport (ff.) 5 - 0
10/12/2022 12 SV Noorse C - K Lyra Lierse B 0 - 7
17/12/2022 13 FC Blaasveld - SV Noorse C 0 - 13
07/01/2023 13 FC Blaasveld - SV Noorse C 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 Davo Puurs B - SV Noorse C 0 - 9
21/01/2023 15 SV Noorse C - KFC Ranst 2 - 1
28/01/2023 16 K Racing Emblem - SV Noorse C 2 - 2
04/02/2023 17 SV Noorse C - Sporting Club Duffel 3 - 0
11/02/2023 18 VK Heindonk - SV Noorse C 3 - 0
25/02/2023 19 SV Noorse C - FV VDP B 3 - 0
04/03/2023 20 Red Boys Elzestraat - SV Noorse C 2 - 3
11/03/2023 21 SV Noorse C - Vremde 1 - 4
18/03/2023 22 KFC Lint - SV Noorse C 2 - 3
25/03/2023 23 SV Noorse C - FC Oxford Hemiksem 4 - 0
01/04/2023 24 K Hove Sport - SV Noorse C 0 - 3
15/04/2023 25 K Lyra Lierse B - SV Noorse C 2 - 1
22/04/2023 26 SV Noorse C - FC Blaasveld 8 - 0

Sporting Club Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 K Hove Sport - Sporting Club Duffel 1 - 4
01/10/2022 2 Sporting Club Duffel - FC Blaasveld 11 - 0
08/10/2022 3 KFC Ranst - Sporting Club Duffel 0 - 5
15/10/2022 4 Sporting Club Duffel - SV Noorse C 2 - 6
22/10/2022 5 Sporting Club Duffel - FV VDP B 7 - 2
29/10/2022 6 Vremde - Sporting Club Duffel 11 - 2
05/11/2022 7 Sporting Club Duffel - FC Oxford Hemiksem 8 - 1
12/11/2022 8 K Lyra Lierse B - Sporting Club Duffel 6 - 1
19/11/2022 9 Sporting Club Duffel - Davo Puurs B 7 - 1
26/11/2022 10 K Racing Emblem - Sporting Club Duffel 8 - 1
03/12/2022 11 Sporting Club Duffel - VK Heindonk 0 - 2
10/12/2022 12 Red Boys Elzestraat - Sporting Club Duffel 0 - 2
07/01/2023 13 Sporting Club Duffel - KFC Lint (ff.) 5 - 0
14/01/2023 14 Sporting Club Duffel - K Hove Sport 3 - 1
21/01/2023 15 FC Blaasveld - Sporting Club Duffel 3 - 13
28/01/2023 16 Sporting Club Duffel - KFC Ranst 1 - 1
04/02/2023 17 SV Noorse C - Sporting Club Duffel 3 - 0
11/02/2023 18 FV VDP B - Sporting Club Duffel 4 - 2
16/02/2023 19 Sporting Club Duffel - Vremde 0 - 1
25/02/2023 19 Sporting Club Duffel - Vremde 16/02   Speeldag 
04/03/2023 20 FC Oxford Hemiksem - Sporting Club Duffel 2 - 1
11/03/2023 21 Sporting Club Duffel - K Lyra Lierse B 1 - 5
18/03/2023 22 Davo Puurs B - Sporting Club Duffel 4 - 5
25/03/2023 23 Sporting Club Duffel - K Racing Emblem 2 - 9
01/04/2023 24 VK Heindonk - Sporting Club Duffel 6 - 0
15/04/2023 25 Sporting Club Duffel - Red Boys Elzestraat 6 - 2
22/04/2023 26 KFC Lint - Sporting Club Duffel 4 - 1

VK Heindonk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 VK Heindonk - FC Oxford Hemiksem 20 - 0
01/10/2022 2 K Lyra Lierse B - VK Heindonk 5 - 0
08/10/2022 3 VK Heindonk - Davo Puurs B 3 - 0
15/10/2022 4 K Racing Emblem - VK Heindonk 3 - 2
22/10/2022 5 SV Noorse C - VK Heindonk 4 - 3
29/10/2022 6 VK Heindonk - Red Boys Elzestraat 0 - 5
05/11/2022 7 KFC Lint - VK Heindonk 2 - 4
12/11/2022 8 VK Heindonk - K Hove Sport 1 - 0
19/11/2022 9 FC Blaasveld - VK Heindonk 0 - 8
26/11/2022 10 VK Heindonk - KFC Ranst 0 - 0
03/12/2022 11 Sporting Club Duffel - VK Heindonk 0 - 2
10/12/2022 12 VK Heindonk - FV VDP B 5 - 0
17/12/2022 13 Vremde - VK Heindonk 3 - 3
07/01/2023 13 Vremde - VK Heindonk 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 FC Oxford Hemiksem - VK Heindonk 0 - 8
21/01/2023 15 VK Heindonk - K Lyra Lierse B 1 - 0
28/01/2023 16 Davo Puurs B - VK Heindonk 1 - 4
04/02/2023 17 VK Heindonk - K Racing Emblem 3 - 1
11/02/2023 18 VK Heindonk - SV Noorse C 3 - 0
25/02/2023 19 Red Boys Elzestraat - VK Heindonk 1 - 1
04/03/2023 20 VK Heindonk - KFC Lint 8 - 0
11/03/2023 21 K Hove Sport - VK Heindonk 0 - 2
18/03/2023 22 VK Heindonk - FC Blaasveld 9 - 0
25/03/2023 23 KFC Ranst (ff.) - VK Heindonk 26/04   Speeldag 
01/04/2023 24 VK Heindonk - Sporting Club Duffel 6 - 0
15/04/2023 25 FV VDP B - VK Heindonk 0 - 4
22/04/2023 26 VK Heindonk - Vremde 1 - 4
26/04/2023 23 KFC Ranst (ff.) - VK Heindonk 0 - 5

Vremde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
24/09/2022 1 Red Boys Elzestraat - Vremde 0 - 7
01/10/2022 2 Vremde - KFC Lint 7 - 0
08/10/2022 3 K Hove Sport - Vremde 0 - 2
15/10/2022 4 Vremde - FC Blaasveld 18/10   Speeldag 
18/10/2022 4 Vremde - FC Blaasveld 20 - 0
22/10/2022 5 KFC Ranst - Vremde 0 - 5
29/10/2022 6 Vremde - Sporting Club Duffel 11 - 2
05/11/2022 7 FV VDP B - Vremde 0 - 3
08/11/2022 8 Vremde - SV Noorse C 3 - 1
12/11/2022 8 Vremde - SV Noorse C 08/11   Speeldag 
19/11/2022 9 Vremde - FC Oxford Hemiksem 13 - 0
26/11/2022 10 K Lyra Lierse B - Vremde 1 - 1
03/12/2022 11 Vremde - Davo Puurs B 8 - 0
10/12/2022 12 K Racing Emblem - Vremde 2 - 1
17/12/2022 13 Vremde - VK Heindonk 3 - 3
07/01/2023 13 Vremde - VK Heindonk 17/12   Speeldag 
14/01/2023 14 Vremde - Red Boys Elzestraat 5 - 0
21/01/2023 15 KFC Lint - Vremde 0 - 2
28/01/2023 16 Vremde - K Hove Sport 13 - 0
04/02/2023 17 FC Blaasveld - Vremde 0 - 8
11/02/2023 18 Vremde - KFC Ranst 2 - 0
16/02/2023 19 Sporting Club Duffel - Vremde 0 - 1
25/02/2023 19 Sporting Club Duffel - Vremde 16/02   Speeldag 
04/03/2023 20 Vremde - FV VDP B 3 - 0
11/03/2023 21 SV Noorse C - Vremde 1 - 4
18/03/2023 22 FC Oxford Hemiksem - Vremde 1 - 6
25/03/2023 23 Vremde - K Lyra Lierse B 2 - 3
01/04/2023 24 Davo Puurs B - Vremde 1 - 6
15/04/2023 25 Vremde - K Racing Emblem 3 - 2
22/04/2023 26 VK Heindonk - Vremde 1 - 4

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale 3e Provinciale A 3e Provinciale B
4e Provinciale A 4e Provinciale B    

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale 2e Nationale A 2e Nationale B

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).