Recreatief Dames C
Update: 12/05/2023 om 22:35u
Archief Seizoen 2022-2023 Provinciaal 3e provinciale Recreatief Dames C
Laatste update: 12/05/2023 om 22:35u
www.SportChain.com
Snel en eenvoudig een hotel en
teamverblijf boeken op de beste
sportbestemmingen wereldwijd
Meer info...
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, BelgiŽ.
www.spranco-matic.be
Meer info...
VV-LOGO    DAMESREEKS C - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2022-2023

Op deze pagina ziet u de samenstelling van de Damesreeks C van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 14 ploegen: K Berg-Op Beerzel, KSK 's Gravenwezel-Schilde, Sinaai Girls, VC Mortsel OG,
Alberta FC Schilde, Cantincrode B, Groenenhoek B, OH Fortuna (Helderhoek) B, S.A.V.A.,
FC Patro Hoevenen, FC V.D.P., VV Duffel B, Wit-Rood Antwerpen en FC Amber.
KFC Berendrecht Sport en Hoogstraten VV gaven nog voor het begin van de competitie algemeen forfait.
* K Berg-Op Beerzel is kampioen in deze reeks.

Recrea Dames Reeks C Geografisch Archief Recrea Dames Reeks C - 2021-2022 1e Provinciale Heren 1e Provinciale Vrouwen
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 30 (30 april 2023)
Vrij. 28/04 20u00 Groenenhoek B - Wit Rood Antwerpen 6 - 0
Vrij. 28/04 20u30 KSK 's Gr'wezel Schilde - Alberta FC Schilde 9 - 1
Vrij. 28/04 20u30 FC Patro Hoevenen - SAVA 0 - 2
Zat. 29/04 10u30 Sinaai Girls - Cantincrode B 0 - 5
Zat. 29/04 18u00 VC Mortsel OG - KVV Duffel B 0 - 3
Zon. 30/04 10u00 FC VDP - FC Amber 3 - 0
- - - OH Fortuna B - vrij  
- - - K Berg Op Beerzel - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 30 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg Op Beerzel 26 22 2 2 124 32 68
2 Cantincrode B 26 17 7 2 62 33 53
3 Wit Rood Antwerpen 26 17 8 1 89 48 52
4 Groenenhoek B 23 15 6 2 85 45 47
5 Alberta FC Schilde 24 13 9 2 72 58 41
6 KVV Duffel B 24 13 10 1 54 61 40
7 KSK 's Gr'wezel Schilde 25 12 10 3 53 53 39
8 OH Fortuna B 25 10 10 5 48 54 35
9 Sinaai Girls 24 9 13 2 46 79 29
10 FC VDP 26 9 15 2 57 61 29
11 VC Mortsel OG 26 8 16 2 30 52 26
12 FC Patro Hoevenen 26 5 18 3 20 77 18
13 SAVA 24 5 17 2 29 72 17
14 FC Amber 23 2 16 5 19 63 11

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (4 september 2022)
Wit Rood Antwerpen - vrij  
Groenenhoek B - KVV Duffel B 5 - 1
Alberta FC Schilde - SAVA 4 - 4
KSK 's Gr'wezel Schilde - VC Mortsel OG 2 - 0
FC Patro Hoevenen - K Berg Op Beerzel 2 - 6
Sinaai Girls - OH Fortuna B 4 - 5
FC Amber - vrij  
FC VDP - Cantincrode B 0 - 1


Speeldag 2 (11 september 2022)
FC Amber - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
Wit Rood Antwerpen - Sinaai Girls 5 - 2
VC Mortsel OG - Groenenhoek B 1 - 5
Cantincrode B - vrij  
KVV Duffel B - vrij  
K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 6 - 4
OH Fortuna B - FC VDP 1 - 13
SAVA - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2


Speeldag 3 (18 september 2022)
VC Mortsel OG - vrij  
Alberta FC Schilde - FC Amber 7 - 0
KSK 's Gr'wezel Schilde - Groenenhoek B 5 - 3
FC Patro Hoevenen - Cantincrode B 0 - 5
Sinaai Girls - KVV Duffel B (ff.) 5 - 0
OH Fortuna B - vrij  
FC VDP - Wit Rood Antwerpen 5 - 0
SAVA - K Berg Op Beerzel 0 - 7


Speeldag 4 (25 september 2022)
Groenenhoek B - vrij  
FC Amber - SAVA 1 - 2
Cantincrode B - Alberta FC Schilde 5 - 2
VC Mortsel OG - Sinaai Girls 3 - 0
Wit Rood Antwerpen - vrij  
KVV Duffel B - FC VDP 0 - 5
K Berg Op Beerzel - KSK 's Gr'wezel Schilde 3 - 5
OH Fortuna B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0


Speeldag 5 (2 oktober 2022)
FC Patro Hoevenen - Wit Rood Antwerpen 2 - 0
KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
Alberta FC Schilde - OH Fortuna B 4 - 0
Sinaai Girls - Groenenhoek B 3 - 5
K Berg Op Beerzel - FC Amber 2 - 2
KVV Duffel B - vrij  
FC VDP - VC Mortsel OG 2 - 0
SAVA - Cantincrode B 0 - 2


Speeldag 6 (9 oktober 2022)
Groenenhoek B - FC VDP 4 - 3
Sinaai Girls - vrij  
FC Amber - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
Wit Rood Antwerpen - Alberta FC Schilde 3 - 4
VC Mortsel OG - vrij  
Cantincrode B - K Berg Op Beerzel 0 - 3
KVV Duffel B - FC Patro Hoevenen 2 - 0
OH Fortuna B - SAVA 4 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 12 oktober 2022)
K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 6 - 4 Speeldag 2


Speeldag 7 (16 oktober 2022)
FC Patro Hoevenen - VC Mortsel OG 1 - 2
Alberta FC Schilde - KVV Duffel B 2 - 0
KSK 's Gr'wezel Schilde - Sinaai Girls 5 - 0
FC Amber - Cantincrode B 0 - 5
K Berg Op Beerzel - OH Fortuna B 5 - 1
Groenenhoek B - vrij  
FC VDP - vrij  
SAVA - Wit Rood Antwerpen 0 - 5


Inhaalwedstrijden (dinsdag 18 oktober 2022)
Cantincrode B - Alberta FC Schilde 5 - 2 Speeldag 4


Speeldag 8 (23 oktober 2022)
Groenenhoek B - FC Patro Hoevenen 8 - 0
Sinaai Girls - FC VDP 3 - 0
Wit Rood Antwerpen - K Berg Op Beerzel 4 - 5
VC Mortsel OG - Alberta FC Schilde 1 - 3
Cantincrode B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
KVV Duffel B - SAVA 2 - 1
OH Fortuna B - FC Amber 2 - 1


Speeldag 9 (30 oktober 2022)
FC Patro Hoevenen - vrij  
KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 2 - 2
Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 3 - 3
FC Amber - Wit Rood Antwerpen 0 - 4
Cantincrode B - OH Fortuna B 1 - 0
K Berg Op Beerzel - KVV Duffel B 10 - 0
Sinaai Girls - vrij  
SAVA - VC Mortsel OG 0 - 4


Speeldag 10 (6 november 2022)
Alberta FC Schilde - vrij  
Groenenhoek B - SAVA 3 - 1
Sinaai Girls - FC Patro Hoevenen 1 - 1
VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 0 - 7
Wit Rood Antwerpen - Cantincrode B 8 - 0
KVV Duffel B - FC Amber 1 - 1
FC VDP - vrij  
OH Fortuna B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 1


Speeldag 11 (13 november 2022)
FC Patro Hoevenen - FC VDP 3 - 1
KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
Alberta FC Schilde - Sinaai Girls 9 - 1
FC Amber - VC Mortsel OG 2 - 2
Cantincrode B - KVV Duffel B 3 - 4
K Berg Op Beerzel - Groenenhoek B 6 - 1
OH Fortuna B - Wit Rood Antwerpen 1 - 3
SAVA - vrij  


Speeldag 12 (20 november 2022)
Groenenhoek B - FC Amber 3 - 0
K Berg Op Beerzel - vrij  
Sinaai Girls - SAVA 4 - 2
Wit Rood Antwerpen - KSK 's Gr'wezel Schilde 9 - 0
VC Mortsel OG - Cantincrode B 0 - 4
KVV Duffel B - OH Fortuna B 3 - 1
FC Patro Hoevenen - vrij  
FC VDP - Alberta FC Schilde 0 - 3


Inhaalwedstrijden (dinsdag 22 november 2022)
SAVA - FC VDP 1 - 2 Speeldag 13


Speeldag 13 (27 november 2022)
KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Patro Hoevenen 3 - 0
Alberta FC Schilde - vrij  
FC Amber - vrij  
Cantincrode B - Groenenhoek B 2 - 1
Wit Rood Antwerpen - KVV Duffel B 5 - 0
K Berg Op Beerzel - Sinaai Girls 7 - 2
OH Fortuna B - VC Mortsel OG 3 - 1
SAVA - FC VDP 1 - 2


Speeldag 14 (4 december 2022)
Groenenhoek B - OH Fortuna B 3 - 3
Cantincrode B - vrij  
KSK 's Gr'wezel Schilde - KVV Duffel B 2 - 4
FC Patro Hoevenen - Alberta FC Schilde 2 - 4
Sinaai Girls - FC Amber 1 - 0
VC Mortsel OG - Wit Rood Antwerpen 0 - 1
SAVA - vrij  
FC VDP - K Berg Op Beerzel 1 - 3


Inhaalwedstrijden (woensdag 7 december 2022)
VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 0 - 7 Speeldag 10


Speeldag 15 (11 december 2022)
Alberta FC Schilde - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
FC Amber - FC VDP 0 - 5
Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 3 - 1
Cantincrode B - Sinaai Girls 1 - 1
KVV Duffel B - VC Mortsel OG 2 - 1
K Berg Op Beerzel - vrij  
OH Fortuna B - vrij  
SAVA - FC Patro Hoevenen 1 - 2


Speeldag 16 (18 december 2022)
FC Amber - vrij  
Cantincrode B - FC VDP 5 - 2
Wit Rood Antwerpen - vrij  
VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 1
K Berg Op Beerzel - FC Patro Hoevenen 6 - 0
KVV Duffel B - Groenenhoek B 6 - 2
OH Fortuna B - Sinaai Girls 5 - 0
SAVA - Alberta FC Schilde 1 - 5


Inhaalwedstrijden (dinsdag 20 december 2022)
FC VDP - Cantincrode B 0 - 1 Speeldag 1


Inhaalwedstrijden (vrijdag 6 januari 2023)
KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 2 - 2 Speeldag 9


Inhaalwedstrijden (zaterdag 7 januari 2023)
KVV Duffel B - SAVA 2 - 1 Speeldag 8


Inhaalwedstrijden (woensdag 11 januari 2023)
VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 1 Speeldag 16


Speeldag 17 (15 januari 2023)
Groenenhoek B - VC Mortsel OG 3 - 1
KVV Duffel B - vrij  
Alberta FC Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 6
FC Patro Hoevenen - FC Amber 0 - 2
KSK 's Gr'wezel Schilde - SAVA 0 - 1
Sinaai Girls - Wit Rood Antwerpen 4 - 3
Cantincrode B - vrij  
FC VDP - OH Fortuna B 1 - 1


Speeldag 18 (22 januari 2023)
Groenenhoek B - KSK 's Gr'wezel Schilde uitg.
FC Amber - Alberta FC Schilde 2 - 3
VC Mortsel OG - vrij  
Wit Rood Antwerpen - FC VDP (ff.) 5 - 0
Cantincrode B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
K Berg Op Beerzel - SAVA 3 - 0
KVV Duffel B - Sinaai Girls 3 - 1
OH Fortuna B - vrij  


Inhaalwedstrijden (zaterdag 28 januari 2023)
Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 3 - 1 Speeldag 15


Speeldag 19 (29 januari 2023)
Groenenhoek B - vrij  
Alberta FC Schilde - Cantincrode B 2 - 3
KSK 's Gr'wezel Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 1
FC Patro Hoevenen - OH Fortuna B 0 - 0
Sinaai Girls - VC Mortsel OG 0 - 1
Wit Rood Antwerpen - vrij  
FC VDP - KVV Duffel B 0 - 2
SAVA - FC Amber 1 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 februari 2023)
FC Amber - Wit Rood Antwerpen 0 - 4 Speeldag 9


Speeldag 20 (5 februari 2023)
KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
Groenenhoek B - Sinaai Girls 10 - 0
FC Amber - K Berg Op Beerzel 0 - 6
VC Mortsel OG - FC VDP 4 - 1
Cantincrode B - SAVA 4 - 1
Wit Rood Antwerpen - FC Patro Hoevenen 4 - 0
KVV Duffel B - vrij  
OH Fortuna B - Alberta FC Schilde 6 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 11 februari 2023)
Sinaai Girls - VC Mortsel OG 0 - 1 Speeldag 19


Speeldag 21 (12 februari 2023)
Alberta FC Schilde - Wit Rood Antwerpen 0 - 2
KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Amber 5 - 1
FC Patro Hoevenen - KVV Duffel B 3 - 0
Sinaai Girls - vrij  
K Berg Op Beerzel - Cantincrode B 1 - 0
VC Mortsel OG - vrij  
FC VDP - Groenenhoek B 4 - 6
SAVA - OH Fortuna B 4 - 0


Inhaalwedstrijden (zaterdag 18 februari 2023)
FC Amber - Cantincrode B 0 - 5 Speeldag 7
Sinaai Girls - FC VDP 3 - 0 Speeldag 8


Speeldag 22 (26 februari 2023)
FC VDP - vrij  
Groenenhoek B - vrij  
Sinaai Girls - KSK 's Gr'wezel Schilde (ff.) 5 - 0
Wit Rood Antwerpen - SAVA 5 - 2
VC Mortsel OG - FC Patro Hoevenen 2 - 0
Cantincrode B - FC Amber 2 - 0
KVV Duffel B - Alberta FC Schilde 2 - 3
OH Fortuna B - K Berg Op Beerzel 1 - 5


Speeldag 23 (5 maart 2023)
Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG 2 - 2
FC Patro Hoevenen - Groenenhoek B 0 - 5
KSK 's Gr'wezel Schilde - Cantincrode B 2 - 1
FC Amber - OH Fortuna B 0 - 0
K Berg Op Beerzel - Wit Rood Antwerpen 7 - 1
FC VDP - Sinaai Girls 0 - 1
SAVA - KVV Duffel B 0 - 9


Speeldag 24 (12 maart 2023)
Groenenhoek B - Alberta FC Schilde 2 - 1
FC Patro Hoevenen - vrij  
Sinaai Girls - vrij  
VC Mortsel OG - SAVA 0 - 3
Wit Rood Antwerpen - FC Amber 4 - 0
KVV Duffel B - K Berg Op Beerzel 1 - 3
OH Fortuna B - Cantincrode B 0 - 1
FC VDP - KSK 's Gr'wezel Schilde 4 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 15 maart 2023)
Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B 2 - 0 Speeldag 26


Speeldag 25 (19 maart 2023)
FC Patro Hoevenen - Sinaai Girls 1 - 3
KSK 's Gr'wezel Schilde - OH Fortuna B 0 - 2
Alberta FC Schilde - vrij  
FC Amber - KVV Duffel B 2 - 0
Cantincrode B - Wit Rood Antwerpen 2 - 2
K Berg Op Beerzel - VC Mortsel OG 1 - 0
FC VDP - vrij  
SAVA - Groenenhoek B 1 - 5


Inhaalwedstrijden (woensdag 22 maart 2023)
VC Mortsel OG - SAVA 0 - 3 Speeldag 24
Wit Rood Antwerpen - FC Amber 4 - 0 Speeldag 24


Speeldag 26 (26 maart 2023)
SAVA - vrij  
Groenenhoek B - K Berg Op Beerzel 2 - 1
Sinaai Girls - Alberta FC Schilde 2 - 1
VC Mortsel OG - FC Amber 3 - 0
Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B 2 - 0
KVV Duffel B - Cantincrode B 2 - 1
KSK 's Gr'wezel Schilde - vrij  
FC VDP - FC Patro Hoevenen 0 - 3


Inhaalwedstrijden (dinsdag 28 maart 2023)
Cantincrode B - FC VDP 5 - 2 Speeldag 16


Speeldag 27 (2 april 2023)
FC Patro Hoevenen - vrij  
Alberta FC Schilde - FC VDP (ff.) 5 - 0
KSK 's Gr'wezel Schilde - Wit Rood Antwerpen 1 - 6
FC Amber - Groenenhoek B uitg.
Cantincrode B - VC Mortsel OG 0 - 1
K Berg Op Beerzel - vrij  
OH Fortuna B - KVV Duffel B 5 - 1
SAVA - Sinaai Girls 2 - 4


Speeldag 28 (16 april 2023)
Groenenhoek B - Cantincrode B 1 - 2
FC Amber - vrij  
FC Patro Hoevenen - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 0
Sinaai Girls - K Berg Op Beerzel 3 - 7
VC Mortsel OG - OH Fortuna B 0 - 4
KVV Duffel B - Wit Rood Antwerpen 5 - 3
Alberta FC Schilde - vrij  
FC VDP - SAVA 3 - 0


Inhaalwedstrijden (maandag 17 april 2023)
FC Amber - Alberta FC Schilde 2 - 3 Speeldag 18


Inhaalwedstrijden (woensdag 19 april 2023)
Cantincrode B - VC Mortsel OG 0 - 1 Speeldag 27


Speeldag 29 (23 april 2023)
Alberta FC Schilde - FC Patro Hoevenen 5 - 0
FC Amber - Sinaai Girls 0 - 1
Wit Rood Antwerpen - VC Mortsel OG 2 - 1
Cantincrode B - vrij  
K Berg Op Beerzel - FC VDP 7 - 0
KVV Duffel B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 4
OH Fortuna B - Groenenhoek B 1 - 1
SAVA - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 26 april 2023)
OH Fortuna B - Cantincrode B 0 - 1 Speeldag 24


Speeldag 30 (30 april 2023)
Groenenhoek B - Wit Rood Antwerpen 6 - 0
OH Fortuna B - vrij  
KSK 's Gr'wezel Schilde - Alberta FC Schilde 9 - 1
FC Patro Hoevenen - SAVA 0 - 2
Sinaai Girls - Cantincrode B 0 - 5
VC Mortsel OG - KVV Duffel B 0 - 3
K Berg Op Beerzel - vrij  
FC VDP - FC Amber 3 - 0


Inhaalwedstrijden (dinsdag 2 mei 2023)
Sinaai Girls - FC Amber 1 - 0 Speeldag 14


Inhaalwedstrijden (woensdag 3 mei 2023)
OH Fortuna B - KVV Duffel B 5 - 1 Speeldag 27


Inhaalwedstrijden (vrijdag 5 mei 2023)
Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 3 - 3 Speeldag 9
SAVA - Sinaai Girls 2 - 4 Speeldag 27


Inhaalwedstrijden (zaterdag 6 mei 2023)
FC Amber - KVV Duffel B 2 - 0 Speeldag 25


Inhaalwedstrijden (vrijdag 12 mei 2023)
SAVA - Alberta FC Schilde 1 - 5 Speeldag 16


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 683434
2Cantincrode B 532627
3Wit Rood Antwerpen 523319
4Groenenhoek B 473116
5Alberta FC Schilde 412318
6KVV Duffel B 402515
7KSK 's Gr'wezel Schilde 392316
8OH Fortuna B 352213
9FC VDP 291613
10Sinaai Girls 291910
11VC Mortsel OG 261214
12FC Patro Hoevenen 18117
13SAVA 17413
14FC Amber 1156


VERLIESPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 1055
2Groenenhoek B 22517
3Cantincrode B 251312
4Wit Rood Antwerpen 26620
5Alberta FC Schilde 311318
6KVV Duffel B 321418
7KSK 's Gr'wezel Schilde 361620
8OH Fortuna B 401426
9Sinaai Girls 431726
10FC VDP 492326
11VC Mortsel OG 522725
12SAVA 552926
13FC Amber 582830
14FC Patro Hoevenen 602832


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode B 909
2Alberta FC Schilde 963
3K Berg Op Beerzel 963
4KVV Duffel B 963
5OH Fortuna B 716
6KSK 's Gr'wezel Schilde 734
7Groenenhoek B 761
8SAVA 606
9Sinaai Girls 633
10Wit Rood Antwerpen 633
11FC VDP 660
12FC Patro Hoevenen 413
13VC Mortsel OG 303
14FC Amber 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 1246460
2Wit Rood Antwerpen 895930
3Groenenhoek B 855035
4Alberta FC Schilde 724329
5Cantincrode B 623230
6FC VDP 572334
7KVV Duffel B 543123
8KSK 's Gr'wezel Schilde 533716
9OH Fortuna B 483117
10Sinaai Girls 463412
11VC Mortsel OG 301416
12SAVA 29920
13FC Patro Hoevenen 20146
14FC Amber 19118


TEGENDOELPUNTEN NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 321616
2Cantincrode B 331716
3Groenenhoek B 451332
4Wit Rood Antwerpen 481533
5VC Mortsel OG 523220
6KSK 's Gr'wezel Schilde 532231
7OH Fortuna B 542727
8Alberta FC Schilde 581840
9KVV Duffel B 612635
10FC VDP 612140
11FC Amber 633033
12SAVA 723933
13FC Patro Hoevenen 773047
14Sinaai Girls 793049


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 30 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1K Berg Op Beerzel 12 20 
2Groenenhoek B 6 6 
3KSK 's Gr'wezel Schilde 6 6 
4KVV Duffel B 6 6 
5Wit Rood Antwerpen 6 6 
6Alberta FC Schilde 5 5 
7Sinaai Girls 5 5 
8Cantincrode B 4 7 
9FC VDP 4 4 
10VC Mortsel OG 3 4 
11OH Fortuna B 2 6 
12FC Amber 1 2 
13FC Patro Hoevenen 1 2 
14SAVA 1x1x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode B 1147
2Wit Rood Antwerpen 1174
3K Berg Op Beerzel 1064
4OH Fortuna B 734
5Alberta FC Schilde 761
6VC Mortsel OG 633
7FC VDP 642
8KSK 's Gr'wezel Schilde 532
9Sinaai Girls 532
10FC Patro Hoevenen 541
11Groenenhoek B 541
12KVV Duffel B 413
13SAVA 413
14FC Amber 321


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1K Berg Op Beerzel 261313
2Groenenhoek B 231211
3Wit Rood Antwerpen 231310
4Alberta FC Schilde 221111
5Cantincrode B 221111
6Sinaai Girls 18108
7KSK 's Gr'wezel Schilde 18117
8OH Fortuna B 18117
9KVV Duffel B 18126
10SAVA 17611
11FC VDP 1789
12VC Mortsel OG 16610
13FC Amber 1156
14FC Patro Hoevenen 1073


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 30 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Groenenhoek B 000
2K Berg Op Beerzel 000
3Alberta FC Schilde 211
4Wit Rood Antwerpen 303
5Cantincrode B 422
6Sinaai Girls 624
7KVV Duffel B 615
8SAVA 752
9KSK 's Gr'wezel Schilde 725
10OH Fortuna B 716
11FC VDP 954
12VC Mortsel OG 1073
13FC Amber 1266
14FC Patro Hoevenen 16610


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 K Berg Op Beerzel 13 11 1 1 64 16 34
2 Wit Rood Antwerpen 13 11 0 2 59 15 33
3 Groenenhoek B 12 10 1 1 50 13 31
4 Cantincrode B 13 8 2 3 32 17 26
5 KVV Duffel B 13 8 1 4 31 26 25
6 Alberta FC Schilde 12 7 2 3 43 18 23
7 KSK 's Gr'wezel Schilde 13 7 2 4 37 22 23
8 OH Fortuna B 12 7 1 4 31 27 22
9 Sinaai Girls 12 6 1 5 34 30 19
10 FC VDP 13 5 1 7 23 21 16
11 VC Mortsel OG 13 4 0 9 14 32 12
12 FC Patro Hoevenen 13 3 2 8 14 30 11
13 FC Amber 11 1 2 8 11 30 5
14 SAVA 11 1 1 9 9 39 4

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 30 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 K Berg Op Beerzel 13 11 1 1 60 16 34
2 Cantincrode B 13 9 0 4 30 16 27
3 Wit Rood Antwerpen 13 6 1 6 30 33 19
4 Alberta FC Schilde 12 6 0 6 29 40 18
5 Groenenhoek B 11 5 1 5 35 32 16
6 KSK 's Gr'wezel Schilde 12 5 1 6 16 31 16
7 KVV Duffel B 11 5 0 6 23 35 15
8 VC Mortsel OG 13 4 2 7 16 20 14
9 FC VDP 13 4 1 8 34 40 13
10 SAVA 13 4 1 8 20 33 13
11 OH Fortuna B 13 3 4 6 17 27 13
12 Sinaai Girls 12 3 1 8 12 49 10
13 FC Patro Hoevenen 13 2 1 10 6 47 7
14 FC Amber 12 1 3 8 8 33 6

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Alberta FC Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Alberta FC Schilde - SAVA 4 - 4
11/09/2022 2 K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 12/10   Speeldag 
18/09/2022 3 Alberta FC Schilde - FC Amber 7 - 0
25/09/2022 4 Cantincrode B - Alberta FC Schilde 18/10   Speeldag 
02/10/2022 5 Alberta FC Schilde - OH Fortuna B 4 - 0
09/10/2022 6 Wit Rood Antwerpen - Alberta FC Schilde 3 - 4
12/10/2022 2 K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 6 - 4
16/10/2022 7 Alberta FC Schilde - KVV Duffel B 2 - 0
18/10/2022 4 Cantincrode B - Alberta FC Schilde 5 - 2
23/10/2022 8 VC Mortsel OG - Alberta FC Schilde 1 - 3
30/10/2022 9 Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 05/05   Speeldag 
06/11/2022 10 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
13/11/2022 11 Alberta FC Schilde - Sinaai Girls 9 - 1
20/11/2022 12 FC VDP - Alberta FC Schilde 0 - 3
27/11/2022 13 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
04/12/2022 14 FC Patro Hoevenen - Alberta FC Schilde 2 - 4
11/12/2022 15 Alberta FC Schilde - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
18/12/2022 16 SAVA - Alberta FC Schilde 12/05   Speeldag 
15/01/2023 17 Alberta FC Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 6
22/01/2023 18 FC Amber - Alberta FC Schilde 17/04   Speeldag 
29/01/2023 19 Alberta FC Schilde - Cantincrode B 2 - 3
05/02/2023 20 OH Fortuna B - Alberta FC Schilde 6 - 0
12/02/2023 21 Alberta FC Schilde - Wit Rood Antwerpen 0 - 2
26/02/2023 22 KVV Duffel B - Alberta FC Schilde 2 - 3
05/03/2023 23 Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG 2 - 2
12/03/2023 24 Groenenhoek B - Alberta FC Schilde 2 - 1
19/03/2023 25 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
26/03/2023 26 Sinaai Girls - Alberta FC Schilde 2 - 1
02/04/2023 27 Alberta FC Schilde - FC VDP (ff.) 5 - 0
16/04/2023 28 Alberta FC Schilde - vrijSpeeldag 
17/04/2023 18 FC Amber - Alberta FC Schilde 2 - 3
23/04/2023 29 Alberta FC Schilde - FC Patro Hoevenen 5 - 0
30/04/2023 30 KSK 's Gr'wezel Schilde - Alberta FC Schilde 9 - 1
05/05/2023 9 Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 3 - 3
12/05/2023 16 SAVA - Alberta FC Schilde 1 - 5

Cantincrode B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC VDP - Cantincrode B 20/12   Speeldag 
11/09/2022 2 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
18/09/2022 3 FC Patro Hoevenen - Cantincrode B 0 - 5
25/09/2022 4 Cantincrode B - Alberta FC Schilde 18/10   Speeldag 
02/10/2022 5 SAVA - Cantincrode B 0 - 2
09/10/2022 6 Cantincrode B - K Berg Op Beerzel 0 - 3
16/10/2022 7 FC Amber - Cantincrode B 18/02   Speeldag 
18/10/2022 4 Cantincrode B - Alberta FC Schilde 5 - 2
23/10/2022 8 Cantincrode B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
30/10/2022 9 Cantincrode B - OH Fortuna B 1 - 0
06/11/2022 10 Wit Rood Antwerpen - Cantincrode B 8 - 0
13/11/2022 11 Cantincrode B - KVV Duffel B 3 - 4
20/11/2022 12 VC Mortsel OG - Cantincrode B 0 - 4
27/11/2022 13 Cantincrode B - Groenenhoek B 2 - 1
04/12/2022 14 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
11/12/2022 15 Cantincrode B - Sinaai Girls 1 - 1
18/12/2022 16 Cantincrode B - FC VDP 28/03   Speeldag 
20/12/2022 1 FC VDP - Cantincrode B 0 - 1
15/01/2023 17 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
22/01/2023 18 Cantincrode B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
29/01/2023 19 Alberta FC Schilde - Cantincrode B 2 - 3
05/02/2023 20 Cantincrode B - SAVA 4 - 1
12/02/2023 21 K Berg Op Beerzel - Cantincrode B 1 - 0
18/02/2023 7 FC Amber - Cantincrode B 0 - 5
26/02/2023 22 Cantincrode B - FC Amber 2 - 0
05/03/2023 23 KSK 's Gr'wezel Schilde - Cantincrode B 2 - 1
12/03/2023 24 OH Fortuna B - Cantincrode B 26/04   Speeldag 
19/03/2023 25 Cantincrode B - Wit Rood Antwerpen 2 - 2
26/03/2023 26 KVV Duffel B - Cantincrode B 2 - 1
28/03/2023 16 Cantincrode B - FC VDP 5 - 2
02/04/2023 27 Cantincrode B - VC Mortsel OG 19/04   Speeldag 
16/04/2023 28 Groenenhoek B - Cantincrode B 1 - 2
19/04/2023 27 Cantincrode B - VC Mortsel OG 0 - 1
23/04/2023 29 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
26/04/2023 24 OH Fortuna B - Cantincrode B 0 - 1
30/04/2023 30 Sinaai Girls - Cantincrode B 0 - 5

FC Amber

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Amber - vrijSpeeldag 
11/09/2022 2 FC Amber - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
18/09/2022 3 Alberta FC Schilde - FC Amber 7 - 0
25/09/2022 4 FC Amber - SAVA 1 - 2
02/10/2022 5 K Berg Op Beerzel - FC Amber 2 - 2
09/10/2022 6 FC Amber - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
16/10/2022 7 FC Amber - Cantincrode B 18/02   Speeldag 
23/10/2022 8 OH Fortuna B - FC Amber 2 - 1
30/10/2022 9 FC Amber - Wit Rood Antwerpen 01/02   Speeldag 
06/11/2022 10 KVV Duffel B - FC Amber 1 - 1
13/11/2022 11 FC Amber - VC Mortsel OG 2 - 2
20/11/2022 12 Groenenhoek B - FC Amber 3 - 0
27/11/2022 13 FC Amber - vrijSpeeldag 
04/12/2022 14 Sinaai Girls - FC Amber 02/05   Speeldag 
11/12/2022 15 FC Amber - FC VDP 0 - 5
18/12/2022 16 FC Amber - vrijSpeeldag 
15/01/2023 17 FC Patro Hoevenen - FC Amber 0 - 2
22/01/2023 18 FC Amber - Alberta FC Schilde 17/04   Speeldag 
29/01/2023 19 SAVA - FC Amber 1 - 1
01/02/2023 9 FC Amber - Wit Rood Antwerpen 0 - 4
05/02/2023 20 FC Amber - K Berg Op Beerzel 0 - 6
12/02/2023 21 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Amber 5 - 1
18/02/2023 7 FC Amber - Cantincrode B 0 - 5
26/02/2023 22 Cantincrode B - FC Amber 2 - 0
05/03/2023 23 FC Amber - OH Fortuna B 0 - 0
12/03/2023 24 Wit Rood Antwerpen - FC Amber 22/03   Speeldag 
19/03/2023 25 FC Amber - KVV Duffel B 06/05   Speeldag 
22/03/2023 24 Wit Rood Antwerpen - FC Amber 4 - 0
26/03/2023 26 VC Mortsel OG - FC Amber 3 - 0
02/04/2023 27 FC Amber - Groenenhoek B uitg. 
16/04/2023 28 FC Amber - vrijSpeeldag 
17/04/2023 18 FC Amber - Alberta FC Schilde 2 - 3
23/04/2023 29 FC Amber - Sinaai Girls 0 - 1
30/04/2023 30 FC VDP - FC Amber 3 - 0
02/05/2023 14 Sinaai Girls - FC Amber 1 - 0
06/05/2023 25 FC Amber - KVV Duffel B 2 - 0

FC Patro Hoevenen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Patro Hoevenen - K Berg Op Beerzel 2 - 6
11/09/2022 2 FC Amber - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
18/09/2022 3 FC Patro Hoevenen - Cantincrode B 0 - 5
25/09/2022 4 OH Fortuna B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
02/10/2022 5 FC Patro Hoevenen - Wit Rood Antwerpen 2 - 0
09/10/2022 6 KVV Duffel B - FC Patro Hoevenen 2 - 0
16/10/2022 7 FC Patro Hoevenen - VC Mortsel OG 1 - 2
23/10/2022 8 Groenenhoek B - FC Patro Hoevenen 8 - 0
30/10/2022 9 FC Patro Hoevenen - vrijSpeeldag 
06/11/2022 10 Sinaai Girls - FC Patro Hoevenen 1 - 1
13/11/2022 11 FC Patro Hoevenen - FC VDP 3 - 1
20/11/2022 12 FC Patro Hoevenen - vrijSpeeldag 
27/11/2022 13 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Patro Hoevenen 3 - 0
04/12/2022 14 FC Patro Hoevenen - Alberta FC Schilde 2 - 4
11/12/2022 15 SAVA - FC Patro Hoevenen 1 - 2
18/12/2022 16 K Berg Op Beerzel - FC Patro Hoevenen 6 - 0
15/01/2023 17 FC Patro Hoevenen - FC Amber 0 - 2
22/01/2023 18 Cantincrode B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
29/01/2023 19 FC Patro Hoevenen - OH Fortuna B 0 - 0
05/02/2023 20 Wit Rood Antwerpen - FC Patro Hoevenen 4 - 0
12/02/2023 21 FC Patro Hoevenen - KVV Duffel B 3 - 0
26/02/2023 22 VC Mortsel OG - FC Patro Hoevenen 2 - 0
05/03/2023 23 FC Patro Hoevenen - Groenenhoek B 0 - 5
12/03/2023 24 FC Patro Hoevenen - vrijSpeeldag 
19/03/2023 25 FC Patro Hoevenen - Sinaai Girls 1 - 3
26/03/2023 26 FC VDP - FC Patro Hoevenen 0 - 3
02/04/2023 27 FC Patro Hoevenen - vrijSpeeldag 
16/04/2023 28 FC Patro Hoevenen - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 0
23/04/2023 29 Alberta FC Schilde - FC Patro Hoevenen 5 - 0
30/04/2023 30 FC Patro Hoevenen - SAVA 0 - 2

FC VDP

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC VDP - Cantincrode B 20/12   Speeldag 
11/09/2022 2 OH Fortuna B - FC VDP 1 - 13
18/09/2022 3 FC VDP - Wit Rood Antwerpen 5 - 0
25/09/2022 4 KVV Duffel B - FC VDP 0 - 5
02/10/2022 5 FC VDP - VC Mortsel OG 2 - 0
09/10/2022 6 Groenenhoek B - FC VDP 4 - 3
16/10/2022 7 FC VDP - vrijSpeeldag 
23/10/2022 8 Sinaai Girls - FC VDP 18/02   Speeldag 
30/10/2022 9 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 06/01   Speeldag 
06/11/2022 10 FC VDP - vrijSpeeldag 
13/11/2022 11 FC Patro Hoevenen - FC VDP 3 - 1
20/11/2022 12 FC VDP - Alberta FC Schilde 0 - 3
22/11/2022 13 SAVA - FC VDP 1 - 2
27/11/2022 13 SAVA - FC VDP 22/11   Speeldag 
04/12/2022 14 FC VDP - K Berg Op Beerzel 1 - 3
11/12/2022 15 FC Amber - FC VDP 0 - 5
18/12/2022 16 Cantincrode B - FC VDP 28/03   Speeldag 
20/12/2022 1 FC VDP - Cantincrode B 0 - 1
06/01/2023 9 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 2 - 2
15/01/2023 17 FC VDP - OH Fortuna B 1 - 1
22/01/2023 18 Wit Rood Antwerpen - FC VDP (ff.) 5 - 0
29/01/2023 19 FC VDP - KVV Duffel B 0 - 2
05/02/2023 20 VC Mortsel OG - FC VDP 4 - 1
12/02/2023 21 FC VDP - Groenenhoek B 4 - 6
18/02/2023 8 Sinaai Girls - FC VDP 3 - 0
26/02/2023 22 FC VDP - vrijSpeeldag 
05/03/2023 23 FC VDP - Sinaai Girls 0 - 1
12/03/2023 24 FC VDP - KSK 's Gr'wezel Schilde 4 - 1
19/03/2023 25 FC VDP - vrijSpeeldag 
26/03/2023 26 FC VDP - FC Patro Hoevenen 0 - 3
28/03/2023 16 Cantincrode B - FC VDP 5 - 2
02/04/2023 27 Alberta FC Schilde - FC VDP (ff.) 5 - 0
16/04/2023 28 FC VDP - SAVA 3 - 0
23/04/2023 29 K Berg Op Beerzel - FC VDP 7 - 0
30/04/2023 30 FC VDP - FC Amber 3 - 0

Groenenhoek B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Groenenhoek B - KVV Duffel B 5 - 1
11/09/2022 2 VC Mortsel OG - Groenenhoek B 1 - 5
18/09/2022 3 KSK 's Gr'wezel Schilde - Groenenhoek B 5 - 3
25/09/2022 4 Groenenhoek B - vrijSpeeldag 
02/10/2022 5 Sinaai Girls - Groenenhoek B 3 - 5
09/10/2022 6 Groenenhoek B - FC VDP 4 - 3
16/10/2022 7 Groenenhoek B - vrijSpeeldag 
23/10/2022 8 Groenenhoek B - FC Patro Hoevenen 8 - 0
30/10/2022 9 Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 05/05   Speeldag 
06/11/2022 10 Groenenhoek B - SAVA 3 - 1
13/11/2022 11 K Berg Op Beerzel - Groenenhoek B 6 - 1
20/11/2022 12 Groenenhoek B - FC Amber 3 - 0
27/11/2022 13 Cantincrode B - Groenenhoek B 2 - 1
04/12/2022 14 Groenenhoek B - OH Fortuna B 3 - 3
11/12/2022 15 Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 28/01   Speeldag 
18/12/2022 16 KVV Duffel B - Groenenhoek B 6 - 2
15/01/2023 17 Groenenhoek B - VC Mortsel OG 3 - 1
22/01/2023 18 Groenenhoek B - KSK 's Gr'wezel Schilde uitg. 
28/01/2023 15 Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 3 - 1
29/01/2023 19 Groenenhoek B - vrijSpeeldag 
05/02/2023 20 Groenenhoek B - Sinaai Girls 10 - 0
12/02/2023 21 FC VDP - Groenenhoek B 4 - 6
26/02/2023 22 Groenenhoek B - vrijSpeeldag 
05/03/2023 23 FC Patro Hoevenen - Groenenhoek B 0 - 5
12/03/2023 24 Groenenhoek B - Alberta FC Schilde 2 - 1
19/03/2023 25 SAVA - Groenenhoek B 1 - 5
26/03/2023 26 Groenenhoek B - K Berg Op Beerzel 2 - 1
02/04/2023 27 FC Amber - Groenenhoek B uitg. 
16/04/2023 28 Groenenhoek B - Cantincrode B 1 - 2
23/04/2023 29 OH Fortuna B - Groenenhoek B 1 - 1
30/04/2023 30 Groenenhoek B - Wit Rood Antwerpen 6 - 0
05/05/2023 9 Alberta FC Schilde - Groenenhoek B 3 - 3

K Berg Op Beerzel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Patro Hoevenen - K Berg Op Beerzel 2 - 6
11/09/2022 2 K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 12/10   Speeldag 
18/09/2022 3 SAVA - K Berg Op Beerzel 0 - 7
25/09/2022 4 K Berg Op Beerzel - KSK 's Gr'wezel Schilde 3 - 5
02/10/2022 5 K Berg Op Beerzel - FC Amber 2 - 2
09/10/2022 6 Cantincrode B - K Berg Op Beerzel 0 - 3
12/10/2022 2 K Berg Op Beerzel - Alberta FC Schilde 6 - 4
16/10/2022 7 K Berg Op Beerzel - OH Fortuna B 5 - 1
23/10/2022 8 Wit Rood Antwerpen - K Berg Op Beerzel 4 - 5
30/10/2022 9 K Berg Op Beerzel - KVV Duffel B 10 - 0
06/11/2022 10 VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 07/12   Speeldag 
13/11/2022 11 K Berg Op Beerzel - Groenenhoek B 6 - 1
20/11/2022 12 K Berg Op Beerzel - vrijSpeeldag 
27/11/2022 13 K Berg Op Beerzel - Sinaai Girls 7 - 2
04/12/2022 14 FC VDP - K Berg Op Beerzel 1 - 3
07/12/2022 10 VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 0 - 7
11/12/2022 15 K Berg Op Beerzel - vrijSpeeldag 
18/12/2022 16 K Berg Op Beerzel - FC Patro Hoevenen 6 - 0
15/01/2023 17 Alberta FC Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 6
22/01/2023 18 K Berg Op Beerzel - SAVA 3 - 0
29/01/2023 19 KSK 's Gr'wezel Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 1
05/02/2023 20 FC Amber - K Berg Op Beerzel 0 - 6
12/02/2023 21 K Berg Op Beerzel - Cantincrode B 1 - 0
26/02/2023 22 OH Fortuna B - K Berg Op Beerzel 1 - 5
05/03/2023 23 K Berg Op Beerzel - Wit Rood Antwerpen 7 - 1
12/03/2023 24 KVV Duffel B - K Berg Op Beerzel 1 - 3
19/03/2023 25 K Berg Op Beerzel - VC Mortsel OG 1 - 0
26/03/2023 26 Groenenhoek B - K Berg Op Beerzel 2 - 1
02/04/2023 27 K Berg Op Beerzel - vrijSpeeldag 
16/04/2023 28 Sinaai Girls - K Berg Op Beerzel 3 - 7
23/04/2023 29 K Berg Op Beerzel - FC VDP 7 - 0
30/04/2023 30 K Berg Op Beerzel - vrijSpeeldag 

KSK 's Gr'wezel Schilde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSK 's Gr'wezel Schilde - VC Mortsel OG 2 - 0
11/09/2022 2 SAVA - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
18/09/2022 3 KSK 's Gr'wezel Schilde - Groenenhoek B 5 - 3
25/09/2022 4 K Berg Op Beerzel - KSK 's Gr'wezel Schilde 3 - 5
02/10/2022 5 KSK 's Gr'wezel Schilde - vrijSpeeldag 
09/10/2022 6 FC Amber - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
16/10/2022 7 KSK 's Gr'wezel Schilde - Sinaai Girls 5 - 0
23/10/2022 8 Cantincrode B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
30/10/2022 9 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 06/01   Speeldag 
06/11/2022 10 OH Fortuna B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 1
13/11/2022 11 KSK 's Gr'wezel Schilde - vrijSpeeldag 
20/11/2022 12 Wit Rood Antwerpen - KSK 's Gr'wezel Schilde 9 - 0
27/11/2022 13 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Patro Hoevenen 3 - 0
04/12/2022 14 KSK 's Gr'wezel Schilde - KVV Duffel B 2 - 4
11/12/2022 15 Alberta FC Schilde - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 0
18/12/2022 16 VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 11/01   Speeldag 
06/01/2023 9 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC VDP 2 - 2
11/01/2023 16 VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 1
15/01/2023 17 KSK 's Gr'wezel Schilde - SAVA 0 - 1
22/01/2023 18 Groenenhoek B - KSK 's Gr'wezel Schilde uitg. 
29/01/2023 19 KSK 's Gr'wezel Schilde - K Berg Op Beerzel 1 - 1
05/02/2023 20 KSK 's Gr'wezel Schilde - vrijSpeeldag 
12/02/2023 21 KSK 's Gr'wezel Schilde - FC Amber 5 - 1
26/02/2023 22 Sinaai Girls - KSK 's Gr'wezel Schilde (ff.) 5 - 0
05/03/2023 23 KSK 's Gr'wezel Schilde - Cantincrode B 2 - 1
12/03/2023 24 FC VDP - KSK 's Gr'wezel Schilde 4 - 1
19/03/2023 25 KSK 's Gr'wezel Schilde - OH Fortuna B 0 - 2
26/03/2023 26 KSK 's Gr'wezel Schilde - vrijSpeeldag 
02/04/2023 27 KSK 's Gr'wezel Schilde - Wit Rood Antwerpen 1 - 6
16/04/2023 28 FC Patro Hoevenen - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 0
23/04/2023 29 KVV Duffel B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 4
30/04/2023 30 KSK 's Gr'wezel Schilde - Alberta FC Schilde 9 - 1

KVV Duffel B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Groenenhoek B - KVV Duffel B 5 - 1
11/09/2022 2 KVV Duffel B - vrijSpeeldag 
18/09/2022 3 Sinaai Girls - KVV Duffel B (ff.) 5 - 0
25/09/2022 4 KVV Duffel B - FC VDP 0 - 5
02/10/2022 5 KVV Duffel B - vrijSpeeldag 
09/10/2022 6 KVV Duffel B - FC Patro Hoevenen 2 - 0
16/10/2022 7 Alberta FC Schilde - KVV Duffel B 2 - 0
23/10/2022 8 KVV Duffel B - SAVA 07/01   Speeldag 
30/10/2022 9 K Berg Op Beerzel - KVV Duffel B 10 - 0
06/11/2022 10 KVV Duffel B - FC Amber 1 - 1
13/11/2022 11 Cantincrode B - KVV Duffel B 3 - 4
20/11/2022 12 KVV Duffel B - OH Fortuna B 3 - 1
27/11/2022 13 Wit Rood Antwerpen - KVV Duffel B 5 - 0
04/12/2022 14 KSK 's Gr'wezel Schilde - KVV Duffel B 2 - 4
11/12/2022 15 KVV Duffel B - VC Mortsel OG 2 - 1
18/12/2022 16 KVV Duffel B - Groenenhoek B 6 - 2
07/01/2023 8 KVV Duffel B - SAVA 2 - 1
15/01/2023 17 KVV Duffel B - vrijSpeeldag 
22/01/2023 18 KVV Duffel B - Sinaai Girls 3 - 1
29/01/2023 19 FC VDP - KVV Duffel B 0 - 2
05/02/2023 20 KVV Duffel B - vrijSpeeldag 
12/02/2023 21 FC Patro Hoevenen - KVV Duffel B 3 - 0
26/02/2023 22 KVV Duffel B - Alberta FC Schilde 2 - 3
05/03/2023 23 SAVA - KVV Duffel B 0 - 9
12/03/2023 24 KVV Duffel B - K Berg Op Beerzel 1 - 3
19/03/2023 25 FC Amber - KVV Duffel B 06/05   Speeldag 
26/03/2023 26 KVV Duffel B - Cantincrode B 2 - 1
02/04/2023 27 OH Fortuna B - KVV Duffel B 03/05   Speeldag 
16/04/2023 28 KVV Duffel B - Wit Rood Antwerpen 5 - 3
23/04/2023 29 KVV Duffel B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 4
30/04/2023 30 VC Mortsel OG - KVV Duffel B 0 - 3
03/05/2023 27 OH Fortuna B - KVV Duffel B 5 - 1
06/05/2023 25 FC Amber - KVV Duffel B 2 - 0

OH Fortuna B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sinaai Girls - OH Fortuna B 4 - 5
11/09/2022 2 OH Fortuna B - FC VDP 1 - 13
18/09/2022 3 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
25/09/2022 4 OH Fortuna B - FC Patro Hoevenen (ff.) 5 - 0
02/10/2022 5 Alberta FC Schilde - OH Fortuna B 4 - 0
09/10/2022 6 OH Fortuna B - SAVA 4 - 1
16/10/2022 7 K Berg Op Beerzel - OH Fortuna B 5 - 1
23/10/2022 8 OH Fortuna B - FC Amber 2 - 1
30/10/2022 9 Cantincrode B - OH Fortuna B 1 - 0
06/11/2022 10 OH Fortuna B - KSK 's Gr'wezel Schilde 2 - 1
13/11/2022 11 OH Fortuna B - Wit Rood Antwerpen 1 - 3
20/11/2022 12 KVV Duffel B - OH Fortuna B 3 - 1
27/11/2022 13 OH Fortuna B - VC Mortsel OG 3 - 1
04/12/2022 14 Groenenhoek B - OH Fortuna B 3 - 3
11/12/2022 15 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
18/12/2022 16 OH Fortuna B - Sinaai Girls 5 - 0
15/01/2023 17 FC VDP - OH Fortuna B 1 - 1
22/01/2023 18 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
29/01/2023 19 FC Patro Hoevenen - OH Fortuna B 0 - 0
05/02/2023 20 OH Fortuna B - Alberta FC Schilde 6 - 0
12/02/2023 21 SAVA - OH Fortuna B 4 - 0
26/02/2023 22 OH Fortuna B - K Berg Op Beerzel 1 - 5
05/03/2023 23 FC Amber - OH Fortuna B 0 - 0
12/03/2023 24 OH Fortuna B - Cantincrode B 26/04   Speeldag 
15/03/2023 26 Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B 2 - 0
19/03/2023 25 KSK 's Gr'wezel Schilde - OH Fortuna B 0 - 2
26/03/2023 26 Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B 15/03   Speeldag 
02/04/2023 27 OH Fortuna B - KVV Duffel B 03/05   Speeldag 
16/04/2023 28 VC Mortsel OG - OH Fortuna B 0 - 4
23/04/2023 29 OH Fortuna B - Groenenhoek B 1 - 1
26/04/2023 24 OH Fortuna B - Cantincrode B 0 - 1
30/04/2023 30 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
03/05/2023 27 OH Fortuna B - KVV Duffel B 5 - 1

SAVA

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Alberta FC Schilde - SAVA 4 - 4
11/09/2022 2 SAVA - KSK 's Gr'wezel Schilde 1 - 2
18/09/2022 3 SAVA - K Berg Op Beerzel 0 - 7
25/09/2022 4 FC Amber - SAVA 1 - 2
02/10/2022 5 SAVA - Cantincrode B 0 - 2
09/10/2022 6 OH Fortuna B - SAVA 4 - 1
16/10/2022 7 SAVA - Wit Rood Antwerpen 0 - 5
23/10/2022 8 KVV Duffel B - SAVA 07/01   Speeldag 
30/10/2022 9 SAVA - VC Mortsel OG 0 - 4
06/11/2022 10 Groenenhoek B - SAVA 3 - 1
13/11/2022 11 SAVA - vrijSpeeldag 
20/11/2022 12 Sinaai Girls - SAVA 4 - 2
22/11/2022 13 SAVA - FC VDP 1 - 2
27/11/2022 13 SAVA - FC VDP 22/11   Speeldag 
04/12/2022 14 SAVA - vrijSpeeldag 
11/12/2022 15 SAVA - FC Patro Hoevenen 1 - 2
18/12/2022 16 SAVA - Alberta FC Schilde 12/05   Speeldag 
07/01/2023 8 KVV Duffel B - SAVA 2 - 1
15/01/2023 17 KSK 's Gr'wezel Schilde - SAVA 0 - 1
22/01/2023 18 K Berg Op Beerzel - SAVA 3 - 0
29/01/2023 19 SAVA - FC Amber 1 - 1
05/02/2023 20 Cantincrode B - SAVA 4 - 1
12/02/2023 21 SAVA - OH Fortuna B 4 - 0
26/02/2023 22 Wit Rood Antwerpen - SAVA 5 - 2
05/03/2023 23 SAVA - KVV Duffel B 0 - 9
12/03/2023 24 VC Mortsel OG - SAVA 22/03   Speeldag 
19/03/2023 25 SAVA - Groenenhoek B 1 - 5
22/03/2023 24 VC Mortsel OG - SAVA 0 - 3
26/03/2023 26 SAVA - vrijSpeeldag 
02/04/2023 27 SAVA - Sinaai Girls 05/05   Speeldag 
16/04/2023 28 FC VDP - SAVA 3 - 0
23/04/2023 29 SAVA - vrijSpeeldag 
30/04/2023 30 FC Patro Hoevenen - SAVA 0 - 2
05/05/2023 27 SAVA - Sinaai Girls 2 - 4
12/05/2023 16 SAVA - Alberta FC Schilde 1 - 5

Sinaai Girls

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Sinaai Girls - OH Fortuna B 4 - 5
11/09/2022 2 Wit Rood Antwerpen - Sinaai Girls 5 - 2
18/09/2022 3 Sinaai Girls - KVV Duffel B (ff.) 5 - 0
25/09/2022 4 VC Mortsel OG - Sinaai Girls 3 - 0
02/10/2022 5 Sinaai Girls - Groenenhoek B 3 - 5
09/10/2022 6 Sinaai Girls - vrijSpeeldag 
16/10/2022 7 KSK 's Gr'wezel Schilde - Sinaai Girls 5 - 0
23/10/2022 8 Sinaai Girls - FC VDP 18/02   Speeldag 
30/10/2022 9 Sinaai Girls - vrijSpeeldag 
06/11/2022 10 Sinaai Girls - FC Patro Hoevenen 1 - 1
13/11/2022 11 Alberta FC Schilde - Sinaai Girls 9 - 1
20/11/2022 12 Sinaai Girls - SAVA 4 - 2
27/11/2022 13 K Berg Op Beerzel - Sinaai Girls 7 - 2
04/12/2022 14 Sinaai Girls - FC Amber 02/05   Speeldag 
11/12/2022 15 Cantincrode B - Sinaai Girls 1 - 1
18/12/2022 16 OH Fortuna B - Sinaai Girls 5 - 0
15/01/2023 17 Sinaai Girls - Wit Rood Antwerpen 4 - 3
22/01/2023 18 KVV Duffel B - Sinaai Girls 3 - 1
29/01/2023 19 Sinaai Girls - VC Mortsel OG 11/02   Speeldag 
05/02/2023 20 Groenenhoek B - Sinaai Girls 10 - 0
11/02/2023 19 Sinaai Girls - VC Mortsel OG 0 - 1
12/02/2023 21 Sinaai Girls - vrijSpeeldag 
18/02/2023 8 Sinaai Girls - FC VDP 3 - 0
26/02/2023 22 Sinaai Girls - KSK 's Gr'wezel Schilde (ff.) 5 - 0
05/03/2023 23 FC VDP - Sinaai Girls 0 - 1
12/03/2023 24 Sinaai Girls - vrijSpeeldag 
19/03/2023 25 FC Patro Hoevenen - Sinaai Girls 1 - 3
26/03/2023 26 Sinaai Girls - Alberta FC Schilde 2 - 1
02/04/2023 27 SAVA - Sinaai Girls 05/05   Speeldag 
16/04/2023 28 Sinaai Girls - K Berg Op Beerzel 3 - 7
23/04/2023 29 FC Amber - Sinaai Girls 0 - 1
30/04/2023 30 Sinaai Girls - Cantincrode B 0 - 5
02/05/2023 14 Sinaai Girls - FC Amber 1 - 0
05/05/2023 27 SAVA - Sinaai Girls 2 - 4

VC Mortsel OG

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 KSK 's Gr'wezel Schilde - VC Mortsel OG 2 - 0
11/09/2022 2 VC Mortsel OG - Groenenhoek B 1 - 5
18/09/2022 3 VC Mortsel OG - vrijSpeeldag 
25/09/2022 4 VC Mortsel OG - Sinaai Girls 3 - 0
02/10/2022 5 FC VDP - VC Mortsel OG 2 - 0
09/10/2022 6 VC Mortsel OG - vrijSpeeldag 
16/10/2022 7 FC Patro Hoevenen - VC Mortsel OG 1 - 2
23/10/2022 8 VC Mortsel OG - Alberta FC Schilde 1 - 3
30/10/2022 9 SAVA - VC Mortsel OG 0 - 4
06/11/2022 10 VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 07/12   Speeldag 
13/11/2022 11 FC Amber - VC Mortsel OG 2 - 2
20/11/2022 12 VC Mortsel OG - Cantincrode B 0 - 4
27/11/2022 13 OH Fortuna B - VC Mortsel OG 3 - 1
04/12/2022 14 VC Mortsel OG - Wit Rood Antwerpen 0 - 1
07/12/2022 10 VC Mortsel OG - K Berg Op Beerzel 0 - 7
11/12/2022 15 KVV Duffel B - VC Mortsel OG 2 - 1
18/12/2022 16 VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 11/01   Speeldag 
11/01/2023 16 VC Mortsel OG - KSK 's Gr'wezel Schilde 0 - 1
15/01/2023 17 Groenenhoek B - VC Mortsel OG 3 - 1
22/01/2023 18 VC Mortsel OG - vrijSpeeldag 
29/01/2023 19 Sinaai Girls - VC Mortsel OG 11/02   Speeldag 
05/02/2023 20 VC Mortsel OG - FC VDP 4 - 1
11/02/2023 19 Sinaai Girls - VC Mortsel OG 0 - 1
12/02/2023 21 VC Mortsel OG - vrijSpeeldag 
26/02/2023 22 VC Mortsel OG - FC Patro Hoevenen 2 - 0
05/03/2023 23 Alberta FC Schilde - VC Mortsel OG 2 - 2
12/03/2023 24 VC Mortsel OG - SAVA 22/03   Speeldag 
19/03/2023 25 K Berg Op Beerzel - VC Mortsel OG 1 - 0
22/03/2023 24 VC Mortsel OG - SAVA 0 - 3
26/03/2023 26 VC Mortsel OG - FC Amber 3 - 0
02/04/2023 27 Cantincrode B - VC Mortsel OG 19/04   Speeldag 
16/04/2023 28 VC Mortsel OG - OH Fortuna B 0 - 4
19/04/2023 27 Cantincrode B - VC Mortsel OG 0 - 1
23/04/2023 29 Wit Rood Antwerpen - VC Mortsel OG 2 - 1
30/04/2023 30 VC Mortsel OG - KVV Duffel B 0 - 3

Wit Rood Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Wit Rood Antwerpen - vrijSpeeldag 
11/09/2022 2 Wit Rood Antwerpen - Sinaai Girls 5 - 2
18/09/2022 3 FC VDP - Wit Rood Antwerpen 5 - 0
25/09/2022 4 Wit Rood Antwerpen - vrijSpeeldag 
02/10/2022 5 FC Patro Hoevenen - Wit Rood Antwerpen 2 - 0
09/10/2022 6 Wit Rood Antwerpen - Alberta FC Schilde 3 - 4
16/10/2022 7 SAVA - Wit Rood Antwerpen 0 - 5
23/10/2022 8 Wit Rood Antwerpen - K Berg Op Beerzel 4 - 5
30/10/2022 9 FC Amber - Wit Rood Antwerpen 01/02   Speeldag 
06/11/2022 10 Wit Rood Antwerpen - Cantincrode B 8 - 0
13/11/2022 11 OH Fortuna B - Wit Rood Antwerpen 1 - 3
20/11/2022 12 Wit Rood Antwerpen - KSK 's Gr'wezel Schilde 9 - 0
27/11/2022 13 Wit Rood Antwerpen - KVV Duffel B 5 - 0
04/12/2022 14 VC Mortsel OG - Wit Rood Antwerpen 0 - 1
11/12/2022 15 Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 28/01   Speeldag 
18/12/2022 16 Wit Rood Antwerpen - vrijSpeeldag 
15/01/2023 17 Sinaai Girls - Wit Rood Antwerpen 4 - 3
22/01/2023 18 Wit Rood Antwerpen - FC VDP (ff.) 5 - 0
28/01/2023 15 Wit Rood Antwerpen - Groenenhoek B 3 - 1
29/01/2023 19 Wit Rood Antwerpen - vrijSpeeldag 
01/02/2023 9 FC Amber - Wit Rood Antwerpen 0 - 4
05/02/2023 20 Wit Rood Antwerpen - FC Patro Hoevenen 4 - 0
12/02/2023 21 Alberta FC Schilde - Wit Rood Antwerpen 0 - 2
26/02/2023 22 Wit Rood Antwerpen - SAVA 5 - 2
05/03/2023 23 K Berg Op Beerzel - Wit Rood Antwerpen 7 - 1
12/03/2023 24 Wit Rood Antwerpen - FC Amber 22/03   Speeldag 
15/03/2023 26 Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B 2 - 0
19/03/2023 25 Cantincrode B - Wit Rood Antwerpen 2 - 2
22/03/2023 24 Wit Rood Antwerpen - FC Amber 4 - 0
26/03/2023 26 Wit Rood Antwerpen - OH Fortuna B 15/03   Speeldag 
02/04/2023 27 KSK 's Gr'wezel Schilde - Wit Rood Antwerpen 1 - 6
16/04/2023 28 KVV Duffel B - Wit Rood Antwerpen 5 - 3
23/04/2023 29 Wit Rood Antwerpen - VC Mortsel OG 2 - 1
30/04/2023 30 Groenenhoek B - Wit Rood Antwerpen 6 - 0

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA.

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.