Recreatief Reeks 2
Update: gisteren om 13:19u
Provinciaal 2e provinciale Recreatief Reeks 2
Laatste update: gisteren om 13:19u
VV-LOGO    REEKS 2 - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2022-2023

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 2 van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 14 ploegen:
Red Boys Elzestraat, Deurne OB A, OH Fortuna (Helderhoek) A, FC Koningshof, FC Racing Kiel, Kon Rapid AC, SK Laar, VC OLSE,
SK Berkenrode, Kon. Kalfort Daghet, ESVO, SFC Vitesse Boom, Seamen's Chile en Anadolu Antwerpen.

Recreatief Reeksen 1 en 2 Geografisch Archief Recrea Heren Reeks 2 - 2021-2022 Recreatief Heren - Reeks 3A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 4 (25 september 2022)
Zon. 25/09 11u00 Red Boys Elzestraat - Deurne OB A 2 - 3
Zon. 25/09 14u30 VC Olse - Seamen's Chile 8 - 3
Zon. 25/09 14u30 SK Berkenrode - Kon Rapid AC 2 - 7
Zon. 25/09 14u30 Kon Kalfort Daghet - FC Racing Kiel 0 - 4
Zon. 25/09 15u00 FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 3
Zon. 25/09 15u00 SK Laar - ESVO 0 - 1
Zon. 25/09 15u00 OH Fortuna A - Anadolu Antwerpen 3 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 4 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Racing Kiel 4 4 0 0 14 2 12
2 FC Koningshof 4 4 0 0 14 4 12
3 Kon Rapid AC 4 3 0 1 14 7 10
4 Kon Kalfort Daghet 4 2 1 1 7 6 7
5 OH Fortuna A 4 2 1 1 7 6 7
6 VC Olse 4 2 2 0 13 10 6
7 SK Laar 4 2 2 0 6 4 6
8 ESVO 4 2 2 0 9 10 6
9 SFC Vitesse Boom 4 1 2 1 6 7 4
10 Red Boys Elzestraat 4 1 3 0 6 8 3
11 Deurne OB A 4 1 3 0 4 8 3
12 Anadolu Antwerpen 4 1 3 0 4 11 3
13 Seamen's Chile 4 1 3 0 8 18 3
14 SK Berkenrode 4 0 4 0 4 15 0

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (4 september 2022)
Seamen's Chile - SK Berkenrode 2 - 1
Deurne OB A - SK Laar 0 - 2
SFC Vitesse Boom - OH Fortuna A 0 - 0
FC Racing Kiel - ESVO 4 - 1
Anadolu Antwerpen - VC Olse 2 - 1
Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
FC Koningshof - Red Boys Elzestraat 2 - 1


Speeldag 2 (11 september 2022)
Red Boys Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
SK Berkenrode - FC Koningshof 0 - 4
ESVO - Seamen's Chile 5 - 3
VC Olse - FC Racing Kiel 1 - 3
Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 0
SK Laar - Anadolu Antwerpen 4 - 0
OH Fortuna A - Kon Rapid AC 2 - 3


Speeldag 3 (18 september 2022)
ESVO - VC Olse 2 - 3
SFC Vitesse Boom - SK Berkenrode 2 - 1
Seamen's Chile - FC Koningshof 0 - 4
Deurne OB A - OH Fortuna A 1 - 2
FC Racing Kiel - SK Laar 3 - 0
Kon Rapid AC - Red Boys Elzestraat 2 - 1
Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 0 - 3


Speeldag 4 (25 september 2022)
Red Boys Elzestraat - Deurne OB A 2 - 3
VC Olse - Seamen's Chile 8 - 3
SK Berkenrode - Kon Rapid AC 2 - 7
Kon Kalfort Daghet - FC Racing Kiel 0 - 4
FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 3
SK Laar - ESVO 0 - 1
OH Fortuna A - Anadolu Antwerpen 3 - 2


Speeldag 5 (2 oktober 2022)
ESVO - Kon Kalfort Daghet
FC Racing Kiel - OH Fortuna A
VC Olse - SK Laar
Deurne OB A - SK Berkenrode
Seamen's Chile - SFC Vitesse Boom
Kon Rapid AC - FC Koningshof
Anadolu Antwerpen - Red Boys Elzestraat


Speeldag 6 (9 oktober 2022)
Red Boys Elzestraat - FC Racing Kiel
SK Berkenrode - Anadolu Antwerpen
Kon Kalfort Daghet - VC Olse
SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC
SK Laar - Seamen's Chile
FC Koningshof - Deurne OB A
OH Fortuna A - ESVO


Speeldag 7 (16 oktober 2022)
Seamen's Chile - Kon Rapid AC
FC Racing Kiel - SK Berkenrode
VC Olse - OH Fortuna A
Deurne OB A - SFC Vitesse Boom
ESVO - Red Boys Elzestraat
SK Laar - Kon Kalfort Daghet
Anadolu Antwerpen - FC Koningshof


Speeldag 8 (23 oktober 2022)
Red Boys Elzestraat - VC Olse
Kon Kalfort Daghet - Seamen's Chile
SK Berkenrode - ESVO
SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen
FC Koningshof - FC Racing Kiel
OH Fortuna A - SK Laar
Kon Rapid AC - Deurne OB A


Speeldag 9 (30 oktober 2022)
Kon Kalfort Daghet - OH Fortuna A
Seamen's Chile - Deurne OB A
FC Racing Kiel - SFC Vitesse Boom
ESVO - FC Koningshof
VC Olse - SK Berkenrode
SK Laar - Red Boys Elzestraat
Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC


Speeldag 10 (6 november 2022)
Red Boys Elzestraat - Kon Kalfort Daghet
SFC Vitesse Boom - ESVO
Deurne OB A - Anadolu Antwerpen
SK Berkenrode - SK Laar
FC Koningshof - VC Olse
Kon Rapid AC - FC Racing Kiel
OH Fortuna A - Seamen's Chile


Speeldag 11 (13 november 2022)
ESVO - Kon Rapid AC
FC Racing Kiel - Deurne OB A
Kon Kalfort Daghet - SK Berkenrode
VC Olse - SFC Vitesse Boom
Seamen's Chile - Anadolu Antwerpen
OH Fortuna A - Red Boys Elzestraat
SK Laar - FC Koningshof


Speeldag 12 (20 november 2022)
Deurne OB A - ESVO
SFC Vitesse Boom - SK Laar
SK Berkenrode - OH Fortuna A
Seamen's Chile - Red Boys Elzestraat
FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet
Anadolu Antwerpen - FC Racing Kiel
Kon Rapid AC - VC Olse


Speeldag 13 (27 november 2022)
Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode
VC Olse - Deurne OB A
FC Racing Kiel - Seamen's Chile
ESVO - Anadolu Antwerpen
Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom
OH Fortuna A - FC Koningshof
SK Laar - Kon Rapid AC


Speeldag 14 (4 december 2022)
Red Boys Elzestraat - FC Koningshof
SK Berkenrode - Seamen's Chile
VC Olse - Anadolu Antwerpen
Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC
ESVO - FC Racing Kiel
OH Fortuna A - SFC Vitesse Boom
SK Laar - Deurne OB A


Speeldag 15 (15 januari 2023)
FC Racing Kiel - VC Olse
Seamen's Chile - ESVO
Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet
SFC Vitesse Boom - Red Boys Elzestraat
Anadolu Antwerpen - SK Laar
Kon Rapid AC - OH Fortuna A
FC Koningshof - SK Berkenrode


Speeldag 16 (22 januari 2023)
Red Boys Elzestraat - Kon Rapid AC
VC Olse - ESVO
Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen
SK Berkenrode - SFC Vitesse Boom
OH Fortuna A - Deurne OB A
SK Laar - FC Racing Kiel
FC Koningshof - Seamen's Chile


Speeldag 17 (29 januari 2023)
SFC Vitesse Boom - FC Koningshof
FC Racing Kiel - Kon Kalfort Daghet
ESVO - SK Laar
Deurne OB A - Red Boys Elzestraat
Seamen's Chile - VC Olse
Kon Rapid AC - SK Berkenrode
Anadolu Antwerpen - OH Fortuna A


Speeldag 18 (5 februari 2023)
Red Boys Elzestraat - Anadolu Antwerpen
SFC Vitesse Boom - Seamen's Chile
SK Berkenrode - Deurne OB A
Kon Kalfort Daghet - ESVO
OH Fortuna A - FC Racing Kiel
SK Laar - VC Olse
FC Koningshof - Kon Rapid AC


Speeldag 19 (12 februari 2023)
FC Racing Kiel - Red Boys Elzestraat
Deurne OB A - FC Koningshof
Seamen's Chile - SK Laar
ESVO - OH Fortuna A
VC Olse - Kon Kalfort Daghet
Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom
Anadolu Antwerpen - SK Berkenrode


Speeldag 20 (26 februari 2023)
Red Boys Elzestraat - ESVO
SK Berkenrode - FC Racing Kiel
Kon Kalfort Daghet - SK Laar
SFC Vitesse Boom - Deurne OB A
OH Fortuna A - VC Olse
FC Koningshof - Anadolu Antwerpen
Kon Rapid AC - Seamen's Chile


Speeldag 21 (5 maart 2023)
Seamen's Chile - Kon Kalfort Daghet
FC Racing Kiel - FC Koningshof
Deurne OB A - Kon Rapid AC
VC Olse - Red Boys Elzestraat
ESVO - SK Berkenrode
Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom
SK Laar - OH Fortuna A


Speeldag 22 (12 maart 2023)
Red Boys Elzestraat - SK Laar
Deurne OB A - Seamen's Chile
SFC Vitesse Boom - FC Racing Kiel
SK Berkenrode - VC Olse
OH Fortuna A - Kon Kalfort Daghet
FC Koningshof - ESVO
Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen


Speeldag 23 (19 maart 2023)
FC Racing Kiel - Kon Rapid AC
Seamen's Chile - OH Fortuna A
VC Olse - FC Koningshof
ESVO - SFC Vitesse Boom
Kon Kalfort Daghet - Red Boys Elzestraat
SK Laar - SK Berkenrode
Anadolu Antwerpen - Deurne OB A


Speeldag 24 (26 maart 2023)
Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A
Deurne OB A - FC Racing Kiel
SFC Vitesse Boom - VC Olse
SK Berkenrode - Kon Kalfort Daghet
FC Koningshof - SK Laar
Kon Rapid AC - ESVO
Anadolu Antwerpen - Seamen's Chile


Speeldag 25 (2 april 2023)
Red Boys Elzestraat - Seamen's Chile
FC Racing Kiel - Anadolu Antwerpen
VC Olse - Kon Rapid AC
ESVO - Deurne OB A
Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof
SK Laar - SFC Vitesse Boom
OH Fortuna A - SK Berkenrode


Speeldag 26 (16 april 2023)
SK Berkenrode - Red Boys Elzestraat
Deurne OB A - VC Olse
Seamen's Chile - FC Racing Kiel
SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet
FC Koningshof - OH Fortuna A
Anadolu Antwerpen - ESVO
Kon Rapid AC - SK Laar


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Koningshof 1266
2FC Racing Kiel 1266
3Kon Rapid AC 1046
4Kon Kalfort Daghet 734
5OH Fortuna A 734
6ESVO 633
7SK Laar 633
8VC Olse 633
9SFC Vitesse Boom 440
10Deurne OB A 303
11Anadolu Antwerpen 330
12Red Boys Elzestraat 330
13Seamen's Chile 330
14SK Berkenrode 000


VERLIESPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Koningshof 000
2FC Racing Kiel 000
3Kon Rapid AC 220
4Kon Kalfort Daghet 532
5OH Fortuna A 532
6ESVO 633
7SK Laar 633
8VC Olse 633
9SFC Vitesse Boom 826
10Deurne OB A 963
11Anadolu Antwerpen 936
12Red Boys Elzestraat 936
13Seamen's Chile 936
14SK Berkenrode 1266


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Koningshof 1266
2FC Racing Kiel 1266
3Kon Rapid AC 1046
4Kon Kalfort Daghet 734
5OH Fortuna A 734
6ESVO 633
7SK Laar 633
8VC Olse 633
9SFC Vitesse Boom 440
10Deurne OB A 303
11Anadolu Antwerpen 330
12Red Boys Elzestraat 330
13Seamen's Chile 330
14SK Berkenrode 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Kon Rapid AC 14410
2FC Koningshof 1468
3FC Racing Kiel 1477
4VC Olse 1394
5ESVO 972
6Seamen's Chile 826
7Kon Kalfort Daghet 725
8OH Fortuna A 752
9SFC Vitesse Boom 624
10Red Boys Elzestraat 642
11SK Laar 642
12Deurne OB A 413
13Anadolu Antwerpen 422
14SK Berkenrode 422


TEGENDOELPUNTEN NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Racing Kiel 211
2FC Koningshof 440
3SK Laar 413
4OH Fortuna A 651
5Kon Kalfort Daghet 642
6Kon Rapid AC 734
7SFC Vitesse Boom 716
8Deurne OB A 844
9Red Boys Elzestraat 844
10ESVO 1064
11VC Olse 1064
12Anadolu Antwerpen 1147
13SK Berkenrode 15114
14Seamen's Chile 18513


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 4 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Koningshof 4x4x
2FC Racing Kiel 4x4x
3Kon Rapid AC 3x4x
4Kon Kalfort Daghet 2 3 
5OH Fortuna A 2x2x
6SK Laar 2 2 
7VC Olse 2x2x
8Anadolu Antwerpen 1 1 
9Deurne OB A 1x1x
10ESVO 1x1x
11Red Boys Elzestraat 1 1 
12SFC Vitesse Boom 1 1 
13Seamen's Chile 1 1 
14SK Berkenrode 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Koningshof 202
2FC Racing Kiel 211
3Kon Kalfort Daghet 211
4SK Laar 211
5ESVO 101
6OH Fortuna A 101
7SFC Vitesse Boom 110
8Anadolu Antwerpen 000
9Deurne OB A 000
10Kon Rapid AC 000
11Red Boys Elzestraat 000
12SK Berkenrode 000
13Seamen's Chile 000
14VC Olse 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ESVO 422
2FC Koningshof 422
3FC Racing Kiel 422
4Kon Rapid AC 422
5Red Boys Elzestraat 422
6VC Olse 422
7Kon Kalfort Daghet 312
8SFC Vitesse Boom 312
9SK Berkenrode 312
10Seamen's Chile 312
11OH Fortuna A 321
12Anadolu Antwerpen 211
13Deurne OB A 211
14SK Laar 211


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 4 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1ESVO 000
2FC Koningshof 000
3FC Racing Kiel 000
4Kon Rapid AC 000
5Red Boys Elzestraat 000
6VC Olse 000
7Kon Kalfort Daghet 110
8SFC Vitesse Boom 110
9SK Berkenrode 110
10Seamen's Chile 110
11OH Fortuna A 101
12Anadolu Antwerpen 211
13Deurne OB A 211
14SK Laar 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Racing Kiel 2 2 0 0 7 1 6
2 FC Koningshof 2 2 0 0 6 4 6
3 Kon Rapid AC 2 1 1 0 4 3 4
4 SFC Vitesse Boom 2 1 1 0 2 1 4
5 SK Laar 2 1 0 1 4 1 3
6 VC Olse 2 1 0 1 9 6 3
7 ESVO 2 1 0 1 7 6 3
8 OH Fortuna A 2 1 0 1 5 5 3
9 Red Boys Elzestraat 2 1 0 1 4 4 3
10 Anadolu Antwerpen 2 1 0 1 2 4 3
11 Kon Kalfort Daghet 2 1 0 1 2 4 3
12 Seamen's Chile 2 1 0 1 2 5 3
13 Deurne OB A 2 0 0 2 1 4 0
14 SK Berkenrode 2 0 0 2 2 11 0

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Koningshof 2 2 0 0 8 0 6
2 FC Racing Kiel 2 2 0 0 7 1 6
3 Kon Rapid AC 2 2 0 0 10 4 6
4 Kon Kalfort Daghet 2 1 1 0 5 2 4
5 OH Fortuna A 2 1 1 0 2 1 4
6 VC Olse 2 1 0 1 4 4 3
7 Deurne OB A 2 1 0 1 3 4 3
8 SK Laar 2 1 0 1 2 3 3
9 ESVO 2 1 0 1 2 4 3
10 Red Boys Elzestraat 2 0 0 2 2 4 0
11 SFC Vitesse Boom 2 0 0 2 4 6 0
12 SK Berkenrode 2 0 0 2 2 4 0
13 Anadolu Antwerpen 2 0 0 2 2 7 0
14 Seamen's Chile 2 0 0 2 6 13 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Anadolu Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Anadolu Antwerpen - VC Olse 2 - 1
11/09/2022 2 SK Laar - Anadolu Antwerpen 4 - 0
18/09/2022 3 Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 0 - 3
25/09/2022 4 OH Fortuna A - Anadolu Antwerpen 3 - 2
02/10/2022 5 Anadolu Antwerpen - Red Boys Elzestraat Speeldag 
09/10/2022 6 SK Berkenrode - Anadolu Antwerpen Speeldag 
16/10/2022 7 Anadolu Antwerpen - FC Koningshof Speeldag 
23/10/2022 8 SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen Speeldag 
30/10/2022 9 Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC Speeldag 
06/11/2022 10 Deurne OB A - Anadolu Antwerpen Speeldag 
13/11/2022 11 Seamen's Chile - Anadolu Antwerpen Speeldag 
20/11/2022 12 Anadolu Antwerpen - FC Racing Kiel Speeldag 
27/11/2022 13 ESVO - Anadolu Antwerpen Speeldag 
04/12/2022 14 VC Olse - Anadolu Antwerpen Speeldag 
15/01/2023 15 Anadolu Antwerpen - SK Laar Speeldag 
22/01/2023 16 Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen Speeldag 
29/01/2023 17 Anadolu Antwerpen - OH Fortuna A Speeldag 
05/02/2023 18 Red Boys Elzestraat - Anadolu Antwerpen Speeldag 
12/02/2023 19 Anadolu Antwerpen - SK Berkenrode Speeldag 
26/02/2023 20 FC Koningshof - Anadolu Antwerpen Speeldag 
05/03/2023 21 Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom Speeldag 
12/03/2023 22 Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen Speeldag 
19/03/2023 23 Anadolu Antwerpen - Deurne OB A Speeldag 
26/03/2023 24 Anadolu Antwerpen - Seamen's Chile Speeldag 
02/04/2023 25 FC Racing Kiel - Anadolu Antwerpen Speeldag 
16/04/2023 26 Anadolu Antwerpen - ESVO Speeldag 

Deurne OB A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Deurne OB A - SK Laar 0 - 2
11/09/2022 2 Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 0
18/09/2022 3 Deurne OB A - OH Fortuna A 1 - 2
25/09/2022 4 Red Boys Elzestraat - Deurne OB A 2 - 3
02/10/2022 5 Deurne OB A - SK Berkenrode Speeldag 
09/10/2022 6 FC Koningshof - Deurne OB A Speeldag 
16/10/2022 7 Deurne OB A - SFC Vitesse Boom Speeldag 
23/10/2022 8 Kon Rapid AC - Deurne OB A Speeldag 
30/10/2022 9 Seamen's Chile - Deurne OB A Speeldag 
06/11/2022 10 Deurne OB A - Anadolu Antwerpen Speeldag 
13/11/2022 11 FC Racing Kiel - Deurne OB A Speeldag 
20/11/2022 12 Deurne OB A - ESVO Speeldag 
27/11/2022 13 VC Olse - Deurne OB A Speeldag 
04/12/2022 14 SK Laar - Deurne OB A Speeldag 
15/01/2023 15 Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
22/01/2023 16 OH Fortuna A - Deurne OB A Speeldag 
29/01/2023 17 Deurne OB A - Red Boys Elzestraat Speeldag 
05/02/2023 18 SK Berkenrode - Deurne OB A Speeldag 
12/02/2023 19 Deurne OB A - FC Koningshof Speeldag 
26/02/2023 20 SFC Vitesse Boom - Deurne OB A Speeldag 
05/03/2023 21 Deurne OB A - Kon Rapid AC Speeldag 
12/03/2023 22 Deurne OB A - Seamen's Chile Speeldag 
19/03/2023 23 Anadolu Antwerpen - Deurne OB A Speeldag 
26/03/2023 24 Deurne OB A - FC Racing Kiel Speeldag 
02/04/2023 25 ESVO - Deurne OB A Speeldag 
16/04/2023 26 Deurne OB A - VC Olse Speeldag 

ESVO

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Racing Kiel - ESVO 4 - 1
11/09/2022 2 ESVO - Seamen's Chile 5 - 3
18/09/2022 3 ESVO - VC Olse 2 - 3
25/09/2022 4 SK Laar - ESVO 0 - 1
02/10/2022 5 ESVO - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
09/10/2022 6 OH Fortuna A - ESVO Speeldag 
16/10/2022 7 ESVO - Red Boys Elzestraat Speeldag 
23/10/2022 8 SK Berkenrode - ESVO Speeldag 
30/10/2022 9 ESVO - FC Koningshof Speeldag 
06/11/2022 10 SFC Vitesse Boom - ESVO Speeldag 
13/11/2022 11 ESVO - Kon Rapid AC Speeldag 
20/11/2022 12 Deurne OB A - ESVO Speeldag 
27/11/2022 13 ESVO - Anadolu Antwerpen Speeldag 
04/12/2022 14 ESVO - FC Racing Kiel Speeldag 
15/01/2023 15 Seamen's Chile - ESVO Speeldag 
22/01/2023 16 VC Olse - ESVO Speeldag 
29/01/2023 17 ESVO - SK Laar Speeldag 
05/02/2023 18 Kon Kalfort Daghet - ESVO Speeldag 
12/02/2023 19 ESVO - OH Fortuna A Speeldag 
26/02/2023 20 Red Boys Elzestraat - ESVO Speeldag 
05/03/2023 21 ESVO - SK Berkenrode Speeldag 
12/03/2023 22 FC Koningshof - ESVO Speeldag 
19/03/2023 23 ESVO - SFC Vitesse Boom Speeldag 
26/03/2023 24 Kon Rapid AC - ESVO Speeldag 
02/04/2023 25 ESVO - Deurne OB A Speeldag 
16/04/2023 26 Anadolu Antwerpen - ESVO Speeldag 

FC Koningshof

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Koningshof - Red Boys Elzestraat 2 - 1
11/09/2022 2 SK Berkenrode - FC Koningshof 0 - 4
18/09/2022 3 Seamen's Chile - FC Koningshof 0 - 4
25/09/2022 4 FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 3
02/10/2022 5 Kon Rapid AC - FC Koningshof Speeldag 
09/10/2022 6 FC Koningshof - Deurne OB A Speeldag 
16/10/2022 7 Anadolu Antwerpen - FC Koningshof Speeldag 
23/10/2022 8 FC Koningshof - FC Racing Kiel Speeldag 
30/10/2022 9 ESVO - FC Koningshof Speeldag 
06/11/2022 10 FC Koningshof - VC Olse Speeldag 
13/11/2022 11 SK Laar - FC Koningshof Speeldag 
20/11/2022 12 FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
27/11/2022 13 OH Fortuna A - FC Koningshof Speeldag 
04/12/2022 14 Red Boys Elzestraat - FC Koningshof Speeldag 
15/01/2023 15 FC Koningshof - SK Berkenrode Speeldag 
22/01/2023 16 FC Koningshof - Seamen's Chile Speeldag 
29/01/2023 17 SFC Vitesse Boom - FC Koningshof Speeldag 
05/02/2023 18 FC Koningshof - Kon Rapid AC Speeldag 
12/02/2023 19 Deurne OB A - FC Koningshof Speeldag 
26/02/2023 20 FC Koningshof - Anadolu Antwerpen Speeldag 
05/03/2023 21 FC Racing Kiel - FC Koningshof Speeldag 
12/03/2023 22 FC Koningshof - ESVO Speeldag 
19/03/2023 23 VC Olse - FC Koningshof Speeldag 
26/03/2023 24 FC Koningshof - SK Laar Speeldag 
02/04/2023 25 Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof Speeldag 
16/04/2023 26 FC Koningshof - OH Fortuna A Speeldag 

FC Racing Kiel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Racing Kiel - ESVO 4 - 1
11/09/2022 2 VC Olse - FC Racing Kiel 1 - 3
18/09/2022 3 FC Racing Kiel - SK Laar 3 - 0
25/09/2022 4 Kon Kalfort Daghet - FC Racing Kiel 0 - 4
02/10/2022 5 FC Racing Kiel - OH Fortuna A Speeldag 
09/10/2022 6 Red Boys Elzestraat - FC Racing Kiel Speeldag 
16/10/2022 7 FC Racing Kiel - SK Berkenrode Speeldag 
23/10/2022 8 FC Koningshof - FC Racing Kiel Speeldag 
30/10/2022 9 FC Racing Kiel - SFC Vitesse Boom Speeldag 
06/11/2022 10 Kon Rapid AC - FC Racing Kiel Speeldag 
13/11/2022 11 FC Racing Kiel - Deurne OB A Speeldag 
20/11/2022 12 Anadolu Antwerpen - FC Racing Kiel Speeldag 
27/11/2022 13 FC Racing Kiel - Seamen's Chile Speeldag 
04/12/2022 14 ESVO - FC Racing Kiel Speeldag 
15/01/2023 15 FC Racing Kiel - VC Olse Speeldag 
22/01/2023 16 SK Laar - FC Racing Kiel Speeldag 
29/01/2023 17 FC Racing Kiel - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
05/02/2023 18 OH Fortuna A - FC Racing Kiel Speeldag 
12/02/2023 19 FC Racing Kiel - Red Boys Elzestraat Speeldag 
26/02/2023 20 SK Berkenrode - FC Racing Kiel Speeldag 
05/03/2023 21 FC Racing Kiel - FC Koningshof Speeldag 
12/03/2023 22 SFC Vitesse Boom - FC Racing Kiel Speeldag 
19/03/2023 23 FC Racing Kiel - Kon Rapid AC Speeldag 
26/03/2023 24 Deurne OB A - FC Racing Kiel Speeldag 
02/04/2023 25 FC Racing Kiel - Anadolu Antwerpen Speeldag 
16/04/2023 26 Seamen's Chile - FC Racing Kiel Speeldag 

Kon Kalfort Daghet

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
11/09/2022 2 Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 0
18/09/2022 3 Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 0 - 3
25/09/2022 4 Kon Kalfort Daghet - FC Racing Kiel 0 - 4
02/10/2022 5 ESVO - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
09/10/2022 6 Kon Kalfort Daghet - VC Olse Speeldag 
16/10/2022 7 SK Laar - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
23/10/2022 8 Kon Kalfort Daghet - Seamen's Chile Speeldag 
30/10/2022 9 Kon Kalfort Daghet - OH Fortuna A Speeldag 
06/11/2022 10 Red Boys Elzestraat - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
13/11/2022 11 Kon Kalfort Daghet - SK Berkenrode Speeldag 
20/11/2022 12 FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
27/11/2022 13 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom Speeldag 
04/12/2022 14 Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC Speeldag 
15/01/2023 15 Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
22/01/2023 16 Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen Speeldag 
29/01/2023 17 FC Racing Kiel - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
05/02/2023 18 Kon Kalfort Daghet - ESVO Speeldag 
12/02/2023 19 VC Olse - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
26/02/2023 20 Kon Kalfort Daghet - SK Laar Speeldag 
05/03/2023 21 Seamen's Chile - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
12/03/2023 22 OH Fortuna A - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
19/03/2023 23 Kon Kalfort Daghet - Red Boys Elzestraat Speeldag 
26/03/2023 24 SK Berkenrode - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
02/04/2023 25 Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof Speeldag 
16/04/2023 26 SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet Speeldag 

Kon Rapid AC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
11/09/2022 2 OH Fortuna A - Kon Rapid AC 2 - 3
18/09/2022 3 Kon Rapid AC - Red Boys Elzestraat 2 - 1
25/09/2022 4 SK Berkenrode - Kon Rapid AC 2 - 7
02/10/2022 5 Kon Rapid AC - FC Koningshof Speeldag 
09/10/2022 6 SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC Speeldag 
16/10/2022 7 Seamen's Chile - Kon Rapid AC Speeldag 
23/10/2022 8 Kon Rapid AC - Deurne OB A Speeldag 
30/10/2022 9 Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC Speeldag 
06/11/2022 10 Kon Rapid AC - FC Racing Kiel Speeldag 
13/11/2022 11 ESVO - Kon Rapid AC Speeldag 
20/11/2022 12 Kon Rapid AC - VC Olse Speeldag 
27/11/2022 13 SK Laar - Kon Rapid AC Speeldag 
04/12/2022 14 Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC Speeldag 
15/01/2023 15 Kon Rapid AC - OH Fortuna A Speeldag 
22/01/2023 16 Red Boys Elzestraat - Kon Rapid AC Speeldag 
29/01/2023 17 Kon Rapid AC - SK Berkenrode Speeldag 
05/02/2023 18 FC Koningshof - Kon Rapid AC Speeldag 
12/02/2023 19 Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom Speeldag 
26/02/2023 20 Kon Rapid AC - Seamen's Chile Speeldag 
05/03/2023 21 Deurne OB A - Kon Rapid AC Speeldag 
12/03/2023 22 Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen Speeldag 
19/03/2023 23 FC Racing Kiel - Kon Rapid AC Speeldag 
26/03/2023 24 Kon Rapid AC - ESVO Speeldag 
02/04/2023 25 VC Olse - Kon Rapid AC Speeldag 
16/04/2023 26 Kon Rapid AC - SK Laar Speeldag 

OH Fortuna A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 SFC Vitesse Boom - OH Fortuna A 0 - 0
11/09/2022 2 OH Fortuna A - Kon Rapid AC 2 - 3
18/09/2022 3 Deurne OB A - OH Fortuna A 1 - 2
25/09/2022 4 OH Fortuna A - Anadolu Antwerpen 3 - 2
02/10/2022 5 FC Racing Kiel - OH Fortuna A Speeldag 
09/10/2022 6 OH Fortuna A - ESVO Speeldag 
16/10/2022 7 VC Olse - OH Fortuna A Speeldag 
23/10/2022 8 OH Fortuna A - SK Laar Speeldag 
30/10/2022 9 Kon Kalfort Daghet - OH Fortuna A Speeldag 
06/11/2022 10 OH Fortuna A - Seamen's Chile Speeldag 
13/11/2022 11 OH Fortuna A - Red Boys Elzestraat Speeldag 
20/11/2022 12 SK Berkenrode - OH Fortuna A Speeldag 
27/11/2022 13 OH Fortuna A - FC Koningshof Speeldag 
04/12/2022 14 OH Fortuna A - SFC Vitesse Boom Speeldag 
15/01/2023 15 Kon Rapid AC - OH Fortuna A Speeldag 
22/01/2023 16 OH Fortuna A - Deurne OB A Speeldag 
29/01/2023 17 Anadolu Antwerpen - OH Fortuna A Speeldag 
05/02/2023 18 OH Fortuna A - FC Racing Kiel Speeldag 
12/02/2023 19 ESVO - OH Fortuna A Speeldag 
26/02/2023 20 OH Fortuna A - VC Olse Speeldag 
05/03/2023 21 SK Laar - OH Fortuna A Speeldag 
12/03/2023 22 OH Fortuna A - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
19/03/2023 23 Seamen's Chile - OH Fortuna A Speeldag 
26/03/2023 24 Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A Speeldag 
02/04/2023 25 OH Fortuna A - SK Berkenrode Speeldag 
16/04/2023 26 FC Koningshof - OH Fortuna A Speeldag 

Red Boys Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Koningshof - Red Boys Elzestraat 2 - 1
11/09/2022 2 Red Boys Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
18/09/2022 3 Kon Rapid AC - Red Boys Elzestraat 2 - 1
25/09/2022 4 Red Boys Elzestraat - Deurne OB A 2 - 3
02/10/2022 5 Anadolu Antwerpen - Red Boys Elzestraat Speeldag 
09/10/2022 6 Red Boys Elzestraat - FC Racing Kiel Speeldag 
16/10/2022 7 ESVO - Red Boys Elzestraat Speeldag 
23/10/2022 8 Red Boys Elzestraat - VC Olse Speeldag 
30/10/2022 9 SK Laar - Red Boys Elzestraat Speeldag 
06/11/2022 10 Red Boys Elzestraat - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
13/11/2022 11 OH Fortuna A - Red Boys Elzestraat Speeldag 
20/11/2022 12 Seamen's Chile - Red Boys Elzestraat Speeldag 
27/11/2022 13 Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode Speeldag 
04/12/2022 14 Red Boys Elzestraat - FC Koningshof Speeldag 
15/01/2023 15 SFC Vitesse Boom - Red Boys Elzestraat Speeldag 
22/01/2023 16 Red Boys Elzestraat - Kon Rapid AC Speeldag 
29/01/2023 17 Deurne OB A - Red Boys Elzestraat Speeldag 
05/02/2023 18 Red Boys Elzestraat - Anadolu Antwerpen Speeldag 
12/02/2023 19 FC Racing Kiel - Red Boys Elzestraat Speeldag 
26/02/2023 20 Red Boys Elzestraat - ESVO Speeldag 
05/03/2023 21 VC Olse - Red Boys Elzestraat Speeldag 
12/03/2023 22 Red Boys Elzestraat - SK Laar Speeldag 
19/03/2023 23 Kon Kalfort Daghet - Red Boys Elzestraat Speeldag 
26/03/2023 24 Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A Speeldag 
02/04/2023 25 Red Boys Elzestraat - Seamen's Chile Speeldag 
16/04/2023 26 SK Berkenrode - Red Boys Elzestraat Speeldag 

SFC Vitesse Boom

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 SFC Vitesse Boom - OH Fortuna A 0 - 0
11/09/2022 2 Red Boys Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
18/09/2022 3 SFC Vitesse Boom - SK Berkenrode 2 - 1
25/09/2022 4 FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 3
02/10/2022 5 Seamen's Chile - SFC Vitesse Boom Speeldag 
09/10/2022 6 SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC Speeldag 
16/10/2022 7 Deurne OB A - SFC Vitesse Boom Speeldag 
23/10/2022 8 SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen Speeldag 
30/10/2022 9 FC Racing Kiel - SFC Vitesse Boom Speeldag 
06/11/2022 10 SFC Vitesse Boom - ESVO Speeldag 
13/11/2022 11 VC Olse - SFC Vitesse Boom Speeldag 
20/11/2022 12 SFC Vitesse Boom - SK Laar Speeldag 
27/11/2022 13 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom Speeldag 
04/12/2022 14 OH Fortuna A - SFC Vitesse Boom Speeldag 
15/01/2023 15 SFC Vitesse Boom - Red Boys Elzestraat Speeldag 
22/01/2023 16 SK Berkenrode - SFC Vitesse Boom Speeldag 
29/01/2023 17 SFC Vitesse Boom - FC Koningshof Speeldag 
05/02/2023 18 SFC Vitesse Boom - Seamen's Chile Speeldag 
12/02/2023 19 Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom Speeldag 
26/02/2023 20 SFC Vitesse Boom - Deurne OB A Speeldag 
05/03/2023 21 Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom Speeldag 
12/03/2023 22 SFC Vitesse Boom - FC Racing Kiel Speeldag 
19/03/2023 23 ESVO - SFC Vitesse Boom Speeldag 
26/03/2023 24 SFC Vitesse Boom - VC Olse Speeldag 
02/04/2023 25 SK Laar - SFC Vitesse Boom Speeldag 
16/04/2023 26 SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet Speeldag 

SK Berkenrode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Seamen's Chile - SK Berkenrode 2 - 1
11/09/2022 2 SK Berkenrode - FC Koningshof 0 - 4
18/09/2022 3 SFC Vitesse Boom - SK Berkenrode 2 - 1
25/09/2022 4 SK Berkenrode - Kon Rapid AC 2 - 7
02/10/2022 5 Deurne OB A - SK Berkenrode Speeldag 
09/10/2022 6 SK Berkenrode - Anadolu Antwerpen Speeldag 
16/10/2022 7 FC Racing Kiel - SK Berkenrode Speeldag 
23/10/2022 8 SK Berkenrode - ESVO Speeldag 
30/10/2022 9 VC Olse - SK Berkenrode Speeldag 
06/11/2022 10 SK Berkenrode - SK Laar Speeldag 
13/11/2022 11 Kon Kalfort Daghet - SK Berkenrode Speeldag 
20/11/2022 12 SK Berkenrode - OH Fortuna A Speeldag 
27/11/2022 13 Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode Speeldag 
04/12/2022 14 SK Berkenrode - Seamen's Chile Speeldag 
15/01/2023 15 FC Koningshof - SK Berkenrode Speeldag 
22/01/2023 16 SK Berkenrode - SFC Vitesse Boom Speeldag 
29/01/2023 17 Kon Rapid AC - SK Berkenrode Speeldag 
05/02/2023 18 SK Berkenrode - Deurne OB A Speeldag 
12/02/2023 19 Anadolu Antwerpen - SK Berkenrode Speeldag 
26/02/2023 20 SK Berkenrode - FC Racing Kiel Speeldag 
05/03/2023 21 ESVO - SK Berkenrode Speeldag 
12/03/2023 22 SK Berkenrode - VC Olse Speeldag 
19/03/2023 23 SK Laar - SK Berkenrode Speeldag 
26/03/2023 24 SK Berkenrode - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
02/04/2023 25 OH Fortuna A - SK Berkenrode Speeldag 
16/04/2023 26 SK Berkenrode - Red Boys Elzestraat Speeldag 

SK Laar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Deurne OB A - SK Laar 0 - 2
11/09/2022 2 SK Laar - Anadolu Antwerpen 4 - 0
18/09/2022 3 FC Racing Kiel - SK Laar 3 - 0
25/09/2022 4 SK Laar - ESVO 0 - 1
02/10/2022 5 VC Olse - SK Laar Speeldag 
09/10/2022 6 SK Laar - Seamen's Chile Speeldag 
16/10/2022 7 SK Laar - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
23/10/2022 8 OH Fortuna A - SK Laar Speeldag 
30/10/2022 9 SK Laar - Red Boys Elzestraat Speeldag 
06/11/2022 10 SK Berkenrode - SK Laar Speeldag 
13/11/2022 11 SK Laar - FC Koningshof Speeldag 
20/11/2022 12 SFC Vitesse Boom - SK Laar Speeldag 
27/11/2022 13 SK Laar - Kon Rapid AC Speeldag 
04/12/2022 14 SK Laar - Deurne OB A Speeldag 
15/01/2023 15 Anadolu Antwerpen - SK Laar Speeldag 
22/01/2023 16 SK Laar - FC Racing Kiel Speeldag 
29/01/2023 17 ESVO - SK Laar Speeldag 
05/02/2023 18 SK Laar - VC Olse Speeldag 
12/02/2023 19 Seamen's Chile - SK Laar Speeldag 
26/02/2023 20 Kon Kalfort Daghet - SK Laar Speeldag 
05/03/2023 21 SK Laar - OH Fortuna A Speeldag 
12/03/2023 22 Red Boys Elzestraat - SK Laar Speeldag 
19/03/2023 23 SK Laar - SK Berkenrode Speeldag 
26/03/2023 24 FC Koningshof - SK Laar Speeldag 
02/04/2023 25 SK Laar - SFC Vitesse Boom Speeldag 
16/04/2023 26 Kon Rapid AC - SK Laar Speeldag 

Seamen's Chile

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Seamen's Chile - SK Berkenrode 2 - 1
11/09/2022 2 ESVO - Seamen's Chile 5 - 3
18/09/2022 3 Seamen's Chile - FC Koningshof 0 - 4
25/09/2022 4 VC Olse - Seamen's Chile 8 - 3
02/10/2022 5 Seamen's Chile - SFC Vitesse Boom Speeldag 
09/10/2022 6 SK Laar - Seamen's Chile Speeldag 
16/10/2022 7 Seamen's Chile - Kon Rapid AC Speeldag 
23/10/2022 8 Kon Kalfort Daghet - Seamen's Chile Speeldag 
30/10/2022 9 Seamen's Chile - Deurne OB A Speeldag 
06/11/2022 10 OH Fortuna A - Seamen's Chile Speeldag 
13/11/2022 11 Seamen's Chile - Anadolu Antwerpen Speeldag 
20/11/2022 12 Seamen's Chile - Red Boys Elzestraat Speeldag 
27/11/2022 13 FC Racing Kiel - Seamen's Chile Speeldag 
04/12/2022 14 SK Berkenrode - Seamen's Chile Speeldag 
15/01/2023 15 Seamen's Chile - ESVO Speeldag 
22/01/2023 16 FC Koningshof - Seamen's Chile Speeldag 
29/01/2023 17 Seamen's Chile - VC Olse Speeldag 
05/02/2023 18 SFC Vitesse Boom - Seamen's Chile Speeldag 
12/02/2023 19 Seamen's Chile - SK Laar Speeldag 
26/02/2023 20 Kon Rapid AC - Seamen's Chile Speeldag 
05/03/2023 21 Seamen's Chile - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
12/03/2023 22 Deurne OB A - Seamen's Chile Speeldag 
19/03/2023 23 Seamen's Chile - OH Fortuna A Speeldag 
26/03/2023 24 Anadolu Antwerpen - Seamen's Chile Speeldag 
02/04/2023 25 Red Boys Elzestraat - Seamen's Chile Speeldag 
16/04/2023 26 Seamen's Chile - FC Racing Kiel Speeldag 

VC Olse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Anadolu Antwerpen - VC Olse 2 - 1
11/09/2022 2 VC Olse - FC Racing Kiel 1 - 3
18/09/2022 3 ESVO - VC Olse 2 - 3
25/09/2022 4 VC Olse - Seamen's Chile 8 - 3
02/10/2022 5 VC Olse - SK Laar Speeldag 
09/10/2022 6 Kon Kalfort Daghet - VC Olse Speeldag 
16/10/2022 7 VC Olse - OH Fortuna A Speeldag 
23/10/2022 8 Red Boys Elzestraat - VC Olse Speeldag 
30/10/2022 9 VC Olse - SK Berkenrode Speeldag 
06/11/2022 10 FC Koningshof - VC Olse Speeldag 
13/11/2022 11 VC Olse - SFC Vitesse Boom Speeldag 
20/11/2022 12 Kon Rapid AC - VC Olse Speeldag 
27/11/2022 13 VC Olse - Deurne OB A Speeldag 
04/12/2022 14 VC Olse - Anadolu Antwerpen Speeldag 
15/01/2023 15 FC Racing Kiel - VC Olse Speeldag 
22/01/2023 16 VC Olse - ESVO Speeldag 
29/01/2023 17 Seamen's Chile - VC Olse Speeldag 
05/02/2023 18 SK Laar - VC Olse Speeldag 
12/02/2023 19 VC Olse - Kon Kalfort Daghet Speeldag 
26/02/2023 20 OH Fortuna A - VC Olse Speeldag 
05/03/2023 21 VC Olse - Red Boys Elzestraat Speeldag 
12/03/2023 22 SK Berkenrode - VC Olse Speeldag 
19/03/2023 23 VC Olse - FC Koningshof Speeldag 
26/03/2023 24 SFC Vitesse Boom - VC Olse Speeldag 
02/04/2023 25 VC Olse - Kon Rapid AC Speeldag 
16/04/2023 26 Deurne OB A - VC Olse Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA (c).

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.