Recreatief Reeks 2
Update: 16/04/2023 om 21:36u
Archief Seizoen 2022-2023 Provinciaal 2e provinciale Recreatief Reeks 2
Laatste update: 16/04/2023 om 21:36u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Leopoldstraat 53, Merksplas
reizennoorderkempen.be
Meer info...
VV-LOGO    REEKS 2 - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2022-2023

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 2 van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 14 ploegen:
Red Boys Elzestraat, Deurne OB A, OH Fortuna (Helderhoek) A, FC Koningshof, FC Racing Kiel, Kon Rapid AC, SK Laar, VC OLSE,
SK Berkenrode, Kon. Kalfort Daghet, ESVO, SFC Vitesse Boom, Seamen's Chile en Anadolu Antwerpen.
* FC Racing Kiel is kampioen in deze reeks.

Recreatief Reeksen 1 en 2 Geografisch Archief Recrea Heren Reeks 2 - 2021-2022 Recreatief Heren - Reeks 3A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (16 april 2023)
Zon. 16/04 14u30 SK Berkenrode (ff.) - Red Boys Elzestraat 0 - 5
Zon. 16/04 14u30 Deurne OB A - VC Olse 6 - 1
Zon. 16/04 14u30 Seamen's Chile - FC Racing Kiel 1 - 5
Zon. 16/04 14u30 SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet 3 - 2
Zon. 16/04 15u00 FC Koningshof - OH Fortuna A 1 - 2
Zon. 16/04 15u00 Anadolu Antwerpen (ff.) - ESVO 0 - 5
Zon. 16/04 15u00 Kon Rapid AC - SK Laar 1 - 2

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Racing Kiel 26 21 1 4 78 23 67
2 OH Fortuna A 26 16 6 4 62 31 52
3 FC Koningshof 26 15 7 4 77 41 49
4 Kon Kalfort Daghet 26 13 6 7 54 40 46
5 Deurne OB A 26 14 10 2 66 36 44
6 ESVO 26 11 10 5 45 49 38
7 Anadolu Antwerpen 26 12 13 1 47 65 37
8 VC Olse 26 11 11 4 82 56 37
9 Kon Rapid AC 26 11 11 4 53 43 37
10 SK Laar 26 10 10 6 62 58 36
11 SFC Vitesse Boom 26 10 13 3 47 56 33
12 Red Boys Elzestraat 26 8 16 2 49 61 26
13 Seamen's Chile 26 6 19 1 56 115 19
14 SK Berkenrode 26 0 25 1 18 122 1

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (4 september 2022)
Seamen's Chile - SK Berkenrode 2 - 1
Deurne OB A - SK Laar 0 - 2
SFC Vitesse Boom - OH Fortuna A 0 - 0
FC Racing Kiel - ESVO 4 - 1
Anadolu Antwerpen - VC Olse 2 - 1
Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
FC Koningshof - Red Boys Elzestraat 2 - 1


Speeldag 2 (11 september 2022)
Red Boys Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
SK Berkenrode - FC Koningshof 0 - 4
ESVO - Seamen's Chile 5 - 3
VC Olse - FC Racing Kiel 1 - 3
Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 0
SK Laar - Anadolu Antwerpen 4 - 0
OH Fortuna A - Kon Rapid AC 2 - 3


Speeldag 3 (18 september 2022)
ESVO - VC Olse 2 - 3
SFC Vitesse Boom - SK Berkenrode 2 - 1
Seamen's Chile - FC Koningshof 0 - 4
Deurne OB A - OH Fortuna A 1 - 2
FC Racing Kiel - SK Laar 3 - 0
Kon Rapid AC - Red Boys Elzestraat 2 - 1
Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 0 - 3


Speeldag 4 (25 september 2022)
Red Boys Elzestraat - Deurne OB A 2 - 3
VC Olse - Seamen's Chile 8 - 3
SK Berkenrode - Kon Rapid AC 2 - 7
Kon Kalfort Daghet - FC Racing Kiel 0 - 4
FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 3
SK Laar - ESVO 0 - 1
OH Fortuna A - Anadolu Antwerpen 3 - 2


Speeldag 5 (2 oktober 2022)
ESVO - Kon Kalfort Daghet 0 - 2
FC Racing Kiel - OH Fortuna A 3 - 1
VC Olse - SK Laar 5 - 2
Deurne OB A - SK Berkenrode 8 - 2
Seamen's Chile - SFC Vitesse Boom 5 - 4
Kon Rapid AC - FC Koningshof 1 - 4
Anadolu Antwerpen - Red Boys Elzestraat 3 - 1


Speeldag 6 (9 oktober 2022)
Red Boys Elzestraat - FC Racing Kiel 0 - 3
SK Berkenrode - Anadolu Antwerpen 0 - 4
Kon Kalfort Daghet - VC Olse 1 - 2
SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC 2 - 0
SK Laar - Seamen's Chile 4 - 4
FC Koningshof - Deurne OB A 1 - 2
OH Fortuna A - ESVO 5 - 0


Speeldag 7 (16 oktober 2022)
Seamen's Chile - Kon Rapid AC 1 - 5
FC Racing Kiel - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0
VC Olse - OH Fortuna A 0 - 3
Deurne OB A - SFC Vitesse Boom 4 - 0
ESVO - Red Boys Elzestraat 3 - 1
SK Laar - Kon Kalfort Daghet 4 - 4
Anadolu Antwerpen - FC Koningshof 1 - 3


Speeldag 8 (23 oktober 2022)
Red Boys Elzestraat - VC Olse 0 - 4
Kon Kalfort Daghet - Seamen's Chile 4 - 0
SK Berkenrode - ESVO 0 - 3
SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen 3 - 1
FC Koningshof - FC Racing Kiel 2 - 3
OH Fortuna A - SK Laar 2 - 0
Kon Rapid AC - Deurne OB A 3 - 1


Speeldag 9 (30 oktober 2022)
Kon Kalfort Daghet - OH Fortuna A 1 - 4
Seamen's Chile - Deurne OB A 4 - 2
FC Racing Kiel - SFC Vitesse Boom 4 - 2
ESVO - FC Koningshof 1 - 0
VC Olse - SK Berkenrode 10 - 0
SK Laar - Red Boys Elzestraat 3 - 3
Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC 1 - 1


Speeldag 10 (6 november 2022)
Red Boys Elzestraat - Kon Kalfort Daghet 0 - 3
SFC Vitesse Boom - ESVO 0 - 0
Deurne OB A - Anadolu Antwerpen 3 - 0
SK Berkenrode - SK Laar 1 - 2
FC Koningshof - VC Olse 4 - 3
Kon Rapid AC - FC Racing Kiel 1 - 2
OH Fortuna A - Seamen's Chile 6 - 4


Speeldag 11 (13 november 2022)
ESVO - Kon Rapid AC 0 - 2
FC Racing Kiel - Deurne OB A 2 - 1
Kon Kalfort Daghet - SK Berkenrode 4 - 1
VC Olse - SFC Vitesse Boom 0 - 5
Seamen's Chile - Anadolu Antwerpen 0 - 3
OH Fortuna A - Red Boys Elzestraat 2 - 1
SK Laar - FC Koningshof 1 - 1


Speeldag 12 (20 november 2022)
Deurne OB A - ESVO 5 - 1
SFC Vitesse Boom - SK Laar 2 - 6
SK Berkenrode - OH Fortuna A 0 - 6
Seamen's Chile - Red Boys Elzestraat 4 - 6
FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet 5 - 1
Anadolu Antwerpen - FC Racing Kiel 3 - 2
Kon Rapid AC - VC Olse 1 - 5


Inhaalwedstrijden (zondag 27 november 2022)
Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode 3 - 0 Speeldag 13


Speeldag 14 (4 december 2022)
Red Boys Elzestraat - FC Koningshof 1 - 5
SK Berkenrode - Seamen's Chile 2 - 5
VC Olse - Anadolu Antwerpen 7 - 1
Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC 2 - 0
ESVO (ff.) - FC Racing Kiel 0 - 5
OH Fortuna A - SFC Vitesse Boom 2 - 0
SK Laar - Deurne OB A 2 - 4


Inhaalwedstrijden (zondag 11 december 2022)
Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 2 - 1 Speeldag 13


Speeldag 13 (8 januari 2023)
Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode 3 - 0
VC Olse - Deurne OB A 1 - 2
FC Racing Kiel - Seamen's Chile 6 - 1
ESVO - Anadolu Antwerpen 0 - 4
Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 2 - 1
OH Fortuna A - FC Koningshof 1 - 2
SK Laar - Kon Rapid AC 3 - 1


Speeldag 15 (15 januari 2023)
FC Racing Kiel - VC Olse 4 - 3
Seamen's Chile - ESVO 0 - 5
Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
SFC Vitesse Boom - Red Boys Elzestraat 3 - 2
Anadolu Antwerpen - SK Laar 3 - 2
Kon Rapid AC - OH Fortuna A 0 - 1
FC Koningshof - SK Berkenrode 9 - 0


Speeldag 16 (22 januari 2023)
Red Boys Elzestraat - Kon Rapid AC 1 - 0
VC Olse - ESVO 1 - 1
Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen 1 - 3
SK Berkenrode (ff.) - SFC Vitesse Boom 0 - 5
OH Fortuna A - Deurne OB A 0 - 1
SK Laar - FC Racing Kiel 1 - 3
FC Koningshof - Seamen's Chile 9 - 2


Speeldag 17 (29 januari 2023)
SFC Vitesse Boom - FC Koningshof 2 - 0
FC Racing Kiel - Kon Kalfort Daghet 0 - 0
ESVO - SK Laar 2 - 2
Deurne OB A - Red Boys Elzestraat 1 - 2
Seamen's Chile - VC Olse 2 - 8
Kon Rapid AC - SK Berkenrode 3 - 1
Anadolu Antwerpen - OH Fortuna A 1 - 3


Speeldag 18 (5 februari 2023)
Red Boys Elzestraat - Anadolu Antwerpen 6 - 0
SFC Vitesse Boom - Seamen's Chile 0 - 5
SK Berkenrode - Deurne OB A 0 - 3
Kon Kalfort Daghet - ESVO 1 - 1
OH Fortuna A - FC Racing Kiel 1 - 1
SK Laar - VC Olse 4 - 2
FC Koningshof - Kon Rapid AC 2 - 2


Inhaalwedstrijden (woensdag 8 februari 2023)
VC Olse - ESVO 1 - 1 Speeldag 16
FC Koningshof - Seamen's Chile 9 - 2 Speeldag 16


Speeldag 19 (12 februari 2023)
FC Racing Kiel - Red Boys Elzestraat 5 - 1
Deurne OB A - FC Koningshof 3 - 0
Seamen's Chile - SK Laar 1 - 4
ESVO - OH Fortuna A 1 - 0
VC Olse - Kon Kalfort Daghet 1 - 1
Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom 4 - 1
Anadolu Antwerpen - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0


Inhaalwedstrijden (zondag 19 februari 2023)
Deurne OB A - Kon Rapid AC 1 - 1 Speeldag 21


Speeldag 20 (26 februari 2023)
Red Boys Elzestraat - ESVO 2 - 4
SK Berkenrode - FC Racing Kiel 1 - 3
Kon Kalfort Daghet - SK Laar 2 - 1
SFC Vitesse Boom - Deurne OB A 2 - 1
OH Fortuna A - VC Olse 3 - 2
FC Koningshof - Anadolu Antwerpen 3 - 2
Kon Rapid AC - Seamen's Chile (ff.) 5 - 0


Inhaalwedstrijden (woensdag 1 maart 2023)
ESVO - SFC Vitesse Boom 2 - 1 Speeldag 23


Speeldag 21 (5 maart 2023)
Seamen's Chile - Kon Kalfort Daghet 1 - 3
FC Racing Kiel - FC Koningshof 1 - 1
Deurne OB A - Kon Rapid AC 1 - 1
VC Olse - Red Boys Elzestraat 1 - 1
ESVO - SK Berkenrode 3 - 0
Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom 2 - 1
SK Laar - OH Fortuna A 1 - 1


Speeldag 22 (12 maart 2023)
Red Boys Elzestraat - SK Laar 1 - 3
Deurne OB A - Seamen's Chile 6 - 1
SFC Vitesse Boom - FC Racing Kiel 1 - 1
SK Berkenrode - VC Olse 1 - 6
OH Fortuna A - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
FC Koningshof - ESVO 2 - 1
Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen 1 - 2


Speeldag 23 (19 maart 2023)
FC Racing Kiel - Kon Rapid AC 1 - 0
Seamen's Chile - OH Fortuna A 2 - 1
VC Olse - FC Koningshof 0 - 0
ESVO - SFC Vitesse Boom 2 - 1
Kon Kalfort Daghet - Red Boys Elzestraat 1 - 0
SK Laar - SK Berkenrode 6 - 1
Anadolu Antwerpen - Deurne OB A 0 - 5


Speeldag 24 (26 maart 2023)
Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A 1 - 3
Deurne OB A - FC Racing Kiel 0 - 1
SFC Vitesse Boom - VC Olse 1 - 5
SK Berkenrode - Kon Kalfort Daghet 3 - 3
FC Koningshof - SK Laar 8 - 2
Kon Rapid AC - ESVO 4 - 1
Anadolu Antwerpen - Seamen's Chile 4 - 3


Speeldag 25 (2 april 2023)
Red Boys Elzestraat - Seamen's Chile 5 - 2
FC Racing Kiel - Anadolu Antwerpen 4 - 0
VC Olse - Kon Rapid AC 2 - 3
ESVO - Deurne OB A 2 - 2
Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof 5 - 1
SK Laar - SFC Vitesse Boom 1 - 2
OH Fortuna A - SK Berkenrode 6 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 5 april 2023)
Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A 1 - 3 Speeldag 24


Inhaalwedstrijden (maandag 10 april 2023)
SK Berkenrode (ff.) - SFC Vitesse Boom 0 - 5 Speeldag 16


Speeldag 26 (16 april 2023)
SK Berkenrode (ff.) - Red Boys Elzestraat 0 - 5
Deurne OB A - VC Olse 6 - 1
Seamen's Chile - FC Racing Kiel 1 - 5
SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet 3 - 2
FC Koningshof - OH Fortuna A 1 - 2
Anadolu Antwerpen (ff.) - ESVO 0 - 5
Kon Rapid AC - SK Laar 1 - 2


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Racing Kiel 673532
2OH Fortuna A 522626
3FC Koningshof 492821
4Kon Kalfort Daghet 462521
5Deurne OB A 442222
6ESVO 382018
7VC Olse 371621
8Kon Rapid AC 371918
9Anadolu Antwerpen 372215
10SK Laar 361719
11SFC Vitesse Boom 33249
12Red Boys Elzestraat 261511
13Seamen's Chile 19127
14SK Berkenrode 110


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Racing Kiel 1147
2OH Fortuna A 261313
3FC Koningshof 291118
4Kon Kalfort Daghet 321418
5Deurne OB A 341717
6ESVO 401921
7VC Olse 412318
8Kon Rapid AC 412021
9Anadolu Antwerpen 411724
10SK Laar 422220
11SFC Vitesse Boom 451530
12Red Boys Elzestraat 522428
13Seamen's Chile 592732
14SK Berkenrode 773839


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Racing Kiel 1266
2OH Fortuna A 936
3SFC Vitesse Boom 936
4Deurne OB A 734
5Kon Kalfort Daghet 761
6Kon Rapid AC 633
7Red Boys Elzestraat 633
8SK Laar 633
9ESVO 413
10VC Olse 413
11FC Koningshof 431
12Anadolu Antwerpen 330
13Seamen's Chile 330
14SK Berkenrode 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1VC Olse 823745
2FC Racing Kiel 784236
3FC Koningshof 775225
4Deurne OB A 663927
5SK Laar 623428
6OH Fortuna A 623527
7Seamen's Chile 562333
8Kon Kalfort Daghet 542628
9Kon Rapid AC 532825
10Red Boys Elzestraat 492425
11SFC Vitesse Boom 472126
12Anadolu Antwerpen 472522
13ESVO 452124
14SK Berkenrode 18108


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Racing Kiel 231112
2OH Fortuna A 311912
3Deurne OB A 361521
4Kon Kalfort Daghet 401822
5FC Koningshof 412417
6Kon Rapid AC 432320
7ESVO 492524
8VC Olse 562531
9SFC Vitesse Boom 562432
10SK Laar 582731
11Red Boys Elzestraat 613130
12Anadolu Antwerpen 653035
13Seamen's Chile 1155164
14SK Berkenrode 1225666


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Racing Kiel 11 14x
2OH Fortuna A 8 8 
3FC Koningshof 5 6 
4ESVO 4 8 
5Deurne OB A 4 4 
6VC Olse 4 4 
7Kon Kalfort Daghet 3 9 
8Kon Rapid AC 3 5 
9Anadolu Antwerpen 3 3 
10Red Boys Elzestraat 3 3 
11SFC Vitesse Boom 3x3x
12SK Laar 2 4 
13Seamen's Chile 1 2 
14SK Berkenrode 0 1 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Racing Kiel 954
2ESVO 835
3Kon Kalfort Daghet 844
4OH Fortuna A 734
5Deurne OB A 633
6SFC Vitesse Boom 642
7Anadolu Antwerpen 413
8FC Koningshof 413
9Red Boys Elzestraat 431
10VC Olse 321
11Kon Rapid AC 211
12SK Laar 211
13Seamen's Chile 101
14SK Berkenrode 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Racing Kiel 251213
2Kon Kalfort Daghet 241212
3VC Olse 231013
4Deurne OB A 231112
5OH Fortuna A 231211
6SK Laar 231211
7Red Boys Elzestraat 221012
8FC Koningshof 22139
9SFC Vitesse Boom 211011
10Seamen's Chile 211011
11Kon Rapid AC 21129
12ESVO 20911
13Anadolu Antwerpen 19109
14SK Berkenrode 1367


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Racing Kiel 110
2Kon Kalfort Daghet 211
3VC Olse 330
4Deurne OB A 321
5OH Fortuna A 312
6SK Laar 312
7Red Boys Elzestraat 431
8FC Koningshof 404
9SFC Vitesse Boom 532
10Seamen's Chile 532
11Kon Rapid AC 514
12ESVO 642
13Anadolu Antwerpen 734
14SK Berkenrode 1376


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Racing Kiel 13 11 2 0 42 11 35
2 FC Koningshof 13 9 1 3 52 24 28
3 OH Fortuna A 13 8 2 3 35 19 26
4 Kon Kalfort Daghet 13 8 1 4 26 18 25
5 SFC Vitesse Boom 13 7 3 3 21 24 24
6 Deurne OB A 13 7 1 5 39 15 22
7 Anadolu Antwerpen 13 7 1 5 25 30 22
8 ESVO 13 6 2 5 21 25 20
9 Kon Rapid AC 13 6 1 6 28 23 19
10 SK Laar 13 4 5 4 34 27 17
11 VC Olse 13 4 4 5 37 25 16
12 Red Boys Elzestraat 13 5 0 8 24 31 15
13 Seamen's Chile 13 4 0 9 23 51 12
14 SK Berkenrode 13 0 1 12 10 56 1

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Racing Kiel 13 10 2 1 36 12 32
2 OH Fortuna A 13 8 2 3 27 12 26
3 Deurne OB A 13 7 1 5 27 21 22
4 VC Olse 13 7 0 6 45 31 21
5 FC Koningshof 13 6 3 4 25 17 21
6 Kon Kalfort Daghet 13 5 6 2 28 22 21
7 SK Laar 13 6 1 6 28 31 19
8 Kon Rapid AC 13 5 3 5 25 20 18
9 ESVO 13 5 3 5 24 24 18
10 Anadolu Antwerpen 13 5 0 8 22 35 15
11 Red Boys Elzestraat 13 3 2 8 25 30 11
12 SFC Vitesse Boom 13 3 0 10 26 32 9
13 Seamen's Chile 13 2 1 10 33 64 7
14 SK Berkenrode 13 0 0 13 8 66 0

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Anadolu Antwerpen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Anadolu Antwerpen - VC Olse 2 - 1
11/09/2022 2 SK Laar - Anadolu Antwerpen 4 - 0
18/09/2022 3 Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 0 - 3
25/09/2022 4 OH Fortuna A - Anadolu Antwerpen 3 - 2
02/10/2022 5 Anadolu Antwerpen - Red Boys Elzestraat 3 - 1
09/10/2022 6 SK Berkenrode - Anadolu Antwerpen 0 - 4
16/10/2022 7 Anadolu Antwerpen - FC Koningshof 1 - 3
23/10/2022 8 SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen 3 - 1
30/10/2022 9 Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC 1 - 1
06/11/2022 10 Deurne OB A - Anadolu Antwerpen 3 - 0
13/11/2022 11 Seamen's Chile - Anadolu Antwerpen 0 - 3
20/11/2022 12 Anadolu Antwerpen - FC Racing Kiel 3 - 2
04/12/2022 14 VC Olse - Anadolu Antwerpen 7 - 1
08/01/2023 13 ESVO - Anadolu Antwerpen 0 - 4
15/01/2023 15 Anadolu Antwerpen - SK Laar 3 - 2
22/01/2023 16 Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen 1 - 3
29/01/2023 17 Anadolu Antwerpen - OH Fortuna A 1 - 3
05/02/2023 18 Red Boys Elzestraat - Anadolu Antwerpen 6 - 0
12/02/2023 19 Anadolu Antwerpen - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0
26/02/2023 20 FC Koningshof - Anadolu Antwerpen 3 - 2
05/03/2023 21 Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom 2 - 1
12/03/2023 22 Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen 1 - 2
19/03/2023 23 Anadolu Antwerpen - Deurne OB A 0 - 5
26/03/2023 24 Anadolu Antwerpen - Seamen's Chile 4 - 3
02/04/2023 25 FC Racing Kiel - Anadolu Antwerpen 4 - 0
16/04/2023 26 Anadolu Antwerpen (ff.) - ESVO 0 - 5

Deurne OB A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Deurne OB A - SK Laar 0 - 2
11/09/2022 2 Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 0
18/09/2022 3 Deurne OB A - OH Fortuna A 1 - 2
25/09/2022 4 Red Boys Elzestraat - Deurne OB A 2 - 3
02/10/2022 5 Deurne OB A - SK Berkenrode 8 - 2
09/10/2022 6 FC Koningshof - Deurne OB A 1 - 2
16/10/2022 7 Deurne OB A - SFC Vitesse Boom 4 - 0
23/10/2022 8 Kon Rapid AC - Deurne OB A 3 - 1
30/10/2022 9 Seamen's Chile - Deurne OB A 4 - 2
06/11/2022 10 Deurne OB A - Anadolu Antwerpen 3 - 0
13/11/2022 11 FC Racing Kiel - Deurne OB A 2 - 1
20/11/2022 12 Deurne OB A - ESVO 5 - 1
04/12/2022 14 SK Laar - Deurne OB A 2 - 4
08/01/2023 13 VC Olse - Deurne OB A 1 - 2
15/01/2023 15 Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
22/01/2023 16 OH Fortuna A - Deurne OB A 0 - 1
29/01/2023 17 Deurne OB A - Red Boys Elzestraat 1 - 2
05/02/2023 18 SK Berkenrode - Deurne OB A 0 - 3
12/02/2023 19 Deurne OB A - FC Koningshof 3 - 0
19/02/2023 21 Deurne OB A - Kon Rapid AC 1 - 1
26/02/2023 20 SFC Vitesse Boom - Deurne OB A 2 - 1
05/03/2023 21 Deurne OB A - Kon Rapid AC 19/02   Speeldag 
12/03/2023 22 Deurne OB A - Seamen's Chile 6 - 1
19/03/2023 23 Anadolu Antwerpen - Deurne OB A 0 - 5
26/03/2023 24 Deurne OB A - FC Racing Kiel 0 - 1
02/04/2023 25 ESVO - Deurne OB A 2 - 2
16/04/2023 26 Deurne OB A - VC Olse 6 - 1

ESVO

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Racing Kiel - ESVO 4 - 1
11/09/2022 2 ESVO - Seamen's Chile 5 - 3
18/09/2022 3 ESVO - VC Olse 2 - 3
25/09/2022 4 SK Laar - ESVO 0 - 1
02/10/2022 5 ESVO - Kon Kalfort Daghet 0 - 2
09/10/2022 6 OH Fortuna A - ESVO 5 - 0
16/10/2022 7 ESVO - Red Boys Elzestraat 3 - 1
23/10/2022 8 SK Berkenrode - ESVO 0 - 3
30/10/2022 9 ESVO - FC Koningshof 1 - 0
06/11/2022 10 SFC Vitesse Boom - ESVO 0 - 0
13/11/2022 11 ESVO - Kon Rapid AC 0 - 2
20/11/2022 12 Deurne OB A - ESVO 5 - 1
04/12/2022 14 ESVO (ff.) - FC Racing Kiel 0 - 5
08/01/2023 13 ESVO - Anadolu Antwerpen 0 - 4
15/01/2023 15 Seamen's Chile - ESVO 0 - 5
22/01/2023 16 VC Olse - ESVO 08/02   Speeldag 
29/01/2023 17 ESVO - SK Laar 2 - 2
05/02/2023 18 Kon Kalfort Daghet - ESVO 1 - 1
08/02/2023 16 VC Olse - ESVO 1 - 1
12/02/2023 19 ESVO - OH Fortuna A 1 - 0
26/02/2023 20 Red Boys Elzestraat - ESVO 2 - 4
01/03/2023 23 ESVO - SFC Vitesse Boom 2 - 1
05/03/2023 21 ESVO - SK Berkenrode 3 - 0
12/03/2023 22 FC Koningshof - ESVO 2 - 1
19/03/2023 23 ESVO - SFC Vitesse Boom 01/03   Speeldag 
26/03/2023 24 Kon Rapid AC - ESVO 4 - 1
02/04/2023 25 ESVO - Deurne OB A 2 - 2
16/04/2023 26 Anadolu Antwerpen (ff.) - ESVO 0 - 5

FC Koningshof

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Koningshof - Red Boys Elzestraat 2 - 1
11/09/2022 2 SK Berkenrode - FC Koningshof 0 - 4
18/09/2022 3 Seamen's Chile - FC Koningshof 0 - 4
25/09/2022 4 FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 3
02/10/2022 5 Kon Rapid AC - FC Koningshof 1 - 4
09/10/2022 6 FC Koningshof - Deurne OB A 1 - 2
16/10/2022 7 Anadolu Antwerpen - FC Koningshof 1 - 3
23/10/2022 8 FC Koningshof - FC Racing Kiel 2 - 3
30/10/2022 9 ESVO - FC Koningshof 1 - 0
06/11/2022 10 FC Koningshof - VC Olse 4 - 3
13/11/2022 11 SK Laar - FC Koningshof 1 - 1
20/11/2022 12 FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet 5 - 1
04/12/2022 14 Red Boys Elzestraat - FC Koningshof 1 - 5
08/01/2023 13 OH Fortuna A - FC Koningshof 1 - 2
15/01/2023 15 FC Koningshof - SK Berkenrode 9 - 0
22/01/2023 16 FC Koningshof - Seamen's Chile 08/02   Speeldag 
29/01/2023 17 SFC Vitesse Boom - FC Koningshof 2 - 0
05/02/2023 18 FC Koningshof - Kon Rapid AC 2 - 2
08/02/2023 16 FC Koningshof - Seamen's Chile 9 - 2
12/02/2023 19 Deurne OB A - FC Koningshof 3 - 0
26/02/2023 20 FC Koningshof - Anadolu Antwerpen 3 - 2
05/03/2023 21 FC Racing Kiel - FC Koningshof 1 - 1
12/03/2023 22 FC Koningshof - ESVO 2 - 1
19/03/2023 23 VC Olse - FC Koningshof 0 - 0
26/03/2023 24 FC Koningshof - SK Laar 8 - 2
02/04/2023 25 Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof 5 - 1
16/04/2023 26 FC Koningshof - OH Fortuna A 1 - 2

FC Racing Kiel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Racing Kiel - ESVO 4 - 1
11/09/2022 2 VC Olse - FC Racing Kiel 1 - 3
18/09/2022 3 FC Racing Kiel - SK Laar 3 - 0
25/09/2022 4 Kon Kalfort Daghet - FC Racing Kiel 0 - 4
02/10/2022 5 FC Racing Kiel - OH Fortuna A 3 - 1
09/10/2022 6 Red Boys Elzestraat - FC Racing Kiel 0 - 3
16/10/2022 7 FC Racing Kiel - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0
23/10/2022 8 FC Koningshof - FC Racing Kiel 2 - 3
30/10/2022 9 FC Racing Kiel - SFC Vitesse Boom 4 - 2
06/11/2022 10 Kon Rapid AC - FC Racing Kiel 1 - 2
13/11/2022 11 FC Racing Kiel - Deurne OB A 2 - 1
20/11/2022 12 Anadolu Antwerpen - FC Racing Kiel 3 - 2
04/12/2022 14 ESVO (ff.) - FC Racing Kiel 0 - 5
08/01/2023 13 FC Racing Kiel - Seamen's Chile 6 - 1
15/01/2023 15 FC Racing Kiel - VC Olse 4 - 3
22/01/2023 16 SK Laar - FC Racing Kiel 1 - 3
29/01/2023 17 FC Racing Kiel - Kon Kalfort Daghet 0 - 0
05/02/2023 18 OH Fortuna A - FC Racing Kiel 1 - 1
12/02/2023 19 FC Racing Kiel - Red Boys Elzestraat 5 - 1
26/02/2023 20 SK Berkenrode - FC Racing Kiel 1 - 3
05/03/2023 21 FC Racing Kiel - FC Koningshof 1 - 1
12/03/2023 22 SFC Vitesse Boom - FC Racing Kiel 1 - 1
19/03/2023 23 FC Racing Kiel - Kon Rapid AC 1 - 0
26/03/2023 24 Deurne OB A - FC Racing Kiel 0 - 1
02/04/2023 25 FC Racing Kiel - Anadolu Antwerpen 4 - 0
16/04/2023 26 Seamen's Chile - FC Racing Kiel 1 - 5

Kon Kalfort Daghet

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
11/09/2022 2 Kon Kalfort Daghet - Deurne OB A 2 - 0
18/09/2022 3 Anadolu Antwerpen - Kon Kalfort Daghet 0 - 3
25/09/2022 4 Kon Kalfort Daghet - FC Racing Kiel 0 - 4
02/10/2022 5 ESVO - Kon Kalfort Daghet 0 - 2
09/10/2022 6 Kon Kalfort Daghet - VC Olse 1 - 2
16/10/2022 7 SK Laar - Kon Kalfort Daghet 4 - 4
23/10/2022 8 Kon Kalfort Daghet - Seamen's Chile 4 - 0
30/10/2022 9 Kon Kalfort Daghet - OH Fortuna A 1 - 4
06/11/2022 10 Red Boys Elzestraat - Kon Kalfort Daghet 0 - 3
13/11/2022 11 Kon Kalfort Daghet - SK Berkenrode 4 - 1
20/11/2022 12 FC Koningshof - Kon Kalfort Daghet 5 - 1
04/12/2022 14 Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC 2 - 0
11/12/2022 13 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 2 - 1
08/01/2023 13 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 11/12   Speeldag 
15/01/2023 15 Deurne OB A - Kon Kalfort Daghet 1 - 2
22/01/2023 16 Kon Kalfort Daghet - Anadolu Antwerpen 1 - 3
29/01/2023 17 FC Racing Kiel - Kon Kalfort Daghet 0 - 0
05/02/2023 18 Kon Kalfort Daghet - ESVO 1 - 1
12/02/2023 19 VC Olse - Kon Kalfort Daghet 1 - 1
26/02/2023 20 Kon Kalfort Daghet - SK Laar 2 - 1
05/03/2023 21 Seamen's Chile - Kon Kalfort Daghet 1 - 3
12/03/2023 22 OH Fortuna A - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
19/03/2023 23 Kon Kalfort Daghet - Red Boys Elzestraat 1 - 0
26/03/2023 24 SK Berkenrode - Kon Kalfort Daghet 3 - 3
02/04/2023 25 Kon Kalfort Daghet - FC Koningshof 5 - 1
16/04/2023 26 SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet 3 - 2

Kon Rapid AC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Kon Rapid AC - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
11/09/2022 2 OH Fortuna A - Kon Rapid AC 2 - 3
18/09/2022 3 Kon Rapid AC - Red Boys Elzestraat 2 - 1
25/09/2022 4 SK Berkenrode - Kon Rapid AC 2 - 7
02/10/2022 5 Kon Rapid AC - FC Koningshof 1 - 4
09/10/2022 6 SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC 2 - 0
16/10/2022 7 Seamen's Chile - Kon Rapid AC 1 - 5
23/10/2022 8 Kon Rapid AC - Deurne OB A 3 - 1
30/10/2022 9 Anadolu Antwerpen - Kon Rapid AC 1 - 1
06/11/2022 10 Kon Rapid AC - FC Racing Kiel 1 - 2
13/11/2022 11 ESVO - Kon Rapid AC 0 - 2
20/11/2022 12 Kon Rapid AC - VC Olse 1 - 5
04/12/2022 14 Kon Kalfort Daghet - Kon Rapid AC 2 - 0
08/01/2023 13 SK Laar - Kon Rapid AC 3 - 1
15/01/2023 15 Kon Rapid AC - OH Fortuna A 0 - 1
22/01/2023 16 Red Boys Elzestraat - Kon Rapid AC 1 - 0
29/01/2023 17 Kon Rapid AC - SK Berkenrode 3 - 1
05/02/2023 18 FC Koningshof - Kon Rapid AC 2 - 2
12/02/2023 19 Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom 4 - 1
19/02/2023 21 Deurne OB A - Kon Rapid AC 1 - 1
26/02/2023 20 Kon Rapid AC - Seamen's Chile (ff.) 5 - 0
05/03/2023 21 Deurne OB A - Kon Rapid AC 19/02   Speeldag 
12/03/2023 22 Kon Rapid AC - Anadolu Antwerpen 1 - 2
19/03/2023 23 FC Racing Kiel - Kon Rapid AC 1 - 0
26/03/2023 24 Kon Rapid AC - ESVO 4 - 1
02/04/2023 25 VC Olse - Kon Rapid AC 2 - 3
16/04/2023 26 Kon Rapid AC - SK Laar 1 - 2

OH Fortuna A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 SFC Vitesse Boom - OH Fortuna A 0 - 0
11/09/2022 2 OH Fortuna A - Kon Rapid AC 2 - 3
18/09/2022 3 Deurne OB A - OH Fortuna A 1 - 2
25/09/2022 4 OH Fortuna A - Anadolu Antwerpen 3 - 2
02/10/2022 5 FC Racing Kiel - OH Fortuna A 3 - 1
09/10/2022 6 OH Fortuna A - ESVO 5 - 0
16/10/2022 7 VC Olse - OH Fortuna A 0 - 3
23/10/2022 8 OH Fortuna A - SK Laar 2 - 0
30/10/2022 9 Kon Kalfort Daghet - OH Fortuna A 1 - 4
06/11/2022 10 OH Fortuna A - Seamen's Chile 6 - 4
13/11/2022 11 OH Fortuna A - Red Boys Elzestraat 2 - 1
20/11/2022 12 SK Berkenrode - OH Fortuna A 0 - 6
04/12/2022 14 OH Fortuna A - SFC Vitesse Boom 2 - 0
08/01/2023 13 OH Fortuna A - FC Koningshof 1 - 2
15/01/2023 15 Kon Rapid AC - OH Fortuna A 0 - 1
22/01/2023 16 OH Fortuna A - Deurne OB A 0 - 1
29/01/2023 17 Anadolu Antwerpen - OH Fortuna A 1 - 3
05/02/2023 18 OH Fortuna A - FC Racing Kiel 1 - 1
12/02/2023 19 ESVO - OH Fortuna A 1 - 0
26/02/2023 20 OH Fortuna A - VC Olse 3 - 2
05/03/2023 21 SK Laar - OH Fortuna A 1 - 1
12/03/2023 22 OH Fortuna A - Kon Kalfort Daghet 2 - 2
19/03/2023 23 Seamen's Chile - OH Fortuna A 2 - 1
26/03/2023 24 Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A 05/04   Speeldag 
02/04/2023 25 OH Fortuna A - SK Berkenrode 6 - 1
05/04/2023 24 Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A 1 - 3
16/04/2023 26 FC Koningshof - OH Fortuna A 1 - 2

Red Boys Elzestraat

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 FC Koningshof - Red Boys Elzestraat 2 - 1
11/09/2022 2 Red Boys Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
18/09/2022 3 Kon Rapid AC - Red Boys Elzestraat 2 - 1
25/09/2022 4 Red Boys Elzestraat - Deurne OB A 2 - 3
02/10/2022 5 Anadolu Antwerpen - Red Boys Elzestraat 3 - 1
09/10/2022 6 Red Boys Elzestraat - FC Racing Kiel 0 - 3
16/10/2022 7 ESVO - Red Boys Elzestraat 3 - 1
23/10/2022 8 Red Boys Elzestraat - VC Olse 0 - 4
30/10/2022 9 SK Laar - Red Boys Elzestraat 3 - 3
06/11/2022 10 Red Boys Elzestraat - Kon Kalfort Daghet 0 - 3
13/11/2022 11 OH Fortuna A - Red Boys Elzestraat 2 - 1
20/11/2022 12 Seamen's Chile - Red Boys Elzestraat 4 - 6
27/11/2022 13 Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode 3 - 0
04/12/2022 14 Red Boys Elzestraat - FC Koningshof 1 - 5
08/01/2023 13 Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode 27/11   Speeldag 
15/01/2023 15 SFC Vitesse Boom - Red Boys Elzestraat 3 - 2
22/01/2023 16 Red Boys Elzestraat - Kon Rapid AC 1 - 0
29/01/2023 17 Deurne OB A - Red Boys Elzestraat 1 - 2
05/02/2023 18 Red Boys Elzestraat - Anadolu Antwerpen 6 - 0
12/02/2023 19 FC Racing Kiel - Red Boys Elzestraat 5 - 1
26/02/2023 20 Red Boys Elzestraat - ESVO 2 - 4
05/03/2023 21 VC Olse - Red Boys Elzestraat 1 - 1
12/03/2023 22 Red Boys Elzestraat - SK Laar 1 - 3
19/03/2023 23 Kon Kalfort Daghet - Red Boys Elzestraat 1 - 0
26/03/2023 24 Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A 05/04   Speeldag 
02/04/2023 25 Red Boys Elzestraat - Seamen's Chile 5 - 2
05/04/2023 24 Red Boys Elzestraat - OH Fortuna A 1 - 3
16/04/2023 26 SK Berkenrode (ff.) - Red Boys Elzestraat 0 - 5

SFC Vitesse Boom

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 SFC Vitesse Boom - OH Fortuna A 0 - 0
11/09/2022 2 Red Boys Elzestraat - SFC Vitesse Boom 2 - 1
18/09/2022 3 SFC Vitesse Boom - SK Berkenrode 2 - 1
25/09/2022 4 FC Koningshof - SFC Vitesse Boom 4 - 3
02/10/2022 5 Seamen's Chile - SFC Vitesse Boom 5 - 4
09/10/2022 6 SFC Vitesse Boom - Kon Rapid AC 2 - 0
16/10/2022 7 Deurne OB A - SFC Vitesse Boom 4 - 0
23/10/2022 8 SFC Vitesse Boom - Anadolu Antwerpen 3 - 1
30/10/2022 9 FC Racing Kiel - SFC Vitesse Boom 4 - 2
06/11/2022 10 SFC Vitesse Boom - ESVO 0 - 0
13/11/2022 11 VC Olse - SFC Vitesse Boom 0 - 5
20/11/2022 12 SFC Vitesse Boom - SK Laar 2 - 6
04/12/2022 14 OH Fortuna A - SFC Vitesse Boom 2 - 0
11/12/2022 13 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 2 - 1
08/01/2023 13 Kon Kalfort Daghet - SFC Vitesse Boom 11/12   Speeldag 
15/01/2023 15 SFC Vitesse Boom - Red Boys Elzestraat 3 - 2
22/01/2023 16 SK Berkenrode (ff.) - SFC Vitesse Boom 10/04   Speeldag 
29/01/2023 17 SFC Vitesse Boom - FC Koningshof 2 - 0
05/02/2023 18 SFC Vitesse Boom - Seamen's Chile 0 - 5
12/02/2023 19 Kon Rapid AC - SFC Vitesse Boom 4 - 1
26/02/2023 20 SFC Vitesse Boom - Deurne OB A 2 - 1
01/03/2023 23 ESVO - SFC Vitesse Boom 2 - 1
05/03/2023 21 Anadolu Antwerpen - SFC Vitesse Boom 2 - 1
12/03/2023 22 SFC Vitesse Boom - FC Racing Kiel 1 - 1
19/03/2023 23 ESVO - SFC Vitesse Boom 01/03   Speeldag 
26/03/2023 24 SFC Vitesse Boom - VC Olse 1 - 5
02/04/2023 25 SK Laar - SFC Vitesse Boom 1 - 2
10/04/2023 16 SK Berkenrode (ff.) - SFC Vitesse Boom 0 - 5
16/04/2023 26 SFC Vitesse Boom - Kon Kalfort Daghet 3 - 2

SK Berkenrode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Seamen's Chile - SK Berkenrode 2 - 1
11/09/2022 2 SK Berkenrode - FC Koningshof 0 - 4
18/09/2022 3 SFC Vitesse Boom - SK Berkenrode 2 - 1
25/09/2022 4 SK Berkenrode - Kon Rapid AC 2 - 7
02/10/2022 5 Deurne OB A - SK Berkenrode 8 - 2
09/10/2022 6 SK Berkenrode - Anadolu Antwerpen 0 - 4
16/10/2022 7 FC Racing Kiel - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0
23/10/2022 8 SK Berkenrode - ESVO 0 - 3
30/10/2022 9 VC Olse - SK Berkenrode 10 - 0
06/11/2022 10 SK Berkenrode - SK Laar 1 - 2
13/11/2022 11 Kon Kalfort Daghet - SK Berkenrode 4 - 1
20/11/2022 12 SK Berkenrode - OH Fortuna A 0 - 6
27/11/2022 13 Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode 3 - 0
04/12/2022 14 SK Berkenrode - Seamen's Chile 2 - 5
08/01/2023 13 Red Boys Elzestraat - SK Berkenrode 27/11   Speeldag 
15/01/2023 15 FC Koningshof - SK Berkenrode 9 - 0
22/01/2023 16 SK Berkenrode (ff.) - SFC Vitesse Boom 10/04   Speeldag 
29/01/2023 17 Kon Rapid AC - SK Berkenrode 3 - 1
05/02/2023 18 SK Berkenrode - Deurne OB A 0 - 3
12/02/2023 19 Anadolu Antwerpen - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0
26/02/2023 20 SK Berkenrode - FC Racing Kiel 1 - 3
05/03/2023 21 ESVO - SK Berkenrode 3 - 0
12/03/2023 22 SK Berkenrode - VC Olse 1 - 6
19/03/2023 23 SK Laar - SK Berkenrode 6 - 1
26/03/2023 24 SK Berkenrode - Kon Kalfort Daghet 3 - 3
02/04/2023 25 OH Fortuna A - SK Berkenrode 6 - 1
10/04/2023 16 SK Berkenrode (ff.) - SFC Vitesse Boom 0 - 5
16/04/2023 26 SK Berkenrode (ff.) - Red Boys Elzestraat 0 - 5

SK Laar

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Deurne OB A - SK Laar 0 - 2
11/09/2022 2 SK Laar - Anadolu Antwerpen 4 - 0
18/09/2022 3 FC Racing Kiel - SK Laar 3 - 0
25/09/2022 4 SK Laar - ESVO 0 - 1
02/10/2022 5 VC Olse - SK Laar 5 - 2
09/10/2022 6 SK Laar - Seamen's Chile 4 - 4
16/10/2022 7 SK Laar - Kon Kalfort Daghet 4 - 4
23/10/2022 8 OH Fortuna A - SK Laar 2 - 0
30/10/2022 9 SK Laar - Red Boys Elzestraat 3 - 3
06/11/2022 10 SK Berkenrode - SK Laar 1 - 2
13/11/2022 11 SK Laar - FC Koningshof 1 - 1
20/11/2022 12 SFC Vitesse Boom - SK Laar 2 - 6
04/12/2022 14 SK Laar - Deurne OB A 2 - 4
08/01/2023 13 SK Laar - Kon Rapid AC 3 - 1
15/01/2023 15 Anadolu Antwerpen - SK Laar 3 - 2
22/01/2023 16 SK Laar - FC Racing Kiel 1 - 3
29/01/2023 17 ESVO - SK Laar 2 - 2
05/02/2023 18 SK Laar - VC Olse 4 - 2
12/02/2023 19 Seamen's Chile - SK Laar 1 - 4
26/02/2023 20 Kon Kalfort Daghet - SK Laar 2 - 1
05/03/2023 21 SK Laar - OH Fortuna A 1 - 1
12/03/2023 22 Red Boys Elzestraat - SK Laar 1 - 3
19/03/2023 23 SK Laar - SK Berkenrode 6 - 1
26/03/2023 24 FC Koningshof - SK Laar 8 - 2
02/04/2023 25 SK Laar - SFC Vitesse Boom 1 - 2
16/04/2023 26 Kon Rapid AC - SK Laar 1 - 2

Seamen's Chile

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Seamen's Chile - SK Berkenrode 2 - 1
11/09/2022 2 ESVO - Seamen's Chile 5 - 3
18/09/2022 3 Seamen's Chile - FC Koningshof 0 - 4
25/09/2022 4 VC Olse - Seamen's Chile 8 - 3
02/10/2022 5 Seamen's Chile - SFC Vitesse Boom 5 - 4
09/10/2022 6 SK Laar - Seamen's Chile 4 - 4
16/10/2022 7 Seamen's Chile - Kon Rapid AC 1 - 5
23/10/2022 8 Kon Kalfort Daghet - Seamen's Chile 4 - 0
30/10/2022 9 Seamen's Chile - Deurne OB A 4 - 2
06/11/2022 10 OH Fortuna A - Seamen's Chile 6 - 4
13/11/2022 11 Seamen's Chile - Anadolu Antwerpen 0 - 3
20/11/2022 12 Seamen's Chile - Red Boys Elzestraat 4 - 6
04/12/2022 14 SK Berkenrode - Seamen's Chile 2 - 5
08/01/2023 13 FC Racing Kiel - Seamen's Chile 6 - 1
15/01/2023 15 Seamen's Chile - ESVO 0 - 5
22/01/2023 16 FC Koningshof - Seamen's Chile 08/02   Speeldag 
29/01/2023 17 Seamen's Chile - VC Olse 2 - 8
05/02/2023 18 SFC Vitesse Boom - Seamen's Chile 0 - 5
08/02/2023 16 FC Koningshof - Seamen's Chile 9 - 2
12/02/2023 19 Seamen's Chile - SK Laar 1 - 4
26/02/2023 20 Kon Rapid AC - Seamen's Chile (ff.) 5 - 0
05/03/2023 21 Seamen's Chile - Kon Kalfort Daghet 1 - 3
12/03/2023 22 Deurne OB A - Seamen's Chile 6 - 1
19/03/2023 23 Seamen's Chile - OH Fortuna A 2 - 1
26/03/2023 24 Anadolu Antwerpen - Seamen's Chile 4 - 3
02/04/2023 25 Red Boys Elzestraat - Seamen's Chile 5 - 2
16/04/2023 26 Seamen's Chile - FC Racing Kiel 1 - 5

VC Olse

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
04/09/2022 1 Anadolu Antwerpen - VC Olse 2 - 1
11/09/2022 2 VC Olse - FC Racing Kiel 1 - 3
18/09/2022 3 ESVO - VC Olse 2 - 3
25/09/2022 4 VC Olse - Seamen's Chile 8 - 3
02/10/2022 5 VC Olse - SK Laar 5 - 2
09/10/2022 6 Kon Kalfort Daghet - VC Olse 1 - 2
16/10/2022 7 VC Olse - OH Fortuna A 0 - 3
23/10/2022 8 Red Boys Elzestraat - VC Olse 0 - 4
30/10/2022 9 VC Olse - SK Berkenrode 10 - 0
06/11/2022 10 FC Koningshof - VC Olse 4 - 3
13/11/2022 11 VC Olse - SFC Vitesse Boom 0 - 5
20/11/2022 12 Kon Rapid AC - VC Olse 1 - 5
04/12/2022 14 VC Olse - Anadolu Antwerpen 7 - 1
08/01/2023 13 VC Olse - Deurne OB A 1 - 2
15/01/2023 15 FC Racing Kiel - VC Olse 4 - 3
22/01/2023 16 VC Olse - ESVO 08/02   Speeldag 
29/01/2023 17 Seamen's Chile - VC Olse 2 - 8
05/02/2023 18 SK Laar - VC Olse 4 - 2
08/02/2023 16 VC Olse - ESVO 1 - 1
12/02/2023 19 VC Olse - Kon Kalfort Daghet 1 - 1
26/02/2023 20 OH Fortuna A - VC Olse 3 - 2
05/03/2023 21 VC Olse - Red Boys Elzestraat 1 - 1
12/03/2023 22 SK Berkenrode - VC Olse 1 - 6
19/03/2023 23 VC Olse - FC Koningshof 0 - 0
26/03/2023 24 SFC Vitesse Boom - VC Olse 1 - 5
02/04/2023 25 VC Olse - Kon Rapid AC 2 - 3
16/04/2023 26 Deurne OB A - VC Olse 6 - 1

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "Best of Belgian Football", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website zal niet meewerken aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA (c).

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.