Challenger Pro League
Update: gisteren om 22:22u
Nationaal Profvoetbal Challenger Pro League
Laatste update: gisteren om 22:22u
Tafelvoetbal - Fitness - Biljart -
Darts - Speeltafels - Boxers - enz.
www.qualitygames.be
Meer info...
Organisatie van Internationale
Voetbaltoernooien - Jeugd en Senioren.
>> Bestel de gratis brochure
met 70 toernooien. Klik hier.
Meer info...
1e KLASSE B - CHALLENGER PRO LEAGUE - SEIZOEN 2023-2024

1B Pro League Op deze pagina ziet de gegevens, het wedstrijdschema, de uitslagen, de klassementen en statistieken
van de competitie in de Nationale 1e Klasse B, de "Challenger Pro League".

Dit zijn de 16 ploegen: Beerschot VA, SK Deinze, Lierse SK, Lommel SK, KV Oostende, RFC Luik,
Patro Eisden Maasmechelen, RFC Seraing, SK Beveren, Anderlecht Futures U23, Club Brugge NXT U23,
Jong RC Genk U23, Standard 16 FC U23, FC Dender EH, Francs Borains en SV Zulte Waregem.

* Promotie, play-offs en degradatie. Zie de regeling onderaan deze pagina.
Archief - Seizoen 2022-2023 Kalender per ploeg Champions Play-Off Europa League Play-Off 1e Nationale VV-ACFF
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 23 (25 februari 2024)
Vrij. 23/02 20u00 SK Beveren - KMSK Deinze 2 - 2
Vrij. 23/02 20u00 Patro Eisden MM - Lierse Kempenzonen 3 - 0
Zat. 24/02 16u00 Anderlecht Futures - FC Dender EH 2 - 1
Zat. 24/02 20u00 RFC Luik - Standard 16 FC 1 - 1
Zat. 24/02 20u00 KV Oostende - Club Brugge NXT 1 - 4
Zon. 25/02 13u30 Beerschot VA - A - FC Seraing  
Zon. 25/02 16u00 Jong RC Genk - Lommel SK  
Zon. 25/02 19u15 Francs Borains - Zulte Waregem SV  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 23 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KMSK Deinze 23 13 6 4 36 25 43
2 Beerschot VA - A 22 13 6 3 39 23 42
3 Patro Eisden MM 23 11 5 7 31 20 40
4 Zulte Waregem SV 22 12 7 3 39 27 39
5 Lommel SK 22 11 6 5 36 20 38
6 FC Dender EH 23 10 5 8 41 26 38
7 RFC Luik 23 11 9 3 31 30 36
8 SK Beveren 23 10 7 6 34 26 36
9 Anderlecht Futures 23 8 7 8 31 31 32
10 Jong RC Genk 22 8 10 4 37 39 28
11 Club Brugge NXT 23 8 12 3 31 39 27
12 Francs Borains 22 7 13 2 25 35 23
13 KV Oostende 23 7 9 7 21 27 22
14 Lierse Kempenzonen 23 6 13 4 31 48 22
15 FC Seraing 22 4 12 6 24 44 18
16 Standard 16 FC 23 5 17 1 20 47 16

= gewonnen = verloren = gelijk

** De Licentiecommissie van de RBFA besliste per 20 december 2023 om bij KV Oostende 3 punten in mindering te brengen vanwege het niet kunnen voorleggen van diverse betalingsbewijzen (transfers, huur van een speler, RSZ, bedrijfsvoorheffing, BTW).
** KVO kon evenmin een betalingsbewijs voorleggen voor de schulden tegenover de bond en Voetbal Vlaanderen, waardoor er op 22 december nog een straf volgde: hiervoor werden er 6 extra punten in mindering gebracht. Na verantwoording voor de Licentiecommissie kreeg de club per 25 januari daarvan drie punten terug.


Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Speeldag 1 (13 augustus 2023)
Anderlecht Futures - Beerschot VA - A 1 - 3
FC Seraing - Standard 16 FC 3 - 0
Club Brugge NXT - Lierse Kempenzonen 3 - 2
Patro Eisden MM - KMSK Deinze 3 - 1
RFC Luik - FC Dender EH 0 - 1
Jong RC Genk - SK Beveren 1 - 0
KV Oostende - Lommel SK 0 - 1
Zulte Waregem SV - Francs Borains 1 - 3


Speeldag 2 (20 augustus 2023)
FC Dender EH - Anderlecht Futures 2 - 3
Lommel SK - Club Brugge NXT 1 - 0
Beerschot VA - A - Zulte Waregem SV 1 - 2
KMSK Deinze - KV Oostende 1 - 0
SK Beveren - FC Seraing 1 - 1
Lierse Kempenzonen - Patro Eisden MM 2 - 1
Francs Borains - Jong RC Genk 2 - 5
Standard 16 FC - RFC Luik 2 - 1


Speeldag 3 (27 augustus 2023)
FC Seraing - Zulte Waregem SV 0 - 5
Jong RC Genk - Club Brugge NXT 0 - 3
Standard 16 FC - Beerschot VA - A 1 - 0
Patro Eisden MM - SK Beveren 2 - 1
Lommel SK - KMSK Deinze 1 - 0
FC Dender EH - Lierse Kempenzonen 2 - 2
RFC Luik - KV Oostende 2 - 0
Francs Borains - Anderlecht Futures 1 - 0


Speeldag 4 (3 september 2023)
Zulte Waregem SV - FC Dender EH 1 - 1
Anderlecht Futures - Jong RC Genk 1 - 1
KMSK Deinze - RFC Luik 3 - 1
KV Oostende - FC Seraing 1 - 1
Beerschot VA - A - Francs Borains 2 - 1
Lierse Kempenzonen - Lommel SK 1 - 2
Club Brugge NXT - Patro Eisden MM 2 - 2
SK Beveren - Standard 16 FC 2 - 0


Speeldag 5 (17 september 2023)
RFC Luik - Club Brugge NXT 3 - 1
Jong RC Genk - Zulte Waregem SV 2 - 4
Anderlecht Futures - Patro Eisden MM 1 - 3
FC Dender EH - Lommel SK 3 - 1
Beerschot VA - A - SK Beveren 0 - 0
KMSK Deinze - FC Seraing 1 - 0
Francs Borains - Lierse Kempenzonen 2 - 0
Standard 16 FC - KV Oostende 0 - 1


Speeldag 6 (24 september 2023)
Zulte Waregem SV - KMSK Deinze 2 - 1
SK Beveren - RFC Luik 1 - 2
Patro Eisden MM - FC Dender EH 1 - 1
Club Brugge NXT - Standard 16 FC 4 - 1
Lierse Kempenzonen - Beerschot VA - A 1 - 3
KV Oostende - Jong RC Genk 2 - 2
FC Seraing - Anderlecht Futures 1 - 1
Lommel SK - Francs Borains 3 - 0


Speeldag 7 (1 oktober 2023)
Anderlecht Futures - Lierse Kempenzonen 3 - 3
Beerschot VA - A - KV Oostende 1 - 1
FC Dender EH - Jong RC Genk 1 - 3
Francs Borains - FC Seraing 0 - 2
KMSK Deinze - SK Beveren 0 - 0
RFC Luik - Lommel SK 2 - 1
Standard 16 FC - Patro Eisden MM 0 - 1
Zulte Waregem SV - Club Brugge NXT 0 - 1


Speeldag 8 (8 oktober 2023)
Lierse Kempenzonen - KMSK Deinze 0 - 1
Club Brugge NXT - Francs Borains 1 - 0
FC Seraing - FC Dender EH 1 - 3
SK Beveren - Zulte Waregem SV 0 - 3
Patro Eisden MM - RFC Luik 0 - 2
Jong RC Genk - Beerschot VA - A 1 - 2
Lommel SK - Standard 16 FC 1 - 0
KV Oostende - Anderlecht Futures 1 - 2


Speeldag 9 (22 oktober 2023)
Anderlecht Futures - Standard 16 FC 3 - 0
Zulte Waregem SV - RFC Luik 1 - 0
FC Dender EH - KV Oostende 1 - 1
Francs Borains - Patro Eisden MM 0 - 0
Club Brugge NXT - SK Beveren 0 - 3
Beerschot VA - A - Lommel SK 2 - 1
KMSK Deinze - Jong RC Genk 3 - 2
Lierse Kempenzonen - FC Seraing 1 - 0


Speeldag 10 (29 oktober 2023)
Standard 16 FC - KMSK Deinze 2 - 1
KV Oostende - Patro Eisden MM 0 - 0
FC Seraing - Club Brugge NXT 2 - 1
Lommel SK - Zulte Waregem SV 1 - 1
SK Beveren - Francs Borains 3 - 0
Jong RC Genk - Lierse Kempenzonen 1 - 3
Beerschot VA - A - FC Dender EH 0 - 1
RFC Luik - Anderlecht Futures 0 - 2


Speeldag 11 (5 november 2023)
Francs Borains - Standard 16 FC 2 - 1
Patro Eisden MM - FC Seraing 2 - 1
KMSK Deinze - FC Dender EH 1 - 1
Jong RC Genk - RFC Luik 2 - 3
Anderlecht Futures - Lommel SK 1 - 1
Club Brugge NXT - Beerschot VA - A 0 - 2
Lierse Kempenzonen - SK Beveren 2 - 2
Zulte Waregem SV - KV Oostende 0 - 1


Speeldag 12 (12 november 2023)
KV Oostende - Francs Borains 1 - 0
RFC Luik - Lierse Kempenzonen 2 - 4
Anderlecht Futures - KMSK Deinze 1 - 3
FC Seraing - Beerschot VA - A 1 - 2
Standard 16 FC - Jong RC Genk 3 - 1
SK Beveren - Lommel SK 2 - 2
Patro Eisden MM - Zulte Waregem SV 0 - 3
FC Dender EH - Club Brugge NXT 2 - 0


Speeldag 13 (26 november 2023)
Club Brugge NXT - KV Oostende 3 - 3
SK Beveren - FC Dender EH 3 - 2
Jong RC Genk - FC Seraing 1 - 1
Zulte Waregem SV - Anderlecht Futures 2 - 5
Lommel SK - Patro Eisden MM 1 - 2
Francs Borains - KMSK Deinze 0 - 1
Beerschot VA - A - RFC Luik 3 - 0
Lierse Kempenzonen - Standard 16 FC 1 - 4


Speeldag 14 (3 december 2023)
Standard 16 FC - Zulte Waregem SV 1 - 3
RFC Luik - FC Seraing 2 - 1
KV Oostende - Lierse Kempenzonen 0 - 1
KMSK Deinze - Club Brugge NXT 1 - 3
FC Dender EH - Francs Borains 2 - 0
Patro Eisden MM - Beerschot VA - A 0 - 2
Anderlecht Futures - SK Beveren 0 - 2
Lommel SK - Jong RC Genk 0 - 1


Inhaalwedstrijden (dinsdag 5 december 2023)
Standard 16 FC - Beerschot VA - A 1 - 0 Speeldag 3


Speeldag 15 (10 december 2023)
Standard 16 FC - FC Dender EH 0 - 4
Jong RC Genk - Patro Eisden MM 0 - 1
FC Seraing - Lommel SK 2 - 2
Club Brugge NXT - Anderlecht Futures 0 - 1
RFC Luik - Francs Borains 1 - 0
KV Oostende - SK Beveren 0 - 2
Beerschot VA - A - KMSK Deinze 1 - 2
Lierse Kempenzonen - Zulte Waregem SV 0 - 1


Speeldag 16 (17 december 2023)
Zulte Waregem SV - FC Seraing 2 - 1
FC Dender EH - RFC Luik 0 - 0
SK Beveren - Jong RC Genk 2 - 1
Lommel SK - Lierse Kempenzonen 3 - 0
Francs Borains - Beerschot VA - A 1 - 3
KMSK Deinze - Standard 16 FC 2 - 1
Patro Eisden MM - Club Brugge NXT 4 - 0
Anderlecht Futures - KV Oostende 0 - 0


Speeldag 17 (14 januari 2024)
Club Brugge NXT - Lommel SK 0 - 2
Jong RC Genk - KMSK Deinze 3 - 2
RFC Luik - Patro Eisden MM 1 - 0
FC Seraing - Francs Borains 1 - 5
KV Oostende - Zulte Waregem SV 3 - 2
Standard 16 FC - SK Beveren 1 - 4
Beerschot VA - A - Anderlecht Futures 1 - 1
Lierse Kempenzonen - FC Dender EH 2 - 4


Speeldag 18 (21 januari 2024)
Anderlecht Futures - RFC Luik 1 - 1
SK Beveren - Club Brugge NXT 0 - 2
Francs Borains - KV Oostende 0 - 2
Patro Eisden MM - Standard 16 FC 3 - 1
Zulte Waregem SV - Jong RC Genk 1 - 1
KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen 4 - 0
FC Dender EH - FC Seraing 5 - 1
Lommel SK - Beerschot VA - A 3 - 0


Speeldag 19 (28 januari 2024)
Jong RC Genk - Anderlecht Futures 3 - 0
KV Oostende - KMSK Deinze 0 - 1
Beerschot VA - A - Club Brugge NXT 3 - 0
FC Dender EH - Patro Eisden MM 0 - 0
Francs Borains - SK Beveren 3 - 0
RFC Luik - Zulte Waregem SV 0 - 2
Standard 16 FC - Lommel SK 0 - 4
FC Seraing - Lierse Kempenzonen 1 - 1


Speeldag 20 (4 februari 2024)
Zulte Waregem SV - SK Beveren 0 - 1
FC Seraing - Jong RC Genk 1 - 3
Lierse Kempenzonen - KV Oostende 1 - 2
Club Brugge NXT - KMSK Deinze 0 - 1
Lommel SK - FC Dender EH 2 - 2
Standard 16 FC - Anderlecht Futures 0 - 1
Patro Eisden MM - Francs Borains 3 - 1
RFC Luik - Beerschot VA - A 1 - 4


Inhaalwedstrijden (woensdag 7 februari 2024)
Anderlecht Futures - RFC Luik 1 - 1 Speeldag 18
FC Dender EH - FC Seraing 5 - 1 Speeldag 18
Lommel SK - Beerschot VA - A 3 - 0 Speeldag 18


Speeldag 21 (11 februari 2024)
Zulte Waregem SV - Lommel SK 0 - 3
KV Oostende - RFC Luik 0 - 2
Anderlecht Futures - FC Seraing 1 - 2
SK Beveren - Lierse Kempenzonen 3 - 1
Francs Borains - Club Brugge NXT 2 - 2
KMSK Deinze - Patro Eisden MM 0 - 0
Beerschot VA - A - Standard 16 FC 2 - 0
Jong RC Genk - FC Dender EH 2 - 1


Inhaalwedstrijden (woensdag 14 februari 2024)
Francs Borains - KV Oostende 0 - 2 Speeldag 18


Speeldag 22 (18 februari 2024)
Patro Eisden MM - Anderlecht Futures 0 - 0
Lierse Kempenzonen - Jong RC Genk 3 - 1
Club Brugge NXT - Zulte Waregem SV 1 - 3
FC Seraing - RFC Luik 0 - 4
Standard 16 FC - Francs Borains 1 - 2
KMSK Deinze - Beerschot VA - A 4 - 2
FC Dender EH - SK Beveren 1 - 0
Lommel SK - KV Oostende 0 - 1


Speeldag 23 (25 februari 2024)
SK Beveren - KMSK Deinze 2 - 2
Beerschot VA - A - FC Seraing  
Anderlecht Futures - FC Dender EH 2 - 1
Jong RC Genk - Lommel SK  
Patro Eisden MM - Lierse Kempenzonen 3 - 0
Francs Borains - Zulte Waregem SV  
RFC Luik - Standard 16 FC 1 - 1
KV Oostende - Club Brugge NXT 1 - 4


Speeldag 24 (2 maart 2024)
FC Dender EH - Beerschot VA - A
SK Beveren - KV Oostende
Lierse Kempenzonen - Francs Borains
Club Brugge NXT - Jong RC Genk
KMSK Deinze - Anderlecht Futures
FC Seraing - Patro Eisden MM
Zulte Waregem SV - Standard 16 FC
Lommel SK - RFC Luik


Speeldag 25 (9 maart 2024)
Beerschot VA - A - Lierse Kempenzonen
Francs Borains - Lommel SK
Anderlecht Futures - Zulte Waregem SV
RFC Luik - KMSK Deinze
Patro Eisden MM - Jong RC Genk
Standard 16 FC - Club Brugge NXT
KV Oostende - FC Dender EH
FC Seraing - SK Beveren


Speeldag 26 (16 maart 2024)
Lommel SK - Anderlecht Futures
KMSK Deinze - Francs Borains
Lierse Kempenzonen - RFC Luik
Zulte Waregem SV - Beerschot VA - A
SK Beveren - Patro Eisden MM
Club Brugge NXT - FC Seraing
FC Dender EH - Standard 16 FC
Jong RC Genk - KV Oostende


Speeldag 27 (30 maart 2024)
KMSK Deinze - Zulte Waregem SV
Patro Eisden MM - Lommel SK
Anderlecht Futures - Francs Borains
Beerschot VA - A - Jong RC Genk
Standard 16 FC - Lierse Kempenzonen
Club Brugge NXT - FC Dender EH
FC Seraing - KV Oostende
RFC Luik - SK Beveren


Speeldag 28 (6 april 2024)
Lierse Kempenzonen - Club Brugge NXT
Francs Borains - RFC Luik
KV Oostende - Beerschot VA - A
SK Beveren - Anderlecht Futures
Jong RC Genk - Standard 16 FC
FC Dender EH - KMSK Deinze
Zulte Waregem SV - Patro Eisden MM
Lommel SK - FC Seraing


Speeldag 29 (13 april 2024)
Jong RC Genk - Francs Borains
SK Beveren - Beerschot VA - A
FC Dender EH - Zulte Waregem SV
Patro Eisden MM - KV Oostende
Standard 16 FC - FC Seraing
Lierse Kempenzonen - Anderlecht Futures
KMSK Deinze - Lommel SK
Club Brugge NXT - RFC Luik


Speeldag 30 (20 april 2024)
Beerschot VA - A - Patro Eisden MM
RFC Luik - Jong RC Genk
KV Oostende - Standard 16 FC
Anderlecht Futures - Club Brugge NXT
FC Seraing - KMSK Deinze
Francs Borains - FC Dender EH
Zulte Waregem SV - Lierse Kempenzonen
Lommel SK - SK Beveren


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN - 1B CHALLENGER PRO LEAGUE

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle clubs in 1e Klasse B.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KMSK Deinze 432419
2Beerschot VA - A 421824
3Patro Eisden MM 402317
4Zulte Waregem SV 391128
5FC Dender EH 381919
6Lommel SK 382018
7SK Beveren 361818
8RFC Luik 361917
9Anderlecht Futures 321121
10KV Oostende 28919
11Jong RC Genk 281315
12Club Brugge NXT 271116
13Francs Borains 23149
14Lierse Kempenzonen 221012
15FC Seraing 1899
16Standard 16 FC 16124


VERLIESPUNTEN NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Beerschot VA - A 24159
2KMSK Deinze 26917
3Zulte Waregem SV 27225
4Lommel SK 281315
5Patro Eisden MM 291316
6FC Dender EH 311417
7RFC Luik 331716
8SK Beveren 331518
9Anderlecht Futures 372512
10Jong RC Genk 382018
11KV Oostende 412714
12Club Brugge NXT 422220
13Francs Borains 431924
14Lierse Kempenzonen 472324
15FC Seraing 482424
16Standard 16 FC 532429


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Jong RC Genk 963
2RFC Luik 817
3KMSK Deinze 844
4Patro Eisden MM 871
5Lommel SK 743
6SK Beveren 743
7KV Oostende 606
8Zulte Waregem SV 606
9Beerschot VA - A 633
10FC Dender EH 660
11Anderlecht Futures 541
12Club Brugge NXT 404
13Francs Borains 413
14FC Seraing 303
15Lierse Kempenzonen 330
16Standard 16 FC 101


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Dender EH 411922
2Zulte Waregem SV 391029
3Beerschot VA - A 391623
4Jong RC Genk 371621
5Lommel SK 361620
6KMSK Deinze 362016
7SK Beveren 341915
8Club Brugge NXT 311417
9Lierse Kempenzonen 311417
10Anderlecht Futures 311516
11RFC Luik 311516
12Patro Eisden MM 312110
13Francs Borains 251312
14FC Seraing 241311
15KV Oostende 21912
16Standard 16 FC 20119


TEGENDOELPUNTEN NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Patro Eisden MM 20137
2Lommel SK 20713
3Beerschot VA - A 23914
4KMSK Deinze 251015
5SK Beveren 261610
6FC Dender EH 261115
7KV Oostende 27189
8Zulte Waregem SV 27189
9RFC Luik 301713
10Anderlecht Futures 312011
11Francs Borains 351619
12Club Brugge NXT 392019
13Jong RC Genk 392019
14FC Seraing 442717
15Standard 16 FC 472324
16Lierse Kempenzonen 482127


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 23 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1SK Beveren 5 9 
2Lommel SK 4 7 
3Beerschot VA - A 4 6 
4RFC Luik 4 4x
5Anderlecht Futures 3 6 
6KMSK Deinze 3 6x
7Jong RC Genk 3 5 
8Zulte Waregem SV 3 5 
9Club Brugge NXT 3 3 
10FC Dender EH 2 7 
11Patro Eisden MM 2 6x
12KV Oostende 2 5 
13Lierse Kempenzonen 2 4 
14Francs Borains 2 2 
15Standard 16 FC 2 2 
16FC Seraing 1 2 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Lommel SK 1064
2Patro Eisden MM 936
3KMSK Deinze 954
4SK Beveren 826
5FC Dender EH 853
6KV Oostende 725
7RFC Luik 734
8Zulte Waregem SV 615
9Anderlecht Futures 624
10Beerschot VA - A 642
11Club Brugge NXT 413
12Francs Borains 440
13Jong RC Genk 321
14FC Seraing 211
15Lierse Kempenzonen 211
16Standard 16 FC 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Dender EH 21912
2Jong RC Genk 20911
3KMSK Deinze 20911
4Lommel SK 20911
5Zulte Waregem SV 18711
6Beerschot VA - A 1899
7FC Seraing 1899
8Anderlecht Futures 18108
9Lierse Kempenzonen 1798
10RFC Luik 1798
11SK Beveren 1697
12Club Brugge NXT 1468
13KV Oostende 1468
14Patro Eisden MM 1486
15Standard 16 FC 1376
16Francs Borains 1275


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 23 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Dender EH 220
2Jong RC Genk 220
3Lommel SK 220
4KMSK Deinze 321
5Zulte Waregem SV 440
6Beerschot VA - A 422
7FC Seraing 422
8Anderlecht Futures 523
9RFC Luik 633
10Lierse Kempenzonen 624
11SK Beveren 725
12KV Oostende 963
13Club Brugge NXT 954
14Patro Eisden MM 945
15Standard 16 FC 1055
16Francs Borains 1046


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 23 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 KMSK Deinze 11 7 3 1 20 10 24
2 Patro Eisden MM 12 7 2 3 21 13 23
3 Lommel SK 11 6 2 3 16 7 20
4 FC Dender EH 11 5 4 2 19 11 19
5 RFC Luik 12 6 1 5 15 17 19
6 Beerschot VA - A 11 5 3 3 16 9 18
7 SK Beveren 11 5 3 3 19 16 18
8 Francs Borains 11 4 2 5 13 16 14
9 Jong RC Genk 11 4 1 6 16 20 13
10 Standard 16 FC 12 4 0 8 11 23 12
11 Club Brugge NXT 11 3 2 6 14 20 11
12 Zulte Waregem SV 11 3 2 6 10 18 11
13 Anderlecht Futures 12 2 5 5 15 20 11
14 Lierse Kempenzonen 11 3 1 7 14 21 10
15 FC Seraing 11 2 3 6 13 27 9
16 KV Oostende 12 2 3 7 9 18 9

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 23 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Zulte Waregem SV 11 9 1 1 29 9 28
2 Beerschot VA - A 11 8 0 3 23 14 24
3 Anderlecht Futures 11 6 3 2 16 11 21
4 KV Oostende 11 5 4 2 12 9 19
5 KMSK Deinze 12 6 1 5 16 15 19
6 FC Dender EH 12 5 4 3 22 15 19
7 Lommel SK 11 5 3 3 20 13 18
8 SK Beveren 12 5 3 4 15 10 18
9 RFC Luik 11 5 2 4 16 13 17
10 Patro Eisden MM 11 4 5 2 10 7 17
11 Club Brugge NXT 12 5 1 6 17 19 16
12 Jong RC Genk 11 4 3 4 21 19 15
13 Lierse Kempenzonen 12 3 3 6 17 27 12
14 Francs Borains 11 3 0 8 12 19 9
15 FC Seraing 11 2 3 6 11 17 9
16 Standard 16 FC 11 1 1 9 9 24 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Anderlecht Futures

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Anderlecht Futures - Beerschot VA - A 1 - 3
20/08/2023 2 FC Dender EH - Anderlecht Futures 2 - 3
27/08/2023 3 Francs Borains - Anderlecht Futures 1 - 0
03/09/2023 4 Anderlecht Futures - Jong RC Genk 1 - 1
17/09/2023 5 Anderlecht Futures - Patro Eisden MM 1 - 3
24/09/2023 6 FC Seraing - Anderlecht Futures 1 - 1
01/10/2023 7 Anderlecht Futures - Lierse Kempenzonen 3 - 3
08/10/2023 8 KV Oostende - Anderlecht Futures 1 - 2
22/10/2023 9 Anderlecht Futures - Standard 16 FC 3 - 0
29/10/2023 10 RFC Luik - Anderlecht Futures 0 - 2
05/11/2023 11 Anderlecht Futures - Lommel SK 1 - 1
12/11/2023 12 Anderlecht Futures - KMSK Deinze 1 - 3
26/11/2023 13 Zulte Waregem SV - Anderlecht Futures 2 - 5
03/12/2023 14 Anderlecht Futures - SK Beveren 0 - 2
10/12/2023 15 Club Brugge NXT - Anderlecht Futures 0 - 1
17/12/2023 16 Anderlecht Futures - KV Oostende 0 - 0
14/01/2024 17 Beerschot VA - A - Anderlecht Futures 1 - 1
21/01/2024 18 Anderlecht Futures - RFC Luik 07/02   Speeldag 
28/01/2024 19 Jong RC Genk - Anderlecht Futures 3 - 0
04/02/2024 20 Standard 16 FC - Anderlecht Futures 0 - 1
07/02/2024 18 Anderlecht Futures - RFC Luik 1 - 1
11/02/2024 21 Anderlecht Futures - FC Seraing 1 - 2
18/02/2024 22 Patro Eisden MM - Anderlecht Futures 0 - 0
25/02/2024 23 Anderlecht Futures - FC Dender EH 2 - 1
02/03/2024 24 KMSK Deinze - Anderlecht Futures Speeldag 
09/03/2024 25 Anderlecht Futures - Zulte Waregem SV Speeldag 
16/03/2024 26 Lommel SK - Anderlecht Futures Speeldag 
30/03/2024 27 Anderlecht Futures - Francs Borains Speeldag 
06/04/2024 28 SK Beveren - Anderlecht Futures Speeldag 
13/04/2024 29 Lierse Kempenzonen - Anderlecht Futures Speeldag 
20/04/2024 30 Anderlecht Futures - Club Brugge NXT Speeldag 

Beerschot VA - A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Anderlecht Futures - Beerschot VA - A 1 - 3
20/08/2023 2 Beerschot VA - A - Zulte Waregem SV 1 - 2
27/08/2023 3 Standard 16 FC - Beerschot VA - A 05/12   Speeldag 
03/09/2023 4 Beerschot VA - A - Francs Borains 2 - 1
17/09/2023 5 Beerschot VA - A - SK Beveren 0 - 0
24/09/2023 6 Lierse Kempenzonen - Beerschot VA - A 1 - 3
01/10/2023 7 Beerschot VA - A - KV Oostende 1 - 1
08/10/2023 8 Jong RC Genk - Beerschot VA - A 1 - 2
22/10/2023 9 Beerschot VA - A - Lommel SK 2 - 1
29/10/2023 10 Beerschot VA - A - FC Dender EH 0 - 1
05/11/2023 11 Club Brugge NXT - Beerschot VA - A 0 - 2
12/11/2023 12 FC Seraing - Beerschot VA - A 1 - 2
26/11/2023 13 Beerschot VA - A - RFC Luik 3 - 0
03/12/2023 14 Patro Eisden MM - Beerschot VA - A 0 - 2
05/12/2023 3 Standard 16 FC - Beerschot VA - A 1 - 0
10/12/2023 15 Beerschot VA - A - KMSK Deinze 1 - 2
17/12/2023 16 Francs Borains - Beerschot VA - A 1 - 3
14/01/2024 17 Beerschot VA - A - Anderlecht Futures 1 - 1
21/01/2024 18 Lommel SK - Beerschot VA - A 07/02   Speeldag 
28/01/2024 19 Beerschot VA - A - Club Brugge NXT 3 - 0
04/02/2024 20 RFC Luik - Beerschot VA - A 1 - 4
07/02/2024 18 Lommel SK - Beerschot VA - A 3 - 0
11/02/2024 21 Beerschot VA - A - Standard 16 FC 2 - 0
18/02/2024 22 KMSK Deinze - Beerschot VA - A 4 - 2
25/02/2024 23 Beerschot VA - A - FC Seraing Speeldag 
02/03/2024 24 FC Dender EH - Beerschot VA - A Speeldag 
09/03/2024 25 Beerschot VA - A - Lierse Kempenzonen Speeldag 
16/03/2024 26 Zulte Waregem SV - Beerschot VA - A Speeldag 
30/03/2024 27 Beerschot VA - A - Jong RC Genk Speeldag 
06/04/2024 28 KV Oostende - Beerschot VA - A Speeldag 
13/04/2024 29 SK Beveren - Beerschot VA - A Speeldag 
20/04/2024 30 Beerschot VA - A - Patro Eisden MM Speeldag 

Club Brugge NXT

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Club Brugge NXT - Lierse Kempenzonen 3 - 2
20/08/2023 2 Lommel SK - Club Brugge NXT 1 - 0
27/08/2023 3 Jong RC Genk - Club Brugge NXT 0 - 3
03/09/2023 4 Club Brugge NXT - Patro Eisden MM 2 - 2
17/09/2023 5 RFC Luik - Club Brugge NXT 3 - 1
24/09/2023 6 Club Brugge NXT - Standard 16 FC 4 - 1
01/10/2023 7 Zulte Waregem SV - Club Brugge NXT 0 - 1
08/10/2023 8 Club Brugge NXT - Francs Borains 1 - 0
22/10/2023 9 Club Brugge NXT - SK Beveren 0 - 3
29/10/2023 10 FC Seraing - Club Brugge NXT 2 - 1
05/11/2023 11 Club Brugge NXT - Beerschot VA - A 0 - 2
12/11/2023 12 FC Dender EH - Club Brugge NXT 2 - 0
26/11/2023 13 Club Brugge NXT - KV Oostende 3 - 3
03/12/2023 14 KMSK Deinze - Club Brugge NXT 1 - 3
10/12/2023 15 Club Brugge NXT - Anderlecht Futures 0 - 1
17/12/2023 16 Patro Eisden MM - Club Brugge NXT 4 - 0
14/01/2024 17 Club Brugge NXT - Lommel SK 0 - 2
21/01/2024 18 SK Beveren - Club Brugge NXT 0 - 2
28/01/2024 19 Beerschot VA - A - Club Brugge NXT 3 - 0
04/02/2024 20 Club Brugge NXT - KMSK Deinze 0 - 1
11/02/2024 21 Francs Borains - Club Brugge NXT 2 - 2
18/02/2024 22 Club Brugge NXT - Zulte Waregem SV 1 - 3
25/02/2024 23 KV Oostende - Club Brugge NXT 1 - 4
02/03/2024 24 Club Brugge NXT - Jong RC Genk Speeldag 
09/03/2024 25 Standard 16 FC - Club Brugge NXT Speeldag 
16/03/2024 26 Club Brugge NXT - FC Seraing Speeldag 
30/03/2024 27 Club Brugge NXT - FC Dender EH Speeldag 
06/04/2024 28 Lierse Kempenzonen - Club Brugge NXT Speeldag 
13/04/2024 29 Club Brugge NXT - RFC Luik Speeldag 
20/04/2024 30 Anderlecht Futures - Club Brugge NXT Speeldag 

FC Dender EH

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 RFC Luik - FC Dender EH 0 - 1
20/08/2023 2 FC Dender EH - Anderlecht Futures 2 - 3
27/08/2023 3 FC Dender EH - Lierse Kempenzonen 2 - 2
03/09/2023 4 Zulte Waregem SV - FC Dender EH 1 - 1
17/09/2023 5 FC Dender EH - Lommel SK 3 - 1
24/09/2023 6 Patro Eisden MM - FC Dender EH 1 - 1
01/10/2023 7 FC Dender EH - Jong RC Genk 1 - 3
08/10/2023 8 FC Seraing - FC Dender EH 1 - 3
22/10/2023 9 FC Dender EH - KV Oostende 1 - 1
29/10/2023 10 Beerschot VA - A - FC Dender EH 0 - 1
05/11/2023 11 KMSK Deinze - FC Dender EH 1 - 1
12/11/2023 12 FC Dender EH - Club Brugge NXT 2 - 0
26/11/2023 13 SK Beveren - FC Dender EH 3 - 2
03/12/2023 14 FC Dender EH - Francs Borains 2 - 0
10/12/2023 15 Standard 16 FC - FC Dender EH 0 - 4
17/12/2023 16 FC Dender EH - RFC Luik 0 - 0
14/01/2024 17 Lierse Kempenzonen - FC Dender EH 2 - 4
21/01/2024 18 FC Dender EH - FC Seraing 07/02   Speeldag 
28/01/2024 19 FC Dender EH - Patro Eisden MM 0 - 0
04/02/2024 20 Lommel SK - FC Dender EH 2 - 2
07/02/2024 18 FC Dender EH - FC Seraing 5 - 1
11/02/2024 21 Jong RC Genk - FC Dender EH 2 - 1
18/02/2024 22 FC Dender EH - SK Beveren 1 - 0
25/02/2024 23 Anderlecht Futures - FC Dender EH 2 - 1
02/03/2024 24 FC Dender EH - Beerschot VA - A Speeldag 
09/03/2024 25 KV Oostende - FC Dender EH Speeldag 
16/03/2024 26 FC Dender EH - Standard 16 FC Speeldag 
30/03/2024 27 Club Brugge NXT - FC Dender EH Speeldag 
06/04/2024 28 FC Dender EH - KMSK Deinze Speeldag 
13/04/2024 29 FC Dender EH - Zulte Waregem SV Speeldag 
20/04/2024 30 Francs Borains - FC Dender EH Speeldag 

FC Seraing

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 FC Seraing - Standard 16 FC 3 - 0
20/08/2023 2 SK Beveren - FC Seraing 1 - 1
27/08/2023 3 FC Seraing - Zulte Waregem SV 0 - 5
03/09/2023 4 KV Oostende - FC Seraing 1 - 1
17/09/2023 5 KMSK Deinze - FC Seraing 1 - 0
24/09/2023 6 FC Seraing - Anderlecht Futures 1 - 1
01/10/2023 7 Francs Borains - FC Seraing 0 - 2
08/10/2023 8 FC Seraing - FC Dender EH 1 - 3
22/10/2023 9 Lierse Kempenzonen - FC Seraing 1 - 0
29/10/2023 10 FC Seraing - Club Brugge NXT 2 - 1
05/11/2023 11 Patro Eisden MM - FC Seraing 2 - 1
12/11/2023 12 FC Seraing - Beerschot VA - A 1 - 2
26/11/2023 13 Jong RC Genk - FC Seraing 1 - 1
03/12/2023 14 RFC Luik - FC Seraing 2 - 1
10/12/2023 15 FC Seraing - Lommel SK 2 - 2
17/12/2023 16 Zulte Waregem SV - FC Seraing 2 - 1
14/01/2024 17 FC Seraing - Francs Borains 1 - 5
21/01/2024 18 FC Dender EH - FC Seraing 07/02   Speeldag 
28/01/2024 19 FC Seraing - Lierse Kempenzonen 1 - 1
04/02/2024 20 FC Seraing - Jong RC Genk 1 - 3
07/02/2024 18 FC Dender EH - FC Seraing 5 - 1
11/02/2024 21 Anderlecht Futures - FC Seraing 1 - 2
18/02/2024 22 FC Seraing - RFC Luik 0 - 4
25/02/2024 23 Beerschot VA - A - FC Seraing Speeldag 
02/03/2024 24 FC Seraing - Patro Eisden MM Speeldag 
09/03/2024 25 FC Seraing - SK Beveren Speeldag 
16/03/2024 26 Club Brugge NXT - FC Seraing Speeldag 
30/03/2024 27 FC Seraing - KV Oostende Speeldag 
06/04/2024 28 Lommel SK - FC Seraing Speeldag 
13/04/2024 29 Standard 16 FC - FC Seraing Speeldag 
20/04/2024 30 FC Seraing - KMSK Deinze Speeldag 

Francs Borains

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Zulte Waregem SV - Francs Borains 1 - 3
20/08/2023 2 Francs Borains - Jong RC Genk 2 - 5
27/08/2023 3 Francs Borains - Anderlecht Futures 1 - 0
03/09/2023 4 Beerschot VA - A - Francs Borains 2 - 1
17/09/2023 5 Francs Borains - Lierse Kempenzonen 2 - 0
24/09/2023 6 Lommel SK - Francs Borains 3 - 0
01/10/2023 7 Francs Borains - FC Seraing 0 - 2
08/10/2023 8 Club Brugge NXT - Francs Borains 1 - 0
22/10/2023 9 Francs Borains - Patro Eisden MM 0 - 0
29/10/2023 10 SK Beveren - Francs Borains 3 - 0
05/11/2023 11 Francs Borains - Standard 16 FC 2 - 1
12/11/2023 12 KV Oostende - Francs Borains 1 - 0
26/11/2023 13 Francs Borains - KMSK Deinze 0 - 1
03/12/2023 14 FC Dender EH - Francs Borains 2 - 0
10/12/2023 15 RFC Luik - Francs Borains 1 - 0
17/12/2023 16 Francs Borains - Beerschot VA - A 1 - 3
14/01/2024 17 FC Seraing - Francs Borains 1 - 5
21/01/2024 18 Francs Borains - KV Oostende 14/02   Speeldag 
28/01/2024 19 Francs Borains - SK Beveren 3 - 0
04/02/2024 20 Patro Eisden MM - Francs Borains 3 - 1
11/02/2024 21 Francs Borains - Club Brugge NXT 2 - 2
14/02/2024 18 Francs Borains - KV Oostende 0 - 2
18/02/2024 22 Standard 16 FC - Francs Borains 1 - 2
25/02/2024 23 Francs Borains - Zulte Waregem SV Speeldag 
02/03/2024 24 Lierse Kempenzonen - Francs Borains Speeldag 
09/03/2024 25 Francs Borains - Lommel SK Speeldag 
16/03/2024 26 KMSK Deinze - Francs Borains Speeldag 
30/03/2024 27 Anderlecht Futures - Francs Borains Speeldag 
06/04/2024 28 Francs Borains - RFC Luik Speeldag 
13/04/2024 29 Jong RC Genk - Francs Borains Speeldag 
20/04/2024 30 Francs Borains - FC Dender EH Speeldag 

Jong RC Genk

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Jong RC Genk - SK Beveren 1 - 0
20/08/2023 2 Francs Borains - Jong RC Genk 2 - 5
27/08/2023 3 Jong RC Genk - Club Brugge NXT 0 - 3
03/09/2023 4 Anderlecht Futures - Jong RC Genk 1 - 1
17/09/2023 5 Jong RC Genk - Zulte Waregem SV 2 - 4
24/09/2023 6 KV Oostende - Jong RC Genk 2 - 2
01/10/2023 7 FC Dender EH - Jong RC Genk 1 - 3
08/10/2023 8 Jong RC Genk - Beerschot VA - A 1 - 2
22/10/2023 9 KMSK Deinze - Jong RC Genk 3 - 2
29/10/2023 10 Jong RC Genk - Lierse Kempenzonen 1 - 3
05/11/2023 11 Jong RC Genk - RFC Luik 2 - 3
12/11/2023 12 Standard 16 FC - Jong RC Genk 3 - 1
26/11/2023 13 Jong RC Genk - FC Seraing 1 - 1
03/12/2023 14 Lommel SK - Jong RC Genk 0 - 1
10/12/2023 15 Jong RC Genk - Patro Eisden MM 0 - 1
17/12/2023 16 SK Beveren - Jong RC Genk 2 - 1
14/01/2024 17 Jong RC Genk - KMSK Deinze 3 - 2
21/01/2024 18 Zulte Waregem SV - Jong RC Genk 1 - 1
28/01/2024 19 Jong RC Genk - Anderlecht Futures 3 - 0
04/02/2024 20 FC Seraing - Jong RC Genk 1 - 3
11/02/2024 21 Jong RC Genk - FC Dender EH 2 - 1
18/02/2024 22 Lierse Kempenzonen - Jong RC Genk 3 - 1
25/02/2024 23 Jong RC Genk - Lommel SK Speeldag 
02/03/2024 24 Club Brugge NXT - Jong RC Genk Speeldag 
09/03/2024 25 Patro Eisden MM - Jong RC Genk Speeldag 
16/03/2024 26 Jong RC Genk - KV Oostende Speeldag 
30/03/2024 27 Beerschot VA - A - Jong RC Genk Speeldag 
06/04/2024 28 Jong RC Genk - Standard 16 FC Speeldag 
13/04/2024 29 Jong RC Genk - Francs Borains Speeldag 
20/04/2024 30 RFC Luik - Jong RC Genk Speeldag 

KMSK Deinze

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Patro Eisden MM - KMSK Deinze 3 - 1
20/08/2023 2 KMSK Deinze - KV Oostende 1 - 0
27/08/2023 3 Lommel SK - KMSK Deinze 1 - 0
03/09/2023 4 KMSK Deinze - RFC Luik 3 - 1
17/09/2023 5 KMSK Deinze - FC Seraing 1 - 0
24/09/2023 6 Zulte Waregem SV - KMSK Deinze 2 - 1
01/10/2023 7 KMSK Deinze - SK Beveren 0 - 0
08/10/2023 8 Lierse Kempenzonen - KMSK Deinze 0 - 1
22/10/2023 9 KMSK Deinze - Jong RC Genk 3 - 2
29/10/2023 10 Standard 16 FC - KMSK Deinze 2 - 1
05/11/2023 11 KMSK Deinze - FC Dender EH 1 - 1
12/11/2023 12 Anderlecht Futures - KMSK Deinze 1 - 3
26/11/2023 13 Francs Borains - KMSK Deinze 0 - 1
03/12/2023 14 KMSK Deinze - Club Brugge NXT 1 - 3
10/12/2023 15 Beerschot VA - A - KMSK Deinze 1 - 2
17/12/2023 16 KMSK Deinze - Standard 16 FC 2 - 1
14/01/2024 17 Jong RC Genk - KMSK Deinze 3 - 2
21/01/2024 18 KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen 4 - 0
28/01/2024 19 KV Oostende - KMSK Deinze 0 - 1
04/02/2024 20 Club Brugge NXT - KMSK Deinze 0 - 1
11/02/2024 21 KMSK Deinze - Patro Eisden MM 0 - 0
18/02/2024 22 KMSK Deinze - Beerschot VA - A 4 - 2
25/02/2024 23 SK Beveren - KMSK Deinze 2 - 2
02/03/2024 24 KMSK Deinze - Anderlecht Futures Speeldag 
09/03/2024 25 RFC Luik - KMSK Deinze Speeldag 
16/03/2024 26 KMSK Deinze - Francs Borains Speeldag 
30/03/2024 27 KMSK Deinze - Zulte Waregem SV Speeldag 
06/04/2024 28 FC Dender EH - KMSK Deinze Speeldag 
13/04/2024 29 KMSK Deinze - Lommel SK Speeldag 
20/04/2024 30 FC Seraing - KMSK Deinze Speeldag 

KV Oostende

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 KV Oostende - Lommel SK 0 - 1
20/08/2023 2 KMSK Deinze - KV Oostende 1 - 0
27/08/2023 3 RFC Luik - KV Oostende 2 - 0
03/09/2023 4 KV Oostende - FC Seraing 1 - 1
17/09/2023 5 Standard 16 FC - KV Oostende 0 - 1
24/09/2023 6 KV Oostende - Jong RC Genk 2 - 2
01/10/2023 7 Beerschot VA - A - KV Oostende 1 - 1
08/10/2023 8 KV Oostende - Anderlecht Futures 1 - 2
22/10/2023 9 FC Dender EH - KV Oostende 1 - 1
29/10/2023 10 KV Oostende - Patro Eisden MM 0 - 0
05/11/2023 11 Zulte Waregem SV - KV Oostende 0 - 1
12/11/2023 12 KV Oostende - Francs Borains 1 - 0
26/11/2023 13 Club Brugge NXT - KV Oostende 3 - 3
03/12/2023 14 KV Oostende - Lierse Kempenzonen 0 - 1
10/12/2023 15 KV Oostende - SK Beveren 0 - 2
17/12/2023 16 Anderlecht Futures - KV Oostende 0 - 0
14/01/2024 17 KV Oostende - Zulte Waregem SV 3 - 2
21/01/2024 18 Francs Borains - KV Oostende 14/02   Speeldag 
28/01/2024 19 KV Oostende - KMSK Deinze 0 - 1
04/02/2024 20 Lierse Kempenzonen - KV Oostende 1 - 2
11/02/2024 21 KV Oostende - RFC Luik 0 - 2
14/02/2024 18 Francs Borains - KV Oostende 0 - 2
18/02/2024 22 Lommel SK - KV Oostende 0 - 1
25/02/2024 23 KV Oostende - Club Brugge NXT 1 - 4
02/03/2024 24 SK Beveren - KV Oostende Speeldag 
09/03/2024 25 KV Oostende - FC Dender EH Speeldag 
16/03/2024 26 Jong RC Genk - KV Oostende Speeldag 
30/03/2024 27 FC Seraing - KV Oostende Speeldag 
06/04/2024 28 KV Oostende - Beerschot VA - A Speeldag 
13/04/2024 29 Patro Eisden MM - KV Oostende Speeldag 
20/04/2024 30 KV Oostende - Standard 16 FC Speeldag 

Lierse Kempenzonen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Club Brugge NXT - Lierse Kempenzonen 3 - 2
20/08/2023 2 Lierse Kempenzonen - Patro Eisden MM 2 - 1
27/08/2023 3 FC Dender EH - Lierse Kempenzonen 2 - 2
03/09/2023 4 Lierse Kempenzonen - Lommel SK 1 - 2
17/09/2023 5 Francs Borains - Lierse Kempenzonen 2 - 0
24/09/2023 6 Lierse Kempenzonen - Beerschot VA - A 1 - 3
01/10/2023 7 Anderlecht Futures - Lierse Kempenzonen 3 - 3
08/10/2023 8 Lierse Kempenzonen - KMSK Deinze 0 - 1
22/10/2023 9 Lierse Kempenzonen - FC Seraing 1 - 0
29/10/2023 10 Jong RC Genk - Lierse Kempenzonen 1 - 3
05/11/2023 11 Lierse Kempenzonen - SK Beveren 2 - 2
12/11/2023 12 RFC Luik - Lierse Kempenzonen 2 - 4
26/11/2023 13 Lierse Kempenzonen - Standard 16 FC 1 - 4
03/12/2023 14 KV Oostende - Lierse Kempenzonen 0 - 1
10/12/2023 15 Lierse Kempenzonen - Zulte Waregem SV 0 - 1
17/12/2023 16 Lommel SK - Lierse Kempenzonen 3 - 0
14/01/2024 17 Lierse Kempenzonen - FC Dender EH 2 - 4
21/01/2024 18 KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen 4 - 0
28/01/2024 19 FC Seraing - Lierse Kempenzonen 1 - 1
04/02/2024 20 Lierse Kempenzonen - KV Oostende 1 - 2
11/02/2024 21 SK Beveren - Lierse Kempenzonen 3 - 1
18/02/2024 22 Lierse Kempenzonen - Jong RC Genk 3 - 1
25/02/2024 23 Patro Eisden MM - Lierse Kempenzonen 3 - 0
02/03/2024 24 Lierse Kempenzonen - Francs Borains Speeldag 
09/03/2024 25 Beerschot VA - A - Lierse Kempenzonen Speeldag 
16/03/2024 26 Lierse Kempenzonen - RFC Luik Speeldag 
30/03/2024 27 Standard 16 FC - Lierse Kempenzonen Speeldag 
06/04/2024 28 Lierse Kempenzonen - Club Brugge NXT Speeldag 
13/04/2024 29 Lierse Kempenzonen - Anderlecht Futures Speeldag 
20/04/2024 30 Zulte Waregem SV - Lierse Kempenzonen Speeldag 

Lommel SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 KV Oostende - Lommel SK 0 - 1
20/08/2023 2 Lommel SK - Club Brugge NXT 1 - 0
27/08/2023 3 Lommel SK - KMSK Deinze 1 - 0
03/09/2023 4 Lierse Kempenzonen - Lommel SK 1 - 2
17/09/2023 5 FC Dender EH - Lommel SK 3 - 1
24/09/2023 6 Lommel SK - Francs Borains 3 - 0
01/10/2023 7 RFC Luik - Lommel SK 2 - 1
08/10/2023 8 Lommel SK - Standard 16 FC 1 - 0
22/10/2023 9 Beerschot VA - A - Lommel SK 2 - 1
29/10/2023 10 Lommel SK - Zulte Waregem SV 1 - 1
05/11/2023 11 Anderlecht Futures - Lommel SK 1 - 1
12/11/2023 12 SK Beveren - Lommel SK 2 - 2
26/11/2023 13 Lommel SK - Patro Eisden MM 1 - 2
03/12/2023 14 Lommel SK - Jong RC Genk 0 - 1
10/12/2023 15 FC Seraing - Lommel SK 2 - 2
17/12/2023 16 Lommel SK - Lierse Kempenzonen 3 - 0
14/01/2024 17 Club Brugge NXT - Lommel SK 0 - 2
21/01/2024 18 Lommel SK - Beerschot VA - A 07/02   Speeldag 
28/01/2024 19 Standard 16 FC - Lommel SK 0 - 4
04/02/2024 20 Lommel SK - FC Dender EH 2 - 2
07/02/2024 18 Lommel SK - Beerschot VA - A 3 - 0
11/02/2024 21 Zulte Waregem SV - Lommel SK 0 - 3
18/02/2024 22 Lommel SK - KV Oostende 0 - 1
25/02/2024 23 Jong RC Genk - Lommel SK Speeldag 
02/03/2024 24 Lommel SK - RFC Luik Speeldag 
09/03/2024 25 Francs Borains - Lommel SK Speeldag 
16/03/2024 26 Lommel SK - Anderlecht Futures Speeldag 
30/03/2024 27 Patro Eisden MM - Lommel SK Speeldag 
06/04/2024 28 Lommel SK - FC Seraing Speeldag 
13/04/2024 29 KMSK Deinze - Lommel SK Speeldag 
20/04/2024 30 Lommel SK - SK Beveren Speeldag 

Patro Eisden MM

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Patro Eisden MM - KMSK Deinze 3 - 1
20/08/2023 2 Lierse Kempenzonen - Patro Eisden MM 2 - 1
27/08/2023 3 Patro Eisden MM - SK Beveren 2 - 1
03/09/2023 4 Club Brugge NXT - Patro Eisden MM 2 - 2
17/09/2023 5 Anderlecht Futures - Patro Eisden MM 1 - 3
24/09/2023 6 Patro Eisden MM - FC Dender EH 1 - 1
01/10/2023 7 Standard 16 FC - Patro Eisden MM 0 - 1
08/10/2023 8 Patro Eisden MM - RFC Luik 0 - 2
22/10/2023 9 Francs Borains - Patro Eisden MM 0 - 0
29/10/2023 10 KV Oostende - Patro Eisden MM 0 - 0
05/11/2023 11 Patro Eisden MM - FC Seraing 2 - 1
12/11/2023 12 Patro Eisden MM - Zulte Waregem SV 0 - 3
26/11/2023 13 Lommel SK - Patro Eisden MM 1 - 2
03/12/2023 14 Patro Eisden MM - Beerschot VA - A 0 - 2
10/12/2023 15 Jong RC Genk - Patro Eisden MM 0 - 1
17/12/2023 16 Patro Eisden MM - Club Brugge NXT 4 - 0
14/01/2024 17 RFC Luik - Patro Eisden MM 1 - 0
21/01/2024 18 Patro Eisden MM - Standard 16 FC 3 - 1
28/01/2024 19 FC Dender EH - Patro Eisden MM 0 - 0
04/02/2024 20 Patro Eisden MM - Francs Borains 3 - 1
11/02/2024 21 KMSK Deinze - Patro Eisden MM 0 - 0
18/02/2024 22 Patro Eisden MM - Anderlecht Futures 0 - 0
25/02/2024 23 Patro Eisden MM - Lierse Kempenzonen 3 - 0
02/03/2024 24 FC Seraing - Patro Eisden MM Speeldag 
09/03/2024 25 Patro Eisden MM - Jong RC Genk Speeldag 
16/03/2024 26 SK Beveren - Patro Eisden MM Speeldag 
30/03/2024 27 Patro Eisden MM - Lommel SK Speeldag 
06/04/2024 28 Zulte Waregem SV - Patro Eisden MM Speeldag 
13/04/2024 29 Patro Eisden MM - KV Oostende Speeldag 
20/04/2024 30 Beerschot VA - A - Patro Eisden MM Speeldag 

RFC Luik

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 RFC Luik - FC Dender EH 0 - 1
20/08/2023 2 Standard 16 FC - RFC Luik 2 - 1
27/08/2023 3 RFC Luik - KV Oostende 2 - 0
03/09/2023 4 KMSK Deinze - RFC Luik 3 - 1
17/09/2023 5 RFC Luik - Club Brugge NXT 3 - 1
24/09/2023 6 SK Beveren - RFC Luik 1 - 2
01/10/2023 7 RFC Luik - Lommel SK 2 - 1
08/10/2023 8 Patro Eisden MM - RFC Luik 0 - 2
22/10/2023 9 Zulte Waregem SV - RFC Luik 1 - 0
29/10/2023 10 RFC Luik - Anderlecht Futures 0 - 2
05/11/2023 11 Jong RC Genk - RFC Luik 2 - 3
12/11/2023 12 RFC Luik - Lierse Kempenzonen 2 - 4
26/11/2023 13 Beerschot VA - A - RFC Luik 3 - 0
03/12/2023 14 RFC Luik - FC Seraing 2 - 1
10/12/2023 15 RFC Luik - Francs Borains 1 - 0
17/12/2023 16 FC Dender EH - RFC Luik 0 - 0
14/01/2024 17 RFC Luik - Patro Eisden MM 1 - 0
21/01/2024 18 Anderlecht Futures - RFC Luik 07/02   Speeldag 
28/01/2024 19 RFC Luik - Zulte Waregem SV 0 - 2
04/02/2024 20 RFC Luik - Beerschot VA - A 1 - 4
07/02/2024 18 Anderlecht Futures - RFC Luik 1 - 1
11/02/2024 21 KV Oostende - RFC Luik 0 - 2
18/02/2024 22 FC Seraing - RFC Luik 0 - 4
25/02/2024 23 RFC Luik - Standard 16 FC 1 - 1
02/03/2024 24 Lommel SK - RFC Luik Speeldag 
09/03/2024 25 RFC Luik - KMSK Deinze Speeldag 
16/03/2024 26 Lierse Kempenzonen - RFC Luik Speeldag 
30/03/2024 27 RFC Luik - SK Beveren Speeldag 
06/04/2024 28 Francs Borains - RFC Luik Speeldag 
13/04/2024 29 Club Brugge NXT - RFC Luik Speeldag 
20/04/2024 30 RFC Luik - Jong RC Genk Speeldag 

SK Beveren

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Jong RC Genk - SK Beveren 1 - 0
20/08/2023 2 SK Beveren - FC Seraing 1 - 1
27/08/2023 3 Patro Eisden MM - SK Beveren 2 - 1
03/09/2023 4 SK Beveren - Standard 16 FC 2 - 0
17/09/2023 5 Beerschot VA - A - SK Beveren 0 - 0
24/09/2023 6 SK Beveren - RFC Luik 1 - 2
01/10/2023 7 KMSK Deinze - SK Beveren 0 - 0
08/10/2023 8 SK Beveren - Zulte Waregem SV 0 - 3
22/10/2023 9 Club Brugge NXT - SK Beveren 0 - 3
29/10/2023 10 SK Beveren - Francs Borains 3 - 0
05/11/2023 11 Lierse Kempenzonen - SK Beveren 2 - 2
12/11/2023 12 SK Beveren - Lommel SK 2 - 2
26/11/2023 13 SK Beveren - FC Dender EH 3 - 2
03/12/2023 14 Anderlecht Futures - SK Beveren 0 - 2
10/12/2023 15 KV Oostende - SK Beveren 0 - 2
17/12/2023 16 SK Beveren - Jong RC Genk 2 - 1
14/01/2024 17 Standard 16 FC - SK Beveren 1 - 4
21/01/2024 18 SK Beveren - Club Brugge NXT 0 - 2
28/01/2024 19 Francs Borains - SK Beveren 3 - 0
04/02/2024 20 Zulte Waregem SV - SK Beveren 0 - 1
11/02/2024 21 SK Beveren - Lierse Kempenzonen 3 - 1
18/02/2024 22 FC Dender EH - SK Beveren 1 - 0
25/02/2024 23 SK Beveren - KMSK Deinze 2 - 2
02/03/2024 24 SK Beveren - KV Oostende Speeldag 
09/03/2024 25 FC Seraing - SK Beveren Speeldag 
16/03/2024 26 SK Beveren - Patro Eisden MM Speeldag 
30/03/2024 27 RFC Luik - SK Beveren Speeldag 
06/04/2024 28 SK Beveren - Anderlecht Futures Speeldag 
13/04/2024 29 SK Beveren - Beerschot VA - A Speeldag 
20/04/2024 30 Lommel SK - SK Beveren Speeldag 

Standard 16 FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 FC Seraing - Standard 16 FC 3 - 0
20/08/2023 2 Standard 16 FC - RFC Luik 2 - 1
27/08/2023 3 Standard 16 FC - Beerschot VA - A 05/12   Speeldag 
03/09/2023 4 SK Beveren - Standard 16 FC 2 - 0
17/09/2023 5 Standard 16 FC - KV Oostende 0 - 1
24/09/2023 6 Club Brugge NXT - Standard 16 FC 4 - 1
01/10/2023 7 Standard 16 FC - Patro Eisden MM 0 - 1
08/10/2023 8 Lommel SK - Standard 16 FC 1 - 0
22/10/2023 9 Anderlecht Futures - Standard 16 FC 3 - 0
29/10/2023 10 Standard 16 FC - KMSK Deinze 2 - 1
05/11/2023 11 Francs Borains - Standard 16 FC 2 - 1
12/11/2023 12 Standard 16 FC - Jong RC Genk 3 - 1
26/11/2023 13 Lierse Kempenzonen - Standard 16 FC 1 - 4
03/12/2023 14 Standard 16 FC - Zulte Waregem SV 1 - 3
05/12/2023 3 Standard 16 FC - Beerschot VA - A 1 - 0
10/12/2023 15 Standard 16 FC - FC Dender EH 0 - 4
17/12/2023 16 KMSK Deinze - Standard 16 FC 2 - 1
14/01/2024 17 Standard 16 FC - SK Beveren 1 - 4
21/01/2024 18 Patro Eisden MM - Standard 16 FC 3 - 1
28/01/2024 19 Standard 16 FC - Lommel SK 0 - 4
04/02/2024 20 Standard 16 FC - Anderlecht Futures 0 - 1
11/02/2024 21 Beerschot VA - A - Standard 16 FC 2 - 0
18/02/2024 22 Standard 16 FC - Francs Borains 1 - 2
25/02/2024 23 RFC Luik - Standard 16 FC 1 - 1
02/03/2024 24 Zulte Waregem SV - Standard 16 FC Speeldag 
09/03/2024 25 Standard 16 FC - Club Brugge NXT Speeldag 
16/03/2024 26 FC Dender EH - Standard 16 FC Speeldag 
30/03/2024 27 Standard 16 FC - Lierse Kempenzonen Speeldag 
06/04/2024 28 Jong RC Genk - Standard 16 FC Speeldag 
13/04/2024 29 Standard 16 FC - FC Seraing Speeldag 
20/04/2024 30 KV Oostende - Standard 16 FC Speeldag 

Zulte Waregem SV

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
13/08/2023 1 Zulte Waregem SV - Francs Borains 1 - 3
20/08/2023 2 Beerschot VA - A - Zulte Waregem SV 1 - 2
27/08/2023 3 FC Seraing - Zulte Waregem SV 0 - 5
03/09/2023 4 Zulte Waregem SV - FC Dender EH 1 - 1
17/09/2023 5 Jong RC Genk - Zulte Waregem SV 2 - 4
24/09/2023 6 Zulte Waregem SV - KMSK Deinze 2 - 1
01/10/2023 7 Zulte Waregem SV - Club Brugge NXT 0 - 1
08/10/2023 8 SK Beveren - Zulte Waregem SV 0 - 3
22/10/2023 9 Zulte Waregem SV - RFC Luik 1 - 0
29/10/2023 10 Lommel SK - Zulte Waregem SV 1 - 1
05/11/2023 11 Zulte Waregem SV - KV Oostende 0 - 1
12/11/2023 12 Patro Eisden MM - Zulte Waregem SV 0 - 3
26/11/2023 13 Zulte Waregem SV - Anderlecht Futures 2 - 5
03/12/2023 14 Standard 16 FC - Zulte Waregem SV 1 - 3
10/12/2023 15 Lierse Kempenzonen - Zulte Waregem SV 0 - 1
17/12/2023 16 Zulte Waregem SV - FC Seraing 2 - 1
14/01/2024 17 KV Oostende - Zulte Waregem SV 3 - 2
21/01/2024 18 Zulte Waregem SV - Jong RC Genk 1 - 1
28/01/2024 19 RFC Luik - Zulte Waregem SV 0 - 2
04/02/2024 20 Zulte Waregem SV - SK Beveren 0 - 1
11/02/2024 21 Zulte Waregem SV - Lommel SK 0 - 3
18/02/2024 22 Club Brugge NXT - Zulte Waregem SV 1 - 3
25/02/2024 23 Francs Borains - Zulte Waregem SV Speeldag 
02/03/2024 24 Zulte Waregem SV - Standard 16 FC Speeldag 
09/03/2024 25 Anderlecht Futures - Zulte Waregem SV Speeldag 
16/03/2024 26 Zulte Waregem SV - Beerschot VA - A Speeldag 
30/03/2024 27 KMSK Deinze - Zulte Waregem SV Speeldag 
06/04/2024 28 Zulte Waregem SV - Patro Eisden MM Speeldag 
13/04/2024 29 FC Dender EH - Zulte Waregem SV Speeldag 
20/04/2024 30 Zulte Waregem SV - Lierse Kempenzonen Speeldag 

LINKS NAAR ANDERE REEKSEN

Nationaal - Heren
1e Klasse A - Profv. 1e Klasse B - Profv.    
1e Nationale 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B Division 2 ACFF
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B Division 3 ACFF - A Division 3 ACFF - B

Nationaal - Vrouwen
Lotto Super League 1e Nationale  
Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B Interprovinciale ACFF

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

1B - CHALLENGER PRO LEAGUE 2023-2024 - KAMPIOENSCHAP EN PLAY-OFFS

- De Algemene Vergadering van de Pro League besliste dat er in de Challenger Pro League 2023-2024 16 ploegen uitkomen.
- De eerste twee ploegen uit het eindklassement van de "Challenger Pro League" promoveren rechtstreeks naar 1A.
- De nummers 3 tot en met 6 spelen een play-off met een heen- en terugwedstrijd volgens het "knock-out systeem".
- Hierbij speelt de 3e tegen de 6e, en de 4e tegen de 5e, allebei dus heen en terug.
- De winnaars spelen een finale tegen elkaar, ook heen en terug.
- De winnaar van die finale plaatst zich (ook via een heen- en terugwedstrijd) voor de "Barrage for Jupiler Pro League", tegen de tweede uit de "Play-down of Relegation Play-offs" die gespeeld wordt door de 13e tot en met 16e van de Jupiler Pro League.
- De winnaar van de "Barrage for Jupiler Pro League" speelt in het seizoen 24-25 in de Jupiler Pro League. De verliezer komt uit in de Challenger Pro League.
- De U23-teams kunnen degraderen en promoveren, op voorwaarde dat zij steeds één reeks lager spelen dan de A-ploeg van hun club. Ze kunnen echter niet promoveren naar de Jupiler Pro League, en ook niet deelnemen aan de Play-offs van de Challenger Pro League.
- Als een U23-team in de top 6 eindigt wordt deze ploeg vervangen door het eerstvolgende niet-U23-team in het algemeen klassement.
- De laatste twee ploegen in het eindklassement van de reguliere competitie in 1B, de nummers 15 en 16, zakken rechtstreeks naar de 1e Nationale van het amateurvoetbal.

1A - JUPILER PRO LEAGUE 2023-2024 - KAMPIOENSCHAP EN PLAY-OFFS

- De Algemene Vergadering van de Pro League besliste dat er in de competitie 2023-2024 van de Jupiler Pro League 16 ploegen uitkomen.
* Dit zijn de parameters voor het klassement:
1. aantal punten. 2. het grootste aantal overwinningen. 3. het beste doelpuntensaldo. 4. het grootste aantal gemaakte doelpunten.
5. het grootste aantal gemaakte doelpunten op verplaatsing. 6. het grootste aantal overwinningen op verplaatsing.
7. de einduitslag van een te spelen barragematch, met eventueel verlengingen en een strafschoppenreeks.

* Play-off 1, ofwel de Champions Play-off wordt na de reguliere competitie gespeeld door de 6 hoogst gerangschikte ploegen, die een nacompetitie spelen van 10 wedstrijden, 5 keer thuis, 5 keer uit, met halvering van de behaalde punten, eventueel naar boven afgerond.

* Play-off 2, ofwel de Europe Play-off wordt na de reguliere competitie gespeeld door de nummers 7 tot en met 12, die eveneens een nacompetitie spelen van 10 wedstrijden, 5 keer thuis, 5 keer uit, met halvering van de behaalde punten, eventueel naar boven afgerond.

* De Play-downs of Relegation Play-off worden gespeeld door de nummers 13 tot en met 16, die deze nacompetitie beginnen met de behaalde punten in 1A, niet gehalveerd dus. Zij spelen 6 wedstrijden, 3 keer thuis, 3 keer uit.

- Enkel de winnaar van de Relegation Play-off blijft in de Jupiler Pro League.
- De tweede speelt barragewedstrijden heen en terug tegen de derde van Challenger Pro League Play-off voor een plaats in 1A.
- De derde en de vierde, de laatste twee dus, degraderen rechtstreeks naar 1B.

STOPZETTING VAN EEN WEDSTRIJD - VERNIEUWD REGLEMENT

** Vanaf dit seizoen zullen er geen wedstrijden uit de Pro League meer beslist worden via de groene tafel, maar wordt elke wedstrijd uitgespeeld op het veld. Dat geldt zowel voor de Jupiler League, de Challenger League als de Dames Super League.

** Wordt een wedstrijd stopgezet wegens wangedrag van toeschouwers, dan zal de wedstrijd verdergezet worden achter gesloten deuren, vanaf de minuut waarin de stopzetting is gebeurd, met de score op het moment van de stopzetting.

** Wanneer tot een dergelijke stopzetting wordt besloten, herneemt de wedstrijd op maandag of dinsdag volgend op de speeldag waar de wedstrijd is stopgezet, behalve wanneer dwingende redenen dit onmogelijk maken of wanneer een reeds geplande wedstrijd van één van de betrokken teams als gevolg heeft dat de spelers geen 48 uur rust tussen opeenvolgende wedstrijden kunnen genieten.

** Extra reglementaire info: de rest van de wedstrijd dient te worden verdergezet volgens onderstaande principes - ((c) Pro League):
1. Het wedstrijdblad kan iedere speelgerechtigde speler bevatten die was ingeschreven op de "Squad size limit lijst op het moment dat de wedstrijd werd stopgezet, ongeacht of deze op het oorspronkelijke wedstrijdblad stonden, met uitzondering van spelers die gewisseld werden of van het veld werden gestuurd voor de wedstrijd werd stopgezet, net als spelers die geschorst waren voor de stopgezette wedstrijd. Spelers die op het veld stonden op het moment dat de wedstrijd werd stopgezet, kunnen niet op het wedstrijdblad worden gezet als wisselspeler voor de verderzetting van de wedstrijd.
2. Kaarten die werden opgelegd vooraleer de wedstrijd werd stopgezet blijven gelden voor de rest van de wedstrijd.
3. Gele kaarten opgelegd vooraleer de wedstrijd werd stopgezet worden niet meegedragen naar andere wedstrijden vooraleer de wedstrijd volledig is afgewerkt.
4. Spelers en teamofficials die van het veld werden gestuurd tijdens de stopgezette wedstrijd kunnen niet vervangen worden en het aantal spelers die de hervatting aanvatten is steeds evenveel als het aantal spelers op het moment van stopzetting.
5. Spelers en teamofficials die geschorst werden ten gevolge van een wedstrijd die gespeeld werd na de stopgezette wedstrijd, kunnen op het wedstrijdblad worden opgenomen.
6. De teams kunnen enkel gebruik maken van het aantal wissels en wisselmomenten zoals ze op het moment van stopzetting nog gerechtigd waren om te gebruiken.
7. Er mogen steeds het maximumaantal toegelaten wisselspelers op het wedstrijdblad worden geplaatst.
8. De wedstrijd moet hervat worden op de plaats waar de wedstrijd werd stopgezet (bv. vrije trap, inworp, doeltrap, hoekschop, penalty, enz.). Indien de wedstrijd werd gestopt tijdens het normale spel, zal de wedstrijd verdergezet worden via een scheidsrechtersbal op de plaats van stopzetting.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).