Recreatief Dames B
Update: gisteren om 22:51u
Provinciaal 2e provinciale Recreatief Dames B
Laatste update: gisteren om 22:51u
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, BelgiŽ.
www.spranco-matic.be
Meer info...
Organisatie van Internationale
Voetbaltoernooien - Jeugd en Senioren.
>> Bestel de gratis brochure
met 70 toernooien. Klik hier.
Meer info...
VV-LOGO    DAMESREEKS B - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2023-2024

Op deze pagina ziet u de samenstelling van de Damesreeks B van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 13 ploegen:
KFC Nijlen, K Berg-Op Fc Beerzel, Cantincrode B, Groenenhoek A, FC Ik Dien, FC Oxaco-Boechout, VK Kontich-Scaldis,
SV Sint-Jozef Mortsel, Bacwalde, SC OLVE, Antwerp Diamonds FC, Simikos B en Waarloos 4.
Ostan gaf nog voor de competitiestart algemeen forfait.

Archief Recrea Dames Reeks B - 2022-2023 Recreatief Dames - Reeks C
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Vrij. 23/02 20u00 KFC Nijlen - SV Sint Jozef Mortsel uitg.
Vrij. 23/02 20u00 FC Ik Dien - Cantincrode B 1 - 2
Vrij. 23/02 20u00 VK Kontich Scaldis - Antwerp Diamonds FC 1 - 2
Zat. 24/02 19u30 K BO Beerzel FC - Simikos B 4 - 1
Zon. 25/02 11u00 FC Oxaco-Boechout - Groenenhoek A  
Zon. 25/02 12u45 SC O.L.V.E. - Bacwalde  
- - - Waarloos 4 - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 20 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 SC O.L.V.E. 14 11 0 3 56 10 36
2 Cantincrode B 17 11 3 3 49 18 36
3 FC Oxaco-Boechout 15 10 0 5 64 17 35
4 K BO Beerzel FC 15 10 1 4 50 15 34
5 Groenenhoek A 15 7 7 1 36 32 22
6 SV Sint Jozef Mortsel 14 6 5 3 29 18 21
7 Waarloos 4 17 6 8 3 23 34 21
8 Antwerp Diamonds FC 18 6 11 1 23 55 19
9 Simikos B 15 4 8 3 20 38 15
10 FC Ik Dien 16 4 9 3 21 29 15
11 Bacwalde 17 4 10 3 21 60 15
12 KFC Nijlen 16 4 10 2 20 45 14
13 VK Kontich Scaldis 17 1 12 4 7 48 7

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (3 september 2023)
Waarloos 4 - VK Kontich Scaldis 3 - 0
KFC Nijlen - SC O.L.V.E. 1 - 9
Groenenhoek A - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
SV Sint Jozef Mortsel - FC Ik Dien 18/04
Cantincrode B - Simikos B 5 - 0
FC Oxaco-Boechout - K BO Beerzel FC 1 - 1
Bacwalde - vrij  


Speeldag 2 (9 september 2023)
VK Kontich Scaldis - KFC Nijlen 0 - 3
FC Ik Dien - FC Oxaco-Boechout 3 - 5
Simikos B - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
Bacwalde - Groenenhoek A 2 - 2
Antwerp Diamonds FC - Cantincrode B 0 - 8
K BO Beerzel FC - Waarloos 4 6 - 1
SC O.L.V.E. - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 september 2023)
Cantincrode B - Simikos B 5 - 0 Speeldag 1


Speeldag 3 (16 september 2023)
Waarloos 4 - FC Ik Dien 1 - 0
KFC Nijlen - K BO Beerzel FC 2 - 5
Groenenhoek A - SC O.L.V.E. 0 - 8
Antwerp Diamonds FC - Simikos B 4 - 3
SV Sint Jozef Mortsel - FC Oxaco-Boechout 2 - 4
Cantincrode B - Bacwalde 3 - 0
VK Kontich Scaldis - vrij  


Speeldag 4 (24 september 2023)
VK Kontich Scaldis - Groenenhoek A 0 - 7
FC Ik Dien - KFC Nijlen 4 - 1
Antwerp Diamonds FC - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 6
Simikos B - Bacwalde 5 - 2
FC Oxaco-Boechout - Waarloos 4 7 - 2
SC O.L.V.E. - Cantincrode B 2 - 2
K BO Beerzel FC - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 27 september 2023)
Cantincrode B - Bacwalde 3 - 0 Speeldag 3


Speeldag 5 (30 september 2023)
KFC Nijlen - FC Oxaco-Boechout 0 - 6
Groenenhoek A - K BO Beerzel FC 1 - 5
SC O.L.V.E. - Simikos B 2 - 0
Antwerp Diamonds FC - Bacwalde 5 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - Waarloos 4 3 - 0
Cantincrode B - VK Kontich Scaldis 4 - 0
FC Ik Dien - vrij  


Inhaalwedstrijden (dinsdag 3 oktober 2023)
Cantincrode B - VK Kontich Scaldis 4 - 0 Speeldag 5


Speeldag 6 (8 oktober 2023)
Waarloos 4 - KFC Nijlen 4 - 2
Simikos B - VK Kontich Scaldis 1 - 0
FC Ik Dien - Groenenhoek A 3 - 2
Bacwalde - SV Sint Jozef Mortsel 3 - 2
K BO Beerzel FC - Cantincrode B 2 - 1
SC O.L.V.E. - Antwerp Diamonds FC 3 - 1
FC Oxaco-Boechout - vrij  


Speeldag 7 (14 oktober 2023)
Groenenhoek A - FC Oxaco-Boechout 2 - 5
Simikos B - K BO Beerzel FC 21/04
Antwerp Diamonds FC - VK Kontich Scaldis 3 - 0
Bacwalde - SC O.L.V.E. 1 - 6
SV Sint Jozef Mortsel - KFC Nijlen 0 - 1
Cantincrode B - FC Ik Dien 2 - 1
Waarloos 4 - vrij  


Speeldag 8 (22 oktober 2023)
Simikos B - FC Ik Dien 1 - 1
Waarloos 4 - Groenenhoek A 1 - 2
VK Kontich Scaldis - Bacwalde 1 - 1
K BO Beerzel FC - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
FC Oxaco-Boechout - Cantincrode B 4 - 0
SC O.L.V.E. - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 1
KFC Nijlen - vrij  


Speeldag 9 (29 oktober 2023)
Groenenhoek A - KFC Nijlen 19/04
Antwerp Diamonds FC - FC Ik Dien 1 - 3
Simikos B - FC Oxaco-Boechout 10/03
Bacwalde - K BO Beerzel FC 0 - 5
Cantincrode B - Waarloos 4 2 - 0
SC O.L.V.E. - VK Kontich Scaldis 4 - 0
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  


Speeldag 10 (5 november 2023)
FC Ik Dien - Bacwalde 0 - 1
Waarloos 4 - Simikos B 2 - 0
KFC Nijlen - Cantincrode B 0 - 4
VK Kontich Scaldis - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
K BO Beerzel FC - SC O.L.V.E. 1 - 1
FC Oxaco-Boechout - Antwerp Diamonds FC 6 - 0
Groenenhoek A - vrij  


Speeldag 11 (12 november 2023)
VK Kontich Scaldis - K BO Beerzel FC 0 - 7
Bacwalde - FC Oxaco-Boechout 0 - 8
Antwerp Diamonds FC - Waarloos 4 3 - 1
KFC Nijlen - Simikos B 1 - 2
SV Sint Jozef Mortsel - Groenenhoek A uitg.
SC O.L.V.E. - FC Ik Dien 2 - 0
Cantincrode B - vrij  


Speeldag 12 (19 november 2023)
KFC Nijlen - Antwerp Diamonds FC 2 - 0
FC Ik Dien - VK Kontich Scaldis 1 - 1
Groenenhoek A - Cantincrode B 4 - 1
Waarloos 4 - Bacwalde 1 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - K BO Beerzel FC 27/04
FC Oxaco-Boechout - SC O.L.V.E. 1 - 1
Simikos B - vrij  


Inhaalwedstrijden (dinsdag 21 november 2023)
Cantincrode B - Waarloos 4 2 - 0 Speeldag 9


Speeldag 13 (26 november 2023)
VK Kontich Scaldis - FC Oxaco-Boechout 20/03
Bacwalde - KFC Nijlen 2 - 0
Simikos B - Groenenhoek A 0 - 2
K BO Beerzel FC - FC Ik Dien 5 - 2
Cantincrode B - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
SC O.L.V.E. - Waarloos 4 3 - 0
Antwerp Diamonds FC - vrij  


Inhaalwedstrijden (vrijdag 1 december 2023)
Bacwalde - SC O.L.V.E. 1 - 6 Speeldag 7


Speeldag 14 (3 december 2023)
VK Kontich Scaldis - Waarloos 4 0 - 2
FC Ik Dien - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 0
Simikos B - Cantincrode B 28/04
Antwerp Diamonds FC - Groenenhoek A 2 - 1
K BO Beerzel FC - FC Oxaco-Boechout 2 - 2
SC O.L.V.E. - KFC Nijlen 4 - 2
Bacwalde - vrij  


Inhaalwedstrijden (vrijdag 8 december 2023)
Groenenhoek A - SC O.L.V.E. 0 - 8 Speeldag 3
Waarloos 4 - Simikos B 2 - 0 Speeldag 10


Inhaalwedstrijden (woensdag 13 december 2023)
VK Kontich Scaldis - Bacwalde 1 - 1 Speeldag 8


Inhaalwedstrijden (zaterdag 16 december 2023)
SV Sint Jozef Mortsel - KFC Nijlen 0 - 1 Speeldag 7


Speeldag 15 (14 januari 2024)
KFC Nijlen - VK Kontich Scaldis 1 - 0
Groenenhoek A - Bacwalde 8 - 1
Waarloos 4 - K BO Beerzel FC 1 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - Simikos B 2 - 2
Cantincrode B - Antwerp Diamonds FC 1 - 1
FC Oxaco-Boechout - FC Ik Dien 3 - 0
SC O.L.V.E. - vrij  


Speeldag 16 (21 januari 2024)
FC Ik Dien - Waarloos 4 uitg.
Bacwalde - Cantincrode B 1 - 5
Simikos B - Antwerp Diamonds FC uitg.
K BO Beerzel FC - KFC Nijlen uitg.
FC Oxaco-Boechout - SV Sint Jozef Mortsel uitg.
SC O.L.V.E. - Groenenhoek A 28/04
VK Kontich Scaldis - vrij  


Inhaalwedstrijden (dinsdag 23 januari 2024)
Bacwalde - Cantincrode B 1 - 5 Speeldag 16


Speeldag 17 (27 januari 2024)
KFC Nijlen - FC Ik Dien 1 - 1
Groenenhoek A - VK Kontich Scaldis 1 - 2
Waarloos 4 - FC Oxaco-Boechout 2 - 2
Bacwalde - Simikos B 2 - 3
SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
Cantincrode B - SC O.L.V.E. 12/03
K BO Beerzel FC - vrij  


Inhaalwedstrijden (dinsdag 30 januari 2024)
Cantincrode B - Antwerp Diamonds FC 1 - 1 Speeldag 15


Speeldag 18 (4 februari 2024)
VK Kontich Scaldis - Cantincrode B 0 - 6
Waarloos 4 - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 1
Bacwalde - Antwerp Diamonds FC 3 - 1
K BO Beerzel FC - Groenenhoek A 2 - 0
FC Oxaco-Boechout - KFC Nijlen 2 - 2
Simikos B - SC O.L.V.E. 16/04


Inhaalwedstrijden (vrijdag 9 februari 2024)
VK Kontich Scaldis - K BO Beerzel FC 0 - 7 Speeldag 11
Groenenhoek A - Bacwalde 8 - 1 Speeldag 15


Speeldag 19 (17 februari 2024)
Groenenhoek A - FC Ik Dien 1 - 0
KFC Nijlen - Waarloos 4 1 - 2
Antwerp Diamonds FC - SC O.L.V.E. 0 - 7
VK Kontich Scaldis - Simikos B 1 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - Bacwalde 5 - 0
Cantincrode B - K BO Beerzel FC 2 - 1
FC Oxaco-Boechout - vrij  


Inhaalwedstrijden (dinsdag 20 februari 2024)
FC Oxaco-Boechout - Simikos B 8 - 0 Speeldag 22


Speeldag 20 (25 februari 2024)
KFC Nijlen - SV Sint Jozef Mortsel uitg.
FC Ik Dien - Cantincrode B 1 - 2
VK Kontich Scaldis - Antwerp Diamonds FC 1 - 2
K BO Beerzel FC - Simikos B 4 - 1
FC Oxaco-Boechout - Groenenhoek A  
SC O.L.V.E. - Bacwalde  
Waarloos 4 - vrij  


Speeldag 21 (2 maart 2024)
Groenenhoek A - Waarloos 4
FC Ik Dien - Simikos B
Bacwalde - VK Kontich Scaldis
Antwerp Diamonds FC - K BO Beerzel FC
SV Sint Jozef Mortsel - SC O.L.V.E.
Cantincrode B - FC Oxaco-Boechout
KFC Nijlen - vrij


Inhaalwedstrijden (zondag 10 maart 2024)
Simikos B - FC Oxaco-Boechout   Speeldag 9


Speeldag 22 (10 maart 2024)
Waarloos 4 - Cantincrode B  
KFC Nijlen - Groenenhoek A  
VK Kontich Scaldis - SC O.L.V.E.  
FC Ik Dien - Antwerp Diamonds FC  
K BO Beerzel FC - Bacwalde  
FC Oxaco-Boechout - Simikos B 8 - 0
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  


Inhaalwedstrijden (dinsdag 12 maart 2024)
Cantincrode B - SC O.L.V.E.   Speeldag 17


Speeldag 23 (17 maart 2024)
Bacwalde - FC Ik Dien
Antwerp Diamonds FC - FC Oxaco-Boechout
Simikos B - Waarloos 4
SV Sint Jozef Mortsel - VK Kontich Scaldis
Cantincrode B - KFC Nijlen
SC O.L.V.E. - K BO Beerzel FC
Groenenhoek A - vrij


Inhaalwedstrijden (woensdag 20 maart 2024)
VK Kontich Scaldis - FC Oxaco-Boechout   Speeldag 13


Speeldag 24 (24 maart 2024)
Groenenhoek A - SV Sint Jozef Mortsel
Simikos B - KFC Nijlen
FC Ik Dien - SC O.L.V.E.
Waarloos 4 - Antwerp Diamonds FC
K BO Beerzel FC - VK Kontich Scaldis
FC Oxaco-Boechout - Bacwalde
Cantincrode B - vrij


Speeldag 25 (7 april 2024)
VK Kontich Scaldis - FC Ik Dien
Antwerp Diamonds FC - KFC Nijlen
Bacwalde - Waarloos 4
K BO Beerzel FC - SV Sint Jozef Mortsel
Cantincrode B - Groenenhoek A
SC O.L.V.E. - FC Oxaco-Boechout
Simikos B - vrij


Speeldag 26 (14 april 2024)
Waarloos 4 - SC O.L.V.E.
KFC Nijlen - Bacwalde
Groenenhoek A - Simikos B
FC Ik Dien - K BO Beerzel FC
SV Sint Jozef Mortsel - Cantincrode B
FC Oxaco-Boechout - VK Kontich Scaldis
Antwerp Diamonds FC - vrij


Inhaalwedstrijden (dinsdag 16 april 2024)
Simikos B - SC O.L.V.E.   Speeldag 18


Inhaalwedstrijden (donderdag 18 april 2024)
SV Sint Jozef Mortsel - FC Ik Dien   Speeldag 1


Inhaalwedstrijden (vrijdag 19 april 2024)
Groenenhoek A - KFC Nijlen   Speeldag 9


Inhaalwedstrijden (zondag 21 april 2024)
Simikos B - K BO Beerzel FC   Speeldag 7


Inhaalwedstrijden (zaterdag 27 april 2024)
SV Sint Jozef Mortsel - K BO Beerzel FC   Speeldag 12


Inhaalwedstrijden (zondag 28 april 2024)
Simikos B - Cantincrode B   Speeldag 14
SC O.L.V.E. - Groenenhoek A   Speeldag 16


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode B 362016
2SC O.L.V.E. 362214
3FC Oxaco-Boechout 351817
4K BO Beerzel FC 342014
5Groenenhoek A 221210
6SV Sint Jozef Mortsel 211011
7Waarloos 4 21156
8Antwerp Diamonds FC 19154
9Simikos B 1578
10Bacwalde 15105
11FC Ik Dien 15105
12KFC Nijlen 1477
13VK Kontich Scaldis 734


VERLIESPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC O.L.V.E. 624
2FC Oxaco-Boechout 1064
3K BO Beerzel FC 1147
4Cantincrode B 15411
5SV Sint Jozef Mortsel 21813
6Groenenhoek A 231211
7Waarloos 4 301218
8Simikos B 30822
9FC Ik Dien 331122
10KFC Nijlen 342014
11Antwerp Diamonds FC 351223
12Bacwalde 361719
13VK Kontich Scaldis 442420


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC O.L.V.E. 1239
2Cantincrode B 1046
3SV Sint Jozef Mortsel 1073
4K BO Beerzel FC 963
5FC Oxaco-Boechout 871
6Groenenhoek A 660
7Waarloos 4 523
8KFC Nijlen 541
9Antwerp Diamonds FC 404
10Simikos B 404
11Bacwalde 330
12FC Ik Dien 101
13VK Kontich Scaldis 110


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Oxaco-Boechout 643232
2SC O.L.V.E. 562432
3K BO Beerzel FC 502525
4Cantincrode B 492029
5Groenenhoek A 362016
6SV Sint Jozef Mortsel 291514
7Waarloos 4 23158
8Antwerp Diamonds FC 23185
9FC Ik Dien 21138
10Bacwalde 21147
11Simikos B 20812
12KFC Nijlen 20911
13VK Kontich Scaldis 743


TEGENDOELPUNTEN NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SC O.L.V.E. 1064
2K BO Beerzel FC 1587
3FC Oxaco-Boechout 17611
4SV Sint Jozef Mortsel 18711
5Cantincrode B 18414
6FC Ik Dien 291217
7Groenenhoek A 322210
8Waarloos 4 34925
9Simikos B 38731
10KFC Nijlen 452916
11VK Kontich Scaldis 483018
12Antwerp Diamonds FC 553025
13Bacwalde 603228


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 20 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Oxaco-Boechout 8 15x
2K BO Beerzel FC 6 13 
3SC O.L.V.E. 5x14x
4Cantincrode B 3x7x
5SV Sint Jozef Mortsel 3x4x
6Groenenhoek A 3 3 
7KFC Nijlen 2 4 
8Waarloos 4 2 4 
9FC Ik Dien 2 2 
10Simikos B 1 3 
11Bacwalde 1 2 
12VK Kontich Scaldis 1 2 
13Antwerp Diamonds FC 1x1x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode B 743
2FC Oxaco-Boechout 642
3SC O.L.V.E. 642
4SV Sint Jozef Mortsel 532
5Groenenhoek A 422
6K BO Beerzel FC 422
7KFC Nijlen 422
8Waarloos 4 431
9Bacwalde 211
10Antwerp Diamonds FC 110
11FC Ik Dien 110
12Simikos B 110
13VK Kontich Scaldis 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Cantincrode B 1688
2FC Oxaco-Boechout 1587
3K BO Beerzel FC 1587
4SC O.L.V.E. 1486
5Bacwalde 1376
6Groenenhoek A 1376
7KFC Nijlen 1376
8Waarloos 4 1385
9SV Sint Jozef Mortsel 1257
10FC Ik Dien 1165
11Simikos B 1046
12Antwerp Diamonds FC 1064
13VK Kontich Scaldis 642


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 20 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Oxaco-Boechout 000
2K BO Beerzel FC 000
3SC O.L.V.E. 000
4Cantincrode B 101
5Groenenhoek A 211
6SV Sint Jozef Mortsel 211
7KFC Nijlen 321
8Bacwalde 422
9Waarloos 4 413
10FC Ik Dien 514
11Simikos B 514
12Antwerp Diamonds FC 835
13VK Kontich Scaldis 1156


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 20 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 SC O.L.V.E. 8 7 1 0 24 6 22
2 K BO Beerzel FC 8 6 2 0 25 8 20
3 Cantincrode B 8 6 2 0 20 4 20
4 FC Oxaco-Boechout 8 5 3 0 32 6 18
5 Antwerp Diamonds FC 9 5 0 4 18 30 15
6 Waarloos 4 9 4 3 2 15 9 15
7 Groenenhoek A 8 4 0 4 20 22 12
8 SV Sint Jozef Mortsel 6 3 1 2 15 7 10
9 FC Ik Dien 7 3 1 3 13 12 10
10 Bacwalde 9 3 1 5 14 32 10
11 Simikos B 5 2 1 2 8 7 7
12 KFC Nijlen 9 2 1 6 9 29 7
13 VK Kontich Scaldis 9 0 3 6 4 30 3

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 20 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 FC Oxaco-Boechout 7 5 2 0 32 11 17
2 Cantincrode B 9 5 1 3 29 14 16
3 SC O.L.V.E. 6 4 2 0 32 4 14
4 K BO Beerzel FC 7 4 2 1 25 7 14
5 SV Sint Jozef Mortsel 8 3 2 3 14 11 11
6 Groenenhoek A 7 3 1 3 16 10 10
7 Simikos B 10 2 2 6 12 31 8
8 KFC Nijlen 7 2 1 4 11 16 7
9 Waarloos 4 8 2 0 6 8 25 6
10 Bacwalde 8 1 2 5 7 28 5
11 FC Ik Dien 9 1 2 6 8 17 5
12 VK Kontich Scaldis 8 1 1 6 3 18 4
13 Antwerp Diamonds FC 9 1 1 7 5 25 4

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Antwerp Diamonds FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Groenenhoek A - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
09/09/2023 2 Antwerp Diamonds FC - Cantincrode B 0 - 8
16/09/2023 3 Antwerp Diamonds FC - Simikos B 4 - 3
24/09/2023 4 Antwerp Diamonds FC - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 6
30/09/2023 5 Antwerp Diamonds FC - Bacwalde 5 - 1
08/10/2023 6 SC O.L.V.E. - Antwerp Diamonds FC 3 - 1
14/10/2023 7 Antwerp Diamonds FC - VK Kontich Scaldis 3 - 0
22/10/2023 8 K BO Beerzel FC - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
29/10/2023 9 Antwerp Diamonds FC - FC Ik Dien 1 - 3
05/11/2023 10 FC Oxaco-Boechout - Antwerp Diamonds FC 6 - 0
12/11/2023 11 Antwerp Diamonds FC - Waarloos 4 3 - 1
19/11/2023 12 KFC Nijlen - Antwerp Diamonds FC 2 - 0
26/11/2023 13 Antwerp Diamonds FC - vrijSpeeldag 
03/12/2023 14 Antwerp Diamonds FC - Groenenhoek A 2 - 1
14/01/2024 15 Cantincrode B - Antwerp Diamonds FC 30/01   Speeldag 
21/01/2024 16 Simikos B - Antwerp Diamonds FC uitg. 
27/01/2024 17 SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
30/01/2024 15 Cantincrode B - Antwerp Diamonds FC 1 - 1
04/02/2024 18 Bacwalde - Antwerp Diamonds FC 3 - 1
17/02/2024 19 Antwerp Diamonds FC - SC O.L.V.E. 0 - 7
25/02/2024 20 VK Kontich Scaldis - Antwerp Diamonds FC 1 - 2
02/03/2024 21 Antwerp Diamonds FC - K BO Beerzel FC Speeldag 
10/03/2024 22 FC Ik Dien - Antwerp Diamonds FC Speeldag 
17/03/2024 23 Antwerp Diamonds FC - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
24/03/2024 24 Waarloos 4 - Antwerp Diamonds FC Speeldag 
07/04/2024 25 Antwerp Diamonds FC - KFC Nijlen Speeldag 
14/04/2024 26 Antwerp Diamonds FC - vrijSpeeldag 

Bacwalde

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Bacwalde - vrijSpeeldag 
09/09/2023 2 Bacwalde - Groenenhoek A 2 - 2
16/09/2023 3 Cantincrode B - Bacwalde 27/09   Speeldag 
24/09/2023 4 Simikos B - Bacwalde 5 - 2
27/09/2023 3 Cantincrode B - Bacwalde 3 - 0
30/09/2023 5 Antwerp Diamonds FC - Bacwalde 5 - 1
08/10/2023 6 Bacwalde - SV Sint Jozef Mortsel 3 - 2
14/10/2023 7 Bacwalde - SC O.L.V.E. 01/12   Speeldag 
22/10/2023 8 VK Kontich Scaldis - Bacwalde 13/12   Speeldag 
29/10/2023 9 Bacwalde - K BO Beerzel FC 0 - 5
05/11/2023 10 FC Ik Dien - Bacwalde 0 - 1
12/11/2023 11 Bacwalde - FC Oxaco-Boechout 0 - 8
19/11/2023 12 Waarloos 4 - Bacwalde 1 - 1
26/11/2023 13 Bacwalde - KFC Nijlen 2 - 0
01/12/2023 7 Bacwalde - SC O.L.V.E. 1 - 6
03/12/2023 14 Bacwalde - vrijSpeeldag 
13/12/2023 8 VK Kontich Scaldis - Bacwalde 1 - 1
14/01/2024 15 Groenenhoek A - Bacwalde 09/02   Speeldag 
21/01/2024 16 Bacwalde - Cantincrode B 23/01   Speeldag 
23/01/2024 16 Bacwalde - Cantincrode B 1 - 5
27/01/2024 17 Bacwalde - Simikos B 2 - 3
04/02/2024 18 Bacwalde - Antwerp Diamonds FC 3 - 1
09/02/2024 15 Groenenhoek A - Bacwalde 8 - 1
17/02/2024 19 SV Sint Jozef Mortsel - Bacwalde 5 - 0
25/02/2024 20 SC O.L.V.E. - Bacwalde Speeldag 
02/03/2024 21 Bacwalde - VK Kontich Scaldis Speeldag 
10/03/2024 22 K BO Beerzel FC - Bacwalde Speeldag 
17/03/2024 23 Bacwalde - FC Ik Dien Speeldag 
24/03/2024 24 FC Oxaco-Boechout - Bacwalde Speeldag 
07/04/2024 25 Bacwalde - Waarloos 4 Speeldag 
14/04/2024 26 KFC Nijlen - Bacwalde Speeldag 

Cantincrode B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Cantincrode B - Simikos B 13/09   Speeldag 
09/09/2023 2 Antwerp Diamonds FC - Cantincrode B 0 - 8
13/09/2023 1 Cantincrode B - Simikos B 5 - 0
16/09/2023 3 Cantincrode B - Bacwalde 27/09   Speeldag 
24/09/2023 4 SC O.L.V.E. - Cantincrode B 2 - 2
27/09/2023 3 Cantincrode B - Bacwalde 3 - 0
30/09/2023 5 Cantincrode B - VK Kontich Scaldis 03/10   Speeldag 
03/10/2023 5 Cantincrode B - VK Kontich Scaldis 4 - 0
08/10/2023 6 K BO Beerzel FC - Cantincrode B 2 - 1
14/10/2023 7 Cantincrode B - FC Ik Dien 2 - 1
22/10/2023 8 FC Oxaco-Boechout - Cantincrode B 4 - 0
29/10/2023 9 Cantincrode B - Waarloos 4 21/11   Speeldag 
05/11/2023 10 KFC Nijlen - Cantincrode B 0 - 4
12/11/2023 11 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
19/11/2023 12 Groenenhoek A - Cantincrode B 4 - 1
21/11/2023 9 Cantincrode B - Waarloos 4 2 - 0
26/11/2023 13 Cantincrode B - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
03/12/2023 14 Simikos B - Cantincrode B 28/04   Speeldag 
14/01/2024 15 Cantincrode B - Antwerp Diamonds FC 30/01   Speeldag 
21/01/2024 16 Bacwalde - Cantincrode B 23/01   Speeldag 
23/01/2024 16 Bacwalde - Cantincrode B 1 - 5
27/01/2024 17 Cantincrode B - SC O.L.V.E. 12/03   Speeldag 
30/01/2024 15 Cantincrode B - Antwerp Diamonds FC 1 - 1
04/02/2024 18 VK Kontich Scaldis - Cantincrode B 0 - 6
17/02/2024 19 Cantincrode B - K BO Beerzel FC 2 - 1
25/02/2024 20 FC Ik Dien - Cantincrode B 1 - 2
02/03/2024 21 Cantincrode B - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
10/03/2024 22 Waarloos 4 - Cantincrode B Speeldag 
12/03/2024 17 Cantincrode B - SC O.L.V.E. uitg. 
17/03/2024 23 Cantincrode B - KFC Nijlen Speeldag 
24/03/2024 24 Cantincrode B - vrijSpeeldag 
07/04/2024 25 Cantincrode B - Groenenhoek A Speeldag 
14/04/2024 26 SV Sint Jozef Mortsel - Cantincrode B Speeldag 
28/04/2024 14 Simikos B - Cantincrode B uitg. 

FC Ik Dien

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SV Sint Jozef Mortsel - FC Ik Dien 18/04   Speeldag 
09/09/2023 2 FC Ik Dien - FC Oxaco-Boechout 3 - 5
16/09/2023 3 Waarloos 4 - FC Ik Dien 1 - 0
24/09/2023 4 FC Ik Dien - KFC Nijlen 4 - 1
30/09/2023 5 FC Ik Dien - vrijSpeeldag 
08/10/2023 6 FC Ik Dien - Groenenhoek A 3 - 2
14/10/2023 7 Cantincrode B - FC Ik Dien 2 - 1
22/10/2023 8 Simikos B - FC Ik Dien 1 - 1
29/10/2023 9 Antwerp Diamonds FC - FC Ik Dien 1 - 3
05/11/2023 10 FC Ik Dien - Bacwalde 0 - 1
12/11/2023 11 SC O.L.V.E. - FC Ik Dien 2 - 0
19/11/2023 12 FC Ik Dien - VK Kontich Scaldis 1 - 1
26/11/2023 13 K BO Beerzel FC - FC Ik Dien 5 - 2
03/12/2023 14 FC Ik Dien - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 0
14/01/2024 15 FC Oxaco-Boechout - FC Ik Dien 3 - 0
21/01/2024 16 FC Ik Dien - Waarloos 4 uitg. 
27/01/2024 17 KFC Nijlen - FC Ik Dien 1 - 1
17/02/2024 19 Groenenhoek A - FC Ik Dien 1 - 0
25/02/2024 20 FC Ik Dien - Cantincrode B 1 - 2
02/03/2024 21 FC Ik Dien - Simikos B Speeldag 
10/03/2024 22 FC Ik Dien - Antwerp Diamonds FC Speeldag 
17/03/2024 23 Bacwalde - FC Ik Dien Speeldag 
24/03/2024 24 FC Ik Dien - SC O.L.V.E. Speeldag 
07/04/2024 25 VK Kontich Scaldis - FC Ik Dien Speeldag 
14/04/2024 26 FC Ik Dien - K BO Beerzel FC Speeldag 
18/04/2024 1 SV Sint Jozef Mortsel - FC Ik Dien uitg. 

FC Oxaco-Boechout

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Oxaco-Boechout - K BO Beerzel FC 1 - 1
09/09/2023 2 FC Ik Dien - FC Oxaco-Boechout 3 - 5
16/09/2023 3 SV Sint Jozef Mortsel - FC Oxaco-Boechout 2 - 4
24/09/2023 4 FC Oxaco-Boechout - Waarloos 4 7 - 2
30/09/2023 5 KFC Nijlen - FC Oxaco-Boechout 0 - 6
08/10/2023 6 FC Oxaco-Boechout - vrijSpeeldag 
14/10/2023 7 Groenenhoek A - FC Oxaco-Boechout 2 - 5
22/10/2023 8 FC Oxaco-Boechout - Cantincrode B 4 - 0
29/10/2023 9 Simikos B - FC Oxaco-Boechout 10/03   Speeldag 
05/11/2023 10 FC Oxaco-Boechout - Antwerp Diamonds FC 6 - 0
12/11/2023 11 Bacwalde - FC Oxaco-Boechout 0 - 8
19/11/2023 12 FC Oxaco-Boechout - SC O.L.V.E. 1 - 1
26/11/2023 13 VK Kontich Scaldis - FC Oxaco-Boechout 20/03   Speeldag 
03/12/2023 14 K BO Beerzel FC - FC Oxaco-Boechout 2 - 2
14/01/2024 15 FC Oxaco-Boechout - FC Ik Dien 3 - 0
21/01/2024 16 FC Oxaco-Boechout - SV Sint Jozef Mortsel uitg. 
27/01/2024 17 Waarloos 4 - FC Oxaco-Boechout 2 - 2
04/02/2024 18 FC Oxaco-Boechout - KFC Nijlen 2 - 2
17/02/2024 19 FC Oxaco-Boechout - vrijSpeeldag 
20/02/2024 22 FC Oxaco-Boechout - Simikos B 8 - 0
25/02/2024 20 FC Oxaco-Boechout - Groenenhoek A Speeldag 
02/03/2024 21 Cantincrode B - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
10/03/2024 9 Simikos B - FC Oxaco-Boechout uitg. 
10/03/2024 22 FC Oxaco-Boechout - Simikos B 20/02   Speeldag 
17/03/2024 23 Antwerp Diamonds FC - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
20/03/2024 13 VK Kontich Scaldis - FC Oxaco-Boechout uitg. 
24/03/2024 24 FC Oxaco-Boechout - Bacwalde Speeldag 
07/04/2024 25 SC O.L.V.E. - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
14/04/2024 26 FC Oxaco-Boechout - VK Kontich Scaldis Speeldag 

Groenenhoek A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Groenenhoek A - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
09/09/2023 2 Bacwalde - Groenenhoek A 2 - 2
16/09/2023 3 Groenenhoek A - SC O.L.V.E. 08/12   Speeldag 
24/09/2023 4 VK Kontich Scaldis - Groenenhoek A 0 - 7
30/09/2023 5 Groenenhoek A - K BO Beerzel FC 1 - 5
08/10/2023 6 FC Ik Dien - Groenenhoek A 3 - 2
14/10/2023 7 Groenenhoek A - FC Oxaco-Boechout 2 - 5
22/10/2023 8 Waarloos 4 - Groenenhoek A 1 - 2
29/10/2023 9 Groenenhoek A - KFC Nijlen 19/04   Speeldag 
05/11/2023 10 Groenenhoek A - vrijSpeeldag 
12/11/2023 11 SV Sint Jozef Mortsel - Groenenhoek A uitg. 
19/11/2023 12 Groenenhoek A - Cantincrode B 4 - 1
26/11/2023 13 Simikos B - Groenenhoek A 0 - 2
03/12/2023 14 Antwerp Diamonds FC - Groenenhoek A 2 - 1
08/12/2023 3 Groenenhoek A - SC O.L.V.E. 0 - 8
14/01/2024 15 Groenenhoek A - Bacwalde 09/02   Speeldag 
21/01/2024 16 SC O.L.V.E. - Groenenhoek A 28/04   Speeldag 
27/01/2024 17 Groenenhoek A - VK Kontich Scaldis 1 - 2
04/02/2024 18 K BO Beerzel FC - Groenenhoek A 2 - 0
09/02/2024 15 Groenenhoek A - Bacwalde 8 - 1
17/02/2024 19 Groenenhoek A - FC Ik Dien 1 - 0
25/02/2024 20 FC Oxaco-Boechout - Groenenhoek A Speeldag 
02/03/2024 21 Groenenhoek A - Waarloos 4 Speeldag 
10/03/2024 22 KFC Nijlen - Groenenhoek A Speeldag 
17/03/2024 23 Groenenhoek A - vrijSpeeldag 
24/03/2024 24 Groenenhoek A - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
07/04/2024 25 Cantincrode B - Groenenhoek A Speeldag 
14/04/2024 26 Groenenhoek A - Simikos B Speeldag 
19/04/2024 9 Groenenhoek A - KFC Nijlen uitg. 
28/04/2024 16 SC O.L.V.E. - Groenenhoek A uitg. 

K BO Beerzel FC

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Oxaco-Boechout - K BO Beerzel FC 1 - 1
09/09/2023 2 K BO Beerzel FC - Waarloos 4 6 - 1
16/09/2023 3 KFC Nijlen - K BO Beerzel FC 2 - 5
24/09/2023 4 K BO Beerzel FC - vrijSpeeldag 
30/09/2023 5 Groenenhoek A - K BO Beerzel FC 1 - 5
08/10/2023 6 K BO Beerzel FC - Cantincrode B 2 - 1
14/10/2023 7 Simikos B - K BO Beerzel FC 21/04   Speeldag 
22/10/2023 8 K BO Beerzel FC - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
29/10/2023 9 Bacwalde - K BO Beerzel FC 0 - 5
05/11/2023 10 K BO Beerzel FC - SC O.L.V.E. 1 - 1
12/11/2023 11 VK Kontich Scaldis - K BO Beerzel FC 09/02   Speeldag 
19/11/2023 12 SV Sint Jozef Mortsel - K BO Beerzel FC 27/04   Speeldag 
26/11/2023 13 K BO Beerzel FC - FC Ik Dien 5 - 2
03/12/2023 14 K BO Beerzel FC - FC Oxaco-Boechout 2 - 2
14/01/2024 15 Waarloos 4 - K BO Beerzel FC 1 - 1
21/01/2024 16 K BO Beerzel FC - KFC Nijlen uitg. 
27/01/2024 17 K BO Beerzel FC - vrijSpeeldag 
04/02/2024 18 K BO Beerzel FC - Groenenhoek A 2 - 0
09/02/2024 11 VK Kontich Scaldis - K BO Beerzel FC 0 - 7
17/02/2024 19 Cantincrode B - K BO Beerzel FC 2 - 1
25/02/2024 20 K BO Beerzel FC - Simikos B 4 - 1
02/03/2024 21 Antwerp Diamonds FC - K BO Beerzel FC Speeldag 
10/03/2024 22 K BO Beerzel FC - Bacwalde Speeldag 
17/03/2024 23 SC O.L.V.E. - K BO Beerzel FC Speeldag 
24/03/2024 24 K BO Beerzel FC - VK Kontich Scaldis Speeldag 
07/04/2024 25 K BO Beerzel FC - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
14/04/2024 26 FC Ik Dien - K BO Beerzel FC Speeldag 
21/04/2024 7 Simikos B - K BO Beerzel FC uitg. 
27/04/2024 12 SV Sint Jozef Mortsel - K BO Beerzel FC uitg. 

KFC Nijlen

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Nijlen - SC O.L.V.E. 1 - 9
09/09/2023 2 VK Kontich Scaldis - KFC Nijlen 0 - 3
16/09/2023 3 KFC Nijlen - K BO Beerzel FC 2 - 5
24/09/2023 4 FC Ik Dien - KFC Nijlen 4 - 1
30/09/2023 5 KFC Nijlen - FC Oxaco-Boechout 0 - 6
08/10/2023 6 Waarloos 4 - KFC Nijlen 4 - 2
14/10/2023 7 SV Sint Jozef Mortsel - KFC Nijlen 16/12   Speeldag 
22/10/2023 8 KFC Nijlen - vrijSpeeldag 
29/10/2023 9 Groenenhoek A - KFC Nijlen 19/04   Speeldag 
05/11/2023 10 KFC Nijlen - Cantincrode B 0 - 4
12/11/2023 11 KFC Nijlen - Simikos B 1 - 2
19/11/2023 12 KFC Nijlen - Antwerp Diamonds FC 2 - 0
26/11/2023 13 Bacwalde - KFC Nijlen 2 - 0
03/12/2023 14 SC O.L.V.E. - KFC Nijlen 4 - 2
16/12/2023 7 SV Sint Jozef Mortsel - KFC Nijlen 0 - 1
14/01/2024 15 KFC Nijlen - VK Kontich Scaldis 1 - 0
21/01/2024 16 K BO Beerzel FC - KFC Nijlen uitg. 
27/01/2024 17 KFC Nijlen - FC Ik Dien 1 - 1
04/02/2024 18 FC Oxaco-Boechout - KFC Nijlen 2 - 2
17/02/2024 19 KFC Nijlen - Waarloos 4 1 - 2
25/02/2024 20 KFC Nijlen - SV Sint Jozef Mortsel uitg. 
02/03/2024 21 KFC Nijlen - vrijSpeeldag 
10/03/2024 22 KFC Nijlen - Groenenhoek A Speeldag 
17/03/2024 23 Cantincrode B - KFC Nijlen Speeldag 
24/03/2024 24 Simikos B - KFC Nijlen Speeldag 
07/04/2024 25 Antwerp Diamonds FC - KFC Nijlen Speeldag 
14/04/2024 26 KFC Nijlen - Bacwalde Speeldag 
19/04/2024 9 Groenenhoek A - KFC Nijlen uitg. 

SC O.L.V.E.

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Nijlen - SC O.L.V.E. 1 - 9
09/09/2023 2 SC O.L.V.E. - vrijSpeeldag 
16/09/2023 3 Groenenhoek A - SC O.L.V.E. 08/12   Speeldag 
24/09/2023 4 SC O.L.V.E. - Cantincrode B 2 - 2
30/09/2023 5 SC O.L.V.E. - Simikos B 2 - 0
08/10/2023 6 SC O.L.V.E. - Antwerp Diamonds FC 3 - 1
14/10/2023 7 Bacwalde - SC O.L.V.E. 01/12   Speeldag 
22/10/2023 8 SC O.L.V.E. - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 1
29/10/2023 9 SC O.L.V.E. - VK Kontich Scaldis 4 - 0
05/11/2023 10 K BO Beerzel FC - SC O.L.V.E. 1 - 1
12/11/2023 11 SC O.L.V.E. - FC Ik Dien 2 - 0
19/11/2023 12 FC Oxaco-Boechout - SC O.L.V.E. 1 - 1
26/11/2023 13 SC O.L.V.E. - Waarloos 4 3 - 0
01/12/2023 7 Bacwalde - SC O.L.V.E. 1 - 6
03/12/2023 14 SC O.L.V.E. - KFC Nijlen 4 - 2
08/12/2023 3 Groenenhoek A - SC O.L.V.E. 0 - 8
14/01/2024 15 SC O.L.V.E. - vrijSpeeldag 
21/01/2024 16 SC O.L.V.E. - Groenenhoek A 28/04   Speeldag 
27/01/2024 17 Cantincrode B - SC O.L.V.E. 12/03   Speeldag 
04/02/2024 18 Simikos B - SC O.L.V.E. 16/04   Speeldag 
17/02/2024 19 Antwerp Diamonds FC - SC O.L.V.E. 0 - 7
25/02/2024 20 SC O.L.V.E. - Bacwalde Speeldag 
02/03/2024 21 SV Sint Jozef Mortsel - SC O.L.V.E. Speeldag 
10/03/2024 22 VK Kontich Scaldis - SC O.L.V.E. Speeldag 
12/03/2024 17 Cantincrode B - SC O.L.V.E. uitg. 
17/03/2024 23 SC O.L.V.E. - K BO Beerzel FC Speeldag 
24/03/2024 24 FC Ik Dien - SC O.L.V.E. Speeldag 
07/04/2024 25 SC O.L.V.E. - FC Oxaco-Boechout Speeldag 
14/04/2024 26 Waarloos 4 - SC O.L.V.E. Speeldag 
16/04/2024 18 Simikos B - SC O.L.V.E. uitg. 
28/04/2024 16 SC O.L.V.E. - Groenenhoek A uitg. 

SV Sint Jozef Mortsel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SV Sint Jozef Mortsel - FC Ik Dien 18/04   Speeldag 
09/09/2023 2 Simikos B - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
16/09/2023 3 SV Sint Jozef Mortsel - FC Oxaco-Boechout 2 - 4
24/09/2023 4 Antwerp Diamonds FC - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 6
30/09/2023 5 SV Sint Jozef Mortsel - Waarloos 4 3 - 0
08/10/2023 6 Bacwalde - SV Sint Jozef Mortsel 3 - 2
14/10/2023 7 SV Sint Jozef Mortsel - KFC Nijlen 16/12   Speeldag 
22/10/2023 8 SC O.L.V.E. - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 1
29/10/2023 9 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
05/11/2023 10 VK Kontich Scaldis - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
12/11/2023 11 SV Sint Jozef Mortsel - Groenenhoek A uitg. 
19/11/2023 12 SV Sint Jozef Mortsel - K BO Beerzel FC 27/04   Speeldag 
26/11/2023 13 Cantincrode B - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
03/12/2023 14 FC Ik Dien - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 0
16/12/2023 7 SV Sint Jozef Mortsel - KFC Nijlen 0 - 1
14/01/2024 15 SV Sint Jozef Mortsel - Simikos B 2 - 2
21/01/2024 16 FC Oxaco-Boechout - SV Sint Jozef Mortsel uitg. 
27/01/2024 17 SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Diamonds FC 3 - 0
04/02/2024 18 Waarloos 4 - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 1
17/02/2024 19 SV Sint Jozef Mortsel - Bacwalde 5 - 0
25/02/2024 20 KFC Nijlen - SV Sint Jozef Mortsel uitg. 
02/03/2024 21 SV Sint Jozef Mortsel - SC O.L.V.E. Speeldag 
10/03/2024 22 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
17/03/2024 23 SV Sint Jozef Mortsel - VK Kontich Scaldis Speeldag 
24/03/2024 24 Groenenhoek A - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
07/04/2024 25 K BO Beerzel FC - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
14/04/2024 26 SV Sint Jozef Mortsel - Cantincrode B Speeldag 
18/04/2024 1 SV Sint Jozef Mortsel - FC Ik Dien uitg. 
27/04/2024 12 SV Sint Jozef Mortsel - K BO Beerzel FC uitg. 

Simikos B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Cantincrode B - Simikos B 13/09   Speeldag 
09/09/2023 2 Simikos B - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
13/09/2023 1 Cantincrode B - Simikos B 5 - 0
16/09/2023 3 Antwerp Diamonds FC - Simikos B 4 - 3
24/09/2023 4 Simikos B - Bacwalde 5 - 2
30/09/2023 5 SC O.L.V.E. - Simikos B 2 - 0
08/10/2023 6 Simikos B - VK Kontich Scaldis 1 - 0
14/10/2023 7 Simikos B - K BO Beerzel FC 21/04   Speeldag 
22/10/2023 8 Simikos B - FC Ik Dien 1 - 1
29/10/2023 9 Simikos B - FC Oxaco-Boechout 10/03   Speeldag 
05/11/2023 10 Waarloos 4 - Simikos B 08/12   Speeldag 
12/11/2023 11 KFC Nijlen - Simikos B 1 - 2
19/11/2023 12 Simikos B - vrijSpeeldag 
26/11/2023 13 Simikos B - Groenenhoek A 0 - 2
03/12/2023 14 Simikos B - Cantincrode B 28/04   Speeldag 
08/12/2023 10 Waarloos 4 - Simikos B 2 - 0
14/01/2024 15 SV Sint Jozef Mortsel - Simikos B 2 - 2
21/01/2024 16 Simikos B - Antwerp Diamonds FC uitg. 
27/01/2024 17 Bacwalde - Simikos B 2 - 3
04/02/2024 18 Simikos B - SC O.L.V.E. 16/04   Speeldag 
17/02/2024 19 VK Kontich Scaldis - Simikos B 1 - 1
20/02/2024 22 FC Oxaco-Boechout - Simikos B 8 - 0
25/02/2024 20 K BO Beerzel FC - Simikos B 4 - 1
02/03/2024 21 FC Ik Dien - Simikos B Speeldag 
10/03/2024 9 Simikos B - FC Oxaco-Boechout uitg. 
10/03/2024 22 FC Oxaco-Boechout - Simikos B 20/02   Speeldag 
17/03/2024 23 Simikos B - Waarloos 4 Speeldag 
24/03/2024 24 Simikos B - KFC Nijlen Speeldag 
07/04/2024 25 Simikos B - vrijSpeeldag 
14/04/2024 26 Groenenhoek A - Simikos B Speeldag 
16/04/2024 18 Simikos B - SC O.L.V.E. uitg. 
21/04/2024 7 Simikos B - K BO Beerzel FC uitg. 
28/04/2024 14 Simikos B - Cantincrode B uitg. 

VK Kontich Scaldis

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Waarloos 4 - VK Kontich Scaldis 3 - 0
09/09/2023 2 VK Kontich Scaldis - KFC Nijlen 0 - 3
16/09/2023 3 VK Kontich Scaldis - vrijSpeeldag 
24/09/2023 4 VK Kontich Scaldis - Groenenhoek A 0 - 7
30/09/2023 5 Cantincrode B - VK Kontich Scaldis 03/10   Speeldag 
03/10/2023 5 Cantincrode B - VK Kontich Scaldis 4 - 0
08/10/2023 6 Simikos B - VK Kontich Scaldis 1 - 0
14/10/2023 7 Antwerp Diamonds FC - VK Kontich Scaldis 3 - 0
22/10/2023 8 VK Kontich Scaldis - Bacwalde 13/12   Speeldag 
29/10/2023 9 SC O.L.V.E. - VK Kontich Scaldis 4 - 0
05/11/2023 10 VK Kontich Scaldis - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
12/11/2023 11 VK Kontich Scaldis - K BO Beerzel FC 09/02   Speeldag 
19/11/2023 12 FC Ik Dien - VK Kontich Scaldis 1 - 1
26/11/2023 13 VK Kontich Scaldis - FC Oxaco-Boechout 20/03   Speeldag 
03/12/2023 14 VK Kontich Scaldis - Waarloos 4 0 - 2
13/12/2023 8 VK Kontich Scaldis - Bacwalde 1 - 1
14/01/2024 15 KFC Nijlen - VK Kontich Scaldis 1 - 0
21/01/2024 16 VK Kontich Scaldis - vrijSpeeldag 
27/01/2024 17 Groenenhoek A - VK Kontich Scaldis 1 - 2
04/02/2024 18 VK Kontich Scaldis - Cantincrode B 0 - 6
09/02/2024 11 VK Kontich Scaldis - K BO Beerzel FC 0 - 7
17/02/2024 19 VK Kontich Scaldis - Simikos B 1 - 1
25/02/2024 20 VK Kontich Scaldis - Antwerp Diamonds FC 1 - 2
02/03/2024 21 Bacwalde - VK Kontich Scaldis Speeldag 
10/03/2024 22 VK Kontich Scaldis - SC O.L.V.E. Speeldag 
17/03/2024 23 SV Sint Jozef Mortsel - VK Kontich Scaldis Speeldag 
20/03/2024 13 VK Kontich Scaldis - FC Oxaco-Boechout uitg. 
24/03/2024 24 K BO Beerzel FC - VK Kontich Scaldis Speeldag 
07/04/2024 25 VK Kontich Scaldis - FC Ik Dien Speeldag 
14/04/2024 26 FC Oxaco-Boechout - VK Kontich Scaldis Speeldag 

Waarloos 4

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Waarloos 4 - VK Kontich Scaldis 3 - 0
09/09/2023 2 K BO Beerzel FC - Waarloos 4 6 - 1
16/09/2023 3 Waarloos 4 - FC Ik Dien 1 - 0
24/09/2023 4 FC Oxaco-Boechout - Waarloos 4 7 - 2
30/09/2023 5 SV Sint Jozef Mortsel - Waarloos 4 3 - 0
08/10/2023 6 Waarloos 4 - KFC Nijlen 4 - 2
14/10/2023 7 Waarloos 4 - vrijSpeeldag 
22/10/2023 8 Waarloos 4 - Groenenhoek A 1 - 2
29/10/2023 9 Cantincrode B - Waarloos 4 21/11   Speeldag 
05/11/2023 10 Waarloos 4 - Simikos B 08/12   Speeldag 
12/11/2023 11 Antwerp Diamonds FC - Waarloos 4 3 - 1
19/11/2023 12 Waarloos 4 - Bacwalde 1 - 1
21/11/2023 9 Cantincrode B - Waarloos 4 2 - 0
26/11/2023 13 SC O.L.V.E. - Waarloos 4 3 - 0
03/12/2023 14 VK Kontich Scaldis - Waarloos 4 0 - 2
08/12/2023 10 Waarloos 4 - Simikos B 2 - 0
14/01/2024 15 Waarloos 4 - K BO Beerzel FC 1 - 1
21/01/2024 16 FC Ik Dien - Waarloos 4 uitg. 
27/01/2024 17 Waarloos 4 - FC Oxaco-Boechout 2 - 2
04/02/2024 18 Waarloos 4 - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 1
17/02/2024 19 KFC Nijlen - Waarloos 4 1 - 2
25/02/2024 20 Waarloos 4 - vrijSpeeldag 
02/03/2024 21 Groenenhoek A - Waarloos 4 Speeldag 
10/03/2024 22 Waarloos 4 - Cantincrode B Speeldag 
17/03/2024 23 Simikos B - Waarloos 4 Speeldag 
24/03/2024 24 Waarloos 4 - Antwerp Diamonds FC Speeldag 
07/04/2024 25 Bacwalde - Waarloos 4 Speeldag 
14/04/2024 26 Waarloos 4 - SC O.L.V.E. Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA.
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "RBFA", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website werkt niet mee aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA (c).

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.