Recreatief Reeks 3B
Update: 14/04/2024 om 22:58u
Provinciaal 3e provinciale Recreatief Reeks 3B
Laatste update: 14/04/2024 om 22:58u
Je persoonlijke computerdokter
www.btasupportnet.com
Krokuslaan 68, 2460 Lichtaart
Meer info...
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, BelgiŽ.
www.spranco-matic.be
Meer info...
VV-LOGO    REEKS 3B - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2023-2024

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 3B van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 13 ploegen:
Heffen SK, Sporting Club Duffel, Vosberg Sport, FC Belgica, KSC Familia-Academia, OH Fortuna B, FC Rood Wit,
Dynamica, SK Berkenrode, Ostan, SK De Vrede A, Union Malinese en FC Rounited.
* Ostan is kampioen in deze reeks.

Archief Recrea Heren Reeks 3B - 2022-2023 Recreatief Heren - Reeks 4A
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 26 (14 april 2024)
Zon. 14/04 11u00 Heffen SK - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0
Zon. 14/04 11u30 FC Rounited - Vosberg Sport 3 - 3
Zon. 14/04 13u00 KSC Familia Academia - Ostan 0 - 3
Zon. 14/04 14u30 FC Belgica - Union Malinese 10 - 0
Zon. 14/04 15u00 SK De Vrede A - Dynamica 2 - 2
Zon. 14/04 15u00 FC Rood Wit - OH Fortuna B 2 - 6
- - - Sporting Club Duffel - vrij  

Vorige speeldag Huidig klassement  
Klassement na 26 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Ostan 24 18 4 2 88 26 56
2 OH Fortuna B 24 16 2 6 85 39 54
3 FC Belgica 24 15 7 2 82 35 47
4 FC Rood Wit 24 13 10 1 72 67 40
5 SK Berkenrode 24 11 10 3 72 58 36
6 Heffen SK 24 10 8 6 60 50 36
7 FC Rounited 24 9 9 6 70 63 33
8 Vosberg Sport 24 8 9 7 58 67 31
9 SK De Vrede A 24 7 11 6 58 66 27
10 Union Malinese 24 8 14 2 46 78 26
11 KSC Familia Academia 24 7 15 2 41 76 23
12 Sporting Club Duffel 24 6 15 3 41 98 21
13 Dynamica 24 3 17 4 38 88 13

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (3 september 2023)
Heffen SK - Dynamica 4 - 2
OH Fortuna B - Ostan 2 - 4
KSC Familia Academia - SK Berkenrode 2 - 0
FC Belgica - Vosberg Sport 4 - 0
FC Rood Wit - FC Rounited 2 - 6
SK De Vrede A - Sporting Club Duffel 9 - 0
Union Malinese - vrij  


Speeldag 2 (10 september 2023)
Union Malinese - SK De Vrede A 2 - 3
Sporting Club Duffel - Heffen SK 1 - 3
SK Berkenrode - OH Fortuna B 0 - 5
FC Rounited - FC Belgica 3 - 1
Dynamica - KSC Familia Academia 3 - 3
Ostan - FC Rood Wit 3 - 4
Vosberg Sport - vrij  


Speeldag 3 (17 september 2023)
Heffen SK - Union Malinese 5 - 2
OH Fortuna B - Dynamica 6 - 0
KSC Familia Academia - Sporting Club Duffel 1 - 0
FC Rood Wit - FC Belgica 2 - 3
SK De Vrede A - Vosberg Sport 10 - 3
Ostan - SK Berkenrode 7 - 0
FC Rounited - vrij  


Speeldag 4 (24 september 2023)
Union Malinese - KSC Familia Academia 1 - 2
Sporting Club Duffel - OH Fortuna B 5 - 5
Vosberg Sport - Heffen SK 4 - 4
SK Berkenrode - FC Rood Wit 10 - 2
Dynamica - Ostan 0 - 5
FC Rounited - SK De Vrede A 3 - 0
FC Belgica - vrij  


Speeldag 5 (1 oktober 2023)
Heffen SK - FC Rounited 3 - 3
SK Berkenrode - Dynamica 7 - 0
OH Fortuna B - Union Malinese 1 - 0
KSC Familia Academia - Vosberg Sport 5 - 1
SK De Vrede A - FC Belgica 2 - 2
Ostan - Sporting Club Duffel 6 - 1
FC Rood Wit - vrij  


Speeldag 6 (8 oktober 2023)
Union Malinese - Ostan 3 - 3
Sporting Club Duffel - SK Berkenrode 4 - 3
Vosberg Sport - OH Fortuna B 2 - 2
FC Rounited - KSC Familia Academia 3 - 1
Dynamica - FC Rood Wit 2 - 8
FC Belgica - Heffen SK 1 - 4
SK De Vrede A - vrij  


Speeldag 7 (15 oktober 2023)
SK Berkenrode - Union Malinese (ff.) 5 - 0
Dynamica - Sporting Club Duffel 0 - 5
OH Fortuna B - FC Rounited 3 - 3
KSC Familia Academia - FC Belgica 1 - 2
FC Rood Wit - SK De Vrede A 4 - 1
Ostan - Vosberg Sport 2 - 2
Heffen SK - vrij  


Speeldag 8 (22 oktober 2023)
Sporting Club Duffel - FC Rood Wit 2 - 2
Union Malinese - Dynamica (ff.) 5 - 0
Vosberg Sport - SK Berkenrode 1 - 4
FC Rounited - Ostan 0 - 2
FC Belgica - OH Fortuna B 1 - 1
SK De Vrede A - Heffen SK 0 - 0
KSC Familia Academia - vrij  


Speeldag 9 (29 oktober 2023)
Sporting Club Duffel - Union Malinese (ff.) 5 - 0
SK Berkenrode - FC Rounited 5 - 2
Dynamica - Vosberg Sport 3 - 4
KSC Familia Academia - SK De Vrede A 4 - 1
Ostan - FC Belgica 1 - 3
FC Rood Wit - Heffen SK 1 - 2
OH Fortuna B - vrij  


Speeldag 10 (5 november 2023)
Union Malinese - FC Rood Wit 2 - 9
Vosberg Sport - Sporting Club Duffel 6 - 3
Heffen SK - KSC Familia Academia 10 - 1
FC Rounited - Dynamica 3 - 0
FC Belgica - SK Berkenrode 7 - 1
SK De Vrede A - OH Fortuna B 1 - 3
Ostan - vrij  


Speeldag 11 (12 november 2023)
Union Malinese - Vosberg Sport 2 - 5
Sporting Club Duffel - FC Rounited 4 - 2
Dynamica - FC Belgica 0 - 1
OH Fortuna B - Heffen SK 5 - 0
Ostan - SK De Vrede A 5 - 1
FC Rood Wit - KSC Familia Academia 3 - 2
SK Berkenrode - vrij  


Speeldag 12 (19 november 2023)
Heffen SK - Ostan 0 - 3
FC Rounited - Union Malinese 2 - 3
KSC Familia Academia - OH Fortuna B 1 - 3
FC Belgica - Sporting Club Duffel 14 - 0
FC Rood Wit - Vosberg Sport 4 - 1
SK De Vrede A - SK Berkenrode 3 - 3
Dynamica - vrij  


Speeldag 13 (26 november 2023)
Union Malinese - FC Belgica 2 - 1
Vosberg Sport - FC Rounited 6 - 3
SK Berkenrode - Heffen SK 2 - 3
Dynamica - SK De Vrede A 1 - 0
OH Fortuna B - FC Rood Wit 4 - 2
Ostan - KSC Familia Academia 12 - 0
Sporting Club Duffel - vrij  


Speeldag 14 (3 december 2023)
Sporting Club Duffel - SK De Vrede A 3 - 5
Vosberg Sport - FC Belgica 3 - 1
SK Berkenrode - KSC Familia Academia 5 - 2
FC Rounited - FC Rood Wit 4 - 0
Dynamica - Heffen SK 1 - 2
Ostan - OH Fortuna B 0 - 1
Union Malinese - vrij  


Inhaalwedstrijden (zondag 10 december 2023)
Heffen SK - Sporting Club Duffel 4 - 0 Speeldag 15


Inhaalwedstrijden (zondag 17 december 2023)
Sporting Club Duffel - KSC Familia Academia 4 - 1 Speeldag 16


Inhaalwedstrijden (zondag 7 januari 2024)
SK Berkenrode - KSC Familia Academia 5 - 2 Speeldag 14


Speeldag 15 (14 januari 2024)
Heffen SK - Sporting Club Duffel 4 - 0
OH Fortuna B - SK Berkenrode 1 - 2
KSC Familia Academia - Dynamica 4 - 2
FC Belgica - FC Rounited 4 - 2
SK De Vrede A - Union Malinese 2 - 1
FC Rood Wit - Ostan 2 - 4
Vosberg Sport - vrij  


Speeldag 17 (28 januari 2024)
Heffen SK - Vosberg Sport 2 - 2
OH Fortuna B - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
KSC Familia Academia - Union Malinese 1 - 4
FC Rood Wit - SK Berkenrode 0 - 4
Ostan - Dynamica 4 - 2
SK De Vrede A - FC Rounited 2 - 2
FC Belgica - vrij  


Speeldag 18 (4 februari 2024)
Sporting Club Duffel - Ostan 0 - 5
Union Malinese - OH Fortuna B 1 - 3
Vosberg Sport - KSC Familia Academia 2 - 1
Dynamica - SK Berkenrode 0 - 6
FC Rounited - Heffen SK 3 - 3
FC Belgica - SK De Vrede A 6 - 1
FC Rood Wit - vrij  


Speeldag 16 (11 februari 2024)
Sporting Club Duffel - KSC Familia Academia 4 - 1
Union Malinese - Heffen SK 3 - 2
Vosberg Sport - SK De Vrede A 1 - 0
SK Berkenrode - Ostan 2 - 1
Dynamica - OH Fortuna B 2 - 3
FC Belgica - FC Rood Wit 0 - 1
FC Rounited - vrij  


Speeldag 19 (18 februari 2024)
SK Berkenrode - Sporting Club Duffel 6 - 0
Heffen SK - FC Belgica 0 - 3
OH Fortuna B - Vosberg Sport 5 - 2
KSC Familia Academia - FC Rounited 2 - 4
FC Rood Wit - Dynamica 6 - 3
Ostan - Union Malinese 3 - 1
SK De Vrede A - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 21 februari 2024)
Sporting Club Duffel - Dynamica 1 - 1 Speeldag 20


Speeldag 20 (25 februari 2024)
Union Malinese - SK Berkenrode 1 - 1
Sporting Club Duffel - Dynamica 1 - 1
Vosberg Sport - Ostan 0 - 2
FC Rounited - OH Fortuna B 3 - 3
FC Belgica - KSC Familia Academia 5 - 1
SK De Vrede A - FC Rood Wit 3 - 7
Heffen SK - vrij  


Inhaalwedstrijden (dinsdag 27 februari 2024)
Vosberg Sport - SK De Vrede A 1 - 0 Speeldag 16


Speeldag 21 (3 maart 2024)
Heffen SK - SK De Vrede A 2 - 2
SK Berkenrode - Vosberg Sport 2 - 2
Dynamica - Union Malinese 5 - 0
OH Fortuna B - FC Belgica 4 - 3
FC Rood Wit - Sporting Club Duffel 4 - 0
Ostan - FC Rounited 4 - 0
KSC Familia Academia - vrij  


Speeldag 22 (10 maart 2024)
Union Malinese - Sporting Club Duffel 7 - 2
Vosberg Sport - Dynamica 2 - 2
Heffen SK - FC Rood Wit 0 - 1
FC Rounited - SK Berkenrode 5 - 3
FC Belgica - Ostan 0 - 4
SK De Vrede A - KSC Familia Academia 3 - 1
OH Fortuna B - vrij  


Speeldag 23 (17 maart 2024)
Sporting Club Duffel - Vosberg Sport 1 - 0
SK Berkenrode - FC Belgica 0 - 3
Dynamica - FC Rounited 5 - 4
OH Fortuna B - SK De Vrede A 7 - 3
KSC Familia Academia - Heffen SK 3 - 2
FC Rood Wit - Union Malinese (ff.) 5 - 0
Ostan - vrij  


Speeldag 24 (24 maart 2024)
Vosberg Sport - Union Malinese 1 - 2
Heffen SK (ff.) - OH Fortuna B 0 - 5
FC Rounited - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
KSC Familia Academia - FC Rood Wit 0 - 1
FC Belgica - Dynamica 3 - 2
SK De Vrede A - Ostan 2 - 3
SK Berkenrode - vrij  


Speeldag 25 (7 april 2024)
Union Malinese - FC Rounited 4 - 2
Sporting Club Duffel - FC Belgica 0 - 4
Vosberg Sport - FC Rood Wit (ff.) 5 - 0
SK Berkenrode - SK De Vrede A 1 - 2
OH Fortuna B - KSC Familia Academia 2 - 2
Ostan - Heffen SK 2 - 0
Dynamica - vrij  


Speeldag 26 (14 april 2024)
Heffen SK - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0
FC Rounited - Vosberg Sport 3 - 3
KSC Familia Academia - Ostan 0 - 3
FC Belgica - Union Malinese 10 - 0
SK De Vrede A - Dynamica 2 - 2
FC Rood Wit - OH Fortuna B 2 - 6
Sporting Club Duffel - vrij  


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Ostan 562531
2OH Fortuna B 542628
3FC Belgica 472522
4FC Rood Wit 401822
5Heffen SK 361818
6SK Berkenrode 362214
7FC Rounited 33249
8Vosberg Sport 312110
9SK De Vrede A 271710
10Union Malinese 26179
11KSC Familia Academia 23185
12Sporting Club Duffel 21183
13Dynamica 13103


VERLIESPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Ostan 16115
2OH Fortuna B 18108
3FC Belgica 251114
4FC Rood Wit 321814
5Heffen SK 361818
6SK Berkenrode 361422
7FC Rounited 391227
8Vosberg Sport 411526
9SK De Vrede A 451926
10Union Malinese 461927
11KSC Familia Academia 491831
12Sporting Club Duffel 511833
13Dynamica 592633


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Ostan 1239
2FC Belgica 1266
3OH Fortuna B 1046
4FC Rood Wit 633
5Union Malinese 633
6Dynamica 532
7SK De Vrede A 413
8KSC Familia Academia 431
9Vosberg Sport 431
10FC Rounited 440
11Heffen SK 330
12Sporting Club Duffel 330
13SK Berkenrode 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Ostan 884939
2OH Fortuna B 854540
3FC Belgica 825527
4FC Rood Wit 723537
5SK Berkenrode 724527
6FC Rounited 703733
7Heffen SK 603525
8Vosberg Sport 583325
9SK De Vrede A 583919
10Union Malinese 463313
11KSC Familia Academia 412417
12Sporting Club Duffel 413011
13Dynamica 382216


TEGENDOELPUNTEN NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Ostan 261511
2FC Belgica 351718
3OH Fortuna B 392118
4Heffen SK 502426
5SK Berkenrode 582236
6FC Rounited 631944
7SK De Vrede A 662739
8FC Rood Wit 673235
9Vosberg Sport 672443
10KSC Familia Academia 762353
11Union Malinese 783345
12Dynamica 884147
13Sporting Club Duffel 983167


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 26 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1FC Rood Wit 7 7 
2Ostan 7x7x
3SK Berkenrode 6 8 
4OH Fortuna B 5 12 
5FC Belgica 4x6 
6Heffen SK 3 9 
7FC Rounited 3 6 
8KSC Familia Academia 3 5 
9Vosberg Sport 3 4 
10SK De Vrede A 3 3 
11Sporting Club Duffel 2 4 
12Union Malinese 2 2 
13Dynamica 1 4 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Ostan 1147
2FC Belgica 734
3OH Fortuna B 743
4FC Rood Wit 523
5SK Berkenrode 532
6FC Rounited 440
7Heffen SK 321
8Sporting Club Duffel 321
9Dynamica 220
10KSC Familia Academia 220
11SK De Vrede A 220
12Vosberg Sport 220
13Union Malinese 110


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1OH Fortuna B 241212
2Ostan 231112
3FC Belgica 221012
4FC Rounited 221111
5KSC Familia Academia 211011
6FC Rood Wit 211110
7Vosberg Sport 211110
8SK De Vrede A 20119
9SK Berkenrode 19109
10Union Malinese 18126
11Heffen SK 1789
12Dynamica 1688
13Sporting Club Duffel 14104


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 26 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1OH Fortuna B 000
2Ostan 110
3FC Belgica 220
4FC Rounited 211
5KSC Familia Academia 321
6FC Rood Wit 312
7Vosberg Sport 312
8SK De Vrede A 413
9SK Berkenrode 523
10Union Malinese 606
11Heffen SK 743
12Dynamica 844
13Sporting Club Duffel 1028


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 OH Fortuna B 12 8 2 2 45 21 26
2 FC Belgica 12 8 1 3 55 17 25
3 Ostan 12 8 1 3 49 15 25
4 FC Rounited 12 7 3 2 37 19 24
5 SK Berkenrode 12 7 1 4 45 22 22
6 Vosberg Sport 12 6 3 3 33 24 21
7 FC Rood Wit 12 6 0 6 35 32 18
8 KSC Familia Academia 12 6 0 6 24 23 18
9 Heffen SK 12 5 3 4 35 24 18
10 Sporting Club Duffel 12 5 3 4 30 31 18
11 Union Malinese 12 5 2 5 33 33 17
12 SK De Vrede A 12 4 5 3 39 27 17
13 Dynamica 12 3 1 8 22 41 10

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 26 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 Ostan 12 10 1 1 39 11 31
2 OH Fortuna B 12 8 4 0 40 18 28
3 FC Belgica 12 7 1 4 27 18 22
4 FC Rood Wit 12 7 1 4 37 35 22
5 Heffen SK 12 5 3 4 25 26 18
6 SK Berkenrode 12 4 2 6 27 36 14
7 SK De Vrede A 12 3 1 8 19 39 10
8 Vosberg Sport 12 2 4 6 25 43 10
9 Union Malinese 12 3 0 9 13 45 9
10 FC Rounited 12 2 3 7 33 44 9
11 KSC Familia Academia 12 1 2 9 17 53 5
12 Sporting Club Duffel 12 1 0 11 11 67 3
13 Dynamica 12 0 3 9 16 47 3

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



Dynamica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Heffen SK - Dynamica 4 - 2
10/09/2023 2 Dynamica - KSC Familia Academia 3 - 3
17/09/2023 3 OH Fortuna B - Dynamica 6 - 0
24/09/2023 4 Dynamica - Ostan 0 - 5
01/10/2023 5 SK Berkenrode - Dynamica 7 - 0
08/10/2023 6 Dynamica - FC Rood Wit 2 - 8
15/10/2023 7 Dynamica - Sporting Club Duffel 0 - 5
22/10/2023 8 Union Malinese - Dynamica (ff.) 5 - 0
29/10/2023 9 Dynamica - Vosberg Sport 3 - 4
05/11/2023 10 FC Rounited - Dynamica 3 - 0
12/11/2023 11 Dynamica - FC Belgica 0 - 1
19/11/2023 12 Dynamica - vrijSpeeldag 
26/11/2023 13 Dynamica - SK De Vrede A 1 - 0
03/12/2023 14 Dynamica - Heffen SK 1 - 2
14/01/2024 15 KSC Familia Academia - Dynamica 4 - 2
28/01/2024 17 Ostan - Dynamica 4 - 2
04/02/2024 18 Dynamica - SK Berkenrode 0 - 6
11/02/2024 16 Dynamica - OH Fortuna B 2 - 3
18/02/2024 19 FC Rood Wit - Dynamica 6 - 3
21/02/2024 20 Sporting Club Duffel - Dynamica 1 - 1
25/02/2024 20 Sporting Club Duffel - Dynamica 21/02   Speeldag 
03/03/2024 21 Dynamica - Union Malinese 5 - 0
10/03/2024 22 Vosberg Sport - Dynamica 2 - 2
17/03/2024 23 Dynamica - FC Rounited 5 - 4
24/03/2024 24 FC Belgica - Dynamica 3 - 2
07/04/2024 25 Dynamica - vrijSpeeldag 
14/04/2024 26 SK De Vrede A - Dynamica 2 - 2

FC Belgica

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Belgica - Vosberg Sport 4 - 0
10/09/2023 2 FC Rounited - FC Belgica 3 - 1
17/09/2023 3 FC Rood Wit - FC Belgica 2 - 3
24/09/2023 4 FC Belgica - vrijSpeeldag 
01/10/2023 5 SK De Vrede A - FC Belgica 2 - 2
08/10/2023 6 FC Belgica - Heffen SK 1 - 4
15/10/2023 7 KSC Familia Academia - FC Belgica 1 - 2
22/10/2023 8 FC Belgica - OH Fortuna B 1 - 1
29/10/2023 9 Ostan - FC Belgica 1 - 3
05/11/2023 10 FC Belgica - SK Berkenrode 7 - 1
12/11/2023 11 Dynamica - FC Belgica 0 - 1
19/11/2023 12 FC Belgica - Sporting Club Duffel 14 - 0
26/11/2023 13 Union Malinese - FC Belgica 2 - 1
03/12/2023 14 Vosberg Sport - FC Belgica 3 - 1
14/01/2024 15 FC Belgica - FC Rounited 4 - 2
28/01/2024 17 FC Belgica - vrijSpeeldag 
04/02/2024 18 FC Belgica - SK De Vrede A 6 - 1
11/02/2024 16 FC Belgica - FC Rood Wit 0 - 1
18/02/2024 19 Heffen SK - FC Belgica 0 - 3
25/02/2024 20 FC Belgica - KSC Familia Academia 5 - 1
03/03/2024 21 OH Fortuna B - FC Belgica 4 - 3
10/03/2024 22 FC Belgica - Ostan 0 - 4
17/03/2024 23 SK Berkenrode - FC Belgica 0 - 3
24/03/2024 24 FC Belgica - Dynamica 3 - 2
07/04/2024 25 Sporting Club Duffel - FC Belgica 0 - 4
14/04/2024 26 FC Belgica - Union Malinese 10 - 0

FC Rood Wit

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Rood Wit - FC Rounited 2 - 6
10/09/2023 2 Ostan - FC Rood Wit 3 - 4
17/09/2023 3 FC Rood Wit - FC Belgica 2 - 3
24/09/2023 4 SK Berkenrode - FC Rood Wit 10 - 2
01/10/2023 5 FC Rood Wit - vrijSpeeldag 
08/10/2023 6 Dynamica - FC Rood Wit 2 - 8
15/10/2023 7 FC Rood Wit - SK De Vrede A 4 - 1
22/10/2023 8 Sporting Club Duffel - FC Rood Wit 2 - 2
29/10/2023 9 FC Rood Wit - Heffen SK 1 - 2
05/11/2023 10 Union Malinese - FC Rood Wit 2 - 9
12/11/2023 11 FC Rood Wit - KSC Familia Academia 3 - 2
19/11/2023 12 FC Rood Wit - Vosberg Sport 4 - 1
26/11/2023 13 OH Fortuna B - FC Rood Wit 4 - 2
03/12/2023 14 FC Rounited - FC Rood Wit 4 - 0
14/01/2024 15 FC Rood Wit - Ostan 2 - 4
28/01/2024 17 FC Rood Wit - SK Berkenrode 0 - 4
04/02/2024 18 FC Rood Wit - vrijSpeeldag 
11/02/2024 16 FC Belgica - FC Rood Wit 0 - 1
18/02/2024 19 FC Rood Wit - Dynamica 6 - 3
25/02/2024 20 SK De Vrede A - FC Rood Wit 3 - 7
03/03/2024 21 FC Rood Wit - Sporting Club Duffel 4 - 0
10/03/2024 22 Heffen SK - FC Rood Wit 0 - 1
17/03/2024 23 FC Rood Wit - Union Malinese (ff.) 5 - 0
24/03/2024 24 KSC Familia Academia - FC Rood Wit 0 - 1
07/04/2024 25 Vosberg Sport - FC Rood Wit (ff.) 5 - 0
14/04/2024 26 FC Rood Wit - OH Fortuna B 2 - 6

FC Rounited

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Rood Wit - FC Rounited 2 - 6
10/09/2023 2 FC Rounited - FC Belgica 3 - 1
17/09/2023 3 FC Rounited - vrijSpeeldag 
24/09/2023 4 FC Rounited - SK De Vrede A 3 - 0
01/10/2023 5 Heffen SK - FC Rounited 3 - 3
08/10/2023 6 FC Rounited - KSC Familia Academia 3 - 1
15/10/2023 7 OH Fortuna B - FC Rounited 3 - 3
22/10/2023 8 FC Rounited - Ostan 0 - 2
29/10/2023 9 SK Berkenrode - FC Rounited 5 - 2
05/11/2023 10 FC Rounited - Dynamica 3 - 0
12/11/2023 11 Sporting Club Duffel - FC Rounited 4 - 2
19/11/2023 12 FC Rounited - Union Malinese 2 - 3
26/11/2023 13 Vosberg Sport - FC Rounited 6 - 3
03/12/2023 14 FC Rounited - FC Rood Wit 4 - 0
14/01/2024 15 FC Belgica - FC Rounited 4 - 2
28/01/2024 17 SK De Vrede A - FC Rounited 2 - 2
04/02/2024 18 FC Rounited - Heffen SK 3 - 3
11/02/2024 16 FC Rounited - vrijSpeeldag 
18/02/2024 19 KSC Familia Academia - FC Rounited 2 - 4
25/02/2024 20 FC Rounited - OH Fortuna B 3 - 3
03/03/2024 21 Ostan - FC Rounited 4 - 0
10/03/2024 22 FC Rounited - SK Berkenrode 5 - 3
17/03/2024 23 Dynamica - FC Rounited 5 - 4
24/03/2024 24 FC Rounited - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
07/04/2024 25 Union Malinese - FC Rounited 4 - 2
14/04/2024 26 FC Rounited - Vosberg Sport 3 - 3

Heffen SK

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Heffen SK - Dynamica 4 - 2
10/09/2023 2 Sporting Club Duffel - Heffen SK 1 - 3
17/09/2023 3 Heffen SK - Union Malinese 5 - 2
24/09/2023 4 Vosberg Sport - Heffen SK 4 - 4
01/10/2023 5 Heffen SK - FC Rounited 3 - 3
08/10/2023 6 FC Belgica - Heffen SK 1 - 4
15/10/2023 7 Heffen SK - vrijSpeeldag 
22/10/2023 8 SK De Vrede A - Heffen SK 0 - 0
29/10/2023 9 FC Rood Wit - Heffen SK 1 - 2
05/11/2023 10 Heffen SK - KSC Familia Academia 10 - 1
12/11/2023 11 OH Fortuna B - Heffen SK 5 - 0
19/11/2023 12 Heffen SK - Ostan 0 - 3
26/11/2023 13 SK Berkenrode - Heffen SK 2 - 3
03/12/2023 14 Dynamica - Heffen SK 1 - 2
10/12/2023 15 Heffen SK - Sporting Club Duffel 4 - 0
14/01/2024 15 Heffen SK - Sporting Club Duffel 10/12   Speeldag 
28/01/2024 17 Heffen SK - Vosberg Sport 2 - 2
04/02/2024 18 FC Rounited - Heffen SK 3 - 3
11/02/2024 16 Union Malinese - Heffen SK 3 - 2
18/02/2024 19 Heffen SK - FC Belgica 0 - 3
25/02/2024 20 Heffen SK - vrijSpeeldag 
03/03/2024 21 Heffen SK - SK De Vrede A 2 - 2
10/03/2024 22 Heffen SK - FC Rood Wit 0 - 1
17/03/2024 23 KSC Familia Academia - Heffen SK 3 - 2
24/03/2024 24 Heffen SK (ff.) - OH Fortuna B 0 - 5
07/04/2024 25 Ostan - Heffen SK 2 - 0
14/04/2024 26 Heffen SK - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0

KSC Familia Academia

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSC Familia Academia - SK Berkenrode 2 - 0
10/09/2023 2 Dynamica - KSC Familia Academia 3 - 3
17/09/2023 3 KSC Familia Academia - Sporting Club Duffel 1 - 0
24/09/2023 4 Union Malinese - KSC Familia Academia 1 - 2
01/10/2023 5 KSC Familia Academia - Vosberg Sport 5 - 1
08/10/2023 6 FC Rounited - KSC Familia Academia 3 - 1
15/10/2023 7 KSC Familia Academia - FC Belgica 1 - 2
22/10/2023 8 KSC Familia Academia - vrijSpeeldag 
29/10/2023 9 KSC Familia Academia - SK De Vrede A 4 - 1
05/11/2023 10 Heffen SK - KSC Familia Academia 10 - 1
12/11/2023 11 FC Rood Wit - KSC Familia Academia 3 - 2
19/11/2023 12 KSC Familia Academia - OH Fortuna B 1 - 3
26/11/2023 13 Ostan - KSC Familia Academia 12 - 0
03/12/2023 14 SK Berkenrode - KSC Familia Academia 07/01   Speeldag 
17/12/2023 16 Sporting Club Duffel - KSC Familia Academia 4 - 1
07/01/2024 14 SK Berkenrode - KSC Familia Academia 5 - 2
14/01/2024 15 KSC Familia Academia - Dynamica 4 - 2
28/01/2024 17 KSC Familia Academia - Union Malinese 1 - 4
04/02/2024 18 Vosberg Sport - KSC Familia Academia 2 - 1
11/02/2024 16 Sporting Club Duffel - KSC Familia Academia 17/12   Speeldag 
18/02/2024 19 KSC Familia Academia - FC Rounited 2 - 4
25/02/2024 20 FC Belgica - KSC Familia Academia 5 - 1
03/03/2024 21 KSC Familia Academia - vrijSpeeldag 
10/03/2024 22 SK De Vrede A - KSC Familia Academia 3 - 1
17/03/2024 23 KSC Familia Academia - Heffen SK 3 - 2
24/03/2024 24 KSC Familia Academia - FC Rood Wit 0 - 1
07/04/2024 25 OH Fortuna B - KSC Familia Academia 2 - 2
14/04/2024 26 KSC Familia Academia - Ostan 0 - 3

OH Fortuna B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 OH Fortuna B - Ostan 2 - 4
10/09/2023 2 SK Berkenrode - OH Fortuna B 0 - 5
17/09/2023 3 OH Fortuna B - Dynamica 6 - 0
24/09/2023 4 Sporting Club Duffel - OH Fortuna B 5 - 5
01/10/2023 5 OH Fortuna B - Union Malinese 1 - 0
08/10/2023 6 Vosberg Sport - OH Fortuna B 2 - 2
15/10/2023 7 OH Fortuna B - FC Rounited 3 - 3
22/10/2023 8 FC Belgica - OH Fortuna B 1 - 1
29/10/2023 9 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
05/11/2023 10 SK De Vrede A - OH Fortuna B 1 - 3
12/11/2023 11 OH Fortuna B - Heffen SK 5 - 0
19/11/2023 12 KSC Familia Academia - OH Fortuna B 1 - 3
26/11/2023 13 OH Fortuna B - FC Rood Wit 4 - 2
03/12/2023 14 Ostan - OH Fortuna B 0 - 1
14/01/2024 15 OH Fortuna B - SK Berkenrode 1 - 2
28/01/2024 17 OH Fortuna B - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
04/02/2024 18 Union Malinese - OH Fortuna B 1 - 3
11/02/2024 16 Dynamica - OH Fortuna B 2 - 3
18/02/2024 19 OH Fortuna B - Vosberg Sport 5 - 2
25/02/2024 20 FC Rounited - OH Fortuna B 3 - 3
03/03/2024 21 OH Fortuna B - FC Belgica 4 - 3
10/03/2024 22 OH Fortuna B - vrijSpeeldag 
17/03/2024 23 OH Fortuna B - SK De Vrede A 7 - 3
24/03/2024 24 Heffen SK (ff.) - OH Fortuna B 0 - 5
07/04/2024 25 OH Fortuna B - KSC Familia Academia 2 - 2
14/04/2024 26 FC Rood Wit - OH Fortuna B 2 - 6

Ostan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 OH Fortuna B - Ostan 2 - 4
10/09/2023 2 Ostan - FC Rood Wit 3 - 4
17/09/2023 3 Ostan - SK Berkenrode 7 - 0
24/09/2023 4 Dynamica - Ostan 0 - 5
01/10/2023 5 Ostan - Sporting Club Duffel 6 - 1
08/10/2023 6 Union Malinese - Ostan 3 - 3
15/10/2023 7 Ostan - Vosberg Sport 2 - 2
22/10/2023 8 FC Rounited - Ostan 0 - 2
29/10/2023 9 Ostan - FC Belgica 1 - 3
05/11/2023 10 Ostan - vrijSpeeldag 
12/11/2023 11 Ostan - SK De Vrede A 5 - 1
19/11/2023 12 Heffen SK - Ostan 0 - 3
26/11/2023 13 Ostan - KSC Familia Academia 12 - 0
03/12/2023 14 Ostan - OH Fortuna B 0 - 1
14/01/2024 15 FC Rood Wit - Ostan 2 - 4
28/01/2024 17 Ostan - Dynamica 4 - 2
04/02/2024 18 Sporting Club Duffel - Ostan 0 - 5
11/02/2024 16 SK Berkenrode - Ostan 2 - 1
18/02/2024 19 Ostan - Union Malinese 3 - 1
25/02/2024 20 Vosberg Sport - Ostan 0 - 2
03/03/2024 21 Ostan - FC Rounited 4 - 0
10/03/2024 22 FC Belgica - Ostan 0 - 4
17/03/2024 23 Ostan - vrijSpeeldag 
24/03/2024 24 SK De Vrede A - Ostan 2 - 3
07/04/2024 25 Ostan - Heffen SK 2 - 0
14/04/2024 26 KSC Familia Academia - Ostan 0 - 3

SK Berkenrode

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KSC Familia Academia - SK Berkenrode 2 - 0
10/09/2023 2 SK Berkenrode - OH Fortuna B 0 - 5
17/09/2023 3 Ostan - SK Berkenrode 7 - 0
24/09/2023 4 SK Berkenrode - FC Rood Wit 10 - 2
01/10/2023 5 SK Berkenrode - Dynamica 7 - 0
08/10/2023 6 Sporting Club Duffel - SK Berkenrode 4 - 3
15/10/2023 7 SK Berkenrode - Union Malinese (ff.) 5 - 0
22/10/2023 8 Vosberg Sport - SK Berkenrode 1 - 4
29/10/2023 9 SK Berkenrode - FC Rounited 5 - 2
05/11/2023 10 FC Belgica - SK Berkenrode 7 - 1
12/11/2023 11 SK Berkenrode - vrijSpeeldag 
19/11/2023 12 SK De Vrede A - SK Berkenrode 3 - 3
26/11/2023 13 SK Berkenrode - Heffen SK 2 - 3
03/12/2023 14 SK Berkenrode - KSC Familia Academia 07/01   Speeldag 
07/01/2024 14 SK Berkenrode - KSC Familia Academia 5 - 2
14/01/2024 15 OH Fortuna B - SK Berkenrode 1 - 2
28/01/2024 17 FC Rood Wit - SK Berkenrode 0 - 4
04/02/2024 18 Dynamica - SK Berkenrode 0 - 6
11/02/2024 16 SK Berkenrode - Ostan 2 - 1
18/02/2024 19 SK Berkenrode - Sporting Club Duffel 6 - 0
25/02/2024 20 Union Malinese - SK Berkenrode 1 - 1
03/03/2024 21 SK Berkenrode - Vosberg Sport 2 - 2
10/03/2024 22 FC Rounited - SK Berkenrode 5 - 3
17/03/2024 23 SK Berkenrode - FC Belgica 0 - 3
24/03/2024 24 SK Berkenrode - vrijSpeeldag 
07/04/2024 25 SK Berkenrode - SK De Vrede A 1 - 2
14/04/2024 26 Heffen SK - SK Berkenrode (ff.) 5 - 0

SK De Vrede A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SK De Vrede A - Sporting Club Duffel 9 - 0
10/09/2023 2 Union Malinese - SK De Vrede A 2 - 3
17/09/2023 3 SK De Vrede A - Vosberg Sport 10 - 3
24/09/2023 4 FC Rounited - SK De Vrede A 3 - 0
01/10/2023 5 SK De Vrede A - FC Belgica 2 - 2
08/10/2023 6 SK De Vrede A - vrijSpeeldag 
15/10/2023 7 FC Rood Wit - SK De Vrede A 4 - 1
22/10/2023 8 SK De Vrede A - Heffen SK 0 - 0
29/10/2023 9 KSC Familia Academia - SK De Vrede A 4 - 1
05/11/2023 10 SK De Vrede A - OH Fortuna B 1 - 3
12/11/2023 11 Ostan - SK De Vrede A 5 - 1
19/11/2023 12 SK De Vrede A - SK Berkenrode 3 - 3
26/11/2023 13 Dynamica - SK De Vrede A 1 - 0
03/12/2023 14 Sporting Club Duffel - SK De Vrede A 3 - 5
14/01/2024 15 SK De Vrede A - Union Malinese 2 - 1
28/01/2024 17 SK De Vrede A - FC Rounited 2 - 2
04/02/2024 18 FC Belgica - SK De Vrede A 6 - 1
11/02/2024 16 Vosberg Sport - SK De Vrede A 27/02   Speeldag 
18/02/2024 19 SK De Vrede A - vrijSpeeldag 
25/02/2024 20 SK De Vrede A - FC Rood Wit 3 - 7
27/02/2024 16 Vosberg Sport - SK De Vrede A 1 - 0
03/03/2024 21 Heffen SK - SK De Vrede A 2 - 2
10/03/2024 22 SK De Vrede A - KSC Familia Academia 3 - 1
17/03/2024 23 OH Fortuna B - SK De Vrede A 7 - 3
24/03/2024 24 SK De Vrede A - Ostan 2 - 3
07/04/2024 25 SK Berkenrode - SK De Vrede A 1 - 2
14/04/2024 26 SK De Vrede A - Dynamica 2 - 2

Sporting Club Duffel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SK De Vrede A - Sporting Club Duffel 9 - 0
10/09/2023 2 Sporting Club Duffel - Heffen SK 1 - 3
17/09/2023 3 KSC Familia Academia - Sporting Club Duffel 1 - 0
24/09/2023 4 Sporting Club Duffel - OH Fortuna B 5 - 5
01/10/2023 5 Ostan - Sporting Club Duffel 6 - 1
08/10/2023 6 Sporting Club Duffel - SK Berkenrode 4 - 3
15/10/2023 7 Dynamica - Sporting Club Duffel 0 - 5
22/10/2023 8 Sporting Club Duffel - FC Rood Wit 2 - 2
29/10/2023 9 Sporting Club Duffel - Union Malinese (ff.) 5 - 0
05/11/2023 10 Vosberg Sport - Sporting Club Duffel 6 - 3
12/11/2023 11 Sporting Club Duffel - FC Rounited 4 - 2
19/11/2023 12 FC Belgica - Sporting Club Duffel 14 - 0
26/11/2023 13 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 
03/12/2023 14 Sporting Club Duffel - SK De Vrede A 3 - 5
10/12/2023 15 Heffen SK - Sporting Club Duffel 4 - 0
17/12/2023 16 Sporting Club Duffel - KSC Familia Academia 4 - 1
14/01/2024 15 Heffen SK - Sporting Club Duffel 10/12   Speeldag 
28/01/2024 17 OH Fortuna B - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
04/02/2024 18 Sporting Club Duffel - Ostan 0 - 5
11/02/2024 16 Sporting Club Duffel - KSC Familia Academia 17/12   Speeldag 
18/02/2024 19 SK Berkenrode - Sporting Club Duffel 6 - 0
21/02/2024 20 Sporting Club Duffel - Dynamica 1 - 1
25/02/2024 20 Sporting Club Duffel - Dynamica 21/02   Speeldag 
03/03/2024 21 FC Rood Wit - Sporting Club Duffel 4 - 0
10/03/2024 22 Union Malinese - Sporting Club Duffel 7 - 2
17/03/2024 23 Sporting Club Duffel - Vosberg Sport 1 - 0
24/03/2024 24 FC Rounited - Sporting Club Duffel (ff.) 5 - 0
07/04/2024 25 Sporting Club Duffel - FC Belgica 0 - 4
14/04/2024 26 Sporting Club Duffel - vrijSpeeldag 

Union Malinese

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Union Malinese - vrijSpeeldag 
10/09/2023 2 Union Malinese - SK De Vrede A 2 - 3
17/09/2023 3 Heffen SK - Union Malinese 5 - 2
24/09/2023 4 Union Malinese - KSC Familia Academia 1 - 2
01/10/2023 5 OH Fortuna B - Union Malinese 1 - 0
08/10/2023 6 Union Malinese - Ostan 3 - 3
15/10/2023 7 SK Berkenrode - Union Malinese (ff.) 5 - 0
22/10/2023 8 Union Malinese - Dynamica (ff.) 5 - 0
29/10/2023 9 Sporting Club Duffel - Union Malinese (ff.) 5 - 0
05/11/2023 10 Union Malinese - FC Rood Wit 2 - 9
12/11/2023 11 Union Malinese - Vosberg Sport 2 - 5
19/11/2023 12 FC Rounited - Union Malinese 2 - 3
26/11/2023 13 Union Malinese - FC Belgica 2 - 1
03/12/2023 14 Union Malinese - vrijSpeeldag 
14/01/2024 15 SK De Vrede A - Union Malinese 2 - 1
28/01/2024 17 KSC Familia Academia - Union Malinese 1 - 4
04/02/2024 18 Union Malinese - OH Fortuna B 1 - 3
11/02/2024 16 Union Malinese - Heffen SK 3 - 2
18/02/2024 19 Ostan - Union Malinese 3 - 1
25/02/2024 20 Union Malinese - SK Berkenrode 1 - 1
03/03/2024 21 Dynamica - Union Malinese 5 - 0
10/03/2024 22 Union Malinese - Sporting Club Duffel 7 - 2
17/03/2024 23 FC Rood Wit - Union Malinese (ff.) 5 - 0
24/03/2024 24 Vosberg Sport - Union Malinese 1 - 2
07/04/2024 25 Union Malinese - FC Rounited 4 - 2
14/04/2024 26 FC Belgica - Union Malinese 10 - 0

Vosberg Sport

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Belgica - Vosberg Sport 4 - 0
10/09/2023 2 Vosberg Sport - vrijSpeeldag 
17/09/2023 3 SK De Vrede A - Vosberg Sport 10 - 3
24/09/2023 4 Vosberg Sport - Heffen SK 4 - 4
01/10/2023 5 KSC Familia Academia - Vosberg Sport 5 - 1
08/10/2023 6 Vosberg Sport - OH Fortuna B 2 - 2
15/10/2023 7 Ostan - Vosberg Sport 2 - 2
22/10/2023 8 Vosberg Sport - SK Berkenrode 1 - 4
29/10/2023 9 Dynamica - Vosberg Sport 3 - 4
05/11/2023 10 Vosberg Sport - Sporting Club Duffel 6 - 3
12/11/2023 11 Union Malinese - Vosberg Sport 2 - 5
19/11/2023 12 FC Rood Wit - Vosberg Sport 4 - 1
26/11/2023 13 Vosberg Sport - FC Rounited 6 - 3
03/12/2023 14 Vosberg Sport - FC Belgica 3 - 1
14/01/2024 15 Vosberg Sport - vrijSpeeldag 
28/01/2024 17 Heffen SK - Vosberg Sport 2 - 2
04/02/2024 18 Vosberg Sport - KSC Familia Academia 2 - 1
11/02/2024 16 Vosberg Sport - SK De Vrede A 27/02   Speeldag 
18/02/2024 19 OH Fortuna B - Vosberg Sport 5 - 2
25/02/2024 20 Vosberg Sport - Ostan 0 - 2
27/02/2024 16 Vosberg Sport - SK De Vrede A 1 - 0
03/03/2024 21 SK Berkenrode - Vosberg Sport 2 - 2
10/03/2024 22 Vosberg Sport - Dynamica 2 - 2
17/03/2024 23 Sporting Club Duffel - Vosberg Sport 1 - 0
24/03/2024 24 Vosberg Sport - Union Malinese 1 - 2
07/04/2024 25 Vosberg Sport - FC Rood Wit (ff.) 5 - 0
14/04/2024 26 FC Rounited - Vosberg Sport 3 - 3

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA.
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "RBFA", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website werkt niet mee aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA (c).

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.