Recreatief Reeks 3A
Update: 21/02/2024 om 11:01u
Provinciaal 3e provinciale Recreatief Reeks 3A
Laatste update: 21/02/2024 om 11:01u
Organisatie van Internationale
Voetbaltoernooien - Jeugd en Senioren.
>> Bestel de gratis brochure
met 70 toernooien. Klik hier.
Meer info...
Sportveldberegening
Ambachtstraat 7, Hoogstraten-
Minderhout, BelgiŽ.
www.spranco-matic.be
Meer info...
VV-LOGO    REEKS 3A - RECREATIEF VOETBAL - SEIZOEN 2023-2024

Op deze pagina ziet u de samenstelling van Reeks 3A van het Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen en, ter informatie, de kalender, de uitslagen en de rangschikking zoals ze gepubliceerd worden op de website van de RBFA (c).

De 12 ploegen:
KFC Broechem, KSK 's Gravenwezel-Schilde A, Antwerpen Noord, Deurne OB B, SV Sint-Jozef, FC Sac,
FC Seja, Seamen'S Chile, FC Turkgucu, FC Balkan, Antwerp Thunderdogs en Arakora.
Anvers Genclerbirligi FK werd per 23 oktober 2023 geschrapt van de bondslijsten. Zie "Sportleven" van 25 oktober.

Archief Recrea Heren Reeks 3A - 2022-2023 Recreatief Heren - Reeks 3B
WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN
Speeldag 20 (25 februari 2024)
Zon. 25/02 11u15 KFC Broechem - FC Seja
Zon. 25/02 11u30 FC Antwerpen Noord - Arakora
Zon. 25/02 14u00 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu
Zon. 25/02 14u30 SV Sint Jozef Mortsel - 's Gravenwezel-Schilde A
Zon. 25/02 14u30 FC Balkan - FC Sac
- - - Deurne OB B - vrij
- - - Seamen's Chile - vrij

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 19 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 KFC Broechem 15 10 4 1 44 30 31
2 FC Seja 17 9 4 4 55 33 31
3 FC Balkan 17 9 4 4 44 32 31
4 FC Turkgucu 16 9 5 2 51 38 29
5 FC Antwerpen Noord 16 8 5 3 54 36 27
6 Deurne OB B 17 6 8 3 40 42 21
7 Antwerp Thunderdogs 16 6 9 1 38 60 19
8 Seamen's Chile 16 5 8 3 37 45 18
9 SV Sint Jozef Mortsel 15 4 6 5 33 33 17
10 FC Sac 16 3 5 8 38 42 17
11 Arakora 16 4 9 3 31 54 15
12 's Gravenwezel-Schilde A 17 4 10 3 28 48 15

= gewonnen = verloren = gelijk
Speeldagen

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Speeldag 1 (3 september 2023)
KFC Broechem - Antwerp Thunderdogs 5 - 2
's Gravenwezel-Schilde A - FC Turkgucu 0 - 5
Deurne OB B - FC Sac 1 - 1
FC Antwerpen Noord - vrij  
Seamen's Chile - FC Balkan 1 - 1
FC Seja - Arakora 2 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  


Speeldag 2 (10 september 2023)
FC Antwerpen Noord - Seamen's Chile 2 - 7
Arakora - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 2
Antwerp Thunderdogs - vrij  
FC Sac - FC Seja 4 - 4
FC Balkan - Deurne OB B 2 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - KFC Broechem 2 - 3
FC Turkgucu - vrij  


Speeldag 3 (17 september 2023)
Deurne OB B - FC Antwerpen Noord 5 - 2
's Gravenwezel-Schilde A - FC Sac 3 - 4
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  
FC Seja - FC Balkan 3 - 2
Seamen's Chile - Antwerp Thunderdogs 3 - 1
FC Turkgucu - Arakora 4 - 1
KFC Broechem - vrij  


Speeldag 4 (24 september 2023)
KFC Broechem - vrij  
FC Antwerpen Noord - FC Seja 2 - 2
Antwerp Thunderdogs - Deurne OB B 0 - 6
SV Sint Jozef Mortsel - Seamen's Chile 3 - 4
FC Balkan - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
FC Sac - FC Turkgucu 2 - 3
Arakora - vrij  


Speeldag 5 (1 oktober 2023)
's Gravenwezel-Schilde A - FC Antwerpen Noord 1 - 2
Deurne OB B - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
Arakora - FC Sac 2 - 1
Seamen's Chile - KFC Broechem 1 - 3
FC Seja - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
FC Turkgucu - FC Balkan 5 - 0


Speeldag 6 (8 oktober 2023)
KFC Broechem - Deurne OB B 4 - 3
FC Antwerpen Noord - FC Turkgucu 5 - 0
Seamen's Chile - vrij  
Antwerp Thunderdogs - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 5
FC Balkan - Arakora 7 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - FC Seja 0 - 5
FC Sac - vrij  


Speeldag 7 (15 oktober 2023)
Deurne OB B - vrij  
's Gravenwezel-Schilde A - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
Arakora - FC Antwerpen Noord 3 - 8
FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 5 - 1
FC Sac - FC Balkan 1 - 2
FC Seja - KFC Broechem 1 - 3
Seamen's Chile - vrij  


Speeldag 8 (22 oktober 2023)
KFC Broechem - 's Gravenwezel-Schilde A 4 - 0
FC Antwerpen Noord - FC Sac 5 - 2
FC Seja - vrij  
Antwerp Thunderdogs - Arakora 3 - 5
SV Sint Jozef Mortsel - FC Turkgucu 2 - 3
Seamen's Chile - Deurne OB B 1 - 1
FC Balkan - vrij  


Speeldag 9 (29 oktober 2023)
's Gravenwezel-Schilde A - vrij  
Arakora - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
FC Turkgucu - KFC Broechem 1 - 4
FC Balkan - FC Antwerpen Noord 1 - 1
FC Sac - Antwerp Thunderdogs 3 - 4
FC Seja - Seamen's Chile 5 - 0
Deurne OB B - vrij  


Speeldag 10 (5 november 2023)
KFC Broechem - Arakora 6 - 3
Deurne OB B - FC Seja 3 - 1
FC Turkgucu - vrij  
Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 2
Seamen's Chile - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
SV Sint Jozef Mortsel - FC Sac 2 - 2
FC Antwerpen Noord - vrij  


Speeldag 11 (12 november 2023)
FC Antwerpen Noord - Antwerp Thunderdogs 2 - 5
's Gravenwezel-Schilde A - Deurne OB B 2 - 1
Arakora - vrij  
FC Balkan - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
FC Sac - KFC Broechem 2 - 1
FC Turkgucu - Seamen's Chile 2 - 1
FC Seja - vrij  


Speeldag 12 (19 november 2023)
KFC Broechem - FC Balkan 0 - 1
Deurne OB B - FC Turkgucu 5 - 2
FC Sac - vrij  
Seamen's Chile (ff.) - Arakora 0 - 5
FC Seja - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 3
SV Sint Jozef Mortsel - FC Antwerpen Noord 2 - 2
Antwerp Thunderdogs - vrij  


Speeldag 13 (26 november 2023)
FC Antwerpen Noord - KFC Broechem (ff.) 5 - 0
Arakora - Deurne OB B 1 - 4
Antwerp Thunderdogs - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
FC Sac - Seamen's Chile 1 - 1
FC Turkgucu - FC Seja 4 - 4
FC Balkan - vrij  
's Gravenwezel-Schilde A - vrij  


Speeldag 14 (3 december 2023)
FC Antwerpen Noord - vrij  
Arakora (ff.) - FC Seja 0 - 5
Antwerp Thunderdogs - KFC Broechem 2 - 1
FC Balkan - Seamen's Chile 4 - 0
FC Sac - Deurne OB B 3 - 3
FC Turkgucu - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 2
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  


Speeldag 15 (14 januari 2024)
KFC Broechem - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
Deurne OB B - FC Balkan 0 - 7
's Gravenwezel-Schilde A - Arakora 1 - 2
Antwerp Thunderdogs - vrij  
FC Seja - FC Sac 3 - 3
Seamen's Chile - FC Antwerpen Noord 1 - 4
FC Turkgucu - vrij  


Inhaalwedstrijden (woensdag 24 januari 2024)
Seamen's Chile (ff.) - Arakora 0 - 5 Speeldag 12


Speeldag 17 (28 januari 2024)
's Gravenwezel-Schilde A - FC Balkan 1 - 3
Deurne OB B - Antwerp Thunderdogs 1 - 2
KFC Broechem - vrij  
FC Turkgucu - FC Sac 4 - 4
Seamen's Chile - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 5
FC Seja - FC Antwerpen Noord 1 - 0
Arakora - vrij  


Speeldag 18 (4 februari 2024)
KFC Broechem - Seamen's Chile 5 - 4
FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde A (ff.) 5 - 0
Antwerp Thunderdogs - FC Seja 1 - 5
SV Sint Jozef Mortsel - Deurne OB B 3 - 0
FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 2
FC Sac - Arakora 2 - 1


Speeldag 16 (11 februari 2024)
FC Antwerpen Noord - Deurne OB B 6 - 1
Arakora (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
Antwerp Thunderdogs - Seamen's Chile 2 - 10
FC Balkan - FC Seja 1 - 8
FC Sac - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 3
SV Sint Jozef Mortsel - vrij  
KFC Broechem - vrij  


Speeldag 19 (18 februari 2024)
Deurne OB B - KFC Broechem 1 - 3
's Gravenwezel-Schilde A - Antwerp Thunderdogs 1 - 5
Arakora - FC Balkan 3 - 3
FC Turkgucu - FC Antwerpen Noord 5 - 3
FC Seja - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 3
Seamen's Chile - vrij  
FC Sac - vrij  


Speeldag 20 (25 februari 2024)
KFC Broechem - FC Seja
FC Antwerpen Noord - Arakora
Deurne OB B - vrij
Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu
SV Sint Jozef Mortsel - 's Gravenwezel-Schilde A
FC Balkan - FC Sac
Seamen's Chile - vrij


Speeldag 21 (3 maart 2024)
Deurne OB B - Seamen's Chile
's Gravenwezel-Schilde A - KFC Broechem
Arakora - Antwerp Thunderdogs
FC Seja - vrij
FC Turkgucu - SV Sint Jozef Mortsel
FC Sac - FC Antwerpen Noord
FC Balkan - vrij


Speeldag 22 (10 maart 2024)
KFC Broechem - FC Turkgucu
FC Antwerpen Noord - FC Balkan
's Gravenwezel-Schilde A - vrij
Antwerp Thunderdogs - FC Sac
Seamen's Chile - FC Seja
SV Sint Jozef Mortsel - Arakora
Deurne OB B - vrij


Speeldag 23 (17 maart 2024)
's Gravenwezel-Schilde A - Seamen's Chile
Arakora - KFC Broechem
FC Balkan - Antwerp Thunderdogs
FC Turkgucu - vrij
FC Sac - SV Sint Jozef Mortsel
FC Seja - Deurne OB B
FC Antwerpen Noord - vrij


Speeldag 24 (24 maart 2024)
KFC Broechem - FC Sac
Deurne OB B - 's Gravenwezel-Schilde A
Arakora - vrij
Antwerp Thunderdogs - FC Antwerpen Noord
Seamen's Chile - FC Turkgucu
SV Sint Jozef Mortsel - FC Balkan
FC Seja - vrij


Speeldag 25 (7 april 2024)
FC Antwerpen Noord - SV Sint Jozef Mortsel
's Gravenwezel-Schilde A - FC Seja
Arakora - Seamen's Chile
FC Balkan - KFC Broechem
FC Turkgucu - Deurne OB B
FC Sac - vrij
Antwerp Thunderdogs - vrij


Speeldag 26 (14 april 2024)
KFC Broechem - FC Antwerpen Noord
Deurne OB B - Arakora
FC Balkan - vrij
SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Thunderdogs
Seamen's Chile - FC Sac
FC Seja - FC Turkgucu
's Gravenwezel-Schilde A - vrij


EXTRA STATISTIEKEN VAN ALLE PLOEGEN

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Balkan 311615
2FC Seja 311615
3KFC Broechem 311615
4FC Turkgucu 291712
5FC Antwerpen Noord 271611
6Deurne OB B 21138
7Antwerp Thunderdogs 19712
8Seamen's Chile 18810
9SV Sint Jozef Mortsel 17512
10FC Sac 17107
11's Gravenwezel-Schilde A 15411
12Arakora 1569


VERLIESPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem 1459
2FC Turkgucu 19109
3FC Seja 20119
4FC Balkan 20812
5FC Antwerpen Noord 21813
6SV Sint Jozef Mortsel 281612
7Antwerp Thunderdogs 291712
8Seamen's Chile 301614
9Deurne OB B 301119
10FC Sac 311714
11Arakora 331815
12's Gravenwezel-Schilde A 362016


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1SV Sint Jozef Mortsel 1037
2FC Seja 936
3FC Balkan 734
4FC Turkgucu 743
5KFC Broechem 743
6Antwerp Thunderdogs 606
7FC Sac 642
8FC Antwerpen Noord 660
9Arakora 413
10Seamen's Chile 303
11's Gravenwezel-Schilde A 101
12Deurne OB B 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Seja 552134
2FC Antwerpen Noord 543222
3FC Turkgucu 513120
4FC Balkan 442321
5KFC Broechem 442618
6Deurne OB B 402020
7Antwerp Thunderdogs 381523
8FC Sac 382117
9Seamen's Chile 371027
10SV Sint Jozef Mortsel 331419
11Arakora 311219
12's Gravenwezel-Schilde A 281117


TEGENDOELPUNTEN NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1KFC Broechem 301515
2FC Balkan 321616
3SV Sint Jozef Mortsel 331914
4FC Seja 331815
5FC Antwerpen Noord 361719
6FC Turkgucu 382018
7FC Sac 422220
8Deurne OB B 422022
9Seamen's Chile 452124
10's Gravenwezel-Schilde A 482424
11Arakora 542925
12Antwerp Thunderdogs 603624


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 19 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1KFC Broechem 8 8 
2FC Balkan 5 5 
3Antwerp Thunderdogs 4 6 
4FC Antwerpen Noord 4 6 
5FC Turkgucu 4 4 
6FC Seja 3 6 
7SV Sint Jozef Mortsel 3x4x
8Seamen's Chile 3 4 
9's Gravenwezel-Schilde A 3 3 
10Deurne OB B 3 3 
11Arakora 2 2 
12FC Sac 1 8x


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Seja 422
2FC Balkan 312
3FC Turkgucu 312
4SV Sint Jozef Mortsel 312
5FC Antwerpen Noord 330
6Arakora 101
7Deurne OB B 101
8KFC Broechem 110
9's Gravenwezel-Schilde A 000
10Antwerp Thunderdogs 000
11FC Sac 000
12Seamen's Chile 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Balkan 1688
2FC Seja 1688
3FC Sac 1697
4Antwerp Thunderdogs 1578
5Deurne OB B 1578
6FC Antwerpen Noord 1587
7FC Turkgucu 1596
8Arakora 1468
9SV Sint Jozef Mortsel 1468
10's Gravenwezel-Schilde A 1477
11KFC Broechem 1367
12Seamen's Chile 1266


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 19 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1FC Sac 000
2Antwerp Thunderdogs 110
3FC Seja 110
4SV Sint Jozef Mortsel 110
5FC Antwerpen Noord 101
6FC Balkan 101
7FC Turkgucu 101
8Arakora 220
9Deurne OB B 211
10KFC Broechem 211
11's Gravenwezel-Schilde A 312
12Seamen's Chile 422


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 19 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 FC Turkgucu 9 5 2 2 31 20 17
2 KFC Broechem 7 5 1 1 26 15 16
3 FC Antwerpen Noord 8 5 1 2 32 17 16
4 FC Balkan 8 5 1 2 23 16 16
5 FC Seja 9 5 1 3 21 18 16
6 Deurne OB B 8 4 1 3 20 20 13
7 FC Sac 9 2 4 3 21 22 10
8 Seamen's Chile 8 2 2 4 10 21 8
9 Antwerp Thunderdogs 8 2 1 5 15 36 7
10 Arakora 8 1 3 4 12 29 6
11 SV Sint Jozef Mortsel 7 1 2 4 14 19 5
12 's Gravenwezel-Schilde A 8 1 1 6 11 24 4

Legende:
UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 19 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 KFC Broechem 8 5 0 3 18 15 15
2 FC Seja 8 4 3 1 34 15 15
3 FC Balkan 9 4 3 2 21 16 15
4 FC Turkgucu 7 4 0 3 20 18 12
5 Antwerp Thunderdogs 8 4 0 4 23 24 12
6 SV Sint Jozef Mortsel 8 3 3 2 19 14 12
7 FC Antwerpen Noord 8 3 2 3 22 19 11
8 's Gravenwezel-Schilde A 9 3 2 4 17 24 11
9 Seamen's Chile 8 3 1 4 27 24 10
10 Arakora 8 3 0 5 19 25 9
11 Deurne OB B 9 2 2 5 20 22 8
12 FC Sac 7 1 4 2 17 20 7

Legende:
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



's Gravenwezel-Schilde A

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 's Gravenwezel-Schilde A - FC Turkgucu 0 - 5
10/09/2023 2 Arakora - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 2
17/09/2023 3 's Gravenwezel-Schilde A - FC Sac 3 - 4
24/09/2023 4 FC Balkan - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
01/10/2023 5 's Gravenwezel-Schilde A - FC Antwerpen Noord 1 - 2
08/10/2023 6 Antwerp Thunderdogs - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 5
15/10/2023 7 's Gravenwezel-Schilde A - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
22/10/2023 8 KFC Broechem - 's Gravenwezel-Schilde A 4 - 0
29/10/2023 9 's Gravenwezel-Schilde A - vrijSpeeldag 
05/11/2023 10 Seamen's Chile - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
12/11/2023 11 's Gravenwezel-Schilde A - Deurne OB B 2 - 1
19/11/2023 12 FC Seja - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 3
26/11/2023 13 's Gravenwezel-Schilde A - vrijSpeeldag 
03/12/2023 14 FC Turkgucu - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 2
14/01/2024 15 's Gravenwezel-Schilde A - Arakora 1 - 2
28/01/2024 17 's Gravenwezel-Schilde A - FC Balkan 1 - 3
04/02/2024 18 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde A (ff.) 5 - 0
11/02/2024 16 FC Sac - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 3
18/02/2024 19 's Gravenwezel-Schilde A - Antwerp Thunderdogs 1 - 5
25/02/2024 20 SV Sint Jozef Mortsel - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
03/03/2024 21 's Gravenwezel-Schilde A - KFC Broechem Speeldag 
10/03/2024 22 's Gravenwezel-Schilde A - vrijSpeeldag 
17/03/2024 23 's Gravenwezel-Schilde A - Seamen's Chile Speeldag 
24/03/2024 24 Deurne OB B - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
07/04/2024 25 's Gravenwezel-Schilde A - FC Seja Speeldag 
14/04/2024 26 's Gravenwezel-Schilde A - vrijSpeeldag 

Antwerp Thunderdogs

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Broechem - Antwerp Thunderdogs 5 - 2
10/09/2023 2 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
17/09/2023 3 Seamen's Chile - Antwerp Thunderdogs 3 - 1
24/09/2023 4 Antwerp Thunderdogs - Deurne OB B 0 - 6
01/10/2023 5 FC Seja - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
08/10/2023 6 Antwerp Thunderdogs - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 5
15/10/2023 7 FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 5 - 1
22/10/2023 8 Antwerp Thunderdogs - Arakora 3 - 5
29/10/2023 9 FC Sac - Antwerp Thunderdogs 3 - 4
05/11/2023 10 Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 2
12/11/2023 11 FC Antwerpen Noord - Antwerp Thunderdogs 2 - 5
19/11/2023 12 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
26/11/2023 13 Antwerp Thunderdogs - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
03/12/2023 14 Antwerp Thunderdogs - KFC Broechem 2 - 1
14/01/2024 15 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
28/01/2024 17 Deurne OB B - Antwerp Thunderdogs 1 - 2
04/02/2024 18 Antwerp Thunderdogs - FC Seja 1 - 5
11/02/2024 16 Antwerp Thunderdogs - Seamen's Chile 2 - 10
18/02/2024 19 's Gravenwezel-Schilde A - Antwerp Thunderdogs 1 - 5
25/02/2024 20 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu Speeldag 
03/03/2024 21 Arakora - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
10/03/2024 22 Antwerp Thunderdogs - FC Sac Speeldag 
17/03/2024 23 FC Balkan - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
24/03/2024 24 Antwerp Thunderdogs - FC Antwerpen Noord Speeldag 
07/04/2024 25 Antwerp Thunderdogs - vrijSpeeldag 
14/04/2024 26 SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Thunderdogs Speeldag 

Arakora

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Seja - Arakora 2 - 1
10/09/2023 2 Arakora - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 2
17/09/2023 3 FC Turkgucu - Arakora 4 - 1
24/09/2023 4 Arakora - vrijSpeeldag 
01/10/2023 5 Arakora - FC Sac 2 - 1
08/10/2023 6 FC Balkan - Arakora 7 - 1
15/10/2023 7 Arakora - FC Antwerpen Noord 3 - 8
22/10/2023 8 Antwerp Thunderdogs - Arakora 3 - 5
29/10/2023 9 Arakora - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
05/11/2023 10 KFC Broechem - Arakora 6 - 3
12/11/2023 11 Arakora - vrijSpeeldag 
19/11/2023 12 Seamen's Chile (ff.) - Arakora 24/01   Speeldag 
26/11/2023 13 Arakora - Deurne OB B 1 - 4
03/12/2023 14 Arakora (ff.) - FC Seja 0 - 5
14/01/2024 15 's Gravenwezel-Schilde A - Arakora 1 - 2
24/01/2024 12 Seamen's Chile (ff.) - Arakora 0 - 5
28/01/2024 17 Arakora - vrijSpeeldag 
04/02/2024 18 FC Sac - Arakora 2 - 1
11/02/2024 16 Arakora (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
18/02/2024 19 Arakora - FC Balkan 3 - 3
25/02/2024 20 FC Antwerpen Noord - Arakora Speeldag 
03/03/2024 21 Arakora - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
10/03/2024 22 SV Sint Jozef Mortsel - Arakora Speeldag 
17/03/2024 23 Arakora - KFC Broechem Speeldag 
24/03/2024 24 Arakora - vrijSpeeldag 
07/04/2024 25 Arakora - Seamen's Chile Speeldag 
14/04/2024 26 Deurne OB B - Arakora Speeldag 

Deurne OB B

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Deurne OB B - FC Sac 1 - 1
10/09/2023 2 FC Balkan - Deurne OB B 2 - 1
17/09/2023 3 Deurne OB B - FC Antwerpen Noord 5 - 2
24/09/2023 4 Antwerp Thunderdogs - Deurne OB B 0 - 6
01/10/2023 5 Deurne OB B - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
08/10/2023 6 KFC Broechem - Deurne OB B 4 - 3
15/10/2023 7 Deurne OB B - vrijSpeeldag 
22/10/2023 8 Seamen's Chile - Deurne OB B 1 - 1
29/10/2023 9 Deurne OB B - vrijSpeeldag 
05/11/2023 10 Deurne OB B - FC Seja 3 - 1
12/11/2023 11 's Gravenwezel-Schilde A - Deurne OB B 2 - 1
19/11/2023 12 Deurne OB B - FC Turkgucu 5 - 2
26/11/2023 13 Arakora - Deurne OB B 1 - 4
03/12/2023 14 FC Sac - Deurne OB B 3 - 3
14/01/2024 15 Deurne OB B - FC Balkan 0 - 7
28/01/2024 17 Deurne OB B - Antwerp Thunderdogs 1 - 2
04/02/2024 18 SV Sint Jozef Mortsel - Deurne OB B 3 - 0
11/02/2024 16 FC Antwerpen Noord - Deurne OB B 6 - 1
18/02/2024 19 Deurne OB B - KFC Broechem 1 - 3
25/02/2024 20 Deurne OB B - vrijSpeeldag 
03/03/2024 21 Deurne OB B - Seamen's Chile Speeldag 
10/03/2024 22 Deurne OB B - vrijSpeeldag 
17/03/2024 23 FC Seja - Deurne OB B Speeldag 
24/03/2024 24 Deurne OB B - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
07/04/2024 25 FC Turkgucu - Deurne OB B Speeldag 
14/04/2024 26 Deurne OB B - Arakora Speeldag 

FC Antwerpen Noord

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
10/09/2023 2 FC Antwerpen Noord - Seamen's Chile 2 - 7
17/09/2023 3 Deurne OB B - FC Antwerpen Noord 5 - 2
24/09/2023 4 FC Antwerpen Noord - FC Seja 2 - 2
01/10/2023 5 's Gravenwezel-Schilde A - FC Antwerpen Noord 1 - 2
08/10/2023 6 FC Antwerpen Noord - FC Turkgucu 5 - 0
15/10/2023 7 Arakora - FC Antwerpen Noord 3 - 8
22/10/2023 8 FC Antwerpen Noord - FC Sac 5 - 2
29/10/2023 9 FC Balkan - FC Antwerpen Noord 1 - 1
05/11/2023 10 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
12/11/2023 11 FC Antwerpen Noord - Antwerp Thunderdogs 2 - 5
19/11/2023 12 SV Sint Jozef Mortsel - FC Antwerpen Noord 2 - 2
26/11/2023 13 FC Antwerpen Noord - KFC Broechem (ff.) 5 - 0
03/12/2023 14 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
14/01/2024 15 Seamen's Chile - FC Antwerpen Noord 1 - 4
28/01/2024 17 FC Seja - FC Antwerpen Noord 1 - 0
04/02/2024 18 FC Antwerpen Noord - 's Gravenwezel-Schilde A (ff.) 5 - 0
11/02/2024 16 FC Antwerpen Noord - Deurne OB B 6 - 1
18/02/2024 19 FC Turkgucu - FC Antwerpen Noord 5 - 3
25/02/2024 20 FC Antwerpen Noord - Arakora Speeldag 
03/03/2024 21 FC Sac - FC Antwerpen Noord Speeldag 
10/03/2024 22 FC Antwerpen Noord - FC Balkan Speeldag 
17/03/2024 23 FC Antwerpen Noord - vrijSpeeldag 
24/03/2024 24 Antwerp Thunderdogs - FC Antwerpen Noord Speeldag 
07/04/2024 25 FC Antwerpen Noord - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
14/04/2024 26 KFC Broechem - FC Antwerpen Noord Speeldag 

FC Balkan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Seamen's Chile - FC Balkan 1 - 1
10/09/2023 2 FC Balkan - Deurne OB B 2 - 1
17/09/2023 3 FC Seja - FC Balkan 3 - 2
24/09/2023 4 FC Balkan - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
01/10/2023 5 FC Turkgucu - FC Balkan 5 - 0
08/10/2023 6 FC Balkan - Arakora 7 - 1
15/10/2023 7 FC Sac - FC Balkan 1 - 2
22/10/2023 8 FC Balkan - vrijSpeeldag 
29/10/2023 9 FC Balkan - FC Antwerpen Noord 1 - 1
05/11/2023 10 Antwerp Thunderdogs - FC Balkan 2 - 2
12/11/2023 11 FC Balkan - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
19/11/2023 12 KFC Broechem - FC Balkan 0 - 1
26/11/2023 13 FC Balkan - vrijSpeeldag 
03/12/2023 14 FC Balkan - Seamen's Chile 4 - 0
14/01/2024 15 Deurne OB B - FC Balkan 0 - 7
28/01/2024 17 's Gravenwezel-Schilde A - FC Balkan 1 - 3
04/02/2024 18 FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 2
11/02/2024 16 FC Balkan - FC Seja 1 - 8
18/02/2024 19 Arakora - FC Balkan 3 - 3
25/02/2024 20 FC Balkan - FC Sac Speeldag 
03/03/2024 21 FC Balkan - vrijSpeeldag 
10/03/2024 22 FC Antwerpen Noord - FC Balkan Speeldag 
17/03/2024 23 FC Balkan - Antwerp Thunderdogs Speeldag 
24/03/2024 24 SV Sint Jozef Mortsel - FC Balkan Speeldag 
07/04/2024 25 FC Balkan - KFC Broechem Speeldag 
14/04/2024 26 FC Balkan - vrijSpeeldag 

FC Sac

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Deurne OB B - FC Sac 1 - 1
10/09/2023 2 FC Sac - FC Seja 4 - 4
17/09/2023 3 's Gravenwezel-Schilde A - FC Sac 3 - 4
24/09/2023 4 FC Sac - FC Turkgucu 2 - 3
01/10/2023 5 Arakora - FC Sac 2 - 1
08/10/2023 6 FC Sac - vrijSpeeldag 
15/10/2023 7 FC Sac - FC Balkan 1 - 2
22/10/2023 8 FC Antwerpen Noord - FC Sac 5 - 2
29/10/2023 9 FC Sac - Antwerp Thunderdogs 3 - 4
05/11/2023 10 SV Sint Jozef Mortsel - FC Sac 2 - 2
12/11/2023 11 FC Sac - KFC Broechem 2 - 1
19/11/2023 12 FC Sac - vrijSpeeldag 
26/11/2023 13 FC Sac - Seamen's Chile 1 - 1
03/12/2023 14 FC Sac - Deurne OB B 3 - 3
14/01/2024 15 FC Seja - FC Sac 3 - 3
28/01/2024 17 FC Turkgucu - FC Sac 4 - 4
04/02/2024 18 FC Sac - Arakora 2 - 1
11/02/2024 16 FC Sac - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 3
18/02/2024 19 FC Sac - vrijSpeeldag 
25/02/2024 20 FC Balkan - FC Sac Speeldag 
03/03/2024 21 FC Sac - FC Antwerpen Noord Speeldag 
10/03/2024 22 Antwerp Thunderdogs - FC Sac Speeldag 
17/03/2024 23 FC Sac - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
24/03/2024 24 KFC Broechem - FC Sac Speeldag 
07/04/2024 25 FC Sac - vrijSpeeldag 
14/04/2024 26 Seamen's Chile - FC Sac Speeldag 

FC Seja

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 FC Seja - Arakora 2 - 1
10/09/2023 2 FC Sac - FC Seja 4 - 4
17/09/2023 3 FC Seja - FC Balkan 3 - 2
24/09/2023 4 FC Antwerpen Noord - FC Seja 2 - 2
01/10/2023 5 FC Seja - Antwerp Thunderdogs 4 - 3
08/10/2023 6 SV Sint Jozef Mortsel - FC Seja 0 - 5
15/10/2023 7 FC Seja - KFC Broechem 1 - 3
22/10/2023 8 FC Seja - vrijSpeeldag 
29/10/2023 9 FC Seja - Seamen's Chile 5 - 0
05/11/2023 10 Deurne OB B - FC Seja 3 - 1
12/11/2023 11 FC Seja - vrijSpeeldag 
19/11/2023 12 FC Seja - 's Gravenwezel-Schilde A 2 - 3
26/11/2023 13 FC Turkgucu - FC Seja 4 - 4
03/12/2023 14 Arakora (ff.) - FC Seja 0 - 5
14/01/2024 15 FC Seja - FC Sac 3 - 3
28/01/2024 17 FC Seja - FC Antwerpen Noord 1 - 0
04/02/2024 18 Antwerp Thunderdogs - FC Seja 1 - 5
11/02/2024 16 FC Balkan - FC Seja 1 - 8
18/02/2024 19 FC Seja - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 3
25/02/2024 20 KFC Broechem - FC Seja Speeldag 
03/03/2024 21 FC Seja - vrijSpeeldag 
10/03/2024 22 Seamen's Chile - FC Seja Speeldag 
17/03/2024 23 FC Seja - Deurne OB B Speeldag 
24/03/2024 24 FC Seja - vrijSpeeldag 
07/04/2024 25 's Gravenwezel-Schilde A - FC Seja Speeldag 
14/04/2024 26 FC Seja - FC Turkgucu Speeldag 

FC Turkgucu

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 's Gravenwezel-Schilde A - FC Turkgucu 0 - 5
10/09/2023 2 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
17/09/2023 3 FC Turkgucu - Arakora 4 - 1
24/09/2023 4 FC Sac - FC Turkgucu 2 - 3
01/10/2023 5 FC Turkgucu - FC Balkan 5 - 0
08/10/2023 6 FC Antwerpen Noord - FC Turkgucu 5 - 0
15/10/2023 7 FC Turkgucu - Antwerp Thunderdogs 5 - 1
22/10/2023 8 SV Sint Jozef Mortsel - FC Turkgucu 2 - 3
29/10/2023 9 FC Turkgucu - KFC Broechem 1 - 4
05/11/2023 10 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
12/11/2023 11 FC Turkgucu - Seamen's Chile 2 - 1
19/11/2023 12 Deurne OB B - FC Turkgucu 5 - 2
26/11/2023 13 FC Turkgucu - FC Seja 4 - 4
03/12/2023 14 FC Turkgucu - 's Gravenwezel-Schilde A 1 - 2
14/01/2024 15 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
28/01/2024 17 FC Turkgucu - FC Sac 4 - 4
04/02/2024 18 FC Balkan - FC Turkgucu 4 - 2
11/02/2024 16 Arakora (ff.) - FC Turkgucu 0 - 5
18/02/2024 19 FC Turkgucu - FC Antwerpen Noord 5 - 3
25/02/2024 20 Antwerp Thunderdogs - FC Turkgucu Speeldag 
03/03/2024 21 FC Turkgucu - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
10/03/2024 22 KFC Broechem - FC Turkgucu Speeldag 
17/03/2024 23 FC Turkgucu - vrijSpeeldag 
24/03/2024 24 Seamen's Chile - FC Turkgucu Speeldag 
07/04/2024 25 FC Turkgucu - Deurne OB B Speeldag 
14/04/2024 26 FC Seja - FC Turkgucu Speeldag 

KFC Broechem

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 KFC Broechem - Antwerp Thunderdogs 5 - 2
10/09/2023 2 SV Sint Jozef Mortsel - KFC Broechem 2 - 3
17/09/2023 3 KFC Broechem - vrijSpeeldag 
24/09/2023 4 KFC Broechem - vrijSpeeldag 
01/10/2023 5 Seamen's Chile - KFC Broechem 1 - 3
08/10/2023 6 KFC Broechem - Deurne OB B 4 - 3
15/10/2023 7 FC Seja - KFC Broechem 1 - 3
22/10/2023 8 KFC Broechem - 's Gravenwezel-Schilde A 4 - 0
29/10/2023 9 FC Turkgucu - KFC Broechem 1 - 4
05/11/2023 10 KFC Broechem - Arakora 6 - 3
12/11/2023 11 FC Sac - KFC Broechem 2 - 1
19/11/2023 12 KFC Broechem - FC Balkan 0 - 1
26/11/2023 13 FC Antwerpen Noord - KFC Broechem (ff.) 5 - 0
03/12/2023 14 Antwerp Thunderdogs - KFC Broechem 2 - 1
14/01/2024 15 KFC Broechem - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
28/01/2024 17 KFC Broechem - vrijSpeeldag 
04/02/2024 18 KFC Broechem - Seamen's Chile 5 - 4
11/02/2024 16 KFC Broechem - vrijSpeeldag 
18/02/2024 19 Deurne OB B - KFC Broechem 1 - 3
25/02/2024 20 KFC Broechem - FC Seja Speeldag 
03/03/2024 21 's Gravenwezel-Schilde A - KFC Broechem Speeldag 
10/03/2024 22 KFC Broechem - FC Turkgucu Speeldag 
17/03/2024 23 Arakora - KFC Broechem Speeldag 
24/03/2024 24 KFC Broechem - FC Sac Speeldag 
07/04/2024 25 FC Balkan - KFC Broechem Speeldag 
14/04/2024 26 KFC Broechem - FC Antwerpen Noord Speeldag 

SV Sint Jozef Mortsel

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
10/09/2023 2 SV Sint Jozef Mortsel - KFC Broechem 2 - 3
17/09/2023 3 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
24/09/2023 4 SV Sint Jozef Mortsel - Seamen's Chile 3 - 4
01/10/2023 5 Deurne OB B - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
08/10/2023 6 SV Sint Jozef Mortsel - FC Seja 0 - 5
15/10/2023 7 's Gravenwezel-Schilde A - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
22/10/2023 8 SV Sint Jozef Mortsel - FC Turkgucu 2 - 3
29/10/2023 9 Arakora - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 1
05/11/2023 10 SV Sint Jozef Mortsel - FC Sac 2 - 2
12/11/2023 11 FC Balkan - SV Sint Jozef Mortsel 1 - 2
19/11/2023 12 SV Sint Jozef Mortsel - FC Antwerpen Noord 2 - 2
26/11/2023 13 Antwerp Thunderdogs - SV Sint Jozef Mortsel 4 - 2
03/12/2023 14 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
14/01/2024 15 KFC Broechem - SV Sint Jozef Mortsel 2 - 2
28/01/2024 17 Seamen's Chile - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 5
04/02/2024 18 SV Sint Jozef Mortsel - Deurne OB B 3 - 0
11/02/2024 16 SV Sint Jozef Mortsel - vrijSpeeldag 
18/02/2024 19 FC Seja - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 3
25/02/2024 20 SV Sint Jozef Mortsel - 's Gravenwezel-Schilde A Speeldag 
03/03/2024 21 FC Turkgucu - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
10/03/2024 22 SV Sint Jozef Mortsel - Arakora Speeldag 
17/03/2024 23 FC Sac - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
24/03/2024 24 SV Sint Jozef Mortsel - FC Balkan Speeldag 
07/04/2024 25 FC Antwerpen Noord - SV Sint Jozef Mortsel Speeldag 
14/04/2024 26 SV Sint Jozef Mortsel - Antwerp Thunderdogs Speeldag 

Seamen's Chile

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
03/09/2023 1 Seamen's Chile - FC Balkan 1 - 1
10/09/2023 2 FC Antwerpen Noord - Seamen's Chile 2 - 7
17/09/2023 3 Seamen's Chile - Antwerp Thunderdogs 3 - 1
24/09/2023 4 SV Sint Jozef Mortsel - Seamen's Chile 3 - 4
01/10/2023 5 Seamen's Chile - KFC Broechem 1 - 3
08/10/2023 6 Seamen's Chile - vrijSpeeldag 
15/10/2023 7 Seamen's Chile - vrijSpeeldag 
22/10/2023 8 Seamen's Chile - Deurne OB B 1 - 1
29/10/2023 9 FC Seja - Seamen's Chile 5 - 0
05/11/2023 10 Seamen's Chile - 's Gravenwezel-Schilde A 3 - 1
12/11/2023 11 FC Turkgucu - Seamen's Chile 2 - 1
19/11/2023 12 Seamen's Chile (ff.) - Arakora 24/01   Speeldag 
26/11/2023 13 FC Sac - Seamen's Chile 1 - 1
03/12/2023 14 FC Balkan - Seamen's Chile 4 - 0
14/01/2024 15 Seamen's Chile - FC Antwerpen Noord 1 - 4
24/01/2024 12 Seamen's Chile (ff.) - Arakora 0 - 5
28/01/2024 17 Seamen's Chile - SV Sint Jozef Mortsel 0 - 5
04/02/2024 18 KFC Broechem - Seamen's Chile 5 - 4
11/02/2024 16 Antwerp Thunderdogs - Seamen's Chile 2 - 10
18/02/2024 19 Seamen's Chile - vrijSpeeldag 
25/02/2024 20 Seamen's Chile - vrijSpeeldag 
03/03/2024 21 Deurne OB B - Seamen's Chile Speeldag 
10/03/2024 22 Seamen's Chile - FC Seja Speeldag 
17/03/2024 23 's Gravenwezel-Schilde A - Seamen's Chile Speeldag 
24/03/2024 24 Seamen's Chile - FC Turkgucu Speeldag 
07/04/2024 25 Arakora - Seamen's Chile Speeldag 
14/04/2024 26 Seamen's Chile - FC Sac Speeldag 

RECREATIEF VOETBAL - LINKS NAAR DE ANDERE REEKSEN

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

VERANTWOORDELIJKHEID EN COPYRIGHT

* Het copyright van alle gepubliceerde gegevens op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA.
* Het publiceren van uitslagen doen we volgens het principe van de vrije nieuwsgaring.
* De redactie van "Voetbalexpress" raadpleegt en gebruikt regelmatig de gegevens van de app "RBFA", waarvan het copyright eveneens in handen is van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).
* Deze website werkt niet mee aan het schriftelijk verspreiden van deze gegevens, waarvan de nadruk ook verboden is door de RBFA (c).

** De berichten, uitslagen, klassementen en nieuwsjes die we op deze website publiceren zullen nooit enigerlei bepalende noch beslissende invloed kunnen hebben op de praktische werking en de interne en/of externe reglementen en verplichtingen van de clubs, die ons derhalve op geen enkele manier aansprakelijk kunnen stellen voor de inhoud en de gevolgen daarvan.

*** Het overnemen van de door Voetbalexpress (c) gepubliceerde teksten en gegevens is enkel toegelaten mits toestemming van de eindredacteur en/of de webmaster, in hun hoedanigheid van rechthebbende.