Alle Actuele Klassementen
Update: 12/06/2024 om 22:44u
Provinciaal Allerlei Alle Actuele Klassementen
Laatste update: 12/06/2024 om 22:44u
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
De QR-code van onze nieuwspagina
Meer info...
ALLE KLASSEMENTEN - SEIZOEN 2024-2025 * PROVINCIE ANTWERPEN - COMPETITIE & BVA
PRO LEAGUE * NATIONALE AMATEURS EN VROUWEN * RECREATIEF VOETBAL PROVINCIE ANTWERPEN

Op deze pagina ziet u tijdens de competitie alle actuele klassementen en periodeklassementen van alle reeksen in de provincie Antwerpen, seizoen 2024-2025. We hebben deze pagina gemaakt als extra hulpmiddel om die klassementen snel op te zoeken, zonder dat u als bezoeker reeks per reeks apart moet aanklikken.

Al deze klassementen worden doorlopend geactualiseerd en aangepast telkens er een wedstrijduitslag wordt ingebracht. Zo kan u op elk moment en meteen alle provinciale klassementen en periodeklassementen bekijken, zowel bij heren als bij de vrouwen.
Voor alle eindklassementen van vorig seizoen 2023-2024 van alle provinciale reeksen (heren en vrouwen), klik hier.
KLIK OP DE REEKSNAMEN VOOR DE KLASSEMENTEN IN
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F
Vrouwen 1e Prov. Vrouwen 2e Prov. A Vrouwen 2e Prov. B  
Vrouwen 3e Prov. A Vrouwen 3e Prov. B Vrouwen 3e Prov. C  

>>> Verder op deze pagina kan u ook alle actuele klassementen bekijken van de:
Beker van Antwerpen Heren Recreatief - Reeksen Heren en Dames Nationale Amateurreeksen VV
Pro League 1A - 1B Nationale Vrouwenreeksen Alle andere 1e Provinciale Herenreeksen VV

DE PROVINCIALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

Hieronder ziet u alle actuele klassementen van de Antwerpse vrouwenreeksen, van 1e tot 3e provinciale.

Dames 1e Provinciale Dames 2e Provinciale A Dames 2e Provinciale B
Dames 3e Provinciale A Dames 3e Provinciale B Dames 3e Provinciale C
    
DE REEKSEN HEREN 1E PROVINCIALE VOETBAL VLAANDEREN - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

Hieronder ziet u het actueel klassement van de Heren 1e provinciale VV - Brabant - Limburg - Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen.

1e Provinciale Vlaams-Brabant 1e Provinciale Limburg 1e Provinciale Oost-Vlaanderen 1e Provinciale West-Vlaanderen

DE BVA HEREN - ZOMER 2024 - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE 6 GROEPEN BIJ DE HEREN.

BVA Heren - Groep 1 BVA Heren - Groep 2 BVA Heren - Groep 3
BVA Heren - Groep 4 BVA Heren - Groep 5 BVA Heren - Groep 6
    

BVA Groep 1

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Oppuurs A 0 0 0 0 0 0 0  
2 FCS Mariekerke-Branst A 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Kontich FC A 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Pulle 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC Berlaar-Heikant A 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Ezaart Sport Mol 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Putte A 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Walem 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Wezel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFCE Zoersel A 0 0 0 0 0 0 0  
11 KSK Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
12 KSK Wavria A 0 0 0 0 0 0 0  
13 KV Bonheiden A 0 0 0 0 0 0 0  
14 KV Hooikt A 0 0 0 0 0 0 0  
15 KVC Lille United B 0 0 0 0 0 0 0  
16 KVC Wilrijk 0 0 0 0 0 0 0  
17 KVV OG Vorselaar 0 0 0 0 0 0 0  
18 KVV Zwaluwen Olmen 0 0 0 0 0 0 0  
19 RVC Hoboken A 0 0 0 0 0 0 0  
20 SC Duffel A 0 0 0 0 0 0 0  
21 Sporting Tisselt A 0 0 0 0 0 0 0  
22 TOR Deurne Pirates A 0 0 0 0 0 0 0  
23 VC Mortsel OG A 0 0 0 0 0 0 0  
24 Verbr. Zwijndrecht A 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 1 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 2

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde A 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Mariaburg A 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Arendonk Sport 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Ekeren 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Punt-Larum 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Kalmthout SK A 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Loenhout SK 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Merksplas SK 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Minderhout VV 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Nieuwmoer FC 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Ternesse VV 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Vosselaar VV 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Witgoor Sport 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Zandhoven SK 0 0 0 0 0 0 0  
16 KBSK Retie 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Antonia A 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Broechem 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Lentezon Beerse 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Ranst A 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC Sint-Job A 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Weelde 0 0 0 0 0 0 0  
23 KVNA Wortel 0 0 0 0 0 0 0  
24 RFC Zwaneven 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 2 gaan de eerste 4 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 3

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Excelsior Essen 0 0 0 0 0 0 0  
2 Excelsior Mariaburg B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC 't Zuid Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Antwerpen Noord A 0 0 0 0 0 0 0  
5 FC Antwerpen Noord B 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Los Incas Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
7 FC Merksem A 0 0 0 0 0 0 0  
8 FC Merksem B 0 0 0 0 0 0 0  
9 FC Turk Sport Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Warriors Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Achterbroek VV 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Berchem Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Heibos SV 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Horendonk FC 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Kalmthout SK B 0 0 0 0 0 0 0  
16 K Putte SK 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Berendrecht Sp. 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Schoten 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSC Maccabi 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSK Ekeren Donk A 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Ekeren Donk B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSOC Maria-ter-Heide 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0  
25 KVC Wijnegem A 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVC Wijnegem B 0 0 0 0 0 0 0  
27 R Capellen FC B 0 0 0 0 0 0 0  
28 RVC Hoboken B 0 0 0 0 0 0 0  
29 SV Noorse 0 0 0 0 0 0 0  
30 Sporting Burcht FC 0 0 0 0 0 0 0  
31 Sporting Club Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
32 TOR Deurne Pirates B 0 0 0 0 0 0 0  
33 Tubantia Borgerhout VK 0 0 0 0 0 0 0  
34 VC Deurne Antwerpen 0 0 0 0 0 0 0  
35 VC Mortsel OG B 0 0 0 0 0 0 0  
36 Verbr. Zwijndrecht B 0 0 0 0 0 0 0  
37 Zandvliet Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
38 Zandvliet Sport B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 3 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 4

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 's Gravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0  
2 Alberta FC Schilde 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Bucovina Loenhout 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Sint Jozef Rijkevorsel 0 0 0 0 0 0 0  
5 HIH Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
6 K Brecht SK 0 0 0 0 0 0 0  
7 K Meerle FC 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Vlimmeren Sport 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Wuustwezel FC 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Antonia B 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Beekhoek Sport 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC De Kempen TL B 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Dessel Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Flandria 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Meer 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Mol 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Poppel 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Ranst B 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFC Sint-Job B 0 0 0 0 0 0 0  
20 KFC Sint-Lenaarts B 0 0 0 0 0 0 0  
21 KFC St-Martinus Halle 0 0 0 0 0 0 0  
22 KFC Wechelderzande 0 0 0 0 0 0 0  
23 KFC Zwarte Leeuw B 0 0 0 0 0 0 0  
24 KFCE Zoersel B 0 0 0 0 0 0 0  
25 KFCH Pulderbos 0 0 0 0 0 0 0  
26 KSK Kasterlee 0 0 0 0 0 0 0  
27 KSK Oelegem 0 0 0 0 0 0 0  
28 KSK Oosthoven 0 0 0 0 0 0 0  
29 KSV Oud-Turnhout 0 0 0 0 0 0 0  
30 KV Westmalle 0 0 0 0 0 0 0  
31 KVC Oostmalle Sport 0 0 0 0 0 0 0  
32 KVV Rauw Sport Mol 0 0 0 0 0 0 0  
33 Olen United 0 0 0 0 0 0 0  
34 VC Herentals 0 0 0 0 0 0 0  
35 Verbroedering Balen 0 0 0 0 0 0 0  
36 White Star Schorvoort 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 4 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 5

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 FC Blaasveld 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Oppuurs B 0 0 0 0 0 0 0  
3 FC Oxaco-Boechout 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Oxford Hemiksem 0 0 0 0 0 0 0  
5 FCS Mariekerke-Branst B 0 0 0 0 0 0 0  
6 Groen Rood Katelijne 0 0 0 0 0 0 0  
7 Heffen SK 0 0 0 0 0 0 0  
8 K Boechoutse VV 0 0 0 0 0 0 0  
9 K Hove Sport 0 0 0 0 0 0 0  
10 K Kontich FC B 0 0 0 0 0 0 0  
11 K Reet SK 0 0 0 0 0 0 0  
12 K Rumstse SK 0 0 0 0 0 0 0  
13 K Rupel Boom FC B 0 0 0 0 0 0 0  
14 K Schelle Sport A 0 0 0 0 0 0 0  
15 K Schelle Sport B 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Lint A 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Lint B 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Muizen 0 0 0 0 0 0 0  
19 KFCV Wintam Eikevliet 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSC Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSK Sint-Amands A 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Sint-Amands B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSV Aartselaar A 0 0 0 0 0 0 0  
24 KSV Aartselaar B 0 0 0 0 0 0 0  
25 KSV Bornem 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVK Hingene 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVV Duffel 0 0 0 0 0 0 0  
28 Kalfort Puursica A 0 0 0 0 0 0 0  
29 Kalfort Puursica B 0 0 0 0 0 0 0  
30 Nielse SV 0 0 0 0 0 0 0  
31 SC Duffel B 0 0 0 0 0 0 0  
32 Sporting Tisselt B 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Leest 0 0 0 0 0 0 0  
34 VK Heindonk 0 0 0 0 0 0 0  
35 VVH Lippelo 0 0 0 0 0 0 0  
36 Zennester Hombeek 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 5 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.


BVA Groep 6

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 K Berg-Op Beerzel 0 0 0 0 0 0 0  
2 K Noordstar VV 0 0 0 0 0 0 0  
3 K Ramsel FC 0 0 0 0 0 0 0  
4 KFC Berlaar-Heikant B 0 0 0 0 0 0 0  
5 KFC De Vrijheid Herselt 0 0 0 0 0 0 0  
6 KFC Exc. Bouwel 0 0 0 0 0 0 0  
7 KFC Excelsior Vorst 0 0 0 0 0 0 0  
8 KFC Grobbendonk 0 0 0 0 0 0 0  
9 KFC Herenthout 0 0 0 0 0 0 0  
10 KFC Heultje 0 0 0 0 0 0 0  
11 KFC Houtvenne B 0 0 0 0 0 0 0  
12 KFC Katelijne-Waver 0 0 0 0 0 0 0  
13 KFC Linda Olen 0 0 0 0 0 0 0  
14 KFC Molenzonen Hallaar 0 0 0 0 0 0 0  
15 KFC Putte B 0 0 0 0 0 0 0  
16 KFC Tongerlo 0 0 0 0 0 0 0  
17 KFC Verbr. Alberta 0 0 0 0 0 0 0  
18 KFC Zammel 0 0 0 0 0 0 0  
19 KSAV Sint-Dimpna Geel 0 0 0 0 0 0 0  
20 KSC Wiekevorst 0 0 0 0 0 0 0  
21 KSK Heist Next Gen 0 0 0 0 0 0 0  
22 KSK Wavria B 0 0 0 0 0 0 0  
23 KSV Schriek 0 0 0 0 0 0 0  
24 KV Bonheiden B 0 0 0 0 0 0 0  
25 KV Hooikt B 0 0 0 0 0 0 0  
26 KVC Booischot 0 0 0 0 0 0 0  
27 KVV Blauwvoet Oevel 0 0 0 0 0 0 0  
28 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0  
29 Red Boys Elzestraat 0 0 0 0 0 0 0  
30 SK Peulis 0 0 0 0 0 0 0  
31 SK Rita Berlaar 0 0 0 0 0 0 0  
32 SV Grasheide 0 0 0 0 0 0 0  
33 VC Kemphanen Westerlo 0 0 0 0 0 0 0  
34 VC Rijmenam 0 0 0 0 0 0 0  
35 VV-Next Laakdal A 0 0 0 0 0 0 0  
36 VV-Next Laakdal B 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


In Groep 6 gaan de eerste 2 ploegen uit de eindrangschikking naar de achtste finales.

°° Criteria van de rangschikking:
a) behaalde punten - b) gewonnen wedstrijden - c) doelsaldo - d) meest gescoorde doelpunten -
e) meeste doelpunten gescoord op verplaatsing - f) minste rechtstreekse rode kaarten -
g) minste gele kaarten - h) bij volledige gelijkheid van a) tot g) : loting door het Provinciaal Comité.

DE PRO LEAGUE 1A - 1B - DE KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN DE JUPILER PRO LEAGUE 1A EN DE CHALLENGER PRO LEAGUE 1B.

Jupiler Pro League 1A Challenger Pro League 1B  
    

1e Nationale A

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Cercle Brugge 0 0 0 0 0 0 0  
2 Club Brugge 0 0 0 0 0 0 0  
3 FCV Dender EH 0 0 0 0 0 0 0  
4 K Beerschot VA 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Racing Genk 0 0 0 0 0 0 0  
6 KAA Gent 0 0 0 0 0 0 0  
7 KV Kortrijk 0 0 0 0 0 0 0  
8 KV Mechelen 0 0 0 0 0 0 0  
9 KVC Westerlo 0 0 0 0 0 0 0  
10 OH Leuven 0 0 0 0 0 0 0  
11 R Antwerp FC 0 0 0 0 0 0 0  
12 RSC Anderlecht 0 0 0 0 0 0 0  
13 Sint-Truiden VV 0 0 0 0 0 0 0  
14 Sporting Charleroi 0 0 0 0 0 0 0  
15 Standard Luik 0 0 0 0 0 0 0  
16 Union Sint-Gillis 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


1e Nationale B

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Anderlecht Futures 0 0 0 0 0 0 0  
2 Club NXT 0 0 0 0 0 0 0  
3 Francs Borains 0 0 0 0 0 0 0  
4 Jong Genk 0 0 0 0 0 0 0  
5 K Lierse SK 0 0 0 0 0 0 0  
6 KAS Eupen 0 0 0 0 0 0 0  
7 KMSK Deinze 0 0 0 0 0 0 0  
8 KSC Lokeren-Temse 0 0 0 0 0 0 0  
9 Lommel SK 0 0 0 0 0 0 0  
10 Patro Eisden MM 0 0 0 0 0 0 0  
11 RAAL La Louvière 0 0 0 0 0 0 0  
12 RFC Luik 0 0 0 0 0 0 0  
13 RFC Seraing 0 0 0 0 0 0 0  
14 RWD Molenbeek 0 0 0 0 0 0 0  
15 SK Beveren 0 0 0 0 0 0 0  
16 SV Zulte Waregem 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk

DE NATIONALE AMATEURREEKSEN VV - KLASSEMENTEN EN PERIODEKLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE AMATEURREEKSEN VOETBAL VLAANDEREN 1, 2 & 3.

1e Nationale VV 2e Afdeling VV - A 2e Afdeling VV - B
3e Afdeling VV - A 3e Afdeling VV - B  
    
DE NATIONALE VROUWENREEKSEN - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U ALLE KLASSEMENTEN VAN DE NATIONALE VROUWENREEKSEN :
WOMEN'S SUPER LEAGUE - INCLUSIEF DE PLAY-OFFS - AFDELINGEN 1E NATIONALE EN INTERPROVINCIALE A EN B.

De Super League 1e Nationale Interprovinciale VV-A Interprovinciale VV-B

Dames Super League

Klassement na 1 speeldag

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 Club YLA 0 0 0 0 0 0 0  
2 Essevee Women 0 0 0 0 0 0 0  
3 KAA Gent Ladies 0 0 0 0 0 0 0  
4 KRC Genk Ladies 0 0 0 0 0 0 0  
5 KVC Westerlo 0 0 0 0 0 0 0  
6 OH Leuven Women 0 0 0 0 0 0 0  
7 RSCA Women 0 0 0 0 0 0 0  
8 Standard Fémina 0 0 0 0 0 0 0  

= gewonnen = verloren = gelijk


LINKS NAAR ANDERE PROVINCIALE REEKSEN

Provincie Antwerpen - Heren
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B 3e Provinciale A
3e Provinciale B 3e Provinciale C 4e Provinciale A 4e Provinciale B
4e Provinciale C 4e Provinciale D 4e Provinciale E 4e Provinciale F

Provincie Antwerpen - Vrouwen
1e Provinciale 2e Provinciale A 2e Provinciale B
3e Provinciale A 3e Provinciale B 3e Provinciale C

PROVINCIALE REEKSEN - DRIE MOGELIJKE SCHEMA'S - KLIMMEN EN DALEN
1. SCHEMA BIJ 3 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 3 3 3 3 3
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 8 8 8 8 8
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 12 12 12 12 12
      
2. SCHEMA BIJ 2 STIJGERS IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 2 2 2 2 2
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 5 5 5 5 5
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 7 7 7 7 7
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 11 11 11 11 11
      
3. SCHEMA BIJ 1 STIJGER IN 1e PROVINCIALE          
Antwerpse dalers uit de 3e klasse Amateurs >>> 01234
1e Prov. stijgers 1 1 1 1 1
1e Prov. dalers 3 4 5 6 7
2e Prov. stijgers 4 4 4 4 4
2e Prov. dalers 5 6 7 8 9
3e Prov. stijgers 6 6 6 6 6
3e Prov. dalers 9 10 11 12 13
4e Prov. stijgers 10 10 10 10 10
      
We hebben de planning en alle modaliteiten voor het seizoen 2024-2025 voor de duidelijkheid ook in een pdf-document gezet.
Zo kan u het gehele document gemakkelijk en snel afdrukken.

KLIK HIER.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).

RECREATIEF VOETBAL - KLASSEMENTEN

HIERONDER ZIET U DE KLASSEMENTEN VAN HET RECREATIEF VOETBAL - HEREN EN DAMES.

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Heren
Heren Reeks 1 Heren Reeks 2 Heren Reeks 3 A
Heren Reeks 3 B Heren Reeks 4 A Heren Reeks 4 B

Recreatief Voetbal Provincie Antwerpen - Dames
Dames Reeks A Dames Reeks B Dames Reeks C
    

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).