Voorronde EK 2020
Update: 18/04/2019 om 09:16u
Deze website is gemaakt voor moderne browsers. Uw browser wordt helaas niet meer ondersteund. Gelieve een nieuwere versie van Internet Explorer, of de gratis browser Google Chrome te installeren.
Onze excuses voor het ongemak.

Voor technische vragen kunt de webmaster via e-mail contacteren.

Ambachtstraat 7,
2322 Hoogstraten-Minderhout, BelgiŽ.
Tel: +32 (0)3 314.73.48 / +32 (0)477-52.01.63
Fax: +32 (0)3 340.26.50
info@spranco-matic.be
www.spranco-matic.be
DE PROVINCIALE EINDRONDES
PROMOTIE EN DEGRADATIE
Voor alle wedstrijdschema's, zie
"Provinciaal - Allerlei - Eindronde 2019"
Laatste update: 18/04/2019 om 09:16u
Nationaal  /  Rode Duivels  /  Voorronde EK 2020
DE RODE DUIVELS - HET EK 2020
DE KWALIFICATIEWEDSTRIJDEN
GROEP I - GEGEVENS EN WEDSTRIJDSCHEMA

Logo EK 2020 Na het WK 2018 in Rusland is het Europees Kampioenschap 2020
het volgende grote voetbaltornooi.

De voorrondes van dit EK worden gespeeld vanaf maart tot en met
november 2019, in 12 steden, verspreid over Europa:
MŁnchen, Baku (Azerbeidzjan), Rome, Sint Petersburg, Kopenhagen,
Boedapest, Amsterdam, Dublin, Boekarest, Glasgow, Bilbao en Londen
.

Verder op deze pagina ziet u het volledige wedstrijdschema, de uitslagen, het klassement en de statistieken van BelgiŽ in groep I, plus de samenstelling van de tien groepen A tot en met J.

* De nummers ťťn en twee in het eindklassement van elke groep plaatsen zich direct voor het EK 2020. Dat zijn dus 20 landen die zich via deze kwalificatie-voorronde plaatsen.

* De 4 resterende deelnemers komen uit de "European Qualifiers Play-Off" wedstrijden die in maart 2020 worden gespeeld (de groepswinnaars van de Nations League zijn NIET automatisch geplaatst voor het EK 2020). In totaal nemen er dus 24 landen deel aan het EK 2020.

We vermelden ook een schema met de links naar de aparte pagina's waar het wedstrijdschema en het klassement van alle groepen staat.

WEDSTRIJDSCHEMA EN UITSLAGEN

Speeldag 3 (8 juni 2019)
Zat. 08/06 18u00 Rusland - San Marino
Zat. 08/06 20u45 BelgiŽ - Kazachstan
Zat. 08/06 20u45 Schotland - Cyprus

Vorige speeldag Huidig klassement Volgende speeldag
Klassement na 2 speeldagen

Ploegen A W V G D+ D- P Trend
1 BelgiŽ 2 2 0 0 5 1 6
2 Cyprus 2 1 1 0 5 2 3
3 Rusland 2 1 1 0 5 3 3
4 Kazachstan 2 1 1 0 3 4 3
5 Schotland 2 1 1 0 2 3 3
6 San Marino 2 0 2 0 0 7 0

= gewonnen = verloren = gelijk

Hieronder ziet u alle speeldagen in de eerste kwalificatieronde van groep I voor het EK 2020. Bekijk ook alle statistieken en de kalender per ploeg.

Speeldagen

01 02 03 04 05
06 07 08 09 10


Speeldag 1 (21 maart 2019)
Kazachstan - Schotland 3 - 0
BelgiŽ - Rusland 3 - 1
Cyprus - San Marino 5 - 0


Speeldag 2 (24 maart 2019)
Kazachstan - Rusland 0 - 4
San Marino - Schotland 0 - 2
Cyprus - BelgiŽ 0 - 2


Speeldag 3 (8 juni 2019)
Rusland - San Marino
BelgiŽ - Kazachstan
Schotland - Cyprus


Speeldag 4 (11 juni 2019)
Kazachstan - San Marino
BelgiŽ - Schotland
Rusland - Cyprus


Speeldag 5 (6 september 2019)
Cyprus - Kazachstan
San Marino - BelgiŽ
Schotland - Rusland


Speeldag 6 (9 september 2019)
Rusland - Kazachstan
San Marino - Cyprus
Schotland - BelgiŽ


Speeldag 7 (10 oktober 2019)
Kazachstan - Cyprus
BelgiŽ - San Marino
Rusland - Schotland


Speeldag 8 (13 oktober 2019)
Kazachstan - BelgiŽ
Cyprus - Rusland
Schotland - San Marino


Speeldag 9 (16 november 2019)
Cyprus - Schotland
Rusland - BelgiŽ
San Marino - Kazachstan


Speeldag 10 (19 november 2019)
BelgiŽ - Cyprus
San Marino - Rusland
Schotland - Kazachstan




EK 2020 - DE KWALIFICATIE-VOORRONDE

Na elke speeldag ziet u hier een aantal interessante statistieken van alle landenteams in groep x van de EK-voorronde.

Verliespunten Laatste 4 wedstrijden
Gescoorde doelpunten Tegendoelpunten
Lopende reeksen Nul goals tegen
Minimaal 1 keer gescoord Niet gescoord
Cijfers thuis alle teams Cijfers uit alle teams


BEHAALDE PUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BelgiŽ 633
2Rusland 303
3Schotland 303
4Cyprus 330
5Kazachstan 330
6San Marino 000


VERLIESPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BelgiŽ 000
2Cyprus 330
3Kazachstan 330
4Rusland 303
5Schotland 303
6San Marino 633


PUNTEN UIT DE LAATSTE 4 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BelgiŽ 633
2Rusland 303
3Schotland 303
4Cyprus 330
5Kazachstan 330
6San Marino 000


GESCOORDE DOELPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Rusland 505
2BelgiŽ 532
3Cyprus 550
4Kazachstan 330
5Schotland 202
6San Marino 000


TEGENDOELPUNTEN NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BelgiŽ 110
2Cyprus 220
3Rusland 303
4Schotland 303
5Kazachstan 440
6San Marino 725


MEESTE WEDSTRIJDEN NA ELKAAR
GEWONNEN / NIET VERLOREN NA 2 SPEELDAGEN
"x" = nog lopende reeks (LR)

P. Ploeg Gewonnen
na elkaar
LR Zonder
nederlaag
LR
1BelgiŽ 2x2x
2Cyprus 1 1 
3Kazachstan 1 1 
4Rusland 1x1x
5Schotland 1x1x
6San Marino 0 0 


AANTAL KEER NUL GOALS TEGEN
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BelgiŽ 101
2Rusland 101
3Schotland 101
4Cyprus 110
5Kazachstan 110
6San Marino 000


AANTAL KEER MINIMAAL 1 KEER GESCOORD
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1Rusland 202
2BelgiŽ 211
3Schotland 101
4Cyprus 110
5Kazachstan 110
6San Marino 000


AANTAL KEER NIET GESCOORD
NA 2 SPEELDAGEN

P. Ploeg Alle Wds. Thuis Uit
1BelgiŽ 000
2Rusland 000
3Cyprus 110
4Kazachstan 110
5Schotland 101
6San Marino 211


THUISWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 2 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AT WT GT VT D+T D-T TPT
1 BelgiŽ 1 1 0 0 3 1 3
2 Cyprus 2 1 0 1 5 2 3
3 Kazachstan 2 1 0 1 3 4 3
4 Rusland 0 0 0 0 0 0 0
5 Schotland 0 0 0 0 0 0 0
6 San Marino 1 0 0 1 0 2 0

Legende:
  • AT = aantal thuiswedstrijden gespeeld
  • WT = aantal gewonnen thuiswedstrijden
  • GT = thuiswedstrijden gelijkgespeeld
  • VT = verloren thuiswedstrijden
  • D+T = thuisdoelpunten voor
  • D-T = thuisdoelpunten tegen
  • TPT = totaal punten thuiswedstrijden

UITWEDSTRIJDEN
STATISTIEKEN NA 2 WEDSTRIJDEN

P. Ploeg AU WU GU VU D+U D-U TPU
1 BelgiŽ 1 1 0 0 2 0 3
2 Rusland 2 1 0 1 5 3 3
3 Schotland 2 1 0 1 2 3 3
4 Cyprus 0 0 0 0 0 0 0
5 Kazachstan 0 0 0 0 0 0 0
6 San Marino 1 0 0 1 0 5 0

Legende:
  • AU = aantal uitwedstrijden gespeeld
  • WU = aantal gewonnen uitwedstrijden
  • GU = uitwedstrijden gelijkgespeeld
  • VU = verloren uitwedstrijden
  • D+U = uitdoelpunten voor
  • D-U = uitdoelpunten tegen
  • TPU = totaal punten uitwedstrijden
Kalender en uitslagen per ploeg

Hieronder ziet u de kalender en uitslagen per ploeg. Via de keuzelijst kan u rechtstreeks naar een bepaalde ploeg klikken.

Bij de uitslag wordt ook een kleurcode vermeld:
= gewonnen = verloren = gelijk



BelgiŽ

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/03/2019 1 BelgiŽ - Rusland 3 - 1
24/03/2019 2 Cyprus - BelgiŽ 0 - 2
08/06/2019 3 BelgiŽ - Kazachstan Speeldag 
11/06/2019 4 BelgiŽ - Schotland Speeldag 
06/09/2019 5 San Marino - BelgiŽ Speeldag 
09/09/2019 6 Schotland - BelgiŽ Speeldag 
10/10/2019 7 BelgiŽ - San Marino Speeldag 
13/10/2019 8 Kazachstan - BelgiŽ Speeldag 
16/11/2019 9 Rusland - BelgiŽ Speeldag 
19/11/2019 10 BelgiŽ - Cyprus Speeldag 

Cyprus

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/03/2019 1 Cyprus - San Marino 5 - 0
24/03/2019 2 Cyprus - BelgiŽ 0 - 2
08/06/2019 3 Schotland - Cyprus Speeldag 
11/06/2019 4 Rusland - Cyprus Speeldag 
06/09/2019 5 Cyprus - Kazachstan Speeldag 
09/09/2019 6 San Marino - Cyprus Speeldag 
10/10/2019 7 Kazachstan - Cyprus Speeldag 
13/10/2019 8 Cyprus - Rusland Speeldag 
16/11/2019 9 Cyprus - Schotland Speeldag 
19/11/2019 10 BelgiŽ - Cyprus Speeldag 

Kazachstan

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/03/2019 1 Kazachstan - Schotland 3 - 0
24/03/2019 2 Kazachstan - Rusland 0 - 4
08/06/2019 3 BelgiŽ - Kazachstan Speeldag 
11/06/2019 4 Kazachstan - San Marino Speeldag 
06/09/2019 5 Cyprus - Kazachstan Speeldag 
09/09/2019 6 Rusland - Kazachstan Speeldag 
10/10/2019 7 Kazachstan - Cyprus Speeldag 
13/10/2019 8 Kazachstan - BelgiŽ Speeldag 
16/11/2019 9 San Marino - Kazachstan Speeldag 
19/11/2019 10 Schotland - Kazachstan Speeldag 

Rusland

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/03/2019 1 BelgiŽ - Rusland 3 - 1
24/03/2019 2 Kazachstan - Rusland 0 - 4
08/06/2019 3 Rusland - San Marino Speeldag 
11/06/2019 4 Rusland - Cyprus Speeldag 
06/09/2019 5 Schotland - Rusland Speeldag 
09/09/2019 6 Rusland - Kazachstan Speeldag 
10/10/2019 7 Rusland - Schotland Speeldag 
13/10/2019 8 Cyprus - Rusland Speeldag 
16/11/2019 9 Rusland - BelgiŽ Speeldag 
19/11/2019 10 San Marino - Rusland Speeldag 

San Marino

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/03/2019 1 Cyprus - San Marino 5 - 0
24/03/2019 2 San Marino - Schotland 0 - 2
08/06/2019 3 Rusland - San Marino Speeldag 
11/06/2019 4 Kazachstan - San Marino Speeldag 
06/09/2019 5 San Marino - BelgiŽ Speeldag 
09/09/2019 6 San Marino - Cyprus Speeldag 
10/10/2019 7 BelgiŽ - San Marino Speeldag 
13/10/2019 8 Schotland - San Marino Speeldag 
16/11/2019 9 San Marino - Kazachstan Speeldag 
19/11/2019 10 San Marino - Rusland Speeldag 

Schotland

DATUM DAG WEDSTRIJD Uitslag
21/03/2019 1 Kazachstan - Schotland 3 - 0
24/03/2019 2 San Marino - Schotland 0 - 2
08/06/2019 3 Schotland - Cyprus Speeldag 
11/06/2019 4 BelgiŽ - Schotland Speeldag 
06/09/2019 5 Schotland - Rusland Speeldag 
09/09/2019 6 Schotland - BelgiŽ Speeldag 
10/10/2019 7 Rusland - Schotland Speeldag 
13/10/2019 8 Schotland - San Marino Speeldag 
16/11/2019 9 Cyprus - Schotland Speeldag 
19/11/2019 10 Schotland - Kazachstan Speeldag 

Terug naar keuzelijst - Kalender per land

EK 2020 KWALIFICATIE - LINKS NAAR ALLE GROEPEN
BELGIE = GROEP I
Groep A Groep B Groep C Groep D Groep E
Groep F Groep G Groep H Groep I Groep J

Dit is de samenstelling van de groepen (klik op de link voor de groepspagina):
Groep A : Engeland, TsjechiŽ, Bulgarije, Montenegro en Kosovo.
Groep B : Portugal, OekraÔne, ServiŽ, Litouwen en Luxemburg.
Groep C : Nederland, Duitsland, Noord-Ierland, Estland en Wit-Rusland.
Groep D : Zwitserland, Denemarken, Ierland, GeorgiŽ en Gibraltar.
Groep E: KroatiŽ, Wales, Slowakije, Hongarije en Azerbeidzjan.
Groep F : Spanje, Zweden, Noorwegen, RoemeniŽ, FaerŲer en Malta.
Groep G : Polen, Oostenrijk, IsraŽl, SloveniŽ, MacedoniŽ en Letland.
Groep H : Frankrijk, IJsland, Turkije, AlbaniŽ, MoldaviŽ en Andorra.
Groep I : BelgiŽ, Rusland, Schotland, Cyprus, Kazachstan en San Marino.
Groep J : ItaliŽ, BosniŽ-Herzegovina, Finland, Griekenland, ArmeniŽ en Liechtenstein.

U kan de kalender van alle groepen ook bekijken, downloaden en/of afdrukken. We maakten daarvan twee versies: klik voor de PDF-versie en de excel/ods versie (bekijken en/of opslaan).

DE EK-KWALIFICATIE EN HET EK 2020

* Het EK 2020-Kwalificatietornooi gaat van start in maart 2019, en loopt tot november 2019.

* Hier nemen alle 55 Europese landenploegen aan deel, net zoals dat in het verleden gebeurde, maar toen gebeurde de loting anders.

* Aan het EK 2020 nemen 24 landen deel: 1 uit elk van de vier Leagues, en 20 uit de kwalificatieronde.

* Er worden tien groepen van vijf of zes landenploegen samengesteld, op basis van de UEFA ranking en de positie in League A, B, C of D.

* Dat zijn vijf groepen van 5 landen, en vijf groepen van 6 landen.

* De vier groepswinnaars van de League A in de "Nations League" zijn er van verzekerd dat ze in het EK 2020-Kwalificatietornooi in ťťn van de groepen met vijf landen geplaatst worden.

DE NATIONS LEAGUE - VOLLEDIG EINDKLASSEMENT ALLE LEAGUES

De UEFA maakte per league (A, B, C en D) een volledig algemeen klassement. Daarbij kregen de landen een volgorde die belangrijk is om de deelnemers aan de Play-Offs aan te duiden. Uit die "European Qualifiers Play-Offs" komen vier landen die ook mogen deelnemen aan het EK 2020.

De werkwijze in grote lijnen:
- men rangschikt als eerste vier de winnaars van groep 1, 2, 3 en 4 volgens de behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, goals voor en goals tegen.
- daarna rangschikt men de landen die tweede eindigden in hun groep volgens dezelfde parameters.
- daarna de landen die derde eindigden, en daarna de landen die vierde eindigden.

Dit is de volgorde van de 4 Leagues (de groepswinnaars ziet u in bold):
League A: Zwitserland, Portugal, Nederland, Engeland, BelgiŽ, Frankrijk, Spanje,
ItaliŽ, KroatiŽ, Polen, Duitsland en IJsland.
League B:†BosniŽ-Herzegovina, OekraÔne, Denemarken, Zweden, Rusland, Oostenrijk, Wales,
TsjechiŽ, Slowakije,†Turkije, Ierland en Noord-Ierland.
League C:†Schotland, Noorwegen, ServiŽ,†Finland,†Bulgarije, IsraŽl,†Hongarije,†RoemeniŽ,
†Griekenland,†AlbaniŽ,†Montenegro,†Cyprus,†Estland,†SloveniŽ en Litouwen.
League D:†GeorgiŽ,†MacedoniŽ,†Kosovo, Wit Rusland,†Luxemburg,†ArmeniŽ,†Azerbeidzjan,
†Kazachstan,†MoldaviŽ,†Gibraltar,†FaerŲer, Letland,†Liechtenstein,†Andorra, Malta en San Marino.

DE DATUMS - VOORRONDE EK 2020

Dit zijn de datums van de wedstrijden in de groepsfase van de voorronde.

Speeldag 1 donderdag 21 en zaterdag 23 maart 2019.
Speeldag 2 zondag 24 en dinsdag 26 maart 2019.
Speeldag 3 vrijdag 7 en zaterdag 8 juni 2019.
Speeldag 4 zondag 10 en maandag 11 juni 2019.
Speeldag 5 donderdag 5 en zaterdag 7 september 2019.
Speeldag 6 zondag 8 en dinsdag 10 september 2019.
Speeldag 7 donderdag 10 en zaterdag 12 oktober 2019.
Speeldag 8 zondag 13 en dinsdag 15 oktober 2019.
Speeldag 9 donderdag 14 en zaterdag 16 november 2019.
Speeldag 10 zondag 17 en dinsdag 19 november 2019.

* De eerste twee landen van elk van de 10 groepen zijn geplaatst voor het EK 2020, in totaal dus 20 landen.

** Als verschillende teams gelijk eindigen in een groep, dan telt (nog onder voorbehoud):
a. het doelpuntensaldo over alle groepswedstrijden,
b. het meeste gescoorde doelpunten in alle groepswedstrijden,
c. de onderlinge duels: de meeste punten in de groepswedstrijden tegen de andere ploeg(en) met een gelijk aantal punten,
d. de onderlinge duels: het doelpuntensaldo van de groepswedstrijden tegen de andere ploeg(en) met een gelijk aantal punten,
e. de onderlinge duels: het meeste doelpunten gescoord in de groepswedstrijden tegen de andere ploeg(en) met een gelijk aantal punten,
f. de FIFA World Ranking op basis van de vorige EK- en WK-tornooien.

EUROPEAN QUALIFIERS PLAY-OFFS - EK 2020 - DATUMS EN REGELING

Hieronder ziet u de planning van de wedstrijden in de Halve Finales en de Finale van de European Qualifiers Play-Offs (hierna EQ genoemd). Hieruit komen er vier deelnemers aan het EK 2020. De andere 20 landen zijn telkens de nummers 1 en 2 uit elk van de 10 groepen van de kwalificaties.

De EQ Play-Offs.
1. De vier winnaars van de vier groepen in de Leagues A, B, C en D spelen na de kwalificatie-voorrondes voor de vier resterende plaatsen in het EK 2020.

2. In principe zijn dat dus deze 16 landen, per League geklasseerd volgens de behaalde punten, gewonnen wedstrijden, doelsaldo, goals voor en goals tegen.
League A: Zwitserland, Portugal, Nederland, Engeland,
League B: BosniŽ-Herzegovina, OekraÔne, Denemarken, Zweden,
League C: Schotland, Noorwegen, ServiŽ,†Finland,
League D: GeorgiŽ,†MacedoniŽ,†Kosovo,†Wit-Rusland.


3.
a. De EQ-halve finales worden uitgeloot op 22 november 2019.
b. De hoogst geklasseerde in het klassement van de vier landen speelt thuis.
c. De halve finales worden telkens in ťťn wedstrijd beslist, niet heen en terug dus (maart 2020).
d. De twee winnaars van de halve finales spelen tegen elkaar in de EQ-finale (maart 2020). Hier wordt de locatie bepaald via loting.
e. De winnaar van deze EQ-finale neemt deel aan het EK 2020.

** Dit systeem geldt voor League A, B, C en D. Er komt dus ťťn winnaar uit elke League, zodat er ook "zwakkere" landen uit bijvoorbeeld groep C of D mogen deelnemen aan het EK 2020.

4. !! Als een Nations League groepswinnaar al geplaatst is via de voorronde, dan is de plaats in de EQ-play-offs voor de volgende in de eindklassering van de League.

5. Een voorbeeld:
- in League A zijn er in totaal 12 landen.
- de groepswinnaars Zwitserland, Portugal en Nederland kwalificeren zich in de voorronde voor het EK 2020.
- groepswinnaar Engeland speelt dus de EQ-halve finale.
- de drie andere EQ-deelnemers aan de halve finale komen dan uit de volledige eindklassering van League A, in dit geval dus BelgiŽ, Frankrijk en Spanje.
- indien BelgiŽ, Frankrijk, Spanje zich rechtstreeks kwalificeren in de voorronde, wordt dat ItaliŽ, KroatiŽ en Polen.
- indien ItaliŽ, KroatiŽ en Polen zich eveneens rechtstreeks kwalificeren in de voorronde, dan zijn enkel nog Duitsland en IJsland over en zijn er dus, samen met Engeland, slechts drie landen uit League A die in aanmerking komen voor de EQ-halve finale.
- in dat geval wordt het best geklasseerde land (gebaseerd op de UEFA-ranking) uit League B bij de deelnemers aan de halve finale van League A gevoegd.


** Op de website van de UEFA kan u deze uitleg nog eens grafisch bekijken in een filmpje. Klik hier.

- Halve finales: donderdag 26 en zaterdag 28 maart 2020.
- De Finale: zondag 29 en dinsdag 31 maart 2020.

Later volgen meer details.

EK 2020 - SPEELSTEDEN EN WEDSTRIJDEN

** Dit is de lijst met 12 speelsteden van het EK 2020, en welke wedstrijden er gespeeld zullen worden.
1. MŁnchen (Duitsland) - drie groepswedstrijden en een kwartfinale.
2. Baku (Azerbeidzjan) - drie groepswedstrijden en een kwartfinale.
3. Rome (ItaliŽ) - drie groepswedstrijden en een kwartfinale.
4. St. Petersburg (Rusland) - drie groepswedstrijden en een kwartfinale.
5. Kopenhagen (Denemarken) - drie groepswedstrijden en een wedstrijd uit de 8e finales.
6. Boedapest (Hongarije) - drie groepswedstrijden en een wedstrijd uit de 8e finales.
7. Amsterdam (Nederland) - drie groepswedstrijden en een wedstrijd uit de 8e finales.
8. Dublin (Ierland) - drie groepswedstrijden en een wedstrijd uit de 8e finales.
9. Boekarest (RoemeniŽ) - drie groepswedstrijden en een wedstrijd uit de 8e finales.
10. Glasgow (Schotland) - drie groepswedstrijden en een wedstrijd uit de 8e finales.
11. Bilbao (Spanje) - drie groepswedstrijden en een wedstrijd uit de 8e finales.
12. Londen (Engeland) - drie groepswedstrijden, ťťn wedstrijd uit de 8e finales,
de twee halve finales en de finale.


Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de FIFA (c), de UEFA (c) en de Koninklijke Belgische Voetbalbond KBVB (c).