Provinciale Speeldag
Update: 11/03/2020 om 22:54u
Provinciaal Allerlei Provinciale Speeldag
Laatste update: 11/03/2020 om 22:54u
Reizen naar Sportevents
www.travel2sports.be
Meer info...
Schoonheidsinstituut
Winterdreef 23, Oud Turnhout
www.naturelle.be
Meer info...
DE ACTUELE SPEELDAG IN ALLE PROVINCIALE REEKSEN HEREN
SEIZOEN 2019-2020

Hier ziet u de meest actuele speeldag in alle provinciale reeksen bij de heren (voor wedstrijden waarbij een uitgestelde speeldatum wordt vermeld, raadpleeg de reekspagina).
* Om de printvriendelijke versie van deze pagina te bekijken, klik hier.
** Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

1e Provinciale
Speeldag 27 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 FC De Kempen TL A - KFC Kontich A
Zat. 14/03 19u30 Wezel Sport A - KFC Nijlen
Zat. 14/03 19u30 KFC Antonia A - KFC Lille
Zat. 14/03 19u30 KFCE Zoersel - KVV Ternesse A
Zon. 15/03 15u00 VC Herentals - RVC Hoboken A
Zon. 15/03 15u00 Berg en Dal - FC Oppuurs
Zon. 15/03 15u00 's Gr'wezel-Schilde A - RC. Mechelen
Zon. 15/03 15u00 Berlaar Heikant - Sint Dimpna A

2e Provinciale A
Speeldag 27 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 VC Mortsel OG A - FC Turk Sport
Zat. 14/03 19u30 KVV Achterbroek - KFC Brasschaat
Zon. 15/03 15u00 KSK Kalmthout - Verbr. Zwijndrecht
Zon. 15/03 15u00 Sporting Burcht - VV Duffel
Zon. 15/03 15u00 KFC Wuustwezel - Rapid Leest
Zon. 15/03 15u00 KFC Sint Job - FC Mariekerke
Zon. 15/03 15u00 GR Katelijne - Loenhout SK
Zon. 15/03 15u00 FC Walem - SK Wilrijk-JAS A

2e Provinciale B
Speeldag 27 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 KFC Herselt - VV Laakdal
Zon. 15/03 15u00 KFC Broechem A - Lentezon Beerse
Zon. 15/03 15u00 Rochus Deurne - OG Vorselaar
Zon. 15/03 15u00 KBSK Retie - KSK Zandhoven
Zon. 15/03 15u00 Vlimmeren Sport - KSK Weelde
Zon. 15/03 15u00 KFC Bevel - Verbr. Balen
Zon. 15/03 15u00 White Star - KSV Schriek
Zon. 15/03 15u00 K Merksplas SK - KFC Ranst A

3e Provinciale A
Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u00 Berchem Sport B - Wijnegem VC
Zat. 14/03 20u00 Ol. Pirates DBG-A - K Meerle FC
Zat. 14/03 20u00 Excel. Mariaburg A - Minderhout VV
Zon. 15/03 15u00 KFC Berendrecht - KFC Meer
Zon. 15/03 15u00 Ekeren FC - Zandvliet Sport
Zon. 15/03 15u00 KFC Pulle - KVV Dosko
Zon. 15/03 15u00 KFC Poppel - FC Sint Jozef
Zon. 15/03 15u00 Borsbeek Sport - K Brecht SK
- - - KVNA Wortel - vrij

3e Provinciale B
Speeldag 27 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 20u00 KFC Kontich B - KV Hooikt
Zon. 15/03 15u00 KFC Putte - Nielse SV
Zon. 15/03 15u00 KFC Katelijne A - Schelle Sport
Zon. 15/03 15u00 KFCM Hallaar - Willebroekse SV
Zon. 15/03 15u00 KVS Branst - KV Bonheiden
Zon. 15/03 15u00 Leest United - K Hove Sport
Zon. 15/03 15u00 Zennester Hombeek - KSK Wavria A
Zon. 15/03 15u00 Sporting Tisselt - SV Aartselaar A

3e Provinciale C
Speeldag 27 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 KVV Rauw Sport - FC Zwaneven
Zat. 14/03 19u30 Zwaluwen Olmen - KVV Noordstar
Zat. 14/03 19u30 KFC Mol - KSK Kasterlee
Zon. 15/03 15u00 KFC Turnhout B - KFC Flandria
Zon. 15/03 15u00 FC Gierle - KFC Beekhoek
Zon. 15/03 15u00 Excelsior Vorst - KFC Herenthout
Zon. 15/03 15u00 Linda Olen - FC Arendonk Sport
Zon. 15/03 15u00 Excelsior Bouwel - VC Poederlee

4e Provinciale A
Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 's Gr'wezel-Schilde B - K Heibos SV
Zat. 14/03 19u30 Horendonk FC - Putte SK
Zat. 14/03 19u30 SV Noorse A - Sint Lenaarts B
Zat. 14/03 19u30 KFC Nieuwmoer - Excel. Mariaburg B
Zat. 14/03 19u30 KVV Gooreind - Excelsior Essen
Zon. 15/03 15u00 Maria-ter-Heide - City Pirates B
Zon. 15/03 15u00 KFC Schoten - KSV Wildert
Zon. 15/03 15u00 FC Merksem - Ekeren Donk
- - - Olympic Essen - vrij

4e Provinciale B
Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 K Boechoutse VV - KVK Hingene
Zat. 14/03 20u00 Ol. Pirates DBG-B - OXACO-Boechout A
Zon. 15/03 15u00 RVC Hoboken B - KSC Maccabi
Zon. 15/03 15u00 SK Sint Amands - KVV Ternesse B
Zon. 15/03 15u00 Tubantia Borgerhout - VVH Lippelo
Zon. 15/03 15u00 SK Wilrijk-JAS B - Kalfort Puursica
Zon. 15/03 15u00 SV Aartselaar B - VC Mortsel OG B
Zon. 15/03 15u00 Oxford Hemiksem - Antwerpen Noord
- - - KFCV Wintam - vrij

4e Provinciale C
Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 KFC Duffel B - BO Beerzel
Zon. 15/03 15u00 FC Blaasveld - KFC Katelijne B
Zon. 15/03 15u00 KFC Muizen - SK Rita Berlaar
Zon. 15/03 15u00 FC Suraye Utd - RB Elzestraat A
Zon. 15/03 15u00 SK Peulis - VK Heindonk
Zon. 15/03 15u00 KSK Rumst - VC Rijmenam
Zon. 15/03 15u00 SV Grasheide - SC Mechelen A
Zon. 15/03 15u00 Heffen SK - KSK Wavria B
Zon. 15/03 15u00 KFC Lint - K Reet SK

4e Provinciale D
Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 SKS Herentals - Olen United
Zat. 14/03 19u30 KFC Ramsel - KFC Heultje
Zat. 14/03 19u30 Rosselaar-Hulsen - SAV Sint Dimpna B
Zon. 15/03 15u00 KFCV Alberta Geel - KSC Wiekevorst
Zon. 15/03 15u00 KVC Booischot - Wezel Sport B
Zon. 15/03 15u00 Immer Voort FC - Ezaart Sport
Zon. 15/03 15u00 KFC Zammel - Blauwvoet Oevel
Zon. 15/03 15u00 KFC Tongerlo - FC Netezonen
- - - FC Punt-Larum - vrij

4e Provinciale E
Speeldag 29 (15 maart 2020) - 3e periode
Zat. 14/03 19u30 KFCH Pulderbos - KFC Grobbendonk
Zat. 14/03 19u30 Wechelderzande - KSK Oelegem
Zat. 14/03 19u30 KVC Oostmalle - HIH Turnhout
Zon. 15/03 15u00 KSK Oosthoven - Racing Emblem
Zon. 15/03 15u00 Kessel United - KVK Westmalle
Zon. 15/03 15u00 KFC Ranst B - KFC Antonia B
Zon. 15/03 15u00 MLK Lichtaart - De Kempen TL - B
Zon. 15/03 15u00 KFC Halle - KSV Oud Turnhout
- - - Alberta FC Schilde - vrij


Alle klassementen worden vermeld op de aparte pagina Alle Actuele Klassementen.

Het copyright van alle gepubliceerde gegevens en klassementen op deze pagina's is exclusief in handen van de Koninklijke Belgische Voetbalbond RBFA (c).